VÕISTKONDLIKUD

REGLEMENT

Mängime 4 neljapäeva. 5x12 jagu ringsüsteemis. Peale seda selguvad 2 paremat kes mängivad finaali- Ülejäänud mängivad omavahel veelkord läbi et selgitada välja kolmas koht.

KÄRRIOVER:

Eelringis kogutud VP'd tulevad kaasa finaali puhul IMP'idena ja kolmanda koha turniiri puhul VP'dena. (Ehk siis kes finaali ei pääse siis tema VP'de summa on eelringi VP'd + lisaringi VP'd)

laupäev, 27. september 2014

TÜRI RAADIOMAST KOKKU

Ranks

JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014

Ranks

Session All Section All

Received 432 of 432 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]Sess1Sess2TotalMax%Score
115Jaak Känd & Andres Saul266,00200,00466,0076860,68
21Arvo Priimägi & Börje Salonen214,00241,00455,0076859,24
310Kalle Ojassalu & Ülis Riisalu199,00235,00434,0076856,51
411Heino Lapp & Ülo Müürissepp207,00220,00427,0076855,60
53Lembit Kapp & Jaan Sutt183,00227,00410,0076853,39
67Tiiu Valder & Aimur Raudsepp214,00191,00405,0076852,73
78Varpu Honkakoski & Virpi Von Gruenewaldt190,00211,00401,0076852,21
8=9Eha Kork & Toomas Kork222,00171,00393,0076851,17
8=12Jaan Võsu & Oleg Sirotin206,00187,00393,0076851,17
10=5Aivar Kustavus & Raul Roslender193,00195,00388,0076850,52
10=17Tiit Kalda & Urmas Virves196,00192,00388,0076850,52
1218Andres Kork & Asso Kork187,00193,00380,0076849,48
132Rein Kaarjas & Endel Küttis195,00178,00373,0076848,57
1413Jaan Lemberg & Jaak Andres Alevi165,00192,00357,0076846,48
154Veli-Pekka Lukka & Birger Salonen156,00184,00340,0076844,27
166Jaanus Tamm & Sergei Kesküla166,00161,00327,0076842,58
1716Raivo Sikk & Ago Lindsaar140,00155,00295,0076838,41
1814Taisto Louhikoski & Antti Voitto157,00123,00280,0076836,46

(printed at 27.09.2014 19:29:23 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


TÜRI RAADIOMAST II

Ranks

JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 2 Section All

Received 432 of 432 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
11Arvo Priimägi & Börje Salonen241,0038462,76
210Kalle Ojassalu & Ülis Riisalu235,0038461,20
33Lembit Kapp & Jaan Sutt227,0038459,11
411Heino Lapp & Ülo Müürissepp220,0038457,29
58Varpu Honkakoski & Virpi Von Gruenewaldt211,0038454,95
615Jaak Känd & Andres Saul200,0038452,08
75Aivar Kustavus & Raul Roslender195,0038450,78
818Andres Kork & Asso Kork193,0038450,26
9=17Tiit Kalda & Urmas Virves192,0038450,00
9=13Jaan Lemberg & Jaak Andres Alevi192,0038450,00
117Tiiu Valder & Aimur Raudsepp191,0038449,74
1212Jaan Võsu & Oleg Sirotin187,0038448,70
134Veli-Pekka Lukka & Birger Salonen184,0038447,92
142Rein Kaarjas & Endel Küttis178,0038446,35
159Eha Kork & Toomas Kork171,0038444,53
166Jaanus Tamm & Sergei Kesküla161,0038441,93
1716Raivo Sikk & Ago Lindsaar155,0038440,36
1814Taisto Louhikoski & Antti Voitto123,0038432,03

(printed at 27.09.2014 19:28:50 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 2 Section A

Neuberg Top = 16

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
735Dx-1NC4 -100412Raivo Sikk & Ago LindsaarJaan Võsu & Oleg Sirotin
1053NT-4S*SJ -200214Arvo Priimägi & Börje SalonenTaisto Louhikoski & Antti Voitto
12113S-1ED450 88Lembit Kapp & Jaan SuttRein Kaarjas & Endel Küttis
1313S-1ED450 88Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
1485Sx-2ED4300 160Aivar Kustavus & Raul RoslenderTiit Kalda & Urmas Virves
1524S-2ED4100 133Jaanus Tamm & Sergei KeskülaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1664S-1ED450 88Tiiu Valder & Aimur RaudseppJaak Känd & Andres Saul
1795S-2ED4100 133Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtAndres Kork & Asso Kork
1843NT=W*DK -400016Eha Kork & Toomas KorkJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
733NT+1WDJ -430610Raivo Sikk & Ago LindsaarJaan Võsu & Oleg Sirotin
1051S-2ND7 -200160Arvo Priimägi & Börje SalonenTaisto Louhikoski & Antti Voitto
12113NT=WS2 -400115Lembit Kapp & Jaan SuttRein Kaarjas & Endel Küttis
1313NT+2WHQ -460214Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
1483NT=WH3 -400115Aivar Kustavus & Raul RoslenderTiit Kalda & Urmas Virves
1523NT+2WS3 -460214Jaanus Tamm & Sergei KeskülaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1663NT+2WD5 -460214Tiiu Valder & Aimur RaudseppJaak Känd & Andres Saul
1793NT=WH3 -400115Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtAndres Kork & Asso Kork
1843NT=WS3 -400115Eha Kork & Toomas KorkJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1125H=ED2 -650610Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluLembit Kapp & Jaan Sutt
844H+1ED7 -650610Tiit Kalda & Urmas VirvesJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
9144H=ED4 -620142Andres Kork & Asso KorkAivar Kustavus & Raul Roslender
1164H+1ED10 -650610Rein Kaarjas & Endel KüttisJaak Känd & Andres Saul
1324H+1ED10 -650610Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1534H+1ED10 -650610Jaanus Tamm & Sergei KeskülaJaan Võsu & Oleg Sirotin
1674H+1ED7 -650610Tiiu Valder & Aimur RaudseppRaivo Sikk & Ago Lindsaar
17104H+1ED2 -650610Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtArvo Priimägi & Börje Salonen
1853S-4NHA -200160Eha Kork & Toomas KorkTaisto Louhikoski & Antti Voitto
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1122D+2WSK -13079Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluLembit Kapp & Jaan Sutt
845C-1WSA100 133Tiit Kalda & Urmas VirvesJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
9145C-2WSK200 160Andres Kork & Asso KorkAivar Kustavus & Raul Roslender
1163NT=ECJ -600016Rein Kaarjas & Endel KüttisJaak Känd & Andres Saul
1323D+1WSK -13079Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1533C+1WSA -13079Jaanus Tamm & Sergei KeskülaJaan Võsu & Oleg Sirotin
1675C-1ECJ100 133Tiiu Valder & Aimur RaudseppRaivo Sikk & Ago Lindsaar
17104C=WSA -13079Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtArvo Priimägi & Börje Salonen
1854C+1WSA -150214Eha Kork & Toomas KorkTaisto Louhikoski & Antti Voitto
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S=WH10 -420412Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
953S+1WH10 -170610Andres Kork & Asso KorkTaisto Louhikoski & Antti Voitto
1274Sx=ED6 -590016Lembit Kapp & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1332Hx+1SC3870 151Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenJaan Võsu & Oleg Sirotin
14104S+1ED6 -450214Aivar Kustavus & Raul RoslenderArvo Priimägi & Börje Salonen
1544S-1ED650 88Jaanus Tamm & Sergei KeskülaJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
1682Hx+1SD2870 151Tiiu Valder & Aimur RaudseppTiit Kalda & Urmas Virves
17114Sx-1EHK100 115Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtRein Kaarjas & Endel Küttis
1863NT-2EHK100 115Eha Kork & Toomas KorkJaak Känd & Andres Saul
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213H-1SS9 -5088Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
951NT-2SC4 -100412Andres Kork & Asso KorkTaisto Louhikoski & Antti Voitto
1271NT+1SC2120 160Lembit Kapp & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1332S=WS10 -110214Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenJaan Võsu & Oleg Sirotin
14103D=NSK110 142Aivar Kustavus & Raul RoslenderArvo Priimägi & Börje Salonen
1542S-1EHA100 124Jaanus Tamm & Sergei KeskülaJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
1683H-1SS9 -5088Tiiu Valder & Aimur RaudseppTiit Kalda & Urmas Virves
17113NT-1NSK -5088Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtRein Kaarjas & Endel Küttis
1862S+1EHA -140016Eha Kork & Toomas KorkJaak Känd & Andres Saul
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184S=NC8620 88Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluTiit Kalda & Urmas Virves
324S+2NC8680 160Jaan Võsu & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1064S+1NC6650 142Arvo Priimägi & Börje SalonenJaak Känd & Andres Saul
1344S=NC8620 88Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
14114S-1NC8 -100115Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Endel Küttis
1554S=NC8620 88Jaanus Tamm & Sergei KeskülaTaisto Louhikoski & Antti Voitto
1695S-1NC8 -100115Tiiu Valder & Aimur RaudseppAndres Kork & Asso Kork
17124S=NC8620 88Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtLembit Kapp & Jaan Sutt
1874S=NC8620 88Eha Kork & Toomas KorkRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184S+1ND6450 142Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluTiit Kalda & Urmas Virves
324S=NH6420 610Jaan Võsu & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1064S+1ND5450 142Arvo Priimägi & Börje SalonenJaak Känd & Andres Saul
1344S=SH6420 610Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
14114S=SHA420 610Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Endel Küttis
1554S=NHA420 610Jaanus Tamm & Sergei KeskülaTaisto Louhikoski & Antti Voitto
1694S+1SHK450 142Tiiu Valder & Aimur RaudseppAndres Kork & Asso Kork
17124S=NH8420 610Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtLembit Kapp & Jaan Sutt
1875S-1NH8 -50016Eha Kork & Toomas KorkRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1174H-1ECQ100 124Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluVarpu Honkakoski & Virpi Von Gruenewaldt
294H-2ESJ200 160Heino Lapp & Ülo MüürisseppAndres Kork & Asso Kork
434H=ES2 -620313Jaan Lemberg & Jaak Andres AleviJaan Võsu & Oleg Sirotin
10164H-1ED9100 124Arvo Priimägi & Börje SalonenTiiu Valder & Aimur Raudsepp
1174H=ESJ -620313Rein Kaarjas & Endel KüttisRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1352H+3WCA -20079Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenTaisto Louhikoski & Antti Voitto
14123NT-1ES2100 124Aivar Kustavus & Raul RoslenderLembit Kapp & Jaan Sutt
1562H+3ECQ -20079Jaanus Tamm & Sergei KeskülaJaak Känd & Andres Saul
1884H+1ECQ -650016Eha Kork & Toomas KorkTiit Kalda & Urmas Virves
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1174C=ND5130 142Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluVarpu Honkakoski & Virpi Von Gruenewaldt
293H-1EC5100 115Heino Lapp & Ülo MüürisseppAndres Kork & Asso Kork
434H=EC5 -620214Jaan Lemberg & Jaak Andres AleviJaan Võsu & Oleg Sirotin
10164H=WCA -620214Arvo Priimägi & Börje SalonenTiiu Valder & Aimur Raudsepp
1174H=EC5 -620214Rein Kaarjas & Endel KüttisRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1353D-2WCK200 160Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenTaisto Louhikoski & Antti Voitto
14124Cx-2ND4 -500610Aivar Kustavus & Raul RoslenderLembit Kapp & Jaan Sutt
1563H=EC5 -14088Jaanus Tamm & Sergei KeskülaJaak Känd & Andres Saul
1884H-1EC5100 115Eha Kork & Toomas KorkTiit Kalda & Urmas Virves
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2172H-2NS4 -10079Heino Lapp & Ülo MüürisseppVarpu Honkakoski & Virpi Von Gruenewaldt
3102S=EH3 -110214Jaan Võsu & Oleg SirotinArvo Priimägi & Börje Salonen
542S=EDQ -110214Taisto Louhikoski & Antti VoittoJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
1283S-1WH750 142Lembit Kapp & Jaan SuttTiit Kalda & Urmas Virves
1362S=EDQ -110214Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenJaak Känd & Andres Saul
1413D-1NS4 -50115Aivar Kustavus & Raul RoslenderKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
1572D=ND1090 160Jaanus Tamm & Sergei KeskülaRaivo Sikk & Ago Lindsaar
16112NT-2SC2 -10079Tiiu Valder & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
1892D-1NHK -50115Eha Kork & Toomas KorkAndres Kork & Asso Kork
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2173NT+2NH5660 106Heino Lapp & Ülo MüürisseppVarpu Honkakoski & Virpi Von Gruenewaldt
3103NT+1ND9630 214Jaan Võsu & Oleg SirotinArvo Priimägi & Börje Salonen
543NT+2SS7660 106Taisto Louhikoski & Antti VoittoJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
1283NT+2SS7660 106Lembit Kapp & Jaan SuttTiit Kalda & Urmas Virves
1363NT+2NH3660 106Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenJaak Känd & Andres Saul
1413NT+2NH9660 106Aivar Kustavus & Raul RoslenderKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
1573NT+2NH9660 106Jaanus Tamm & Sergei KeskülaRaivo Sikk & Ago Lindsaar
16113NT=SH6600 016Tiiu Valder & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
1893NT+2NH3660 106Eha Kork & Toomas KorkAndres Kork & Asso Kork
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192NT=WH2 -120124Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluAndres Kork & Asso Kork
4111NT+2ED4 -15088Jaan Lemberg & Jaak Andres AleviRein Kaarjas & Endel Küttis
651NT+1WH2 -120124Jaak Känd & Andres SaulTaisto Louhikoski & Antti Voitto
1373NT-2ES5200 160Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1423NT+1ES5 -630016Aivar Kustavus & Raul RoslenderHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1583NT=EH6 -600313Jaanus Tamm & Sergei KeskülaTiit Kalda & Urmas Virves
16121NT+3WH4 -180610Tiiu Valder & Aimur RaudseppLembit Kapp & Jaan Sutt
1731NT+1WS3 -120124Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtJaan Võsu & Oleg Sirotin
18103NT=ED4 -600313Eha Kork & Toomas KorkArvo Priimägi & Börje Salonen
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
191NT+4ECQ -210412Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluAndres Kork & Asso Kork
4114H+1ESK -450115Jaan Lemberg & Jaak Andres AleviRein Kaarjas & Endel Küttis
653S-1NDA -50160Jaak Känd & Andres SaulTaisto Louhikoski & Antti Voitto
1372NT=ECQ -120142Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1423S-3NDK -15097Aivar Kustavus & Raul RoslenderHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1584H+1ESK -450115Jaanus Tamm & Sergei KeskülaTiit Kalda & Urmas Virves
16123D+2ESK -15097Tiiu Valder & Aimur RaudseppLembit Kapp & Jaan Sutt
1733D+2WCA -15097Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtJaan Võsu & Oleg Sirotin
18103D+2WCA -15097Eha Kork & Toomas KorkArvo Priimägi & Börje Salonen
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2102S-1NC6 -100610Heino Lapp & Ülo MüürisseppArvo Priimägi & Börje Salonen
5123NT+1ES3 -430016Taisto Louhikoski & Antti VoittoLembit Kapp & Jaan Sutt
763NT-2EH3100 142Raivo Sikk & Ago LindsaarJaak Känd & Andres Saul
11183NT-1EC950 97Rein Kaarjas & Endel KüttisEha Kork & Toomas Kork
1383Sx-1NSA -200214Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenTiit Kalda & Urmas Virves
1433NT-2EH7100 142Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Võsu & Oleg Sirotin
1593NT-1EH750 97Jaanus Tamm & Sergei KeskülaAndres Kork & Asso Kork
1613NT-2ES2100 142Tiiu Valder & Aimur RaudseppKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
1743C+1ES3 -130412Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2103NT=NS10400 115Heino Lapp & Ülo MüürisseppArvo Priimägi & Börje Salonen
5124S-1SD2 -50511Taisto Louhikoski & Antti VoittoLembit Kapp & Jaan Sutt
763NT+1SS3430 151Raivo Sikk & Ago LindsaarJaak Känd & Andres Saul
11183NT+1NC2430 151Rein Kaarjas & Endel KüttisEha Kork & Toomas Kork
1383NT-1NS10 -50511Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenTiit Kalda & Urmas Virves
1433NT=SS3400 115Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Võsu & Oleg Sirotin
1594S-2SC10 -100016Jaanus Tamm & Sergei KeskülaAndres Kork & Asso Kork
1613NT-1SS4 -50511Tiiu Valder & Aimur RaudseppKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
1743NT-1SD2 -50511Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114D-4ESA200 160Jaan Võsu & Oleg SirotinRein Kaarjas & Endel Küttis
613S=SH4140 511Jaak Känd & Andres SaulKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
872S+2SH5170 133Tiit Kalda & Urmas VirvesRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1392S+1SDQ140 511Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenAndres Kork & Asso Kork
1443S=SDQ140 511Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
15102S+1SH6140 511Jaanus Tamm & Sergei KeskülaArvo Priimägi & Börje Salonen
1623S=SH4140 511Tiiu Valder & Aimur RaudseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1752S+2SDQ170 133Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtTaisto Louhikoski & Antti Voitto
18123S=SDQ140 511Eha Kork & Toomas KorkLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3112H=WDA -110610Jaan Võsu & Oleg SirotinRein Kaarjas & Endel Küttis
611NT=W*H7 -9088Jaak Känd & Andres SaulKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
871NT=N*H290 142Tiit Kalda & Urmas VirvesRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1391NTx=W*H9 -180214Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenAndres Kork & Asso Kork
1441NT+1W*D2 -120412Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
15101NT-1W*D250 115Jaanus Tamm & Sergei KeskülaArvo Priimägi & Börje Salonen
1623C-2SHJ -200016Tiiu Valder & Aimur RaudseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1752S-2ED4100 160Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtTaisto Louhikoski & Antti Voitto
18122NT-1W*H650 115Eha Kork & Toomas KorkLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
4125S-1WCJ100 133Jaan Lemberg & Jaak Andres AleviLembit Kapp & Jaan Sutt
725S=WSQ -650313Raivo Sikk & Ago LindsaarHeino Lapp & Ülo Müürissepp
986S-1WDA100 133Andres Kork & Asso KorkTiit Kalda & Urmas Virves
13104S+1WDK -650313Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenArvo Priimägi & Börje Salonen
1453S+1WDK -17088Aivar Kustavus & Raul RoslenderTaisto Louhikoski & Antti Voitto
15116S-1WDA100 133Jaanus Tamm & Sergei KeskülaRein Kaarjas & Endel Küttis
1636S-1WDA100 133Tiiu Valder & Aimur RaudseppJaan Võsu & Oleg Sirotin
1764S+1WDK -650313Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtJaak Känd & Andres Saul
1814S+1WDA -650313Eha Kork & Toomas KorkKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
4123NT=WD2 -600016Jaan Lemberg & Jaak Andres AleviLembit Kapp & Jaan Sutt
722S=EHA -110412Raivo Sikk & Ago LindsaarHeino Lapp & Ülo Müürissepp
982NT-1WH4100 97Andres Kork & Asso KorkTiit Kalda & Urmas Virves
13102NT=WH4 -120214Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenArvo Priimägi & Börje Salonen
1453S-2ED3200 151Aivar Kustavus & Raul RoslenderTaisto Louhikoski & Antti Voitto
15113NT-1WH4100 97Jaanus Tamm & Sergei KeskülaRein Kaarjas & Endel Küttis
1632NT-1WH3100 97Tiiu Valder & Aimur RaudseppJaan Võsu & Oleg Sirotin
1764C-2WD5200 151Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtJaak Känd & Andres Saul
1813NT-1WH4100 97Eha Kork & Toomas KorkKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
511S+3WDA -170511Taisto Louhikoski & Antti VoittoKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
834S=WDA -420115Tiit Kalda & Urmas VirvesJaan Võsu & Oleg Sirotin
1093S=WH2 -14097Arvo Priimägi & Börje SalonenAndres Kork & Asso Kork
13114S-1WDK50 142Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenRein Kaarjas & Endel Küttis
1463S=WH5 -14097Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Känd & Andres Saul
15124S=WDA -420115Jaanus Tamm & Sergei KeskülaLembit Kapp & Jaan Sutt
1643S+1WDA -170511Tiiu Valder & Aimur RaudseppJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
1774Sx-1WDA100 160Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1822S=EH4 -110124Eha Kork & Toomas KorkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
514H=WD7 -620115Taisto Louhikoski & Antti VoittoKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
833H+1WC6 -17088Tiit Kalda & Urmas VirvesJaan Võsu & Oleg Sirotin
1092H+1ES6 -140133Arvo Priimägi & Börje SalonenAndres Kork & Asso Kork
13112H+2ES2 -17088Veli-Pekka Lukka & Birger SalonenRein Kaarjas & Endel Küttis
1462H+1ES6 -140133Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Känd & Andres Saul
15124H=ES2 -620115Jaanus Tamm & Sergei KeskülaLembit Kapp & Jaan Sutt
1642H+2ED3 -17088Tiiu Valder & Aimur RaudseppJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
1771NT+1ES2 -120160Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1821NT+3WD4 -180412Eha Kork & Toomas KorkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
621Hx-2WD7500 160Jaak Känd & Andres SaulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
941S+2SD2140 106Andres Kork & Asso KorkJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
11103D=SCK110 88Rein Kaarjas & Endel KüttisArvo Priimägi & Börje Salonen
12132NT-1NH6 -100214Lembit Kapp & Jaan SuttVeli-Pekka Lukka & Birger Salonen
1471H+1WD8 -110016Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1511H-1WD6100 511Jaanus Tamm & Sergei KeskülaKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
1651S+3SDA170 124Tiiu Valder & Aimur RaudseppTaisto Louhikoski & Antti Voitto
1781H-1WD8100 511Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtTiit Kalda & Urmas Virves
1832H-3WSA300 142Eha Kork & Toomas KorkJaan Võsu & Oleg Sirotin
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
624S-2EDQ100 610Jaak Känd & Andres SaulHeino Lapp & Ülo Müürissepp
943H-2EDQ100 610Andres Kork & Asso KorkJaan Lemberg & Jaak Andres Alevi
11102S-2EDQ100 610Rein Kaarjas & Endel KüttisArvo Priimägi & Börje Salonen
12133S-2EDQ100 610Lembit Kapp & Jaan SuttVeli-Pekka Lukka & Birger Salonen
1474Dx+1NSK610 160Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1514H-1WS250 016Jaanus Tamm & Sergei KeskülaKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
1653D+2NC8150 133Tiiu Valder & Aimur RaudseppTaisto Louhikoski & Antti Voitto
1783S-2EHJ100 610Varpu Honkakoski & Virpi Von GruenewaldtTiit Kalda & Urmas Virves
1834S-3EDQ150 133Eha Kork & Toomas KorkJaan Võsu & Oleg Sirotin

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 10 KALLE OJASSALU & ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 235/384 Score 61,20% Session Rank 2 Overall Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S-1ED4-5050,008 22 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
2NSEW3NT+2WHQ46087,5014
3EWNS5H=ED2-65037,506 13 Lembit Kapp
Jaan Sutt
4AllNS2D+2WSK-13043,757
5NSEW4S=WH1042075,0012 20 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
6EWEW3H-1SS95050,008
7AllNS4S=NC862050,008 22 Tiit Kalda
Urmas Virves
8-NS4S+1ND645087,5014
9EWNS4H-1ECQ10075,0012 26 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
10AllNS4C=ND513087,5014
11-EW3D-1NS45031,255 11 Aivar Kustavus
Raul Roslender
12NSEW3NT+2NH9-66037,506
13AllNS2NT=WH2-12075,0012 16 Andres Kork
Asso Kork
14-NS1NT+4ECQ-21025,004
15NSEW3NT-2ES2-10012,502 13 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
16EWEW3NT-1SS45068,7511
17-EW3S=SH4-14068,7511 19 Jaak Känd
Andres Saul
18NSEW1NT=W*H79050,008
19EWEW4S+1WDA65081,2513 20 Eha Kork
Toomas Kork
20AllEW3NT-1WH4-10043,757
21NSEW1S+3WDA17068,7511 26 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
22EWEW4H=WD762093,7515
23AllEW1H-1WD6-10068,7511 27 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
24-EW4H-1WS2-50100,0016

PAIR 11 HEINO LAPP & ÜLO MÜÜRISSEPP
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 220/384 Score 57,29% Session Rank 4 Overall Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S-2ED4-10018,753 17 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
2NSEW3NT+2WS346087,5014
3EWEW4H+1ED1065062,5010 19 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
4AllEW3D+1WSK13056,259
5NSNS4S=WH10-42025,004 12 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
6EWNS3H-1SS9-5050,008
7AllEW4S+2NC8-6800,000 10 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
8-EW4S=NH6-42062,5010
9EWNS4H-2ESJ200100,0016 27 Andres Kork
Asso Kork
10AllNS3H-1EC510068,7511
11-NS2H-2NS4-10043,757 17 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
12NSNS3NT+2NH566062,5010
13AllEW3NT+1ES5630100,0016 23 Aivar Kustavus
Raul Roslender
14-EW3S-3NDK15043,757
15NSNS2S-1NC6-10037,506 17 Arvo Priimägi
Börje Salonen
16EWNS3NT=NS1040068,7511
17-EW3S=SH4-14068,7511 27 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
18NSEW3C-2SHJ200100,0016
19EWEW5S=WSQ65081,2513 25 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
20AllEW2S=EHA11075,0012
21NSEW2S=EH411025,004 16 Eha Kork
Toomas Kork
22EWEW1NT+3WD418075,0012
23AllEW1Hx-2WD7-5000,000 10 Jaak Känd
Andres Saul
24-EW4S-2EDQ-10062,5010

PAIR 12 JAAN VÕSU & OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 187/384 Score 48,70% Session Rank 12 Overall Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5Dx-1NC410075,0012 22 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
2NSEW3NT+1WDJ43062,5010
3EWEW4H+1ED1065062,5010 19 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
4AllEW3C+1WSA13056,259
5NSEW2Hx+1SC3-8706,251 15 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
6EWEW2S=WS1011087,5014
7AllNS4S+2NC8680100,0016 22 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
8-NS4S=NH642037,506
9EWEW4H=ES262081,2513 27 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
10AllEW4H=EC562087,5014
11-NS2S=EH3-11012,502 4 Arvo Priimägi
Börje Salonen
12NSNS3NT+1ND963012,502
13AllEW1NT+1WS312025,004 11 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
14-EW3D+2WCA15043,757
15NSEW3NT-2EH7-10012,502 7 Aivar Kustavus
Raul Roslender
16EWEW3NT=SS3-40031,255
17-NS4D-4ESA200100,0016 22 Rein Kaarjas
Endel Küttis
18NSNS2H=WDA-11037,506
19EWEW6S-1WDA-10018,753 10 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
20AllEW2NT-1WH3-10043,757
21NSEW4S=WDA42093,7515 23 Tiit Kalda
Urmas Virves
22EWEW3H+1WC617050,008
23AllEW2H-3WSA-30012,502 5 Eha Kork
Toomas Kork
24-EW4S-3EDQ-15018,753

PAIR 13 JAAN LEMBERG & JAAK ANDRES ALEVI
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 192/384 Score 50,00% Session Rank 9 Overall Rank 14
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT=W*DK400100,0016 21 Eha Kork
Toomas Kork
2NSEW3NT=WS340031,255
3EWEW4H+1ED765062,5010 13 Tiit Kalda
Urmas Virves
4AllEW5C-1WSA-10018,753
5NSEW4S-1ED6-5050,008 12 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
6EWEW2S-1EHA-10025,004
7AllEW4S=NC8-62050,008 18 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
8-EW4S=SH6-42062,5010
9EWNS4H=ES2-62018,753 5 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
10AllNS4H=EC5-62012,502
11-EW2S=EDQ11087,5014 20 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
12NSEW3NT+2SS7-66037,506
13AllNS1NT+2ED4-15050,008 9 Rein Kaarjas
Endel Küttis
14-NS4H+1ESK-4506,251
15NSEW3C+1ES313075,0012 23 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
16EWEW3NT-1SD25068,7511
17-EW3S=SDQ-14068,7511 23 Aivar Kustavus
Raul Roslender
18NSEW1NT+1W*D212075,0012
19EWNS5S-1WCJ10081,2513 13 Lembit Kapp
Jaan Sutt
20AllNS3NT=WD2-6000,000
21NSEW3S+1WDA17068,7511 19 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
22EWEW2H+2ED317050,008
23AllEW1S+2SD2-14037,506 16 Andres Kork
Asso Kork
24-EW3H-2EDQ-10062,5010

PAIR 14 TAISTO LOUHIKOSKI & ANTTI VOITTO
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 123/384 Score 32,03% Session Rank 18 Overall Rank 18
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT-4S*SJ20087,5014 14 Arvo Priimägi
Börje Salonen
2NSEW1S-2ND72000,000
3EWEW3S-4NHA2000,000 14 Eha Kork
Toomas Kork
4AllEW4C+1WSA15087,5014
5NSEW3S+1WH1017062,5010 22 Andres Kork
Asso Kork
6EWEW1NT-2SC410075,0012
7AllEW4S=NC8-62050,008 18 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
8-EW4S=NHA-42062,5010
9EWEW2H+3WCA20056,259 9 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
10AllEW3D-2WCK-2000,000
11-NS2S=EDQ-11012,502 12 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
12NSNS3NT+2SS766062,5010
13AllEW1NT+1WH212025,004 4 Jaak Känd
Andres Saul
14-EW3S-1NDA500,000
15NSNS3NT+1ES3-4300,000 5 Lembit Kapp
Jaan Sutt
16EWNS4S-1SD2-5031,255
17-EW2S+2SDQ-17018,753 3 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
18NSEW2S-2ED4-1000,000
19EWEW3S+1WDK17050,008 9 Aivar Kustavus
Raul Roslender
20AllEW3S-2ED3-2006,251
21NSNS1S+3WDA-17031,255 6 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
22EWNS4H=WD7-6206,251
23AllEW1S+3SDA-17025,004 7 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
24-EW3D+2NC8-15018,753

PAIR 15 JAAK KÄND & ANDRES SAUL
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 200/384 Score 52,08% Session Rank 6 Overall Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S-1ED4-5050,008 22 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
2NSEW3NT+2WD546087,5014
3EWEW4H+1ED1065062,5010 26 Rein Kaarjas
Endel Küttis
4AllEW3NT=ECJ600100,0016
5NSEW3NT-2EHK-10031,255 21 Eha Kork
Toomas Kork
6EWEW2S+1EHA140100,0016
7AllEW4S+1NC6-65012,502 4 Arvo Priimägi
Börje Salonen
8-EW4S+1ND5-45012,502
9EWEW2H+3ECQ20056,259 17 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
10AllEW3H=EC514050,008
11-EW2S=EDQ11087,5014 20 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
12NSEW3NT+2NH3-66037,506
13AllNS1NT+1WH2-12075,0012 28 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
14-NS3S-1NDA-50100,0016
15NSEW3NT-2EH3-10012,502 3 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
16EWEW3NT+1SS3-4306,251
17-NS3S=SH414031,255 13 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
18NSNS1NT=W*H7-9050,008
19EWEW4S+1WDK65081,2513 14 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
20AllEW4C-2WD5-2006,251
21NSEW3S=WH514043,757 10 Aivar Kustavus
Raul Roslender
22EWEW2H+1ES614018,753
23AllNS1Hx-2WD7500100,0016 22 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
24-NS4S-2EDQ10037,506

PAIR 16 RAIVO SIKK & AGO LINDSAAR
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 155/384 Score 40,36% Session Rank 17 Overall Rank 17
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5Dx-1NC4-10025,004 10 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
2NSNS3NT+1WDJ-43037,506
3EWEW4H+1ED765062,5010 13 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
4AllEW5C-1ECJ-10018,753
5NSEW4Sx=ED6590100,0016 16 Lembit Kapp
Jaan Sutt
6EWEW1NT+1SC2-1200,000
7AllEW4S=NC8-62050,008 24 Eha Kork
Toomas Kork
8-EW5S-1NH850100,0016
9EWEW4H=ESJ62081,2513 27 Rein Kaarjas
Endel Küttis
10AllEW4H=EC562087,5014
11-EW2D=ND10-900,000 6 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
12NSEW3NT+2NH9-66037,506
13AllEW3NT-2ES5-2000,000 2 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
14-EW2NT=ECQ12012,502
15NSNS3NT-2EH310087,5014 29 Jaak Känd
Andres Saul
16EWNS3NT+1SS343093,7515
17-EW2S+2SH5-17018,753 5 Tiit Kalda
Urmas Virves
18NSEW1NT=N*H2-9012,502
19EWNS5S=WSQ-65018,753 7 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
20AllNS2S=EHA-11025,004
21NSEW4Sx-1WDA-1000,000 0 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
22EWEW1NT+1ES21200,000
23AllEW1H+1WD8110100,0016 16 Aivar Kustavus
Raul Roslender
24-EW4Dx+1NSK-6100,000

PAIR 17 TIIT KALDA & URMAS VIRVES
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 192/384 Score 50,00% Session Rank 9 Overall Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5Sx-2ED4-3000,000 5 Aivar Kustavus
Raul Roslender
2NSEW3NT=WH340031,255
3EWNS4H+1ED7-65037,506 19 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
4AllNS5C-1WSA10081,2513
5NSEW2Hx+1SD2-8706,251 9 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
6EWEW3H-1SS95050,008
7AllEW4S=NC8-62050,008 10 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
8-EW4S+1ND6-45012,502
9EWEW4H+1ECQ650100,0016 21 Eha Kork
Toomas Kork
10AllEW4H-1EC5-10031,255
11-EW3S-1WH7-5012,502 8 Lembit Kapp
Jaan Sutt
12NSEW3NT+2SS7-66037,506
13AllEW3NT=EH660081,2513 28 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
14-EW4H+1ESK45093,7515
15NSEW3Sx-1NSA20087,5014 25 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
16EWEW3NT-1NS105068,7511
17-NS2S+2SH517081,2513 27 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
18NSNS1NT=N*H29087,5014
19EWEW6S-1WDA-10018,753 10 Andres Kork
Asso Kork
20AllEW2NT-1WH4-10043,757
21NSNS4S=WDA-4206,251 9 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
22EWNS3H+1WC6-17050,008
23AllEW1H-1WD8-10068,7511 21 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
24-EW3S-2EHJ-10062,5010

PAIR 18 ANDRES KORK & ASSO KORK
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 193/384 Score 50,26% Session Rank 8 Overall Rank 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5S-2ED4-10018,753 8 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
2NSEW3NT=WH340031,255
3EWNS4H=ED4-62087,5014 30 Aivar Kustavus
Raul Roslender
4AllNS5C-2WSK200100,0016
5NSNS3S+1WH10-17037,506 10 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
6EWNS1NT-2SC4-10025,004
7AllEW5S-1NC810093,7515 17 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
8-EW4S+1SHK-45012,502
9EWEW4H-2ESJ-2000,000 5 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
10AllEW3H-1EC5-10031,255
11-EW2D-1NHK5031,255 11 Eha Kork
Toomas Kork
12NSEW3NT+2NH3-66037,506
13AllEW2NT=WH212025,004 16 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
14-EW1NT+4ECQ21075,0012
15NSEW3NT-1EH7-5043,757 23 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
16EWEW4S-2SC10100100,0016
17-EW2S+1SDQ-14068,7511 25 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
18NSEW1NTx=W*H918087,5014
19EWNS6S-1WDA10081,2513 22 Tiit Kalda
Urmas Virves
20AllNS2NT-1WH410056,259
21NSEW3S=WH214043,757 10 Arvo Priimägi
Börje Salonen
22EWEW2H+1ES614018,753
23AllNS1S+2SD214062,5010 16 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
24-NS3H-2EDQ10037,506

PAIR 1 ARVO PRIIMÄGI & BÖRJE SALONEN
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 241/384 Score 62,76% Session Rank 1 Overall Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT-4S*SJ-20012,502 18 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
2NSNS1S-2ND7-200100,0016
3EWEW4H+1ED265062,5010 19 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
4AllEW4C=WSA13056,259
5NSEW4S+1ED645087,5014 16 Aivar Kustavus
Raul Roslender
6EWEW3D=NSK-11012,502
7AllNS4S+1NC665087,5014 28 Jaak Känd
Andres Saul
8-NS4S+1ND545087,5014
9EWNS4H-1ED910075,0012 14 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
10AllNS4H=WCA-62012,502
11-EW2S=EH311087,5014 28 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
12NSEW3NT+1ND9-63087,5014
13AllEW3NT=ED460081,2513 20 Eha Kork
Toomas Kork
14-EW3D+2WCA15043,757
15NSEW2S-1NC610062,5010 15 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
16EWEW3NT=NS10-40031,255
17-EW2S+1SH6-14068,7511 16 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
18NSEW1NT-1W*D2-5031,255
19EWEW4S+1WDK65081,2513 27 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
20AllEW2NT=WH412087,5014
21NSNS3S=WH2-14056,259 22 Andres Kork
Asso Kork
22EWNS2H+1ES6-14081,2513
23AllEW3D=SCK-11050,008 18 Rein Kaarjas
Endel Küttis
24-EW2S-2EDQ-10062,5010

PAIR 2 REIN KAARJAS & ENDEL KÜTTIS
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 178/384 Score 46,35% Session Rank 14 Overall Rank 13
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3S-1ED4-5050,008 13 Lembit Kapp
Jaan Sutt
2NSEW3NT=WS240031,255
3EWNS4H+1ED10-65037,506 6 Jaak Känd
Andres Saul
4AllNS3NT=ECJ-6000,000
5NSEW4Sx-1EHK-10031,255 13 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
6EWEW3NT-1NSK5050,008
7AllEW4S-1NC810093,7515 25 Aivar Kustavus
Raul Roslender
8-EW4S=SHA-42062,5010
9EWNS4H=ESJ-62018,753 5 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
10AllNS4H=EC5-62012,502
11-EW2NT-2SC210056,259 25 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
12NSEW3NT=SH6-600100,0016
13AllEW1NT+2ED415050,008 23 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
14-EW4H+1ESK45093,7515
15NSNS3NT-1EC95056,259 24 Eha Kork
Toomas Kork
16EWNS3NT+1NC243093,7515
17-EW4D-4ESA-2000,000 10 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
18NSEW2H=WDA11062,5010
19EWEW6S-1WDA-10018,753 10 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
20AllEW3NT-1WH4-10043,757
21NSEW4S-1WDK-5012,502 10 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
22EWEW2H+2ES217050,008
23AllNS3D=SCK11050,008 14 Arvo Priimägi
Börje Salonen
24-NS2S-2EDQ10037,506

PAIR 3 LEMBIT KAPP & JAAN SUTT
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 227/384 Score 59,11% Session Rank 3 Overall Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S-1ED45050,008 19 Rein Kaarjas
Endel Küttis
2NSNS3NT=WS2-40068,7511
3EWEW5H=ED265062,5010 19 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
4AllEW2D+2WSK13056,259
5NSNS4Sx=ED6-5900,000 16 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
6EWNS1NT+1SC2120100,0016
7AllEW4S=NC8-62050,008 18 Varpu Honkakoski
Virpi Von Gruenewaldt
8-EW4S=NH8-42062,5010
9EWEW3NT-1ES2-10025,004 14 Aivar Kustavus
Raul Roslender
10AllEW4Cx-2ND450062,5010
11-NS3S-1WH75087,5014 24 Tiit Kalda
Urmas Virves
12NSNS3NT+2SS766062,5010
13AllEW1NT+3WH418062,5010 17 Tiiu Valder
Aimur Raudsepp
14-EW3D+2ESK15043,757
15NSEW3NT+1ES3430100,0016 27 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
16EWEW4S-1SD25068,7511
17-EW3S=SDQ-14068,7511 16 Eha Kork
Toomas Kork
18NSEW2NT-1W*H6-5031,255
19EWEW5S-1WCJ-10018,753 19 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
20AllEW3NT=WD2600100,0016
21NSEW4S=WDA42093,7515 30 Jaanus Tamm
Sergei Kesküla
22EWEW4H=ES262093,7515
23AllNS2NT-1NH6-10012,502 8 Veli-Pekka Lukka
Birger Salonen
24-NS3S-2EDQ10037,506

PAIR 4 VELI-PEKKA LUKKA & BIRGER SALONEN
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 184/384 Score 47,92% Session Rank 13 Overall Rank 15
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3S-1ED45050,008 10 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
2NSNS3NT+2WHQ-46012,502
3EWNS4H+1ED10-65037,506 13 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
4AllNS3D+1WSK-13043,757
5NSNS2Hx+1SC387093,7515 17 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
6EWNS2S=WS10-11012,502
7AllNS4S=NC862050,008 14 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
8-NS4S=SH642037,506
9EWNS2H+3WCA-20043,757 23 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
10AllNS3D-2WCK200100,0016
11-NS2S=EDQ-11012,502 12 Jaak Känd
Andres Saul
12NSNS3NT+2NH366062,5010
13AllNS3NT-2ES5200100,0016 30 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
14-NS2NT=ECQ-12087,5014
15NSNS3Sx-1NSA-20012,502 7 Tiit Kalda
Urmas Virves
16EWNS3NT-1NS10-5031,255
17-NS2S+1SDQ14031,255 7 Andres Kork
Asso Kork
18NSNS1NTx=W*H9-18012,502
19EWNS4S+1WDK-65018,753 5 Arvo Priimägi
Börje Salonen
20AllNS2NT=WH4-12012,502
21NSNS4S-1WDK5087,5014 22 Rein Kaarjas
Endel Küttis
22EWNS2H+2ES2-17050,008
23AllEW2NT-1NH610087,5014 24 Lembit Kapp
Jaan Sutt
24-EW3S-2EDQ-10062,5010

PAIR 5 AIVAR KUSTAVUS & RAUL ROSLENDER
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 195/384 Score 50,78% Session Rank 7 Overall Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5Sx-2ED4300100,0016 27 Tiit Kalda
Urmas Virves
2NSNS3NT=WH3-40068,7511
3EWEW4H=ED462012,502 2 Andres Kork
Asso Kork
4AllEW5C-2WSK-2000,000
5NSNS4S+1ED6-45012,502 16 Arvo Priimägi
Börje Salonen
6EWNS3D=NSK11087,5014
7AllNS4S-1NC8-1006,251 7 Rein Kaarjas
Endel Küttis
8-NS4S=SHA42037,506
9EWNS3NT-1ES210075,0012 18 Lembit Kapp
Jaan Sutt
10AllNS4Cx-2ND4-50037,506
11-NS3D-1NS4-5068,7511 21 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
12NSNS3NT+2NH966062,5010
13AllNS3NT+1ES5-6300,000 9 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
14-NS3S-3NDK-15056,259
15NSNS3NT-2EH710087,5014 25 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
16EWNS3NT=SS340068,7511
17-NS3S=SDQ14031,255 9 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
18NSNS1NT+1W*D2-12025,004
19EWNS3S+1WDK-17050,008 23 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
20AllNS3S-2ED320093,7515
21NSNS3S=WH5-14056,259 22 Jaak Känd
Andres Saul
22EWNS2H+1ES6-14081,2513
23AllNS1H+1WD8-1100,000 16 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
24-NS4Dx+1NSK610100,0016

PAIR 6 JAANUS TAMM & SERGEI KESKÜLA
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 161/384 Score 41,93% Session Rank 16 Overall Rank 16
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S-2ED410081,2513 15 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
2NSNS3NT+2WS3-46012,502
3EWNS4H+1ED10-65037,506 13 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
4AllNS3C+1WSA-13043,757
5NSNS4S-1ED65050,008 20 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
6EWNS2S-1EHA10075,0012
7AllNS4S=NC862050,008 14 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
8-NS4S=NHA42037,506
9EWNS2H+3ECQ-20043,757 15 Jaak Känd
Andres Saul
10AllNS3H=EC5-14050,008
11-NS2D=ND1090100,0016 26 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
12NSNS3NT+2NH966062,5010
13AllNS3NT=EH6-60018,753 4 Tiit Kalda
Urmas Virves
14-NS4H+1ESK-4506,251
15NSNS3NT-1EH75056,259 9 Andres Kork
Asso Kork
16EWNS4S-2SC10-1000,000
17-NS2S+1SH614031,255 16 Arvo Priimägi
Börje Salonen
18NSNS1NT-1W*D25068,7511
19EWNS6S-1WDA10081,2513 22 Rein Kaarjas
Endel Küttis
20AllNS3NT-1WH410056,259
21NSNS4S=WDA-4206,251 2 Lembit Kapp
Jaan Sutt
22EWNS4H=ES2-6206,251
23AllNS1H-1WD610031,255 5 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
24-NS4H-1WS2500,000

PAIR 7 TIIU VALDER & AIMUR RAUDSEPP
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 191/384 Score 49,74% Session Rank 11 Overall Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S-1ED45050,008 10 Jaak Känd
Andres Saul
2NSNS3NT+2WD5-46012,502
3EWNS4H+1ED7-65037,506 19 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
4AllNS5C-1ECJ10081,2513
5NSNS2Hx+1SD287093,7515 23 Tiit Kalda
Urmas Virves
6EWNS3H-1SS9-5050,008
7AllNS5S-1NC8-1006,251 15 Andres Kork
Asso Kork
8-NS4S+1SHK45087,5014
9EWEW4H-1ED9-10025,004 18 Arvo Priimägi
Börje Salonen
10AllEW4H=WCA62087,5014
11-NS2NT-2SC2-10043,757 7 Rein Kaarjas
Endel Küttis
12NSNS3NT=SH66000,000
13AllNS1NT+3WH4-18037,506 15 Lembit Kapp
Jaan Sutt
14-NS3D+2ESK-15056,259
15NSNS3NT-2ES210087,5014 19 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
16EWNS3NT-1SS4-5031,255
17-NS3S=SH414031,255 5 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
18NSNS3C-2SHJ-2000,000
19EWNS6S-1WDA10081,2513 22 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
20AllNS2NT-1WH310056,259
21NSNS3S+1WDA-17031,255 13 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
22EWNS2H+2ED3-17050,008
23AllNS1S+3SDA17075,0012 25 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
24-NS3D+2NC815081,2513

PAIR 8 VARPU HONKAKOSKI & VIRPI VON GRUENEWALDT
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 211/384 Score 54,95% Session Rank 5 Overall Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5S-2ED410081,2513 24 Andres Kork
Asso Kork
2NSNS3NT=WH3-40068,7511
3EWNS4H+1ED2-65037,506 13 Arvo Priimägi
Börje Salonen
4AllNS4C=WSA-13043,757
5NSNS4Sx-1EHK10068,7511 19 Rein Kaarjas
Endel Küttis
6EWNS3NT-1NSK-5050,008
7AllNS4S=NC862050,008 14 Lembit Kapp
Jaan Sutt
8-NS4S=NH842037,506
9EWEW4H-1ECQ-10025,004 6 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
10AllEW4C=ND5-13012,502
11-EW2H-2NS410056,259 15 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
12NSEW3NT+2NH5-66037,506
13AllNS1NT+1WS3-12075,0012 21 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
14-NS3D+2WCA-15056,259
15NSNS3C+1ES3-13025,004 9 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
16EWNS3NT-1SD2-5031,255
17-NS2S+2SDQ17081,2513 29 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
18NSNS2S-2ED4100100,0016
19EWNS4S+1WDK-65018,753 18 Jaak Känd
Andres Saul
20AllNS4C-2WD520093,7515
21NSNS4Sx-1WDA100100,0016 32 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
22EWNS1NT+1ES2-120100,0016
23AllNS1H-1WD810031,255 11 Tiit Kalda
Urmas Virves
24-NS3S-2EHJ10037,506

PAIR 9 EHA KORK & TOOMAS KORK
JÕGEVA BK TÜRI RAADIOMAST 26/09/2014 Session 2 Section A
Neuberg Top 16 Matchpoints 171/384 Score 44,53% Session Rank 15 Overall Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT=W*DK-4000,000 11 Jaan Lemberg
Jaak Andres Alevi
2NSNS3NT=WS3-40068,7511
3EWNS3S-4NHA-200100,0016 18 Taisto Louhikoski
Antti Voitto
4AllNS4C+1WSA-15012,502
5NSNS3NT-2EHK10068,7511 11 Jaak Känd
Andres Saul
6EWNS2S+1EHA-1400,000
7AllNS4S=NC862050,008 8 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
8-NS5S-1NH8-500,000
9EWNS4H+1ECQ-6500,000 11 Tiit Kalda
Urmas Virves
10AllNS4H-1EC510068,7511
11-NS2D-1NHK-5068,7511 21 Andres Kork
Asso Kork
12NSNS3NT+2NH366062,5010
13AllNS3NT=ED4-60018,753 12 Arvo Priimägi
Börje Salonen
14-NS3D+2WCA-15056,259
15NSEW3NT-1EC9-5043,757 8 Rein Kaarjas
Endel Küttis
16EWEW3NT+1NC2-4306,251
17-NS3S=SDQ14031,255 16 Lembit Kapp
Jaan Sutt
18NSNS2NT-1W*H65068,7511
19EWNS4S+1WDA-65018,753 12 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
20AllNS3NT-1WH410056,259
21NSNS2S=EH4-11075,0012 16 Heino Lapp
Ülo Müürissepp
22EWNS1NT+3WD4-18025,004
23AllNS2H-3WSA30087,5014 27 Jaan Võsu
Oleg Sirotin
24-NS4S-3EDQ15081,2513

Ranks     Travellers     ScoreCards