Neljapäev, 4. august 2022

VOSU 3

Ranks

JÕGEVA BK VÕSU 3 4.08.2022

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

3 Table 25 Board Howell Movement Received 75 of 75 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
13Oleg Sirotin & Ülis Riisalu2562,0010062,00
25Lauri Naber & Eleliis Orma2558,0010058,00
36Kalle Ojassalu & Jaan Sutt2556,0010056,00
4=1Jan Vilgats & Arno Kivik2544,0010044,00
4=2Aire Taube & Leevi Dahl2544,0010044,00
64Enn Päll & Lembit Kapp2536,0010036,00

(printed 21:09:48 4.08.2022 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244S+3SHA510 22 Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Lembit Kapp
356S+1SH41010 40 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
614S+1SHA450 04 Kalle Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Arno Kivik
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242S=EC3 11040 Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Lembit Kapp
353Cx-3NHK 80004 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
613C-3NHK 30022 Kalle Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Arno Kivik
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243Sx-3WCA800 40 Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Lembit Kapp
354Sx-2EHA500 13 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
613Sx-2WCK500 13 Kalle Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Arno Kivik
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242D+1EH8 11022 Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Lembit Kapp
353C=WS3 11022 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
612D+1EH3 11022 Kalle Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Arno Kivik
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244S-1SD10 10022 Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Lembit Kapp
354S-1NHA 10022 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Eleliis Orma
614S-1NCJ 10022 Kalle Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Arno Kivik
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
154S-2WCQ200 04 Jan Vilgats & Arno KivikLauri Naber & Eleliis Orma
433NT=ND3400 22 Enn Päll & Lembit KappOleg Sirotin & Ülis Riisalu
623NT+1NSK430 40 Kalle Ojassalu & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT-2SC3 20013 Jan Vilgats & Arno KivikLauri Naber & Eleliis Orma
432NT-2SS2 20013 Enn Päll & Lembit KappOleg Sirotin & Ülis Riisalu
622H-5EDA500 40 Kalle Ojassalu & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT=ES3 40031 Jan Vilgats & Arno KivikLauri Naber & Eleliis Orma
434H=WD9 42004 Enn Päll & Lembit KappOleg Sirotin & Ülis Riisalu
623NT=ES4 40031 Kalle Ojassalu & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT=WH3 60004 Jan Vilgats & Arno KivikLauri Naber & Eleliis Orma
432S=EH6 11022 Enn Päll & Lembit KappOleg Sirotin & Ülis Riisalu
623H+1NSK170 40 Kalle Ojassalu & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
156NT=NS91440 31 Jan Vilgats & Arno KivikLauri Naber & Eleliis Orma
437NT-2NS9 20004 Enn Päll & Lembit KappOleg Sirotin & Ülis Riisalu
626NT=NS91440 31 Kalle Ojassalu & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT+2EH8 46004 Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arno Kivik
543NT+1WH10 43022 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Lembit Kapp
633NT=EH10 40040 Kalle Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213H+2EDK 20040 Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arno Kivik
544H=EDK 42022 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Lembit Kapp
634H+1EDK 45004 Kalle Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213S+1EH2 17022 Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arno Kivik
543D-2SH8 20004 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Lembit Kapp
633C-1WD5100 40 Kalle Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214S+2SC2480 13 Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arno Kivik
544S+3SDJ510 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Lembit Kapp
634S+2SC2480 13 Kalle Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT+2SH9660 31 Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arno Kivik
543NT+2SSJ660 31 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Lembit Kapp
633C+2NC5150 04 Kalle Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132H+1SDQ140 04 Jan Vilgats & Arno KivikOleg Sirotin & Ülis Riisalu
521NTx-1EHQ200 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
642H+2SDK170 22 Kalle Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Lembit Kapp
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134S=SHK420 40 Jan Vilgats & Arno KivikOleg Sirotin & Ülis Riisalu
524S-1SHK 5004 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
643S=SD4140 22 Kalle Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Lembit Kapp
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132H=WC5 11004 Jan Vilgats & Arno KivikOleg Sirotin & Ülis Riisalu
524H-1EC250 31 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
644H-1EC1050 31 Kalle Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Lembit Kapp
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132S+3SH7200 04 Jan Vilgats & Arno KivikOleg Sirotin & Ülis Riisalu
524S=SS6420 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
644S+1SCQ450 40 Kalle Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Lembit Kapp
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134S-1EH7100 13 Jan Vilgats & Arno KivikOleg Sirotin & Ülis Riisalu
524S-1ED8100 13 Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
644S-2ED8200 40 Kalle Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Lembit Kapp
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323H-1WCQ50 31 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
413H-1WCQ50 31 Enn Päll & Lembit KappJan Vilgats & Arno Kivik
653NT+1WCQ 43004 Kalle Ojassalu & Jaan SuttLauri Naber & Eleliis Orma
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324S-3WS2300 40 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
414Sx-1WDA200 13 Enn Päll & Lembit KappJan Vilgats & Arno Kivik
655S-2WDA200 13 Kalle Ojassalu & Jaan SuttLauri Naber & Eleliis Orma
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324H+1SS7650 22 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
414H+1SS8650 22 Enn Päll & Lembit KappJan Vilgats & Arno Kivik
654H+1SS2650 22 Kalle Ojassalu & Jaan SuttLauri Naber & Eleliis Orma
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323S-1SS3 5004 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
411NT=S*C290 22 Enn Päll & Lembit KappJan Vilgats & Arno Kivik
651NT-2E*CQ100 40 Kalle Ojassalu & Jaan SuttLauri Naber & Eleliis Orma
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
322D-4ES6400 31 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
413NT=NDK400 31 Enn Päll & Lembit KappJan Vilgats & Arno Kivik
652D-3ES6300 04 Kalle Ojassalu & Jaan SuttLauri Naber & Eleliis Orma

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 JAN VILGATS-ARNO KIVIK
JÕGEVA BK VÕSU 3 4.08.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 44 MaxMPs 100 Score 44,00% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S+1SHA-450100,004 13 Kalle Ojassalu/Jaan Sutt
2NSEW3C-3NHK30050,002
3EWEW3Sx-2WCK-50075,003
4AllEW2D+1EH311050,002
5NSEW4S-1NCJ10050,002
6EWNS4S-2WCQ2000,000 7 Lauri Naber/Eleliis Orma
7AllNS3NT-2SC3-20025,001
8-NS3NT=ES3-40075,003
9EWNS3NT=WH3-6000,000
10AllNS6NT=NS9144075,003
11-EW3NT+2EH8460100,004 10 Aire Taube/Leevi Dahl
12NSEW3H+2EDK2000,000
13AllEW3S+1EH217050,002
14-EW4S+2SC2-48075,003
15NSEW3NT+2SH9-66025,001
16EWNS2H+1SDQ1400,000 5 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
17-NS4S=SHK420100,004
18NSNS2H=WC5-1100,000
19EWNS2S+3SH72000,000
20AllNS4S-1EH710025,001
21NSEW3H-1WCQ-5025,001 9 Enn Päll/Lembit Kapp
22EWEW4Sx-1WDA-20075,003
23AllEW4H+1SS8-65050,002
24-EW1NT=S*C2-9050,002
25EWEW3NT=NDK-40025,001
PAIR 2 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL
JÕGEVA BK VÕSU 3 4.08.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 44 MaxMPs 100 Score 44,00% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S+3SHA51050,002 14 Enn Päll/Lembit Kapp
2NSNS2S=EC3-110100,004
3EWNS3Sx-3WCA800100,004
4AllNS2D+1EH8-11050,002
5NSNS4S-1SD10-10050,002
6EWEW3NT+1NSK-4300,000 2 Kalle Ojassalu/Jaan Sutt
7AllEW2H-5EDA-5000,000
8-EW3NT=ES440025,001
9EWEW3H+1NSK-1700,000
10AllEW6NT=NS9-144025,001
11-NS3NT+2EH8-4600,000 10 Jan Vilgats/Arno Kivik
12NSNS3H+2EDK-200100,004
13AllNS3S+1EH2-17050,002
14-NS4S+2SC248025,001
15NSNS3NT+2SH966075,003
16EWEW1NTx-1EHQ-2000,000 10 Lauri Naber/Eleliis Orma
17-EW4S-1SHK50100,004
18NSEW4H-1EC2-5025,001
19EWEW4S=SS6-42050,002
20AllEW4S-1ED8-10075,003
21NSEW3H-1WCQ-5025,001 8 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
22EWEW4S-3WS2-3000,000
23AllEW4H+1SS7-65050,002
24-EW3S-1SS350100,004
25EWEW2D-4ES6-40025,001
PAIR 3 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK VÕSU 3 4.08.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 62 MaxMPs 100 Score 62,00% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS6S+1SH41010100,004 9 Lauri Naber/Eleliis Orma
2NSNS3Cx-3NHK-8000,000
3EWNS4Sx-2EHA50025,001
4AllNS3C=WS3-11050,002
5NSNS4S-1NHA-10050,002
6EWEW3NT=ND3-40050,002 15 Enn Päll/Lembit Kapp
7AllEW2NT-2SS220075,003
8-EW4H=WD9420100,004
9EWEW2S=EH611050,002
10AllEW7NT-2NS9200100,004
11-EW3NT=EH104000,000 11 Kalle Ojassalu/Jaan Sutt
12NSEW4H+1EDK450100,004
13AllEW3C-1WD5-1000,000
14-EW4S+2SC2-48075,003
15NSEW3C+2NC5-150100,004
16EWEW2H+1SDQ-140100,004 15 Jan Vilgats/Arno Kivik
17-EW4S=SHK-4200,000
18NSEW2H=WC5110100,004
19EWEW2S+3SH7-200100,004
20AllEW4S-1EH7-10075,003
21NSNS3H-1WCQ5075,003 12 Aire Taube/Leevi Dahl
22EWNS4S-3WS2300100,004
23AllNS4H+1SS765050,002
24-NS3S-1SS3-500,000
25EWNS2D-4ES640075,003
PAIR 4 ENN PÄLL-LEMBIT KAPP
JÕGEVA BK VÕSU 3 4.08.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 36 MaxMPs 100 Score 36,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S+3SHA-51050,002 6 Aire Taube/Leevi Dahl
2NSEW2S=EC31100,000
3EWEW3Sx-3WCA-8000,000
4AllEW2D+1EH811050,002
5NSEW4S-1SD1010050,002
6EWNS3NT=ND340050,002 5 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
7AllNS2NT-2SS2-20025,001
8-NS4H=WD9-4200,000
9EWNS2S=EH6-11050,002
10AllNS7NT-2NS9-2000,000
11-EW3NT+1WH1043050,002 9 Lauri Naber/Eleliis Orma
12NSEW4H=EDK42050,002
13AllEW3D-2SH8200100,004
14-EW4S+3SDJ-5100,000
15NSEW3NT+2SSJ-66025,001
16EWEW2H+2SDK-17050,002 5 Kalle Ojassalu/Jaan Sutt
17-EW3S=SD4-14050,002
18NSEW4H-1EC10-5025,001
19EWEW4S+1SCQ-4500,000
20AllEW4S-2ED8-2000,000
21NSNS3H-1WCQ5075,003 11 Jan Vilgats/Arno Kivik
22EWNS4Sx-1WDA20025,001
23AllNS4H+1SS865050,002
24-NS1NT=S*C29050,002
25EWNS3NT=NDK40075,003
PAIR 5 LAURI NABER-ELELIIS ORMA
JÕGEVA BK VÕSU 3 4.08.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 58 MaxMPs 100 Score 58,00% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW6S+1SH4-10100,000 11 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
2NSEW3Cx-3NHK800100,004
3EWEW4Sx-2EHA-50075,003
4AllEW3C=WS311050,002
5NSEW4S-1NHA10050,002
6EWEW4S-2WCQ-200100,004 13 Jan Vilgats/Arno Kivik
7AllEW3NT-2SC320075,003
8-EW3NT=ES340025,001
9EWEW3NT=WH3600100,004
10AllEW6NT=NS9-144025,001
11-NS3NT+1WH10-43050,002 11 Enn Päll/Lembit Kapp
12NSNS4H=EDK-42050,002
13AllNS3D-2SH8-2000,000
14-NS4S+3SDJ510100,004
15NSNS3NT+2SSJ66075,003
16EWNS1NTx-1EHQ200100,004 10 Aire Taube/Leevi Dahl
17-NS4S-1SHK-500,000
18NSNS4H-1EC25075,003
19EWNS4S=SS642050,002
20AllNS4S-1ED810025,001
21NSEW3NT+1WCQ430100,004 13 Kalle Ojassalu/Jaan Sutt
22EWEW5S-2WDA-20075,003
23AllEW4H+1SS2-65050,002
24-EW1NT-2E*CQ-1000,000
25EWEW2D-3ES6-300100,004
PAIR 6 KALLE OJASSALU-JAAN SUTT
JÕGEVA BK VÕSU 3 4.08.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 56 MaxMPs 100 Score 56,00% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S+1SHA4500,000 7 Jan Vilgats/Arno Kivik
2NSNS3C-3NHK-30050,002
3EWNS3Sx-2WCK50025,001
4AllNS2D+1EH3-11050,002
5NSNS4S-1NCJ-10050,002
6EWNS3NT+1NSK430100,004 18 Aire Taube/Leevi Dahl
7AllNS2H-5EDA500100,004
8-NS3NT=ES4-40075,003
9EWNS3H+1NSK170100,004
10AllNS6NT=NS9144075,003
11-NS3NT=EH10-400100,004 9 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
12NSNS4H+1EDK-4500,000
13AllNS3C-1WD5100100,004
14-NS4S+2SC248025,001
15NSNS3C+2NC51500,000
16EWNS2H+2SDK17050,002 15 Enn Päll/Lembit Kapp
17-NS3S=SD414050,002
18NSNS4H-1EC105075,003
19EWNS4S+1SCQ450100,004
20AllNS4S-2ED8200100,004
21NSNS3NT+1WCQ-4300,000 7 Lauri Naber/Eleliis Orma
22EWNS5S-2WDA20025,001
23AllNS4H+1SS265050,002
24-NS1NT-2E*CQ100100,004
25EWNS2D-3ES63000,000

Neljapäev, 21. juuli 2022

VOSU SOE 2

Ranks

JÕGEVA BK VÕSU SOE 2 21.07.2022

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

3½ Table 28 Board Howell Movement Received 84 of 84 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
14Toivo Jullis & Toomas Vaher2460,009662,50
22Arno Kivik & Jan Vilgats2456,009658,33
36Lembit Kapp & Enn Päll2448,009650,00
43Aire Taube & Leevi Dahl2446,009647,92
51Oleg Sirotin & Ülis Riisalu2444,009645,83
65Lauri Naber & Kaarel Krist Kerge2442,009643,75
77Jaan Sutt & Kalle Ojassalu2440,009641,67

(printed 21:43:00 21.07.2022 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213S+1NH3170 22 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
363S+1NHK170 22 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Enn Päll
572S+2NCQ170 22 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeJaan Sutt & Kalle Ojassalu
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT+2WH3 46004 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
363NT=WS5 40022 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Enn Päll
573NT-1WH350 40 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeJaan Sutt & Kalle Ojassalu
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213D-3SHA 15040 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
362S+2EC5 17022 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Enn Päll
574S=EC4 62004 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeJaan Sutt & Kalle Ojassalu
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT=WH2 60004 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
361S+1WD6 11040 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Enn Päll
572S+2WD5 17022 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeJaan Sutt & Kalle Ojassalu
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
322H-1SS9 10013 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
472H+1SS9140 40 Toivo Jullis & Toomas VaherJaan Sutt & Kalle Ojassalu
612H-1SS9 10013 Lembit Kapp & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
322C+2SD4130 22 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
472H=SCJ110 04 Toivo Jullis & Toomas VaherJaan Sutt & Kalle Ojassalu
612H+1SDJ140 40 Lembit Kapp & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+2WS8 66004 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
473NT=WS3 60040 Toivo Jullis & Toomas VaherJaan Sutt & Kalle Ojassalu
613NT+1WS5 63022 Lembit Kapp & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324S-1WD250 40 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
474S+1EH2 45022 Toivo Jullis & Toomas VaherJaan Sutt & Kalle Ojassalu
614S+2EDA 48004 Lembit Kapp & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
432H-1SC6 5031 Toivo Jullis & Toomas VaherAire Taube & Leevi Dahl
511NT-1N*S4 5031 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
721NT=E*S7 9004 Jaan Sutt & Kalle OjassaluArno Kivik & Jan Vilgats
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
432S+3NS2200 22 Toivo Jullis & Toomas VaherAire Taube & Leevi Dahl
513S+3ND5230 40 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
723D-1WSJ100 04 Jaan Sutt & Kalle OjassaluArno Kivik & Jan Vilgats
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
432D=SHA90 22 Toivo Jullis & Toomas VaherAire Taube & Leevi Dahl
512H+2NDQ170 40 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
722D-1SHA 5004 Jaan Sutt & Kalle OjassaluArno Kivik & Jan Vilgats
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
435Cx-1NSA 20022 Toivo Jullis & Toomas VaherAire Taube & Leevi Dahl
516S-3ECA150 40 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
724S=ECA 42004 Jaan Sutt & Kalle OjassaluArno Kivik & Jan Vilgats
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134C=EDA 13022 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
543C+1ED4 13022 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeToivo Jullis & Toomas Vaher
624C=ES10 13022 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134H=SSK420 40 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
543H=SSK140 22 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeToivo Jullis & Toomas Vaher
623S-2WCA100 04 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT+2SC10660 40 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
542NT+1ND2150 04 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeToivo Jullis & Toomas Vaher
623NT=ND2600 22 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134H-1NDA 5031 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
545H-2NSA 10004 Lauri Naber & Kaarel Krist KergeToivo Jullis & Toomas Vaher
624H-1NDA 5031 Lembit Kapp & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244C-2SSK 10022 Arno Kivik & Jan VilgatsToivo Jullis & Toomas Vaher
653S=WCQ 14004 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
734S-1WC650 40 Jaan Sutt & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT=WD9 40013 Arno Kivik & Jan VilgatsToivo Jullis & Toomas Vaher
652H-1ES1050 40 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
733NT=WD9 40013 Jaan Sutt & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1SH3430 22 Arno Kivik & Jan VilgatsToivo Jullis & Toomas Vaher
653NT+1SS4430 22 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
733NT+1SD4430 22 Jaan Sutt & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242NT-1SH9 10004 Arno Kivik & Jan VilgatsToivo Jullis & Toomas Vaher
654Dx-1WH2200 22 Lembit Kapp & Enn PällLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
733Sx+1NC4930 40 Jaan Sutt & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143NT+2EH7 46004 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluToivo Jullis & Toomas Vaher
353NT+1EH8 43031 Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
763NT+1EH8 43031 Jaan Sutt & Kalle OjassaluLembit Kapp & Enn Päll
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143NT+2WHK 66004 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluToivo Jullis & Toomas Vaher
351NT+3WS10 18040 Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
763NT=WS10 60022 Jaan Sutt & Kalle OjassaluLembit Kapp & Enn Päll
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142S=NDA110 31 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluToivo Jullis & Toomas Vaher
353D=SH3110 31 Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
764Sx-2NCJ 50004 Jaan Sutt & Kalle OjassaluLembit Kapp & Enn Päll
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
145Dx-2SS9 30004 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluToivo Jullis & Toomas Vaher
353NT-3ED10150 40 Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
765Hx-1WD2100 22 Jaan Sutt & Kalle OjassaluLembit Kapp & Enn Päll
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
171NT=SD390 22 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Kalle Ojassalu
251NT=SC290 22 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
461NT=SD390 22 Toivo Jullis & Toomas VaherLembit Kapp & Enn Päll
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173C=ND3110 40 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Kalle Ojassalu
253NT-2SDQ 20013 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
463NT-2SD2 20013 Toivo Jullis & Toomas VaherLembit Kapp & Enn Päll
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173H-1ND5 5013 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Kalle Ojassalu
253H+1NC5170 40 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
464H-1ND5 5013 Toivo Jullis & Toomas VaherLembit Kapp & Enn Päll
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
172H=ES5 11013 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Kalle Ojassalu
252S-2WC3100 40 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Kaarel Krist Kerge
462H=ES5 11013 Toivo Jullis & Toomas VaherLembit Kapp & Enn Päll

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK VÕSU SOE 2 21.07.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 44 MaxMPs 96 Score 45,83% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S+1NH3-17050,002 10 Arno Kivik/Jan Vilgats
2NSEW3NT+2WH3460100,004
3EWEW3D-3SHA1500,000
4AllEW3NT=WH2600100,004
5NSEW2H-1SS910075,003 9 Lembit Kapp/Enn Päll
6EWEW2H+1SDJ-1400,000
7AllEW3NT+1WS563050,002
8-EW4S+2EDA480100,004
9EWEW1NT-1N*S45025,001 1 Lauri Naber/Kaarel Krist Kerge
10AllEW3S+3ND5-2300,000
11-EW2H+2NDQ-1700,000
12NSEW6S-3ECA-1500,000
13AllNS4C=EDA-13050,002 13 Aire Taube/Leevi Dahl
14-NS4H=SSK420100,004
15NSNS3NT+2SC10660100,004
16EWNS4H-1NDA-5075,003
17-    -- -- 0 /
18NS    -- --
19EW    -- --
20All    -- --
21NSNS3NT+2EH7-4600,000 3 Toivo Jullis/Toomas Vaher
22EWNS3NT+2WHK-6600,000
23AllNS2S=NDA11075,003
24-NS5Dx-2SS9-3000,000
25EWNS1NT=SD39050,002 8 Jaan Sutt/Kalle Ojassalu
26AllNS3C=ND3110100,004
27-NS3H-1ND5-5025,001
28NSNS2H=ES5-11025,001
PAIR 2 ARNO KIVIK-JAN VILGATS
JÕGEVA BK VÕSU SOE 2 21.07.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 56 MaxMPs 96 Score 58,33% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S+1NH317050,002 6 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
2NSNS3NT+2WH3-4600,000
3EWNS3D-3SHA-150100,004
4AllNS3NT=WH2-6000,000
5NSEW2H-1SS910075,003 9 Aire Taube/Leevi Dahl
6EWEW2C+2SD4-13050,002
7AllEW3NT+2WS8660100,004
8-EW4S-1WD2-500,000
9EWEW1NT=E*S790100,004 16 Jaan Sutt/Kalle Ojassalu
10AllEW3D-1WSJ-100100,004
11-EW2D-1SHA50100,004
12NSEW4S=ECA420100,004
13AllEW4C=ES1013050,002 9 Lembit Kapp/Enn Päll
14-EW3S-2WCA-100100,004
15NSEW3NT=ND2-60050,002
16EWEW4H-1NDA5025,001
17-NS4C-2SSK-10050,002 5 Toivo Jullis/Toomas Vaher
18NSNS3NT=WD9-40025,001
19EWNS3NT+1SH343050,002
20AllNS2NT-1SH9-1000,000
21NS    -- -- 0 /
22EW    -- --
23All    -- --
24-    -- --
25EWNS1NT=SC29050,002 11 Lauri Naber/Kaarel Krist Kerge
26AllNS3NT-2SDQ-20025,001
27-NS3H+1NC5170100,004
28NSNS2S-2WC3100100,004
PAIR 3 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL
JÕGEVA BK VÕSU SOE 2 21.07.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 46 MaxMPs 96 Score 47,92% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S+1NHK17050,002 10 Lembit Kapp/Enn Päll
2NSNS3NT=WS5-40050,002
3EWNS2S+2EC5-17050,002
4AllNS1S+1WD6-110100,004
5NSNS2H-1SS9-10025,001 7 Arno Kivik/Jan Vilgats
6EWNS2C+2SD413050,002
7AllNS3NT+2WS8-6600,000
8-NS4S-1WD250100,004
9EWEW2H-1SC65025,001 7 Toivo Jullis/Toomas Vaher
10AllEW2S+3NS2-20050,002
11-EW2D=SHA-9050,002
12NSEW5Cx-1NSA20050,002
13AllEW4C=EDA13050,002 3 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
14-EW4H=SSK-4200,000
15NSEW3NT+2SC10-6600,000
16EWEW4H-1NDA5025,001
17-EW4S-1WC6-500,000 5 Jaan Sutt/Kalle Ojassalu
18NSEW3NT=WD940075,003
19EWEW3NT+1SD4-43050,002
20AllEW3Sx+1NC4-9300,000
21NSNS3NT+1EH8-43075,003 14 Lauri Naber/Kaarel Krist Kerge
22EWNS1NT+3WS10-180100,004
23AllNS3D=SH311075,003
24-NS3NT-3ED10150100,004
25EW    -- -- 0 /
26All    -- --
27-    -- --
28NS    -- --
PAIR 4 TOIVO JULLIS-TOOMAS VAHER
JÕGEVA BK VÕSU SOE 2 21.07.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 60 MaxMPs 96 Score 62,50% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0 /
2NS    -- --
3EW    -- --
4All    -- --
5NSNS2H+1SS9140100,004 10 Jaan Sutt/Kalle Ojassalu
6EWNS2H=SCJ1100,000
7AllNS3NT=WS3-600100,004
8-NS4S+1EH2-45050,002
9EWNS2H-1SC6-5075,003 9 Aire Taube/Leevi Dahl
10AllNS2S+3NS220050,002
11-NS2D=SHA9050,002
12NSNS5Cx-1NSA-20050,002
13AllEW3C+1ED413050,002 12 Lauri Naber/Kaarel Krist Kerge
14-EW3H=SSK-14050,002
15NSEW2NT+1ND2-150100,004
16EWEW5H-2NSA100100,004
17-EW4C-2SSK10050,002 11 Arno Kivik/Jan Vilgats
18NSEW3NT=WD940075,003
19EWEW3NT+1SH3-43050,002
20AllEW2NT-1SH9100100,004
21NSEW3NT+2EH7460100,004 13 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
22EWEW3NT+2WHK660100,004
23AllEW2S=NDA-11025,001
24-EW5Dx-2SS9300100,004
25EWNS1NT=SD39050,002 5 Lembit Kapp/Enn Päll
26AllNS3NT-2SD2-20025,001
27-NS4H-1ND5-5025,001
28NSNS2H=ES5-11025,001
PAIR 5 LAURI NABER-KAAREL KRIST KERGE
JÕGEVA BK VÕSU SOE 2 21.07.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 42 MaxMPs 96 Score 43,75% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2S+2NCQ17050,002 8 Jaan Sutt/Kalle Ojassalu
2NSNS3NT-1WH350100,004
3EWNS4S=EC4-6200,000
4AllNS2S+2WD5-17050,002
5NS    -- -- 0 /
6EW    -- --
7All    -- --
8-    -- --
9EWNS1NT-1N*S4-5075,003 15 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
10AllNS3S+3ND5230100,004
11-NS2H+2NDQ170100,004
12NSNS6S-3ECA150100,004
13AllNS3C+1ED4-13050,002 4 Toivo Jullis/Toomas Vaher
14-NS3H=SSK14050,002
15NSNS2NT+1ND21500,000
16EWNS5H-2NSA-1000,000
17-EW3S=WCQ140100,004 8 Lembit Kapp/Enn Päll
18NSEW2H-1ES10-500,000
19EWEW3NT+1SS4-43050,002
20AllEW4Dx-1WH2-20050,002
21NSEW3NT+1EH843025,001 2 Aire Taube/Leevi Dahl
22EWEW1NT+3WS101800,000
23AllEW3D=SH3-11025,001
24-EW3NT-3ED10-1500,000
25EWEW1NT=SC2-9050,002 5 Arno Kivik/Jan Vilgats
26AllEW3NT-2SDQ20075,003
27-EW3H+1NC5-1700,000
28NSEW2S-2WC3-1000,000
PAIR 6 LEMBIT KAPP-ENN PÄLL
JÕGEVA BK VÕSU SOE 2 21.07.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 48 MaxMPs 96 Score 50,00% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S+1NHK-17050,002 6 Aire Taube/Leevi Dahl
2NSEW3NT=WS540050,002
3EWEW2S+2EC517050,002
4AllEW1S+1WD61100,000
5NSNS2H-1SS9-10025,001 7 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
6EWNS2H+1SDJ140100,004
7AllNS3NT+1WS5-63050,002
8-NS4S+2EDA-4800,000
9EW    -- -- 0 /
10All    -- --
11-    -- --
12NS    -- --
13AllNS4C=ES10-13050,002 7 Arno Kivik/Jan Vilgats
14-NS3S-2WCA1000,000
15NSNS3NT=ND260050,002
16EWNS4H-1NDA-5075,003
17-NS3S=WCQ-1400,000 8 Lauri Naber/Kaarel Krist Kerge
18NSNS2H-1ES1050100,004
19EWNS3NT+1SS443050,002
20AllNS4Dx-1WH220050,002
21NSEW3NT+1EH843025,001 9 Jaan Sutt/Kalle Ojassalu
22EWEW3NT=WS1060050,002
23AllEW4Sx-2NCJ500100,004
24-EW5Hx-1WD2-10050,002
25EWEW1NT=SD3-9050,002 11 Toivo Jullis/Toomas Vaher
26AllEW3NT-2SD220075,003
27-EW4H-1ND55075,003
28NSEW2H=ES511075,003
PAIR 7 JAAN SUTT-KALLE OJASSALU
JÕGEVA BK VÕSU SOE 2 21.07.2022 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 40 MaxMPs 96 Score 41,67% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2S+2NCQ-17050,002 8 Lauri Naber/Kaarel Krist Kerge
2NSEW3NT-1WH3-500,000
3EWEW4S=EC4620100,004
4AllEW2S+2WD517050,002
5NSEW2H+1SS9-1400,000 6 Toivo Jullis/Toomas Vaher
6EWEW2H=SCJ-110100,004
7AllEW3NT=WS36000,000
8-EW4S+1EH245050,002
9EWNS1NT=E*S7-900,000 0 Arno Kivik/Jan Vilgats
10AllNS3D-1WSJ1000,000
11-NS2D-1SHA-500,000
12NSNS4S=ECA-4200,000
13All    -- -- 0 /
14-    -- --
15NS    -- --
16EW    -- --
17-NS4S-1WC650100,004 11 Aire Taube/Leevi Dahl
18NSNS3NT=WD9-40025,001
19EWNS3NT+1SD443050,002
20AllNS3Sx+1NC4930100,004
21NSNS3NT+1EH8-43075,003 7 Lembit Kapp/Enn Päll
22EWNS3NT=WS10-60050,002
23AllNS4Sx-2NCJ-5000,000
24-NS5Hx-1WD210050,002
25EWEW1NT=SD3-9050,002 8 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
26AllEW3C=ND3-1100,000
27-EW3H-1ND55075,003
28NSEW2H=ES511075,003