SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 26. september 2019

TERE KOOL 3

Ranks

JÕGEVA BK TERE KOOL III 26.09.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

4½ Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
12Arnold Kivik & Jan Vilgats2493,0014464,58
28Aire Taube & Leevi Dahl2479,0014454,86
39Lembit Kapp & Hillar Ruus2477,0014453,47
43Oleg Sirotin & Ülis Riisalu2476,0014452,78
54Ats Päll & Hillar Sibul2471,0014449,31
67Lauri Naber & Elo-maria Pauman2469,0014447,92
76Jüri Meksun & Kalle Ojassalu2468,0014447,22
85Enn Päll & Jaan Sutt2458,0014440,28
91Mati Tali & Ain Maantee2457,0014439,58

(printed 21:22:56 26.09.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S+1EH6 45024Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
393S+2EH6 20060Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
514S+1EH4 45024Enn Päll & Jaan SuttMati Tali & Ain Maantee
764S+1EDQ 45024Lauri Naber & Elo-maria PaumanJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S-1WCA50 60Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
394S=WDA 42015Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
513S=WSJ 14042Enn Päll & Jaan SuttMati Tali & Ain Maantee
764S=ED3 42015Lauri Naber & Elo-maria PaumanJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243C-1SS3 5060Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
392S=EC2 11024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
515Cx-3SSQ 50006Enn Päll & Jaan SuttMati Tali & Ain Maantee
764C-2SS3 10042Lauri Naber & Elo-maria PaumanJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT-1NC9 10033Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
412NT=ND10120 60Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
623NT-2NC2 20006Jüri Meksun & Kalle OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
872NT-1NC2 10033Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
351NT+2SC3150 06Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
414H=NS10620 60Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
623H+2NC5200 33Jüri Meksun & Kalle OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
872H+3ND7200 33Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353H=NDQ140 33Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
413H+1NDQ170 60Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
622H=NDQ110 06Jüri Meksun & Kalle OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
872H+1NDQ140 33Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT+2NS8660 42Ats Päll & Hillar SibulJüri Meksun & Kalle Ojassalu
522H-2ND3 20006Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
733NT+2NS5660 42Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
983NT+2NS8660 42Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464D-1EH450 24Ats Päll & Hillar SibulJüri Meksun & Kalle Ojassalu
524H-1SC7 5006Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
733H=SC7140 51Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
983H=SD10140 51Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
465S-1SC2 5015Ats Päll & Hillar SibulJüri Meksun & Kalle Ojassalu
524S=SC2420 60Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
735Cx-1ESA200 42Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
983D-1NC4 5015Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192H+2EC3 17033Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
571NT+1WC8 12060Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
634H=WD8 62006Jüri Meksun & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Ülis Riisalu
842H+2WCK 17033Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+2NH4460 33Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
573NT+2SD3460 33Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
633NT+1NS6430 06Jüri Meksun & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Ülis Riisalu
843NT+3ND4490 60Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
195Dx-1ESA100 60Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
575Dx=ESA 55006Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
635D=ESA 40024Jüri Meksun & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Ülis Riisalu
844H-2SD6 20042Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213D+1WH8 13042Arnold Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Ain Maantee
683D+2EHA 15015Jüri Meksun & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
743D+2WH10 15015Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
952S-1EHA100 60Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT=WS3 40042Arnold Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Ain Maantee
684H=ECK 42015Jüri Meksun & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
744H=ECK 42015Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
952H+1ECK 14060Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212H+1SC10140 60Arnold Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Ain Maantee
683S-1WHK50 33Jüri Meksun & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
743H-1SDQ 10006Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
953D-1ECQ50 33Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162NT=NS4120 06Mati Tali & Ain MaanteeJüri Meksun & Kalle Ojassalu
322Dx-3EC10800 60Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
793NT=ND8400 33Lauri Naber & Elo-maria PaumanLembit Kapp & Hillar Ruus
853NT=SH3400 33Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164H=ES2 42042Mati Tali & Ain MaanteeJüri Meksun & Kalle Ojassalu
324H+2ED3 48006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
794S=WC6 42042Lauri Naber & Elo-maria PaumanLembit Kapp & Hillar Ruus
854H=ES2 42042Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-1EC550 60Mati Tali & Ain MaanteeJüri Meksun & Kalle Ojassalu
323NT=ES6 40024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
791NT+2ES2 15042Lauri Naber & Elo-maria PaumanLembit Kapp & Hillar Ruus
854H=ED7 42006Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274S+1SDK450 51Arnold Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Elo-maria Pauman
434H=ND10420 15Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
814S=SDK420 15Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
964S+1SDK450 51Lembit Kapp & Hillar RuusJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272S=SCJ110 15Arnold Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Elo-maria Pauman
432S+2SH2170 60Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
811NT+2NC5150 42Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
962S=SCJ110 15Lembit Kapp & Hillar RuusJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272S+1WHA 14042Arnold Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Elo-maria Pauman
434S=WH3 42015Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
813H-1SSK 10060Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
964S=WHA 42015Lembit Kapp & Hillar RuusJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT-3SD3 15006Mati Tali & Ain MaanteeLauri Naber & Elo-maria Pauman
385C-2ND8 10024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
542C+1NHQ110 60Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
923NT-1SH5 5042Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT-1WC2100 42Mati Tali & Ain MaanteeLauri Naber & Elo-maria Pauman
383NT-1WH8100 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
543H-1WCA100 42Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
923D+2ESQ 15006Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173H-1EC250 42Mati Tali & Ain MaanteeLauri Naber & Elo-maria Pauman
383NT-1NH3 5024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
543H=ECQ 14006Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
923D+2NCA150 60Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132S-1EDJ100 24Mati Tali & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
282H+1NC7140 51Arnold Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
494H-1NS4 5006Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
653H=SS10140 51Jüri Meksun & Kalle OjassaluEnn Päll & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
136S-2WSQ200 24Mati Tali & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
286S-2WS6200 24Arnold Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
496S-2EHQ200 24Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
655Dx=SHK750 60Jüri Meksun & Kalle OjassaluEnn Päll & Jaan Sutt
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132NT-3NH2 15006Mati Tali & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
282H-1WC750 33Arnold Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
492H-1WS850 33Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
653D=NHJ110 60Jüri Meksun & Kalle OjassaluEnn Päll & Jaan Sutt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 MATI TALI-AIN MAANTEE PAIR 2 ARNOLD KIVIK-JAN VILGATS 
TERE KOOL III 26/09/2019 TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 57 Max 144 Score 39,58% MPs 93 Max 144 Score 64,58% 
Session Rank 9 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sutt
450466,67 1Päll
Sibul
-450233,33 
2140233,33 2506100,00 
35006100,00 3-506100,00 
4Päll
Sibul
-12000,00 4Meksun
Ojassalu
2006100,00 
5-62000,00 5-200350,00 
6-17000,00 6-1106100,00 
7
----  7Päll
Sutt
2006100,00 
8----  8506100,00 
9----  9-42000,00 
10Kapp
Ruus
-170350,00 10Kapp
Ruus
----  
11460350,00 11----  
121006100,00 12----  
13Kivik
Vilgats
130233,33 13Tali
Maantee
-130466,67 
14400233,33 14-400466,67 
15-14000,00 151406100,00 
16Meksun
Ojassalu
12000,00 16Sirotin
Riisalu
-80000,00 
17-420466,67 174806100,00 
18506100,00 18400466,67 
19Taube
Dahl
-420583,33 19Naber
Pauman
450583,33 
20-150233,33 20110116,67 
2110000,00 21-140466,67 
22Naber
Pauman
-15000,00 22Kapp
Ruus
50233,33 
23100466,67 231506100,00 
2450466,67 24-15000,00 
25Sirotin
Riisalu
100233,33 25Taube
Dahl
140583,33 
26200233,33 26200233,33 
27-15000,00 2750350,00 

PAIR 3 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU PAIR 4 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL 
TERE KOOL III 26/09/2019 TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 76 Max 144 Score 52,78% MPs 71 Max 144 Score 49,31% 
Session Rank 4 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Ruus
-2006100,00 1Kivik
Vilgats
450466,67 
2-420116,67 2-5000,00 
3-110233,33 35000,00 
4Päll
Sutt
-100350,00 4Tali
Maantee
1206100,00 
515000,00 56206100,00 
6140350,00 61706100,00 
7Naber
Pauman
-660233,33 7Meksun
Ojassalu
660466,67 
8-140116,67 850233,33 
9-200233,33 9-50116,67 
10Meksun
Ojassalu
6206100,00 10Taube
Dahl
170350,00 
11-4306100,00 11-49000,00 
12400466,67 12200233,33 
13Tali
Maantee
----  13Naber
Pauman
150583,33 
14----  14420583,33 
15----  151006100,00 
16Kivik
Vilgats
8006100,00 16Kivik
Vilgats
----  
17-48000,00 17----  
18-400233,33 18----  
19Päll
Sibul
-420583,33 19Sirotin
Riisalu
420116,67 
20-17000,00 201706100,00 
21420583,33 21-420116,67 
22Taube
Dahl
-100233,33 22Päll
Sutt
-11000,00 
23100466,67 23-100233,33 
24-50233,33 241406100,00 
25Tali
Maantee
-100466,67 25Kapp
Ruus
-5000,00 
26-200466,67 26200233,33 
271506100,00 2750350,00 

PAIR 5 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 6 JÜRI MEKSUN-KALLE OJASSALU 
TERE KOOL III 26/09/2019 TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 58 Max 144 Score 40,28% MPs 68 Max 144 Score 47,22% 
Session Rank 8 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tali
Maantee
-450233,33 1Naber
Pauman
450466,67 
2-140466,67 2420583,33 
3-50000,00 3100233,33 
4Sirotin
Riisalu
100350,00 4Kivik
Vilgats
-20000,00 
5-1506100,00 5200350,00 
6-140350,00 611000,00 
7Kivik
Vilgats
-20000,00 7Päll
Sibul
-660233,33 
8-5000,00 8-50466,67 
94206100,00 950583,33 
10Naber
Pauman
-1206100,00 10Sirotin
Riisalu
-62000,00 
11460350,00 1143000,00 
12-55000,00 12-400233,33 
13Kapp
Ruus
-10000,00 13Taube
Dahl
-150116,67 
1414000,00 14-420116,67 
15-50350,00 1550350,00 
16Taube
Dahl
-400350,00 16Tali
Maantee
-1206100,00 
17420233,33 17420233,33 
184206100,00 18-5000,00 
19Sirotin
Riisalu
----  19Kapp
Ruus
-450116,67 
20----  20-110583,33 
21----  21420583,33 
22Päll
Sibul
1106100,00 22Päll
Sibul
----  
23100466,67 23----  
24-14000,00 24----  
25Meksun
Ojassalu
-140116,67 25Päll
Sutt
140583,33 
26-75000,00 267506100,00 
27-11000,00 271106100,00 

PAIR 7 LAURI NABER-ELO-MARIA PAUMAN PAIR 8 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL 
TERE KOOL III 26/09/2019 TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 69 Max 144 Score 47,92% MPs 79 Max 144 Score 54,86% 
Session Rank 6 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Meksun
Ojassalu
-450233,33 1Meksun
Ojassalu
----  
2-420116,67 2----  
3-100466,67 3----  
4Taube
Dahl
100350,00 4Naber
Pauman
-100350,00 
5-200350,00 5200350,00 
6-140350,00 6140350,00 
7Sirotin
Riisalu
660466,67 7Kapp
Ruus
-660233,33 
8140583,33 8-140116,67 
9200466,67 950583,33 
10Päll
Sutt
12000,00 10Päll
Sibul
-170350,00 
11-460350,00 114906100,00 
125506100,00 12-200466,67 
13Päll
Sibul
-150116,67 13Meksun
Ojassalu
150583,33 
14-420116,67 14420583,33 
15-10000,00 15-50350,00 
16Kapp
Ruus
400350,00 16Päll
Sutt
400350,00 
17-420466,67 17-420466,67 
18-150466,67 18-42000,00 
19Kivik
Vilgats
-450116,67 19Tali
Maantee
420116,67 
20-110583,33 20150466,67 
21140233,33 21-1006100,00 
22Tali
Maantee
1506100,00 22Sirotin
Riisalu
100466,67 
23-100233,33 23-100233,33 
24-50233,33 2450466,67 
25Päll
Sutt
----  25Kivik
Vilgats
-140116,67 
26----  26-200466,67 
27----  27-50350,00 

PAIR 9 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS 
TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V 
MPs 77 Max 144 Score 53,47% 
Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Riisalu
20000,00 
2420583,33 
3110466,67 
4Naber
Pauman
----  
5----  
6----  
7Taube
Dahl
660466,67 
8140583,33 
9-50116,67 
10Tali
Maantee
170350,00 
11-460350,00 
12-10000,00 
13Päll
Sutt
1006100,00 
14-1406100,00 
1550350,00 
16Naber
Pauman
-400350,00 
17420233,33 
18150233,33 
19Meksun
Ojassalu
450583,33 
20110116,67 
21-420116,67 
22Kivik
Vilgats
-50466,67 
23-15000,00 
241506100,00 
25Päll
Sibul
506100,00 
26-200466,67 
27-50350,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

neljapäev, 19. september 2019

TERE KOOL 2

Ranks

JÕGEVA BK TERE KOOL 2 19.09.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

4½ Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
11Oleg Sirotin & Ülis Riisalu2491,0014463,19
26Leevi Dahl & Aire Taube2479,0014454,86
35Lauri Naber & Elo-maria Pauman2477,0014453,47
4=3Lembit Kapp & Hillar Ruus2473,0014450,69
4=2Arnold Kivik & Jan Vilgats2473,0014450,69
6=9Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2472,0014450,00
6=4Ats Päll & Hillar Sibul2472,0014450,00
87Jaan Sutt & Enn Päll2464,0014444,44
98Susanna Laan & Reti Toom2447,0014432,64

(printed 21:24:50 19.09.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244H=ND8420 60Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
395H-1NSA 5042Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
514S=EH2 42006Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
763S+1EH9 17024Jaan Sutt & Enn PällLeevi Dahl & Aire Taube
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+3NC7690 60Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
396H-1NDJ 10006Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
512Sx-2WHK300 24Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
764H+2NDJ680 42Jaan Sutt & Enn PällLeevi Dahl & Aire Taube
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243H-2WC7200 51Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
393NT-3SS6 15024Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
513H-2WC2200 51Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
764Dx-2SS6 30006Jaan Sutt & Enn PällLeevi Dahl & Aire Taube
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT-4NSJ 40006Lembit Kapp & Hillar RuusLauri Naber & Elo-maria Pauman
413H+1NS5170 42Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
624H+1NC6650 60Leevi Dahl & Aire TaubeArnold Kivik & Jan Vilgats
873S=ECK 14024Susanna Laan & Reti ToomJaan Sutt & Enn Päll
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
352D-1ES650 42Lembit Kapp & Hillar RuusLauri Naber & Elo-maria Pauman
412H-2SSK 20006Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
622D=ECA 9024Leevi Dahl & Aire TaubeArnold Kivik & Jan Vilgats
873D-4ECJ200 60Susanna Laan & Reti ToomJaan Sutt & Enn Päll
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT=WH10 60042Lembit Kapp & Hillar RuusLauri Naber & Elo-maria Pauman
413NT+1EHQ 63024Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
625D-1WH10100 60Leevi Dahl & Aire TaubeArnold Kivik & Jan Vilgats
873NT+2EHJ 66006Susanna Laan & Reti ToomJaan Sutt & Enn Päll
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464H=SSA620 60Ats Päll & Hillar SibulLeevi Dahl & Aire Taube
522H+2SSA170 15Lauri Naber & Elo-maria PaumanArnold Kivik & Jan Vilgats
732H+2SSA170 15Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Hillar Ruus
983H+2NCK200 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSusanna Laan & Reti Toom
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464Hx-1NH8 10024Ats Päll & Hillar SibulLeevi Dahl & Aire Taube
525Cx-3EC5500 60Lauri Naber & Elo-maria PaumanArnold Kivik & Jan Vilgats
734H-1ND9 5042Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Hillar Ruus
982NT=WHQ 12006Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSusanna Laan & Reti Toom
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
462S=NDJ110 42Ats Päll & Hillar SibulLeevi Dahl & Aire Taube
521NT=SD790 24Lauri Naber & Elo-maria PaumanArnold Kivik & Jan Vilgats
732NT-1SD7 5006Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Hillar Ruus
981NT+1SD7120 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSusanna Laan & Reti Toom
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+1SD2630 60Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
574S=NHK620 42Lauri Naber & Elo-maria PaumanJaan Sutt & Enn Päll
633S+1NHK170 24Leevi Dahl & Aire TaubeLembit Kapp & Hillar Ruus
843D-1ES5100 06Susanna Laan & Reti ToomAts Päll & Hillar Sibul
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192H=NSA110 51Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
572S=NSA110 51Lauri Naber & Elo-maria PaumanJaan Sutt & Enn Päll
633NT-2SC2 10006Leevi Dahl & Aire TaubeLembit Kapp & Hillar Ruus
841NT=ND290 24Susanna Laan & Reti ToomAts Päll & Hillar Sibul
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT-3NH3 30024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
573NT-4NH3 40006Lauri Naber & Elo-maria PaumanJaan Sutt & Enn Päll
633NT-1NH3 10060Leevi Dahl & Aire TaubeLembit Kapp & Hillar Ruus
842H+2WDA 17042Susanna Laan & Reti ToomAts Päll & Hillar Sibul
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S+1WCA 65006Arnold Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
684S-2WCA200 60Leevi Dahl & Aire TaubeSusanna Laan & Reti Toom
743NT+1EH2 63024Jaan Sutt & Enn PällAts Päll & Hillar Sibul
954S=WD7 62042Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S+1EC10 45051Arnold Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
684S+2EC10 48015Leevi Dahl & Aire TaubeSusanna Laan & Reti Toom
744S+2EH5 48015Jaan Sutt & Enn PällAts Päll & Hillar Sibul
954S+1EH8 45051Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214H=WC6 42015Arnold Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
684H-1WC650 60Leevi Dahl & Aire TaubeSusanna Laan & Reti Toom
743H+1WC6 17042Jaan Sutt & Enn PällAts Päll & Hillar Sibul
954H=WC6 42015Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-1EH5100 60Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLeevi Dahl & Aire Taube
323NT=ES5 60033Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
793NT=WC10 60033Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
853NT+1ES5 63006Susanna Laan & Reti ToomLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163D+2ES3 15042Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLeevi Dahl & Aire Taube
322S-1SDJ 5060Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
793NT+1WH9 43024Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
853Hx-3SDJ 50006Susanna Laan & Reti ToomLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT+1SH4630 60Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLeevi Dahl & Aire Taube
323NT=SH4600 33Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
793NT=NS2600 33Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
853NT-3NH8 30006Susanna Laan & Reti ToomLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT+2ED3 66033Arnold Kivik & Jan VilgatsJaan Sutt & Enn Päll
433NT+2ES6 66033Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
816NT-1ES6100 60Susanna Laan & Reti ToomOleg Sirotin & Ülis Riisalu
963NT+3ES6 69006Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLeevi Dahl & Aire Taube
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271NT+1EC5 12024Arnold Kivik & Jan VilgatsJaan Sutt & Enn Päll
434H-1ED4100 60Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
812NT=WS2 12024Susanna Laan & Reti ToomOleg Sirotin & Ülis Riisalu
961NT+1EC5 12024Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLeevi Dahl & Aire Taube
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272D-1NCK 10042Arnold Kivik & Jan VilgatsJaan Sutt & Enn Päll
432D=NCA90 60Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
811NT+2WSK 15006Susanna Laan & Reti ToomOleg Sirotin & Ülis Riisalu
963C=WSK 11024Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLeevi Dahl & Aire Taube
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172S+1ECJ 14033Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
382C+1NH5110 60Lembit Kapp & Hillar RuusSusanna Laan & Reti Toom
542S+1ESJ 14033Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
922D-3SSA 15006Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173S+1SH7170 51Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
384S-1SC7 10006Lembit Kapp & Hillar RuusSusanna Laan & Reti Toom
543S=SC4140 24Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
922S+2SD9170 51Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT=WS7 40006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
384S-2ESJ100 60Lembit Kapp & Hillar RuusSusanna Laan & Reti Toom
544S-1EC650 33Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
924S-1ESJ50 33Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132H=NC10110 60Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
282H-3NC10 15006Arnold Kivik & Jan VilgatsSusanna Laan & Reti Toom
493NT-1SC5 5042Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
654H-2NC10 10024Leevi Dahl & Aire TaubeLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134H-1EC3100 24Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
284S=SH7620 60Arnold Kivik & Jan VilgatsSusanna Laan & Reti Toom
494S-1SH9 10006Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
654Hx-1ESA200 42Leevi Dahl & Aire TaubeLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
135D-1ESA50 15Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
283S=SC9140 60Arnold Kivik & Jan VilgatsSusanna Laan & Reti Toom
495D-1ESA50 15Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
655H-2WS5100 42Leevi Dahl & Aire TaubeLauri Naber & Elo-maria Pauman

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU PAIR 2 ARNOLD KIVIK-JAN VILGATS 
TERE KOOL 2 19/09/2019 TERE KOOL 2 19/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 91 Max 144 Score 63,19% MPs 73 Max 144 Score 50,69% 
Session Rank 1 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Naber
Pauman
4206100,00 1Päll
Sibul
4206100,00 
2-300466,67 26906100,00 
3-200116,67 3200583,33 
4Päll
Sibul
-170233,33 4Dahl
Taube
-65000,00 
52006100,00 590466,67 
6630466,67 6-10000,00 
7
----  7Naber
Pauman
-170583,33 
8----  8-50000,00 
9----  9-90466,67 
10Ojassalu
Meksun
6306100,00 10Ojassalu
Meksun
----  
11110583,33 11----  
12-300233,33 12----  
13Kivik
Vilgats
6506100,00 13Sirotin
Riisalu
-65000,00 
14450116,67 14-450583,33 
15420583,33 15-420116,67 
16Dahl
Taube
1006100,00 16Kapp
Ruus
600350,00 
17-150466,67 175000,00 
186306100,00 18-600350,00 
19Laan
Toom
-10000,00 19Sutt
Päll
-660350,00 
20120466,67 20-120233,33 
211506100,00 21-100466,67 
22Sutt
Päll
-140350,00 22Ojassalu
Meksun
1506100,00 
23170583,33 23-170116,67 
24-40000,00 24-50350,00 
25Kapp
Ruus
1106100,00 25Laan
Toom
-15000,00 
26100233,33 266206100,00 
2750116,67 271406100,00 

PAIR 3 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS PAIR 4 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL 
TERE KOOL 2 19/09/2019 TERE KOOL 2 19/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 73 Max 144 Score 50,69% MPs 72 Max 144 Score 50,00% 
Session Rank 4 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
-50466,67 1Kivik
Vilgats
-42000,00 
2-10000,00 2-69000,00 
3-150233,33 3-200116,67 
4Naber
Pauman
-40000,00 4Sirotin
Riisalu
170466,67 
550466,67 5-20000,00 
6-600466,67 6-630233,33 
7Sutt
Päll
-170583,33 7Dahl
Taube
6206100,00 
850233,33 8-100233,33 
9506100,00 9110466,67 
10Dahl
Taube
-170466,67 10Laan
Toom
-1006100,00 
111006100,00 11-90466,67 
1210000,00 12170233,33 
13Sirotin
Riisalu
----  13Sutt
Päll
630466,67 
14----  14480583,33 
15----  15170233,33 
16Kivik
Vilgats
-600350,00 16Kivik
Vilgats
----  
17-506100,00 17----  
18600350,00 18----  
19Päll
Sibul
660350,00 19Kapp
Ruus
-660350,00 
20-10000,00 201006100,00 
21-9000,00 21906100,00 
22Laan
Toom
1106100,00 22Naber
Pauman
140350,00 
23-10000,00 23-140466,67 
241006100,00 24-50350,00 
25Sirotin
Riisalu
-11000,00 25Ojassalu
Meksun
-50466,67 
26-100466,67 26-10000,00 
27-50583,33 2750116,67 

PAIR 5 LAURI NABER-ELO-MARIA PAUMAN PAIR 6 LEEVI DAHL-AIRE TAUBE 
TERE KOOL 2 19/09/2019 TERE KOOL 2 19/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 77 Max 144 Score 53,47% MPs 79 Max 144 Score 54,86% 
Session Rank 3 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Riisalu
-42000,00 1Sutt
Päll
170466,67 
2300233,33 2-680233,33 
3200583,33 33006100,00 
4Kapp
Ruus
4006100,00 4Kivik
Vilgats
6506100,00 
5-50233,33 5-90233,33 
6600233,33 61006100,00 
7Kivik
Vilgats
170116,67 7Päll
Sibul
-62000,00 
85006100,00 8100466,67 
990233,33 9-110233,33 
10Sutt
Päll
620466,67 10Kapp
Ruus
170233,33 
11110583,33 11-10000,00 
12-40000,00 12-1006100,00 
13Ojassalu
Meksun
620233,33 13Laan
Toom
2006100,00 
14450116,67 14-480116,67 
15420583,33 15506100,00 
16Laan
Toom
6306100,00 16Sirotin
Riisalu
-10000,00 
175006100,00 17150233,33 
183006100,00 18-63000,00 
19Kapp
Ruus
----  19Ojassalu
Meksun
6906100,00 
20----  20120466,67 
21----  21110466,67 
22Päll
Sibul
-140350,00 22Päll
Sibul
----  
23140233,33 23----  
2450350,00 24----  
25Dahl
Taube
100466,67 25Naber
Pauman
-100233,33 
26-200233,33 26200466,67 
27-100233,33 27100466,67 

PAIR 7 JAAN SUTT-ENN PÄLL PAIR 8 SUSANNA LAAN-RETI TOOM 
TERE KOOL 2 19/09/2019 TERE KOOL 2 19/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 64 Max 144 Score 44,44% MPs 47 Max 144 Score 32,64% 
Session Rank 8 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Dahl
Taube
-170233,33 1Dahl
Taube
----  
2680466,67 2----  
3-30000,00 3----  
4Laan
Toom
140466,67 4Sutt
Päll
-140233,33 
5-20000,00 52006100,00 
66606100,00 6-66000,00 
7Kapp
Ruus
170116,67 7Ojassalu
Meksun
-200233,33 
8-50466,67 81206100,00 
9-5000,00 9-12000,00 
10Naber
Pauman
-620233,33 10Päll
Sibul
10000,00 
11-110116,67 1190233,33 
124006100,00 12-170466,67 
13Päll
Sibul
-630233,33 13Dahl
Taube
-20000,00 
14-480116,67 14480583,33 
15-170466,67 15-5000,00 
16Ojassalu
Meksun
-600350,00 16Naber
Pauman
-63000,00 
17-430233,33 17-50000,00 
18600350,00 18-30000,00 
19Kivik
Vilgats
660350,00 19Sirotin
Riisalu
1006100,00 
20120466,67 20-120233,33 
21100233,33 21-15000,00 
22Sirotin
Riisalu
140350,00 22Kapp
Ruus
-11000,00 
23-170116,67 231006100,00 
244006100,00 24-10000,00 
25Naber
Pauman
----  25Kivik
Vilgats
1506100,00 
26----  26-62000,00 
27----  27-14000,00 

PAIR 9 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN 
TERE KOOL 2 19/09/2019 
Session 1 Section V 
MPs 72 Max 144 Score 50,00% 
Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Ruus
50233,33 
21006100,00 
3150466,67 
4Sutt
Päll
----  
5----  
6----  
7Laan
Toom
200466,67 
8-12000,00 
91206100,00 
10Sirotin
Riisalu
-63000,00 
11-110116,67 
12300466,67 
13Naber
Pauman
-620466,67 
14-450583,33 
15-420116,67 
16Sutt
Päll
600350,00 
17430466,67 
18-600350,00 
19Dahl
Taube
-69000,00 
20-120233,33 
21-110233,33 
22Kivik
Vilgats
-15000,00 
23170583,33 
2450350,00 
25Päll
Sibul
50233,33 
261006100,00 
27-50583,33 

Ranks     Travellers     ScoreCards