SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 7. august 2014

EEDU PAARIKAS

Ranks

JÕGEVA BK EEDU PAARIKAS 07/08/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

3 Table 30 Board Howell Movement Received 90 of 90 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
1=4Jan Vilgats & Arnold Kivik65,0012054,17
1=5Jaan Sutt & Enn Päll65,0012054,17
3=3Kalle Ojassalu & Hillar Ruus64,0012053,33
3=2Ago Lindsaar & Raivo Sikk64,0012053,33
56Lembit Kapp & Ülis Riisalu54,0012045,00
61Eduard Rumvolt & Andrus Sibul48,0012040,00

(printed at 7.08.2014 23:20:54 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323NT-3ES10150 22Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
543Sx=NDK530 40Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Arnold Kivik
612Sx-1NDK -10004Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323NT=SD4600 40Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
543NT-1SD3 -10004Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Arnold Kivik
612H+3ND7200 22Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
324S=NDJ420 40Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
544H-2NDJ -10004Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Arnold Kivik
613H+1SC2170 22Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT-3NS8 -30004Ago Lindsaar & Raivo SikkJan Vilgats & Arnold Kivik
352H=SSA110 22Kalle Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
613S-2WDA200 40Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S-1WS950 40Ago Lindsaar & Raivo SikkJan Vilgats & Arnold Kivik
353S+2WD10 -20004Kalle Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
611S+2WD10 -14022Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
241NT+2SS8150 22Ago Lindsaar & Raivo SikkJan Vilgats & Arnold Kivik
353NT-1SS8 -5004Kalle Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
613NT=SC2400 40Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
156NT-2NC10 -20022Eduard Rumvolt & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
433NT+1NSK630 40Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hillar Ruus
626NT-3NC10 -30004Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
155Dx=WDJ -55013Eduard Rumvolt & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
435Dx=WCA -55013Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hillar Ruus
625D=WSQ -40040Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
152S-2SH7 -10013Eduard Rumvolt & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
434D-1WS8100 40Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hillar Ruus
624S-2SD5 -10013Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT=WH8 -60040Kalle Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
413NT+1WC4 -63022Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
623NT+2WC4 -66004Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
351NT+3NH3180 04Kalle Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
413NT+1SC4430 40Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
623NT=SC5400 22Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
356Hx-1WDA100 40Kalle Ojassalu & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
415Hx=WC8 -65004Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
625Dx-1NDJ -20022Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
413NT-2EH3200 40Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
521S+2WH8 -14004Jaan Sutt & Enn PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
633NT-1EH2100 22Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
411NT-1EH1050 40Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
521NT=EH10 -9022Jaan Sutt & Enn PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
631NTx+1EH10 -28004Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
413D-1WCQ50 13Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
522NT-1ECK50 13Jaan Sutt & Enn PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
632NTx-2EH2300 40Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212H-2WD7200 40Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
542D-4SS5 -20022Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Arnold Kivik
633NT=WS3 -60004Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
217H=WH8 -151004Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
546H+1EC8 -101022Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Arnold Kivik
636H=ED4 -98040Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT+1NCJ630 40Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
542H-2ES4100 22Jaan Sutt & Enn PällJan Vilgats & Arnold Kivik
635S-1SH7 -10004Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-3WH7300 40Eduard Rumvolt & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hillar Ruus
522H=NCA110 22Jaan Sutt & Enn PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
644H-2NCK -10004Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134Sx-2SC4 -50004Eduard Rumvolt & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hillar Ruus
522NT-2NC6 -20022Jaan Sutt & Enn PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
642H-1NS8 -10040Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134H+1EH6 -45004Eduard Rumvolt & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hillar Ruus
523H+1WD2 -17040Jaan Sutt & Enn PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
644H=WSQ -42022Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
154H-2NCQ -10022Eduard Rumvolt & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
324S=ECA -62004Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
645H=NS2450 40Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
156NT=EHA -144004Eduard Rumvolt & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
326H-3EC7300 40Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
643NT+1EC7 -63022Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
154H-1WS650 31Eduard Rumvolt & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
323H-1WS950 31Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
643NT-2NH4 -10004Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT=NC10400 40Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
432NT+2NC7180 22Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hillar Ruus
654S-4ND3 -20004Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212D=SS490 04Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
433H-1WD3100 22Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hillar Ruus
651NT-3WC6300 40Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212H=EDJ -11004Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
434Hx-2ED2300 40Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Hillar Ruus
653NTx-1WD3100 22Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
131D+1WS5 -9022Eduard Rumvolt & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hillar Ruus
242NT-1WS350 40Ago Lindsaar & Raivo SikkJan Vilgats & Arnold Kivik
652Hx=WD3 -47004Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
Board 29 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134Sx-2SHA -50022Eduard Rumvolt & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hillar Ruus
243S=SH3140 40Ago Lindsaar & Raivo SikkJan Vilgats & Arnold Kivik
655Hx=ESA -85004Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
Board 30 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133C=NS2110 04Eduard Rumvolt & Andrus SibulKalle Ojassalu & Hillar Ruus
243NT+1SD7430 31Ago Lindsaar & Raivo SikkJan Vilgats & Arnold Kivik
653NT+1SCJ430 31Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 EDUARD RUMVOLT & ANDRUS SIBUL
JÕGEVA BK EEDU PAARIKAS 07/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 4 Matchpoints 48/120 Score 40,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2Sx-1NDK100100,004 8 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
2NSEW2H+3ND7-20050,002
3EWEW3H+1SC2-17050,002
4AllEW3S-2WDA-2000,000 2 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
5NSEW1S+2WD1014050,002
6EWEW3NT=SC2-4000,000
7AllNS6NT-2NC10-20050,002 4 Jaan Sutt
Enn Päll
8-NS5Dx=WDJ-55025,001
9EWNS2S-2SH7-10025,001
10AllEW3NT+1WC463050,002 6 Jan Vilgats
Arnold Kivik
11-EW3NT+1SC4-4300,000
12NSEW5Hx=WC8650100,004
13AllEW3NT-2EH3-2000,000 3 Jan Vilgats
Arnold Kivik
14-EW1NT-1EH10-500,000
15NSEW3D-1WCQ-5075,003
16EWEW2H-2WD7-2000,000 4 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
17-EW7H=WH81510100,004
18NSEW3NT+1NCJ-6300,000
19EWNS3NT-3WH7300100,004 4 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
20AllNS4Sx-2SC4-5000,000
21NSNS4H+1EH6-4500,000
22EWNS4H-2NCQ-10050,002 5 Jaan Sutt
Enn Päll
23AllNS6NT=EHA-14400,000
24-NS4H-1WS65075,003
25EWEW3NT=NC10-4000,000 8 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
26AllEW2D=SS4-90100,004
27-EW2H=EDJ110100,004
28NSNS1D+1WS5-9050,002 4 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
29AllNS4Sx-2SHA-50050,002
30-NS3C=NS21100,000

PAIR 2 AGO LINDSAAR & RAIVO SIKK
JÕGEVA BK EEDU PAARIKAS 07/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 4 Matchpoints 64/120 Score 53,33% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT-3ES10-15050,002 2 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
2NSEW3NT=SD4-6000,000
3EWEW4S=NDJ-4200,000
4AllNS3NT-3NS8-3000,000 6 Jan Vilgats
Arnold Kivik
5NSNS4S-1WS950100,004
6EWNS1NT+2SS815050,002
7AllEW6NT-3NC10300100,004 7 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
8-EW5D=WSQ4000,000
9EWEW4S-2SD510075,003
10AllEW3NT+2WC4660100,004 8 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
11-EW3NT=SC5-40050,002
12NSEW5Dx-1NDJ20050,002
13AllEW1S+2WH8140100,004 9 Jaan Sutt
Enn Päll
14-EW1NT=EH109050,002
15NSEW2NT-1ECK-5075,003
16EWNS2H-2WD7200100,004 8 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
17-NS7H=WH8-15100,000
18NSNS3NT+1NCJ630100,004
19EWEW2H=NCA-11050,002 4 Jaan Sutt
Enn Päll
20AllEW2NT-2NC620050,002
21NSEW3H+1WD21700,000
22EWEW4S=ECA620100,004 5 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
23AllEW6H-3EC7-3000,000
24-EW3H-1WS9-5025,001
25EWNS3NT=NC10400100,004 4 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
26AllNS2D=SS4900,000
27-NS2H=EDJ-1100,000
28NSNS2NT-1WS350100,004 11 Jan Vilgats
Arnold Kivik
29AllNS3S=SH3140100,004
30-NS3NT+1SD743075,003

PAIR 3 KALLE OJASSALU & HILLAR RUUS
JÕGEVA BK EEDU PAARIKAS 07/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 4 Matchpoints 64/120 Score 53,33% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT-3ES1015050,002 10 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
2NSNS3NT=SD4600100,004
3EWNS4S=NDJ420100,004
4AllNS2H=SSA11050,002 2 Jaan Sutt
Enn Päll
5NSNS3S+2WD10-2000,000
6EWNS3NT-1SS8-500,000
7AllEW3NT+1NSK-6300,000 3 Jan Vilgats
Arnold Kivik
8-EW5Dx=WCA55075,003
9EWEW4D-1WS8-1000,000
10AllNS3NT=WH8-600100,004 8 Jaan Sutt
Enn Päll
11-NS1NT+3NH31800,000
12NSNS6Hx-1WDA100100,004
13AllEW3NT-1EH2-10050,002 6 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
14-EW1NTx+1EH10280100,004
15NSEW2NTx-2EH2-3000,000
16EWEW3NT=WS3600100,004 8 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
17-EW6H=ED49800,000
18NSEW5S-1SH7100100,004
19EWEW3NT-3WH7-3000,000 8 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
20AllEW4Sx-2SC4500100,004
21NSEW4H+1EH6450100,004
22EWNS4S=ECA-6200,000 7 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
23AllNS6H-3EC7300100,004
24-NS3H-1WS95075,003
25EWEW2NT+2NC7-18050,002 4 Jan Vilgats
Arnold Kivik
26AllEW3H-1WD3-10050,002
27-EW4Hx-2ED2-3000,000
28NSEW1D+1WS59050,002 8 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
29AllEW4Sx-2SHA50050,002
30-EW3C=NS2-110100,004

PAIR 4 JAN VILGATS & ARNOLD KIVIK
JÕGEVA BK EEDU PAARIKAS 07/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 4 Matchpoints 65/120 Score 54,17% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3Sx=NDK-5300,000 8 Jaan Sutt
Enn Päll
2NSEW3NT-1SD3100100,004
3EWEW4H-2NDJ100100,004
4AllEW3NT-3NS8300100,004 6 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
5NSEW4S-1WS9-500,000
6EWEW1NT+2SS8-15050,002
7AllNS3NT+1NSK630100,004 9 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
8-NS5Dx=WCA-55025,001
9EWNS4D-1WS8100100,004
10AllNS3NT+1WC4-63050,002 6 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
11-NS3NT+1SC4430100,004
12NSNS5Hx=WC8-6500,000
13AllNS3NT-2EH3200100,004 9 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
14-NS1NT-1EH1050100,004
15NSNS3D-1WCQ5025,001
16EWEW2D-4SS520050,002 6 Jaan Sutt
Enn Päll
17-EW6H+1EC8101050,002
18NSEW2H-2ES4-10050,002
19EWEW4H-2NCK100100,004 6 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
20AllEW2H-1NS81000,000
21NSEW4H=WSQ42050,002
22EWEW5H=NS2-4500,000 6 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
23AllEW3NT+1EC763050,002
24-EW3NT-2NH4100100,004
25EWNS2NT+2NC718050,002 8 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
26AllNS3H-1WD310050,002
27-NS4Hx-2ED2300100,004
28NSEW2NT-1WS3-500,000 1 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
29AllEW3S=SH3-1400,000
30-EW3NT+1SD7-43025,001

PAIR 5 JAAN SUTT & ENN PÄLL
JÕGEVA BK EEDU PAARIKAS 07/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 4 Matchpoints 65/120 Score 54,17% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3Sx=NDK530100,004 4 Jan Vilgats
Arnold Kivik
2NSNS3NT-1SD3-1000,000
3EWNS4H-2NDJ-1000,000
4AllEW2H=SSA-11050,002 10 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
5NSEW3S+2WD10200100,004
6EWEW3NT-1SS850100,004
7AllEW6NT-2NC1020050,002 8 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
8-EW5Dx=WDJ55075,003
9EWEW2S-2SH710075,003
10AllEW3NT=WH86000,000 4 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
11-EW1NT+3NH3-180100,004
12NSEW6Hx-1WDA-1000,000
13AllNS1S+2WH8-1400,000 3 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
14-NS1NT=EH10-9050,002
15NSNS2NT-1ECK5025,001
16EWNS2D-4SS5-20050,002 6 Jan Vilgats
Arnold Kivik
17-NS6H+1EC8-101050,002
18NSNS2H-2ES410050,002
19EWNS2H=NCA11050,002 8 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
20AllNS2NT-2NC6-20050,002
21NSNS3H+1WD2-170100,004
22EWEW4H-2NCQ10050,002 7 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
23AllEW6NT=EHA1440100,004
24-EW4H-1WS6-5025,001
25EWEW4S-4ND3200100,004 6 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
26AllEW1NT-3WC6-3000,000
27-EW3NTx-1WD3-10050,002
28NSEW2Hx=WD3470100,004 9 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
29AllEW5Hx=ESA850100,004
30-EW3NT+1SCJ-43025,001

PAIR 6 LEMBIT KAPP & ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK EEDU PAARIKAS 07/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 4 Matchpoints 54/120 Score 45,00% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2Sx-1NDK-1000,000 4 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
2NSNS2H+3ND720050,002
3EWNS3H+1SC217050,002
4AllNS3S-2WDA200100,004 10 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
5NSNS1S+2WD10-14050,002
6EWNS3NT=SC2400100,004
7AllNS6NT-3NC10-3000,000 5 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
8-NS5D=WSQ-400100,004
9EWNS4S-2SD5-10025,001
10AllNS3NT+2WC4-6600,000 4 Ago Lindsaar
Raivo Sikk
11-NS3NT=SC540050,002
12NSNS5Dx-1NDJ-20050,002
13AllNS3NT-1EH210050,002 6 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
14-NS1NTx+1EH10-2800,000
15NSNS2NTx-2EH2300100,004
16EWNS3NT=WS3-6000,000 4 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
17-NS6H=ED4-980100,004
18NSNS5S-1SH7-1000,000
19EWNS4H-2NCK-1000,000 6 Jan Vilgats
Arnold Kivik
20AllNS2H-1NS8-100100,004
21NSNS4H=WSQ-42050,002
22EWNS5H=NS2450100,004 6 Jan Vilgats
Arnold Kivik
23AllNS3NT+1EC7-63050,002
24-NS3NT-2NH4-1000,000
25EWNS4S-4ND3-2000,000 6 Jaan Sutt
Enn Päll
26AllNS1NT-3WC6300100,004
27-NS3NTx-1WD310050,002
28NSNS2Hx=WD3-4700,000 3 Jaan Sutt
Enn Päll
29AllNS5Hx=ESA-8500,000
30-NS3NT+1SCJ43075,003

Ranks     Travellers     ScoreCards

kolmapäev, 6. august 2014

SUVEÄSS PAIDE

Ranks

JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

6½ Table 26 Board Howell Movement Received 156 of 156 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
15Marko Tenn & Oleg Sirotin139,0024057,92
211Reet Lepikult & Tiiu Valder135,0024056,25
3=3Lembit Kapp & Jaan Sutt134,0024055,83
3=1Jaan Võsu & Urmas Virves134,0024055,83
513Ülis Riisalu & Kalle Ojassalu133,0024055,42
69Aarne Malmre & Jaan Lemberg131,0024054,58
78Heino Lapp & Ülo Müürissepp120,0024050,00
86Ago Abner & Urmas Lööper117,0024048,75
94Jaak Andres Alevi & Jüri Siim116,0024048,33
107Aimur Raudsepp & Vello Kivila109,0024045,42
112Endel Küttis & Rein Kaarjas103,0024042,92
1210Rein Haavala & Eelar Tartu99,0024041,25
1312Kaupo Ahuna & Joel Koplimäe90,0024037,50

(printed at 6.08.2014 23:56:29 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
142S+2SD6170 100Jaan Võsu & Urmas VirvesJaak Andres Alevi & Jüri Siim
233NT-2ND8 -100010Endel Küttis & Rein KaarjasLembit Kapp & Jaan Sutt
793S=SD5140 73Aimur Raudsepp & Vello KivilaAarne Malmre & Jaan Lemberg
8134S-1SS2 -5028Heino Lapp & Ülo MüürisseppÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1062C=SC290 46Rein Haavala & Eelar TartuAgo Abner & Urmas Lööper
1253S=SC5140 73Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143D=WSA -11073Jaan Võsu & Urmas VirvesJaak Andres Alevi & Jüri Siim
233D=WSK -11073Endel Küttis & Rein KaarjasLembit Kapp & Jaan Sutt
793Sx-2NDA -500010Aimur Raudsepp & Vello KivilaAarne Malmre & Jaan Lemberg
8133D+1ES8 -13046Heino Lapp & Ülo MüürisseppÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1063S-1ND2 -100100Rein Haavala & Eelar TartuAgo Abner & Urmas Lööper
1253S-2NDA -20028Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
254S+1SH3450 37Endel Küttis & Rein KaarjasMarko Tenn & Oleg Sirotin
344S+1SH6450 37Lembit Kapp & Jaan SuttJaak Andres Alevi & Jüri Siim
8104S+2SH10480 91Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Haavala & Eelar Tartu
914S+1NDA450 37Aarne Malmre & Jaan LembergJaan Võsu & Urmas Virves
1174S+2SH10480 91Reet Lepikult & Tiiu ValderAimur Raudsepp & Vello Kivila
1364S+1SH5450 37Ülis Riisalu & Kalle OjassaluAgo Abner & Urmas Lööper
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
252Sx-1NS6 -200010Endel Küttis & Rein KaarjasMarko Tenn & Oleg Sirotin
342S=NDA110 91Lembit Kapp & Jaan SuttJaak Andres Alevi & Jüri Siim
8102S=NS3110 91Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Haavala & Eelar Tartu
912NT-1EH5100 64Aarne Malmre & Jaan LembergJaan Võsu & Urmas Virves
1172NT=EC9 -12028Reet Lepikult & Tiiu ValderAimur Raudsepp & Vello Kivila
1363C-1NDK -10046Ülis Riisalu & Kalle OjassaluAgo Abner & Urmas Lööper
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172NT-1ES250 82Jaan Võsu & Urmas VirvesAimur Raudsepp & Vello Kivila
361NT+2EHJ -15037Lembit Kapp & Jaan SuttAgo Abner & Urmas Lööper
452Cx-2SH2 -500010Jaak Andres Alevi & Jüri SiimMarko Tenn & Oleg Sirotin
9114H-2WC10100 100Aarne Malmre & Jaan LembergReet Lepikult & Tiiu Valder
1022NT+1EC2 -15037Rein Haavala & Eelar TartuEndel Küttis & Rein Kaarjas
1283H=WC10 -14064Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174Sx-2NC8 -30082Jaan Võsu & Urmas VirvesAimur Raudsepp & Vello Kivila
365H-1ESA100 100Lembit Kapp & Jaan SuttAgo Abner & Urmas Lööper
454H+1EC10 -65037Jaak Andres Alevi & Jüri SiimMarko Tenn & Oleg Sirotin
9114H+1ESA -65037Aarne Malmre & Jaan LembergReet Lepikult & Tiiu Valder
1024H=ED2 -62064Rein Haavala & Eelar TartuEndel Küttis & Rein Kaarjas
1284H+2EC5 -680010Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283H=EC7 -140010Endel Küttis & Rein KaarjasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
472C-1NDJ -10037Jaak Andres Alevi & Jüri SiimAimur Raudsepp & Vello Kivila
563C=NDJ110 82Marko Tenn & Oleg SirotinAgo Abner & Urmas Lööper
10123H-1EC2100 64Rein Haavala & Eelar TartuKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
1132C-1NDJ -10037Reet Lepikult & Tiiu ValderLembit Kapp & Jaan Sutt
1393NT-4WC6400 100Ülis Riisalu & Kalle OjassaluAarne Malmre & Jaan Lemberg
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283NT+3SS5490 37Endel Küttis & Rein KaarjasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
473NT+2SD9460 010Jaak Andres Alevi & Jüri SiimAimur Raudsepp & Vello Kivila
566C=NS10920 73Marko Tenn & Oleg SirotinAgo Abner & Urmas Lööper
10123NT+3SS4490 37Rein Haavala & Eelar TartuKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
1136NT=SS4990 100Reet Lepikult & Tiiu ValderLembit Kapp & Jaan Sutt
1396C=NC4920 73Ülis Riisalu & Kalle OjassaluAarne Malmre & Jaan Lemberg
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1104H+2ED4 -68064Jaan Võsu & Urmas VirvesRein Haavala & Eelar Tartu
394H+2ED7 -68064Lembit Kapp & Jaan SuttAarne Malmre & Jaan Lemberg
585H+2ES10 -71028Marko Tenn & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
674Sx-2SHQ -300100Ago Abner & Urmas LööperAimur Raudsepp & Vello Kivila
11134H+2ED7 -68064Reet Lepikult & Tiiu ValderÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1246H=ESA -1430010Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeJaak Andres Alevi & Jüri Siim
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103S-1EHK100 73Jaan Võsu & Urmas VirvesRein Haavala & Eelar Tartu
392Sx=EHK -670010Lembit Kapp & Jaan SuttAarne Malmre & Jaan Lemberg
582S-1EHK100 73Marko Tenn & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
673S-1EHK100 73Ago Abner & Urmas LööperAimur Raudsepp & Vello Kivila
11132S-1WHJ100 73Reet Lepikult & Tiiu ValderÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1244H-3ND7 -30028Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeJaak Andres Alevi & Jüri Siim
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2112H-1NSA -5082Endel Küttis & Rein KaarjasReet Lepikult & Tiiu Valder
4103C=EH2 -11028Jaak Andres Alevi & Jüri SiimRein Haavala & Eelar Tartu
693C=ED10 -11028Ago Abner & Urmas LööperAarne Malmre & Jaan Lemberg
783C-1ED1050 100Aimur Raudsepp & Vello KivilaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1213C=ED9 -11028Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeJaan Võsu & Urmas Virves
1351NT=WS6 -9064Ülis Riisalu & Kalle OjassaluMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2115S-1NDA -10028Endel Küttis & Rein KaarjasReet Lepikult & Tiiu Valder
4106Dx-2ES2300 64Jaak Andres Alevi & Jüri SiimRein Haavala & Eelar Tartu
695D-1ED250 46Ago Abner & Urmas LööperAarne Malmre & Jaan Lemberg
784S+1NDK650 100Aimur Raudsepp & Vello KivilaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1214S=NDA620 82Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeJaan Võsu & Urmas Virves
1354H=WSK -420010Ülis Riisalu & Kalle OjassaluMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162NT=WH10 -120010Jaan Võsu & Urmas VirvesAgo Abner & Urmas Lööper
3124S-1WC7100 64Lembit Kapp & Jaan SuttKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
5113C=ESA -11028Marko Tenn & Oleg SirotinReet Lepikult & Tiiu Valder
7103NT-1EH8100 64Aimur Raudsepp & Vello KivilaRein Haavala & Eelar Tartu
893NT-1WHK100 64Heino Lapp & Ülo MüürisseppAarne Malmre & Jaan Lemberg
1323NT-2WD2200 100Ülis Riisalu & Kalle OjassaluEndel Küttis & Rein Kaarjas
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162D+2NCQ130 82Jaan Võsu & Urmas VirvesAgo Abner & Urmas Lööper
3122S+1SDA140 100Lembit Kapp & Jaan SuttKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
5112D=NCJ90 64Marko Tenn & Oleg SirotinReet Lepikult & Tiiu Valder
7103H+1EDJ -17019Aimur Raudsepp & Vello KivilaRein Haavala & Eelar Tartu
892H+2EDJ -17019Heino Lapp & Ülo MüürisseppAarne Malmre & Jaan Lemberg
1323S-2SH3 -10046Ülis Riisalu & Kalle OjassaluEndel Küttis & Rein Kaarjas
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133H=ND3140 55Jaan Võsu & Urmas VirvesLembit Kapp & Jaan Sutt
272NT+1NHQ150 91Endel Küttis & Rein KaarjasAimur Raudsepp & Vello Kivila
4131NT+1ND2120 28Jaak Andres Alevi & Jüri SiimÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
6122NT+1NCK150 91Ago Abner & Urmas LööperKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
8113NT-2NC5 -200010Heino Lapp & Ülo MüürisseppReet Lepikult & Tiiu Valder
9102S+1SC9140 55Aarne Malmre & Jaan LembergRein Haavala & Eelar Tartu
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134H=SD7420 46Jaan Võsu & Urmas VirvesLembit Kapp & Jaan Sutt
274H+2SD7480 100Endel Küttis & Rein KaarjasAimur Raudsepp & Vello Kivila
4134H+1SS8450 82Jaak Andres Alevi & Jüri SiimÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
6123NT=ND3400 010Ago Abner & Urmas LööperKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
8114H=SS3420 46Heino Lapp & Ülo MüürisseppReet Lepikult & Tiiu Valder
9104H=SS9420 46Aarne Malmre & Jaan LembergRein Haavala & Eelar Tartu
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243D=NCQ110 28Endel Küttis & Rein KaarjasJaak Andres Alevi & Jüri Siim
382S+2NH3170 64Lembit Kapp & Jaan SuttHeino Lapp & Ülo Müürissepp
513S=NDA140 46Marko Tenn & Oleg SirotinJaan Võsu & Urmas Virves
7133H-4WC5200 91Aimur Raudsepp & Vello KivilaÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
9123H-4WC5200 91Aarne Malmre & Jaan LembergKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
10114S-1NH5 -50010Rein Haavala & Eelar TartuReet Lepikult & Tiiu Valder
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243H-2ND8 -200010Endel Küttis & Rein KaarjasJaak Andres Alevi & Jüri Siim
384D-1SCK -10055Lembit Kapp & Jaan SuttHeino Lapp & Ülo Müürissepp
511Sx=EHJ -16028Marko Tenn & Oleg SirotinJaan Võsu & Urmas Virves
7133S-3WHA150 100Aimur Raudsepp & Vello KivilaÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
9122D+1SCK110 82Aarne Malmre & Jaan LembergKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
10113NT-1NC2 -10055Rein Haavala & Eelar TartuReet Lepikult & Tiiu Valder
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT+2SS9460 100Lembit Kapp & Jaan SuttMarko Tenn & Oleg Sirotin
493NT+1SH2430 55Jaak Andres Alevi & Jüri SiimAarne Malmre & Jaan Lemberg
623NT+1NC3430 55Ago Abner & Urmas LööperEndel Küttis & Rein Kaarjas
813NT+1SH2430 55Heino Lapp & Ülo MüürisseppJaan Võsu & Urmas Virves
10133NT=SD4400 010Rein Haavala & Eelar TartuÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
11123NT+1SD2430 55Reet Lepikult & Tiiu ValderKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
352Cx-2SHA -50064Lembit Kapp & Jaan SuttMarko Tenn & Oleg Sirotin
494H-2ES2200 100Jaak Andres Alevi & Jüri SiimAarne Malmre & Jaan Lemberg
625D-1WS10100 82Ago Abner & Urmas LööperEndel Küttis & Rein Kaarjas
813NT=ECJ -60046Heino Lapp & Ülo MüürisseppJaan Võsu & Urmas Virves
10133NT+1ESQ -63028Rein Haavala & Eelar TartuÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
11123NT+2WH5 -660010Reet Lepikult & Tiiu ValderKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463H-1NS5 -10019Jaak Andres Alevi & Jüri SiimAgo Abner & Urmas Lööper
5101NT=ND290 64Marko Tenn & Oleg SirotinRein Haavala & Eelar Tartu
732S-1WC550 46Aimur Raudsepp & Vello KivilaLembit Kapp & Jaan Sutt
923H=SS5140 91Aarne Malmre & Jaan LembergEndel Küttis & Rein Kaarjas
1113H=SS2140 91Reet Lepikult & Tiiu ValderJaan Võsu & Urmas Virves
12132NT-1NS2 -10019Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464S=SS2420 64Jaak Andres Alevi & Jüri SiimAgo Abner & Urmas Lööper
5103NT+3NH2490 100Marko Tenn & Oleg SirotinRein Haavala & Eelar Tartu
733S=SD6140 28Aimur Raudsepp & Vello KivilaLembit Kapp & Jaan Sutt
924S-1SD8 -50010Aarne Malmre & Jaan LembergEndel Küttis & Rein Kaarjas
1113NT+1NH7430 82Reet Lepikult & Tiiu ValderJaan Võsu & Urmas Virves
12135C=SHA400 46Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
571NT+1NH2120 82Marko Tenn & Oleg SirotinAimur Raudsepp & Vello Kivila
6113S-1SCA -10046Ago Abner & Urmas LööperReet Lepikult & Tiiu Valder
842S=SH8110 64Heino Lapp & Ülo MüürisseppJaak Andres Alevi & Jüri Siim
1031NT-2NH2 -20019Rein Haavala & Eelar TartuLembit Kapp & Jaan Sutt
1222S-2ND6 -20019Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeEndel Küttis & Rein Kaarjas
1312S+1NC4140 100Ülis Riisalu & Kalle OjassaluJaan Võsu & Urmas Virves
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
572S+2SH2170 64Marko Tenn & Oleg SirotinAimur Raudsepp & Vello Kivila
6112S+1SD2140 37Ago Abner & Urmas LööperReet Lepikult & Tiiu Valder
841NTx-2ESK300 82Heino Lapp & Ülo MüürisseppJaak Andres Alevi & Jüri Siim
1034Sx=SH2590 100Rein Haavala & Eelar TartuLembit Kapp & Jaan Sutt
1223S=SH5140 37Kaupo Ahuna & Joel KoplimäeEndel Küttis & Rein Kaarjas
1312Hx-1WS3100 010Ülis Riisalu & Kalle OjassaluJaan Võsu & Urmas Virves
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
123NT+1SH5430 100Jaan Võsu & Urmas VirvesEndel Küttis & Rein Kaarjas
683NT-1SD5 -5019Ago Abner & Urmas LööperHeino Lapp & Ülo Müürissepp
7123NT=NS5400 82Aimur Raudsepp & Vello KivilaKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
952C+2SSA130 46Aarne Malmre & Jaan LembergMarko Tenn & Oleg Sirotin
1144H-1NS2 -5019Reet Lepikult & Tiiu ValderJaak Andres Alevi & Jüri Siim
1332NT+2SH4180 64Ülis Riisalu & Kalle OjassaluLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
123NT+1SD4630 28Jaan Võsu & Urmas VirvesEndel Küttis & Rein Kaarjas
685S=NDQ650 82Ago Abner & Urmas LööperHeino Lapp & Ülo Müürissepp
7123NT+1ND5630 28Aimur Raudsepp & Vello KivilaKaupo Ahuna & Joel Koplimäe
954S+1ND8650 82Aarne Malmre & Jaan LembergMarko Tenn & Oleg Sirotin
1143NT+1ND5630 28Reet Lepikult & Tiiu ValderJaak Andres Alevi & Jüri Siim
1335S=NH10650 82Ülis Riisalu & Kalle OjassaluLembit Kapp & Jaan Sutt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 JAAN VÕSU & URMAS VIRVES
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 134/240 Score 55,83% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2S+2SD6170100,0010 17 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
2NSNS3D=WSA-11070,007
3EWEW4S+1NDA-45070,007 11 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
4AllEW2NT-1EH5-10040,004
5NSNS2NT-1ES25080,008 16 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
6EWNS4Sx-2NC8-30080,008
7All    -- -- 0
8-    -- --
9EWNS4H+2ED4-68060,006 13 Rein Haavala
Eelar Tartu
10AllNS3S-1EHK10070,007
11-EW3C=ED911080,008 10 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
12NSEW4S=NDA-62020,002
13AllNS2NT=WH10-1200,000 8 Ago Abner
Urmas Lööper
14-NS2D+2NCQ13080,008
15NSNS3H=ND314050,005 9 Lembit Kapp
Jaan Sutt
16EWNS4H=SD742040,004
17-EW3S=NDA-14060,006 14 Marko Tenn
Oleg Sirotin
18NSEW1Sx=EHJ16080,008
19EWEW3NT+1SH2-43050,005 11 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
20AllEW3NT=ECJ60060,006
21NSEW3H=SS2-14010,001 3 Reet Lepikult
Tiiu Valder
22EWEW3NT+1NH7-43020,002
23AllEW2S+1NC4-1400,000 10 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
24-EW2Hx-1WS3-100100,0010
25EWNS3NT+1SH5430100,0010 12 Endel Küttis
Rein Kaarjas
26AllNS3NT+1SD463020,002

PAIR 2 ENDEL KÜTTIS & REIN KAARJAS
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 103/240 Score 42,92% Session Rank 11
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT-2ND8-1000,000 7 Lembit Kapp
Jaan Sutt
2NSNS3D=WSK-11070,007
3EWNS4S+1SH345030,003 3 Marko Tenn
Oleg Sirotin
4AllNS2Sx-1NS6-2000,000
5NSEW2NT+1EC215070,007 11 Rein Haavala
Eelar Tartu
6EWEW4H=ED262040,004
7AllNS3H=EC7-1400,000 3 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
8-NS3NT+3SS549030,003
9EW    -- -- 0
10All    -- --
11-NS2H-1NSA-5080,008 10 Reet Lepikult
Tiiu Valder
12NSNS5S-1NDA-10020,002
13AllEW3NT-2WD2-2000,000 6 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
14-EW3S-2SH310060,006
15NSNS2NT+1NHQ15090,009 19 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
16EWNS4H+2SD7480100,0010
17-NS3D=NCQ11020,002 2 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
18NSNS3H-2ND8-2000,000
19EWEW3NT+1NC3-43050,005 7 Ago Abner
Urmas Lööper
20AllEW5D-1WS10-10020,002
21NSEW3H=SS5-14010,001 11 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
22EWEW4S-1SD850100,0010
23AllEW2S-2ND620090,009 16 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
24-EW3S=SH5-14070,007
25EWEW3NT+1SH5-4300,000 8 Jaan Võsu
Urmas Virves
26AllEW3NT+1SD4-63080,008

PAIR 3 LEMBIT KAPP & JAAN SUTT
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 134/240 Score 55,83% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT-2ND8100100,0010 13 Endel Küttis
Rein Kaarjas
2NSEW3D=WSK11030,003
3EWNS4S+1SH645030,003 12 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
4AllNS2S=NDA11090,009
5NSNS1NT+2EHJ-15030,003 13 Ago Abner
Urmas Lööper
6EWNS5H-1ESA100100,0010
7AllEW2C-1NDJ10070,007 7 Reet Lepikult
Tiiu Valder
8-EW6NT=SS4-9900,000
9EWNS4H+2ED7-68060,006 6 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
10AllNS2Sx=EHK-6700,000
11-    -- -- 0
12NS    -- --
13AllNS4S-1WC710060,006 16 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
14-NS2S+1SDA140100,0010
15NSEW3H=ND3-14050,005 11 Jaan Võsu
Urmas Virves
16EWEW4H=SD7-42060,006
17-NS2S+2NH317060,006 11 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
18NSNS4D-1SCK-10050,005
19EWNS3NT+2SS9460100,0010 16 Marko Tenn
Oleg Sirotin
20AllNS2Cx-2SHA-50060,006
21NSEW2S-1WC5-5060,006 14 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
22EWEW3S=SD6-14080,008
23AllEW1NT-2NH220090,009 9 Rein Haavala
Eelar Tartu
24-EW4Sx=SH2-5900,000
25EWEW2NT+2SH4-18040,004 6 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
26AllEW5S=NH10-65020,002

PAIR 4 JAAK ANDRES ALEVI & JÜRI SIIM
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 116/240 Score 48,33% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2S+2SD6-1700,000 3 Jaan Võsu
Urmas Virves
2NSEW3D=WSA11030,003
3EWEW4S+1SH6-45070,007 8 Lembit Kapp
Jaan Sutt
4AllEW2S=NDA-11010,001
5NSNS2Cx-2SH2-5000,000 3 Marko Tenn
Oleg Sirotin
6EWNS4H+1EC10-65030,003
7AllNS2C-1NDJ-10030,003 3 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
8-NS3NT+2SD94600,000
9EWEW6H=ESA1430100,0010 18 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
10AllEW4H-3ND730080,008
11-NS3C=EH2-11020,002 8 Rein Haavala
Eelar Tartu
12NSNS6Dx-2ES230060,006
13All    -- -- 0
14-    -- --
15NSNS1NT+1ND212020,002 10 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
16EWNS4H+1SS845080,008
17-EW3D=NCQ-11080,008 18 Endel Küttis
Rein Kaarjas
18NSEW3H-2ND8200100,0010
19EWNS3NT+1SH243050,005 15 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
20AllNS4H-2ES2200100,0010
21NSNS3H-1NS5-10010,001 7 Ago Abner
Urmas Lööper
22EWNS4S=SS242060,006
23AllEW2S=SH8-11040,004 6 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
24-EW1NTx-2ESK-30020,002
25EWEW4H-1NS25090,009 17 Reet Lepikult
Tiiu Valder
26AllEW3NT+1ND5-63080,008

PAIR 5 MARKO TENN & OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 139/240 Score 57,92% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S=SC5-14030,003 11 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
2NSEW3S-2NDA20080,008
3EWEW4S+1SH3-45070,007 17 Endel Küttis
Rein Kaarjas
4AllEW2Sx-1NS6200100,0010
5NSEW2Cx-2SH2500100,0010 17 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
6EWEW4H+1EC1065070,007
7AllNS3C=NDJ11080,008 15 Ago Abner
Urmas Lööper
8-NS6C=NS1092070,007
9EWNS5H+2ES10-71020,002 9 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
10AllNS2S-1EHK10070,007
11-EW1NT=WS69040,004 14 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
12NSEW4H=WSK420100,0010
13AllNS3C=ESA-11020,002 8 Reet Lepikult
Tiiu Valder
14-NS2D=NCJ9060,006
15NS    -- -- 0
16EW    -- --
17-NS3S=NDA14040,004 6 Jaan Võsu
Urmas Virves
18NSNS1Sx=EHJ-16020,002
19EWEW3NT+2SS9-4600,000 4 Lembit Kapp
Jaan Sutt
20AllEW2Cx-2SHA50040,004
21NSNS1NT=ND29060,006 16 Rein Haavala
Eelar Tartu
22EWNS3NT+3NH2490100,0010
23AllNS1NT+1NH212080,008 14 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
24-NS2S+2SH217060,006
25EWEW2C+2SSA-13060,006 8 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
26AllEW4S+1ND8-65020,002

PAIR 6 AGO ABNER & URMAS LÖÖPER
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 117/240 Score 48,75% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2C=SC2-9060,006 6 Rein Haavala
Eelar Tartu
2NSEW3S-1ND21000,000
3EWEW4S+1SH5-45070,007 13 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
4AllEW3C-1NDK10060,006
5NSEW1NT+2EHJ15070,007 7 Lembit Kapp
Jaan Sutt
6EWEW5H-1ESA-1000,000
7AllEW3C=NDJ-11020,002 5 Marko Tenn
Oleg Sirotin
8-EW6C=NS10-92030,003
9EWNS4Sx-2SHQ-300100,0010 17 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
10AllNS3S-1EHK10070,007
11-NS3C=ED10-11020,002 6 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
12NSNS5D-1ED25040,004
13AllEW2NT=WH10120100,0010 12 Jaan Võsu
Urmas Virves
14-EW2D+2NCQ-13020,002
15NSNS2NT+1NCK15090,009 9 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
16EWNS3NT=ND34000,000
17-    -- -- 0
18NS    -- --
19EWNS3NT+1NC343050,005 13 Endel Küttis
Rein Kaarjas
20AllNS5D-1WS1010080,008
21NSEW3H-1NS510090,009 13 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
22EWEW4S=SS2-42040,004
23AllNS3S-1SCA-10040,004 7 Reet Lepikult
Tiiu Valder
24-NS2S+1SD214030,003
25EWNS3NT-1SD5-5010,001 9 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
26AllNS5S=NDQ65080,008

PAIR 7 AIMUR RAUDSEPP & VELLO KIVILA
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 109/240 Score 45,42% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S=SD514070,007 7 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
2NSNS3Sx-2NDA-5000,000
3EWEW4S+2SH10-48010,001 9 Reet Lepikult
Tiiu Valder
4AllEW2NT=EC912080,008
5NSEW2NT-1ES2-5020,002 4 Jaan Võsu
Urmas Virves
6EWEW4Sx-2NC830020,002
7AllEW2C-1NDJ10070,007 17 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
8-EW3NT+2SD9-460100,0010
9EWEW4Sx-2SHQ3000,000 3 Ago Abner
Urmas Lööper
10AllEW3S-1EHK-10030,003
11-NS3C-1ED1050100,0010 20 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
12NSNS4S+1NDK650100,0010
13AllNS3NT-1EH810060,006 7 Rein Haavala
Eelar Tartu
14-NS3H+1EDJ-17010,001
15NSEW2NT+1NHQ-15010,001 1 Endel Küttis
Rein Kaarjas
16EWEW4H+2SD7-4800,000
17-NS3H-4WC520090,009 19 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
18NSNS3S-3WHA150100,0010
19EW    -- -- 0
20All    -- --
21NSNS2S-1WC55040,004 6 Lembit Kapp
Jaan Sutt
22EWNS3S=SD614020,002
23AllEW1NT+1NH2-12020,002 6 Marko Tenn
Oleg Sirotin
24-EW2S+2SH2-17040,004
25EWNS3NT=NS540080,008 10 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
26AllNS3NT+1ND563020,002

PAIR 8 HEINO LAPP & ÜLO MÜÜRISSEPP
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 120/240 Score 50,00% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S-1SS2-5020,002 6 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
2NSNS3D+1ES8-13040,004
3EWNS4S+2SH1048090,009 18 Rein Haavala
Eelar Tartu
4AllNS2S=NS311090,009
5NSEW3H=WC1014040,004 14 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
6EWEW4H+2EC5680100,0010
7AllEW3H=EC7140100,0010 17 Endel Küttis
Rein Kaarjas
8-EW3NT+3SS5-49070,007
9EWEW5H+2ES1071080,008 11 Marko Tenn
Oleg Sirotin
10AllEW2S-1EHK-10030,003
11-EW3C-1ED10-500,000 0 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
12NSEW4S+1NDK-6500,000
13AllNS3NT-1WHK10060,006 7 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
14-NS2H+2EDJ-17010,001
15NSNS3NT-2NC5-2000,000 4 Reet Lepikult
Tiiu Valder
16EWNS4H=SS342040,004
17-EW2S+2NH3-17040,004 9 Lembit Kapp
Jaan Sutt
18NSEW4D-1SCK10050,005
19EWNS3NT+1SH243050,005 9 Jaan Võsu
Urmas Virves
20AllNS3NT=ECJ-60040,004
21NS    -- -- 0
22EW    -- --
23AllNS2S=SH811060,006 14 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
24-NS1NTx-2ESK30080,008
25EWEW3NT-1SD55090,009 11 Ago Abner
Urmas Lööper
26AllEW5S=NDQ-65020,002

PAIR 9 AARNE MALMRE & JAAN LEMBERG
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 131/240 Score 54,58% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S=SD5-14030,003 13 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
2NSEW3Sx-2NDA500100,0010
3EWNS4S+1NDA45030,003 9 Jaan Võsu
Urmas Virves
4AllNS2NT-1EH510060,006
5NSNS4H-2WC10100100,0010 13 Reet Lepikult
Tiiu Valder
6EWNS4H+1ESA-65030,003
7AllEW3NT-4WC6-4000,000 3 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
8-EW6C=NC4-92030,003
9EWEW4H+2ED768040,004 14 Lembit Kapp
Jaan Sutt
10AllEW2Sx=EHK670100,0010
11-EW3C=ED1011080,008 14 Ago Abner
Urmas Lööper
12NSEW5D-1ED2-5060,006
13AllEW3NT-1WHK-10040,004 13 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
14-EW2H+2EDJ17090,009
15NSNS2S+1SC914050,005 9 Rein Haavala
Eelar Tartu
16EWNS4H=SS942040,004
17-NS3H-4WC520090,009 17 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
18NSNS2D+1SCK11080,008
19EWEW3NT+1SH2-43050,005 5 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
20AllEW4H-2ES2-2000,000
21NSNS3H=SS514090,009 9 Endel Küttis
Rein Kaarjas
22EWNS4S-1SD8-500,000
23All    -- -- 0
24-    -- --
25EWNS2C+2SSA13040,004 12 Marko Tenn
Oleg Sirotin
26AllNS4S+1ND865080,008

PAIR 10 REIN HAAVALA & EELAR TARTU
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 99/240 Score 41,25% Session Rank 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2C=SC29040,004 14 Ago Abner
Urmas Lööper
2NSNS3S-1ND2-100100,0010
3EWEW4S+2SH10-48010,001 2 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
4AllEW2S=NS3-11010,001
5NSNS2NT+1EC2-15030,003 9 Endel Küttis
Rein Kaarjas
6EWNS4H=ED2-62060,006
7AllNS3H-1EC210060,006 9 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
8-NS3NT+3SS449030,003
9EWEW4H+2ED468040,004 7 Jaan Võsu
Urmas Virves
10AllEW3S-1EHK-10030,003
11-EW3C=EH211080,008 12 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
12NSEW6Dx-2ES2-30040,004
13AllEW3NT-1EH8-10040,004 13 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
14-EW3H+1EDJ17090,009
15NSEW2S+1SC9-14050,005 11 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
16EWEW4H=SS9-42060,006
17-NS4S-1NH5-500,000 5 Reet Lepikult
Tiiu Valder
18NSNS3NT-1NC2-10050,005
19EWNS3NT=SD44000,000 2 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
20AllNS3NT+1ESQ-63020,002
21NSEW1NT=ND2-9040,004 4 Marko Tenn
Oleg Sirotin
22EWEW3NT+3NH2-4900,000
23AllNS1NT-2NH2-20010,001 11 Lembit Kapp
Jaan Sutt
24-NS4Sx=SH2590100,0010
25EW    -- -- 0
26All    -- --

PAIR 11 REET LEPIKULT & TIIU VALDER
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 135/240 Score 56,25% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0
2NS    -- --
3EWNS4S+2SH1048090,009 11 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
4AllNS2NT=EC9-12020,002
5NSEW4H-2WC10-1000,000 7 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
6EWEW4H+1ESA65070,007
7AllNS2C-1NDJ-10030,003 13 Lembit Kapp
Jaan Sutt
8-NS6NT=SS4990100,0010
9EWNS4H+2ED7-68060,006 13 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
10AllNS2S-1WHJ10070,007
11-EW2H-1NSA5020,002 10 Endel Küttis
Rein Kaarjas
12NSEW5S-1NDA10080,008
13AllEW3C=ESA11080,008 12 Marko Tenn
Oleg Sirotin
14-EW2D=NCJ-9040,004
15NSEW3NT-2NC5200100,0010 16 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
16EWEW4H=SS3-42060,006
17-EW4S-1NH550100,0010 15 Rein Haavala
Eelar Tartu
18NSEW3NT-1NC210050,005
19EWNS3NT+1SD243050,005 5 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
20AllNS3NT+2WH5-6600,000
21NSNS3H=SS214090,009 17 Jaan Võsu
Urmas Virves
22EWNS3NT+1NH743080,008
23AllEW3S-1SCA10060,006 13 Ago Abner
Urmas Lööper
24-EW2S+1SD2-14070,007
25EWNS4H-1NS2-5010,001 3 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
26AllNS3NT+1ND563020,002

PAIR 12 KAUPO AHUNA & JOEL KOPLIMÄE
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 90/240 Score 37,50% Session Rank 13
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S=SC514070,007 9 Marko Tenn
Oleg Sirotin
2NSNS3S-2NDA-20020,002
3EW    -- -- 0
4All    -- --
5NSNS3H=WC10-14060,006 6 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
6EWNS4H+2EC5-6800,000
7AllEW3H-1EC2-10040,004 11 Rein Haavala
Eelar Tartu
8-EW3NT+3SS4-49070,007
9EWNS6H=ESA-14300,000 2 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
10AllNS4H-3ND7-30020,002
11-NS3C=ED9-11020,002 10 Jaan Võsu
Urmas Virves
12NSNS4S=NDA62080,008
13AllEW4S-1WC7-10040,004 4 Lembit Kapp
Jaan Sutt
14-EW2S+1SDA-1400,000
15NSEW2NT+1NCK-15010,001 11 Ago Abner
Urmas Lööper
16EWEW3NT=ND3-400100,0010
17-EW3H-4WC5-20010,001 3 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
18NSEW2D+1SCK-11020,002
19EWEW3NT+1SD2-43050,005 15 Reet Lepikult
Tiiu Valder
20AllEW3NT+2WH5660100,0010
21NSNS2NT-1NS2-10010,001 5 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
22EWNS5C=SHA40040,004
23AllNS2S-2ND6-20010,001 4 Endel Küttis
Rein Kaarjas
24-NS3S=SH514030,003
25EWEW3NT=NS5-40020,002 10 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
26AllEW3NT+1ND5-63080,008

PAIR 13 ÜLIS RIISALU & KALLE OJASSALU
JÕGEVA BK PAIDE SUVEÄSS 06/08/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 133/240 Score 55,42% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S-1SS25080,008 14 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
2NSEW3D+1ES813060,006
3EWNS4S+1SH545030,003 7 Ago Abner
Urmas Lööper
4AllNS3C-1NDK-10040,004
5NS    -- -- 0
6EW    -- --
7AllNS3NT-4WC6400100,0010 17 Aarne Malmre
Jaan Lemberg
8-NS6C=NC492070,007
9EWEW4H+2ED768040,004 7 Reet Lepikult
Tiiu Valder
10AllEW2S-1WHJ-10030,003
11-NS1NT=WS6-9060,006 6 Marko Tenn
Oleg Sirotin
12NSNS4H=WSK-4200,000
13AllNS3NT-2WD2200100,0010 14 Endel Küttis
Rein Kaarjas
14-NS3S-2SH3-10040,004
15NSEW1NT+1ND2-12080,008 10 Jaak Andres Alevi
Jüri Siim
16EWEW4H+1SS8-45020,002
17-EW3H-4WC5-20010,001 1 Aimur Raudsepp
Vello Kivila
18NSEW3S-3WHA-1500,000
19EWEW3NT=SD4-400100,0010 18 Rein Haavala
Eelar Tartu
20AllEW3NT+1ESQ63080,008
21NSEW2NT-1NS210090,009 15 Kaupo Ahuna
Joel Koplimäe
22EWEW5C=SHA-40060,006
23AllNS2S+1NC4140100,0010 10 Jaan Võsu
Urmas Virves
24-NS2Hx-1WS31000,000
25EWNS2NT+2SH418060,006 14 Lembit Kapp
Jaan Sutt
26AllNS5S=NH1065080,008

Ranks     Travellers     ScoreCards