SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 17. oktoober 2019

OKTOOBRILAPSED II

Ranks

JÕGEVA BK OKTOOBRILAPSED II 17.10.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4 Table 28 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 112 of 112 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
15Aire Taube & Leevi Dahl2899,0016858,93
24Ats Päll & Hillar Sibul2898,0016858,33
33Enn Päll & Jaan Sutt2889,0016852,98
47Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2887,0016851,79
56Lembit Kapp & Hillar Ruus2885,0016850,60
62Oleg Sirotin & Ülis Riisalu2878,0016846,43
71Arnold Kivik & Ain Maantee2870,0016841,67
88Mart Jäger & Sulev Märss2866,0016839,29

(printed 21:45:01 17.10.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214H=ND8420 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Ain Maantee
364H=NSQ420 42Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
574H=NSQ420 42Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
843NT=NSQ400 06Mart Jäger & Sulev MärssAts Päll & Hillar Sibul
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT+1SD9630 51Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Ain Maantee
363NT-1ND7 10006Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
573NT+1SH5630 51Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
843NT=NH6600 24Mart Jäger & Sulev MärssAts Päll & Hillar Sibul
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
216S=NDA980 51Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Ain Maantee
366S=SHJ980 51Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
574H+2NSJ480 15Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
844S+2NH8480 15Mart Jäger & Sulev MärssAts Päll & Hillar Sibul
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211Dxx=N*H10230 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Ain Maantee
365Dx-5E*CA1400 60Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
573C=SD3110 24Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
843C-2SD3 20006Mart Jäger & Sulev MärssAts Päll & Hillar Sibul
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
325C-1WHK50 24Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
474H=NC10620 42Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
615H=NDK650 60Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ain Maantee
855H-1NC10 10006Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322H-4E*DJ400 42Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
474Cx=SSA510 60Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
612H=N*C10110 06Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ain Maantee
851NT+3NC9180 24Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323NT=SC6600 33Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
473NT-2SS9 20006Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
613NT+1SS9630 60Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ain Maantee
853NT=SS9600 33Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
321NT-1SS6 5051Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
473D-1SHQ 5051Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
612H+2ED5 17006Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ain Maantee
852S+1WHJ 14024Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
434S+1SH10450 33Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
514S+1NHJ450 33Aire Taube & Leevi DahlArnold Kivik & Ain Maantee
724Sx+1SH6690 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
865Hx-1ED10200 06Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
431NT+1WSJ 12015Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
513H-1NC10 10042Aire Taube & Leevi DahlArnold Kivik & Ain Maantee
721NT+1WSJ 12015Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
861NT=WSJ 9060Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433NT+2SD2460 42Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
513NT+1NC5430 24Aire Taube & Leevi DahlArnold Kivik & Ain Maantee
724S+2NC3480 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
864S=ND7420 06Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
432NT-2W*H3100 42Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
512C+1NS8110 60Aire Taube & Leevi DahlArnold Kivik & Ain Maantee
722H-1ES650 06Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
861NT=N*D1090 24Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134S-1SD8 10015Arnold Kivik & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
542S+1SD5140 42Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
621S+3SD6170 60Lembit Kapp & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
874S-1SD8 10015Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-2WHJ100 51Arnold Kivik & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
543S-2SCA 10024Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
623Cx-1ESK100 51Lembit Kapp & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
874S-4SCA 20006Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
131NT+3ND10180 24Arnold Kivik & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
543NT-1SS4 10006Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
623NT=NDJ600 51Lembit Kapp & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
873NT=NH8600 51Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132S=EDQ 11006Arnold Kivik & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
543S-1EDQ100 24Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
623NT-4WC2400 60Lembit Kapp & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
872C+1NH2110 42Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+3ED2 49006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
653NT-1WHJ50 51Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
734S+2EDJ 48024Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
813NT-1WH350 51Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Ain Maantee
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243H=ND5140 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
653NT-1EC650 24Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
734Hx-1NCK 20006Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
815Dx-2WS10300 60Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Ain Maantee
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
241Dxx-1NSA 20006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
651NT=WC2 9024Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
731NT-1WS2100 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
812C-3ES9300 60Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Ain Maantee
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1SD6630 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
653NT=SD7600 06Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
733NT+1SH3630 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
813NT+1SD7630 42Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Ain Maantee
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
141NT+2ED7 15060Arnold Kivik & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
354S+1EC7 45015Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
762S+3EC6 20042Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
824S+1EC7 45015Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S+1NH3450 60Arnold Kivik & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
352S+1NH5140 15Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
764S=NH7420 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
823S=NH3140 15Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143NT+2SS7660 60Arnold Kivik & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
356D-1SSA 10024Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
765D=SD2600 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
823NT-2NS5 20006Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143NT-1NSK 5015Arnold Kivik & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
352C+2NH8130 42Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
763C+2NH5150 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
823C-1NSK 5015Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S+1SD6450 24Arnold Kivik & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
254S+1NDK450 24Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
464S+1SD7450 24Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
834S+3SCJ510 60Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+1SH8630 24Arnold Kivik & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
253NT+2NH3660 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
463NT+4NS8720 60Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
836D-1SD5 10006Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H-1SHJ 5033Arnold Kivik & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
253NT-2SC4 10006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
464S-1ND4 5033Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
832H=ND3110 60Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172NT+1SH9150 60Arnold Kivik & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
254S-1NC3 10024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
464H-1SC10 10024Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
834S-1NH10 10024Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ARNOLD KIVIK-AIN MAANTEE PAIR 2 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU 
OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 70 Max 168 Score 41,67% MPs 78 Max 168 Score 46,43% 
Session Rank 7 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Riisalu
-420233,33 1Kivik
Maantee
420466,67 
2-630116,67 2630583,33 
3-980116,67 3980583,33 
4-230233,33 4230466,67 
5Kapp
Ruus
-65000,00 5Päll
Sutt
-50466,67 
6-1106100,00 6-400233,33 
7-63000,00 7-600350,00 
81706100,00 850116,67 
9Taube
Dahl
-450350,00 9Ojassalu
Meksun
-69000,00 
10100233,33 10120583,33 
11-430466,67 11-48000,00 
12-11000,00 12-506100,00 
13Päll
Sutt
-100116,67 13Kapp
Ruus
-17000,00 
14100583,33 14-100116,67 
15180233,33 15-600116,67 
16-11000,00 16-40000,00 
17Jäger
Märss
-50116,67 17Päll
Sibul
-49000,00 
18-30000,00 18140466,67 
19-30000,00 19-20000,00 
20-630233,33 20630466,67 
21Päll
Sibul
-1506100,00 21Jäger
Märss
450583,33 
224506100,00 22-140583,33 
236606100,00 232006100,00 
24-50116,67 2450583,33 
25Ojassalu
Meksun
450233,33 25Taube
Dahl
450233,33 
26630233,33 26660466,67 
27-50350,00 27-10000,00 
281506100,00 28-100233,33 

PAIR 3 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 4 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL 
OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 89 Max 168 Score 52,98% MPs 98 Max 168 Score 58,33% 
Session Rank 3 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Ruus
420466,67 1Jäger
Märss
-4006100,00 
2-10000,00 2-600466,67 
3980583,33 3-480583,33 
414006100,00 42006100,00 
5Sirotin
Riisalu
50233,33 5Ojassalu
Meksun
620466,67 
6400466,67 65106100,00 
7600350,00 7-20000,00 
8-50583,33 8-50583,33 
9Päll
Sibul
-450350,00 9Päll
Sutt
450350,00 
10120583,33 10-120116,67 
11-460233,33 11460466,67 
12-100233,33 12100466,67 
13Kivik
Maantee
100583,33 13Taube
Dahl
-140233,33 
14-100116,67 14100466,67 
15-180466,67 151006100,00 
161106100,00 16-100466,67 
17Ojassalu
Meksun
480466,67 17Sirotin
Riisalu
4906100,00 
182006100,00 18-140233,33 
19-100233,33 192006100,00 
20-630233,33 20-630233,33 
21Taube
Dahl
-450116,67 21Kivik
Maantee
15000,00 
22140116,67 22-45000,00 
23-100233,33 23-66000,00 
24130466,67 2450583,33 
25Jäger
Märss
-51000,00 25Kapp
Ruus
450233,33 
261006100,00 267206100,00 
27-11000,00 27-50350,00 
28100466,67 28-100233,33 

PAIR 5 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL PAIR 6 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS 
OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 99 Max 168 Score 58,93% MPs 85 Max 168 Score 50,60% 
Session Rank 1 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
420466,67 1Päll
Sutt
-420233,33 
2630583,33 21006100,00 
3480116,67 3-980116,67 
4110233,33 4-140000,00 
5Jäger
Märss
1006100,00 5Kivik
Maantee
6506100,00 
6-180466,67 611000,00 
7-600350,00 76306100,00 
8140466,67 8-17000,00 
9Kivik
Maantee
450350,00 9Jäger
Märss
-2006100,00 
10-100466,67 109000,00 
11430233,33 11-4206100,00 
121106100,00 12-90466,67 
13Päll
Sibul
140466,67 13Sirotin
Riisalu
1706100,00 
14-100233,33 14100583,33 
15-10000,00 15600583,33 
16100233,33 164006100,00 
17Kapp
Ruus
-50116,67 17Taube
Dahl
50583,33 
18-50466,67 1850233,33 
1990466,67 19-90233,33 
20-6006100,00 2060000,00 
21Päll
Sutt
450583,33 21Ojassalu
Meksun
200233,33 
22-140583,33 22-420233,33 
23100466,67 23-600233,33 
24-130233,33 24-15000,00 
25Sirotin
Riisalu
-450466,67 25Päll
Sibul
-450466,67 
26-660233,33 26-72000,00 
271006100,00 2750350,00 
28100466,67 28100466,67 

PAIR 7 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN PAIR 8 MART JÄGER-SULEV MÄRSS 
OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 87 Max 168 Score 51,79% MPs 66 Max 168 Score 39,29% 
Session Rank 4 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Taube
Dahl
-420233,33 1Päll
Sibul
40000,00 
2-630116,67 2600233,33 
3-480583,33 3480116,67 
4-110466,67 4-20000,00 
5Päll
Sibul
-620233,33 5Taube
Dahl
-10000,00 
6-51000,00 6180233,33 
72006100,00 7600350,00 
850116,67 8-140233,33 
9Sirotin
Riisalu
6906100,00 9Kapp
Ruus
20000,00 
10-120116,67 10-906100,00 
114806100,00 1142000,00 
125000,00 1290233,33 
13Jäger
Märss
100583,33 13Ojassalu
Meksun
-100116,67 
142006100,00 14-20000,00 
15-600116,67 15600583,33 
16-110233,33 16110466,67 
17Päll
Sutt
-480233,33 17Kivik
Maantee
50583,33 
18-20000,00 183006100,00 
19100466,67 193006100,00 
20630466,67 20630466,67 
21Kapp
Ruus
-200466,67 21Sirotin
Riisalu
-450116,67 
22420466,67 22140116,67 
23600466,67 23-20000,00 
241506100,00 24-50116,67 
25Kivik
Maantee
-450466,67 25Päll
Sutt
5106100,00 
26-630466,67 26-10000,00 
2750350,00 271106100,00 
28-15000,00 28-100233,33 

Ranks     Travellers     ScoreCards

teisipäev, 15. oktoober 2019

SADALA GP 2019

Ranks

JÕGEVA BK SADALA GP 2019 11.10.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4½ Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
15Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2492,0014463,89
27Aire Taube & Leevi Dahl2482,0014456,94
31Sulev Märss & Mart Jäger2481,0014456,25
48Ülis Riisalu & Oleg Sirotin2477,0014453,47
52Lembit Kapp & Hillar Ruus2473,0014450,69
66Mati Tali & Ain Maantee2471,0014449,31
74Jan Vilgats & Arnold Kivik2463,0014443,75
83Enn Päll & Jaan Sutt2458,0014440,28
99Ats Päll & Hillar Sibul2451,0014435,42

(printed 9:00:16 15.10.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244Sx=NDK590 60Lembit Kapp & Hillar RuusJan Vilgats & Arnold Kivik
395D-2ES10100 15Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
515D-2ECA100 15Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
764S=NDA420 42Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243H+1WDA 17024Lembit Kapp & Hillar RuusJan Vilgats & Arnold Kivik
394Sx=NH4790 60Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
514S=NHA620 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
764H=WSA 42006Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1NSQ430 42Lembit Kapp & Hillar RuusJan Vilgats & Arnold Kivik
393NT+2NH3460 60Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
513NT-2NH3 10006Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
763NT=NSA400 24Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
352S+1WC4 14033Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
412S=WH5 11060Jan Vilgats & Arnold KivikSulev Märss & Mart Jäger
622S+1WC3 14033Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
873Sx+1WD4 93006Ülis Riisalu & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354S-1EDA50 24Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
413S=ECK 14006Jan Vilgats & Arnold KivikSulev Märss & Mart Jäger
624Sx-1EDA100 51Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
874S-2EH6100 51Ülis Riisalu & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
352S-2ED6200 15Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
413NT+1NS4430 42Jan Vilgats & Arnold KivikSulev Märss & Mart Jäger
622Hx-3ESK800 60Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
872H-2ED4200 15Ülis Riisalu & Oleg SirotinAire Taube & Leevi Dahl
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
461NT=SC990 33Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Ain Maantee
522H=NC6110 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
731NT=SD490 33Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
981NT-1SC9 10006Ats Päll & Hillar SibulÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT-1SC3 5006Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Ain Maantee
523NT+1ND4430 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
733NT=SS5400 33Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
983NT=SS8400 33Ats Päll & Hillar SibulÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
461NT-1N*S4 5024Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Ain Maantee
521NT-1N*C4 5024Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
731NT-1N*C4 5024Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
981NT-1E*H4100 60Ats Päll & Hillar SibulÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193C-1SHA 10042Sulev Märss & Mart JägerAts Päll & Hillar Sibul
573C=SHA110 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAire Taube & Leevi Dahl
633NT-3NH6 30006Mati Tali & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
843NT-2SHA 20024Ülis Riisalu & Oleg SirotinJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S=ND4420 33Sulev Märss & Mart JägerAts Päll & Hillar Sibul
574S=SD8420 33Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAire Taube & Leevi Dahl
632S+2NS10170 06Mati Tali & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
844S+1NH2450 60Ülis Riisalu & Oleg SirotinJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+2NS10660 42Sulev Märss & Mart JägerAts Päll & Hillar Sibul
576H-1SDQ 10006Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAire Taube & Leevi Dahl
634H+2NS6680 60Mati Tali & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
844NT=SS7630 24Ülis Riisalu & Oleg SirotinJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213C-1ES4100 60Lembit Kapp & Hillar RuusSulev Märss & Mart Jäger
683H=WSA 14042Mati Tali & Ain MaanteeÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
744H=WHJ 62006Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arnold Kivik
951NT+2WS3 15024Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211Dx+1SSA240 42Lembit Kapp & Hillar RuusSulev Märss & Mart Jäger
684Hx-3NSQ 50006Mati Tali & Ain MaanteeÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
745Cx-3WH4500 60Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arnold Kivik
953H-1NC5 5024Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213D-1EC1050 33Lembit Kapp & Hillar RuusSulev Märss & Mart Jäger
685D-1EC1050 33Mati Tali & Ain MaanteeÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
743NT-2WCK100 60Aire Taube & Leevi DahlJan Vilgats & Arnold Kivik
953D+1EC10 13006Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162S-2WD8200 33Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Ain Maantee
323NT=EH10 60006Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
794Hx-1WD8200 33Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
854Hx-2WD8500 60Ülis Riisalu & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163S-1SHA 5051Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Ain Maantee
322D+2WDA 13024Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
793S-1SHA 5051Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
854H=EC6 42006Ülis Riisalu & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163S-2WS8100 24Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Ain Maantee
323NT-2SS2 20006Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
793S-3WCA150 60Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
853C+1SS2130 42Ülis Riisalu & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
276H-1ES8100 15Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
436NT-3E*D7300 42Jan Vilgats & Arnold KivikEnn Päll & Jaan Sutt
814S-1ED6100 15Ülis Riisalu & Oleg SirotinSulev Märss & Mart Jäger
963NT+1N*H2430 60Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273S-1WHA100 42Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
434S-1WHA100 42Jan Vilgats & Arnold KivikEnn Päll & Jaan Sutt
814S-1WHK100 42Ülis Riisalu & Oleg SirotinSulev Märss & Mart Jäger
963Sx=EHA 73006Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H=EC7 42015Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
436H-1ED250 51Jan Vilgats & Arnold KivikEnn Päll & Jaan Sutt
814H=ED2 42015Ülis Riisalu & Oleg SirotinSulev Märss & Mart Jäger
964H-1EH1050 51Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
171NT=WS10 9024Sulev Märss & Mart JägerAire Taube & Leevi Dahl
381NT+1WH6 12006Enn Päll & Jaan SuttÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
543NT-3WS10300 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Arnold Kivik
921NT-1WS10100 42Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S=EDA 62015Sulev Märss & Mart JägerAire Taube & Leevi Dahl
385D-3SHK 30042Enn Päll & Jaan SuttÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
545D-1NSK 10060Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Arnold Kivik
924S=EDA 62015Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S+1NH3450 60Sulev Märss & Mart JägerAire Taube & Leevi Dahl
382NT+2NH5180 15Enn Päll & Jaan SuttÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
543NT+1NH3430 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Arnold Kivik
921NT+3NH3180 15Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-2E*D6200 42Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Jaan Sutt
283NT-2S*S3 10006Lembit Kapp & Hillar RuusÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
493NT-3E*H3300 60Jan Vilgats & Arnold KivikAts Päll & Hillar Sibul
653H-1SH7 5024Mati Tali & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133S+1SC9170 51Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Jaan Sutt
285S-2SC2 20006Lembit Kapp & Hillar RuusÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
493S+1SC9170 51Jan Vilgats & Arnold KivikAts Päll & Hillar Sibul
654S-1SC7 10024Mati Tali & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134H=NSA420 42Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Jaan Sutt
283NT+1ND2430 60Lembit Kapp & Hillar RuusÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
491NT+2NS3150 24Jan Vilgats & Arnold KivikAts Päll & Hillar Sibul
651H+2NH6140 06Mati Tali & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 SULEV MÄRSS-MART JÄGER PAIR 2 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS 
SADALA GP 2019 11/10/2019 SADALA GP 2019 11/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 81 Max 144 Score 56,25% MPs 73 Max 144 Score 50,69% 
Session Rank 3 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
-100583,33 1Vilgats
Kivik
5906100,00 
2-620233,33 2-170233,33 
31006100,00 3430466,67 
4Vilgats
Kivik
11000,00 4Tali
Maantee
140350,00 
51406100,00 5-100116,67 
6-430233,33 6-80000,00 
7
----  7Ojassalu
Meksun
-11000,00 
8----  8-43000,00 
9----  950466,67 
10Päll
Sibul
-100466,67 10Päll
Sibul
----  
11420350,00 11----  
12660466,67 12----  
13Kapp
Ruus
-10000,00 13Märss
Jäger
1006100,00 
14-240233,33 14240466,67 
15-50350,00 1550350,00 
16Tali
Maantee
200350,00 16Päll
Sutt
6006100,00 
17-50583,33 17130466,67 
18100233,33 182006100,00 
19Riisalu
Sirotin
-100583,33 19Taube
Dahl
100116,67 
20-100233,33 20100466,67 
21420583,33 21-420116,67 
22Taube
Dahl
-90233,33 22Päll
Sibul
-100233,33 
23-620116,67 23620583,33 
244506100,00 24-180583,33 
25Päll
Sutt
200466,67 25Riisalu
Sirotin
-10000,00 
26170583,33 26-20000,00 
27420466,67 274306100,00 

PAIR 3 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 4 JAN VILGATS-ARNOLD KIVIK 
SADALA GP 2019 11/10/2019 SADALA GP 2019 11/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 58 Max 144 Score 40,28% MPs 63 Max 144 Score 43,75% 
Session Rank 8 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sibul
100116,67 1Kapp
Ruus
-59000,00 
27906100,00 2170466,67 
34606100,00 3-430233,33 
4Ojassalu
Meksun
-140350,00 4Märss
Jäger
-1106100,00 
550233,33 5-14000,00 
6200116,67 6430466,67 
7Taube
Dahl
-90350,00 7Tali
Maantee
90350,00 
8-400350,00 8-5000,00 
950466,67 9-50233,33 
10Tali
Maantee
3006100,00 10Riisalu
Sirotin
200466,67 
11-1706100,00 11-45000,00 
12-68000,00 12-630466,67 
13Märss
Jäger
----  13Taube
Dahl
6206100,00 
14----  14-50000,00 
15----  15-10000,00 
16Kapp
Ruus
-60000,00 16Kapp
Ruus
----  
17-130233,33 17----  
18-20000,00 18----  
19Vilgats
Kivik
-300233,33 19Päll
Sutt
300466,67 
20-100233,33 20100466,67 
21-50116,67 2150583,33 
22Riisalu
Sirotin
-12000,00 22Ojassalu
Meksun
-30000,00 
23-300466,67 2310000,00 
24180116,67 24-430233,33 
25Märss
Jäger
-200233,33 25Päll
Sibul
3006100,00 
26-170116,67 26170583,33 
27-420233,33 27150233,33 

PAIR 5 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN PAIR 6 MATI TALI-AIN MAANTEE 
SADALA GP 2019 11/10/2019 SADALA GP 2019 11/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 92 Max 144 Score 63,89% MPs 71 Max 144 Score 49,31% 
Session Rank 1 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Märss
Jäger
100116,67 1Taube
Dahl
-420233,33 
2620466,67 24206100,00 
3-10000,00 3-400466,67 
4Päll
Sutt
140350,00 4Kapp
Ruus
-140350,00 
5-50466,67 5100583,33 
6-200583,33 68006100,00 
7Kapp
Ruus
1106100,00 7Vilgats
Kivik
-90350,00 
84306100,00 8506100,00 
9-50233,33 950466,67 
10Taube
Dahl
1106100,00 10Päll
Sutt
-30000,00 
11420350,00 1117000,00 
12-10000,00 126806100,00 
13Päll
Sibul
150466,67 13Riisalu
Sirotin
-140466,67 
1450466,67 14-50000,00 
151306100,00 1550350,00 
16Riisalu
Sirotin
-50000,00 16Märss
Jäger
-200350,00 
174206100,00 1750116,67 
18-130233,33 18-100466,67 
19Päll
Sutt
----  19Päll
Sibul
-43000,00 
20----  207306100,00 
21----  21-50116,67 
22Vilgats
Kivik
3006100,00 22Vilgats
Kivik
----  
23-1006100,00 23----  
24430466,67 24----  
25Tali
Maantee
50466,67 25Ojassalu
Meksun
-50233,33 
26100466,67 26-100233,33 
27-1406100,00 2714000,00 

PAIR 7 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL PAIR 8 ÜLIS RIISALU-OLEG SIROTIN 
SADALA GP 2019 11/10/2019 SADALA GP 2019 11/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 82 Max 144 Score 56,94% MPs 77 Max 144 Score 53,47% 
Session Rank 2 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tali
Maantee
420466,67 1Tali
Maantee
----  
2-42000,00 2----  
3400233,33 3----  
4Riisalu
Sirotin
9306100,00 4Taube
Dahl
-93000,00 
5-100116,67 5100583,33 
6-200583,33 6200116,67 
7Päll
Sutt
90350,00 7Päll
Sibul
1006100,00 
8400350,00 8-400350,00 
9-50233,33 9-10000,00 
10Ojassalu
Meksun
-11000,00 10Vilgats
Kivik
-200233,33 
11-420350,00 114506100,00 
121006100,00 12630233,33 
13Vilgats
Kivik
-62000,00 13Tali
Maantee
140233,33 
145006100,00 145006100,00 
151006100,00 15-50350,00 
16Päll
Sibul
200350,00 16Ojassalu
Meksun
5006100,00 
17-50583,33 17-42000,00 
181506100,00 18130466,67 
19Kapp
Ruus
-100583,33 19Märss
Jäger
100116,67 
20-100233,33 20100466,67 
21420583,33 21-420116,67 
22Märss
Jäger
90466,67 22Päll
Sutt
1206100,00 
23620583,33 23300233,33 
24-45000,00 24-180583,33 
25Ojassalu
Meksun
----  25Kapp
Ruus
1006100,00 
26----  262006100,00 
27----  27-43000,00 

PAIR 9 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL 
SADALA GP 2019 11/10/2019 
Session 1 Section A 
MPs 51 Max 144 Score 35,42% 
Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sutt
-100583,33 
2-79000,00 
3-46000,00 
4Taube
Dahl
----  
5----  
6----  
7Riisalu
Sirotin
-10000,00 
8400350,00 
91006100,00 
10Märss
Jäger
100233,33 
11-420350,00 
12-660233,33 
13Ojassalu
Meksun
-150233,33 
14-50233,33 
15-13000,00 
16Taube
Dahl
-200350,00 
1750116,67 
18-15000,00 
19Tali
Maantee
4306100,00 
20-73000,00 
2150583,33 
22Kapp
Ruus
100466,67 
23-620116,67 
24180116,67 
25Vilgats
Kivik
-30000,00 
26-170116,67 
27-150466,67 

Ranks     Travellers     ScoreCards