SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 26. september 2013

VILLU RÕÕMUKS III

Ranks

JÕGEVA BK VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

6 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
14Ago Lindsaar & Hillar Ruus126,0019265,63
23Lembit Kapp & Oleg Sirotin117,0019260,94
39Mart Jäger & Hillar Sibul106,0019255,21
411Ülis Riisalu & Ats Päll113,0021652,31
58Raivo Sikk & Enn Päll97,0019250,52
61Jan Vilgats & Jüri Pärsin96,0019250,00
710Sulev Märss & Eduard Rumvolt103,0021647,69
86Ants Barot & Ain Maantee87,0019245,31
95Arnold Kivik & Villu Ojassalu86,0019244,79
107Kalle Ojassalu & Jaak Sibul78,0019240,63
112Mati Tali & Jaan Sutt71,0019236,98
1212&0,001000,00
(printed at 26.09.2013 22:28:32 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114S=ND5420 53Lembit Kapp & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Ats Päll
524S-1NH4 -5008Arnold Kivik & Villu OjassaluMati Tali & Jaan Sutt
6103NT+1SHQ430 80Ants Barot & Ain MaanteeSulev Märss & Eduard Rumvolt
842S+2NH3170 26Raivo Sikk & Enn PällAgo Lindsaar & Hillar Ruus
974S=NH3420 53Mart Jäger & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jaak Sibul
121       &Jan Vilgats & Jüri Pärsin
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114S=SCA620 62Lembit Kapp & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Ats Päll
524S=SCA620 62Arnold Kivik & Villu OjassaluMati Tali & Jaan Sutt
6106NTx-4NCJ -110008Ants Barot & Ain MaanteeSulev Märss & Eduard Rumvolt
844S=SCA620 62Raivo Sikk & Enn PällAgo Lindsaar & Hillar Ruus
975S-1SCK -10026Mart Jäger & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jaak Sibul
121       &Jan Vilgats & Jüri Pärsin
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3113NTxx=NSA800 80Lembit Kapp & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Ats Päll
523D+1SS9130 26Arnold Kivik & Villu OjassaluMati Tali & Jaan Sutt
6103D=SS2110 08Ants Barot & Ain MaanteeSulev Märss & Eduard Rumvolt
842S-2EDA200 62Raivo Sikk & Enn PällAgo Lindsaar & Hillar Ruus
972NT+2SS9180 44Mart Jäger & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jaak Sibul
121       &Jan Vilgats & Jüri Pärsin
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184S=EHA -62017Jan Vilgats & Jüri PärsinRaivo Sikk & Enn Päll
633S+1EHA -17053Ants Barot & Ain MaanteeLembit Kapp & Oleg Sirotin
7102S+2EHA -17053Kalle Ojassalu & Jaak SibulSulev Märss & Eduard Rumvolt
952S+1EC6 -14080Mart Jäger & Hillar SibulArnold Kivik & Villu Ojassalu
1144S=ES2 -62017Ülis Riisalu & Ats PällAgo Lindsaar & Hillar Ruus
122       &Mati Tali & Jaan Sutt
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183NT+1EH10 -43044Jan Vilgats & Jüri PärsinRaivo Sikk & Enn Päll
631S+4WDK -20062Ants Barot & Ain MaanteeLembit Kapp & Oleg Sirotin
7104S+1WC5 -45017Kalle Ojassalu & Jaak SibulSulev Märss & Eduard Rumvolt
953S+1WH6 -17080Mart Jäger & Hillar SibulArnold Kivik & Villu Ojassalu
1144S+1WD6 -45017Ülis Riisalu & Ats PällAgo Lindsaar & Hillar Ruus
122       &Mati Tali & Jaan Sutt
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184H+1SH3450 44Jan Vilgats & Jüri PärsinRaivo Sikk & Enn Päll
634H+1SD7450 44Ants Barot & Ain MaanteeLembit Kapp & Oleg Sirotin
7104H+1SSQ450 44Kalle Ojassalu & Jaak SibulSulev Märss & Eduard Rumvolt
954H+1SSQ450 44Mart Jäger & Hillar SibulArnold Kivik & Villu Ojassalu
1144H+1SSQ450 44Ülis Riisalu & Ats PällAgo Lindsaar & Hillar Ruus
122       &Mati Tali & Jaan Sutt
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
165Hx-1NSA -20035Jan Vilgats & Jüri PärsinAnts Barot & Ain Maantee
295Hx-1NSA -20035Mati Tali & Jaan SuttMart Jäger & Hillar Sibul
744H=NSA620 71Kalle Ojassalu & Jaak SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1084S=EHA -62008Sulev Märss & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Enn Päll
1154H=NSA620 71Ülis Riisalu & Ats PällArnold Kivik & Villu Ojassalu
123       &Lembit Kapp & Oleg Sirotin
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT+1ES6 -43053Jan Vilgats & Jüri PärsinAnts Barot & Ain Maantee
293Sx-4ND5 -80008Mati Tali & Jaan SuttMart Jäger & Hillar Sibul
743NT+1ED6 -43053Kalle Ojassalu & Jaak SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1083NT=ES3 -40080Sulev Märss & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Enn Päll
1154Sx-3NH3 -50026Ülis Riisalu & Ats PällArnold Kivik & Villu Ojassalu
123       &Lembit Kapp & Oleg Sirotin
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164D=WH6 -13080Jan Vilgats & Jüri PärsinAnts Barot & Ain Maantee
294H+1ES6 -65008Mati Tali & Jaan SuttMart Jäger & Hillar Sibul
744S=ECK -62026Kalle Ojassalu & Jaak SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1082S+2ECA -17062Sulev Märss & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Enn Päll
1155Cx-3NHK -50044Ülis Riisalu & Ats PällArnold Kivik & Villu Ojassalu
123       &Lembit Kapp & Oleg Sirotin
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT+1WHA -63026Mati Tali & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jaak Sibul
314C=ESK -13080Lembit Kapp & Oleg SirotinJan Vilgats & Jüri Pärsin
855C=ESK -60062Raivo Sikk & Enn PällArnold Kivik & Villu Ojassalu
1093NT+1ESA -63026Sulev Märss & Eduard RumvoltMart Jäger & Hillar Sibul
1163NT+1ESA -63026Ülis Riisalu & Ats PällAnts Barot & Ain Maantee
124       &Ago Lindsaar & Hillar Ruus
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H-1ED1050 80Mati Tali & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jaak Sibul
313NT=WCK -40044Lembit Kapp & Oleg SirotinJan Vilgats & Jüri Pärsin
853NT=WCK -40044Raivo Sikk & Enn PällArnold Kivik & Villu Ojassalu
1094H=EC10 -42008Sulev Märss & Eduard RumvoltMart Jäger & Hillar Sibul
1163NT=WCK -40044Ülis Riisalu & Ats PällAnts Barot & Ain Maantee
124       &Ago Lindsaar & Hillar Ruus
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT-2EC6100 53Mati Tali & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jaak Sibul
312H-2WSJ100 53Lembit Kapp & Oleg SirotinJan Vilgats & Jüri Pärsin
852NT=WD6 -12026Raivo Sikk & Enn PällArnold Kivik & Villu Ojassalu
1092S+1EDA -14008Sulev Märss & Eduard RumvoltMart Jäger & Hillar Sibul
1162H-4WDJ200 80Ülis Riisalu & Ats PällAnts Barot & Ain Maantee
124       &Ago Lindsaar & Hillar Ruus
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1105Hx-2SSA -50026Jan Vilgats & Jüri PärsinSulev Märss & Eduard Rumvolt
384S-1EHA100 62Lembit Kapp & Oleg SirotinRaivo Sikk & Enn Päll
424S-1EHA100 62Ago Lindsaar & Hillar RuusMati Tali & Jaan Sutt
7114S=ED2 -62008Kalle Ojassalu & Jaak SibulÜlis Riisalu & Ats Päll
964S-1ED6100 62Mart Jäger & Hillar SibulAnts Barot & Ain Maantee
125       &Arnold Kivik & Villu Ojassalu
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103NT+2WD10 -46044Jan Vilgats & Jüri PärsinSulev Märss & Eduard Rumvolt
386C-1EC650 80Lembit Kapp & Oleg SirotinRaivo Sikk & Enn Päll
421S+4WD10 -20062Ago Lindsaar & Hillar RuusMati Tali & Jaan Sutt
7116NT=WH8 -99008Kalle Ojassalu & Jaak SibulÜlis Riisalu & Ats Päll
963NT+3WD6 -49026Mart Jäger & Hillar SibulAnts Barot & Ain Maantee
125       &Arnold Kivik & Villu Ojassalu
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1101NT=NC290 62Jan Vilgats & Jüri PärsinSulev Märss & Eduard Rumvolt
382NT-1NC2 -10026Lembit Kapp & Oleg SirotinRaivo Sikk & Enn Päll
421NT+1NC2120 80Ago Lindsaar & Hillar RuusMati Tali & Jaan Sutt
7113NT-1NS7 -10026Kalle Ojassalu & Jaak SibulÜlis Riisalu & Ats Päll
963NT-1NH5 -10026Mart Jäger & Hillar SibulAnts Barot & Ain Maantee
125       &Arnold Kivik & Villu Ojassalu
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
175H+2WS8 -71053Jan Vilgats & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jaak Sibul
2105H+2WS8 -71053Mati Tali & Jaan SuttSulev Märss & Eduard Rumvolt
495D+1ECJ -62080Ago Lindsaar & Hillar RuusMart Jäger & Hillar Sibul
536H=WH4 -143008Arnold Kivik & Villu OjassaluLembit Kapp & Oleg Sirotin
8116Sx-4SDK -80026Raivo Sikk & Enn PällÜlis Riisalu & Ats Päll
126       &Ants Barot & Ain Maantee
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S=NC9420 26Jan Vilgats & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jaak Sibul
2103NT=SH3400 08Mati Tali & Jaan SuttSulev Märss & Eduard Rumvolt
493NT+1SH5430 62Ago Lindsaar & Hillar RuusMart Jäger & Hillar Sibul
533NT+1SH3430 62Arnold Kivik & Villu OjassaluLembit Kapp & Oleg Sirotin
8113NT+1SH3430 62Raivo Sikk & Enn PällÜlis Riisalu & Ats Päll
126       &Ants Barot & Ain Maantee
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H-2ES9100 80Jan Vilgats & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jaak Sibul
2104H-1EC250 53Mati Tali & Jaan SuttSulev Märss & Eduard Rumvolt
491H+2EC8 -14026Ago Lindsaar & Hillar RuusMart Jäger & Hillar Sibul
533H-1EC750 53Arnold Kivik & Villu OjassaluLembit Kapp & Oleg Sirotin
8112NT-2SCK -20008Raivo Sikk & Enn PällÜlis Riisalu & Ats Päll
126       &Ants Barot & Ain Maantee
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
281D+1SHA90 26Mati Tali & Jaan SuttRaivo Sikk & Enn Päll
513NT=SS9400 71Arnold Kivik & Villu OjassaluJan Vilgats & Jüri Pärsin
643NT=SD6400 71Ants Barot & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Hillar Ruus
9111NT-1SS8 -5008Mart Jäger & Hillar SibulÜlis Riisalu & Ats Päll
1031NT+1SD10120 44Sulev Märss & Eduard RumvoltLembit Kapp & Oleg Sirotin
127       &Kalle Ojassalu & Jaak Sibul
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
282C=EDA -9026Mati Tali & Jaan SuttRaivo Sikk & Enn Päll
512NT-2W*D8200 53Arnold Kivik & Villu OjassaluJan Vilgats & Jüri Pärsin
643NT-1S*S6 -10008Ants Barot & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Hillar Ruus
9111NT-2E*S2200 53Mart Jäger & Hillar SibulÜlis Riisalu & Ats Päll
1033NT-4W*D2400 80Sulev Märss & Eduard RumvoltLembit Kapp & Oleg Sirotin
127       &Kalle Ojassalu & Jaak Sibul
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283H=ESQ -14044Mati Tali & Jaan SuttRaivo Sikk & Enn Päll
513Sx-3SH7 -80017Arnold Kivik & Villu OjassaluJan Vilgats & Jüri Pärsin
643Sx-3SH5 -80017Ants Barot & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Hillar Ruus
9114H-2ESQ100 62Mart Jäger & Hillar SibulÜlis Riisalu & Ats Päll
1034H-3ESQ150 80Sulev Märss & Eduard RumvoltLembit Kapp & Oleg Sirotin
127       &Kalle Ojassalu & Jaak Sibul
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
391NT-1WH4100 71Lembit Kapp & Oleg SirotinMart Jäger & Hillar Sibul
62PASSN 0 44Ants Barot & Ain MaanteeMati Tali & Jaan Sutt
752NT-1WH4100 71Kalle Ojassalu & Jaak SibulArnold Kivik & Villu Ojassalu
1042D-1SS8 -5026Sulev Märss & Eduard RumvoltAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1111NT+1ED3 -12008Ülis Riisalu & Ats PällJan Vilgats & Jüri Pärsin
128       &Raivo Sikk & Enn Päll
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
393Sx-1ECQ200 62Lembit Kapp & Oleg SirotinMart Jäger & Hillar Sibul
626D-1NC6 -10044Ants Barot & Ain MaanteeMati Tali & Jaan Sutt
753NT+2SC9660 80Kalle Ojassalu & Jaak SibulArnold Kivik & Villu Ojassalu
1043NT-2SS2 -20017Sulev Märss & Eduard RumvoltAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1113NT-2SSK -20017Ülis Riisalu & Ats PällJan Vilgats & Jüri Pärsin
128       &Raivo Sikk & Enn Päll
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
396H+1ND91010 80Lembit Kapp & Oleg SirotinMart Jäger & Hillar Sibul
626H=ND6980 62Ants Barot & Ain MaanteeMati Tali & Jaan Sutt
756H-1ND9 -5008Kalle Ojassalu & Jaak SibulArnold Kivik & Villu Ojassalu
1044NT=SSA430 26Sulev Märss & Eduard RumvoltAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1114H+3ND9510 44Ülis Riisalu & Ats PällJan Vilgats & Jüri Pärsin
128       &Raivo Sikk & Enn Päll
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2111NT+2WC5 -15008Mati Tali & Jaan SuttÜlis Riisalu & Ats Päll
411NT=WS6 -9062Ago Lindsaar & Hillar RuusJan Vilgats & Jüri Pärsin
5101NT+1WS2 -12026Arnold Kivik & Villu OjassaluSulev Märss & Eduard Rumvolt
731NT=WS6 -9062Kalle Ojassalu & Jaak SibulLembit Kapp & Oleg Sirotin
861NT=WS6 -9062Raivo Sikk & Enn PällAnts Barot & Ain Maantee
129       &Mart Jäger & Hillar Sibul
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2114H+2SC6680 26Mati Tali & Jaan SuttÜlis Riisalu & Ats Päll
416H=SH21430 53Ago Lindsaar & Hillar RuusJan Vilgats & Jüri Pärsin
5106H+1SC61460 80Arnold Kivik & Villu OjassaluSulev Märss & Eduard Rumvolt
734H=SD5620 08Kalle Ojassalu & Jaak SibulLembit Kapp & Oleg Sirotin
866H=NC81430 53Raivo Sikk & Enn PällAnts Barot & Ain Maantee
129       &Mart Jäger & Hillar Sibul
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2114S-1SS7 -5035Mati Tali & Jaan SuttÜlis Riisalu & Ats Päll
413S+1SC2170 62Ago Lindsaar & Hillar RuusJan Vilgats & Jüri Pärsin
5104S=SH4420 80Arnold Kivik & Villu OjassaluSulev Märss & Eduard Rumvolt
734Sx-1SDA -10008Kalle Ojassalu & Jaak SibulLembit Kapp & Oleg Sirotin
864S-1SDA -5035Raivo Sikk & Enn PällAnts Barot & Ain Maantee
129       &Mart Jäger & Hillar Sibul

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 JAN VILGATS & JÜRI PÄRSIN PAIR 2 MATI TALI & JAAN SUTT 
VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 96/192 Score 50,00% Top 8 MPs 71/192 Score 36,98% 
Session Rank 6 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1
----  1Kivik
Ojassalu
508100,00 
2----  2-620225,00 
3----  3-130675,00 
4Sikk
Päll
-620112,50 4
----  
5-430450,00 5----  
6450450,00 6----  
7Barot
Maantee
-200337,50 7Jäger
Sibul
-200337,50 
8-430562,50 8-80000,00 
9-1308100,00 9-65000,00 
10Kapp
Sirotin
13000,00 10Ojassalu
Sibul
-630225,00 
11400450,00 11508100,00 
12-100337,50 12100562,50 
13Märss
Rumvolt
-500225,00 13Lindsaar
Ruus
-100225,00 
14-460450,00 14200225,00 
1590675,00 15-12000,00 
16Ojassalu
Sibul
-710562,50 16Märss
Rumvolt
-710562,50 
17420225,00 1740000,00 
181008100,00 1850562,50 
19Kivik
Ojassalu
-400112,50 19Sikk
Päll
90225,00 
20-200337,50 20-90225,00 
21800787,50 21-140450,00 
22Riisalu
Päll
1208100,00 22Barot
Maantee
Pass450,00 
23200787,50 23100450,00 
24-510450,00 24-980225,00 
25Lindsaar
Ruus
90225,00 25Riisalu
Päll
-15000,00 
26-1430337,50 26680225,00 
27-170225,00 27-50337,50 

PAIR 3 LEMBIT KAPP & OLEG SIROTIN PAIR 4 AGO LINDSAAR & HILLAR RUUS 
VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 117/192 Score 60,94% Top 8 MPs 126/192 Score 65,63% 
Session Rank 2 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Riisalu
Päll
420562,50 1Sikk
Päll
-170675,00 
2620675,00 2-620225,00 
38008100,00 3-200225,00 
4Barot
Maantee
170337,50 4Riisalu
Päll
620787,50 
5200225,00 5450787,50 
6-450450,00 6-450450,00 
7
----  7Ojassalu
Sibul
-620112,50 
8----  8430337,50 
9----  9620675,00 
10Vilgats
Pärsin
-1308100,00 10
----  
11-400450,00 11----  
12100562,50 12----  
13Sikk
Päll
100675,00 13Tali
Sutt
100675,00 
14508100,00 14-200675,00 
15-100225,00 151208100,00 
16Kivik
Ojassalu
14308100,00 16Jäger
Sibul
-6208100,00 
17-430225,00 17430675,00 
18-50337,50 18-140225,00 
19Märss
Rumvolt
-120450,00 19Barot
Maantee
-400112,50 
20-40000,00 201008100,00 
21-15000,00 21800787,50 
22Jäger
Sibul
100787,50 22Märss
Rumvolt
50675,00 
23200675,00 23200787,50 
2410108100,00 24-430675,00 
25Ojassalu
Sibul
90225,00 25Vilgats
Pärsin
-90675,00 
26-6208100,00 261430562,50 
271008100,00 27170675,00 

PAIR 5 ARNOLD KIVIK & VILLU OJASSALU PAIR 6 ANTS BAROT & AIN MAANTEE 
VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 86/192 Score 44,79% Top 8 MPs 87/192 Score 45,31% 
Session Rank 9 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tali
Sutt
-5000,00 1Märss
Rumvolt
4308100,00 
2620675,00 2-110000,00 
3130225,00 311000,00 
4Jäger
Sibul
14000,00 4Kapp
Sirotin
-170562,50 
517000,00 5-200675,00 
6-450450,00 6450450,00 
7Riisalu
Päll
-620112,50 7Vilgats
Pärsin
200562,50 
8500675,00 8430337,50 
9500450,00 913000,00 
10Sikk
Päll
600225,00 10Riisalu
Päll
630675,00 
11400450,00 11400450,00 
12120675,00 12-20000,00 
13
----  13Jäger
Sibul
-100225,00 
14----  14490675,00 
15----  15100675,00 
16Kapp
Sirotin
-143000,00 16
----  
17430675,00 17----  
1850562,50 18----  
19Vilgats
Pärsin
400787,50 19Lindsaar
Ruus
400787,50 
20200562,50 20-10000,00 
21-800112,50 21-800112,50 
22Ojassalu
Sibul
-100112,50 22Tali
Sutt
Pass450,00 
23-66000,00 23-100450,00 
24508100,00 24980675,00 
25Märss
Rumvolt
-120225,00 25Sikk
Päll
90225,00 
2614608100,00 26-1430337,50 
274208100,00 2750562,50 

PAIR 7 KALLE OJASSALU & JAAK SIBUL PAIR 8 RAIVO SIKK & ENN PÄLL 
VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 78/192 Score 40,63% Top 8 MPs 97/192 Score 50,52% 
Session Rank 10 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Jäger
Sibul
-420337,50 1Lindsaar
Ruus
170225,00 
2100675,00 2620675,00 
3-180450,00 3200675,00 
4Märss
Rumvolt
-170562,50 4Vilgats
Pärsin
620787,50 
5-450112,50 5430450,00 
6450450,00 6-450450,00 
7Lindsaar
Ruus
620787,50 7Märss
Rumvolt
6208100,00 
8-430562,50 840000,00 
9-620225,00 9170225,00 
10Tali
Sutt
630675,00 10Kivik
Ojassalu
-600675,00 
11-5000,00 11-400450,00 
12-100337,50 12-120225,00 
13Riisalu
Päll
-62000,00 13Kapp
Sirotin
-100225,00 
14-99000,00 14-5000,00 
15-100225,00 15100675,00 
16Vilgats
Pärsin
710337,50 16Riisalu
Päll
-800225,00 
17-420675,00 17430675,00 
18-10000,00 18-20000,00 
19
----  19Tali
Sutt
-90675,00 
20----  2090675,00 
21----  21140450,00 
22Kivik
Ojassalu
100787,50 22
----  
236608100,00 23----  
24-5000,00 24----  
25Kapp
Sirotin
-90675,00 25Barot
Maantee
-90675,00 
2662000,00 261430562,50 
27-10000,00 27-50337,50 

PAIR 9 MART JÄGER & HILLAR SIBUL PAIR 10 SULEV MÄRSS & EDUARD RUMVOLT 
VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 106/192 Score 55,21% Top 8 MPs 103/216 Score 47,69% 
Session Rank 3 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Sibul
420562,50 1Barot
Maantee
-43000,00 
2-100225,00 211008100,00 
3180450,00 3-1108100,00 
4Kivik
Ojassalu
-1408100,00 4Ojassalu
Sibul
170337,50 
5-1708100,00 5450787,50 
6450450,00 6-450450,00 
7Tali
Sutt
200562,50 7Sikk
Päll
-62000,00 
88008100,00 8-4008100,00 
96508100,00 9-170675,00 
10Märss
Rumvolt
630675,00 10Jäger
Sibul
-630225,00 
114208100,00 11-42000,00 
121408100,00 12-14000,00 
13Barot
Maantee
100675,00 13Vilgats
Pärsin
500675,00 
14-490225,00 14460450,00 
15-100225,00 15-90225,00 
16Lindsaar
Ruus
62000,00 16Tali
Sutt
710337,50 
17-430225,00 17-4008100,00 
18140675,00 18-50337,50 
19Riisalu
Päll
-5000,00 19Kapp
Sirotin
120450,00 
20200562,50 204008100,00 
21100675,00 211508100,00 
22Kapp
Sirotin
-100112,50 22Lindsaar
Ruus
-50225,00 
23-200225,00 23-200112,50 
24-101000,00 24430225,00 
25
----  25Kivik
Ojassalu
120675,00 
26----  26-146000,00 
27----  27-42000,00 

PAIR 11 ÜLIS RIISALU & ATS PÄLL PAIR 12 & 
VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 VILLU RÕÕMUKS III 26/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 113/216 Score 52,31% Top 8 MPs 0/100 Score 0,00% 
Session Rank 4 Session Rank 12 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Sirotin
-420337,50 1
----  
2-620225,00 2----  
3-80000,00 3----  
4Lindsaar
Ruus
-620112,50 4
----  
5-450112,50 5----  
6450450,00 6----  
7Kivik
Ojassalu
620787,50 7
----  
8-500225,00 8----  
9-500450,00 9----  
10Barot
Maantee
-630225,00 10
----  
11-400450,00 11----  
122008100,00 12----  
13Ojassalu
Sibul
6208100,00 13
----  
149908100,00 14----  
15100675,00 15----  
16Sikk
Päll
800675,00 16
----  
17-430225,00 17----  
182008100,00 18----  
19Jäger
Sibul
508100,00 19
----  
20-200337,50 20----  
21-100225,00 21----  
22Vilgats
Pärsin
-12000,00 22
----  
23-200112,50 23----  
24510450,00 24----  
25Tali
Sutt
1508100,00 25
----  
26-680675,00 26----  
2750562,50 27----  

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar