SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 12. september 2013

VILLU RÕÕMUKS I VOOR

Ranks

JÕGEVA BK VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

6 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
12Oleg Sirotin & Mati Tali115,0019259,90
211Arnold Kivik & Hillar Sibul126,0021658,33
3=8Ants Barot & Ülis Riisalu101,0019252,60
3=1Jan Vilgats & Hillar Ruus101,0019252,60
53Kalle Ojassalu & Lembit Kapp99,0019251,56
69Ago Lindsaar & Raivo Sikk98,0019251,04
76Enn Päll & Ats Päll91,0019247,40
87Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin90,0019246,88
910Jaak Sibul & Ain Maantee96,0021644,44
105Mart Jäger & Sulev Märss83,0019243,23
114Villu Ojassalu & Jaan Sutt80,0019241,67
1212&0,001000,00
(printed at 12.09.2013 22:15:59 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114Dx-2WH4300 62Kalle Ojassalu & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
525C-1NS7 -5008Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Mati Tali
6104S-5WH2250 44Enn Päll & Ats PällJaak Sibul & Ain Maantee
844Dx-3WCA500 80Ants Barot & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
973C+1NS7130 26Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
121       &Jan Vilgats & Hillar Ruus
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3111NT=NS690 26Kalle Ojassalu & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
521NT+2NC5150 71Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Mati Tali
6101NT+1NC6120 44Enn Päll & Ats PällJaak Sibul & Ain Maantee
841NT-1NC5 -10008Ants Barot & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
971NT+2NC5150 71Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
121       &Jan Vilgats & Hillar Ruus
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114Dx-3SSJ -50008Kalle Ojassalu & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
524D-3SH8 -15044Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Mati Tali
6103S-1EC8100 71Enn Päll & Ats PällJaak Sibul & Ain Maantee
844S-1EDQ100 71Ants Barot & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
975D-4SSJ -20026Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
121       &Jan Vilgats & Hillar Ruus
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
181NT-1NH6 -10017Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Ülis Riisalu
631NT-1NH2 -10017Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Lembit Kapp
7101NT+1NH2120 71Eduard Rumvolt & Jüri PärsinJaak Sibul & Ain Maantee
951NT=ND690 44Ago Lindsaar & Raivo SikkMart Jäger & Sulev Märss
1141NT+1ND4120 71Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
122       &Oleg Sirotin & Mati Tali
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184S+1WDQ -45008Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Ülis Riisalu
633NT+1WD7 -43026Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Lembit Kapp
7104S=WS5 -42062Eduard Rumvolt & Jüri PärsinJaak Sibul & Ain Maantee
954S=WS6 -42062Ago Lindsaar & Raivo SikkMart Jäger & Sulev Märss
1144S=WS3 -42062Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
122       &Oleg Sirotin & Mati Tali
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183Hx-5NSK -110026Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Ülis Riisalu
633NT+1EC2 -63044Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Lembit Kapp
7106D-2WHA200 80Eduard Rumvolt & Jüri PärsinJaak Sibul & Ain Maantee
953Hx-6NSK -140008Ago Lindsaar & Raivo SikkMart Jäger & Sulev Märss
1143NT-1EH7100 62Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
122       &Oleg Sirotin & Mati Tali
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162S=NDA110 44Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
293NT=NS5600 80Oleg Sirotin & Mati TaliAgo Lindsaar & Raivo Sikk
741C=NDA70 08Eduard Rumvolt & Jüri PärsinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1082D=SD490 26Jaak Sibul & Ain MaanteeAnts Barot & Ülis Riisalu
1151S+2NDA140 62Arnold Kivik & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
123       &Kalle Ojassalu & Lembit Kapp
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164S+1NC8450 44Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
294H=SH2420 08Oleg Sirotin & Mati TaliAgo Lindsaar & Raivo Sikk
743NT+1NC7430 26Eduard Rumvolt & Jüri PärsinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1083NT+3SC2490 80Jaak Sibul & Ain MaanteeAnts Barot & Ülis Riisalu
1153NT+2SCK460 62Arnold Kivik & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
123       &Kalle Ojassalu & Lembit Kapp
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162Sx=WH10 -67008Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
293H-2SCQ -10044Oleg Sirotin & Mati TaliAgo Lindsaar & Raivo Sikk
741S=WH10 -8062Eduard Rumvolt & Jüri PärsinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1082S=WH10 -11026Jaak Sibul & Ain MaanteeAnts Barot & Ülis Riisalu
1152D+1NSK110 80Arnold Kivik & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
123       &Kalle Ojassalu & Lembit Kapp
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT=ED9 -60044Oleg Sirotin & Mati TaliEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
313NT=ED4 -60044Kalle Ojassalu & Lembit KappJan Vilgats & Hillar Ruus
853NT=ED2 -60044Ants Barot & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
1093NT=WDJ -60044Jaak Sibul & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Raivo Sikk
1163NT=ED2 -60044Arnold Kivik & Hillar SibulEnn Päll & Ats Päll
124       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT+1EH4 -43044Oleg Sirotin & Mati TaliEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
316NT-1ED250 62Kalle Ojassalu & Lembit KappJan Vilgats & Hillar Ruus
856NT-2ED2100 80Ants Barot & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
1093NT+2ED6 -46008Jaak Sibul & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Raivo Sikk
1165S=WC3 -45026Arnold Kivik & Hillar SibulEnn Päll & Ats Päll
124       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271NT=SSJ90 80Oleg Sirotin & Mati TaliEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
314Sx=WH6 -59017Kalle Ojassalu & Lembit KappJan Vilgats & Hillar Ruus
854Sx=EDK -59017Ants Barot & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
1094S-1ECK50 62Jaak Sibul & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Raivo Sikk
1164S=ECK -42044Arnold Kivik & Hillar SibulEnn Päll & Ats Päll
124       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1104S=NHA620 62Jan Vilgats & Hillar RuusJaak Sibul & Ain Maantee
385Dx-3ECK800 80Kalle Ojassalu & Lembit KappAnts Barot & Ülis Riisalu
424Sx-1NDA -20026Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Mati Tali
7114C=SDK130 44Eduard Rumvolt & Jüri PärsinArnold Kivik & Hillar Sibul
967NTx-8SDK -230008Ago Lindsaar & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
125       &Mart Jäger & Sulev Märss
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1106Hx-2ESA300 80Jan Vilgats & Hillar RuusJaak Sibul & Ain Maantee
384H=ESK -42017Kalle Ojassalu & Lembit KappAnts Barot & Ülis Riisalu
424H=ESA -42017Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Mati Tali
7114S-2SHK -10044Eduard Rumvolt & Jüri PärsinArnold Kivik & Hillar Sibul
964H-1ESA50 62Ago Lindsaar & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
125       &Mart Jäger & Sulev Märss
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
110PASSN 0 80Jan Vilgats & Hillar RuusJaak Sibul & Ain Maantee
381NT+1EDQ -12062Kalle Ojassalu & Lembit KappAnts Barot & Ülis Riisalu
423NT=EDQ -40008Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Mati Tali
7111NT+3ES4 -18026Eduard Rumvolt & Jüri PärsinArnold Kivik & Hillar Sibul
961S+2WSA -14044Ago Lindsaar & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
125       &Mart Jäger & Sulev Märss
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173C-1WSK100 62Jan Vilgats & Hillar RuusEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
2102C=WD3 -9044Oleg Sirotin & Mati TaliJaak Sibul & Ain Maantee
492C+1WH9 -11017Villu Ojassalu & Jaan SuttAgo Lindsaar & Raivo Sikk
533C=WD3 -11017Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Lembit Kapp
8112H-2ES9200 80Ants Barot & Ülis RiisaluArnold Kivik & Hillar Sibul
126       &Enn Päll & Ats Päll
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S+1ND10450 53Jan Vilgats & Hillar RuusEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
2103S+1NCA170 08Oleg Sirotin & Mati TaliJaak Sibul & Ain Maantee
494S+2NDQ480 80Villu Ojassalu & Jaan SuttAgo Lindsaar & Raivo Sikk
534S+1NHQ450 53Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Lembit Kapp
8113NT+1SCK430 26Ants Barot & Ülis RiisaluArnold Kivik & Hillar Sibul
126       &Enn Päll & Ats Päll
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173H=WC6 -14080Jan Vilgats & Hillar RuusEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
2103NT+2WC3 -46035Oleg Sirotin & Mati TaliJaak Sibul & Ain Maantee
493NT+2EH2 -46035Villu Ojassalu & Jaan SuttAgo Lindsaar & Raivo Sikk
533NT+2WC6 -46035Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Lembit Kapp
8113NT+2WS6 -46035Ants Barot & Ülis RiisaluArnold Kivik & Hillar Sibul
126       &Enn Päll & Ats Päll
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
284H-1NS3 -5044Oleg Sirotin & Mati TaliAnts Barot & Ülis Riisalu
514H-1NS2 -5044Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
643NT-2NS9 -10008Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1034H-1NC10 -5044Jaak Sibul & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1193H=NH8140 80Arnold Kivik & Hillar SibulAgo Lindsaar & Raivo Sikk
127       &Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283NT+3NS6690 80Oleg Sirotin & Mati TaliAnts Barot & Ülis Riisalu
513NT+2NS2660 44Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
646NT-3NS9 -30008Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1033NT+2NS6660 44Jaak Sibul & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1193NT+2NS8660 44Arnold Kivik & Hillar SibulAgo Lindsaar & Raivo Sikk
127       &Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
281H-1EH650 80Oleg Sirotin & Mati TaliAnts Barot & Ülis Riisalu
511H+1ED6 -11053Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
641H+1E  -11053Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1032S+1EH3 -14017Jaak Sibul & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1191H+2ED6 -14017Arnold Kivik & Hillar SibulAgo Lindsaar & Raivo Sikk
127       &Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
392Sx=ECQ -67008Kalle Ojassalu & Lembit KappAgo Lindsaar & Raivo Sikk
623NT=NSQ400 62Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Mati Tali
752S-1EC10100 26Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
1043S-2ECQ200 44Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1113NT+1SS3430 80Arnold Kivik & Hillar SibulJan Vilgats & Hillar Ruus
128       &Ants Barot & Ülis Riisalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
394H=EDJ -62053Kalle Ojassalu & Lembit KappAgo Lindsaar & Raivo Sikk
624NT+1ED4 -66008Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Mati Tali
754H=ED8 -62053Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
1045H-1EDJ100 80Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1114H+1EDJ -65026Arnold Kivik & Hillar SibulJan Vilgats & Hillar Ruus
128       &Ants Barot & Ülis Riisalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
395Dx=ESA -55017Kalle Ojassalu & Lembit KappAgo Lindsaar & Raivo Sikk
623S=SC5140 44Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Mati Tali
756Dx-2EH10300 62Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
1044H+1NDQ450 80Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1115Dx=WHQ -55017Arnold Kivik & Hillar SibulJan Vilgats & Hillar Ruus
128       &Ants Barot & Ülis Riisalu
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2111S=EH5 -8062Oleg Sirotin & Mati TaliArnold Kivik & Hillar Sibul
411NT=WH9 -9044Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
5102H=ED10 -11026Mart Jäger & Sulev MärssJaak Sibul & Ain Maantee
731NT+1WH10 -12008Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Lembit Kapp
862S-2EH5200 80Ants Barot & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
129       &Ago Lindsaar & Raivo Sikk
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT=WD5 -60026Oleg Sirotin & Mati TaliArnold Kivik & Hillar Sibul
413NT-1WHK100 62Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
5102Hx=WCQ -67008Mart Jäger & Sulev MärssJaak Sibul & Ain Maantee
733NT-1WCJ100 62Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Lembit Kapp
863NT-1WHK100 62Ants Barot & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
129       &Ago Lindsaar & Raivo Sikk
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT+1WS10 -43044Oleg Sirotin & Mati TaliArnold Kivik & Hillar Sibul
415NT=WS10 -46026Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
5105H-2WS10100 80Mart Jäger & Sulev MärssJaak Sibul & Ain Maantee
733NT=WC2 -40062Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Lembit Kapp
863NT+3WS10 -49008Ants Barot & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
129       &Ago Lindsaar & Raivo Sikk

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 JAN VILGATS & HILLAR RUUS PAIR 2 OLEG SIROTIN & MATI TALI 
VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 101/192 Score 52,60% Top 8 MPs 115/192 Score 59,90% 
Session Rank 3 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1
----  1Jäger
Märss
508100,00 
2----  2-150112,50 
3----  3150450,00 
4Barot
Riisalu
-100112,50 4
----  
5-45000,00 5----  
6-1100225,00 6----  
7Päll
Päll
110450,00 7Lindsaar
Sikk
6008100,00 
8450450,00 842000,00 
9-67000,00 9-100450,00 
10Ojassalu
Kapp
600450,00 10Rumvolt
Pärsin
-600450,00 
11-50225,00 11-430450,00 
12590787,50 12908100,00 
13Sibul
Maantee
620675,00 13Ojassalu
Sutt
200675,00 
143008100,00 14420787,50 
15Pass8100,00 154008100,00 
16Rumvolt
Pärsin
100675,00 16Sibul
Maantee
-90450,00 
17450562,50 1717000,00 
18-1408100,00 18-460337,50 
19Jäger
Märss
50450,00 19Barot
Riisalu
-50450,00 
20-660450,00 206908100,00 
21110337,50 21508100,00 
22Kivik
Sibul
-43000,00 22Päll
Päll
-400225,00 
23650675,00 236608100,00 
24550787,50 24-140450,00 
25Ojassalu
Sutt
90450,00 25Kivik
Sibul
-80675,00 
26-100225,00 26-600225,00 
27460675,00 27-430450,00 

PAIR 3 KALLE OJASSALU & LEMBIT KAPP PAIR 4 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT 
VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 99/192 Score 51,56% Top 8 MPs 80/192 Score 41,67% 
Session Rank 5 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kivik
Sibul
300675,00 1Barot
Riisalu
-50000,00 
290225,00 21008100,00 
3-50000,00 3-100112,50 
4Päll
Päll
100787,50 4Kivik
Sibul
-120112,50 
5430675,00 5420225,00 
6630450,00 6-100225,00 
7
----  7Rumvolt
Pärsin
-708100,00 
8----  8-430675,00 
9----  980225,00 
10Vilgats
Ruus
-600450,00 10
----  
1150675,00 11----  
12-590112,50 12----  
13Barot
Riisalu
8008100,00 13Sirotin
Tali
-200225,00 
14-420112,50 14-420112,50 
15-120675,00 15-40000,00 
16Jäger
Märss
110787,50 16Lindsaar
Sikk
-110112,50 
17-450337,50 174808100,00 
18460562,50 18-460337,50 
19Sibul
Maantee
50450,00 19Päll
Päll
1008100,00 
20-660450,00 203008100,00 
21140787,50 21110337,50 
22Lindsaar
Sikk
-67000,00 22Sibul
Maantee
-200450,00 
23-620562,50 23-10000,00 
24-550112,50 24-45000,00 
25Rumvolt
Pärsin
1208100,00 25Vilgats
Ruus
-90450,00 
26-100225,00 26100675,00 
27400225,00 27-460225,00 

PAIR 5 MART JÄGER & SULEV MÄRSS PAIR 6 ENN PÄLL & ATS PÄLL 
VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 83/192 Score 43,23% Top 8 MPs 91/192 Score 47,40% 
Session Rank 10 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Tali
-5000,00 1Sibul
Maantee
250450,00 
2150787,50 2120450,00 
3-150450,00 3100787,50 
4Lindsaar
Sikk
-90450,00 4Ojassalu
Kapp
-100112,50 
5420225,00 5-430225,00 
614008100,00 6-630450,00 
7Kivik
Sibul
-140225,00 7Vilgats
Ruus
-110450,00 
8-460225,00 8-450450,00 
9-11000,00 96708100,00 
10Barot
Riisalu
600450,00 10Kivik
Sibul
600450,00 
11-10000,00 11450675,00 
12590787,50 12420450,00 
13
----  13Lindsaar
Sikk
23008100,00 
14----  14-50225,00 
15----  15140450,00 
16Ojassalu
Kapp
-110112,50 16
----  
17450562,50 17----  
18-460337,50 18----  
19Vilgats
Ruus
-50450,00 19Ojassalu
Sutt
-10000,00 
20660450,00 20-30000,00 
21-110562,50 21-110562,50 
22Rumvolt
Pärsin
-100675,00 22Sirotin
Tali
400675,00 
23620337,50 23-66000,00 
24-300225,00 24140450,00 
25Sibul
Maantee
-110225,00 25Barot
Riisalu
-20000,00 
26-67000,00 26-100225,00 
271008100,00 274908100,00 

PAIR 7 EDUARD RUMVOLT & JÜRI PÄRSIN PAIR 8 ANTS BAROT & ÜLIS RIISALU 
VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 90/192 Score 46,88% Top 8 MPs 101/192 Score 52,60% 
Session Rank 8 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Lindsaar
Sikk
-130675,00 1Ojassalu
Sutt
5008100,00 
2-150112,50 2-10000,00 
3200675,00 3100787,50 
4Sibul
Maantee
120787,50 4Vilgats
Ruus
100787,50 
5-420675,00 54508100,00 
62008100,00 61100675,00 
7Ojassalu
Sutt
7000,00 7Sibul
Maantee
-90675,00 
8430225,00 8-49000,00 
9-80675,00 9110675,00 
10Sirotin
Tali
600450,00 10Jäger
Märss
-600450,00 
11430450,00 111008100,00 
12-9000,00 12-590112,50 
13Kivik
Sibul
130450,00 13Ojassalu
Kapp
-80000,00 
14-100450,00 14420787,50 
15-180225,00 15120225,00 
16Vilgats
Ruus
-100225,00 16Kivik
Sibul
2008100,00 
17-450337,50 17430225,00 
1814000,00 18-460337,50 
19
----  19Sirotin
Tali
50450,00 
20----  20-69000,00 
21----  21-5000,00 
22Jäger
Märss
100225,00 22
----  
23-620562,50 23----  
24300675,00 24----  
25Ojassalu
Kapp
-12000,00 25Päll
Päll
2008100,00 
26100675,00 26100675,00 
27-400675,00 27-49000,00 

PAIR 9 AGO LINDSAAR & RAIVO SIKK PAIR 10 JAAK SIBUL & AIN MAANTEE 
VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 98/192 Score 51,04% Top 8 MPs 96/216 Score 44,44% 
Session Rank 6 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Rumvolt
Pärsin
130225,00 1Päll
Päll
-250450,00 
2150787,50 2-120450,00 
3-200225,00 3-100112,50 
4Jäger
Märss
90450,00 4Rumvolt
Pärsin
-120112,50 
5-420675,00 5420225,00 
6-140000,00 6-20000,00 
7Sirotin
Tali
-60000,00 7Barot
Riisalu
90225,00 
8-4208100,00 84908100,00 
9100450,00 9-110225,00 
10Sibul
Maantee
600450,00 10Lindsaar
Sikk
-600450,00 
114608100,00 11-46000,00 
12-50225,00 1250675,00 
13Päll
Päll
-230000,00 13Vilgats
Ruus
-620225,00 
1450675,00 14-30000,00 
15-140450,00 15Pass00,00 
16Ojassalu
Sutt
110787,50 16Sirotin
Tali
90450,00 
17-48000,00 17-1708100,00 
18460562,50 18460562,50 
19Kivik
Sibul
-14000,00 19Ojassalu
Kapp
-50450,00 
20-660450,00 20660450,00 
21140787,50 21-140112,50 
22Ojassalu
Kapp
6708100,00 22Ojassalu
Sutt
200450,00 
23620337,50 231008100,00 
24550787,50 244508100,00 
25
----  25Jäger
Märss
110675,00 
26----  266708100,00 
27----  27-10000,00 

PAIR 11 ARNOLD KIVIK & HILLAR SIBUL PAIR 12 & 
VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 VILLU RÕÕMUKS I 12/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 126/216 Score 58,33% Top 8 MPs 0/100 Score 0,00% 
Session Rank 2 Session Rank 12 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Kapp
-300225,00 1
----  
2-90675,00 2----  
35008100,00 3----  
4Ojassalu
Sutt
120787,50 4
----  
5-420675,00 5----  
6100675,00 6----  
7Jäger
Märss
140675,00 7
----  
8460675,00 8----  
91108100,00 9----  
10Päll
Päll
-600450,00 10
----  
11-450225,00 11----  
12-420450,00 12----  
13Rumvolt
Pärsin
-130450,00 13
----  
14100450,00 14----  
15180675,00 15----  
16Barot
Riisalu
-20000,00 16
----  
17-430675,00 17----  
18460562,50 18----  
19Lindsaar
Sikk
1408100,00 19
----  
20660450,00 20----  
21-140112,50 21----  
22Vilgats
Ruus
4308100,00 22
----  
23-650225,00 23----  
24-550112,50 24----  
25Sirotin
Tali
80225,00 25
----  
26600675,00 26----  
27430450,00 27----  

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar