SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 27. november 2014

JÕGEVA MV PAARIDELE VIIMANE VOOR

Ranks

Jõgeva BK JÕGEVA MV 8 SWISSIMP 27/11/2014

Ranks    

Travellers     MatchScores

Session 1 Section a

Rankings after Round 5
RankPairNamesVPsM1M2M3M4M5
19Sulev Märss & Mart Jäger63,4313,908,1016,6417,127,67
21Hillar Sula & Allar Padari62,077,2516,1114,9211,4612,33
314Jaak Sibul & Ain Maantee59,111,9010,004,7618,1914,25
48Arnold Kivik & Jan Vilgats58,0311,908,1015,248,5414,25
53Lembit Kapp & Ülis Riisalu57,6911,9019,3717,792,885,75
64Oleg Sirotin & Hillar Sibul56,888,1010,0010,0017,7910,99
77Hillar Ruus & Ago Lindsaar53,698,108,5417,354,4615,24
86Jaan Sutt & Villu Ojassalu53,4311,9011,905,0815,549,01
911Andrus Sibul & Eduard Rumvolt44,6812,330,632,6515,5413,53
105Enn Päll & Ats Päll44,578,1011,4610,008,546,47
112Kalle Ojassalu & Jüri Meksun44,0712,7511,902,2111,465,75
1213Tarmo Pügi & Marek Saksing37,68,1014,923,362,219,01
1310Hendrik Kont & Raivo Sikk35,946,103,8910,504,4610,99
1412Mati Tali & Jüri Pärsin28,827,675,089,501,814,76

(printed at 27.11.2014 23:03:45 by SwissPairsScorer4.1.14(c) JAS)


Travellers    

Ranks     MatchScores

Session 1 Section a

ROUND 1

Board 1 Love All- Dealer N
  ♠AQ83
Q83
KQ54
♣87
 
♠J4
AKJ75
AT86
♣43
  ♠K9652
T92
93
♣962
  ♠T7
64
J72
♣AKQJT5
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123NT-2SH5 -100-4,674,67Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2343NT-1S  -50-2,832,83Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
3565C-1SHA -50-2,832,83Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Villu Ojassalu
4784C-1SHA -50-2,832,83Hillar Ruus & Ago LindsaarArnold Kivik & Jan Vilgats
59103NT+1NS5430 9,33-9,33Sulev Märss & Mart JägerHendrik Kont & Raivo Sikk
611123C+1SHA130 2,5-2,5Andrus Sibul & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
713143C=SHK110 1,33-1,33Tarmo Pügi & Marek SaksingJaak Sibul & Ain Maantee
Board 2 NS Game- Dealer E
  ♠Q652
Q
J42
♣JT973
 
♠K
AJ84
K865
♣A642
  ♠AT874
972
AQ9
♣K5
  ♠J93
KT653
T73
♣Q8
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123NT+1WCJ -430-6,336,33Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2343NT-1WCJ50 5,5-5,5Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
3563NT=WCJ -400-5,675,67Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Villu Ojassalu
4783NT+2WCJ -460-7,57,5Hillar Ruus & Ago LindsaarArnold Kivik & Jan Vilgats
59103NT-1WCJ50 5,5-5,5Sulev Märss & Mart JägerHendrik Kont & Raivo Sikk
611122S+1ED3 -1400,67-0,67Andrus Sibul & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
713146D-3EC8150 7,83-7,83Tarmo Pügi & Marek SaksingJaak Sibul & Ain Maantee
Board 3 EW Game- Dealer S
  ♠Q875
53
AT5
♣9643
 
♠AJ92
KJ
KQ64
♣AQJ
  ♠K4
Q9862
9873
♣K5
  ♠T63
AT74
J2
♣T872
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123NT+2WS5 -660-4,674,67Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2346NTx-1WS4200 12,33-12,33Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
3563NT+1WH5 -630-3,673,67Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Villu Ojassalu
4783NT+1WS10 -630-3,673,67Hillar Ruus & Ago LindsaarArnold Kivik & Jan Vilgats
59103NT+1WC2 -630-3,673,67Sulev Märss & Mart JägerHendrik Kont & Raivo Sikk
611122NT+3WS3 -2106,17-6,17Andrus Sibul & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
713143NT=WC7 -600-2,832,83Tarmo Pügi & Marek SaksingJaak Sibul & Ain Maantee
Board 4 Game All- Dealer W
  ♠KJT6
KT
K9875
♣Q6
 
♠874
A7654
QT
♣AK8
  ♠A52
92
J632
♣J974
  ♠Q93
QJ83
A4
♣T532
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1121NT+1SH4120 3,33-3,33Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2342D-1NH9 -100-3,673,67Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
3562D=NH990 2,17-2,17Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Villu Ojassalu
4782D=NH990 2,17-2,17Hillar Ruus & Ago LindsaarArnold Kivik & Jan Vilgats
59102D-1NSA -100-3,673,67Sulev Märss & Mart JägerHendrik Kont & Raivo Sikk
611122NT=SH4120 3,33-3,33Andrus Sibul & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
713141H+1WD5 -110-3,673,67Tarmo Pügi & Marek SaksingJaak Sibul & Ain Maantee
Board 5 NS Game- Dealer N
  ♠Q85
95
AQ2
♣T7653
 
♠974
Q87432
J7
♣Q8
  ♠JT6
JT
KT653
♣KJ2
  ♠AK32
AK6
984
♣A94
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123NT=SS9600 5,33-5,33Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2343NT-1SH4 -100-8,178,17Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
3563NT+1SH3630 6-6Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Villu Ojassalu
4783NT+1SH2630 6-6Hillar Ruus & Ago LindsaarArnold Kivik & Jan Vilgats
59104S+1SDJ650 7,17-7,17Sulev Märss & Mart JägerHendrik Kont & Raivo Sikk
611124S-1NHJ -100-8,178,17Andrus Sibul & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
713143NT-1SH8 -100-8,178,17Tarmo Pügi & Marek SaksingJaak Sibul & Ain Maantee
Board 6 EW Game- Dealer E
  ♠A6
AKQT6
QJT
♣AT8
 
♠KT5
542
972
♣KQ74
  ♠Q872
983
A65
♣652
  ♠J943
J7
K843
♣J93
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123NT+2SCK460 1,33-1,33Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2343NT+2SC4460 1,33-1,33Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
3564H=ND5420 0,33-0,33Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Villu Ojassalu
4783NT+2SH5460 1,33-1,33Hillar Ruus & Ago LindsaarArnold Kivik & Jan Vilgats
59102H+3NDA200 -66Sulev Märss & Mart JägerHendrik Kont & Raivo Sikk
611124H=NC6420 0,33-0,33Andrus Sibul & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
713143NT+2SC4460 1,33-1,33Tarmo Pügi & Marek SaksingJaak Sibul & Ain Maantee

Session 1 Section a

ROUND 2

Board 7 Game All- Dealer S
  ♠3
94
QJT832
♣AQ73
 
♠AQ972
KQT53
6
♣86
  ♠64
A8
A97
♣KJT954
  ♠KJT85
J762
K54
♣2
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1923NT-2ESJ200 5-5Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
21133NT=ES5 -600-1212Andrus Sibul & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ülis Riisalu
3683NT-1ESJ100 2-2Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
41446Cx-1EDK200 5-5Jaak Sibul & Ain MaanteeOleg Sirotin & Hillar Sibul
5575C-1EH2100 2-2Enn Päll & Ats PällHillar Ruus & Ago Lindsaar
613123NT-1ES8100 2-2Tarmo Pügi & Marek SaksingMati Tali & Jüri Pärsin
71103H=WS3 -140-44Hillar Sula & Allar PadariHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 8 Love All- Dealer W
  ♠3
AQJ7
AKJ7
♣AT92
 
♠AKJ95
432
QT5
♣Q4
  ♠842
KT86
9843
♣K8
  ♠QT76
95
62
♣J7653
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1925C-1SSK -500,33-0,33Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
21131NT-2NS8 -100-1,671,67Andrus Sibul & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ülis Riisalu
3683NT-2SS6 -100-1,671,67Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
41443Hx-2NS7 -300-6,56,5Jaak Sibul & Ain MaanteeOleg Sirotin & Hillar Sibul
5573H-2NS4 -100-1,671,67Enn Päll & Ats PällHillar Ruus & Ago Lindsaar
613125C=NSA400 10,83-10,83Tarmo Pügi & Marek SaksingMati Tali & Jüri Pärsin
71103NT-1SH4 -500,33-0,33Hillar Sula & Allar PadariHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 9 EW Game- Dealer N
  ♠Q
K954
T42
♣AT874
 
♠T8654
876
75
♣Q62
  ♠KJ73
AQJ32
96
♣K3
  ♠A92
T
AKQJ83
♣J95
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1923D+1SS8130 -2,172,17Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
21134D=SH6130 -2,172,17Andrus Sibul & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ülis Riisalu
3683D+2SH6150 -1,171,17Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
41443D+2SH6150 -1,171,17Jaak Sibul & Ain MaanteeOleg Sirotin & Hillar Sibul
5574D+1SS10150 -1,171,17Enn Päll & Ats PällHillar Ruus & Ago Lindsaar
613123H-2EDA200 0,67-0,67Tarmo Pügi & Marek SaksingMati Tali & Jüri Pärsin
71103NT+2NHQ460 7,17-7,17Hillar Sula & Allar PadariHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 10 Game All- Dealer E
  ♠KQ8
KT4
KQT432
♣8
 
♠AJT7
J965
A87
♣95
  ♠53
A8732
96
♣T762
  ♠9642
Q
J5
♣AKQJ43
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1923NT+2NH2660 2,5-2,5Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
21133S=SH6140 -10,510,5Andrus Sibul & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ülis Riisalu
3683NT+2NH3660 2,5-2,5Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
41443NT+1SS6630 1,33-1,33Jaak Sibul & Ain MaanteeOleg Sirotin & Hillar Sibul
5573NT+1NH3630 1,33-1,33Enn Päll & Ats PällHillar Ruus & Ago Lindsaar
613125D=SC9600 0,33-0,33Tarmo Pügi & Marek SaksingMati Tali & Jüri Pärsin
71103NT+2SHA660 2,5-2,5Hillar Sula & Allar PadariHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 11 Love All- Dealer S
  ♠AKQJ
KQ6
K842
♣98
 
♠83
J72
AT963
♣JT6
  ♠T7542
T854
J
♣A75
  ♠96
A93
Q75
♣KQ432
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1925NT-1NS2 -50-6,676,67Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
21134S-2NDJ -100-88Andrus Sibul & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ülis Riisalu
3683NT+1SD3430 4,5-4,5Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
41443NT+3SD6490 6,17-6,17Jaak Sibul & Ain MaanteeOleg Sirotin & Hillar Sibul
5573NT+1NS4430 4,5-4,5Enn Päll & Ats PällHillar Ruus & Ago Lindsaar
613124NT-1NS3 -50-6,676,67Tarmo Pügi & Marek SaksingMati Tali & Jüri Pärsin
71103NT+3SD4490 6,17-6,17Hillar Sula & Allar PadariHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 12 NS Game- Dealer W
  ♠865
T8653
95
♣T54
 
♠732
AQJ74
864
♣Q6
  ♠JT4
92
KQJ32
♣AK2
  ♠AKQ9
K
AT7
♣J9873
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1922NT=ESA -120-2,672,67Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
21134D-1ESA50 2,5-2,5Andrus Sibul & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ülis Riisalu
3681NT+1ESA -120-2,672,67Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
41443Cx-1SC5 -200-4,674,67Jaak Sibul & Ain MaanteeOleg Sirotin & Hillar Sibul
5573D=ESA -110-2,172,17Enn Päll & Ats PällHillar Ruus & Ago Lindsaar
613124H-3ES5150 5,33-5,33Tarmo Pügi & Marek SaksingMati Tali & Jüri Pärsin
71103C=SD8110 4,33-4,33Hillar Sula & Allar PadariHendrik Kont & Raivo Sikk

Session 1 Section a

ROUND 3

Board 13 Game All- Dealer N
  ♠AJT6
AT87
K2
♣T95
 
♠98542
Q
984
♣KQJ4
  ♠K73
93
A65
♣A7632
  ♠Q
KJ6542
QJT73
♣8
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1324H+1SCK650 -0,330,33Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2614H+1SCK650 -0,330,33Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Sula & Allar Padari
31394H+1NH6650 -0,330,33Tarmo Pügi & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
41484H=SCK620 -1,51,5Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Jan Vilgats
5544H+1SCK650 -0,330,33Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
67115Cx-3EDQ800 4,33-4,33Hillar Ruus & Ago LindsaarAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
712104H=SCK620 -1,51,5Mati Tali & Jüri PärsinHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 14 Love All- Dealer E
  ♠A542
A74
KQ952
♣8
 
♠KT93
QJ
J43
♣A954
  ♠Q6
5
A876
♣QT7632
  ♠J87
KT98632
T
♣KJ
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1325H=SCA450 2,5-2,5Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2614H=SCA420 1,33-1,33Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Sula & Allar Padari
31394H=SD3420 1,33-1,33Tarmo Pügi & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
41484H+1SHQ450 2,5-2,5Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Jan Vilgats
5544H-1SS9 -50-10,3310,33Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
67114H=SD3420 1,33-1,33Hillar Ruus & Ago LindsaarAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
712104H=SCA420 1,33-1,33Mati Tali & Jüri PärsinHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 15 NS Game- Dealer S
  ♠AJ762
JT8
A
♣7642
 
♠KT95
AK9
KJ82
♣A5
  ♠843
543
T97543
♣9
  ♠Q
Q762
Q6
♣KQJT83
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1325C-1S*HA -100-1,51,5Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2612S-3NC9 -300-77Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Sula & Allar Padari
31393D=ESQ -110-1,51,5Tarmo Pügi & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
41485Cx-1S*HA -200-4,334,33Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Jan Vilgats
5543C+1S*D8130 5,17-5,17Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
67113C+1S*HK130 5,17-5,17Hillar Ruus & Ago LindsaarAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
712105Cx-1E*CK100 4-4Mati Tali & Jüri PärsinHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 16 EW Game- Dealer W
  ♠A432
KJ865
Q
♣AJ7
 
♠6
Q974
765
♣KQ932
  ♠KQJ987
32
KT98
♣4
  ♠T5
AT
AJ432
♣T865
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1323NT=NSK400 8,33-8,33Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2612NT-1NSK -50-3,333,33Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Sula & Allar Padari
31393NT-4SS6 -200-7,337,33Tarmo Pügi & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
41484H-1NC6 -50-3,333,33Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Jan Vilgats
5542S-3EHA300 5,83-5,83Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
67112NT+3NS7210 3,17-3,17Hillar Ruus & Ago LindsaarAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
712104H-1NSK -50-3,333,33Mati Tali & Jüri PärsinHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 17 Love All- Dealer N
  ♠AT974
6
AKJ65
♣J2
 
♠32
KT54
T842
♣865
  ♠QJ865
AQ93
Q9
♣43
  ♠K
J872
73
♣AKQT97
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1322Sx-5ECK1100 13,83-13,83Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2613C+1SS3130 -33Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Sula & Allar Padari
31393C=SS2110 -3,673,67Tarmo Pügi & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
41486C-1SS3 -50-7,677,67Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Jan Vilgats
5543C+3SH5170 -1,831,83Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
67113NT+2SH5460 4,83-4,83Hillar Ruus & Ago LindsaarAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
712103C+2SD8150 -2,52,5Mati Tali & Jüri PärsinHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 18 NS Game- Dealer E
  ♠AJ7
AQJT65
7
♣KT8
 
♠965
K42
Q862
♣A64
  ♠Q8
873
AKJ5
♣QJ72
  ♠KT432
9
T943
♣953
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1322H+1NDK140 0,17-0,17Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
2612H+1NDA140 0,17-0,17Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Sula & Allar Padari
31392H-1NDK -100-6,676,67Tarmo Pügi & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
41482H+2SDA170 1,33-1,33Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Jan Vilgats
5542H+2NDK170 1,33-1,33Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
67112H+3NDA200 2,33-2,33Hillar Ruus & Ago LindsaarAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
712103H+1NDA170 1,33-1,33Mati Tali & Jüri PärsinHendrik Kont & Raivo Sikk

Session 1 Section a

ROUND 4

Board 19 EW Game- Dealer S
  ♠32
AK86
A2
♣KQT82
 
♠AKJ85
QJT93
K7
♣7
  ♠QT74
542
JT43
♣J6
  ♠96
7
Q9865
♣A9543
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1395C-1NS4 -50-0,830,83Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
2185C-1SSA -50-0,830,83Hillar Sula & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
3765C-1NSQ -50-0,830,83Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
4525C-1NS4 -50-0,830,83Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
54136C-2NH4 -100-33Oleg Sirotin & Hillar SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
614125C=NSA400 10,33-10,33Jaak Sibul & Ain MaanteeMati Tali & Jüri Pärsin
710113S=WDA -140-44Hendrik Kont & Raivo SikkAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
Board 20 Game All- Dealer W
  ♠T842
QT95
A4
♣J65
 
♠-
A8632
J932
♣Q742
  ♠AJ97
KJ
K875
♣AT8
  ♠KQ653
74
QT6
♣K93
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1392NT+1ES5 -150-3,53,5Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
2183NT-3ES3300 8,33-8,33Hillar Sula & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
3762NT-1ES5100 3,17-3,17Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
4522NT+1ED6 -150-3,53,5Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
54132S-2SHA -200-5,335,33Oleg Sirotin & Hillar SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
614122H=WDA -110-2,332,33Jaak Sibul & Ain MaanteeMati Tali & Jüri Pärsin
710113NT-1EH7100 3,17-3,17Hendrik Kont & Raivo SikkAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
Board 21 NS Game- Dealer N
  ♠-
T9654
43
♣K98653
 
♠KQJ72
AJ
T7652
♣A
  ♠A54
K873
KJ98
♣Q2
  ♠T9863
Q2
AQ
♣JT74
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1393D+1ECJ -130-2,832,83Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
2186Sx-3WH10500 10,67-10,67Hillar Sula & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
3763Sx=WC3 -530-10,3310,33Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
4524S-1WD450 1,33-1,33Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
54134S-2WH10100 2,83-2,83Oleg Sirotin & Hillar SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
614124Sx-2WC3300 6,83-6,83Jaak Sibul & Ain MaanteeMati Tali & Jüri Pärsin
710114S=WH10 -420-8,58,5Hendrik Kont & Raivo SikkAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
Board 22 EW Game- Dealer E
  ♠75
KJ43
9542
♣AJ5
 
♠K64
Q765
KJ76
♣72
  ♠QJT983
A98
T
♣983
  ♠A2
T2
AQ83
♣KQT64
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1393S-1EH10100 2,5-2,5Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
2183NT-3SSK -150-4,174,17Hillar Sula & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
3763NT-3NS5 -150-4,174,17Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
4525C-1SC2 -50-1,51,5Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
54133NT=SD6400 9,67-9,67Oleg Sirotin & Hillar SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
614124C=ND10130 3,5-3,5Jaak Sibul & Ain MaanteeMati Tali & Jüri Pärsin
710114C-4SS4 -200-5,835,83Hendrik Kont & Raivo SikkAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
Board 23 Game All- Dealer S
  ♠KQ62
7
KQJ54
♣632
 
♠JT94
Q542
A98
♣J5
  ♠A753
KJ
T73
♣AK97
  ♠8
AT9863
62
♣QT84
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1393NT=EH9 -600-10,6710,67Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
2182S=WDK -1100,5-0,5Hillar Sula & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
3762H-1SCJ -1000,67-0,67Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
4522S=EHA -1100,5-0,5Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
54132NTx-2ES8500 12,67-12,67Oleg Sirotin & Hillar SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
614123D-1NCA -1000,67-0,67Jaak Sibul & Ain MaanteeMati Tali & Jüri Pärsin
710113H-3SC5 -300-4,334,33Hendrik Kont & Raivo SikkAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
Board 24 Love All- Dealer W
  ♠97
AQ8
AK9
♣QJ532
 
♠-
KJ9
JT87653
♣T94
  ♠AJT32
T643
Q42
♣A
  ♠KQ8654
752
-
♣K876
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1394Sx-1SDJ -100-4,174,17Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
2183Dx=WDK -470-11,3311,33Hillar Sula & Allar PadariArnold Kivik & Jan Vilgats
3764S-1SC10 -50-2,832,83Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
4523Dx-1WS9100 0,83-0,83Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
54134Dx-2WS9300 5,83-5,83Oleg Sirotin & Hillar SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
614124Dx-2WS9300 5,83-5,83Jaak Sibul & Ain MaanteeMati Tali & Jüri Pärsin
710113NT-6WDA300 5,83-5,83Hendrik Kont & Raivo SikkAndrus Sibul & Eduard Rumvolt

Session 1 Section a

ROUND 5

Board 25 EW Game- Dealer N
  ♠T84
Q8
-
♣QT987543
 
♠752
542
KJT2
♣K62
  ♠3
AKT9
A98543
♣AJ
  ♠AKQJ96
J763
Q76
♣-
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1913S=SD10140 1,17-1,17Sulev Märss & Mart JägerHillar Sula & Allar Padari
23143NT-2SDK -100-55Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaak Sibul & Ain Maantee
3464D=ESA -130-66Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
4825D-1WC10100 0,17-0,17Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
57125Sx=SDK650 11,83-11,83Hillar Ruus & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
65115Sx-1SD2 -100-55Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
713106D-2ESA200 2,83-2,83Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 26 Game All- Dealer E
  ♠AK9874
J5
J74
♣64
 
♠J2
AT94
Q952
♣AJ7
  ♠QT53
K832
-
♣QT853
  ♠6
Q76
AKT863
♣K92
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1913D-1SHA -1002,83-2,83Sulev Märss & Mart JägerHillar Sula & Allar Padari
23143D-1SSJ -1002,83-2,83Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaak Sibul & Ain Maantee
3463S-2NH2 -200-0,50,5Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
4823S-2NH2 -200-0,50,5Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
57124S-2NC5 -200-0,50,5Hillar Ruus & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
65113NT-2SCA -200-0,50,5Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
713103NT-3SCA -300-3,673,67Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 27 Love All- Dealer S
  ♠K43
97
T965
♣T962
 
♠AQ765
865
A7
♣AQ5
  ♠9
AQJT4
QJ83
♣873
  ♠JT82
K32
K42
♣KJ4
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1913NT+2ESJ -460-5,175,17Sulev Märss & Mart JägerHillar Sula & Allar Padari
23143NT+1ED2 -430-4,174,17Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaak Sibul & Ain Maantee
3463NT=EH3 -400-3,333,33Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
4824H-1EH250 8,5-8,5Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
57123NT=WD10 -400-3,333,33Hillar Ruus & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
65112S=WH9 -1104,67-4,67Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
713103H+1WS2 -1702,83-2,83Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 28 NS Game- Dealer W
  ♠532
A84
QJ73
♣KT3
 
♠86
J962
AT9842
♣J
  ♠J
KT53
K5
♣Q87542
  ♠AKQT974
Q7
6
♣A96
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1914S=SCJ620 0,33-0,33Sulev Märss & Mart JägerHillar Sula & Allar Padari
23144S+1SCJ650 1,5-1,5Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaak Sibul & Ain Maantee
3464S+2SCJ680 2,5-2,5Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
4824S+2SCJ680 2,5-2,5Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
57125S=SDA650 1,5-1,5Hillar Ruus & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
65114S+1SCJ650 1,5-1,5Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
713102S+3SDA200 -9,839,83Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 29 Game All- Dealer N
  ♠A653
AQT5
AT
♣T65
 
♠KT872
K8
KQJ3
♣43
  ♠Q4
J6432
72
♣AJ97
  ♠J9
97
98654
♣KQ82
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1912H-1ECK100 0,67-0,67Sulev Märss & Mart JägerHillar Sula & Allar Padari
23143C-2SDK -200-7,337,33Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaak Sibul & Ain Maantee
3462H-3ED4300 6,33-6,33Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
4822S=WDA -110-4,674,67Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
57121S-1WC5100 0,67-0,67Hillar Ruus & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
65112S-1WDA100 0,67-0,67Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
713103S-2EDA200 3,67-3,67Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 30 Love All- Dealer E
  ♠A7
A6
JT643
♣T653
 
♠T96542
Q987
Q
♣Q9
  ♠KJ3
J432
K97
♣J42
  ♠Q8
KT5
A852
♣AK87
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1914D=NS3130 -55Sulev Märss & Mart JägerHillar Sula & Allar Padari
23143NT=SS9400 2,67-2,67Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaak Sibul & Ain Maantee
3463NT=SS6400 2,67-2,67Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
4823NT+1SS2430 3,5-3,5Arnold Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
57123NT=SS2400 2,67-2,67Hillar Ruus & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
65113NT-1SS2 -50-9,179,17Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
713105D=NSK400 2,67-2,67Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk

MatchScores    

Ranks     Travellers

Session 1 Section a

ROUND 1
TABLE 1BOARD123456TOTALVPs
1SCORE-100-430-660120600460-5,77,25Hillar Sula/Allar Padari
2XMPc-4,67-6,33-4,673,335,331,335,712,75Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
TABLE 2BOARD123456TOTALVPs
3SCORE-5050200-100-1004604,511,9Lembit Kapp/Ülis Riisalu
4XMPc-2,835,512,33-3,67-8,171,33-4,58,1Oleg Sirotin/Hillar Sibul
TABLE 3BOARD123456TOTALVPs
5SCORE-50-400-63090630420-3,78,1Enn Päll/Ats Päll
6XMPc-2,83-5,67-3,672,1760,333,711,9Jaan Sutt/Villu Ojassalu
TABLE 4BOARD123456TOTALVPs
7SCORE-50-460-63090630460-4,58,1Hillar Ruus/Ago Lindsaar
8XMPc-2,83-7,5-3,672,1761,334,511,9Arnold Kivik/Jan Vilgats
TABLE 5BOARD123456TOTALVPs
9SCORE43050-630-1006502008,713,9Sulev Märss/Mart Jäger
10XMPc9,335,5-3,67-3,677,17-6-8,76,1Hendrik Kont/Raivo Sikk
TABLE 6BOARD123456TOTALVPs
11SCORE130-140-210120-1004204,812,33Andrus Sibul/Eduard Rumvolt
12XMPc2,50,676,173,33-8,170,33-4,87,67Mati Tali/Jüri Pärsin
TABLE 7BOARD123456TOTALVPs
13SCORE110150-600-110-100460-4,28,1Tarmo Pügi/Marek Saksing
14XMPc1,337,83-2,83-3,67-8,171,334,211,9Jaak Sibul/Ain Maantee

Session 1 Section a

ROUND 2
TABLE 1BOARD789101112TOTALVPs
9SCORE200-50130660-50-120-3,78,1Sulev Märss/Mart Jäger
2XMPc50,33-2,172,5-6,67-2,673,711,9Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
TABLE 2BOARD789101112TOTALVPs
11SCORE-600-100130140-10050-31,80,63Andrus Sibul/Eduard Rumvolt
3XMPc-12-1,67-2,17-10,5-82,531,819,37Lembit Kapp/Ülis Riisalu
TABLE 3BOARD789101112TOTALVPs
6SCORE100-100150660430-1203,511,9Jaan Sutt/Villu Ojassalu
8XMPc2-1,67-1,172,54,5-2,67-3,58,1Arnold Kivik/Jan Vilgats
TABLE 4BOARD789101112TOTALVPs
14SCORE200-300150630490-2000,210Jaak Sibul/Ain Maantee
4XMPc5-6,5-1,171,336,17-4,67-0,210Oleg Sirotin/Hillar Sibul
TABLE 5BOARD789101112TOTALVPs
5SCORE100-100150630430-1102,811,46Enn Päll/Ats Päll
7XMPc2-1,67-1,171,334,5-2,17-2,88,54Hillar Ruus/Ago Lindsaar
TABLE 6BOARD789101112TOTALVPs
13SCORE100400200600-5015012,514,92Tarmo Pügi/Marek Saksing
12XMPc210,830,670,33-6,675,33-12,55,08Mati Tali/Jüri Pärsin
TABLE 7BOARD789101112TOTALVPs
1SCORE-140-5046066049011016,516,11Hillar Sula/Allar Padari
10XMPc-40,337,172,56,174,33-16,53,89Hendrik Kont/Raivo Sikk

Session 1 Section a

ROUND 3
TABLE 1BOARD131415161718TOTALVPs
3SCORE650450-10040011001402317,79Lembit Kapp/Ülis Riisalu
2XMPc-0,332,5-1,58,3313,830,17-232,21Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
TABLE 2BOARD131415161718TOTALVPs
6SCORE650420-300-50130140-12,25,08Jaan Sutt/Villu Ojassalu
1XMPc-0,331,33-7-3,33-30,1712,214,92Hillar Sula/Allar Padari
TABLE 3BOARD131415161718TOTALVPs
13SCORE650420-110-200110-100-18,23,36Tarmo Pügi/Marek Saksing
9XMPc-0,331,33-1,5-7,33-3,67-6,6718,216,64Sulev Märss/Mart Jäger
TABLE 4BOARD131415161718TOTALVPs
14SCORE620450-200-50-50170-134,76Jaak Sibul/Ain Maantee
8XMPc-1,52,5-4,33-3,33-7,671,331315,24Arnold Kivik/Jan Vilgats
TABLE 5BOARD131415161718TOTALVPs
5SCORE650-50130300170170-0,210Enn Päll/Ats Päll
4XMPc-0,33-10,335,175,83-1,831,330,210Oleg Sirotin/Hillar Sibul
TABLE 6BOARD131415161718TOTALVPs
7SCORE80042013021046020021,217,35Hillar Ruus/Ago Lindsaar
11XMPc4,331,335,173,174,832,33-21,22,65Andrus Sibul/Eduard Rumvolt
TABLE 7BOARD131415161718TOTALVPs
12SCORE620420100-50150170-0,79,5Mati Tali/Jüri Pärsin
10XMPc-1,51,334-3,33-2,51,330,710,5Hendrik Kont/Raivo Sikk

Session 1 Section a

ROUND 4
TABLE 1BOARD192021222324TOTALVPs
3SCORE-50-150-130100-600-100-19,52,88Lembit Kapp/Ülis Riisalu
9XMPc-0,83-3,5-2,832,5-10,67-4,1719,517,12Sulev Märss/Mart Jäger
TABLE 2BOARD192021222324TOTALVPs
1SCORE-50300500-150-110-4703,211,46Hillar Sula/Allar Padari
8XMPc-0,838,3310,67-4,170,5-11,33-3,28,54Arnold Kivik/Jan Vilgats
TABLE 3BOARD192021222324TOTALVPs
7SCORE-50100-530-150-100-50-14,34,46Hillar Ruus/Ago Lindsaar
6XMPc-0,833,17-10,33-4,170,67-2,8314,315,54Jaan Sutt/Villu Ojassalu
TABLE 4BOARD192021222324TOTALVPs
5SCORE-50-15050-50-110100-3,28,54Enn Päll/Ats Päll
2XMPc-0,83-3,51,33-1,50,50,833,211,46Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
TABLE 5BOARD192021222324TOTALVPs
4SCORE-100-20010040050030022,717,79Oleg Sirotin/Hillar Sibul
13XMPc-3-5,332,839,6712,675,83-22,72,21Tarmo Pügi/Marek Saksing
TABLE 6BOARD192021222324TOTALVPs
14SCORE400-110300130-10030024,818,19Jaak Sibul/Ain Maantee
12XMPc10,33-2,336,833,50,675,83-24,81,81Mati Tali/Jüri Pärsin
TABLE 7BOARD192021222324TOTALVPs
10SCORE-140100-420-200-300300-13,74,46Hendrik Kont/Raivo Sikk
11XMPc-43,17-8,5-5,83-4,335,8313,715,54Andrus Sibul/Eduard Rumvolt

Session 1 Section a

ROUND 5
TABLE 1BOARD252627282930TOTALVPs
9SCORE140-100-460620100130-5,27,67Sulev Märss/Mart Jäger
1XMPc1,172,83-5,170,330,67-55,212,33Hillar Sula/Allar Padari
TABLE 2BOARD252627282930TOTALVPs
3SCORE-100-100-430650-200400-9,55,75Lembit Kapp/Ülis Riisalu
14XMPc-52,83-4,171,5-7,332,679,514,25Jaak Sibul/Ain Maantee
TABLE 3BOARD252627282930TOTALVPs
4SCORE-130-200-4006803004001,710,99Oleg Sirotin/Hillar Sibul
6XMPc-6-0,5-3,332,56,332,67-1,79,01Jaan Sutt/Villu Ojassalu
TABLE 4BOARD252627282930TOTALVPs
8SCORE100-20050680-1104309,514,25Arnold Kivik/Jan Vilgats
2XMPc0,17-0,58,52,5-4,673,5-9,55,75Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
TABLE 5BOARD252627282930TOTALVPs
7SCORE650-200-40065010040012,815,24Hillar Ruus/Ago Lindsaar
12XMPc11,83-0,5-3,331,50,672,67-12,84,76Mati Tali/Jüri Pärsin
TABLE 6BOARD252627282930TOTALVPs
5SCORE-100-200-110650100-50-7,86,47Enn Päll/Ats Päll
11XMPc-5-0,54,671,50,67-9,177,813,53Andrus Sibul/Eduard Rumvolt
TABLE 7BOARD252627282930TOTALVPs
13SCORE200-300-170200200400-1,59,01Tarmo Pügi/Marek Saksing
10XMPc2,83-3,672,83-9,833,672,671,510,99Hendrik Kont/Raivo Sikk

Ranks    

Travellers     MatchScores