SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 15. mai 2014

KESK EESTI SARI 2 ETAPP( vigadest5100744 )

Ranks

JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section MM

8½ Table 26 Board Howell Movement Received 208 of 208 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]ButlerNButlerF
12Jaan Sutt & Lembit Kapp52,0056,33
23Urmas Virves & Endel Küttis37,0040,08
312Oleg Sirotin & Enn Päll34,0036,83
417Ülis Riisalu & Kalle Ojassalu26,0026,00
514Jaan Võsu & Oleg Antonkov24,0024,00
61Tõnu Kärrsin & Aivo Luuk14,0015,17
715Heiki Tipp & Ants Kallas2,002,00
816Joel Koplimäe & Kaupo Ahuna0,000,00
95Rein Lall & Ülo Müürissepp-5,00-5,42
1010Jüri Siim & Reet Lepikult-8,00-8,67
119Jaak Andres Alevi & Tiiu Valder-15,00-16,25
1213Jaan Lemberg & Aarne Malmre-17,00-18,42
138Aimur Raudsepp & Rein Kaarjas-19,00-20,58
147Oskar Vares & Raimond Kimmel-26,00-28,17
15=4Uno Viigand & Mait Pari-30,00-32,50
15=11Urmas Lööper & Ago Abner-30,00-32,50
176Aivar Kustavus & Raul Roslender-39,00-42,25

(printed at 14.05.2014 23:59:24 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section MM

Board 1 Love All Dealer N Datm NS 170
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
4103S+1SH7170 00Uno Viigand & Mait PariJüri Siim & Reet Lepikult
633C=ESA -110-77Aivar Kustavus & Raul RoslenderUrmas Virves & Endel Küttis
8143S+1SC2170 00Aimur Raudsepp & Rein KaarjasJaan Võsu & Oleg Antonkov
952S+2SC2170 00Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderRein Lall & Ülo Müürissepp
11173S+1S 170 00Urmas Lööper & Ago AbnerÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1274S=SC9420 6-6Oleg Sirotin & Enn PällOskar Vares & Raimond Kimmel
13153S+1SD5170 00Jaan Lemberg & Aarne MalmreHeiki Tipp & Ants Kallas
1623S=SC9140 -11Joel Koplimäe & Kaupo AhunaJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 2 NS Game Dealer E Datm NS 30
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
4103D-1EHA50 1-1Uno Viigand & Mait PariJüri Siim & Reet Lepikult
631NT+1WH2 -120-44Aivar Kustavus & Raul RoslenderUrmas Virves & Endel Küttis
8143S-1SDA -100-44Aimur Raudsepp & Rein KaarjasJaan Võsu & Oleg Antonkov
952S=SS6110 2-2Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderRein Lall & Ülo Müürissepp
11173D-1E 50 1-1Urmas Lööper & Ago AbnerÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1273S=SHJ140 3-3Oleg Sirotin & Enn PällOskar Vares & Raimond Kimmel
13151S+2SC2140 3-3Jaan Lemberg & Aarne MalmreHeiki Tipp & Ants Kallas
1621D+1EHA -90-33Joel Koplimäe & Kaupo AhunaJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 3 EW Game Dealer S Datm NS 30
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1152NT=ND4120 3-3Tõnu Kärrsin & Aivo LuukHeiki Tipp & Ants Kallas
5112NT=SD9120 3-3Rein Lall & Ülo MüürisseppUrmas Lööper & Ago Abner
743NT-2NS2 -100-44Oskar Vares & Raimond KimmelUno Viigand & Mait Pari
9143NT-1SH3 -50-22Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderJaan Võsu & Oleg Antonkov
1063C=NDA110 2-2Jüri Siim & Reet LepikultAivar Kustavus & Raul Roslender
1383NT=SD9400 9-9Jaan Lemberg & Aarne MalmreAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
1632NT-1ND3 -50-22Joel Koplimäe & Kaupo AhunaUrmas Virves & Endel Küttis
17123NT-2SH3 -100-44Ülis Riisalu & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Enn Päll
Board 4 Game All Dealer W Datm NS -690
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1155NT+1WHJ -69000Tõnu Kärrsin & Aivo LuukHeiki Tipp & Ants Kallas
5113NT+3ES6 -69000Rein Lall & Ülo MüürisseppUrmas Lööper & Ago Abner
743NT+3ES3 -69000Oskar Vares & Raimond KimmelUno Viigand & Mait Pari
9143NT+3EH3 -69000Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderJaan Võsu & Oleg Antonkov
1063NT+1WS5 -6302-2Jüri Siim & Reet LepikultAivar Kustavus & Raul Roslender
1383NT+3WHJ -69000Jaan Lemberg & Aarne MalmreAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
1633NT+3ES6 -69000Joel Koplimäe & Kaupo AhunaUrmas Virves & Endel Küttis
17123NT+3ES3 -69000Ülis Riisalu & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Enn Päll
Board 5 NS Game Dealer N Datm NS 140
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
193H-1WD950 -33Tõnu Kärrsin & Aivo LuukJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
2154H-5WC10250 3-3Jaan Sutt & Lembit KappHeiki Tipp & Ants Kallas
6122S=NC8110 -11Aivar Kustavus & Raul RoslenderOleg Sirotin & Enn Päll
853S-1NC9 -100-66Aimur Raudsepp & Rein KaarjasRein Lall & Ülo Müürissepp
1173S-1NHQ -100-66Urmas Lööper & Ago AbnerOskar Vares & Raimond Kimmel
14103NT=NH3600 10-10Jaan Võsu & Oleg AntonkovJüri Siim & Reet Lepikult
1644Cx=SD4710 11-11Joel Koplimäe & Kaupo AhunaUno Viigand & Mait Pari
17133S-1NHQ -100-66Ülis Riisalu & Kalle OjassaluJaan Lemberg & Aarne Malmre
Board 6 EW Game Dealer E Datm NS 0
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
193D+2EH10 -150-44Tõnu Kärrsin & Aivo LuukJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
2153NT-2WC5200 5-5Jaan Sutt & Lembit KappHeiki Tipp & Ants Kallas
6122S-1W*C10100 3-3Aivar Kustavus & Raul RoslenderOleg Sirotin & Enn Päll
852D=EH10 -90-33Aimur Raudsepp & Rein KaarjasRein Lall & Ülo Müürissepp
1172S-2S*DJ -100-33Urmas Lööper & Ago AbnerOskar Vares & Raimond Kimmel
14102D-1EH3100 3-3Jaan Võsu & Oleg AntonkovJüri Siim & Reet Lepikult
1643C=WSQ -110-33Joel Koplimäe & Kaupo AhunaUno Viigand & Mait Pari
17134H-1E 100 3-3Ülis Riisalu & Kalle OjassaluJaan Lemberg & Aarne Malmre
Board 7 Game All Dealer S Datm NS -60
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
2103NT-2SDK -200-44Jaan Sutt & Lembit KappJüri Siim & Reet Lepikult
3153NT-2NC8 -200-44Urmas Virves & Endel KüttisHeiki Tipp & Ants Kallas
7132S=NH4110 5-5Oskar Vares & Raimond KimmelJaan Lemberg & Aarne Malmre
964H-1SDK -100-11Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderAivar Kustavus & Raul Roslender
1282S=ND6110 5-5Oleg Sirotin & Enn PällAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
14114H-1NH3 -100-11Jaan Võsu & Oleg AntonkovUrmas Lööper & Ago Abner
1653NT-3ND6 -300-66Joel Koplimäe & Kaupo AhunaRein Lall & Ülo Müürissepp
1712NT=S 120 5-5Ülis Riisalu & Kalle OjassaluTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
Board 8 Love All Dealer W Datm NS 70
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
2102H+1NS3140 2-2Jaan Sutt & Lembit KappJüri Siim & Reet Lepikult
3151H+2SC9140 2-2Urmas Virves & Endel KüttisHeiki Tipp & Ants Kallas
7133H-1SSQ -50-33Oskar Vares & Raimond KimmelJaan Lemberg & Aarne Malmre
964H-1SSQ -50-33Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderAivar Kustavus & Raul Roslender
1283H=SD8140 2-2Oleg Sirotin & Enn PällAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
14114H-1NH3 -50-33Jaan Võsu & Oleg AntonkovUrmas Lööper & Ago Abner
1652H=SC10110 1-1Joel Koplimäe & Kaupo AhunaRein Lall & Ülo Müürissepp
1712H+2S 170 3-3Ülis Riisalu & Kalle OjassaluTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
Board 9 EW Game Dealer N Datm NS 110
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
3113NT+1NS4430 8-8Urmas Virves & Endel KüttisUrmas Lööper & Ago Abner
4153NT-1SHQ -50-44Uno Viigand & Mait PariHeiki Tipp & Ants Kallas
814D=NHJ130 1-1Aimur Raudsepp & Rein KaarjasTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
1073D+2NHJ150 1-1Jüri Siim & Reet LepikultOskar Vares & Raimond Kimmel
1392D+2NS4130 1-1Jaan Lemberg & Aarne MalmreJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
14123NT-1NH3 -50-44Jaan Võsu & Oleg AntonkovOleg Sirotin & Enn Päll
1664D+1NHJ150 1-1Joel Koplimäe & Kaupo AhunaAivar Kustavus & Raul Roslender
1723D+2N 150 1-1Ülis Riisalu & Kalle OjassaluJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 10 Game All Dealer E Datm NS 80
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
3114S-3NDQ -300-99Urmas Virves & Endel KüttisUrmas Lööper & Ago Abner
4152D=SH290 00Uno Viigand & Mait PariHeiki Tipp & Ants Kallas
812S+1NH3140 2-2Aimur Raudsepp & Rein KaarjasTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
1072S+1NC3140 2-2Jüri Siim & Reet LepikultOskar Vares & Raimond Kimmel
1391S+1NHJ110 1-1Jaan Lemberg & Aarne MalmreJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
14122S+2NH3170 3-3Jaan Võsu & Oleg AntonkovOleg Sirotin & Enn Päll
1664S-1NHJ -100-55Joel Koplimäe & Kaupo AhunaAivar Kustavus & Raul Roslender
1721NT+1S 120 1-1Ülis Riisalu & Kalle OjassaluJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 11 Love All Dealer S Datm NS 10
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1103S-1ND10 -50-22Tõnu Kärrsin & Aivo LuukJüri Siim & Reet Lepikult
4123D-1SH3 -50-22Uno Viigand & Mait PariOleg Sirotin & Enn Päll
5153C-2WDK100 3-3Rein Lall & Ülo MüürisseppHeiki Tipp & Ants Kallas
7162S+1NHJ140 4-4Oskar Vares & Raimond KimmelJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
923D-2SH3 -100-33Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderJaan Sutt & Lembit Kapp
1182S=NHK110 3-3Urmas Lööper & Ago AbnerAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
14132H-1EH350 1-1Jaan Võsu & Oleg AntonkovJaan Lemberg & Aarne Malmre
1732Hx=E  -470-1010Ülis Riisalu & Kalle OjassaluUrmas Virves & Endel Küttis
Board 12 NS Game Dealer W Datm NS 30
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1102S+1SH6140 3-3Tõnu Kärrsin & Aivo LuukJüri Siim & Reet Lepikult
4124Sx-2SC2 -500-1111Uno Viigand & Mait PariOleg Sirotin & Enn Päll
5153S-1SDA -100-44Rein Lall & Ülo MüürisseppHeiki Tipp & Ants Kallas
7162S+1SH6140 3-3Oskar Vares & Raimond KimmelJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
923S-2SH8 -200-66Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderJaan Sutt & Lembit Kapp
1184D-2ED3100 2-2Urmas Lööper & Ago AbnerAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
14132S=NH3110 2-2Jaan Võsu & Oleg AntonkovJaan Lemberg & Aarne Malmre
1732S+1S 140 3-3Ülis Riisalu & Kalle OjassaluUrmas Virves & Endel Küttis
Board 13 Game All Dealer N Datm NS 150
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
2113H-3WC9300 4-4Jaan Sutt & Lembit KappUrmas Lööper & Ago Abner
5132S+2NH3170 1-1Rein Lall & Ülo MüürisseppJaan Lemberg & Aarne Malmre
8162S+2NHA170 1-1Aimur Raudsepp & Rein KaarjasJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
1032S=NS9110 -11Jüri Siim & Reet LepikultUrmas Virves & Endel Küttis
1292S+1NH5140 00Oleg Sirotin & Enn PällJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
1414S-1NH2 -100-66Jaan Võsu & Oleg AntonkovTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
1563S+1NC3170 1-1Heiki Tipp & Ants KallasAivar Kustavus & Raul Roslender
1743S=N 140 00Ülis Riisalu & Kalle OjassaluUno Viigand & Mait Pari
Board 14 Love All Dealer E Datm NS 450
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
2116H=SD7980 11-11Jaan Sutt & Lembit KappUrmas Lööper & Ago Abner
5134H+2SCJ480 1-1Rein Lall & Ülo MüürisseppJaan Lemberg & Aarne Malmre
8166H-1SD7 -50-1111Aimur Raudsepp & Rein KaarjasJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
1034H+1SD7450 00Jüri Siim & Reet LepikultUrmas Virves & Endel Küttis
1294H+2SD5480 1-1Oleg Sirotin & Enn PällJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
1413NT+1NHJ430 -11Jaan Võsu & Oleg AntonkovTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
1564H+1NCJ450 00Heiki Tipp & Ants KallasAivar Kustavus & Raul Roslender
1743NT+1N 430 -11Ülis Riisalu & Kalle OjassaluUno Viigand & Mait Pari
Board 15 NS Game Dealer S Datm NS -10
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
3123D-3WH10150 4-4Urmas Virves & Endel KüttisOleg Sirotin & Enn Päll
612S-3N*D10 -300-77Aivar Kustavus & Raul RoslenderTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
9162D-3WC2150 4-4Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
1141S=W*H10 -80-22Urmas Lööper & Ago AbnerUno Viigand & Mait Pari
13102S-2N*D10 -200-55Jaan Lemberg & Aarne MalmreJüri Siim & Reet Lepikult
1423NT-2SH3 -200-55Jaan Võsu & Oleg AntonkovJaan Sutt & Lembit Kapp
1573C+1SDQ130 4-4Heiki Tipp & Ants KallasOskar Vares & Raimond Kimmel
1752D-3W 150 4-4Ülis Riisalu & Kalle OjassaluRein Lall & Ülo Müürissepp
Board 16 EW Game Dealer W Datm NS 130
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
3122NT-1W*S3100 -11Urmas Virves & Endel KüttisOleg Sirotin & Enn Päll
611NT-1W*C4100 -11Aivar Kustavus & Raul RoslenderTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
9163S=SHA140 00Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
1141NT-2W*C4200 2-2Urmas Lööper & Ago AbnerUno Viigand & Mait Pari
13102S=SH6110 -11Jaan Lemberg & Aarne MalmreJüri Siim & Reet Lepikult
1422S+1NH3140 00Jaan Võsu & Oleg AntonkovJaan Sutt & Lembit Kapp
1571NT-3W*C4300 5-5Heiki Tipp & Ants KallasOskar Vares & Raimond Kimmel
1751NT=S* 90 -11Ülis Riisalu & Kalle OjassaluRein Lall & Ülo Müürissepp
Board 17 Love All Dealer N Datm NS 170
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1112H+3NH9200 1-1Tõnu Kärrsin & Aivo LuukUrmas Lööper & Ago Abner
3144H-1NH3 -50-66Urmas Virves & Endel KüttisJaan Võsu & Oleg Antonkov
4133H+1NDJ170 00Uno Viigand & Mait PariJaan Lemberg & Aarne Malmre
6171NT+2N 150 -11Aivar Kustavus & Raul RoslenderÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
722H+2NDJ170 00Oskar Vares & Raimond KimmelJaan Sutt & Lembit Kapp
10164H=ND6420 6-6Jüri Siim & Reet LepikultJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
1252H+1NDJ140 -11Oleg Sirotin & Enn PällRein Lall & Ülo Müürissepp
1582NT+3NH9210 1-1Heiki Tipp & Ants KallasAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
Board 18 NS Game Dealer E Datm NS 430
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1113NT+2SH8660 6-6Tõnu Kärrsin & Aivo LuukUrmas Lööper & Ago Abner
3145C=NH3600 5-5Urmas Virves & Endel KüttisJaan Võsu & Oleg Antonkov
4133NT+1NH5630 5-5Uno Viigand & Mait PariJaan Lemberg & Aarne Malmre
6173C+2N 150 -77Aivar Kustavus & Raul RoslenderÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
726NT-1SS5 -100-1111Oskar Vares & Raimond KimmelJaan Sutt & Lembit Kapp
10165D-1SC10 -100-1111Jüri Siim & Reet LepikultJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
1253NT+1SC10630 5-5Oleg Sirotin & Enn PällRein Lall & Ülo Müürissepp
1583NT+2SD2660 6-6Heiki Tipp & Ants KallasAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
Board 19 EW Game Dealer S Datm NS 440
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
2123NT+3NS6490 2-2Jaan Sutt & Lembit KappOleg Sirotin & Enn Päll
4144H=SC8420 -11Uno Viigand & Mait PariJaan Võsu & Oleg Antonkov
514H=SC10420 -11Rein Lall & Ülo MüürisseppTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
7174H-1S  -50-1010Oskar Vares & Raimond KimmelÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
834H+2SSA480 1-1Aimur Raudsepp & Rein KaarjasUrmas Virves & Endel Küttis
11164H=SSA420 -11Urmas Lööper & Ago AbnerJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
1364H=SC10420 -11Jaan Lemberg & Aarne MalmreAivar Kustavus & Raul Roslender
1594H+1SC10450 00Heiki Tipp & Ants KallasJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
Board 20 Game All Dealer W Datm NS 150
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
2123S-2EHA200 2-2Jaan Sutt & Lembit KappOleg Sirotin & Enn Päll
4143S-2WC5200 2-2Uno Viigand & Mait PariJaan Võsu & Oleg Antonkov
514H-1SSK -100-66Rein Lall & Ülo MüürisseppTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
7174H=S 620 10-10Oskar Vares & Raimond KimmelÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
833S-2WH7200 2-2Aimur Raudsepp & Rein KaarjasUrmas Virves & Endel Küttis
11163S-2WD9200 2-2Urmas Lööper & Ago AbnerJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
1361S+1EH5 -110-66Jaan Lemberg & Aarne MalmreAivar Kustavus & Raul Roslender
1593S-2WHK200 2-2Heiki Tipp & Ants KallasJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
Board 21 NS Game Dealer N Datm NS -60
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
173NT-3ES8150 5-5Tõnu Kärrsin & Aivo LuukOskar Vares & Raimond Kimmel
3133NT-1ES850 3-3Urmas Virves & Endel KüttisJaan Lemberg & Aarne Malmre
493NT-2ES8100 4-4Uno Viigand & Mait PariJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
5143D=ES8 -110-22Rein Lall & Ülo MüürisseppJaan Võsu & Oleg Antonkov
621Sx-3NHQ -800-1212Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Sutt & Lembit Kapp
8172H-2N  -200-44Aimur Raudsepp & Rein KaarjasÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
12162C=WS2 -90-11Oleg Sirotin & Enn PällJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
15101NT+1ES8 -120-22Heiki Tipp & Ants KallasJüri Siim & Reet Lepikult
Board 22 EW Game Dealer E Datm NS 200
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
172D+3SSJ150 -22Tõnu Kärrsin & Aivo LuukOskar Vares & Raimond Kimmel
3135Dx=SSJ550 8-8Urmas Virves & Endel KüttisJaan Lemberg & Aarne Malmre
5142S=EDK -110-77Rein Lall & Ülo MüürisseppJaan Võsu & Oleg Antonkov
622D+2SSJ130 -22Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Sutt & Lembit Kapp
8175Dx=N 550 8-8Aimur Raudsepp & Rein KaarjasÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
945Dx+1SHQ650 10-10Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderUno Viigand & Mait Pari
12164H-1ND6 -50-66Oleg Sirotin & Enn PällJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
15103S=EH6 -140-88Heiki Tipp & Ants KallasJüri Siim & Reet Lepikult
Board 23 Game All Dealer S Datm NS -380
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
283NT=WS4 -600-66Jaan Sutt & Lembit KappAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
412H+2ESJ -1705-5Uno Viigand & Mait PariTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
6145C=WDK -600-66Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Võsu & Oleg Antonkov
732Dx-2NCQ -500-33Oskar Vares & Raimond KimmelUrmas Virves & Endel Küttis
9173NT+2W  -660-77Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1052C+2ES2 -1306-6Jüri Siim & Reet LepikultRein Lall & Ülo Müürissepp
13163D-3NCQ -3002-2Jaan Lemberg & Aarne MalmreJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
15113NT-1ESJ100 10-10Heiki Tipp & Ants KallasUrmas Lööper & Ago Abner
Board 24 Love All Dealer W Datm NS -440
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
284S+1ED9 -45000Jaan Sutt & Lembit KappAimur Raudsepp & Rein Kaarjas
414S+1ECQ -45000Uno Viigand & Mait PariTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
6143NT+2ED6 -460-11Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Võsu & Oleg Antonkov
734S=ECQ -4201-1Oskar Vares & Raimond KimmelUrmas Virves & Endel Küttis
9174S+1E  -45000Jaak Andres Alevi & Tiiu ValderÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1054S+1EH6 -45000Jüri Siim & Reet LepikultRein Lall & Ülo Müürissepp
13163NT+1WC4 -43000Jaan Lemberg & Aarne MalmreJoel Koplimäe & Kaupo Ahuna
15114S=ECQ -4201-1Heiki Tipp & Ants KallasUrmas Lööper & Ago Abner
Board 25 EW Game Dealer N Datm NS 310
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
394H=SC3420 3-3Urmas Virves & Endel KüttisJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
524H+1SC6450 4-4Rein Lall & Ülo MüürisseppJaan Sutt & Lembit Kapp
7142D-3WH3300 00Oskar Vares & Raimond KimmelJaan Võsu & Oleg Antonkov
844H+1SS10450 4-4Aimur Raudsepp & Rein KaarjasUno Viigand & Mait Pari
10174H-1N  -50-88Jüri Siim & Reet LepikultÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1163S-3WC2300 00Urmas Lööper & Ago AbnerAivar Kustavus & Raul Roslender
15124H-1NSJ -50-88Heiki Tipp & Ants KallasOleg Sirotin & Enn Päll
1614H+1SC6450 4-4Joel Koplimäe & Kaupo AhunaTõnu Kärrsin & Aivo Luuk
Board 26 Game All Dealer E Datm NS -10
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
392NT=SS6120 4-4Urmas Virves & Endel KüttisJaak Andres Alevi & Tiiu Valder
521NT+2SS10150 4-4Rein Lall & Ülo MüürisseppJaan Sutt & Lembit Kapp
7142S=WH3 -110-33Oskar Vares & Raimond KimmelJaan Võsu & Oleg Antonkov
843NT=SS4600 12-12Aimur Raudsepp & Rein KaarjasUno Viigand & Mait Pari
10174H-5N  -500-1010Jüri Siim & Reet LepikultÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
1163C=ND8110 3-3Urmas Lööper & Ago AbnerAivar Kustavus & Raul Roslender
15121S+1EH4 -110-33Heiki Tipp & Ants KallasOleg Sirotin & Enn Päll
1614H-2ND8 -200-55Joel Koplimäe & Kaupo AhunaTõnu Kärrsin & Aivo Luuk

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 TÕNU KÄRRSIN & AIVO LUUK
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored 15,17 Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-    --170 -- 0
2NS    --30 --
3EWNS2NT=ND412030 3 3 Heiki Tipp
Ants Kallas
4AllNS5NT+1WHJ-690-690 0
5NSNS3H-1WD950140 -3 -7 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
6EWNS3D+2EH10-1500 -4
7AllEW2NT=S -120-60 -5 -8 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
8-EW2H+2S -17070 -3
9EWEW4D=NHJ-130110 -1 -3 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
10AllEW2S+1NH3-14080 -2
11-NS3S-1ND10-5010 -2 1 Jüri Siim
Reet Lepikult
12NSNS2S+1SH614030 3
13AllEW4S-1NH2100150 6 7 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
14-EW3NT+1NHJ-430450 1
15NSEW2S-3N*D10300-10 7 8 Aivar Kustavus
Raul Roslender
16EWEW1NT-1W*C4-100130 1
17-NS2H+3NH9200170 1 7 Urmas Lööper
Ago Abner
18NSNS3NT+2SH8660430 6
19EWEW4H=SC10-420440 1 7 Rein Lall
Ülo Müürissepp
20AllEW4H-1SSK100150 6
21NSNS3NT-3ES8150-60 5 3 Oskar Vares
Raimond Kimmel
22EWNS2D+3SSJ150200 -2
23AllEW2H+2ESJ170-380 -5 -5 Uno Viigand
Mait Pari
24-EW4S+1ECQ450-440 0
25EWEW4H+1SC6-450310 -4 1 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
26AllEW4H-2ND8200-10 5

PAIR 2 JAAN SUTT & LEMBIT KAPP
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored 56,33 Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3S=SC9-140170 1 4 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
2NSEW1D+1EHA9030 3
3EW    --30 -- 0
4All    ---690 --
5NSNS4H-5WC10250140 3 8 Heiki Tipp
Ants Kallas
6EWNS3NT-2WC52000 5
7AllNS3NT-2SDK-200-60 -4 -2 Jüri Siim
Reet Lepikult
8-NS2H+1NS314070 2
9EWEW3D+2N -150110 -1 -2 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
10AllEW1NT+1S -12080 -1
11-EW3D-2SH310010 3 9 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
12NSEW3S-2SH820030 6
13AllNS3H-3WC9300150 4 15 Urmas Lööper
Ago Abner
14-NS6H=SD7980450 11
15NSEW3NT-2SH3200-10 5 5 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
16EWEW2S+1NH3-140130 0
17-EW2H+2NDJ-170170 0 11 Oskar Vares
Raimond Kimmel
18NSEW6NT-1SS5100430 11
19EWNS3NT+3NS6490440 2 4 Oleg Sirotin
Enn Päll
20AllNS3S-2EHA200150 2
21NSEW1Sx-3NHQ800-60 12 14 Aivar Kustavus
Raul Roslender
22EWEW2D+2SSJ-130200 2
23AllNS3NT=WS4-600-380 -6 -6 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
24-NS4S+1ED9-450-440 0
25EWEW4H+1SC6-450310 -4 -8 Rein Lall
Ülo Müürissepp
26AllEW1NT+2SS10-150-10 -4

PAIR 3 URMAS VIRVES & ENDEL KÜTTIS
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored 40,08 Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3C=ESA110170 7 11 Aivar Kustavus
Raul Roslender
2NSEW1NT+1WH212030 4
3EWEW2NT-1ND35030 2 2 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
4AllEW3NT+3ES6690-690 0
5NS    --140 -- 0
6EW    --0 --
7AllNS3NT-2NC8-200-60 -4 -2 Heiki Tipp
Ants Kallas
8-NS1H+2SC914070 2
9EWNS3NT+1NS4430110 8 -1 Urmas Lööper
Ago Abner
10AllNS4S-3NDQ-30080 -9
11-EW2Hx=E 47010 10 7 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
12NSEW2S+1S -14030 -3
13AllEW2S=NS9-110150 1 1 Jüri Siim
Reet Lepikult
14-EW4H+1SD7-450450 0
15NSNS3D-3WH10150-10 4 3 Oleg Sirotin
Enn Päll
16EWNS2NT-1W*S3100130 -1
17-NS4H-1NH3-50170 -6 -1 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
18NSNS5C=NH3600430 5
19EWEW4H+2SSA-480440 -1 -3 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
20AllEW3S-2WH7-200150 -2
21NSNS3NT-1ES850-60 3 11 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
22EWNS5Dx=SSJ550200 8
23AllEW2Dx-2NCQ500-380 3 2 Oskar Vares
Raimond Kimmel
24-EW4S=ECQ420-440 -1
25EWNS4H=SC3420310 3 7 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
26AllNS2NT=SS6120-10 4

PAIR 4 UNO VIIGAND & MAIT PARI
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -32,5 Session Rank 15
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3S+1SH7170170 0 1 Jüri Siim
Reet Lepikult
2NSNS3D-1EHA5030 1
3EWEW3NT-2NS210030 4 4 Oskar Vares
Raimond Kimmel
4AllEW3NT+3ES3690-690 0
5NSEW4Cx=SD4-710140 -11 -8 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
6EWEW3C=WSQ1100 3
7All    ---60 -- 0
8-    --70 --
9EWNS3NT-1SHQ-50110 -4 -4 Heiki Tipp
Ants Kallas
10AllNS2D=SH29080 0
11-NS3D-1SH3-5010 -2 -13 Oleg Sirotin
Enn Päll
12NSNS4Sx-2SC2-50030 -11
13AllEW3S=N -140150 0 1 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
14-EW3NT+1N -430450 1
15NSEW1S=W*H1080-10 2 0 Urmas Lööper
Ago Abner
16EWEW1NT-2W*C4-200130 -2
17-NS3H+1NDJ170170 0 5 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
18NSNS3NT+1NH5630430 5
19EWNS4H=SC8420440 -1 1 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
20AllNS3S-2WC5200150 2
21NSNS3NT-2ES8100-60 4 -6 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
22EWEW5Dx+1SHQ-650200 -10
23AllNS2H+2ESJ-170-380 5 5 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
24-NS4S+1ECQ-450-440 0
25EWEW4H+1SS10-450310 -4 -16 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
26AllEW3NT=SS4-600-10 -12

PAIR 5 REIN LALL & ÜLO MÜÜRISSEPP
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -5,42 Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW2S+2SC2-170170 0 -2 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
2NSEW2S=SS6-11030 -2
3EWNS2NT=SD912030 3 3 Urmas Lööper
Ago Abner
4AllNS3NT+3ES6-690-690 0
5NSEW3S-1NC9100140 6 9 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
6EWEW2D=EH10900 3
7AllEW3NT-3ND6300-60 6 5 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
8-EW2H=SC10-11070 -1
9EW    --110 -- 0
10All    --80 --
11-NS3C-2WDK10010 3 -1 Heiki Tipp
Ants Kallas
12NSNS3S-1SDA-10030 -4
13AllNS2S+2NH3170150 1 2 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
14-NS4H+2SCJ480450 1
15NSEW2D-3W -150-10 -4 -3 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
16EWEW1NT=S* -90130 1
17-EW2H+1NDJ-140170 1 -4 Oleg Sirotin
Enn Päll
18NSEW3NT+1SC10-630430 -5
19EWNS4H=SC10420440 -1 -7 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
20AllNS4H-1SSK-100150 -6
21NSNS3D=ES8-110-60 -2 -9 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
22EWNS2S=EDK-110200 -7
23AllEW2C+2ES2130-380 -6 -6 Jüri Siim
Reet Lepikult
24-EW4S+1EH6450-440 0
25EWNS4H+1SC6450310 4 8 Jaan Sutt
Lembit Kapp
26AllNS1NT+2SS10150-10 4

PAIR 6 AIVAR KUSTAVUS & RAUL ROSLENDER
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -42,25 Session Rank 17
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3C=ESA-110170 -7 -11 Urmas Virves
Endel Küttis
2NSNS1NT+1WH2-12030 -4
3EWEW3C=NDA-11030 -2 -4 Jüri Siim
Reet Lepikult
4AllEW3NT+1WS5630-690 -2
5NSNS2S=NC8110140 -1 2 Oleg Sirotin
Enn Päll
6EWNS2S-1W*C101000 3
7AllEW4H-1SDK100-60 1 4 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
8-EW4H-1SSQ5070 3
9EWEW4D+1NHJ-150110 -1 4 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
10AllEW4S-1NHJ10080 5
11-    --10 -- 0
12NS    --30 --
13AllEW3S+1NC3-170150 -1 -1 Heiki Tipp
Ants Kallas
14-EW4H+1NCJ-450450 0
15NSNS2S-3N*D10-300-10 -7 -8 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
16EWNS1NT-1W*C4100130 -1
17-NS1NT+2N 150170 -1 -8 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
18NSNS3C+2N 150430 -7
19EWEW4H=SC10-420440 1 7 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
20AllEW1S+1EH5110150 6
21NSNS1Sx-3NHQ-800-60 -12 -14 Jaan Sutt
Lembit Kapp
22EWNS2D+2SSJ130200 -2
23AllNS5C=WDK-600-380 -6 -7 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
24-NS3NT+2ED6-460-440 -1
25EWEW3S-3WC2-300310 0 -3 Urmas Lööper
Ago Abner
26AllEW3C=ND8-110-10 -3

PAIR 7 OSKAR VARES & RAIMOND KIMMEL
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -28,17 Session Rank 14
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW4S=SC9-420170 -6 -9 Oleg Sirotin
Enn Päll
2NSEW3S=SHJ-14030 -3
3EWNS3NT-2NS2-10030 -4 -4 Uno Viigand
Mait Pari
4AllNS3NT+3ES3-690-690 0
5NSEW3S-1NHQ100140 6 9 Urmas Lööper
Ago Abner
6EWEW2S-2S*DJ1000 3
7AllNS2S=NH4110-60 5 2 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
8-NS3H-1SSQ-5070 -3
9EWEW3D+2NHJ-150110 -1 -3 Jüri Siim
Reet Lepikult
10AllEW2S+1NC3-14080 -2
11-NS2S+1NHJ14010 4 7 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
12NSNS2S+1SH614030 3
13All    --150 -- 0
14-    --450 --
15NSEW3C+1SDQ-130-10 -4 -9 Heiki Tipp
Ants Kallas
16EWEW1NT-3W*C4-300130 -5
17-NS2H+2NDJ170170 0 -11 Jaan Sutt
Lembit Kapp
18NSNS6NT-1SS5-100430 -11
19EWNS4H-1S -50440 -10 0 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
20AllNS4H=S 620150 10
21NSEW3NT-3ES8-150-60 -5 -3 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
22EWEW2D+3SSJ-150200 2
23AllNS2Dx-2NCQ-500-380 -3 -2 Urmas Virves
Endel Küttis
24-NS4S=ECQ-420-440 1
25EWNS2D-3WH3300310 0 -3 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
26AllNS2S=WH3-110-10 -3

PAIR 8 AIMUR RAUDSEPP & REIN KAARJAS
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -20,58 Session Rank 13
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3S+1SC2170170 0 -4 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
2NSNS3S-1SDA-10030 -4
3EWEW3NT=SD9-40030 -9 -9 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
4AllEW3NT+3WHJ690-690 0
5NSNS3S-1NC9-100140 -6 -9 Rein Lall
Ülo Müürissepp
6EWNS2D=EH10-900 -3
7AllEW2S=ND6-110-60 -5 -7 Oleg Sirotin
Enn Päll
8-EW3H=SD8-14070 -2
9EWNS4D=NHJ130110 1 3 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
10AllNS2S+1NH314080 2
11-EW2S=NHK-11010 -3 -5 Urmas Lööper
Ago Abner
12NSEW4D-2ED3-10030 -2
13AllNS2S+2NHA170150 1 -10 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
14-NS6H-1SD7-50450 -11
15NS    ---10 -- 0
16EW    --130 --
17-EW2NT+3NH9-210170 -1 -7 Heiki Tipp
Ants Kallas
18NSEW3NT+2SD2-660430 -6
19EWNS4H+2SSA480440 1 3 Urmas Virves
Endel Küttis
20AllNS3S-2WH7200150 2
21NSNS2H-2N -200-60 -4 4 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
22EWNS5Dx=N 550200 8
23AllEW3NT=WS4600-380 6 6 Jaan Sutt
Lembit Kapp
24-EW4S+1ED9450-440 0
25EWNS4H+1SS10450310 4 16 Uno Viigand
Mait Pari
26AllNS3NT=SS4600-10 12

PAIR 9 JAAK ANDRES ALEVI & TIIU VALDER
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -16,25 Session Rank 11
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS2S+2SC2170170 0 2 Rein Lall
Ülo Müürissepp
2NSNS2S=SS611030 2
3EWNS3NT-1SH3-5030 -2 -2 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
4AllNS3NT+3EH3-690-690 0
5NSEW3H-1WD9-50140 3 7 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
6EWEW3D+2EH101500 4
7AllNS4H-1SDK-100-60 -1 -4 Aivar Kustavus
Raul Roslender
8-NS4H-1SSQ-5070 -3
9EWEW2D+2NS4-130110 -1 -2 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
10AllEW1S+1NHJ-11080 -1
11-NS3D-2SH3-10010 -3 -9 Jaan Sutt
Lembit Kapp
12NSNS3S-2SH8-20030 -6
13AllEW2S+1NH5-140150 0 -1 Oleg Sirotin
Enn Päll
14-EW4H+2SD5-480450 -1
15NSNS2D-3WC2150-10 4 4 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
16EWNS3S=SHA140130 0
17-    --170 -- 0
18NS    --430 --
19EWEW4H+1SC10-450440 0 -2 Heiki Tipp
Ants Kallas
20AllEW3S-2WHK-200150 -2
21NSEW3NT-2ES8-100-60 -4 6 Uno Viigand
Mait Pari
22EWNS5Dx+1SHQ650200 10
23AllNS3NT+2W -660-380 -7 -7 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
24-NS4S+1E -450-440 0
25EWEW4H=SC3-420310 -3 -7 Urmas Virves
Endel Küttis
26AllEW2NT=SS6-120-10 -4

PAIR 10 JÜRI SIIM & REET LEPIKULT
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -8,67 Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3S+1SH7-170170 0 -1 Uno Viigand
Mait Pari
2NSEW3D-1EHA-5030 -1
3EWNS3C=NDA11030 2 4 Aivar Kustavus
Raul Roslender
4AllNS3NT+1WS5-630-690 2
5NSEW3NT=NH3-600140 -10 -13 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
6EWEW2D-1EH3-1000 -3
7AllEW3NT-2SDK200-60 4 2 Jaan Sutt
Lembit Kapp
8-EW2H+1NS3-14070 -2
9EWNS3D+2NHJ150110 1 3 Oskar Vares
Raimond Kimmel
10AllNS2S+1NC314080 2
11-EW3S-1ND105010 2 -1 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
12NSEW2S+1SH6-14030 -3
13AllNS2S=NS9110150 -1 -1 Urmas Virves
Endel Küttis
14-NS4H+1SD7450450 0
15NSEW2S-2N*D10200-10 5 6 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
16EWEW2S=SH6-110130 1
17-NS4H=ND6420170 6 -5 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
18NSNS5D-1SC10-100430 -11
19EW    --440 -- 0
20All    --150 --
21NSEW1NT+1ES8120-60 2 10 Heiki Tipp
Ants Kallas
22EWEW3S=EH6140200 8
23AllNS2C+2ES2-130-380 6 6 Rein Lall
Ülo Müürissepp
24-NS4S+1EH6-450-440 0
25EWNS4H-1N -50310 -8 -18 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
26AllNS4H-5N -500-10 -10

PAIR 11 URMAS LÖÖPER & AGO ABNER
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -32,5 Session Rank 15
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3S+1S 170170 0 1 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
2NSNS3D-1E 5030 1
3EWEW2NT=SD9-12030 -3 -3 Rein Lall
Ülo Müürissepp
4AllEW3NT+3ES6690-690 0
5NSNS3S-1NHQ-100140 -6 -9 Oskar Vares
Raimond Kimmel
6EWNS2S-2S*DJ-1000 -3
7AllEW4H-1NH3100-60 1 4 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
8-EW4H-1NH35070 3
9EWEW3NT+1NS4-430110 -8 1 Urmas Virves
Endel Küttis
10AllEW4S-3NDQ30080 9
11-NS2S=NHK11010 3 5 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
12NSNS4D-2ED310030 2
13AllEW3H-3WC9-300150 -4 -15 Jaan Sutt
Lembit Kapp
14-EW6H=SD7-980450 -11
15NSNS1S=W*H10-80-10 -2 0 Uno Viigand
Mait Pari
16EWNS1NT-2W*C4200130 2
17-EW2H+3NH9-200170 -1 -7 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
18NSEW3NT+2SH8-660430 -6
19EWNS4H=SSA420440 -1 1 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
20AllNS3S-2WD9200150 2
21NS    ---60 -- 0
22EW    --200 --
23AllEW3NT-1ESJ-100-380 -10 -11 Heiki Tipp
Ants Kallas
24-EW4S=ECQ420-440 -1
25EWNS3S-3WC2300310 0 3 Aivar Kustavus
Raul Roslender
26AllNS3C=ND8110-10 3

PAIR 12 OLEG SIROTIN & ENN PÄLL
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored 36,83 Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS4S=SC9420170 6 9 Oskar Vares
Raimond Kimmel
2NSNS3S=SHJ14030 3
3EWEW3NT-2SH310030 4 4 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
4AllEW3NT+3ES3690-690 0
5NSEW2S=NC8-110140 1 -2 Aivar Kustavus
Raul Roslender
6EWEW2S-1W*C10-1000 -3
7AllNS2S=ND6110-60 5 7 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
8-NS3H=SD814070 2
9EWEW3NT-1NH350110 4 1 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
10AllEW2S+2NH3-17080 -3
11-EW3D-1SH35010 2 13 Uno Viigand
Mait Pari
12NSEW4Sx-2SC250030 11
13AllNS2S+1NH5140150 0 1 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
14-NS4H+2SD5480450 1
15NSEW3D-3WH10-150-10 -4 -3 Urmas Virves
Endel Küttis
16EWEW2NT-1W*S3-100130 1
17-NS2H+1NDJ140170 -1 4 Rein Lall
Ülo Müürissepp
18NSNS3NT+1SC10630430 5
19EWEW3NT+3NS6-490440 -2 -4 Jaan Sutt
Lembit Kapp
20AllEW3S-2EHA-200150 -2
21NSNS2C=WS2-90-60 -1 -7 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
22EWNS4H-1ND6-50200 -6
23All    ---380 -- 0
24-    ---440 --
25EWEW4H-1NSJ50310 8 11 Heiki Tipp
Ants Kallas
26AllEW1S+1EH4110-10 3

PAIR 13 JAAN LEMBERG & AARNE MALMRE
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored -18,42 Session Rank 12
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3S+1SD5170170 0 3 Heiki Tipp
Ants Kallas
2NSNS1S+2SC214030 3
3EWNS3NT=SD940030 9 9 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
4AllNS3NT+3WHJ-690-690 0
5NSEW3S-1NHQ100140 6 3 Ülis Riisalu
Kalle Ojassalu
6EWEW4H-1E -1000 -3
7AllEW2S=NH4-110-60 -5 -2 Oskar Vares
Raimond Kimmel
8-EW3H-1SSQ5070 3
9EWNS2D+2NS4130110 1 2 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
10AllNS1S+1NHJ11080 1
11-EW2H-1EH3-5010 -1 -3 Jaan Võsu
Oleg Antonkov
12NSEW2S=NH3-11030 -2
13AllEW2S+2NH3-170150 -1 -2 Rein Lall
Ülo Müürissepp
14-EW4H+2SCJ-480450 -1
15NSNS2S-2N*D10-200-10 -5 -6 Jüri Siim
Reet Lepikult
16EWNS2S=SH6110130 -1
17-EW3H+1NDJ-170170 0 -5 Uno Viigand
Mait Pari
18NSEW3NT+1NH5-630430 -5
19EWNS4H=SC10420440 -1 -7 Aivar Kustavus
Raul Roslender
20AllNS1S+1EH5-110150 -6
21NSEW3NT-1ES8-50-60 -3 -11 Urmas Virves
Endel Küttis
22EWEW5Dx=SSJ-550200 -8
23AllNS3D-3NCQ-300-380 2 2 Joel Koplimäe
Kaupo Ahuna
24-NS3NT+1WC4-430-440 0
25EW    --310 -- 0
26All    ---10 --

PAIR 14 JAAN VÕSU & OLEG ANTONKOV
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored 24 Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3S+1SC2-170170 0 4 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
2NSEW3S-1SDA10030 4
3EWEW3NT-1SH35030 2 2 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
4AllEW3NT+3EH3690-690 0
5NSNS3NT=NH3600140 10 13 Jüri Siim
Reet Lepikult
6EWNS2D-1EH31000 3
7AllNS4H-1NH3-100-60 -1 -4 Urmas Lööper
Ago Abner
8-NS4H-1NH3-5070 -3
9EWNS3NT-1NH3-50110 -4 -1 Oleg Sirotin
Enn Päll
10AllNS2S+2NH317080 3
11-NS2H-1EH35010 1 3 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
12NSNS2S=NH311030 2
13AllNS4S-1NH2-100150 -6 -7 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
14-NS3NT+1NHJ430450 -1
15NSNS3NT-2SH3-200-10 -5 -5 Jaan Sutt
Lembit Kapp
16EWNS2S+1NH3140130 0
17-EW4H-1NH350170 6 1 Urmas Virves
Endel Küttis
18NSEW5C=NH3-600430 -5
19EWEW4H=SC8-420440 1 -1 Uno Viigand
Mait Pari
20AllEW3S-2WC5-200150 -2
21NSEW3D=ES8110-60 2 9 Rein Lall
Ülo Müürissepp
22EWEW2S=EDK110200 7
23AllEW5C=WDK600-380 6 7 Aivar Kustavus
Raul Roslender
24-EW3NT+2ED6460-440 1
25EWEW2D-3WH3-300310 0 3 Oskar Vares
Raimond Kimmel
26AllEW2S=WH3110-10 3

PAIR 15 HEIKI TIPP & ANTS KALLAS
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored 2 Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3S+1SD5-170170 0 -3 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
2NSEW1S+2SC2-14030 -3
3EWEW2NT=ND4-12030 -3 -3 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
4AllEW5NT+1WHJ690-690 0
5NSEW4H-5WC10-250140 -3 -8 Jaan Sutt
Lembit Kapp
6EWEW3NT-2WC5-2000 -5
7AllEW3NT-2NC8200-60 4 2 Urmas Virves
Endel Küttis
8-EW1H+2SC9-14070 -2
9EWEW3NT-1SHQ50110 4 4 Uno Viigand
Mait Pari
10AllEW2D=SH2-9080 0
11-EW3C-2WDK-10010 -3 1 Rein Lall
Ülo Müürissepp
12NSEW3S-1SDA10030 4
13AllNS3S+1NC3170150 1 1 Aivar Kustavus
Raul Roslender
14-NS4H+1NCJ450450 0
15NSNS3C+1SDQ130-10 4 9 Oskar Vares
Raimond Kimmel
16EWNS1NT-3W*C4300130 5
17-NS2NT+3NH9210170 1 7 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
18NSNS3NT+2SD2660430 6
19EWNS4H+1SC10450440 0 2 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
20AllNS3S-2WHK200150 2
21NSNS1NT+1ES8-120-60 -2 -10 Jüri Siim
Reet Lepikult
22EWNS3S=EH6-140200 -8
23AllNS3NT-1ESJ100-380 10 11 Urmas Lööper
Ago Abner
24-NS4S=ECQ-420-440 1
25EWNS4H-1NSJ-50310 -8 -11 Oleg Sirotin
Enn Päll
26AllNS1S+1EH4-110-10 -3

PAIR 16 JOEL KOPLIMÄE & KAUPO AHUNA
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored 0 Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3S=SC9140170 -1 -4 Jaan Sutt
Lembit Kapp
2NSNS1D+1EHA-9030 -3
3EWNS2NT-1ND3-5030 -2 -2 Urmas Virves
Endel Küttis
4AllNS3NT+3ES6-690-690 0
5NSNS4Cx=SD4710140 11 8 Uno Viigand
Mait Pari
6EWNS3C=WSQ-1100 -3
7AllNS3NT-3ND6-300-60 -6 -5 Rein Lall
Ülo Müürissepp
8-NS2H=SC1011070 1
9EWNS4D+1NHJ150110 1 -4 Aivar Kustavus
Raul Roslender
10AllNS4S-1NHJ-10080 -5
11-EW2S+1NHJ-14010 -4 -7 Oskar Vares
Raimond Kimmel
12NSEW2S+1SH6-14030 -3
13AllEW2S+2NHA-170150 -1 10 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
14-EW6H-1SD750450 11
15NSEW2D-3WC2-150-10 -4 -4 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
16EWEW3S=SHA-140130 0
17-EW4H=ND6-420170 -6 5 Jüri Siim
Reet Lepikult
18NSEW5D-1SC10100430 11
19EWEW4H=SSA-420440 1 -1 Urmas Lööper
Ago Abner
20AllEW3S-2WD9-200150 -2
21NSEW2C=WS290-60 1 7 Oleg Sirotin
Enn Päll
22EWEW4H-1ND650200 6
23AllEW3D-3NCQ300-380 -2 -2 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
24-EW3NT+1WC4430-440 0
25EWNS4H+1SC6450310 4 -1 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
26AllNS4H-2ND8-200-10 -5

PAIR 17 ÜLIS RIISALU & KALLE OJASSALU
JÕGEVA BK KESK EESTI SARI 2 ETAPP 14/05/2014 Session 1 Section MM
Butler Factored 26 Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3S+1S -170170 0 -1 Urmas Lööper
Ago Abner
2NSEW3D-1E -5030 -1
3EWNS3NT-2SH3-10030 -4 -4 Oleg Sirotin
Enn Päll
4AllNS3NT+3ES3-690-690 0
5NSNS3S-1NHQ-100140 -6 -3 Jaan Lemberg
Aarne Malmre
6EWNS4H-1E 1000 3
7AllNS2NT=S 120-60 5 8 Tõnu Kärrsin
Aivo Luuk
8-NS2H+2S 17070 3
9EWNS3D+2N 150110 1 2 Jaan Sutt
Lembit Kapp
10AllNS1NT+1S 12080 1
11-NS2Hx=E -47010 -10 -7 Urmas Virves
Endel Küttis
12NSNS2S+1S 14030 3
13AllNS3S=N 140150 0 -1 Uno Viigand
Mait Pari
14-NS3NT+1N 430450 -1
15NSNS2D-3W 150-10 4 3 Rein Lall
Ülo Müürissepp
16EWNS1NT=S* 90130 -1
17-EW1NT+2N -150170 1 8 Aivar Kustavus
Raul Roslender
18NSEW3C+2N -150430 7
19EWEW4H-1S 50440 10 0 Oskar Vares
Raimond Kimmel
20AllEW4H=S -620150 -10
21NSEW2H-2N 200-60 4 -4 Aimur Raudsepp
Rein Kaarjas
22EWEW5Dx=N -550200 -8
23AllEW3NT+2W 660-380 7 7 Jaak Andres Alevi
Tiiu Valder
24-EW4S+1E 450-440 0
25EWEW4H-1N 50310 8 18 Jüri Siim
Reet Lepikult
26AllEW4H-5N 500-10 10

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar