SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 15. mai 2014

MAXIÄSS 2

Ranks

JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section MM

5 Table 27 Board Howell Movement Received 135 of 135 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
13Kalle Ojassalu & Jüri Meksun130,0021660,19
22Mart Jäger & Sulev Märss123,0021656,94
38Jan Vilgats & Hillar Ruus121,0021656,02
47Oleg Sirotin & Enn Päll118,0021654,63
54Villu Ojassalu & Jaan Sutt117,0021654,17
610Lembit Kapp & Ülis Riisalu102,0021647,22
75Arnold Kivik & Hillar Sibul98,0021645,37
86Raivo Sikk & Endel Epro94,0021643,52
91Ants Barot & Eduard Rumvolt92,0021642,59
109Mati Tali & Jüri Pärsin85,0021639,35

(printed at 15.05.2014 23:11:00 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section MM

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
246H-1NC4 -5008Mart Jäger & Sulev MärssVillu Ojassalu & Jaan Sutt
394H+1SS5450 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
514H+1NSJ450 53Arnold Kivik & Hillar SibulAnts Barot & Eduard Rumvolt
764H+1NC8450 53Oleg Sirotin & Enn PällRaivo Sikk & Endel Epro
1084H+1NH2450 53Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NTx-1WSK100 62Mart Jäger & Sulev MärssVillu Ojassalu & Jaan Sutt
393D=ES6 -11026Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
512D=ES5 -9044Arnold Kivik & Hillar SibulAnts Barot & Eduard Rumvolt
765Dxx-2ES3600 80Oleg Sirotin & Enn PällRaivo Sikk & Endel Epro
1084Sx-1NDA -20008Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242S=SH6110 26Mart Jäger & Sulev MärssVillu Ojassalu & Jaan Sutt
393S=SC9140 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
512NT+2ES3 -18008Arnold Kivik & Hillar SibulAnts Barot & Eduard Rumvolt
762S+1SC3140 62Oleg Sirotin & Enn PällRaivo Sikk & Endel Epro
1082S+1SH5140 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
351NT=W*H6 -9008Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Hillar Sibul
411NT-3W*D5300 80Villu Ojassalu & Jaan SuttAnts Barot & Eduard Rumvolt
621NT+2S*C3150 44Raivo Sikk & Endel EproMart Jäger & Sulev Märss
871NT-2W*H6200 62Jan Vilgats & Hillar RuusOleg Sirotin & Enn Päll
1092H=ND10110 26Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
355C=EC10 -40035Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Hillar Sibul
413NT+2EDJ -46008Villu Ojassalu & Jaan SuttAnts Barot & Eduard Rumvolt
623NT=ED10 -40035Raivo Sikk & Endel EproMart Jäger & Sulev Märss
876C-1ESA50 80Jan Vilgats & Hillar RuusOleg Sirotin & Enn Päll
1092D-3SH2 -30062Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354H-1SCK -5035Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Hillar Sibul
413H+1SCK170 62Villu Ojassalu & Jaan SuttAnts Barot & Eduard Rumvolt
623H-1SCK -5035Raivo Sikk & Endel EproMart Jäger & Sulev Märss
875C-2WS10200 80Jan Vilgats & Hillar RuusOleg Sirotin & Enn Päll
1094Sx-2NC9 -30008Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464S=EH9 -62026Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Endel Epro
522S+2EH3 -17080Arnold Kivik & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
734S=EH5 -62026Oleg Sirotin & Enn PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
982H-2NSA -20062Mati Tali & Jüri PärsinJan Vilgats & Hillar Ruus
1014S=EH2 -62026Lembit Kapp & Ülis RiisaluAnts Barot & Eduard Rumvolt
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
461D-1SH6 -5035Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Endel Epro
521S=NDA80 62Arnold Kivik & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
733S-1NDA -5035Oleg Sirotin & Enn PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
984S-2SC10 -10008Mati Tali & Jüri PärsinJan Vilgats & Hillar Ruus
1011S+1SH8110 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluAnts Barot & Eduard Rumvolt
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
461S-1NHA -5062Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Endel Epro
521NT+2ESA -15017Arnold Kivik & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
731Sx=NHK160 80Oleg Sirotin & Enn PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
981NT+2EH3 -15017Mati Tali & Jüri PärsinJan Vilgats & Hillar Ruus
1013H-2SD10 -10044Lembit Kapp & Ülis RiisaluAnts Barot & Eduard Rumvolt
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192H-1WC8100 62Ants Barot & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
571NT=WS3 -9035Arnold Kivik & Hillar SibulOleg Sirotin & Enn Päll
632NT-2WH9200 80Raivo Sikk & Endel EproKalle Ojassalu & Jüri Meksun
841NT=WS3 -9035Jan Vilgats & Hillar RuusVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1022S-2NH3 -20008Lembit Kapp & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192NT+2ESK -18080Ants Barot & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
573NT+2EC10 -46017Arnold Kivik & Hillar SibulOleg Sirotin & Enn Päll
634H=EDA -42044Raivo Sikk & Endel EproKalle Ojassalu & Jüri Meksun
843NT=WS5 -40062Jan Vilgats & Hillar RuusVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1023NT+2EH3 -46017Lembit Kapp & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+1NS6630 62Ants Barot & Eduard RumvoltMati Tali & Jüri Pärsin
573NT+1NHK630 62Arnold Kivik & Hillar SibulOleg Sirotin & Enn Päll
633NT=NS9600 17Raivo Sikk & Endel EproKalle Ojassalu & Jüri Meksun
843NT=SS6600 17Jan Vilgats & Hillar RuusVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1023NT+1NHK630 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214Dx-1NH6 -20017Mart Jäger & Sulev MärssAnts Barot & Eduard Rumvolt
683D+1NS4130 44Raivo Sikk & Endel EproJan Vilgats & Hillar Ruus
741NT+2ND4150 71Oleg Sirotin & Enn PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
952NT+1SC7150 71Mati Tali & Jüri PärsinArnold Kivik & Hillar Sibul
1033NT-2NH6 -20017Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211S+1SH6110 80Mart Jäger & Sulev MärssAnts Barot & Eduard Rumvolt
683S-2SC3 -10017Raivo Sikk & Endel EproJan Vilgats & Hillar Ruus
743S-2SD6 -10017Oleg Sirotin & Enn PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
954H-1NCK -5053Mati Tali & Jüri PärsinArnold Kivik & Hillar Sibul
1033H-1NCK -5053Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT-2ECJ100 71Mart Jäger & Sulev MärssAnts Barot & Eduard Rumvolt
681NT+1WS3 -12044Raivo Sikk & Endel EproJan Vilgats & Hillar Ruus
743NT-2EC4100 71Oleg Sirotin & Enn PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
953NT=WDA -40026Mati Tali & Jüri PärsinArnold Kivik & Hillar Sibul
1031Dxx+2WH3 -63008Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163C+2NSQ150 44Ants Barot & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Endel Epro
322C+3NHK150 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
793C+2NSQ150 44Oleg Sirotin & Enn PällMati Tali & Jüri Pärsin
853Sx-5WCK1400 80Jan Vilgats & Hillar RuusArnold Kivik & Hillar Sibul
1046Cxx-1NHK -20008Lembit Kapp & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162S=WHJ -11044Ants Barot & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Endel Epro
323Hx=SCQ530 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
794H-3SCQ -15026Oleg Sirotin & Enn PällMati Tali & Jüri Pärsin
853H-1SCQ -5062Jan Vilgats & Hillar RuusArnold Kivik & Hillar Sibul
1043Hx-2SCQ -30008Lembit Kapp & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162NT-1W*HA50 44Ants Barot & Eduard RumvoltRaivo Sikk & Endel Epro
322D-1SS7 -10017Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
791NT+1N*S4120 71Oleg Sirotin & Enn PällMati Tali & Jüri Pärsin
851NT-1S*S8 -10017Jan Vilgats & Hillar RuusArnold Kivik & Hillar Sibul
1041NT+1S*D5120 71Lembit Kapp & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274Sx=ND2590 80Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Enn Päll
434S-1NCJ -5008Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
815H-2ESK200 44Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Eduard Rumvolt
965H-1ESK100 26Mati Tali & Jüri PärsinRaivo Sikk & Endel Epro
1054S+1NCJ450 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluArnold Kivik & Hillar Sibul
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
275S-1SDK -10008Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Enn Päll
433NT=SDK600 44Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
814S=NCK620 62Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Eduard Rumvolt
962S+2ND8170 26Mati Tali & Jüri PärsinRaivo Sikk & Endel Epro
1053NT+1NC2630 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluArnold Kivik & Hillar Sibul
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT+1SHJ630 80Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Enn Päll
432H-1SSJ -10008Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
813D+1NC3130 44Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Eduard Rumvolt
962D+2NHA130 44Mati Tali & Jüri PärsinRaivo Sikk & Endel Epro
1053D+1NC2130 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluArnold Kivik & Hillar Sibul
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172S-3SH6 -15008Ants Barot & Eduard RumvoltOleg Sirotin & Enn Päll
381NT+1W*D6 -12035Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Hillar Ruus
541NT-2N*C6 -10062Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
922NT=W*S5 -12035Mati Tali & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
1062NT-1E*C8100 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Endel Epro
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
171NT-2NH3 -20017Ants Barot & Eduard RumvoltOleg Sirotin & Enn Päll
382S+1SD7140 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Hillar Ruus
544S-2SD7 -20017Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
922C-1NS10 -10053Mati Tali & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
1064S-1SHA -10053Lembit Kapp & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Endel Epro
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT-1EC450 35Ants Barot & Eduard RumvoltOleg Sirotin & Enn Päll
384S-2EH8100 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Hillar Ruus
543NT-1WS750 35Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
923NT=ES7 -40008Mati Tali & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
1063NTx-2WH2300 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Endel Epro
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132H-1EC2100 17Ants Barot & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
283Hx-2EC6500 80Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
493H-3WSJ300 62Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
653H-2EC6200 44Raivo Sikk & Endel EproArnold Kivik & Hillar Sibul
1072H-1ED2100 17Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Enn Päll
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132S-1ND10 -10008Ants Barot & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
283NT-2WS6200 80Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
491D=WCA -7062Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
651NT=WH6 -9035Raivo Sikk & Endel EproArnold Kivik & Hillar Sibul
1071NT=WH2 -9035Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Enn Päll
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT+1SD10430 26Ants Barot & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
283NT=SDJ400 08Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
494NT+1SD10460 62Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
653NT+2SD5460 62Raivo Sikk & Endel EproArnold Kivik & Hillar Sibul
1073NT+2ND8460 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Enn Päll

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ANTS BAROT & EDUARD RUMVOLT
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 92/216 Score 42,59% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1NSJ-45037,503 15 Arnold Kivik
Hillar Sibul
2NSEW2D=ES59050,004
3EWEW2NT+2ES3180100,008
4AllEW1NT-3W*D5-3000,000 10 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
5NSEW3NT+2EDJ460100,008
6EWEW3H+1SCK-17025,002
7AllEW4S=EH262075,006 10 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
8-EW1S+1SH8-1100,000
9EWEW3H-2SD1010050,004
10AllNS2H-1WC810075,006 20 Mati Tali
Jüri Pärsin
11-NS2NT+2ESK-180100,008
12NSNS3NT+1NS663075,006
13AllEW4Dx-1NH620087,507 8 Mart Jäger
Sulev Märss
14-EW1S+1SH6-1100,000
15NSEW3NT-2ECJ-10012,501
16EWNS3C+2NSQ15050,004 12 Raivo Sikk
Endel Epro
17-NS2S=WHJ-11050,004
18NSNS2NT-1W*HA5050,004
19EWEW5H-2ESK-20050,004 10 Jan Vilgats
Hillar Ruus
20AllEW4S=NCK-62025,002
21NSEW3D+1NC3-13050,004
22EWNS2S-3SH6-1500,000 4 Oleg Sirotin
Enn Päll
23AllNS1NT-2NH3-20012,501
24-NS3NT-1EC45037,503
25EWNS2H-1EC210012,501 3 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
26AllNS2S-1ND10-1000,000
27-NS3NT+1SD1043025,002

PAIR 2 MART JÄGER & SULEV MÄRSS
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 123/216 Score 56,94% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS6H-1NC4-500,000 8 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
2NSNS3NTx-1WSK10075,006
3EWNS2S=SH611025,002
4AllEW1NT+2S*C3-15050,004 14 Raivo Sikk
Endel Epro
5NSEW3NT=ED1040062,505
6EWEW3H-1SCK5062,505
7AllEW2S+2EH31700,000 9 Arnold Kivik
Hillar Sibul
8-EW1S=NDA-8025,002
9EWEW1NT+2ESA15087,507
10AllEW2S-2NH3200100,008 17 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
11-EW3NT+2EH346087,507
12NSEW3NT+1NHK-63025,002
13AllNS4Dx-1NH6-20012,501 16 Ants Barot
Eduard Rumvolt
14-NS1S+1SH6110100,008
15NSNS3NT-2ECJ10087,507
16EWEW2C+3NHK-15050,004 11 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
17-EW3Hx=SCQ-5300,000
18NSEW2D-1SS710087,507
19EWNS4Sx=ND2590100,008 16 Oleg Sirotin
Enn Päll
20AllNS5S-1SDK-1000,000
21NSNS3NT+1SHJ630100,008
22EWEW2NT=W*S512062,505 16 Mati Tali
Jüri Pärsin
23AllEW2C-1NS1010037,503
24-EW3NT=ES7400100,008
25EWNS3Hx-2EC6500100,008 16 Jan Vilgats
Hillar Ruus
26AllNS3NT-2WS6200100,008
27-NS3NT=SDJ4000,000

PAIR 3 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 130/216 Score 60,19% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1SS545062,505 13 Mati Tali
Jüri Pärsin
2NSNS3D=ES6-11025,002
3EWNS3S=SC914075,006
4AllNS1NT=W*H6-900,000 6 Arnold Kivik
Hillar Sibul
5NSNS5C=EC10-40037,503
6EWNS4H-1SCK-5037,503
7AllEW4S=EH562075,006 11 Oleg Sirotin
Enn Päll
8-EW3S-1NDA5062,505
9EWEW1Sx=NHK-1600,000
10AllEW2NT-2WH9-2000,000 11 Raivo Sikk
Endel Epro
11-EW4H=EDA42050,004
12NSEW3NT=NS9-60087,507
13AllEW3NT-2NH620087,507 18 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
14-EW3H-1NCK5037,503
15NSEW1Dxx+2WH3630100,008
16EWNS2C+3NHK15050,004 13 Mart Jäger
Sulev Märss
17-NS3Hx=SCQ530100,008
18NSNS2D-1SS7-10012,501
19EWEW4S-1NCJ50100,008 20 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
20AllEW3NT=SDK-60050,004
21NSEW2H-1SSJ100100,008
22EWNS1NT+1W*D6-12037,503 17 Jan Vilgats
Hillar Ruus
23AllNS2S+1SD7140100,008
24-NS4S-2EH810075,006
25EWEW2H-1EC2-10087,507 21 Ants Barot
Eduard Rumvolt
26AllEW2S-1ND10100100,008
27-EW3NT+1SD10-43075,006

PAIR 4 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 117/216 Score 54,17% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW6H-1NC450100,008 16 Mart Jäger
Sulev Märss
2NSEW3NTx-1WSK-10025,002
3EWEW2S=SH6-11075,006
4AllNS1NT-3W*D5300100,008 14 Ants Barot
Eduard Rumvolt
5NSNS3NT+2EDJ-4600,000
6EWNS3H+1SCK17075,006
7AllNS4S=EH9-62025,002 11 Raivo Sikk
Endel Epro
8-NS1D-1SH6-5037,503
9EWNS1S-1NHA-5075,006
10AllEW1NT=WS39062,505 14 Jan Vilgats
Hillar Ruus
11-EW3NT=WS540025,002
12NSEW3NT=SS6-60087,507
13AllEW1NT+2ND4-15012,501 9 Oleg Sirotin
Enn Päll
14-EW3S-2SD610087,507
15NSEW3NT-2EC4-10012,501
16EWEW6Cxx-1NHK200100,008 17 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
17-EW3Hx-2SCQ300100,008
18NSEW1NT+1S*D5-12012,501
19EWNS4S-1NCJ-500,000 4 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
20AllNS3NT=SDK60050,004
21NSNS2H-1SSJ-1000,000
22EWEW1NT-2N*C610025,002 14 Arnold Kivik
Hillar Sibul
23AllEW4S-2SD720087,507
24-EW3NT-1WS7-5062,505
25EWNS3H-3WSJ30075,006 18 Mati Tali
Jüri Pärsin
26AllNS1D=WCA-7075,006
27-NS4NT+1SD1046075,006

PAIR 5 ARNOLD KIVIK & HILLAR SIBUL
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 98/216 Score 45,37% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1NSJ45062,505 9 Ants Barot
Eduard Rumvolt
2NSNS2D=ES5-9050,004
3EWNS2NT+2ES3-1800,000
4AllEW1NT=W*H690100,008 18 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
5NSEW5C=EC1040062,505
6EWEW4H-1SCK5062,505
7AllNS2S+2EH3-170100,008 15 Mart Jäger
Sulev Märss
8-NS1S=NDA8075,006
9EWNS1NT+2ESA-15012,501
10AllNS1NT=WS3-9037,503 10 Oleg Sirotin
Enn Päll
11-NS3NT+2EC10-46012,501
12NSNS3NT+1NHK63075,006
13AllEW2NT+1SC7-15012,501 10 Mati Tali
Jüri Pärsin
14-EW4H-1NCK5037,503
15NSEW3NT=WDA40075,006
16EWEW3Sx-5WCK-14000,000 9 Jan Vilgats
Hillar Ruus
17-EW3H-1SCQ5025,002
18NSEW1NT-1S*S810087,507
19EWEW4S+1NCJ-45025,002 6 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
20AllEW3NT+1NC2-6300,000
21NSEW3D+1NC2-13050,004
22EWNS1NT-2N*C6-10075,006 10 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
23AllNS4S-2SD7-20012,501
24-NS3NT-1WS75037,503
25EWEW3H-2EC6-20050,004 11 Raivo Sikk
Endel Epro
26AllEW1NT=WH69062,505
27-EW3NT+2SD5-46025,002

PAIR 6 RAIVO SIKK & ENDEL EPRO
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 94/216 Score 43,52% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1NC8-45037,503 5 Oleg Sirotin
Enn Päll
2NSEW5Dxx-2ES3-6000,000
3EWEW2S+1SC3-14025,002
4AllNS1NT+2S*C315050,004 10 Mart Jäger
Sulev Märss
5NSNS3NT=ED10-40037,503
6EWNS3H-1SCK-5037,503
7AllEW4S=EH962075,006 13 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
8-EW1D-1SH65062,505
9EWEW1S-1NHA5025,002
10AllNS2NT-2WH9200100,008 13 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
11-NS4H=EDA-42050,004
12NSNS3NT=NS960012,501
13AllNS3D+1NS413050,004 9 Jan Vilgats
Hillar Ruus
14-NS3S-2SC3-10012,501
15NSNS1NT+1WS3-12050,004
16EWEW3C+2NSQ-15050,004 12 Ants Barot
Eduard Rumvolt
17-EW2S=WHJ11050,004
18NSEW2NT-1W*HA-5050,004
19EWEW5H-1ESK-10075,006 16 Mati Tali
Jüri Pärsin
20AllEW2S+2ND8-17075,006
21NSEW2D+2NHA-13050,004
22EWEW2NT-1E*C8-1000,000 3 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
23AllEW4S-1SHA10037,503
24-EW3NTx-2WH2-3000,000
25EWNS3H-2EC620050,004 13 Arnold Kivik
Hillar Sibul
26AllNS1NT=WH6-9037,503
27-NS3NT+2SD546075,006

PAIR 7 OLEG SIROTIN & ENN PÄLL
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 118/216 Score 54,63% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1NC845062,505 19 Raivo Sikk
Endel Epro
2NSNS5Dxx-2ES3600100,008
3EWNS2S+1SC314075,006
4AllEW1NT-2W*H6-20025,002 2 Jan Vilgats
Hillar Ruus
5NSEW6C-1ESA-500,000
6EWEW5C-2WS10-2000,000
7AllNS4S=EH5-62025,002 13 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
8-NS3S-1NDA-5037,503
9EWNS1Sx=NHK160100,008
10AllEW1NT=WS39062,505 14 Arnold Kivik
Hillar Sibul
11-EW3NT+2EC1046087,507
12NSEW3NT+1NHK-63025,002
13AllNS1NT+2ND415087,507 15 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
14-NS3S-2SD6-10012,501
15NSNS3NT-2EC410087,507
16EWNS3C+2NSQ15050,004 13 Mati Tali
Jüri Pärsin
17-NS4H-3SCQ-15025,002
18NSNS1NT+1N*S412087,507
19EWEW4Sx=ND2-5900,000 8 Mart Jäger
Sulev Märss
20AllEW5S-1SDK100100,008
21NSEW3NT+1SHJ-6300,000
22EWEW2S-3SH6150100,008 20 Ants Barot
Eduard Rumvolt
23AllEW1NT-2NH320087,507
24-EW3NT-1EC4-5062,505
25EWEW2H-1ED2-10087,507 14 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
26AllEW1NT=WH29062,505
27-EW3NT+2ND8-46025,002

PAIR 8 JAN VILGATS & HILLAR RUUS
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 121/216 Score 56,02% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1NH2-45037,503 13 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
2NSEW4Sx-1NDA200100,008
3EWEW2S+1SH5-14025,002
4AllNS1NT-2W*H620075,006 22 Oleg Sirotin
Enn Päll
5NSNS6C-1ESA50100,008
6EWNS5C-2WS10200100,008
7AllEW2H-2NSA20025,002 17 Mati Tali
Jüri Pärsin
8-EW4S-2SC10100100,008
9EWEW1NT+2EH315087,507
10AllNS1NT=WS3-9037,503 10 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
11-NS3NT=WS5-40075,006
12NSNS3NT=SS660012,501
13AllEW3D+1NS4-13050,004 15 Raivo Sikk
Endel Epro
14-EW3S-2SC310087,507
15NSEW1NT+1WS312050,004
16EWNS3Sx-5WCK1400100,008 15 Arnold Kivik
Hillar Sibul
17-NS3H-1SCQ-5075,006
18NSNS1NT-1S*S8-10012,501
19EWNS5H-2ESK20050,004 14 Ants Barot
Eduard Rumvolt
20AllNS4S=NCK62075,006
21NSNS3D+1NC313050,004
22EWEW1NT+1W*D612062,505 7 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
23AllEW2S+1SD7-1400,000
24-EW4S-2EH8-10025,002
25EWEW3Hx-2EC6-5000,000 8 Mart Jäger
Sulev Märss
26AllEW3NT-2WS6-2000,000
27-EW3NT=SDJ-400100,008

PAIR 9 MATI TALI & JÜRI PÄRSIN
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 85/216 Score 39,35% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1SS5-45037,503 11 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
2NSEW3D=ES611075,006
3EWEW3S=SC9-14025,002
4AllEW2H=ND10-11075,006 16 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
5NSEW2D-3SH230025,002
6EWEW4Sx-2NC9300100,008
7AllNS2H-2NSA-20075,006 7 Jan Vilgats
Hillar Ruus
8-NS4S-2SC10-1000,000
9EWNS1NT+2EH3-15012,501
10AllEW2H-1WC8-10025,002 4 Ants Barot
Eduard Rumvolt
11-EW2NT+2ESK1800,000
12NSEW3NT+1NS6-63025,002
13AllNS2NT+1SC715087,507 14 Arnold Kivik
Hillar Sibul
14-NS4H-1NCK-5062,505
15NSNS3NT=WDA-40025,002
16EWEW3C+2NSQ-15050,004 11 Oleg Sirotin
Enn Päll
17-EW4H-3SCQ15075,006
18NSEW1NT+1N*S4-12012,501
19EWNS5H-1ESK10025,002 8 Raivo Sikk
Endel Epro
20AllNS2S+2ND817025,002
21NSNS2D+2NHA13050,004
22EWNS2NT=W*S5-12037,503 8 Mart Jäger
Sulev Märss
23AllNS2C-1NS10-10062,505
24-NS3NT=ES7-4000,000
25EWEW3H-3WSJ-30025,002 6 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
26AllEW1D=WCA7025,002
27-EW4NT+1SD10-46025,002

PAIR 10 LEMBIT KAPP & ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK MAXIÄSS II 15/05/2014 Session 1 Section MM
Neuberg Top 8 Matchpoints 102/216 Score 47,22% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1NH245062,505 11 Jan Vilgats
Hillar Ruus
2NSNS4Sx-1NDA-2000,000
3EWNS2S+1SH514075,006
4AllNS2H=ND1011025,002 8 Mati Tali
Jüri Pärsin
5NSNS2D-3SH2-30075,006
6EWNS4Sx-2NC9-3000,000
7AllNS4S=EH2-62025,002 14 Ants Barot
Eduard Rumvolt
8-NS1S+1SH8110100,008
9EWNS3H-2SD10-10050,004
10AllNS2S-2NH3-2000,000 7 Mart Jäger
Sulev Märss
11-NS3NT+2EH3-46012,501
12NSNS3NT+1NHK63075,006
13AllNS3NT-2NH6-20012,501 6 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
14-NS3H-1NCK-5062,505
15NSNS1Dxx+2WH3-6300,000
16EWNS6Cxx-1NHK-2000,000 7 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
17-NS3Hx-2SCQ-3000,000
18NSNS1NT+1S*D512087,507
19EWNS4S+1NCJ45075,006 18 Arnold Kivik
Hillar Sibul
20AllNS3NT+1NC2630100,008
21NSNS3D+1NC213050,004
22EWNS2NT-1E*C8100100,008 21 Raivo Sikk
Endel Epro
23AllNS4S-1SHA-10062,505
24-NS3NTx-2WH2300100,008
25EWNS2H-1ED210012,501 10 Oleg Sirotin
Enn Päll
26AllNS1NT=WH2-9037,503
27-NS3NT+2ND846075,006

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar