SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 19. september 2013

VILLU RÕÕMUKS II LOOSIPARTNERIGA ETAPP

Ranks

JÕGEVA BK VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

5 Table 24 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
18Ülis Riisalu & Mart Jäger116,0019260,42
29Ago Lindsaar & Sulev Märss111,0019257,81
37Kalle Ojassalu & Raivo Sikk106,0019255,21
42Ants Barot & Eduard Rumvolt104,0019254,17
56Villu Ojassalu & Mati Tali100,0019252,08
61Oleg Sirotin & Jan Vilgats97,0019250,52
74Jaan Sutt & Enn Päll91,0019247,40
810Endel Epro & Eino Ennist86,0019244,79
93Lembit Kapp & Ats Päll75,0019239,06
105Hillar Ruus & Hillar Sibul74,0019238,54
(printed at 19.09.2013 23:04:07 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134S-1NC6 -5044Oleg Sirotin & Jan VilgatsLembit Kapp & Ats Päll
584S-1ND5 -5044Hillar Ruus & Hillar SibulÜlis Riisalu & Mart Jäger
672S=NC6110 80Villu Ojassalu & Mati TaliKalle Ojassalu & Raivo Sikk
924S-2NC7 -10008Ago Lindsaar & Sulev MärssAnts Barot & Eduard Rumvolt
1044S-1NC6 -5044Endel Epro & Eino EnnistJaan Sutt & Enn Päll
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134Hx-1ESA100 26Oleg Sirotin & Jan VilgatsLembit Kapp & Ats Päll
585H-3ESA150 71Hillar Ruus & Hillar SibulÜlis Riisalu & Mart Jäger
675C-3WSK150 71Villu Ojassalu & Mati TaliKalle Ojassalu & Raivo Sikk
923S=SCK140 44Ago Lindsaar & Sulev MärssAnts Barot & Eduard Rumvolt
1044Sx-1SCA -20008Endel Epro & Eino EnnistJaan Sutt & Enn Päll
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132Hx-1SD10 -10044Oleg Sirotin & Jan VilgatsLembit Kapp & Ats Päll
584Sx=WH8 -79008Hillar Ruus & Hillar SibulÜlis Riisalu & Mart Jäger
671NT=WS4 -9062Villu Ojassalu & Mati TaliKalle Ojassalu & Raivo Sikk
922S+2WH2 -17026Ago Lindsaar & Sulev MärssAnts Barot & Eduard Rumvolt
1042H-1ND10 -5080Endel Epro & Eino EnnistJaan Sutt & Enn Päll
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S+1NH3650 80Ants Barot & Eduard RumvoltJaan Sutt & Enn Päll
613NT-3SH3 -30017Villu Ojassalu & Mati TaliOleg Sirotin & Jan Vilgats
786S-3NH8 -30017Kalle Ojassalu & Raivo SikkÜlis Riisalu & Mart Jäger
934S=NH2620 62Ago Lindsaar & Sulev MärssLembit Kapp & Ats Päll
1054S-1NH8 -10044Endel Epro & Eino EnnistHillar Ruus & Hillar Sibul
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242C-3ES7150 35Ants Barot & Eduard RumvoltJaan Sutt & Enn Päll
613NT-1SH4 -10008Villu Ojassalu & Mati TaliOleg Sirotin & Jan Vilgats
783NT=SH4600 62Kalle Ojassalu & Raivo SikkÜlis Riisalu & Mart Jäger
933NT+1SS2630 80Ago Lindsaar & Sulev MärssLembit Kapp & Ats Päll
1052NT+1SH5150 35Endel Epro & Eino EnnistHillar Ruus & Hillar Sibul
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S=ES5 -62017Ants Barot & Eduard RumvoltJaan Sutt & Enn Päll
612S+2ED2 -17044Villu Ojassalu & Mati TaliOleg Sirotin & Jan Vilgats
782S=EC2 -11080Kalle Ojassalu & Raivo SikkÜlis Riisalu & Mart Jäger
932S+1ES2 -14062Ago Lindsaar & Sulev MärssLembit Kapp & Ats Päll
1054S=ECA -62017Endel Epro & Eino EnnistHillar Ruus & Hillar Sibul
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354S=NC6620 62Lembit Kapp & Ats PällHillar Ruus & Hillar Sibul
722S+2NS7170 26Kalle Ojassalu & Raivo SikkAnts Barot & Eduard Rumvolt
814S=NC9620 62Ülis Riisalu & Mart JägerOleg Sirotin & Jan Vilgats
944S=NS2620 62Ago Lindsaar & Sulev MärssJaan Sutt & Enn Päll
1061S+2NC6140 08Endel Epro & Eino EnnistVillu Ojassalu & Mati Tali
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT+1NS5430 35Lembit Kapp & Ats PällHillar Ruus & Hillar Sibul
723NT+1NC2430 35Kalle Ojassalu & Raivo SikkAnts Barot & Eduard Rumvolt
813NT+1NSQ430 35Ülis Riisalu & Mart JägerOleg Sirotin & Jan Vilgats
944Cx-3EDJ500 80Ago Lindsaar & Sulev MärssJaan Sutt & Enn Päll
1063NT+1SH9430 35Endel Epro & Eino EnnistVillu Ojassalu & Mati Tali
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354S-1NH7 -5008Lembit Kapp & Ats PällHillar Ruus & Hillar Sibul
722S+2NH5170 53Kalle Ojassalu & Raivo SikkAnts Barot & Eduard Rumvolt
814S=NH3420 80Ülis Riisalu & Mart JägerOleg Sirotin & Jan Vilgats
942S+2NC9170 53Ago Lindsaar & Sulev MärssJaan Sutt & Enn Päll
1062S=ND4110 26Endel Epro & Eino EnnistVillu Ojassalu & Mati Tali
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
123S-2NC2 -20008Oleg Sirotin & Jan VilgatsAnts Barot & Eduard Rumvolt
462S=NS3110 62Jaan Sutt & Enn PällVillu Ojassalu & Mati Tali
833H-2WDQ200 80Ülis Riisalu & Mart JägerLembit Kapp & Ats Päll
954C=WHA -13035Ago Lindsaar & Sulev MärssHillar Ruus & Hillar Sibul
1073C+1WSA -13035Endel Epro & Eino EnnistKalle Ojassalu & Raivo Sikk
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
123Sx+1NH9630 80Oleg Sirotin & Jan VilgatsAnts Barot & Eduard Rumvolt
463NT+2WC3 -46008Jaan Sutt & Enn PällVillu Ojassalu & Mati Tali
835Sx-2NDA -30026Ülis Riisalu & Mart JägerLembit Kapp & Ats Päll
956D-2WSA100 62Ago Lindsaar & Sulev MärssHillar Ruus & Hillar Sibul
1074NT-1ES550 44Endel Epro & Eino EnnistKalle Ojassalu & Raivo Sikk
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
122NT-2S*H4 -20008Oleg Sirotin & Jan VilgatsAnts Barot & Eduard Rumvolt
462Hx-3WC5500 80Jaan Sutt & Enn PällVillu Ojassalu & Mati Tali
831NT=N*C290 44Ülis Riisalu & Mart JägerLembit Kapp & Ats Päll
952NT-2W*H2100 62Ago Lindsaar & Sulev MärssHillar Ruus & Hillar Sibul
1072C=ED5 -9026Endel Epro & Eino EnnistKalle Ojassalu & Raivo Sikk
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144H-1SD6 -10035Oleg Sirotin & Jan VilgatsJaan Sutt & Enn Päll
232H=SD6110 62Ants Barot & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ats Päll
574Hx-1SD6 -20008Hillar Ruus & Hillar SibulKalle Ojassalu & Raivo Sikk
963H=SD2140 80Ago Lindsaar & Sulev MärssVillu Ojassalu & Mati Tali
1083H-1SD6 -10035Endel Epro & Eino EnnistÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
142H-1ES550 71Oleg Sirotin & Jan VilgatsJaan Sutt & Enn Päll
231NT=WH4 -9044Ants Barot & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ats Päll
571NT+3WH5 -18008Hillar Ruus & Hillar SibulKalle Ojassalu & Raivo Sikk
962NT-1WC250 71Ago Lindsaar & Sulev MärssVillu Ojassalu & Mati Tali
1082NT+1WC4 -15026Endel Epro & Eino EnnistÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S=SH10620 71Oleg Sirotin & Jan VilgatsJaan Sutt & Enn Päll
233NT-1NC5 -10017Ants Barot & Eduard RumvoltLembit Kapp & Ats Päll
574S-1SH10 -10017Hillar Ruus & Hillar SibulKalle Ojassalu & Raivo Sikk
964S=NS2620 71Ago Lindsaar & Sulev MärssVillu Ojassalu & Mati Tali
1082S+1SH10140 44Endel Epro & Eino EnnistÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
251NT+2NH3150 62Ants Barot & Eduard RumvoltHillar Ruus & Hillar Sibul
343NT=NH3400 80Lembit Kapp & Ats PällJaan Sutt & Enn Päll
685D-2SH3 -10008Villu Ojassalu & Mati TaliÜlis Riisalu & Mart Jäger
973D+1NCK130 44Ago Lindsaar & Sulev MärssKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1013D=SH6110 26Endel Epro & Eino EnnistOleg Sirotin & Jan Vilgats
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT=NC9400 53Ants Barot & Eduard RumvoltHillar Ruus & Hillar Sibul
344H-1SS2 -5017Lembit Kapp & Ats PällJaan Sutt & Enn Päll
683NT=NH2400 53Villu Ojassalu & Mati TaliÜlis Riisalu & Mart Jäger
973NT-1NC3 -5017Ago Lindsaar & Sulev MärssKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1014H=SS3420 80Endel Epro & Eino EnnistOleg Sirotin & Jan Vilgats
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT-3WH6150 80Ants Barot & Eduard RumvoltHillar Ruus & Hillar Sibul
342Sx-2SD9 -50008Lembit Kapp & Ats PällJaan Sutt & Enn Päll
681S=SD980 44Villu Ojassalu & Mati TaliÜlis Riisalu & Mart Jäger
972NT-2WH2100 62Ago Lindsaar & Sulev MärssKalle Ojassalu & Raivo Sikk
1013Hx-1NDA -20026Endel Epro & Eino EnnistOleg Sirotin & Jan Vilgats
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
362H-1SD9 -5062Lembit Kapp & Ats PällVillu Ojassalu & Mati Tali
452NT=NH6120 80Jaan Sutt & Enn PällHillar Ruus & Hillar Sibul
713H-2SD9 -10026Kalle Ojassalu & Raivo SikkOleg Sirotin & Jan Vilgats
984H-2SD9 -10026Ago Lindsaar & Sulev MärssÜlis Riisalu & Mart Jäger
1024H-2SD9 -10026Endel Epro & Eino EnnistAnts Barot & Eduard Rumvolt
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
364H+1EH6 -65008Lembit Kapp & Ats PällVillu Ojassalu & Mati Tali
452H+2ES10 -17053Jaan Sutt & Enn PällHillar Ruus & Hillar Sibul
712H+2ES10 -17053Kalle Ojassalu & Raivo SikkOleg Sirotin & Jan Vilgats
984H=EDK -62026Ago Lindsaar & Sulev MärssÜlis Riisalu & Mart Jäger
1024H-1WDQ100 80Endel Epro & Eino EnnistAnts Barot & Eduard Rumvolt
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363NT=EHJ -40008Lembit Kapp & Ats PällVillu Ojassalu & Mati Tali
452NT=EDQ -12026Jaan Sutt & Enn PällHillar Ruus & Hillar Sibul
713NT-2WC10100 71Kalle Ojassalu & Raivo SikkOleg Sirotin & Jan Vilgats
983NT-1ED850 44Ago Lindsaar & Sulev MärssÜlis Riisalu & Mart Jäger
1023NT-2EC2100 71Endel Epro & Eino EnnistAnts Barot & Eduard Rumvolt
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
475Cx-2SS8 -30062Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Raivo Sikk
563NT+1WH6 -63017Hillar Ruus & Hillar SibulVillu Ojassalu & Mati Tali
823NT+1EC4 -63017Ülis Riisalu & Mart JägerAnts Barot & Eduard Rumvolt
914H=ED2 -62044Ago Lindsaar & Sulev MärssOleg Sirotin & Jan Vilgats
1033D+2EH9 -15080Endel Epro & Eino EnnistLembit Kapp & Ats Päll
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
477NT-3ND10 -30008Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Raivo Sikk
566H+1NH51460 26Hillar Ruus & Hillar SibulVillu Ojassalu & Mati Tali
827NT=ND82220 80Ülis Riisalu & Mart JägerAnts Barot & Eduard Rumvolt
917H=NS22210 62Ago Lindsaar & Sulev MärssOleg Sirotin & Jan Vilgats
1036NT+1ND101470 44Endel Epro & Eino EnnistLembit Kapp & Ats Päll
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
473NT+1NH10430 53Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Raivo Sikk
563NT+1NCA430 53Hillar Ruus & Hillar SibulVillu Ojassalu & Mati Tali
823NT+2NCK460 80Ülis Riisalu & Mart JägerAnts Barot & Eduard Rumvolt
914S-2NCA -10008Ago Lindsaar & Sulev MärssOleg Sirotin & Jan Vilgats
1033NT=NCA400 26Endel Epro & Eino EnnistLembit Kapp & Ats Päll

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 OLEG SIROTIN & JAN VILGATS PAIR 2 ANTS BAROT & EDUARD RUMVOLT 
VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 97/192 Score 50,52% Top 8 MPs 104/192 Score 54,17% 
Session Rank 6 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Päll
-50450,00 1Lindsaar
Märss
1008100,00 
2100225,00 2-140450,00 
3-100450,00 3170675,00 
4Ojassalu
Tali
300787,50 4Sutt
Päll
6508100,00 
51008100,00 5150337,50 
6170450,00 6-620112,50 
7Riisalu
Jäger
-620225,00 7Ojassalu
Sikk
-170675,00 
8-430562,50 8-430562,50 
9-42000,00 9-170337,50 
10Barot
Rumvolt
-20000,00 10Sirotin
Vilgats
2008100,00 
116308100,00 11-63000,00 
12-20000,00 122008100,00 
13Sutt
Päll
-100337,50 13Kapp
Päll
110675,00 
1450787,50 14-90450,00 
15620787,50 15-100112,50 
16Epro
Ennist
-110675,00 16Ruus
Sibul
150675,00 
17-42000,00 17400562,50 
18200675,00 181508100,00 
19Ojassalu
Sikk
100675,00 19Epro
Ennist
100675,00 
20170337,50 20-10000,00 
21-100112,50 21-100112,50 
22Lindsaar
Märss
620450,00 22Riisalu
Jäger
630787,50 
23-2210225,00 23-222000,00 
241008100,00 24-46000,00 

PAIR 3 LEMBIT KAPP & ATS PÄLL PAIR 4 JAAN SUTT & ENN PÄLL 
VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 75/192 Score 39,06% Top 8 MPs 91/192 Score 47,40% 
Session Rank 9 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Vilgats
50450,00 1Epro
Ennist
50450,00 
2-100675,00 22008100,00 
3100450,00 35000,00 
4Lindsaar
Märss
-620225,00 4Barot
Rumvolt
-65000,00 
5-63000,00 5-150562,50 
6140225,00 6620787,50 
7Ruus
Sibul
620675,00 7Lindsaar
Märss
-620225,00 
8430337,50 8-50000,00 
9-5000,00 9-170337,50 
10Riisalu
Jäger
-20000,00 10Ojassalu
Tali
110675,00 
11300675,00 11-46000,00 
12-90450,00 125008100,00 
13Barot
Rumvolt
-110225,00 13Sirotin
Vilgats
100562,50 
1490450,00 14-50112,50 
15100787,50 15-620112,50 
16Sutt
Päll
4008100,00 16Kapp
Päll
-40000,00 
17-50112,50 1750787,50 
18-50000,00 185008100,00 
19Ojassalu
Tali
-50675,00 19Ruus
Sibul
1208100,00 
20-65000,00 20-170562,50 
21-40000,00 21-120225,00 
22Epro
Ennist
15000,00 22Ojassalu
Sikk
-300675,00 
23-1470450,00 23-30000,00 
24-400675,00 24430562,50 

PAIR 5 HILLAR RUUS & HILLAR SIBUL PAIR 6 VILLU OJASSALU & MATI TALI 
VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 74/192 Score 38,54% Top 8 MPs 100/192 Score 52,08% 
Session Rank 10 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Riisalu
Jäger
-50450,00 1Ojassalu
Sikk
1108100,00 
2150787,50 2150787,50 
3-79000,00 3-90675,00 
4Epro
Ennist
100450,00 4Sirotin
Vilgats
-300112,50 
5-150562,50 5-10000,00 
6620787,50 6-170450,00 
7Kapp
Päll
-620225,00 7Epro
Ennist
-1408100,00 
8-430562,50 8-430562,50 
9508100,00 9-110675,00 
10Lindsaar
Märss
130562,50 10Sutt
Päll
-110225,00 
11-100225,00 114608100,00 
12-100225,00 12-50000,00 
13Ojassalu
Sikk
-20000,00 13Lindsaar
Märss
-14000,00 
14-18000,00 14-50112,50 
15-100112,50 15-620112,50 
16Barot
Rumvolt
-150225,00 16Riisalu
Jäger
-10000,00 
17-400337,50 17400562,50 
18-15000,00 1880450,00 
19Sutt
Päll
-12000,00 19Kapp
Päll
50225,00 
20170337,50 206508100,00 
21120675,00 214008100,00 
22Ojassalu
Tali
-630112,50 22Ruus
Sibul
630787,50 
231460225,00 23-1460675,00 
24430562,50 24-430337,50 

PAIR 7 KALLE OJASSALU & RAIVO SIKK PAIR 8 ÜLIS RIISALU & MART JÄGER 
VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 106/192 Score 55,21% Top 8 MPs 116/192 Score 60,42% 
Session Rank 3 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Tali
-11000,00 1Ruus
Sibul
50450,00 
2-150112,50 2-150112,50 
390225,00 37908100,00 
4Riisalu
Jäger
-300112,50 4Ojassalu
Sikk
300787,50 
5600675,00 5-600225,00 
6-1108100,00 611000,00 
7Barot
Rumvolt
170225,00 7Sirotin
Vilgats
620675,00 
8430337,50 8430337,50 
9170562,50 94208100,00 
10Epro
Ennist
130562,50 10Kapp
Päll
2008100,00 
11-50450,00 11-300225,00 
1290675,00 1290450,00 
13Ruus
Sibul
2008100,00 13Epro
Ennist
100562,50 
141808100,00 14150675,00 
15100787,50 15-140450,00 
16Lindsaar
Märss
-130450,00 16Ojassalu
Tali
1008100,00 
1750787,50 17-400337,50 
18-100225,00 18-80450,00 
19Sirotin
Vilgats
-100225,00 19Lindsaar
Märss
100675,00 
20-170562,50 20620675,00 
21100787,50 21-50450,00 
22Sutt
Päll
300225,00 22Barot
Rumvolt
-630112,50 
233008100,00 2322208100,00 
24-430337,50 244608100,00 

PAIR 9 AGO LINDSAAR & SULEV MÄRSS PAIR 10 ENDEL EPRO & EINO ENNIST 
VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 VILLU RÕÕMUKS II 19/09/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 111/192 Score 57,81% Top 8 MPs 86/192 Score 44,79% 
Session Rank 2 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Barot
Rumvolt
-10000,00 1Sutt
Päll
-50450,00 
2140450,00 2-20000,00 
3-170225,00 3-508100,00 
4Kapp
Päll
620675,00 4Ruus
Sibul
-100450,00 
56308100,00 5150337,50 
6-140675,00 6-620112,50 
7Sutt
Päll
620675,00 7Ojassalu
Tali
14000,00 
85008100,00 8430337,50 
9170562,50 9110225,00 
10Ruus
Sibul
-130337,50 10Ojassalu
Sikk
-130337,50 
11100675,00 1150450,00 
12100675,00 12-90225,00 
13Ojassalu
Tali
1408100,00 13Riisalu
Jäger
-100337,50 
1450787,50 14-150225,00 
15620787,50 15140450,00 
16Ojassalu
Sikk
130450,00 16Sirotin
Vilgats
110225,00 
17-50112,50 174208100,00 
18100675,00 18-200225,00 
19Riisalu
Jäger
-100225,00 19Barot
Rumvolt
-100225,00 
20-620225,00 201008100,00 
2150450,00 21100787,50 
22Sirotin
Vilgats
-620450,00 22Kapp
Päll
-1508100,00 
232210675,00 231470450,00 
24-10000,00 24400225,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar