SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 10. oktoober 2013

JÕGEVA MV PAARIDELE II

Ranks

JÕGEVA BK JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

5 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
17Kalle Ojassalu & Jüri Meksun119,0021655,09
22Hillar Ruus & Jan Vilgats117,0021654,17
3=6Arnold Kivik & Hillar Sibul116,0021653,70
3=1Enn Päll & Ats Päll116,0021653,70
58Villu Ojassalu & Jaan Sutt112,0021651,85
69Ants Barot & Lembit Kapp106,0021649,07
710Sulev Märss & Mart Jäger105,0021648,61
85Ain Maantee & Jaak Sibul104,0021648,15
94Raivo Sikk & Ago Lindsaar102,0021647,22
103Eduard Rumvolt & Ülis Riisalu83,0021638,43
(printed at 10.10.2013 22:12:39 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
241S+1EC4 -11062Hillar Ruus & Jan VilgatsRaivo Sikk & Ago Lindsaar
392NT-3NH10 -15017Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAnts Barot & Lembit Kapp
512S+1EDA -14044Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
762S-1EDA50 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Hillar Sibul
1081NT-3SS6 -15017Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
246S=ED10 -98044Hillar Ruus & Jan VilgatsRaivo Sikk & Ago Lindsaar
396S=EC8 -98044Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAnts Barot & Lembit Kapp
516S=ES9 -98044Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
766S=ES9 -98044Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Hillar Sibul
1086S=EC8 -98044Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242D+1NS8110 62Hillar Ruus & Jan VilgatsRaivo Sikk & Ago Lindsaar
392NT-1NS8 -5035Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAnts Barot & Lembit Kapp
513Dx=NS8470 80Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
763D-1NH6 -5035Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Hillar Sibul
1083NT-2SH3 -10008Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353S=NDA140 62Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAin Maantee & Jaak Sibul
412S=NDA110 26Raivo Sikk & Ago LindsaarEnn Päll & Ats Päll
623S-1NDA -10008Arnold Kivik & Hillar SibulHillar Ruus & Jan Vilgats
872S+1NDA140 62Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1092S+1NDA140 62Sulev Märss & Mart JägerAnts Barot & Lembit Kapp
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354Hx=WCQ -59008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAin Maantee & Jaak Sibul
414H+1WHA -45026Raivo Sikk & Ago LindsaarEnn Päll & Ats Päll
624H=WCQ -42053Arnold Kivik & Hillar SibulHillar Ruus & Jan Vilgats
872H+1WD2 -14080Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1094H=WCQ -42053Sulev Märss & Mart JägerAnts Barot & Lembit Kapp
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT+2WC7 -66026Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluAin Maantee & Jaak Sibul
413NT+2WS10 -66026Raivo Sikk & Ago LindsaarEnn Päll & Ats Päll
623NT+2WS6 -66026Arnold Kivik & Hillar SibulHillar Ruus & Jan Vilgats
874H+1ES8 -65071Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1094H+1ES8 -65071Sulev Märss & Mart JägerAnts Barot & Lembit Kapp
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464H+1ED10 -65017Raivo Sikk & Ago LindsaarArnold Kivik & Hillar Sibul
526NT-2WH4200 80Ain Maantee & Jaak SibulHillar Ruus & Jan Vilgats
733NT+1ED10 -63053Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
983NT+1EH4 -63053Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1014H+1ED10 -65017Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464H-1WH650 71Raivo Sikk & Ago LindsaarArnold Kivik & Hillar Sibul
524H=WH3 -42035Ain Maantee & Jaak SibulHillar Ruus & Jan Vilgats
734H+1WS10 -45008Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
984H-1WS1050 71Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1014H=WS10 -42035Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
465C=ED7 -60053Raivo Sikk & Ago LindsaarArnold Kivik & Hillar Sibul
524S=WCQ -62017Ain Maantee & Jaak SibulHillar Ruus & Jan Vilgats
733C=EH9 -11080Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
984S=WCQ -62017Ants Barot & Lembit KappVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1013NT=EH2 -60053Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Ats Päll
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S+1NH9650 62Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
574S+1NS3650 62Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
634S+1ND4650 62Arnold Kivik & Hillar SibulEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
843S+1NCK170 08Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1025Dx-2WSA500 26Sulev Märss & Mart JägerHillar Ruus & Jan Vilgats
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
195Hx-2EC7300 44Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
574Cx-2NH6 -30008Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
634S+1NC6450 62Arnold Kivik & Hillar SibulEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
843NT-2SHK -10026Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1024Sx=NHQ590 80Sulev Märss & Mart JägerHillar Ruus & Jan Vilgats
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
191NT-1W*D950 44Enn Päll & Ats PällAnts Barot & Lembit Kapp
572NTx=N*CK690 80Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
632Dx+1SHK380 62Arnold Kivik & Hillar SibulEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
841NT=W*S6 -9017Villu Ojassalu & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1021NT=E*HJ -9017Sulev Märss & Mart JägerHillar Ruus & Jan Vilgats
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213D+1SH2130 62Hillar Ruus & Jan VilgatsEnn Päll & Ats Päll
682D+2SCA130 62Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
742S=SCA110 26Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Ago Lindsaar
952D+2SS3130 62Ants Barot & Lembit KappAin Maantee & Jaak Sibul
1033NT-3NCQ -30008Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213Sx-3SHQ -50008Hillar Ruus & Jan VilgatsEnn Päll & Ats Päll
682S=SD7110 80Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
741NTx-1NSJ -10026Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Ago Lindsaar
952S-1SD2 -5044Ants Barot & Lembit KappAin Maantee & Jaak Sibul
1033H-1WSK50 62Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT+2NS5660 53Hillar Ruus & Jan VilgatsEnn Päll & Ats Päll
683NT+2NH6660 53Arnold Kivik & Hillar SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
743NT+2SH4660 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Ago Lindsaar
953NT+2NH7660 53Ants Barot & Lembit KappAin Maantee & Jaak Sibul
1033NT+1NH2630 08Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161NT-1NH3 -5044Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Hillar Sibul
321NT-1NH3 -5044Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluHillar Ruus & Jan Vilgats
792S-1SS2 -5044Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
853NT-1NH5 -5044Villu Ojassalu & Jaan SuttAin Maantee & Jaak Sibul
1042S-1SS3 -5044Sulev Märss & Mart JägerRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162D+2ECK -13026Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Hillar Sibul
325D-1EC1050 44Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluHillar Ruus & Jan Vilgats
793NT-2WC2100 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
855D-2EHJ100 71Villu Ojassalu & Jaan SuttAin Maantee & Jaak Sibul
1043NT=WC2 -40008Sulev Märss & Mart JägerRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161S+2EH7 -14044Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Hillar Sibul
322H+3WSA -20008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluHillar Ruus & Jan Vilgats
792H+1WC6 -14044Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAnts Barot & Lembit Kapp
852H+1WSA -14044Villu Ojassalu & Jaan SuttAin Maantee & Jaak Sibul
1043NT=NS3600 80Sulev Märss & Mart JägerRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273D=SH8110 44Hillar Ruus & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
433NT+1NC4430 71Raivo Sikk & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
813NT-2NS10 -10008Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
961NT=NC590 26Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
1053NT+1NC2430 71Sulev Märss & Mart JägerAin Maantee & Jaak Sibul
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT+1ECK -63035Hillar Ruus & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
433NT+1EC8 -63035Raivo Sikk & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
813NT=ECK -60062Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
963NT+2EC8 -66008Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
1056S-3ECK300 80Sulev Märss & Mart JägerAin Maantee & Jaak Sibul
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271NT+2WH2 -15035Hillar Ruus & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
433NT=EHQ -40008Raivo Sikk & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
811NT+1ES9 -12062Villu Ojassalu & Jaan SuttEnn Päll & Ats Päll
961NT+2WCJ -15035Ants Barot & Lembit KappArnold Kivik & Hillar Sibul
1052H=NDA110 80Sulev Märss & Mart JägerAin Maantee & Jaak Sibul
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S=SDQ420 35Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
384S-1SCA -5008Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
544S+1SS9450 62Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Ago Lindsaar
923NT+2SS6460 80Ants Barot & Lembit KappHillar Ruus & Jan Vilgats
1064S=NH4420 35Sulev Märss & Mart JägerArnold Kivik & Hillar Sibul
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
176S-7SD7 -70008Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
383NT+1ND9630 44Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
544Hx-2ESQ500 26Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Ago Lindsaar
923NT+2NDA660 71Ants Barot & Lembit KappHillar Ruus & Jan Vilgats
1063NT+2ND9660 71Sulev Märss & Mart JägerArnold Kivik & Hillar Sibul
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173S-1EC350 17Enn Päll & Ats PällKalle Ojassalu & Jüri Meksun
381NT+2NS9150 44Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
545H=SSK450 71Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Ago Lindsaar
923S-1EC1050 17Ants Barot & Lembit KappHillar Ruus & Jan Vilgats
1065H=NSK450 71Sulev Märss & Mart JägerArnold Kivik & Hillar Sibul
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-4EH3400 80Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
283S=SDQ140 44Hillar Ruus & Jan VilgatsVillu Ojassalu & Jaan Sutt
492S+1SC9140 44Raivo Sikk & Ago LindsaarAnts Barot & Lembit Kapp
652S+1SDK140 44Arnold Kivik & Hillar SibulAin Maantee & Jaak Sibul
1074S-1SS5 -5008Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132Sx-2NH6 -50062Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
283NT=WS9 -60044Hillar Ruus & Jan VilgatsVillu Ojassalu & Jaan Sutt
493NT+1ES10 -63026Raivo Sikk & Ago LindsaarAnts Barot & Lembit Kapp
653NT-1WD5100 80Arnold Kivik & Hillar SibulAin Maantee & Jaak Sibul
1072Sx-4NCQ -110008Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133H-2E*C8100 80Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ülis Riisalu
282H-1W*C1050 62Hillar Ruus & Jan VilgatsVillu Ojassalu & Jaan Sutt
492S+1WSA -14026Raivo Sikk & Ago LindsaarAnts Barot & Lembit Kapp
652H-3S*C3 -15008Arnold Kivik & Hillar SibulAin Maantee & Jaak Sibul
1072S=WCA -11044Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 ENN PÄLL & ATS PÄLL PAIR 2 HILLAR RUUS & JAN VILGATS 
JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 116/216 Score 53,70% Top 8 MPs 117/216 Score 54,17% 
Session Rank 3 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Maantee
Sibul
140450,00 1Sikk
Lindsaar
-110675,00 
2980450,00 2-980450,00 
3-47000,00 3110675,00 
4Sikk
Lindsaar
-110675,00 4Kivik
Sibul
1008100,00 
5450675,00 5420337,50 
6660675,00 6660675,00 
7Märss
Jäger
650787,50 7Maantee
Sibul
-20000,00 
8420562,50 8420562,50 
9600337,50 9620787,50 
10Barot
Kapp
650675,00 10Märss
Jäger
-500675,00 
11300450,00 11-59000,00 
1250450,00 1290787,50 
13Ruus
Vilgats
-130225,00 13Päll
Päll
130675,00 
145008100,00 14-50000,00 
15-660337,50 15660562,50 
16Kivik
Sibul
-50450,00 16Rumvolt
Riisalu
50450,00 
17-130225,00 17-50450,00 
18-140450,00 182008100,00 
19Ojassalu
Sutt
1008100,00 19Ojassalu
Meksun
110450,00 
20600225,00 20-630337,50 
21120225,00 21-150337,50 
22Ojassalu
Meksun
420337,50 22Barot
Kapp
-46000,00 
23-70000,00 23-660112,50 
2450112,50 24-50787,50 
25Rumvolt
Riisalu
4008100,00 25Ojassalu
Sutt
140450,00 
26-500675,00 26-600450,00 
271008100,00 2750675,00 

PAIR 3 EDUARD RUMVOLT & ÜLIS RIISALU PAIR 4 RAIVO SIKK & AGO LINDSAAR 
JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 83/216 Score 38,43% Top 8 MPs 102/216 Score 47,22% 
Session Rank 10 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Barot
Kapp
-150112,50 1Ruus
Vilgats
110225,00 
2-980450,00 2980450,00 
3-50337,50 3-110225,00 
4Maantee
Sibul
140675,00 4Päll
Päll
110225,00 
5-59000,00 5-450225,00 
6-660225,00 6-660225,00 
7Ojassalu
Meksun
630337,50 7Kivik
Sibul
-650112,50 
84508100,00 850787,50 
911000,00 9-600562,50 
10Kivik
Sibul
-650225,00 10Ojassalu
Sutt
-1708100,00 
11-450225,00 11100675,00 
12-380225,00 1290787,50 
13Märss
Jäger
3008100,00 13Ojassalu
Meksun
-110675,00 
14-50225,00 14100675,00 
15-6308100,00 15-660337,50 
16Ruus
Vilgats
-50450,00 16Märss
Jäger
50450,00 
1750450,00 174008100,00 
18-20000,00 18-60000,00 
19Sikk
Lindsaar
-430112,50 19Rumvolt
Riisalu
430787,50 
20630562,50 20-630337,50 
214008100,00 21-40000,00 
22Ojassalu
Sutt
-5000,00 22Maantee
Sibul
-450225,00 
23630450,00 23-500675,00 
24150450,00 24-450112,50 
25Päll
Päll
-40000,00 25Barot
Kapp
140450,00 
26500225,00 26-630225,00 
27-10000,00 27-140225,00 

PAIR 5 AIN MAANTEE & JAAK SIBUL PAIR 6 ARNOLD KIVIK & HILLAR SIBUL 
JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 104/216 Score 48,15% Top 8 MPs 116/216 Score 53,70% 
Session Rank 8 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Päll
-140450,00 1Ojassalu
Meksun
-5000,00 
2-980450,00 2980450,00 
34708100,00 350562,50 
4Rumvolt
Riisalu
-140225,00 4Ruus
Vilgats
-10000,00 
55908100,00 5-420562,50 
6660675,00 6-660225,00 
7Ruus
Vilgats
2008100,00 7Sikk
Lindsaar
650787,50 
8-420337,50 8-50112,50 
9-620112,50 9600337,50 
10Ojassalu
Meksun
650675,00 10Rumvolt
Riisalu
650675,00 
11-30000,00 11450675,00 
126908100,00 12380675,00 
13Barot
Kapp
-130225,00 13Ojassalu
Sutt
130675,00 
1450450,00 141108100,00 
15-660337,50 15660562,50 
16Ojassalu
Sutt
50450,00 16Päll
Päll
50450,00 
17-100112,50 17130675,00 
18140450,00 18140450,00 
19Märss
Jäger
-430112,50 19Barot
Kapp
-90675,00 
20-30000,00 206608100,00 
21-11000,00 21150562,50 
22Sikk
Lindsaar
450675,00 22Märss
Jäger
-420562,50 
23500225,00 23-660112,50 
24450787,50 24-450112,50 
25Kivik
Sibul
-140450,00 25Maantee
Sibul
140450,00 
26-10000,00 261008100,00 
271508100,00 27-15000,00 

PAIR 7 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN PAIR 8 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT 
JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 119/216 Score 55,09% Top 8 MPs 112/216 Score 51,85% 
Session Rank 1 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kivik
Sibul
508100,00 1Märss
Jäger
150787,50 
2-980450,00 2980450,00 
3-50337,50 31008100,00 
4Ojassalu
Sutt
-140225,00 4Ojassalu
Meksun
140675,00 
514000,00 5-1408100,00 
6650112,50 6-650787,50 
7Rumvolt
Riisalu
-630562,50 7Barot
Kapp
630337,50 
8-45000,00 8-50112,50 
9-1108100,00 9620787,50 
10Maantee
Sibul
-650225,00 10Sikk
Lindsaar
17000,00 
113008100,00 11-100225,00 
12-69000,00 12-90112,50 
13Sikk
Lindsaar
110225,00 13Kivik
Sibul
-130225,00 
14-100225,00 14-11000,00 
15660562,50 15-660337,50 
16Barot
Kapp
-50450,00 16Maantee
Sibul
-50450,00 
17100787,50 17100787,50 
18-140450,00 18-140450,00 
19Ruus
Vilgats
-110450,00 19Päll
Päll
-10000,00 
20630562,50 20-600675,00 
21150562,50 21-120675,00 
22Päll
Päll
-420562,50 22Rumvolt
Riisalu
508100,00 
237008100,00 23-630450,00 
24-50787,50 24-150450,00 
25Märss
Jäger
508100,00 25Ruus
Vilgats
-140450,00 
2611008100,00 26600450,00 
27110450,00 27-50225,00 

PAIR 9 ANTS BAROT & LEMBIT KAPP PAIR 10 SULEV MÄRSS & MART JÄGER 
JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 JÕGEVA MV II VOOR 10/10/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 106/216 Score 49,07% Top 8 MPs 105/216 Score 48,61% 
Session Rank 6 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Rumvolt
Riisalu
150787,50 1Ojassalu
Sutt
-150112,50 
2980450,00 2-980450,00 
350562,50 3-10000,00 
4Märss
Jäger
-140225,00 4Barot
Kapp
140675,00 
5420337,50 5-420562,50 
6650112,50 6-650787,50 
7Ojassalu
Sutt
-630562,50 7Päll
Päll
-650112,50 
850787,50 8-420337,50 
9-620112,50 9-600562,50 
10Päll
Päll
-650225,00 10Ruus
Vilgats
500225,00 
11-300450,00 115908100,00 
12-50450,00 12-90112,50 
13Maantee
Sibul
130675,00 13Rumvolt
Riisalu
-30000,00 
14-50450,00 1450675,00 
15660562,50 1563000,00 
16Ojassalu
Meksun
50450,00 16Sikk
Lindsaar
-50450,00 
17-100112,50 17-40000,00 
18140450,00 186008100,00 
19Kivik
Sibul
90225,00 19Maantee
Sibul
430787,50 
20-66000,00 203008100,00 
21-150337,50 211108100,00 
22Ruus
Vilgats
4608100,00 22Kivik
Sibul
420337,50 
23660787,50 23660787,50 
2450112,50 24450787,50 
25Sikk
Lindsaar
-140450,00 25Ojassalu
Meksun
-5000,00 
26630675,00 26-110000,00 
27140675,00 27-110450,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar