Neljapäev, 22. september 2022

VAHEAAEG PIKENEB

Täna 22.09.2022 ka ei mängi! Teeme 29 SEPTEMBER siis on kõik kadunud pojad tütred ka kohal.

Neljapäev, 15. september 2022

VAHEAEG

Tere! Täna 15.september on vahetund ehk et vaba päev. Kõigile kodune töö läbida teoreetiline õpe teivashüppes. Kaarte mängime jälle 22 septembril.

Neljapäev, 8. september 2022

TERE KOOL 2

Ranks

JÕGEVA BK TERE KOOL II 8.09.2022

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

3 Table 25 Board Howell Movement Received 75 of 75 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
11Lauri Naber & Eleliis Orma2573,0010073,00
22Lembit Kapp & Enn Päll2554,0010054,00
33Peeter Jaani & Jaan Sutt2551,0010051,00
46Ingrid Laurikainen & Oleg Sirotin2548,0010048,00
54Arno Kivik & Ülis Riisalu2547,0010047,00
65Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2527,0010027,00

(printed 21:26:56 8.09.2022 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1WC2 43022 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Ülis Riisalu
353H=WDA 14040 Peeter Jaani & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
613NT+2WH7 46004 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLauri Naber & Eleliis Orma
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244H-1SS9 10022 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Ülis Riisalu
354H-1SS9 10022 Peeter Jaani & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
614H-1SC2 10022 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLauri Naber & Eleliis Orma
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1NC2430 13 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Ülis Riisalu
353NT+2SC9460 40 Peeter Jaani & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
613NT+1NC2430 13 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLauri Naber & Eleliis Orma
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
246C-2ESA200 40 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Ülis Riisalu
356D+1EH3 139004 Peeter Jaani & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
613NT+3WH2 69022 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLauri Naber & Eleliis Orma
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
245D=NC3600 13 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Ülis Riisalu
353NT+1SSQ630 40 Peeter Jaani & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
615D=NC3600 13 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLauri Naber & Eleliis Orma
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
154S+1NCA450 31 Lauri Naber & Eleliis OrmaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
434S+1NCA450 31 Arno Kivik & Ülis RiisaluPeeter Jaani & Jaan Sutt
624S=NCA420 04 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLembit Kapp & Enn Päll
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
152H+1SDQ140 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
433Sx+1EHA 93004 Arno Kivik & Ülis RiisaluPeeter Jaani & Jaan Sutt
623H-2SD2 20022 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLembit Kapp & Enn Päll
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153S-1ECA50 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
433C-1SD8 5022 Arno Kivik & Ülis RiisaluPeeter Jaani & Jaan Sutt
621D=ECK 7004 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLembit Kapp & Enn Päll
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT=NS6400 31 Lauri Naber & Eleliis OrmaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
433NT-2NCK 10004 Arno Kivik & Ülis RiisaluPeeter Jaani & Jaan Sutt
623NT=NDJ400 31 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLembit Kapp & Enn Päll
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT=NC5600 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
433NT-2NC2 20004 Arno Kivik & Ülis RiisaluPeeter Jaani & Jaan Sutt
621NT-1NHK 10022 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinLembit Kapp & Enn Päll
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212NT-1N*S3 5004 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Eleliis Orma
542C=NH490 40 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArno Kivik & Ülis Riisalu
632NT-1E*DQ50 22 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinPeeter Jaani & Jaan Sutt
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213Dx-4WSJ800 31 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Eleliis Orma
544H-5ESA250 04 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArno Kivik & Ülis Riisalu
633Dx-4WSJ800 31 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinPeeter Jaani & Jaan Sutt
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212D-1WS9100 40 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Eleliis Orma
542S+1WCA 14004 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArno Kivik & Ülis Riisalu
632C=NDK90 22 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinPeeter Jaani & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214H+3NC5510 22 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Eleliis Orma
544H+2NDQ480 04 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArno Kivik & Ülis Riisalu
636H=SS8980 40 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinPeeter Jaani & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT-1SCQ 10013 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Eleliis Orma
543NT-1NH2 10013 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArno Kivik & Ülis Riisalu
633NT=SCQ600 40 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinPeeter Jaani & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134S-1SDK 5022 Lauri Naber & Eleliis OrmaPeeter Jaani & Jaan Sutt
524D=ED3 13004 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Enn Päll
645D-3ESA300 40 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinArno Kivik & Ülis Riisalu
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132D-1NS8 5040 Lauri Naber & Eleliis OrmaPeeter Jaani & Jaan Sutt
522D-2NC2 10022 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Enn Päll
642S+1ED9 14004 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinArno Kivik & Ülis Riisalu
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134S=SD10620 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaPeeter Jaani & Jaan Sutt
524S-1SD10 10004 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Enn Päll
641NT+3SC3180 22 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinArno Kivik & Ülis Riisalu
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134Hx-5ED51400 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaPeeter Jaani & Jaan Sutt
524S=SHQ420 22 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Enn Päll
643NT-1NHJ 5004 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinArno Kivik & Ülis Riisalu
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133C+2NSK150 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaPeeter Jaani & Jaan Sutt
523C+2NSK150 22 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Enn Päll
643C+2NSJ150 22 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinArno Kivik & Ülis Riisalu
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+1SSJ630 40 Peeter Jaani & Jaan SuttLembit Kapp & Enn Päll
416C-1NH5 10004 Arno Kivik & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
652NT+4SC4240 22 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
327S=SD61510 40 Peeter Jaani & Jaan SuttLembit Kapp & Enn Päll
416S+1NH61010 22 Arno Kivik & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
654NT+2SS7490 04 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324S=ND10620 13 Peeter Jaani & Jaan SuttLembit Kapp & Enn Päll
414H=SC6620 13 Arno Kivik & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
654H+1SS8650 40 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
322H+1SC4140 22 Peeter Jaani & Jaan SuttLembit Kapp & Enn Päll
413H=SS2140 22 Arno Kivik & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
653H=SSK140 22 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323S-1WHA100 22 Peeter Jaani & Jaan SuttLembit Kapp & Enn Päll
415Hx-1SSA 10004 Arno Kivik & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
655C+1SSA420 40 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 LAURI NABER-ELELIIS ORMA
JÕGEVA BK TERE KOOL II 8.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 73 MaxMPs 100 Score 73,00% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+2WH7460100,004 14 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
2NSEW4H-1SC210050,002
3EWEW3NT+1NC2-43075,003
4AllEW3NT+3WH269050,002
5NSEW5D=NC3-60075,003
6EWNS4S+1NCA45075,003 18 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
7AllNS2H+1SDQ140100,004
8-NS3S-1ECA50100,004
9EWNS3NT=NS640075,003
10AllNS3NT=NC5600100,004
11-EW2NT-1N*S350100,004 10 Lembit Kapp/Enn Päll
12NSEW3Dx-4WSJ-80025,001
13AllEW2D-1WS9-1000,000
14-EW4H+3NC5-51050,002
15NSEW3NT-1SCQ10075,003
16EWNS4S-1SDK-5050,002 16 Peeter Jaani/Jaan Sutt
17-NS2D-1NS8-50100,004
18NSNS4S=SD10620100,004
19EWNS4Hx-5ED51400100,004
20AllNS3C+2NSK15050,002
21NSEW6C-1NH5100100,004 15 Arno Kivik/Ülis Riisalu
22EWEW6S+1NH6-101050,002
23AllEW4H=SC6-62075,003
24-EW3H=SS2-14050,002
25EWEW5Hx-1SSA100100,004
PAIR 2 LEMBIT KAPP-ENN PÄLL
JÕGEVA BK TERE KOOL II 8.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 54 MaxMPs 100 Score 54,00% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+1WC2-43050,002 10 Arno Kivik/Ülis Riisalu
2NSNS4H-1SS9-10050,002
3EWNS3NT+1NC243025,001
4AllNS6C-2ESA200100,004
5NSNS5D=NC360025,001
6EWEW4S=NCA-420100,004 13 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
7AllEW3H-2SD220050,002
8-EW1D=ECK70100,004
9EWEW3NT=NDJ-40025,001
10AllEW1NT-1NHK10050,002
11-NS2NT-1N*S3-500,000 10 Lauri Naber/Eleliis Orma
12NSNS3Dx-4WSJ80075,003
13AllNS2D-1WS9100100,004
14-NS4H+3NC551050,002
15NSNS3NT-1SCQ-10025,001
16EWEW4D=ED3130100,004 14 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
17-EW2D-2NC210050,002
18NSEW4S-1SD10100100,004
19EWEW4S=SHQ-42050,002
20AllEW3C+2NSK-15050,002
21NSEW3NT+1SSJ-6300,000 7 Peeter Jaani/Jaan Sutt
22EWEW7S=SD6-15100,000
23AllEW4S=ND10-62075,003
24-EW2H+1SC4-14050,002
25EWEW3S-1WHA-10050,002
PAIR 3 PEETER JAANI-JAAN SUTT
JÕGEVA BK TERE KOOL II 8.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 51 MaxMPs 100 Score 51,00% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3H=WDA-140100,004 14 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
2NSNS4H-1SS9-10050,002
3EWNS3NT+2SC9460100,004
4AllNS6D+1EH3-13900,000
5NSNS3NT+1SSQ630100,004
6EWEW4S+1NCA-45025,001 15 Arno Kivik/Ülis Riisalu
7AllEW3Sx+1EHA930100,004
8-EW3C-1SD85050,002
9EWEW3NT-2NCK100100,004
10AllEW3NT-2NC2200100,004
11-EW2NT-1E*DQ-5050,002 5 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
12NSEW3Dx-4WSJ-80025,001
13AllEW2C=NDK-9050,002
14-EW6H=SS8-9800,000
15NSEW3NT=SCQ-6000,000
16EWEW4S-1SDK5050,002 4 Lauri Naber/Eleliis Orma
17-EW2D-1NS8500,000
18NSEW4S=SD10-6200,000
19EWEW4Hx-5ED5-14000,000
20AllEW3C+2NSK-15050,002
21NSNS3NT+1SSJ630100,004 13 Lembit Kapp/Enn Päll
22EWNS7S=SD61510100,004
23AllNS4S=ND1062025,001
24-NS2H+1SC414050,002
25EWNS3S-1WHA10050,002
PAIR 4 ARNO KIVIK-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK TERE KOOL II 8.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 47 MaxMPs 100 Score 47,00% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+1WC243050,002 10 Lembit Kapp/Enn Päll
2NSEW4H-1SS910050,002
3EWEW3NT+1NC2-43075,003
4AllEW6C-2ESA-2000,000
5NSEW5D=NC3-60075,003
6EWNS4S+1NCA45075,003 5 Peeter Jaani/Jaan Sutt
7AllNS3Sx+1EHA-9300,000
8-NS3C-1SD8-5050,002
9EWNS3NT-2NCK-1000,000
10AllNS3NT-2NC2-2000,000
11-EW2C=NH4-900,000 15 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
12NSEW4H-5ESA-250100,004
13AllEW2S+1WCA140100,004
14-EW4H+2NDQ-480100,004
15NSEW3NT-1NH210075,003
16EWEW5D-3ESA-3000,000 12 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
17-EW2S+1ED9140100,004
18NSEW1NT+3SC3-18050,002
19EWEW3NT-1NHJ50100,004
20AllEW3C+2NSJ-15050,002
21NSNS6C-1NH5-1000,000 5 Lauri Naber/Eleliis Orma
22EWNS6S+1NH6101050,002
23AllNS4H=SC662025,001
24-NS3H=SS214050,002
25EWNS5Hx-1SSA-1000,000
PAIR 5 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN
JÕGEVA BK TERE KOOL II 8.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 27 MaxMPs 100 Score 27,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3H=WDA1400,000 6 Peeter Jaani/Jaan Sutt
2NSEW4H-1SS910050,002
3EWEW3NT+2SC9-4600,000
4AllEW6D+1EH31390100,004
5NSEW3NT+1SSQ-6300,000
6EWEW4S+1NCA-45025,001 2 Lauri Naber/Eleliis Orma
7AllEW2H+1SDQ-1400,000
8-EW3S-1ECA-500,000
9EWEW3NT=NS6-40025,001
10AllEW3NT=NC5-6000,000
11-NS2C=NH490100,004 5 Arno Kivik/Ülis Riisalu
12NSNS4H-5ESA2500,000
13AllNS2S+1WCA-1400,000
14-NS4H+2NDQ4800,000
15NSNS3NT-1NH2-10025,001
16EWNS4D=ED3-1300,000 6 Lembit Kapp/Enn Päll
17-NS2D-2NC2-10050,002
18NSNS4S-1SD10-1000,000
19EWNS4S=SHQ42050,002
20AllNS3C+2NSK15050,002
21NSEW2NT+4SC4-24050,002 8 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
22EWEW4NT+2SS7-490100,004
23AllEW4H+1SS8-6500,000
24-EW3H=SSK-14050,002
25EWEW5C+1SSA-4200,000
PAIR 6 INGRID LAURIKAINEN-OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK TERE KOOL II 8.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 48 MaxMPs 100 Score 48,00% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+2WH7-4600,000 6 Lauri Naber/Eleliis Orma
2NSNS4H-1SC2-10050,002
3EWNS3NT+1NC243025,001
4AllNS3NT+3WH2-69050,002
5NSNS5D=NC360025,001
6EWNS4S=NCA4200,000 7 Lembit Kapp/Enn Päll
7AllNS3H-2SD2-20050,002
8-NS1D=ECK-700,000
9EWNS3NT=NDJ40075,003
10AllNS1NT-1NHK-10050,002
11-NS2NT-1E*DQ5050,002 15 Peeter Jaani/Jaan Sutt
12NSNS3Dx-4WSJ80075,003
13AllNS2C=NDK9050,002
14-NS6H=SS8980100,004
15NSNS3NT=SCQ600100,004
16EWNS5D-3ESA300100,004 8 Arno Kivik/Ülis Riisalu
17-NS2S+1ED9-1400,000
18NSNS1NT+3SC318050,002
19EWNS3NT-1NHJ-500,000
20AllNS3C+2NSJ15050,002
21NSNS2NT+4SC424050,002 12 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
22EWNS4NT+2SS74900,000
23AllNS4H+1SS8650100,004
24-NS3H=SSK14050,002
25EWNS5C+1SSA420100,004

Neljapäev, 1. september 2022

TERE KOOL I

Ranks

JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4½ Table 27 Board Howell Movement Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
13Aire Taube & Leevi Dahl2491,0014463,19
22Lembit Kapp & Enn Päll2486,0014459,72
39Eleliis Orma & Lauri Naber2480,0014455,56
44Jaan Sutt & Ülis Riisalu2474,0014451,39
58Reti Toom & Susanna Laan2469,0014447,92
6=6Peeter Jaani & Kalle Ojassalu2466,0014445,83
6=5Mirjam Iher & Toivo Jullis2466,0014445,83
87Ingrid Laurikainen & Oleg Sirotin2462,0014443,06
91Jan Vilgats & Hillar Ruus2454,0014437,50

(printed 21:42:38 1.09.2022 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244Sx-2WCK300 60 Lembit Kapp & Enn PällJaan Sutt & Ülis Riisalu
394H-1SSK 5033 Aire Taube & Leevi DahlEleliis Orma & Lauri Naber
514H-1SSK 5033 Mirjam Iher & Toivo JullisJan Vilgats & Hillar Ruus
763S+1WCK 17006 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244C=EH3 13024 Lembit Kapp & Enn PällJaan Sutt & Ülis Riisalu
395C=WSK 40006 Aire Taube & Leevi DahlEleliis Orma & Lauri Naber
514Hx-1ECK100 51 Mirjam Iher & Toivo JullisJan Vilgats & Hillar Ruus
763H-2ED3100 51 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
241NT=NC290 33 Lembit Kapp & Enn PällJaan Sutt & Ülis Riisalu
393S-2SDK 10006 Aire Taube & Leevi DahlEleliis Orma & Lauri Naber
511NT=SH290 33 Mirjam Iher & Toivo JullisJan Vilgats & Hillar Ruus
762S=NHA110 60 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
354H-2WD4200 51 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
413NT-2EC3200 51 Jaan Sutt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
624H+1WD4 65006 Peeter Jaani & Kalle OjassaluLembit Kapp & Enn Päll
873NT=WC8 60024 Reti Toom & Susanna LaanIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
352S=SHK110 60 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
413H=WS3 14024 Jaan Sutt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
624H=WSA 42006 Peeter Jaani & Kalle OjassaluLembit Kapp & Enn Päll
872S-1SHK 10042 Reti Toom & Susanna LaanIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
353S-1WC4100 42 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
413S-2WDJ200 60 Jaan Sutt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
622NT-1SD5 5024 Peeter Jaani & Kalle OjassaluLembit Kapp & Enn Päll
872H=EC2 11006 Reti Toom & Susanna LaanIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
462S+1SS3140 42 Jaan Sutt & Ülis RiisaluPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
522S+3SC3200 60 Mirjam Iher & Toivo JullisLembit Kapp & Enn Päll
731NT+1SS8120 24 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
984S-1SH6 10006 Eleliis Orma & Lauri NaberReti Toom & Susanna Laan
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
466Cxx=ND101380 60 Jaan Sutt & Ülis RiisaluPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
526Sx-2WS6300 24 Mirjam Iher & Toivo JullisLembit Kapp & Enn Päll
735S-1WCK50 06 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
985H=SCA450 42 Eleliis Orma & Lauri NaberReti Toom & Susanna Laan
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
463S-1SC6 5033 Jaan Sutt & Ülis RiisaluPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
524S-1SHK 5033 Mirjam Iher & Toivo JullisLembit Kapp & Enn Päll
732H=ED10 11006 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
982D+1NSA110 60 Eleliis Orma & Lauri NaberReti Toom & Susanna Laan
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
194S-2NH8 20006 Jan Vilgats & Hillar RuusEleliis Orma & Lauri Naber
573S=NH6140 42 Mirjam Iher & Toivo JullisIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
634S-1SDA 10024 Peeter Jaani & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
845Dx-2WC4500 60 Reti Toom & Susanna LaanJaan Sutt & Ülis Riisalu
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
194S-1SD3 5015 Jan Vilgats & Hillar RuusEleliis Orma & Lauri Naber
574S-1SHJ 5015 Mirjam Iher & Toivo JullisIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
633S=SD3140 51 Peeter Jaani & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
842S+1SHJ140 51 Reti Toom & Susanna LaanJaan Sutt & Ülis Riisalu
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193S=ECA 14024 Jan Vilgats & Hillar RuusEleliis Orma & Lauri Naber
575Sx-2ECK300 51 Mirjam Iher & Toivo JullisIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
635Sx-2ECA300 51 Peeter Jaani & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
845Hx-1ND5 20006 Reti Toom & Susanna LaanJaan Sutt & Ülis Riisalu
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
217C=NDJ2140 60 Lembit Kapp & Enn PällJan Vilgats & Hillar Ruus
686H+1SSK1460 24 Peeter Jaani & Kalle OjassaluReti Toom & Susanna Laan
746H+1SSK1460 24 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinJaan Sutt & Ülis Riisalu
956H+1SSK1460 24 Eleliis Orma & Lauri NaberMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214H-1NS3 5006 Lembit Kapp & Enn PällJan Vilgats & Hillar Ruus
683H=SSK140 42 Peeter Jaani & Kalle OjassaluReti Toom & Susanna Laan
743NT+2ND5460 60 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinJaan Sutt & Ülis Riisalu
951NT=SC1090 24 Eleliis Orma & Lauri NaberMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
215Cx-4EHA800 60 Lembit Kapp & Enn PällJan Vilgats & Hillar Ruus
683H=SC7140 06 Peeter Jaani & Kalle OjassaluReti Toom & Susanna Laan
744H=SC5620 24 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinJaan Sutt & Ülis Riisalu
954H+1SD2650 42 Eleliis Orma & Lauri NaberMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
164H-1NDK 5042 Jan Vilgats & Hillar RuusPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
324H-1NDK 5042 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Enn Päll
792Dx+1WSA 38006 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEleliis Orma & Lauri Naber
853NT-1SHQ 5042 Reti Toom & Susanna LaanMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163NT=ES4 40024 Jan Vilgats & Hillar RuusPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
323H-1WC650 51 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Enn Päll
793NT+2WH10 46006 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEleliis Orma & Lauri Naber
853NT-1WH850 51 Reti Toom & Susanna LaanMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
164C-2WC4100 06 Jan Vilgats & Hillar RuusPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
322NT-3ECQ150 51 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Enn Päll
792S-3ECQ150 51 Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEleliis Orma & Lauri Naber
852H=NH4110 24 Reti Toom & Susanna LaanMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
275Cx=ED10 75006 Lembit Kapp & Enn PällIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
434S+1NCA450 42 Jaan Sutt & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
814S+1NCA450 42 Reti Toom & Susanna LaanJan Vilgats & Hillar Ruus
964S+1NCK450 42 Eleliis Orma & Lauri NaberPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
272D+2WC8 13051 Lembit Kapp & Enn PällIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
433D+1WC8 13051 Jaan Sutt & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
813NT+2WC8 66006 Reti Toom & Susanna LaanJan Vilgats & Hillar Ruus
964D+1WC8 15024 Eleliis Orma & Lauri NaberPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
275H+1EC10 48051 Lembit Kapp & Enn PällIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
434H+3ES8 51006 Jaan Sutt & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
813NT+3WH8 49024 Reti Toom & Susanna LaanJan Vilgats & Hillar Ruus
964H+2EC2 48051 Eleliis Orma & Lauri NaberPeeter Jaani & Kalle Ojassalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
172S+1WC2 14024 Jan Vilgats & Hillar RuusIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
384H-1ES5100 51 Aire Taube & Leevi DahlReti Toom & Susanna Laan
544H-1ES4100 51 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Ülis Riisalu
924S=WD5 62006 Eleliis Orma & Lauri NaberLembit Kapp & Enn Päll
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174H=SC10620 42 Jan Vilgats & Hillar RuusIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
384H=SC2620 42 Aire Taube & Leevi DahlReti Toom & Susanna Laan
544H=SC9620 42 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Ülis Riisalu
923NT=NC6600 06 Eleliis Orma & Lauri NaberLembit Kapp & Enn Päll
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174S+1NH5450 60 Jan Vilgats & Hillar RuusIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
384S=NH5420 42 Aire Taube & Leevi DahlReti Toom & Susanna Laan
543D=SS8110 24 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Ülis Riisalu
924S-2NH5 10006 Eleliis Orma & Lauri NaberLembit Kapp & Enn Päll
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134S-1SH10 5024 Jan Vilgats & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
286H-1NDK 5024 Lembit Kapp & Enn PällReti Toom & Susanna Laan
496H-1NDK 5024 Jaan Sutt & Ülis RiisaluEleliis Orma & Lauri Naber
654H=NDK420 60 Peeter Jaani & Kalle OjassaluMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
136NT-2NH7 20006 Jan Vilgats & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
283NT=NH4600 51 Lembit Kapp & Enn PällReti Toom & Susanna Laan
493NT-1SC5 10024 Jaan Sutt & Ülis RiisaluEleliis Orma & Lauri Naber
653NT=SC10600 51 Peeter Jaani & Kalle OjassaluMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
136H=WH2 98015 Jan Vilgats & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
286H=WD10 98015 Lembit Kapp & Enn PällReti Toom & Susanna Laan
496H-2WD10100 60 Jaan Sutt & Ülis RiisaluEleliis Orma & Lauri Naber
656D=EHJ 92042 Peeter Jaani & Kalle OjassaluMirjam Iher & Toivo Jullis

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 JAN VILGATS-HILLAR RUUS
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 54 MaxMPs 144 Score 37,50% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H-1SSK5050,003 7 Mirjam Iher/Toivo Jullis
2NSEW4Hx-1ECK-10016,671
3EWEW1NT=SH2-9050,003
4AllEW3NT-2EC3-20016,671 5 Jaan Sutt/Ülis Riisalu
5NSEW3H=WS314066,674
6EWEW3S-2WDJ-2000,000
7All    -- -- 0 /
8-    -- --
9EW    -- --
10AllNS4S-2NH8-2000,000 3 Eleliis Orma/Lauri Naber
11-NS4S-1SD3-5016,671
12NSNS3S=ECA-14033,332
13AllEW7C=NDJ-21400,000 6 Lembit Kapp/Enn Päll
14-EW4H-1NS350100,006
15NSEW5Cx-4EHA-8000,000
16EWNS4H-1NDK-5066,674 6 Peeter Jaani/Kalle Ojassalu
17-NS3NT=ES4-40033,332
18NSNS4C-2WC41000,000
19EWEW4S+1NCA-45033,332 12 Reti Toom/Susanna Laan
20AllEW3NT+2WC8660100,006
21NSEW3NT+3WH849066,674
22EWNS2S+1WC2-14033,332 12 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
23AllNS4H=SC1062066,674
24-NS4S+1NH5450100,006
25EWNS4S-1SH10-5033,332 3 Aire Taube/Leevi Dahl
26AllNS6NT-2NH7-2000,000
27-NS6H=WH2-98016,671
PAIR 2 LEMBIT KAPP-ENN PÄLL
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 86 MaxMPs 144 Score 59,72% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4Sx-2WCK300100,006 11 Jaan Sutt/Ülis Riisalu
2NSNS4C=EH3-13033,332
3EWNS1NT=NC29050,003
4AllEW4H+1WD4650100,006 16 Peeter Jaani/Kalle Ojassalu
5NSEW4H=WSA420100,006
6EWEW2NT-1SD55066,674
7AllEW2S+3SC3-2000,000 7 Mirjam Iher/Toivo Jullis
8-EW6Sx-2WS6-30066,674
9EWEW4S-1SHK5050,003
10All    -- -- 0 /
11-    -- --
12NS    -- --
13AllNS7C=NDJ2140100,006 12 Jan Vilgats/Hillar Ruus
14-NS4H-1NS3-500,000
15NSNS5Cx-4EHA800100,006
16EWEW4H-1NDK5033,332 4 Aire Taube/Leevi Dahl
17-EW3H-1WC6-5016,671
18NSEW2NT-3ECQ-15016,671
19EWNS5Cx=ED10-7500,000 10 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
20AllNS2D+2WC8-13083,335
21NSNS5H+1EC10-48083,335
22EWEW4S=WD5620100,006 18 Eleliis Orma/Lauri Naber
23AllEW3NT=NC6-600100,006
24-EW4S-2NH5100100,006
25EWNS6H-1NDK-5033,332 8 Reti Toom/Susanna Laan
26AllNS3NT=NH460083,335
27-NS6H=WD10-98016,671
PAIR 3 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 91 MaxMPs 144 Score 63,19% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H-1SSK-5050,003 3 Eleliis Orma/Lauri Naber
2NSNS5C=WSK-4000,000
3EWNS3S-2SDK-1000,000
4AllNS4H-2WD420083,335 15 Mirjam Iher/Toivo Jullis
5NSNS2S=SHK110100,006
6EWNS3S-1WC410066,674
7AllEW1NT+1SS8-12066,674 16 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
8-EW5S-1WCK-50100,006
9EWEW2H=ED10110100,006
10AllEW4S-1SDA10066,674 6 Peeter Jaani/Kalle Ojassalu
11-EW3S=SD3-14016,671
12NSEW5Sx-2ECA-30016,671
13All    -- -- 0 /
14-    -- --
15NS    -- --
16EWNS4H-1NDK-5066,674 14 Lembit Kapp/Enn Päll
17-NS3H-1WC65083,335
18NSNS2NT-3ECQ15083,335
19EWEW4S+1NCA-45033,332 9 Jaan Sutt/Ülis Riisalu
20AllEW3D+1WC813016,671
21NSEW4H+3ES8510100,006
22EWNS4H-1ES510083,335 13 Reti Toom/Susanna Laan
23AllNS4H=SC262066,674
24-NS4S=NH542066,674
25EWEW4S-1SH105066,674 15 Jan Vilgats/Hillar Ruus
26AllEW6NT-2NH7200100,006
27-EW6H=WH298083,335
PAIR 4 JAAN SUTT-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 74 MaxMPs 144 Score 51,39% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4Sx-2WCK-3000,000 7 Lembit Kapp/Enn Päll
2NSEW4C=EH313066,674
3EWEW1NT=NC2-9050,003
4AllNS3NT-2EC320083,335 13 Jan Vilgats/Hillar Ruus
5NSNS3H=WS3-14033,332
6EWNS3S-2WDJ200100,006
7AllNS2S+1SS314066,674 13 Peeter Jaani/Kalle Ojassalu
8-NS6Cxx=ND101380100,006
9EWNS3S-1SC6-5050,003
10AllEW5Dx-2WC4-5000,000 7 Reti Toom/Susanna Laan
11-EW2S+1SHJ-14016,671
12NSEW5Hx-1ND5200100,006
13AllEW6H+1SSK-146066,674 8 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
14-EW3NT+2ND5-4600,000
15NSEW4H=SC5-62066,674
16EW    -- -- 0 /
17-    -- --
18NS    -- --
19EWNS4S+1NCA45066,674 9 Aire Taube/Leevi Dahl
20AllNS3D+1WC8-13083,335
21NSNS4H+3ES8-5100,000
22EWEW4H-1ES4-10016,671 7 Mirjam Iher/Toivo Jullis
23AllEW4H=SC9-62033,332
24-EW3D=SS8-11066,674
25EWNS6H-1NDK-5033,332 10 Eleliis Orma/Lauri Naber
26AllNS3NT-1SC5-10033,332
27-NS6H-2WD10100100,006
PAIR 5 MIRJAM IHER-TOIVO JULLIS
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 66 MaxMPs 144 Score 45,83% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H-1SSK-5050,003 11 Jan Vilgats/Hillar Ruus
2NSNS4Hx-1ECK10083,335
3EWNS1NT=SH29050,003
4AllEW4H-2WD4-20016,671 3 Aire Taube/Leevi Dahl
5NSEW2S=SHK-1100,000
6EWEW3S-1WC4-10033,332
7AllNS2S+3SC3200100,006 11 Lembit Kapp/Enn Päll
8-NS6Sx-2WS630033,332
9EWNS4S-1SHK-5050,003
10AllNS3S=NH614066,674 10 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
11-NS4S-1SHJ-5016,671
12NSNS5Sx-2ECK30083,335
13AllEW6H+1SSK-146066,674 10 Eleliis Orma/Lauri Naber
14-EW1NT=SC10-9066,674
15NSEW4H+1SD2-65033,332
16EWEW3NT-1SHQ5033,332 7 Reti Toom/Susanna Laan
17-EW3NT-1WH8-5016,671
18NSEW2H=NH4-11066,674
19EW    -- -- 0 /
20All    -- --
21NS    -- --
22EWNS4H-1ES410083,335 11 Jaan Sutt/Ülis Riisalu
23AllNS4H=SC962066,674
24-NS3D=SS811033,332
25EWEW4H=NDK-4200,000 3 Peeter Jaani/Kalle Ojassalu
26AllEW3NT=SC10-60016,671
27-EW6D=EHJ92033,332
PAIR 6 PEETER JAANI-KALLE OJASSALU
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 66 MaxMPs 144 Score 45,83% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S+1WCK170100,006 7 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
2NSEW3H-2ED3-10016,671
3EWEW2S=NHA-1100,000
4AllNS4H+1WD4-6500,000 2 Lembit Kapp/Enn Päll
5NSNS4H=WSA-4200,000
6EWNS2NT-1SD5-5033,332
7AllEW2S+1SS3-14033,332 5 Jaan Sutt/Ülis Riisalu
8-EW6Cxx=ND10-13800,000
9EWEW3S-1SC65050,003
10AllNS4S-1SDA-10033,332 12 Aire Taube/Leevi Dahl
11-NS3S=SD314083,335
12NSNS5Sx-2ECA30083,335
13AllNS6H+1SSK146033,332 6 Reti Toom/Susanna Laan
14-NS3H=SSK14066,674
15NSNS3H=SC71400,000
16EWEW4H-1NDK5033,332 12 Jan Vilgats/Hillar Ruus
17-EW3NT=ES440066,674
18NSEW4C-2WC4-100100,006
19EWEW4S+1NCK-45033,332 7 Eleliis Orma/Lauri Naber
20AllEW4D+1WC815066,674
21NSEW4H+2EC248016,671
22EW    -- -- 0 /
23All    -- --
24-    -- --
25EWNS4H=NDK420100,006 15 Mirjam Iher/Toivo Jullis
26AllNS3NT=SC1060083,335
27-NS6D=EHJ-92066,674
PAIR 7 INGRID LAURIKAINEN-OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 62 MaxMPs 144 Score 43,06% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S+1WCK-1700,000 11 Peeter Jaani/Kalle Ojassalu
2NSNS3H-2ED310083,335
3EWNS2S=NHA110100,006
4AllEW3NT=WC860066,674 12 Reti Toom/Susanna Laan
5NSEW2S-1SHK10033,332
6EWEW2H=EC2110100,006
7AllNS1NT+1SS812033,332 2 Aire Taube/Leevi Dahl
8-NS5S-1WCK500,000
9EWNS2H=ED10-1100,000
10AllEW3S=NH6-14033,332 8 Mirjam Iher/Toivo Jullis
11-EW4S-1SHJ5083,335
12NSEW5Sx-2ECK-30016,671
13AllNS6H+1SSK146033,332 10 Jaan Sutt/Ülis Riisalu
14-NS3NT+2ND5460100,006
15NSNS4H=SC562033,332
16EWNS2Dx+1WSA-3800,000 5 Eleliis Orma/Lauri Naber
17-NS3NT+2WH10-4600,000
18NSNS2S-3ECQ15083,335
19EWEW5Cx=ED10750100,006 8 Lembit Kapp/Enn Päll
20AllEW2D+2WC813016,671
21NSEW5H+1EC1048016,671
22EWEW2S+1WC214066,674 6 Jan Vilgats/Hillar Ruus
23AllEW4H=SC10-62033,332
24-EW4S+1NH5-4500,000
25EW    -- -- 0 /
26All    -- --
27-    -- --
PAIR 8 RETI TOOM-SUSANNA LAAN
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 69 MaxMPs 144 Score 47,92% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0 /
2NS    -- --
3EW    -- --
4AllNS3NT=WC8-60033,332 6 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
5NSNS2S-1SHK-10066,674
6EWNS2H=EC2-1100,000
7AllEW4S-1SH6100100,006 8 Eleliis Orma/Lauri Naber
8-EW5H=SCA-45033,332
9EWEW2D+1NSA-1100,000
10AllNS5Dx-2WC4500100,006 11 Jaan Sutt/Ülis Riisalu
11-NS2S+1SHJ14083,335
12NSNS5Hx-1ND5-2000,000
13AllEW6H+1SSK-146066,674 12 Peeter Jaani/Kalle Ojassalu
14-EW3H=SSK-14033,332
15NSEW3H=SC7-140100,006
16EWNS3NT-1SHQ-5066,674 11 Mirjam Iher/Toivo Jullis
17-NS3NT-1WH85083,335
18NSNS2H=NH411033,332
19EWNS4S+1NCA45066,674 6 Jan Vilgats/Hillar Ruus
20AllNS3NT+2WC8-6600,000
21NSNS3NT+3WH8-49033,332
22EWEW4H-1ES5-10016,671 5 Aire Taube/Leevi Dahl
23AllEW4H=SC2-62033,332
24-EW4S=NH5-42033,332
25EWEW6H-1NDK5066,674 10 Lembit Kapp/Enn Päll
26AllEW3NT=NH4-60016,671
27-EW6H=WD1098083,335
PAIR 9 ELELIIS ORMA-LAURI NABER
JÕGEVA BK TERE KOOL I 1.09.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 80 MaxMPs 144 Score 55,56% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H-1SSK5050,003 15 Aire Taube/Leevi Dahl
2NSEW5C=WSK400100,006
3EWEW3S-2SDK100100,006
4All    -- -- 0 /
5NS    -- --
6EW    -- --
7AllNS4S-1SH6-1000,000 10 Reti Toom/Susanna Laan
8-NS5H=SCA45066,674
9EWNS2D+1NSA110100,006
10AllEW4S-2NH8200100,006 15 Jan Vilgats/Hillar Ruus
11-EW4S-1SD35083,335
12NSEW3S=ECA14066,674
13AllNS6H+1SSK146033,332 8 Mirjam Iher/Toivo Jullis
14-NS1NT=SC109033,332
15NSNS4H+1SD265066,674
16EWEW2Dx+1WSA380100,006 13 Ingrid Laurikainen/Oleg Sirotin
17-EW3NT+2WH10460100,006
18NSEW2S-3ECQ-15016,671
19EWNS4S+1NCK45066,674 11 Peeter Jaani/Kalle Ojassalu
20AllNS4D+1WC8-15033,332
21NSNS4H+2EC2-48083,335
22EWNS4S=WD5-6200,000 0 Lembit Kapp/Enn Päll
23AllNS3NT=NC66000,000
24-NS4S-2NH5-1000,000
25EWEW6H-1NDK5066,674 8 Jaan Sutt/Ülis Riisalu
26AllEW3NT-1SC510066,674
27-EW6H-2WD10-1000,000