SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 14. november 2013

JÕGEVAMAA MV PAARIDELE 7 ETAPP

Ranks

JÕGEVA BK JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

5 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
11Ants Barot & Lembit Kapp130,0021660,19
29Ago Lindsaar & Raivo Sikk125,0021657,87
35Eduard Rumvolt & Ülis Riisalu121,0021656,02
48Hillar Sibul & Arnold Kivik119,0021655,09
52Hillar Ruus & Jan Vilgats113,0021652,31
67Enn Päll & Ats Päll107,0021649,54
73Villu Ojassalu & Jaan Sutt103,0021647,69
810Sulev Märss & Mart Jäger99,0021645,83
96Jaak Sibul & Ain Maantee82,0021637,96
104Kalle Ojassalu & Endel Epro81,0021637,50
(printed at 14.11.2013 23:08:37 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244H+3ND6510 44Hillar Ruus & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Endel Epro
394H+3ND6510 44Villu Ojassalu & Jaan SuttAgo Lindsaar & Raivo Sikk
516NT-1SSA -5008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAnts Barot & Lembit Kapp
766H+1NH31010 80Enn Päll & Ats PällJaak Sibul & Ain Maantee
1084H+3NH3510 44Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
241NT-1W*C250 44Hillar Ruus & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Endel Epro
392C-2WH10100 62Villu Ojassalu & Jaan SuttAgo Lindsaar & Raivo Sikk
512NT+1N*C5150 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAnts Barot & Lembit Kapp
762S-1SDQ -10008Enn Päll & Ats PällJaak Sibul & Ain Maantee
1081NT=W*CQ -9026Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+3EH4 -69062Hillar Ruus & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Endel Epro
396NT=EHQ -144008Villu Ojassalu & Jaan SuttAgo Lindsaar & Raivo Sikk
513NT+3ES7 -69062Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAnts Barot & Lembit Kapp
763NT+3WH5 -69062Enn Päll & Ats PällJaak Sibul & Ain Maantee
1086D=WSQ -137026Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
351NT=ED5 -9044Villu Ojassalu & Jaan SuttEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
412D+1SS5110 71Kalle Ojassalu & Endel EproAnts Barot & Lembit Kapp
621H-2SCK -20017Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Ruus & Jan Vilgats
872D+1SH2110 71Hillar Sibul & Arnold KivikEnn Päll & Ats Päll
1094Dx-1NHA -20017Sulev Märss & Mart JägerAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354S=NC2620 53Villu Ojassalu & Jaan SuttEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
411S+3NC3170 17Kalle Ojassalu & Endel EproAnts Barot & Lembit Kapp
621S+3NC3170 17Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Ruus & Jan Vilgats
874S=NC3620 53Hillar Sibul & Arnold KivikEnn Päll & Ats Päll
1094S+3NC2710 80Sulev Märss & Mart JägerAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT=EH8 -60071Villu Ojassalu & Jaan SuttEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
413NT+3WS2 -69008Kalle Ojassalu & Endel EproAnts Barot & Lembit Kapp
623NT=EH8 -60071Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Ruus & Jan Vilgats
873NT+2WS2 -66026Hillar Sibul & Arnold KivikEnn Päll & Ats Päll
1094S=WC2 -62044Sulev Märss & Mart JägerAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
462H+1WSK -14008Kalle Ojassalu & Endel EproJaak Sibul & Ain Maantee
522NT-2E*CQ200 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluHillar Ruus & Jan Vilgats
731NT=N*D390 62Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
982C=WC3 -9044Ago Lindsaar & Raivo SikkHillar Sibul & Arnold Kivik
1011NT-1N*S3 -10026Sulev Märss & Mart JägerAnts Barot & Lembit Kapp
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
462NT-1E*SK50 80Kalle Ojassalu & Endel EproJaak Sibul & Ain Maantee
523NT-1N*C2 -5044Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluHillar Ruus & Jan Vilgats
731NT-1S*HK -5044Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
981NT-1N*C3 -5044Ago Lindsaar & Raivo SikkHillar Sibul & Arnold Kivik
1011NT=W*S4 -9008Sulev Märss & Mart JägerAnts Barot & Lembit Kapp
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464Dx+1WH10 -91008Kalle Ojassalu & Endel EproJaak Sibul & Ain Maantee
525D-2WH10200 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluHillar Ruus & Jan Vilgats
734D-1WH10100 26Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
983H=SDA140 44Ago Lindsaar & Raivo SikkHillar Sibul & Arnold Kivik
1013H+1SDA170 62Sulev Märss & Mart JägerAnts Barot & Lembit Kapp
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+1NC9630 17Ants Barot & Lembit KappAgo Lindsaar & Raivo Sikk
573NT+1NC9630 17Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
633NT+2SS7660 71Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
844H+1NC9650 44Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Endel Epro
1023NT+2NC6660 71Sulev Märss & Mart JägerHillar Ruus & Jan Vilgats
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT-1SC8 -5008Ants Barot & Lembit KappAgo Lindsaar & Raivo Sikk
573NT+1NH9430 62Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
633NT=NH9400 35Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
843NT+2NH9460 80Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Endel Epro
1023NT=SC8400 35Sulev Märss & Mart JägerHillar Ruus & Jan Vilgats
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194Hx-3ED10500 80Ants Barot & Lembit KappAgo Lindsaar & Raivo Sikk
574H-3ED10150 53Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
633H-1ED1050 26Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
844H-3ED10150 53Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Endel Epro
1024D=ESA -13008Sulev Märss & Mart JägerHillar Ruus & Jan Vilgats
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
215D-1SSQ -10026Hillar Ruus & Jan VilgatsAnts Barot & Lembit Kapp
686D-2SH9 -20008Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Sibul & Arnold Kivik
743D+1SH9130 53Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Endel Epro
953D+1SH9130 53Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1033NT=NSA600 80Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214NT+1WD10 -46026Hillar Ruus & Jan VilgatsAnts Barot & Lembit Kapp
683NT+3WD6 -49008Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Sibul & Arnold Kivik
745C-1WD1050 62Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Endel Epro
955H-4ES10200 80Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1035C=WD10 -40044Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212NT+2EH3 -18026Hillar Ruus & Jan VilgatsAnts Barot & Lembit Kapp
682NT+1WD3 -15053Jaak Sibul & Ain MaanteeHillar Sibul & Arnold Kivik
743S-1WH850 80Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Endel Epro
952NT+1EH3 -15053Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1033NT=WD6 -40008Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164H=SCA420 53Ants Barot & Lembit KappJaak Sibul & Ain Maantee
324H=SH7420 53Villu Ojassalu & Jaan SuttHillar Ruus & Jan Vilgats
793NT=NC3400 17Enn Päll & Ats PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
853NT=NH4400 17Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1044H+1SD2450 80Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Endel Epro
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163S-3ED3150 80Ants Barot & Lembit KappJaak Sibul & Ain Maantee
322NT=EH4 -12026Villu Ojassalu & Jaan SuttHillar Ruus & Jan Vilgats
792H-2SSQ -10044Enn Päll & Ats PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
852C-1NH9 -5062Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1042S+1ESA -14008Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Endel Epro
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-1EDK50 53Ants Barot & Lembit KappJaak Sibul & Ain Maantee
322C=WD8 -9026Villu Ojassalu & Jaan SuttHillar Ruus & Jan Vilgats
792C-2WH7100 80Enn Päll & Ats PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
853C-1WDJ50 53Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1042H-2NCK -20008Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Endel Epro
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT-1NHQ -5017Hillar Ruus & Jan VilgatsEnn Päll & Ats Päll
431NT=SH390 53Kalle Ojassalu & Endel EproVillu Ojassalu & Jaan Sutt
811NT=SH390 53Hillar Sibul & Arnold KivikAnts Barot & Lembit Kapp
963NT-1NH9 -5017Ago Lindsaar & Raivo SikkJaak Sibul & Ain Maantee
1051NT+1SHK120 80Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274S+1SHA650 71Hillar Ruus & Jan VilgatsEnn Päll & Ats Päll
434S=SS10620 35Kalle Ojassalu & Endel EproVillu Ojassalu & Jaan Sutt
814S=SCK620 35Hillar Sibul & Arnold KivikAnts Barot & Lembit Kapp
964S+1NHK650 71Ago Lindsaar & Raivo SikkJaak Sibul & Ain Maantee
1053S+2SH10200 08Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT-1WS250 71Hillar Ruus & Jan VilgatsEnn Päll & Ats Päll
432H+1ED6 -14026Kalle Ojassalu & Endel EproVillu Ojassalu & Jaan Sutt
812H+4ED6 -23008Hillar Sibul & Arnold KivikAnts Barot & Lembit Kapp
963NT-1WC350 71Ago Lindsaar & Raivo SikkJaak Sibul & Ain Maantee
1053D+1WC3 -13044Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT-1WS6100 53Ants Barot & Lembit KappEnn Päll & Ats Päll
384H=WH5 -62008Villu Ojassalu & Jaan SuttHillar Sibul & Arnold Kivik
543NT-3WS2300 80Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Endel Epro
923NT-1WS3100 53Ago Lindsaar & Raivo SikkHillar Ruus & Jan Vilgats
1061NT=WS3 -9026Sulev Märss & Mart JägerJaak Sibul & Ain Maantee
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
175C-3EH5300 26Ants Barot & Lembit KappEnn Päll & Ats Päll
383H=NCA140 08Villu Ojassalu & Jaan SuttHillar Sibul & Arnold Kivik
544Cx-2EH5500 44Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Endel Epro
923Dxx-2WC31000 80Ago Lindsaar & Raivo SikkHillar Ruus & Jan Vilgats
1064H=NCK620 62Sulev Märss & Mart JägerJaak Sibul & Ain Maantee
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+1SH3430 62Ants Barot & Lembit KappEnn Päll & Ats Päll
383NT+3SD4490 80Villu Ojassalu & Jaan SuttHillar Sibul & Arnold Kivik
544S=SC6420 35Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Endel Epro
926S-2SC6 -10008Ago Lindsaar & Raivo SikkHillar Ruus & Jan Vilgats
1064S=NDQ420 35Sulev Märss & Mart JägerJaak Sibul & Ain Maantee
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132H=NC9110 71Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
282H=ND7110 71Hillar Ruus & Jan VilgatsHillar Sibul & Arnold Kivik
491NT-1EHA100 44Kalle Ojassalu & Endel EproAgo Lindsaar & Raivo Sikk
651NT+1EHA -12008Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1071NT=EHA -9026Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
131H=SD980 53Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
281H=SD380 53Hillar Ruus & Jan VilgatsHillar Sibul & Arnold Kivik
491NT+1EHA -12008Kalle Ojassalu & Endel EproAgo Lindsaar & Raivo Sikk
651NT=EH2 -9026Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1071NT-1EH4100 80Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132H=ED6 -11026Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
283NT-2W*CK100 71Hillar Ruus & Jan VilgatsHillar Sibul & Arnold Kivik
494H-1ED650 44Kalle Ojassalu & Endel EproAgo Lindsaar & Raivo Sikk
651NTx-2N*SA -30008Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
1074H-2ED6100 71Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 ANTS BAROT & LEMBIT KAPP PAIR 2 HILLAR RUUS & JAN VILGATS 
JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 130/216 Score 60,19% Top 8 MPs 113/216 Score 52,31% 
Session Rank 1 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Rumvolt
Riisalu
508100,00 1Ojassalu
Epro
510450,00 
2-15000,00 250450,00 
3690225,00 3-690675,00 
4Ojassalu
Epro
-110112,50 4Sibul
Maantee
200787,50 
5-170787,50 5-170787,50 
66908100,00 6600112,50 
7Märss
Jäger
100675,00 7Rumvolt
Riisalu
-20000,00 
8908100,00 850450,00 
9-170225,00 9-20000,00 
10Lindsaar
Sikk
630112,50 10Märss
Jäger
-660112,50 
11-5000,00 11-400562,50 
125008100,00 121308100,00 
13Ruus
Vilgats
100675,00 13Barot
Kapp
-100225,00 
14460675,00 14-460225,00 
15180675,00 15-180225,00 
16Sibul
Maantee
420562,50 16Ojassalu
Sutt
-420337,50 
171508100,00 17120675,00 
1850562,50 1890675,00 
19Sibul
Kivik
-90337,50 19Päll
Päll
-50112,50 
20-620562,50 20650787,50 
212308100,00 2150787,50 
22Päll
Päll
100562,50 22Lindsaar
Sikk
-100337,50 
23300225,00 23-100000,00 
24430675,00 241008100,00 
25Ojassalu
Sutt
110787,50 25Sibul
Kivik
110787,50 
2680562,50 2680562,50 
27-110225,00 27100787,50 

PAIR 3 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT PAIR 4 KALLE OJASSALU & ENDEL EPRO 
JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 103/216 Score 47,69% Top 8 MPs 81/216 Score 37,50% 
Session Rank 7 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Lindsaar
Sikk
510450,00 1Ruus
Vilgats
-510450,00 
2100675,00 2-50450,00 
3-144000,00 3690225,00 
4Rumvolt
Riisalu
-90450,00 4Barot
Kapp
110787,50 
5620562,50 5170112,50 
6-600787,50 6-69000,00 
7Päll
Päll
-90225,00 7Sibul
Maantee
-14000,00 
850450,00 8508100,00 
9-100675,00 9-91000,00 
10Sibul
Maantee
-660112,50 10Sibul
Kivik
-650450,00 
11-400562,50 11-46000,00 
12-50675,00 12-150337,50 
13Märss
Jäger
-60000,00 13Päll
Päll
-130337,50 
14400450,00 14-50225,00 
154008100,00 15-5000,00 
16Ruus
Vilgats
420562,50 16Märss
Jäger
-45000,00 
17-120225,00 171408100,00 
18-90225,00 182008100,00 
19Ojassalu
Epro
-90337,50 19Ojassalu
Sutt
90562,50 
20-620562,50 20620337,50 
21140675,00 21-140225,00 
22Sibul
Kivik
-62000,00 22Rumvolt
Riisalu
-30000,00 
2314000,00 23-500450,00 
244908100,00 24-420562,50 
25Barot
Kapp
-110112,50 25Lindsaar
Sikk
100450,00 
26-80337,50 26-12000,00 
27110675,00 2750450,00 

PAIR 5 EDUARD RUMVOLT & ÜLIS RIISALU PAIR 6 JAAK SIBUL & AIN MAANTEE 
JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 121/216 Score 56,02% Top 8 MPs 82/216 Score 37,96% 
Session Rank 3 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Barot
Kapp
-5000,00 1Päll
Päll
-101000,00 
21508100,00 21008100,00 
3-690675,00 3690225,00 
4Ojassalu
Sutt
90450,00 4Ruus
Vilgats
-200112,50 
5-620337,50 5170112,50 
6600112,50 6-600787,50 
7Ruus
Vilgats
2008100,00 7Ojassalu
Epro
1408100,00 
8-50450,00 8-5000,00 
92008100,00 99108100,00 
10Päll
Päll
630112,50 10Ojassalu
Sutt
660787,50 
11430675,00 11400337,50 
12150562,50 1250225,00 
13Lindsaar
Sikk
-130337,50 13Sibul
Kivik
-20000,00 
14-20000,00 14-49000,00 
15150337,50 15-150562,50 
16Sibul
Kivik
-400787,50 16Barot
Kapp
-420337,50 
1750225,00 17-15000,00 
18-50337,50 18-50337,50 
19Märss
Jäger
-12000,00 19Lindsaar
Sikk
50787,50 
20-2008100,00 20-650112,50 
21130450,00 21-50112,50 
22Ojassalu
Epro
3008100,00 22Märss
Jäger
90675,00 
23500450,00 23-620225,00 
24420337,50 24-420562,50 
25Sibul
Maantee
1208100,00 25Rumvolt
Riisalu
-12000,00 
2690675,00 26-90225,00 
273008100,00 27-30000,00 

PAIR 7 ENN PÄLL & ATS PÄLL PAIR 8 HILLAR SIBUL & ARNOLD KIVIK 
JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 107/216 Score 49,54% Top 8 MPs 119/216 Score 55,09% 
Session Rank 6 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sibul
Maantee
10108100,00 1Märss
Jäger
-510450,00 
2-10000,00 290675,00 
3-690675,00 31370675,00 
4Sibul
Kivik
-110112,50 4Päll
Päll
110787,50 
5-620337,50 5620562,50 
6660675,00 6-660225,00 
7Ojassalu
Sutt
90675,00 7Lindsaar
Sikk
90450,00 
8-50450,00 850450,00 
9100225,00 9-140450,00 
10Rumvolt
Riisalu
-630787,50 10Ojassalu
Epro
650450,00 
11-430225,00 114608100,00 
12-150337,50 12150562,50 
13Ojassalu
Epro
130562,50 13Sibul
Maantee
2008100,00 
1450675,00 144908100,00 
15508100,00 15150337,50 
16Lindsaar
Sikk
400112,50 16Rumvolt
Riisalu
400112,50 
17-100450,00 17-50675,00 
181008100,00 1850562,50 
19Ruus
Vilgats
50787,50 19Barot
Kapp
90562,50 
20-650112,50 20620337,50 
21-50112,50 21-23000,00 
22Barot
Kapp
-100337,50 22Ojassalu
Sutt
6208100,00 
23-300675,00 23-1408100,00 
24-430225,00 24-49000,00 
25Märss
Jäger
90675,00 25Ruus
Vilgats
-110112,50 
26-10000,00 26-80337,50 
27-100112,50 27-100112,50 

PAIR 9 AGO LINDSAAR & RAIVO SIKK PAIR 10 SULEV MÄRSS & MART JÄGER 
JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 JÕGEVA MV 7 VOOR 14/11/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 125/216 Score 57,87% Top 8 MPs 99/216 Score 45,83% 
Session Rank 2 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Sutt
-510450,00 1Sibul
Kivik
510450,00 
2-100225,00 2-90225,00 
314408100,00 3-1370225,00 
4Märss
Jäger
200787,50 4Lindsaar
Sikk
-200112,50 
5-71000,00 57108100,00 
6620450,00 6-620450,00 
7Sibul
Kivik
-90450,00 7Barot
Kapp
-100225,00 
8-50450,00 8-9000,00 
9140450,00 9170675,00 
10Barot
Kapp
-630787,50 10Ruus
Vilgats
660787,50 
11508100,00 11400337,50 
12-50000,00 12-13000,00 
13Rumvolt
Riisalu
130562,50 13Ojassalu
Sutt
6008100,00 
142008100,00 14-400450,00 
15-150562,50 15-40000,00 
16Päll
Päll
-400787,50 16Ojassalu
Epro
4508100,00 
17100450,00 17-14000,00 
18-10000,00 18-20000,00 
19Sibul
Maantee
-50112,50 19Rumvolt
Riisalu
1208100,00 
20650787,50 2020000,00 
2150787,50 21-130450,00 
22Ruus
Vilgats
100562,50 22Sibul
Maantee
-90225,00 
2310008100,00 23620675,00 
24-10000,00 24420337,50 
25Ojassalu
Epro
-100450,00 25Päll
Päll
-90225,00 
261208100,00 261008100,00 
27-50450,00 27100787,50 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar