SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 29. november 2018

PAARIDE MV 4

Ranks

JOGEVA BK PAARIDE MV 4 29.11.2018

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

4½ Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
18Marko Tenn & Allar Padari2497,0014467,36
29Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2483,0014457,64
32Hillar Sibul & Ats Päll2482,0014456,94
43Enn Päll & Jaan Sutt2475,0014452,08
55Arnold Kivik & Jan Vilgats2471,0014449,31
67Adeele Krigul & Oleg Sirotin2468,0014447,22
71Mart Jäger & Ülis Riisalu2466,0014445,83
84Lembit Kapp & Hillar Ruus2457,0014439,58
96Aina Riisalu & Ingrid Laurikainen2449,0014434,03

(printed 21:40:31 29.11.2018 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243S=WHA 14024Hillar Sibul & Ats PällLembit Kapp & Hillar Ruus
393S=WHK 14024Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
512S+1WC5 14024Arnold Kivik & Jan VilgatsMart Jäger & Ülis Riisalu
763D=NH2110 60Adeele Krigul & Oleg SirotinAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242H+1ND8140 24Hillar Sibul & Ats PällLembit Kapp & Hillar Ruus
396D-2SH8 20006Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
513NT+2NC2660 60Arnold Kivik & Jan VilgatsMart Jäger & Ülis Riisalu
763NT+1SH5630 42Adeele Krigul & Oleg SirotinAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242S+1NCJ140 60Hillar Sibul & Ats PällLembit Kapp & Hillar Ruus
393S-2SDK 10006Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
512H-1ECK100 24Arnold Kivik & Jan VilgatsMart Jäger & Ülis Riisalu
762NT=SDK120 42Adeele Krigul & Oleg SirotinAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353C-1ND7 10060Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
412S=EC2 11033Lembit Kapp & Hillar RuusMart Jäger & Ülis Riisalu
623S=EC2 14006Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenHillar Sibul & Ats Päll
872S=EH4 11033Marko Tenn & Allar PadariAdeele Krigul & Oleg Sirotin
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT=SS4600 15Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
413NT+1ND5630 42Lembit Kapp & Hillar RuusMart Jäger & Ülis Riisalu
623NT=ND6600 15Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenHillar Sibul & Ats Päll
873NT+2SS4660 60Marko Tenn & Allar PadariAdeele Krigul & Oleg Sirotin
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
352D=W*HJ 9024Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
411D-1S*S5 5042Lembit Kapp & Hillar RuusMart Jäger & Ülis Riisalu
622NT+1EH6 15006Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenHillar Sibul & Ats Päll
872S=SH3110 60Marko Tenn & Allar PadariAdeele Krigul & Oleg Sirotin
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
462C-1SDJ 10042Lembit Kapp & Hillar RuusAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
522S-2WC5200 60Arnold Kivik & Jan VilgatsHillar Sibul & Ats Päll
731S+1WDK 11024Adeele Krigul & Oleg SirotinEnn Päll & Jaan Sutt
981NT+1WH8 12006Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMarko Tenn & Allar Padari
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
462S+2WD5 17024Lembit Kapp & Hillar RuusAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
523H-4NDA 20006Arnold Kivik & Jan VilgatsHillar Sibul & Ats Päll
733NT-2EH4100 51Adeele Krigul & Oleg SirotinEnn Päll & Jaan Sutt
983NT-2EH4100 51Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMarko Tenn & Allar Padari
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464H+2ND6480 33Lembit Kapp & Hillar RuusAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
524H+3SDA510 60Arnold Kivik & Jan VilgatsHillar Sibul & Ats Päll
733D-3WS5300 06Adeele Krigul & Oleg SirotinEnn Päll & Jaan Sutt
984H+2ND6480 33Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMarko Tenn & Allar Padari
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193Hx+1ECK 93006Mart Jäger & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
572S-2WC6200 60Arnold Kivik & Jan VilgatsAdeele Krigul & Oleg Sirotin
632NT+2WS4 18024Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenEnn Päll & Jaan Sutt
842NT=WS6 12042Marko Tenn & Allar PadariLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S-1SD8 5015Mart Jäger & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
574S-1SD6 5015Arnold Kivik & Jan VilgatsAdeele Krigul & Oleg Sirotin
634S=SD6420 42Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenEnn Päll & Jaan Sutt
845Hx-3WCK500 60Marko Tenn & Allar PadariLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194Sx-1ED2100 60Mart Jäger & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
574S-1ECA50 33Arnold Kivik & Jan VilgatsAdeele Krigul & Oleg Sirotin
632S=EC4 11006Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenEnn Päll & Jaan Sutt
844S-1E 50 33Marko Tenn & Allar PadariLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211S+1EH2 11042Hillar Sibul & Ats PällMart Jäger & Ülis Riisalu
683Hx-1SS9 20006Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Allar Padari
742H+1SS9140 60Adeele Krigul & Oleg SirotinLembit Kapp & Hillar Ruus
953C+1WHK 13024Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S+1NC5450 51Hillar Sibul & Ats PällMart Jäger & Ülis Riisalu
683H=EDJ 14006Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Allar Padari
744S-1NC4 5024Adeele Krigul & Oleg SirotinLembit Kapp & Hillar Ruus
954S+1NC4450 51Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT+1ED5 43024Hillar Sibul & Ats PällMart Jäger & Ülis Riisalu
683NT+2EH9 46006Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Allar Padari
745C+1EH7 42051Adeele Krigul & Oleg SirotinLembit Kapp & Hillar Ruus
955C+1EH7 42051Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162H+2EH3 17042Mart Jäger & Ülis RiisaluAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
324H+1ECK 65015Enn Päll & Jaan SuttHillar Sibul & Ats Päll
794H+1ED3 65015Adeele Krigul & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
852NT-1WS2100 60Marko Tenn & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162S+2SD4170 06Mart Jäger & Ülis RiisaluAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
324S+2SC3480 60Enn Päll & Jaan SuttHillar Sibul & Ats Päll
793S+2SH2200 24Adeele Krigul & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
854S+1SHA450 42Marko Tenn & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-1SH3 10015Mart Jäger & Ülis RiisaluAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
323Sx-4ECJ800 42Enn Päll & Jaan SuttHillar Sibul & Ats Päll
793Cx-5W*DA1100 60Adeele Krigul & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
853C-1N*D2 10015Marko Tenn & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
275Dx-3NCA 50042Hillar Sibul & Ats PällAdeele Krigul & Oleg Sirotin
436Dx-4NCK 80006Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
816S-2ED2200 60Marko Tenn & Allar PadariMart Jäger & Ülis Riisalu
965S=ED6 65024Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271NT-2NH8 20006Hillar Sibul & Ats PällAdeele Krigul & Oleg Sirotin
433C=WHJ 11042Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
813C=WHJ 11042Marko Tenn & Allar PadariMart Jäger & Ülis Riisalu
962C+1WHJ 11042Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272H+2ND4170 42Hillar Sibul & Ats PällAdeele Krigul & Oleg Sirotin
434D-1WHK50 06Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
815D-2WHK100 24Marko Tenn & Allar PadariMart Jäger & Ülis Riisalu
962NT-5WHK250 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172H=NS10110 42Mart Jäger & Ülis RiisaluAdeele Krigul & Oleg Sirotin
382NT-3WHK300 60Enn Päll & Jaan SuttMarko Tenn & Allar Padari
543H-1NS10 5015Arnold Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Hillar Ruus
923H-1NS10 5015Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Sibul & Ats Päll
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H+1SD6650 60Mart Jäger & Ülis RiisaluAdeele Krigul & Oleg Sirotin
381NT-1NC2 10006Enn Päll & Jaan SuttMarko Tenn & Allar Padari
542H+2NS6170 42Arnold Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Hillar Ruus
923H=SDK140 24Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Sibul & Ats Päll
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173H=SHA140 42Mart Jäger & Ülis RiisaluAdeele Krigul & Oleg Sirotin
382S+1SHA140 42Enn Päll & Jaan SuttMarko Tenn & Allar Padari
541S+2SHA140 42Arnold Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Hillar Ruus
922D-2WSK100 06Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Sibul & Ats Päll
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-2SH3 10024Mart Jäger & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
281D=NSQ70 60Hillar Sibul & Ats PällMarko Tenn & Allar Padari
491NT-1ND2 5042Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
653S-5SCQ 25006Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134H-1ESQ100 51Mart Jäger & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
282NT=WDJ 12024Hillar Sibul & Ats PällMarko Tenn & Allar Padari
494H=WS9 62006Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
654H-1ESK100 51Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-3WD8150 51Mart Jäger & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
284H=ES3 42006Hillar Sibul & Ats PällMarko Tenn & Allar Padari
494H-2ED2100 24Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
653NT-3WD4150 51Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 MART JÄGER-ÜLIS RIISALU PAIR 2 HILLAR SIBUL-ATS PÄLL 
PAARIDE MV 4 29/11/2018 PAARIDE MV 4 29/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 66 Max 144 Score 45,83% MPs 82 Max 144 Score 56,94% 
Session Rank 7 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kivik
Vilgats
140466,67 1Kapp
Ruus
-140233,33 
2-66000,00 2140233,33 
3-100466,67 31406100,00 
4Kapp
Ruus
110350,00 4Riisalu
Laurikainen
1406100,00 
5-630233,33 5-600583,33 
650233,33 61506100,00 
7
----  7Kivik
Vilgats
-20000,00 
8----  82006100,00 
9----  9-51000,00 
10Ojassalu
Meksun
-93000,00 10Ojassalu
Meksun
----  
11-50116,67 11----  
121006100,00 12----  
13Sibul
Päll
110233,33 13Jäger
Riisalu
-110466,67 
14-450116,67 14450583,33 
15430466,67 15-430233,33 
16Riisalu
Laurikainen
-170466,67 16Päll
Sutt
650583,33 
1717000,00 17-48000,00 
18-100116,67 18-800233,33 
19Tenn
Padari
-20000,00 19Krigul
Sirotin
-500466,67 
20110233,33 20-20000,00 
21-100466,67 21170466,67 
22Krigul
Sirotin
110466,67 22Ojassalu
Meksun
50583,33 
236506100,00 23-140466,67 
24140466,67 24-1006100,00 
25Päll
Sutt
-100233,33 25Tenn
Padari
706100,00 
26100583,33 26-120233,33 
27150583,33 27-42000,00 

PAIR 3 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 4 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS 
PAARIDE MV 4 29/11/2018 PAARIDE MV 4 29/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 75 Max 144 Score 52,08% MPs 57 Max 144 Score 39,58% 
Session Rank 4 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
-140233,33 1Sibul
Päll
140466,67 
2-20000,00 2-140466,67 
3-10000,00 3-14000,00 
4Kivik
Vilgats
-1006100,00 4Jäger
Riisalu
-110350,00 
5600116,67 5630466,67 
6-90233,33 6-50466,67 
7Krigul
Sirotin
110466,67 7Riisalu
Laurikainen
-100466,67 
8-100116,67 8-170233,33 
9-3006100,00 9480350,00 
10Riisalu
Laurikainen
180466,67 10Tenn
Padari
120233,33 
11-420233,33 11-50000,00 
121106100,00 12-50350,00 
13Jäger
Riisalu
----  13Krigul
Sirotin
-14000,00 
14----  1450466,67 
15----  15420116,67 
16Sibul
Päll
-650116,67 16Sibul
Päll
----  
174806100,00 17----  
18800466,67 18----  
19Kapp
Ruus
8006100,00 19Päll
Sutt
-80000,00 
20110233,33 20-110466,67 
21-506100,00 215000,00 
22Tenn
Padari
3006100,00 22Kivik
Vilgats
50583,33 
23-10000,00 23-170233,33 
24140466,67 24-140233,33 
25Jäger
Riisalu
100466,67 25Ojassalu
Meksun
-50466,67 
26-100116,67 26-62000,00 
27-150116,67 27100233,33 

PAIR 5 ARNOLD KIVIK-JAN VILGATS PAIR 6 AINA RIISALU-INGRID LAURIKAINEN 
PAARIDE MV 4 29/11/2018 PAARIDE MV 4 29/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 71 Max 144 Score 49,31% MPs 49 Max 144 Score 34,03% 
Session Rank 5 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Jäger
Riisalu
-140233,33 1Krigul
Sirotin
-11000,00 
26606100,00 2-630233,33 
3100233,33 3-120233,33 
4Päll
Sutt
10000,00 4Sibul
Päll
-14000,00 
5-600583,33 5600116,67 
690466,67 6-15000,00 
7Sibul
Päll
2006100,00 7Kapp
Ruus
100233,33 
8-20000,00 8170466,67 
95106100,00 9-480350,00 
10Krigul
Sirotin
2006100,00 10Päll
Sutt
-180233,33 
11-50116,67 11420466,67 
1250350,00 12-11000,00 
13Ojassalu
Meksun
130466,67 13Tenn
Padari
-20000,00 
14-450116,67 14-14000,00 
15420116,67 15-46000,00 
16Tenn
Padari
-10000,00 16Jäger
Riisalu
170233,33 
17-450233,33 17-1706100,00 
18100583,33 18100583,33 
19Päll
Sutt
----  19Ojassalu
Meksun
650466,67 
20----  20110233,33 
21----  21-25000,00 
22Kapp
Ruus
-50116,67 22Kapp
Ruus
----  
23170466,67 23----  
24140466,67 24----  
25Riisalu
Laurikainen
2506100,00 25Kivik
Vilgats
-25000,00 
26-100116,67 26100583,33 
27-150116,67 27150583,33 

PAIR 7 ADEELE KRIGUL-OLEG SIROTIN PAIR 8 MARKO TENN-ALLAR PADARI 
PAARIDE MV 4 29/11/2018 PAARIDE MV 4 29/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 68 Max 144 Score 47,22% MPs 97 Max 144 Score 67,36% 
Session Rank 6 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Riisalu
Laurikainen
1106100,00 1Riisalu
Laurikainen
----  
2630466,67 2----  
3120466,67 3----  
4Tenn
Padari
110350,00 4Krigul
Sirotin
-110350,00 
5-66000,00 56606100,00 
6-11000,00 61106100,00 
7Päll
Sutt
-110233,33 7Ojassalu
Meksun
1206100,00 
8100583,33 8-100116,67 
930000,00 9-480350,00 
10Kivik
Vilgats
-20000,00 10Kapp
Ruus
-120466,67 
1150583,33 115006100,00 
12-50350,00 1250350,00 
13Kapp
Ruus
1406100,00 13Riisalu
Laurikainen
2006100,00 
14-50233,33 141406100,00 
15-420583,33 154606100,00 
16Ojassalu
Meksun
-650116,67 16Kivik
Vilgats
1006100,00 
17200233,33 17450466,67 
1811006100,00 18-100116,67 
19Sibul
Päll
500233,33 19Jäger
Riisalu
2006100,00 
202006100,00 20-110466,67 
21-170233,33 21100233,33 
22Jäger
Riisalu
-110233,33 22Päll
Sutt
-30000,00 
23-65000,00 231006100,00 
24-140233,33 24-140233,33 
25Kivik
Vilgats
----  25Sibul
Päll
-7000,00 
26----  26120466,67 
27----  274206100,00 

PAIR 9 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN 
PAARIDE MV 4 29/11/2018 
Session 1 Section V 
MPs 83 Max 144 Score 57,64% 
Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sutt
140466,67 
22006100,00 
31006100,00 
4Krigul
Sirotin
----  
5----  
6----  
7Tenn
Padari
-12000,00 
8100583,33 
9480350,00 
10Jäger
Riisalu
9306100,00 
1150583,33 
12-10000,00 
13Kivik
Vilgats
-130233,33 
14450583,33 
15-420583,33 
16Krigul
Sirotin
650583,33 
17-200466,67 
18-110000,00 
19Riisalu
Laurikainen
-650233,33 
20-110466,67 
212506100,00 
22Sibul
Päll
-50116,67 
23140233,33 
2410000,00 
25Kapp
Ruus
50233,33 
266206100,00 
27-100466,67 

Ranks     Travellers     ScoreCards

neljapäev, 22. november 2018

PAARIDE MV III

Ranks

JOGEVA BK PAARIDE MV 3 22.11.2018

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

6 Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 162 of 162 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
16Marko Tenn & Allar Padari27162,0027060,00
21Ülis Riisalu & Mart Jäger27160,0027059,26
35Lembit Kapp & Hillar Ruus27156,8027058,07
43Jaan Sutt & Enn Päll27148,0027054,81
59Kalle Ojassalu & Jüri Meksun27146,8027054,37
62Arnold Kivik & Jan Vilgats27143,0027052,96
711Oleg Sirotin & Ingrid Laurikainen27139,0027051,48
87Mati Tali & Raivo Sikk27127,2027047,11
94Eduard Rumvolt & Villu Kärmas27119,0027044,07
1010Ain Maantee & Andrus Sibul27108,2027040,07
118Ats Päll & Hillar Sibul27107,0027039,63
1212Lauri Naber & Mirjam Iher27105,0027038,89

(printed 21:45:17 22.11.2018 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194H+1ESJ 45046Ülis Riisalu & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
3123NT+2WD2 46028Jaan Sutt & Enn PällLauri Naber & Mirjam Iher
585C-1ESJ50 82Lembit Kapp & Hillar RuusAts Päll & Hillar Sibul
643S=NDJ140 100Marko Tenn & Allar PadariEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1024H+2ESJ 480010Ain Maantee & Andrus SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
1174H=WSK 42064Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMati Tali & Raivo Sikk
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S+1WS3 45073Ülis Riisalu & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
3124S+1WS3 45073Jaan Sutt & Enn PällLauri Naber & Mirjam Iher
585S=EDK 45073Lembit Kapp & Hillar RuusAts Päll & Hillar Sibul
644S+1EDK 45073Marko Tenn & Allar PadariEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1024S+2ES8 48019Ain Maantee & Andrus SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
1174S+2EH7 48019Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMati Tali & Raivo Sikk
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
195Hx-6NCK 1400010Ülis Riisalu & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
3124S+1EH10 65028Jaan Sutt & Enn PällLauri Naber & Mirjam Iher
586S-1ES5100 100Lembit Kapp & Hillar RuusAts Päll & Hillar Sibul
642S+1WH5 14064Marko Tenn & Allar PadariEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1024S=WS3 62046Ain Maantee & Andrus SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
1171NT+1EH5 12082Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMati Tali & Raivo Sikk
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212H=WDJ 110010Arnold Kivik & Jan VilgatsÜlis Riisalu & Mart Jäger
692S=SH6110 46Marko Tenn & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
751NT+1NHK120 64Mati Tali & Raivo SikkLembit Kapp & Hillar Ruus
1032H-1WD3100 28Ain Maantee & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
1184H-3WDJ300 100Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAts Päll & Hillar Sibul
1241NT+2NH2150 82Lauri Naber & Mirjam IherEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
216S-1NS8 100010Arnold Kivik & Jan VilgatsÜlis Riisalu & Mart Jäger
696S=NDJ1430 91Marko Tenn & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
755NT+1SDA690 64Mati Tali & Raivo SikkLembit Kapp & Hillar Ruus
1036S=NDJ1430 91Ain Maantee & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
1184S+2ND2680 37Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAts Päll & Hillar Sibul
1244S+2NH4680 37Lauri Naber & Mirjam IherEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
216C=EDA 1370010Arnold Kivik & Jan VilgatsÜlis Riisalu & Mart Jäger
693C+2WHK 150100Marko Tenn & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
753NT=WS10 60055Mati Tali & Raivo SikkLembit Kapp & Hillar Ruus
1033NT+1WH4 63028Ain Maantee & Andrus SibulJaan Sutt & Enn Päll
1183Hx-3NCK 50082Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenAts Päll & Hillar Sibul
1245C=ES6 60055Lauri Naber & Mirjam IherEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
324H=SC6620 100Jaan Sutt & Enn PällArnold Kivik & Jan Vilgats
712S-1NCA 10073Mati Tali & Raivo SikkÜlis Riisalu & Mart Jäger
864Sx-4NCK 1100010Ats Päll & Hillar SibulMarko Tenn & Allar Padari
1045D-3SS4 30028Ain Maantee & Andrus SibulEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1194H-1NSQ 10073Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1253D-2NCA 20046Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323NT=SS2400 55Jaan Sutt & Enn PällArnold Kivik & Jan Vilgats
713NT+1SS2430 91Mati Tali & Raivo SikkÜlis Riisalu & Mart Jäger
862C+3NH3150 010Ats Päll & Hillar SibulMarko Tenn & Allar Padari
1043NT+1SC3430 91Ain Maantee & Andrus SibulEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1191NT+3SS2180 28Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1253NT=ND2400 55Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322NT=SCA120 100Jaan Sutt & Enn PällArnold Kivik & Jan Vilgats
711S=SCA80 46Mati Tali & Raivo SikkÜlis Riisalu & Mart Jäger
862S=NCA110 82Ats Päll & Hillar SibulMarko Tenn & Allar Padari
1042D-2SCA 100010Ain Maantee & Andrus SibulEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1192H-1E*DQ100 64Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1252H-1S*CA 5028Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433NT+3EH2 69055Eduard Rumvolt & Villu KärmasJaan Sutt & Enn Päll
612   60/60 66Marko Tenn & Allar PadariLauri Naber & Mirjam Iher
823NT+3ED3 69055Ats Päll & Hillar SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
973NT+1EHJ 6309,80,2Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Raivo Sikk
1054Dx-4NCA 11000,29,8Ain Maantee & Andrus SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
1113NT+3ED3 69055Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
432NT+2WD4 18046Eduard Rumvolt & Villu KärmasJaan Sutt & Enn Päll
6122H=WS4 11082Marko Tenn & Allar PadariLauri Naber & Mirjam Iher
824S+1WS4 450010Ats Päll & Hillar SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
972C=WS4 90100Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Raivo Sikk
1053S=WH6 14064Ain Maantee & Andrus SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
1114S=WH6 42028Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
431NT-2E*H10100 28Eduard Rumvolt & Villu KärmasJaan Sutt & Enn Päll
6122NT=S*C4120 46Marko Tenn & Allar PadariLauri Naber & Mirjam Iher
824S-3SC7 300010Ats Päll & Hillar SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
973NT=N*C2600 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Raivo Sikk
1053NT=S*C4600 91Ain Maantee & Andrus SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
1112NT+1S*S8150 64Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183S-1WHJ100 19Ülis Riisalu & Mart JägerAts Päll & Hillar Sibul
543H-3WDQ300 55Lembit Kapp & Hillar RuusEduard Rumvolt & Villu Kärmas
934D-4ES9400 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1063NT-1EHJ100 19Ain Maantee & Andrus SibulMarko Tenn & Allar Padari
1125NT-4WS2400 91Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats
1273D-3ES9300 55Lauri Naber & Mirjam IherMati Tali & Raivo Sikk
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183NT-1WD250 100Ülis Riisalu & Mart JägerAts Päll & Hillar Sibul
544S=EDJ 42064Lembit Kapp & Hillar RuusEduard Rumvolt & Villu Kärmas
934S=EC7 42064Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1064S+1EC5 45019Ain Maantee & Andrus SibulMarko Tenn & Allar Padari
1124H+1WH4 45019Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats
1274S=EC2 42064Lauri Naber & Mirjam IherMati Tali & Raivo Sikk
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183H+2NS9200 82Ülis Riisalu & Mart JägerAts Päll & Hillar Sibul
545Dx-2EH3300 100Lembit Kapp & Hillar RuusEduard Rumvolt & Villu Kärmas
932S=SDQ110 28Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1063H+1NH7170 64Ain Maantee & Andrus SibulMarko Tenn & Allar Padari
1123D=ESA 110010Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenArnold Kivik & Jan Vilgats
1273C+2SD3150 46Lauri Naber & Mirjam IherMati Tali & Raivo Sikk
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144C=SH9130 64Ülis Riisalu & Mart JägerEduard Rumvolt & Villu Kärmas
294C=SS10130 64Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
652H+1NSA140 100Marko Tenn & Allar PadariLembit Kapp & Hillar Ruus
1073Sx+1WD3 930010Ain Maantee & Andrus SibulMati Tali & Raivo Sikk
1134C=SH9130 64Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenJaan Sutt & Enn Päll
1282S+1WH3 14028Lauri Naber & Mirjam IherAts Päll & Hillar Sibul
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
145D=ES7 40082Ülis Riisalu & Mart JägerEduard Rumvolt & Villu Kärmas
293NT+3ES6 49046Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
653NTx+2WD10 750010Marko Tenn & Allar PadariLembit Kapp & Hillar Ruus
1074H-3SCK 150100Ain Maantee & Andrus SibulMati Tali & Raivo Sikk
1133NT+3WS8 49046Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenJaan Sutt & Enn Päll
1283NT+3WS8 49046Lauri Naber & Mirjam IherAts Päll & Hillar Sibul
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S=EDJ 42055Ülis Riisalu & Mart JägerEduard Rumvolt & Villu Kärmas
296S-1EDJ50 100Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
654S=EDJ 42055Marko Tenn & Allar PadariLembit Kapp & Hillar Ruus
1074S=EDJ 42055Ain Maantee & Andrus SibulMati Tali & Raivo Sikk
1134S=EDJ 42055Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenJaan Sutt & Enn Päll
1284S+1EC2 450010Lauri Naber & Mirjam IherAts Päll & Hillar Sibul
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT+2NS2460 55Arnold Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Hillar Ruus
316D=SC5920 82Jaan Sutt & Enn PällÜlis Riisalu & Mart Jäger
766NT=NH9990 100Mati Tali & Raivo SikkMarko Tenn & Allar Padari
9123NT+2NS6460 55Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
1086D-1SC7 5019Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Hillar Sibul
1146NT-1NS6 5019Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT-1ND3 10055Arnold Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Hillar Ruus
313NT-2ND6 20019Jaan Sutt & Enn PällÜlis Riisalu & Mart Jäger
762NT-2NHK 20019Mati Tali & Raivo SikkMarko Tenn & Allar Padari
9122NT=ND6120 100Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
1081NT=NHK90 82Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Hillar Sibul
1141NT-1SH4 10055Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
254H-1NH6 10028Arnold Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Hillar Ruus
312H+1NH2140 82Jaan Sutt & Enn PällÜlis Riisalu & Mart Jäger
764H-1NS7 10028Mati Tali & Raivo SikkMarko Tenn & Allar Padari
9122H+1NH2140 82Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
1084H-1NH2 10028Ain Maantee & Andrus SibulAts Päll & Hillar Sibul
1143H=SS4140 82Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
364H=EDK 620010Jaan Sutt & Enn PällMarko Tenn & Allar Padari
424H-1EC3100 82Eduard Rumvolt & Villu KärmasArnold Kivik & Jan Vilgats
874S-1EDK100 82Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Raivo Sikk
1094H-1EC4100 82Ain Maantee & Andrus SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1153NT=WC5 60037Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenLembit Kapp & Hillar Ruus
1213NT=WC5 60037Lauri Naber & Mirjam IherÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363Hx-3ECQ800 100Jaan Sutt & Enn PällMarko Tenn & Allar Padari
423NT+1SHQ630 55Eduard Rumvolt & Villu KärmasArnold Kivik & Jan Vilgats
874S=SHQ620 010Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Raivo Sikk
1093NT+1SHQ630 55Ain Maantee & Andrus SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1153NT+1SHQ630 55Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenLembit Kapp & Hillar Ruus
1213NT+1SHQ630 55Lauri Naber & Mirjam IherÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363NT-1WDJ50 91Jaan Sutt & Enn PällMarko Tenn & Allar Padari
423NT=WC8 40028Eduard Rumvolt & Villu KärmasArnold Kivik & Jan Vilgats
873H=WS10 14046Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Raivo Sikk
1093S-1SHK 5064Ain Maantee & Andrus SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1153NT-1EC850 91Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenLembit Kapp & Hillar Ruus
1213NT+1WC8 430010Lauri Naber & Mirjam IherÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
474S-6WC5600 100Eduard Rumvolt & Villu KärmasMati Tali & Raivo Sikk
532D+1WH6 110010Lembit Kapp & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
98PASSN Pass 28Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
1012Cx=NSK180 64Ain Maantee & Andrus SibulÜlis Riisalu & Mart Jäger
1162H-2ED3200 82Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Allar Padari
1223C=NSK110 46Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
473NT-1SH8 10028Eduard Rumvolt & Villu KärmasMati Tali & Raivo Sikk
533NT+2NC5660 91Lembit Kapp & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
983NT+1ND10630 55Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
1017NT-3NS5 300010Ain Maantee & Andrus SibulÜlis Riisalu & Mart Jäger
1163NT+2SS4660 91Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Allar Padari
1223NT+1SH5630 55Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
476H=WSK 98055Eduard Rumvolt & Villu KärmasMati Tali & Raivo Sikk
536H-1WCQ50 91Lembit Kapp & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
986H-1WD1050 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
1016H=WS5 98055Ain Maantee & Andrus SibulÜlis Riisalu & Mart Jäger
1166H+1EC3 101028Oleg Sirotin & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Allar Padari
1226Hx+1WD10 1310010Lauri Naber & Mirjam IherArnold Kivik & Jan Vilgats

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ÜLIS RIISALU-MART JÄGER PAIR 2 ARNOLD KIVIK-JAN VILGATS 
PAARIDE MV 3 22/11/2018 PAARIDE MV 3 22/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 160 Max 270 Score 59,26% MPs 143 Max 270 Score 52,96% 
Session Rank 2 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
-450440,00 1Maantee
Sibul
48010100,00 
2-450770,00 2480990,00 
3-140000,00 3620660,00 
4Kivik
Vilgats
11010100,00 4Riisalu
Jäger
-11000,00 
510010100,00 5-10000,00 
6137010100,00 6-137000,00 
7Tali
Sikk
100330,00 7Sutt
Päll
-62000,00 
8-430110,00 8-400550,00 
9-80660,00 9-12000,00 
10Sirotin
Laurikainen
690550,00 10Päll
Sibul
690550,00 
11420880,00 1145010100,00 
12-150440,00 1230010100,00 
13Päll
Sibul
100110,00 13Sirotin
Laurikainen
-400110,00 
145010100,00 14450990,00 
15200880,00 1511010100,00 
16Rumvolt
Kärmas
130660,00 16Ojassalu
Meksun
130660,00 
17-400880,00 17-490440,00 
18-420550,00 185010100,00 
19Sutt
Päll
-920220,00 19Kapp
Ruus
460550,00 
20200990,00 20-100550,00 
21-140220,00 21-100220,00 
22Naber
Iher
600770,00 22Rumvolt
Kärmas
-100220,00 
23-630550,00 23-630550,00 
2443010100,00 24400880,00 
25Maantee
Sibul
-180440,00 25Naber
Iher
-110660,00 
2630010100,00 26-630550,00 
27980550,00 27131010100,00 

PAIR 3 JAAN SUTT-ENN PÄLL PAIR 4 EDUARD RUMVOLT-VILLU KÄRMAS 
PAARIDE MV 3 22/11/2018 PAARIDE MV 3 22/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 148 Max 270 Score 54,81% MPs 119 Max 270 Score 44,07% 
Session Rank 4 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Naber
Iher
-460220,00 1Tenn
Padari
-14000,00 
2-450770,00 2450330,00 
3-650220,00 3140440,00 
4Maantee
Sibul
-100880,00 4Naber
Iher
-150220,00 
5-1430110,00 5-680770,00 
6630880,00 6600550,00 
7Kivik
Vilgats
62010100,00 7Maantee
Sibul
300880,00 
8400550,00 8-430110,00 
912010100,00 910010100,00 
10Rumvolt
Kärmas
690550,00 10Sutt
Päll
-690550,00 
11180660,00 11-180440,00 
12-100880,00 12100220,00 
13Ojassalu
Meksun
-400110,00 13Kapp
Ruus
-300550,00 
14420440,00 14420440,00 
15-110880,00 15-30000,00 
16Sirotin
Laurikainen
-130440,00 16Riisalu
Jäger
-130440,00 
17490660,00 17400220,00 
18420550,00 18420550,00 
19Riisalu
Jäger
920880,00 19Sirotin
Laurikainen
50990,00 
20-200110,00 20100550,00 
21140880,00 21-140220,00 
22Tenn
Padari
-62000,00 22Kivik
Vilgats
100880,00 
2380010100,00 23630550,00 
2450990,00 24-400220,00 
25Kapp
Ruus
11010100,00 25Tali
Sikk
60010100,00 
26-660110,00 26-100220,00 
27-50110,00 27-980550,00 

PAIR 5 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS PAIR 6 MARKO TENN-ALLAR PADARI 
PAARIDE MV 3 22/11/2018 PAARIDE MV 3 22/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 156,8 Max 270 Score 58,07% MPs 162 Max 270 Score 60,00% 
Session Rank 3 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sibul
50880,00 1Rumvolt
Kärmas
14010100,00 
2-450770,00 2-450770,00 
310010100,00 3-140660,00 
4Tali
Sikk
-120440,00 4Ojassalu
Meksun
110440,00 
5-690440,00 51430990,00 
6600550,00 6-15010100,00 
7Naber
Iher
200660,00 7Päll
Sibul
110010100,00 
8-400550,00 8-15010100,00 
950880,00 9-110220,00 
10Maantee
Sibul
11009,898,00 10Naber
Iher
60/60660,00 
11140440,00 11-110880,00 
12-600110,00 12120440,00 
13Rumvolt
Kärmas
300550,00 13Maantee
Sibul
-100990,00 
14-420660,00 14450990,00 
1530010100,00 15-170440,00 
16Tenn
Padari
-14000,00 16Kapp
Ruus
14010100,00 
1775010100,00 17-75000,00 
18420550,00 18-420550,00 
19Kivik
Vilgats
-460550,00 19Tali
Sikk
-99000,00 
20100550,00 20200990,00 
21100880,00 21100880,00 
22Sirotin
Laurikainen
600770,00 22Sutt
Päll
62010100,00 
23-630550,00 23-80000,00 
24-50110,00 24-50110,00 
25Sutt
Päll
-11000,00 25Sirotin
Laurikainen
-200220,00 
26660990,00 26-660110,00 
2750990,00 271010880,00 

PAIR 7 MATI TALI-RAIVO SIKK PAIR 8 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL 
PAARIDE MV 3 22/11/2018 PAARIDE MV 3 22/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 127,2 Max 270 Score 47,11% MPs 107 Max 270 Score 39,63% 
Session Rank 8 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Laurikainen
420440,00 1Kapp
Ruus
-50220,00 
2480990,00 2450330,00 
3120220,00 3-10000,00 
4Kapp
Ruus
120660,00 4Sirotin
Laurikainen
-30000,00 
5690660,00 5-680770,00 
6-600550,00 6500220,00 
7Riisalu
Jäger
-100770,00 7Tenn
Padari
-110000,00 
8430990,00 815000,00 
980440,00 9110880,00 
10Ojassalu
Meksun
6300,22,00 10Kivik
Vilgats
-690550,00 
119000,00 11-45000,00 
12-600110,00 12-30000,00 
13Naber
Iher
-300550,00 13Riisalu
Jäger
-100990,00 
14420440,00 14-5000,00 
15-150660,00 15-200220,00 
16Maantee
Sibul
93010100,00 16Naber
Iher
140880,00 
1715000,00 17490660,00 
18420550,00 1845010100,00 
19Tenn
Padari
99010100,00 19Maantee
Sibul
50990,00 
20-200110,00 20-90220,00 
21-100220,00 21100880,00 
22Päll
Sibul
-100220,00 22Tali
Sikk
100880,00 
23-62010100,00 2362000,00 
24140660,00 24-140440,00 
25Rumvolt
Kärmas
-60000,00 25Ojassalu
Meksun
Pass880,00 
26100880,00 26-630550,00 
27980550,00 27-50110,00 

PAIR 9 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN PAIR 10 AIN MAANTEE-ANDRUS SIBUL 
PAARIDE MV 3 22/11/2018 PAARIDE MV 3 22/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 146,8 Max 270 Score 54,37% MPs 108,2 Max 270 Score 40,07% 
Session Rank 5 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Riisalu
Jäger
450660,00 1Kivik
Vilgats
-48000,00 
2450330,00 2-480110,00 
3140010100,00 3-620440,00 
4Tenn
Padari
-110660,00 4Sutt
Päll
100220,00 
5-1430110,00 51430990,00 
615000,00 6-630220,00 
7Sirotin
Laurikainen
100330,00 7Rumvolt
Kärmas
-300220,00 
8-180880,00 8430990,00 
9-100440,00 9-10000,00 
10Tali
Sikk
-6309,898,00 10Kapp
Ruus
-11000,22,00 
11-9010100,00 11-140660,00 
12600990,00 12600990,00 
13Sutt
Päll
400990,00 13Tenn
Padari
100110,00 
14-420660,00 14-450110,00 
15110220,00 15170660,00 
16Kivik
Vilgats
-130440,00 16Tali
Sikk
-93000,00 
17490660,00 17-15010100,00 
18-5000,00 18-420550,00 
19Naber
Iher
460550,00 19Päll
Sibul
-50110,00 
2012010100,00 2090880,00 
21140880,00 21-100220,00 
22Maantee
Sibul
-100220,00 22Ojassalu
Meksun
100880,00 
23-630550,00 23630550,00 
2450440,00 24-50660,00 
25Päll
Sibul
Pass220,00 25Riisalu
Jäger
180660,00 
26630550,00 26-30000,00 
2750990,00 27-980550,00 

PAIR 11 OLEG SIROTIN-INGRID LAURIKAINEN PAIR 12 LAURI NABER-MIRJAM IHER 
PAARIDE MV 3 22/11/2018 PAARIDE MV 3 22/11/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 139 Max 270 Score 51,48% MPs 105 Max 270 Score 38,89% 
Session Rank 7 Session Rank 12 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tali
Sikk
-420660,00 1Sutt
Päll
460880,00 
2-480110,00 2450330,00 
3-120880,00 3650880,00 
4Päll
Sibul
30010100,00 4Rumvolt
Kärmas
150880,00 
5680330,00 5680330,00 
6-500880,00 6-600550,00 
7Ojassalu
Meksun
-100770,00 7Kapp
Ruus
-200440,00 
8180220,00 8400550,00 
9100660,00 9-50220,00 
10Riisalu
Jäger
-690550,00 10Tenn
Padari
60/60660,00 
11-420220,00 11110220,00 
12150660,00 12-120660,00 
13Kivik
Vilgats
400990,00 13Tali
Sikk
300550,00 
14-450110,00 14-420660,00 
15-11000,00 15150440,00 
16Sutt
Päll
130660,00 16Päll
Sibul
-140220,00 
17-490440,00 17-490440,00 
18-420550,00 18-45000,00 
19Rumvolt
Kärmas
-50110,00 19Ojassalu
Meksun
-460550,00 
20-100550,00 20-12000,00 
21140880,00 21-140220,00 
22Kapp
Ruus
-600330,00 22Riisalu
Jäger
-600330,00 
23630550,00 23630550,00 
2450990,00 24-43000,00 
25Tenn
Padari
200880,00 25Kivik
Vilgats
110440,00 
26660990,00 26630550,00 
27-1010220,00 27-131000,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards