ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

Reede, 21. jaanuar 2022

MAAKONNA MV 2020 VÕISTKONDADELE

VK MV 2022
         
1. VÕLL (Oliver-Paavo Ülis- Hillar)   3,09       0,08 3,17
2.LAURI (Lauri-Eleliis, Toomas-Ingrid) 16,91   6,55       23,46
3.AIRE(Aire-Leevi,Toivo-Mirjam)   13,45   12,61     26,06
4.ENN(Jaan-Enn,Lembit -Ain)     7,39   16,81   24,20
5.BUMEX(Arno-Jan,Oleg-Sulev)       3,19   4,01 7,20
6. PÕLTSAMAA (Jürka-Peeter Urmas-Tiit) 19,92       15,99   35,91
FINAAL   START I   KOKKU 120,00
          0
          0
III KOHAMÄNG   START I   KOKKU
          0
          0
V KOHAMÄNG   START I   KOKKU
          0
          0

Kolmapäev, 19. jaanuar 2022

VÕ*ISTKONDLIKUD MV ALGAVAD

 ALTES 20 jaanuarist  3x Võistkondlikke MV


1. VÕLL (Võsako letajussie lapatõ) Oliver-Paavo Ülis- Hillar

2.LAURI (Lauri-Eleliis, Toomas-Ingrid)

3.AIRE(Aire-Leevi,Toivo-Mirjam)

4.ENN(Jaan-Enn,Lembit -Ain)

5.BUMEX(Arno-Jan,Oleg-Sulev)

6. PÕLTSAMAA (Jürka-Peeter Urmas-Tiit)


Reede, 14. jaanuar 2022

JÕULUD 2021

Ranks

JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4½ Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsXImpC
12Oleg Sirotin & Marko Tenn2451,33
26Aire Taube & Leevi Dahl2429,33
31Mirjam Iher & Toivo Jullis2412,33
49Lauri Naber & Eleliis Orma245,00
55Jan Vilgats & Arno Kivik24-5,33
63Jüri Meksun & Peeter Jaani24-14,67
77Lembit Kapp & Ain Maantee24-18,33
84Hillar Sibul & Hillar Ruus24-29,67
98Rao Zvorovski & Reti Toom24-30,00

(printed 23:49:07 14.01.2022 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
242D+1SH8110 -1,331,33Oleg Sirotin & Marko TennHillar Sibul & Hillar Ruus
391S+3SDK170 1,33-1,33Jüri Meksun & Peeter JaaniLauri Naber & Eleliis Orma
511S+2SS5140 00Jan Vilgats & Arno KivikMirjam Iher & Toivo Jullis
761S+2SDK140 00Lembit Kapp & Ain MaanteeAire Taube & Leevi Dahl
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
244S=NHA620 10-10Oleg Sirotin & Marko TennHillar Sibul & Hillar Ruus
393S+1ND5170 -3,333,33Jüri Meksun & Peeter JaaniLauri Naber & Eleliis Orma
512S+2NC3170 -3,333,33Jan Vilgats & Arno KivikMirjam Iher & Toivo Jullis
762S+2ND5170 -3,333,33Lembit Kapp & Ain MaanteeAire Taube & Leevi Dahl
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
244Sx+1WDK 990-1212Oleg Sirotin & Marko TennHillar Sibul & Hillar Ruus
393D-1NCA 509,67-9,67Jüri Meksun & Peeter JaaniLauri Naber & Eleliis Orma
513S+2WDK 2006-6Jan Vilgats & Arno KivikMirjam Iher & Toivo Jullis
764S=WDA 620-3,673,67Lembit Kapp & Ain MaanteeAire Taube & Leevi Dahl
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
351NT=SD290 -1,331,33Jüri Meksun & Peeter JaaniJan Vilgats & Arno Kivik
413Dx-2WS8500 10-10Hillar Sibul & Hillar RuusMirjam Iher & Toivo Jullis
621NT=SHJ90 -1,331,33Aire Taube & Leevi DahlOleg Sirotin & Marko Tenn
873NT-1SD6 100-7,337,33Rao Zvorovski & Reti ToomLembit Kapp & Ain Maantee
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
354H+1ED5 450-3,333,33Jüri Meksun & Peeter JaaniJan Vilgats & Arno Kivik
415H=ES10 450-3,333,33Hillar Sibul & Hillar RuusMirjam Iher & Toivo Jullis
626Hx-1EC7100 11-11Aire Taube & Leevi DahlOleg Sirotin & Marko Tenn
875H+1ED2 480-4,334,33Rao Zvorovski & Reti ToomLembit Kapp & Ain Maantee
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
352H=NC2110 4,67-4,67Jüri Meksun & Peeter JaaniJan Vilgats & Arno Kivik
412H+1SCK140 6-6Hillar Sibul & Hillar RuusMirjam Iher & Toivo Jullis
624Hx-2ND2 300-7,677,67Aire Taube & Leevi DahlOleg Sirotin & Marko Tenn
872H-3SDJ 150-33Rao Zvorovski & Reti ToomLembit Kapp & Ain Maantee
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
463NT+2ND6660 0,33-0,33Hillar Sibul & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
523NT+2ND6660 0,33-0,33Jan Vilgats & Arno KivikOleg Sirotin & Marko Tenn
733NT=ND6600 -2,332,33Lembit Kapp & Ain MaanteeJüri Meksun & Peeter Jaani
983NT+3ND5690 1,67-1,67Lauri Naber & Eleliis OrmaRao Zvorovski & Reti Toom
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
462S+2WHA 170-1,331,33Hillar Sibul & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
523C=ES10 1101,33-1,33Jan Vilgats & Arno KivikOleg Sirotin & Marko Tenn
733S+1WHA 170-1,331,33Lembit Kapp & Ain MaanteeJüri Meksun & Peeter Jaani
981NT+1WHA 1201,33-1,33Lauri Naber & Eleliis OrmaRao Zvorovski & Reti Toom
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
463S-1SH10 50-33Hillar Sibul & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
523S=SCQ140 3,67-3,67Jan Vilgats & Arno KivikOleg Sirotin & Marko Tenn
731S+1SH10110 2,33-2,33Lembit Kapp & Ain MaanteeJüri Meksun & Peeter Jaani
982S-1SH4 50-33Lauri Naber & Eleliis OrmaRao Zvorovski & Reti Toom
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
192S=WS5 110-6,336,33Mirjam Iher & Toivo JullisLauri Naber & Eleliis Orma
573H=SSQ140 1,67-1,67Jan Vilgats & Arno KivikLembit Kapp & Ain Maantee
633H=SS2140 1,67-1,67Aire Taube & Leevi DahlJüri Meksun & Peeter Jaani
842H+2NDK170 3-3Rao Zvorovski & Reti ToomHillar Sibul & Hillar Ruus
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
192S+2SDK170 -4,334,33Mirjam Iher & Toivo JullisLauri Naber & Eleliis Orma
571NT+3SS9180 -4,334,33Jan Vilgats & Arno KivikLembit Kapp & Ain Maantee
634S+1NH3450 5-5Aire Taube & Leevi DahlJüri Meksun & Peeter Jaani
844S=NC5420 3,67-3,67Rao Zvorovski & Reti ToomHillar Sibul & Hillar Ruus
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
192D-2SH9 200-4,334,33Mirjam Iher & Toivo JullisLauri Naber & Eleliis Orma
572H-1SDK 100-0,670,67Jan Vilgats & Arno KivikLembit Kapp & Ain Maantee
632S-1SH9 100-0,670,67Aire Taube & Leevi DahlJüri Meksun & Peeter Jaani
843NT-2WSA100 5,67-5,67Rao Zvorovski & Reti ToomHillar Sibul & Hillar Ruus
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
214NT-2SD10 200-11,6711,67Oleg Sirotin & Marko TennMirjam Iher & Toivo Jullis
683NT=SS2600 7,33-7,33Aire Taube & Leevi DahlRao Zvorovski & Reti Toom
743H+1SS7170 -3,673,67Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Hillar Ruus
953NT+1NS3630 8-8Lauri Naber & Eleliis OrmaJan Vilgats & Arno Kivik
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
215C+1EC8 4201,67-1,67Oleg Sirotin & Marko TennMirjam Iher & Toivo Jullis
683NT+2ED2 4600,33-0,33Aire Taube & Leevi DahlRao Zvorovski & Reti Toom
743NT+3WS3 490-11Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Hillar Ruus
953NT+3WS3 490-11Lauri Naber & Eleliis OrmaJan Vilgats & Arno Kivik
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
215H-1NSA 100-12,3312,33Oleg Sirotin & Marko TennMirjam Iher & Toivo Jullis
684H+1NCA650 7-7Aire Taube & Leevi DahlRao Zvorovski & Reti Toom
746Cx-3WHA500 2,67-2,67Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Hillar Ruus
956Cx-3WHA500 2,67-2,67Lauri Naber & Eleliis OrmaJan Vilgats & Arno Kivik
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
164D+1ESA 150-1,331,33Mirjam Iher & Toivo JullisAire Taube & Leevi Dahl
323NT+1WSK 630-11,6711,67Jüri Meksun & Peeter JaaniOleg Sirotin & Marko Tenn
795D-1ESA100 5-5Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Eleliis Orma
854H-2WD3200 8-8Rao Zvorovski & Reti ToomJan Vilgats & Arno Kivik
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
161NT-1S*C2 502,33-2,33Mirjam Iher & Toivo JullisAire Taube & Leevi Dahl
322H-2SC4 10000Jüri Meksun & Peeter JaaniOleg Sirotin & Marko Tenn
791NT+2W*H8 150-22Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Eleliis Orma
852C+1WD10 110-0,330,33Rao Zvorovski & Reti ToomJan Vilgats & Arno Kivik
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
165D-2NHK 2001,67-1,67Mirjam Iher & Toivo JullisAire Taube & Leevi Dahl
326Dx-3SHA 800-1212Jüri Meksun & Peeter JaaniOleg Sirotin & Marko Tenn
796Dx-2SHA 500-5,335,33Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Eleliis Orma
857Hx-4WD4800 15,67-15,67Rao Zvorovski & Reti ToomJan Vilgats & Arno Kivik
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
274S-2NHA 1005,67-5,67Oleg Sirotin & Marko TennLembit Kapp & Ain Maantee
434Sx-2NCK 30000Hillar Sibul & Hillar RuusJüri Meksun & Peeter Jaani
815Cx=WS5 750-11,3311,33Rao Zvorovski & Reti ToomMirjam Iher & Toivo Jullis
964S-2NCK 1005,67-5,67Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
271Dx-1WDK200 5,33-5,33Oleg Sirotin & Marko TennLembit Kapp & Ain Maantee
432NT=N*HJ120 3-3Hillar Sibul & Hillar RuusJüri Meksun & Peeter Jaani
811NT=E*D4 90-3,673,67Rao Zvorovski & Reti ToomMirjam Iher & Toivo Jullis
962H=WC3 110-4,674,67Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
277C=NSK2140 15,33-15,33Oleg Sirotin & Marko TennLembit Kapp & Ain Maantee
433NT+3SS6690 -8,678,67Hillar Sibul & Hillar RuusJüri Meksun & Peeter Jaani
813NTx+3NSQ1350 3,67-3,67Rao Zvorovski & Reti ToomMirjam Iher & Toivo Jullis
965C+2NSK640 -10,3310,33Lauri Naber & Eleliis OrmaAire Taube & Leevi Dahl
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
174H+1NDA450 -22Mirjam Iher & Toivo JullisLembit Kapp & Ain Maantee
382H+3NDA200 -8,678,67Jüri Meksun & Peeter JaaniRao Zvorovski & Reti Toom
546Dx-4EH71100 12,67-12,67Jan Vilgats & Arno KivikHillar Sibul & Hillar Ruus
925H=NDA450 -22Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Marko Tenn
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
174H=SCQ620 2,33-2,33Mirjam Iher & Toivo JullisLembit Kapp & Ain Maantee
384Hx=SCQ790 8-8Jüri Meksun & Peeter JaaniRao Zvorovski & Reti Toom
544H=SCQ620 2,33-2,33Jan Vilgats & Arno KivikHillar Sibul & Hillar Ruus
922S=WHA 110-12,6712,67Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Marko Tenn
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
173NT=WH9 400-33Mirjam Iher & Toivo JullisLembit Kapp & Ain Maantee
383NT-1ECJ50 10-10Jüri Meksun & Peeter JaaniRao Zvorovski & Reti Toom
543NT=WC3 400-33Jan Vilgats & Arno KivikHillar Sibul & Hillar Ruus
923NT+1WC4 430-44Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Marko Tenn
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
131S=WHJ 800,67-0,67Mirjam Iher & Toivo JullisJüri Meksun & Peeter Jaani
282H=ND2110 5,67-5,67Oleg Sirotin & Marko TennRao Zvorovski & Reti Toom
495Cx-5NS2 1100-1515Hillar Sibul & Hillar RuusLauri Naber & Eleliis Orma
654S-2EDK200 8,67-8,67Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arno Kivik
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
131NT+2N*HQ150 5-5Mirjam Iher & Toivo JullisJüri Meksun & Peeter Jaani
282D-2ES2200 6,67-6,67Oleg Sirotin & Marko TennRao Zvorovski & Reti Toom
492NT-1N*HK 100-22Hillar Sibul & Hillar RuusLauri Naber & Eleliis Orma
651NTx+1E*C4 380-9,679,67Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arno Kivik
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
134H-1WD250 3,33-3,33Mirjam Iher & Toivo JullisJüri Meksun & Peeter Jaani
284H-1EC550 3,33-3,33Oleg Sirotin & Marko TennRao Zvorovski & Reti Toom
493NT-1ES350 3,33-3,33Hillar Sibul & Hillar RuusLauri Naber & Eleliis Orma
654H=ED6 420-1010Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arno Kivik

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 MIRJAM IHER & TOIVO JULLIS
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored 12,33 Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-EW1S+2SS5-1400 -2,67 Jan Vilgats
Arno Kivik
2NSEW2S+2NC3-1703,33
3EWEW3S+2WDK200-6
4AllEW3Dx-2WS8-500-10 -12,67 Hillar Sibul
Hillar Ruus
5NSEW5H=ES104503,33
6EWEW2H+1SCK-140-6
7All    ---- 0
8-    ----
9EW    ----
10AllNS2S=WS5-110-6,33 -14,99 Lauri Naber
Eleliis Orma
11-NS2S+2SDK170-4,33
12NSNS2D-2SH9-200-4,33
13AllEW4NT-2SD1020011,67 22,33 Oleg Sirotin
Marko Tenn
14-EW5C+1EC8420-1,67
15NSEW5H-1NSA10012,33
16EWNS4D+1ESA-150-1,33 2,67 Aire Taube
Leevi Dahl
17-NS1NT-1S*C2-502,33
18NSNS5D-2NHK-2001,67
19EWEW5Cx=WS575011,33 11,33 Rao Zvorovski
Reti Toom
20AllEW1NT=E*D4903,67
21NSEW3NTx+3NSQ-1350-3,67
22EWNS4H+1NDA450-2 -2,67 Lembit Kapp
Ain Maantee
23AllNS4H=SCQ6202,33
24-NS3NT=WH9-400-3
25EWNS1S=WHJ-800,67 9 Jüri Meksun
Peeter Jaani
26AllNS1NT+2N*HQ1505
27-NS4H-1WD2503,33

PAIR 2 OLEG SIROTIN & MARKO TENN
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored 51,33 Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-NS2D+1SH8110-1,33 -3,33 Hillar Sibul
Hillar Ruus
2NSNS4S=NHA62010
3EWNS4Sx+1WDK-990-12
4AllEW1NT=SHJ-901,33 -2 Aire Taube
Leevi Dahl
5NSEW6Hx-1EC7-100-11
6EWEW4Hx-2ND23007,67
7AllEW3NT+2ND6-660-0,33 -5,33 Jan Vilgats
Arno Kivik
8-EW3C=ES10110-1,33
9EWEW3S=SCQ-140-3,67
10All    ---- 0
11-    ----
12NS    ----
13AllNS4NT-2SD10-200-11,67 -22,33 Mirjam Iher
Toivo Jullis
14-NS5C+1EC8-4201,67
15NSNS5H-1NSA-100-12,33
16EWEW3NT+1WSK63011,67 23,67 Jüri Meksun
Peeter Jaani
17-EW2H-2SC41000
18NSEW6Dx-3SHA80012
19EWNS4S-2NHA-1005,67 26,33 Lembit Kapp
Ain Maantee
20AllNS1Dx-1WDK2005,33
21NSNS7C=NSK214015,33
22EWEW5H=NDA-4502 18,67 Lauri Naber
Eleliis Orma
23AllEW2S=WHA11012,67
24-EW3NT+1WC44304
25EWNS2H=ND21105,67 15,67 Rao Zvorovski
Reti Toom
26AllNS2D-2ES22006,67
27-NS4H-1EC5503,33

PAIR 3 JÜRI MEKSUN & PEETER JAANI
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored -14,67 Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-NS1S+3SDK1701,33 7,67 Lauri Naber
Eleliis Orma
2NSNS3S+1ND5170-3,33
3EWNS3D-1NCA-509,67
4AllNS1NT=SD290-1,33 0,01 Jan Vilgats
Arno Kivik
5NSNS4H+1ED5-450-3,33
6EWNS2H=NC21104,67
7AllEW3NT=ND6-6002,33 1,33 Lembit Kapp
Ain Maantee
8-EW3S+1WHA1701,33
9EWEW1S+1SH10-110-2,33
10AllEW3H=SS2-140-1,67 -6 Aire Taube
Leevi Dahl
11-EW4S+1NH3-450-5
12NSEW2S-1SH91000,67
13All    ---- 0
14-    ----
15NS    ----
16EWNS3NT+1WSK-630-11,67 -23,67 Oleg Sirotin
Marko Tenn
17-NS2H-2SC4-1000
18NSNS6Dx-3SHA-800-12
19EWEW4Sx-2NCK3000 5,67 Hillar Sibul
Hillar Ruus
20AllEW2NT=N*HJ-120-3
21NSEW3NT+3SS6-6908,67
22EWNS2H+3NDA200-8,67 9,33 Rao Zvorovski
Reti Toom
23AllNS4Hx=SCQ7908
24-NS3NT-1ECJ5010
25EWEW1S=WHJ80-0,67 -9 Mirjam Iher
Toivo Jullis
26AllEW1NT+2N*HQ-150-5
27-EW4H-1WD2-50-3,33

PAIR 4 HILLAR SIBUL & HILLAR RUUS
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored -29,67 Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-EW2D+1SH8-1101,33 3,33 Oleg Sirotin
Marko Tenn
2NSEW4S=NHA-620-10
3EWEW4Sx+1WDK99012
4AllNS3Dx-2WS850010 12,67 Mirjam Iher
Toivo Jullis
5NSNS5H=ES10-450-3,33
6EWNS2H+1SCK1406
7AllNS3NT+2ND66600,33 -4 Aire Taube
Leevi Dahl
8-NS2S+2WHA-170-1,33
9EWNS3S-1SH10-50-3
10AllEW2H+2NDK-170-3 -12,34 Rao Zvorovski
Reti Toom
11-EW4S=NC5-420-3,67
12NSEW3NT-2WSA-100-5,67
13AllEW3H+1SS7-1703,67 2 Lembit Kapp
Ain Maantee
14-EW3NT+3WS34901
15NSEW6Cx-3WHA-500-2,67
16EW    ---- 0
17-    ----
18NS    ----
19EWNS4Sx-2NCK-3000 -5,67 Jüri Meksun
Peeter Jaani
20AllNS2NT=N*HJ1203
21NSNS3NT+3SS6690-8,67
22EWEW6Dx-4EH7-1100-12,67 -12 Jan Vilgats
Arno Kivik
23AllEW4H=SCQ-620-2,33
24-EW3NT=WC34003
25EWNS5Cx-5NS2-1100-15 -13,67 Lauri Naber
Eleliis Orma
26AllNS2NT-1N*HK-100-2
27-NS3NT-1ES3503,33

PAIR 5 JAN VILGATS & ARNO KIVIK
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored -5,33 Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-NS1S+2SS51400 2,67 Mirjam Iher
Toivo Jullis
2NSNS2S+2NC3170-3,33
3EWNS3S+2WDK-2006
4AllEW1NT=SD2-901,33 -0,01 Jüri Meksun
Peeter Jaani
5NSEW4H+1ED54503,33
6EWEW2H=NC2-110-4,67
7AllNS3NT+2ND66600,33 5,33 Oleg Sirotin
Marko Tenn
8-NS3C=ES10-1101,33
9EWNS3S=SCQ1403,67
10AllNS3H=SSQ1401,67 -3,33 Lembit Kapp
Ain Maantee
11-NS1NT+3SS9180-4,33
12NSNS2H-1SDK-100-0,67
13AllEW3NT+1NS3-630-8 -9,67 Lauri Naber
Eleliis Orma
14-EW3NT+3WS34901
15NSEW6Cx-3WHA-500-2,67
16EWEW4H-2WD3-200-8 -23,34 Rao Zvorovski
Reti Toom
17-EW2C+1WD101100,33
18NSEW7Hx-4WD4-800-15,67
19EW    ---- 0
20All    ----
21NS    ----
22EWNS6Dx-4EH7110012,67 12 Hillar Sibul
Hillar Ruus
23AllNS4H=SCQ6202,33
24-NS3NT=WC3-400-3
25EWEW4S-2EDK-200-8,67 11 Aire Taube
Leevi Dahl
26AllEW1NTx+1E*C43809,67
27-EW4H=ED642010

PAIR 6 AIRE TAUBE & LEEVI DAHL
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored 29,33 Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-EW1S+2SDK-1400 7 Lembit Kapp
Ain Maantee
2NSEW2S+2ND5-1703,33
3EWEW4S=WDA6203,67
4AllNS1NT=SHJ90-1,33 2 Oleg Sirotin
Marko Tenn
5NSNS6Hx-1EC710011
6EWNS4Hx-2ND2-300-7,67
7AllEW3NT+2ND6-660-0,33 4 Hillar Sibul
Hillar Ruus
8-EW2S+2WHA1701,33
9EWEW3S-1SH10503
10AllNS3H=SS21401,67 6 Jüri Meksun
Peeter Jaani
11-NS4S+1NH34505
12NSNS2S-1SH9-100-0,67
13AllNS3NT=SS26007,33 14,66 Rao Zvorovski
Reti Toom
14-NS3NT+2ED2-4600,33
15NSNS4H+1NCA6507
16EWEW4D+1ESA1501,33 -2,67 Mirjam Iher
Toivo Jullis
17-EW1NT-1S*C250-2,33
18NSEW5D-2NHK200-1,67
19EWEW4S-2NCK100-5,67 9,33 Lauri Naber
Eleliis Orma
20AllEW2H=WC31104,67
21NSEW5C+2NSK-64010,33
22EW    ---- 0
23All    ----
24-    ----
25EWNS4S-2EDK2008,67 -11 Jan Vilgats
Arno Kivik
26AllNS1NTx+1E*C4-380-9,67
27-NS4H=ED6-420-10

PAIR 7 LEMBIT KAPP & AIN MAANTEE
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored -18,33 Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-NS1S+2SDK1400 -7 Aire Taube
Leevi Dahl
2NSNS2S+2ND5170-3,33
3EWNS4S=WDA-620-3,67
4AllEW3NT-1SD61007,33 14,66 Rao Zvorovski
Reti Toom
5NSEW5H+1ED24804,33
6EWEW2H-3SDJ1503
7AllNS3NT=ND6600-2,33 -1,33 Jüri Meksun
Peeter Jaani
8-NS3S+1WHA-170-1,33
9EWNS1S+1SH101102,33
10AllEW3H=SSQ-140-1,67 3,33 Jan Vilgats
Arno Kivik
11-EW1NT+3SS9-1804,33
12NSEW2H-1SDK1000,67
13AllNS3H+1SS7170-3,67 -2 Hillar Sibul
Hillar Ruus
14-NS3NT+3WS3-490-1
15NSNS6Cx-3WHA5002,67
16EWNS5D-1ESA1005 -2,33 Lauri Naber
Eleliis Orma
17-NS1NT+2W*H8-150-2
18NSNS6Dx-2SHA-500-5,33
19EWEW4S-2NHA100-5,67 -26,33 Oleg Sirotin
Marko Tenn
20AllEW1Dx-1WDK-200-5,33
21NSEW7C=NSK-2140-15,33
22EWEW4H+1NDA-4502 2,67 Mirjam Iher
Toivo Jullis
23AllEW4H=SCQ-620-2,33
24-EW3NT=WH94003
25EW    ---- 0
26All    ----
27-    ----

PAIR 8 RAO ZVOROVSKI & RETI TOOM
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored -30 Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-    ---- 0
2NS    ----
3EW    ----
4AllNS3NT-1SD6-100-7,33 -14,66 Lembit Kapp
Ain Maantee
5NSNS5H+1ED2-480-4,33
6EWNS2H-3SDJ-150-3
7AllEW3NT+3ND5-690-1,67 0 Lauri Naber
Eleliis Orma
8-EW1NT+1WHA120-1,33
9EWEW2S-1SH4503
10AllNS2H+2NDK1703 12,34 Hillar Sibul
Hillar Ruus
11-NS4S=NC54203,67
12NSNS3NT-2WSA1005,67
13AllEW3NT=SS2-600-7,33 -14,66 Aire Taube
Leevi Dahl
14-EW3NT+2ED2460-0,33
15NSEW4H+1NCA-650-7
16EWNS4H-2WD32008 23,34 Jan Vilgats
Arno Kivik
17-NS2C+1WD10-110-0,33
18NSNS7Hx-4WD480015,67
19EWNS5Cx=WS5-750-11,33 -11,33 Mirjam Iher
Toivo Jullis
20AllNS1NT=E*D4-90-3,67
21NSNS3NTx+3NSQ13503,67
22EWEW2H+3NDA-2008,67 -9,33 Jüri Meksun
Peeter Jaani
23AllEW4Hx=SCQ-790-8
24-EW3NT-1ECJ-50-10
25EWEW2H=ND2-110-5,67 -15,67 Oleg Sirotin
Marko Tenn
26AllEW2D-2ES2-200-6,67
27-EW4H-1EC5-50-3,33

PAIR 9 LAURI NABER & ELELIIS ORMA
JÕGEVA BK Jõuluturniir 14.01.2022 Session 1 Section A
XImps/Comparisons Factored 5 Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScoreXImps/RoundOpps
1-EW1S+3SDK-170-1,33 -7,67 Jüri Meksun
Peeter Jaani
2NSEW3S+1ND5-1703,33
3EWEW3D-1NCA50-9,67
4All    ---- 0
5NS    ----
6EW    ----
7AllNS3NT+3ND56901,67 0 Rao Zvorovski
Reti Toom
8-NS1NT+1WHA-1201,33
9EWNS2S-1SH4-50-3
10AllEW2S=WS51106,33 14,99 Mirjam Iher
Toivo Jullis
11-EW2S+2SDK-1704,33
12NSEW2D-2SH92004,33
13AllNS3NT+1NS36308 9,67 Jan Vilgats
Arno Kivik
14-NS3NT+3WS3-490-1
15NSNS6Cx-3WHA5002,67
16EWEW5D-1ESA-100-5 2,33 Lembit Kapp
Ain Maantee
17-EW1NT+2W*H81502
18NSEW6Dx-2SHA5005,33
19EWNS4S-2NCK-1005,67 -9,33 Aire Taube
Leevi Dahl
20AllNS2H=WC3-110-4,67
21NSNS5C+2NSK640-10,33
22EWNS5H=NDA450-2 -18,67 Oleg Sirotin
Marko Tenn
23AllNS2S=WHA-110-12,67
24-NS3NT+1WC4-430-4
25EWEW5Cx-5NS2110015 13,67 Hillar Sibul
Hillar Ruus
26AllEW2NT-1N*HK1002
27-EW3NT-1ES3-50-3,33

Ranks     Travellers     ScoreCards