SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 18. detsember 2014

ADVENT 3

Ranks

JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

5 Table 27 Board Howell Movement Received 135 of 135 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
12Jan Vilgats & Enn Päll136,0021662,96
29Lembit Kapp & Eduard Rumvolt135,0021662,50
33Mati Tali & Arnold Kivik122,0021656,48
46Jaan Sutt & Ülis Riisalu109,0021650,46
510Ain Maantee & Andrus Sibul107,0021649,54
67Villu Ojassalu & Hillar Ruus104,0021648,15
74Oleg Sirotin & Ago Lindsaar95,0021643,98
88Kalle Ojassalu & Hendrik Kont94,0021643,52
95Raivo Sikk & Toivo Vähi90,0021641,67
101Ats Päll & Sulev Märss88,0021640,74

(printed at 18.12.2014 22:05:29 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242Sx-1NC6 -10080Jan Vilgats & Enn PällOleg Sirotin & Ago Lindsaar
394H+2ES8 -48026Mati Tali & Arnold KivikLembit Kapp & Eduard Rumvolt
512H+4ES8 -23044Raivo Sikk & Toivo VähiAts Päll & Sulev Märss
761NT+1ED9 -12062Villu Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Ülis Riisalu
1083NT+3ES7 -49008Ain Maantee & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hendrik Kont
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
245S=NH3650 80Jan Vilgats & Enn PällOleg Sirotin & Ago Lindsaar
393S=NHJ140 44Mati Tali & Arnold KivikLembit Kapp & Eduard Rumvolt
513Hx-1WSJ100 17Raivo Sikk & Toivo VähiAts Päll & Sulev Märss
764Hx-1WDA100 17Villu Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Ülis Riisalu
1084S=NHJ620 62Ain Maantee & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hendrik Kont
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
241S=SSJ80 44Jan Vilgats & Enn PällOleg Sirotin & Ago Lindsaar
392NT-3S*C2 -15008Mati Tali & Arnold KivikLembit Kapp & Eduard Rumvolt
511NTx-1E*S2200 80Raivo Sikk & Toivo VähiAts Päll & Sulev Märss
762S=SH4110 62Villu Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Ülis Riisalu
1083NT-2S*H6 -10026Ain Maantee & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hendrik Kont
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353H+2SCK200 71Mati Tali & Arnold KivikRaivo Sikk & Toivo Vähi
412H=SCK110 26Oleg Sirotin & Ago LindsaarAts Päll & Sulev Märss
624H-1SCK -10008Jaan Sutt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Enn Päll
873H+2SCK200 71Kalle Ojassalu & Hendrik KontVillu Ojassalu & Hillar Ruus
1092H+2SCK170 44Ain Maantee & Andrus SibulLembit Kapp & Eduard Rumvolt
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353S+1NDA170 44Mati Tali & Arnold KivikRaivo Sikk & Toivo Vähi
411NT+2NH3150 26Oleg Sirotin & Ago LindsaarAts Päll & Sulev Märss
621NT+3NH3180 62Jaan Sutt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Enn Päll
871S+4NS2200 80Kalle Ojassalu & Hendrik KontVillu Ojassalu & Hillar Ruus
1094H-3SC2 -30008Ain Maantee & Andrus SibulLembit Kapp & Eduard Rumvolt
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353S=WH6 -14026Mati Tali & Arnold KivikRaivo Sikk & Toivo Vähi
414S-1WH5100 44Oleg Sirotin & Ago LindsaarAts Päll & Sulev Märss
625Hx-2SCA -30008Jaan Sutt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Enn Päll
873H=SDA140 62Kalle Ojassalu & Hendrik KontVillu Ojassalu & Hillar Ruus
1094S-2EH3200 80Ain Maantee & Andrus SibulLembit Kapp & Eduard Rumvolt
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT-1SS10 -10008Oleg Sirotin & Ago LindsaarJaan Sutt & Ülis Riisalu
522D=SS1090 26Raivo Sikk & Toivo VähiJan Vilgats & Enn Päll
733NT=SS10600 53Villu Ojassalu & Hillar RuusMati Tali & Arnold Kivik
983NT+1ND8630 80Lembit Kapp & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Hendrik Kont
1013NT=SS10600 53Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Sulev Märss
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
462NT-1WS650 53Oleg Sirotin & Ago LindsaarJaan Sutt & Ülis Riisalu
521NT=ES6 -9008Raivo Sikk & Toivo VähiJan Vilgats & Enn Päll
731S-1SH5 -5026Villu Ojassalu & Hillar RuusMati Tali & Arnold Kivik
981NT-1ES650 53Lembit Kapp & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Hendrik Kont
1013H-2WS7100 80Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Sulev Märss
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT-1W*H4100 62Oleg Sirotin & Ago LindsaarJaan Sutt & Ülis Riisalu
522NT=W*H2 -12017Raivo Sikk & Toivo VähiJan Vilgats & Enn Päll
731NT=S*HK90 44Villu Ojassalu & Hillar RuusMati Tali & Arnold Kivik
982NT=W*H9 -12017Lembit Kapp & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Hendrik Kont
1012S-3EH3300 80Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Sulev Märss
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193S=SDA140 62Ats Päll & Sulev MärssLembit Kapp & Eduard Rumvolt
573S-3NH9 -30008Raivo Sikk & Toivo VähiVillu Ojassalu & Hillar Ruus
632S+2SC4170 80Jaan Sutt & Ülis RiisaluMati Tali & Arnold Kivik
844S-2SH2 -20026Kalle Ojassalu & Hendrik KontOleg Sirotin & Ago Lindsaar
1022H+2WHA -17044Ain Maantee & Andrus SibulJan Vilgats & Enn Päll
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192H=ESA -11008Ats Päll & Sulev MärssLembit Kapp & Eduard Rumvolt
571NT=NCJ90 53Raivo Sikk & Toivo VähiVillu Ojassalu & Hillar Ruus
633NT-2NC6 -10026Jaan Sutt & Ülis RiisaluMati Tali & Arnold Kivik
841NT=NCJ90 53Kalle Ojassalu & Hendrik KontOleg Sirotin & Ago Lindsaar
1022Sx-2WCA300 80Ain Maantee & Andrus SibulJan Vilgats & Enn Päll
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194Hx-1NSA -20008Ats Päll & Sulev MärssLembit Kapp & Eduard Rumvolt
571NT=EC4 -9044Raivo Sikk & Toivo VähiVillu Ojassalu & Hillar Ruus
631NT-2ECK100 62Jaan Sutt & Ülis RiisaluMati Tali & Arnold Kivik
841NT+1EH5 -12026Kalle Ojassalu & Hendrik KontOleg Sirotin & Ago Lindsaar
1022H=NSK110 80Ain Maantee & Andrus SibulJan Vilgats & Enn Päll
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
215D-1WD6100 71Jan Vilgats & Enn PällAts Päll & Sulev Märss
683NT+1WC10 -63017Jaan Sutt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hendrik Kont
743NT-1WC2100 71Villu Ojassalu & Hillar RuusOleg Sirotin & Ago Lindsaar
953D+1WH9 -13044Lembit Kapp & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Toivo Vähi
1033NT+1WC2 -63017Ain Maantee & Andrus SibulMati Tali & Arnold Kivik
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212D+1WH3 -11062Jan Vilgats & Enn PällAts Päll & Sulev Märss
681D+2WCJ -11062Jaan Sutt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hendrik Kont
742S+1EHK -14008Villu Ojassalu & Hillar RuusOleg Sirotin & Ago Lindsaar
952D+1WH7 -11062Lembit Kapp & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Toivo Vähi
1031NT+1EHK -12026Ain Maantee & Andrus SibulMati Tali & Arnold Kivik
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
215Cx-2ECA300 44Jan Vilgats & Enn PällAts Päll & Sulev Märss
684S=NCJ620 71Jaan Sutt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hendrik Kont
743H+1NC7170 26Villu Ojassalu & Hillar RuusOleg Sirotin & Ago Lindsaar
954S=SD9620 71Lembit Kapp & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Toivo Vähi
1033D-1NC9 -10008Ain Maantee & Andrus SibulMati Tali & Arnold Kivik
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161NT-1NSK -5026Ats Päll & Sulev MärssJaan Sutt & Ülis Riisalu
321NT=NH890 62Mati Tali & Arnold KivikJan Vilgats & Enn Päll
791NT-1NSK -5026Villu Ojassalu & Hillar RuusLembit Kapp & Eduard Rumvolt
852NT=SS7120 80Kalle Ojassalu & Hendrik KontRaivo Sikk & Toivo Vähi
1041NT-1NH6 -5026Ain Maantee & Andrus SibulOleg Sirotin & Ago Lindsaar
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162D=NH590 44Ats Päll & Sulev MärssJaan Sutt & Ülis Riisalu
322D=NS290 44Mati Tali & Arnold KivikJan Vilgats & Enn Päll
791D+2NH3110 80Villu Ojassalu & Hillar RuusLembit Kapp & Eduard Rumvolt
852NT-1SH2 -5008Kalle Ojassalu & Hendrik KontRaivo Sikk & Toivo Vähi
1042D=NS290 44Ain Maantee & Andrus SibulOleg Sirotin & Ago Lindsaar
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164C-2SDA -20017Ats Päll & Sulev MärssJaan Sutt & Ülis Riisalu
323C-2SDA -20017Mati Tali & Arnold KivikJan Vilgats & Enn Päll
794H-1NS4 -10053Villu Ojassalu & Hillar RuusLembit Kapp & Eduard Rumvolt
852H+1NDJ140 80Kalle Ojassalu & Hendrik KontRaivo Sikk & Toivo Vähi
1043C-1SD6 -10053Ain Maantee & Andrus SibulOleg Sirotin & Ago Lindsaar
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274S=NH10420 35Jan Vilgats & Enn PällVillu Ojassalu & Hillar Ruus
434S=NH9420 35Oleg Sirotin & Ago LindsaarMati Tali & Arnold Kivik
813S+1SCK170 08Kalle Ojassalu & Hendrik KontAts Päll & Sulev Märss
963Sx+2NH10730 80Lembit Kapp & Eduard RumvoltJaan Sutt & Ülis Riisalu
1055Cx-2WDJ500 62Ain Maantee & Andrus SibulRaivo Sikk & Toivo Vähi
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272H=SS3110 44Jan Vilgats & Enn PällVillu Ojassalu & Hillar Ruus
434H-2SDJ -20008Oleg Sirotin & Ago LindsaarMati Tali & Arnold Kivik
813H-1NS3 -10026Kalle Ojassalu & Hendrik KontAts Päll & Sulev Märss
965Cx-2WHK500 80Lembit Kapp & Eduard RumvoltJaan Sutt & Ülis Riisalu
1052S-2WCQ200 62Ain Maantee & Andrus SibulRaivo Sikk & Toivo Vähi
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273H+2SDA200 26Jan Vilgats & Enn PällVillu Ojassalu & Hillar Ruus
434H=SC10620 62Oleg Sirotin & Ago LindsaarMati Tali & Arnold Kivik
813H=NH4140 08Kalle Ojassalu & Hendrik KontAts Päll & Sulev Märss
964H=SC10620 62Lembit Kapp & Eduard RumvoltJaan Sutt & Ülis Riisalu
1054H=SH8620 62Ain Maantee & Andrus SibulRaivo Sikk & Toivo Vähi
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+2EC5 -66017Ats Päll & Sulev MärssVillu Ojassalu & Hillar Ruus
382NT+1WC2 -15080Mati Tali & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hendrik Kont
544H=EC8 -62053Raivo Sikk & Toivo VähiOleg Sirotin & Ago Lindsaar
924S=ES6 -62053Lembit Kapp & Eduard RumvoltJan Vilgats & Enn Päll
1063NT+2ES2 -66017Ain Maantee & Andrus SibulJaan Sutt & Ülis Riisalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172Sx-1SCK -20062Ats Päll & Sulev MärssVillu Ojassalu & Hillar Ruus
383NT=WD5 -60044Mati Tali & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hendrik Kont
545C-1EC6100 80Raivo Sikk & Toivo VähiOleg Sirotin & Ago Lindsaar
923NT+1ED10 -63017Lembit Kapp & Eduard RumvoltJan Vilgats & Enn Päll
1063NT+1ED10 -63017Ain Maantee & Andrus SibulJaan Sutt & Ülis Riisalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172C=ND990 62Ats Päll & Sulev MärssVillu Ojassalu & Hillar Ruus
382S-2SH8 -10026Mati Tali & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hendrik Kont
541H=ESQ -8044Raivo Sikk & Toivo VähiOleg Sirotin & Ago Lindsaar
922S=SH8110 80Lembit Kapp & Eduard RumvoltJan Vilgats & Enn Päll
1063NT-3SH8 -15008Ain Maantee & Andrus SibulJaan Sutt & Ülis Riisalu
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134S-1SC8 -5026Ats Päll & Sulev MärssMati Tali & Arnold Kivik
284S+1NC8450 80Jan Vilgats & Enn PällKalle Ojassalu & Hendrik Kont
494S=SC8420 62Oleg Sirotin & Ago LindsaarLembit Kapp & Eduard Rumvolt
654S-1SC8 -5026Jaan Sutt & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Toivo Vähi
1074S-1SC5 -5026Ain Maantee & Andrus SibulVillu Ojassalu & Hillar Ruus
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134S-3NCA -30017Ats Päll & Sulev MärssMati Tali & Arnold Kivik
283C-2EHA200 80Jan Vilgats & Enn PällKalle Ojassalu & Hendrik Kont
494S-3NCA -30017Oleg Sirotin & Ago LindsaarLembit Kapp & Eduard Rumvolt
654S-2NCA -20044Jaan Sutt & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Toivo Vähi
1072H+1SCQ140 62Ain Maantee & Andrus SibulVillu Ojassalu & Hillar Ruus
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
135H-1SD2 -5008Ats Päll & Sulev MärssMati Tali & Arnold Kivik
284Sx+1NDK690 80Jan Vilgats & Enn PällKalle Ojassalu & Hendrik Kont
495Dx-3EHA500 62Oleg Sirotin & Ago LindsaarLembit Kapp & Eduard Rumvolt
654Dx-2EHA300 26Jaan Sutt & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Toivo Vähi
1074S=SD9420 44Ain Maantee & Andrus SibulVillu Ojassalu & Hillar Ruus

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ATS PÄLL & SULEV MÄRSS
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 88/216 Score 40,74% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2H+4ES823050,004 11 Raivo Sikk
Toivo Vähi
2NSEW3Hx-1WSJ-10087,507
3EWEW1NTx-1E*S2-2000,000
4AllEW2H=SCK-11075,006 16 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
5NSEW1NT+2NH3-15075,006
6EWEW4S-1WH5-10050,004
7AllEW3NT=SS10-60037,503 3 Ain Maantee
Andrus Sibul
8-EW3H-2WS7-1000,000
9EWEW2S-3EH3-3000,000
10AllNS3S=SDA14075,006 6 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
11-NS2H=ESA-1100,000
12NSNS4Hx-1NSA-2000,000
13AllEW5D-1WD6-10012,501 7 Jan Vilgats
Enn Päll
14-EW2D+1WH311025,002
15NSEW5Cx-2ECA-30050,004
16EWNS1NT-1NSK-5025,002 7 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
17-NS2D=NH59050,004
18NSNS4C-2SDA-20012,501
19EWEW3S+1SCK-170100,008 22 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
20AllEW3H-1NS310075,006
21NSEW3H=NH4-140100,008
22EWNS3NT+2EC5-66012,501 13 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
23AllNS2Sx-1SCK-20075,006
24-NS2C=ND99075,006
25EWNS4S-1SC8-5025,002 3 Mati Tali
Arnold Kivik
26AllNS4S-3NCA-30012,501
27-NS5H-1SD2-500,000

PAIR 2 JAN VILGATS & ENN PÄLL
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 136/216 Score 62,96% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2Sx-1NC6-100100,008 20 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
2NSNS5S=NH3650100,008
3EWNS1S=SSJ8050,004
4AllEW4H-1SCK100100,008 18 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
5NSEW1NT+3NH3-18025,002
6EWEW5Hx-2SCA300100,008
7AllEW2D=SS10-9075,006 21 Raivo Sikk
Toivo Vähi
8-EW1NT=ES690100,008
9EWEW2NT=W*H212087,507
10AllEW2H+2WHA17050,004 4 Ain Maantee
Andrus Sibul
11-EW2Sx-2WCA-3000,000
12NSEW2H=NSK-1100,000
13AllNS5D-1WD610087,507 17 Ats Päll
Sulev Märss
14-NS2D+1WH3-11075,006
15NSNS5Cx-2ECA30050,004
16EWEW1NT=NH8-9025,002 13 Mati Tali
Arnold Kivik
17-EW2D=NS2-9050,004
18NSEW3C-2SDA20087,507
19EWNS4S=NH1042037,503 9 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
20AllNS2H=SS311050,004
21NSNS3H+2SDA20025,002
22EWEW4S=ES662037,503 10 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
23AllEW3NT+1ED1063087,507
24-EW2S=SH8-1100,000
25EWNS4S+1NC8450100,008 24 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
26AllNS3C-2EHA200100,008
27-NS4Sx+1NDK690100,008

PAIR 3 MATI TALI & ARNOLD KIVIK
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 122/216 Score 56,48% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+2ES8-48025,002 6 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
2NSNS3S=NHJ14050,004
3EWNS2NT-3S*C2-1500,000
4AllNS3H+2SCK20087,507 13 Raivo Sikk
Toivo Vähi
5NSNS3S+1NDA17050,004
6EWNS3S=WH6-14025,002
7AllEW3NT=SS10-60037,503 13 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
8-EW1S-1SH55075,006
9EWEW1NT=S*HK-9050,004
10AllEW2S+2SC4-1700,000 8 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
11-EW3NT-2NC610075,006
12NSEW1NT-2ECK-10025,002
13AllEW3NT+1WC263087,507 21 Ain Maantee
Andrus Sibul
14-EW1NT+1EHK12075,006
15NSEW3D-1NC9100100,008
16EWNS1NT=NH89075,006 11 Jan Vilgats
Enn Päll
17-NS2D=NS29050,004
18NSNS3C-2SDA-20012,501
19EWEW4S=NH9-42062,505 15 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
20AllEW4H-2SDJ200100,008
21NSEW4H=SC10-62025,002
22EWNS2NT+1WC2-150100,008 14 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
23AllNS3NT=WD5-60050,004
24-NS2S-2SH8-10025,002
25EWEW4S-1SC85075,006 21 Ats Päll
Sulev Märss
26AllEW4S-3NCA30087,507
27-EW5H-1SD250100,008

PAIR 4 OLEG SIROTIN & AGO LINDSAAR
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 95/216 Score 43,98% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2Sx-1NC61000,000 4 Jan Vilgats
Enn Päll
2NSEW5S=NH3-6500,000
3EWEW1S=SSJ-8050,004
4AllNS2H=SCK11025,002 8 Ats Päll
Sulev Märss
5NSNS1NT+2NH315025,002
6EWNS4S-1WH510050,004
7AllNS3NT-1SS10-1000,000 11 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
8-NS2NT-1WS65062,505
9EWNS3NT-1W*H410075,006
10AllEW4S-2SH220075,006 15 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
11-EW1NT=NCJ-9037,503
12NSEW1NT+1EH512075,006
13AllEW3NT-1WC2-10012,501 15 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
14-EW2S+1EHK140100,008
15NSEW3H+1NC7-17075,006
16EWEW1NT-1NH65075,006 13 Ain Maantee
Andrus Sibul
17-EW2D=NS2-9050,004
18NSEW3C-1SD610037,503
19EWNS4S=NH942037,503 9 Mati Tali
Arnold Kivik
20AllNS4H-2SDJ-2000,000
21NSNS4H=SC1062075,006
22EWEW4H=EC862037,503 7 Raivo Sikk
Toivo Vähi
23AllEW5C-1EC6-1000,000
24-EW1H=ESQ8050,004
25EWNS4S=SC842075,006 13 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
26AllNS4S-3NCA-30012,501
27-NS5Dx-3EHA50075,006

PAIR 5 RAIVO SIKK & TOIVO VÄHI
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 90/216 Score 41,67% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2H+4ES8-23050,004 13 Ats Päll
Sulev Märss
2NSNS3Hx-1WSJ10012,501
3EWNS1NTx-1E*S2200100,008
4AllEW3H+2SCK-20012,501 11 Mati Tali
Arnold Kivik
5NSEW3S+1NDA-17050,004
6EWEW3S=WH614075,006
7AllNS2D=SS109025,002 3 Jan Vilgats
Enn Päll
8-NS1NT=ES6-900,000
9EWNS2NT=W*H2-12012,501
10AllNS3S-3NH9-3000,000 9 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
11-NS1NT=NCJ9062,505
12NSNS1NT=EC4-9050,004
13AllEW3D+1WH913050,004 7 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
14-EW2D+1WH711025,002
15NSEW4S=SD9-62012,501
16EWEW2NT=SS7-1200,000 8 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
17-EW2NT-1SH250100,008
18NSEW2H+1NDJ-1400,000
19EWEW5Cx-2WDJ-50025,002 6 Ain Maantee
Andrus Sibul
20AllEW2S-2WCQ-20025,002
21NSEW4H=SH8-62025,002
22EWNS4H=EC8-62062,505 17 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
23AllNS5C-1EC6100100,008
24-NS1H=ESQ-8050,004
25EWEW4S-1SC85075,006 16 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
26AllEW4S-2NCA20050,004
27-EW4Dx-2EHA-30075,006

PAIR 6 JAAN SUTT & ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 109/216 Score 50,46% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW1NT+1ED912025,002 11 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
2NSEW4Hx-1WDA-10087,507
3EWEW2S=SH4-11025,002
4AllNS4H-1SCK-1000,000 6 Jan Vilgats
Enn Päll
5NSNS1NT+3NH318075,006
6EWNS5Hx-2SCA-3000,000
7AllEW3NT-1SS10100100,008 13 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
8-EW2NT-1WS6-5037,503
9EWEW3NT-1W*H4-10025,002
10AllNS2S+2SC4170100,008 16 Mati Tali
Arnold Kivik
11-NS3NT-2NC6-10025,002
12NSNS1NT-2ECK10075,006
13AllNS3NT+1WC10-63012,501 14 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
14-NS1D+2WCJ-11075,006
15NSNS4S=NCJ62087,507
16EWEW1NT-1NSK5075,006 17 Ats Päll
Sulev Märss
17-EW2D=NH5-9050,004
18NSEW4C-2SDA20087,507
19EWEW3Sx+2NH10-7300,000 2 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
20AllEW5Cx-2WHK-5000,000
21NSEW4H=SC10-62025,002
22EWEW3NT+2ES266087,507 22 Ain Maantee
Andrus Sibul
23AllEW3NT+1ED1063087,507
24-EW3NT-3SH8150100,008
25EWNS4S-1SC8-5025,002 8 Raivo Sikk
Toivo Vähi
26AllNS4S-2NCA-20050,004
27-NS4Dx-2EHA30025,002

PAIR 7 VILLU OJASSALU & HILLAR RUUS
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 104/216 Score 48,15% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS1NT+1ED9-12075,006 13 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
2NSNS4Hx-1WDA10012,501
3EWNS2S=SH411075,006
4AllEW3H+2SCK-20012,501 3 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
5NSEW1S+4NS2-2000,000
6EWEW3H=SDA-14025,002
7AllNS3NT=SS1060062,505 11 Mati Tali
Arnold Kivik
8-NS1S-1SH5-5025,002
9EWNS1NT=S*HK9050,004
10AllEW3S-3NH9300100,008 15 Raivo Sikk
Toivo Vähi
11-EW1NT=NCJ-9037,503
12NSEW1NT=EC49050,004
13AllNS3NT-1WC210087,507 9 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
14-NS2S+1EHK-1400,000
15NSNS3H+1NC717025,002
16EWNS1NT-1NSK-5025,002 15 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
17-NS1D+2NH3110100,008
18NSNS4H-1NS4-10062,505
19EWEW4S=NH10-42062,505 15 Jan Vilgats
Enn Päll
20AllEW2H=SS3-11050,004
21NSEW3H+2SDA-20075,006
22EWEW3NT+2EC566087,507 11 Ats Päll
Sulev Märss
23AllEW2Sx-1SCK20025,002
24-EW2C=ND9-9025,002
25EWEW4S-1SC55075,006 12 Ain Maantee
Andrus Sibul
26AllEW2H+1SCQ-14025,002
27-EW4S=SD9-42050,004

PAIR 8 KALLE OJASSALU & HENDRIK KONT
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 94/216 Score 43,52% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+3ES7490100,008 16 Ain Maantee
Andrus Sibul
2NSEW4S=NHJ-62025,002
3EWEW3NT-2S*H610075,006
4AllNS3H+2SCK20087,507 21 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
5NSNS1S+4NS2200100,008
6EWNS3H=SDA14075,006
7AllEW3NT+1ND8-6300,000 10 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
8-EW1NT-1ES6-5037,503
9EWEW2NT=W*H912087,507
10AllNS4S-2SH2-20025,002 9 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
11-NS1NT=NCJ9062,505
12NSNS1NT+1EH5-12025,002
13AllEW3NT+1WC1063087,507 10 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
14-EW1D+2WCJ11025,002
15NSEW4S=NCJ-62012,501
16EWNS2NT=SS7120100,008 16 Raivo Sikk
Toivo Vähi
17-NS2NT-1SH2-500,000
18NSNS2H+1NDJ140100,008
19EWNS3S+1SCK1700,000 2 Ats Päll
Sulev Märss
20AllNS3H-1NS3-10025,002
21NSNS3H=NH41400,000
22EWEW2NT+1WC21500,000 10 Mati Tali
Arnold Kivik
23AllEW3NT=WD560050,004
24-EW2S-2SH810075,006
25EWEW4S+1NC8-4500,000 0 Jan Vilgats
Enn Päll
26AllEW3C-2EHA-2000,000
27-EW4Sx+1NDK-6900,000

PAIR 9 LEMBIT KAPP & EDUARD RUMVOLT
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 135/216 Score 62,50% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+2ES848075,006 18 Mati Tali
Arnold Kivik
2NSEW3S=NHJ-14050,004
3EWEW2NT-3S*C2150100,008
4AllEW2H+2SCK-17050,004 12 Ain Maantee
Andrus Sibul
5NSEW4H-3SC2300100,008
6EWEW4S-2EH3-2000,000
7AllNS3NT+1ND8630100,008 14 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
8-NS1NT-1ES65062,505
9EWNS2NT=W*H9-12012,501
10AllEW3S=SDA-14025,002 18 Ats Päll
Sulev Märss
11-EW2H=ESA110100,008
12NSEW4Hx-1NSA200100,008
13AllNS3D+1WH9-13050,004 17 Raivo Sikk
Toivo Vähi
14-NS2D+1WH7-11075,006
15NSNS4S=SD962087,507
16EWEW1NT-1NSK5075,006 9 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
17-EW1D+2NH3-1100,000
18NSEW4H-1NS410037,503
19EWNS3Sx+2NH10730100,008 22 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
20AllNS5Cx-2WHK500100,008
21NSNS4H=SC1062075,006
22EWNS4S=ES6-62062,505 14 Jan Vilgats
Enn Päll
23AllNS3NT+1ED10-63012,501
24-NS2S=SH8110100,008
25EWEW4S=SC8-42025,002 11 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
26AllEW4S-3NCA30087,507
27-EW5Dx-3EHA-50025,002

PAIR 10 AIN MAANTEE & ANDRUS SIBUL
JÕGEVA BK ADVENDISARI III ESI_VIIM 18/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 107/216 Score 49,54% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+3ES7-4900,000 8 Kalle Ojassalu
Hendrik Kont
2NSNS4S=NHJ62075,006
3EWNS3NT-2S*H6-10025,002
4AllNS2H+2SCK17050,004 12 Lembit Kapp
Eduard Rumvolt
5NSNS4H-3SC2-3000,000
6EWNS4S-2EH3200100,008
7AllNS3NT=SS1060062,505 21 Ats Päll
Sulev Märss
8-NS3H-2WS7100100,008
9EWNS2S-3EH3300100,008
10AllNS2H+2WHA-17050,004 20 Jan Vilgats
Enn Päll
11-NS2Sx-2WCA300100,008
12NSNS2H=NSK110100,008
13AllNS3NT+1WC2-63012,501 3 Mati Tali
Arnold Kivik
14-NS1NT+1EHK-12025,002
15NSNS3D-1NC9-1000,000
16EWNS1NT-1NH6-5025,002 11 Oleg Sirotin
Ago Lindsaar
17-NS2D=NS29050,004
18NSNS3C-1SD6-10062,505
19EWNS5Cx-2WDJ50075,006 18 Raivo Sikk
Toivo Vähi
20AllNS2S-2WCQ20075,006
21NSNS4H=SH862075,006
22EWNS3NT+2ES2-66012,501 2 Jaan Sutt
Ülis Riisalu
23AllNS3NT+1ED10-63012,501
24-NS3NT-3SH8-1500,000
25EWNS4S-1SC5-5025,002 12 Villu Ojassalu
Hillar Ruus
26AllNS2H+1SCQ14075,006
27-NS4S=SD942050,004

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar