esmaspäev, 3. juuni 2024

JUUNI KALENDER

KOLMAPÄEV 5 JUUN I - KESKEESTI ETAPP PAIDES

KOLMAPÄEV 12 JUUNI -KESKEESTI ETAPP PAIDES

KOLMAPÄEV 19 JUUNI -KESKEESTI ETAPP PAIDES

NELJAPÄEV 27 JUUNI - JÕGEVA PAARIKAS - TELLIMISEL


neljapäev, 30. mai 2024

SOE 1

Ranks

JÕGEVA BK SOE I 30.05.2024

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

3½ Table 28 Board Howell Movement Received 84 of 84 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
14Peeter Jaani & Oleg Sirotin2455,009657,29
22Mirjam Iher & Toivo Jullis2453,009655,21
36Hillar Ruus & Ülis Riisalu2452,009654,17
43Aire Taube & Leevi Dahl2449,009651,04
51Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2448,009650,00
67Lembit Kapp & Jaan Sutt2445,009646,88
75Mati Tali & Andrus Sibul2434,009635,42

(printed 21:29:13 30.05.2024 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212D=EHK 9022 Mirjam Iher & Toivo JullisKalle Ojassalu & Jüri Meksun
361NT-1SC5 5040 Aire Taube & Leevi DahlHillar Ruus & Ülis Riisalu
573S-2ND7 10004 Mati Tali & Andrus SibulLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214H=WSK 42022 Mirjam Iher & Toivo JullisKalle Ojassalu & Jüri Meksun
364Hxx=WSK 88004 Aire Taube & Leevi DahlHillar Ruus & Ülis Riisalu
573H+1WSK 17040 Mati Tali & Andrus SibulLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT+3WC9 69031 Mirjam Iher & Toivo JullisKalle Ojassalu & Jüri Meksun
366NT=EC3 144004 Aire Taube & Leevi DahlHillar Ruus & Ülis Riisalu
573NT+3EC3 69031 Mati Tali & Andrus SibulLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213C=WC4 11031 Mirjam Iher & Toivo JullisKalle Ojassalu & Jüri Meksun
362C+1WC8 11031 Aire Taube & Leevi DahlHillar Ruus & Ülis Riisalu
573NT=WS5 60004 Mati Tali & Andrus SibulLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT=ES3 40013 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
471NT+3ES3 18040 Peeter Jaani & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
613NT=ES3 40013 Hillar Ruus & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
326S+1SH31010 22 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
476S+1NHA1010 22 Peeter Jaani & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
616S+1NHA1010 22 Hillar Ruus & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324H-1NSK 10031 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
473H-1NSK 10031 Peeter Jaani & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
612Sx-2NDQ 50004 Hillar Ruus & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324D=WSK 13013 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
472NT=WS7 12040 Peeter Jaani & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
613C+1WC3 13013 Hillar Ruus & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433S-1EC5100 22 Peeter Jaani & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
513C=NS5110 40 Mati Tali & Andrus SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
722S=EC8 11004 Lembit Kapp & Jaan SuttMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
432NT+2ND10180 40 Peeter Jaani & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
514S-3SDK 30004 Mati Tali & Andrus SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
723NT-1NHQ 10022 Lembit Kapp & Jaan SuttMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433S-3NH9 15004 Peeter Jaani & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
512D+1SD4110 31 Mati Tali & Andrus SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
722D+1SC2110 31 Lembit Kapp & Jaan SuttMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433Sx-1NH6 20022 Peeter Jaani & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
514H=WC8 42004 Mati Tali & Andrus SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
722H+2WCK 17040 Lembit Kapp & Jaan SuttMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
135D=SCK600 40 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAire Taube & Leevi Dahl
544C=ESA 13004 Mati Tali & Andrus SibulPeeter Jaani & Oleg Sirotin
623D+2SCK150 22 Hillar Ruus & Ülis RiisaluMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132S=EC3 11004 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAire Taube & Leevi Dahl
543NT=ND3400 22 Mati Tali & Andrus SibulPeeter Jaani & Oleg Sirotin
623Cx=SS9470 40 Hillar Ruus & Ülis RiisaluMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132H+1ESJ 14022 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAire Taube & Leevi Dahl
542S+1WH6 14022 Mati Tali & Andrus SibulPeeter Jaani & Oleg Sirotin
622H+1ESJ 14022 Hillar Ruus & Ülis RiisaluMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT-2WHK200 31 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAire Taube & Leevi Dahl
543NT-2WHK200 31 Mati Tali & Andrus SibulPeeter Jaani & Oleg Sirotin
621H-1ND2 5004 Hillar Ruus & Ülis RiisaluMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243Sx+1SDK630 40 Mirjam Iher & Toivo JullisPeeter Jaani & Oleg Sirotin
654H=WSA 42004 Hillar Ruus & Ülis RiisaluMati Tali & Andrus Sibul
734H-1WDJ50 22 Lembit Kapp & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242H-2WS10100 04 Mirjam Iher & Toivo JullisPeeter Jaani & Oleg Sirotin
653D+1NSQ130 40 Hillar Ruus & Ülis RiisaluMati Tali & Andrus Sibul
733D=SH3110 22 Lembit Kapp & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
247Dx-7NHK 170004 Mirjam Iher & Toivo JullisPeeter Jaani & Oleg Sirotin
654S+3EC9 71040 Hillar Ruus & Ülis RiisaluMati Tali & Andrus Sibul
736S+1EDA 146022 Lembit Kapp & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
245Hx-1WCK200 22 Mirjam Iher & Toivo JullisPeeter Jaani & Oleg Sirotin
654Hx=WCK 79004 Hillar Ruus & Ülis RiisaluMati Tali & Andrus Sibul
735Cx+1NHA950 40 Lembit Kapp & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
144H+1ED7 45013 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunPeeter Jaani & Oleg Sirotin
354H-1WS450 40 Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Andrus Sibul
764H+1EC8 45013 Lembit Kapp & Jaan SuttHillar Ruus & Ülis Riisalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143NT+3WH8 69004 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunPeeter Jaani & Oleg Sirotin
352H-1WS2100 40 Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Andrus Sibul
762NT+3WH6 21022 Lembit Kapp & Jaan SuttHillar Ruus & Ülis Riisalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142S=EHA 11004 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunPeeter Jaani & Oleg Sirotin
351NT+1SH6120 31 Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Andrus Sibul
761NT+1SH6120 31 Lembit Kapp & Jaan SuttHillar Ruus & Ülis Riisalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143H=EC7 14031 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunPeeter Jaani & Oleg Sirotin
352H+1EC2 14031 Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Andrus Sibul
763NT+1WD3 43004 Lembit Kapp & Jaan SuttHillar Ruus & Ülis Riisalu
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174H+1NCA450 31 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Jaan Sutt
254H+1NCA450 31 Mirjam Iher & Toivo JullisMati Tali & Andrus Sibul
463NT=NS3400 04 Peeter Jaani & Oleg SirotinHillar Ruus & Ülis Riisalu
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
171NT-2EH3200 22 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Jaan Sutt
252H-3E*S5300 40 Mirjam Iher & Toivo JullisMati Tali & Andrus Sibul
462H+1S*D2140 04 Peeter Jaani & Oleg SirotinHillar Ruus & Ülis Riisalu
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
171S+1SDA110 31 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Jaan Sutt
252S=SC3110 31 Mirjam Iher & Toivo JullisMati Tali & Andrus Sibul
461NT-1ES950 04 Peeter Jaani & Oleg SirotinHillar Ruus & Ülis Riisalu
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174Dx+1EH6 61004 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Jaan Sutt
253D=EH6 11031 Mirjam Iher & Toivo JullisMati Tali & Andrus Sibul
463D=WH6 11031 Peeter Jaani & Oleg SirotinHillar Ruus & Ülis Riisalu

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN
JÕGEVA BK SOE I 30.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 48 MaxMPs 96 Score 50,00% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2D=EHK9050,002 6 Mirjam Iher/Toivo Jullis
2NSEW4H=WSK42050,002
3EWEW3NT+3WC969025,001
4AllEW3C=WC411025,001
5NSEW3NT=ES340075,003 12 Hillar Ruus/Ülis Riisalu
6EWEW6S+1NHA-101050,002
7AllEW2Sx-2NDQ500100,004
8-EW3C+1WC313075,003
9EWEW3C=NS5-1100,000 9 Mati Tali/Andrus Sibul
10AllEW4S-3SDK300100,004
11-EW2D+1SD4-11025,001
12NSEW4H=WC8420100,004
13AllNS5D=SCK600100,004 9 Aire Taube/Leevi Dahl
14-NS2S=EC3-1100,000
15NSNS2H+1ESJ-14050,002
16EWNS3NT-2WHK20075,003
17-    -- -- 0 /
18NS    -- --
19EW    -- --
20All    -- --
21NSNS4H+1ED7-45025,001 4 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
22EWNS3NT+3WH8-6900,000
23AllNS2S=EHA-1100,000
24-NS3H=EC7-14075,003
25EWNS4H+1NCA45075,003 8 Lembit Kapp/Jaan Sutt
26AllNS1NT-2EH320050,002
27-NS1S+1SDA11075,003
28NSNS4Dx+1EH6-6100,000
PAIR 2 MIRJAM IHER-TOIVO JULLIS
JÕGEVA BK SOE I 30.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 53 MaxMPs 96 Score 55,21% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2D=EHK-9050,002 10 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
2NSNS4H=WSK-42050,002
3EWNS3NT+3WC9-69075,003
4AllNS3C=WC4-11075,003
5NSEW3NT=ES340075,003 9 Aire Taube/Leevi Dahl
6EWEW6S+1SH3-101050,002
7AllEW4H-1NSK10025,001
8-EW4D=WSK13075,003
9EWEW2S=EC8110100,004 7 Lembit Kapp/Jaan Sutt
10AllEW3NT-1NHQ10050,002
11-EW2D+1SC2-11025,001
12NSEW2H+2WCK1700,000
13AllEW3D+2SCK-15050,002 8 Hillar Ruus/Ülis Riisalu
14-EW3Cx=SS9-4700,000
15NSEW2H+1ESJ14050,002
16EWEW1H-1ND250100,004
17-NS3Sx+1SDK630100,004 6 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
18NSNS2H-2WS101000,000
19EWNS7Dx-7NHK-17000,000
20AllNS5Hx-1WCK20050,002
21NS    -- -- 0 /
22EW    -- --
23All    -- --
24-    -- --
25EWNS4H+1NCA45075,003 13 Mati Tali/Andrus Sibul
26AllNS2H-3E*S5300100,004
27-NS2S=SC311075,003
28NSNS3D=EH6-11075,003
PAIR 3 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL
JÕGEVA BK SOE I 30.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 49 MaxMPs 96 Score 51,04% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS1NT-1SC5-50100,004 7 Hillar Ruus/Ülis Riisalu
2NSNS4Hxx=WSK-8800,000
3EWNS6NT=EC3-14400,000
4AllNS2C+1WC8-11075,003
5NSNS3NT=ES3-40025,001 7 Mirjam Iher/Toivo Jullis
6EWNS6S+1SH3101050,002
7AllNS4H-1NSK-10075,003
8-NS4D=WSK-13025,001
9EWEW3S-1EC5-10050,002 8 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
10AllEW2NT+2ND10-1800,000
11-EW3S-3NH9150100,004
12NSEW3Sx-1NH620050,002
13AllEW5D=SCK-6000,000 7 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
14-EW2S=EC3110100,004
15NSEW2H+1ESJ14050,002
16EWEW3NT-2WHK-20025,001
17-EW4H-1WDJ-5050,002 6 Lembit Kapp/Jaan Sutt
18NSEW3D=SH3-11050,002
19EWEW6S+1EDA146050,002
20AllEW5Cx+1NHA-9500,000
21NSNS4H-1WS450100,004 14 Mati Tali/Andrus Sibul
22EWNS2H-1WS2100100,004
23AllNS1NT+1SH612075,003
24-NS2H+1EC2-14075,003
25EW    -- -- 0 /
26All    -- --
27-    -- --
28NS    -- --
PAIR 4 PEETER JAANI-OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK SOE I 30.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 55 MaxMPs 96 Score 57,29% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0 /
2NS    -- --
3EW    -- --
4All    -- --
5NSNS1NT+3ES3-180100,004 13 Lembit Kapp/Jaan Sutt
6EWNS6S+1NHA101050,002
7AllNS3H-1NSK-10075,003
8-NS2NT=WS7-120100,004
9EWNS3S-1EC510050,002 8 Aire Taube/Leevi Dahl
10AllNS2NT+2ND10180100,004
11-NS3S-3NH9-1500,000
12NSNS3Sx-1NH6-20050,002
13AllEW4C=ESA130100,004 9 Mati Tali/Andrus Sibul
14-EW3NT=ND3-40050,002
15NSEW2S+1WH614050,002
16EWEW3NT-2WHK-20025,001
17-EW3Sx+1SDK-6300,000 10 Mirjam Iher/Toivo Jullis
18NSEW2H-2WS10-100100,004
19EWEW7Dx-7NHK1700100,004
20AllEW5Hx-1WCK-20050,002
21NSEW4H+1ED745075,003 12 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
22EWEW3NT+3WH8690100,004
23AllEW2S=EHA110100,004
24-EW3H=EC714025,001
25EWNS3NT=NS34000,000 3 Hillar Ruus/Ülis Riisalu
26AllNS2H+1S*D21400,000
27-NS1NT-1ES9500,000
28NSNS3D=WH6-11075,003
PAIR 5 MATI TALI-ANDRUS SIBUL
JÕGEVA BK SOE I 30.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 34 MaxMPs 96 Score 35,42% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S-2ND7-1000,000 7 Lembit Kapp/Jaan Sutt
2NSNS3H+1WSK-170100,004
3EWNS3NT+3EC3-69075,003
4AllNS3NT=WS5-6000,000
5NS    -- -- 0 /
6EW    -- --
7All    -- --
8-    -- --
9EWNS3C=NS5110100,004 7 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
10AllNS4S-3SDK-3000,000
11-NS2D+1SD411075,003
12NSNS4H=WC8-4200,000
13AllNS4C=ESA-1300,000 7 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
14-NS3NT=ND340050,002
15NSNS2S+1WH6-14050,002
16EWNS3NT-2WHK20075,003
17-EW4H=WSA420100,004 8 Hillar Ruus/Ülis Riisalu
18NSEW3D+1NSQ-1300,000
19EWEW4S+3EC97100,000
20AllEW4Hx=WCK790100,004
21NSEW4H-1WS4-500,000 2 Aire Taube/Leevi Dahl
22EWEW2H-1WS2-1000,000
23AllEW1NT+1SH6-12025,001
24-EW2H+1EC214025,001
25EWEW4H+1NCA-45025,001 3 Mirjam Iher/Toivo Jullis
26AllEW2H-3E*S5-3000,000
27-EW2S=SC3-11025,001
28NSEW3D=EH611025,001
PAIR 6 HILLAR RUUS-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK SOE I 30.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 52 MaxMPs 96 Score 54,17% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW1NT-1SC5500,000 9 Aire Taube/Leevi Dahl
2NSEW4Hxx=WSK880100,004
3EWEW6NT=EC31440100,004
4AllEW2C+1WC811025,001
5NSNS3NT=ES3-40025,001 4 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
6EWNS6S+1NHA101050,002
7AllNS2Sx-2NDQ-5000,000
8-NS3C+1WC3-13025,001
9EW    -- -- 0 /
10All    -- --
11-    -- --
12NS    -- --
13AllNS3D+2SCK15050,002 8 Mirjam Iher/Toivo Jullis
14-NS3Cx=SS9470100,004
15NSNS2H+1ESJ-14050,002
16EWNS1H-1ND2-500,000
17-NS4H=WSA-4200,000 8 Mati Tali/Andrus Sibul
18NSNS3D+1NSQ130100,004
19EWNS4S+3EC9-710100,004
20AllNS4Hx=WCK-7900,000
21NSEW4H+1EC845075,003 10 Lembit Kapp/Jaan Sutt
22EWEW2NT+3WH621050,002
23AllEW1NT+1SH6-12025,001
24-EW3NT+1WD3430100,004
25EWEW3NT=NS3-400100,004 13 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
26AllEW2H+1S*D2-140100,004
27-EW1NT-1ES9-50100,004
28NSEW3D=WH611025,001
PAIR 7 LEMBIT KAPP-JAAN SUTT
JÕGEVA BK SOE I 30.05.2024 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 45 MaxMPs 96 Score 46,88% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S-2ND7100100,004 9 Mati Tali/Andrus Sibul
2NSEW3H+1WSK1700,000
3EWEW3NT+3EC369025,001
4AllEW3NT=WS5600100,004
5NSEW1NT+3ES31800,000 3 Peeter Jaani/Oleg Sirotin
6EWEW6S+1NHA-101050,002
7AllEW3H-1NSK10025,001
8-EW2NT=WS71200,000
9EWNS2S=EC8-1100,000 9 Mirjam Iher/Toivo Jullis
10AllNS3NT-1NHQ-10050,002
11-NS2D+1SC211075,003
12NSNS2H+2WCK-170100,004
13All    -- -- 0 /
14-    -- --
15NS    -- --
16EW    -- --
17-NS4H-1WDJ5050,002 10 Aire Taube/Leevi Dahl
18NSNS3D=SH311050,002
19EWNS6S+1EDA-146050,002
20AllNS5Cx+1NHA950100,004
21NSNS4H+1EC8-45025,001 6 Hillar Ruus/Ülis Riisalu
22EWNS2NT+3WH6-21050,002
23AllNS1NT+1SH612075,003
24-NS3NT+1WD3-4300,000
25EWEW4H+1NCA-45025,001 8 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
26AllEW1NT-2EH3-20050,002
27-EW1S+1SDA-11025,001
28NSEW4Dx+1EH6610100,004