SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 31. jaanuar 2019

PÕLTSAMAA JÕE MÄNGUD

Ranks

JOGEVA BK PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31.01.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

5 Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 135 of 135 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
19Kalle Ojassalu & Jüri Meksun27129,0021659,72
21Urmas Virves & Tiit Kalda27127,0021658,80
310Oleg Sirotin & Ülis Riisalu27120,0021655,56
45Väino Taidur & Mait Pari27115,0021653,24
53Heino Lapp & Ülo Müürissepp27114,0021652,78
67Hillar Ruus & Lembit Kapp27113,0021652,31
76Jaan Sutt & Enn Päll27100,0021646,30
84Andrus Mägi & Ago Abner2793,0021643,06
98Eduard Rumvolt & Mati Loide2785,0021639,35
102Villu Ojassalu & Raivo Sikk2784,0021638,89

(printed 22:14:12 31.01.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1ED4 43026Villu Ojassalu & Raivo SikkAndrus Mägi & Ago Abner
394C-1WS450 71Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Jüri Meksun
513NT+2ED4 46008Väino Taidur & Mait PariUrmas Virves & Tiit Kalda
764H-1ES350 71Hillar Ruus & Lembit KappJaan Sutt & Enn Päll
1083NT=ES8 40044Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Mati Loide
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S+1NH8650 53Villu Ojassalu & Raivo SikkAndrus Mägi & Ago Abner
393NT=ND4600 08Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Jüri Meksun
514S+1SH10650 53Väino Taidur & Mait PariUrmas Virves & Tiit Kalda
764S+1NS9650 53Hillar Ruus & Lembit KappJaan Sutt & Enn Päll
1084S+1NDJ650 53Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Mati Loide
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243S+1ED7 17062Villu Ojassalu & Raivo SikkAndrus Mägi & Ago Abner
394S=ED9 62044Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Ojassalu & Jüri Meksun
514S+1ED9 65026Väino Taidur & Mait PariUrmas Virves & Tiit Kalda
763S=EH2 14080Hillar Ruus & Lembit KappJaan Sutt & Enn Päll
1084Sx=ED3 79008Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Mati Loide
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354S=NC9620 71Heino Lapp & Ülo MüürisseppVäino Taidur & Mait Pari
414C-1WSK100 26Andrus Mägi & Ago AbnerUrmas Virves & Tiit Kalda
622C+1WSK 11008Jaan Sutt & Enn PällVillu Ojassalu & Raivo Sikk
874S=NCA620 71Eduard Rumvolt & Mati LoideHillar Ruus & Lembit Kapp
1092S+2SH5170 44Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT+2SC10660 62Heino Lapp & Ülo MüürisseppVäino Taidur & Mait Pari
413NT+2SC10660 62Andrus Mägi & Ago AbnerUrmas Virves & Tiit Kalda
623NT+2SC3660 62Jaan Sutt & Enn PällVillu Ojassalu & Raivo Sikk
873NT+1SD10630 17Eduard Rumvolt & Mati LoideHillar Ruus & Lembit Kapp
1093NT+1SD10630 17Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT-3SDA 15026Heino Lapp & Ülo MüürisseppVäino Taidur & Mait Pari
413C-4NH6 20008Andrus Mägi & Ago AbnerUrmas Virves & Tiit Kalda
623NT=SH9400 80Jaan Sutt & Enn PällVillu Ojassalu & Raivo Sikk
871H-2S*DA 10044Eduard Rumvolt & Mati LoideHillar Ruus & Lembit Kapp
1092H-1W*SA100 62Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464H=SC2620 26Andrus Mägi & Ago AbnerJaan Sutt & Enn Päll
524H+2SDK680 62Väino Taidur & Mait PariVillu Ojassalu & Raivo Sikk
734H-1SDK 10008Hillar Ruus & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
984H+2SHJ680 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Mati Loide
1014H+2SC2680 62Oleg Sirotin & Ülis RiisaluUrmas Virves & Tiit Kalda
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT-1SD10 5035Andrus Mägi & Ago AbnerJaan Sutt & Enn Päll
523NT+1NS10430 80Väino Taidur & Mait PariVillu Ojassalu & Raivo Sikk
733NT-1SS7 5035Hillar Ruus & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
983NT=NS10400 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Mati Loide
1016NT-2NS10 10008Oleg Sirotin & Ülis RiisaluUrmas Virves & Tiit Kalda
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463Hx-1NCK 10008Andrus Mägi & Ago AbnerJaan Sutt & Enn Päll
522H=ND8110 53Väino Taidur & Mait PariVillu Ojassalu & Raivo Sikk
732H-1NCA 5026Hillar Ruus & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
982H+1NCA140 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Mati Loide
1012H=NCA110 53Oleg Sirotin & Ülis RiisaluUrmas Virves & Tiit Kalda
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S-2NCQ 20026Urmas Virves & Tiit KaldaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
575Dx-1ESK200 80Väino Taidur & Mait PariHillar Ruus & Lembit Kapp
633D+2ESA 15044Jaan Sutt & Enn PällHeino Lapp & Ülo Müürissepp
844S-3NDA 30008Eduard Rumvolt & Mati LoideAndrus Mägi & Ago Abner
1021H=SDK80 62Oleg Sirotin & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Raivo Sikk
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192D+1EH10 11062Urmas Virves & Tiit KaldaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
573NT+1WS9 43008Väino Taidur & Mait PariHillar Ruus & Lembit Kapp
632NT+2WC2 18044Jaan Sutt & Enn PällHeino Lapp & Ülo Müürissepp
843NT=WD3 40026Eduard Rumvolt & Mati LoideAndrus Mägi & Ago Abner
1021NT-1WS850 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Raivo Sikk
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193C=SS10110 80Urmas Virves & Tiit KaldaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
572D-2E*SK100 62Väino Taidur & Mait PariHillar Ruus & Lembit Kapp
632H-1WS1050 35Jaan Sutt & Enn PällHeino Lapp & Ülo Müürissepp
841NT-1EC450 35Eduard Rumvolt & Mati LoideAndrus Mägi & Ago Abner
1022D-2N*HA 20008Oleg Sirotin & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Raivo Sikk
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT+2SH9660 08Villu Ojassalu & Raivo SikkUrmas Virves & Tiit Kalda
686NT=SH31440 44Jaan Sutt & Enn PällEduard Rumvolt & Mati Loide
746NT+1SC21470 80Hillar Ruus & Lembit KappAndrus Mägi & Ago Abner
956NT=NC91440 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVäino Taidur & Mait Pari
1036NT=SH91440 44Oleg Sirotin & Ülis RiisaluHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211H=SC880 62Villu Ojassalu & Raivo SikkUrmas Virves & Tiit Kalda
682H-1SC8 5026Jaan Sutt & Enn PällEduard Rumvolt & Mati Loide
742S-2WHA100 80Hillar Ruus & Lembit KappAndrus Mägi & Ago Abner
952S-1EHK50 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVäino Taidur & Mait Pari
1033H-2SC8 10008Oleg Sirotin & Ülis RiisaluHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213D-1NSQ 10008Villu Ojassalu & Raivo SikkUrmas Virves & Tiit Kalda
681H+1NSQ110 71Jaan Sutt & Enn PällEduard Rumvolt & Mati Loide
742S-1EH1050 35Hillar Ruus & Lembit KappAndrus Mägi & Ago Abner
952H=NSQ110 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVäino Taidur & Mait Pari
1032S-1EH1050 35Oleg Sirotin & Ülis RiisaluHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT+1SSJ430 53Urmas Virves & Tiit KaldaJaan Sutt & Enn Päll
323NT+1SS10430 53Heino Lapp & Ülo MüürisseppVillu Ojassalu & Raivo Sikk
793NT=SSJ400 26Hillar Ruus & Lembit KappKalle Ojassalu & Jüri Meksun
853D+1SSA130 08Eduard Rumvolt & Mati LoideVäino Taidur & Mait Pari
1043NT+2SSJ460 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAndrus Mägi & Ago Abner
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163H-1EC1050 53Urmas Virves & Tiit KaldaJaan Sutt & Enn Päll
324H-1ED1050 53Heino Lapp & Ülo MüürisseppVillu Ojassalu & Raivo Sikk
793S-2SH3 10026Hillar Ruus & Lembit KappKalle Ojassalu & Jüri Meksun
852H=WS9 11008Eduard Rumvolt & Mati LoideVäino Taidur & Mait Pari
1043NT-2ES3100 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAndrus Mägi & Ago Abner
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164S+1EDK 45017Urmas Virves & Tiit KaldaJaan Sutt & Enn Päll
324S=EH9 42053Heino Lapp & Ülo MüürisseppVillu Ojassalu & Raivo Sikk
794S+1EDK 45017Hillar Ruus & Lembit KappKalle Ojassalu & Jüri Meksun
854S=EC6 42053Eduard Rumvolt & Mati LoideVäino Taidur & Mait Pari
1044S-1EH850 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAndrus Mägi & Ago Abner
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273D=EC7 11026Villu Ojassalu & Raivo SikkHillar Ruus & Lembit Kapp
434H-1SDQ 5062Andrus Mägi & Ago AbnerHeino Lapp & Ülo Müürissepp
812D+2ES3 13008Eduard Rumvolt & Mati LoideUrmas Virves & Tiit Kalda
964D-1EHJ100 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1054H-2SDQ 10044Oleg Sirotin & Ülis RiisaluVäino Taidur & Mait Pari
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273C-1SDA 10017Villu Ojassalu & Raivo SikkHillar Ruus & Lembit Kapp
434H-1WDQ100 62Andrus Mägi & Ago AbnerHeino Lapp & Ülo Müürissepp
812D-1WC6100 62Eduard Rumvolt & Mati LoideUrmas Virves & Tiit Kalda
963C-1SDA 10017Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1053H-1WC10100 62Oleg Sirotin & Ülis RiisaluVäino Taidur & Mait Pari
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
275D=ESK 40035Villu Ojassalu & Raivo SikkHillar Ruus & Lembit Kapp
433D+2ESK 15080Andrus Mägi & Ago AbnerHeino Lapp & Ülo Müürissepp
815D=ESK 40035Eduard Rumvolt & Mati LoideUrmas Virves & Tiit Kalda
965D=ESK 40035Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1055D=ESK 40035Oleg Sirotin & Ülis RiisaluVäino Taidur & Mait Pari
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
176D+1WC2 139035Urmas Virves & Tiit KaldaHillar Ruus & Lembit Kapp
386NT=EC3 144008Heino Lapp & Ülo MüürisseppEduard Rumvolt & Mati Loide
546D+1WS5 139035Väino Taidur & Mait PariAndrus Mägi & Ago Abner
923NT+4EH7 72062Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Raivo Sikk
1062NT+5WC4 27080Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S-1EHQ100 62Urmas Virves & Tiit KaldaHillar Ruus & Lembit Kapp
383S-1ED10100 62Heino Lapp & Ülo MüürisseppEduard Rumvolt & Mati Loide
541S+2ED10 14017Väino Taidur & Mait PariAndrus Mägi & Ago Abner
924S-1EHQ100 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Raivo Sikk
1063S=EC5 14017Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173S-1ND7 5017Urmas Virves & Tiit KaldaHillar Ruus & Lembit Kapp
383S-1ND8 5017Heino Lapp & Ülo MüürisseppEduard Rumvolt & Mati Loide
542S=ND7110 62Väino Taidur & Mait PariAndrus Mägi & Ago Abner
922Dx-1WSK100 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Raivo Sikk
1063S=ND7140 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133Sx-1EH10200 26Urmas Virves & Tiit KaldaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
285D=NS3400 53Villu Ojassalu & Raivo SikkEduard Rumvolt & Mati Loide
495D=NS8400 53Andrus Mägi & Ago AbnerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
653NT-1SSK 5008Jaan Sutt & Enn PällVäino Taidur & Mait Pari
1075D+1ND5420 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT=N*D10600 80Urmas Virves & Tiit KaldaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
281NT+2N*D3150 53Villu Ojassalu & Raivo SikkEduard Rumvolt & Mati Loide
491NT=E*S5 9026Andrus Mägi & Ago AbnerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
651NT-1N*D10 10008Jaan Sutt & Enn PällVäino Taidur & Mait Pari
1071NT+2N*D10150 53Oleg Sirotin & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-1SD6 5017Urmas Virves & Tiit KaldaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
283NT=NS2400 71Villu Ojassalu & Raivo SikkEduard Rumvolt & Mati Loide
491NT+2SS8150 44Andrus Mägi & Ago AbnerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
653NT=NS4400 71Jaan Sutt & Enn PällVäino Taidur & Mait Pari
1073NT-1SS8 5017Oleg Sirotin & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 URMAS VIRVES-TIIT KALDA PAIR 2 VILLU OJASSALU-RAIVO SIKK 
PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 127 Max 216 Score 58,80% MPs 84 Max 216 Score 38,89% 
Session Rank 2 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Taidur
Pari
4608100,00 1Mägi
Abner
-430225,00 
2-650337,50 2650562,50 
3650675,00 3-170675,00 
4Mägi
Abner
-100675,00 4Sutt
Päll
1108100,00 
5-660225,00 5-660225,00 
62008100,00 6-40000,00 
7Sirotin
Riisalu
-680225,00 7Taidur
Pari
-680225,00 
81008100,00 8-43000,00 
9-110337,50 9-110337,50 
10Ojassalu
Meksun
-200225,00 10Sirotin
Riisalu
-80225,00 
11-110675,00 11-5000,00 
121108100,00 122008100,00 
13Ojassalu
Sikk
-6608100,00 13Virves
Kalda
66000,00 
14-80225,00 1480675,00 
151008100,00 15-10000,00 
16Sutt
Päll
430562,50 16Lapp
Müürissepp
-430337,50 
1750562,50 17-50337,50 
18-450112,50 18420337,50 
19Rumvolt
Loide
1308100,00 19Ruus
Kapp
-110225,00 
20-100225,00 20-100112,50 
21400562,50 21-400337,50 
22Ruus
Kapp
-1390337,50 22Ojassalu
Meksun
720225,00 
23100675,00 23-100225,00 
24-50112,50 24-100450,00 
25Lapp
Müürissepp
200225,00 25Rumvolt
Loide
400562,50 
266008100,00 26150562,50 
27-50112,50 27400787,50 

PAIR 3 HEINO LAPP-ÜLO MÜÜRISSEPP PAIR 4 ANDRUS MÄGI-AGO ABNER 
PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 114 Max 216 Score 52,78% MPs 93 Max 216 Score 43,06% 
Session Rank 5 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
50787,50 1Ojassalu
Sikk
430675,00 
260000,00 2-650337,50 
3-620450,00 3170225,00 
4Taidur
Pari
620787,50 4Virves
Kalda
100225,00 
5660675,00 5660675,00 
6-150225,00 6-20000,00 
7Ruus
Kapp
1008100,00 7Sutt
Päll
620225,00 
850562,50 8-50337,50 
950675,00 9-10000,00 
10Sutt
Päll
150450,00 10Rumvolt
Loide
3008100,00 
11180450,00 11400675,00 
12-50562,50 12-50562,50 
13Sirotin
Riisalu
-1440450,00 13Ruus
Kapp
-147000,00 
141008100,00 14-10000,00 
15-50562,50 15-50562,50 
16Ojassalu
Sikk
430562,50 16Sirotin
Riisalu
-46000,00 
1750562,50 17-10000,00 
18-420562,50 18-5000,00 
19Mägi
Abner
50225,00 19Lapp
Müürissepp
-50675,00 
20-100225,00 20100675,00 
2115000,00 21-1508100,00 
22Rumvolt
Loide
-144000,00 22Taidur
Pari
1390562,50 
23100675,00 23140787,50 
24-50112,50 24-110225,00 
25Virves
Kalda
-200675,00 25Ojassalu
Meksun
400562,50 
26-60000,00 26-90225,00 
2750787,50 27150450,00 

PAIR 5 VÄINO TAIDUR-MAIT PARI PAIR 6 JAAN SUTT-ENN PÄLL 
PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 115 Max 216 Score 53,24% MPs 100 Max 216 Score 46,30% 
Session Rank 4 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Virves
Kalda
-46000,00 1Ruus
Kapp
-50112,50 
2650562,50 2-650337,50 
3-650225,00 314000,00 
4Lapp
Müürissepp
-620112,50 4Ojassalu
Sikk
-11000,00 
5-660225,00 5660675,00 
6150675,00 64008100,00 
7Ojassalu
Sikk
680675,00 7Mägi
Abner
-620675,00 
84308100,00 850562,50 
9110562,50 91008100,00 
10Ruus
Kapp
2008100,00 10Lapp
Müürissepp
-150450,00 
11-43000,00 11-180450,00 
12100675,00 1250337,50 
13Ojassalu
Meksun
-1440450,00 13Rumvolt
Loide
1440450,00 
14-50450,00 14-50225,00 
15-110112,50 15110787,50 
16Rumvolt
Loide
-1308100,00 16Virves
Kalda
-430337,50 
171108100,00 17-50337,50 
18420337,50 18450787,50 
19Sirotin
Riisalu
100450,00 19Ojassalu
Meksun
-10000,00 
20-100225,00 20100787,50 
21400562,50 21400562,50 
22Mägi
Abner
-1390337,50 22Sirotin
Riisalu
27000,00 
23-140112,50 23140787,50 
24110675,00 24-14000,00 
25Sutt
Päll
508100,00 25Taidur
Pari
-5000,00 
261008100,00 26-10000,00 
27-400112,50 27400787,50 

PAIR 7 HILLAR RUUS-LEMBIT KAPP PAIR 8 EDUARD RUMVOLT-MATI LOIDE 
PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 113 Max 216 Score 52,31% MPs 85 Max 216 Score 39,35% 
Session Rank 6 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sutt
Päll
50787,50 1Sirotin
Riisalu
400450,00 
2650562,50 2-650337,50 
3-1408100,00 37908100,00 
4Rumvolt
Loide
-620112,50 4Ruus
Kapp
620787,50 
5-630787,50 5630112,50 
6100450,00 6-100450,00 
7Lapp
Müürissepp
-10000,00 7Ojassalu
Meksun
-680225,00 
8-50337,50 8-400225,00 
9-50225,00 9-14000,00 
10Taidur
Pari
-20000,00 10Mägi
Abner
-30000,00 
114308100,00 11-400225,00 
12-100225,00 1250337,50 
13Mägi
Abner
14708100,00 13Sutt
Päll
-1440450,00 
141008100,00 1450675,00 
1550337,50 15-110112,50 
16Ojassalu
Meksun
400225,00 16Taidur
Pari
13000,00 
17-100225,00 17-11000,00 
18-450112,50 18-420562,50 
19Ojassalu
Sikk
110675,00 19Virves
Kalda
-13000,00 
20100787,50 20100675,00 
21400562,50 21-400337,50 
22Virves
Kalda
1390562,50 22Lapp
Müürissepp
14408100,00 
23-100225,00 23-100225,00 
2450787,50 2450787,50 
25Sirotin
Riisalu
-42000,00 25Ojassalu
Sikk
-400337,50 
26-150337,50 26-150337,50 
2750787,50 27-400112,50 

PAIR 9 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN PAIR 10 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU 
PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 PÕLTSAMAA JÕE 37 TALI 31/01/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 129 Max 216 Score 59,72% MPs 120 Max 216 Score 55,56% 
Session Rank 1 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Lapp
Müürissepp
-50112,50 1Rumvolt
Loide
-400450,00 
2-6008100,00 2650562,50 
3620450,00 3-79000,00 
4Sirotin
Riisalu
-170450,00 4Ojassalu
Meksun
170450,00 
5-630787,50 5630112,50 
6-100225,00 6100675,00 
7Rumvolt
Loide
680675,00 7Virves
Kalda
680675,00 
8400675,00 8-10000,00 
91408100,00 9110562,50 
10Virves
Kalda
200675,00 10Ojassalu
Sikk
80675,00 
11110225,00 11508100,00 
12-11000,00 12-20000,00 
13Taidur
Pari
1440450,00 13Lapp
Müürissepp
1440450,00 
1450450,00 14-10000,00 
15110787,50 1550337,50 
16Ruus
Kapp
-400675,00 16Mägi
Abner
4608100,00 
17100675,00 171008100,00 
18450787,50 18508100,00 
19Sutt
Päll
1008100,00 19Taidur
Pari
-100450,00 
20-100112,50 20100675,00 
21-400337,50 21-400337,50 
22Ojassalu
Sikk
-720675,00 22Sutt
Päll
-2708100,00 
23100675,00 23-140112,50 
24100450,00 241408100,00 
25Mägi
Abner
-400337,50 25Ruus
Kapp
4208100,00 
2690675,00 26150562,50 
27-150450,00 27-50112,50 

Ranks     Travellers     ScoreCards