SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

neljapäev, 6. detsember 2018

PAARIDE MV 5 ETAPP

Ranks

JOGEVA BK PAARIDE MV 5 6.12.2018

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

6 Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 162 of 162 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
110Arnold Kivik & Ülis Riisalu27167,0027061,85
26Lauri Naber & Mirjam Iher27158,0027058,52
37Allar Padari & Toivo Jullis27155,0027057,41
412Elo-maria Pauman & Kati Iher27154,0027057,04
52Enn Päll & Jaan Sutt27150,0027055,56
69Hillar Ruus & Lembit Kapp27147,0027054,44
73Ats Päll & Hillar Sibul27127,0027047,04
8=4Kalle Ojassalu & Jüri Meksun27121,0027044,81
8=5Oleg Sirotin & Adeele Krigul27121,0027044,81
101Ain Maantee & Sulev Märss27115,0027042,59
1111Mati Tali & Raivo Sikk27110,0027040,74
128Eduard Rumvolt & Villu Kärmas2795,0027035,19

(printed 21:50:34 6.12.2018 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194H-1WSK50 73Ain Maantee & Sulev MärssHillar Ruus & Lembit Kapp
3124H-1WDK50 73Ats Päll & Hillar SibulElo-maria Pauman & Kati Iher
583H=WSK 14028Oleg Sirotin & Adeele KrigulEduard Rumvolt & Villu Kärmas
644H-1WSK50 73Lauri Naber & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1024H-1WDK50 73Arnold Kivik & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
1174Sx-5SHA 1100010Mati Tali & Raivo SikkAllar Padari & Toivo Jullis
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192D-1WS1050 100Ain Maantee & Sulev MärssHillar Ruus & Lembit Kapp
3122S+1EH6 14028Ats Päll & Hillar SibulElo-maria Pauman & Kati Iher
582D=WH9 9073Oleg Sirotin & Adeele KrigulEduard Rumvolt & Villu Kärmas
643S=WCK 14028Lauri Naber & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1021D+1WD3 9073Arnold Kivik & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
1173S=EC10 14028Mati Tali & Raivo SikkAllar Padari & Toivo Jullis
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
191NT=SH390 46Ain Maantee & Sulev MärssHillar Ruus & Lembit Kapp
3122H=ES3 110010Ats Päll & Hillar SibulElo-maria Pauman & Kati Iher
581NT+1SH5120 91Oleg Sirotin & Adeele KrigulEduard Rumvolt & Villu Kärmas
641NT+1SH4120 91Lauri Naber & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1022H-1WD7100 64Arnold Kivik & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
1171NT-1SSJ 5028Mati Tali & Raivo SikkAllar Padari & Toivo Jullis
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT=EC4 60073Enn Päll & Jaan SuttAin Maantee & Sulev Märss
693NT+1WS2 63028Lauri Naber & Mirjam IherHillar Ruus & Lembit Kapp
753NT+2WH9 660010Allar Padari & Toivo JullisOleg Sirotin & Adeele Krigul
1033NT=EC3 60073Arnold Kivik & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
1183NT=WS2 60073Mati Tali & Raivo SikkEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1243NT=WC6 60073Elo-maria Pauman & Kati IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT=NC10600 100Enn Päll & Jaan SuttAin Maantee & Sulev Märss
693Sx-1SD5 20046Lauri Naber & Mirjam IherHillar Ruus & Lembit Kapp
754S-3SD5 30019Allar Padari & Toivo JullisOleg Sirotin & Adeele Krigul
1032S=SH6110 64Arnold Kivik & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
1183NT-3NH10 30019Mati Tali & Raivo SikkEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1243Hx-3EC2500 82Elo-maria Pauman & Kati IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212NT-1E*SJ100 64Enn Päll & Jaan SuttAin Maantee & Sulev Märss
693NT-1N*DK 5028Lauri Naber & Mirjam IherHillar Ruus & Lembit Kapp
752NT=N*DK120 100Allar Padari & Toivo JullisOleg Sirotin & Adeele Krigul
1034S-2SD7 100010Arnold Kivik & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
1182D-1ES10100 64Mati Tali & Raivo SikkEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1242D-1EC3100 64Elo-maria Pauman & Kati IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323NT-1WS9100 91Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
711NT+1WSJ 12055Allar Padari & Toivo JullisAin Maantee & Sulev Märss
862D-2SSA 20019Eduard Rumvolt & Villu KärmasLauri Naber & Mirjam Iher
1043NT-1ESJ100 91Arnold Kivik & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1192NT=ES3 12055Mati Tali & Raivo SikkHillar Ruus & Lembit Kapp
1252Dx-1SH6 20019Elo-maria Pauman & Kati IherOleg Sirotin & Adeele Krigul
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
324H=SC7420 19Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
714H+1NHJ450 73Allar Padari & Toivo JullisAin Maantee & Sulev Märss
864H=SDK420 19Eduard Rumvolt & Villu KärmasLauri Naber & Mirjam Iher
1044H+1NS3450 73Arnold Kivik & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1193NT+1NC2430 46Mati Tali & Raivo SikkHillar Ruus & Lembit Kapp
1254H+2SC3480 100Elo-maria Pauman & Kati IherOleg Sirotin & Adeele Krigul
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322Sx+2ED2 1070010Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
714S=EH4 62037Allar Padari & Toivo JullisAin Maantee & Sulev Märss
862S+2ED2 17082Eduard Rumvolt & Villu KärmasLauri Naber & Mirjam Iher
1042S+2WD5 17082Arnold Kivik & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1194S=EH6 62037Mati Tali & Raivo SikkHillar Ruus & Lembit Kapp
1253S+1ED5 17082Elo-maria Pauman & Kati IherOleg Sirotin & Adeele Krigul
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
434Sx=WDK 790010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
6123NT=NHA600 100Lauri Naber & Mirjam IherElo-maria Pauman & Kati Iher
824D-2NS9 20037Eduard Rumvolt & Villu KärmasEnn Päll & Jaan Sutt
973D=NS9110 82Hillar Ruus & Lembit KappAllar Padari & Toivo Jullis
1055D-2SC5 20037Arnold Kivik & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Adeele Krigul
1114D-1NS9 10064Mati Tali & Raivo SikkAin Maantee & Sulev Märss
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
434Sx-3SHQ 500010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
6123NT-4ED8200 82Lauri Naber & Mirjam IherElo-maria Pauman & Kati Iher
824H=WDQ 42028Eduard Rumvolt & Villu KärmasEnn Päll & Jaan Sutt
974S-2SHQ 10055Hillar Ruus & Lembit KappAllar Padari & Toivo Jullis
1055Cx-4ED9800 100Arnold Kivik & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Adeele Krigul
1114D-2NH8 10055Mati Tali & Raivo SikkAin Maantee & Sulev Märss
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433NT=ES2 40046Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
6123NT=ED5 40046Lauri Naber & Mirjam IherElo-maria Pauman & Kati Iher
821NT+3WC3 18082Eduard Rumvolt & Villu KärmasEnn Päll & Jaan Sutt
973NT+1ES2 430010Hillar Ruus & Lembit KappAllar Padari & Toivo Jullis
1053NT=ED2 40046Arnold Kivik & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Adeele Krigul
1111NT+2ES6 150100Mati Tali & Raivo SikkAin Maantee & Sulev Märss
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
185D=NH4600 010Ain Maantee & Sulev MärssEduard Rumvolt & Villu Kärmas
544NT+1NC2660 55Oleg Sirotin & Adeele KrigulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
936NT=NSK1440 100Hillar Ruus & Lembit KappAts Päll & Hillar Sibul
1064NT=NH4630 28Arnold Kivik & Ülis RiisaluLauri Naber & Mirjam Iher
1126D=SHK1370 82Mati Tali & Raivo SikkEnn Päll & Jaan Sutt
1273NT+2NS2660 55Elo-maria Pauman & Kati IherAllar Padari & Toivo Jullis
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183S=NCA140 64Ain Maantee & Sulev MärssEduard Rumvolt & Villu Kärmas
541NT+2ED3 15019Oleg Sirotin & Adeele KrigulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
933S+1NH9170 100Hillar Ruus & Lembit KappAts Päll & Hillar Sibul
1063C-3EHA150 82Arnold Kivik & Ülis RiisaluLauri Naber & Mirjam Iher
1121NT+2ED5 15019Mati Tali & Raivo SikkEnn Päll & Jaan Sutt
1271NT=ED3 9046Elo-maria Pauman & Kati IherAllar Padari & Toivo Jullis
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184H=WH2 42028Ain Maantee & Sulev MärssEduard Rumvolt & Villu Kärmas
542NT+1ED3 15082Oleg Sirotin & Adeele KrigulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
932H+1WDJ 140100Hillar Ruus & Lembit KappAts Päll & Hillar Sibul
1063NT+3ED3 490010Arnold Kivik & Ülis RiisaluLauri Naber & Mirjam Iher
1122H+2WS7 17064Mati Tali & Raivo SikkEnn Päll & Jaan Sutt
1273NT=ED3 40046Elo-maria Pauman & Kati IherAllar Padari & Toivo Jullis
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144H=WD2 62028Ain Maantee & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
293H+2WD2 20064Enn Päll & Jaan SuttHillar Ruus & Lembit Kapp
653H+2ECQ 20064Lauri Naber & Mirjam IherOleg Sirotin & Adeele Krigul
1075C-3SD6 150100Arnold Kivik & Ülis RiisaluAllar Padari & Toivo Jullis
1133NT+2EC10 660010Mati Tali & Raivo SikkAts Päll & Hillar Sibul
1282H+3WD2 20064Elo-maria Pauman & Kati IherEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144H+1ECQ 45046Ain Maantee & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
294Sx-4SH6 800010Enn Päll & Jaan SuttHillar Ruus & Lembit Kapp
653H+2ECQ 20082Lauri Naber & Mirjam IherOleg Sirotin & Adeele Krigul
1074H+1ECQ 45046Arnold Kivik & Ülis RiisaluAllar Padari & Toivo Jullis
1135H=WC10 45046Mati Tali & Raivo SikkAts Päll & Hillar Sibul
1284H-2ECQ100 100Elo-maria Pauman & Kati IherEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
141NT+2EH3 15028Ain Maantee & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
291NT-1EH350 82Enn Päll & Jaan SuttHillar Ruus & Lembit Kapp
651NT+2EH3 15028Lauri Naber & Mirjam IherOleg Sirotin & Adeele Krigul
1071NT+2EH3 15028Arnold Kivik & Ülis RiisaluAllar Padari & Toivo Jullis
1131NT+1ES10 12064Mati Tali & Raivo SikkAts Päll & Hillar Sibul
1283NT-3WH4150 100Elo-maria Pauman & Kati IherEduard Rumvolt & Villu Kärmas
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT-1EC3100 82Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Adeele Krigul
314S=ED6 62046Ats Päll & Hillar SibulAin Maantee & Sulev Märss
764S+1ES4 650010Allar Padari & Toivo JullisLauri Naber & Mirjam Iher
9124S=ED8 62046Hillar Ruus & Lembit KappElo-maria Pauman & Kati Iher
1085Dx-2EH2500 100Arnold Kivik & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1144S=WD8 62046Mati Tali & Raivo SikkKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
252NT-1SD5 10064Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Adeele Krigul
314H-2SC6 20028Ats Päll & Hillar SibulAin Maantee & Sulev Märss
763S=NH5140 82Allar Padari & Toivo JullisLauri Naber & Mirjam Iher
9123H-2SC6 20028Hillar Ruus & Lembit KappElo-maria Pauman & Kati Iher
1082S+2NH6170 100Arnold Kivik & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1144S-2NC2 20028Mati Tali & Raivo SikkKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
251S+2SCK140 100Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Adeele Krigul
312S=SCK110 82Ats Päll & Hillar SibulAin Maantee & Sulev Märss
763S-1SCK 10055Allar Padari & Toivo JullisLauri Naber & Mirjam Iher
9124S-2SCK 200010Hillar Ruus & Lembit KappElo-maria Pauman & Kati Iher
1084S-1SH4 10055Arnold Kivik & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1142C+1WS10 11028Mati Tali & Raivo SikkKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
361NT+2E*S3 15019Ats Päll & Hillar SibulLauri Naber & Mirjam Iher
421S-1NDA 5073Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
871NT+1W*D3 12046Eduard Rumvolt & Villu KärmasAllar Padari & Toivo Jullis
1091S=NDA80 100Arnold Kivik & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp
1151NT-1N*H9 5073Mati Tali & Raivo SikkOleg Sirotin & Adeele Krigul
1211NT+2E*C3 15019Elo-maria Pauman & Kati IherAin Maantee & Sulev Märss
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363NT+1SD5630 64Ats Päll & Hillar SibulLauri Naber & Mirjam Iher
423NT+1NH8630 64Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
873NT-3NC3 30028Eduard Rumvolt & Villu KärmasAllar Padari & Toivo Jullis
1093NT+2NS5660 100Arnold Kivik & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp
1156Hx-2NC3 500010Mati Tali & Raivo SikkOleg Sirotin & Adeele Krigul
1213NT+1SC10630 64Elo-maria Pauman & Kati IherAin Maantee & Sulev Märss
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
362S-1ND2 5073Ats Päll & Hillar SibulLauri Naber & Mirjam Iher
422NT-1NH10 5073Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
872NT-2SD4 10028Eduard Rumvolt & Villu KärmasAllar Padari & Toivo Jullis
1093NT-2NH9 10028Arnold Kivik & Ülis RiisaluHillar Ruus & Lembit Kapp
1151NT=SS1090 100Mati Tali & Raivo SikkOleg Sirotin & Adeele Krigul
1212NT-2SD4 10028Elo-maria Pauman & Kati IherAin Maantee & Sulev Märss
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
472S=ED2 11055Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAllar Padari & Toivo Jullis
534S=EC6 620010Oleg Sirotin & Adeele KrigulAts Päll & Hillar Sibul
983NT-2E*DQ200 100Hillar Ruus & Lembit KappEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1011NT-2N*S10 10082Arnold Kivik & Ülis RiisaluAin Maantee & Sulev Märss
1162S+1EC6 14028Mati Tali & Raivo SikkLauri Naber & Mirjam Iher
1222S=EC3 11055Elo-maria Pauman & Kati IherEnn Päll & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
473NT-3SS4 300010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAllar Padari & Toivo Jullis
533NT-2NH4 20037Oleg Sirotin & Adeele KrigulAts Päll & Hillar Sibul
982NT=SC10120 100Hillar Ruus & Lembit KappEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1013NT-1NH3 10073Arnold Kivik & Ülis RiisaluAin Maantee & Sulev Märss
1162H-1NC4 10073Mati Tali & Raivo SikkLauri Naber & Mirjam Iher
1223NT-2NH3 20037Elo-maria Pauman & Kati IherEnn Päll & Jaan Sutt
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
474S+1NH10450 55Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAllar Padari & Toivo Jullis
534S+2ND7480 100Oleg Sirotin & Adeele KrigulAts Päll & Hillar Sibul
984S+1NS9450 55Hillar Ruus & Lembit KappEduard Rumvolt & Villu Kärmas
1014S+1NS9450 55Arnold Kivik & Ülis RiisaluAin Maantee & Sulev Märss
1164NT-1NH10 50010Mati Tali & Raivo SikkLauri Naber & Mirjam Iher
1224S+1NHJ450 55Elo-maria Pauman & Kati IherEnn Päll & Jaan Sutt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 AIN MAANTEE-SULEV MÄRSS PAIR 2 ENN PÄLL-JAAN SUTT 
PAARIDE MV 5 06/12/2018 PAARIDE MV 5 06/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 115 Max 270 Score 42,59% MPs 150 Max 270 Score 55,56% 
Session Rank 10 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ruus
Kapp
50770,00 1Kivik
Riisalu
-50330,00 
25010100,00 290330,00 
390440,00 3-100440,00 
4Päll
Sutt
600330,00 4Maantee
Märss
-600770,00 
5-60000,00 560010100,00 
6-100440,00 6100660,00 
7Padari
Jullis
120550,00 7Päll
Sibul
-100110,00 
8-450330,00 8-420990,00 
9620770,00 9107010100,00 
10Tali
Sikk
100440,00 10Rumvolt
Kärmas
200770,00 
11100550,00 11420880,00 
1215000,00 12180220,00 
13Rumvolt
Kärmas
60000,00 13Tali
Sikk
-1370220,00 
14140660,00 14150990,00 
15-420220,00 15170440,00 
16Ojassalu
Meksun
-620220,00 16Ruus
Kapp
-200660,00 
17-450440,00 17-80000,00 
18-150220,00 1850880,00 
19Päll
Sibul
620660,00 19Sirotin
Krigul
100880,00 
20200880,00 20-100660,00 
21-110220,00 2114010100,00 
22Pauman
Iher
150990,00 22Ojassalu
Meksun
50330,00 
23-630440,00 23-630440,00 
24100880,00 2450330,00 
25Kivik
Riisalu
100220,00 25Pauman
Iher
110550,00 
26100330,00 26200770,00 
27-450550,00 27-450550,00 

PAIR 3 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL PAIR 4 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN 
PAARIDE MV 5 06/12/2018 PAARIDE MV 5 06/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 127 Max 270 Score 47,04% MPs 121 Max 270 Score 44,81% 
Session Rank 7 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Pauman
Iher
50770,00 1Naber
Iher
-50330,00 
2-140220,00 2140880,00 
3-11000,00 3-120110,00 
4Kivik
Riisalu
600330,00 4Pauman
Iher
600330,00 
5-110440,00 5-500220,00 
610010100,00 6-100440,00 
7Päll
Sutt
100990,00 7Kivik
Riisalu
-100110,00 
8420110,00 8-450330,00 
9-107000,00 9170220,00 
10Ojassalu
Meksun
79010100,00 10Päll
Sibul
-79000,00 
1150010100,00 11-50000,00 
12400660,00 12-400440,00 
13Ruus
Kapp
-144000,00 13Sirotin
Krigul
-660550,00 
14-17000,00 14150990,00 
1514000,00 15150220,00 
16Tali
Sikk
66010100,00 16Maantee
Märss
620880,00 
17450660,00 17450660,00 
18120440,00 18150880,00 
19Maantee
Märss
-620440,00 19Tali
Sikk
620660,00 
20-200220,00 20200880,00 
21110880,00 21110880,00 
22Naber
Iher
-150110,00 22Päll
Sutt
-50770,00 
23630660,00 23630660,00 
24-50770,00 24-50770,00 
25Sirotin
Krigul
62010100,00 25Padari
Jullis
-110550,00 
26200770,00 26-30000,00 
27-48000,00 27450550,00 

PAIR 5 OLEG SIROTIN-ADEELE KRIGUL PAIR 6 LAURI NABER-MIRJAM IHER 
PAARIDE MV 5 06/12/2018 PAARIDE MV 5 06/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 121 Max 270 Score 44,81% MPs 158 Max 270 Score 58,52% 
Session Rank 8 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Rumvolt
Kärmas
-140220,00 1Ojassalu
Meksun
50770,00 
2-90770,00 2-140220,00 
3120990,00 3120990,00 
4Padari
Jullis
66010100,00 4Ruus
Kapp
-630220,00 
5300990,00 5-200440,00 
6-12000,00 6-50220,00 
7Pauman
Iher
200990,00 7Rumvolt
Kärmas
200990,00 
8-48000,00 8-420990,00 
9170220,00 9170220,00 
10Kivik
Riisalu
200770,00 10Pauman
Iher
60010100,00 
11-80000,00 11200880,00 
12400660,00 12-400440,00 
13Ojassalu
Meksun
660550,00 13Kivik
Riisalu
-630880,00 
14-150110,00 14-150220,00 
15-150880,00 1549010100,00 
16Naber
Iher
200440,00 16Sirotin
Krigul
-200660,00 
17200220,00 17-200880,00 
18150880,00 18-150220,00 
19Päll
Sutt
-100220,00 19Padari
Jullis
65010100,00 
20100440,00 20-140220,00 
21-14000,00 21100550,00 
22Tali
Sikk
50330,00 22Päll
Sibul
150990,00 
2350010100,00 23-630440,00 
24-9000,00 2450330,00 
25Päll
Sibul
-62000,00 25Tali
Sikk
140880,00 
26-200330,00 26100330,00 
2748010100,00 275010100,00 

PAIR 7 ALLAR PADARI-TOIVO JULLIS PAIR 8 EDUARD RUMVOLT-VILLU KÄRMAS 
PAARIDE MV 5 06/12/2018 PAARIDE MV 5 06/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 155 Max 270 Score 57,41% MPs 95 Max 270 Score 35,19% 
Session Rank 3 Session Rank 12 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tali
Sikk
110010100,00 1Sirotin
Krigul
140880,00 
2140880,00 290330,00 
350880,00 3-120110,00 
4Sirotin
Krigul
-66000,00 4Tali
Sikk
600330,00 
5-300110,00 5300990,00 
612010100,00 6-100440,00 
7Maantee
Märss
-120550,00 7Naber
Iher
-200110,00 
8450770,00 8420110,00 
9-620330,00 9-170880,00 
10Ruus
Kapp
-110220,00 10Päll
Sutt
-200330,00 
11100550,00 11-420220,00 
1243010100,00 12-180880,00 
13Pauman
Iher
-660550,00 13Maantee
Märss
-60010100,00 
1490660,00 14-140440,00 
15400660,00 15420880,00 
16Kivik
Riisalu
15000,00 16Pauman
Iher
200440,00 
17450660,00 17-10000,00 
18150880,00 18-15000,00 
19Naber
Iher
-65000,00 19Kivik
Riisalu
-50000,00 
20140880,00 20-17000,00 
21-100550,00 21100550,00 
22Rumvolt
Kärmas
120660,00 22Padari
Jullis
-120440,00 
23300880,00 23-300220,00 
24100880,00 24-100220,00 
25Ojassalu
Meksun
110550,00 25Ruus
Kapp
-20000,00 
2630010100,00 26-12000,00 
27-450550,00 27-450550,00 

PAIR 9 HILLAR RUUS-LEMBIT KAPP PAIR 10 ARNOLD KIVIK-ÜLIS RIISALU 
PAARIDE MV 5 06/12/2018 PAARIDE MV 5 06/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 147 Max 270 Score 54,44% MPs 167 Max 270 Score 61,85% 
Session Rank 6 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Maantee
Märss
-50330,00 1Päll
Sutt
50770,00 
2-5000,00 2-90770,00 
3-90660,00 3100660,00 
4Naber
Iher
630880,00 4Päll
Sibul
-600770,00 
5200660,00 5110660,00 
650880,00 6-10000,00 
7Tali
Sikk
120550,00 7Ojassalu
Meksun
100990,00 
8-430660,00 8450770,00 
9620770,00 9-170880,00 
10Padari
Jullis
110880,00 10Sirotin
Krigul
-200330,00 
11-100550,00 1180010100,00 
12-43000,00 12-400440,00 
13Päll
Sibul
144010100,00 13Naber
Iher
630220,00 
1417010100,00 14150880,00 
15-14010100,00 15-49000,00 
16Päll
Sutt
200440,00 16Padari
Jullis
-15010100,00 
1780010100,00 17-450440,00 
18-50220,00 18-150220,00 
19Pauman
Iher
-620440,00 19Rumvolt
Kärmas
50010100,00 
20-200220,00 2017010100,00 
21-20000,00 21-100550,00 
22Kivik
Riisalu
-8000,00 22Ruus
Kapp
8010100,00 
23-66000,00 2366010100,00 
24100880,00 24-100220,00 
25Rumvolt
Kärmas
20010100,00 25Maantee
Märss
-100880,00 
2612010100,00 26-100770,00 
27450550,00 27450550,00 

PAIR 11 MATI TALI-RAIVO SIKK PAIR 12 ELO-MARIA PAUMAN-KATI IHER 
PAARIDE MV 5 06/12/2018 PAARIDE MV 5 06/12/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 110 Max 270 Score 40,74% MPs 154 Max 270 Score 57,04% 
Session Rank 11 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Padari
Jullis
-110000,00 1Päll
Sibul
-50330,00 
2-140220,00 2140880,00 
3-50220,00 311010100,00 
4Rumvolt
Kärmas
-600770,00 4Ojassalu
Meksun
-600770,00 
5-300110,00 5500880,00 
6100660,00 6100660,00 
7Ruus
Kapp
-120550,00 7Sirotin
Krigul
-200110,00 
8430440,00 848010100,00 
9-620330,00 9-170880,00 
10Maantee
Märss
-100660,00 10Naber
Iher
-60000,00 
11-100550,00 11-200220,00 
12-15010100,00 12400660,00 
13Päll
Sutt
1370880,00 13Padari
Jullis
660550,00 
14-150110,00 14-90440,00 
15-170660,00 15-400440,00 
16Päll
Sibul
-66000,00 16Rumvolt
Kärmas
-200660,00 
17-450440,00 1710010100,00 
18-120660,00 1815010100,00 
19Ojassalu
Meksun
-620440,00 19Ruus
Kapp
620660,00 
20-200220,00 20200880,00 
21-110220,00 2120010100,00 
22Sirotin
Krigul
-50770,00 22Maantee
Märss
-150110,00 
23-50000,00 23630660,00 
249010100,00 24-100220,00 
25Naber
Iher
-140220,00 25Päll
Sutt
-110550,00 
26-100770,00 26-200330,00 
27-5000,00 27450550,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar