ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

reede, 28. august 2020

LAAGER

Ranks

Jõgeva LAAGER 27.08.2020

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

6 Table 27 Board Howell Movement Received 162 of 162 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
17Tõnno Vähk & Aivar Tihane27168,0027062,22
212Oleg Sirotin & Ülis Riisalu27167,0027061,85
38Toms Jansons & Emils Geistauts27157,0027058,15
45Kati Iher & Albert Pedmanson27140,0027051,85
54Jasper Vähk & Raigo Luhaorg27139,0027051,48
611Mirjam Iher & Ott Loper27129,0027047,78
72Lembit Kapp & Hillar Ruus27128,0027047,41
81Jaan Sutt & Mart Jäger27127,0027047,04
96Toms Straume & Jolanta Broka27125,0027046,30
10=3Rainers Kreitals & Pauls Straume27117,0027043,33
10=9Rudolfs Barons & Kirills Visockis27117,0027043,33
1210Tõnu Uustare & Trevor Mäe27106,0027039,26

(printed 14:24:37 28.08.2020 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193D-3ECQ150 64 Jaan Sutt & Mart JägerRudolfs Barons & Kirills Visockis
3123NT+1SH4430 82 Rainers Kreitals & Pauls StraumeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
584S-2NH10 10028 Kati Iher & Albert PedmansonToms Jansons & Emils Geistauts
645Dx-3WHQ500 100 Toms Straume & Jolanta BrokaJasper Vähk & Raigo Luhaorg
1023S-1NH10 5046 Tõnu Uustare & Trevor MäeLembit Kapp & Hillar Ruus
1173D=WS2 110010 Mirjam Iher & Ott LoperTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
194H-1EDA50 73 Jaan Sutt & Mart JägerRudolfs Barons & Kirills Visockis
3123NT-1NHQ 10046 Rainers Kreitals & Pauls StraumeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
583NT+2NHQ660 100 Kati Iher & Albert PedmansonToms Jansons & Emils Geistauts
642S=WCK 11028 Toms Straume & Jolanta BrokaJasper Vähk & Raigo Luhaorg
1024H-1ES950 73 Tõnu Uustare & Trevor MäeLembit Kapp & Hillar Ruus
1172H+2WD2 170010 Mirjam Iher & Ott LoperTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
192S+1SH10140 91 Jaan Sutt & Mart JägerRudolfs Barons & Kirills Visockis
3122S+1SD5140 91 Rainers Kreitals & Pauls StraumeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
582S=SH10110 55 Kati Iher & Albert PedmansonToms Jansons & Emils Geistauts
644S-2SC5 100010 Toms Straume & Jolanta BrokaJasper Vähk & Raigo Luhaorg
1022S=SH10110 55 Tõnu Uustare & Trevor MäeLembit Kapp & Hillar Ruus
1172S-1SH10 5028 Mirjam Iher & Ott LoperTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT-1WH3100 91 Lembit Kapp & Hillar RuusJaan Sutt & Mart Jäger
693NT=WH5 60028 Toms Straume & Jolanta BrokaRudolfs Barons & Kirills Visockis
752D+2WC3 13064 Tõnno Vähk & Aivar TihaneKati Iher & Albert Pedmanson
1033NT=WC4 60028 Tõnu Uustare & Trevor MäeRainers Kreitals & Pauls Straume
1183NT=ES8 60028 Mirjam Iher & Ott LoperToms Jansons & Emils Geistauts
1243NT-1WH5100 91 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJasper Vähk & Raigo Luhaorg
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213D-1ECK50 64 Lembit Kapp & Hillar RuusJaan Sutt & Mart Jäger
695C=SDQ600 100 Toms Straume & Jolanta BrokaRudolfs Barons & Kirills Visockis
753D-1ECA50 64 Tõnno Vähk & Aivar TihaneKati Iher & Albert Pedmanson
1033D-1ECA50 64 Tõnu Uustare & Trevor MäeRainers Kreitals & Pauls Straume
1183NT-3NHA 300010 Mirjam Iher & Ott LoperToms Jansons & Emils Geistauts
1243NT-2ND5 20028 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJasper Vähk & Raigo Luhaorg
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214H-1ND5 5064 Lembit Kapp & Hillar RuusJaan Sutt & Mart Jäger
693H-1ND5 5064 Toms Straume & Jolanta BrokaRudolfs Barons & Kirills Visockis
754H-2NS3 10028 Tõnno Vähk & Aivar TihaneKati Iher & Albert Pedmanson
1034Hx-2NC4 300010 Tõnu Uustare & Trevor MäeRainers Kreitals & Pauls Straume
1181NT-1ND2 5064 Mirjam Iher & Ott LoperToms Jansons & Emils Geistauts
1244Hx=ND5590 100 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJasper Vähk & Raigo Luhaorg
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT=SD5600 46 Rainers Kreitals & Pauls StraumeLembit Kapp & Hillar Ruus
711NT+1ND2120 28 Tõnno Vähk & Aivar TihaneJaan Sutt & Mart Jäger
864S=SHJ620 82 Toms Jansons & Emils GeistautsToms Straume & Jolanta Broka
1044S=ND2620 82 Tõnu Uustare & Trevor MäeJasper Vähk & Raigo Luhaorg
1193S-1SD3 100010 Mirjam Iher & Ott LoperRudolfs Barons & Kirills Visockis
1254S=SHJ620 82 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKati Iher & Albert Pedmanson
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
321H=WSA 8028 Rainers Kreitals & Pauls StraumeLembit Kapp & Hillar Ruus
712NT-1S*S10 5055 Tõnno Vähk & Aivar TihaneJaan Sutt & Mart Jäger
863C-1NHJ 5055 Toms Jansons & Emils GeistautsToms Straume & Jolanta Broka
1041NT=W*CJ 90010 Tõnu Uustare & Trevor MäeJasper Vähk & Raigo Luhaorg
1192H-1WS350 91 Mirjam Iher & Ott LoperRudolfs Barons & Kirills Visockis
1251NT-1E*C550 91 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKati Iher & Albert Pedmanson
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT-1ECJ100 55 Rainers Kreitals & Pauls StraumeLembit Kapp & Hillar Ruus
712S-2S*DK 10028 Tõnno Vähk & Aivar TihaneJaan Sutt & Mart Jäger
864S-2W*H2200 82 Toms Jansons & Emils GeistautsToms Straume & Jolanta Broka
1045S-3W*CA300 100 Tõnu Uustare & Trevor MäeJasper Vähk & Raigo Luhaorg
1193D=EC2 110010 Mirjam Iher & Ott LoperRudolfs Barons & Kirills Visockis
1253NT-1ECJ100 55 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKati Iher & Albert Pedmanson
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434H-1EH2100 100 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgRainers Kreitals & Pauls Straume
6124S=WDK 62028 Toms Straume & Jolanta BrokaOleg Sirotin & Ülis Riisalu
823H+1EC8 17073 Toms Jansons & Emils GeistautsLembit Kapp & Hillar Ruus
973H+1ECQ 17073 Rudolfs Barons & Kirills VisockisTõnno Vähk & Aivar Tihane
1055Cx-3NSQ 800010 Tõnu Uustare & Trevor MäeKati Iher & Albert Pedmanson
1113C-2NSQ 20046 Mirjam Iher & Ott LoperJaan Sutt & Mart Jäger
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
436D=NHA920 100 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgRainers Kreitals & Pauls Straume
6124S+1SD8450 55 Toms Straume & Jolanta BrokaOleg Sirotin & Ülis Riisalu
823S+1SD8170 28 Toms Jansons & Emils GeistautsLembit Kapp & Hillar Ruus
976S-1SCK 50010 Rudolfs Barons & Kirills VisockisTõnno Vähk & Aivar Tihane
1054H+2NC6480 82 Tõnu Uustare & Trevor MäeKati Iher & Albert Pedmanson
1114H+1ND2450 55 Mirjam Iher & Ott LoperJaan Sutt & Mart Jäger
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434Sxx+1SDK1480 100 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgRainers Kreitals & Pauls Straume
6124H=ND3620 55 Toms Straume & Jolanta BrokaOleg Sirotin & Ülis Riisalu
824S=SDK620 55 Toms Jansons & Emils GeistautsLembit Kapp & Hillar Ruus
974S=SDQ620 55 Rudolfs Barons & Kirills VisockisTõnno Vähk & Aivar Tihane
1053NT-2SDK 200010 Tõnu Uustare & Trevor MäeKati Iher & Albert Pedmanson
1114H=ND2620 55 Mirjam Iher & Ott LoperJaan Sutt & Mart Jäger
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
181NT+1ED7 12046 Jaan Sutt & Mart JägerToms Jansons & Emils Geistauts
543D-1NSA 100100 Kati Iher & Albert PedmansonJasper Vähk & Raigo Luhaorg
932S+1WD6 14028 Rudolfs Barons & Kirills VisockisRainers Kreitals & Pauls Straume
1062S=WCA 11073 Tõnu Uustare & Trevor MäeToms Straume & Jolanta Broka
1122S=WH3 11073 Mirjam Iher & Ott LoperLembit Kapp & Hillar Ruus
1273Dx-1NDQ 200010 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
183Cx+1WH2 570010 Jaan Sutt & Mart JägerToms Jansons & Emils Geistauts
543S-1NDA 5028 Kati Iher & Albert PedmansonJasper Vähk & Raigo Luhaorg
933H-3WCA150 55 Rudolfs Barons & Kirills VisockisRainers Kreitals & Pauls Straume
1064H-3WCA150 55 Tõnu Uustare & Trevor MäeToms Straume & Jolanta Broka
1124Hx-3WCA500 100 Mirjam Iher & Ott LoperLembit Kapp & Hillar Ruus
1274C-5WCA250 82 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
184D-1WH950 28 Jaan Sutt & Mart JägerToms Jansons & Emils Geistauts
545Dx-3WHA500 82 Kati Iher & Albert PedmansonJasper Vähk & Raigo Luhaorg
935Dx-2WHA300 64 Rudolfs Barons & Kirills VisockisRainers Kreitals & Pauls Straume
1063H+1SS8170 46 Tõnu Uustare & Trevor MäeToms Straume & Jolanta Broka
1124S=NHJ620 100 Mirjam Iher & Ott LoperLembit Kapp & Hillar Ruus
1275H-1SD10 100010 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
144S-1EDA100 64 Jaan Sutt & Mart JägerJasper Vähk & Raigo Luhaorg
294S=ED3 62019 Lembit Kapp & Hillar RuusRudolfs Barons & Kirills Visockis
654Sx-2EDA500 100 Toms Straume & Jolanta BrokaKati Iher & Albert Pedmanson
1074S=WCQ 62019 Tõnu Uustare & Trevor MäeTõnno Vähk & Aivar Tihane
1134S-1WHJ100 64 Mirjam Iher & Ott LoperRainers Kreitals & Pauls Straume
1284S-1EDA100 64 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluToms Jansons & Emils Geistauts
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142D-2WCK100 82 Jaan Sutt & Mart JägerJasper Vähk & Raigo Luhaorg
292S=WCK 11046 Lembit Kapp & Hillar RuusRudolfs Barons & Kirills Visockis
651NT=EH8 9064 Toms Straume & Jolanta BrokaKati Iher & Albert Pedmanson
1072S+1WCK 140010 Tõnu Uustare & Trevor MäeTõnno Vähk & Aivar Tihane
1133NT-3EH3150 100 Mirjam Iher & Ott LoperRainers Kreitals & Pauls Straume
1281NT+1EC2 12028 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluToms Jansons & Emils Geistauts
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142S=WHJ 11046 Jaan Sutt & Mart JägerJasper Vähk & Raigo Luhaorg
292S-1WHJ50 73 Lembit Kapp & Hillar RuusRudolfs Barons & Kirills Visockis
652S+2EHQ 170010 Toms Straume & Jolanta BrokaKati Iher & Albert Pedmanson
1073S=EH2 14028 Tõnu Uustare & Trevor MäeTõnno Vähk & Aivar Tihane
1133NT-1EC550 73 Mirjam Iher & Ott LoperRainers Kreitals & Pauls Straume
1284S-2WHJ100 100 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluToms Jansons & Emils Geistauts
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
256S+1NHK1010 73 Lembit Kapp & Hillar RuusKati Iher & Albert Pedmanson
316S+1NHK1010 73 Rainers Kreitals & Pauls StraumeJaan Sutt & Mart Jäger
766S+1NHK1010 73 Tõnno Vähk & Aivar TihaneToms Straume & Jolanta Broka
9124S+3NHK510 19 Rudolfs Barons & Kirills VisockisOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1084S+3SH10510 19 Tõnu Uustare & Trevor MäeToms Jansons & Emils Geistauts
1146S+1SH101010 73 Mirjam Iher & Ott LoperJasper Vähk & Raigo Luhaorg
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
254S-1SC9 10046 Lembit Kapp & Hillar RuusKati Iher & Albert Pedmanson
314S=SDJ620 100 Rainers Kreitals & Pauls StraumeJaan Sutt & Mart Jäger
763S=SC9140 73 Tõnno Vähk & Aivar TihaneToms Straume & Jolanta Broka
9124Hx=WS7 790010 Rudolfs Barons & Kirills VisockisOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1082S+1SC9140 73 Tõnu Uustare & Trevor MäeToms Jansons & Emils Geistauts
1143NT-2SH5 20028 Mirjam Iher & Ott LoperJasper Vähk & Raigo Luhaorg
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
254H=EDK 42055 Lembit Kapp & Hillar RuusKati Iher & Albert Pedmanson
315Hx=EDA 65019 Rainers Kreitals & Pauls StraumeJaan Sutt & Mart Jäger
764Hx-2EC10300 100 Tõnno Vähk & Aivar TihaneToms Straume & Jolanta Broka
9125Hx=EDA 65019 Rudolfs Barons & Kirills VisockisOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1085Hxx-1EDA200 82 Tõnu Uustare & Trevor MäeToms Jansons & Emils Geistauts
1144H=EDA 42055 Mirjam Iher & Ott LoperJasper Vähk & Raigo Luhaorg
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
365H-1SSK 5019 Rainers Kreitals & Pauls StraumeToms Straume & Jolanta Broka
424H=SSK420 91 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgLembit Kapp & Hillar Ruus
873NT=SSK400 64 Toms Jansons & Emils GeistautsTõnno Vähk & Aivar Tihane
1093S-2WC10200 46 Tõnu Uustare & Trevor MäeRudolfs Barons & Kirills Visockis
1155D-1SH5 5019 Mirjam Iher & Ott LoperKati Iher & Albert Pedmanson
1214H=SSK420 91 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Mart Jäger
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
363NT+4NS8720 82 Rainers Kreitals & Pauls StraumeToms Straume & Jolanta Broka
423NT+3SD8690 37 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgLembit Kapp & Hillar Ruus
873NT+3SS2690 37 Toms Jansons & Emils GeistautsTõnno Vähk & Aivar Tihane
1093NT+1NDJ630 010 Tõnu Uustare & Trevor MäeRudolfs Barons & Kirills Visockis
1153NT+4ND5720 82 Mirjam Iher & Ott LoperKati Iher & Albert Pedmanson
1213NT+4ND3720 82 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Mart Jäger
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
367NTxx-4NDJ 1600010 Rainers Kreitals & Pauls StraumeToms Straume & Jolanta Broka
427C-1SHK 5028 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgLembit Kapp & Hillar Ruus
873NT+3SS7490 73 Toms Jansons & Emils GeistautsTõnno Vähk & Aivar Tihane
1094S+2SD9480 46 Tõnu Uustare & Trevor MäeRudolfs Barons & Kirills Visockis
1153NT+4ND5520 100 Mirjam Iher & Ott LoperKati Iher & Albert Pedmanson
1213NT+3SHK490 73 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Mart Jäger
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
476NT=NC6990 91 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgTõnno Vähk & Aivar Tihane
536C=SC5920 55 Kati Iher & Albert PedmansonRainers Kreitals & Pauls Straume
986C=ND5920 55 Rudolfs Barons & Kirills VisockisToms Jansons & Emils Geistauts
1017NT-1SD5 50010 Tõnu Uustare & Trevor MäeJaan Sutt & Mart Jäger
1164NT+2ND7490 28 Mirjam Iher & Ott LoperToms Straume & Jolanta Broka
1226NT=SC10990 91 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
475Cx-2SC7 50019 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgTõnno Vähk & Aivar Tihane
534S-3ED5300 73 Kati Iher & Albert PedmansonRainers Kreitals & Pauls Straume
983H-2SC7 20046 Rudolfs Barons & Kirills VisockisToms Jansons & Emils Geistauts
1014Sx-3ED5800 100 Tõnu Uustare & Trevor MäeJaan Sutt & Mart Jäger
1163Hx-2SC7 50019 Mirjam Iher & Ott LoperToms Straume & Jolanta Broka
1224S-3ED5300 73 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
474C=SHA130 82 Jasper Vähk & Raigo LuhaorgTõnno Vähk & Aivar Tihane
531S+1SD9110 64 Kati Iher & Albert PedmansonRainers Kreitals & Pauls Straume
984C-1SD6 50010 Rudolfs Barons & Kirills VisockisToms Jansons & Emils Geistauts
1013H-1ESK50 37 Tõnu Uustare & Trevor MäeJaan Sutt & Mart Jäger
1161S+2SD3140 100 Mirjam Iher & Ott LoperToms Straume & Jolanta Broka
1223H-1ESK50 37 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 JAAN SUTT-MART JÄGER
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 127 MaxMPs 270 Score 47,04% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3D-3ECQ15060,006 22 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
2NSNS4H-1EDA5070,007
3EWNS2S+1SH1014090,009
4AllEW3NT-1WH3-10010,001 9 Lembit Kapp/Hillar Ruus
5NSEW3D-1ECK-5040,004
6EWEW4H-1ND55040,004
7AllEW1NT+1ND2-12080,008 21 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
8-EW2NT-1S*S105050,005
9EWEW2S-2S*DK10080,008
10AllEW3C-2NSQ20060,006 16 Mirjam Iher/Ott Loper
11-EW4H+1ND2-45050,005
12NSEW4H=ND2-62050,005
13AllNS1NT+1ED7-12040,004 6 Toms Jansons/Emils Geistauts
14-NS3Cx+1WH2-5700,000
15NSNS4D-1WH95020,002
16EWNS4S-1EDA10060,006 18 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
17-NS2D-2WCK10080,008
18NSNS2S=WHJ-11040,004
19EWEW6S+1NHK-101030,003 12 Rainers Kreitals/Pauls Straume
20AllEW4S=SDJ-6200,000
21NSEW5Hx=EDA65090,009
22EWEW4H=SSK-42010,001 6 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
23AllEW3NT+4ND3-72020,002
24-EW3NT+3SHK-49030,003
25EWEW7NT-1SD550100,0010 17 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
26AllEW4Sx-3ED5-8000,000
27-EW3H-1ESK-5070,007
PAIR 2 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 128 MaxMPs 270 Score 47,41% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S-1NH105060,006 14 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
2NSEW4H-1ES9-5030,003
3EWEW2S=SH10-11050,005
4AllNS3NT-1WH310090,009 21 Jaan Sutt/Mart Jäger
5NSNS3D-1ECK5060,006
6EWNS4H-1ND5-5060,006
7AllEW3NT=SD5-60060,006 19 Rainers Kreitals/Pauls Straume
8-EW1H=WSA8080,008
9EWEW3NT-1ECJ-10050,005
10AllEW3H+1EC817030,003 16 Toms Jansons/Emils Geistauts
11-EW3S+1SD8-17080,008
12NSEW4S=SDK-62050,005
13AllEW2S=WH311030,003 3 Mirjam Iher/Ott Loper
14-EW4Hx-3WCA-5000,000
15NSEW4S=NHJ-6200,000
16EWNS4S=ED3-62010,001 12 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
17-NS2S=WCK-11040,004
18NSNS2S-1WHJ5070,007
19EWNS6S+1NHK101070,007 16 Kati Iher/Albert Pedmanson
20AllNS4S-1SC9-10040,004
21NSNS4H=EDK-42050,005
22EWEW4H=SSK-42010,001 16 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
23AllEW3NT+3SD8-69070,007
24-EW7C-1SHK5080,008
25EWEW6NT=SC10-99010,001 11 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
26AllEW4S-3ED5-30030,003
27-EW3H-1ESK-5070,007
PAIR 3 RAINERS KREITALS-PAULS STRAUME
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 117 MaxMPs 270 Score 43,33% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+1SH443080,008 21 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
2NSNS3NT-1NHQ-10040,004
3EWNS2S+1SD514090,009
4AllEW3NT=WC460080,008 22 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
5NSEW3D-1ECA-5040,004
6EWEW4Hx-2NC4300100,0010
7AllNS3NT=SD560040,004 11 Lembit Kapp/Hillar Ruus
8-NS1H=WSA-8020,002
9EWNS3NT-1ECJ10050,005
10AllEW4H-1EH2-1000,000 0 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
11-EW6D=NHA-9200,000
12NSEW4Sxx+1SDK-14800,000
13AllEW2S+1WD614080,008 17 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
14-EW3H-3WCA-15050,005
15NSEW5Dx-2WHA-30040,004
16EWEW4S-1WHJ-10040,004 7 Mirjam Iher/Ott Loper
17-EW3NT-3EH3-1500,000
18NSEW3NT-1EC5-5030,003
19EWNS6S+1NHK101070,007 18 Jaan Sutt/Mart Jäger
20AllNS4S=SDJ620100,0010
21NSNS5Hx=EDA-65010,001
22EWNS5H-1SSK-5010,001 9 Toms Straume/Jolanta Broka
23AllNS3NT+4NS872080,008
24-NS7NTxx-4NDJ-16000,000
25EWEW6C=SC5-92050,005 12 Kati Iher/Albert Pedmanson
26AllEW4S-3ED5-30030,003
27-EW1S+1SD9-11040,004
PAIR 4 JASPER VÄHK-RAIGO LUHAORG
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 139 MaxMPs 270 Score 51,48% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5Dx-3WHQ-5000,000 18 Toms Straume/Jolanta Broka
2NSEW2S=WCK11080,008
3EWEW4S-2SC5100100,0010
4AllEW3NT-1WH5-10010,001 9 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
5NSEW3NT-2ND520080,008
6EWEW4Hx=ND5-5900,000
7AllEW4S=ND2-62020,002 12 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
8-EW1NT=W*CJ90100,0010
9EWEW5S-3W*CA-3000,000
10AllNS4H-1EH2100100,0010 30 Rainers Kreitals/Pauls Straume
11-NS6D=NHA920100,0010
12NSNS4Sxx+1SDK1480100,0010
13AllEW3D-1NSA1000,000 10 Kati Iher/Albert Pedmanson
14-EW3S-1NDA5080,008
15NSEW5Dx-3WHA-50020,002
16EWEW4S-1EDA-10040,004 12 Jaan Sutt/Mart Jäger
17-EW2D-2WCK-10020,002
18NSEW2S=WHJ11060,006
19EWEW6S+1SH10-101030,003 16 Mirjam Iher/Ott Loper
20AllEW3NT-2SH520080,008
21NSEW4H=EDA42050,005
22EWNS4H=SSK42090,009 14 Lembit Kapp/Hillar Ruus
23AllNS3NT+3SD869030,003
24-NS7C-1SHK-5020,002
25EWNS6NT=NC699090,009 18 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
26AllNS5Cx-2SC7-50010,001
27-NS4C=SHA13080,008
PAIR 5 KATI IHER-ALBERT PEDMANSON
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 140 MaxMPs 270 Score 51,85% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S-2NH10-10020,002 17 Toms Jansons/Emils Geistauts
2NSNS3NT+2NHQ660100,0010
3EWNS2S=SH1011050,005
4AllEW2D+2WC313040,004 16 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
5NSEW3D-1ECA-5040,004
6EWEW4H-2NS310080,008
7AllEW4S=SHJ-62020,002 8 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
8-EW1NT-1E*C5-5010,001
9EWEW3NT-1ECJ-10050,005
10AllEW5Cx-3NSQ800100,0010 22 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
11-EW4H+2NC6-48020,002
12NSEW3NT-2SDK200100,0010
13AllNS3D-1NSA-100100,0010 20 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
14-NS3S-1NDA-5020,002
15NSNS5Dx-3WHA50080,008
16EWEW4Sx-2EDA-5000,000 14 Toms Straume/Jolanta Broka
17-EW1NT=EH89040,004
18NSEW2S+2EHQ170100,0010
19EWEW6S+1NHK-101030,003 14 Lembit Kapp/Hillar Ruus
20AllEW4S-1SC910060,006
21NSEW4H=EDK42050,005
22EWEW5D-1SH55090,009 11 Mirjam Iher/Ott Loper
23AllEW3NT+4ND5-72020,002
24-EW3NT+4ND5-5200,000
25EWNS6C=SC592050,005 18 Rainers Kreitals/Pauls Straume
26AllNS4S-3ED530070,007
27-NS1S+1SD911060,006
PAIR 6 TOMS STRAUME-JOLANTA BROKA
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 125 MaxMPs 270 Score 46,30% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5Dx-3WHQ500100,0010 12 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
2NSNS2S=WCK-11020,002
3EWNS4S-2SC5-1000,000
4AllNS3NT=WH5-60020,002 18 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
5NSNS5C=SDQ600100,0010
6EWNS3H-1ND5-5060,006
7AllEW4S=SHJ-62020,002 9 Toms Jansons/Emils Geistauts
8-EW3C-1NHJ5050,005
9EWEW4S-2W*H2-20020,002
10AllNS4S=WDK-62020,002 12 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
11-NS4S+1SD845050,005
12NSNS4H=ND362050,005
13AllEW2S=WCA11030,003 14 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
14-EW4H-3WCA-15050,005
15NSEW3H+1SS8-17060,006
16EWNS4Sx-2EDA500100,0010 16 Kati Iher/Albert Pedmanson
17-NS1NT=EH8-9060,006
18NSNS2S+2EHQ-1700,000
19EWEW6S+1NHK-101030,003 6 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
20AllEW3S=SC9-14030,003
21NSEW4Hx-2EC10-3000,000
22EWEW5H-1SSK5090,009 21 Rainers Kreitals/Pauls Straume
23AllEW3NT+4NS8-72020,002
24-EW7NTxx-4NDJ1600100,0010
25EWEW4NT+2ND7-49080,008 17 Mirjam Iher/Ott Loper
26AllEW3Hx-2SC750090,009
27-EW1S+2SD3-1400,000
PAIR 7 TÕNNO VÄHK-AIVAR TIHANE
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 168 MaxMPs 270 Score 62,22% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3D=WS2110100,0010 28 Mirjam Iher/Ott Loper
2NSEW2H+2WD2170100,0010
3EWEW2S-1SH105080,008
4AllNS2D+2WC3-13060,006 14 Kati Iher/Albert Pedmanson
5NSNS3D-1ECA5060,006
6EWNS4H-2NS3-10020,002
7AllNS1NT+1ND212020,002 9 Jaan Sutt/Mart Jäger
8-NS2NT-1S*S10-5050,005
9EWNS2S-2S*DK-10020,002
10AllEW3H+1ECQ17030,003 18 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
11-EW6S-1SCK50100,0010
12NSEW4S=SDQ-62050,005
13AllEW3Dx-1NDQ200100,0010 22 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
14-EW4C-5WCA-25020,002
15NSEW5H-1SD10100100,0010
16EWEW4S=WCQ62090,009 27 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
17-EW2S+1WCK140100,0010
18NSEW3S=EH214080,008
19EWNS6S+1NHK101070,007 24 Toms Straume/Jolanta Broka
20AllNS3S=SC914070,007
21NSNS4Hx-2EC10300100,0010
22EWEW3NT=SSK-40040,004 14 Toms Jansons/Emils Geistauts
23AllEW3NT+3SS2-69070,007
24-EW3NT+3SS7-49030,003
25EWEW6NT=NC6-99010,001 12 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
26AllEW5Cx-2SC750090,009
27-EW4C=SHA-13020,002
PAIR 8 TOMS JANSONS-EMILS GEISTAUTS
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 157 MaxMPs 270 Score 58,15% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S-2NH1010080,008 13 Kati Iher/Albert Pedmanson
2NSEW3NT+2NHQ-6600,000
3EWEW2S=SH10-11050,005
4AllEW3NT=ES860080,008 22 Mirjam Iher/Ott Loper
5NSEW3NT-3NHA300100,0010
6EWEW1NT-1ND25040,004
7AllNS4S=SHJ62080,008 21 Toms Straume/Jolanta Broka
8-NS3C-1NHJ-5050,005
9EWNS4S-2W*H220080,008
10AllNS3H+1EC8-17070,007 14 Lembit Kapp/Hillar Ruus
11-NS3S+1SD817020,002
12NSNS4S=SDK62050,005
13AllEW1NT+1ED712060,006 24 Jaan Sutt/Mart Jäger
14-EW3Cx+1WH2570100,0010
15NSEW4D-1WH9-5080,008
16EWEW4S-1EDA-10040,004 12 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
17-EW1NT+1EC212080,008
18NSEW4S-2WHJ-1000,000
19EWEW4S+3SH10-51090,009 14 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
20AllEW2S+1SC9-14030,003
21NSEW5Hxx-1EDA-20020,002
22EWNS3NT=SSK40060,006 16 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
23AllNS3NT+3SS269030,003
24-NS3NT+3SS749070,007
25EWEW6C=ND5-92050,005 21 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
26AllEW3H-2SC720060,006
27-EW4C-1SD650100,0010
PAIR 9 RUDOLFS BARONS-KIRILLS VISOCKIS
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 117 MaxMPs 270 Score 43,33% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3D-3ECQ-15040,004 8 Jaan Sutt/Mart Jäger
2NSEW4H-1EDA-5030,003
3EWEW2S+1SH10-14010,001
4AllEW3NT=WH560080,008 12 Toms Straume/Jolanta Broka
5NSEW5C=SDQ-6000,000
6EWEW3H-1ND55040,004
7AllEW3S-1SD3100100,0010 21 Mirjam Iher/Ott Loper
8-EW2H-1WS3-5010,001
9EWEW3D=EC2110100,0010
10AllNS3H+1ECQ-17070,007 12 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
11-NS6S-1SCK-500,000
12NSNS4S=SDQ62050,005
13AllNS2S+1WD6-14020,002 13 Rainers Kreitals/Pauls Straume
14-NS3H-3WCA15050,005
15NSNS5Dx-2WHA30060,006
16EWEW4S=ED362090,009 18 Lembit Kapp/Hillar Ruus
17-EW2S=WCK11060,006
18NSEW2S-1WHJ-5030,003
19EWNS4S+3NHK51010,001 2 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
20AllNS4Hx=WS7-7900,000
21NSNS5Hx=EDA-65010,001
22EWEW3S-2WC10-20060,006 22 Tõnu Uustare/Trevor Mäe
23AllEW3NT+1NDJ-630100,0010
24-EW4S+2SD9-48060,006
25EWNS6C=ND592050,005 9 Toms Jansons/Emils Geistauts
26AllNS3H-2SC7-20040,004
27-NS4C-1SD6-500,000
PAIR 10 TÕNU UUSTARE-TREVOR MÄE
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 106 MaxMPs 270 Score 39,26% Session Rank 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S-1NH10-5040,004 16 Lembit Kapp/Hillar Ruus
2NSNS4H-1ES95070,007
3EWNS2S=SH1011050,005
4AllNS3NT=WC4-60020,002 8 Rainers Kreitals/Pauls Straume
5NSNS3D-1ECA5060,006
6EWNS4Hx-2NC4-3000,000
7AllNS4S=ND262080,008 18 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
8-NS1NT=W*CJ-900,000
9EWNS5S-3W*CA300100,0010
10AllNS5Cx-3NSQ-8000,000 8 Kati Iher/Albert Pedmanson
11-NS4H+2NC648080,008
12NSNS3NT-2SDK-2000,000
13AllNS2S=WCA-11070,007 16 Toms Straume/Jolanta Broka
14-NS4H-3WCA15050,005
15NSNS3H+1SS817040,004
16EWNS4S=WCQ-62010,001 3 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
17-NS2S+1WCK-1400,000
18NSNS3S=EH2-14020,002
19EWNS4S+3SH1051010,001 16 Toms Jansons/Emils Geistauts
20AllNS2S+1SC914070,007
21NSNS5Hxx-1EDA20080,008
22EWNS3S-2WC1020040,004 8 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
23AllNS3NT+1NDJ6300,000
24-NS4S+2SD948040,004
25EWNS7NT-1SD5-500,000 13 Jaan Sutt/Mart Jäger
26AllNS4Sx-3ED5800100,0010
27-NS3H-1ESK5030,003
PAIR 11 MIRJAM IHER-OTT LOPER
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 129 MaxMPs 270 Score 47,78% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3D=WS2-1100,000 2 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
2NSNS2H+2WD2-1700,000
3EWNS2S-1SH10-5020,002
4AllNS3NT=ES8-60020,002 8 Toms Jansons/Emils Geistauts
5NSNS3NT-3NHA-3000,000
6EWNS1NT-1ND2-5060,006
7AllNS3S-1SD3-1000,000 9 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
8-NS2H-1WS35090,009
9EWNS3D=EC2-1100,000
10AllNS3C-2NSQ-20040,004 14 Jaan Sutt/Mart Jäger
11-NS4H+1ND245050,005
12NSNS4H=ND262050,005
13AllNS2S=WH3-11070,007 27 Lembit Kapp/Hillar Ruus
14-NS4Hx-3WCA500100,0010
15NSNS4S=NHJ620100,0010
16EWNS4S-1WHJ10060,006 23 Rainers Kreitals/Pauls Straume
17-NS3NT-3EH3150100,0010
18NSNS3NT-1EC55070,007
19EWNS6S+1SH10101070,007 14 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
20AllNS3NT-2SH5-20020,002
21NSNS4H=EDA-42050,005
22EWNS5D-1SH5-5010,001 19 Kati Iher/Albert Pedmanson
23AllNS3NT+4ND572080,008
24-NS3NT+4ND5520100,0010
25EWNS4NT+2ND749020,002 13 Toms Straume/Jolanta Broka
26AllNS3Hx-2SC7-50010,001
27-NS1S+2SD3140100,0010
PAIR 12 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU
Jõgeva LAAGER 27.08.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 10MPs 167 MaxMPs 270 Score 61,85% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+1SH4-43020,002 9 Rainers Kreitals/Pauls Straume
2NSEW3NT-1NHQ10060,006
3EWEW2S+1SD5-14010,001
4AllNS3NT-1WH510090,009 21 Jasper Vähk/Raigo Luhaorg
5NSNS3NT-2ND5-20020,002
6EWNS4Hx=ND5590100,0010
7AllNS4S=SHJ62080,008 22 Kati Iher/Albert Pedmanson
8-NS1NT-1E*C55090,009
9EWNS3NT-1ECJ10050,005
10AllEW4S=WDK62080,008 18 Toms Straume/Jolanta Broka
11-EW4S+1SD8-45050,005
12NSEW4H=ND3-62050,005
13AllNS3Dx-1NDQ-2000,000 8 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
14-NS4C-5WCA25080,008
15NSNS5H-1SD10-1000,000
16EWNS4S-1EDA10060,006 18 Toms Jansons/Emils Geistauts
17-NS1NT+1EC2-12020,002
18NSNS4S-2WHJ100100,0010
19EWEW4S+3NHK-51090,009 28 Rudolfs Barons/Kirills Visockis
20AllEW4Hx=WS7790100,0010
21NSEW5Hx=EDA65090,009
22EWNS4H=SSK42090,009 24 Jaan Sutt/Mart Jäger
23AllNS3NT+4ND372080,008
24-NS3NT+3SHK49070,007
25EWNS6NT=SC1099090,009 19 Lembit Kapp/Hillar Ruus
26AllNS4S-3ED530070,007
27-NS3H-1ESK5030,003