SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 11. detsember 2014

ADVENT 2 LOOSITUD

Ranks

JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

6 Table 27 Board Howell Movement Received 135 of 162 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
13Hillar Ruus & Kalle Ojassalu118,0019261,46
211Lembit Kapp & Ago Lindsaar122,0021656,48
310Arnold Kivik & Toivo Vähi120,0021655,56
44Jaak Sibul & Jan Vilgats103,0019253,65
57Mati Tali & Ain Maantee102,0019253,13
65Andrus Sibul & Ülis Riisalu93,0019248,44
76Eduard Rumvolt & Hendrik Kont87,0019245,31
8=1Ats Päll & Jüri Pärsin86,0019244,79
8=9Villu Ojassalu & Mart Jäger86,0019244,79
102Enn Päll & Oleg Sirotin83,0019243,23
118Jaan Sutt & Raivo Sikk80,0019241,67
1212&0,001000,00

(printed at 11.12.2014 21:42:56 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3111NT=WH5 -9017Hillar Ruus & Kalle OjassaluLembit Kapp & Ago Lindsaar
482S+1SSA140 62Jaak Sibul & Jan VilgatsJaan Sutt & Raivo Sikk
523Dx-2EH4300 80Andrus Sibul & Ülis RiisaluEnn Päll & Oleg Sirotin
6101NT=WH2 -9017Eduard Rumvolt & Hendrik KontArnold Kivik & Toivo Vähi
973NT-2WH5100 44Villu Ojassalu & Mart JägerMati Tali & Ain Maantee
121       &Ats Päll & Jüri Pärsin
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114S-1E*DK50 80Hillar Ruus & Kalle OjassaluLembit Kapp & Ago Lindsaar
523S-4S*D2 -40017Andrus Sibul & Ülis RiisaluEnn Päll & Oleg Sirotin
6102S+1E*HK -14053Eduard Rumvolt & Hendrik KontArnold Kivik & Toivo Vähi
842S+1E*DA -14053Jaan Sutt & Raivo SikkJaak Sibul & Jan Vilgats
973NT=WH6 -40017Villu Ojassalu & Mart JägerMati Tali & Ain Maantee
121       &Ats Päll & Jüri Pärsin
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3113NT+2NC10460 80Hillar Ruus & Kalle OjassaluLembit Kapp & Ago Lindsaar
521NT+4SS10210 26Andrus Sibul & Ülis RiisaluEnn Päll & Oleg Sirotin
6103NT=NC10400 44Eduard Rumvolt & Hendrik KontArnold Kivik & Toivo Vähi
843NT-1SS10 -5008Jaan Sutt & Raivo SikkJaak Sibul & Jan Vilgats
973NT+1SH4430 62Villu Ojassalu & Mart JägerMati Tali & Ain Maantee
121       &Ats Päll & Jüri Pärsin
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183NT+1WCK -63017Ats Päll & Jüri PärsinJaan Sutt & Raivo Sikk
634S=WCA -62062Eduard Rumvolt & Hendrik KontHillar Ruus & Kalle Ojassalu
7104S=WCA -62062Mati Tali & Ain MaanteeArnold Kivik & Toivo Vähi
953NT+1WCK -63017Villu Ojassalu & Mart JägerAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1144S=WCA -62062Lembit Kapp & Ago LindsaarJaak Sibul & Jan Vilgats
122       &Enn Päll & Oleg Sirotin
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183NT+2NSK660 44Ats Päll & Jüri PärsinJaan Sutt & Raivo Sikk
635NT=NSK660 44Eduard Rumvolt & Hendrik KontHillar Ruus & Kalle Ojassalu
7104NT+1NS3660 44Mati Tali & Ain MaanteeArnold Kivik & Toivo Vähi
953NT+2ND2660 44Villu Ojassalu & Mart JägerAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1143NT+2NH6660 44Lembit Kapp & Ago LindsaarJaak Sibul & Jan Vilgats
122       &Enn Päll & Oleg Sirotin
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
181NT+2WD4 -15071Ats Päll & Jüri PärsinJaan Sutt & Raivo Sikk
632H+2WD4 -17035Eduard Rumvolt & Hendrik KontHillar Ruus & Kalle Ojassalu
7102H+2WH9 -17035Mati Tali & Ain MaanteeArnold Kivik & Toivo Vähi
953NT=WD2 -60008Villu Ojassalu & Mart JägerAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1141NT+2WS2 -15071Lembit Kapp & Ago LindsaarJaak Sibul & Jan Vilgats
122       &Enn Päll & Oleg Sirotin
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
165H-1NSQ -10053Ats Päll & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hendrik Kont
294H-1NCJ -10053Enn Päll & Oleg SirotinVillu Ojassalu & Mart Jäger
745H-2NS9 -20026Mati Tali & Ain MaanteeJaak Sibul & Jan Vilgats
1085C+1WHQ -62008Arnold Kivik & Toivo VähiJaan Sutt & Raivo Sikk
1154H=NSQ620 80Lembit Kapp & Ago LindsaarAndrus Sibul & Ülis Riisalu
123       &Hillar Ruus & Kalle Ojassalu
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-3SD10 -15017Ats Päll & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hendrik Kont
293NT-3NSK -15017Enn Päll & Oleg SirotinVillu Ojassalu & Mart Jäger
741S-1NH9 -5053Mati Tali & Ain MaanteeJaak Sibul & Jan Vilgats
1082D-1NSA -5053Arnold Kivik & Toivo VähiJaan Sutt & Raivo Sikk
1152NT=NC6120 80Lembit Kapp & Ago LindsaarAndrus Sibul & Ülis Riisalu
123       &Hillar Ruus & Kalle Ojassalu
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162Sx-2SCK -30080Ats Päll & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hendrik Kont
293NT+3ES3 -69008Enn Päll & Oleg SirotinVillu Ojassalu & Mart Jäger
743NT+2ES6 -66044Mati Tali & Ain MaanteeJaak Sibul & Jan Vilgats
1083NT+2ES2 -66044Arnold Kivik & Toivo VähiJaan Sutt & Raivo Sikk
1153NT+2EH2 -66044Lembit Kapp & Ago LindsaarAndrus Sibul & Ülis Riisalu
123       &Hillar Ruus & Kalle Ojassalu
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274S=NDJ620 08Enn Päll & Oleg SirotinMati Tali & Ain Maantee
313NT+1ND9630 44Hillar Ruus & Kalle OjassaluAts Päll & Jüri Pärsin
853NT+1NHA630 44Jaan Sutt & Raivo SikkAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1093NT+2SC8660 80Arnold Kivik & Toivo VähiVillu Ojassalu & Mart Jäger
1163NT+1NC3630 44Lembit Kapp & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Hendrik Kont
124       &Jaak Sibul & Jan Vilgats
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272S-3SC9 -15008Enn Päll & Oleg SirotinMati Tali & Ain Maantee
313NT+1NHA430 71Hillar Ruus & Kalle OjassaluAts Päll & Jüri Pärsin
854NT-1SH2 -5026Jaan Sutt & Raivo SikkAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1093NT=SC5400 44Arnold Kivik & Toivo VähiVillu Ojassalu & Mart Jäger
1163NT+1ND9430 71Lembit Kapp & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Hendrik Kont
124       &Jaak Sibul & Jan Vilgats
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273S-2SC9 -20008Enn Päll & Oleg SirotinMati Tali & Ain Maantee
312S-1SC9 -10035Hillar Ruus & Kalle OjassaluAts Päll & Jüri Pärsin
852S-1SC9 -10035Jaan Sutt & Raivo SikkAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1095C-3EH2150 80Arnold Kivik & Toivo VähiVillu Ojassalu & Mart Jäger
1162C-2EDA100 62Lembit Kapp & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Hendrik Kont
124       &Jaak Sibul & Jan Vilgats
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1104NT-3NS4 -30008Ats Päll & Jüri PärsinArnold Kivik & Toivo Vähi
384H+1NS5650 62Hillar Ruus & Kalle OjassaluJaan Sutt & Raivo Sikk
423NT=SS6600 26Jaak Sibul & Jan VilgatsEnn Päll & Oleg Sirotin
7114H+1NDJ650 62Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Ago Lindsaar
964H+1NCJ650 62Villu Ojassalu & Mart JägerEduard Rumvolt & Hendrik Kont
125       &Andrus Sibul & Ülis Riisalu
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1102D=SS990 44Ats Päll & Jüri PärsinArnold Kivik & Toivo Vähi
383NT=NH3400 80Hillar Ruus & Kalle OjassaluJaan Sutt & Raivo Sikk
423NT-2NH5 -10008Jaak Sibul & Jan VilgatsEnn Päll & Oleg Sirotin
7112D+1SS9110 62Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Ago Lindsaar
963NT-1NH9 -5026Villu Ojassalu & Mart JägerEduard Rumvolt & Hendrik Kont
125       &Andrus Sibul & Ülis Riisalu
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1101NT+2SS8150 62Ats Päll & Jüri PärsinArnold Kivik & Toivo Vähi
382H+2NCA170 80Hillar Ruus & Kalle OjassaluJaan Sutt & Raivo Sikk
422H=NSK110 26Jaak Sibul & Jan VilgatsEnn Päll & Oleg Sirotin
7113S-1EHA50 08Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Ago Lindsaar
961NT+1NHJ120 44Villu Ojassalu & Mart JägerEduard Rumvolt & Hendrik Kont
125       &Andrus Sibul & Ülis Riisalu
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172S+2SD5170 80Ats Päll & Jüri PärsinMati Tali & Ain Maantee
2102H=SS8110 53Enn Päll & Oleg SirotinArnold Kivik & Toivo Vähi
493H-1SD5 -5017Jaak Sibul & Jan VilgatsVillu Ojassalu & Mart Jäger
533H-1SS8 -5017Andrus Sibul & Ülis RiisaluHillar Ruus & Kalle Ojassalu
8112H=SS8110 53Jaan Sutt & Raivo SikkLembit Kapp & Ago Lindsaar
126       &Eduard Rumvolt & Hendrik Kont
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H=EC4 -42008Ats Päll & Jüri PärsinMati Tali & Ain Maantee
2101H+3EC4 -17026Enn Päll & Oleg SirotinArnold Kivik & Toivo Vähi
492H=EC8 -11062Jaak Sibul & Jan VilgatsVillu Ojassalu & Mart Jäger
533NT-3WD3150 80Andrus Sibul & Ülis RiisaluHillar Ruus & Kalle Ojassalu
8111C+4ES10 -15044Jaan Sutt & Raivo SikkLembit Kapp & Ago Lindsaar
126       &Eduard Rumvolt & Hendrik Kont
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+1NC4630 44Ats Päll & Jüri PärsinMati Tali & Ain Maantee
2104H+1NH7650 80Enn Päll & Oleg SirotinArnold Kivik & Toivo Vähi
493NT+1NC7630 44Jaak Sibul & Jan VilgatsVillu Ojassalu & Mart Jäger
533S+1NH7170 08Andrus Sibul & Ülis RiisaluHillar Ruus & Kalle Ojassalu
8113NT+1NC4630 44Jaan Sutt & Raivo SikkLembit Kapp & Ago Lindsaar
126       &Eduard Rumvolt & Hendrik Kont
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
281NT=SCJ90 26Enn Päll & Oleg SirotinJaan Sutt & Raivo Sikk
513NT=SC3400 80Andrus Sibul & Ülis RiisaluAts Päll & Jüri Pärsin
641NT-1ND2 -5008Eduard Rumvolt & Hendrik KontJaak Sibul & Jan Vilgats
1031S+2SHK140 62Arnold Kivik & Toivo VähiHillar Ruus & Kalle Ojassalu
1191NT+1ND5120 44Lembit Kapp & Ago LindsaarVillu Ojassalu & Mart Jäger
127       &Mati Tali & Ain Maantee
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283NT+2SC5660 80Enn Päll & Oleg SirotinJaan Sutt & Raivo Sikk
514H-2SH7 -20008Andrus Sibul & Ülis RiisaluAts Päll & Jüri Pärsin
642S+1ND3140 26Eduard Rumvolt & Hendrik KontJaak Sibul & Jan Vilgats
1034S=NS4620 44Arnold Kivik & Toivo VähiHillar Ruus & Kalle Ojassalu
1193NT+1SC5630 62Lembit Kapp & Ago LindsaarVillu Ojassalu & Mart Jäger
127       &Mati Tali & Ain Maantee
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283H=NSA140 44Enn Päll & Oleg SirotinJaan Sutt & Raivo Sikk
512NT+1SC3150 62Andrus Sibul & Ülis RiisaluAts Päll & Jüri Pärsin
644S-1EHJ50 26Eduard Rumvolt & Hendrik KontJaak Sibul & Jan Vilgats
1033S+1EHJ -17008Arnold Kivik & Toivo VähiHillar Ruus & Kalle Ojassalu
1194H=NCQ620 80Lembit Kapp & Ago LindsaarVillu Ojassalu & Mart Jäger
127       &Mati Tali & Ain Maantee
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
391Sx=EDJ -16008Hillar Ruus & Kalle OjassaluVillu Ojassalu & Mart Jäger
623S-2ECA200 71Eduard Rumvolt & Hendrik KontEnn Päll & Oleg Sirotin
754Sx-1ECA200 71Mati Tali & Ain MaanteeAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1041S=ECA -8035Arnold Kivik & Toivo VähiJaak Sibul & Jan Vilgats
1111S=EDJ -8035Lembit Kapp & Ago LindsaarAts Päll & Jüri Pärsin
128       &Jaan Sutt & Raivo Sikk
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
393NT+2SD2660 44Hillar Ruus & Kalle OjassaluVillu Ojassalu & Mart Jäger
623NT+2SD2660 44Eduard Rumvolt & Hendrik KontEnn Päll & Oleg Sirotin
753NT+2SS9660 44Mati Tali & Ain MaanteeAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1043NT+3SD2690 80Arnold Kivik & Toivo VähiJaak Sibul & Jan Vilgats
1116H-3NS6 -30008Lembit Kapp & Ago LindsaarAts Päll & Jüri Pärsin
128       &Jaan Sutt & Raivo Sikk
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
392D+1WC7 -11035Hillar Ruus & Kalle OjassaluVillu Ojassalu & Mart Jäger
625D-1WS350 80Eduard Rumvolt & Hendrik KontEnn Päll & Oleg Sirotin
753NT-5ND8 -25008Mati Tali & Ain MaanteeAndrus Sibul & Ülis Riisalu
1043S-2SDQ -10062Arnold Kivik & Toivo VähiJaak Sibul & Jan Vilgats
1113D=WC8 -11035Lembit Kapp & Ago LindsaarAts Päll & Jüri Pärsin
128       &Jaan Sutt & Raivo Sikk
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2116H=WD7 -143008Enn Päll & Oleg SirotinLembit Kapp & Ago Lindsaar
414H=WCQ -62080Jaak Sibul & Jan VilgatsAts Päll & Jüri Pärsin
5104H+1WD5 -65062Andrus Sibul & Ülis RiisaluArnold Kivik & Toivo Vähi
733NT+2WD7 -66044Mati Tali & Ain MaanteeHillar Ruus & Kalle Ojassalu
864H+2WD6 -68026Jaan Sutt & Raivo SikkEduard Rumvolt & Hendrik Kont
129       &Villu Ojassalu & Mart Jäger
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2112H+3EH3 -20044Enn Päll & Oleg SirotinLembit Kapp & Ago Lindsaar
413D-1NHJ -10080Jaak Sibul & Jan VilgatsAts Päll & Jüri Pärsin
5104Sx-3SHA -80008Andrus Sibul & Ülis RiisaluArnold Kivik & Toivo Vähi
732H+4ES9 -23026Mati Tali & Ain MaanteeHillar Ruus & Kalle Ojassalu
863H=ES2 -14062Jaan Sutt & Raivo SikkEduard Rumvolt & Hendrik Kont
129       &Villu Ojassalu & Mart Jäger
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113S+1NCK170 62Enn Päll & Oleg SirotinLembit Kapp & Ago Lindsaar
413NT=SH6400 80Jaak Sibul & Jan VilgatsAts Päll & Jüri Pärsin
5102S=NCK110 26Andrus Sibul & Ülis RiisaluArnold Kivik & Toivo Vähi
733S-1NCK -5008Mati Tali & Ain MaanteeHillar Ruus & Kalle Ojassalu
861S+2NCJ140 44Jaan Sutt & Raivo SikkEduard Rumvolt & Hendrik Kont
129       &Villu Ojassalu & Mart Jäger

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ATS PÄLL & JÜRI PÄRSIN
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 86/192 Score 44,79% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW   -- -- 0
2NSEW   -- --
3EWEW   -- --
4AllNS3NT+1WCK-63012,501 12 Jaan Sutt
Raivo Sikk
5NSNS3NT+2NSK66050,004
6EWNS1NT+2WD4-15087,507
7AllNS5H-1NSQ-10062,505 14 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
8-NS3NT-3SD10-15012,501
9EWNS2Sx-2SCK-300100,008
10AllEW3NT+1ND9-63050,004 10 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
11-EW3NT+1NHA-43012,501
12NSEW2S-1SC910062,505
13AllNS4NT-3NS4-3000,000 10 Arnold Kivik
Toivo Vähi
14-NS2D=SS99050,004
15NSNS1NT+2SS815075,006
16EWNS2S+2SD5170100,008 12 Mati Tali
Ain Maantee
17-NS4H=EC4-4200,000
18NSNS3NT+1NC463050,004
19EWEW3NT=SC3-4000,000 10 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
20AllEW4H-2SH7200100,008
21NSEW2NT+1SC3-15025,002
22EWEW1S=EDJ8062,505 18 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
23AllEW6H-3NS6300100,008
24-EW3D=WC811062,505
25EWEW4H=WCQ6200,000 0 Jaak Sibul
Jan Vilgats
26AllEW3D-1NHJ1000,000
27-EW3NT=SH6-4000,000

PAIR 2 ENN PÄLL & OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 83/192 Score 43,23% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3Dx-2EH4-3000,000 13 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
2NSEW3S-4S*D240087,507
3EWEW1NT+4SS10-21075,006
4AllEW   -- -- 0
5NSEW   -- --
6EWEW   -- --
7AllNS4H-1NCJ-10062,505 6 Villu Ojassalu
Mart Jäger
8-NS3NT-3NSK-15012,501
9EWNS3NT+3ES3-6900,000
10AllNS4S=NDJ6200,000 0 Mati Tali
Ain Maantee
11-NS2S-3SC9-1500,000
12NSNS3S-2SC9-2000,000
13AllEW3NT=SS6-60075,006 20 Jaak Sibul
Jan Vilgats
14-EW3NT-2NH5100100,008
15NSEW2H=NSK-11075,006
16EWNS2H=SS811062,505 15 Arnold Kivik
Toivo Vähi
17-NS1H+3EC4-17025,002
18NSNS4H+1NH7650100,008
19EWNS1NT=SCJ9025,002 14 Jaan Sutt
Raivo Sikk
20AllNS3NT+2SC5660100,008
21NSNS3H=NSA14050,004
22EWEW3S-2ECA-20012,501 5 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
23AllEW3NT+2SD2-66050,004
24-EW5D-1WS3-500,000
25EWNS6H=WD7-14300,000 10 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
26AllNS2H+3EH3-20050,004
27-NS3S+1NCK17075,006

PAIR 3 HILLAR RUUS & KALLE OJASSALU
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 118/192 Score 61,46% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS1NT=WH5-9012,501 17 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
2NSNS4S-1E*DK50100,008
3EWNS3NT+2NC10460100,008
4AllEW4S=WCA62025,002 11 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
5NSEW5NT=NSK-66050,004
6EWEW2H+2WD417062,505
7AllEW   -- -- 0
8-EW   -- --
9EWEW   -- --
10AllNS3NT+1ND963050,004 14 Ats Päll
Jüri Pärsin
11-NS3NT+1NHA43087,507
12NSNS2S-1SC9-10037,503
13AllNS4H+1NS565075,006 22 Jaan Sutt
Raivo Sikk
14-NS3NT=NH3400100,008
15NSNS2H+2NCA170100,008
16EWEW3H-1SS85087,507 15 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
17-EW3NT-3WD3-1500,000
18NSEW3S+1NH7-170100,008
19EWEW1S+2SHK-14025,002 14 Arnold Kivik
Toivo Vähi
20AllEW4S=NS4-62050,004
21NSEW3S+1EHJ170100,008
22EWNS1Sx=EDJ-1600,000 7 Villu Ojassalu
Mart Jäger
23AllNS3NT+2SD266050,004
24-NS2D+1WC7-11037,503
25EWEW3NT+2WD766050,004 18 Mati Tali
Ain Maantee
26AllEW2H+4ES923075,006
27-EW3S-1NCK50100,008

PAIR 4 JAAK SIBUL & JAN VILGATS
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 103/192 Score 53,65% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2S+1SSA14075,006 17 Jaan Sutt
Raivo Sikk
2NSEW2S+1E*DA14037,503
3EWEW3NT-1SS1050100,008
4AllEW4S=WCA62025,002 7 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
5NSEW3NT+2NH6-66050,004
6EWEW1NT+2WS215012,501
7AllEW5H-2NS920075,006 13 Mati Tali
Ain Maantee
8-EW1S-1NH95037,503
9EWEW3NT+2ES666050,004
10AllEW   -- -- 0
11-EW   -- --
12NSEW   -- --
13AllNS3NT=SS660025,002 4 Enn Päll
Oleg Sirotin
14-NS3NT-2NH5-1000,000
15NSNS2H=NSK11025,002
16EWNS3H-1SD5-5012,501 11 Villu Ojassalu
Mart Jäger
17-NS2H=EC8-11075,006
18NSNS3NT+1NC763050,004
19EWEW1NT-1ND250100,008 20 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
20AllEW2S+1ND3-14075,006
21NSEW4S-1EHJ-5075,006
22EWEW1S=ECA8062,505 7 Arnold Kivik
Toivo Vähi
23AllEW3NT+3SD2-6900,000
24-EW3S-2SDQ10025,002
25EWNS4H=WCQ-620100,008 24 Ats Päll
Jüri Pärsin
26AllNS3D-1NHJ-100100,008
27-NS3NT=SH6400100,008

PAIR 5 ANDRUS SIBUL & ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 93/192 Score 48,44% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3Dx-2EH4300100,008 11 Enn Päll
Oleg Sirotin
2NSNS3S-4S*D2-40012,501
3EWNS1NT+4SS1021025,002
4AllEW3NT+1WCK63087,507 19 Villu Ojassalu
Mart Jäger
5NSEW3NT+2ND2-66050,004
6EWEW3NT=WD2600100,008
7AllEW4H=NSQ-6200,000 4 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
8-EW2NT=NC6-1200,000
9EWEW3NT+2EH266050,004
10AllEW3NT+1NHA-63050,004 15 Jaan Sutt
Raivo Sikk
11-EW4NT-1SH25075,006
12NSEW2S-1SC910062,505
13AllEW   -- -- 0
14-EW   -- --
15NSEW   -- --
16EWNS3H-1SS8-5012,501 9 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
17-NS3NT-3WD3150100,008
18NSNS3S+1NH71700,000
19EWNS3NT=SC3400100,008 14 Ats Päll
Jüri Pärsin
20AllNS4H-2SH7-2000,000
21NSNS2NT+1SC315075,006
22EWEW4Sx-1ECA-20012,501 13 Mati Tali
Ain Maantee
23AllEW3NT+2SS9-66050,004
24-EW3NT-5ND8250100,008
25EWNS4H+1WD5-65075,006 8 Arnold Kivik
Toivo Vähi
26AllNS4Sx-3SHA-8000,000
27-NS2S=NCK11025,002

PAIR 6 EDUARD RUMVOLT & HENDRIK KONT
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 87/192 Score 45,31% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS1NT=WH2-9012,501 10 Arnold Kivik
Toivo Vähi
2NSNS2S+1E*HK-14062,505
3EWNS3NT=NC1040050,004
4AllNS4S=WCA-62075,006 13 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
5NSNS5NT=NSK66050,004
6EWNS2H+2WD4-17037,503
7AllEW5H-1NSQ10037,503 10 Ats Päll
Jüri Pärsin
8-EW3NT-3SD1015087,507
9EWEW2Sx-2SCK3000,000
10AllEW3NT+1NC3-63050,004 7 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
11-EW3NT+1ND9-43012,501
12NSEW2C-2EDA-10025,002
13AllEW4H+1NCJ-65025,002 12 Villu Ojassalu
Mart Jäger
14-EW3NT-1NH95075,006
15NSEW1NT+1NHJ-12050,004
16EWEW   -- -- 0
17-EW   -- --
18NSEW   -- --
19EWNS1NT-1ND2-500,000 4 Jaak Sibul
Jan Vilgats
20AllNS2S+1ND314025,002
21NSNS4S-1EHJ5025,002
22EWNS3S-2ECA20087,507 19 Enn Päll
Oleg Sirotin
23AllNS3NT+2SD266050,004
24-NS5D-1WS350100,008
25EWEW4H+2WD668075,006 12 Jaan Sutt
Raivo Sikk
26AllEW3H=ES214025,002
27-EW1S+2NCJ-14050,004

PAIR 7 MATI TALI & AIN MAANTEE
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 102/192 Score 53,13% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT-2WH5-10050,004 13 Villu Ojassalu
Mart Jäger
2NSEW3NT=WH640087,507
3EWEW3NT+1SH4-43025,002
4AllNS4S=WCA-62075,006 13 Arnold Kivik
Toivo Vähi
5NSNS4NT+1NS366050,004
6EWNS2H+2WH9-17037,503
7AllNS5H-2NS9-20025,002 11 Jaak Sibul
Jan Vilgats
8-NS1S-1NH9-5062,505
9EWNS3NT+2ES6-66050,004
10AllEW4S=NDJ-620100,008 24 Enn Päll
Oleg Sirotin
11-EW2S-3SC9150100,008
12NSEW3S-2SC9200100,008
13AllNS4H+1NDJ65075,006 12 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
14-NS2D+1SS911075,006
15NSNS3S-1EHA500,000
16EWEW2S+2SD5-1700,000 12 Ats Päll
Jüri Pärsin
17-EW4H=EC4420100,008
18NSEW3NT+1NC4-63050,004
19EWEW   -- -- 0
20AllEW   -- --
21NSEW   -- --
22EWNS4Sx-1ECA20087,507 11 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
23AllNS3NT+2SS966050,004
24-NS3NT-5ND8-2500,000
25EWNS3NT+2WD7-66050,004 6 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
26AllNS2H+4ES9-23025,002
27-NS3S-1NCK-500,000

PAIR 8 JAAN SUTT & RAIVO SIKK
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 80/192 Score 41,67% Session Rank 11
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2S+1SSA-14025,002 7 Jaak Sibul
Jan Vilgats
2NSNS2S+1E*DA-14062,505
3EWNS3NT-1SS10-500,000
4AllEW3NT+1WCK63087,507 12 Ats Päll
Jüri Pärsin
5NSEW3NT+2NSK-66050,004
6EWEW1NT+2WD415012,501
7AllEW5C+1WHQ620100,008 15 Arnold Kivik
Toivo Vähi
8-EW2D-1NSA5037,503
9EWEW3NT+2ES266050,004
10AllNS3NT+1NHA63050,004 9 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
11-NS4NT-1SH2-5025,002
12NSNS2S-1SC9-10037,503
13AllEW4H+1NS5-65025,002 2 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
14-EW3NT=NH3-4000,000
15NSEW2H+2NCA-1700,000
16EWNS2H=SS811062,505 13 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
17-NS1C+4ES10-15050,004
18NSNS3NT+1NC463050,004
19EWEW1NT=SCJ-9075,006 10 Enn Päll
Oleg Sirotin
20AllEW3NT+2SC5-6600,000
21NSEW3H=NSA-14050,004
22EWEW   -- -- 0
23AllEW   -- --
24-EW   -- --
25EWNS4H+2WD6-68025,002 12 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
26AllNS3H=ES2-14075,006
27-NS1S+2NCJ14050,004

PAIR 9 VILLU OJASSALU & MART JÄGER
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 86/192 Score 44,79% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT-2WH510050,004 11 Mati Tali
Ain Maantee
2NSNS3NT=WH6-40012,501
3EWNS3NT+1SH443075,006
4AllNS3NT+1WCK-63012,501 5 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
5NSNS3NT+2ND266050,004
6EWNS3NT=WD2-6000,000
7AllEW4H-1NCJ10037,503 18 Enn Päll
Oleg Sirotin
8-EW3NT-3NSK15087,507
9EWEW3NT+3ES3690100,008
10AllEW3NT+2SC8-6600,000 4 Arnold Kivik
Toivo Vähi
11-EW3NT=SC5-40050,004
12NSEW5C-3EH2-1500,000
13AllNS4H+1NCJ65075,006 12 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
14-NS3NT-1NH9-5025,002
15NSNS1NT+1NHJ12050,004
16EWEW3H-1SD55087,507 13 Jaak Sibul
Jan Vilgats
17-EW2H=EC811025,002
18NSEW3NT+1NC7-63050,004
19EWEW1NT+1ND5-12050,004 6 Lembit Kapp
Ago Lindsaar
20AllEW3NT+1SC5-63025,002
21NSEW4H=NCQ-6200,000
22EWEW1Sx=EDJ160100,008 17 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
23AllEW3NT+2SD2-66050,004
24-EW2D+1WC711062,505
25EWEW   -- -- 0
26AllEW   -- --
27-EW   -- --

PAIR 10 ARNOLD KIVIK & TOIVO VÄHI
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 120/216 Score 55,56% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW1NT=WH29087,507 14 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
2NSEW2S+1E*HK14037,503
3EWEW3NT=NC10-40050,004
4AllEW4S=WCA62025,002 11 Mati Tali
Ain Maantee
5NSEW4NT+1NS3-66050,004
6EWEW2H+2WH917062,505
7AllNS5C+1WHQ-6200,000 9 Jaan Sutt
Raivo Sikk
8-NS2D-1NSA-5062,505
9EWNS3NT+2ES2-66050,004
10AllNS3NT+2SC8660100,008 20 Villu Ojassalu
Mart Jäger
11-NS3NT=SC540050,004
12NSNS5C-3EH2150100,008
13AllEW4NT-3NS4300100,008 14 Ats Päll
Jüri Pärsin
14-EW2D=SS9-9050,004
15NSEW1NT+2SS8-15025,002
16EWEW2H=SS8-11037,503 9 Enn Päll
Oleg Sirotin
17-EW1H+3EC417075,006
18NSEW4H+1NH7-6500,000
19EWNS1S+2SHK14075,006 10 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
20AllNS4S=NS462050,004
21NSNS3S+1EHJ-1700,000
22EWNS1S=ECA-8037,503 17 Jaak Sibul
Jan Vilgats
23AllNS3NT+3SD2690100,008
24-NS3S-2SDQ-10075,006
25EWEW4H+1WD565025,002 16 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
26AllEW4Sx-3SHA800100,008
27-EW2S=NCK-11075,006

PAIR 11 LEMBIT KAPP & AGO LINDSAAR
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 122/216 Score 56,48% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW1NT=WH59087,507 7 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
2NSEW4S-1E*DK-500,000
3EWEW3NT+2NC10-4600,000
4AllNS4S=WCA-62075,006 17 Jaak Sibul
Jan Vilgats
5NSNS3NT+2NH666050,004
6EWNS1NT+2WS2-15087,507
7AllNS4H=NSQ620100,008 20 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
8-NS2NT=NC6120100,008
9EWNS3NT+2EH2-66050,004
10AllNS3NT+1NC363050,004 17 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
11-NS3NT+1ND943087,507
12NSNS2C-2EDA10075,006
13AllEW4H+1NDJ-65025,002 12 Mati Tali
Ain Maantee
14-EW2D+1SS9-11025,002
15NSEW3S-1EHA-50100,008
16EWEW2H=SS8-11037,503 11 Jaan Sutt
Raivo Sikk
17-EW1C+4ES1015050,004
18NSEW3NT+1NC4-63050,004
19EWNS1NT+1ND512050,004 18 Villu Ojassalu
Mart Jäger
20AllNS3NT+1SC563075,006
21NSNS4H=NCQ620100,008
22EWNS1S=EDJ-8037,503 6 Ats Päll
Jüri Pärsin
23AllNS6H-3NS6-3000,000
24-NS3D=WC8-11037,503
25EWEW6H=WD71430100,008 14 Enn Päll
Oleg Sirotin
26AllEW2H+3EH320050,004
27-EW3S+1NCK-17025,002

PAIR 12 &
JÕGEVA BK ADVENDISARI II LOOS 11/12/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 0/100 Score 0,00% Session Rank 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS   -- -- 0 Ats Päll
Jüri Pärsin
2NSNS   -- --
3EWNS   -- --
4AllNS   -- -- 0 Enn Päll
Oleg Sirotin
5NSNS   -- --
6EWNS   -- --
7AllNS   -- -- 0 Hillar Ruus
Kalle Ojassalu
8-NS   -- --
9EWNS   -- --
10AllNS   -- -- 0 Jaak Sibul
Jan Vilgats
11-NS   -- --
12NSNS   -- --
13AllNS   -- -- 0 Andrus Sibul
Ülis Riisalu
14-NS   -- --
15NSNS   -- --
16EWNS   -- -- 0 Eduard Rumvolt
Hendrik Kont
17-NS   -- --
18NSNS   -- --
19EWNS   -- -- 0 Mati Tali
Ain Maantee
20AllNS   -- --
21NSNS   -- --
22EWNS   -- -- 0 Jaan Sutt
Raivo Sikk
23AllNS   -- --
24-NS   -- --
25EWNS   -- -- 0 Villu Ojassalu
Mart Jäger
26AllNS   -- --
27-NS   -- --

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar