SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

teisipäev, 26. detsember 2017

JÕGEVA GP 2017

Ranks

JÕGEVA BK PAJUSI 2017 GP 26.12.2017

Ranks    

Travellers     MatchScores

Session 1 Section A

Director: Avo Heinlo Scorer: Ülis Riisalu

Rankings after Round 8
RankPairNamesVPsM1M2M3M4M5M6M7M8
14Marek Kolk & Andres Kuusk117,6714,5914,259,0117,9916,8919,5111,9013,53
218Kalle Ojassalu & Uno Viigand95,6610,0011,9010,008,1017,9910,0014,9212,75
323Jaak Simm & Jüri Pakosta93,9218,385,088,5411,9014,9215,548,1011,46
45Helina Torv & Tiit Piibeleht93,2012,759,5011,462,0114,5920,0010,9911,90
520Hannes Tamme & Marko Tenn91,8415,5411,4610,999,0117,1211,469,017,25
632Vahur Kurig & Jüri Aava91,4513,904,177,6712,3315,5414,2517,126,47
712Valev Parker & Andres Saul90,8514,255,7514,5910,9912,3313,9010,508,54
89Rein Kaarjas & Endel Küttis90,4512,758,105,4115,5412,7510,0013,1512,75
913Maksim Karpov & Toomas Kork88,2214,2515,8310,008,1013,908,549,508,10
1024Teno Lutter & Gunnar Vainu86,561,6218,3812,3317,356,1010,007,2513,53
1110Martin Vasar & Susanna Laan85,367,2514,9210,002,6516,890,0018,7314,92
1217Heino Lapp & Ülo Müürissepp84,4610,0014,927,679,0114,926,1014,597,25
1316Maarja Oras & Lauri Naber84,204,1719,3716,3815,543,1110,002,8812,75
146Tõnno Vähk & Oliver Loper83,997,2517,1214,2511,909,014,4612,757,25
151Toivo Jullis & Oleg Sirotin83,7815,248,546,1012,757,2513,905,4114,59
1615Kalev Kalma & Aare Klaos81,7915,8310,005,7513,537,675,759,0114,25
177Roger Liiv & Andres Kärp79,303,111,6214,9212,7510,9914,9210,9910,00
1828Jan Vilgats & Arnold Kivik78,2812,3311,9013,9017,1210,990,495,086,47
1919Jüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp77,024,4611,9010,5011,905,085,0811,4616,64
2011Jaan Sutt & Lembit Kapp76,855,7514,2512,7510,995,083,1114,9210,00
212Marek Pontus & Margus Sutt75,594,768,104,4612,3317,1216,896,855,08
223Manglus Lember & Mihkel Oras75,375,415,7514,257,679,0112,3315,545,41
2331Allar Padari & Aire Taube73,966,105,7512,337,2510,0013,154,4614,92
248Johanna Piibor & Aleksis Zalitis71,5016,8914,9210,004,462,886,1010,505,75
2522Anna Talas & Rao Zvorovski69,3416,1110,0012,332,882,0113,159,503,36
2627Oleg Antonkov & Jaan Pärna67,577,672,885,7516,3810,006,858,549,50
2714Ines Piibeleht & Eha Kork67,185,7514,257,258,105,416,857,6711,90
2825Aivar Kustavus & Raul Roslender63,959,018,109,504,462,8810,009,5010,50
2929Eduard Rumvolt & Mati Loide62,0413,1510,503,627,253,1114,255,085,08
3026Raigo Luhaorg & Jasper Vähk61,9810,995,0815,546,474,467,671,2710,50
3130Jüri Siim & Enn Päll60,916,855,087,677,671,8110,0012,339,50
3221Kati Iher & Mirjam Iher55,763,890,635,083,6218,195,7510,508,10

(printed 17:40:02 26.12.2017 SwissPairsScorer4.2.5(c) JAS


Travellers    

Ranks     MatchScores

Session 1 Section A

ROUND 1

Board 1 Love All- Dealer N
  ♠KQ
732
AJ9642
♣97
 
♠9843
6
K85
♣AK653
  ♠AJ52
KQJ9
73
♣T84
   10     
10 HCP 11 
    9     

♠T76
AT854
QT
♣QJ2
  N ♠   ♣
N 2 - 1 2 -
S 2 - 1 2 -
E - 2 - - 1
W - 2 - - 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123S-2EDQ100 4,33-4,33Toivo Jullis & Oleg SirotinMarek Pontus & Margus Sutt
2343S-1EDQ50 2,8-2,8Manglus Lember & Mihkel OrasMarek Kolk & Andres Kuusk
3563C-2WC7100 4,33-4,33Helina Torv & Tiit PiibelehtTõnno Vähk & Oliver Loper
4783Hx-4SCA 800-12,812,8Roger Liiv & Andres KärpJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
59102Hx-1SCK 100-0,930,93Rein Kaarjas & Endel KüttisMartin Vasar & Susanna Laan
611123D-1NHK 500,47-0,47Jaan Sutt & Lembit KappValev Parker & Andres Saul
713142D+1NHK110 4,4-4,4Maksim Karpov & Toomas KorkInes Piibeleht & Eha Kork
815163Hx-2SCK 300-5,475,47Kalev Kalma & Aare KlaosMaarja Oras & Lauri Naber
917183S-1EDQ50 2,8-2,8Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Uno Viigand
1019203D-1NHK 500,47-0,47Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppHannes Tamme & Marko Tenn
1121223C=WH2 110-1,071,07Kati Iher & Mirjam IherAnna Talas & Rao Zvorovski
1223244S-2WH2100 4,33-4,33Jaak Simm & Jüri PakostaTeno Lutter & Gunnar Vainu
1325263H-2SCK 100-0,930,93Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427284Hx-2SH3 300-5,475,47Oleg Antonkov & Jaan PärnaJan Vilgats & Arnold Kivik
1529302NT=WH5 120-1,61,6Eduard Rumvolt & Mati LoideJüri Siim & Enn Päll
1631323S-2EDQ100 4,33-4,33Allar Padari & Aire TaubeVahur Kurig & Jüri Aava
Board 2 NS Game- Dealer E
  ♠J52
Q6
AK98
♣KJ74
 
♠KT43
A982
4
♣8632
  ♠Q
KT75
J7653
♣AQT
   14     
 7 HCP 12 
    7     

♠A9876
J43
QT2
♣95
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 1 - 4 1 2
W 1 - 4 1 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1122H+1WDK 1402,4-2,4Toivo Jullis & Oleg SirotinMarek Pontus & Margus Sutt
2343H+1WDA 1701,53-1,53Manglus Lember & Mihkel OrasMarek Kolk & Andres Kuusk
3563H+1WS2 1701,53-1,53Helina Torv & Tiit PiibelehtTõnno Vähk & Oliver Loper
4784S-4SD4 400-4,274,27Roger Liiv & Andres KärpJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
59102H+2WDA 1701,53-1,53Rein Kaarjas & Endel KüttisMartin Vasar & Susanna Laan
611122H+1WDA 1402,4-2,4Jaan Sutt & Lembit KappValev Parker & Andres Saul
713143S-2SD4 2000,6-0,6Maksim Karpov & Toomas KorkInes Piibeleht & Eha Kork
815163S-2SD4 2000,6-0,6Kalev Kalma & Aare KlaosMaarja Oras & Lauri Naber
917183H+1EC9 1701,53-1,53Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Uno Viigand
1019204H=WS2 420-4,874,87Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppHannes Tamme & Marko Tenn
1121224Sx-3SD4 800-11,5311,53Kati Iher & Mirjam IherAnna Talas & Rao Zvorovski
1223243H=ES2 1402,4-2,4Jaak Simm & Jüri PakostaTeno Lutter & Gunnar Vainu
1325262H+1WDA 1402,4-2,4Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427283H=EH3 1402,4-2,4Oleg Antonkov & Jaan PärnaJan Vilgats & Arnold Kivik
1529302H=WDA 1103,33-3,33Eduard Rumvolt & Mati LoideJüri Siim & Enn Päll
1631323S-3SD4 300-22Allar Padari & Aire TaubeVahur Kurig & Jüri Aava
Board 3 EW Game- Dealer S
  ♠KQT942
Q3
974
♣K7
 
♠863
T9
AQ852
♣832
  ♠A75
75
KJT63
♣Q65
   10     
 6 HCP 10 
   14     

♠J
AKJ8642
-
♣AJT94
  N ♠   ♣
N 1 3 6 1 6
S 1 3 6 1 6
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1126H=SDA980 6,07-6,07Toivo Jullis & Oleg SirotinMarek Pontus & Margus Sutt
2344H+3SDA510 -4,24,2Manglus Lember & Mihkel OrasMarek Kolk & Andres Kuusk
3566H=SDA980 6,07-6,07Helina Torv & Tiit PiibelehtTõnno Vähk & Oliver Loper
4784H+2SC8480 -5,25,2Roger Liiv & Andres KärpJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
59104H+2SDA480 -5,25,2Rein Kaarjas & Endel KüttisMartin Vasar & Susanna Laan
611124H+2SDA480 -5,25,2Jaan Sutt & Lembit KappValev Parker & Andres Saul
713144H+2SDA480 -5,25,2Maksim Karpov & Toomas KorkInes Piibeleht & Eha Kork
815166H=SD9980 6,07-6,07Kalev Kalma & Aare KlaosMaarja Oras & Lauri Naber
917186H=SDA980 6,07-6,07Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Uno Viigand
1019204H+2SDA480 -5,25,2Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppHannes Tamme & Marko Tenn
1121224S=ND3420 -6,476,47Kati Iher & Mirjam IherAnna Talas & Rao Zvorovski
1223246H=SH10980 6,07-6,07Jaak Simm & Jüri PakostaTeno Lutter & Gunnar Vainu
1325264H+2SS3480 -5,25,2Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427284H+3SH3510 -4,24,2Oleg Antonkov & Jaan PärnaJan Vilgats & Arnold Kivik
1529306Hx=SDA1210 9,67-9,67Eduard Rumvolt & Mati LoideJüri Siim & Enn Päll
1631326H=SDA980 6,07-6,07Allar Padari & Aire TaubeVahur Kurig & Jüri Aava
Board 4 Game All- Dealer W
  ♠Q4
KQJ62
AJ3
♣AJ2
 
♠JT32
A97
65
♣Q943
  ♠9765
T3
K9842
♣T5
   18     
 7 HCP 3  
   12     

♠AK8
854
QT7
♣K876
  N ♠   ♣
N 5 3 5 3 4
S 5 3 5 3 4
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1124NT+1SS2660 1,67-1,67Toivo Jullis & Oleg SirotinMarek Pontus & Margus Sutt
2345H=NC10650 1,67-1,67Manglus Lember & Mihkel OrasMarek Kolk & Andres Kuusk
3563NT+2ND4660 1,67-1,67Helina Torv & Tiit PiibelehtTõnno Vähk & Oliver Loper
4783NT+2SS10660 1,67-1,67Roger Liiv & Andres KärpJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
59104H+1SD6650 1,67-1,67Rein Kaarjas & Endel KüttisMartin Vasar & Susanna Laan
611123NT+2SC3660 1,67-1,67Jaan Sutt & Lembit KappValev Parker & Andres Saul
713143NT+2SC3660 1,67-1,67Maksim Karpov & Toomas KorkInes Piibeleht & Eha Kork
815164H+1NS6650 1,67-1,67Kalev Kalma & Aare KlaosMaarja Oras & Lauri Naber
917184H+1NC10650 1,67-1,67Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Uno Viigand
1019203NT+3ND4690 2,6-2,6Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppHannes Tamme & Marko Tenn
1121226NT-1SD2 100-12,1312,13Kati Iher & Mirjam IherAnna Talas & Rao Zvorovski
1223243NT+2SC3660 1,67-1,67Jaak Simm & Jüri PakostaTeno Lutter & Gunnar Vainu
1325264H+1NC10650 1,67-1,67Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427284H+1NH3650 1,67-1,67Oleg Antonkov & Jaan PärnaJan Vilgats & Arnold Kivik
1529304H+1NC10650 1,67-1,67Eduard Rumvolt & Mati LoideJüri Siim & Enn Päll
1631326H-1NS6 100-12,1312,13Allar Padari & Aire TaubeVahur Kurig & Jüri Aava
Board 5 NS Game- Dealer N
  ♠KJ86
Q653
A9
♣AQJ
 
♠9752
J984
JT753
♣-
  ♠4
K7
K8642
♣98532
   17     
 2 HCP 6  
   15     

♠AQT3
AT2
Q
♣KT764
  N ♠   ♣
N 6 5 4 - 6
S 6 6 5 - 6
E - - - 2 -
W - - - 2 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1125S=NC5650 1,2-1,2Toivo Jullis & Oleg SirotinMarek Pontus & Margus Sutt
2346Sx-1NC2 200-11,9311,93Manglus Lember & Mihkel OrasMarek Kolk & Andres Kuusk
3565Dx-2WH5300 -5,135,13Helina Torv & Tiit PiibelehtTõnno Vähk & Oliver Loper
4783NT+2NS4660 1,2-1,2Roger Liiv & Andres KärpJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
59105S+1SDJ680 1,8-1,8Rein Kaarjas & Endel KüttisMartin Vasar & Susanna Laan
611124Dx-1WS6100 -8,278,27Jaan Sutt & Lembit KappValev Parker & Andres Saul
713144S+1NC2650 1,2-1,2Maksim Karpov & Toomas KorkInes Piibeleht & Eha Kork
815166S+1SH81460 12,53-12,53Kalev Kalma & Aare KlaosMaarja Oras & Lauri Naber
917186S-1SDJ 100-1111Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Uno Viigand
1019204H=ND2620 0,53-0,53Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppHannes Tamme & Marko Tenn
1121226S=SD31430 12,27-12,27Kati Iher & Mirjam IherAnna Talas & Rao Zvorovski
1223246H=NS41430 12,27-12,27Jaak Simm & Jüri PakostaTeno Lutter & Gunnar Vainu
1325263NT+3ND2690 1,93-1,93Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427284S+1SH3650 1,2-1,2Oleg Antonkov & Jaan PärnaJan Vilgats & Arnold Kivik
1529304S+1NC9650 1,2-1,2Eduard Rumvolt & Mati LoideJüri Siim & Enn Päll
1631326S-1SD3 100-1111Allar Padari & Aire TaubeVahur Kurig & Jüri Aava
Board 6 EW Game- Dealer E
  ♠AQJ765
843
T6
♣K2
 
♠K
AT
A8432
♣A8543
  ♠942
Q5
KJ975
♣J97
   10     
15 HCP 7  
    8     

♠T83
KJ9762
Q
♣QT6
  N ♠   ♣
N - 4 3 - -
S - 4 3 - -
E 1 - - 3 3
W 1 - - 3 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1124D-1WH3100 -2,42,4Toivo Jullis & Oleg SirotinMarek Pontus & Margus Sutt
2343H+1NC7170 -0,530,53Manglus Lember & Mihkel OrasMarek Kolk & Andres Kuusk
3564C-1WH3100 -2,42,4Helina Torv & Tiit PiibelehtTõnno Vähk & Oliver Loper
4783H+2NC10200 0,4-0,4Roger Liiv & Andres KärpJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
59105Dx-2WH4500 7,47-7,47Rein Kaarjas & Endel KüttisMartin Vasar & Susanna Laan
611123S+1NC7170 -0,530,53Jaan Sutt & Lembit KappValev Parker & Andres Saul
713145Dx-2WH3500 7,47-7,47Maksim Karpov & Toomas KorkInes Piibeleht & Eha Kork
815163H+1ND5170 -0,530,53Kalev Kalma & Aare KlaosMaarja Oras & Lauri Naber
917183H+1SDA170 -0,530,53Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Uno Viigand
1019203D=EC6 110-7,27,2Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppHannes Tamme & Marko Tenn
1121225D-3WH2300 3,13-3,13Kati Iher & Mirjam IherAnna Talas & Rao Zvorovski
1223243S+1ND5170 -0,530,53Jaak Simm & Jüri PakostaTeno Lutter & Gunnar Vainu
1325263S=NC9140 -1,331,33Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427282H+2SH3170 -0,530,53Oleg Antonkov & Jaan PärnaJan Vilgats & Arnold Kivik
1529304D=WCK 130-7,677,67Eduard Rumvolt & Mati LoideJüri Siim & Enn Päll
1631324H=SDA420 5,73-5,73Allar Padari & Aire TaubeVahur Kurig & Jüri Aava

Session 1 Section A

ROUND 2

Board 7 Game All- Dealer S
  ♠J42
QT5
9842
♣J72
 
♠KQ865
K83
75
♣AQT
  ♠A9
762
KQJ6
♣9843
    4     
14 HCP 10 
   12     

♠T73
AJ94
AT3
♣K65
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 3 4 3 3 4
W 3 4 3 3 4
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12383NT=E*H4 600-6,136,13Jaak Simm & Jüri PakostaJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
222151NT-4N*SA 400-1,531,53Anna Talas & Rao ZvorovskiKalev Kalma & Aare Klaos
32012H-3SD7 3000,73-0,73Hannes Tamme & Marko TennToivo Jullis & Oleg Sirotin
44121S+3WD4 1704,13-4,13Marek Kolk & Andres KuuskValev Parker & Andres Saul
513321NT+2E*H4 1504,6-4,6Maksim Karpov & Toomas KorkVahur Kurig & Jüri Aava
62951S+3WD2 1704,13-4,13Eduard Rumvolt & Mati LoideHelina Torv & Tiit Piibeleht
79282D-5SSK 500-3,933,93Rein Kaarjas & Endel KüttisJan Vilgats & Arnold Kivik
826173S+1WH5 1704,13-4,13Raigo Luhaorg & Jasper VähkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
918254S=WD4 620-6,736,73Kalle Ojassalu & Uno ViigandAivar Kustavus & Raul Roslender
102764S=WH3 620-6,736,73Oleg Antonkov & Jaan PärnaTõnno Vähk & Oliver Loper
1110303NT=W*D8 600-6,136,13Martin Vasar & Susanna LaanJüri Siim & Enn Päll
1231112S+2WD4 1704,13-4,13Allar Padari & Aire TaubeJaan Sutt & Lembit Kapp
131432C+2WD9 1305,13-5,13Ines Piibeleht & Eha KorkManglus Lember & Mihkel Oras
142191NT+1E*H9 1205,53-5,53Marek Pontus & Margus SuttJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1516211NT+1E*S7 1205,53-5,53Maarja Oras & Lauri NaberKati Iher & Mirjam Iher
167243NT+1E*H4 630-6,876,87Roger Liiv & Andres KärpTeno Lutter & Gunnar Vainu
Board 8 Love All- Dealer W
  ♠AJ8
AT95
-
♣AKQ854
 
♠Q765
K873
K84
♣J6
  ♠K94
Q62
T9732
♣97
   18     
 9 HCP 5  
    8     

♠T32
J4
AQJ65
♣T32
  N ♠   ♣
N 4 3 3 2 5
S 4 3 3 2 5
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12383NT=NC7400 1-1Jaak Simm & Jüri PakostaJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
222153NT+1SH3430 1,8-1,8Anna Talas & Rao ZvorovskiKalev Kalma & Aare Klaos
32013C+2ND3150 -4,64,6Hannes Tamme & Marko TennToivo Jullis & Oleg Sirotin
44123NT+1SS5430 1,8-1,8Marek Kolk & Andres KuuskValev Parker & Andres Saul
513323NT+2NH2460 2,73-2,73Maksim Karpov & Toomas KorkVahur Kurig & Jüri Aava
62953Cx+1NC7570 5,33-5,33Eduard Rumvolt & Mati LoideHelina Torv & Tiit Piibeleht
79283NT+2SH3460 2,73-2,73Rein Kaarjas & Endel KüttisJan Vilgats & Arnold Kivik
826173NT+2SS5460 2,73-2,73Raigo Luhaorg & Jasper VähkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
918253NT+2ND3460 2,73-2,73Kalle Ojassalu & Uno ViigandAivar Kustavus & Raul Roslender
102763NT+1NH3430 1,8-1,8Oleg Antonkov & Jaan PärnaTõnno Vähk & Oliver Loper
1110305C=ND3400 1-1Martin Vasar & Susanna LaanJüri Siim & Enn Päll
1231116C-1NS4 50-8,738,73Allar Padari & Aire TaubeJaan Sutt & Lembit Kapp
131436C-1ND7 50-8,738,73Ines Piibeleht & Eha KorkManglus Lember & Mihkel Oras
142193C+3ND2170 -4,074,07Marek Pontus & Margus SuttJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1516216C=ND4920 11,2-11,2Maarja Oras & Lauri NaberKati Iher & Mirjam Iher
167246C-1NS4 50-8,738,73Roger Liiv & Andres KärpTeno Lutter & Gunnar Vainu
Board 9 EW Game- Dealer N
  ♠KQJ62
AK
K972
♣K4
 
♠A83
T862
QT
♣AQT6
  ♠T754
QJ9
AJ863
♣8
   19 nbsp;    
12 HCP 8  
    1     

♠9
7543
54
♣J97532
  N ♠   ♣
N - - - - 1
S - - - - 1
E 2 2 2 1 -
W 2 2 2 2 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12384Cx-3NHJ 500-9,49,4Jaak Simm & Jüri PakostaJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
222153C-3NC8 150-1,81,8Anna Talas & Rao ZvorovskiKalev Kalma & Aare Klaos
32011S=NC880 4,93-4,93Hannes Tamme & Marko TennToivo Jullis & Oleg Sirotin
44121NT-1ND4 501,47-1,47Marek Kolk & Andres KuuskValev Parker & Andres Saul
513322S-2NHQ 100-0,270,27Maksim Karpov & Toomas KorkVahur Kurig & Jüri Aava
62951S-1NC8 501,47-1,47Eduard Rumvolt & Mati LoideHelina Torv & Tiit Piibeleht
79281S-1NC8 501,47-1,47Rein Kaarjas & Endel KüttisJan Vilgats & Arnold Kivik
826173NT-4NC8 200-3,073,07Raigo Luhaorg & Jasper VähkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
918253NT-3ND6 150-1,81,8Kalle Ojassalu & Uno ViigandAivar Kustavus & Raul Roslender
102762Sx-1NH3 100-0,270,27Oleg Antonkov & Jaan PärnaTõnno Vähk & Oliver Loper
1110303C-2NC8 100-0,270,27Martin Vasar & Susanna LaanJüri Siim & Enn Päll
1231111S-1NC8 501,47-1,47Allar Padari & Aire TaubeJaan Sutt & Lembit Kapp
131432D-1E*S9100 5,13-5,13Ines Piibeleht & Eha KorkManglus Lember & Mihkel Oras
142192S-2NC8 100-0,270,27Marek Pontus & Margus SuttJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1516211S-1NC8 501,47-1,47Maarja Oras & Lauri NaberKati Iher & Mirjam Iher
167242D-2S*H8 100-0,270,27Roger Liiv & Andres KärpTeno Lutter & Gunnar Vainu
Board 10 Game All- Dealer E
  ♠K743
K972
87
♣876
 
♠86
A64
JT96
♣K954
  ♠T2
QT53
KQ5
♣AT32
    6     
 8 HCP 11 
   15     

♠AQJ95
J8
A432
♣QJ
  N ♠   ♣
N - 3 - - -
S - 3 - - -
E - - 2 2 3
W - - 2 2 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12382S=SD10110 0,53-0,53Jaak Simm & Jüri PakostaJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
222152S+1SDJ140 1,6-1,6Anna Talas & Rao ZvorovskiKalev Kalma & Aare Klaos
32012S+1SDJ140 1,6-1,6Hannes Tamme & Marko TennToivo Jullis & Oleg Sirotin
44123S-1SDJ 100-4,734,73Marek Kolk & Andres KuuskValev Parker & Andres Saul
513323S=SS8140 1,6-1,6Maksim Karpov & Toomas KorkVahur Kurig & Jüri Aava
62952S=SDJ110 0,53-0,53Eduard Rumvolt & Mati LoideHelina Torv & Tiit Piibeleht
79284S-2SDJ 200-7,077,07Rein Kaarjas & Endel KüttisJan Vilgats & Arnold Kivik
826173S-1SHA 100-4,734,73Raigo Luhaorg & Jasper VähkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
918251S+1SDJ110 0,53-0,53Kalle Ojassalu & Uno ViigandAivar Kustavus & Raul Roslender
102763S=SH3140 1,6-1,6Oleg Antonkov & Jaan PärnaTõnno Vähk & Oliver Loper
1110303S=SDJ140 1,6-1,6Martin Vasar & Susanna LaanJüri Siim & Enn Päll
1231112S+1SDJ140 1,6-1,6Allar Padari & Aire TaubeJaan Sutt & Lembit Kapp
131432S+1SS6140 1,6-1,6Ines Piibeleht & Eha KorkManglus Lember & Mihkel Oras
142193C-1WS4100 0,53-0,53Marek Pontus & Margus SuttJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1516213S=SDJ140 1,6-1,6Maarja Oras & Lauri NaberKati Iher & Mirjam Iher
167243S=SDJ140 1,6-1,6Roger Liiv & Andres KärpTeno Lutter & Gunnar Vainu
Board 11 Love All- Dealer S
  ♠Q876
32
AJ
♣AKJ65
 
♠J94
KQT764
9762
♣-
  ♠A52
A
Q843
♣QT432
   15     
 6 HCP 12 
    7     

♠KT3
J985
KT5
♣987
  N ♠   ♣
N 1 1 - - 2
S 1 1 - - 2
E - - 1 2 -
W - - 1 2 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12383NTx-1SHQ 100-3,733,73Jaak Simm & Jüri PakostaJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
222153NT-2NHA 100-3,733,73Anna Talas & Rao ZvorovskiKalev Kalma & Aare Klaos
32013NT-2SHQ 100-3,733,73Hannes Tamme & Marko TennToivo Jullis & Oleg Sirotin
44122S=SHQ110 1,73-1,73Marek Kolk & Andres KuuskValev Parker & Andres Saul
513321NT+1NC2120 2,33-2,33Maksim Karpov & Toomas KorkVahur Kurig & Jüri Aava
62953C-1N*HA 50-2,272,27Eduard Rumvolt & Mati LoideHelina Torv & Tiit Piibeleht
79283C-1N*HA 50-2,272,27Rein Kaarjas & Endel KüttisJan Vilgats & Arnold Kivik
826173C-1N*HA 50-2,272,27Raigo Luhaorg & Jasper VähkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
918253C-4E*S3200 4-4Kalle Ojassalu & Uno ViigandAivar Kustavus & Raul Roslender
102763NTx-2SH3 300-7,937,93Oleg Antonkov & Jaan PärnaTõnno Vähk & Oliver Loper
1110303Cx=N*HA470 9,6-9,6Martin Vasar & Susanna LaanJüri Siim & Enn Päll
1231112H-1WS750 0,33-0,33Allar Padari & Aire TaubeJaan Sutt & Lembit Kapp
131433Hx-1WCA100 1,53-1,53Ines Piibeleht & Eha KorkManglus Lember & Mihkel Oras
142192NT=SD7120 2,33-2,33Marek Pontus & Margus SuttJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1516213Hx-2WCK300 6,33-6,33Maarja Oras & Lauri NaberKati Iher & Mirjam Iher
167243S-1SHK 50-2,272,27Roger Liiv & Andres KärpTeno Lutter & Gunnar Vainu
Board 12 NS Game- Dealer W
  ♠KQJ42
AJ73
9
♣532
 
♠763
T95
Q87
♣Q986
  ♠AT985
64
KJ4
♣AT4
   11     
 4 HCP 12 
   13     

♠-
KQ82
AT6532
♣KJ7
  N ♠   ♣
N 2 2 6 4 2
S 2 2 6 4 2
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12384H+2SC8680 5,8-5,8Jaak Simm & Jüri PakostaJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
222154H=NCA620 4,13-4,13Anna Talas & Rao ZvorovskiKalev Kalma & Aare Klaos
32014H=NH4620 4,13-4,13Hannes Tamme & Marko TennToivo Jullis & Oleg Sirotin
44124H+2NH6680 5,8-5,8Marek Kolk & Andres KuuskValev Parker & Andres Saul
513324H=NH6620 4,13-4,13Maksim Karpov & Toomas KorkVahur Kurig & Jüri Aava
62954H-1NH6 100-8,278,27Eduard Rumvolt & Mati LoideHelina Torv & Tiit Piibeleht
79284H+1NC4650 5,13-5,13Rein Kaarjas & Endel KüttisJan Vilgats & Arnold Kivik
826174H-1NCA 100-8,278,27Raigo Luhaorg & Jasper VähkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
918254H+1NSA650 5,13-5,13Kalle Ojassalu & Uno ViigandAivar Kustavus & Raul Roslender
102764H-1NH3 100-8,278,27Oleg Antonkov & Jaan PärnaTõnno Vähk & Oliver Loper
1110304H+2SC6680 5,8-5,8Martin Vasar & Susanna LaanJüri Siim & Enn Päll
1231115H-1NH6 100-8,278,27Allar Padari & Aire TaubeJaan Sutt & Lembit Kapp
131434H+1NSA650 5,13-5,13Ines Piibeleht & Eha KorkManglus Lember & Mihkel Oras
142195H-1SC8 100-8,278,27Marek Pontus & Margus SuttJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1516214H+2NH4680 5,8-5,8Maarja Oras & Lauri NaberKati Iher & Mirjam Iher
167244H-2NDJ 200-9,679,67Roger Liiv & Andres KärpTeno Lutter & Gunnar Vainu

Session 1 Section A

ROUND 3

Board 13 Game All- Dealer N
  ♠J87654
KT8
AJ
♣97
 
♠A
J7
KT8763
♣A654
  ♠Q3
5432
954
♣KJT8
    9     
12 HCP 6  
   13     

♠KT92
AQ96
Q2
♣Q32
  N ♠   ♣
N 2 4 3 - -
S 2 4 3 - -
E - - - 3 1
W - - - 3 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18132S+2ND4170 -0,530,53Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaksim Karpov & Toomas Kork
24203S+2ND4200 0,47-0,47Marek Kolk & Andres KuuskHannes Tamme & Marko Tenn
322174S-1ND5 100-7,27,2Anna Talas & Rao ZvorovskiHeino Lapp & Ülo Müürissepp
41563S+2ND5200 0,47-0,47Kalev Kalma & Aare KlaosTõnno Vähk & Oliver Loper
52813S=ND4140 -1,531,53Jan Vilgats & Arnold KivikToivo Jullis & Oleg Sirotin
629163S=ND4140 -1,531,53Eduard Rumvolt & Mati LoideMaarja Oras & Lauri Naber
72352S+2ND4170 -0,530,53Jaak Simm & Jüri PakostaHelina Torv & Tiit Piibeleht
810182S+3ND4200 0,47-0,47Martin Vasar & Susanna LaanKalle Ojassalu & Uno Viigand
99123S=NH3140 -1,531,53Rein Kaarjas & Endel KüttisValev Parker & Andres Saul
1014112S+3ND9200 0,47-0,47Ines Piibeleht & Eha KorkJaan Sutt & Lembit Kapp
1124325Dx-1WC9200 0,47-0,47Teno Lutter & Gunnar VainuVahur Kurig & Jüri Aava
1225192S+2NH3170 -0,530,53Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
132624Sx=ND4790 11,67-11,67Raigo Luhaorg & Jasper VähkMarek Pontus & Margus Sutt
1430313S+1NH3170 -0,530,53Jüri Siim & Enn PällAllar Padari & Aire Taube
153273S+1NC10170 -0,530,53Manglus Lember & Mihkel OrasOleg Antonkov & Jaan Pärna
167213S+2ND4200 0,47-0,47Roger Liiv & Andres KärpKati Iher & Mirjam Iher
Board 14 Love All- Dealer E
  ♠QT3
AKT9
KT82
♣A7
 
♠A62
J32
A975
♣JT5
  ♠97
Q765
43
♣K9642
   16     
10 HCP 5  
    9     

♠KJ854
84
QJ6
♣Q83
  N ♠   ♣
N 2 4 2 3 1
S 2 4 2 3 1
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18134S+1ND4450 2,87-2,87Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaksim Karpov & Toomas Kork
24204S=ND4420 1,87-1,87Marek Kolk & Andres KuuskHannes Tamme & Marko Tenn
322174S=SSA420 1,87-1,87Anna Talas & Rao ZvorovskiHeino Lapp & Ülo Müürissepp
41564S=SCJ420 1,87-1,87Kalev Kalma & Aare KlaosTõnno Vähk & Oliver Loper
52814S=ND4420 1,87-1,87Jan Vilgats & Arnold KivikToivo Jullis & Oleg Sirotin
629162NT=NC4120 -5,65,6Eduard Rumvolt & Mati LoideMaarja Oras & Lauri Naber
72352S+2SCJ170 -4,334,33Jaak Simm & Jüri PakostaHelina Torv & Tiit Piibeleht
810184S=SCJ420 1,87-1,87Martin Vasar & Susanna LaanKalle Ojassalu & Uno Viigand
99124S-1ND4 50-9,29,2Rein Kaarjas & Endel KüttisValev Parker & Andres Saul
1014114S+1ND4450 2,87-2,87Ines Piibeleht & Eha KorkJaan Sutt & Lembit Kapp
1124324S=ND4420 1,87-1,87Teno Lutter & Gunnar VainuVahur Kurig & Jüri Aava
1225193NT+1NC4430 1,87-1,87Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
132623S=ND4140 -5,275,27Raigo Luhaorg & Jasper VähkMarek Pontus & Margus Sutt
1430313NT+1NC4430 1,87-1,87Jüri Siim & Enn PällAllar Padari & Aire Taube
153273NT+1NC4430 1,87-1,87Manglus Lember & Mihkel OrasOleg Antonkov & Jaan Pärna
167214S=ND4420 1,87-1,87Roger Liiv & Andres KärpKati Iher & Mirjam Iher
Board 15 NS Game- Dealer S
  ♠JT
KT95
K862
♣K53
 
♠87643
Q73
-
♣AQJT8
  ♠AK5
864
AJ75
♣764
   10     
 9 HCP 12 
    9     

♠Q92
AJ2
QT943
♣92
  N ♠   ♣
N - - - 3 -
S - - 1 3 -
E - 2 - - 2
W - 2 - - 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18132S=WSJ 110-1,21,2Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaksim Karpov & Toomas Kork
24204S-1WSJ50 3,13-3,13Marek Kolk & Andres KuuskHannes Tamme & Marko Tenn
322173C=ED4 110-1,21,2Anna Talas & Rao ZvorovskiHeino Lapp & Ülo Müürissepp
41562S+1WSJ 140-2,272,27Kalev Kalma & Aare KlaosTõnno Vähk & Oliver Loper
5281PASSN Pass 1,73-1,73Jan Vilgats & Arnold KivikToivo Jullis & Oleg Sirotin
629161S+3WD4 170-3,273,27Eduard Rumvolt & Mati LoideMaarja Oras & Lauri Naber
72353C-1WC550 3,13-3,13Jaak Simm & Jüri PakostaHelina Torv & Tiit Piibeleht
810182S=WH9 110-1,21,2Martin Vasar & Susanna LaanKalle Ojassalu & Uno Viigand
99122S+1WD2 140-2,272,27Rein Kaarjas & Endel KüttisValev Parker & Andres Saul
1014112C=WSJ 90-0,670,67Ines Piibeleht & Eha KorkJaan Sutt & Lembit Kapp
1124322S+2WSJ 170-3,273,27Teno Lutter & Gunnar VainuVahur Kurig & Jüri Aava
1225191S+2WSJ 140-2,272,27Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
132624S-1WH550 3,13-3,13Raigo Luhaorg & Jasper VähkMarek Pontus & Margus Sutt
1430312S=WH10 110-1,21,2Jüri Siim & Enn PällAllar Padari & Aire Taube
153273S-1WS1050 3,13-3,13Manglus Lember & Mihkel OrasOleg Antonkov & Jaan Pärna
167214S-2WH10100 4,53-4,53Roger Liiv & Andres KärpKati Iher & Mirjam Iher
Board 16 EW Game- Dealer W
  ♠QJ92
Q2
AK5
♣J643
 
♠A86
AKT9865
73
♣2
  ♠KT75
4
QJT6
♣AT87
   13     
11 HCP 10 
    6     

♠43
J73
9842
♣KQ95
  N ♠   ♣
N - - - - 1
S - - - - -
E 1 3 3 1 -
W 1 3 4 1 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18133NT=ES3 600-0,20,2Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaksim Karpov & Toomas Kork
24204H=WDA 620-1,131,13Marek Kolk & Andres KuuskHannes Tamme & Marko Tenn
322174H=WDA 620-1,131,13Anna Talas & Rao ZvorovskiHeino Lapp & Ülo Müürissepp
41564H=WDK 620-1,131,13Kalev Kalma & Aare KlaosTõnno Vähk & Oliver Loper
52814Cx-3SHA 5002,13-2,13Jan Vilgats & Arnold KivikToivo Jullis & Oleg Sirotin
629163NT+1EC5 630-1,21,2Eduard Rumvolt & Mati LoideMaarja Oras & Lauri Naber
72354H=WDK 620-1,131,13Jaak Simm & Jüri PakostaHelina Torv & Tiit Piibeleht
810184H=WC4 620-1,131,13Martin Vasar & Susanna LaanKalle Ojassalu & Uno Viigand
99124H=WDA 620-1,131,13Rein Kaarjas & Endel KüttisValev Parker & Andres Saul
1014114H=WDA 620-1,131,13Ines Piibeleht & Eha KorkJaan Sutt & Lembit Kapp
1124324H=WDA 620-1,131,13Teno Lutter & Gunnar VainuVahur Kurig & Jüri Aava
1225194H=WDA 620-1,131,13Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
132623NT-2ECK200 12,93-12,93Raigo Luhaorg & Jasper VähkMarek Pontus & Margus Sutt
1430314H=WDA 620-1,131,13Jüri Siim & Enn PällAllar Padari & Aire Taube
153273NT+1EC5 630-1,21,2Manglus Lember & Mihkel OrasOleg Antonkov & Jaan Pärna
167214H=WDK 620-1,131,13Roger Liiv & Andres KärpKati Iher & Mirjam Iher
Board 17 Love All- Dealer N
  ♠KQ754
A75
65
♣A42
 
♠-
32
AQJ742
♣KT865
  ♠9832
KJ986
K
♣J73
   13     
10 HCP 8  
    9     

♠AJT6
QT4
T983
♣Q9
  N ♠   ♣
N 1 3 - - -
S 1 3 - - -
E - - 1 4 5
W - - 1 4 5
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18133S-1NDK 500,2-0,2Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaksim Karpov & Toomas Kork
24205C=WSK 400-7,477,47Marek Kolk & Andres KuuskHannes Tamme & Marko Tenn
322175Hx-3ESA500 10,87-10,87Anna Talas & Rao ZvorovskiHeino Lapp & Ülo Müürissepp
41565Cx=ED10 550-9,879,87Kalev Kalma & Aare KlaosTõnno Vähk & Oliver Loper
52815Cx-1WSK100 3,67-3,67Jan Vilgats & Arnold KivikToivo Jullis & Oleg Sirotin
629163S-2NDK 100-1,131,13Eduard Rumvolt & Mati LoideMaarja Oras & Lauri Naber
72355Cx-1ESA100 3,67-3,67Jaak Simm & Jüri PakostaHelina Torv & Tiit Piibeleht
810184S-1NDK 500,2-0,2Martin Vasar & Susanna LaanKalle Ojassalu & Uno Viigand
99125Cx-1WSK100 3,67-3,67Rein Kaarjas & Endel KüttisValev Parker & Andres Saul
1014115Cx=WSK 550-9,879,87Ines Piibeleht & Eha KorkJaan Sutt & Lembit Kapp
1124323S=NDK140 4,53-4,53Teno Lutter & Gunnar VainuVahur Kurig & Jüri Aava
1225193S-1NS3 500,2-0,2Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
132624C+1WSK 150-2,272,27Raigo Luhaorg & Jasper VähkMarek Pontus & Margus Sutt
1430315Sx-2NDK 300-5,475,47Jüri Siim & Enn PällAllar Padari & Aire Taube
153273S=NS3140 4,53-4,53Manglus Lember & Mihkel OrasOleg Antonkov & Jaan Pärna
167213S=NC3140 4,53-4,53Roger Liiv & Andres KärpKati Iher & Mirjam Iher
Board 18 NS Game- Dealer E
  ♠KQ86
96
T73
♣AKQ6
 
♠AT5
AQJ72
J5
♣532
  ♠J92
KT83
Q98
♣JT7
   14     
12 HCP 7  
    7     

♠743
54
AK642
♣984
  N ♠   ♣
N 1 3 - 3 3
S 1 3 - 3 3
E - - - - -
W - - 1 - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18132H-1WCK50 -0,60,6Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaksim Karpov & Toomas Kork
24202H-2WCK100 1,2-1,2Marek Kolk & Andres KuuskHannes Tamme & Marko Tenn
322173D+1SC3130 2,07-2,07Anna Talas & Rao ZvorovskiHeino Lapp & Ülo Müürissepp
41563H-2WCK100 1,2-1,2Kalev Kalma & Aare KlaosTõnno Vähk & Oliver Loper
52813H-2WCA100 1,2-1,2Jan Vilgats & Arnold KivikToivo Jullis & Oleg Sirotin
629163S-1NH8 100-4,24,2Eduard Rumvolt & Mati LoideMaarja Oras & Lauri Naber
72351NT=W*CA 90-4,24,2Jaak Simm & Jüri PakostaHelina Torv & Tiit Piibeleht
810182H-1WCA50 -0,60,6Martin Vasar & Susanna LaanKalle Ojassalu & Uno Viigand
99122H-1WCA50 -0,60,6Rein Kaarjas & Endel KüttisValev Parker & Andres Saul
1014113S=NH3140 2,33-2,33Ines Piibeleht & Eha KorkJaan Sutt & Lembit Kapp
1124323H-3WCA150 2,8-2,8Teno Lutter & Gunnar VainuVahur Kurig & Jüri Aava
1225193H-2WCA100 1,2-1,2Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
132623NT-2N*H8 200-6,536,53Raigo Luhaorg & Jasper VähkMarek Pontus & Margus Sutt
1430313H-2WCQ100 1,2-1,2Jüri Siim & Enn PällAllar Padari & Aire Taube
153272S+1SC2140 2,33-2,33Manglus Lember & Mihkel OrasOleg Antonkov & Jaan Pärna
167213H-2WCA100 1,2-1,2Roger Liiv & Andres KärpKati Iher & Mirjam Iher

Session 1 Section A

ROUND 4

Board 19 EW Game- Dealer S
  ♠AT542
Q653
Q
♣Q93
 
♠K6
AK82
KT9
♣KT87
  ♠QJ983
J7
872
♣A65
   10     
16 HCP 8  
    6     

♠7
T94
AJ6543
♣J42
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 3 3 1 1 2
W 3 3 1 1 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18162Hx-4SH2 800-8,28,2Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaarja Oras & Lauri Naber
21363NT=WDQ 600-44Maksim Karpov & Toomas KorkTõnno Vähk & Oliver Loper
322283NT=WDQ 600-44Anna Talas & Rao ZvorovskiJan Vilgats & Arnold Kivik
420123NT=WDQ 600-44Hannes Tamme & Marko TennValev Parker & Andres Saul
5452S+1EH10 1405,6-5,6Marek Kolk & Andres KuuskHelina Torv & Tiit Piibeleht
611173NT-1EDQ100 9,33-9,33Jaan Sutt & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
724102S+1WDQ 1405,6-5,6Teno Lutter & Gunnar VainuMartin Vasar & Susanna Laan
823183NT-1WS2100 9,33-9,33Jaak Simm & Jüri PakostaKalle Ojassalu & Uno Viigand
926153NT=WDQ 600-44Raigo Luhaorg & Jasper VähkKalev Kalma & Aare Klaos
101292NT-1WH3100 9,33-9,33Toivo Jullis & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
1114193S=EDA 1405,6-5,6Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
122593NT+1WH3 630-4,64,6Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Endel Küttis
133233NT=WDQ 600-44Vahur Kurig & Jüri AavaManglus Lember & Mihkel Oras
143173NT=WDQ 600-44Allar Padari & Aire TaubeRoger Liiv & Andres Kärp
153023NT=WH3 600-44Jüri Siim & Enn PällMarek Pontus & Margus Sutt
1627213NT=WH3 600-44Oleg Antonkov & Jaan PärnaKati Iher & Mirjam Iher
Board 20 Game All- Dealer W
  ♠QJ52
T3
KT8
♣KT62
 
♠A83
AQ6
J752
♣QJ9
  ♠KT64
KJ52
63
♣874
    9     
14 HCP 7  
   10     

♠97
9874
AQ94
♣A53
  N ♠   ♣
N - - - 1 1
S - - - 1 1
E - 1 1 - -
W 1 1 1 - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18161NT=WH10 90-2,132,13Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaarja Oras & Lauri Naber
21362H-1ES9100 3-3Maksim Karpov & Toomas KorkTõnno Vähk & Oliver Loper
322281NT+1WS2 120-3,23,2Anna Talas & Rao ZvorovskiJan Vilgats & Arnold Kivik
420122NT-2WH10200 5,53-5,53Hannes Tamme & Marko TennValev Parker & Andres Saul
5452H-2EH9200 5,53-5,53Marek Kolk & Andres KuuskHelina Torv & Tiit Piibeleht
611171NT=WS2 90-2,132,13Jaan Sutt & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
724102H-2EH10200 5,53-5,53Teno Lutter & Gunnar VainuMartin Vasar & Susanna Laan
823181NT-1WH10100 3-3Jaak Simm & Jüri PakostaKalle Ojassalu & Uno Viigand
926151NT+1WSQ 120-3,23,2Raigo Luhaorg & Jasper VähkKalev Kalma & Aare Klaos
101291H-1ES9100 3-3Toivo Jullis & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
1114191NT+1WS2 120-3,23,2Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
122591NT=WC2 90-2,132,13Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Endel Küttis
133231NT+1WS5 120-3,23,2Vahur Kurig & Jüri AavaManglus Lember & Mihkel Oras
143171NT=WC2 90-2,132,13Allar Padari & Aire TaubeRoger Liiv & Andres Kärp
153021NT=WC2 90-2,132,13Jüri Siim & Enn PällMarek Pontus & Margus Sutt
1627211NT=WH3 90-2,132,13Oleg Antonkov & Jaan PärnaKati Iher & Mirjam Iher
Board 21 NS Game- Dealer N
  ♠JT43
AKT742
A
♣K4
 
♠A8762
3
QJ743
♣62
  ♠KQ9
J85
8652
♣JT8
   15     
 7 HCP 7  
   11     

♠5
Q96
KT9
♣AQ9753
  N ♠   ♣
N 4 - 6 - 6
S 4 - 6 - 6
E - - - 1 -
W - - - 1 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18164H+2NSK680 -3,473,47Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaarja Oras & Lauri Naber
21364H+2NSK680 -3,473,47Maksim Karpov & Toomas KorkTõnno Vähk & Oliver Loper
322283NT+1SS2630 -4,874,87Anna Talas & Rao ZvorovskiJan Vilgats & Arnold Kivik
420124H+1NCJ650 -4,274,27Hannes Tamme & Marko TennValev Parker & Andres Saul
5456H+1NCJ1460 10,6-10,6Marek Kolk & Andres KuuskHelina Torv & Tiit Piibeleht
611174H+2NSK680 -3,473,47Jaan Sutt & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
724106H=NSK1430 10,13-10,13Teno Lutter & Gunnar VainuMartin Vasar & Susanna Laan
823184H+3NCJ710 -2,532,53Jaak Simm & Jüri PakostaKalle Ojassalu & Uno Viigand
926156H=NCJ1430 10,13-10,13Raigo Luhaorg & Jasper VähkKalev Kalma & Aare Klaos
101294H+2NSK680 -3,473,47Toivo Jullis & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
1114194H+2NSK680 -3,473,47Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
122594H+2NSK680 -3,473,47Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Endel Küttis
133234H+3ND5710 -2,532,53Vahur Kurig & Jüri AavaManglus Lember & Mihkel Oras
143174H+2NSK680 -3,473,47Allar Padari & Aire TaubeRoger Liiv & Andres Kärp
153024H+3ND6710 -2,532,53Jüri Siim & Enn PällMarek Pontus & Margus Sutt
1627216H=NH31430 10,13-10,13Oleg Antonkov & Jaan PärnaKati Iher & Mirjam Iher
Board 22 EW Game- Dealer E
  ♠T74
T8752
AQT
♣T3
 
♠A85
J
J6432
♣K652
  ♠93
K94
K875
♣AQ87
    6     
 9 HCP 12 
   13     

♠KQJ62
AQ63
9
♣J94
  N ♠   ♣
N 1 2 3 - -
S 1 2 3 - -
E - - - 3 3
W - - - 3 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18163H=SS5140 1,53-1,53Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaarja Oras & Lauri Naber
21363H=ND5140 1,53-1,53Maksim Karpov & Toomas KorkTõnno Vähk & Oliver Loper
322283D=ESK 110-5,275,27Anna Talas & Rao ZvorovskiJan Vilgats & Arnold Kivik
420123H=SD3140 1,53-1,53Hannes Tamme & Marko TennValev Parker & Andres Saul
5455Cx-1ED9200 3,27-3,27Marek Kolk & Andres KuuskHelina Torv & Tiit Piibeleht
611172S=SHJ110 0,53-0,53Jaan Sutt & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
724105C-2WH2200 3,27-3,27Teno Lutter & Gunnar VainuMartin Vasar & Susanna Laan
823183S-1SHJ 50-3,533,53Jaak Simm & Jüri PakostaKalle Ojassalu & Uno Viigand
926153S-1SHJ 50-3,533,53Raigo Luhaorg & Jasper VähkKalev Kalma & Aare Klaos
101294H-1SD3 50-3,533,53Toivo Jullis & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
1114192S=SHJ110 0,53-0,53Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
122594H-1SD2 50-3,533,53Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Endel Küttis
133232S=SHJ110 0,53-0,53Vahur Kurig & Jüri AavaManglus Lember & Mihkel Oras
143172S=SHJ110 0,53-0,53Allar Padari & Aire TaubeRoger Liiv & Andres Kärp
153023NT-3WS10300 5,6-5,6Jüri Siim & Enn PällMarek Pontus & Margus Sutt
1627212S=SH3110 0,53-0,53Oleg Antonkov & Jaan PärnaKati Iher & Mirjam Iher
Board 23 Game All- Dealer S
  ♠AQ76
JT
743
♣A532
 
♠J9
9876
JT98
♣KT9
  ♠KT852
AQ5
A5
♣J64
   11     
 5 HCP 14 
   10     

♠43
K432
KQ62
♣Q87
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 1 2 2 1 1
W 1 2 2 1 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18161NT+1E*H3 120-1,071,07Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaarja Oras & Lauri Naber
21361NT-1N*S5 100-0,60,6Maksim Karpov & Toomas KorkTõnno Vähk & Oliver Loper
322281NT-1E*S4100 4,6-4,6Anna Talas & Rao ZvorovskiJan Vilgats & Arnold Kivik
420121S+1EDQ 110-0,670,67Hannes Tamme & Marko TennValev Parker & Andres Saul
5451NT-1N*S5 100-0,60,6Marek Kolk & Andres KuuskHelina Torv & Tiit Piibeleht
611171S+2EDK 140-1,671,67Jaan Sutt & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
724101NT-2S*DJ 200-3,333,33Teno Lutter & Gunnar VainuMartin Vasar & Susanna Laan
823181S+1EH3 110-0,670,67Jaak Simm & Jüri PakostaKalle Ojassalu & Uno Viigand
926151Sx+1EDK 360-77Raigo Luhaorg & Jasper VähkKalev Kalma & Aare Klaos
101291S=EH3 8000Toivo Jullis & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
1114191NT-2N*S5 200-3,333,33Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
122591S=ES3 8000Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Endel Küttis
133231NT=N*S590 4,53-4,53Vahur Kurig & Jüri AavaManglus Lember & Mihkel Oras
143172D=NH590 4,53-4,53Allar Padari & Aire TaubeRoger Liiv & Andres Kärp
153021S+2EH2 140-1,671,67Jüri Siim & Enn PällMarek Pontus & Margus Sutt
1627212Hx-1EH3200 6,93-6,93Oleg Antonkov & Jaan PärnaKati Iher & Mirjam Iher
Board 24 Love All- Dealer W
  ♠KT6
9832
942
♣754
 
♠A9742
J7
K83
♣KJ8
  ♠QJ3
QT54
AT6
♣AT3
    3     
12 HCP 13 
   12     

♠85
AK6
QJ75
♣Q962
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 4 4 3 2 3
W 3 4 3 2 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
18164S=WH8 420-0,60,6Johanna Piibor & Aleksis ZalitisMaarja Oras & Lauri Naber
21363NT+1EHK 430-0,60,6Maksim Karpov & Toomas KorkTõnno Vähk & Oliver Loper
322282Sx+2WH3 670-6,736,73Anna Talas & Rao ZvorovskiJan Vilgats & Arnold Kivik
420124S=WH2 420-0,60,6Hannes Tamme & Marko TennValev Parker & Andres Saul
5454S=WD2 420-0,60,6Marek Kolk & Andres KuuskHelina Torv & Tiit Piibeleht
611174S=WC7 420-0,60,6Jaan Sutt & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
724103NT+1ED3 430-0,60,6Teno Lutter & Gunnar VainuMartin Vasar & Susanna Laan
823184S+1WH3 450-1,61,6Jaak Simm & Jüri PakostaKalle Ojassalu & Uno Viigand
926154S=WH8 420-0,60,6Raigo Luhaorg & Jasper VähkKalev Kalma & Aare Klaos
101293NT=EC2 4000,33-0,33Toivo Jullis & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
1114194S=WH9 420-0,60,6Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
122593NT+1WH2 430-0,60,6Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Endel Küttis
133234S-1WH950 10-10Vahur Kurig & Jüri AavaManglus Lember & Mihkel Oras
143173NT+2EC2 460-1,671,67Allar Padari & Aire TaubeRoger Liiv & Andres Kärp
153024S=WC4 420-0,60,6Jüri Siim & Enn PällMarek Pontus & Margus Sutt
1627213S+1WH3 1705,67-5,67Oleg Antonkov & Jaan PärnaKati Iher & Mirjam Iher

Session 1 Section A

ROUND 5

Board 25 EW Game- Dealer N
  ♠AJT542
4
T74
♣J53
 
♠3
KT9832
932
♣Q42
  ♠Q6
AQ765
AKQ6
♣K8
    6     
 5 HCP 20 
    9     

♠K987
J
J85
♣AT976
  N ♠   ♣
N - 2 - - 1
S - 2 - - 1
E - - 5 5 -
W - - 5 5 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14164Sx-2NDK 3006-6Marek Kolk & Andres KuuskMaarja Oras & Lauri Naber
22865H+1WH4 680-3,83,8Jan Vilgats & Arnold KivikTõnno Vähk & Oliver Loper
324135H+1ECA 680-3,83,8Teno Lutter & Gunnar VainuMaksim Karpov & Toomas Kork
42084Sx-2NDK 3006-6Hannes Tamme & Marko TennJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
512155Sx-3NDK 5001,27-1,27Valev Parker & Andres SaulKalev Kalma & Aare Klaos
623115Sx-3NDA 5001,27-1,27Jaak Simm & Jüri PakostaJaan Sutt & Lembit Kapp
7195H=WSA 650-2,732,73Toivo Jullis & Oleg SirotinRein Kaarjas & Endel Küttis
817194Sx-2SC2 3006-6Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
922184H+1ES8 650-2,732,73Anna Talas & Rao ZvorovskiKalle Ojassalu & Uno Viigand
1026325H=WSA 650-2,732,73Raigo Luhaorg & Jasper VähkVahur Kurig & Jüri Aava
115144Sx-2NDK 3006-6Helina Torv & Tiit PiibelehtInes Piibeleht & Eha Kork
1210294H+1ESK 650-2,732,73Martin Vasar & Susanna LaanEduard Rumvolt & Mati Loide
13375Sx-3NDA 5001,27-1,27Manglus Lember & Mihkel OrasRoger Liiv & Andres Kärp
1427315H=EH3 650-2,732,73Oleg Antonkov & Jaan PärnaAllar Padari & Aire Taube
152524H+2WH4 680-3,83,8Aivar Kustavus & Raul RoslenderMarek Pontus & Margus Sutt
1630215H=ES7 650-2,732,73Jüri Siim & Enn PällKati Iher & Mirjam Iher
Board 26 Game All- Dealer E
  ♠K853
9863
T742
♣6
 
♠72
75
A98
♣K87432
  ♠QJT4
QJ4
653
♣T95
    3     
 7 HCP 6  
   24     

♠A96
AKT2
KQJ
♣AQJ
  N ♠   ♣
N 4 4 5 5 2
S 4 4 5 5 3
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14163NT+1SC5630 4,13-4,13Marek Kolk & Andres KuuskMaarja Oras & Lauri Naber
22862NT+2SH7180 -5,135,13Jan Vilgats & Arnold KivikTõnno Vähk & Oliver Loper
324131NT+3SS7180 -5,135,13Teno Lutter & Gunnar VainuMaksim Karpov & Toomas Kork
42082C=SH590 -6,936,93Hannes Tamme & Marko TennJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
512154H+1SS7650 4,87-4,87Valev Parker & Andres SaulKalev Kalma & Aare Klaos
623113NT+1SC3630 4,13-4,13Jaak Simm & Jüri PakostaJaan Sutt & Lembit Kapp
7194H+1SS7650 4,87-4,87Toivo Jullis & Oleg SirotinRein Kaarjas & Endel Küttis
817194H+1SS7650 4,87-4,87Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
922186NT-1SH7 100-9,89,8Anna Talas & Rao ZvorovskiKalle Ojassalu & Uno Viigand
1026323NT=SS7600 3,33-3,33Raigo Luhaorg & Jasper VähkVahur Kurig & Jüri Aava
115144H+1SS7650 4,87-4,87Helina Torv & Tiit PiibelehtInes Piibeleht & Eha Kork
1210293NT+1SC3630 4,13-4,13Martin Vasar & Susanna LaanEduard Rumvolt & Mati Loide
13373NT+2SC4660 4,87-4,87Manglus Lember & Mihkel OrasRoger Liiv & Andres Kärp
1427314H+1SH3650 4,87-4,87Oleg Antonkov & Jaan PärnaAllar Padari & Aire Taube
152521NT=SC390 -6,936,93Aivar Kustavus & Raul RoslenderMarek Pontus & Margus Sutt
1630213NT-2SC4 200-1111Jüri Siim & Enn PällKati Iher & Mirjam Iher
Board 27 Love All- Dealer S
  ♠AQ97642
AJ6
J8
♣4
 
♠K
T92
AKQ93
♣8632
  ♠J5
K4
76542
♣AQT7
   12     
12 HCP 10 
    6     

♠T83
Q8753
T
♣KJ95
  N ♠   ♣
N 1 4 3 - -
S 1 4 3 - -
E - - - 3 2
W - - - 3 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14164Sx=ND2590 7,13-7,13Marek Kolk & Andres KuuskMaarja Oras & Lauri Naber
22864Sx=ND7590 7,13-7,13Jan Vilgats & Arnold KivikTõnno Vähk & Oliver Loper
324133S+1ND2170 -3,23,2Teno Lutter & Gunnar VainuMaksim Karpov & Toomas Kork
42084H=SDQ420 3,13-3,13Hannes Tamme & Marko TennJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
512153S+1ND6170 -3,23,2Valev Parker & Andres SaulKalev Kalma & Aare Klaos
623114S=ND6420 3,13-3,13Jaak Simm & Jüri PakostaJaan Sutt & Lembit Kapp
7194D-2WC4100 -55Toivo Jullis & Oleg SirotinRein Kaarjas & Endel Küttis
817194S+1NHK450 3,8-3,8Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
922183NT-1EH550 -6,276,27Anna Talas & Rao ZvorovskiKalle Ojassalu & Uno Viigand
1026324S=ND7420 3,13-3,13Raigo Luhaorg & Jasper VähkVahur Kurig & Jüri Aava
115145Dx-2EH3300 0,2-0,2Helina Torv & Tiit PiibelehtInes Piibeleht & Eha Kork
1210294S+1ND2450 3,8-3,8Martin Vasar & Susanna LaanEduard Rumvolt & Mati Loide
13374D-2WC4100 -55Manglus Lember & Mihkel OrasRoger Liiv & Andres Kärp
1427315D-3WH3150 -3,873,87Oleg Antonkov & Jaan PärnaAllar Padari & Aire Taube
152523S+2ND2200 -2,472,47Aivar Kustavus & Raul RoslenderMarek Pontus & Margus Sutt
1630213S+2ND2200 -2,472,47Jüri Siim & Enn PällKati Iher & Mirjam Iher
Board 28 NS Game- Dealer W
  ♠3
T64
JT432
♣AQT7
 
♠AK982
J72
5
♣J943
  ♠JT76
KQ93
986
♣K6
    7     
 9 HCP 9  
   15     

♠Q54
A85
AKQ7
♣852
  N ♠   ♣
N 1 - - 3 1
S 1 - - 3 1
E - 4 2 - -
W - 4 2 - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14165D-2NSJ 200-3,533,53Marek Kolk & Andres KuuskMaarja Oras & Lauri Naber
22862S+1WH6 140-1,471,47Jan Vilgats & Arnold KivikTõnno Vähk & Oliver Loper
324131NT+1SS8120 4,73-4,73Teno Lutter & Gunnar VainuMaksim Karpov & Toomas Kork
42082NT=SH2120 4,73-4,73Hannes Tamme & Marko TennJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
512153S=WDJ 140-1,471,47Valev Parker & Andres SaulKalev Kalma & Aare Klaos
623112S+2WH4 170-2,532,53Jaak Simm & Jüri PakostaJaan Sutt & Lembit Kapp
7195D-2NS6 200-3,533,53Toivo Jullis & Oleg SirotinRein Kaarjas & Endel Küttis
817193S=WDJ 140-1,471,47Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
922182NT=SS8120 4,73-4,73Anna Talas & Rao ZvorovskiKalle Ojassalu & Uno Viigand
1026323S+1WD2 170-2,532,53Raigo Luhaorg & Jasper VähkVahur Kurig & Jüri Aava
115143NT-2SSK 200-3,533,53Helina Torv & Tiit PiibelehtInes Piibeleht & Eha Kork
1210293NT=SSK600 12-12Martin Vasar & Susanna LaanEduard Rumvolt & Mati Loide
13373S+1WH6 170-2,532,53Manglus Lember & Mihkel OrasRoger Liiv & Andres Kärp
1427313S=WH3 140-1,471,47Oleg Antonkov & Jaan PärnaAllar Padari & Aire Taube
152523S=EDQ 140-1,471,47Aivar Kustavus & Raul RoslenderMarek Pontus & Margus Sutt
1630214D-1NSJ 100-0,670,67Jüri Siim & Enn PällKati Iher & Mirjam Iher
Board 29 Game All- Dealer N
  ♠A93
QT53
A9854
♣J
 
♠Q42
J8
KT62
♣K654
  ♠KT5
K2
73
♣AT9872
   11     
 9 HCP 10 
   10     

♠J876
A9764
QJ
♣Q3
  N ♠   ♣
N - 2 4 1 -
S - 2 4 1 -
E 1 - - - 2
W 1 - - - 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14163H+1SC6170 1,33-1,33Marek Kolk & Andres KuuskMaarja Oras & Lauri Naber
22863H+1SC5170 1,33-1,33Jan Vilgats & Arnold KivikTõnno Vähk & Oliver Loper
324134H-1SC5 100-5,45,4Teno Lutter & Gunnar VainuMaksim Karpov & Toomas Kork
42084H=SCA620 10,13-10,13Hannes Tamme & Marko TennJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
512154C-1EDQ100 -0,60,6Valev Parker & Andres SaulKalev Kalma & Aare Klaos
623113H+1SC4170 1,33-1,33Jaak Simm & Jüri PakostaJaan Sutt & Lembit Kapp
7194H+1SHJ650 10,53-10,53Toivo Jullis & Oleg SirotinRein Kaarjas & Endel Küttis
817193H+1SC5170 1,33-1,33Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
922184H-2SC5 200-7,677,67Anna Talas & Rao ZvorovskiKalle Ojassalu & Uno Viigand
1026324C=EDQ 130-5,935,93Raigo Luhaorg & Jasper VähkVahur Kurig & Jüri Aava
115142H+2SS2170 1,33-1,33Helina Torv & Tiit PiibelehtInes Piibeleht & Eha Kork
1210292H+2SHJ170 1,33-1,33Martin Vasar & Susanna LaanEduard Rumvolt & Mati Loide
13372H+2SD2170 1,33-1,33Manglus Lember & Mihkel OrasRoger Liiv & Andres Kärp
1427312H+1SH3140 0,4-0,4Oleg Antonkov & Jaan PärnaAllar Padari & Aire Taube
152523H-1SC5 100-5,45,4Aivar Kustavus & Raul RoslenderMarek Pontus & Margus Sutt
1630213C=ES6 110-5,45,4Jüri Siim & Enn PällKati Iher & Mirjam Iher
Board 30 Love All- Dealer E
  ♠Q742
T964
K
♣T963
 
♠T6
A872
T9432
♣A5
  ♠AJ53
5
QJ8
♣KQ872
    5     
 8 HCP 13 
   14     

♠K98
KQJ3
A765
♣J4
  N ♠   ♣
N - - 1 - -
S - - 1 - -
E 1 1 - 3 2
W 1 1 - 3 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14162H=NDQ110 4,13-4,13Marek Kolk & Andres KuuskMaarja Oras & Lauri Naber
22862H=NCK110 4,13-4,13Jan Vilgats & Arnold KivikTõnno Vähk & Oliver Loper
324132C+1S*HK110 4,13-4,13Teno Lutter & Gunnar VainuMaksim Karpov & Toomas Kork
42083C-1E*HK50 2,53-2,53Hannes Tamme & Marko TennJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
512152H=NDQ110 4,13-4,13Valev Parker & Andres SaulKalev Kalma & Aare Klaos
623114C-2E*HK100 4,13-4,13Jaak Simm & Jüri PakostaJaan Sutt & Lembit Kapp
7194Hx-3SD3 500-9,679,67Toivo Jullis & Oleg SirotinRein Kaarjas & Endel Küttis
817193H-3SCA 150-2,332,33Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
922182S-3NCK 150-2,332,33Anna Talas & Rao ZvorovskiKalle Ojassalu & Uno Viigand
1026322Sx-3NCK 500-9,679,67Raigo Luhaorg & Jasper VähkVahur Kurig & Jüri Aava
115143D-1EHK50 2,53-2,53Helina Torv & Tiit PiibelehtInes Piibeleht & Eha Kork
1210292S-1NH6 500,2-0,2Martin Vasar & Susanna LaanEduard Rumvolt & Mati Loide
13373D+2WHK 150-2,332,33Manglus Lember & Mihkel OrasRoger Liiv & Andres Kärp
1427311NT-1WH350 2,53-2,53Oleg Antonkov & Jaan PärnaAllar Padari & Aire Taube
152522H-1SCA 500,2-0,2Aivar Kustavus & Raul RoslenderMarek Pontus & Margus Sutt
1630211NT+2EHK 150-2,332,33Jüri Siim & Enn PällKati Iher & Mirjam Iher

Session 1 Section A

ROUND 6

Board 31 NS Game- Dealer S
  ♠K83
Q5
KT7
♣KT987
 
♠AJ42
AKJ98642
A
♣-
  ♠QT75
T7
Q432
♣Q63
   11     
17 HCP 6  
    6     

♠96
3
J9865
♣AJ542
  N ♠   ♣
N - - - 2 3
S - - - 2 3
E 2 6 6 - -
W 2 6 6 - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14286H=WD7 980-6,66,6Marek Kolk & Andres KuuskJan Vilgats & Arnold Kivik
220136H=WH5 980-6,66,6Hannes Tamme & Marko TennMaksim Karpov & Toomas Kork
36236H=WD7 980-6,66,6Tõnno Vähk & Oliver LoperJaak Simm & Jüri Pakosta
416185H+1WD7 4805,13-5,13Maarja Oras & Lauri NaberKalle Ojassalu & Uno Viigand
512174H+2WC7 4805,13-5,13Valev Parker & Andres SaulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
62496H=WC7 980-6,66,6Teno Lutter & Gunnar VainuRein Kaarjas & Endel Küttis
732156H=WC7 980-6,66,6Vahur Kurig & Jüri AavaKalev Kalma & Aare Klaos
81056H=WC7 980-6,66,6Martin Vasar & Susanna LaanHelina Torv & Tiit Piibeleht
9185H+1WS3 4805,13-5,13Toivo Jullis & Oleg SirotinJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
101126H=WC10 980-6,66,6Jaan Sutt & Lembit KappMarek Pontus & Margus Sutt
111974H+2WC10 4805,13-5,13Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppRoger Liiv & Andres Kärp
1222274H+2WC7 4805,13-5,13Anna Talas & Rao ZvorovskiOleg Antonkov & Jaan Pärna
132634H+2WC7 4805,13-5,13Raigo Luhaorg & Jasper VähkManglus Lember & Mihkel Oras
1431144H+2WH5 4805,13-5,13Allar Padari & Aire TaubeInes Piibeleht & Eha Kork
1529214H+2WD6 4805,13-5,13Eduard Rumvolt & Mati LoideKati Iher & Mirjam Iher
1625304H+2WC10 4805,13-5,13Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Siim & Enn Päll
Board 32 EW Game- Dealer W
  ♠Q8
7432
T4
♣AKQT8
 
♠T5
KQJ5
A863
♣764
  ♠KJ642
T6
K97
♣J52
   11     
10 HCP 8  
   11     

♠A973
A98
QJ52
♣93
  N ♠   ♣
N 1 1 1 1 2
S 1 1 1 1 2
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14283NT-1SHK 50-3,333,33Marek Kolk & Andres KuuskJan Vilgats & Arnold Kivik
220132S=S*HK110 0,87-0,87Hannes Tamme & Marko TennMaksim Karpov & Toomas Kork
36232C-1NH10 50-3,333,33Tõnno Vähk & Oliver LoperJaak Simm & Jüri Pakosta
416183H-1NH10 50-3,333,33Maarja Oras & Lauri NaberKalle Ojassalu & Uno Viigand
512171NT+1SHK120 1,4-1,4Valev Parker & Andres SaulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
6249PASSN Pass -1,671,67Teno Lutter & Gunnar VainuRein Kaarjas & Endel Küttis
732153NT=SHK400 7,87-7,87Vahur Kurig & Jüri AavaKalev Kalma & Aare Klaos
81051NT+1SHK120 1,4-1,4Martin Vasar & Susanna LaanHelina Torv & Tiit Piibeleht
9183NT-3SS5 150-5,85,8Toivo Jullis & Oleg SirotinJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
101123NT-1SHK 50-3,333,33Jaan Sutt & Lembit KappMarek Pontus & Margus Sutt
111973NT-1SHK 50-3,333,33Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppRoger Liiv & Andres Kärp
1222273NT=NHK400 7,87-7,87Anna Talas & Rao ZvorovskiOleg Antonkov & Jaan Pärna
132632NT+1SHK150 1,93-1,93Raigo Luhaorg & Jasper VähkManglus Lember & Mihkel Oras
1431142NT+2NS4180 2,87-2,87Allar Padari & Aire TaubeInes Piibeleht & Eha Kork
1529212S-2E*C9200 3,27-3,27Eduard Rumvolt & Mati LoideKati Iher & Mirjam Iher
1625302NT-1SS10 50-3,333,33Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Siim & Enn Päll
Board 33 Love All- Dealer N
  ♠863
K
T9852
♣QT63
 
♠A954
AJ
A3
♣AK974
  ♠QT7
T9875
KQ4
♣82
    5     
20 HCP 7  
    8     

♠KJ2
Q6432
J76
♣J5
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 5 5 5 2 4
W 5 5 5 2 4
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14283C+1WS3 1306,93-6,93Marek Kolk & Andres KuuskJan Vilgats & Arnold Kivik
220133NT=EH2 4000,67-0,67Hannes Tamme & Marko TennMaksim Karpov & Toomas Kork
36233C=WHK 1107,27-7,27Tõnno Vähk & Oliver LoperJaak Simm & Jüri Pakosta
416184H=E*CJ 420-0,130,13Maarja Oras & Lauri NaberKalle Ojassalu & Uno Viigand
512173NT+1ED7 430-0,20,2Valev Parker & Andres SaulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
62492S+1WHK 1406,53-6,53Teno Lutter & Gunnar VainuRein Kaarjas & Endel Küttis
732154H=E*S2 420-0,130,13Vahur Kurig & Jüri AavaKalev Kalma & Aare Klaos
81052Hx-6S*CA 1400-14,0714,07Martin Vasar & Susanna LaanHelina Torv & Tiit Piibeleht
9184S=EH2 420-0,130,13Toivo Jullis & Oleg SirotinJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
101123NT+1WD9 430-0,20,2Jaan Sutt & Lembit KappMarek Pontus & Margus Sutt
111973NT=WD10 4000,67-0,67Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppRoger Liiv & Andres Kärp
1222274H+1W*C3 450-1,071,07Anna Talas & Rao ZvorovskiOleg Antonkov & Jaan Pärna
132632Hx-4S*CA 800-8,138,13Raigo Luhaorg & Jasper VähkManglus Lember & Mihkel Oras
1431143NT=WD10 4000,67-0,67Allar Padari & Aire TaubeInes Piibeleht & Eha Kork
1529213NT=ED2 4000,67-0,67Eduard Rumvolt & Mati LoideKati Iher & Mirjam Iher
1625303NT=WD10 4000,67-0,67Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Siim & Enn Päll
Board 34 NS Game- Dealer E
  ♠AKJ
K954
Q982
♣98
 
♠QT7652
7
K754
♣T4
  ♠-
AJ82
AJ6
♣AJ6532
   13     
 5 HCP 15 
    7     

♠9843
QT63
T3
♣KQ7
  N ♠   ♣
N 2 - 1 - -
S 2 - 1 - -
E - 1 - 2 3
W - 1 - 2 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14283NTx-4WS9800 13,93-13,93Marek Kolk & Andres KuuskJan Vilgats & Arnold Kivik
220133NT-3EH2150 5,73-5,73Hannes Tamme & Marko TennMaksim Karpov & Toomas Kork
36234Cx=ED10 510-8,738,73Tõnno Vähk & Oliver LoperJaak Simm & Jüri Pakosta
416182H-1SC10 1000,2-0,2Maarja Oras & Lauri NaberKalle Ojassalu & Uno Viigand
512173C+1ED10 130-0,60,6Valev Parker & Andres SaulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
62493Dx-1ED10100 4,73-4,73Teno Lutter & Gunnar VainuRein Kaarjas & Endel Küttis
732154Cx=ES4 510-8,738,73Vahur Kurig & Jüri AavaKalev Kalma & Aare Klaos
81053H-2SC10 200-2,332,33Martin Vasar & Susanna LaanHelina Torv & Tiit Piibeleht
9183C+1ED10 130-0,60,6Toivo Jullis & Oleg SirotinJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
101123C+1ES9 130-0,60,6Jaan Sutt & Lembit KappMarek Pontus & Margus Sutt
111974Cx=EH6 510-8,738,73Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppRoger Liiv & Andres Kärp
1222272S-1WH450 3,53-3,53Anna Talas & Rao ZvorovskiOleg Antonkov & Jaan Pärna
132633NT-3EH3150 5,73-5,73Raigo Luhaorg & Jasper VähkManglus Lember & Mihkel Oras
1431143C+1EH7 130-0,60,6Allar Padari & Aire TaubeInes Piibeleht & Eha Kork
1529213H-2ND6 200-2,332,33Eduard Rumvolt & Mati LoideKati Iher & Mirjam Iher
1625302C+2ED10 130-0,60,6Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Siim & Enn Päll
Board 35 EW Game- Dealer S
  ♠Q865
Q93
A75
♣864
 
♠7
AJT7
Q932
♣AJT5
  ♠AT932
865
T86
♣32
    8     
12 HCP 4  
   16     

♠KJ4
K42
KJ4
♣KQ97
  N ♠   ♣
N 1 1 - - 1
S 2 1 - - 2
E - - 1 1 -
W - - 1 1 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14282Cx-3WC4800 12,53-12,53Marek Kolk & Andres KuuskJan Vilgats & Arnold Kivik
220133NT-2S*S7 100-4,074,07Hannes Tamme & Marko TennMaksim Karpov & Toomas Kork
36232NT=S*D2120 1,6-1,6Tõnno Vähk & Oliver LoperJaak Simm & Jüri Pakosta
416181NT+1S*D4120 1,6-1,6Maarja Oras & Lauri NaberKalle Ojassalu & Uno Viigand
512173NT=S*S7400 7,4-7,4Valev Parker & Andres SaulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
62491NT=S*D290 0,8-0,8Teno Lutter & Gunnar VainuRein Kaarjas & Endel Küttis
732153NT=S*S7400 7,4-7,4Vahur Kurig & Jüri AavaKalev Kalma & Aare Klaos
81052NTx=W*DA 690-12,6712,67Martin Vasar & Susanna LaanHelina Torv & Tiit Piibeleht
9181NT=S*H1090 0,8-0,8Toivo Jullis & Oleg SirotinJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
101123NT-3S*S7 150-5,135,13Jaan Sutt & Lembit KappMarek Pontus & Margus Sutt
111973NT-1S*S7 50-2,672,67Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppRoger Liiv & Andres Kärp
1222273NT-2S*H10 100-4,074,07Anna Talas & Rao ZvorovskiOleg Antonkov & Jaan Pärna
132633NT-2S*S7 100-4,074,07Raigo Luhaorg & Jasper VähkManglus Lember & Mihkel Oras
1431141NT+1S*H7120 1,6-1,6Allar Padari & Aire TaubeInes Piibeleht & Eha Kork
1529211NT-1S*HJ 50-2,672,67Eduard Rumvolt & Mati LoideKati Iher & Mirjam Iher
1625301NT+1S*D2120 1,6-1,6Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Siim & Enn Päll
Board 36 Game All- Dealer W
  ♠875
QT
T654
♣K965
 
♠AT
K84
AKJ2
♣QJT7
  ♠QJ632
J9652
Q
♣43
    5     
18 HCP 6  
   11     

♠K94
A73
9873
♣A82
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 2 3 3 2 3
W 2 3 3 2 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14283NT-1WS8100 9,93-9,93Marek Kolk & Andres KuuskJan Vilgats & Arnold Kivik
220132S+2ED9 1706-6Hannes Tamme & Marko TennMaksim Karpov & Toomas Kork
36234H=ED9 620-3,733,73Tõnno Vähk & Oliver LoperJaak Simm & Jüri Pakosta
416184H=ED9 620-3,733,73Maarja Oras & Lauri NaberKalle Ojassalu & Uno Viigand
512174H=ES4 620-3,733,73Valev Parker & Andres SaulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
62494H=ED8 620-3,733,73Teno Lutter & Gunnar VainuRein Kaarjas & Endel Küttis
732153NT-1WS8100 9,93-9,93Vahur Kurig & Jüri AavaKalev Kalma & Aare Klaos
81054H+1ED9 650-4,674,67Martin Vasar & Susanna LaanHelina Torv & Tiit Piibeleht
9184H-1ED9100 9,93-9,93Toivo Jullis & Oleg SirotinJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
101123NT=WC5 600-3,073,07Jaan Sutt & Lembit KappMarek Pontus & Margus Sutt
111973NT=WC5 600-3,073,07Jüri Joonsaar & Tõnis PlekseppRoger Liiv & Andres Kärp
1222274H+1ED8 650-4,674,67Anna Talas & Rao ZvorovskiOleg Antonkov & Jaan Pärna
132634H+2ED9 680-5,275,27Raigo Luhaorg & Jasper VähkManglus Lember & Mihkel Oras
1431143NT=WC5 600-3,073,07Allar Padari & Aire TaubeInes Piibeleht & Eha Kork
1529212H+2ES4 1706-6Eduard Rumvolt & Mati LoideKati Iher & Mirjam Iher
1625303NT=WC5 600-3,073,07Aivar Kustavus & Raul RoslenderJüri Siim & Enn Päll

Session 1 Section A

ROUND 7

Board 37 NS Game- Dealer N
  ♠KJT98
8632
J9
♣76
 
♠4
AT95
Q8542
♣KQ4
  ♠Q76532
KQ
63
♣852
    5     
11 HCP 7  
   17     

♠A
J74
AKT7
♣AJT93
  N ♠   ♣
N - 1 1 - -
S - 1 1 - -
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14233NT-2SD4 200-6,476,47Marek Kolk & Andres KuuskJaak Simm & Jüri Pakosta
22053NT-2SS4 200-6,476,47Hannes Tamme & Marko TennHelina Torv & Tiit Piibeleht
312132Sx-2E*DK300 4-4Valev Parker & Andres SaulMaksim Karpov & Toomas Kork
416322S-2S*S4 200-6,476,47Maarja Oras & Lauri NaberVahur Kurig & Jüri Aava
518282NT=SD2120 0,13-0,13Kalle Ojassalu & Uno ViigandJan Vilgats & Arnold Kivik
62462Sx-3W*S8500 7,47-7,47Teno Lutter & Gunnar VainuTõnno Vähk & Oliver Loper
7922Sx-2W*C7300 4-4Rein Kaarjas & Endel KüttisMarek Pontus & Margus Sutt
81172C-2SS4 200-6,476,47Toivo Jullis & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91573Sx-3E*DK500 7,47-7,47Kalev Kalma & Aare KlaosRoger Liiv & Andres Kärp
102283NT-4SD2 400-1010Anna Talas & Rao ZvorovskiJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
113132S-3W*C7150 0,73-0,73Allar Padari & Aire TaubeManglus Lember & Mihkel Oras
1211293Sx-4E*DA800 11,73-11,73Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Mati Loide
1310262Sx-3E*DA500 7,47-7,47Martin Vasar & Susanna LaanRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427193C-2SH3 200-6,476,47Oleg Antonkov & Jaan PärnaJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1514303D-2WC7100 -0,40,4Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Siim & Enn Päll
1625213C=SS4110 -0,270,27Aivar Kustavus & Raul RoslenderKati Iher & Mirjam Iher
Board 38 EW Game- Dealer E
  ♠87
KQ
AT9763
♣J52
 
♠KJ9653
J9
QJ85
♣T
  ♠A4
A842
K
♣AKQ973
   10     
 8 HCP 20 
    2     

♠QT2
T7653
42
♣864
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 6 6 3 3 6
W 6 6 3 3 6
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14234S=WHQ 6203,4-3,4Marek Kolk & Andres KuuskJaak Simm & Jüri Pakosta
22054S+1WHK 6502,67-2,67Hannes Tamme & Marko TennHelina Torv & Tiit Piibeleht
312134S+1WHK 6502,67-2,67Valev Parker & Andres SaulMaksim Karpov & Toomas Kork
416326S=WDA 1430-1010Maarja Oras & Lauri NaberVahur Kurig & Jüri Aava
518283NT+2ED4 6602,67-2,67Kalle Ojassalu & Uno ViigandJan Vilgats & Arnold Kivik
62466S=EH7 1430-1010Teno Lutter & Gunnar VainuTõnno Vähk & Oliver Loper
7924S+2WHK 6802-2Rein Kaarjas & Endel KüttisMarek Pontus & Margus Sutt
81174S+1WHK 6502,67-2,67Toivo Jullis & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91574S+1WDA 6502,67-2,67Kalev Kalma & Aare KlaosRoger Liiv & Andres Kärp
102285D-2EH6200 14,2-14,2Anna Talas & Rao ZvorovskiJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
113136S=WS8 1430-1010Allar Padari & Aire TaubeManglus Lember & Mihkel Oras
1211295C=ED4 6004-4Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Mati Loide
1310265S+1WHK 6802-2Martin Vasar & Susanna LaanRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427193NT+2ED3 6602,67-2,67Oleg Antonkov & Jaan PärnaJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1514304S+1WHK 6502,67-2,67Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Siim & Enn Päll
1625216NTx+1WHK 1880-14,2714,27Aivar Kustavus & Raul RoslenderKati Iher & Mirjam Iher
Board 39 Game All- Dealer S
  ♠Q942
J64
AQ
♣J652
 
♠8
K93
T96432
♣K84
  ♠T
T8752
K85
♣Q973
   10     
 6 HCP 5  
   19     

♠AKJ7653
AQ
J7
♣AT
  N ♠   ♣
N 4 5 - - 1
S 4 5 - - -
E - - 1 1 -
W - - 1 1 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14236S-1SD3 100-4,534,53Marek Kolk & Andres KuuskJaak Simm & Jüri Pakosta
22053NT+1SD4630 7,73-7,73Hannes Tamme & Marko TennHelina Torv & Tiit Piibeleht
312136S-1SD10 100-4,534,53Valev Parker & Andres SaulMaksim Karpov & Toomas Kork
416326S=ND81430 15,93-15,93Maarja Oras & Lauri NaberVahur Kurig & Jüri Aava
518284S+1SD3650 8,73-8,73Kalle Ojassalu & Uno ViigandJan Vilgats & Arnold Kivik
62466S-1SD3 100-4,534,53Teno Lutter & Gunnar VainuTõnno Vähk & Oliver Loper
7926S-1SD10 100-4,534,53Rein Kaarjas & Endel KüttisMarek Pontus & Margus Sutt
81176S-1SS8 100-4,534,53Toivo Jullis & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91576S-1SD10 100-4,534,53Kalev Kalma & Aare KlaosRoger Liiv & Andres Kärp
102286S-1SD9 100-4,534,53Anna Talas & Rao ZvorovskiJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
113136S-1SD2 100-4,534,53Allar Padari & Aire TaubeManglus Lember & Mihkel Oras
1211296S-1SD10 100-4,534,53Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Mati Loide
1310264S+1SD10650 8,73-8,73Martin Vasar & Susanna LaanRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427196S-1SH3 100-4,534,53Oleg Antonkov & Jaan PärnaJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1514306S-1SD4 100-4,534,53Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Siim & Enn Päll
1625215S=SD3650 8,73-8,73Aivar Kustavus & Raul RoslenderKati Iher & Mirjam Iher
Board 40 Love All- Dealer W
  &spadspades;952
A732
K7
♣J954
 
♠A76
T65
QJ85
♣QT6
  ♠K4
KQJ8
T943
♣A72
    8     
 9 HCP 13 
   10     

♠QJT83
94
A62
♣K83
  N ♠   ♣
N - 2 - - -
S - 2 - - -
E - - 2 2 -
W - - 2 2 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14233D=ESQ 110-3,673,67Marek Kolk & Andres KuuskJaak Simm & Jüri Pakosta
22052S=SDQ110 2,33-2,33Hannes Tamme & Marko TennHelina Torv & Tiit Piibeleht
312132S-1SDQ 50-2,132,13Valev Parker & Andres SaulMaksim Karpov & Toomas Kork
416323D=ESQ 110-3,673,67Maarja Oras & Lauri NaberVahur Kurig & Jüri Aava
518282NT-2WS2100 2-2Kalle Ojassalu & Uno ViigandJan Vilgats & Arnold Kivik
62461NT-1ESQ50 0,4-0,4Teno Lutter & Gunnar VainuTõnno Vähk & Oliver Loper
7922NT-2WS6100 2-2Rein Kaarjas & Endel KüttisMarek Pontus & Margus Sutt
81173D=ESQ 110-3,673,67Toivo Jullis & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91573D=ESQ 110-3,673,67Kalev Kalma & Aare KlaosRoger Liiv & Andres Kärp
102282Sx=SDJ470 9,67-9,67Anna Talas & Rao ZvorovskiJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
113132NT-1WS950 0,4-0,4Allar Padari & Aire TaubeManglus Lember & Mihkel Oras
1211293H-1ESQ50 0,4-0,4Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Mati Loide
1310263D-1WSQ50 0,4-0,4Martin Vasar & Susanna LaanRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427192S=SH3110 2,33-2,33Oleg Antonkov & Jaan PärnaJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1514303S-2SH6 100-3,533,53Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Siim & Enn Päll
1625212NT-1ESQ50 0,4-0,4Aivar Kustavus & Raul RoslenderKati Iher & Mirjam Iher
Board 41 EW Game- Dealer N
  ♠AKT32
A
AJ75
♣Q83
 
♠Q85
QT9753
K8
♣JT
  ♠J6
KJ642
T32
♣742
   18     
 8 HCP 5  
    9     

♠974
8
Q964
♣AK965
  N ♠   ♣
N 6 6 1 6 6
S 6 6 1 6 6
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14236S=ND2980 4,67-4,67Marek Kolk & Andres KuuskJaak Simm & Jüri Pakosta
22054S+3NS6510 -4,44,4Hannes Tamme & Marko TennHelina Torv & Tiit Piibeleht
312136S=NH2980 4,67-4,67Valev Parker & Andres SaulMaksim Karpov & Toomas Kork
416326C-1NH2 50-12,1312,13Maarja Oras & Lauri NaberVahur Kurig & Jüri Aava
518286S=NH2980 4,67-4,67Kalle Ojassalu & Uno ViigandJan Vilgats & Arnold Kivik
62466S=ND10980 4,67-4,67Teno Lutter & Gunnar VainuTõnno Vähk & Oliver Loper
7924S+2NH2480 -5,335,33Rein Kaarjas & Endel KüttisMarek Pontus & Margus Sutt
81176S=NHK980 4,67-4,67Toivo Jullis & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91577C-2NC7 100-12,5312,53Kalev Kalma & Aare KlaosRoger Liiv & Andres Kärp
102285C+1NH3420 -6,076,07Anna Talas & Rao ZvorovskiJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
113136S=NC4980 4,67-4,67Allar Padari & Aire TaubeManglus Lember & Mihkel Oras
1211296S=NH2980 4,67-4,67Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Mati Loide
1310266Hx-6WSK1700 13,8-13,8Martin Vasar & Susanna LaanRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427194S+2NH3480 -5,335,33Oleg Antonkov & Jaan PärnaJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1514306S=NC2980 4,67-4,67Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Siim & Enn Päll
1625214S+2SH5480 -5,335,33Aivar Kustavus & Raul RoslenderKati Iher & Mirjam Iher
Board 42 Game All- Dealer E
  ♠J854
7
973
♣QT632
 
♠KT
Q6
AKQJ86
♣K74
  ♠Q73
AKT953
T
♣J98
    3     
18 HCP 10 
    9     

♠A962
J842
542
♣A5
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 5 1 5 5 2
W 5 1 5 5 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14236NTx-1WH7200 10,13-10,13Marek Kolk & Andres KuuskJaak Simm & Jüri Pakosta
22053NT+1WS4 630-44Hannes Tamme & Marko TennHelina Torv & Tiit Piibeleht
312134H=ECA 620-44Valev Parker & Andres SaulMaksim Karpov & Toomas Kork
416325D=WH7 600-3,273,27Maarja Oras & Lauri NaberVahur Kurig & Jüri Aava
518283NT+3WC3 690-5,675,67Kalle Ojassalu & Uno ViigandJan Vilgats & Arnold Kivik
62463NT+1WC3 630-44Teno Lutter & Gunnar VainuTõnno Vähk & Oliver Loper
7925H-1ECA100 8,53-8,53Rein Kaarjas & Endel KüttisMarek Pontus & Margus Sutt
81173NT+1WC3 630-44Toivo Jullis & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91575H-1WS4100 8,53-8,53Kalev Kalma & Aare KlaosRoger Liiv & Andres Kärp
102284H=ECA 620-44Anna Talas & Rao ZvorovskiJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
113134NT+1WS4 660-4,934,93Allar Padari & Aire TaubeManglus Lember & Mihkel Oras
1211294H=ECA 620-44Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Mati Loide
1310264H=ECA 620-44Martin Vasar & Susanna LaanRaigo Luhaorg & Jasper Vähk
1427196NT-1W 100 8,53-8,53Oleg Antonkov & Jaan PärnaJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1514304H=ECA 620-44Ines Piibeleht & Eha KorkJüri Siim & Enn Päll
1625216H-2ECA200 10,13-10,13Aivar Kustavus & Raul RoslenderKati Iher & Mirjam Iher

Session 1 Section A

ROUND 8

Board 43 Love All- Dealer S
  ♠63
J964
QT4
♣AJ95
 
♠AJ
AK72
72
♣KQ762
  ♠Q2
Q83
KJ653
♣T43
    8     
17 HCP 8  
    7     

♠KT98754
T5
A98
♣8
  N ♠   ♣
N - 2 - - -
S - 2 - - -
E 1 - 3 3 4
W 1 - 3 3 4
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14323NT-4ES7200 3,8-3,8Marek Kolk & Andres KuuskVahur Kurig & Jüri Aava
220184D-1EC850 -0,670,67Hannes Tamme & Marko TennKalle Ojassalu & Uno Viigand
323123NT-4WS6200 3,8-3,8Jaak Simm & Jüri PakostaValev Parker & Andres Saul
45134D-2EC8100 0,93-0,93Helina Torv & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Toomas Kork
59174H-1WS350 -0,670,67Rein Kaarjas & Endel KüttisHeino Lapp & Ülo Müürissepp
66163NT-2EH10100 0,93-0,93Tõnno Vähk & Oliver LoperMaarja Oras & Lauri Naber
724283NT-3WS6150 2,4-2,4Teno Lutter & Gunnar VainuJan Vilgats & Arnold Kivik
82104D-1EC850 -0,670,67Marek Pontus & Margus SuttMartin Vasar & Susanna Laan
9314D-1EC850 -0,670,67Manglus Lember & Mihkel OrasToivo Jullis & Oleg Sirotin
107113S-2SD7 100-4,274,27Roger Liiv & Andres KärpJaan Sutt & Lembit Kapp
111583NT-4WS6200 3,8-3,8Kalev Kalma & Aare KlaosJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
1222194Sx-2SCK 300-8,738,73Anna Talas & Rao ZvorovskiJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1331294D-2EC8100 0,93-0,93Allar Padari & Aire TaubeEduard Rumvolt & Mati Loide
1427253C=WS6 110-4,274,27Oleg Antonkov & Jaan PärnaAivar Kustavus & Raul Roslender
1514214H-3WS6150 2,4-2,4Ines Piibeleht & Eha KorkKati Iher & Mirjam Iher
1626305C-2WS6100 0,93-0,93Raigo Luhaorg & Jasper VähkJüri Siim & Enn Päll
Board 44 NS Game- Dealer W
  ♠54
A862
J7653
♣AT
 
♠QT82
J93
AK4
♣K43
  ♠K9
KQ54
8
♣QJ8652
    9     
13 HCP 11 
    7     

♠AJ763
T7
QT92
♣97
  N ♠   ♣
N - - - 1 -
S - - - 1 -
E 1 1 3 - 3
W 1 1 3 - 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14321NT=ED10 90-0,60,6Marek Kolk & Andres KuuskVahur Kurig & Jüri Aava
220183NT=WS5 400-7,47,4Hannes Tamme & Marko TennKalle Ojassalu & Uno Viigand
323123NT-2ED2100 4,27-4,27Jaak Simm & Jüri PakostaValev Parker & Andres Saul
45133NT-2ED2100 4,27-4,27Helina Torv & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Toomas Kork
59173NT-2WD6100 4,27-4,27Rein Kaarjas & Endel KüttisHeino Lapp & Ülo Müürissepp
66163C+2EH10 150-1,81,8Tõnno Vähk & Oliver LoperMaarja Oras & Lauri Naber
724283NT-2WD5100 4,27-4,27Teno Lutter & Gunnar VainuJan Vilgats & Arnold Kivik
82103NT-2ED2100 4,27-4,27Marek Pontus & Margus SuttMartin Vasar & Susanna Laan
9313NT=ED2 400-7,47,4Manglus Lember & Mihkel OrasToivo Jullis & Oleg Sirotin
107113NT-2WD5100 4,27-4,27Roger Liiv & Andres KärpJaan Sutt & Lembit Kapp
111583NT-1WD550 2,67-2,67Kalev Kalma & Aare KlaosJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
1222193NT=WS2 400-7,47,4Anna Talas & Rao ZvorovskiJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1331294H-4EH10200 6,53-6,53Allar Padari & Aire TaubeEduard Rumvolt & Mati Loide
1427254C+1ED9 150-1,81,8Oleg Antonkov & Jaan PärnaAivar Kustavus & Raul Roslender
1514213NT-1WS550 2,67-2,67Ines Piibeleht & Eha KorkKati Iher & Mirjam Iher
1626303NTx+1WS5 650-11,0711,07Raigo Luhaorg & Jasper VähkJüri Siim & Enn Päll
Board 45 Game All- Dealer N
  ♠96
AK9864
QJ32
♣2
 
♠KQ
J
K865
♣KQT864
  ♠AT5
T753
T4
♣J973
   10     
14 HCP 5  
   11     

♠J87432
Q2
A97
♣A5
  N ♠   ♣
N - 3 3 2 -
S - 3 3 2 -
E - - - - 4
W - - - - 4
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14323S+1SHJ170 3,93-3,93Marek Kolk & Andres KuuskVahur Kurig & Jüri Aava
220183H=NC7140 3-3Hannes Tamme & Marko TennKalle Ojassalu & Uno Viigand
323124H-2NC7 200-5,65,6Jaak Simm & Jüri PakostaValev Parker & Andres Saul
45134H-1NC7 100-2,932,93Helina Torv & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Toomas Kork
59173H=ND10140 3-3Rein Kaarjas & Endel KüttisHeino Lapp & Ülo Müürissepp
66162H+1NCJ140 3-3Tõnno Vähk & Oliver LoperMaarja Oras & Lauri Naber
724284H-2NC7 200-5,65,6Teno Lutter & Gunnar VainuJan Vilgats & Arnold Kivik
82104H-1NC7 100-2,932,93Marek Pontus & Margus SuttMartin Vasar & Susanna Laan
9314H-1NC7 100-2,932,93Manglus Lember & Mihkel OrasToivo Jullis & Oleg Sirotin
107113H-1SSK 100-2,932,93Roger Liiv & Andres KärpJaan Sutt & Lembit Kapp
111585Cx-1WHK200 4,4-4,4Kalev Kalma & Aare KlaosJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
1222194C=WHA 130-3,873,87Anna Talas & Rao ZvorovskiJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1331294S-1SCK 100-2,932,93Allar Padari & Aire TaubeEduard Rumvolt & Mati Loide
1427252H+1ND10140 3-3Oleg Antonkov & Jaan PärnaAivar Kustavus & Raul Roslender
1514214H-1NC7 100-2,932,93Ines Piibeleht & Eha KorkKati Iher & Mirjam Iher
1626303Hx=ND10730 12,33-12,33Raigo Luhaorg & Jasper VähkJüri Siim & Enn Päll
Board 46 Love All- Dealer E
  ♠AJ9
83
KJ963
♣K42
 
♠82
KJ64
Q72
♣JT87
  ♠KT75
AQ
AT5
♣Q963
   12     
 7 HCP 15 
    6     

♠Q643
T9752
84
♣A5
  N ♠   ♣
N - 1 1 1 -
S - 1 1 1 -
E 1 - - - 2
W 1 - - - 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14321NT+1EH2 120-0,070,07Marek Kolk & Andres KuuskVahur Kurig & Jüri Aava
220181NT+2EH2 150-1,131,13Hannes Tamme & Marko TennKalle Ojassalu & Uno Viigand
323121NT+2EH10 150-1,131,13Jaak Simm & Jüri PakostaValev Parker & Andres Saul
45132S-2NC6 1000,73-0,73Helina Torv & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Toomas Kork
59171NT+2EH5 150-1,131,13Rein Kaarjas & Endel KüttisHeino Lapp & Ülo Müürissepp
66162H-3SCJ 150-1,131,13Tõnno Vähk & Oliver LoperMaarja Oras & Lauri Naber
724282H-2SCJ 1000,73-0,73Teno Lutter & Gunnar VainuJan Vilgats & Arnold Kivik
82101NT+2EH10 150-1,131,13Marek Pontus & Margus SuttMartin Vasar & Susanna Laan
9313C=WH8 1100,07-0,07Manglus Lember & Mihkel OrasToivo Jullis & Oleg Sirotin
107113C=ES3 1100,07-0,07Roger Liiv & Andres KärpJaan Sutt & Lembit Kapp
111581NT+1WD6 120-0,070,07Kalev Kalma & Aare KlaosJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
1222191NT+1EH5 120-0,070,07Anna Talas & Rao ZvorovskiJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1331292D-1NC3 502,2-2,2Allar Padari & Aire TaubeEduard Rumvolt & Mati Loide
1427251NT=EH5 901-1Oleg Antonkov & Jaan PärnaAivar Kustavus & Raul Roslender
1514212S-1NC7 502,2-2,2Ines Piibeleht & Eha KorkKati Iher & Mirjam Iher
1626302NT+1ED8 150-1,131,13Raigo Luhaorg & Jasper VähkJüri Siim & Enn Päll
Board 47 NS Game- Dealer S
  ♠96
J32
A7
♣KT9853
 
♠K753
654
J9862
♣A
  ♠AQ42
AT98
54
♣QJ4
    8     
 8 HCP 13 
   11     

♠JT8
KQ7
KQT3
♣762
  N ♠   ♣
N - - - - 2
S - - - - 2
E 1 3 2 1 -
W 1 3 2 1 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14321S+2W*DA 140-0,80,8Marek Kolk & Andres KuuskVahur Kurig & Jüri Aava
220182S+1W*H2 140-0,80,8Hannes Tamme & Marko TennKalle Ojassalu & Uno Viigand
323122S=W*DA 1100,27-0,27Jaak Simm & Jüri PakostaValev Parker & Andres Saul
45133C-1ND5 1000,33-0,33Helina Torv & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Toomas Kork
59173S=W*DA 140-0,80,8Rein Kaarjas & Endel KüttisHeino Lapp & Ülo Müürissepp
66162S-4N*CQ 400-77Tõnno Vähk & Oliver LoperMaarja Oras & Lauri Naber
724283S-1W*DA50 4,53-4,53Teno Lutter & Gunnar VainuJan Vilgats & Arnold Kivik
82102S+1W*DA 140-0,80,8Marek Pontus & Margus SuttMartin Vasar & Susanna Laan
9311NT-1N*H3 1000,33-0,33Manglus Lember & Mihkel OrasToivo Jullis & Oleg Sirotin
107112D=WS9 900,87-0,87Roger Liiv & Andres KärpJaan Sutt & Lembit Kapp
111582S+1E*DK 140-0,80,8Kalev Kalma & Aare KlaosJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
1222191NT-1N*H10 1000,33-0,33Anna Talas & Rao ZvorovskiJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1331293NT-1E*SJ50 4,53-4,53Allar Padari & Aire TaubeEduard Rumvolt & Mati Loide
1427252H=EDK 1100,27-0,27Oleg Antonkov & Jaan PärnaAivar Kustavus & Raul Roslender
1514211NT-1N*S4 1000,33-0,33Ines Piibeleht & Eha KorkKati Iher & Mirjam Iher
1626302S+1E*C6 140-0,80,8Raigo Luhaorg & Jasper VähkJüri Siim & Enn Päll
Board 48 EW Game- Dealer W
  ♠AK43
K87
AT3
♣863
 
♠8762
AJ54
9875
♣5
  ♠QT95
T96
J2
♣KQ74
   14     
 5 HCP 8  
   13     

♠J
Q32
KQ64
♣AJT92
  N ♠   ♣
N 4 1 2 4 4
S 4 1 2 4 5
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
14323NT+2NS9460 1,53-1,53Marek Kolk & Andres KuuskVahur Kurig & Jüri Aava
220183NT+1SD9430 0,47-0,47Hannes Tamme & Marko TennKalle Ojassalu & Uno Viigand
323123NT+2NS5460 1,53-1,53Jaak Simm & Jüri PakostaValev Parker & Andres Saul
45133NT+1NH10430 0,47-0,47Helina Torv & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Toomas Kork
59173NT+2SD9460 1,53-1,53Rein Kaarjas & Endel KüttisHeino Lapp & Ülo Müürissepp
66163NT=NH10400 -0,530,53Tõnno Vähk & Oliver LoperMaarja Oras & Lauri Naber
724283NT+2NS3460 1,53-1,53Teno Lutter & Gunnar VainuJan Vilgats & Arnold Kivik
82106C-1NH10 50-10,410,4Marek Pontus & Margus SuttMartin Vasar & Susanna Laan
9313NT=NH9400 -0,530,53Manglus Lember & Mihkel OrasToivo Jullis & Oleg Sirotin
107113NT+2NDJ460 1,53-1,53Roger Liiv & Andres KärpJaan Sutt & Lembit Kapp
111583NT+1NS9430 0,47-0,47Kalev Kalma & Aare KlaosJohanna Piibor & Aleksis Zalitis
1222193NT+2NS10460 1,53-1,53Anna Talas & Rao ZvorovskiJüri Joonsaar & Tõnis Pleksepp
1331293NT+1NCK430 0,47-0,47Allar Padari & Aire TaubeEduard Rumvolt & Mati Loide
1427253NT+1NS5430 0,47-0,47Oleg Antonkov & Jaan PärnaAivar Kustavus & Raul Roslender
1514213NT=NH10400 -0,530,53Ines Piibeleht & Eha KorkKati Iher & Mirjam Iher
1626303NT+1SD7430 0,47-0,47Raigo Luhaorg & Jasper VähkJüri Siim & Enn Päll

MatchScores    

Ranks     Travellers

Session 1 Section A

ROUND 1
TABLE 1BOARD123456TOTALVPs
1SCORE100-14098066065010013,315,24Toivo Jullis/Oleg Sirotin
2XMPc4,332,46,071,671,2-2,4-13,34,76Marek Pontus/Margus Sutt
TABLE 2BOARD123456TOTALVPs
3SCORE50-170510650-200170-10,75,41Manglus Lember/Mihkel Oras
4XMPc2,81,53-4,21,67-11,93-0,5310,714,59Marek Kolk/Andres Kuusk
TABLE 3BOARD123456TOTALVPs
5SCORE100-1709806603001006,112,75Helina Torv/Tiit Piibeleht
6XMPc4,331,536,071,67-5,13-2,4-6,17,25Tõnno Vähk/Oliver Loper
TABLE 4BOARD123456TOTALVPs
7SCORE-800-400480660660200-193,11Roger Liiv/Andres Kärp
8XMPc-12,8-4,27-5,21,671,20,41916,89Johanna Piibor/Aleksis Zalitis
TABLE 5BOARD123456TOTALVPs
9SCORE-100-1704806506805006,312,75Rein Kaarjas/Endel Küttis
10XMPc-0,931,53-5,21,671,87,47-6,37,25Martin Vasar/Susanna Laan
TABLE 6BOARD123456TOTALVPs
11SCORE-50-140480660100170-9,55,75Jaan Sutt/Lembit Kapp
12XMPc0,472,4-5,21,67-8,27-0,539,514,25Valev Parker/Andres Saul
TABLE 7BOARD123456TOTALVPs
13SCORE110-20048066065050010,114,25Maksim Karpov/Toomas Kork
14XMPc4,40,6-5,21,671,27,47-10,15,75Ines Piibeleht/Eha Kork
TABLE 8BOARD123456TOTALVPs
15SCORE-300-200980650146017014,915,83Kalev Kalma/Aare Klaos
16XMPc-5,470,66,071,6712,53-0,53-14,94,17Maarja Oras/Lauri Naber
TABLE 9BOARD123456TOTALVPs
17SCORE50-170980650-1001700,510Heino Lapp/Ülo Müürissepp
18XMPc2,81,536,071,67-11-0,53-0,510Kalle Ojassalu/Uno Viigand
TABLE 10BOARD123456TOTALVPs
19SCORE-50-420480690620-110-13,74,46Jüri Joonsaar/Tõnis Pleksepp
20XMPc0,47-4,87-5,22,60,53-7,213,715,54Hannes Tamme/Marko Tenn
TABLE 11BOARD123456TOTALVPs
21SCORE-110-800420-1001430300-15,83,89Kati Iher/Mirjam Iher
22XMPc-1,07-11,53-6,47-12,1312,273,1315,816,11Anna Talas/Rao Zvorovski
TABLE 12BOARD123456TOTALVPs
23SCORE100-140980660143017026,218,38Jaak Simm/Jüri Pakosta
24XMPc4,332,46,071,6712,27-0,53-26,21,62Teno Lutter/Gunnar Vainu
TABLE 13BOARD123456TOTALVPs
25SCORE-100-140480650690140-1,59,01Aivar Kustavus/Raul Roslender
26XMPc-0,932,4-5,21,671,93-1,331,510,99Raigo Luhaorg/Jasper Vähk
TABLE 14BOARD123456TOTALVPs
27SCORE-300-140510650650170-4,97,67Oleg Antonkov/Jaan Pärna
28XMPc-5,472,4-4,21,671,2-0,534,912,33Jan Vilgats/Arnold Kivik
TABLE 15BOARD123456TOTALVPs
29SCORE-120-1101210650650-1306,613,15Eduard Rumvolt/Mati Loide
30XMPc-1,63,339,671,671,2-7,67-6,66,85Jüri Siim/Enn Päll
TABLE 16BOARD123456TOTALVPs
31SCORE100-300980-100-100420-96,1Allar Padari/Aire Taube
32XMPc4,33-26,07-12,13-115,73913,9Vahur Kurig/Jüri Aava

Session 1 Section A

ROUND 2
TABLE 1BOARD789101112TOTALVPs
23SCORE-600400-500110-100680-11,95,08Jaak Simm/Jüri Pakosta
8XMPc-6,131-9,40,53-3,735,811,914,92Johanna Piibor/Aleksis Zalitis
TABLE 2BOARD789101112TOTALVPs
22SCORE-400430-150140-1006200,510Anna Talas/Rao Zvorovski
15XMPc-1,531,8-1,81,6-3,734,13-0,510Kalev Kalma/Aare Klaos
TABLE 3BOARD789101112TOTALVPs
20SCORE-30015080140-1006203,111,46Hannes Tamme/Marko Tenn
1XMPc0,73-4,64,931,6-3,734,13-3,18,54Toivo Jullis/Oleg Sirotin
TABLE 4BOARD789101112TOTALVPs
4SCORE-170430-50-10011068010,214,25Marek Kolk/Andres Kuusk
12XMPc4,131,81,47-4,731,735,8-10,25,75Valev Parker/Andres Saul
TABLE 5BOARD789101112TOTALVPs
13SCORE-150460-10014012062015,115,83Maksim Karpov/Toomas Kork
32XMPc4,62,73-0,271,62,334,13-15,14,17Vahur Kurig/Jüri Aava
TABLE 6BOARD789101112TOTALVPs
29SCORE-170570-50110-50-1000,910,5Eduard Rumvolt/Mati Loide
5XMPc4,135,331,470,53-2,27-8,27-0,99,5Helina Torv/Tiit Piibeleht
TABLE 7BOARD789101112TOTALVPs
9SCORE-500460-50-200-50650-3,98,1Rein Kaarjas/Endel Küttis
28XMPc-3,932,731,47-7,07-2,275,133,911,9Jan Vilgats/Arnold Kivik
TABLE 8BOARD789101112TOTALVPs
26SCORE-170460-200-100-50-100-11,55,08Raigo Luhaorg/Jasper Vähk
17XMPc4,132,73-3,07-4,73-2,27-8,2711,514,92Heino Lapp/Ülo Müürissepp
TABLE 9BOARD789101112TOTALVPs
18SCORE-620460-1501102006503,911,9Kalle Ojassalu/Uno Viigand
25XMPc-6,732,73-1,80,5345,13-3,98,1Aivar Kustavus/Raul Roslender
TABLE 10BOARD789101112TOTALVPs
27SCORE-620430-100140-300-100-19,82,88Oleg Antonkov/Jaan Pärna
6XMPc-6,731,8-0,271,6-7,93-8,2719,817,12Tõnno Vähk/Oliver Loper
TABLE 11BOARD789101112TOTALVPs
10SCORE-600400-10014047068011,614,92Martin Vasar/Susanna Laan
30XMPc-6,131-0,271,69,65,8-11,65,08Jüri Siim/Enn Päll
TABLE 12BOARD789101112TOTALVPs
31SCORE-170-50-5014050-100-9,55,75Allar Padari/Aire Taube
11XMPc4,13-8,731,471,60,33-8,279,514,25Jaan Sutt/Lembit Kapp
TABLE 13BOARD789101112TOTALVPs
14SCORE-130-501001401006509,814,25Ines Piibeleht/Eha Kork
3XMPc5,13-8,735,131,61,535,13-9,85,75Manglus Lember/Mihkel Oras
TABLE 14BOARD789101112TOTALVPs
2SCORE-120170-100100120-100-4,28,1Marek Pontus/Margus Sutt
19XMPc5,53-4,07-0,270,532,33-8,274,211,9Jüri Joonsaar/Tõnis Pleksepp
TABLE 15BOARD789101112TOTALVPs
16SCORE-120920-5014030068031,919,37Maarja Oras/Lauri Naber
21XMPc5,5311,21,471,66,335,8-31,90,63Kati Iher/Mirjam Iher
TABLE 16BOARD789101112TOTALVPs
7SCORE-630-50-100140-50-200-26,21,62Roger Liiv/Andres Kärp
24XMPc-6,87-8,73-0,271,6-2,27-9,6726,218,38Teno Lutter/Gunnar Vainu

Session 1 Section A

ROUND 3
TABLE 1BOARD131415161718TOTALVPs
8SCORE170450-110-600-50500,510Johanna Piibor/Aleksis Zalitis
13XMPc-0,532,87-1,2-0,20,2-0,6-0,510Maksim Karpov/Toomas Kork
TABLE 2BOARD131415161718TOTALVPs
4SCORE20042050-620-400100-1,99,01Marek Kolk/Andres Kuusk
20XMPc0,471,873,13-1,13-7,471,21,910,99Hannes Tamme/Marko Tenn
TABLE 3BOARD131415161718TOTALVPs
22SCORE-100420-110-6205001305,312,33Anna Talas/Rao Zvorovski
17XMPc-7,21,87-1,2-1,1310,872,07-5,37,67Heino Lapp/Ülo Müürissepp
TABLE 4BOARD131415161718TOTALVPs
15SCORE200420-140-620-550100-9,75,75Kalev Kalma/Aare Klaos
6XMPc0,471,87-2,27-1,13-9,871,29,714,25Tõnno Vähk/Oliver Loper
TABLE 5BOARD131415161718TOTALVPs
28SCORE140420Pass-5001001009,113,9Jan Vilgats/Arnold Kivik
1XMPc-1,531,871,732,133,671,2-9,16,1Toivo Jullis/Oleg Sirotin
TABLE 6BOARD131415161718TOTALVPs
29SCORE140120-170-630-100-100-16,93,62Eduard Rumvolt/Mati Loide
16XMPc-1,53-5,6-3,27-1,2-1,13-4,216,916,38Maarja Oras/Lauri Naber
TABLE 7BOARD131415161718TOTALVPs
23SCORE17017050-620100-90-3,48,54Jaak Simm/Jüri Pakosta
5XMPc-0,53-4,333,13-1,133,67-4,23,411,46Helina Torv/Tiit Piibeleht
TABLE 8BOARD131415161718TOTALVPs
10SCORE200420-110-620-5050-0,410Martin Vasar/Susanna Laan
18XMPc0,471,87-1,2-1,130,2-0,60,410Kalle Ojassalu/Uno Viigand
TABLE 9BOARD131415161718TOTALVPs
9SCORE140-50-140-62010050-11,15,41Rein Kaarjas/Endel Küttis
12XMPc-1,53-9,2-2,27-1,133,67-0,611,114,59Valev Parker/Andres Saul
TABLE 10BOARD131415161718TOTALVPs
14SCORE200450-90-620-550140-67,25Ines Piibeleht/Eha Kork
11XMPc0,472,87-0,67-1,13-9,872,33612,75Jaan Sutt/Lembit Kapp
TABLE 11BOARD131415161718TOTALVPs
24SCORE200420-170-6201401505,312,33Teno Lutter/Gunnar Vainu
32XMPc0,471,87-3,27-1,134,532,8-5,37,67Vahur Kurig/Jüri Aava
TABLE 12BOARD131415161718TOTALVPs
25SCORE170430-140-620-50100-0,79,5Aivar Kustavus/Raul Roslender
19XMPc-0,531,87-2,27-1,130,21,20,710,5Jüri Joonsaar/Tõnis Pleksepp
TABLE 13BOARD131415161718TOTALVPs
26SCORE79014050200-150-20013,715,54Raigo Luhaorg/Jasper Vähk
2XMPc11,67-5,273,1312,93-2,27-6,53-13,74,46Marek Pontus/Margus Sutt
TABLE 14BOARD131415161718TOTALVPs
30SCORE170430-110-620-300100-5,37,67Jüri Siim/Enn Päll
31XMPc-0,531,87-1,2-1,13-5,471,25,312,33Allar Padari/Aire Taube
TABLE 15BOARD131415161718TOTALVPs
3SCORE17043050-63014014010,114,25Manglus Lember/Mihkel Oras
27XMPc-0,531,873,13-1,24,532,33-10,15,75Oleg Antonkov/Jaan Pärna
TABLE 16BOARD131415161718TOTALVPs
7SCORE200420100-62014010011,514,92Roger Liiv/Andres Kärp
21XMPc0,471,874,53-1,134,531,2-11,55,08Kati Iher/Mirjam Iher

Session 1 Section A

ROUND 4
TABLE 1BOARD192021222324TOTALVPs
8SCORE-800-90680140-120-420-13,94,46Johanna Piibor/Aleksis Zalitis
16XMPc-8,2-2,13-3,471,53-1,07-0,613,915,54Maarja Oras/Lauri Naber
TABLE 2BOARD192021222324TOTALVPs
13SCORE-600100680140-100-430-4,18,1Maksim Karpov/Toomas Kork
6XMPc-43-3,471,53-0,6-0,64,111,9Tõnno Vähk/Oliver Loper
TABLE 3BOARD192021222324TOTALVPs
22SCORE-600-120630-110100-670-19,52,88Anna Talas/Rao Zvorovski
28XMPc-4-3,2-4,87-5,274,6-6,7319,517,12Jan Vilgats/Arnold Kivik
TABLE 4BOARD192021222324TOTALVPs
20SCORE-600200650140-110-420-2,59,01Hannes Tamme/Marko Tenn
12XMPc-45,53-4,271,53-0,67-0,62,510,99Valev Parker/Andres Saul
TABLE 5BOARD192021222324TOTALVPs
4SCORE-1402001460200-100-42023,817,99Marek Kolk/Andres Kuusk
5XMPc5,65,5310,63,27-0,6-0,6-23,82,01Helina Torv/Tiit Piibeleht
TABLE 6BOARD192021222324TOTALVPs
11SCORE100-90680110-140-420210,99Jaan Sutt/Lembit Kapp
17XMPc9,33-2,13-3,470,53-1,67-0,6-29,01Heino Lapp/Ülo Müürissepp
TABLE 7BOARD192021222324TOTALVPs
24SCORE-1402001430200-200-43020,617,35Teno Lutter/Gunnar Vainu
10XMPc5,65,5310,133,27-3,33-0,6-20,62,65Martin Vasar/Susanna Laan
TABLE 8BOARD192021222324TOTALVPs
23SCORE100100710-50-110-450411,9Jaak Simm/Jüri Pakosta
18XMPc9,333-2,53-3,53-0,67-1,6-48,1Kalle Ojassalu/Uno Viigand
TABLE 9BOARD192021222324TOTALVPs
26SCORE-600-1201430-50-360-420-8,26,47Raigo Luhaorg/Jasper Vähk
15XMPc-4-3,210,13-3,53-7-0,68,213,53Kalev Kalma/Aare Klaos
TABLE 10BOARD192021222324TOTALVPs
1SCORE100100680-50-80-4005,712,75Toivo Jullis/Oleg Sirotin
29XMPc9,333-3,47-3,5300,33-5,77,25Eduard Rumvolt/Mati Loide
TABLE 11BOARD192021222324TOTALVPs
14SCORE-140-120680110-200-420-4,58,1Ines Piibeleht/Eha Kork
19XMPc5,6-3,2-3,470,53-3,33-0,64,511,9Jüri Joonsaar/Tõnis Pleksepp
TABLE 12BOARD192021222324TOTALVPs
25SCORE-630-90680-50-80-430-14,34,46Aivar Kustavus/Raul Roslender
9XMPc-4,6-2,13-3,47-3,530-0,614,315,54Rein Kaarjas/Endel Küttis
TABLE 13BOARD192021222324TOTALVPs
32SCORE-600-12071011090505,312,33Vahur Kurig/Jüri Aava
3XMPc-4-3,2-2,530,534,5310-5,37,67Manglus Lember/Mihkel Oras
TABLE 14BOARD192021222324TOTALVPs
31SCORE-600-9068011090-460-6,27,25Allar Padari/Aire Taube
7XMPc-4-2,13-3,470,534,53-1,676,212,75Roger Liiv/Andres Kärp
TABLE 15BOARD192021222324TOTALVPs
30SCORE-600-90710300-140-420-5,37,67Jüri Siim/Enn Päll
2XMPc-4-2,13-2,535,6-1,67-0,65,312,33Marek Pontus/Margus Sutt
TABLE 16BOARD192021222324TOTALVPs
27SCORE-600-901430110200-17017,116,38Oleg Antonkov/Jaan Pärna
21XMPc-4-2,1310,130,536,935,67-17,13,62Kati Iher/Mirjam Iher

Session 1 Section A

ROUND 5
TABLE 1BOARD252627282930TOTALVPs
4SCORE-300630590-20017011019,216,89Marek Kolk/Andres Kuusk
16XMPc64,137,13-3,531,334,13-19,23,11Maarja Oras/Lauri Naber
TABLE 2BOARD252627282930TOTALVPs
28SCORE-680180590-1401701102,210,99Jan Vilgats/Arnold Kivik
6XMPc-3,8-5,137,13-1,471,334,13-2,29,01Tõnno Vähk/Oliver Loper
TABLE 3BOARD252627282930TOTALVPs
24SCORE-680180170120-100110-8,76,1Teno Lutter/Gunnar Vainu
13XMPc-3,8-5,13-3,24,73-5,44,138,713,9Maksim Karpov/Toomas Kork
TABLE 4BOARD252627282930TOTALVPs
20SCORE-300904201206205019,617,12Hannes Tamme/Marko Tenn
8XMPc6-6,933,134,7310,132,53-19,62,88Johanna Piibor/Aleksis Zalitis
TABLE 5BOARD252627282930TOTALVPs
12SCORE-500650170-140100110512,33Valev Parker/Andres Saul
15XMPc1,274,87-3,2-1,47-0,64,13-57,67Kalev Kalma/Aare Klaos
TABLE 6BOARD252627282930TOTALVPs
23SCORE-500630420-17017010011,514,92Jaak Simm/Jüri Pakosta
11XMPc1,274,133,13-2,531,334,13-11,55,08Jaan Sutt/Lembit Kapp
TABLE 7BOARD252627282930TOTALVPs
1SCORE-650650100-200650-500-5,57,25Toivo Jullis/Oleg Sirotin
9XMPc-2,734,87-5-3,5310,53-9,675,512,75Rein Kaarjas/Endel Küttis
TABLE 8BOARD252627282930TOTALVPs
17SCORE-300650450-140170-15012,214,92Heino Lapp/Ülo Müürissepp
19XMPc64,873,8-1,471,33-2,33-12,25,08Jüri Joonsaar/Tõnis Pleksepp
TABLE 9BOARD252627282930TOTALVPs
22SCORE-650-10050120-200-150-24,12,01Anna Talas/Rao Zvorovski
18XMPc-2,73-9,8-6,274,73-7,67-2,3324,117,99Kalle Ojassalu/Uno Viigand
TABLE 10BOARD252627282930TOTALVPs
26SCORE-650600420-170-130-500-14,44,46Raigo Luhaorg/Jasper Vähk
32XMPc-2,733,333,13-2,53-5,93-9,6714,415,54Vahur Kurig/Jüri Aava
TABLE 11BOARD252627282930TOTALVPs
5SCORE-300650300-2001705011,414,59Helina Torv/Tiit Piibeleht
14XMPc64,870,2-3,531,332,53-11,45,41Ines Piibeleht/Eha Kork
TABLE 12BOARD252627282930TOTALVPs
10SCORE-650630450600170-5018,716,89Martin Vasar/Susanna Laan
29XMPc-2,734,133,8121,330,2-18,73,11Eduard Rumvolt/Mati Loide
TABLE 13BOARD252627282930TOTALVPs
3SCORE-500660100-170170-150-2,49,01Manglus Lember/Mihkel Oras
7XMPc1,274,87-5-2,531,33-2,332,410,99Roger Liiv/Andres Kärp
TABLE 14BOARD252627282930TOTALVPs
27SCORE-650650150-14014050-0,310Oleg Antonkov/Jaan Pärna
31XMPc-2,734,87-3,87-1,470,42,530,310Allar Padari/Aire Taube
TABLE 15BOARD252627282930TOTALVPs
25SCORE-68090200-140-100-50-19,92,88Aivar Kustavus/Raul Roslender
2XMPc-3,8-6,93-2,47-1,47-5,40,219,917,12Marek Pontus/Margus Sutt
TABLE 16BOARD252627282930TOTALVPs
30SCORE-650-200200-100-110-150-24,61,81Jüri Siim/Enn Päll
21XMPc-2,73-11-2,47-0,67-5,4-2,3324,618,19Kati Iher/Mirjam Iher

Session 1 Section A

ROUND 6
TABLE 1BOARD313233343536TOTALVPs
4SCORE-980-50-13080080010033,419,51Marek Kolk/Andres Kuusk
28XMPc-6,6-3,336,9313,9312,539,93-33,40,49Jan Vilgats/Arnold Kivik
TABLE 2BOARD313233343536TOTALVPs
20SCORE-980110-400150-100-1702,611,46Hannes Tamme/Marko Tenn
13XMPc-6,60,870,675,73-4,076-2,68,54Maksim Karpov/Toomas Kork
TABLE 3BOARD313233343536TOTALVPs
6SCORE-980-50-110-510120-620-13,54,46Tõnno Vähk/Oliver Loper
23XMPc-6,6-3,337,27-8,731,6-3,7313,515,54Jaak Simm/Jüri Pakosta
TABLE 4BOARD313233343536TOTALVPs
16SCORE-480-50-420-100120-620-0,310Maarja Oras/Lauri Naber
18XMPc5,13-3,33-0,130,21,6-3,730,310Kalle Ojassalu/Uno Viigand
TABLE 5BOARD313233343536TOTALVPs
12SCORE-480120-430-130400-6209,413,9Valev Parker/Andres Saul
17XMPc5,131,4-0,2-0,67,4-3,73-9,46,1Heino Lapp/Ülo Müürissepp
TABLE 6BOARD313233343536TOTALVPs
24SCORE-980Pass-14010090-6200,110Teno Lutter/Gunnar Vainu
9XMPc-6,6-1,676,534,730,8-3,73-0,110Rein Kaarjas/Endel Küttis
TABLE 7BOARD313233343536TOTALVPs
32SCORE-980400-420-5104001009,714,25Vahur Kurig/Jüri Aava
15XMPc-6,67,87-0,13-8,737,49,93-9,75,75Kalev Kalma/Aare Klaos
TABLE 8BOARD313233343536TOTALVPs
10SCORE-980120-1400-200-690-650-38,90Martin Vasar/Susanna Laan
5XMPc-6,61,4-14,07-2,33-12,67-4,6738,920Helina Torv/Tiit Piibeleht
TABLE 9BOARD313233343536TOTALVPs
1SCORE-480-150-420-130901009,313,9Toivo Jullis/Oleg Sirotin
8XMPc5,13-5,8-0,13-0,60,89,93-9,36,1Johanna Piibor/Aleksis Zalitis
TABLE 10BOARD313233343536TOTALVPs
11SCORE-980-50-430-130-150-600-18,93,11Jaan Sutt/Lembit Kapp
2XMPc-6,6-3,33-0,2-0,6-5,13-3,0718,916,89Marek Pontus/Margus Sutt
TABLE 11BOARD313233343536TOTALVPs
19SCORE-480-50-400-510-50-600-125,08Jüri Joonsaar/Tõnis Pleksepp
7XMPc5,13-3,330,67-8,73-2,67-3,071214,92Roger Liiv/Andres Kärp
TABLE 12BOARD313233343536TOTALVPs
22SCORE-480400-45050-100-6506,713,15Anna Talas/Rao Zvorovski
27XMPc5,137,87-1,073,53-4,07-4,67-6,76,85Oleg Antonkov/Jaan Pärna
TABLE 13BOARD313233343536TOTALVPs
26SCORE-480150-800150-100-680-4,77,67Raigo Luhaorg/Jasper Vähk
3XMPc5,131,93-8,135,73-4,07-5,274,712,33Manglus Lember/Mihkel Oras
TABLE 14BOARD313233343536TOTALVPs
31SCORE-480180-400-130120-6006,613,15Allar Padari/Aire Taube
14XMPc5,132,870,67-0,61,6-3,07-6,66,85Ines Piibeleht/Eha Kork
TABLE 15BOARD313233343536TOTALVPs
29SCORE-480200-400-200-50-17010,114,25Eduard Rumvolt/Mati Loide
21XMPc5,133,270,67-2,33-2,676-10,15,75Kati Iher/Mirjam Iher
TABLE 16BOARD313233343536TOTALVPs
25SCORE-480-50-400-130120-6000,410Aivar Kustavus/Raul Roslender
30XMPc5,13-3,330,67-0,61,6-3,07-0,410Jüri Siim/Enn Päll

Session 1 Section A

ROUND 7
TABLE 1BOARD373839404142TOTALVPs
4SCORE-200-620-100-1109802003,511,9Marek Kolk/Andres Kuusk
23XMPc-6,473,4-4,53-3,674,6710,13-3,58,1Jaak Simm/Jüri Pakosta
TABLE 2BOARD373839404142TOTALVPs
20SCORE-200-650630110510-630-2,19,01Hannes Tamme/Marko Tenn
5XMPc-6,472,677,732,33-4,4-42,110,99Helina Torv/Tiit Piibeleht
TABLE 3BOARD373839404142TOTALVPs
12SCORE300-650-100-50980-6200,710,5Valev Parker/Andres Saul
13XMPc42,67-4,53-2,134,67-4-0,79,5Maksim Karpov/Toomas Kork
TABLE 4BOARD373839404142TOTALVPs
16SCORE-200-14301430-110-50-600-19,62,88Maarja Oras/Lauri Naber
32XMPc-6,47-1015,93-3,67-12,13-3,2719,617,12Vahur Kurig/Jüri Aava
TABLE 5BOARD373839404142TOTALVPs
18SCORE120-660650100980-69012,514,92Kalle Ojassalu/Uno Viigand
28XMPc0,132,678,7324,67-5,67-12,55,08Jan Vilgats/Arnold Kivik
TABLE 6BOARD373839404142TOTALVPs
24SCORE500-1430-10050980-630-67,25Teno Lutter/Gunnar Vainu
6XMPc7,47-10-4,530,44,67-4612,75Tõnno Vähk/Oliver Loper
TABLE 7BOARD373839404142TOTALVPs
9SCORE300-680-1001004801006,713,15Rein Kaarjas/Endel Küttis
2XMPc42-4,532-5,338,53-6,76,85Marek Pontus/Margus Sutt
TABLE 8BOARD373839404142TOTALVPs
1SCORE-200-650-100-110980-630-11,35,41Toivo Jullis/Oleg Sirotin
17XMPc-6,472,67-4,53-3,674,67-411,314,59Heino Lapp/Ülo Müürissepp
TABLE 9BOARD373839404142TOTALVPs
15SCORE500-650-100-110-100100-2,19,01Kalev Kalma/Aare Klaos
7XMPc7,472,67-4,53-3,67-12,538,532,110,99Roger Liiv/Andres Kärp
TABLE 10BOARD373839404142TOTALVPs
22SCORE-400200-100470420-620-0,79,5Anna Talas/Rao Zvorovski
8XMPc-1014,2-4,539,67-6,07-40,710,5Johanna Piibor/Aleksis Zalitis
TABLE 11BOARD373839404142TOTALVPs
31SCORE150-1430-10050980-660-13,74,46Allar Padari/Aire Taube
3XMPc0,73-10-4,530,44,67-4,9313,715,54Manglus Lember/Mihkel Oras
TABLE 12BOARD373839404142TOTALVPs
11SCORE800-600-10050980-62012,314,92Jaan Sutt/Lembit Kapp
29XMPc11,734-4,530,44,67-4-12,35,08Eduard Rumvolt/Mati Loide
TABLE 13BOARD373839404142TOTALVPs
10SCORE500-680650501700-62028,418,73Martin Vasar/Susanna Laan
26XMPc7,4728,730,413,8-4-28,41,27Raigo Luhaorg/Jasper Vähk
TABLE 14BOARD373839404142TOTALVPs
27SCORE-200-660-100110480100-2,88,54Oleg Antonkov/Jaan Pärna
19XMPc-6,472,67-4,532,33-5,338,532,811,46Jüri Joonsaar/Tõnis Pleksepp
TABLE 15BOARD373839404142TOTALVPs
14SCORE100-650-100-100980-620-5,17,67Ines Piibeleht/Eha Kork
30XMPc-0,42,67-4,53-3,534,67-45,112,33Jüri Siim/Enn Päll
TABLE 16BOARD373839404142TOTALVPs
25SCORE110-188065050480200-0,69,5Aivar Kustavus/Raul Roslender
21XMPc-0,27-14,278,730,4-5,3310,130,610,5Kati Iher/Mirjam Iher

Session 1 Section A

ROUND 8
TABLE 1BOARD434445464748TOTALVPs
4SCORE200-90170-120-1404607,813,53Marek Kolk/Andres Kuusk
32XMPc3,8-0,63,93-0,07-0,81,53-7,86,47Vahur Kurig/Jüri Aava
TABLE 2BOARD434445464748TOTALVPs
20SCORE50-400140-150-140430-6,57,25Hannes Tamme/Marko Tenn
18XMPc-0,67-7,43-1,13-0,80,476,512,75Kalle Ojassalu/Uno Viigand
TABLE 3BOARD434445464748TOTALVPs
23SCORE200100-200-150-1104603,111,46Jaak Simm/Jüri Pakosta
12XMPc3,84,27-5,6-1,130,271,53-3,18,54Valev Parker/Andres Saul
TABLE 4BOARD434445464748TOTALVPs
5SCORE100100-100-100-1004303,811,9Helina Torv/Tiit Piibeleht
13XMPc0,934,27-2,930,730,330,47-3,88,1Maksim Karpov/Toomas Kork
TABLE 5BOARD434445464748TOTALVPs
9SCORE50100140-150-1404606,212,75Rein Kaarjas/Endel Küttis
17XMPc-0,674,273-1,13-0,81,53-6,27,25Heino Lapp/Ülo Müürissepp
TABLE 6BOARD434445464748TOTALVPs
6SCORE100-150140-150-400400-6,57,25Tõnno Vähk/Oliver Loper
16XMPc0,93-1,83-1,13-7-0,536,512,75Maarja Oras/Lauri Naber
TABLE 7BOARD434445464748TOTALVPs
24SCORE150100-200-100504607,913,53Teno Lutter/Gunnar Vainu
28XMPc2,44,27-5,60,734,531,53-7,96,47Jan Vilgats/Arnold Kivik
TABLE 8BOARD434445464748TOTALVPs
2SCORE50100-100-150-140-50-11,75,08Marek Pontus/Margus Sutt
10XMPc-0,674,27-2,93-1,13-0,8-10,411,714,92Martin Vasar/Susanna Laan
TABLE 9BOARD434445464748TOTALVPs
3SCORE50-400-100-110-100400-11,15,41Manglus Lember/Mihkel Oras
1XMPc-0,67-7,4-2,930,070,33-0,5311,114,59Toivo Jullis/Oleg Sirotin
TABLE 10BOARD434445464748TOTALVPs
7SCORE-100100-100-110-90460-0,510Roger Liiv/Andres Kärp
11XMPc-4,274,27-2,930,070,871,530,510Jaan Sutt/Lembit Kapp
TABLE 11BOARD434445464748TOTALVPs
15SCORE20050200-120-14043010,514,25Kalev Kalma/Aare Klaos
8XMPc3,82,674,4-0,07-0,80,47-10,55,75Johanna Piibor/Aleksis Zalitis
TABLE 12BOARD434445464748TOTALVPs
22SCORE-300-400-130-120-100460-18,23,36Anna Talas/Rao Zvorovski
19XMPc-8,73-7,4-3,87-0,070,331,5318,216,64Jüri Joonsaar/Tõnis Pleksepp
TABLE 13BOARD434445464748TOTALVPs
31SCORE100200-100-505043011,714,92Allar Padari/Aire Taube
29XMPc0,936,53-2,932,24,530,47-11,75,08Eduard Rumvolt/Mati Loide
TABLE 14BOARD434445464748TOTALVPs
27SCORE-110-150140-90-110430-1,39,5Oleg Antonkov/Jaan Pärna
25XMPc-4,27-1,8310,270,471,310,5Aivar Kustavus/Raul Roslender
TABLE 15BOARD434445464748TOTALVPs
14SCORE15050-100-50-1004004,111,9Ines Piibeleht/Eha Kork
21XMPc2,42,67-2,932,20,33-0,53-4,18,1Kati Iher/Mirjam Iher
TABLE 16BOARD434445464748TOTALVPs
26SCORE100-650730-150-1404300,710,5Raigo Luhaorg/Jasper Vähk
30XMPc0,93-11,0712,33-1,13-0,80,47-0,79,5Jüri Siim/Enn Päll