SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 25. aprill 2013

KOMMERTS 4

Ranks

JÕGEVA BK KOMMERTS 4 25/04/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1 Section MM

5 Table 27 Board Howell Movement

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
11Ants Barot & Lembit Kapp126,0021658,33
25Ülis Riisalu & Eduard Rumvolt119,0021655,09
33Kalle Ojassalu & Jüri Meksun115,0021653,24
47Mart Jäger & Sulev Märss113,0021652,31
510Raivo Sikk & Ago Lindsaar112,0021651,85
69Enn Päll & Ats Päll110,0021650,93
74Toivo Vähi & Mati Tali106,0021649,07
82Arnold Kivik & Hillar Sibul103,0021647,69
96Villu Ojassalu & Jaan Sutt98,0021645,37
108Jan Vilgats & Oleg Sirotin78,0021636,11
(printed at 25.04.2013 22:38:25 by PairsScorer7.2.81(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1 Section MM

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
581NT+1NS3120 26Ülis Riisalu & Eduard RumvoltJan Vilgats & Oleg Sirotin
642NT+1ND4150 80Villu Ojassalu & Jaan SuttToivo Vähi & Mati Tali
723H=SC3140 53Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Hillar Sibul
911D+1NC1090 08Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
1032H+1SDQ140 53Raivo Sikk & Ago LindsaarKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
582H=NS10110 80Ülis Riisalu & Eduard RumvoltJan Vilgats & Oleg Sirotin
643D+1WC8 -13026Villu Ojassalu & Jaan SuttToivo Vähi & Mati Tali
725D-1WCA50 53Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Hillar Sibul
914D-1WH250 53Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
1033Hx-1NS10 -20008Raivo Sikk & Ago LindsaarKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
582S-2N*CJ -10044Ülis Riisalu & Eduard RumvoltJan Vilgats & Oleg Sirotin
643NT=WH6 -60008Villu Ojassalu & Jaan SuttToivo Vähi & Mati Tali
723S-1E*CK100 71Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Hillar Sibul
913NT-1EH2100 71Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
1032NT+2WH6 -18026Raivo Sikk & Ago LindsaarKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
123NT-1ES5100 62Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
692D=WC8 -9044Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
753D-2ES3200 80Mart Jäger & Sulev MärssÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
832NT+1ES5 -15008Jan Vilgats & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1041S-1ND5 -10026Raivo Sikk & Ago LindsaarToivo Vähi & Mati Tali
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
124H+1SC4650 53Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
693H+2SC2200 26Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
755H=SC9650 53Mart Jäger & Sulev MärssÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
835S-2NCK -20008Jan Vilgats & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1044H+2SD2680 80Raivo Sikk & Ago LindsaarToivo Vähi & Mati Tali
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
124S+2NH8480 53Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
692S+4ND10230 08Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
754H+2SDQ480 53Mart Jäger & Sulev MärssÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
834H+2SDQ480 53Jan Vilgats & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1044H+2SD2480 53Raivo Sikk & Ago LindsaarToivo Vähi & Mati Tali
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
233Dx-2SSK -50053Arnold Kivik & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
713NT=ES3 -60017Mart Jäger & Sulev MärssAnts Barot & Lembit Kapp
863D-2SSA -20080Jan Vilgats & Oleg SirotinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
943Dx-2SSA -50053Enn Päll & Ats PällToivo Vähi & Mati Tali
1053NT=EHQ -60017Raivo Sikk & Ago LindsaarÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
233C+1NS10130 80Arnold Kivik & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
714D-1WCK50 44Mart Jäger & Sulev MärssAnts Barot & Lembit Kapp
863Dx=WCK -47008Jan Vilgats & Oleg SirotinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
943H=WCK -14026Enn Päll & Ats PällToivo Vähi & Mati Tali
1054Dx-1WCK100 62Raivo Sikk & Ago LindsaarÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
233S+1NHK170 80Arnold Kivik & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
712D-2SSJ -10017Mart Jäger & Sulev MärssAnts Barot & Lembit Kapp
861NT-1SD2 -5044Jan Vilgats & Oleg SirotinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
941S+1SH2110 62Enn Päll & Ats PällToivo Vähi & Mati Tali
1054S-2SSJ -10017Raivo Sikk & Ago LindsaarÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
153Dx-4EDJ1100 80Ants Barot & Lembit KappÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
343NT=N*SA600 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunToivo Vähi & Mati Tali
822S-1WS2100 08Jan Vilgats & Oleg SirotinArnold Kivik & Hillar Sibul
973H=SS4140 26Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
1063NT-3W*S7300 44Raivo Sikk & Ago LindsaarVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
153H-1SS10 -5053Ants Barot & Lembit KappÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
341NT+1ND7120 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunToivo Vähi & Mati Tali
823H-3SS10 -15026Jan Vilgats & Oleg SirotinArnold Kivik & Hillar Sibul
972H-1SS6 -5053Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
1064Hx-3SS10 -50008Raivo Sikk & Ago LindsaarVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
154S-1NH4 -10008Ants Barot & Lembit KappÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
343NT+1SD4630 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunToivo Vähi & Mati Tali
824S=NH10620 35Jan Vilgats & Oleg SirotinArnold Kivik & Hillar Sibul
974S=NDJ620 35Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
1064S+1ND8650 80Raivo Sikk & Ago LindsaarVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183H-2WS3200 62Ants Barot & Lembit KappJan Vilgats & Oleg Sirotin
261NT=WS6 -9008Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
453NT-3ESJ300 80Toivo Vähi & Mati TaliÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
933H-1ESJ100 35Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1072NT-1WD3100 35Raivo Sikk & Ago LindsaarMart Jäger & Sulev Märss
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183NT=ECJ -40035Ants Barot & Lembit KappJan Vilgats & Oleg Sirotin
263NT+1WS5 -43008Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
453NT=WH8 -40035Toivo Vähi & Mati TaliÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
934D+1ES2 -15062Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1075D-1EHA50 80Raivo Sikk & Ago LindsaarMart Jäger & Sulev Märss
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184H=ND6620 71Ants Barot & Lembit KappJan Vilgats & Oleg Sirotin
264H-1NSK -10035Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
453NT-1ND6 -10035Toivo Vähi & Mati TaliÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
934H-2ND6 -20008Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1074H=ND2620 71Raivo Sikk & Ago LindsaarMart Jäger & Sulev Märss
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143Sx+2WH10 -113008Ants Barot & Lembit KappToivo Vähi & Mati Tali
293NT-1EH3100 62Arnold Kivik & Hillar SibulEnn Päll & Ats Päll
373NT-1EDQ100 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
564H-3SCJ -15026Ülis Riisalu & Eduard RumvoltVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1083NT-1EH3100 62Raivo Sikk & Ago LindsaarJan Vilgats & Oleg Sirotin
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143NT-2WH2100 62Ants Barot & Lembit KappToivo Vähi & Mati Tali
293NT-1WH250 35Arnold Kivik & Hillar SibulEnn Päll & Ats Päll
372H-1ND9 -5008Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
562H=SDA110 80Ülis Riisalu & Eduard RumvoltVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1084S-1WCA50 35Raivo Sikk & Ago LindsaarJan Vilgats & Oleg Sirotin
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S=ES5 -42017Ants Barot & Lembit KappToivo Vähi & Mati Tali
293NT=ED3 -40044Arnold Kivik & Hillar SibulEnn Päll & Ats Päll
374S=ES3 -42017Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
562S+4ES5 -23062Ülis Riisalu & Eduard RumvoltVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1086C-2ES5100 80Raivo Sikk & Ago LindsaarJan Vilgats & Oleg Sirotin
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
254S=ND6420 62Arnold Kivik & Hillar SibulÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
315S-1ND6 -5026Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
484S=ND6420 62Toivo Vähi & Mati TaliJan Vilgats & Oleg Sirotin
674S=ND2420 62Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
1096S-3ND6 -15008Raivo Sikk & Ago LindsaarEnn Päll & Ats Päll
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
256C-1SDK -10008Arnold Kivik & Hillar SibulÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
313NT+1NC6630 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
483H+2SC5200 26Toivo Vähi & Mati TaliJan Vilgats & Oleg Sirotin
674H+1SDK650 62Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
1096C=ND81370 80Raivo Sikk & Ago LindsaarEnn Päll & Ats Päll
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
254H+1ECK -45008Arnold Kivik & Hillar SibulÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
313H=ECK -14080Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
481H+3ECK -17062Toivo Vähi & Mati TaliJan Vilgats & Oleg Sirotin
674H=ECK -42035Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
1094H=EH7 -42035Raivo Sikk & Ago LindsaarEnn Päll & Ats Päll
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
362Hx=WSA -67008Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
423C-2WH8200 71Toivo Vähi & Mati TaliArnold Kivik & Hillar Sibul
592H-2WD7200 71Ülis Riisalu & Eduard RumvoltEnn Päll & Ats Päll
781H-1WD4100 44Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Oleg Sirotin
1013NTx-2SC6 -30026Raivo Sikk & Ago LindsaarAnts Barot & Lembit Kapp
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
362D=WSA -9062Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
424Cx-2SDA -50008Toivo Vähi & Mati TaliArnold Kivik & Hillar Sibul
591NT-1NS3 -10044Ülis Riisalu & Eduard RumvoltEnn Päll & Ats Päll
781NT=NS390 80Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Oleg Sirotin
1014H-2SC7 -20026Raivo Sikk & Ago LindsaarAnts Barot & Lembit Kapp
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363NT=ED8 -40071Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
423NTx+1EC2 -65026Toivo Vähi & Mati TaliArnold Kivik & Hillar Sibul
594Hx-4NDA -80008Ülis Riisalu & Eduard RumvoltEnn Päll & Ats Päll
783NT+1ED2 -43044Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Oleg Sirotin
1013NT=EC3 -40071Raivo Sikk & Ago LindsaarAnts Barot & Lembit Kapp
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
475C-1EHK100 44Toivo Vähi & Mati TaliMart Jäger & Sulev Märss
534H=SS4420 80Ülis Riisalu & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
615C=EHK -60008Villu Ojassalu & Jaan SuttAnts Barot & Lembit Kapp
895Cx-1EHK200 62Jan Vilgats & Oleg SirotinEnn Päll & Ats Päll
1024H-1SC10 -5026Raivo Sikk & Ago LindsaarArnold Kivik & Hillar Sibul
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
472NT+1NH2150 26Toivo Vähi & Mati TaliMart Jäger & Sulev Märss
533NT=NC8600 62Ülis Riisalu & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
613NT-1SS2 -10008Villu Ojassalu & Jaan SuttAnts Barot & Lembit Kapp
892NT+2SH8180 44Jan Vilgats & Oleg SirotinEnn Päll & Ats Päll
1023NT+1SS2630 80Raivo Sikk & Ago LindsaarArnold Kivik & Hillar Sibul
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
473S+3ES10 -23080Toivo Vähi & Mati TaliMart Jäger & Sulev Märss
534S+2WHK -48035Ülis Riisalu & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
614S+2ECQ -48035Villu Ojassalu & Jaan SuttAnts Barot & Lembit Kapp
894S+2EH5 -48035Jan Vilgats & Oleg SirotinEnn Päll & Ats Päll
1024S+2ECQ -48035Raivo Sikk & Ago LindsaarArnold Kivik & Hillar Sibul

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 ANTS BAROT & LEMBIT KAPP PAIR 2 ARNOLD KIVIK & HILLAR SIBUL 
KOMMERTS 4 25/04/2013 KOMMERTS 4 25/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 8 MPs 126/216 Score 58,33% Top 8 MPs 103/216 Score 47,69% 
Session Rank 1 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Päll
Päll
-908  1Jäger
Märss
-1403  
2-503  2-503  
3-1001  3-1001  
4Kivik
Sibul
1006  4Barot
Kapp
-1002  
56505  5-6503  
64805  6-4803  
7Jäger
Märss
6007  7Ojassalu
Meksun
-5005  
8-504  81308  
91007  91708  
10Riisalu
Rumvolt
11008  10Vilgats
Sirotin
-1008  
11-505  111506  
12-1000  12-6205  
13Vilgats
Sirotin
2006  13Ojassalu
Sutt
-900  
14-4003  14-4300  
156207  15-1003  
16Vähi
Tali
-11300  16Päll
Päll
1006  
171006  17503  
18-4201  18-4004  
19Ojassalu
Meksun
506  19Riisalu
Rumvolt
4206  
20-6304  20-1000  
211400  21-4500  
22Sikk
Lindsaar
3006  22Vähi
Tali
-2001  
232006  235008  
244001  246506  
25Ojassalu
Sutt
6008  25Sikk
Lindsaar
506  
261008  26-6300  
274805  274805  

PAIR 3 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN PAIR 4 TOIVO VÄHI & MATI TALI 
KOMMERTS 4 25/04/2013 KOMMERTS 4 25/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 8 MPs 115/216 Score 53,24% Top 8 MPs 106/216 Score 49,07% 
Session Rank 3 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Sikk
Lindsaar
-1403  1Ojassalu
Sutt
-1500  
22008  21306  
31806  36008  
4Vilgats
Sirotin
1508  4Sikk
Lindsaar
1006  
52008  5-6800  
6-4803  6-4803  
7Kivik
Sibul
5003  7Päll
Päll
5003  
8-1300  81406  
9-1700  9-1102  
10Vähi
Tali
6006  10Ojassalu
Meksun
-6002  
111208  11-1200  
126306  12-6302  
13Päll
Päll
-1005  13Riisalu
Rumvolt
3008  
141502  14-4003  
152008  15-1003  
16Jäger
Märss
1006  16Barot
Kapp
11308  
17-500  17-1002  
18-4201  184207  
19Barot
Kapp
-502  19Vilgats
Sirotin
4206  
206304  202002  
21-1408  21-1706  
22Ojassalu
Sutt
-6700  22Kivik
Sibul
2007  
23-906  23-5000  
24-4007  24-6502  
25Riisalu
Rumvolt
-4200  25Jäger
Märss
1004  
26-6002  261502  
274805  27-2308  

PAIR 5 ÜLIS RIISALU & EDUARD RUMVOLT PAIR 6 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT 
KOMMERTS 4 25/04/2013 KOMMERTS 4 25/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 8 MPs 119/216 Score 55,09% Top 8 MPs 98/216 Score 45,37% 
Session Rank 2 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Vilgats
Sirotin
1202  1Vähi
Tali
1508  
21108  2-1302  
3-1004  3-6000  
4Jäger
Märss
-2000  4Päll
Päll
-904  
5-6503  52002  
6-4803  62300  
7Sikk
Lindsaar
6007  7Vilgats
Sirotin
2000  
8-1002  84708  
91007  9504  
10Barot
Kapp
-11000  10Sikk
Lindsaar
-3004  
11503  115008  
121008  12-6500  
13Vähi
Tali
-3000  13Kivik
Sibul
908  
144005  144308  
151005  151005  
16Ojassalu
Sutt
-1502  16Riisalu
Rumvolt
1506  
171108  17-1100  
18-2306  182302  
19Kivik
Sibul
-4202  19Jäger
Märss
4206  
201008  206506  
214508  21-4203  
22Päll
Päll
2007  22Ojassalu
Meksun
6708  
23-1004  23902  
24-8000  244001  
25Ojassalu
Meksun
4208  25Barot
Kapp
-6000  
266006  26-1000  
27-4803  27-4803  

PAIR 7 MART JÄGER & SULEV MÄRSS PAIR 8 JAN VILGATS & OLEG SIROTIN 
KOMMERTS 4 25/04/2013 KOMMERTS 4 25/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 8 MPs 113/216 Score 52,31% Top 8 MPs 78/216 Score 36,11% 
Session Rank 4 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Kivik
Sibul
1405  1Riisalu
Rumvolt
-1206  
2505  2-1100  
31007  31004  
4Riisalu
Rumvolt
2008  4Ojassalu
Meksun
-1500  
56505  5-2000  
64805  64805  
7Barot
Kapp
-6001  7Ojassalu
Sutt
-2008  
8504  8-4700  
9-1001  9-504  
10Päll
Päll
-1406  10Kivik
Sibul
1000  
11503  11-1502  
12-6205  126203  
13Sikk
Lindsaar
-1005  13Barot
Kapp
-2002  
14-500  144005  
15-6201  15-6201  
16Ojassalu
Meksun
-1002  16Sikk
Lindsaar
-1002  
17508  17-505  
184207  18-1000  
19Ojassalu
Sutt
-4202  19Vähi
Tali
-4202  
20-6502  20-2006  
214205  211702  
22Vilgats
Sirotin
1004  22Jäger
Märss
-1004  
23908  23-900  
24-4304  244304  
25Vähi
Tali
-1004  25Päll
Päll
2006  
26-1506  261804  
272300  27-4803  

PAIR 9 ENN PÄLL & ATS PÄLL PAIR 10 RAIVO SIKK & AGO LINDSAAR 
KOMMERTS 4 25/04/2013 KOMMERTS 4 25/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 8 MPs 110/216 Score 50,93% Top 8 MPs 112/216 Score 51,85% 
Session Rank 6 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Barot
Kapp
900  1Ojassalu
Meksun
1405  
2505  2-2000  
31007  3-1802  
4Ojassalu
Sutt
904  4Vähi
Tali
-1002  
5-2006  56808  
6-2308  64805  
7Vähi
Tali
-5005  7Riisalu
Rumvolt
-6001  
8-1402  81006  
91106  9-1001  
10Jäger
Märss
1402  10Ojassalu
Sutt
3004  
11-505  11-5000  
126203  126508  
13Ojassalu
Meksun
1003  13Jäger
Märss
1003  
14-1506  14508  
15-2000  156207  
16Kivik
Sibul
-1002  16Vilgats
Sirotin
1006  
17-505  17503  
184004  181008  
19Sikk
Lindsaar
1508  19Päll
Päll
-1500  
20-13700  2013708  
214205  21-4203  
22Riisalu
Rumvolt
-2001  22Barot
Kapp
-3002  
231004  23-2002  
248008  24-4007  
25Vilgats
Sirotin
-2002  25Kivik
Sibul
-502  
26-1804  266308  
274805  27-4803  

Ranks     Travellers     ScoreCards