ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

Neljapäev, 4. november 2021

MV PAARIDELE I

Ranks

JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4 Table 28 Board Howell Movement Received 112 of 112 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
16Mirjam Iher & Toivo Jullis28119,0016870,83
28Lauri Naber & Eleliis Orma2889,0016852,98
37Aire Taube & Leevi Dahl2887,0016851,79
42Jaan Sutt & Enn Päll2885,0016850,60
53Jüri Meksun & Peeter Jaani2877,0016845,83
61Jan Vilgats & Ülis Riisalu2875,0016844,64
74Lembit Kapp & Ain Maantee2871,0016842,26
85Oleg Sirotin & Susanna Laan2869,0016841,07

(printed 21:58:12 4.11.2021 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213S-1ECQ50 51 Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Ülis Riisalu
362S+1ES4 14015 Jüri Meksun & Peeter JaaniMirjam Iher & Toivo Jullis
572S+1ECQ 14015 Oleg Sirotin & Susanna LaanAire Taube & Leevi Dahl
844S-1WC250 51 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214S=SCA620 42 Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Ülis Riisalu
362NT=SD3120 24 Jüri Meksun & Peeter JaaniMirjam Iher & Toivo Jullis
571Hx-1WS2100 06 Oleg Sirotin & Susanna LaanAire Taube & Leevi Dahl
843NT+1NS8630 60 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
215S=SCA450 42 Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Ülis Riisalu
364H-1SD3 5006 Jüri Meksun & Peeter JaaniMirjam Iher & Toivo Jullis
574S+1SD4450 42 Oleg Sirotin & Susanna LaanAire Taube & Leevi Dahl
844S+1SD8450 42 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT-1NHK 10060 Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Ülis Riisalu
363C-3NDK 30015 Jüri Meksun & Peeter JaaniMirjam Iher & Toivo Jullis
573D+1ECA 13042 Oleg Sirotin & Susanna LaanAire Taube & Leevi Dahl
844C-3NS3 30015 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
322H+1WH3 14042 Jüri Meksun & Peeter JaaniJaan Sutt & Enn Päll
473NT=WC4 40006 Lembit Kapp & Ain MaanteeAire Taube & Leevi Dahl
614H-1WD1050 60 Mirjam Iher & Toivo JullisJan Vilgats & Ülis Riisalu
852C+3ED2 15024 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
322S=SD9110 24 Jüri Meksun & Peeter JaaniJaan Sutt & Enn Päll
471D+1ES7 9006 Lembit Kapp & Ain MaanteeAire Taube & Leevi Dahl
613H=SD7140 42 Mirjam Iher & Toivo JullisJan Vilgats & Ülis Riisalu
851NT+3NDA180 60 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT=WCJ 60033 Jüri Meksun & Peeter JaaniJaan Sutt & Enn Päll
473NT=WCJ 60033 Lembit Kapp & Ain MaanteeAire Taube & Leevi Dahl
613NT+1EH4 63006 Mirjam Iher & Toivo JullisJan Vilgats & Ülis Riisalu
853NT-1WCJ100 60 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT-1EH950 15 Jüri Meksun & Peeter JaaniJaan Sutt & Enn Päll
473NT-4WH4200 60 Lembit Kapp & Ain MaanteeAire Taube & Leevi Dahl
613NT-3WH6150 42 Mirjam Iher & Toivo JullisJan Vilgats & Ülis Riisalu
853NT-1WH450 15 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433H-3WCJ300 60 Lembit Kapp & Ain MaanteeJüri Meksun & Peeter Jaani
513C+1SDQ130 24 Oleg Sirotin & Susanna LaanJan Vilgats & Ülis Riisalu
723C+2SSK150 42 Aire Taube & Leevi DahlJaan Sutt & Enn Päll
863C-1SDQ 5006 Lauri Naber & Eleliis OrmaMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
431NT-2SS4 20006 Lembit Kapp & Ain MaanteeJüri Meksun & Peeter Jaani
512S=WCA 11024 Oleg Sirotin & Susanna LaanJan Vilgats & Ülis Riisalu
723S-1WH5100 60 Aire Taube & Leevi DahlJaan Sutt & Enn Päll
86PASSN Pass 42 Lauri Naber & Eleliis OrmaMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434H=WSQ 42042 Lembit Kapp & Ain MaanteeJüri Meksun & Peeter Jaani
516H-1WSQ50 60 Oleg Sirotin & Susanna LaanJan Vilgats & Ülis Riisalu
724H+1WH2 45024 Aire Taube & Leevi DahlJaan Sutt & Enn Päll
863NT+3WSQ 49006 Lauri Naber & Eleliis OrmaMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434H=WS5 42015 Lembit Kapp & Ain MaanteeJüri Meksun & Peeter Jaani
513NT=WD10 40042 Oleg Sirotin & Susanna LaanJan Vilgats & Ülis Riisalu
724H=ED3 42015 Aire Taube & Leevi DahlJaan Sutt & Enn Päll
864S-1EC450 60 Lauri Naber & Eleliis OrmaMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134Hx-1SH5 20006 Jan Vilgats & Ülis RiisaluJüri Meksun & Peeter Jaani
542Dx-1ESA200 42 Oleg Sirotin & Susanna LaanLembit Kapp & Ain Maantee
621NTx-3WCK800 60 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Enn Päll
872S+1NHA140 24 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT+1WS3 43033 Jan Vilgats & Ülis RiisaluJüri Meksun & Peeter Jaani
543NT+2ES5 46006 Oleg Sirotin & Susanna LaanLembit Kapp & Ain Maantee
623NT=EH7 40060 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Enn Päll
873NT+1WS3 43033 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT+2WS9 46033 Jan Vilgats & Ülis RiisaluJüri Meksun & Peeter Jaani
546C+1EH6 94006 Oleg Sirotin & Susanna LaanLembit Kapp & Ain Maantee
623NT+2WD5 46033 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Enn Päll
873NT+1WD3 43060 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134D=ESK 13015 Jan Vilgats & Ülis RiisaluJüri Meksun & Peeter Jaani
542D+1EC5 11042 Oleg Sirotin & Susanna LaanLembit Kapp & Ain Maantee
623NT-2ESQ200 60 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Enn Päll
872D+2EC5 13015 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT-1WD650 33 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
653C-2EH7100 60 Mirjam Iher & Toivo JullisOleg Sirotin & Susanna Laan
732C=EH4 9006 Aire Taube & Leevi DahlJüri Meksun & Peeter Jaani
813NT-1WH550 33 Lauri Naber & Eleliis OrmaJan Vilgats & Ülis Riisalu
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
241NT+1WS3 12024 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
654H-1WCQ50 51 Mirjam Iher & Toivo JullisOleg Sirotin & Susanna Laan
734H-1ES1050 51 Aire Taube & Leevi DahlJüri Meksun & Peeter Jaani
814H=WCQ 42006 Lauri Naber & Eleliis OrmaJan Vilgats & Ülis Riisalu
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242H=SD10110 42 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
653C-1NHJ 5024 Mirjam Iher & Toivo JullisOleg Sirotin & Susanna Laan
732H+1SD10140 60 Aire Taube & Leevi DahlJüri Meksun & Peeter Jaani
813NT-2NS5 10006 Lauri Naber & Eleliis OrmaJan Vilgats & Ülis Riisalu
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243C+3SDA170 24 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
654S=ND5620 42 Mirjam Iher & Toivo JullisOleg Sirotin & Susanna Laan
734D-1WS10100 06 Aire Taube & Leevi DahlJüri Meksun & Peeter Jaani
814S+2NH8680 60 Lauri Naber & Eleliis OrmaJan Vilgats & Ülis Riisalu
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
141D-3N*C10 30015 Jan Vilgats & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
351S-3ND5 30015 Jüri Meksun & Peeter JaaniOleg Sirotin & Susanna Laan
762D+1E*S7 11060 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
822NT+2WS5 18042 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143NTx=NSK550 60 Jan Vilgats & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
352D=SS690 06 Jüri Meksun & Peeter JaaniOleg Sirotin & Susanna Laan
763D=SH5110 24 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
823S-2EC7200 42 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143NT+1EC5 63042 Jan Vilgats & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
353NT+1ED2 63042 Jüri Meksun & Peeter JaaniOleg Sirotin & Susanna Laan
763Cx-3NS3 80006 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
823NT+1ED2 63042 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
144H-2WD5100 60 Jan Vilgats & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
352H=WS8 11042 Jüri Meksun & Peeter JaaniOleg Sirotin & Susanna Laan
762H+2WS9 17006 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
822H+1WS7 14024 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173H=ESQ 14042 Jan Vilgats & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
252H+1ESQ 14042 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Susanna Laan
463H=ESQ 14042 Lembit Kapp & Ain MaanteeMirjam Iher & Toivo Jullis
831H+3ES8 17006 Lauri Naber & Eleliis OrmaJüri Meksun & Peeter Jaani
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174S+1EDJ 65006 Jan Vilgats & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
254S=EDJ 62033 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Susanna Laan
464S=EC10 62033 Lembit Kapp & Ain MaanteeMirjam Iher & Toivo Jullis
833S+1WCA 17060 Lauri Naber & Eleliis OrmaJüri Meksun & Peeter Jaani
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173C+1ESJ 13042 Jan Vilgats & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
254C=ESJ 13042 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Susanna Laan
461NT+3WHQ 18006 Lembit Kapp & Ain MaanteeMirjam Iher & Toivo Jullis
834C=EDQ 13042 Lauri Naber & Eleliis OrmaJüri Meksun & Peeter Jaani
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173NT=EHK 40033 Jan Vilgats & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
251NT+2EHK 15060 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Susanna Laan
463NT+2WS2 46006 Lembit Kapp & Ain MaanteeMirjam Iher & Toivo Jullis
835C=ES8 40033 Lauri Naber & Eleliis OrmaJüri Meksun & Peeter Jaani

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 JAN VILGATS-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 75 MaxMPs 168 Score 44,64% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S-1ECQ-5016,671 5 Jaan Sutt/Enn Päll
2NSEW4S=SCA-62033,332
3EWEW5S=SCA-45033,332
4AllEW3NT-1NHK1000,000
5NSEW4H-1WD10-500,000 10 Mirjam Iher/Toivo Jullis
6EWEW3H=SD7-14033,332
7AllEW3NT+1EH4630100,006
8-EW3NT-3WH6-15033,332
9EWEW3C+1SDQ-13066,674 10 Oleg Sirotin/Susanna Laan
10AllEW2S=WCA11066,674
11-EW6H-1WSQ-500,000
12NSEW3NT=WD1040033,332
13AllNS4Hx-1SH5-2000,000 7 Jüri Meksun/Peeter Jaani
14-NS3NT+1WS3-43050,003
15NSNS3NT+2WS9-46050,003
16EWNS4D=ESK-13016,671
17-EW3NT-1WH5-5050,003 15 Lauri Naber/Eleliis Orma
18NSEW4H=WCQ420100,006
19EWEW3NT-2NS5100100,006
20AllEW4S+2NH8-6800,000
21NSNS1D-3N*C10-30016,671 17 Lembit Kapp/Ain Maantee
22EWNS3NTx=NSK550100,006
23AllNS3NT+1EC5-63066,674
24-NS4H-2WD5100100,006
25EWNS3H=ESQ-14066,674 11 Aire Taube/Leevi Dahl
26AllNS4S+1EDJ-6500,000
27-NS3C+1ESJ-13066,674
28NSNS3NT=EHK-40050,003
PAIR 2 JAAN SUTT-ENN PÄLL
JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 85 MaxMPs 168 Score 50,60% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S-1ECQ5083,335 19 Jan Vilgats/Ülis Riisalu
2NSNS4S=SCA62066,674
3EWNS5S=SCA45066,674
4AllNS3NT-1NHK-100100,006
5NSEW2H+1WH314033,332 14 Jüri Meksun/Peeter Jaani
6EWEW2S=SD9-11066,674
7AllEW3NT=WCJ60050,003
8-EW3NT-1EH9-5083,335
9EWEW3C+2SSK-15033,332 11 Aire Taube/Leevi Dahl
10AllEW3S-1WH5-1000,000
11-EW4H+1WH245066,674
12NSEW4H=ED342083,335
13AllEW1NTx-3WCK-8000,000 3 Mirjam Iher/Toivo Jullis
14-EW3NT=EH74000,000
15NSEW3NT+2WD546050,003
16EWEW3NT-2ESQ-2000,000
17-NS3NT-1WD65050,003 11 Lembit Kapp/Ain Maantee
18NSNS1NT+1WS3-12033,332
19EWNS2H=SD1011066,674
20AllNS3C+3SDA17033,332
21NSEW2NT+2WS518033,332 10 Lauri Naber/Eleliis Orma
22EWEW3S-2EC7-20033,332
23AllEW3NT+1ED263033,332
24-EW2H+1WS714066,674
25EWNS2H+1ESQ-14066,674 17 Oleg Sirotin/Susanna Laan
26AllNS4S=EDJ-62050,003
27-NS4C=ESJ-13066,674
28NSNS1NT+2EHK-150100,006
PAIR 3 JÜRI MEKSUN-PEETER JAANI
JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 77 MaxMPs 168 Score 45,83% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2S+1ES4-14016,671 4 Mirjam Iher/Toivo Jullis
2NSNS2NT=SD312033,332
3EWNS4H-1SD3-500,000
4AllNS3C-3NDK-30016,671
5NSNS2H+1WH3-14066,674 10 Jaan Sutt/Enn Päll
6EWNS2S=SD911033,332
7AllNS3NT=WCJ-60050,003
8-NS3NT-1EH95016,671
9EWEW3H-3WCJ-3000,000 13 Lembit Kapp/Ain Maantee
10AllEW1NT-2SS4200100,006
11-EW4H=WSQ42033,332
12NSEW4H=WS542083,335
13AllEW4Hx-1SH5200100,006 17 Jan Vilgats/Ülis Riisalu
14-EW3NT+1WS343050,003
15NSEW3NT+2WS946050,003
16EWEW4D=ESK13083,335
17-EW2C=EH490100,006 13 Aire Taube/Leevi Dahl
18NSEW4H-1ES10-5016,671
19EWEW2H+1SD10-1400,000
20AllEW4D-1WS10-100100,006
21NSNS1S-3ND5-30016,671 9 Oleg Sirotin/Susanna Laan
22EWNS2D=SS6900,000
23AllNS3NT+1ED2-63066,674
24-NS2H=WS8-11066,674
25EWEW1H+3ES8170100,006 11 Lauri Naber/Eleliis Orma
26AllEW3S+1WCA1700,000
27-EW4C=EDQ13033,332
28NSEW5C=ES840050,003
PAIR 4 LEMBIT KAPP-AIN MAANTEE
JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 71 MaxMPs 168 Score 42,26% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S-1WC2-5016,671 8 Lauri Naber/Eleliis Orma
2NSEW3NT+1NS8-6300,000
3EWEW4S+1SD8-45033,332
4AllEW4C-3NS330083,335
5NSNS3NT=WC4-4000,000 9 Aire Taube/Leevi Dahl
6EWNS1D+1ES7-900,000
7AllNS3NT=WCJ-60050,003
8-NS3NT-4WH4200100,006
9EWNS3H-3WCJ300100,006 11 Jüri Meksun/Peeter Jaani
10AllNS1NT-2SS4-2000,000
11-NS4H=WSQ-42066,674
12NSNS4H=WS5-42016,671
13AllEW2Dx-1ESA-20033,332 16 Oleg Sirotin/Susanna Laan
14-EW3NT+2ES5460100,006
15NSEW6C+1EH6940100,006
16EWEW2D+1EC511033,332
17-EW3NT-1WD6-5050,003 13 Jaan Sutt/Enn Päll
18NSEW1NT+1WS312066,674
19EWEW2H=SD10-11033,332
20AllEW3C+3SDA-17066,674
21NSEW1D-3N*C1030083,335 7 Jan Vilgats/Ülis Riisalu
22EWEW3NTx=NSK-5500,000
23AllEW3NT+1EC563033,332
24-EW4H-2WD5-1000,000
25EWNS3H=ESQ-14066,674 7 Mirjam Iher/Toivo Jullis
26AllNS4S=EC10-62050,003
27-NS1NT+3WHQ-1800,000
28NSNS3NT+2WS2-4600,000
PAIR 5 OLEG SIROTIN-SUSANNA LAAN
JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 69 MaxMPs 168 Score 41,07% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2S+1ECQ-14016,671 9 Aire Taube/Leevi Dahl
2NSNS1Hx-1WS21000,000
3EWNS4S+1SD445066,674
4AllNS3D+1ECA-13066,674
5NSEW2C+3ED215066,674 9 Lauri Naber/Eleliis Orma
6EWEW1NT+3NDA-1800,000
7AllEW3NT-1WCJ-1000,000
8-EW3NT-1WH4-5083,335
9EWNS3C+1SDQ13033,332 14 Jan Vilgats/Ülis Riisalu
10AllNS2S=WCA-11033,332
11-NS6H-1WSQ50100,006
12NSNS3NT=WD10-40066,674
13AllNS2Dx-1ESA20066,674 8 Lembit Kapp/Ain Maantee
14-NS3NT+2ES5-4600,000
15NSNS6C+1EH6-9400,000
16EWNS2D+1EC5-11066,674
17-EW3C-2EH7-1000,000 7 Mirjam Iher/Toivo Jullis
18NSEW4H-1WCQ-5016,671
19EWEW3C-1NHJ5066,674
20AllEW4S=ND5-62033,332
21NSEW1S-3ND530083,335 15 Jüri Meksun/Peeter Jaani
22EWEW2D=SS6-90100,006
23AllEW3NT+1ED263033,332
24-EW2H=WS811033,332
25EWEW2H+1ESQ14033,332 7 Jaan Sutt/Enn Päll
26AllEW4S=EDJ62050,003
27-EW4C=ESJ13033,332
28NSEW1NT+2EHK1500,000
PAIR 6 MIRJAM IHER-TOIVO JULLIS
JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 119 MaxMPs 168 Score 70,83% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2S+1ES414083,335 20 Jüri Meksun/Peeter Jaani
2NSEW2NT=SD3-12066,674
3EWEW4H-1SD350100,006
4AllEW3C-3NDK30083,335
5NSNS4H-1WD1050100,006 14 Jan Vilgats/Ülis Riisalu
6EWNS3H=SD714066,674
7AllNS3NT+1EH4-6300,000
8-NS3NT-3WH615066,674
9EWEW3C-1SDQ50100,006 14 Lauri Naber/Eleliis Orma
10AllEWPASSN Pass33,332
11-EW3NT+3WSQ490100,006
12NSEW4S-1EC4-500,000
13AllNS1NTx-3WCK800100,006 21 Jaan Sutt/Enn Päll
14-NS3NT=EH7-400100,006
15NSNS3NT+2WD5-46050,003
16EWNS3NT-2ESQ200100,006
17-NS3C-2EH7100100,006 17 Oleg Sirotin/Susanna Laan
18NSNS4H-1WCQ5083,335
19EWNS3C-1NHJ-5033,332
20AllNS4S=ND562066,674
21NSEW2D+1E*S71100,000 16 Aire Taube/Leevi Dahl
22EWEW3D=SH5-11066,674
23AllEW3Cx-3NS3800100,006
24-EW2H+2WS9170100,006
25EWEW3H=ESQ14033,332 17 Lembit Kapp/Ain Maantee
26AllEW4S=EC1062050,003
27-EW1NT+3WHQ180100,006
28NSEW3NT+2WS2460100,006
PAIR 7 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL
JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 87 MaxMPs 168 Score 51,79% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2S+1ECQ14083,335 15 Oleg Sirotin/Susanna Laan
2NSEW1Hx-1WS2-100100,006
3EWEW4S+1SD4-45033,332
4AllEW3D+1ECA13033,332
5NSEW3NT=WC4400100,006 15 Lembit Kapp/Ain Maantee
6EWEW1D+1ES790100,006
7AllEW3NT=WCJ60050,003
8-EW3NT-4WH4-2000,000
9EWNS3C+2SSK15066,674 13 Jaan Sutt/Enn Päll
10AllNS3S-1WH5100100,006
11-NS4H+1WH2-45033,332
12NSNS4H=ED3-42016,671
13AllEW2S+1NHA-14066,674 12 Lauri Naber/Eleliis Orma
14-EW3NT+1WS343050,003
15NSEW3NT+1WD34300,000
16EWEW2D+2EC513083,335
17-NS2C=EH4-900,000 11 Jüri Meksun/Peeter Jaani
18NSNS4H-1ES105083,335
19EWNS2H+1SD10140100,006
20AllNS4D-1WS101000,000
21NSNS2D+1E*S7-110100,006 8 Mirjam Iher/Toivo Jullis
22EWNS3D=SH511033,332
23AllNS3Cx-3NS3-8000,000
24-NS2H+2WS9-1700,000
25EWEW3H=ESQ14033,332 13 Jan Vilgats/Ülis Riisalu
26AllEW4S+1EDJ650100,006
27-EW3C+1ESJ13033,332
28NSEW3NT=EHK40050,003
PAIR 8 LAURI NABER-ELELIIS ORMA
JÕGEVA BK JOGEVA MV I PAARIDELE 4.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 89 MaxMPs 168 Score 52,98% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S-1WC25083,335 16 Lembit Kapp/Ain Maantee
2NSNS3NT+1NS8630100,006
3EWNS4S+1SD845066,674
4AllNS4C-3NS3-30016,671
5NSNS2C+3ED2-15033,332 15 Oleg Sirotin/Susanna Laan
6EWNS1NT+3NDA180100,006
7AllNS3NT-1WCJ100100,006
8-NS3NT-1WH45016,671
9EWNS3C-1SDQ-500,000 10 Mirjam Iher/Toivo Jullis
10AllNSPASSN Pass66,674
11-NS3NT+3WSQ-4900,000
12NSNS4S-1EC450100,006
13AllNS2S+1NHA14033,332 12 Aire Taube/Leevi Dahl
14-NS3NT+1WS3-43050,003
15NSNS3NT+1WD3-430100,006
16EWNS2D+2EC5-13016,671
17-NS3NT-1WH55050,003 9 Jan Vilgats/Ülis Riisalu
18NSNS4H=WCQ-4200,000
19EWNS3NT-2NS5-1000,000
20AllNS4S+2NH8680100,006
21NSNS2NT+2WS5-18066,674 14 Jaan Sutt/Enn Päll
22EWNS3S-2EC720066,674
23AllNS3NT+1ED2-63066,674
24-NS2H+1WS7-14033,332
25EWNS1H+3ES8-1700,000 13 Jüri Meksun/Peeter Jaani
26AllNS3S+1WCA-170100,006
27-NS4C=EDQ-13066,674
28NSNS5C=ES8-40050,003

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar