SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

reede, 25. aprill 2014

VIIMASE MEHE SARI 2014 KOKKU

- no title specified

 VIIMASE MEHE SARI 2014

 

KOKKU

 

I ETAPP

   

1

Lembit Kapp

10,5

11

10

31,5

1=

Eduard Rumvolt & Ants Barot

128

59,26

10,5

2

Arnold Kivik

8

12

9

29

1=

Lembit Kapp & Ülis Riisalu

128

59,26

10,5

3

Oleg Sirotin

5

10

12

27

3

Kalle Ojassalu & Jüri Meksun

127

58,8

9

4

Mart Jäger

6

11

8

25

4

Hillar Sibul & Arnold Kivik

120

55,56

8

4

Kalle Ojassalu

9

5

11

25

5

Hillar Ruus & Toivo Vähi

119

55,09

7

6

Hillar Ruus

7

6

11

24

6

Sulev Märss & Mart Jäger

118

54,63

6

6

Hillar Sibul

8

4

12

24

7

Oleg Sirotin & Marek Saksing

98

45,37

5

8

Eduard Rumvolt

10,5

6

7

23,5

8

Jaan Sutt & Villu Ojassalu

95

43,98

4

9

Ülis Riisalu

10,5

8,5

4

23

9

Ago Lindsaar & Raivo Sikk

77

35,65

3

10

Ants Barot

10,5

8,5

3

22

10

Mati Tali & Jüri Pärsin

70

32,41

2

10

Jüri Meksun

9

7

6

22

 

II ETAPP

   

12

Jaan Sutt

4

12

5

21

1

Arnold Kivik & Jaan Sutt

116

60,42

12

13

Ago Lindsaar

3

8,5

6

17,5

2

Lembit Kapp & Mart Jäger

129

59,72

11

13

Jüri Pärsin

2

8,5

7

17,5

3

Mati Tali & Oleg Sirotin

113

58,85

10

15

Mati Tali

2

10

5

17

4=

Jüri Pärsin & Ants Barot

106

55,21

8,5

16

Villu Ojassalu

4

2

9

15

4=

Ago Lindsaar & Ülis Riisalu

106

55,21

8,5

16

Raivo Sikk

3

2

10

15

6

Ats Päll & Jüri Meksun

98

51,04

7

18

Sulev Märss

6

4

4

14

7

Eduard Rumvolt & Hillar Ruus

93

48,44

6

19

Marek Saksing

5

3

3

11

8

Kalle Ojassalu & Enn Päll

90

46,88

5

20

Toivo Vähi

7

3

 

10

9

Sulev Märss & Hillar Sibul

79

41,15

4

21

Jan vilgats

  

8

8

10

Marek Saksing & Toivo Vähi

73

38,02

3

22

Ats Päll

 

7

 

7

11

Raivo Sikk & Villu Ojassalu

77

35,65

2

23

Enn Päll

 

5

 

5

 

III ETAPP

   

24

Andrus sibul

  

2

2

1

Hillar Sibul & Oleg Sirotin

116

60,42

12

24

Tiit Luhamaa

  

2

2

2

Kalle Ojassalu & Hillar Ruus

115

59,9

11

      

3

Lembit Kapp & Raivo Sikk

108

56,25

10

      

4

Arnold Kivik & Villu Ojassalu

106

55,21

9

      

5

Jan Vilgats & Mart Jäger

100

52,08

8

      

6

Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin

96

50

7

      

7

Ago Lindsaar & Jüri Meksun

94

48,96

6

      

8

Mati Tali & Jaan Sutt

91

47,4

5

      

9

Ülis Riisalu & Sulev Märss

99

45,83

4

      

10

Ants Barot & Marek Saksing

89

41,2

3

      

11

Andrus Sibul & Tiit Luhamäe

66

34,38

2

           
           
 
 

neljapäev, 24. aprill 2014

Viimase mehe paarikas viimane etapp

Ranks

JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section MM

6 Table 27 Board Howell Movement Received 135 of 162 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
16Hillar Sibul & Oleg Sirotin116,0019260,42
27Kalle Ojassalu & Hillar Ruus115,0019259,90
31Lembit Kapp & Raivo Sikk108,0019256,25
42Arnold Kivik & Villu Ojassalu106,0019255,21
53Jan Vilgats & Mart Jäger100,0019252,08
69Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin96,0019250,00
74Ago Lindsaar & Jüri Meksun94,0019248,96
85Mati Tali & Jaan Sutt91,0019247,40
911Ülis Riisalu & Sulev Märss99,0021645,83
1010Ants Barot & Marek Saksing89,0021641,20
118Andrus Sibul & Tiit Luhamäe66,0019234,38
1212&0,001000,00

(printed at 24.04.2014 23:47:35 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section MM

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3116NT-2NC9 -10008Jan Vilgats & Mart JägerÜlis Riisalu & Sulev Märss
523NT+1NH2430 35Mati Tali & Jaan SuttArnold Kivik & Villu Ojassalu
6103NT+2NHK460 80Hillar Sibul & Oleg SirotinAnts Barot & Marek Saksing
844H+1NC10450 62Andrus Sibul & Tiit LuhamäeAgo Lindsaar & Jüri Meksun
973NT+1NC5430 35Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Hillar Ruus
121       &Lembit Kapp & Raivo Sikk
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114Hx+2NCA1190 80Jan Vilgats & Mart JägerÜlis Riisalu & Sulev Märss
523C-1EC450 26Mati Tali & Jaan SuttArnold Kivik & Villu Ojassalu
6103Cx-2ESK300 44Hillar Sibul & Oleg SirotinAnts Barot & Marek Saksing
845H-1NCA -10008Andrus Sibul & Tiit LuhamäeAgo Lindsaar & Jüri Meksun
974H+2NCK680 62Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Hillar Ruus
121       &Lembit Kapp & Raivo Sikk
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3112NT-1SDJ -5044Jan Vilgats & Mart JägerÜlis Riisalu & Sulev Märss
523NT-3SH2 -15017Mati Tali & Jaan SuttArnold Kivik & Villu Ojassalu
6103Dx-3W*S3800 80Hillar Sibul & Oleg SirotinAnts Barot & Marek Saksing
844H-3ND9 -15017Andrus Sibul & Tiit LuhamäeAgo Lindsaar & Jüri Meksun
972D=S*S590 62Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Hillar Ruus
121       &Lembit Kapp & Raivo Sikk
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
182C+1WDK -11071Lembit Kapp & Raivo SikkAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
634S+2ES5 -68008Hillar Sibul & Oleg SirotinJan Vilgats & Mart Jäger
7103C=WDK -11071Kalle Ojassalu & Hillar RuusAnts Barot & Marek Saksing
954S=ED5 -62044Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMati Tali & Jaan Sutt
1144S+1EC9 -65026Ülis Riisalu & Sulev MärssAgo Lindsaar & Jüri Meksun
122       &Arnold Kivik & Villu Ojassalu
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
181NT-1ESQ50 44Lembit Kapp & Raivo SikkAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
631NT=ESQ -9026Hillar Sibul & Oleg SirotinJan Vilgats & Mart Jäger
7101S-1N*HA -10008Kalle Ojassalu & Hillar RuusAnts Barot & Marek Saksing
952NT-2EDA100 71Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMati Tali & Jaan Sutt
1142S-2W*H2100 71Ülis Riisalu & Sulev MärssAgo Lindsaar & Jüri Meksun
122       &Arnold Kivik & Villu Ojassalu
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183H+1WCQ -17062Lembit Kapp & Raivo SikkAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
634H+2WCQ -68008Hillar Sibul & Oleg SirotinJan Vilgats & Mart Jäger
7106H-1WDA100 80Kalle Ojassalu & Hillar RuusAnts Barot & Marek Saksing
954H+1WCQ -65035Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMati Tali & Jaan Sutt
1144H+1WS5 -65035Ülis Riisalu & Sulev MärssAgo Lindsaar & Jüri Meksun
122       &Arnold Kivik & Villu Ojassalu
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT=SCK600 44Lembit Kapp & Raivo SikkHillar Sibul & Oleg Sirotin
293NT=SCA600 44Arnold Kivik & Villu OjassaluEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
744Cxx-4ED62200 80Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1083D+2NC10150 08Ants Barot & Marek SaksingAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
1153NT=SCA600 44Ülis Riisalu & Sulev MärssMati Tali & Jaan Sutt
123       &Jan Vilgats & Mart Jäger
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-2WH2100 53Lembit Kapp & Raivo SikkHillar Sibul & Oleg Sirotin
294H-3ESK150 80Arnold Kivik & Villu OjassaluEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
743NT=WD2 -40017Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1084H-2ESK100 53Ants Barot & Marek SaksingAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
1153NT=ESK -40017Ülis Riisalu & Sulev MärssMati Tali & Jaan Sutt
123       &Jan Vilgats & Mart Jäger
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163D-4S*SK -20026Lembit Kapp & Raivo SikkHillar Sibul & Oleg Sirotin
292Dx-2N*S5 -30008Arnold Kivik & Villu OjassaluEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
743Sx-1WDA200 62Kalle Ojassalu & Hillar RuusAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1084D-4E*D7400 80Ants Barot & Marek SaksingAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
1153NT-1SSA -5044Ülis Riisalu & Sulev MärssMati Tali & Jaan Sutt
123       &Jan Vilgats & Mart Jäger
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H-1ES7100 62Arnold Kivik & Villu OjassaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
315H-1ES5100 62Jan Vilgats & Mart JägerLembit Kapp & Raivo Sikk
853H+1ESJ -17008Andrus Sibul & Tiit LuhamäeMati Tali & Jaan Sutt
1093H=ES7 -14026Ants Barot & Marek SaksingEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
1164H-1ECA100 62Ülis Riisalu & Sulev MärssHillar Sibul & Oleg Sirotin
124       &Ago Lindsaar & Jüri Meksun
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H=ESJ -42008Arnold Kivik & Villu OjassaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
312S+1SD9140 80Jan Vilgats & Mart JägerLembit Kapp & Raivo Sikk
85PASSN 0 26Andrus Sibul & Tiit LuhamäeMati Tali & Jaan Sutt
1093D=NHJ110 53Ants Barot & Marek SaksingEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
1162S=SH2110 53Ülis Riisalu & Sulev MärssHillar Sibul & Oleg Sirotin
124       &Ago Lindsaar & Jüri Meksun
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H-1WH350 80Arnold Kivik & Villu OjassaluKalle Ojassalu & Hillar Ruus
312H+1WH3 -14053Jan Vilgats & Mart JägerLembit Kapp & Raivo Sikk
851NT+3WCK -18026Andrus Sibul & Tiit LuhamäeMati Tali & Jaan Sutt
1092H+1WSK -14053Ants Barot & Marek SaksingEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
1163NT+1ES9 -43008Ülis Riisalu & Sulev MärssHillar Sibul & Oleg Sirotin
124       &Ago Lindsaar & Jüri Meksun
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1101NT=WD7 -9080Lembit Kapp & Raivo SikkAnts Barot & Marek Saksing
381NT+2WC10 -15044Jan Vilgats & Mart JägerAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
421NT+3WS4 -18026Ago Lindsaar & Jüri MeksunArnold Kivik & Villu Ojassalu
7111S-2NCA -20008Kalle Ojassalu & Hillar RuusÜlis Riisalu & Sulev Märss
961NT+1WD10 -12062Eduard Rumvolt & Jüri PärsinHillar Sibul & Oleg Sirotin
125       &Mati Tali & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103C=WH9 -11044Lembit Kapp & Raivo SikkAnts Barot & Marek Saksing
382S=NDA110 62Jan Vilgats & Mart JägerAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
422NT+1WS7 -15026Ago Lindsaar & Jüri MeksunArnold Kivik & Villu Ojassalu
7113NT-4WS6200 80Kalle Ojassalu & Hillar RuusÜlis Riisalu & Sulev Märss
963NT+1WS7 -43008Eduard Rumvolt & Jüri PärsinHillar Sibul & Oleg Sirotin
125       &Mati Tali & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1104S-2EHK100 71Lembit Kapp & Raivo SikkAnts Barot & Marek Saksing
383S=EHK -14044Jan Vilgats & Mart JägerAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
423C-3SS9 -30026Ago Lindsaar & Jüri MeksunArnold Kivik & Villu Ojassalu
7113Sx-1EHK100 71Kalle Ojassalu & Hillar RuusÜlis Riisalu & Sulev Märss
963Dx-2SS9 -50008Eduard Rumvolt & Jüri PärsinHillar Sibul & Oleg Sirotin
125       &Mati Tali & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173S-2SDK -10026Lembit Kapp & Raivo SikkKalle Ojassalu & Hillar Ruus
2101NT=SDK90 62Arnold Kivik & Villu OjassaluAnts Barot & Marek Saksing
495C-1ND10 -5044Ago Lindsaar & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
532S=SDK110 80Mati Tali & Jaan SuttJan Vilgats & Mart Jäger
8114Sx-3SC10 -50008Andrus Sibul & Tiit LuhamäeÜlis Riisalu & Sulev Märss
126       &Hillar Sibul & Oleg Sirotin
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H-2SDK -10044Lembit Kapp & Raivo SikkKalle Ojassalu & Hillar Ruus
2103H-1SDK -5080Arnold Kivik & Villu OjassaluAnts Barot & Marek Saksing
494H-2SD4 -10044Ago Lindsaar & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
535C=WHQ -40008Mati Tali & Jaan SuttJan Vilgats & Mart Jäger
8114Hx-1SS9 -10044Andrus Sibul & Tiit LuhamäeÜlis Riisalu & Sulev Märss
126       &Hillar Sibul & Oleg Sirotin
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S+1EH8 -45017Lembit Kapp & Raivo SikkKalle Ojassalu & Hillar Ruus
2104H-1EC1050 80Arnold Kivik & Villu OjassaluAnts Barot & Marek Saksing
493S=EC10 -14062Ago Lindsaar & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
533NT+1WC9 -43044Mati Tali & Jaan SuttJan Vilgats & Mart Jäger
8114S+1EC5 -45017Andrus Sibul & Tiit LuhamäeÜlis Riisalu & Sulev Märss
126       &Hillar Sibul & Oleg Sirotin
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
285C=NHA400 62Arnold Kivik & Villu OjassaluAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
515Cx-2NHA -30008Mati Tali & Jaan SuttLembit Kapp & Raivo Sikk
644C+1NHA150 26Hillar Sibul & Oleg SirotinAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1035C=NCA400 62Ants Barot & Marek SaksingJan Vilgats & Mart Jäger
1195C=SS9400 62Ülis Riisalu & Sulev MärssEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
127       &Kalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
282S-2ECK200 44Arnold Kivik & Villu OjassaluAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
513H=NDJ140 26Mati Tali & Jaan SuttLembit Kapp & Raivo Sikk
643NT+2SC10660 80Hillar Sibul & Oleg SirotinAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1033NT+1SD5630 62Ants Barot & Marek SaksingJan Vilgats & Mart Jäger
1194H-2NDJ -20008Ülis Riisalu & Sulev MärssEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
127       &Kalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
282S-1EHK50 17Arnold Kivik & Villu OjassaluAndrus Sibul & Tiit Luhamäe
514S-2EHK100 53Mati Tali & Jaan SuttLembit Kapp & Raivo Sikk
644C-2WS6100 53Hillar Sibul & Oleg SirotinAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1033NT-3WC2150 80Ants Barot & Marek SaksingJan Vilgats & Mart Jäger
1193S-1ECA50 17Ülis Riisalu & Sulev MärssEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
127       &Kalle Ojassalu & Hillar Ruus
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
393Hx-2ES5500 71Jan Vilgats & Mart JägerEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
623Hx-2EC9500 71Hillar Sibul & Oleg SirotinArnold Kivik & Villu Ojassalu
753H-2ESA200 35Kalle Ojassalu & Hillar RuusMati Tali & Jaan Sutt
1044S-1NDQ -5008Ants Barot & Marek SaksingAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1114Hx-1ES6200 35Ülis Riisalu & Sulev MärssLembit Kapp & Raivo Sikk
128       &Andrus Sibul & Tiit Luhamäe
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
396NT-2SCA -20026Jan Vilgats & Mart JägerEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
623NT+1SH8630 80Hillar Sibul & Oleg SirotinArnold Kivik & Villu Ojassalu
755NT-1SH7 -10053Kalle Ojassalu & Hillar RuusMati Tali & Jaan Sutt
1046NT-1SCA -10053Ants Barot & Marek SaksingAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1116NT-3SH8 -30008Ülis Riisalu & Sulev MärssLembit Kapp & Raivo Sikk
128       &Andrus Sibul & Tiit Luhamäe
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
394H=SDJ420 53Jan Vilgats & Mart JägerEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
624H=SC3420 53Hillar Sibul & Oleg SirotinArnold Kivik & Villu Ojassalu
754H=SDJ420 53Kalle Ojassalu & Hillar RuusMati Tali & Jaan Sutt
1044H=SDJ420 53Ants Barot & Marek SaksingAgo Lindsaar & Jüri Meksun
1115Cx-1EHK100 08Ülis Riisalu & Sulev MärssLembit Kapp & Raivo Sikk
128       &Andrus Sibul & Tiit Luhamäe
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2114S=WHA -62008Arnold Kivik & Villu OjassaluÜlis Riisalu & Sulev Märss
414S-1WCK100 71Ago Lindsaar & Jüri MeksunLembit Kapp & Raivo Sikk
5103S=WHA -14035Mati Tali & Jaan SuttAnts Barot & Marek Saksing
734S-1WD6100 71Kalle Ojassalu & Hillar RuusJan Vilgats & Mart Jäger
863S=WHA -14035Andrus Sibul & Tiit LuhamäeHillar Sibul & Oleg Sirotin
129       &Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT=SHK600 71Arnold Kivik & Villu OjassaluÜlis Riisalu & Sulev Märss
413D+1SHK130 44Ago Lindsaar & Jüri MeksunLembit Kapp & Raivo Sikk
5102H-1WD7100 08Mati Tali & Jaan SuttAnts Barot & Marek Saksing
733NT=SHK600 71Kalle Ojassalu & Hillar RuusJan Vilgats & Mart Jäger
863D=SHK110 26Andrus Sibul & Tiit LuhamäeHillar Sibul & Oleg Sirotin
129       &Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2116Sx-1SCA -10008Arnold Kivik & Villu OjassaluÜlis Riisalu & Sulev Märss
416S-1SCA -5026Ago Lindsaar & Jüri MeksunLembit Kapp & Raivo Sikk
5105S=SS5450 71Mati Tali & Jaan SuttAnts Barot & Marek Saksing
735S=SCA450 71Kalle Ojassalu & Hillar RuusJan Vilgats & Mart Jäger
864S=SH7420 44Andrus Sibul & Tiit LuhamäeHillar Sibul & Oleg Sirotin
129       &Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 LEMBIT KAPP & RAIVO SIKK
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 108/192 Score 56,25% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW   -- -- 0
2NSEW   -- --
3EWEW   -- --
4AllNS2C+1WDK-11087,507 17 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
5NSNS1NT-1ESQ5050,004
6EWNS3H+1WCQ-17075,006
7AllNS3NT=SCK60050,004 11 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
8-NS3NT-2WH210062,505
9EWNS3D-4S*SK-20025,002
10AllEW5H-1ES5-10025,002 5 Jan Vilgats
Mart Jäger
11-EW2S+1SD9-1400,000
12NSEW2H+1WH314037,503
13AllNS1NT=WD7-90100,008 19 Ants Barot
Marek Saksing
14-NS3C=WH9-11050,004
15NSNS4S-2EHK10087,507
16EWNS3S-2SDK-10025,002 7 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
17-NS4H-2SDK-10050,004
18NSNS4S+1EH8-45012,501
19EWEW5Cx-2NHA300100,008 17 Mati Tali
Jaan Sutt
20AllEW3H=NDJ-14075,006
21NSEW4S-2EHK-10037,503
22EWEW4Hx-1ES6-20062,505 21 Ülis Riisalu
Sulev Märss
23AllEW6NT-3SH8300100,008
24-EW5Cx-1EHK-100100,008
25EWEW4S-1WCK-10012,501 11 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
26AllEW3D+1SHK-13050,004
27-EW6S-1SCA5075,006

PAIR 2 ARNOLD KIVIK & VILLU OJASSALU
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 106/192 Score 55,21% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+1NH2-43062,505 18 Mati Tali
Jaan Sutt
2NSEW3C-1EC4-5075,006
3EWEW3NT-3SH215087,507
4AllEW   -- -- 0
5NSEW   -- --
6EWEW   -- --
7AllNS3NT=SCA60050,004 12 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
8-NS4H-3ESK150100,008
9EWNS2Dx-2N*S5-3000,000
10AllNS4H-1ES710075,006 14 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
11-NS4H=ESJ-4200,000
12NSNS4H-1WH350100,008
13AllEW1NT+3WS418075,006 18 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
14-EW2NT+1WS715075,006
15NSEW3C-3SS930075,006
16EWNS1NT=SDK9075,006 22 Ants Barot
Marek Saksing
17-NS3H-1SDK-50100,008
18NSNS4H-1EC1050100,008
19EWNS5C=NHA40075,006 11 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
20AllNS2S-2ECK20050,004
21NSNS2S-1EHK5012,501
22EWEW3Hx-2EC9-50012,501 4 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
23AllEW3NT+1SH8-6300,000
24-EW4H=SC3-42037,503
25EWNS4S=WHA-6200,000 7 Ülis Riisalu
Sulev Märss
26AllNS3NT=SHK60087,507
27-NS6Sx-1SCA-1000,000

PAIR 3 JAN VILGATS & MART JÄGER
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 100/192 Score 52,08% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS6NT-2NC9-1000,000 12 Ülis Riisalu
Sulev Märss
2NSNS4Hx+2NCA1190100,008
3EWNS2NT-1SDJ-5050,004
4AllEW4S+2ES5680100,008 22 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
5NSEW1NT=ESQ9075,006
6EWEW4H+2WCQ680100,008
7AllEW   -- -- 0
8-EW   -- --
9EWEW   -- --
10AllNS5H-1ES510075,006 19 Lembit Kapp
Raivo Sikk
11-NS2S+1SD9140100,008
12NSNS2H+1WH3-14062,505
13AllNS1NT+2WC10-15050,004 14 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
14-NS2S=NDA11075,006
15NSNS3S=EHK-14050,004
16EWEW2S=SDK-1100,000 12 Mati Tali
Jaan Sutt
17-EW5C=WHQ400100,008
18NSEW3NT+1WC943050,004
19EWEW5C=NCA-40025,002 4 Ants Barot
Marek Saksing
20AllEW3NT+1SD5-63025,002
21NSEW3NT-3WC2-1500,000
22EWNS3Hx-2ES550087,507 14 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
23AllNS6NT-2SCA-20025,002
24-NS4H=SDJ42062,505
25EWEW4S-1WD6-10012,501 3 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
26AllEW3NT=SHK-60012,501
27-EW5S=SCA-45012,501

PAIR 4 AGO LINDSAAR & JÜRI MEKSUN
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 94/192 Score 48,96% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1NC10-45025,002 17 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
2NSEW5H-1NCA100100,008
3EWEW4H-3ND915087,507
4AllEW4S+1EC965075,006 12 Ülis Riisalu
Sulev Märss
5NSEW2S-2WH2-10012,501
6EWEW4H+1WS565062,505
7AllEW4Cxx-4ED6-22000,000 9 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
8-EW3NT=WD240087,507
9EWEW3Sx-1WDA-20025,002
10AllEW   -- -- 0
11-EW   -- --
12NSEW   -- --
13AllNS1NT+3WS4-18025,002 6 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
14-NS2NT+1WS7-15025,002
15NSNS3C-3SS9-30025,002
16EWNS5C-1ND10-5050,004 14 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
17-NS4H-2SD4-10050,004
18NSNS3S=EC10-14075,006
19EWEW4C+1NHA-15075,006 9 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
20AllEW3NT+2SC10-6600,000
21NSEW4C-2WS6-10037,503
22EWEW4S-1NDQ50100,008 14 Ants Barot
Marek Saksing
23AllEW6NT-1SCA10037,503
24-EW4H=SDJ-42037,503
25EWNS4S-1WCK10087,507 13 Lembit Kapp
Raivo Sikk
26AllNS3D+1SHK13050,004
27-NS6S-1SCA-5025,002

PAIR 5 MATI TALI & JAAN SUTT
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 91/192 Score 47,40% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+1NH243037,503 6 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
2NSNS3C-1EC45025,002
3EWNS3NT-3SH2-15012,501
4AllEW4S=ED562050,004 10 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
5NSEW2NT-2EDA-10012,501
6EWEW4H+1WCQ65062,505
7AllEW3NT=SCA-60050,004 15 Ülis Riisalu
Sulev Märss
8-EW3NT=ESK40087,507
9EWEW3NT-1SSA5050,004
10AllEW3H+1ESJ170100,008 20 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
11-EWPASSN Pass75,006
12NSEW1NT+3WCK18075,006
13AllEW   -- -- 0
14-EW   -- --
15NSEW   -- --
16EWNS2S=SDK110100,008 12 Jan Vilgats
Mart Jäger
17-NS5C=WHQ-4000,000
18NSNS3NT+1WC9-43050,004
19EWNS5Cx-2NHA-3000,000 7 Lembit Kapp
Raivo Sikk
20AllNS3H=NDJ14025,002
21NSNS4S-2EHK10062,505
22EWEW3H-2ESA-20062,505 11 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
23AllEW5NT-1SH710037,503
24-EW4H=SDJ-42037,503
25EWNS3S=WHA-14037,503 10 Ants Barot
Marek Saksing
26AllNS2H-1WD71000,000
27-NS5S=SS545087,507

PAIR 6 HILLAR SIBUL & OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 116/192 Score 60,42% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+2NHK460100,008 20 Ants Barot
Marek Saksing
2NSNS3Cx-2ESK30050,004
3EWNS3Dx-3W*S3800100,008
4AllNS4S+2ES5-6800,000 2 Jan Vilgats
Mart Jäger
5NSNS1NT=ESQ-9025,002
6EWNS4H+2WCQ-6800,000
7AllEW3NT=SCK-60050,004 13 Lembit Kapp
Raivo Sikk
8-EW3NT-2WH2-10037,503
9EWEW3D-4S*SK20075,006
10AllEW4H-1ECA-10025,002 13 Ülis Riisalu
Sulev Märss
11-EW2S=SH2-11037,503
12NSEW3NT+1ES9430100,008
13AllEW1NT+1WD1012025,002 18 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
14-EW3NT+1WS7430100,008
15NSEW3Dx-2SS9500100,008
16EWEW   -- -- 0
17-EW   -- --
18NSEW   -- --
19EWNS4C+1NHA15025,002 15 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
20AllNS3NT+2SC10660100,008
21NSNS4C-2WS610062,505
22EWNS3Hx-2EC950087,507 20 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
23AllNS3NT+1SH8630100,008
24-NS4H=SC342062,505
25EWEW3S=WHA14062,505 15 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
26AllEW3D=SHK-11075,006
27-EW4S=SH7-42050,004

PAIR 7 KALLE OJASSALU & HILLAR RUUS
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 115/192 Score 59,90% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+1NC5-43062,505 9 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
2NSEW4H+2NCK-68025,002
3EWEW2D=S*S5-9025,002
4AllNS3C=WDK-11087,507 15 Ants Barot
Marek Saksing
5NSNS1S-1NHA-1000,000
6EWNS6H-1WDA100100,008
7AllNS4Cxx-4ED62200100,008 15 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
8-NS3NT=WD2-40012,501
9EWNS3Sx-1WDA20075,006
10AllEW4H-1ES7-10025,002 10 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
11-EW4H=ESJ420100,008
12NSEW4H-1WH3-500,000
13AllNS1S-2NCA-2000,000 15 Ülis Riisalu
Sulev Märss
14-NS3NT-4WS6200100,008
15NSNS3Sx-1EHK10087,507
16EWEW3S-2SDK10075,006 17 Lembit Kapp
Raivo Sikk
17-EW4H-2SDK10050,004
18NSEW4S+1EH845087,507
19EWEW   -- -- 0
20AllEW   -- --
21NSEW   -- --
22EWNS3H-2ESA20037,503 13 Mati Tali
Jaan Sutt
23AllNS5NT-1SH7-10062,505
24-NS4H=SDJ42062,505
25EWNS4S-1WD610087,507 21 Jan Vilgats
Mart Jäger
26AllNS3NT=SHK60087,507
27-NS5S=SCA45087,507

PAIR 8 ANDRUS SIBUL & TIIT LUHAMÄE
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 66/192 Score 34,38% Session Rank 11
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1NC1045075,006 7 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
2NSNS5H-1NCA-1000,000
3EWNS4H-3ND9-15012,501
4AllEW2C+1WDK11012,501 7 Lembit Kapp
Raivo Sikk
5NSEW1NT-1ESQ-5050,004
6EWEW3H+1WCQ17025,002
7AllEW3D+2NC10-150100,008 11 Ants Barot
Marek Saksing
8-EW4H-2ESK-10037,503
9EWEW4D-4E*D7-4000,000
10AllNS3H+1ESJ-1700,000 4 Mati Tali
Jaan Sutt
11-NSPASSN Pass25,002
12NSNS1NT+3WCK-18025,002
13AllEW1NT+2WC1015050,004 10 Jan Vilgats
Mart Jäger
14-EW2S=NDA-11025,002
15NSEW3S=EHK14050,004
16EWNS4Sx-3SC10-5000,000 5 Ülis Riisalu
Sulev Märss
17-NS4Hx-1SS9-10050,004
18NSNS4S+1EC5-45012,501
19EWEW5C=NHA-40025,002 13 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
20AllEW2S-2ECK-20050,004
21NSEW2S-1EHK-5087,507
22EWEW   -- -- 0
23AllEW   -- --
24-EW   -- --
25EWNS3S=WHA-14037,503 9 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
26AllNS3D=SHK11025,002
27-NS4S=SH742050,004

PAIR 9 EDUARD RUMVOLT & JÜRI PÄRSIN
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 96/192 Score 50,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+1NC543037,503 15 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
2NSNS4H+2NCK68075,006
3EWNS2D=S*S59075,006
4AllNS4S=ED5-62050,004 14 Mati Tali
Jaan Sutt
5NSNS2NT-2EDA10087,507
6EWNS4H+1WCQ-65037,503
7AllEW3NT=SCA-60050,004 12 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
8-EW4H-3ESK-1500,000
9EWEW2Dx-2N*S5300100,008
10AllEW3H=ES714075,006 12 Ants Barot
Marek Saksing
11-EW3D=NHJ-11037,503
12NSEW2H+1WSK14037,503
13AllNS1NT+1WD10-12075,006 6 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
14-NS3NT+1WS7-4300,000
15NSNS3Dx-2SS9-5000,000
16EWEW5C-1ND105050,004 10 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
17-EW4H-2SD410050,004
18NSEW3S=EC1014025,002
19EWEW5C=SS9-40025,002 17 Ülis Riisalu
Sulev Märss
20AllEW4H-2NDJ200100,008
21NSEW3S-1ECA-5087,507
22EWEW3Hx-2ES5-50012,501 10 Jan Vilgats
Mart Jäger
23AllEW6NT-2SCA20075,006
24-EW4H=SDJ-42037,503
25EWEW   -- -- 0
26AllEW   -- --
27-EW   -- --

PAIR 10 ANTS BAROT & MAREK SAKSING
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 89/216 Score 41,20% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+2NHK-4600,000 4 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
2NSEW3Cx-2ESK-30050,004
3EWEW3Dx-3W*S3-8000,000
4AllEW3C=WDK11012,501 9 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
5NSEW1S-1NHA100100,008
6EWEW6H-1WDA-1000,000
7AllNS3D+2NC101500,000 13 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
8-NS4H-2ESK10062,505
9EWNS4D-4E*D7400100,008
10AllNS3H=ES7-14025,002 12 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
11-NS3D=NHJ11062,505
12NSNS2H+1WSK-14062,505
13AllEW1NT=WD7900,000 5 Lembit Kapp
Raivo Sikk
14-EW3C=WH911050,004
15NSEW4S-2EHK-10012,501
16EWEW1NT=SDK-9025,002 2 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
17-EW3H-1SDK500,000
18NSEW4H-1EC10-500,000
19EWNS5C=NCA40075,006 20 Jan Vilgats
Mart Jäger
20AllNS3NT+1SD563075,006
21NSNS3NT-3WC2150100,008
22EWNS4S-1NDQ-500,000 10 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
23AllNS6NT-1SCA-10062,505
24-NS4H=SDJ42062,505
25EWEW3S=WHA14062,505 14 Mati Tali
Jaan Sutt
26AllEW2H-1WD7-100100,008
27-EW5S=SS5-45012,501

PAIR 11 ÜLIS RIISALU & SULEV MÄRSS
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 99/216 Score 45,83% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW6NT-2NC9100100,008 12 Jan Vilgats
Mart Jäger
2NSEW4Hx+2NCA-11900,000
3EWEW2NT-1SDJ5050,004
4AllNS4S+1EC9-65025,002 12 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
5NSNS2S-2WH210087,507
6EWNS4H+1WS5-65037,503
7AllNS3NT=SCA60050,004 9 Mati Tali
Jaan Sutt
8-NS3NT=ESK-40012,501
9EWNS3NT-1SSA-5050,004
10AllNS4H-1ECA10075,006 11 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
11-NS2S=SH211062,505
12NSNS3NT+1ES9-4300,000
13AllEW1S-2NCA200100,008 9 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
14-EW3NT-4WS6-2000,000
15NSEW3Sx-1EHK-10012,501
16EWEW4Sx-3SC10500100,008 19 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
17-EW4Hx-1SS910050,004
18NSEW4S+1EC545087,507
19EWNS5C=SS940075,006 7 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
20AllNS4H-2NDJ-2000,000
21NSNS3S-1ECA5012,501
22EWNS4Hx-1ES620037,503 3 Lembit Kapp
Raivo Sikk
23AllNS6NT-3SH8-3000,000
24-NS5Cx-1EHK1000,000
25EWEW4S=WHA620100,008 17 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
26AllEW3NT=SHK-60012,501
27-EW6Sx-1SCA100100,008

PAIR 12 &
JÕGEVA BK VIIMASE MEHE PAARIKAS VIIMANE 24/04/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 0/100 Score 0,00% Session Rank 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS   -- -- 0 Lembit Kapp
Raivo Sikk
2NSNS   -- --
3EWNS   -- --
4AllNS   -- -- 0 Arnold Kivik
Villu Ojassalu
5NSNS   -- --
6EWNS   -- --
7AllNS   -- -- 0 Jan Vilgats
Mart Jäger
8-NS   -- --
9EWNS   -- --
10AllNS   -- -- 0 Ago Lindsaar
Jüri Meksun
11-NS   -- --
12NSNS   -- --
13AllNS   -- -- 0 Mati Tali
Jaan Sutt
14-NS   -- --
15NSNS   -- --
16EWNS   -- -- 0 Hillar Sibul
Oleg Sirotin
17-NS   -- --
18NSNS   -- --
19EWNS   -- -- 0 Kalle Ojassalu
Hillar Ruus
20AllNS   -- --
21NSNS   -- --
22EWNS   -- -- 0 Andrus Sibul
Tiit Luhamäe
23AllNS   -- --
24-NS   -- --
25EWNS   -- -- 0 Eduard Rumvolt
Jüri Pärsin
26AllNS   -- --
27-NS   -- --

Ranks     Travellers     ScoreCards