reede, 12. juuli 2024

2024 JUULI PLAAN

 17. JUULI  KOLMAPÄEV - Lähme Paidesse õpime parimatelt (Eelar-Rein).

25. JUULI NELJAPÄEV - Mängime COOP hotellis jõgeval soojenduse enne VÕSU nädalat.

31.juuli -4 AUGUST - Kõik see mees VÕSU FESTIVALIL

neljapäev, 11. juuli 2024

SOE 2

Ranks

JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4 Table 28 Board Howell Movement Received 112 of 112 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
12Lembit Kapp & Jaan Sutt28109,0016864,88
27Kalle Ojassalu & Ülis Riisalu2897,0016857,74
35Mirjam Iher & Toivo Jullis2892,0016854,76
48Aire Taube & Leevi Dahl2891,0016854,17
51Arno Kivik & Jan Vilgats2888,0016852,38
66Oleg Sirotin & Peeter Jaani2869,0016841,07
73Andrus Sibul & Mati Tali2866,0016839,29
84Mati Nirgi & Aikki Sard2860,0016835,71

(printed 21:35:35 11.07.2024 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214S=NDA420 60 Lembit Kapp & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
364D-1ES350 24 Andrus Sibul & Mati TaliOleg Sirotin & Peeter Jaani
574S-1NDK 5006 Mirjam Iher & Toivo JullisKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
843S+1NDA170 42 Aire Taube & Leevi DahlMati Nirgi & Aikki Sard
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212S-3NDQ 30024 Lembit Kapp & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
361NT+2WDA 15060 Andrus Sibul & Mati TaliOleg Sirotin & Peeter Jaani
572Dx-3NH3 80006 Mirjam Iher & Toivo JullisKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
841NT+3WS5 18042 Aire Taube & Leevi DahlMati Nirgi & Aikki Sard
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214Sx-2NCK 30042 Lembit Kapp & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
365C+1ES2 62006 Andrus Sibul & Mati TaliOleg Sirotin & Peeter Jaani
576Sx-3NCA 50024 Mirjam Iher & Toivo JullisKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
845Sx-1NCA 10060 Aire Taube & Leevi DahlMati Nirgi & Aikki Sard
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
211NT+1WD10 12060 Lembit Kapp & Jaan SuttArno Kivik & Jan Vilgats
364H=ED3 62015 Andrus Sibul & Mati TaliOleg Sirotin & Peeter Jaani
574H=ECA 62015 Mirjam Iher & Toivo JullisKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
842H+1ED7 14042 Aire Taube & Leevi DahlMati Nirgi & Aikki Sard
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324H=NS3620 42 Andrus Sibul & Mati TaliLembit Kapp & Jaan Sutt
473NT+1SD2630 60 Mati Nirgi & Aikki SardKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
613NT=SD2600 15 Oleg Sirotin & Peeter JaaniArno Kivik & Jan Vilgats
853NT=SS5600 15 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324H=WS5 62024 Andrus Sibul & Mati TaliLembit Kapp & Jaan Sutt
474H+1WCK 65006 Mati Nirgi & Aikki SardKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
612H+2WDA 17051 Oleg Sirotin & Peeter JaaniArno Kivik & Jan Vilgats
852H+2WCK 17051 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324S+1SCJ650 24 Andrus Sibul & Mati TaliLembit Kapp & Jaan Sutt
473NT+3SH4690 51 Mati Nirgi & Aikki SardKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
613NT=SD2600 06 Oleg Sirotin & Peeter JaaniArno Kivik & Jan Vilgats
853NT+3SH4690 51 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
326D-2WS2100 42 Andrus Sibul & Mati TaliLembit Kapp & Jaan Sutt
476D-1WHJ50 24 Mati Nirgi & Aikki SardKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
615D=WHJ 40006 Oleg Sirotin & Peeter JaaniArno Kivik & Jan Vilgats
854S-3EHK150 60 Aire Taube & Leevi DahlMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433S-2EHK200 51 Mati Nirgi & Aikki SardAndrus Sibul & Mati Tali
513S-1EHK100 24 Mirjam Iher & Toivo JullisArno Kivik & Jan Vilgats
722S=EHK 11006 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluLembit Kapp & Jaan Sutt
863S-2EHK200 51 Aire Taube & Leevi DahlOleg Sirotin & Peeter Jaani
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433NT+2SD2660 33 Mati Nirgi & Aikki SardAndrus Sibul & Mati Tali
514S+2NS5680 60 Mirjam Iher & Toivo JullisArno Kivik & Jan Vilgats
723NT+2NH6660 33 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluLembit Kapp & Jaan Sutt
864S+1SS7650 06 Aire Taube & Leevi DahlOleg Sirotin & Peeter Jaani
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433S-1EDQ50 51 Mati Nirgi & Aikki SardAndrus Sibul & Mati Tali
513NT-1WD950 51 Mirjam Iher & Toivo JullisArno Kivik & Jan Vilgats
723NT=WD5 40015 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluLembit Kapp & Jaan Sutt
863NT=WS2 40015 Aire Taube & Leevi DahlOleg Sirotin & Peeter Jaani
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434S+1ES4 45006 Mati Nirgi & Aikki SardAndrus Sibul & Mati Tali
513NT+1ES4 43033 Mirjam Iher & Toivo JullisArno Kivik & Jan Vilgats
726S-1ES250 60 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluLembit Kapp & Jaan Sutt
863NT+1EH2 43033 Aire Taube & Leevi DahlOleg Sirotin & Peeter Jaani
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132H-1EC7100 60 Arno Kivik & Jan VilgatsAndrus Sibul & Mati Tali
541S-1N*HA 10042 Mirjam Iher & Toivo JullisMati Nirgi & Aikki Sard
621S+2W*H8 14006 Oleg Sirotin & Peeter JaaniLembit Kapp & Jaan Sutt
871NT+1EHQ 12024 Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132S-1NC6 5042 Arno Kivik & Jan VilgatsAndrus Sibul & Mati Tali
542H-1ES250 60 Mirjam Iher & Toivo JullisMati Nirgi & Aikki Sard
622NT-2N*H5 10024 Oleg Sirotin & Peeter JaaniLembit Kapp & Jaan Sutt
871NT+3W*S3 18006 Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133H=NS2140 60 Arno Kivik & Jan VilgatsAndrus Sibul & Mati Tali
543D+1SSK130 42 Mirjam Iher & Toivo JullisMati Nirgi & Aikki Sard
623D-1SSA 10024 Oleg Sirotin & Peeter JaaniLembit Kapp & Jaan Sutt
874H-4NS4 40006 Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT+2SH8460 60 Arno Kivik & Jan VilgatsAndrus Sibul & Mati Tali
543C+2NC8150 42 Mirjam Iher & Toivo JullisMati Nirgi & Aikki Sard
623C=ND5110 06 Oleg Sirotin & Peeter JaaniLembit Kapp & Jaan Sutt
873C+1NS2130 24 Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
246D-2ESA100 60 Lembit Kapp & Jaan SuttMati Nirgi & Aikki Sard
654Sx-5NHA 110006 Oleg Sirotin & Peeter JaaniMirjam Iher & Toivo Jullis
733H=ESA 14033 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluAndrus Sibul & Mati Tali
813H=ESA 14033 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
241NT+2SSA150 33 Lembit Kapp & Jaan SuttMati Nirgi & Aikki Sard
652S-3WH3150 33 Oleg Sirotin & Peeter JaaniMirjam Iher & Toivo Jullis
734H-1SDA 10006 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluAndrus Sibul & Mati Tali
813NT+1SH7630 60 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT+3ED5 69042 Lembit Kapp & Jaan SuttMati Nirgi & Aikki Sard
653NT+4ED7 72006 Oleg Sirotin & Peeter JaaniMirjam Iher & Toivo Jullis
733NT+3WD3 69042 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluAndrus Sibul & Mati Tali
813NT+3ES6 69042 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244S-1EDA100 51 Lembit Kapp & Jaan SuttMati Nirgi & Aikki Sard
653Sx=EDA 73006 Oleg Sirotin & Peeter JaaniMirjam Iher & Toivo Jullis
735C-2NHA 20024 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluAndrus Sibul & Mati Tali
814S-1EDA100 51 Aire Taube & Leevi DahlArno Kivik & Jan Vilgats
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142D-1EHA50 60 Arno Kivik & Jan VilgatsMati Nirgi & Aikki Sard
354S-3NH3 30015 Andrus Sibul & Mati TaliMirjam Iher & Toivo Jullis
762H-1SS9 10042 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Peeter Jaani
823H-3SS3 30015 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142S-1ED10100 51 Arno Kivik & Jan VilgatsMati Nirgi & Aikki Sard
352S=WH6 11024 Andrus Sibul & Mati TaliMirjam Iher & Toivo Jullis
762S+1WCK 14006 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Peeter Jaani
823D-1EC7100 51 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143S+3ED4 23042 Arno Kivik & Jan VilgatsMati Nirgi & Aikki Sard
352S+3ED3 20060 Andrus Sibul & Mati TaliMirjam Iher & Toivo Jullis
765S=WH2 65015 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Peeter Jaani
824S+1ED8 65015 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142S+2SH3170 51 Arno Kivik & Jan VilgatsMati Nirgi & Aikki Sard
354H-3ECJ150 24 Andrus Sibul & Mati TaliMirjam Iher & Toivo Jullis
763S+1SH3170 51 Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Peeter Jaani
822S+1SDQ140 06 Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173NT+3NCJ490 24 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
253NT+3NC5490 24 Lembit Kapp & Jaan SuttMirjam Iher & Toivo Jullis
463NT+3NS4490 24 Mati Nirgi & Aikki SardOleg Sirotin & Peeter Jaani
836D=SS4920 60 Aire Taube & Leevi DahlAndrus Sibul & Mati Tali
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
172C=ESA 9024 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
252S+1NH10140 60 Lembit Kapp & Jaan SuttMirjam Iher & Toivo Jullis
461NT=SH490 42 Mati Nirgi & Aikki SardOleg Sirotin & Peeter Jaani
832NT-3SC6 30006 Aire Taube & Leevi DahlAndrus Sibul & Mati Tali
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173H=NHQ140 42 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
255Hx-1NDK 10006 Lembit Kapp & Jaan SuttMirjam Iher & Toivo Jullis
464H-1NCA 5024 Mati Nirgi & Aikki SardOleg Sirotin & Peeter Jaani
833H+1ND2170 60 Aire Taube & Leevi DahlAndrus Sibul & Mati Tali
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173NT-2S*S4 20006 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
252H=WS9 11024 Lembit Kapp & Jaan SuttMirjam Iher & Toivo Jullis
462H-1WS650 42 Mati Nirgi & Aikki SardOleg Sirotin & Peeter Jaani
833NTx-3W*DQ500 60 Aire Taube & Leevi DahlAndrus Sibul & Mati Tali

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ARNO KIVIK-JAN VILGATS
JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 88 MaxMPs 168 Score 52,38% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S=NDA-4200,000 6 Lembit Kapp/Jaan Sutt
2NSEW2S-3NDQ30066,674
3EWEW4Sx-2NCK30033,332
4AllEW1NT+1WD101200,000
5NSEW3NT=SD2-60083,335 18 Oleg Sirotin/Peeter Jaani
6EWEW2H+2WDA17016,671
7AllEW3NT=SD2-600100,006
8-EW5D=WHJ400100,006
9EWEW3S-1EHK-10066,674 8 Mirjam Iher/Toivo Jullis
10AllEW4S+2NS5-6800,000
11-EW3NT-1WD9-5016,671
12NSEW3NT+1ES443050,003
13AllNS2H-1EC7100100,006 22 Andrus Sibul/Mati Tali
14-NS2S-1NC6-5066,674
15NSNS3H=NS2140100,006
16EWNS3NT+2SH8460100,006
17-EW3H=ESA14050,003 6 Aire Taube/Leevi Dahl
18NSEW3NT+1SH7-6300,000
19EWEW3NT+3ES669033,332
20AllEW4S-1EDA-10016,671
21NSNS2D-1EHA50100,006 20 Mati Nirgi/Aikki Sard
22EWNS2S-1ED1010083,335
23AllNS3S+3ED4-23066,674
24-NS2S+2SH317083,335
25EWNS3NT+3NCJ49033,332 8 Kalle Ojassalu/Ülis Riisalu
26AllNS2C=ESA-9033,332
27-NS3H=NHQ14066,674
28NSNS3NT-2S*S4-2000,000
PAIR 2 LEMBIT KAPP-JAAN SUTT
JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 109 MaxMPs 168 Score 64,88% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S=NDA420100,006 18 Arno Kivik/Jan Vilgats
2NSNS2S-3NDQ-30033,332
3EWNS4Sx-2NCK-30066,674
4AllNS1NT+1WD10-120100,006
5NSEW4H=NS3-62033,332 12 Andrus Sibul/Mati Tali
6EWEW4H=WS562066,674
7AllEW4S+1SCJ-65066,674
8-EW6D-2WS2-10033,332
9EWEW2S=EHK110100,006 14 Kalle Ojassalu/Ülis Riisalu
10AllEW3NT+2NH6-66050,003
11-EW3NT=WD540083,335
12NSEW6S-1ES2-500,000
13AllEW1S+2W*H8140100,006 20 Oleg Sirotin/Peeter Jaani
14-EW2NT-2N*H510066,674
15NSEW3D-1SSA10066,674
16EWEW3C=ND5-110100,006
17-NS6D-2ESA100100,006 18 Mati Nirgi/Aikki Sard
18NSNS1NT+2SSA15050,003
19EWNS3NT+3ED5-69066,674
20AllNS4S-1EDA10083,335
21NSEW3H-3SS330083,335 17 Aire Taube/Leevi Dahl
22EWEW3D-1EC7-10016,671
23AllEW4S+1ED865083,335
24-EW2S+1SDQ-140100,006
25EWNS3NT+3NC549033,332 10 Mirjam Iher/Toivo Jullis
26AllNS2S+1NH10140100,006
27-NS5Hx-1NDK-1000,000
28NSNS2H=WS9-11033,332
PAIR 3 ANDRUS SIBUL-MATI TALI
JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 66 MaxMPs 168 Score 39,29% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4D-1ES35033,332 9 Oleg Sirotin/Peeter Jaani
2NSNS1NT+2WDA-150100,006
3EWNS5C+1ES2-6200,000
4AllNS4H=ED3-62016,671
5NSNS4H=NS362066,674 12 Lembit Kapp/Jaan Sutt
6EWNS4H=WS5-62033,332
7AllNS4S+1SCJ65033,332
8-NS6D-2WS210066,674
9EWEW3S-2EHK-20016,671 11 Mati Nirgi/Aikki Sard
10AllEW3NT+2SD2-66050,003
11-EW3S-1EDQ-5016,671
12NSEW4S+1ES4450100,006
13AllEW2H-1EC7-1000,000 2 Arno Kivik/Jan Vilgats
14-EW2S-1NC65033,332
15NSEW3H=NS2-1400,000
16EWEW3NT+2SH8-4600,000
17-EW3H=ESA14050,003 15 Kalle Ojassalu/Ülis Riisalu
18NSEW4H-1SDA100100,006
19EWEW3NT+3WD369033,332
20AllEW5C-2NHA20066,674
21NSNS4S-3NH3-30016,671 11 Mirjam Iher/Toivo Jullis
22EWNS2S=WH6-11033,332
23AllNS2S+3ED3-200100,006
24-NS4H-3ECJ15033,332
25EWEW6D=SS4-9200,000 6 Aire Taube/Leevi Dahl
26AllEW2NT-3SC6300100,006
27-EW3H+1ND2-1700,000
28NSEW3NTx-3W*DQ-5000,000
PAIR 4 MATI NIRGI-AIKKI SARD
JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 60 MaxMPs 168 Score 35,71% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S+1NDA-17033,332 6 Aire Taube/Leevi Dahl
2NSEW1NT+3WS518033,332
3EWEW5Sx-1NCA1000,000
4AllEW2H+1ED714033,332
5NSNS3NT+1SD2630100,006 13 Kalle Ojassalu/Ülis Riisalu
6EWNS4H+1WCK-6500,000
7AllNS3NT+3SH469083,335
8-NS6D-1WHJ5033,332
9EWNS3S-2EHK20083,335 13 Andrus Sibul/Mati Tali
10AllNS3NT+2SD266050,003
11-NS3S-1EDQ5083,335
12NSNS4S+1ES4-4500,000
13AllEW1S-1N*HA10033,332 6 Mirjam Iher/Toivo Jullis
14-EW2H-1ES2-500,000
15NSEW3D+1SSK-13033,332
16EWEW3C+2NC8-15033,332
17-EW6D-2ESA-1000,000 6 Lembit Kapp/Jaan Sutt
18NSEW1NT+2SSA-15050,003
19EWEW3NT+3ED569033,332
20AllEW4S-1EDA-10016,671
21NSEW2D-1EHA-500,000 4 Arno Kivik/Jan Vilgats
22EWEW2S-1ED10-10016,671
23AllEW3S+3ED423033,332
24-EW2S+2SH3-17016,671
25EWNS3NT+3NS449033,332 12 Oleg Sirotin/Peeter Jaani
26AllNS1NT=SH49066,674
27-NS4H-1NCA-5033,332
28NSNS2H-1WS65066,674
PAIR 5 MIRJAM IHER-TOIVO JULLIS
JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 92 MaxMPs 168 Score 54,76% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S-1NDK-500,000 3 Kalle Ojassalu/Ülis Riisalu
2NSNS2Dx-3NH3-8000,000
3EWNS6Sx-3NCA-50033,332
4AllNS4H=ECA-62016,671
5NSEW3NT=SS5-60083,335 7 Aire Taube/Leevi Dahl
6EWEW2H+2WCK17016,671
7AllEW3NT+3SH4-69016,671
8-EW4S-3EHK-1500,000
9EWNS3S-1EHK10033,332 16 Arno Kivik/Jan Vilgats
10AllNS4S+2NS5680100,006
11-NS3NT-1WD95083,335
12NSNS3NT+1ES4-43050,003
13AllNS1S-1N*HA-10066,674 18 Mati Nirgi/Aikki Sard
14-NS2H-1ES250100,006
15NSNS3D+1SSK13066,674
16EWNS3C+2NC815066,674
17-EW4Sx-5NHA1100100,006 21 Oleg Sirotin/Peeter Jaani
18NSEW2S-3WH3-15050,003
19EWEW3NT+4ED7720100,006
20AllEW3Sx=EDA730100,006
21NSEW4S-3NH330083,335 13 Andrus Sibul/Mati Tali
22EWEW2S=WH611066,674
23AllEW2S+3ED32000,000
24-EW4H-3ECJ-15066,674
25EWEW3NT+3NC5-49066,674 14 Lembit Kapp/Jaan Sutt
26AllEW2S+1NH10-1400,000
27-EW5Hx-1NDK100100,006
28NSEW2H=WS911066,674
PAIR 6 OLEG SIROTIN-PEETER JAANI
JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 69 MaxMPs 168 Score 41,07% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4D-1ES3-5066,674 15 Andrus Sibul/Mati Tali
2NSEW1NT+2WDA1500,000
3EWEW5C+1ES2620100,006
4AllEW4H=ED362083,335
5NSNS3NT=SD260016,671 6 Arno Kivik/Jan Vilgats
6EWNS2H+2WDA-17083,335
7AllNS3NT=SD26000,000
8-NS5D=WHJ-4000,000
9EWEW3S-2EHK-20016,671 15 Aire Taube/Leevi Dahl
10AllEW4S+1SS7-650100,006
11-EW3NT=WS240083,335
12NSEW3NT+1EH243050,003
13AllNS1S+2W*H8-1400,000 4 Lembit Kapp/Jaan Sutt
14-NS2NT-2N*H5-10033,332
15NSNS3D-1SSA-10033,332
16EWNS3C=ND51100,000
17-NS4Sx-5NHA-11000,000 3 Mirjam Iher/Toivo Jullis
18NSNS2S-3WH315050,003
19EWNS3NT+4ED7-7200,000
20AllNS3Sx=EDA-7300,000
21NSEW2H-1SS910033,332 14 Kalle Ojassalu/Ülis Riisalu
22EWEW2S+1WCK140100,006
23AllEW5S=WH265083,335
24-EW3S+1SH3-17016,671
25EWEW3NT+3NS4-49066,674 12 Mati Nirgi/Aikki Sard
26AllEW1NT=SH4-9033,332
27-EW4H-1NCA5066,674
28NSEW2H-1WS6-5033,332
PAIR 7 KALLE OJASSALU-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 97 MaxMPs 168 Score 57,74% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S-1NDK50100,006 21 Mirjam Iher/Toivo Jullis
2NSEW2Dx-3NH3800100,006
3EWEW6Sx-3NCA50066,674
4AllEW4H=ECA62083,335
5NSEW3NT+1SD2-6300,000 11 Mati Nirgi/Aikki Sard
6EWEW4H+1WCK650100,006
7AllEW3NT+3SH4-69016,671
8-EW6D-1WHJ-5066,674
9EWNS2S=EHK-1100,000 10 Lembit Kapp/Jaan Sutt
10AllNS3NT+2NH666050,003
11-NS3NT=WD5-40016,671
12NSNS6S-1ES250100,006
13AllEW1NT+1EHQ12066,674 20 Aire Taube/Leevi Dahl
14-EW1NT+3W*S3180100,006
15NSEW4H-4NS4400100,006
16EWEW3C+1NS2-13066,674
17-NS3H=ESA-14050,003 9 Andrus Sibul/Mati Tali
18NSNS4H-1SDA-1000,000
19EWNS3NT+3WD3-69066,674
20AllNS5C-2NHA-20033,332
21NSNS2H-1SS9-10066,674 10 Oleg Sirotin/Peeter Jaani
22EWNS2S+1WCK-1400,000
23AllNS5S=WH2-65016,671
24-NS3S+1SH317083,335
25EWEW3NT+3NCJ-49066,674 16 Arno Kivik/Jan Vilgats
26AllEW2C=ESA9066,674
27-EW3H=NHQ-14033,332
28NSEW3NT-2S*S4200100,006
PAIR 8 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL
JÕGEVA BK SOE II 3.01.2010 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 91 MaxMPs 168 Score 54,17% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S+1NDA17066,674 18 Mati Nirgi/Aikki Sard
2NSNS1NT+3WS5-18066,674
3EWNS5Sx-1NCA-100100,006
4AllNS2H+1ED7-14066,674
5NSNS3NT=SS560016,671 17 Mirjam Iher/Toivo Jullis
6EWNS2H+2WCK-17083,335
7AllNS3NT+3SH469083,335
8-NS4S-3EHK150100,006
9EWNS3S-2EHK20083,335 9 Oleg Sirotin/Peeter Jaani
10AllNS4S+1SS76500,000
11-NS3NT=WS2-40016,671
12NSNS3NT+1EH2-43050,003
13AllNS1NT+1EHQ-12033,332 4 Kalle Ojassalu/Ülis Riisalu
14-NS1NT+3W*S3-1800,000
15NSNS4H-4NS4-4000,000
16EWNS3C+1NS213033,332
17-NS3H=ESA-14050,003 18 Arno Kivik/Jan Vilgats
18NSNS3NT+1SH7630100,006
19EWNS3NT+3ES6-69066,674
20AllNS4S-1EDA10083,335
21NSNS3H-3SS3-30016,671 7 Lembit Kapp/Jaan Sutt
22EWNS3D-1EC710083,335
23AllNS4S+1ED8-65016,671
24-NS2S+1SDQ1400,000
25EWNS6D=SS4920100,006 18 Andrus Sibul/Mati Tali
26AllNS2NT-3SC6-3000,000
27-NS3H+1ND2170100,006
28NSNS3NTx-3W*DQ500100,006