SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 21. november 2013

Paaride MV 8 ETAPP

Ranks

JÕGEVA BK JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

5 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
13Jan Vilgats & Hillar Ruus124,0021657,41
24Oleg Sirotin & Hillar Sibul122,0021656,48
36Lembit Kapp & Ants Barot117,0021654,17
42Enn Päll & Ats Päll113,0021652,31
55Kalle Ojassalu & Jüri Meksun110,0021650,93
68Ain Maantee & Jaak Sibul107,0021649,54
77Villu Ojassalu & Jaan Sutt99,0021645,83
810Eduard Rumvolt & Ülis Riisalu98,0021645,37
9=9Sulev Märss & Mart Jäger95,0021643,98
9=1Jüri Pärsin & Mati Tali95,0021643,98
(printed at 21.11.2013 22:20:13 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
246Sx-3WD6500 71Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
396NTx-3WCJ500 71Jan Vilgats & Hillar RuusSulev Märss & Mart Jäger
513C=WS4 -11008Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJüri Pärsin & Mati Tali
763NT-2ESA100 26Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ants Barot
1086C-3WS2150 44Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAin Maantee & Jaak Sibul
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243S-1ND9 -10035Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
394H-1ESA50 80Jan Vilgats & Hillar RuusSulev Märss & Mart Jäger
514S-1ND9 -10035Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJüri Pärsin & Mati Tali
764S-1ND9 -10035Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ants Barot
1084S-1ND9 -10035Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAin Maantee & Jaak Sibul
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1NH10430 44Enn Päll & Ats PällOleg Sirotin & Hillar Sibul
393NT+1NHK430 44Jan Vilgats & Hillar RuusSulev Märss & Mart Jäger
513NT+1NH10430 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJüri Pärsin & Mati Tali
763NT+1NHK430 44Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ants Barot
1083NT+1NHK430 44Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAin Maantee & Jaak Sibul
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
352D=W*HA -9044Jan Vilgats & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
411D-1N*C5 -10008Oleg Sirotin & Hillar SibulJüri Pärsin & Mati Tali
621NT=EC2 -9044Lembit Kapp & Ants BarotEnn Päll & Ats Päll
871NT=ED9 -9044Ain Maantee & Jaak SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1092NT-1EC4100 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353D-1SHK -10062Jan Vilgats & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
413H-1NS8 -10062Oleg Sirotin & Hillar SibulJüri Pärsin & Mati Tali
623D-1SC10 -10062Lembit Kapp & Ants BarotEnn Päll & Ats Päll
875Dx-4SHA -110008Ain Maantee & Jaak SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1094Hx-2NS3 -50026Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353H-1SC8 -5053Jan Vilgats & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
413Dx-4EHA1100 80Oleg Sirotin & Hillar SibulJüri Pärsin & Mati Tali
625Hx-2SC5 -30008Lembit Kapp & Ants BarotEnn Päll & Ats Päll
873NT-1NDA -5053Ain Maantee & Jaak SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1094H-2SC2 -10026Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
461NT+1NH9120 62Oleg Sirotin & Hillar SibulLembit Kapp & Ants Barot
521NT+2SH5150 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
733C-2NS10 -20008Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
982NT-1SS6 -10026Sulev Märss & Mart JägerAin Maantee & Jaak Sibul
1013C=NS7110 44Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJüri Pärsin & Mati Tali
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463H-1SDA -5017Oleg Sirotin & Hillar SibulLembit Kapp & Ants Barot
523Dx-1EHJ100 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
731H+1SC4110 62Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
984H=NDA420 80Sulev Märss & Mart JägerAin Maantee & Jaak Sibul
1011NT-1NC8 -5017Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJüri Pärsin & Mati Tali
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463D=EC4 -11026Oleg Sirotin & Hillar SibulLembit Kapp & Ants Barot
524S-2WC5200 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
734S=WDA -62008Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
983S-1EDA100 44Sulev Märss & Mart JägerAin Maantee & Jaak Sibul
1012NT-4EH2400 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJüri Pärsin & Mati Tali
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+2EH9 -66026Jüri Pärsin & Mati TaliSulev Märss & Mart Jäger
572NT+2WH4 -18062Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
633NT+2WH2 -66026Lembit Kapp & Ants BarotJan Vilgats & Hillar Ruus
843NT+2W  -66026Ain Maantee & Jaak SibulOleg Sirotin & Hillar Sibul
1022C+4WH2 -17080Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
195Sx-2NH5 -30008Jüri Pärsin & Mati TaliSulev Märss & Mart Jäger
573NT-4WSQ200 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
634S=NDQ420 80Lembit Kapp & Ants BarotJan Vilgats & Hillar Ruus
845Dx-1WH2100 35Ain Maantee & Jaak SibulOleg Sirotin & Hillar Sibul
1025Cx-1ESA100 35Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S-2WH5100 80Jüri Pärsin & Mati TaliSulev Märss & Mart Jäger
573C+1ES5 -13044Kalle Ojassalu & Jüri MeksunVillu Ojassalu & Jaan Sutt
634S=WH5 -42008Lembit Kapp & Ants BarotJan Vilgats & Hillar Ruus
844S-1WHK50 62Ain Maantee & Jaak SibulOleg Sirotin & Hillar Sibul
1023H-2SC2 -20026Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT=SS3600 71Enn Päll & Ats PällJüri Pärsin & Mati Tali
683NT-1SC9 -10044Lembit Kapp & Ants BarotAin Maantee & Jaak Sibul
744H-2SD3 -20017Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Hillar Sibul
953NT=NCJ600 71Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1034H-2SD3 -20017Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
217NT=NC91520 53Enn Päll & Ats PällJüri Pärsin & Mati Tali
687NT=NC101520 53Lembit Kapp & Ants BarotAin Maantee & Jaak Sibul
747NT=ND91520 53Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Hillar Sibul
957NT=ND91520 53Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1036NT+1NC101020 08Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT-3W*DJ150 80Enn Päll & Ats PällJüri Pärsin & Mati Tali
683NT-1W*D350 44Lembit Kapp & Ants BarotAin Maantee & Jaak Sibul
741NT+1W*D5 -12017Villu Ojassalu & Jaan SuttOleg Sirotin & Hillar Sibul
952NT=E*SQ -12017Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1031NT+1S*D3120 62Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164H=SCQ420 80Jüri Pärsin & Mati TaliLembit Kapp & Ants Barot
323Sx-1WD4200 62Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
792H+2SCQ170 44Villu Ojassalu & Jaan SuttSulev Märss & Mart Jäger
852H+1SCQ140 26Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1042H-1SS6 -5008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
165S=ECA -45026Jüri Pärsin & Mati TaliLembit Kapp & Ants Barot
325Dx=NSQ550 62Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
794S+1WC9 -45026Villu Ojassalu & Jaan SuttSulev Märss & Mart Jäger
856Cx=SSK1090 80Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1044S+1EHJ -45026Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
166NT=ED3 -99017Jüri Pärsin & Mati TaliLembit Kapp & Ants Barot
323NT+3WHQ -49044Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
797NT-2ED3100 71Villu Ojassalu & Jaan SuttSulev Märss & Mart Jäger
856NT=ED5 -99017Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1047NT-2ED3100 71Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Hillar Sibul
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT-1SSK -5035Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
434Sx-3WH8800 80Oleg Sirotin & Hillar SibulJan Vilgats & Hillar Ruus
814C=SD8130 62Ain Maantee & Jaak SibulJüri Pärsin & Mati Tali
965D-3NC8 -15008Sulev Märss & Mart JägerLembit Kapp & Ants Barot
1053NT-1NS5 -5035Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H+1WD5 -65035Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
436H-2WD4200 80Oleg Sirotin & Hillar SibulJan Vilgats & Hillar Ruus
814H+1ECA -65035Ain Maantee & Jaak SibulJüri Pärsin & Mati Tali
965H=WCQ -65035Sulev Märss & Mart JägerLembit Kapp & Ants Barot
1054H+1WS7 -65035Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274S-1ED750 62Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
433S=EH8 -14026Oleg Sirotin & Hillar SibulJan Vilgats & Hillar Ruus
814Sx-3ED6500 80Ain Maantee & Jaak SibulJüri Pärsin & Mati Tali
962S+2ED8 -17008Sulev Märss & Mart JägerLembit Kapp & Ants Barot
1052S=ED6 -11044Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173H-2NS3 -10008Jüri Pärsin & Mati TaliVillu Ojassalu & Jaan Sutt
384D-1WS5100 62Jan Vilgats & Hillar RuusAin Maantee & Jaak Sibul
543H-1NDA -5035Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Hillar Sibul
923S-1SCJ -5035Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll
1062H+1NC3140 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ants Barot
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
171NT-2ED3200 71Jüri Pärsin & Mati TaliVillu Ojassalu & Jaan Sutt
381NT-1ECA100 08Jan Vilgats & Hillar RuusAin Maantee & Jaak Sibul
542H-2ECK200 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Hillar Sibul
923D=NSK110 35Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll
1062D+1NH4110 35Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ants Barot
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173H-2ND7 -10062Jüri Pärsin & Mati TaliVillu Ojassalu & Jaan Sutt
384Hx-2NDQ -30017Jan Vilgats & Hillar RuusAin Maantee & Jaak Sibul
544Hx-2NSJ -30017Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Hillar Sibul
923Hx-1NDQ -10062Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll
1064Hx-1ND5 -10062Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ants Barot
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134C-2WSA200 80Jüri Pärsin & Mati TaliJan Vilgats & Hillar Ruus
282S=NCJ110 35Enn Päll & Ats PällAin Maantee & Jaak Sibul
492S+1NCJ140 62Oleg Sirotin & Hillar SibulSulev Märss & Mart Jäger
652S=NHJ110 35Lembit Kapp & Ants BarotKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1072D=NCJ90 08Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134H+1WS10 -65026Jüri Pärsin & Mati TaliJan Vilgats & Hillar Ruus
284H=WCQ -62062Enn Päll & Ats PällAin Maantee & Jaak Sibul
494H+2W  -68008Oleg Sirotin & Hillar SibulSulev Märss & Mart Jäger
654H=WS10 -62062Lembit Kapp & Ants BarotKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1074H=WCQ -62062Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
135Sx-1SC5 -10026Jüri Pärsin & Mati TaliJan Vilgats & Hillar Ruus
284Sx=NC7590 71Enn Päll & Ats PällAin Maantee & Jaak Sibul
494Sx=NC2590 71Oleg Sirotin & Hillar SibulSulev Märss & Mart Jäger
655D-1WCA50 44Lembit Kapp & Ants BarotKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1075D=WCK -40008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 JÜRI PÄRSIN & MATI TALI PAIR 2 ENN PÄLL & ATS PÄLL 
JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 95/216 Score 43,98% Top 8 MPs 113/216 Score 52,31% 
Session Rank 9 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
1108100,00 1Sirotin
Sibul
500787,50 
2100562,50 2-100337,50 
3-430450,00 3430450,00 
4Sirotin
Sibul
1008100,00 4Kapp
Barot
90450,00 
5100225,00 5100225,00 
6-110000,00 63008100,00 
7Rumvolt
Riisalu
-110450,00 7Ojassalu
Meksun
-15000,00 
850787,50 8-100450,00 
9-40000,00 9-200225,00 
10Märss
Jäger
-660225,00 10Rumvolt
Riisalu
17000,00 
11-30000,00 11-100562,50 
121008100,00 12200675,00 
13Päll
Päll
-600112,50 13Pärsin
Tali
600787,50 
14-1520337,50 141520562,50 
15-15000,00 151508100,00 
16Kapp
Barot
4208100,00 16Vilgats
Ruus
-200225,00 
17-450225,00 17-550225,00 
18-990112,50 18490450,00 
19Maantee
Sibul
-130225,00 19Ojassalu
Sutt
-50337,50 
20650562,50 20-650337,50 
21-50000,00 2150675,00 
22Ojassalu
Sutt
-10000,00 22Märss
Jäger
50562,50 
23200787,50 23-110562,50 
24-100675,00 24100225,00 
25Vilgats
Ruus
2008100,00 25Maantee
Sibul
110337,50 
26-650225,00 26-620675,00 
27-100225,00 27590787,50 

PAIR 3 JAN VILGATS & HILLAR RUUS PAIR 4 OLEG SIROTIN & HILLAR SIBUL 
JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 124/216 Score 57,41% Top 8 MPs 122/216 Score 56,48% 
Session Rank 1 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Märss
Jäger
500787,50 1Päll
Päll
-500112,50 
2508100,00 2100562,50 
3430450,00 3-430450,00 
4Ojassalu
Meksun
-90450,00 4Pärsin
Tali
-10000,00 
5-100675,00 5-100675,00 
6-50562,50 611008100,00 
7Ojassalu
Sutt
2008100,00 7Kapp
Barot
120675,00 
8-110225,00 8-50112,50 
96208100,00 9-110225,00 
10Kapp
Barot
660675,00 10Maantee
Sibul
660675,00 
11-42000,00 11-100562,50 
124208100,00 12-50225,00 
13Rumvolt
Riisalu
200787,50 13Ojassalu
Sutt
200787,50 
14-10208100,00 14-1520337,50 
15-120225,00 15120787,50 
16Päll
Päll
200675,00 16Rumvolt
Riisalu
508100,00 
17550675,00 17450675,00 
18-490450,00 18-100112,50 
19Sirotin
Sibul
-80000,00 19Vilgats
Ruus
8008100,00 
20-20000,00 202008100,00 
21140675,00 21-140225,00 
22Maantee
Sibul
100675,00 22Ojassalu
Meksun
50562,50 
2310000,00 23-200112,50 
24-300112,50 24300787,50 
25Pärsin
Tali
-20000,00 25Märss
Jäger
140675,00 
26650675,00 26-68000,00 
27100675,00 27590787,50 

PAIR 5 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN PAIR 6 LEMBIT KAPP & ANTS BAROT 
JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 110/216 Score 50,93% Top 8 MPs 117/216 Score 54,17% 
Session Rank 5 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Pärsin
Tali
-11000,00 1Ojassalu
Sutt
-100675,00 
2-100337,50 2100562,50 
3430450,00 3-430450,00 
4Vilgats
Ruus
90450,00 4Päll
Päll
-90450,00 
5100225,00 5-100675,00 
650337,50 6-30000,00 
7Päll
Päll
1508100,00 7Sirotin
Sibul
-120225,00 
8100450,00 850787,50 
9200675,00 9110675,00 
10Ojassalu
Sutt
-180675,00 10Vilgats
Ruus
-660225,00 
11200675,00 114208100,00 
12-130450,00 12-42000,00 
13Märss
Jäger
-600112,50 13Maantee
Sibul
-100450,00 
14-1520337,50 141520562,50 
15120787,50 1550450,00 
16Maantee
Sibul
-140675,00 16Pärsin
Tali
-42000,00 
17-109000,00 17450675,00 
18990787,50 18990787,50 
19Rumvolt
Riisalu
50562,50 19Märss
Jäger
1508100,00 
20650562,50 20650562,50 
21110450,00 211708100,00 
22Sirotin
Sibul
-50337,50 22Rumvolt
Riisalu
-14000,00 
23200787,50 23-110562,50 
24-300112,50 24100225,00 
25Kapp
Barot
-110562,50 25Ojassalu
Meksun
110337,50 
26620225,00 26-620675,00 
27-50450,00 2750450,00 

PAIR 7 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT PAIR 8 AIN MAANTEE & JAAK SIBUL 
JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 99/216 Score 45,83% Top 8 MPs 107/216 Score 49,54% 
Session Rank 7 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Barot
100225,00 1Rumvolt
Riisalu
-150450,00 
2-100337,50 2100562,50 
3430450,00 3-430450,00 
4Maantee
Sibul
90450,00 4Ojassalu
Sutt
-90450,00 
511008100,00 5-110000,00 
650337,50 6-50562,50 
7Vilgats
Ruus
-20000,00 7Märss
Jäger
100675,00 
8110675,00 8-42000,00 
9-62000,00 9-100450,00 
10Ojassalu
Meksun
180225,00 10Sirotin
Sibul
-660225,00 
11-200225,00 11100337,50 
12130450,00 1250675,00 
13Sirotin
Sibul
-200112,50 13Kapp
Barot
100450,00 
141520562,50 14-1520337,50 
15-120112,50 15-50450,00 
16Märss
Jäger
170450,00 16Ojassalu
Meksun
140225,00 
17-450225,00 1710908100,00 
18100787,50 18-990112,50 
19Päll
Päll
50562,50 19Pärsin
Tali
130675,00 
20650562,50 20-650337,50 
21-50225,00 215008100,00 
22Pärsin
Tali
1008100,00 22Vilgats
Ruus
-100225,00 
23-200112,50 23-1008100,00 
24100225,00 24300787,50 
25Rumvolt
Riisalu
-908100,00 25Päll
Päll
-110562,50 
26620225,00 26620225,00 
274008100,00 27-590112,50 

PAIR 9 SULEV MÄRSS & MART JÄGER PAIR 10 EDUARD RUMVOLT & ÜLIS RIISALU 
JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 JÕGEVA MV 8 VOOR 21/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 95/216 Score 43,98% Top 8 MPs 98/216 Score 45,37% 
Session Rank 9 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Vilgats
Ruus
-500112,50 1Maantee
Sibul
150450,00 
2-5000,00 2-100337,50 
3-430450,00 3430450,00 
4Rumvolt
Riisalu
-10000,00 4Märss
Jäger
1008100,00 
5500675,00 5-500225,00 
6100675,00 6-100225,00 
7Maantee
Sibul
-100225,00 7Pärsin
Tali
110450,00 
84208100,00 8-50112,50 
9100450,00 94008100,00 
10Pärsin
Tali
660675,00 10Päll
Päll
-1708100,00 
113008100,00 11100337,50 
12-10000,00 12-200225,00 
13Ojassalu
Meksun
600787,50 13Vilgats
Ruus
-200112,50 
141520562,50 14102000,00 
15-120112,50 15120675,00 
16Ojassalu
Sutt
-170450,00 16Sirotin
Sibul
-5000,00 
17450675,00 17-450225,00 
18-100112,50 18100787,50 
19Kapp
Barot
-15000,00 19Ojassalu
Meksun
-50337,50 
20-650337,50 20-650337,50 
21-17000,00 21-110450,00 
22Päll
Päll
-50337,50 22Kapp
Barot
1408100,00 
23110337,50 23110337,50 
24-100675,00 24-100675,00 
25Sirotin
Sibul
-140225,00 25Ojassalu
Sutt
9000,00 
266808100,00 26-620675,00 
27-590112,50 27-40000,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar