kolmapäev, 29. mai 2024

Edasine kava

NELJAPÄEV 30 MAI - PAARIKAS COOP HOTELLIS JÕGEVAL KOLMAPÄEV 5 MAI - KESKEESTI ETAPP PAIDES KOLMAPÄEV 12 MAI -KESKEESTI ETAPP PAIDES KOLMAPÄEV 19 MAI -KESKEESTI ETAPP PAIDES

neljapäev, 23. mai 2024

ELELIIS III

Ranks

JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

5½ Table 27 Board Howell Movement Received 135 of 135 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
13Lembit Kapp & Jaan Sutt24113,0019258,85
27Kaspar Allas & Janeli Stukert24109,0019256,77
39Aire Taube & Leevi Dahl24101,0019252,60
41Arno Kivik & Jan Vilgats24100,0019252,08
511Toivo Jullis & Mirjam Iher27112,0021651,85
66Eleliis Orma & Jete Jõgi2498,0019251,04
74Peeter Jaani & Oleg Sirotin2496,0019250,00
810Ülis Riisalu & Hillar Ruus27104,0021648,15
9=5Lauri Naber & Kasper Korkmann2486,0019244,79
9=8Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2486,0019244,79
112Mati Tali & Andrus Sibul2475,0019239,06

(printed 21:29:53 23.05.2024 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
195H=WCA 45035 Arno Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
584H+1EC4 45035 Lauri Naber & Kasper KorkmannKalle Ojassalu & Jüri Meksun
646H-1EC350 80 Eleliis Orma & Jete JõgiPeeter Jaani & Oleg Sirotin
1025H=WCK 45035 Ülis Riisalu & Hillar RuusMati Tali & Andrus Sibul
1174H+1WCK 45035 Toivo Jullis & Mirjam IherKaspar Allas & Janeli Stukert
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
196S-1WC250 62 Arno Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
584S+1EC9 45035 Lauri Naber & Kasper KorkmannKalle Ojassalu & Jüri Meksun
644S+2WD5 48008 Eleliis Orma & Jete JõgiPeeter Jaani & Oleg Sirotin
1026H-2WSA100 80 Ülis Riisalu & Hillar RuusMati Tali & Andrus Sibul
1174H+1EC9 45035 Toivo Jullis & Mirjam IherKaspar Allas & Janeli Stukert
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193Hx-3WD3800 80 Arno Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
585C+1NH9420 62 Lauri Naber & Kasper KorkmannKalle Ojassalu & Jüri Meksun
643S=EH6 14008 Eleliis Orma & Jete JõgiPeeter Jaani & Oleg Sirotin
1024C+2SD2170 44 Ülis Riisalu & Hillar RuusMati Tali & Andrus Sibul
1173D+2SS5150 26 Toivo Jullis & Mirjam IherKaspar Allas & Janeli Stukert
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
211NT+1W*H6 12035 Mati Tali & Andrus SibulArno Kivik & Jan Vilgats
691NT+1W*S6 12035 Eleliis Orma & Jete JõgiAire Taube & Leevi Dahl
753NT-2S*D4 20008 Kaspar Allas & Janeli StukertLauri Naber & Kasper Korkmann
1032H-1NDJ 10062 Ülis Riisalu & Hillar RuusLembit Kapp & Jaan Sutt
118PASSN Pass 80 Toivo Jullis & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT-1NC2 10026 Mati Tali & Andrus SibulArno Kivik & Jan Vilgats
693NT=SSQ600 80 Eleliis Orma & Jete JõgiAire Taube & Leevi Dahl
753D+1NCA130 62 Kaspar Allas & Janeli StukertLauri Naber & Kasper Korkmann
1032S-1ND5 10026 Ülis Riisalu & Hillar RuusLembit Kapp & Jaan Sutt
1183NT-1SC9 10026 Toivo Jullis & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212S-1ND6 5017 Mati Tali & Andrus SibulArno Kivik & Jan Vilgats
692H-1ESA100 44 Eleliis Orma & Jete JõgiAire Taube & Leevi Dahl
753Hx-2ESA500 80 Kaspar Allas & Janeli StukertLauri Naber & Kasper Korkmann
1033NT-1NHQ 5017 Ülis Riisalu & Hillar RuusLembit Kapp & Jaan Sutt
1182S=NHQ110 62 Toivo Jullis & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323D-1SS4 10026 Lembit Kapp & Jaan SuttMati Tali & Andrus Sibul
712H-1WD3100 44 Kaspar Allas & Janeli StukertArno Kivik & Jan Vilgats
862H-4WSA400 80 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEleliis Orma & Jete Jõgi
1041NT+1NH10120 62 Ülis Riisalu & Hillar RuusPeeter Jaani & Oleg Sirotin
1193D-2NH10 20008 Toivo Jullis & Mirjam IherAire Taube & Leevi Dahl
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324H-4ECA200 71 Lembit Kapp & Jaan SuttMati Tali & Andrus Sibul
713D-1WC350 08 Kaspar Allas & Janeli StukertArno Kivik & Jan Vilgats
862S+3NDQ200 71 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEleliis Orma & Jete Jõgi
1043S+1NDK170 44 Ülis Riisalu & Hillar RuusPeeter Jaani & Oleg Sirotin
1192S+1NC9140 26 Toivo Jullis & Mirjam IherAire Taube & Leevi Dahl
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+1ND2430 44 Lembit Kapp & Jaan SuttMati Tali & Andrus Sibul
712Dx-2ESA500 80 Kaspar Allas & Janeli StukertArno Kivik & Jan Vilgats
863NT+2ND2460 62 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEleliis Orma & Jete Jõgi
1046NT-2NS9 10008 Ülis Riisalu & Hillar RuusPeeter Jaani & Oleg Sirotin
1193NT=SS2400 26 Toivo Jullis & Mirjam IherAire Taube & Leevi Dahl
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433D-2NH9 20044 Peeter Jaani & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
824H=WDQ 62017 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Andrus Sibul
974H-1WDQ100 71 Aire Taube & Leevi DahlKaspar Allas & Janeli Stukert
1053NT-1WDQ100 71 Ülis Riisalu & Hillar RuusLauri Naber & Kasper Korkmann
1114H=WDQ 62017 Toivo Jullis & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433Sx-2EH3300 62 Peeter Jaani & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
822S=EH3 11026 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Andrus Sibul
973S-2EH3100 44 Aire Taube & Leevi DahlKaspar Allas & Janeli Stukert
1052NT+2WCK 18008 Ülis Riisalu & Hillar RuusLauri Naber & Kasper Korkmann
1115Dx-3WS9500 80 Toivo Jullis & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434S-1EDA50 26 Peeter Jaani & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
824C-1WS850 26 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Andrus Sibul
974S-1EDA50 26 Aire Taube & Leevi DahlKaspar Allas & Janeli Stukert
1053NT-3WH3150 80 Ülis Riisalu & Hillar RuusLauri Naber & Kasper Korkmann
1114S-2EDA100 62 Toivo Jullis & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
184H-1ES6100 62 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
544D=WSA 13026 Lauri Naber & Kasper KorkmannPeeter Jaani & Oleg Sirotin
932H+1ED8 14008 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Jaan Sutt
1063S-1NDK 10044 Ülis Riisalu & Hillar RuusEleliis Orma & Jete Jõgi
1124Hx-1ES6200 80 Toivo Jullis & Mirjam IherMati Tali & Andrus Sibul
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
184Sx=NC3590 62 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
544Sx=NC3590 62 Lauri Naber & Kasper KorkmannPeeter Jaani & Oleg Sirotin
935Hx-3ESJ500 26 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Jaan Sutt
1064Hx-2EC9300 08 Ülis Riisalu & Hillar RuusEleliis Orma & Jete Jõgi
1124Sx=NC3590 62 Toivo Jullis & Mirjam IherMati Tali & Andrus Sibul
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
184Cx+1NDK910 80 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
543C=NS8110 17 Lauri Naber & Kasper KorkmannPeeter Jaani & Oleg Sirotin
933Dx-3WHA500 62 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Jaan Sutt
1063C=NSA110 17 Ülis Riisalu & Hillar RuusEleliis Orma & Jete Jõgi
1123C+2ND2150 44 Toivo Jullis & Mirjam IherMati Tali & Andrus Sibul
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
147S-1WDA100 80 Arno Kivik & Jan VilgatsPeeter Jaani & Oleg Sirotin
294H+3EC2 71044 Mati Tali & Andrus SibulAire Taube & Leevi Dahl
656S+1WC9 146008 Eleliis Orma & Jete JõgiLauri Naber & Kasper Korkmann
1074S+2WC9 68062 Ülis Riisalu & Hillar RuusKaspar Allas & Janeli Stukert
1136S=WDA 143026 Toivo Jullis & Mirjam IherLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
144H-1WH350 80 Arno Kivik & Jan VilgatsPeeter Jaani & Oleg Sirotin
293H+1ESA 17017 Mati Tali & Andrus SibulAire Taube & Leevi Dahl
652H=ESA 11044 Eleliis Orma & Jete JõgiLauri Naber & Kasper Korkmann
1072D-1SHA 5062 Ülis Riisalu & Hillar RuusKaspar Allas & Janeli Stukert
1132H+2ESA 17017 Toivo Jullis & Mirjam IherLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142S=WH10 11026 Arno Kivik & Jan VilgatsPeeter Jaani & Oleg Sirotin
292S=WDA 11026 Mati Tali & Andrus SibulAire Taube & Leevi Dahl
652NT-1WH1050 62 Eleliis Orma & Jete JõgiLauri Naber & Kasper Korkmann
1072S=WC10 11026 Ülis Riisalu & Hillar RuusKaspar Allas & Janeli Stukert
1131NT-2WC7100 80 Toivo Jullis & Mirjam IherLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
255C=WHA 60017 Mati Tali & Andrus SibulLauri Naber & Kasper Korkmann
313H-1NDA 5080 Lembit Kapp & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
764Hx-1NC4 10062 Kaspar Allas & Janeli StukertEleliis Orma & Jete Jõgi
1085D=EC7 60017 Ülis Riisalu & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1145Hx-3NC4 50044 Toivo Jullis & Mirjam IherPeeter Jaani & Oleg Sirotin
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
253S=WHA 14071 Mati Tali & Andrus SibulLauri Naber & Kasper Korkmann
312S+1WD6 14071 Lembit Kapp & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
762Sx+1WD6 87008 Kaspar Allas & Janeli StukertEleliis Orma & Jete Jõgi
1083S+1WC6 17044 Ülis Riisalu & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1144S+1WC6 65026 Toivo Jullis & Mirjam IherPeeter Jaani & Oleg Sirotin
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
254D=SD10130 26 Mati Tali & Andrus SibulLauri Naber & Kasper Korkmann
313NT+1NS3630 80 Lembit Kapp & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
763D+2SC10150 44 Kaspar Allas & Janeli StukertEleliis Orma & Jete Jõgi
1083NT-1SS9 10008 Ülis Riisalu & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1142Hx-3WCK500 62 Toivo Jullis & Mirjam IherPeeter Jaani & Oleg Sirotin
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
362C-1SCJ 5062 Lembit Kapp & Jaan SuttEleliis Orma & Jete Jõgi
421NT-1S*S6 5062 Peeter Jaani & Oleg SirotinMati Tali & Andrus Sibul
872C-2SSK 10026 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunKaspar Allas & Janeli Stukert
1091NT-1S*SK 5062 Ülis Riisalu & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
1151NT+1E*CA 12008 Toivo Jullis & Mirjam IherLauri Naber & Kasper Korkmann
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
362H+1ES3 14008 Lembit Kapp & Jaan SuttEleliis Orma & Jete Jõgi
422C+1SH2110 53 Peeter Jaani & Oleg SirotinMati Tali & Andrus Sibul
872S-1EH5100 26 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunKaspar Allas & Janeli Stukert
1093D=NC9110 53 Ülis Riisalu & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
1153H-2WD8200 80 Toivo Jullis & Mirjam IherLauri Naber & Kasper Korkmann
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
362H-1NCJ 5017 Lembit Kapp & Jaan SuttEleliis Orma & Jete Jõgi
422S=SD2110 62 Peeter Jaani & Oleg SirotinMati Tali & Andrus Sibul
872D=SC290 44 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunKaspar Allas & Janeli Stukert
1094S-1SD4 5017 Ülis Riisalu & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
1151S+2SD2140 80 Toivo Jullis & Mirjam IherLauri Naber & Kasper Korkmann
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
474H=NS2420 26 Peeter Jaani & Oleg SirotinKaspar Allas & Janeli Stukert
533NT-1SS6 5008 Lauri Naber & Kasper KorkmannLembit Kapp & Jaan Sutt
984H+1NDA450 62 Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1014H+1NDA450 62 Ülis Riisalu & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
1164H+1NDK450 62 Toivo Jullis & Mirjam IherEleliis Orma & Jete Jõgi
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
474Dx-1NS9 20026 Peeter Jaani & Oleg SirotinKaspar Allas & Janeli Stukert
535H-1EHK100 44 Lauri Naber & Kasper KorkmannLembit Kapp & Jaan Sutt
984Hx-2ED7500 71 Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1015Hx-2ED7500 71 Ülis Riisalu & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
1165Dx-2NCA 50008 Toivo Jullis & Mirjam IherEleliis Orma & Jete Jõgi
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
471S+3NH2170 08 Peeter Jaani & Oleg SirotinKaspar Allas & Janeli Stukert
533NT+2ND2460 62 Lauri Naber & Kasper KorkmannLembit Kapp & Jaan Sutt
983NT+1SH10430 26 Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1013NT+2SH10460 62 Ülis Riisalu & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
1163NT+2SCA460 62 Toivo Jullis & Mirjam IherEleliis Orma & Jete Jõgi

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ARNO KIVIK-JAN VILGATS
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 100 MaxMPs 192 Score 52,08% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5H=WCA-45037,503 17 Aire Taube/Leevi Dahl
2NSNS6S-1WC25075,006
3EWNS3Hx-3WD3800100,008
4AllEW1NT+1W*H612062,505 18 Mati Tali/Andrus Sibul
5NSEW3NT-1NC210075,006
6EWEW2S-1ND65087,507
7AllEW2H-1WD3-10050,004 12 Kaspar Allas/Janeli Stukert
8-EW3D-1WC3-50100,008
9EWEW2Dx-2ESA-5000,000
10AllEW4H=WDQ62087,507 9 Toivo Jullis/Mirjam Iher
11-EW5Dx-3WS9-5000,000
12NSEW4S-2EDA-10025,002
13AllNS4H-1ES610075,006 20 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
14-NS4Sx=NC359075,006
15NSNS4Cx+1NDK910100,008
16EWNS7S-1WDA100100,008 18 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
17-NS4H-1WH350100,008
18NSNS2S=WH10-11025,002
19EWEW3H-1NDA500,000 1 Lembit Kapp/Jaan Sutt
20AllEW2S+1WD614012,501
21NSEW3NT+1NS3-6300,000
22EW    -- -- 0 /
23All    -- --
24-    -- --
25EWEW4H+1NDA-45025,002 5 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
26AllEW5Hx-2ED7-50012,501
27-EW3NT+2SH10-46025,002
PAIR 2 MATI TALI-ANDRUS SIBUL
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 75 MaxMPs 192 Score 39,06% Session Rank 11
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5H=WCK45062,505 9 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
2NSEW6H-2WSA-1000,000
3EWEW4C+2SD2-17050,004
4AllNS1NT+1W*H6-12037,503 6 Arno Kivik/Jan Vilgats
5NSNS3NT-1NC2-10025,002
6EWNS2S-1ND6-5012,501
7AllEW3D-1SS410075,006 11 Lembit Kapp/Jaan Sutt
8-EW4H-4ECA-20012,501
9EWEW3NT+1ND2-43050,004
10AllEW4H=WDQ62087,507 19 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
11-EW2S=EH311075,006
12NSEW4C-1WS8-5075,006
13AllEW4Hx-1ES6-2000,000 6 Toivo Jullis/Mirjam Iher
14-EW4Sx=NC3-59025,002
15NSEW3C+2ND2-15050,004
16EWNS4H+3EC2-71050,004 7 Aire Taube/Leevi Dahl
17-NS3H+1ESA-17012,501
18NSNS2S=WDA-11025,002
19EWNS5C=WHA-60012,501 10 Lauri Naber/Kasper Korkmann
20AllNS3S=WHA-14087,507
21NSNS4D=SD1013025,002
22EWEW1NT-1S*S65025,002 7 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
23AllEW2C+1SH2-11037,503
24-EW2S=SD2-11025,002
25EW    -- -- 0 /
26All    -- --
27-    -- --
PAIR 3 LEMBIT KAPP-JAAN SUTT
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 113 MaxMPs 192 Score 58,85% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0 /
2NS    -- --
3EW    -- --
4AllEW2H-1NDJ10025,002 15 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
5NSEW2S-1ND510075,006
6EWEW3NT-1NHQ5087,507
7AllNS3D-1SS4-10025,002 13 Mati Tali/Andrus Sibul
8-NS4H-4ECA20087,507
9EWNS3NT+1ND243050,004
10AllEW3D-2NH920050,004 12 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
11-EW3Sx-2EH3-30025,002
12NSEW4S-1EDA-5075,006
13AllEW2H+1ED8140100,008 16 Aire Taube/Leevi Dahl
14-EW5Hx-3ESJ-50075,006
15NSEW3Dx-3WHA-50025,002
16EWEW6S=WDA143075,006 13 Toivo Jullis/Mirjam Iher
17-EW2H+2ESA17087,507
18NSEW1NT-2WC7-1000,000
19EWNS3H-1NDA-50100,008 23 Arno Kivik/Jan Vilgats
20AllNS2S+1WD6-14087,507
21NSNS3NT+1NS3630100,008
22EWNS2C-1SCJ-5075,006 7 Eleliis Orma/Jete Jõgi
23AllNS2H+1ES3-1400,000
24-NS2H-1NCJ-5012,501
25EWEW3NT-1SS650100,008 14 Lauri Naber/Kasper Korkmann
26AllEW5H-1EHK-10050,004
27-EW3NT+2ND2-46025,002
PAIR 4 PEETER JAANI-OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 96 MaxMPs 192 Score 50,00% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW6H-1EC3-500,000 16 Eleliis Orma/Jete Jõgi
2NSEW4S+2WD5480100,008
3EWEW3S=EH6140100,008
4All    -- -- 0 /
5NS    -- --
6EW    -- --
7AllEW1NT+1NH10-12025,002 14 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
8-EW3S+1NDK-17050,004
9EWEW6NT-2NS9100100,008
10AllNS3D-2NH9-20050,004 12 Lembit Kapp/Jaan Sutt
11-NS3Sx-2EH330075,006
12NSNS4S-1EDA5025,002
13AllEW4D=WSA13075,006 15 Lauri Naber/Kasper Korkmann
14-EW4Sx=NC3-59025,002
15NSEW3C=NS8-11087,507
16EWEW7S-1WDA-1000,000 6 Arno Kivik/Jan Vilgats
17-EW4H-1WH3-500,000
18NSEW2S=WH1011075,006
19EWEW5Hx-3NC450050,004 12 Toivo Jullis/Mirjam Iher
20AllEW4S+1WC665075,006
21NSEW2Hx-3WCK-50025,002
22EWNS1NT-1S*S6-5075,006 17 Mati Tali/Andrus Sibul
23AllNS2C+1SH211062,505
24-NS2S=SD211075,006
25EWNS4H=NS242025,002 4 Kaspar Allas/Janeli Stukert
26AllNS4Dx-1NS9-20025,002
27-NS1S+3NH21700,000
PAIR 5 LAURI NABER-KASPER KORKMANN
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 86 MaxMPs 192 Score 44,79% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1EC4-45037,503 12 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
2NSNS4S+1EC9-45037,503
3EWNS5C+1NH942075,006
4AllEW3NT-2S*D4200100,008 10 Kaspar Allas/Janeli Stukert
5NSEW3D+1NCA-13025,002
6EWEW3Hx-2ESA-5000,000
7All    -- -- 0 /
8-    -- --
9EW    -- --
10AllEW3NT-1WDQ-10012,501 9 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
11-EW2NT+2WCK180100,008
12NSEW3NT-3WH3-1500,000
13AllNS4D=WSA-13025,002 9 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
14-NS4Sx=NC359075,006
15NSNS3C=NS811012,501
16EWEW6S+1WC91460100,008 14 Eleliis Orma/Jete Jõgi
17-EW2H=ESA11050,004
18NSEW2NT-1WH10-5025,002
19EWEW5C=WHA60087,507 14 Mati Tali/Andrus Sibul
20AllEW3S=WHA14012,501
21NSEW4D=SD10-13075,006
22EWEW1NT+1E*CA120100,008 8 Toivo Jullis/Mirjam Iher
23AllEW3H-2WD8-2000,000
24-EW1S+2SD2-1400,000
25EWNS3NT-1SS6-500,000 10 Lembit Kapp/Jaan Sutt
26AllNS5H-1EHK10050,004
27-NS3NT+2ND246075,006
PAIR 6 ELELIIS ORMA-JETE JÕGI
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 98 MaxMPs 192 Score 51,04% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS6H-1EC350100,008 8 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
2NSNS4S+2WD5-4800,000
3EWNS3S=EH6-1400,000
4AllNS1NT+1W*S6-12037,503 15 Aire Taube/Leevi Dahl
5NSNS3NT=SSQ600100,008
6EWNS2H-1ESA10050,004
7AllEW2H-4WSA-4000,000 3 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
8-EW2S+3NDQ-20012,501
9EWEW3NT+2ND2-46025,002
10All    -- -- 0 /
11-    -- --
12NS    -- --
13AllEW3S-1NDK10050,004 19 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
14-EW4Hx-2EC9-300100,008
15NSEW3C=NSA-11087,507
16EWNS6S+1WC9-14600,000 10 Lauri Naber/Kasper Korkmann
17-NS2H=ESA-11050,004
18NSNS2NT-1WH105075,006
19EWEW4Hx-1NC410025,002 14 Kaspar Allas/Janeli Stukert
20AllEW2Sx+1WD6870100,008
21NSEW3D+2SC10-15050,004
22EWEW2C-1SCJ5025,002 17 Lembit Kapp/Jaan Sutt
23AllEW2H+1ES3140100,008
24-EW2H-1NCJ5087,507
25EWEW4H+1NDK-45025,002 12 Toivo Jullis/Mirjam Iher
26AllEW5Dx-2NCA500100,008
27-EW3NT+2SCA-46025,002
PAIR 7 KASPAR ALLAS-JANELI STUKERT
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 109 MaxMPs 192 Score 56,77% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1WCK45062,505 16 Toivo Jullis/Mirjam Iher
2NSEW4H+1EC945062,505
3EWEW3D+2SS5-15075,006
4AllNS3NT-2S*D4-2000,000 14 Lauri Naber/Kasper Korkmann
5NSNS3D+1NCA13075,006
6EWNS3Hx-2ESA500100,008
7AllNS2H-1WD310050,004 12 Arno Kivik/Jan Vilgats
8-NS3D-1WC3500,000
9EWNS2Dx-2ESA500100,008
10AllEW4H-1WDQ-10012,501 11 Aire Taube/Leevi Dahl
11-EW3S-2EH3-10050,004
12NSEW4S-1EDA-5075,006
13All    -- -- 0 /
14-    -- --
15NS    -- --
16EWEW4S+2WC968025,002 10 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
17-EW2D-1SHA5025,002
18NSEW2S=WC1011075,006
19EWNS4Hx-1NC4-10075,006 10 Eleliis Orma/Jete Jõgi
20AllNS2Sx+1WD6-8700,000
21NSNS3D+2SC1015050,004
22EWEW2C-2SSK10075,006 16 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
23AllEW2S-1EH5-10075,006
24-EW2D=SC2-9050,004
25EWEW4H=NS2-42075,006 20 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
26AllEW4Dx-1NS920075,006
27-EW1S+3NH2-170100,008
PAIR 8 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 86 MaxMPs 192 Score 44,79% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1EC445062,505 12 Lauri Naber/Kasper Korkmann
2NSEW4S+1EC945062,505
3EWEW5C+1NH9-42025,002
4AllEWPASSN Pass0,000 8 Toivo Jullis/Mirjam Iher
5NSEW3NT-1SC910075,006
6EWEW2S=NHQ-11025,002
7AllNS2H-4WSA400100,008 21 Eleliis Orma/Jete Jõgi
8-NS2S+3NDQ20087,507
9EWNS3NT+2ND246075,006
10AllNS4H=WDQ-62012,501 5 Mati Tali/Andrus Sibul
11-NS2S=EH3-11025,002
12NSNS4C-1WS85025,002
13AllEW4H-1ES6-10025,002 4 Arno Kivik/Jan Vilgats
14-EW4Sx=NC3-59025,002
15NSEW4Cx+1NDK-9100,000
16EW    -- -- 0 /
17-    -- --
18NS    -- --
19EWEW5D=EC760087,507 19 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
20AllEW3S+1WC617050,004
21NSEW3NT-1SS9100100,008
22EWNS2C-2SSK-10025,002 8 Kaspar Allas/Janeli Stukert
23AllNS2S-1EH510025,002
24-NS2D=SC29050,004
25EWEW4H+1NDA-45025,002 9 Aire Taube/Leevi Dahl
26AllEW4Hx-2ED7-50012,501
27-EW3NT+1SH10-43075,006
PAIR 9 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 101 MaxMPs 192 Score 52,60% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5H=WCA45062,505 7 Arno Kivik/Jan Vilgats
2NSEW6S-1WC2-5025,002
3EWEW3Hx-3WD3-8000,000
4AllEW1NT+1W*S612062,505 9 Eleliis Orma/Jete Jõgi
5NSEW3NT=SSQ-6000,000
6EWEW2H-1ESA-10050,004
7AllEW3D-2NH10200100,008 20 Toivo Jullis/Mirjam Iher
8-EW2S+1NC9-14075,006
9EWEW3NT=SS2-40075,006
10AllNS4H-1WDQ10087,507 13 Kaspar Allas/Janeli Stukert
11-NS3S-2EH310050,004
12NSNS4S-1EDA5025,002
13AllNS2H+1ED8-1400,000 8 Lembit Kapp/Jaan Sutt
14-NS5Hx-3ESJ50025,002
15NSNS3Dx-3WHA50075,006
16EWEW4H+3EC271050,004 17 Mati Tali/Andrus Sibul
17-EW3H+1ESA17087,507
18NSEW2S=WDA11075,006
19EW    -- -- 0 /
20All    -- --
21NS    -- --
22EWEW1NT-1S*SK5025,002 12 Ülis Riisalu/Hillar Ruus
23AllEW3D=NC9-11037,503
24-EW4S-1SD45087,507
25EWNS4H+1NDA45075,006 15 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
26AllNS4Hx-2ED750087,507
27-NS3NT+1SH1043025,002
PAIR 10 ÜLIS RIISALU-HILLAR RUUS
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 104 MaxMPs 216 Score 48,15% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5H=WCK-45037,503 15 Mati Tali/Andrus Sibul
2NSNS6H-2WSA100100,008
3EWNS4C+2SD217050,004
4AllNS2H-1NDJ-10075,006 9 Lembit Kapp/Jaan Sutt
5NSNS2S-1ND5-10025,002
6EWNS3NT-1NHQ-5012,501
7AllNS1NT+1NH1012075,006 10 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
8-NS3S+1NDK17050,004
9EWNS6NT-2NS9-1000,000
10AllNS3NT-1WDQ10087,507 15 Lauri Naber/Kasper Korkmann
11-NS2NT+2WCK-1800,000
12NSNS3NT-3WH3150100,008
13AllNS3S-1NDK-10050,004 5 Eleliis Orma/Jete Jõgi
14-NS4Hx-2EC93000,000
15NSNS3C=NSA11012,501
16EWNS4S+2WC9-68075,006 14 Kaspar Allas/Janeli Stukert
17-NS2D-1SHA-5075,006
18NSNS2S=WC10-11025,002
19EWNS5D=EC7-60012,501 5 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
20AllNS3S+1WC6-17050,004
21NSNS3NT-1SS9-1000,000
22EWNS1NT-1S*SK-5075,006 12 Aire Taube/Leevi Dahl
23AllNS3D=NC911062,505
24-NS4S-1SD4-5012,501
25EWNS4H+1NDA45075,006 19 Arno Kivik/Jan Vilgats
26AllNS5Hx-2ED750087,507
27-NS3NT+2SH1046075,006
PAIR 11 TOIVO JULLIS-MIRJAM IHER
JÕGEVA BK ELELIIS III 23.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 112 MaxMPs 216 Score 51,85% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1WCK-45037,503 8 Kaspar Allas/Janeli Stukert
2NSNS4H+1EC9-45037,503
3EWNS3D+2SS515025,002
4AllNSPASSN Pass100,008 16 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
5NSNS3NT-1SC9-10025,002
6EWNS2S=NHQ11075,006
7AllNS3D-2NH10-2000,000 4 Aire Taube/Leevi Dahl
8-NS2S+1NC914025,002
9EWNS3NT=SS240025,002
10AllNS4H=WDQ-62012,501 15 Arno Kivik/Jan Vilgats
11-NS5Dx-3WS9500100,008
12NSNS4S-2EDA10075,006
13AllNS4Hx-1ES6200100,008 18 Mati Tali/Andrus Sibul
14-NS4Sx=NC359075,006
15NSNS3C+2ND215050,004
16EWNS6S=WDA-143025,002 11 Lembit Kapp/Jaan Sutt
17-NS2H+2ESA-17012,501
18NSNS1NT-2WC7100100,008
19EWNS5Hx-3NC4-50050,004 12 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
20AllNS4S+1WC6-65025,002
21NSNS2Hx-3WCK50075,006
22EWNS1NT+1E*CA-1200,000 16 Lauri Naber/Kasper Korkmann
23AllNS3H-2WD8200100,008
24-NS1S+2SD2140100,008
25EWNS4H+1NDK45075,006 12 Eleliis Orma/Jete Jõgi
26AllNS5Dx-2NCA-5000,000
27-NS3NT+2SCA46075,006