SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 9. oktoober 2014

JÕGEVA MV I VOOR

Ranks

JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

6½ Table 26 Board Howell Movement Received 156 of 156 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
14Allar Padari & Hillar Sula142,0024059,17
29Kalle Ojassalu & Jüri Meksun141,0024058,75
310Jan Vilgats & Arnold Kivik138,0024057,50
46Jaan Sutt & Villu Ojassalu132,0024055,00
513Oleg Sirotin & Jaan Võsu130,0024054,17
61Sulev Märss & Mart Jäger126,0024052,50
7=8Enn Päll & Ats Päll122,0024050,83
7=5Kalju Keskküla & Hannes Tamme122,0024050,83
93Ago Lindsaar & Hillar Ruus120,0024050,00
1012Ülis Riisalu & Lembit Kapp115,0024047,92
117Raivo Sikk & Hendrik Kont113,0024047,08
1211Jüri Pärsin & Mati Tali80,0024033,33
132Eduard Rumvolt & Andrus Sibul79,0024032,92
1414&0,001000,00

(printed at 16.10.2014 22:34:07 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163C=SH6110 46Sulev Märss & Mart JägerJaan Sutt & Villu Ojassalu
3122Sx-2E*C5300 100Ago Lindsaar & Hillar RuusÜlis Riisalu & Lembit Kapp
5111NT+1NSK120 64Kalju Keskküla & Hannes TammeJüri Pärsin & Mati Tali
7102NT-2ND6 -100010Raivo Sikk & Hendrik KontJan Vilgats & Arnold Kivik
892H-1NSK -5028Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1322S+1S*H2140 82Oleg Sirotin & Jaan VõsuEduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
165D=NHK600 82Sulev Märss & Mart JägerJaan Sutt & Villu Ojassalu
3125Hx-2WDK300 46Ago Lindsaar & Hillar RuusÜlis Riisalu & Lembit Kapp
5114D+1NHK150 28Kalju Keskküla & Hannes TammeJüri Pärsin & Mati Tali
7103H-1WDK50 010Raivo Sikk & Hendrik KontJan Vilgats & Arnold Kivik
895D=NSQ600 82Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1325D=NH7600 82Oleg Sirotin & Jaan VõsuEduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133S+1SH10170 19Sulev Märss & Mart JägerAgo Lindsaar & Hillar Ruus
272S+2NC7170 19Eduard Rumvolt & Andrus SibulRaivo Sikk & Hendrik Kont
4132S+3NHQ200 55Allar Padari & Hillar SulaOleg Sirotin & Jaan Võsu
6124S=SCA420 91Jaan Sutt & Villu OjassaluÜlis Riisalu & Lembit Kapp
8114S=SH9420 91Enn Päll & Ats PällJüri Pärsin & Mati Tali
9102S+3SH10200 55Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT+1WD3 -63064Sulev Märss & Mart JägerAgo Lindsaar & Hillar Ruus
273NT+1ES2 -63064Eduard Rumvolt & Andrus SibulRaivo Sikk & Hendrik Kont
4133NT+2ED5 -66019Allar Padari & Hillar SulaOleg Sirotin & Jaan Võsu
6123NT+2EC3 -66019Jaan Sutt & Villu OjassaluÜlis Riisalu & Lembit Kapp
8111S+3WD8 -170100Enn Päll & Ats PällJüri Pärsin & Mati Tali
9103NT+1EH2 -63064Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243H=WD5 -140010Eduard Rumvolt & Andrus SibulAllar Padari & Hillar Sula
383D=SHJ110 37Ago Lindsaar & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
511D+2ND5110 37Kalju Keskküla & Hannes TammeSulev Märss & Mart Jäger
7132NT=NS2120 64Raivo Sikk & Hendrik KontOleg Sirotin & Jaan Võsu
9123NT=NC6600 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunÜlis Riisalu & Lembit Kapp
10113NT=NC6600 91Jan Vilgats & Arnold KivikJüri Pärsin & Mati Tali
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242S-1SCJ -5064Eduard Rumvolt & Andrus SibulAllar Padari & Hillar Sula
383H=EH5 -140010Ago Lindsaar & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
512NT-2WSQ200 82Kalju Keskküla & Hannes TammeSulev Märss & Mart Jäger
7132H=ECA -11037Raivo Sikk & Hendrik KontOleg Sirotin & Jaan Võsu
9123C=WS3 -11037Kalle Ojassalu & Jüri MeksunÜlis Riisalu & Lembit Kapp
10112NT-3WS3300 100Jan Vilgats & Arnold KivikJüri Pärsin & Mati Tali
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354H=NSA620 91Ago Lindsaar & Hillar RuusKalju Keskküla & Hannes Tamme
495H-1NCJ -10028Allar Padari & Hillar SulaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
624H=NSA620 91Jaan Sutt & Villu OjassaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
814H-1NCJ -10028Enn Päll & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
10134Sx-1WHK200 64Jan Vilgats & Arnold KivikOleg Sirotin & Jaan Võsu
11124H-1NCJ -10028Jüri Pärsin & Mati TaliÜlis Riisalu & Lembit Kapp
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT=NH6400 64Ago Lindsaar & Hillar RuusKalju Keskküla & Hannes Tamme
492S+1ND5140 46Allar Padari & Hillar SulaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
623NT+1NH2430 91Jaan Sutt & Villu OjassaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
813NT+1NH6430 91Enn Päll & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
10133NT-1NH6 -5019Jan Vilgats & Arnold KivikOleg Sirotin & Jaan Võsu
11122NT-1NH2 -5019Jüri Pärsin & Mati TaliÜlis Riisalu & Lembit Kapp
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
465S=SHJ450 46Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
5106S=SCQ980 91Kalju Keskküla & Hannes TammeJan Vilgats & Arnold Kivik
733NT+1NH6430 28Raivo Sikk & Hendrik KontAgo Lindsaar & Hillar Ruus
926S=NC7980 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Andrus Sibul
1114S=SCQ420 010Jüri Pärsin & Mati TaliSulev Märss & Mart Jäger
12133NT+2NS4460 64Ülis Riisalu & Lembit KappOleg Sirotin & Jaan Võsu
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
462H+2NS6170 28Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
5104H=SC9620 82Kalju Keskküla & Hannes TammeJan Vilgats & Arnold Kivik
734H=NCJ620 82Raivo Sikk & Hendrik KontAgo Lindsaar & Hillar Ruus
924H=NCJ620 82Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Andrus Sibul
1112H+2NCJ170 28Jüri Pärsin & Mati TaliSulev Märss & Mart Jäger
12132H+2NC3170 28Ülis Riisalu & Lembit KappOleg Sirotin & Jaan Võsu
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
573NT=NS3400 010Kalju Keskküla & Hannes TammeRaivo Sikk & Hendrik Kont
6115Hx-4WSA800 100Jaan Sutt & Villu OjassaluJüri Pärsin & Mati Tali
844S+1SC3450 46Enn Päll & Ats PällAllar Padari & Hillar Sula
1034S+2SC3480 82Jan Vilgats & Arnold KivikAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1224S+1SC3450 46Ülis Riisalu & Lembit KappEduard Rumvolt & Andrus Sibul
1314S+1SC3450 46Oleg Sirotin & Jaan VõsuSulev Märss & Mart Jäger
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
573H-1EDA50 73Kalju Keskküla & Hannes TammeRaivo Sikk & Hendrik Kont
6114S-3WD10150 100Jaan Sutt & Villu OjassaluJüri Pärsin & Mati Tali
841NT+2EDA -15028Enn Päll & Ats PällAllar Padari & Hillar Sula
1033S-1WD1050 73Jan Vilgats & Arnold KivikAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1221Sx=WD10 -160010Ülis Riisalu & Lembit KappEduard Rumvolt & Andrus Sibul
1311NT=EDA -9046Oleg Sirotin & Jaan VõsuSulev Märss & Mart Jäger
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
122S=WHQ -11064Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Andrus Sibul
682H-2WS3200 100Jaan Sutt & Villu OjassaluEnn Päll & Ats Päll
7123S=ES5 -14037Raivo Sikk & Hendrik KontÜlis Riisalu & Lembit Kapp
953S-1EH7100 82Kalle Ojassalu & Jüri MeksunKalju Keskküla & Hannes Tamme
1142S+1WH7 -14037Jüri Pärsin & Mati TaliAllar Padari & Hillar Sula
1333S+1EH7 -170010Oleg Sirotin & Jaan VõsuAgo Lindsaar & Hillar Ruus
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
123NT-1ND9 -5064Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Andrus Sibul
682D-2EH8100 100Jaan Sutt & Villu OjassaluEnn Päll & Ats Päll
7122S-1EH850 82Raivo Sikk & Hendrik KontÜlis Riisalu & Lembit Kapp
953H-3NC10 -15028Kalle Ojassalu & Jüri MeksunKalju Keskküla & Hannes Tamme
1143NT-4NH9 -200010Jüri Pärsin & Mati TaliAllar Padari & Hillar Sula
1333NT-2SC5 -10046Oleg Sirotin & Jaan VõsuAgo Lindsaar & Hillar Ruus
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S=WS4 -42055Sulev Märss & Mart JägerAllar Padari & Hillar Sula
234S=EC2 -42055Eduard Rumvolt & Andrus SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
795Hx-7ND5 -2000010Raivo Sikk & Hendrik KontKalle Ojassalu & Jüri Meksun
8134S=EDA -42055Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Jaan Võsu
1063NT-1WD650 100Jan Vilgats & Arnold KivikJaan Sutt & Villu Ojassalu
1254S=ES10 -42055Ülis Riisalu & Lembit KappKalju Keskküla & Hannes Tamme
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
142S+1EHQ -14028Sulev Märss & Mart JägerAllar Padari & Hillar Sula
234Hx-3ND3 -500010Eduard Rumvolt & Andrus SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
793S-1EHQ100 82Raivo Sikk & Hendrik KontKalle Ojassalu & Jüri Meksun
8133NT-1SC5 -5064Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Jaan Võsu
1063NT=SC5400 100Jan Vilgats & Arnold KivikJaan Sutt & Villu Ojassalu
1253NT-2SSQ -10046Ülis Riisalu & Lembit KappKalju Keskküla & Hannes Tamme
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
255C+2NSQ440 010Eduard Rumvolt & Andrus SibulKalju Keskküla & Hannes Tamme
343NT+3SS3490 46Ago Lindsaar & Hillar RuusAllar Padari & Hillar Sula
8103NT+3SS10490 46Enn Päll & Ats PällJan Vilgats & Arnold Kivik
913NT+3SS10490 46Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
1173NT+4SS2520 82Jüri Pärsin & Mati TaliRaivo Sikk & Hendrik Kont
1366H=NH3980 100Oleg Sirotin & Jaan VõsuJaan Sutt & Villu Ojassalu
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
254Hx-3ES3500 82Eduard Rumvolt & Andrus SibulKalju Keskküla & Hannes Tamme
345S-2NCK -200010Ago Lindsaar & Hillar RuusAllar Padari & Hillar Sula
8104S-1ND10 -10037Enn Päll & Ats PällJan Vilgats & Arnold Kivik
914Sx=NCA790 100Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
1174S-1NH8 -10037Jüri Pärsin & Mati TaliRaivo Sikk & Hendrik Kont
1363S+1ND10170 64Oleg Sirotin & Jaan VõsuJaan Sutt & Villu Ojassalu
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S-1NC5 -5037Sulev Märss & Mart JägerRaivo Sikk & Hendrik Kont
362S=NH5110 82Ago Lindsaar & Hillar RuusJaan Sutt & Villu Ojassalu
453H-1ND3 -5037Allar Padari & Hillar SulaKalju Keskküla & Hannes Tamme
9113S-1NC9 -5037Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJüri Pärsin & Mati Tali
1023D-3WS2300 100Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
1282S-1NH3 -5037Ülis Riisalu & Lembit KappEnn Päll & Ats Päll
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT=ECQ -60019Sulev Märss & Mart JägerRaivo Sikk & Hendrik Kont
362NT=ES3 -12046Ago Lindsaar & Hillar RuusJaan Sutt & Villu Ojassalu
452H=WS10 -11064Allar Padari & Hillar SulaKalju Keskküla & Hannes Tamme
9113NT=EC5 -60019Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJüri Pärsin & Mati Tali
1022S-1ECQ100 82Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
1283NT-2ED4200 100Ülis Riisalu & Lembit KappEnn Päll & Ats Päll
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
282D-1SH2 -100010Eduard Rumvolt & Andrus SibulEnn Päll & Ats Päll
472H+3NHA200 64Allar Padari & Hillar SulaRaivo Sikk & Hendrik Kont
562NT+2SC9180 46Kalju Keskküla & Hannes TammeJaan Sutt & Villu Ojassalu
10122NT+1NC5150 28Jan Vilgats & Arnold KivikÜlis Riisalu & Lembit Kapp
1133NT=SC7600 100Jüri Pärsin & Mati TaliAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1392NT+3NC5210 82Oleg Sirotin & Jaan VõsuKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283Hx-1WDK200 82Eduard Rumvolt & Andrus SibulEnn Päll & Ats Päll
473NT=ND2400 100Allar Padari & Hillar SulaRaivo Sikk & Hendrik Kont
563D-1NH10 -5055Kalju Keskküla & Hannes TammeJaan Sutt & Villu Ojassalu
10123NT-1NDJ -5055Jan Vilgats & Arnold KivikÜlis Riisalu & Lembit Kapp
1133H=WCA -14028Jüri Pärsin & Mati TaliAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1393NT-3NH10 -150010Oleg Sirotin & Jaan VõsuKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103S+2EDA -200100Sulev Märss & Mart JägerJan Vilgats & Arnold Kivik
395Dx-4SSJ -1100010Ago Lindsaar & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
584S+2EDA -68046Kalju Keskküla & Hannes TammeEnn Päll & Ats Päll
674S+2EDA -68046Jaan Sutt & Villu OjassaluRaivo Sikk & Hendrik Kont
11134S+2EDA -68046Jüri Pärsin & Mati TaliOleg Sirotin & Jaan Võsu
1244S=EDK -62082Ülis Riisalu & Lembit KappAllar Padari & Hillar Sula
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103NT=ND8400 100Sulev Märss & Mart JägerJan Vilgats & Arnold Kivik
394H-1SS10 -5055Ago Lindsaar & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
583NT-1NC2 -5055Kalju Keskküla & Hannes TammeEnn Päll & Ats Päll
673NT-1NH6 -5055Jaan Sutt & Villu OjassaluRaivo Sikk & Hendrik Kont
11133NT-1NS5 -5055Jüri Pärsin & Mati TaliOleg Sirotin & Jaan Võsu
1244H-2SS10 -100010Ülis Riisalu & Lembit KappAllar Padari & Hillar Sula
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2111D-3NC5 -150100Eduard Rumvolt & Andrus SibulJüri Pärsin & Mati Tali
4103NT+1WS2 -63037Allar Padari & Hillar SulaJan Vilgats & Arnold Kivik
693NT=WD7 -60073Jaan Sutt & Villu OjassaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
783NT+1WC3 -63037Raivo Sikk & Hendrik KontEnn Päll & Ats Päll
1213NT=ES10 -60073Ülis Riisalu & Lembit KappSulev Märss & Mart Jäger
1354Sx-4SHA -800010Oleg Sirotin & Jaan VõsuKalju Keskküla & Hannes Tamme
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2114H=ESA -620010Eduard Rumvolt & Andrus SibulJüri Pärsin & Mati Tali
4101NT=SS990 100Allar Padari & Hillar SulaJan Vilgats & Arnold Kivik
693H+2WH6 -20037Jaan Sutt & Villu OjassaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
782H+2EH7 -17064Raivo Sikk & Hendrik KontEnn Päll & Ats Päll
1212H+3ED5 -20037Ülis Riisalu & Lembit KappSulev Märss & Mart Jäger
1351NT-1SS4 -10082Oleg Sirotin & Jaan VõsuKalju Keskküla & Hannes Tamme

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 SULEV MÄRSS & MART JÄGER
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 126/240 Score 52,50% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3C=SH611040,004 12 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
2NSNS5D=NHK60080,008
3EWNS3S+1SH1017010,001 7 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
4AllNS3NT+1WD3-63060,006
5NSEW1D+2ND5-11070,007 9 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
6EWEW2NT-2WSQ-20020,002
7AllEW4H-1NCJ10080,008 9 Enn Päll
Ats Päll
8-EW3NT+1NH6-43010,001
9EWEW4S=SCQ-420100,0010 18 Jüri Pärsin
Mati Tali
10AllEW2H+2NCJ-17080,008
11-EW4S+1SC3-45060,006 12 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
12NSEW1NT=EDA9060,006
13AllNS2S=WHQ-11060,006 12 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
14-NS3NT-1ND9-5060,006
15NSNS4S=WS4-42050,005 7 Allar Padari
Hillar Sula
16EWNS2S+1EHQ-14020,002
17-EW3NT+3SS10-49060,006 6 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
18NSEW4Sx=NCA-7900,000
19EWNS4S-1NC5-5030,003 4 Raivo Sikk
Hendrik Kont
20AllNS3NT=ECQ-60010,001
21NS    -- -- 0
22EW    -- --
23AllNS3S+2EDA-200100,0010 20 Jan Vilgats
Arnold Kivik
24-NS3NT=ND8400100,0010
25EWEW3NT=ES1060030,003 10 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
26AllEW2H+3ED520070,007

PAIR 2 EDUARD RUMVOLT & ANDRUS SIBUL
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 79/240 Score 32,92% Session Rank 13
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2S+1S*H2-14020,002 4 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
2NSEW5D=NH7-60020,002
3EWNS2S+2NC717010,001 7 Raivo Sikk
Hendrik Kont
4AllNS3NT+1ES2-63060,006
5NSNS3H=WD5-1400,000 6 Allar Padari
Hillar Sula
6EWNS2S-1SCJ-5060,006
7AllEW4H=NSA-62010,001 2 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
8-EW3NT+1NH2-43010,001
9EWEW6S=NC7-98010,001 3 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
10AllEW4H=NCJ-62020,002
11-EW4S+1SC3-45060,006 16 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
12NSEW1Sx=WD10160100,0010
13AllEW2S=WHQ11040,004 8 Sulev Märss
Mart Jäger
14-EW3NT-1ND95040,004
15NSNS4S=EC2-42050,005 5 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
16EWNS4Hx-3ND3-5000,000
17-NS5C+2NSQ4400,000 8 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
18NSNS4Hx-3ES350080,008
19EWEW3D-3WS2-3000,000 2 Jan Vilgats
Arnold Kivik
20AllEW2S-1ECQ-10020,002
21NSNS2D-1SH2-1000,000 8 Enn Päll
Ats Päll
22EWNS3Hx-1WDK20080,008
23All    -- -- 0
24-    -- --
25EWNS1D-3NC5-150100,0010 10 Jüri Pärsin
Mati Tali
26AllNS4H=ESA-6200,000

PAIR 3 AGO LINDSAAR & HILLAR RUUS
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 120/240 Score 50,00% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2Sx-2E*C5300100,0010 14 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
2NSNS5Hx-2WDK30040,004
3EWEW3S+1SH10-17090,009 13 Sulev Märss
Mart Jäger
4AllEW3NT+1WD363040,004
5NSNS3D=SHJ11030,003 3 Enn Päll
Ats Päll
6EWNS3H=EH5-1400,000
7AllNS4H=NSA62090,009 15 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
8-NS3NT=NH640060,006
9EWEW3NT+1NH6-43080,008 10 Raivo Sikk
Hendrik Kont
10AllEW4H=NCJ-62020,002
11-EW4S+2SC3-48020,002 5 Jan Vilgats
Arnold Kivik
12NSEW3S-1WD10-5030,003
13AllEW3S+1EH7170100,0010 16 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
14-EW3NT-2SC510060,006
15NSEW4S=EC242050,005 15 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
16EWEW4Hx-3ND3500100,0010
17-NS3NT+3SS349040,004 4 Allar Padari
Hillar Sula
18NSNS5S-2NCK-2000,000
19EWNS2S=NH511080,008 12 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
20AllNS2NT=ES3-12040,004
21NSEW3NT=SC7-6000,000 8 Jüri Pärsin
Mati Tali
22EWEW3H=WCA14080,008
23AllNS5Dx-4SSJ-11000,000 5 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
24-NS4H-1SS10-5050,005
25EW    -- -- 0
26All    -- --

PAIR 4 ALLAR PADARI & HILLAR SULA
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 142/240 Score 59,17% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0
2NS    -- --
3EWNS2S+3NHQ20050,005 6 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
4AllNS3NT+2ED5-66010,001
5NSEW3H=WD5140100,0010 14 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
6EWEW2S-1SCJ5040,004
7AllNS5H-1NCJ-10020,002 6 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
8-NS2S+1ND514040,004
9EWNS5S=SHJ45040,004 6 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
10AllNS2H+2NS617020,002
11-EW4S+1SC3-45060,006 14 Enn Päll
Ats Päll
12NSEW1NT+2EDA15080,008
13AllEW2S+1WH714070,007 17 Jüri Pärsin
Mati Tali
14-EW3NT-4NH9200100,0010
15NSEW4S=WS442050,005 13 Sulev Märss
Mart Jäger
16EWEW2S+1EHQ14080,008
17-EW3NT+3SS3-49060,006 16 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
18NSEW5S-2NCK200100,0010
19EWNS3H-1ND3-5030,003 9 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
20AllNS2H=WS10-11060,006
21NSNS2H+3NHA20060,006 16 Raivo Sikk
Hendrik Kont
22EWNS3NT=ND2400100,0010
23AllEW4S=EDK62020,002 12 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
24-EW4H-2SS10100100,0010
25EWNS3NT+1WS2-63030,003 13 Jan Vilgats
Arnold Kivik
26AllNS1NT=SS990100,0010

PAIR 5 KALJU KESKKÜLA & HANNES TAMME
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 122/240 Score 50,83% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS1NT+1NSK12060,006 8 Jüri Pärsin
Mati Tali
2NSNS4D+1NHK15020,002
3EW    -- -- 0
4All    -- --
5NSNS1D+2ND511030,003 11 Sulev Märss
Mart Jäger
6EWNS2NT-2WSQ20080,008
7AllEW4H=NSA-62010,001 5 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
8-EW3NT=NH6-40040,004
9EWNS6S=SCQ98090,009 17 Jan Vilgats
Arnold Kivik
10AllNS4H=SC962080,008
11-NS3NT=NS34000,000 7 Raivo Sikk
Hendrik Kont
12NSNS3H-1EDA5070,007
13AllEW3S-1EH7-10020,002 10 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
14-EW3H-3NC1015080,008
15NSEW4S=ES1042050,005 11 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
16EWEW3NT-2SSQ10060,006
17-EW5C+2NSQ-440100,0010 12 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
18NSEW4Hx-3ES3-50020,002
19EWEW3H-1ND35070,007 11 Allar Padari
Hillar Sula
20AllEW2H=WS1011040,004
21NSNS2NT+2SC918040,004 9 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
22EWNS3D-1NH10-5050,005
23AllNS4S+2EDA-68040,004 9 Enn Päll
Ats Päll
24-NS3NT-1NC2-5050,005
25EWEW4Sx-4SHA800100,0010 12 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
26AllEW1NT-1SS410020,002

PAIR 6 JAAN SUTT & VILLU OJASSALU
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 132/240 Score 55,00% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3C=SH6-11060,006 8 Sulev Märss
Mart Jäger
2NSEW5D=NHK-60020,002
3EWNS4S=SCA42090,009 10 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
4AllNS3NT+2EC3-66010,001
5NS    -- -- 0
6EW    -- --
7AllNS4H=NSA62090,009 18 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
8-NS3NT+1NH243090,009
9EWEW5S=SHJ-45060,006 14 Allar Padari
Hillar Sula
10AllEW2H+2NS6-17080,008
11-NS5Hx-4WSA800100,0010 20 Jüri Pärsin
Mati Tali
12NSNS4S-3WD10150100,0010
13AllNS2H-2WS3200100,0010 20 Enn Päll
Ats Päll
14-NS2D-2EH8100100,0010
15NSEW3NT-1WD6-500,000 0 Jan Vilgats
Arnold Kivik
16EWEW3NT=SC5-4000,000
17-EW6H=NH3-9800,000 4 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
18NSEW3S+1ND10-17040,004
19EWEW2S=NH5-11020,002 8 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
20AllEW2NT=ES312060,006
21NSEW2NT+2SC9-18060,006 11 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
22EWEW3D-1NH105050,005
23AllNS4S+2EDA-68040,004 9 Raivo Sikk
Hendrik Kont
24-NS3NT-1NH6-5050,005
25EWNS3NT=WD7-60070,007 10 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
26AllNS3H+2WH6-20030,003

PAIR 7 RAIVO SIKK & HENDRIK KONT
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 113/240 Score 47,08% Session Rank 11
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2NT-2ND6-1000,000 0 Jan Vilgats
Arnold Kivik
2NSNS3H-1WDK500,000
3EWEW2S+2NC7-17090,009 13 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
4AllEW3NT+1ES263040,004
5NSNS2NT=NS212060,006 9 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
6EWNS2H=ECA-11030,003
7All    -- -- 0
8-    -- --
9EWNS3NT+1NH643020,002 10 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
10AllNS4H=NCJ62080,008
11-EW3NT=NS3-400100,0010 13 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
12NSEW3H-1EDA-5030,003
13AllNS3S=ES5-14030,003 11 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
14-NS2S-1EH85080,008
15NSNS5Hx-7ND5-20000,000 8 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
16EWNS3S-1EHQ10080,008
17-EW3NT+4SS2-52020,002 9 Jüri Pärsin
Mati Tali
18NSEW4S-1NH810070,007
19EWEW4S-1NC55070,007 16 Sulev Märss
Mart Jäger
20AllEW3NT=ECQ60090,009
21NSEW2H+3NHA-20040,004 4 Allar Padari
Hillar Sula
22EWEW3NT=ND2-4000,000
23AllEW4S+2EDA68060,006 11 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
24-EW3NT-1NH65050,005
25EWNS3NT+1WC3-63030,003 9 Enn Päll
Ats Päll
26AllNS2H+2EH7-17060,006

PAIR 8 ENN PÄLL & ATS PÄLL
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 122/240 Score 50,83% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2H-1NSK-5020,002 10 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
2NSNS5D=NSQ60080,008
3EWNS4S=SH942090,009 19 Jüri Pärsin
Mati Tali
4AllNS1S+3WD8-170100,0010
5NSEW3D=SHJ-11070,007 17 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
6EWEW3H=EH5140100,0010
7AllNS4H-1NCJ-10020,002 11 Sulev Märss
Mart Jäger
8-NS3NT+1NH643090,009
9EW    -- -- 0
10All    -- --
11-NS4S+1SC345040,004 6 Allar Padari
Hillar Sula
12NSNS1NT+2EDA-15020,002
13AllEW2H-2WS3-2000,000 0 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
14-EW2D-2EH8-1000,000
15NSNS4S=EDA-42050,005 11 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
16EWNS3NT-1SC5-5060,006
17-NS3NT+3SS1049040,004 7 Jan Vilgats
Arnold Kivik
18NSNS4S-1ND10-10030,003
19EWEW2S-1NH35070,007 7 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
20AllEW3NT-2ED4-2000,000
21NSEW2D-1SH2100100,0010 12 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
22EWEW3Hx-1WDK-20020,002
23AllEW4S+2EDA68060,006 11 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
24-EW3NT-1NC25050,005
25EWEW3NT+1WC363070,007 11 Raivo Sikk
Hendrik Kont
26AllEW2H+2EH717040,004

PAIR 9 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 141/240 Score 58,75% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2H-1NSK5080,008 10 Enn Päll
Ats Päll
2NSEW5D=NSQ-60020,002
3EWNS2S+3SH1020050,005 11 Jan Vilgats
Arnold Kivik
4AllNS3NT+1EH2-63060,006
5NSNS3NT=NC660090,009 12 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
6EWNS3C=WS3-11030,003
7AllEW5H-1NCJ10080,008 14 Allar Padari
Hillar Sula
8-EW2S+1ND5-14060,006
9EWNS6S=NC798090,009 17 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
10AllNS4H=NCJ62080,008
11-    -- -- 0
12NS    -- --
13AllNS3S-1EH710080,008 10 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
14-NS3H-3NC10-15020,002
15NSEW5Hx-7ND52000100,0010 12 Raivo Sikk
Hendrik Kont
16EWEW3S-1EHQ-10020,002
17-NS3NT+3SS1049040,004 14 Sulev Märss
Mart Jäger
18NSNS4Sx=NCA790100,0010
19EWNS3S-1NC9-5030,003 4 Jüri Pärsin
Mati Tali
20AllNS3NT=EC5-60010,001
21NSEW2NT+3NC5-21020,002 12 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
22EWEW3NT-3NH10150100,0010
23AllEW5Dx-4SSJ1100100,0010 15 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
24-EW4H-1SS105050,005
25EWEW3NT=WD760030,003 10 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
26AllEW3H+2WH620070,007

PAIR 10 JAN VILGATS & ARNOLD KIVIK
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 138/240 Score 57,50% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2NT-2ND6100100,0010 20 Raivo Sikk
Hendrik Kont
2NSEW3H-1WDK-50100,0010
3EWEW2S+3SH10-20050,005 9 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
4AllEW3NT+1EH263040,004
5NSNS3NT=NC660090,009 19 Jüri Pärsin
Mati Tali
6EWNS2NT-3WS3300100,0010
7AllNS4Sx-1WHK20060,006 7 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
8-NS3NT-1NH6-5010,001
9EWEW6S=SCQ-98010,001 3 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
10AllEW4H=SC9-62020,002
11-NS4S+2SC348080,008 15 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
12NSNS3S-1WD105070,007
13All    -- -- 0
14-    -- --
15NSNS3NT-1WD650100,0010 20 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
16EWNS3NT=SC5400100,0010
17-EW3NT+3SS10-49060,006 13 Enn Päll
Ats Päll
18NSEW4S-1ND1010070,007
19EWNS3D-3WS2300100,0010 18 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
20AllNS2S-1ECQ10080,008
21NSNS2NT+1NC515020,002 7 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
22EWNS3NT-1NDJ-5050,005
23AllEW3S+2EDA2000,000 0 Sulev Märss
Mart Jäger
24-EW3NT=ND8-4000,000
25EWEW3NT+1WS263070,007 7 Allar Padari
Hillar Sula
26AllEW1NT=SS9-900,000

PAIR 11 JÜRI PÄRSIN & MATI TALI
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 80/240 Score 33,33% Session Rank 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW1NT+1NSK-12040,004 12 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
2NSEW4D+1NHK-15080,008
3EWEW4S=SH9-42010,001 1 Enn Päll
Ats Päll
4AllEW1S+3WD81700,000
5NSEW3NT=NC6-60010,001 1 Jan Vilgats
Arnold Kivik
6EWEW2NT-3WS3-3000,000
7AllNS4H-1NCJ-10020,002 3 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
8-NS2NT-1NH2-5010,001
9EWNS4S=SCQ4200,000 2 Sulev Märss
Mart Jäger
10AllNS2H+2NCJ17020,002
11-EW5Hx-4WSA-8000,000 0 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
12NSEW4S-3WD10-1500,000
13AllNS2S+1WH7-14030,003 3 Allar Padari
Hillar Sula
14-NS3NT-4NH9-2000,000
15NS    -- -- 0
16EW    -- --
17-NS3NT+4SS252080,008 11 Raivo Sikk
Hendrik Kont
18NSNS4S-1NH8-10030,003
19EWEW3S-1NC95070,007 16 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
20AllEW3NT=EC560090,009
21NSNS3NT=SC7600100,0010 12 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
22EWNS3H=WCA-14020,002
23AllNS4S+2EDA-68040,004 9 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
24-NS3NT-1NS5-5050,005
25EWEW1D-3NC51500,000 10 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
26AllEW4H=ESA620100,0010

PAIR 12 ÜLIS RIISALU & LEMBIT KAPP
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 115/240 Score 47,92% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2Sx-2E*C5-3000,000 6 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
2NSEW5Hx-2WDK-30060,006
3EWEW4S=SCA-42010,001 10 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
4AllEW3NT+2EC366090,009
5NSEW3NT=NC6-60010,001 8 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
6EWEW3C=WS311070,007
7AllEW4H-1NCJ10080,008 17 Jüri Pärsin
Mati Tali
8-EW2NT-1NH25090,009
9EWNS3NT+2NS446060,006 8 Oleg Sirotin
Jaan Võsu
10AllNS2H+2NC317020,002
11-NS4S+1SC345040,004 4 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
12NSNS1Sx=WD10-1600,000
13AllEW3S=ES514070,007 9 Raivo Sikk
Hendrik Kont
14-EW2S-1EH8-5020,002
15NSNS4S=ES10-42050,005 9 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
16EWNS3NT-2SSQ-10040,004
17-    -- -- 0
18NS    -- --
19EWNS2S-1NH3-5030,003 13 Enn Päll
Ats Päll
20AllNS3NT-2ED4200100,0010
21NSEW2NT+1NC5-15080,008 13 Jan Vilgats
Arnold Kivik
22EWEW3NT-1NDJ5050,005
23AllNS4S=EDK-62080,008 8 Allar Padari
Hillar Sula
24-NS4H-2SS10-1000,000
25EWNS3NT=ES10-60070,007 10 Sulev Märss
Mart Jäger
26AllNS2H+3ED5-20030,003

PAIR 13 OLEG SIROTIN & JAAN VÕSU
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 130/240 Score 54,17% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2S+1S*H214080,008 16 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
2NSNS5D=NH760080,008
3EWEW2S+3NHQ-20050,005 14 Allar Padari
Hillar Sula
4AllEW3NT+2ED566090,009
5NSEW2NT=NS2-12040,004 11 Raivo Sikk
Hendrik Kont
6EWEW2H=ECA11070,007
7AllEW4Sx-1WHK-20040,004 13 Jan Vilgats
Arnold Kivik
8-EW3NT-1NH65090,009
9EWEW3NT+2NS4-46040,004 12 Ülis Riisalu
Lembit Kapp
10AllEW2H+2NC3-17080,008
11-NS4S+1SC345040,004 8 Sulev Märss
Mart Jäger
12NSNS1NT=EDA-9040,004
13AllNS3S+1EH7-1700,000 4 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
14-NS3NT-2SC5-10040,004
15NSEW4S=EDA42050,005 9 Enn Päll
Ats Päll
16EWEW3NT-1SC55040,004
17-NS6H=NH3980100,0010 16 Jaan Sutt
Villu Ojassalu
18NSNS3S+1ND1017060,006
19EW    -- -- 0
20All    -- --
21NSNS2NT+3NC521080,008 8 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
22EWNS3NT-3NH10-1500,000
23AllEW4S+2EDA68060,006 11 Jüri Pärsin
Mati Tali
24-EW3NT-1NS55050,005
25EWNS4Sx-4SHA-8000,000 8 Kalju Keskküla
Hannes Tamme
26AllNS1NT-1SS4-10080,008

PAIR 14 &
JÕGEVA BK JÕGE MV I MAX 09/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 10 Matchpoints 0/100 Score 0,00% Session Rank 14
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0
2NS    -- --
3EW    -- -- 0
4All    -- --
5NS    -- -- 0
6EW    -- --
7All    -- -- 0
8-    -- --
9EW    -- -- 0
10All    -- --
11-    -- -- 0
12NS    -- --
13All    -- -- 0
14-    -- --
15NS    -- -- 0
16EW    -- --
17-    -- -- 0
18NS    -- --
19EW    -- -- 0
20All    -- --
21NS    -- -- 0
22EW    -- --
23All    -- -- 0
24-    -- --
25EW    -- -- 0
26All    -- --

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar