SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 23. oktoober 2014

JÕGEVA MK MV III VOOR MAXILE

Ranks

JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

6 Table 27 Board Howell Movement Received 135 of 162 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
17Villu Ojassalu & Jaan Sutt125,0019265,10
22Hillar Sula & Allar Padari123,0019264,06
310Oleg Sirotin & Hillar Sibul127,0021658,80
49Kalle Ojassalu & Jüri Meksun107,0019255,73
56Enn Päll & Ats Päll103,0019253,65
63Mart Jäger & Sulev Märss102,0019253,13
78Ago Lindsaar & Hillar Ruus99,0019251,56
85Mati Tali & Jüri Pärsin85,0019244,27
91Eduard Rumvolt & Andrus Sibul81,0019242,19
104Hendrik Kont & Raivo Sikk65,0019233,85
1111Lembit Kapp & Ülis Riisalu63,0021629,17
1212&0,001000,00

(printed at 23.10.2014 22:18:03 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3116Sxx-1ECA200 80Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Ülis Riisalu
522S+3WC6 -20044Mati Tali & Jüri PärsinHillar Sula & Allar Padari
6104S+1WCJ -45017Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
845H=WS4 -45017Ago Lindsaar & Hillar RuusHendrik Kont & Raivo Sikk
975S-1ECA50 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
121       &Eduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3116H-1ECQ50 80Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Ülis Riisalu
524H+1ES8 -45026Mati Tali & Jüri PärsinHillar Sula & Allar Padari
6104H+1EDK -45026Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
843H+2ECQ -20062Ago Lindsaar & Hillar RuusHendrik Kont & Raivo Sikk
974H+1ECQ -45026Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
121       &Eduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114S-2EH10200 80Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Ülis Riisalu
523NT=WD3 -60017Mati Tali & Jüri PärsinHillar Sula & Allar Padari
6103NT-1WD3100 53Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
843NT-1EC4100 53Ago Lindsaar & Hillar RuusHendrik Kont & Raivo Sikk
973NT=WH2 -60017Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
121       &Eduard Rumvolt & Andrus Sibul
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184S+2NHA680 80Eduard Rumvolt & Andrus SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
634S=NC4620 26Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
7104S+1NC8650 53Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Hillar Sibul
953S+3NC7230 08Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
1144S+1NC8650 53Lembit Kapp & Ülis RiisaluHendrik Kont & Raivo Sikk
122       &Hillar Sula & Allar Padari
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184H-2EC9100 26Eduard Rumvolt & Andrus SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
633H-1ESA50 08Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
7103S=SH9140 44Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Hillar Sibul
953NTx-5WS81100 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
1145S=SH9650 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluHendrik Kont & Raivo Sikk
122       &Hillar Sula & Allar Padari
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
186H=WHA -143008Eduard Rumvolt & Andrus SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
634Sx-3NH2 -50080Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
7105H+1WSK -68053Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Hillar Sibul
954H+2WSK -68053Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
1146Sx-5NH2 -110026Lembit Kapp & Ülis RiisaluHendrik Kont & Raivo Sikk
122       &Hillar Sula & Allar Padari
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164H=NC2620 26Eduard Rumvolt & Andrus SibulEnn Päll & Ats Päll
294S+3SDJ710 80Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
743NT+3SH9690 62Villu Ojassalu & Jaan SuttHendrik Kont & Raivo Sikk
1084S+2SDJ680 44Oleg Sirotin & Hillar SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1156S-1SS8 -10008Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
123       &Mart Jäger & Sulev Märss
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT+2NC10460 80Eduard Rumvolt & Andrus SibulEnn Päll & Ats Päll
294S+1NC10450 62Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
744S=SD6420 26Villu Ojassalu & Jaan SuttHendrik Kont & Raivo Sikk
1083NT+1NC10430 44Oleg Sirotin & Hillar SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1151H+2SD10140 08Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
123       &Mart Jäger & Sulev Märss
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164H=ED2 -62017Eduard Rumvolt & Andrus SibulEnn Päll & Ats Päll
293H+1ED2 -17044Hillar Sula & Allar PadariKalle Ojassalu & Jüri Meksun
743NT-3EDJ300 80Villu Ojassalu & Jaan SuttHendrik Kont & Raivo Sikk
1084H=ED2 -62017Oleg Sirotin & Hillar SibulAgo Lindsaar & Hillar Ruus
1153S=WCA -14062Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
123       &Mart Jäger & Sulev Märss
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H-1NS5 -10053Hillar Sula & Allar PadariVillu Ojassalu & Jaan Sutt
315D-2SS3 -20026Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
853NT+2NH10660 80Ago Lindsaar & Hillar RuusMati Tali & Jüri Pärsin
1093NT-1SS3 -10053Oleg Sirotin & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1166C-3SS3 -30008Lembit Kapp & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
124       &Hendrik Kont & Raivo Sikk
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT=SSA400 80Hillar Sula & Allar PadariVillu Ojassalu & Jaan Sutt
313C=NS5110 44Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
851S+1WCK -11008Ago Lindsaar & Hillar RuusMati Tali & Jüri Pärsin
1093C=NS8110 44Oleg Sirotin & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1162C+1NS8110 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
124       &Hendrik Kont & Raivo Sikk
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
276NT=WS9 -99026Hillar Sula & Allar PadariVillu Ojassalu & Jaan Sutt
316H=EC6 -98053Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
854NT=WC4 -43080Ago Lindsaar & Hillar RuusMati Tali & Jüri Pärsin
1096H=ED9 -98053Oleg Sirotin & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1166NT+1WD2 -102008Lembit Kapp & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
124       &Hendrik Kont & Raivo Sikk
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1101S+3SHA170 35Eduard Rumvolt & Andrus SibulOleg Sirotin & Hillar Sibul
384S=SHA620 71Mart Jäger & Sulev MärssAgo Lindsaar & Hillar Ruus
422S-1SD4 -10008Hendrik Kont & Raivo SikkHillar Sula & Allar Padari
7111S+3SHA170 35Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ülis Riisalu
964S=SHA620 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
125       &Mati Tali & Jüri Pärsin
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1102S+1SD2140 26Eduard Rumvolt & Andrus SibulOleg Sirotin & Hillar Sibul
383NT=ND4400 71Mart Jäger & Sulev MärssAgo Lindsaar & Hillar Ruus
423NT-1NS6 -5008Hendrik Kont & Raivo SikkHillar Sula & Allar Padari
7113NT=ND4400 71Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ülis Riisalu
962Dx-2EC10300 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
125       &Mati Tali & Jüri Pärsin
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1105C-1NH5 -10017Eduard Rumvolt & Andrus SibulOleg Sirotin & Hillar Sibul
384Sx-3ECK500 80Mart Jäger & Sulev MärssAgo Lindsaar & Hillar Ruus
425C-1NSK -10017Hendrik Kont & Raivo SikkHillar Sula & Allar Padari
7114Sx-2ECK300 53Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ülis Riisalu
964Sx-2ECK300 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
125       &Mati Tali & Jüri Pärsin
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+2EH10 -66017Eduard Rumvolt & Andrus SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
2103NT+1EH6 -63062Hillar Sula & Allar PadariOleg Sirotin & Hillar Sibul
493NT+2EH6 -66017Hendrik Kont & Raivo SikkKalle Ojassalu & Jüri Meksun
533NT+1EH10 -63062Mati Tali & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
8113NT+1EH9 -63062Ago Lindsaar & Hillar RuusLembit Kapp & Ülis Riisalu
126       &Enn Päll & Ats Päll
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
171S-2SD8 -10017Eduard Rumvolt & Andrus SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
2102S-1SDJ -5044Hillar Sula & Allar PadariOleg Sirotin & Hillar Sibul
493H-1E*SA50 71Hendrik Kont & Raivo SikkKalle Ojassalu & Jüri Meksun
531H-2N*SJ -10017Mati Tali & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
8111NT-1ED950 71Ago Lindsaar & Hillar RuusLembit Kapp & Ülis Riisalu
126       &Enn Päll & Ats Päll
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
175D+2NHK640 35Eduard Rumvolt & Andrus SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
2106D+1SH81390 71Hillar Sula & Allar PadariOleg Sirotin & Hillar Sibul
495D+2SH8640 35Hendrik Kont & Raivo SikkKalle Ojassalu & Jüri Meksun
532NT+4NHK240 08Mati Tali & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
8116D+1SS71390 71Ago Lindsaar & Hillar RuusLembit Kapp & Ülis Riisalu
126       &Enn Päll & Ats Päll
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283NT=WC4 -60035Hillar Sula & Allar PadariAgo Lindsaar & Hillar Ruus
515NT-3ED10300 80Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Andrus Sibul
645C-2WD2200 62Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk
1033NT=WH5 -60035Oleg Sirotin & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
1194H+1ED10 -65008Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
127       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
284Hx-3WDK800 80Hillar Sula & Allar PadariAgo Lindsaar & Hillar Ruus
514S=NHQ620 44Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Andrus Sibul
644S=NHQ620 44Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk
1034S=NHQ620 44Oleg Sirotin & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
1195S-1NHQ -10008Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
127       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
284H=WCJ -42008Hillar Sula & Allar PadariAgo Lindsaar & Hillar Ruus
513NT=WC9 -40035Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Andrus Sibul
642NT+2ES5 -18062Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk
1033NT-1ES550 80Oleg Sirotin & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
1193NT=ES2 -40035Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
127       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
392NT-3ESQ300 17Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
624S=SD3420 53Enn Päll & Ats PällHillar Sula & Allar Padari
753D-3ESQ300 17Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
1044H+1SC10450 80Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
1114H=NDK420 53Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
128       &Ago Lindsaar & Hillar Ruus
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
392S-1SHA -10026Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
621NT+3WDK -18008Enn Päll & Ats PällHillar Sula & Allar Padari
752H-3ECJ300 80Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
1042S+1ND8140 62Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
1112S=SHA110 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
128       &Ago Lindsaar & Hillar Ruus
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
392NT=SH2120 26Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
623Hx-2WSA300 62Enn Päll & Ats PällHillar Sula & Allar Padari
752C+3SD5150 44Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
1043NT=NHJ400 80Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
1113NT-1SH7 -5008Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
128       &Ago Lindsaar & Hillar Ruus
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT+4WS8 -72017Hillar Sula & Allar PadariLembit Kapp & Ülis Riisalu
413NT+2EC6 -66062Hendrik Kont & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
5103NT+3WD6 -69044Mati Tali & Jüri PärsinOleg Sirotin & Hillar Sibul
733NT+1WH2 -63080Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
863NT+4WS5 -72017Ago Lindsaar & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
129       &Kalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2112C-1SH10 -10026Hillar Sula & Allar PadariLembit Kapp & Ülis Riisalu
412S+1SDA140 62Hendrik Kont & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
5101S-1SDK -10026Mati Tali & Jüri PärsinOleg Sirotin & Hillar Sibul
732D-2WSJ200 80Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
862S-1SDA -10026Ago Lindsaar & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
129       &Kalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2114S+1ND10450 62Hillar Sula & Allar PadariLembit Kapp & Ülis Riisalu
414S-1ND10 -5008Hendrik Kont & Raivo SikkEduard Rumvolt & Andrus Sibul
5101S+3ND10170 26Mati Tali & Jüri PärsinOleg Sirotin & Hillar Sibul
734S+2ND10480 80Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
864S=NC5420 44Ago Lindsaar & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
129       &Kalle Ojassalu & Jüri Meksun

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 EDUARD RUMVOLT & ANDRUS SIBUL
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 81/192 Score 42,19% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW   -- -- 0
2NSEW   -- --
3EWEW   -- --
4AllNS4S+2NHA680100,008 10 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
5NSNS4H-2EC910025,002
6EWNS6H=WHA-14300,000
7AllNS4H=NC262025,002 11 Enn Päll
Ats Päll
8-NS3NT+2NC10460100,008
9EWNS4H=ED2-62012,501
10AllEW5D-2SS320075,006 13 Mart Jäger
Sulev Märss
11-EW3C=NS5-11050,004
12NSEW6H=EC698037,503
13AllNS1S+3SHA17037,503 6 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
14-NS2S+1SD214025,002
15NSNS5C-1NH5-10012,501
16EWNS3NT+2EH10-66012,501 5 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
17-NS1S-2SD8-10012,501
18NSNS5D+2NHK64037,503
19EWEW5NT-3ED10-3000,000 9 Mati Tali
Jüri Pärsin
20AllEW4S=NHQ-62050,004
21NSEW3NT=WC940062,505
22EWEW4H=NDK-42037,503 15 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
23AllEW2S=SHA-11050,004
24-EW3NT-1SH750100,008
25EWEW3NT+2EC666025,002 12 Hendrik Kont
Raivo Sikk
26AllEW2S+1SDA-14025,002
27-EW4S-1ND1050100,008

PAIR 2 HILLAR SULA & ALLAR PADARI
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 123/192 Score 64,06% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2S+3WC620050,004 17 Mati Tali
Jüri Pärsin
2NSEW4H+1ES845075,006
3EWEW3NT=WD360087,507
4AllEW   -- -- 0
5NSEW   -- --
6EWEW   -- --
7AllNS4S+3SDJ710100,008 18 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
8-NS4S+1NC1045075,006
9EWNS3H+1ED2-17050,004
10AllNS4H-1NS5-10062,505 15 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
11-NS3NT=SSA400100,008
12NSNS6NT=WS9-99025,002
13AllEW2S-1SD4100100,008 23 Hendrik Kont
Raivo Sikk
14-EW3NT-1NS650100,008
15NSEW5C-1NSK10087,507
16EWNS3NT+1EH6-63075,006 17 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
17-NS2S-1SDJ-5050,004
18NSNS6D+1SH8139087,507
19EWNS3NT=WC4-60037,503 11 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
20AllNS4Hx-3WDK800100,008
21NSNS4H=WCJ-4200,000
22EWEW4S=SD3-42037,503 13 Enn Päll
Ats Päll
23AllEW1NT+3WDK180100,008
24-EW3Hx-2WSA-30025,002
25EWNS3NT+4WS8-72012,501 9 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
26AllNS2C-1SH10-10025,002
27-NS4S+1ND1045075,006

PAIR 3 MART JÄGER & SULEV MÄRSS
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 102/192 Score 53,13% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS6Sxx-1ECA200100,008 24 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
2NSNS6H-1ECQ50100,008
3EWNS4S-2EH10200100,008
4AllEW4S=NC4-62075,006 14 Enn Päll
Ats Päll
5NSEW3H-1ESA-50100,008
6EWEW4Sx-3NH25000,000
7AllEW   -- -- 0
8-EW   -- --
9EWEW   -- --
10AllNS5D-2SS3-20025,002 11 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
11-NS3C=NS511050,004
12NSNS6H=EC6-98062,505
13AllNS4S=SHA62087,507 22 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
14-NS3NT=ND440087,507
15NSNS4Sx-3ECK500100,008
16EWEW3NT+1EH1063025,002 17 Mati Tali
Jüri Pärsin
17-EW1H-2N*SJ10087,507
18NSEW2NT+4NHK-240100,008
19EWEW3NT=WH560062,505 9 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
20AllEW4S=NHQ-62050,004
21NSEW3NT-1ES5-500,000
22EWNS2NT-3ESQ30012,501 5 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
23AllNS2S-1SHA-10025,002
24-NS2NT=SH212025,002
25EWEW3NT+1WH26300,000 0 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
26AllEW2D-2WSJ-2000,000
27-EW4S+2ND10-4800,000

PAIR 4 HENDRIK KONT & RAIVO SIKK
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 65/192 Score 33,85% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5H=WS445087,507 12 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
2NSEW3H+2ECQ20025,002
3EWEW3NT-1EC4-10037,503
4AllEW4S+1NC8-65037,503 11 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
5NSEW5S=SH9-65025,002
6EWEW6Sx-5NH2110075,006
7AllEW3NT+3SH9-69025,002 8 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
8-EW4S=SD6-42075,006
9EWEW3NT-3EDJ-3000,000
10AllEW   -- -- 0
11-EW   -- --
12NSEW   -- --
13AllNS2S-1SD4-1000,000 1 Hillar Sula
Allar Padari
14-NS3NT-1NS6-500,000
15NSNS5C-1NSK-10012,501
16EWNS3NT+2EH6-66012,501 11 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
17-NS3H-1E*SA5087,507
18NSNS5D+2SH864037,503
19EWEW5C-2WD2-20025,002 8 Enn Päll
Ats Päll
20AllEW4S=NHQ-62050,004
21NSEW2NT+2ES518025,002
22EWEW4H+1SC10-4500,000 2 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
23AllEW2S+1ND8-14025,002
24-EW3NT=NHJ-4000,000
25EWNS3NT+2EC6-66075,006 12 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
26AllNS2S+1SDA14075,006
27-NS4S-1ND10-500,000

PAIR 5 MATI TALI & JÜRI PÄRSIN
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 85/192 Score 44,27% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2S+3WC6-20050,004 7 Hillar Sula
Allar Padari
2NSNS4H+1ES8-45025,002
3EWNS3NT=WD3-60012,501
4AllEW3S+3NC7-230100,008 11 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
5NSEW3NTx-5WS8-11000,000
6EWEW4H+2WSK68037,503
7AllEW6S-1SS8100100,008 18 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
8-EW1H+2SD10-140100,008
9EWEW3S=WCA14025,002
10AllEW3NT+2NH10-6600,000 8 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
11-EW1S+1WCK110100,008
12NSEW4NT=WC44300,000
13AllEW   -- -- 0
14-EW   -- --
15NSEW   -- --
16EWNS3NT+1EH10-63075,006 7 Mart Jäger
Sulev Märss
17-NS1H-2N*SJ-10012,501
18NSNS2NT+4NHK2400,000
19EWNS5NT-3ED10300100,008 15 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
20AllNS4S=NHQ62050,004
21NSNS3NT=WC9-40037,503
22EWEW3D-3ESQ-30087,507 11 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
23AllEW2H-3ECJ-3000,000
24-EW2C+3SD5-15050,004
25EWNS3NT+3WD6-69050,004 8 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
26AllNS1S-1SDK-10025,002
27-NS1S+3ND1017025,002

PAIR 6 ENN PÄLL & ATS PÄLL
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 103/192 Score 53,65% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4S+1WCJ-45012,501 8 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
2NSNS4H+1EDK-45025,002
3EWNS3NT-1WD310062,505
4AllNS4S=NC462025,002 10 Mart Jäger
Sulev Märss
5NSNS3H-1ESA500,000
6EWNS4Sx-3NH2-500100,008
7AllEW4H=NC2-62075,006 13 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
8-EW3NT+2NC10-4600,000
9EWEW4H=ED262087,507
10AllEW6C-3SS3300100,008 20 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
11-EW2C+1NS8-11050,004
12NSEW6NT+1WD21020100,008
13AllEW4S=SHA-62012,501 8 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
14-EW2Dx-2EC10-30050,004
15NSEW4Sx-2ECK-30037,503
16EWEW   -- -- 0
17-EW   -- --
18NSEW   -- --
19EWNS5C-2WD220075,006 16 Hendrik Kont
Raivo Sikk
20AllNS4S=NHQ62050,004
21NSNS2NT+2ES5-18075,006
22EWNS4S=SD342062,505 11 Hillar Sula
Allar Padari
23AllNS1NT+3WDK-1800,000
24-NS3Hx-2WSA30075,006
25EWEW3NT+4WS572087,507 17 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
26AllEW2S-1SDA10075,006
27-EW4S=NC5-42050,004

PAIR 7 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 125/192 Score 65,10% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5S-1ECA-5025,002 15 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
2NSEW4H+1ECQ45075,006
3EWEW3NT=WH260087,507
4AllNS4S+1NC865062,505 14 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
5NSNS3S=SH914050,004
6EWNS5H+1WSK-68062,505
7AllNS3NT+3SH969075,006 16 Hendrik Kont
Raivo Sikk
8-NS4S=SD642025,002
9EWNS3NT-3EDJ300100,008
10AllEW4H-1NS510037,503 9 Hillar Sula
Allar Padari
11-EW3NT=SSA-4000,000
12NSEW6NT=WS999075,006
13AllNS1S+3SHA17037,503 15 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
14-NS3NT=ND440087,507
15NSNS4Sx-2ECK30062,505
16EWEW3NT+2EH1066087,507 19 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
17-EW1S-2SD810087,507
18NSEW5D+2NHK-64062,505
19EWEW   -- -- 0
20AllEW   -- --
21NSEW   -- --
22EWNS3D-3ESQ30012,501 13 Mati Tali
Jüri Pärsin
23AllNS2H-3ECJ300100,008
24-NS2C+3SD515050,004
25EWNS3NT+1WH2-630100,008 24 Mart Jäger
Sulev Märss
26AllNS2D-2WSJ200100,008
27-NS4S+2ND10480100,008

PAIR 8 AGO LINDSAAR & HILLAR RUUS
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 99/192 Score 51,56% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5H=WS4-45012,501 12 Hendrik Kont
Raivo Sikk
2NSNS3H+2ECQ-20075,006
3EWNS3NT-1EC410062,505
4AllEW4S+2NHA-6800,000 14 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
5NSEW4H-2EC9-10075,006
6EWEW6H=WHA1430100,008
7AllEW4S+2SDJ-68050,004 15 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
8-EW3NT+1NC10-43050,004
9EWEW4H=ED262087,507
10AllNS3NT+2NH10660100,008 16 Mati Tali
Jüri Pärsin
11-NS1S+1WCK-1100,000
12NSNS4NT=WC4-430100,008
13AllEW4S=SHA-62012,501 2 Mart Jäger
Sulev Märss
14-EW3NT=ND4-40012,501
15NSEW4Sx-3ECK-5000,000
16EWNS3NT+1EH9-63075,006 20 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
17-NS1NT-1ED95087,507
18NSNS6D+1SS7139087,507
19EWEW3NT=WC460062,505 13 Hillar Sula
Allar Padari
20AllEW4Hx-3WDK-8000,000
21NSEW4H=WCJ420100,008
22EWEW   -- -- 0
23AllEW   -- --
24-EW   -- --
25EWNS3NT+4WS5-72012,501 7 Enn Päll
Ats Päll
26AllNS2S-1SDA-10025,002
27-NS4S=NC542050,004

PAIR 9 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 107/192 Score 55,73% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5S-1ECA5075,006 9 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
2NSNS4H+1ECQ-45025,002
3EWNS3NT=WH2-60012,501
4AllNS3S+3NC72300,000 13 Mati Tali
Jüri Pärsin
5NSNS3NTx-5WS81100100,008
6EWNS4H+2WSK-68062,505
7AllEW4S+3SDJ-7100,000 6 Hillar Sula
Allar Padari
8-EW4S+1NC10-45025,002
9EWEW3H+1ED217050,004
10AllEW3NT-1SS310037,503 10 Oleg Sirotin
Hillar Sibul
11-EW3C=NS8-11050,004
12NSEW6H=ED998037,503
13AllNS4S=SHA62087,507 16 Enn Päll
Ats Päll
14-NS2Dx-2EC1030050,004
15NSNS4Sx-2ECK30062,505
16EWEW3NT+2EH666087,507 13 Hendrik Kont
Raivo Sikk
17-EW3H-1E*SA-5012,501
18NSEW5D+2SH8-64062,505
19EWEW4H+1ED10650100,008 21 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
20AllEW5S-1NHQ100100,008
21NSEW3NT=ES240062,505
22EWEW2NT-3ESQ-30087,507 19 Mart Jäger
Sulev Märss
23AllEW2S-1SHA10075,006
24-EW2NT=SH2-12075,006
25EWEW   -- -- 0
26AllEW   -- --
27-EW   -- --

PAIR 10 OLEG SIROTIN & HILLAR SIBUL
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 127/216 Score 58,80% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4S+1WCJ45087,507 16 Enn Päll
Ats Päll
2NSEW4H+1EDK45075,006
3EWEW3NT-1WD3-10037,503
4AllEW4S+1NC8-65037,503 10 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
5NSEW3S=SH9-14050,004
6EWEW5H+1WSK68037,503
7AllNS4S+2SDJ68050,004 9 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
8-NS3NT+1NC1043050,004
9EWNS4H=ED2-62012,501
10AllNS3NT-1SS3-10062,505 14 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
11-NS3C=NS811050,004
12NSNS6H=ED9-98062,505
13AllEW1S+3SHA-17062,505 18 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
14-EW2S+1SD2-14075,006
15NSEW5C-1NH510087,507
16EWEW3NT+1EH663025,002 7 Hillar Sula
Allar Padari
17-EW2S-1SDJ5050,004
18NSEW6D+1SH8-139012,501
19EWNS3NT=WH5-60037,503 15 Mart Jäger
Sulev Märss
20AllNS4S=NHQ62050,004
21NSNS3NT-1ES550100,008
22EWNS4H+1SC10450100,008 22 Hendrik Kont
Raivo Sikk
23AllNS2S+1ND814075,006
24-NS3NT=NHJ400100,008
25EWEW3NT+3WD669050,004 16 Mati Tali
Jüri Pärsin
26AllEW1S-1SDK10075,006
27-EW1S+3ND10-17075,006

PAIR 11 LEMBIT KAPP & ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 63/216 Score 29,17% Session Rank 11
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW6Sxx-1ECA-2000,000 0 Mart Jäger
Sulev Märss
2NSEW6H-1ECQ-500,000
3EWEW4S-2EH10-2000,000
4AllNS4S+1NC865062,505 13 Hendrik Kont
Raivo Sikk
5NSNS5S=SH965075,006
6EWNS6Sx-5NH2-110025,002
7AllNS6S-1SS8-1000,000 6 Mati Tali
Jüri Pärsin
8-NS1H+2SD101400,000
9EWNS3S=WCA-14075,006
10AllNS6C-3SS3-3000,000 4 Enn Päll
Ats Päll
11-NS2C+1NS811050,004
12NSNS6NT+1WD2-10200,000
13AllEW1S+3SHA-17062,505 9 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
14-EW3NT=ND4-40012,501
15NSEW4Sx-2ECK-30037,503
16EWEW3NT+1EH963025,002 4 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
17-EW1NT-1ED9-5012,501
18NSEW6D+1SS7-139012,501
19EWNS4H+1ED10-6500,000 3 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
20AllNS5S-1NHQ-1000,000
21NSNS3NT=ES2-40037,503
22EWNS4H=NDK42062,505 9 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
23AllNS2S=SHA11050,004
24-NS3NT-1SH7-500,000
25EWEW3NT+4WS872087,507 15 Hillar Sula
Allar Padari
26AllEW2C-1SH1010075,006
27-EW4S+1ND10-45025,002

PAIR 12 &
JÕGEVA BK JÕGE MV III MAX 23/10/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 0/100 Score 0,00% Session Rank 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS   -- -- 0 Eduard Rumvolt
Andrus Sibul
2NSNS   -- --
3EWNS   -- --
4AllNS   -- -- 0 Hillar Sula
Allar Padari
5NSNS   -- --
6EWNS   -- --
7AllNS   -- -- 0 Mart Jäger
Sulev Märss
8-NS   -- --
9EWNS   -- --
10AllNS   -- -- 0 Hendrik Kont
Raivo Sikk
11-NS   -- --
12NSNS   -- --
13AllNS   -- -- 0 Mati Tali
Jüri Pärsin
14-NS   -- --
15NSNS   -- --
16EWNS   -- -- 0 Enn Päll
Ats Päll
17-NS   -- --
18NSNS   -- --
19EWNS   -- -- 0 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
20AllNS   -- --
21NSNS   -- --
22EWNS   -- -- 0 Ago Lindsaar
Hillar Ruus
23AllNS   -- --
24-NS   -- --
25EWNS   -- -- 0 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
26AllNS   -- --
27-NS   -- --

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar