SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

pühapäev, 30. detsember 2018

JÕGEVA MV PAARIDELE 2018 LÕPPTULEMUS

JÕGEVA MV PAARIDELE 2018
5 paremat arvesse, viie tulemuse korral üks asendajaga
Kollastes ruutudes väljalangevad tulemused, punasega asendused.

Paar 1 2 3 4 5 Vahe-kokkuvõte 6 Viis paremat Koht

Marko Tenn & Allar Padari 9
13 10 11 43 13 56 1

Lauri Naber & Mirjam Iher 10 11 2
12 35 11 46 2

Kalle Ojassalu & Jüri Meksun 8 10 9 9 5,5 41,5 4 41,5 3

Enn Päll & Jaan Sutt 5,5 7,5 10 7 9 39 8 41,5 4

Hillar Ruus & Lembit Kapp 5,5 4 11 3 8 31,5 12 40,5 5

Arnold Kivik & Jan Vilgats 3,5
8 6 13 30,5 9 39,5 6

Ats Päll & Hillar Sibul 7 6 3 8 7 31 10 38 7

Arnold Kivik & Ülis Riisalu
9 8
13 30
30 8

Ülis Riisalu & Mart Jäger

12 4 13 29 7 29 9

Allar Padari & Toivo Jullis

13
11 24
24 10

Mart Jäger & Sulev Märss
5 12

17 7 24 11

Oleg Sirotin & Adeele Krigul 2 2 7 5 5,5 21,5 6 21,5 12

Aina Riisalu & Ingrid Laurikainen 3,5 7,5
2
13 6 19 13

Elo-Maria Pauman & Kati Iher



10 10
10

Eduard Rumvolt & Villu Kärmas
3 5
2 10
10

Ain Maantee & Sulev Märss
5

4 9 7 11

Mati Tali & Raivo Sikk

6
3 9
9

Ain Maantee & Andrus Sibul

4
4 8 5 13

Jaan Pärna & Ülis Riisalu



13 0 2 15

Rein Kaarjas & Endel Küttis




0 3 3












Aitäh koostajatele(Allar Padari ja Avo Heinlo)








neljapäev, 20. detsember 2018

KALLE 40 PALJU ÕNNE

Ranks

JOGEVA BK VANAAASTA 2018 20.12.2018

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

3 Table 25 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 75 of 75 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
15Jüri Meksun & Kalle Ojassalu2561,0010061,00
22Lauri Naber & Mirjam Iher2557,0010057,00
34Lembit Kapp & Hillar Ruus2556,0010056,00
43Enn Päll & Jaan Sutt2551,0010051,00
51Arnold Kivik & Ülis Riisalu2542,0010042,00
66Hillar Sibul & Ats Päll2533,0010033,00

(printed 21:18:07 20.12.2018 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242S+1NC10140 04Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
351NT+2NH5150 22Enn Päll & Jaan SuttJüri Meksun & Kalle Ojassalu
613C-5WS10250 40Hillar Sibul & Ats PällArnold Kivik & Ülis Riisalu
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S-1WHQ50 31Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
354S-1WD650 31Enn Päll & Jaan SuttJüri Meksun & Kalle Ojassalu
614S=ED5 42004Hillar Sibul & Ats PällArnold Kivik & Ülis Riisalu
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT=ES8 60022Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
353NT+2ED5 66004Enn Päll & Jaan SuttJüri Meksun & Kalle Ojassalu
613NT-1EHJ100 40Hillar Sibul & Ats PällArnold Kivik & Ülis Riisalu
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243Sx-4WD81100 40Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
353NT+2NS5660 13Enn Päll & Jaan SuttJüri Meksun & Kalle Ojassalu
613NT+2ND3660 13Hillar Sibul & Ats PällArnold Kivik & Ülis Riisalu
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
241NT=NSJ90 22Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
353NT-2SS2 20004Enn Päll & Jaan SuttJüri Meksun & Kalle Ojassalu
612S-2EDQ100 40Hillar Sibul & Ats PällArnold Kivik & Ülis Riisalu
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
153H=SC7140 40Arnold Kivik & Ülis RiisaluJüri Meksun & Kalle Ojassalu
432S+1EDA 14022Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
623S+2EDA 20004Hillar Sibul & Ats PällLauri Naber & Mirjam Iher
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
155H-3WC6300 40Arnold Kivik & Ülis RiisaluJüri Meksun & Kalle Ojassalu
433NT-1EDK100 04Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
623NT-2ED5200 22Hillar Sibul & Ats PällLauri Naber & Mirjam Iher
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
154H+1NC5450 22Arnold Kivik & Ülis RiisaluJüri Meksun & Kalle Ojassalu
434H+1NC5450 22Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
624H+1SDK450 22Hillar Sibul & Ats PällLauri Naber & Mirjam Iher
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
152H-1SS8 5022Arnold Kivik & Ülis RiisaluJüri Meksun & Kalle Ojassalu
433C=SH2110 40Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
623NT-4SH2 20004Hillar Sibul & Ats PällLauri Naber & Mirjam Iher
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
153S-1EDQ100 40Arnold Kivik & Ülis RiisaluJüri Meksun & Kalle Ojassalu
432S=WCA 11022Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
624Hx-3NDK 80004Hillar Sibul & Ats PällLauri Naber & Mirjam Iher
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214H+2SSK480 13Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Ülis Riisalu
544Sx-4ECQ800 40Jüri Meksun & Kalle OjassaluLembit Kapp & Hillar Ruus
634H+2SSK480 13Hillar Sibul & Ats PällEnn Päll & Jaan Sutt
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213H=SSA140 40Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Ülis Riisalu
543NT-1WC250 22Jüri Meksun & Kalle OjassaluLembit Kapp & Hillar Ruus
633NT+1WS10 43004Hillar Sibul & Ats PällEnn Päll & Jaan Sutt
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S-1EDK100 22Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Ülis Riisalu
545Cx=NDJ750 40Jüri Meksun & Kalle OjassaluLembit Kapp & Hillar Ruus
631S+2EDA 14004Hillar Sibul & Ats PällEnn Päll & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214H=SS4420 22Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Ülis Riisalu
544H=SS8420 22Jüri Meksun & Kalle OjassaluLembit Kapp & Hillar Ruus
634H=SS8420 22Hillar Sibul & Ats PällEnn Päll & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT=ND5600 40Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Ülis Riisalu
543C=NH4110 22Jüri Meksun & Kalle OjassaluLembit Kapp & Hillar Ruus
633NT-1ND10 10004Hillar Sibul & Ats PällEnn Päll & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
135Dx-4SC8 80004Arnold Kivik & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
523S=EHA 14040Jüri Meksun & Kalle OjassaluLauri Naber & Mirjam Iher
643S+3ECA 23022Hillar Sibul & Ats PällLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133S=SD5140 31Arnold Kivik & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
522S+1SDQ140 31Jüri Meksun & Kalle OjassaluLauri Naber & Mirjam Iher
644S-2SH5 10004Hillar Sibul & Ats PällLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
135Hx-3SDQ 80004Arnold Kivik & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
525S+2EDQ 51031Jüri Meksun & Kalle OjassaluLauri Naber & Mirjam Iher
644S+3ED4 51031Hillar Sibul & Ats PällLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
131NT+1ES10 12031Arnold Kivik & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
521NT+1EH4 12031Jüri Meksun & Kalle OjassaluLauri Naber & Mirjam Iher
643NT=ES10 60004Hillar Sibul & Ats PällLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
136H-1NDK 10022Arnold Kivik & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
524H=NDK620 40Jüri Meksun & Kalle OjassaluLauri Naber & Mirjam Iher
646S-3SD9 30004Hillar Sibul & Ats PällLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322S+1SC4140 04Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
414Sx=SHA790 40Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ülis Riisalu
654S=SHA620 22Hillar Sibul & Ats PällJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
324C-1S*HQ 5004Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
413C-1W*SA100 31Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ülis Riisalu
653D-1ES2100 31Hillar Sibul & Ats PällJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
324S+1WD5 65022Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
415S=WH3 65022Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ülis Riisalu
655S=EHA 65022Hillar Sibul & Ats PällJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323NT+3WH4 49013Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
414S+2WCJ 48040Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ülis Riisalu
653NT+3WH3 49013Hillar Sibul & Ats PällJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322H+2SS2170 31Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
412H+2SC3170 31Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ülis Riisalu
654H-1SD2 5004Hillar Sibul & Ats PällJüri Meksun & Kalle Ojassalu

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ARNOLD KIVIK-ÜLIS RIISALU PAIR 2 LAURI NABER-MIRJAM IHER 
VANAAASTA 2018 20/12/2018 VANAAASTA 2018 20/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 42 Max 100 Score 42,00% MPs 57 Max 100 Score 57,00% 
Session Rank 5 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sibul
Päll
-25000,00 1Kapp
Ruus
14000,00 
24204100,00 250375,00 
3-10000,00 3-600250,00 
4-660375,00 411004100,00 
5-10000,00 590250,00 
6Meksun
Ojassalu
1404100,00 6Sibul
Päll
2004100,00 
73004100,00 7-200250,00 
8450250,00 8-450250,00 
9-50250,00 92004100,00 
101004100,00 108004100,00 
11Naber
Iher
-480375,00 11Kivik
Riisalu
480125,00 
12-14000,00 121404100,00 
13-100250,00 13100250,00 
14-420250,00 14420250,00 
15-60000,00 156004100,00 
16Päll
Sutt
-80000,00 16Meksun
Ojassalu
14000,00 
17140375,00 17-140125,00 
18-80000,00 18510125,00 
19-120375,00 19120125,00 
20-100250,00 20-62000,00 
21Kapp
Ruus
-79000,00 21Päll
Sutt
-1404100,00 
22-100125,00 22504100,00 
23650250,00 23650250,00 
2448000,00 24490375,00 
25-170125,00 25-170125,00 

PAIR 3 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 4 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS 
VANAAASTA 2018 20/12/2018 VANAAASTA 2018 20/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 51 Max 100 Score 51,00% MPs 56 Max 100 Score 56,00% 
Session Rank 4 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Meksun
Ojassalu
150250,00 1Naber
Iher
-1404100,00 
250375,00 2-50125,00 
3-66000,00 3600250,00 
4660125,00 4-110000,00 
5-20000,00 5-90250,00 
6Kapp
Ruus
140250,00 6Päll
Sutt
-140250,00 
7-1004100,00 710000,00 
8-450250,00 8450250,00 
9-11000,00 91104100,00 
10110250,00 10-110250,00 
11Sibul
Päll
-480375,00 11Meksun
Ojassalu
-80000,00 
124304100,00 12-50250,00 
131404100,00 13-75000,00 
14-420250,00 14-420250,00 
151004100,00 15-110250,00 
16Kivik
Riisalu
8004100,00 16Sibul
Päll
230250,00 
17-140125,00 171004100,00 
188004100,00 18510125,00 
19120125,00 196004100,00 
20100250,00 203004100,00 
21Naber
Iher
14000,00 21Kivik
Riisalu
7904100,00 
22-5000,00 22100375,00 
23-650250,00 23-650250,00 
24-490125,00 24-4804100,00 
25170375,00 25170375,00 

PAIR 5 JÜRI MEKSUN-KALLE OJASSALU PAIR 6 HILLAR SIBUL-ATS PÄLL 
VANAAASTA 2018 20/12/2018 VANAAASTA 2018 20/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 61 Max 100 Score 61,00% MPs 33 Max 100 Score 33,00% 
Session Rank 1 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sutt
-150250,00 1Kivik
Riisalu
2504100,00 
2-50125,00 2-42000,00 
36604100,00 31004100,00 
4-660375,00 4660125,00 
52004100,00 51004100,00 
6Kivik
Riisalu
-14000,00 6Naber
Iher
-20000,00 
7-30000,00 7200250,00 
8-450250,00 8450250,00 
950250,00 9-20000,00 
10-10000,00 10-80000,00 
11Kapp
Ruus
8004100,00 11Päll
Sutt
480125,00 
1250250,00 12-43000,00 
137504100,00 13-14000,00 
14420250,00 14420250,00 
15110250,00 15-10000,00 
16Naber
Iher
-1404100,00 16Kapp
Ruus
-230250,00 
17140375,00 17-10000,00 
18-510375,00 18-510375,00 
19-120375,00 19-60000,00 
206204100,00 20-30000,00 
21Sibul
Päll
-620250,00 21Meksun
Ojassalu
620250,00 
22-100125,00 22100375,00 
23650250,00 23-650250,00 
24490375,00 24-490125,00 
25504100,00 25-5000,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

neljapäev, 13. detsember 2018

PAARIDE MV 6

Ranks

JOGEVA BK PAARIDE MV 6 13.12.2018

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

6 Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 161 of 162 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
13Allar Padari & Marko Tenn26168,0026064,62
28Hillar Ruus & Lembit Kapp27164,4027060,89
36Lauri Naber & Mirjam Iher27163,8027060,67
42Ats Päll & Hillar Sibul27140,0027051,85
54Arnold Kivik & Jan Vilgats27139,8027051,78
67Enn Päll & Jaan Sutt27131,6027048,74
79Mart Jäger & Sulev Märss27130,0027048,15
811Oleg Sirotin & Ingrid Laurikainen26124,0026047,69
912Ain Maantee & Andrus Sibul27126,6027046,89
1010Kalle Ojassalu & Jüri Meksun27117,4027043,48
115Rein Kaarjas & Endel Küttis27109,2027040,44
121Jaan Võsu & Ülis Riisalu2795,2027035,26

(printed 21:50:11 13.12.2018 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194H+2EC10 48073Jaan Võsu & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
3127S-1WCJ50 100Allar Padari & Marko TennAin Maantee & Andrus Sibul
586NT=WS6 990010Rein Kaarjas & Endel KüttisHillar Ruus & Lembit Kapp
646S=WDJ 98037Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Jan Vilgats
1024S+2WDJ 48073Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
1176H=EC10 98037Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenEnn Päll & Jaan Sutt
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192NT=ES7 120010Jaan Võsu & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
3121NT=WSA 9046Allar Padari & Marko TennAin Maantee & Andrus Sibul
582S-1NCQ 10028Rein Kaarjas & Endel KüttisHillar Ruus & Lembit Kapp
643NT-3ES2150 100Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Jan Vilgats
1023NT-1ES750 73Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
1172NT-1WH450 73Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenEnn Päll & Jaan Sutt
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+1ES6 63037Jaan Võsu & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
3125C-1WDJ100 100Allar Padari & Marko TennAin Maantee & Andrus Sibul
583NT+1ES6 63037Rein Kaarjas & Endel KüttisHillar Ruus & Lembit Kapp
645C=WDQ 60073Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Jan Vilgats
1023NT+2EH2 660010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
1175C=WS3 60073Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenEnn Päll & Jaan Sutt
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT+1NH3630 82Ats Päll & Hillar SibulJaan Võsu & Ülis Riisalu
693NT=ND4600 37Lauri Naber & Mirjam IherMart Jäger & Sulev Märss
753NT=NSJ600 37Enn Päll & Jaan SuttRein Kaarjas & Endel Küttis
1033NT+1NS8630 82Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAllar Padari & Marko Tenn
1183NT+1NC4630 82Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenHillar Ruus & Lembit Kapp
1243NT-1ND3 100010Ain Maantee & Andrus SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
215Cxx-1ESA200 82Ats Päll & Hillar SibulJaan Võsu & Ülis Riisalu
694S-1ND2 10046Lauri Naber & Mirjam IherMart Jäger & Sulev Märss
755Cx-2WH5300 100Enn Päll & Jaan SuttRein Kaarjas & Endel Küttis
1034C=WSK 13028Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAllar Padari & Marko Tenn
1185C=WSK 400010Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenHillar Ruus & Lembit Kapp
1245Cx-1WSK100 64Ain Maantee & Andrus SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213D+1SH3130 73Ats Päll & Hillar SibulJaan Võsu & Ülis Riisalu
694Sx-3WCK800 100Lauri Naber & Mirjam IherMart Jäger & Sulev Märss
753D+1SSA130 73Enn Päll & Jaan SuttRein Kaarjas & Endel Küttis
1032S+1WDA 14046Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAllar Padari & Marko Tenn
1184Hx-2SSA 30028Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenHillar Ruus & Lembit Kapp
1243Sx=WDA 730010Ain Maantee & Andrus SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322S=SCA110 82Allar Padari & Marko TennAts Päll & Hillar Sibul
712H+1WC8 14046Enn Päll & Jaan SuttJaan Võsu & Ülis Riisalu
864H-1WSQ100 64Hillar Ruus & Lembit KappLauri Naber & Mirjam Iher
1043H+1WSQ 17019Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
1192H+2WSQ 17019Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMart Jäger & Sulev Märss
1252S+1NH7140 100Ain Maantee & Andrus SibulRein Kaarjas & Endel Küttis
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322H+1ND9140 46Allar Padari & Marko TennAts Päll & Hillar Sibul
713H+2SDK200 64Enn Päll & Jaan SuttJaan Võsu & Ülis Riisalu
863S-2NCK 100010Hillar Ruus & Lembit KappLauri Naber & Mirjam Iher
1042S=ND9110 28Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
1193NT=NC2400 91Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMart Jäger & Sulev Märss
1253NT=NC9400 91Ain Maantee & Andrus SibulRein Kaarjas & Endel Küttis
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
325Hx-3SSA 50046Allar Padari & Marko TennAts Päll & Hillar Sibul
713S=WHQ 14073Enn Päll & Jaan SuttJaan Võsu & Ülis Riisalu
864S=ES2 62019Hillar Ruus & Lembit KappLauri Naber & Mirjam Iher
1044S=ES2 62019Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
1193S=WH6 14073Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMart Jäger & Sulev Märss
1254S-1ES2100 100Ain Maantee & Andrus SibulRein Kaarjas & Endel Küttis
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
432S-1ECA100 46Arnold Kivik & Jan VilgatsAllar Padari & Marko Tenn
6123NT-5W*H9500 82Lauri Naber & Mirjam IherAin Maantee & Andrus Sibul
822NT=N*D8120 64Hillar Ruus & Lembit KappAts Päll & Hillar Sibul
973NT=S*D9600 100Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
1051NT=N*S690 19Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRein Kaarjas & Endel Küttis
1111NT=N*S690 19Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenJaan Võsu & Ülis Riisalu
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
432S+1ED9 140010Arnold Kivik & Jan VilgatsAllar Padari & Marko Tenn
6123C-2EHJ100 82Lauri Naber & Mirjam IherAin Maantee & Andrus Sibul
821NT+1SH3120 100Hillar Ruus & Lembit KappAts Päll & Hillar Sibul
973H-2SC10 10037Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
1052H-1NC6 5064Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRein Kaarjas & Endel Küttis
1112Hx-1NC6 10037Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenJaan Võsu & Ülis Riisalu
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433S-1WDA50 010Arnold Kivik & Jan VilgatsAllar Padari & Marko Tenn
6124D+1NS8150 55Lauri Naber & Mirjam IherAin Maantee & Andrus Sibul
824Sx-3WDA500 100Hillar Ruus & Lembit KappAts Päll & Hillar Sibul
974D+1NSA150 55Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
1054D=NSA130 28Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRein Kaarjas & Endel Küttis
1114S-4WDA200 82Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenJaan Võsu & Ülis Riisalu
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183NT-1EHQ100 64Jaan Võsu & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp
543NT-1WDJ100 64Rein Kaarjas & Endel KüttisArnold Kivik & Jan Vilgats
932S=WH2 11028Mart Jäger & Sulev MärssAllar Padari & Marko Tenn
1063NT-1EHQ100 64Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
1123NT-2EHQ200 100Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAts Päll & Hillar Sibul
1273NT=WD6 600010Ain Maantee & Andrus SibulEnn Päll & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184S-3SS2 150010Jaan Võsu & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp
543S=SCJ140 100Rein Kaarjas & Endel KüttisArnold Kivik & Jan Vilgats
932NT=SS6120 82Mart Jäger & Sulev MärssAllar Padari & Marko Tenn
1063NT-2SD6 10037Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
1123NT-2SD6 10037Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAts Päll & Hillar Sibul
1273Cx-1EHJ100 64Ain Maantee & Andrus SibulEnn Päll & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
186NT-1ESJ50 82Jaan Võsu & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp
546NT=WH8 99037Rein Kaarjas & Endel KüttisArnold Kivik & Jan Vilgats
934NT+2WD5 49064Mart Jäger & Sulev MärssAllar Padari & Marko Tenn
1066NT+1EDJ 1020010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
1126NT-3ESJ150 100Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAts Päll & Hillar Sibul
1276NT=WD10 99037Ain Maantee & Andrus SibulEnn Päll & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143H=EDQ 14046Jaan Võsu & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
294H-1ES9100 73Ats Päll & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
654H=EDQ 620010Lauri Naber & Mirjam IherRein Kaarjas & Endel Küttis
1074H-1ES9100 73Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
1133H+1EDQ 17028Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAllar Padari & Marko Tenn
1284Hx-1ECA200 100Ain Maantee & Andrus SibulHillar Ruus & Lembit Kapp
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S=NH5420 55Jaan Võsu & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
294S=SS3420 55Ats Päll & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
654S+1SS3450 100Lauri Naber & Mirjam IherRein Kaarjas & Endel Küttis
1074S=NH5420 55Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
1131NT+3SS7180 010Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAllar Padari & Marko Tenn
1284S=SH3420 55Ain Maantee & Andrus SibulHillar Ruus & Lembit Kapp
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143S-2SDK 2000,29,8Jaan Võsu & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
293H-4WSK200 55Ats Päll & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
653NT=SDK600 9,80,2Lauri Naber & Mirjam IherRein Kaarjas & Endel Küttis
1074Dx-3EC8500 7,42,6Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
113       Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAllar Padari & Marko Tenn
1283S-1SD6 1002,67,4Ain Maantee & Andrus SibulHillar Ruus & Lembit Kapp
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT-3ND3 15019Ats Päll & Hillar SibulRein Kaarjas & Endel Küttis
311NT=ND690 64Allar Padari & Marko TennJaan Võsu & Ülis Riisalu
763S=NDK140 82Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
9122NT-3ND6 15019Mart Jäger & Sulev MärssAin Maantee & Andrus Sibul
1084S=NDA420 100Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Lembit Kapp
1144S-2NDK 10046Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT-1WSJ100 55Ats Päll & Hillar SibulRein Kaarjas & Endel Küttis
313Sx=NHA730 100Allar Padari & Marko TennJaan Võsu & Ülis Riisalu
763NT-1WSJ100 55Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
9123H-1ED6100 55Mart Jäger & Sulev MärssAin Maantee & Andrus Sibul
1083H-1ED7100 55Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Lembit Kapp
1142H=ES2 110010Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT+2NS4660 100Ats Päll & Hillar SibulRein Kaarjas & Endel Küttis
314H+1NS3650 82Allar Padari & Marko TennJaan Võsu & Ülis Riisalu
763NT=SC3600 28Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
9123NT+1SS3630 55Mart Jäger & Sulev MärssAin Maantee & Andrus Sibul
1083H+1ND3170 010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Lembit Kapp
1143NT+1NS4630 55Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363NT+1ECK 63028Allar Padari & Marko TennLauri Naber & Mirjam Iher
423NT+1EC5 63028Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
873NT=ECK 60073Hillar Ruus & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
1093NT+1EH4 63028Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
1153NT-1EH4100 100Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenRein Kaarjas & Endel Küttis
1213NT=EC5 60073Ain Maantee & Andrus SibulJaan Võsu & Ülis Riisalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363H=WS2 14082Allar Padari & Marko TennLauri Naber & Mirjam Iher
424H=WC6 62046Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
874H=WC6 62046Hillar Ruus & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
1095Cx-3SH8 800010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
1154H=WC6 62046Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenRein Kaarjas & Endel Küttis
1213Cx=SS8670 100Ain Maantee & Andrus SibulJaan Võsu & Ülis Riisalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363NT=EH6 40064Allar Padari & Marko TennLauri Naber & Mirjam Iher
423NT+1ED3 430010Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
874S-1WHJ50 91Hillar Ruus & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
1094S-1WHJ50 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
1154S=WHJ 42037Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenRein Kaarjas & Endel Küttis
1214S=WS4 42037Ain Maantee & Andrus SibulJaan Võsu & Ülis Riisalu
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
472S+1ND8140 64Arnold Kivik & Jan VilgatsEnn Päll & Jaan Sutt
533C-2ESA200 91Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Marko Tenn
983H-1EDA100 37Mart Jäger & Sulev MärssHillar Ruus & Lembit Kapp
1013NT-2WS5200 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Võsu & Ülis Riisalu
1162H=ES7 110010Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenLauri Naber & Mirjam Iher
1223C-1EDA100 37Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Hillar Sibul
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
474S+1NC9650 82Arnold Kivik & Jan VilgatsEnn Päll & Jaan Sutt
536S-1NDJ 10019Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Marko Tenn
986S-1NDJ 10019Mart Jäger & Sulev MärssHillar Ruus & Lembit Kapp
1012S+3NDJ200 46Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Võsu & Ülis Riisalu
1164S+1NDJ650 82Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenLauri Naber & Mirjam Iher
1224S+1NS2650 82Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Hillar Sibul
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
473NT-1SD10 5037Arnold Kivik & Jan VilgatsEnn Päll & Jaan Sutt
533NT=ND3400 64Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Marko Tenn
983NT-1SD10 5037Mart Jäger & Sulev MärssHillar Ruus & Lembit Kapp
1013NT+1ND3430 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Võsu & Ülis Riisalu
1163NT+1SD10430 91Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenLauri Naber & Mirjam Iher
1224H-2NS3 100010Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Hillar Sibul

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 JAAN VÕSU-ÜLIS RIISALU PAIR 2 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL 
PAARIDE MV 6 13/12/2018 PAARIDE MV 6 13/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 95,2 Max 270 Score 35,26% MPs 140 Max 270 Score 51,85% 
Session Rank 12 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Jäger
Märss
-480770,00 1Ojassalu
Meksun
480330,00 
2-12000,00 2-50330,00 
3-630330,00 366010100,00 
4Päll
Sibul
-630220,00 4Võsu
Riisalu
630880,00 
5-200220,00 5200880,00 
6-130330,00 6130770,00 
7Päll
Sutt
140660,00 7Padari
Tenn
-110220,00 
8-200440,00 8-140660,00 
9140330,00 9500660,00 
10Sirotin
Laurikainen
-90990,00 10Ruus
Kapp
-120440,00 
11100770,00 11-12000,00 
12-200220,00 12-50000,00 
13Ruus
Kapp
100660,00 13Sirotin
Laurikainen
-20000,00 
14-15000,00 14100770,00 
1550880,00 15-15000,00 
16Kivik
Vilgats
-140440,00 16Jäger
Märss
100770,00 
17420550,00 17420550,00 
18-2000,22,00 18200550,00 
19Padari
Tenn
-90440,00 19Kaarjas
Küttis
-150110,00 
20-73000,00 20100550,00 
21-650220,00 2166010100,00 
22Maantee
Sibul
600330,00 22Kivik
Vilgats
630880,00 
23-67000,00 23620660,00 
24420770,00 2443010100,00 
25Ojassalu
Meksun
-200110,00 25Maantee
Sibul
-100770,00 
26-200660,00 26-650220,00 
27-430110,00 2710010100,00 

PAIR 3 ALLAR PADARI-MARKO TENN PAIR 4 ARNOLD KIVIK-JAN VILGATS 
PAARIDE MV 6 13/12/2018 PAARIDE MV 6 13/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 168 Max 260 Score 64,62% MPs 139,8 Max 270 Score 51,78% 
Session Rank 1 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Maantee
Sibul
5010100,00 1Naber
Iher
980770,00 
2-90440,00 2-15000,00 
310010100,00 3600330,00 
4Ojassalu
Meksun
-630220,00 4Maantee
Sibul
10010100,00 
5130880,00 5-100440,00 
6140660,00 673010100,00 
7Päll
Sibul
110880,00 7Ojassalu
Meksun
170990,00 
8140440,00 8-110880,00 
9-500440,00 9620990,00 
10Kivik
Vilgats
-100660,00 10Padari
Tenn
100440,00 
1114010100,00 11-14000,00 
12-5010100,00 125000,00 
13Jäger
Märss
110880,00 13Kaarjas
Küttis
-100440,00 
14-120220,00 14-14000,00 
15490440,00 15990770,00 
16Sirotin
Laurikainen
170880,00 16Võsu
Riisalu
140660,00 
17-18010100,00 17-420550,00 
18----  182009,898,00 
19Võsu
Riisalu
90660,00 19Sirotin
Laurikainen
100660,00 
2073010100,00 2011010100,00 
21650880,00 21-630550,00 
22Naber
Iher
-630220,00 22Päll
Sibul
-630220,00 
23-140880,00 23-620440,00 
24-400660,00 24-43000,00 
25Kaarjas
Küttis
-200110,00 25Päll
Sutt
140660,00 
26100990,00 26650880,00 
27-400440,00 27-50330,00 

PAIR 5 REIN KAARJAS-ENDEL KÜTTIS PAIR 6 LAURI NABER-MIRJAM IHER 
PAARIDE MV 6 13/12/2018 PAARIDE MV 6 13/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 109,2 Max 270 Score 40,44% MPs 163,8 Max 270 Score 60,67% 
Session Rank 11 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ruus
Kapp
-99000,00 1Kivik
Vilgats
-980330,00 
2-100220,00 215010100,00 
3-630330,00 3-600770,00 
4Päll
Sutt
-600770,00 4Jäger
Märss
600330,00 
5-30000,00 5-100440,00 
6-130330,00 680010100,00 
7Maantee
Sibul
-14000,00 7Ruus
Kapp
-100440,00 
8-400110,00 810010100,00 
9-10000,00 9620990,00 
10Ojassalu
Meksun
-90990,00 10Maantee
Sibul
500880,00 
1150440,00 11100880,00 
12-130880,00 12150550,00 
13Kivik
Vilgats
100660,00 13Ojassalu
Meksun
-100440,00 
1414010100,00 14100770,00 
15-990330,00 15102010100,00 
16Naber
Iher
62010100,00 16Kaarjas
Küttis
-62000,00 
17-45000,00 1745010100,00 
18-6000,22,00 186009,898,00 
19Päll
Sibul
150990,00 19Päll
Sutt
-140220,00 
20-100550,00 20-100550,00 
21-66000,00 21-600880,00 
22Sirotin
Laurikainen
-10000,00 22Padari
Tenn
630880,00 
23620660,00 23140220,00 
24420770,00 24400440,00 
25Padari
Tenn
200990,00 25Sirotin
Laurikainen
11010100,00 
26-100110,00 26-650220,00 
27400660,00 27-430110,00 

PAIR 7 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 8 HILLAR RUUS-LEMBIT KAPP 
PAARIDE MV 6 13/12/2018 PAARIDE MV 6 13/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 131,6 Max 270 Score 48,74% MPs 164,4 Max 270 Score 60,89% 
Session Rank 6 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Laurikainen
980770,00 1Kaarjas
Küttis
99010100,00 
2-50330,00 2100880,00 
3600330,00 3630770,00 
4Kaarjas
Küttis
600330,00 4Sirotin
Laurikainen
-630220,00 
530010100,00 540010100,00 
6130770,00 6300880,00 
7Võsu
Riisalu
-140440,00 7Naber
Iher
100660,00 
8200660,00 8-10000,00 
9-140770,00 9-620110,00 
10Jäger
Märss
-60000,00 10Päll
Sibul
120660,00 
11100770,00 1112010100,00 
12-150550,00 1250010100,00 
13Maantee
Sibul
60010100,00 13Võsu
Riisalu
-100440,00 
14-100440,00 1415010100,00 
15990770,00 15-50220,00 
16Ojassalu
Meksun
-100330,00 16Maantee
Sibul
-20000,00 
17-420550,00 17-420550,00 
18-5002,626,00 181007,474,00 
19Naber
Iher
140880,00 19Ojassalu
Meksun
-42000,00 
20100550,00 20-100550,00 
21600220,00 21-17010100,00 
22Ruus
Kapp
600330,00 22Päll
Sutt
-600770,00 
23620660,00 23-620440,00 
24-50110,00 2450990,00 
25Kivik
Vilgats
-140440,00 25Jäger
Märss
-100770,00 
26-650220,00 26100990,00 
2750770,00 2750770,00 

PAIR 9 MART JÄGER-SULEV MÄRSS PAIR 10 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN 
PAARIDE MV 6 13/12/2018 PAARIDE MV 6 13/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 130 Max 270 Score 48,15% MPs 117,4 Max 270 Score 43,48% 
Session Rank 7 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Võsu
Riisalu
480330,00 1Päll
Sibul
-480770,00 
212010100,00 250770,00 
3630770,00 3-66000,00 
4Naber
Iher
-600770,00 4Padari
Tenn
630880,00 
5100660,00 5-130220,00 
6-80000,00 6-140440,00 
7Sirotin
Laurikainen
170990,00 7Kivik
Vilgats
-170110,00 
8-400110,00 8110220,00 
9140330,00 9-620110,00 
10Päll
Sutt
60010100,00 10Kaarjas
Küttis
90110,00 
11-100330,00 11-50660,00 
12150550,00 12130220,00 
13Padari
Tenn
-110220,00 13Naber
Iher
100660,00 
14120880,00 14-100330,00 
15-490660,00 15-102000,00 
16Päll
Sibul
-100330,00 16Päll
Sutt
100770,00 
17-420550,00 17420550,00 
18-200550,00 185007,474,00 
19Maantee
Sibul
-150110,00 19Ruus
Kapp
42010100,00 
20100550,00 20100550,00 
21630550,00 2117000,00 
22Ojassalu
Meksun
630880,00 22Jäger
Märss
-630220,00 
2380010100,00 23-80000,00 
24-50110,00 2450990,00 
25Ruus
Kapp
100330,00 25Võsu
Riisalu
200990,00 
26-100110,00 26200440,00 
27-50330,00 27430990,00 

PAIR 11 OLEG SIROTIN-INGRID LAURIKAINEN PAIR 12 AIN MAANTEE-ANDRUS SIBUL 
PAARIDE MV 6 13/12/2018 PAARIDE MV 6 13/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 124 Max 260 Score 47,69% MPs 126,6 Max 270 Score 46,89% 
Session Rank 8 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sutt
-980330,00 1Padari
Tenn
-5000,00 
250770,00 290660,00 
3-600770,00 3-10000,00 
4Ruus
Kapp
630880,00 4Kivik
Vilgats
-10000,00 
5-40000,00 5100660,00 
6-300220,00 6-73000,00 
7Jäger
Märss
-170110,00 7Kaarjas
Küttis
14010100,00 
8400990,00 8400990,00 
9-140770,00 910010100,00 
10Võsu
Riisalu
90110,00 10Naber
Iher
-500220,00 
11-100330,00 11-100220,00 
12200880,00 12-150550,00 
13Päll
Sibul
20010100,00 13Päll
Sutt
-60000,00 
14-100330,00 14100660,00 
1515010100,00 15-990330,00 
16Padari
Tenn
-170220,00 16Ruus
Kapp
20010100,00 
1718000,00 17420550,00 
18----  18-1002,626,00 
19Kivik
Vilgats
-100440,00 19Jäger
Märss
150990,00 
20-11000,00 20-100550,00 
21630550,00 21-630550,00 
22Kaarjas
Küttis
10010100,00 22Võsu
Riisalu
-600770,00 
23-620440,00 2367010100,00 
24-420330,00 24-420330,00 
25Naber
Iher
-11000,00 25Päll
Sibul
100330,00 
26650880,00 26650880,00 
27430990,00 27-10000,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards