ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

Neljapäev, 25. november 2021

JOGEVA MV PAARIDELE IV

Ranks

JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

3 Table 25 Board Howell Movement Received 75 of 75 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
12Lembit Kapp & Ain Maantee2560,0010060,00
24Oleg Sirotin & Susanna Laan2556,0010056,00
36Lauri Naber & Eleliis Orma2551,0010051,00
45Oliver Pärna & Paavo Reinet2546,0010046,00
53Jaan Sutt & Enn Päll2544,0010044,00
61Hillar Sibul & Ülis Riisalu2543,0010043,00

(printed 21:11:05 25.11.2021 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244H+1NDJ450 40 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
354D-3WHK150 22 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
612NT=ND4120 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242C+2SD4130 04 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
355Dx-4WC9800 40 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
613H=NDJ140 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1NC8430 13 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
353NT+1NSJ430 13 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
613NT+2NS6460 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
247NT=EH7 222013 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
357NT=EH8 222013 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
616NT+1EH6 147040 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
246D-6SC6 60004 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
354S=NCA620 40 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
614S-1NCA 10022 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
154H+2NDJ480 31 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
434H+2SC7480 31 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
624C+2SDJ170 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
152C+1SD3110 40 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
431NT=E*S6 9022 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
622NT-2N*H4 20004 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
156D+1EHK 94013 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
433NT+4WC4 52040 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
626D+1EH2 94013 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
152S+3SC2200 22 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
432S+2SDQ170 04 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
624S=SDQ420 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT=WH3 60004 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
433NT-1WS7100 22 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
623NT-2WS7200 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214H+2WCK 48022 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
544H+2WS6 48022 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
634H+2WDK 48022 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
216Dx-4ESA800 22 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
546C+1NDK1390 40 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
635S+1SDJ680 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212S-1EH5100 22 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
542D+1NH6110 40 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
631NT=NS490 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT=EH3 40013 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
543NT=EH5 40013 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
633NT-1EH350 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214S+1NHK650 31 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
544S+1ND8650 31 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
633S+2NHK200 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134H=SC5420 40 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
523NT-4NC6 20004 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
642H+3SC5200 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT=WHJ 40004 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
522C-1WD650 22 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
642H=NDJ110 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT-1SDK 10004 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
524H=ND8620 22 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
643NT+1SDK630 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NTx-1WCK200 40 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
523NT-1WCJ100 22 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
641NT=WCK 9004 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132C+1EH5 11040 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
523NT-2S*S6 20004 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
641NT+2E*S2 15022 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323Sx-1NDA 20004 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
415C-1ES1050 40 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
653C=ES10 11022 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323C+2NSA150 04 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
414H=SS2420 40 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
652H+2NSA170 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+1SHA630 13 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
413NT+2NH2660 40 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
653NT+1SD2630 13 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+2EC10 46004 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
413NT+1EH3 43031 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
653NT+1ES5 43031 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
321NT+2NC10150 04 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
412H+2NC5170 22 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
651NT+3NC6180 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 HILLAR SIBUL-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 43 MaxMPs 100 Score 43,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2NT=ND4-120100,004 8 Lauri Naber/Eleliis Orma
2NSEW3H=NDJ-14050,002
3EWEW3NT+2NS6-4600,000
4AllEW6NT+1EH614700,000
5NSEW4S-1NCA10050,002
6EWNS4H+2NDJ48075,003 10 Oliver Pärna/Paavo Reinet
7AllNS2C+1SD3110100,004
8-NS6D+1EHK-94025,001
9EWNS2S+3SC220050,002
10AllNS3NT=WH3-6000,000
11-EW4H+2WCK48050,002 10 Lembit Kapp/Ain Maantee
12NSEW6Dx-4ESA-80050,002
13AllEW2S-1EH5-10050,002
14-EW3NT=EH340075,003
15NSEW4S+1NHK-65025,001
16EWNS4H=SC5420100,004 12 Jaan Sutt/Enn Päll
17-NS3NT=WHJ-4000,000
18NSNS3NT-1SDK-1000,000
19EWNS3NTx-1WCK200100,004
20AllNS2C+1EH5-110100,004
21NSEW5C-1ES10-500,000 3 Oleg Sirotin/Susanna Laan
22EWEW4H=SS2-4200,000
23AllEW3NT+2NH2-6600,000
24-EW3NT+1EH343025,001
25EWEW2H+2NC5-17050,002
PAIR 2 LEMBIT KAPP-AIN MAANTEE
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 60 MaxMPs 100 Score 60,00% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1NDJ450100,004 6 Oleg Sirotin/Susanna Laan
2NSNS2C+2SD41300,000
3EWNS3NT+1NC843025,001
4AllNS7NT=EH7-222025,001
5NSNS6D-6SC6-6000,000
6EWEW4C+2SDJ-170100,004 11 Lauri Naber/Eleliis Orma
7AllEW2NT-2N*H4200100,004
8-EW6D+1EH294075,003
9EWEW4S=SDQ-4200,000
10AllEW3NT-2WS7-2000,000
11-NS4H+2WCK-48050,002 10 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
12NSNS6Dx-4ESA80050,002
13AllNS2S-1EH510050,002
14-NS3NT=EH3-40025,001
15NSNS4S+1NHK65075,003
16EWEW3NT-4NC6200100,004 14 Oliver Pärna/Paavo Reinet
17-EW2C-1WD6-5050,002
18NSEW4H=ND8-62050,002
19EWEW3NT-1WCJ-10050,002
20AllEW3NT-2S*S6200100,004
21NSEW3Sx-1NDA200100,004 19 Jaan Sutt/Enn Päll
22EWEW3C+2NSA-150100,004
23AllEW3NT+1SHA-63075,003
24-EW3NT+2EC10460100,004
25EWEW1NT+2NC10-150100,004
PAIR 3 JAAN SUTT-ENN PÄLL
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 44 MaxMPs 100 Score 44,00% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4D-3WHK15050,002 12 Oliver Pärna/Paavo Reinet
2NSNS5Dx-4WC9800100,004
3EWNS3NT+1NSJ43025,001
4AllNS7NT=EH8-222025,001
5NSNS4S=NCA620100,004
6EWEW4H+2SC7-48025,001 9 Oleg Sirotin/Susanna Laan
7AllEW1NT=E*S69050,002
8-EW3NT+4WC45200,000
9EWEW2S+2SDQ-170100,004
10AllEW3NT-1WS7-10050,002
11-EW4H+2WDK48050,002 14 Lauri Naber/Eleliis Orma
12NSEW5S+1SDJ-680100,004
13AllEW1NT=NS4-90100,004
14-EW3NT-1EH3-500,000
15NSEW3S+2NHK-200100,004
16EWEW4H=SC5-4200,000 8 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
17-EW3NT=WHJ400100,004
18NSEW3NT-1SDK100100,004
19EWEW3NTx-1WCK-2000,000
20AllEW2C+1EH51100,000
21NSNS3Sx-1NDA-2000,000 1 Lembit Kapp/Ain Maantee
22EWNS3C+2NSA1500,000
23AllNS3NT+1SHA63025,001
24-NS3NT+2EC10-4600,000
25EWNS1NT+2NC101500,000
PAIR 4 OLEG SIROTIN-SUSANNA LAAN
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 56 MaxMPs 100 Score 56,00% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1NDJ-4500,000 14 Lembit Kapp/Ain Maantee
2NSEW2C+2SD4-130100,004
3EWEW3NT+1NC8-43075,003
4AllEW7NT=EH7222075,003
5NSEW6D-6SC6600100,004
6EWNS4H+2SC748075,003 11 Jaan Sutt/Enn Päll
7AllNS1NT=E*S6-9050,002
8-NS3NT+4WC4-520100,004
9EWNS2S+2SDQ1700,000
10AllNS3NT-1WS710050,002
11-EW4H+2WS648050,002 6 Oliver Pärna/Paavo Reinet
12NSEW6C+1NDK-13900,000
13AllEW2D+1NH6-1100,000
14-EW3NT=EH540075,003
15NSEW4S+1ND8-65025,001
16EWEW2H+3SC5-20050,002 8 Lauri Naber/Eleliis Orma
17-EW2H=NDJ-1100,000
18NSEW3NT+1SDK-6300,000
19EWEW1NT=WCK90100,004
20AllEW1NT+2E*S215050,002
21NSNS5C-1ES1050100,004 17 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
22EWNS4H=SS2420100,004
23AllNS3NT+2NH2660100,004
24-NS3NT+1EH3-43075,003
25EWNS2H+2NC517050,002
PAIR 5 OLIVER PÄRNA-PAAVO REINET
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 46 MaxMPs 100 Score 46,00% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4D-3WHK-15050,002 8 Jaan Sutt/Enn Päll
2NSEW5Dx-4WC9-8000,000
3EWEW3NT+1NSJ-43075,003
4AllEW7NT=EH8222075,003
5NSEW4S=NCA-6200,000
6EWEW4H+2NDJ-48025,001 10 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
7AllEW2C+1SD3-1100,000
8-EW6D+1EHK94075,003
9EWEW2S+3SC2-20050,002
10AllEW3NT=WH3600100,004
11-NS4H+2WS6-48050,002 14 Oleg Sirotin/Susanna Laan
12NSNS6C+1NDK1390100,004
13AllNS2D+1NH6110100,004
14-NS3NT=EH5-40025,001
15NSNS4S+1ND865075,003
16EWNS3NT-4NC6-2000,000 6 Lembit Kapp/Ain Maantee
17-NS2C-1WD65050,002
18NSNS4H=ND862050,002
19EWNS3NT-1WCJ10050,002
20AllNS3NT-2S*S6-2000,000
21NSEW3C=ES1011050,002 8 Lauri Naber/Eleliis Orma
22EWEW2H+2NSA-17050,002
23AllEW3NT+1SD2-63075,003
24-EW3NT+1ES543025,001
25EWEW1NT+3NC6-1800,000
PAIR 6 LAURI NABER-ELELIIS ORMA
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 51 MaxMPs 100 Score 51,00% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2NT=ND41200,000 12 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
2NSNS3H=NDJ14050,002
3EWNS3NT+2NS6460100,004
4AllNS6NT+1EH6-1470100,004
5NSNS4S-1NCA-10050,002
6EWNS4C+2SDJ1700,000 9 Lembit Kapp/Ain Maantee
7AllNS2NT-2N*H4-2000,000
8-NS6D+1EH2-94025,001
9EWNS4S=SDQ420100,004
10AllNS3NT-2WS7200100,004
11-NS4H+2WDK-48050,002 6 Jaan Sutt/Enn Päll
12NSNS5S+1SDJ6800,000
13AllNS1NT=NS4900,000
14-NS3NT-1EH350100,004
15NSNS3S+2NHK2000,000
16EWNS2H+3SC520050,002 12 Oleg Sirotin/Susanna Laan
17-NS2H=NDJ110100,004
18NSNS3NT+1SDK630100,004
19EWNS1NT=WCK-900,000
20AllNS1NT+2E*S2-15050,002
21NSNS3C=ES10-11050,002 12 Oliver Pärna/Paavo Reinet
22EWNS2H+2NSA17050,002
23AllNS3NT+1SD263025,001
24-NS3NT+1ES5-43075,003
25EWNS1NT+3NC6180100,004

Neljapäev, 18. november 2021

JOGEVA MV III

Ranks

JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4½ Table 27 Board Howell Movement Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
13Jüri Meksun & Peeter Jaani2491,0014463,19
25Toivo Jullis & Mirjam Iher2485,0014459,03
34Oliver Pärna & Paavo Reinet2480,0014455,56
41Ülis Riisalu & Hillar Sibul2476,0014452,78
58Aire Taube & Leevi Dahl2469,0014447,92
62Enn Päll & Jaan Sutt2467,0014446,53
77Arno Kivik & Jan Vilgats2463,0014443,75
89Lauri Naber & Eleliis Orma2459,0014440,97
96Ain Maantee & Lembit Kapp2458,0014440,28

(printed 21:43:18 18.11.2021 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243S+1NDA170 60 Enn Päll & Jaan SuttOliver Pärna & Paavo Reinet
393S=SC5140 42 Jüri Meksun & Peeter JaaniLauri Naber & Eleliis Orma
514Sx-2NH2 30006 Toivo Jullis & Mirjam IherÜlis Riisalu & Hillar Sibul
762D-2EH3100 24 Arno Kivik & Jan VilgatsAin Maantee & Lembit Kapp
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244S-1SDA 10006 Enn Päll & Jaan SuttOliver Pärna & Paavo Reinet
394S+2ND2680 60 Jüri Meksun & Peeter JaaniLauri Naber & Eleliis Orma
513NT+1NSJ630 33 Toivo Jullis & Mirjam IherÜlis Riisalu & Hillar Sibul
763NT+1SDK630 33 Arno Kivik & Jan VilgatsAin Maantee & Lembit Kapp
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242H-1S*C4 5015 Enn Päll & Jaan SuttOliver Pärna & Paavo Reinet
392S-1ND6 5015 Jüri Meksun & Peeter JaaniLauri Naber & Eleliis Orma
512Cx-2EC3500 60 Toivo Jullis & Mirjam IherÜlis Riisalu & Hillar Sibul
762H-2W*D3200 42 Arno Kivik & Jan VilgatsAin Maantee & Lembit Kapp
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
354H-2NS2 20006 Jüri Meksun & Peeter JaaniToivo Jullis & Mirjam Iher
414H-1NS2 10024 Oliver Pärna & Paavo ReinetÜlis Riisalu & Hillar Sibul
624Sx-2WCA500 60 Ain Maantee & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
873S-1WCK100 42 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
351NT+2NH3150 60 Jüri Meksun & Peeter JaaniToivo Jullis & Mirjam Iher
412NT=SD5120 33 Oliver Pärna & Paavo ReinetÜlis Riisalu & Hillar Sibul
622H-2ND6 20006 Ain Maantee & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
871NT+1SDJ120 33 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
353NT+1WHK 63024 Jüri Meksun & Peeter JaaniToivo Jullis & Mirjam Iher
413NT=EC6 60060 Oliver Pärna & Paavo ReinetÜlis Riisalu & Hillar Sibul
623NT+1EC6 63024 Ain Maantee & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
873NT+1EH3 63024 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
466H=NC21430 60 Oliver Pärna & Paavo ReinetAin Maantee & Lembit Kapp
524H+2NCK680 33 Toivo Jullis & Mirjam IherEnn Päll & Jaan Sutt
734H+2NC2680 33 Arno Kivik & Jan VilgatsJüri Meksun & Peeter Jaani
983S+3SH6230 06 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
463NT=EC9 40015 Oliver Pärna & Paavo ReinetAin Maantee & Lembit Kapp
522H=EH3 11060 Toivo Jullis & Mirjam IherEnn Päll & Jaan Sutt
733NT=WS2 40015 Arno Kivik & Jan VilgatsJüri Meksun & Peeter Jaani
983D+1WS4 13042 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
464H+2NDJ480 51 Oliver Pärna & Paavo ReinetAin Maantee & Lembit Kapp
525H+1SDA480 51 Toivo Jullis & Mirjam IherEnn Päll & Jaan Sutt
736H-1SDA 5006 Arno Kivik & Jan VilgatsJüri Meksun & Peeter Jaani
985H=SC4450 24 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
192S+1ND3140 42 Ülis Riisalu & Hillar SibulLauri Naber & Eleliis Orma
572S+1NHA140 42 Toivo Jullis & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
634S-1NHA 10006 Ain Maantee & Lembit KappJüri Meksun & Peeter Jaani
843S=NDQ140 42 Aire Taube & Leevi DahlOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
19PASSN Pass 42 Ülis Riisalu & Hillar SibulLauri Naber & Eleliis Orma
572NT=SC5120 60 Toivo Jullis & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
633C-2SS4 10015 Ain Maantee & Lembit KappJüri Meksun & Peeter Jaani
843C-2SSQ 10015 Aire Taube & Leevi DahlOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
195C+1WDA 42042 Ülis Riisalu & Hillar SibulLauri Naber & Eleliis Orma
573NT+2ED6 46024 Toivo Jullis & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
633NT+3ED8 49006 Ain Maantee & Lembit KappJüri Meksun & Peeter Jaani
845C=WH9 40060 Aire Taube & Leevi DahlOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212NT-1ES10100 24 Enn Päll & Jaan SuttÜlis Riisalu & Hillar Sibul
684C-3ES10300 42 Ain Maantee & Lembit KappAire Taube & Leevi Dahl
745Cx-4EH51100 60 Arno Kivik & Jan VilgatsOliver Pärna & Paavo Reinet
953Dx=EH5 67006 Lauri Naber & Eleliis OrmaToivo Jullis & Mirjam Iher
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT+1WD8 43006 Enn Päll & Jaan SuttÜlis Riisalu & Hillar Sibul
684H=WH5 42042 Ain Maantee & Lembit KappAire Taube & Leevi Dahl
744H=ED7 42042 Arno Kivik & Jan VilgatsOliver Pärna & Paavo Reinet
954H=ED6 42042 Lauri Naber & Eleliis OrmaToivo Jullis & Mirjam Iher
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214H+1WD8 45033 Enn Päll & Jaan SuttÜlis Riisalu & Hillar Sibul
684H+1ED8 45033 Ain Maantee & Lembit KappAire Taube & Leevi Dahl
743NT+2WD7 46006 Arno Kivik & Jan VilgatsOliver Pärna & Paavo Reinet
954H-2WC2100 60 Lauri Naber & Eleliis OrmaToivo Jullis & Mirjam Iher
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163Sx-1NDA 10015 Ülis Riisalu & Hillar SibulAin Maantee & Lembit Kapp
324S-2NDK 10015 Jüri Meksun & Peeter JaaniEnn Päll & Jaan Sutt
792C-1ESA100 60 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Eleliis Orma
853S-1NDK 5042 Aire Taube & Leevi DahlToivo Jullis & Mirjam Iher
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
164Sx-1WD9100 60 Ülis Riisalu & Hillar SibulAin Maantee & Lembit Kapp
324C-2NSA 10042 Jüri Meksun & Peeter JaaniEnn Päll & Jaan Sutt
792S=WD2 11015 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Eleliis Orma
852S=EC3 11015 Aire Taube & Leevi DahlToivo Jullis & Mirjam Iher
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163C-2EDA100 33 Ülis Riisalu & Hillar SibulAin Maantee & Lembit Kapp
323C-2EDK100 33 Jüri Meksun & Peeter JaaniEnn Päll & Jaan Sutt
792H=NCA110 60 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Eleliis Orma
853C=EH10 11006 Aire Taube & Leevi DahlToivo Jullis & Mirjam Iher
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
275D-1WCK100 33 Enn Päll & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
433NT-1WC5100 33 Oliver Pärna & Paavo ReinetJüri Meksun & Peeter Jaani
814S=ED3 62006 Aire Taube & Leevi DahlÜlis Riisalu & Hillar Sibul
965NT-4WD3400 60 Lauri Naber & Eleliis OrmaAin Maantee & Lembit Kapp
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
274D+1WSA 15060 Enn Päll & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
433Sx-2NH8 50024 Oliver Pärna & Paavo ReinetJüri Meksun & Peeter Jaani
813Sx-1NH8 20042 Aire Taube & Leevi DahlÜlis Riisalu & Hillar Sibul
964H=WSA 62006 Lauri Naber & Eleliis OrmaAin Maantee & Lembit Kapp
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
271NT-2ED3100 60 Enn Päll & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
432S=EHQ 11006 Oliver Pärna & Paavo ReinetJüri Meksun & Peeter Jaani
812S-1EC850 42 Aire Taube & Leevi DahlÜlis Riisalu & Hillar Sibul
961S=EC6 8024 Lauri Naber & Eleliis OrmaAin Maantee & Lembit Kapp
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
172C+2SH7130 06 Ülis Riisalu & Hillar SibulArno Kivik & Jan Vilgats
383S+1SH8170 33 Jüri Meksun & Peeter JaaniAire Taube & Leevi Dahl
542S+2SH4170 33 Toivo Jullis & Mirjam IherOliver Pärna & Paavo Reinet
923S+2SH10200 60 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Jaan Sutt
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174S+1SHK650 33 Ülis Riisalu & Hillar SibulArno Kivik & Jan Vilgats
384S+1SHK650 33 Jüri Meksun & Peeter JaaniAire Taube & Leevi Dahl
544S+1SCJ650 33 Toivo Jullis & Mirjam IherOliver Pärna & Paavo Reinet
925S=SHK650 33 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Jaan Sutt
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
171NT+1N*HJ120 60 Ülis Riisalu & Hillar SibulArno Kivik & Jan Vilgats
381NT=E*S2 9024 Jüri Meksun & Peeter JaaniAire Taube & Leevi Dahl
542H=WS2 11006 Toivo Jullis & Mirjam IherOliver Pärna & Paavo Reinet
923H-2WS2100 42 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Jaan Sutt
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
131NT-1S*H3 5024 Ülis Riisalu & Hillar SibulJüri Meksun & Peeter Jaani
281H-1ESK100 51 Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
491NT-1W*C6100 51 Oliver Pärna & Paavo ReinetLauri Naber & Eleliis Orma
652S=ECA 11006 Ain Maantee & Lembit KappToivo Jullis & Mirjam Iher
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133Hx-4SS3 110006 Ülis Riisalu & Hillar SibulJüri Meksun & Peeter Jaani
283NT+1WC4 63060 Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
493NT+2WH3 66033 Oliver Pärna & Paavo ReinetLauri Naber & Eleliis Orma
653NT+2EH6 66033 Ain Maantee & Lembit KappToivo Jullis & Mirjam Iher
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
135H-1ECQ50 42 Ülis Riisalu & Hillar SibulJüri Meksun & Peeter Jaani
283NT+1EC6 43006 Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
493NT-2EC5100 60 Oliver Pärna & Paavo ReinetLauri Naber & Eleliis Orma
653NT=EC6 40024 Ain Maantee & Lembit KappToivo Jullis & Mirjam Iher

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ÜLIS RIISALU-HILLAR SIBUL
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 76 MaxMPs 144 Score 52,78% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4Sx-2NH2300100,006 9 Toivo Jullis/Mirjam Iher
2NSEW3NT+1NSJ-63050,003
3EWEW2Cx-2EC3-5000,000
4AllEW4H-1NS210066,674 7 Oliver Pärna/Paavo Reinet
5NSEW2NT=SD5-12050,003
6EWEW3NT=EC66000,000
7All    -- -- 0 /
8-    -- --
9EW    -- --
10AllNS2S+1ND314066,674 12 Lauri Naber/Eleliis Orma
11-NSPASSN Pass66,674
12NSNS5C+1WDA-42066,674
13AllEW2NT-1ES10-10066,674 13 Enn Päll/Jaan Sutt
14-EW3NT+1WD8430100,006
15NSEW4H+1WD845050,003
16EWNS3Sx-1NDA-10016,671 10 Ain Maantee/Lembit Kapp
17-NS4Sx-1WD9100100,006
18NSNS3C-2EDA10050,003
19EWEW4S=ED3620100,006 10 Aire Taube/Leevi Dahl
20AllEW3Sx-1NH820033,332
21NSEW2S-1EC8-5033,332
22EWNS2C+2SH71300,000 9 Arno Kivik/Jan Vilgats
23AllNS4S+1SHK65050,003
24-NS1NT+1N*HJ120100,006
25EWNS1NT-1S*H3-5033,332 6 Jüri Meksun/Peeter Jaani
26AllNS3Hx-4SS3-11000,000
27-NS5H-1ECQ5066,674
PAIR 2 ENN PÄLL-JAAN SUTT
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 67 MaxMPs 144 Score 46,53% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S+1NDA170100,006 7 Oliver Pärna/Paavo Reinet
2NSNS4S-1SDA-1000,000
3EWNS2H-1S*C4-5016,671
4AllEW4Sx-2WCA-5000,000 10 Ain Maantee/Lembit Kapp
5NSEW2H-2ND6200100,006
6EWEW3NT+1EC663066,674
7AllEW4H+2NCK-68050,003 4 Toivo Jullis/Mirjam Iher
8-EW2H=EH31100,000
9EWEW5H+1SDA-48016,671
10All    -- -- 0 /
11-    -- --
12NS    -- --
13AllNS2NT-1ES1010033,332 5 Ülis Riisalu/Hillar Sibul
14-NS3NT+1WD8-4300,000
15NSNS4H+1WD8-45050,003
16EWEW4S-2NDK10083,335 10 Jüri Meksun/Peeter Jaani
17-EW4C-2NSA10033,332
18NSEW3C-2EDK-10050,003
19EWNS5D-1WCK10050,003 15 Arno Kivik/Jan Vilgats
20AllNS4D+1WSA-150100,006
21NSNS1NT-2ED3100100,006
22EWEW3S+2SH10-2000,000 5 Lauri Naber/Eleliis Orma
23AllEW5S=SHK-65050,003
24-EW3H-2WS2-10033,332
25EWNS1H-1ESK10083,335 11 Aire Taube/Leevi Dahl
26AllNS3NT+1WC4-630100,006
27-NS3NT+1EC6-4300,000
PAIR 3 JÜRI MEKSUN-PEETER JAANI
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 91 MaxMPs 144 Score 63,19% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S=SC514066,674 11 Lauri Naber/Eleliis Orma
2NSNS4S+2ND2680100,006
3EWNS2S-1ND6-5016,671
4AllNS4H-2NS2-2000,000 8 Toivo Jullis/Mirjam Iher
5NSNS1NT+2NH3150100,006
6EWNS3NT+1WHK-63033,332
7AllEW4H+2NC2-68050,003 14 Arno Kivik/Jan Vilgats
8-EW3NT=WS240083,335
9EWEW6H-1SDA50100,006
10AllEW4S-1NHA100100,006 17 Ain Maantee/Lembit Kapp
11-EW3C-2SS410083,335
12NSEW3NT+3ED8490100,006
13All    -- -- 0 /
14-    -- --
15NS    -- --
16EWNS4S-2NDK-10016,671 8 Enn Päll/Jaan Sutt
17-NS4C-2NSA-10066,674
18NSNS3C-2EDK10050,003
19EWEW3NT-1WC5-10050,003 13 Oliver Pärna/Paavo Reinet
20AllEW3Sx-2NH850066,674
21NSEW2S=EHQ110100,006
22EWNS3S+1SH817050,003 8 Aire Taube/Leevi Dahl
23AllNS4S+1SHK65050,003
24-NS1NT=E*S2-9033,332
25EWEW1NT-1S*H35066,674 12 Ülis Riisalu/Hillar Sibul
26AllEW3Hx-4SS31100100,006
27-EW5H-1ECQ-5033,332
PAIR 4 OLIVER PÄRNA-PAAVO REINET
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 80 MaxMPs 144 Score 55,56% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S+1NDA-1700,000 11 Enn Päll/Jaan Sutt
2NSEW4S-1SDA100100,006
3EWEW2H-1S*C45083,335
4AllNS4H-1NS2-10033,332 11 Ülis Riisalu/Hillar Sibul
5NSNS2NT=SD512050,003
6EWNS3NT=EC6-600100,006
7AllNS6H=NC21430100,006 12 Ain Maantee/Lembit Kapp
8-NS3NT=EC9-40016,671
9EWNS4H+2NDJ48083,335
10AllEW3S=NDQ-14033,332 7 Aire Taube/Leevi Dahl
11-EW3C-2SSQ10083,335
12NSEW5C=WH94000,000
13AllEW5Cx-4EH5-11000,000 8 Arno Kivik/Jan Vilgats
14-EW4H=ED742033,332
15NSEW3NT+2WD7460100,006
16EW    -- -- 0 /
17-    -- --
18NS    -- --
19EWNS3NT-1WC510050,003 5 Jüri Meksun/Peeter Jaani
20AllNS3Sx-2NH8-50033,332
21NSNS2S=EHQ-1100,000
22EWEW2S+2SH4-17050,003 12 Toivo Jullis/Mirjam Iher
23AllEW4S+1SCJ-65050,003
24-EW2H=WS2110100,006
25EWNS1NT-1W*C610083,335 14 Lauri Naber/Eleliis Orma
26AllNS3NT+2WH3-66050,003
27-NS3NT-2EC5100100,006
PAIR 5 TOIVO JULLIS-MIRJAM IHER
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 85 MaxMPs 144 Score 59,03% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4Sx-2NH2-3000,000 9 Ülis Riisalu/Hillar Sibul
2NSNS3NT+1NSJ63050,003
3EWNS2Cx-2EC3500100,006
4AllEW4H-2NS2200100,006 10 Jüri Meksun/Peeter Jaani
5NSEW1NT+2NH3-1500,000
6EWEW3NT+1WHK63066,674
7AllNS4H+2NCK68050,003 14 Enn Päll/Jaan Sutt
8-NS2H=EH3-110100,006
9EWNS5H+1SDA48083,335
10AllNS2S+1NHA14066,674 12 Arno Kivik/Jan Vilgats
11-NS2NT=SC5120100,006
12NSNS3NT+2ED6-46033,332
13AllEW3Dx=EH5670100,006 8 Lauri Naber/Eleliis Orma
14-EW4H=ED642033,332
15NSEW4H-2WC2-1000,000
16EWEW3S-1NDK5033,332 13 Aire Taube/Leevi Dahl
17-EW2S=EC311083,335
18NSEW3C=EH10110100,006
19EW    -- -- 0 /
20All    -- --
21NS    -- --
22EWNS2S+2SH417050,003 6 Oliver Pärna/Paavo Reinet
23AllNS4S+1SCJ65050,003
24-NS2H=WS2-1100,000
25EWEW2S=ECA110100,006 13 Ain Maantee/Lembit Kapp
26AllEW3NT+2EH666050,003
27-EW3NT=EC640066,674
PAIR 6 AIN MAANTEE-LEMBIT KAPP
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 58 MaxMPs 144 Score 40,28% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2D-2EH3-10066,674 9 Arno Kivik/Jan Vilgats
2NSEW3NT+1SDK-63050,003
3EWEW2H-2W*D3-20033,332
4AllNS4Sx-2WCA500100,006 8 Enn Päll/Jaan Sutt
5NSNS2H-2ND6-2000,000
6EWNS3NT+1EC6-63033,332
7AllEW6H=NC2-14300,000 6 Oliver Pärna/Paavo Reinet
8-EW3NT=EC940083,335
9EWEW4H+2NDJ-48016,671
10AllNS4S-1NHA-1000,000 1 Jüri Meksun/Peeter Jaani
11-NS3C-2SS4-10016,671
12NSNS3NT+3ED8-4900,000
13AllNS4C-3ES1030066,674 11 Aire Taube/Leevi Dahl
14-NS4H=WH5-42066,674
15NSNS4H+1ED8-45050,003
16EWEW3Sx-1NDA10083,335 8 Ülis Riisalu/Hillar Sibul
17-EW4Sx-1WD9-1000,000
18NSEW3C-2EDA-10050,003
19EWEW5NT-4WD3-4000,000 10 Lauri Naber/Eleliis Orma
20AllEW4H=WSA620100,006
21NSEW1S=EC68066,674
22EW    -- -- 0 /
23All    -- --
24-    -- --
25EWNS2S=ECA-1100,000 5 Toivo Jullis/Mirjam Iher
26AllNS3NT+2EH6-66050,003
27-NS3NT=EC6-40033,332
PAIR 7 ARNO KIVIK-JAN VILGATS
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 63 MaxMPs 144 Score 43,75% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2D-2EH310033,332 9 Ain Maantee/Lembit Kapp
2NSNS3NT+1SDK63050,003
3EWNS2H-2W*D320066,674
4AllEW3S-1WCK-10033,332 9 Aire Taube/Leevi Dahl
5NSEW1NT+1SDJ-12050,003
6EWEW3NT+1EH363066,674
7AllNS4H+2NC268050,003 4 Jüri Meksun/Peeter Jaani
8-NS3NT=WS2-40016,671
9EWNS6H-1SDA-500,000
10AllEW2S+1NHA-14033,332 6 Toivo Jullis/Mirjam Iher
11-EW2NT=SC5-1200,000
12NSEW3NT+2ED646066,674
13AllNS5Cx-4EH51100100,006 10 Oliver Pärna/Paavo Reinet
14-NS4H=ED7-42066,674
15NSNS3NT+2WD7-4600,000
16EWNS2C-1ESA100100,006 13 Lauri Naber/Eleliis Orma
17-NS2S=WD2-11016,671
18NSNS2H=NCA110100,006
19EWEW5D-1WCK-10050,003 3 Enn Päll/Jaan Sutt
20AllEW4D+1WSA1500,000
21NSEW1NT-2ED3-1000,000
22EWEW2C+2SH7-130100,006 9 Ülis Riisalu/Hillar Sibul
23AllEW4S+1SHK-65050,003
24-EW1NT+1N*HJ-1200,000
25EW    -- -- 0 /
26All    -- --
27-    -- --
PAIR 8 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 69 MaxMPs 144 Score 47,92% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0 /
2NS    -- --
3EW    -- --
4AllNS3S-1WCK10066,674 9 Arno Kivik/Jan Vilgats
5NSNS1NT+1SDJ12050,003
6EWNS3NT+1EH3-63033,332
7AllEW3S+3SH6-230100,006 12 Lauri Naber/Eleliis Orma
8-EW3D+1WS413033,332
9EWEW5H=SC4-45066,674
10AllNS3S=NDQ14066,674 11 Oliver Pärna/Paavo Reinet
11-NS3C-2SSQ-10016,671
12NSNS5C=WH9-400100,006
13AllEW4C-3ES10-30033,332 7 Ain Maantee/Lembit Kapp
14-EW4H=WH542033,332
15NSEW4H+1ED845050,003
16EWNS3S-1NDK-5066,674 5 Toivo Jullis/Mirjam Iher
17-NS2S=EC3-11016,671
18NSNS3C=EH10-1100,000
19EWNS4S=ED3-6200,000 8 Ülis Riisalu/Hillar Sibul
20AllNS3Sx-1NH8-20066,674
21NSNS2S-1EC85066,674
22EWEW3S+1SH8-17050,003 10 Jüri Meksun/Peeter Jaani
23AllEW4S+1SHK-65050,003
24-EW1NT=E*S29066,674
25EWEW1H-1ESK-10016,671 7 Enn Päll/Jaan Sutt
26AllEW3NT+1WC46300,000
27-EW3NT+1EC6430100,006
PAIR 9 LAURI NABER-ELELIIS ORMA
JÕGEVA BK JMV PAARIDELE III 18.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 59 MaxMPs 144 Score 40,97% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S=SC5-14033,332 7 Jüri Meksun/Peeter Jaani
2NSEW4S+2ND2-6800,000
3EWEW2S-1ND65083,335
4All    -- -- 0 /
5NS    -- --
6EW    -- --
7AllNS3S+3SH62300,000 6 Aire Taube/Leevi Dahl
8-NS3D+1WS4-13066,674
9EWNS5H=SC445033,332
10AllEW2S+1ND3-14033,332 6 Ülis Riisalu/Hillar Sibul
11-EWPASSN Pass33,332
12NSEW5C+1WDA42033,332
13AllNS3Dx=EH5-6700,000 10 Toivo Jullis/Mirjam Iher
14-NS4H=ED6-42066,674
15NSNS4H-2WC2100100,006
16EWEW2C-1ESA-1000,000 5 Arno Kivik/Jan Vilgats
17-EW2S=WD211083,335
18NSEW2H=NCA-1100,000
19EWNS5NT-4WD3400100,006 8 Ain Maantee/Lembit Kapp
20AllNS4H=WSA-6200,000
21NSNS1S=EC6-8033,332
22EWNS3S+2SH10200100,006 13 Enn Päll/Jaan Sutt
23AllNS5S=SHK65050,003
24-NS3H-2WS210066,674
25EWEW1NT-1W*C6-10016,671 4 Oliver Pärna/Paavo Reinet
26AllEW3NT+2WH366050,003
27-EW3NT-2EC5-1000,000