SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 7. november 2013

MAAKONNA MV PAARIDELE 6 VOOR

Ranks

JÕGEVA BK JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

6 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
110Enn Päll & Ats Päll128,6021659,54
22Villu Ojassalu & Jaan Sutt108,6019256,56
37Hillar Sibul & Arnold Kivik107,0019255,73
411Jaak Sibul & Ain Maantee112,3321652,00
51Lembit Kapp & Ants Barot99,3319251,73
65Raivo Sikk & Ago Lindsaar97,4019250,73
76Eduard Rumvolt & Ülis Riisalu94,0019248,96
88Jan Vilgats & Hillar Ruus93,4019248,65
99Jüri Pärsin & Mati Tali83,0019243,23
103Mart Jäger & Sulev Märss81,6719242,54
114Evald Nessler & Andres Nessler74,6719238,89
1212&0,001000,00
(printed at 7.11.2013 22:11:11 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
195S-2ED3100 44Lembit Kapp & Ants BarotJüri Pärsin & Mati Tali
312       Mart Jäger & Sulev Märss&
585Cx-3NSA -50008Raivo Sikk & Ago LindsaarJan Vilgats & Hillar Ruus
645Sx-3ED3500 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEvald Nessler & Andres Nessler
1024H-2WCA100 44Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1175H-2WS7100 44Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
191S=EHA -8008Lembit Kapp & Ants BarotJüri Pärsin & Mati Tali
312       Mart Jäger & Sulev Märss&
582S-2ED2100 53Raivo Sikk & Ago LindsaarJan Vilgats & Hillar Ruus
642S-1EHA50 26Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEvald Nessler & Andres Nessler
1021NT+1ND8120 80Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1172S-2EHA100 53Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
191NT+1WS9 -12008Lembit Kapp & Ants BarotJüri Pärsin & Mati Tali
312       Mart Jäger & Sulev Märss&
582NT-1WS6100 62Raivo Sikk & Ago LindsaarJan Vilgats & Hillar Ruus
642H=ND5110 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEvald Nessler & Andres Nessler
1021NT=WH2 -9026Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1172D-1SC8 -5044Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213C-1WHQ100 44Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ants Barot
694S-2SCA -20008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJüri Pärsin & Mati Tali
753S-1SCA -10026Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1034Cx-2WS9500 62Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
1185Cx-3WHQ800 80Jaak Sibul & Ain MaanteeJan Vilgats & Hillar Ruus
124       &Evald Nessler & Andres Nessler
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212H-2ECJ100 62Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ants Barot
691NT=NH390 35Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJüri Pärsin & Mati Tali
751NT=NH790 35Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1032S=SHA110 80Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
1183NT-1NS5 -10008Jaak Sibul & Ain MaanteeJan Vilgats & Hillar Ruus
124       &Evald Nessler & Andres Nessler
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212S+1ED3 -14035Villu Ojassalu & Jaan SuttLembit Kapp & Ants Barot
695H-3SSQ -15008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluJüri Pärsin & Mati Tali
753NT-1WD5100 80Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1032S=ED3 -11062Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
1183S=ED3 -14035Jaak Sibul & Ain MaanteeJan Vilgats & Hillar Ruus
124       &Evald Nessler & Andres Nessler
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322S-1SD7 -10035Mart Jäger & Sulev MärssVillu Ojassalu & Jaan Sutt
712S-1NDA -10035Hillar Sibul & Arnold KivikLembit Kapp & Ants Barot
863S-2SD7 -20008Jan Vilgats & Hillar RuusEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1042S=NDK110 62Enn Päll & Ats PällEvald Nessler & Andres Nessler
1192Dx-1ECA200 80Jaak Sibul & Ain MaanteeJüri Pärsin & Mati Tali
125       &Raivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
324Dx-1NHK -10053Mart Jäger & Sulev MärssVillu Ojassalu & Jaan Sutt
713H+1ECK -17026Hillar Sibul & Arnold KivikLembit Kapp & Ants Barot
865C-2SHA -10053Jan Vilgats & Hillar RuusEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1045H=EDA -45008Enn Päll & Ats PällEvald Nessler & Andres Nessler
1194D-1SCA -5080Jaak Sibul & Ain MaanteeJüri Pärsin & Mati Tali
125       &Raivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323C=WC3 -11026Mart Jäger & Sulev MärssVillu Ojassalu & Jaan Sutt
711D-1E*C8100 71Hillar Sibul & Arnold KivikLembit Kapp & Ants Barot
862NT=EDK -12008Jan Vilgats & Hillar RuusEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1043NT-1EH3100 71Enn Päll & Ats PällEvald Nessler & Andres Nessler
1194D-1N*CA -5044Jaak Sibul & Ain MaanteeJüri Pärsin & Mati Tali
125       &Raivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
432H=SD3110 26Evald Nessler & Andres NesslerMart Jäger & Sulev Märss
612       Eduard Rumvolt & Ülis Riisalu&
824H=SC8620 80Jan Vilgats & Hillar RuusVillu Ojassalu & Jaan Sutt
971NT-1SS5 -10008Jüri Pärsin & Mati TaliHillar Sibul & Arnold Kivik
1051H+2SC8140 53Enn Päll & Ats PällRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1111H+2SC8140 53Jaak Sibul & Ain MaanteeLembit Kapp & Ants Barot
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433S-2EH3100 35Evald Nessler & Andres NesslerMart Jäger & Sulev Märss
612       Eduard Rumvolt & Ülis Riisalu&
824H=SDA420 62Jan Vilgats & Hillar RuusVillu Ojassalu & Jaan Sutt
973S-2ED9100 35Jüri Pärsin & Mati TaliHillar Sibul & Arnold Kivik
1054Sx-4EH3800 80Enn Päll & Ats PällRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1112S-1ECK50 08Jaak Sibul & Ain MaanteeLembit Kapp & Ants Barot
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
432H=SS2110 80Evald Nessler & Andres NesslerMart Jäger & Sulev Märss
612       Eduard Rumvolt & Ülis Riisalu&
822NT-2ND5 -20035Jan Vilgats & Hillar RuusVillu Ojassalu & Jaan Sutt
971S=EH9 -8062Jüri Pärsin & Mati TaliHillar Sibul & Arnold Kivik
1052NT-2NS4 -20035Enn Päll & Ats PällRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1114C-3NHJ -30008Jaak Sibul & Ain MaanteeLembit Kapp & Ants Barot
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
182NT+1ES8 -15053Lembit Kapp & Ants BarotJan Vilgats & Hillar Ruus
542C=WC8 -9080Raivo Sikk & Ago LindsaarEvald Nessler & Andres Nessler
933NT=WSA -60017Jüri Pärsin & Mati TaliMart Jäger & Sulev Märss
1061NT+2EHA -15053Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1123NT=WS5 -60017Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
127       &Hillar Sibul & Arnold Kivik
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
185S-1SH10 -5026Lembit Kapp & Ants BarotJan Vilgats & Hillar Ruus
544Sx=SHK590 80Raivo Sikk & Ago LindsaarEvald Nessler & Andres Nessler
934S-2SCQ -10008Jüri Pärsin & Mati TaliMart Jäger & Sulev Märss
1064S=SSJ420 53Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1124S=SH10420 53Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
127       &Hillar Sibul & Arnold Kivik
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184H=WS9 -42044Lembit Kapp & Ants BarotJan Vilgats & Hillar Ruus
544H=WD9 -42044Raivo Sikk & Ago LindsaarEvald Nessler & Andres Nessler
934H=WS7 -42044Jüri Pärsin & Mati TaliMart Jäger & Sulev Märss
1064H=WD7 -42044Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1124H=WD3 -42044Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
127       &Hillar Sibul & Arnold Kivik
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143NT=EH3 -60035Lembit Kapp & Ants BarotEvald Nessler & Andres Nessler
291NT+2EH7 -15062Villu Ojassalu & Jaan SuttJüri Pärsin & Mati Tali
653NT=EH3 -60035Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1073NT+2ES3 -66008Enn Päll & Ats PällHillar Sibul & Arnold Kivik
1133NT-2ED6200 80Jaak Sibul & Ain MaanteeMart Jäger & Sulev Märss
128       &Jan Vilgats & Hillar Ruus
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143NT+3WC3 -49062Lembit Kapp & Ants BarotEvald Nessler & Andres Nessler
293NT+2WC4 -46080Villu Ojassalu & Jaan SuttJüri Pärsin & Mati Tali
653Cx-6NHA -140008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1076NT=EH4 -99026Enn Päll & Ats PällHillar Sibul & Arnold Kivik
1136H=ECQ -98044Jaak Sibul & Ain MaanteeMart Jäger & Sulev Märss
128       &Jan Vilgats & Hillar Ruus
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143S-1SHA -10026Lembit Kapp & Ants BarotEvald Nessler & Andres Nessler
294S-1SHA -10026Villu Ojassalu & Jaan SuttJüri Pärsin & Mati Tali
652S+3SS6200 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1073S-1SD4 -10026Enn Päll & Ats PällHillar Sibul & Arnold Kivik
1134H-1WS250 62Jaak Sibul & Ain MaanteeMart Jäger & Sulev Märss
128       &Jan Vilgats & Hillar Ruus
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
25   60/40 4,83,2Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
314Hx-3WDK800 44Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Ants Barot
763NT+1SHA430 0,677,33Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
912       Jüri Pärsin & Mati Tali&
108   60/40 4,83,2Enn Päll & Ats PällJan Vilgats & Hillar Ruus
1143Hx-4WDK1100 7,330,67Jaak Sibul & Ain MaanteeEvald Nessler & Andres Nessler
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
25   60/40 4,83,2Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
312NT-1SS6 -1000,677,33Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Ants Barot
762S-1EC8100 7,330,67Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
912       Jüri Pärsin & Mati Tali&
108   60/40 4,83,2Enn Päll & Ats PällJan Vilgats & Hillar Ruus
1141NT=SS890 44Jaak Sibul & Ain MaanteeEvald Nessler & Andres Nessler
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
256NT=SSA1440 80Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
316Cx-2ND2 -50008Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Ants Barot
765D-1SSA -10035Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
912       Jüri Pärsin & Mati Tali&
1084NT+1SS4660 62Enn Päll & Ats PällJan Vilgats & Hillar Ruus
1146D-1SSA -10035Jaak Sibul & Ain MaanteeEvald Nessler & Andres Nessler
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363NT-3ESK300 80Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
424H-2SC9 -10026Evald Nessler & Andres NesslerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
874S-1NCK -5044Jan Vilgats & Hillar RuusHillar Sibul & Arnold Kivik
1094C-2ESK200 62Enn Päll & Ats PällJüri Pärsin & Mati Tali
1153C=ESJ -11008Jaak Sibul & Ain MaanteeRaivo Sikk & Ago Lindsaar
121       &Lembit Kapp & Ants Barot
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363NT+2ESK -66008Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
423NT+1EH6 -63026Evald Nessler & Andres NesslerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
874S-1WDK100 80Jan Vilgats & Hillar RuusHillar Sibul & Arnold Kivik
1092C-2NS3 -20062Enn Päll & Ats PällJüri Pärsin & Mati Tali
1154S=WS9 -62044Jaak Sibul & Ain MaanteeRaivo Sikk & Ago Lindsaar
121       &Lembit Kapp & Ants Barot
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
363S-2SHK -10062Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
423H+1ES4 -17035Evald Nessler & Andres NesslerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
874H=ED8 -42008Jan Vilgats & Hillar RuusHillar Sibul & Arnold Kivik
1093NT-1NC3 -5080Enn Päll & Ats PällJüri Pärsin & Mati Tali
1153H+1ED10 -17035Jaak Sibul & Ain MaanteeRaivo Sikk & Ago Lindsaar
121       &Lembit Kapp & Ants Barot
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
473NT+1EC6 -63017Evald Nessler & Andres NesslerHillar Sibul & Arnold Kivik
533NT+1EC9 -63017Raivo Sikk & Ago LindsaarMart Jäger & Sulev Märss
983NT=EH5 -60062Jüri Pärsin & Mati TaliJan Vilgats & Hillar Ruus
1013NT=EC3 -60062Enn Päll & Ats PällLembit Kapp & Ants Barot
1163NT=EC9 -60062Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
122       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
472S-1NCQ -10062Evald Nessler & Andres NesslerHillar Sibul & Arnold Kivik
532NT-1NC2 -10062Raivo Sikk & Ago LindsaarMart Jäger & Sulev Märss
981H-1SSJ -10062Jüri Pärsin & Mati TaliJan Vilgats & Hillar Ruus
1013D=WH4 -11026Enn Päll & Ats PällLembit Kapp & Ants Barot
1163NT-3NH9 -30008Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
122       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
475S=SCK450 44Evald Nessler & Andres NesslerHillar Sibul & Arnold Kivik
534S+1NH10450 44Raivo Sikk & Ago LindsaarMart Jäger & Sulev Märss
984S-1NC7 -5008Jüri Pärsin & Mati TaliJan Vilgats & Hillar Ruus
1014S+1SC9450 44Enn Päll & Ats PällLembit Kapp & Ants Barot
1163NT+2SH6460 80Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
122       &Villu Ojassalu & Jaan Sutt

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 LEMBIT KAPP & ANTS BAROT PAIR 2 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT 
JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 99,33/192 Score 51,73% Top 8 MPs 108,6/192 Score 56,56% 
Session Rank 5 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Pärsin
Tali
100450,00 1Päll
Päll
-100450,00 
2-8000,00 2-12000,00 
3-12000,00 390675,00 
4Ojassalu
Sutt
-100450,00 4Kapp
Barot
100450,00 
5-100225,00 5100675,00 
6140562,50 6-140337,50 
7Sibul
Kivik
100562,50 7Jäger
Märss
100562,50 
8170675,00 8100337,50 
9-100112,50 9110675,00 
10Sibul
Maantee
-140337,50 10Vilgats
Ruus
-62000,00 
11-508100,00 11-420225,00 
123008100,00 12200562,50 
13Vilgats
Ruus
-150562,50 13Sibul
Maantee
600787,50 
14-50225,00 14-420337,50 
15-420450,00 15420450,00 
16Nessler
Nessler
-600337,50 16Pärsin
Tali
-150675,00 
17-490675,00 17-4608100,00 
18-100225,00 18-100225,00 
19Jäger
Märss
-800450,00 19Sikk
Lindsaar
60/404,860,00 
201007,3391,63 2060/404,860,00 
215008100,00 2114408100,00 
22
----  22Nessler
Nessler
100675,00 
23----  23630675,00 
24----  24170562,50 
25Päll
Päll
600225,00 25
----  
26110675,00 26----  
27-450450,00 27----  

PAIR 3 MART JÄGER & SULEV MÄRSS PAIR 4 EVALD NESSLER & ANDRES NESSLER 
JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 81,67/192 Score 42,54% Top 8 MPs 74,67/192 Score 38,89% 
Session Rank 10 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1
----  1Rumvolt
Riisalu
-50000,00 
2----  2-50675,00 
3----  3-11000,00 
4Päll
Päll
-500225,00 4
----  
5-11000,00 5----  
6110225,00 6----  
7Ojassalu
Sutt
-100337,50 7Päll
Päll
-110225,00 
8-100562,50 84508100,00 
9-110225,00 9-100112,50 
10Nessler
Nessler
-110675,00 10Jäger
Märss
110225,00 
11-100562,50 11100337,50 
12-11000,00 121108100,00 
13Pärsin
Tali
600787,50 13Sikk
Lindsaar
9000,00 
141008100,00 14-59000,00 
15420450,00 15420450,00 
16Sibul
Maantee
-20000,00 16Kapp
Barot
600562,50 
17980450,00 17490225,00 
18-50225,00 18100675,00 
19Kapp
Barot
800450,00 19Sibul
Maantee
-11000,678,38 
20-1000,678,38 20-90450,00 
21-50000,00 21100562,50 
22Rumvolt
Riisalu
3008100,00 22Ojassalu
Sutt
-100225,00 
23-66000,00 23-630225,00 
24-100675,00 24-170337,50 
25Sikk
Lindsaar
630787,50 25Sibul
Kivik
-630112,50 
26100225,00 26-100675,00 
27-450450,00 27450450,00 

PAIR 5 RAIVO SIKK & AGO LINDSAAR PAIR 6 EDUARD RUMVOLT & ÜLIS RIISALU 
JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 97,4/192 Score 50,73% Top 8 MPs 94/192 Score 48,96% 
Session Rank 6 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Vilgats
Ruus
-50000,00 1Nessler
Nessler
5008100,00 
2100562,50 250225,00 
3100675,00 31108100,00 
4Sibul
Kivik
100675,00 4Pärsin
Tali
-20000,00 
5-90562,50 590337,50 
6-10000,00 6-15000,00 
7
----  7Vilgats
Ruus
2008100,00 
8----  8100337,50 
9----  91208100,00 
10Päll
Päll
-140337,50 10
----  
11-80000,00 11----  
12200562,50 12----  
13Nessler
Nessler
-908100,00 13Päll
Päll
150337,50 
145908100,00 14-420337,50 
15-420450,00 15420450,00 
16Rumvolt
Riisalu
600562,50 16Sikk
Lindsaar
-600337,50 
1714008100,00 17-140000,00 
18-20000,00 182008100,00 
19Ojassalu
Sutt
40/603,240,00 19Sibul
Kivik
-4307,3391,63 
2040/603,240,00 20-1000,678,38 
21-144000,00 21100562,50 
22Sibul
Maantee
1108100,00 22Jäger
Märss
-30000,00 
23620450,00 236608100,00 
24170562,50 24100225,00 
25Jäger
Märss
-630112,50 25Sibul
Maantee
600225,00 
26-100675,00 263008100,00 
27450450,00 27-46000,00 

PAIR 7 HILLAR SIBUL & ARNOLD KIVIK PAIR 8 JAN VILGATS & HILLAR RUUS 
JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 107/192 Score 55,73% Top 8 MPs 93,4/192 Score 48,65% 
Session Rank 3 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sibul
Maantee
-100450,00 1Sikk
Lindsaar
5008100,00 
2-100337,50 2-100337,50 
350450,00 3-100225,00 
4Sikk
Lindsaar
-100225,00 4Sibul
Maantee
-80000,00 
590337,50 51008100,00 
61008100,00 6140562,50 
7Kapp
Barot
-100337,50 7Rumvolt
Riisalu
-20000,00 
8-170225,00 8-100562,50 
9100787,50 9-12000,00 
10Pärsin
Tali
1008100,00 10Ojassalu
Sutt
6208100,00 
11-100562,50 11420675,00 
1280225,00 12-200337,50 
13
----  13Kapp
Barot
150337,50 
14----  1450675,00 
15----  15420450,00 
16Päll
Päll
6608100,00 16
----  
17990675,00 17----  
18100675,00 18----  
19Rumvolt
Riisalu
4300,678,38 19Päll
Päll
40/603,240,00 
201007,3391,63 2040/603,240,00 
21-100337,50 21-660225,00 
22Vilgats
Ruus
50450,00 22Sibul
Kivik
-50450,00 
23-10000,00 231008100,00 
244208100,00 24-42000,00 
25Nessler
Nessler
630787,50 25Pärsin
Tali
600225,00 
26100225,00 26100225,00 
27-450450,00 27508100,00 

PAIR 9 JÜRI PÄRSIN & MATI TALI PAIR 10 ENN PÄLL & ATS PÄLL 
JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 83/192 Score 43,23% Top 8 MPs 128,6/216 Score 59,54% 
Session Rank 9 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Barot
-100450,00 1Ojassalu
Sutt
100450,00 
2808100,00 21208100,00 
31208100,00 3-90225,00 
4Rumvolt
Riisalu
2008100,00 4Jäger
Märss
500675,00 
5-90562,50 51108100,00 
61508100,00 6-110675,00 
7Sibul
Maantee
-20000,00 7Nessler
Nessler
110675,00 
85000,00 8-45000,00 
950450,00 9100787,50 
10Sibul
Kivik
-10000,00 10Sikk
Lindsaar
140562,50 
11100337,50 118008100,00 
12-80675,00 12-200337,50 
13Jäger
Märss
-600112,50 13Rumvolt
Riisalu
-150562,50 
14-10000,00 14420562,50 
15-420450,00 15-420450,00 
16Ojassalu
Sutt
150225,00 16Sibul
Kivik
-66000,00 
1746000,00 17-990225,00 
18100675,00 18-100225,00 
19
----  19Vilgats
Ruus
60/404,860,00 
20----  2060/404,860,00 
21----  21660675,00 
22Päll
Päll
-200225,00 22Pärsin
Tali
200675,00 
23200225,00 23-200675,00 
245000,00 24-508100,00 
25Vilgats
Ruus
-600675,00 25Kapp
Barot
-600675,00 
26-100675,00 26-110225,00 
27-5000,00 27450450,00 

PAIR 11 JAAK SIBUL & AIN MAANTEE PAIR 12 & 
JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 JÕGEVA MV VI VOOR 07/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 112,33/216 Score 52,00% Top 8 MPs 0/100 Score 0,00% 
Session Rank 4 Session Rank 12 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sibul
Kivik
100450,00 1
----  
2100562,50 2----  
3-50450,00 3----  
4Vilgats
Ruus
8008100,00 4
----  
5-10000,00 5----  
6-140337,50 6----  
7Pärsin
Tali
2008100,00 7
----  
8-508100,00 8----  
9-50450,00 9----  
10Kapp
Barot
140562,50 10
----  
115000,00 11----  
12-30000,00 12----  
13Ojassalu
Sutt
-600112,50 13
----  
14420562,50 14----  
15-420450,00 15----  
16Jäger
Märss
2008100,00 16
----  
17-980450,00 17----  
1850675,00 18----  
19Nessler
Nessler
11007,3391,63 19
----  
2090450,00 20----  
21-100337,50 21----  
22Sikk
Lindsaar
-11000,00 22
----  
23-620450,00 23----  
24-170337,50 24----  
25Rumvolt
Riisalu
-600675,00 25
----  
26-30000,00 26----  
274608100,00 27----  

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar