SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 3. oktoober 2013

JÕGEVA MAAKONNA MV I ETAPP

Ranks

JÕGEVA BK JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

5 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
16Ants Barot & Lembit Kapp127,0021658,80
23Arnold Kivik & Ülis Riisalu126,0021658,33
37Kalle Ojassalu & Jüri Meksun123,0021656,94
44Jan Vilgats & Hillar Ruus122,0021656,48
51Enn Päll & Ats Päll110,0021650,93
610Jaak Sibul & Ain Maantee106,0021649,07
78Villu Ojassalu & Jaan Sutt103,0021647,69
89Ago Lindsaar & Raivo Sikk96,0021644,44
95Mart Jäger & Sulev Märss84,0021638,89
102Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin83,0021638,43
(printed at 3.10.2013 22:22:05 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
246NT=NDJ990 44Eduard Rumvolt & Jüri PärsinJan Vilgats & Hillar Ruus
396S+1NDJ1010 62Arnold Kivik & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
516NT+1NH51020 80Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Ats Päll
766S=SH9980 26Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
1084S+1SC5450 08Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT-1NHK -10026Eduard Rumvolt & Jüri PärsinJan Vilgats & Hillar Ruus
392Hx-2ES7300 62Arnold Kivik & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
514S-3NH2 -30008Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Ats Päll
763NT+1NHK630 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
1081NT+3NHK180 44Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S-1WH3100 62Eduard Rumvolt & Jüri PärsinJan Vilgats & Hillar Ruus
393H=NC10140 80Arnold Kivik & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
515H-2NSJ -10017Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Ats Päll
764H-2NC10 -10017Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
1084H-1NSJ -5044Jaak Sibul & Ain MaanteeVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354S-1EHA100 80Arnold Kivik & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
414S=EHA -62035Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
623S+1EHK -17062Ants Barot & Lembit KappEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
874S=EHA -62035Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1094S+1ED3 -65008Jaak Sibul & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353Hx-3S*CQ -80008Arnold Kivik & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
412H+1W*D3 -14044Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
622H=W*C8 -11062Ants Barot & Lembit KappEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
872NT+1ES8 -15026Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1093NT-2EH6100 80Jaak Sibul & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353Sx-2WCA500 80Arnold Kivik & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
415Cx-2SH6 -30008Jan Vilgats & Hillar RuusEnn Päll & Ats Päll
624S-2WCA200 44Ants Barot & Lembit KappEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
874S-2WCA200 44Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1093Sx-1WCA200 44Jaak Sibul & Ain MaanteeAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464S-1EDK100 35Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Lembit Kapp
523NT-2SS8 -20008Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
733S-1EDJ100 35Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Ülis Riisalu
981NT+1SS3120 62Ago Lindsaar & Raivo SikkVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1013D+1SC7130 80Jaak Sibul & Ain MaanteeEnn Päll & Ats Päll
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT-2WS7100 62Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Lembit Kapp
523NT+1WS2 -43008Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
733NT-1ES250 26Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Ülis Riisalu
983NT-2ES2100 62Ago Lindsaar & Raivo SikkVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1013NT-2ES4100 62Jaak Sibul & Ain MaanteeEnn Päll & Ats Päll
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
461S+3NHQ170 71Jan Vilgats & Hillar RuusAnts Barot & Lembit Kapp
524S-1NHQ -5026Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
731S+3NHQ170 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Ülis Riisalu
981NT+1EHA -12008Ago Lindsaar & Raivo SikkVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1013S=NH5140 44Jaak Sibul & Ain MaanteeEnn Päll & Ats Päll
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+2WHJ -66026Enn Päll & Ats PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
573NT+2WHJ -66026Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
633NT+1WD2 -63062Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Ülis Riisalu
843NT+2WD8 -66026Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
1022H+2EDJ -17080Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT=NS2400 17Enn Päll & Ats PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
573NT+2ND5460 80Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
633NT+1ND5430 53Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Ülis Riisalu
843NT+1NS2430 53Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
1023NT=SC7400 17Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+1WH5 -43071Enn Päll & Ats PällAgo Lindsaar & Raivo Sikk
573NT+2ESJ -46035Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
633NT+2WH7 -46035Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Ülis Riisalu
842Sx-3SD4 -80008Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Hillar Ruus
1023NT+1ES6 -43071Jaak Sibul & Ain MaanteeEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S+2EC10 -68008Eduard Rumvolt & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
683NT=EDJ -60026Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
745C-1WD6100 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Hillar Ruus
953C+1WD10 -13044Ago Lindsaar & Raivo SikkMart Jäger & Sulev Märss
1035C-1WC8100 71Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Ülis Riisalu
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT-2NDQ -10026Eduard Rumvolt & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
683NT+1NHK430 80Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
743NT=NS9400 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Hillar Ruus
956NT-3NHK -15008Ago Lindsaar & Raivo SikkMart Jäger & Sulev Märss
1033NT-1NHK -5044Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Ülis Riisalu
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211Hx-1WCA100 53Eduard Rumvolt & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
681Hx=WCA -16026Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
742Hx-1WCK100 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Hillar Ruus
953C+1NH3130 80Ago Lindsaar & Raivo SikkMart Jäger & Sulev Märss
1035Cx-1NH3 -20008Jaak Sibul & Ain MaanteeArnold Kivik & Ülis Riisalu
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
165C-2SSQ -10062Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
325C-1NC5 -5080Arnold Kivik & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
795S=WCA -65026Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAgo Lindsaar & Raivo Sikk
855S=WCA -65026Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
1044S+1WCA -65026Jaak Sibul & Ain MaanteeJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161NT=W*H3 -9008Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
321NT+2N*DK150 80Arnold Kivik & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
792NT-2E*S6100 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAgo Lindsaar & Raivo Sikk
851H=NDA80 44Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
1041H-1NDA -5026Jaak Sibul & Ain MaanteeJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162S-3NHK -30008Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
323S-2NHK -20026Arnold Kivik & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
794H-2WC7100 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAgo Lindsaar & Raivo Sikk
853NT-2ECA100 71Villu Ojassalu & Jaan SuttMart Jäger & Sulev Märss
1043H=WC7 -14044Jaak Sibul & Ain MaanteeJan Vilgats & Hillar Ruus
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272S+1WDJ -14044Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
433H-1ND7 -5080Jan Vilgats & Hillar RuusArnold Kivik & Ülis Riisalu
812S+1WDJ -14044Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
964H-3NSA -15008Ago Lindsaar & Raivo SikkAnts Barot & Lembit Kapp
1051S+2WDJ -14044Jaak Sibul & Ain MaanteeMart Jäger & Sulev Märss
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H=WH9 -62017Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
435H-1WSA100 62Jan Vilgats & Hillar RuusArnold Kivik & Ülis Riisalu
814H=WH8 -62017Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
964H-1WH8100 62Ago Lindsaar & Raivo SikkAnts Barot & Lembit Kapp
1054H-1WH8100 62Jaak Sibul & Ain MaanteeMart Jäger & Sulev Märss
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273H+2NS5200 08Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
434H=NS5620 35Jan Vilgats & Hillar RuusArnold Kivik & Ülis Riisalu
814H=NS3620 35Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
965H=SSA650 62Ago Lindsaar & Raivo SikkAnts Barot & Lembit Kapp
1054Hx=NS3790 80Jaak Sibul & Ain MaanteeMart Jäger & Sulev Märss
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172H-1EC4100 62Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
382S=WD8 -11026Arnold Kivik & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
541NT-2NC7 -10044Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
921NT+1NSK120 80Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
1061Hx=ED4 -16008Jaak Sibul & Ain MaanteeAnts Barot & Lembit Kapp
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S=SS10620 53Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
384S=SDK620 53Arnold Kivik & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
544H=SDK620 53Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
924S=SH8620 53Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
1063S+1SDQ170 08Jaak Sibul & Ain MaanteeAnts Barot & Lembit Kapp
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H=EC2 -42035Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
385Hx-1ES5100 80Arnold Kivik & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
544H=ES9 -42035Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Hillar Ruus
924H=ES9 -42035Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
1064H=ES9 -42035Jaak Sibul & Ain MaanteeAnts Barot & Lembit Kapp
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-1SS7 -5017Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Ülis Riisalu
281NT=SS590 44Eduard Rumvolt & Jüri PärsinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
493NT=SS4400 71Jan Vilgats & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
653NT-1NS9 -5017Ants Barot & Lembit KappMart Jäger & Sulev Märss
1073NT=SS6400 71Jaak Sibul & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132NT+1EDQ -15008Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Ülis Riisalu
282D+1EC5 -11035Eduard Rumvolt & Jüri PärsinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
492Sx=S*HQ670 80Jan Vilgats & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
651S-1S*HQ -10062Ants Barot & Lembit KappMart Jäger & Sulev Märss
1071S+1E*DQ -11035Jaak Sibul & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133Hx-2WHA300 80Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Ülis Riisalu
282C=SH990 08Eduard Rumvolt & Jüri PärsinVillu Ojassalu & Jaan Sutt
492C+2SCJ130 44Jan Vilgats & Hillar RuusAgo Lindsaar & Raivo Sikk
651NT+2SSJ150 62Ants Barot & Lembit KappMart Jäger & Sulev Märss
1072H-2ED6100 26Jaak Sibul & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 ENN PÄLL & ATS PÄLL PAIR 2 EDUARD RUMVOLT & JÜRI PÄRSIN 
JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 110/216 Score 50,93% Top 8 MPs 83/216 Score 38,43% 
Session Rank 5 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Jäger
Märss
-102000,00 1Vilgats
Ruus
990450,00 
23008100,00 2-100225,00 
3100787,50 3100675,00 
4Vilgats
Ruus
620562,50 4Barot
Kapp
170225,00 
5140450,00 5110225,00 
63008100,00 6-200450,00 
7Sibul
Maantee
-13000,00 7Jäger
Märss
2008100,00 
8-100225,00 84308100,00 
9-140450,00 950675,00 
10Lindsaar
Sikk
-660225,00 10Sibul
Maantee
17000,00 
11400112,50 11-400787,50 
12-430787,50 12430112,50 
13Rumvolt
Pärsin
6808100,00 13Päll
Päll
-68000,00 
14100675,00 14-100225,00 
15-100337,50 15100562,50 
16Barot
Kapp
-100675,00 16Kivik
Riisalu
5000,00 
17-9000,00 17-15000,00 
18-30000,00 18200675,00 
19Ojassalu
Sutt
140450,00 19Ojassalu
Meksun
-140450,00 
20620787,50 20-620112,50 
21-620562,50 2120000,00 
22Ojassalu
Meksun
100675,00 22Lindsaar
Sikk
-12000,00 
23620562,50 23-620337,50 
24-420337,50 24420562,50 
25Kivik
Riisalu
-50112,50 25Ojassalu
Sutt
90450,00 
26-15000,00 26-110337,50 
273008100,00 279000,00 

PAIR 3 ARNOLD KIVIK & ÜLIS RIISALU PAIR 4 JAN VILGATS & HILLAR RUUS 
JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 126/216 Score 58,33% Top 8 MPs 122/216 Score 56,48% 
Session Rank 2 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Lindsaar
Sikk
1010675,00 1Rumvolt
Pärsin
-990450,00 
2300675,00 2100675,00 
31408100,00 3-100225,00 
4Jäger
Märss
1008100,00 4Päll
Päll
-620337,50 
5-80000,00 5-140450,00 
65008100,00 6-30000,00 
7Ojassalu
Meksun
-100562,50 7Barot
Kapp
100337,50 
8-50675,00 8100675,00 
9-170112,50 9170787,50 
10Barot
Kapp
630225,00 10Ojassalu
Sutt
660675,00 
11-430337,50 11-430337,50 
12460562,50 128008100,00 
13Sibul
Maantee
-100112,50 13Ojassalu
Meksun
-100112,50 
1450450,00 14-400225,00 
152008100,00 15-100337,50 
16Rumvolt
Pärsin
-508100,00 16Sibul
Maantee
650675,00 
171508100,00 1750675,00 
18-200225,00 18140450,00 
19Vilgats
Ruus
5000,00 19Kivik
Riisalu
-508100,00 
20-100225,00 20100675,00 
21-620562,50 21620337,50 
22Ojassalu
Sutt
-110225,00 22Jäger
Märss
100450,00 
23620562,50 23-620337,50 
241008100,00 24420562,50 
25Päll
Päll
50787,50 25Lindsaar
Sikk
400787,50 
261508100,00 266708100,00 
27-30000,00 27130450,00 

PAIR 5 MART JÄGER & SULEV MÄRSS PAIR 6 ANTS BAROT & LEMBIT KAPP 
JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 84/216 Score 38,89% Top 8 MPs 127/216 Score 58,80% 
Session Rank 9 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Päll
10208100,00 1Ojassalu
Meksun
-980675,00 
2-30000,00 2-63000,00 
3-100112,50 3100787,50 
4Kivik
Riisalu
-10000,00 4Rumvolt
Pärsin
-170675,00 
58008100,00 5-110675,00 
6-50000,00 6200450,00 
7Rumvolt
Pärsin
-20000,00 7Vilgats
Ruus
-100562,50 
8-43000,00 8-100225,00 
9-50225,00 9-170112,50 
10Ojassalu
Meksun
-660225,00 10Kivik
Riisalu
-630675,00 
114608100,00 11430562,50 
12-460337,50 12-460337,50 
13Lindsaar
Sikk
130450,00 13Ojassalu
Sutt
-600225,00 
141508100,00 144308100,00 
15-13000,00 15-160225,00 
16Ojassalu
Sutt
650675,00 16Päll
Päll
100225,00 
17-80450,00 17908100,00 
18-100112,50 183008100,00 
19Sibul
Maantee
140450,00 19Lindsaar
Sikk
1508100,00 
20-100225,00 20-100225,00 
21-79000,00 21-650225,00 
22Vilgats
Ruus
-100450,00 22Sibul
Maantee
1608100,00 
23620562,50 23-1708100,00 
24-420337,50 24420562,50 
25Barot
Kapp
50787,50 25Jäger
Märss
-50112,50 
26100225,00 26-100675,00 
27-150225,00 27150675,00 

PAIR 7 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN PAIR 8 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT 
JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 123/216 Score 56,94% Top 8 MPs 103/216 Score 47,69% 
Session Rank 3 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Barot
Kapp
980225,00 1Sibul
Maantee
-4508100,00 
26308100,00 2-180450,00 
3-100112,50 350450,00 
4Ojassalu
Sutt
620562,50 4Ojassalu
Meksun
-620337,50 
5150675,00 5-150225,00 
6-200450,00 6200450,00 
7Kivik
Riisalu
100337,50 7Lindsaar
Sikk
-120225,00 
850225,00 8-100225,00 
9170787,50 91208100,00 
10Jäger
Märss
660675,00 10Vilgats
Ruus
-660225,00 
11-46000,00 11430562,50 
12460562,50 12-80000,00 
13Vilgats
Ruus
100787,50 13Barot
Kapp
600675,00 
14400675,00 14-43000,00 
15100562,50 15160675,00 
16Lindsaar
Sikk
-650225,00 16Jäger
Märss
-650225,00 
17100675,00 1780450,00 
18100787,50 18100787,50 
19Rumvolt
Pärsin
140450,00 19Päll
Päll
-140450,00 
20620787,50 20-620112,50 
21-2008100,00 21620337,50 
22Päll
Päll
-100225,00 22Kivik
Riisalu
110675,00 
23-620337,50 23-620337,50 
24420562,50 24-10000,00 
25Sibul
Maantee
-400112,50 25Rumvolt
Pärsin
-90450,00 
26110562,50 26110562,50 
27-100675,00 27-908100,00 

PAIR 9 AGO LINDSAAR & RAIVO SIKK PAIR 10 JAAK SIBUL & AIN MAANTEE 
JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 JÕGEVA MV I VOOR 03/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 96/216 Score 44,44% Top 8 MPs 106/216 Score 49,07% 
Session Rank 8 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kivik
Riisalu
-1010225,00 1Ojassalu
Sutt
45000,00 
2-300225,00 2180450,00 
3-14000,00 3-50450,00 
4Sibul
Maantee
6508100,00 4Lindsaar
Sikk
-65000,00 
5-10000,00 51008100,00 
6-200450,00 6200450,00 
7Ojassalu
Sutt
120675,00 7Päll
Päll
1308100,00 
8100675,00 8100675,00 
9-12000,00 9140450,00 
10Päll
Päll
660675,00 10Rumvolt
Pärsin
-1708100,00 
11-400787,50 11400112,50 
12430112,50 12-430787,50 
13Jäger
Märss
-130450,00 13Kivik
Riisalu
100787,50 
14-15000,00 14-50450,00 
151308100,00 15-20000,00 
16Ojassalu
Meksun
650675,00 16Vilgats
Ruus
-650225,00 
17-100225,00 17-50225,00 
18-100112,50 18-140450,00 
19Barot
Kapp
-15000,00 19Jäger
Märss
-140450,00 
20100675,00 20100675,00 
21650675,00 217908100,00 
22Rumvolt
Pärsin
1208100,00 22Barot
Kapp
-16000,00 
23620562,50 2317000,00 
24-420337,50 24-420337,50 
25Vilgats
Ruus
-400112,50 25Ojassalu
Meksun
400787,50 
26-67000,00 26-110337,50 
27-130450,00 27100225,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar