ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

Neljapäev, 1. juuli 2021

Paus III

Ranks

JÕGEVA BK PAUS III 1.07.2021

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

3½ Table 28 Board Howell Movement Received 84 of 84 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
12Mirjam Iher & Reti Toom2455,009657,29
24Enn Päll & Jaan Sutt2454,009656,25
36Kalle Ojassalu & Mait Pari2451,009653,13
43Oleg Sirotin & Ülis Riisalu2447,009648,96
55Lembit Kapp & Ain Maantee2446,009647,92
67Leevi Dahl & Aire Taube2444,009645,83
71Lauri Naber & Eleliis Orma2439,009640,63

(printed 22:13:35 1.07.2021 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
215D=NHQ400 40 Mirjam Iher & Reti ToomLauri Naber & Eleliis Orma
364Sx-3NCJ 50004 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Mait Pari
574D+1ND4150 22 Lembit Kapp & Ain MaanteeLeevi Dahl & Aire Taube
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT+2NH2660 31 Mirjam Iher & Reti ToomLauri Naber & Eleliis Orma
363NT+1NH5630 04 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Mait Pari
573NT+2NH4660 31 Lembit Kapp & Ain MaanteeLeevi Dahl & Aire Taube
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
215Dx=SSK550 40 Mirjam Iher & Reti ToomLauri Naber & Eleliis Orma
365C=NHJ400 22 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Mait Pari
574H=WCA 62004 Lembit Kapp & Ain MaanteeLeevi Dahl & Aire Taube
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT+3WSK 69004 Mirjam Iher & Reti ToomLauri Naber & Eleliis Orma
365C+1WSJ 62040 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Mait Pari
573NT+2WSK 66022 Lembit Kapp & Ain MaanteeLeevi Dahl & Aire Taube
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324H=SH5620 04 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMirjam Iher & Reti Toom
473NT+1ND8630 22 Enn Päll & Jaan SuttLeevi Dahl & Aire Taube
614H+1SDQ650 40 Kalle Ojassalu & Mait PariLauri Naber & Eleliis Orma
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+3WH4 69004 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMirjam Iher & Reti Toom
474S+2EDJ 68022 Enn Päll & Jaan SuttLeevi Dahl & Aire Taube
614H=WH4 62040 Kalle Ojassalu & Mait PariLauri Naber & Eleliis Orma
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324H+3NDJ710 40 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMirjam Iher & Reti Toom
474H+2ND6680 13 Enn Päll & Jaan SuttLeevi Dahl & Aire Taube
614H+2NC9680 13 Kalle Ojassalu & Mait PariLauri Naber & Eleliis Orma
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
322NT=SSJ120 22 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMirjam Iher & Reti Toom
472H+1SSJ140 40 Enn Päll & Jaan SuttLeevi Dahl & Aire Taube
612S-2WH10100 04 Kalle Ojassalu & Mait PariLauri Naber & Eleliis Orma
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434H-1WS10100 40 Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
513C-3NDK 15022 Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Eleliis Orma
723NT=ES10 60004 Leevi Dahl & Aire TaubeMirjam Iher & Reti Toom
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433C=NS3110 40 Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
513D-2SS2 20013 Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Eleliis Orma
723NT-2SS8 20013 Leevi Dahl & Aire TaubeMirjam Iher & Reti Toom
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434H-2ES6100 22 Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
511Sx=NDK160 40 Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Eleliis Orma
722NT+1EC3 15004 Leevi Dahl & Aire TaubeMirjam Iher & Reti Toom
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434S-3SD5 30022 Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
514H=EC2 42004 Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Eleliis Orma
725Hx-1EC2100 40 Leevi Dahl & Aire TaubeMirjam Iher & Reti Toom
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134C=EHA 13031 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Ülis Riisalu
545C=EHA 60004 Lembit Kapp & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
624C=EHK 13031 Kalle Ojassalu & Mait PariMirjam Iher & Reti Toom
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133H+2NDK200 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Ülis Riisalu
544H+2NDK480 31 Lembit Kapp & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
624H+2SCJ480 31 Kalle Ojassalu & Mait PariMirjam Iher & Reti Toom
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
131NT+1SS7120 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Ülis Riisalu
543NT+1NHA630 40 Lembit Kapp & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
623D-1SS5 10004 Kalle Ojassalu & Mait PariMirjam Iher & Reti Toom
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT-1NCQ 5004 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Ülis Riisalu
543NT+1SC4430 22 Lembit Kapp & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
623NT+2NC9460 40 Kalle Ojassalu & Mait PariMirjam Iher & Reti Toom
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244H=SC2420 40 Mirjam Iher & Reti ToomEnn Päll & Jaan Sutt
654Sx=WCQ 59004 Kalle Ojassalu & Mait PariLembit Kapp & Ain Maantee
735C=SSA400 22 Leevi Dahl & Aire TaubeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243Hx+1SDA930 40 Mirjam Iher & Reti ToomEnn Päll & Jaan Sutt
654Hx=SSJ790 22 Kalle Ojassalu & Mait PariLembit Kapp & Ain Maantee
733H=ND9140 04 Leevi Dahl & Aire TaubeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243S-3NCQ 15004 Mirjam Iher & Reti ToomEnn Päll & Jaan Sutt
653S=NCQ140 40 Kalle Ojassalu & Mait PariLembit Kapp & Ain Maantee
733NT-1ES8100 22 Leevi Dahl & Aire TaubeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242H-1WCK100 22 Mirjam Iher & Reti ToomEnn Päll & Jaan Sutt
654H-2WD8200 40 Kalle Ojassalu & Mait PariLembit Kapp & Ain Maantee
731NT=NDA90 04 Leevi Dahl & Aire TaubeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143NT+3NS10690 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Jaan Sutt
354H+2SS3680 13 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
764H+2SC10680 13 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Mait Pari
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143D-1WHK100 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Jaan Sutt
353H=SDK140 31 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
763H=SDK140 31 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Mait Pari
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
142S-2SDA 20004 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Jaan Sutt
351S+1SDA110 22 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
762Sx+1SDA870 40 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Mait Pari
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143H=ECQ 14004 Lauri Naber & Eleliis OrmaEnn Päll & Jaan Sutt
355C-1NHK 5022 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
765H-2ED2100 40 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Mait Pari
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173NT+4NC7520 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaLeevi Dahl & Aire Taube
256S+1SS31010 40 Mirjam Iher & Reti ToomLembit Kapp & Ain Maantee
466NT=SD4990 22 Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Mait Pari
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173NT-1WH7100 31 Lauri Naber & Eleliis OrmaLeevi Dahl & Aire Taube
253NT-1EH10100 31 Mirjam Iher & Reti ToomLembit Kapp & Ain Maantee
463D+2ECA 15004 Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Mait Pari
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
176S-1WHA50 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaLeevi Dahl & Aire Taube
256S=WC8 98004 Mirjam Iher & Reti ToomLembit Kapp & Ain Maantee
464S+2WC8 48022 Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Mait Pari
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173D+2NDK150 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaLeevi Dahl & Aire Taube
253C+1WD10 13004 Mirjam Iher & Reti ToomLembit Kapp & Ain Maantee
463Dx+1SS5870 40 Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Mait Pari

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 LAURI NABER-ELELIIS ORMA
JÕGEVA BK PAUS III 1.07.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 39 MaxMPs 96 Score 40,63% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5D=NHQ-4000,000 5 Mirjam Iher/Reti Toom
2NSEW3NT+2NH2-66025,001
3EWEW5Dx=SSK-5500,000
4AllEW3NT+3WSK690100,004
5NSEW4H+1SDQ-6500,000 7 Kalle Ojassalu/Mait Pari
6EWEW4H=WH46200,000
7AllEW4H+2NC9-68075,003
8-EW2S-2WH10-100100,004
9EWEW3C-3NDK15050,002 9 Lembit Kapp/Ain Maantee
10AllEW3D-2SS220075,003
11-EW1Sx=NDK-1600,000
12NSEW4H=EC2420100,004
13AllNS4C=EHA-13075,003 5 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
14-NS3H+2NDK2000,000
15NSNS1NT+1SS712050,002
16EWNS3NT-1NCQ-500,000
17-    -- -- 0 /
18NS    -- --
19EW    -- --
20All    -- --
21NSNS3NT+3NS10690100,004 4 Enn Päll/Jaan Sutt
22EWNS3D-1WHK1000,000
23AllNS2S-2SDA-2000,000
24-NS3H=ECQ-1400,000
25EWNS3NT+4NC75200,000 9 Leevi Dahl/Aire Taube
26AllNS3NT-1WH710075,003
27-NS6S-1WHA50100,004
28NSNS3D+2NDK15050,002
PAIR 2 MIRJAM IHER-RETI TOOM
JÕGEVA BK PAUS III 1.07.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 55 MaxMPs 96 Score 57,29% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5D=NHQ400100,004 11 Lauri Naber/Eleliis Orma
2NSNS3NT+2NH266075,003
3EWNS5Dx=SSK550100,004
4AllNS3NT+3WSK-6900,000
5NSEW4H=SH5-620100,004 10 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
6EWEW3NT+3WH4690100,004
7AllEW4H+3NDJ-7100,000
8-EW2NT=SSJ-12050,002
9EWEW3NT=ES10600100,004 11 Leevi Dahl/Aire Taube
10AllEW3NT-2SS820075,003
11-EW2NT+1EC3150100,004
12NSEW5Hx-1EC2-1000,000
13AllEW4C=EHK13025,001 6 Kalle Ojassalu/Mait Pari
14-EW4H+2SCJ-48025,001
15NSEW3D-1SS5100100,004
16EWEW3NT+2NC9-4600,000
17-NS4H=SC2420100,004 10 Enn Päll/Jaan Sutt
18NSNS3Hx+1SDA930100,004
19EWNS3S-3NCQ-1500,000
20AllNS2H-1WCK10050,002
21NS    -- -- 0 /
22EW    -- --
23All    -- --
24-    -- --
25EWNS6S+1SS31010100,004 7 Lembit Kapp/Ain Maantee
26AllNS3NT-1EH1010075,003
27-NS6S=WC8-9800,000
28NSNS3C+1WD10-1300,000
PAIR 3 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK PAUS III 1.07.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 47 MaxMPs 96 Score 48,96% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4Sx-3NCJ-5000,000 6 Kalle Ojassalu/Mait Pari
2NSNS3NT+1NH56300,000
3EWNS5C=NHJ40050,002
4AllNS5C+1WSJ-620100,004
5NSNS4H=SH56200,000 6 Mirjam Iher/Reti Toom
6EWNS3NT+3WH4-6900,000
7AllNS4H+3NDJ710100,004
8-NS2NT=SSJ12050,002
9EWEW4H-1WS10-1000,000 4 Enn Päll/Jaan Sutt
10AllEW3C=NS3-1100,000
11-EW4H-2ES6-10050,002
12NSEW4S-3SD530050,002
13AllEW4C=EHA13025,001 11 Lauri Naber/Eleliis Orma
14-EW3H+2NDK-200100,004
15NSEW1NT+1SS7-12050,002
16EWEW3NT-1NCQ50100,004
17-EW5C=SSA-40050,002 12 Leevi Dahl/Aire Taube
18NSEW3H=ND9-140100,004
19EWEW3NT-1ES8-10050,002
20AllEW1NT=NDA-90100,004
21NSNS4H+2SS368025,001 8 Lembit Kapp/Ain Maantee
22EWNS3H=SDK14075,003
23AllNS1S+1SDA11050,002
24-NS5C-1NHK-5050,002
25EW    -- -- 0 /
26All    -- --
27-    -- --
28NS    -- --
PAIR 4 ENN PÄLL-JAAN SUTT
JÕGEVA BK PAUS III 1.07.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 54 MaxMPs 96 Score 56,25% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0 /
2NS    -- --
3EW    -- --
4All    -- --
5NSNS3NT+1ND863050,002 9 Leevi Dahl/Aire Taube
6EWNS4S+2EDJ-68050,002
7AllNS4H+2ND668025,001
8-NS2H+1SSJ140100,004
9EWNS4H-1WS10100100,004 12 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
10AllNS3C=NS3110100,004
11-NS4H-2ES610050,002
12NSNS4S-3SD5-30050,002
13AllEW5C=EHA600100,004 7 Lembit Kapp/Ain Maantee
14-EW4H+2NDK-48025,001
15NSEW3NT+1NHA-6300,000
16EWEW3NT+1SC4-43050,002
17-EW4H=SC2-4200,000 6 Mirjam Iher/Reti Toom
18NSEW3Hx+1SDA-9300,000
19EWEW3S-3NCQ150100,004
20AllEW2H-1WCK-10050,002
21NSEW3NT+3NS10-6900,000 12 Lauri Naber/Eleliis Orma
22EWEW3D-1WHK-100100,004
23AllEW2S-2SDA200100,004
24-EW3H=ECQ140100,004
25EWNS6NT=SD499050,002 8 Kalle Ojassalu/Mait Pari
26AllNS3D+2ECA-1500,000
27-NS4S+2WC8-48050,002
28NSNS3Dx+1SS5870100,004
PAIR 5 LEMBIT KAPP-AIN MAANTEE
JÕGEVA BK PAUS III 1.07.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 46 MaxMPs 96 Score 47,92% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4D+1ND415050,002 7 Leevi Dahl/Aire Taube
2NSNS3NT+2NH466075,003
3EWNS4H=WCA-6200,000
4AllNS3NT+2WSK-66050,002
5NS    -- -- 0 /
6EW    -- --
7All    -- --
8-    -- --
9EWNS3C-3NDK-15050,002 7 Lauri Naber/Eleliis Orma
10AllNS3D-2SS2-20025,001
11-NS1Sx=NDK160100,004
12NSNS4H=EC2-4200,000
13AllNS5C=EHA-6000,000 9 Enn Päll/Jaan Sutt
14-NS4H+2NDK48075,003
15NSNS3NT+1NHA630100,004
16EWNS3NT+1SC443050,002
17-EW4Sx=WCQ590100,004 6 Kalle Ojassalu/Mait Pari
18NSEW4Hx=SSJ-79050,002
19EWEW3S=NCQ-1400,000
20AllEW4H-2WD8-2000,000
21NSEW4H+2SS3-68075,003 8 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
22EWEW3H=SDK-14025,001
23AllEW1S+1SDA-11050,002
24-EW5C-1NHK5050,002
25EWEW6S+1SS3-10100,000 9 Mirjam Iher/Reti Toom
26AllEW3NT-1EH10-10025,001
27-EW6S=WC8980100,004
28NSEW3C+1WD10130100,004
PAIR 6 KALLE OJASSALU-MAIT PARI
JÕGEVA BK PAUS III 1.07.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 51 MaxMPs 96 Score 53,13% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4Sx-3NCJ500100,004 10 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
2NSEW3NT+1NH5-630100,004
3EWEW5C=NHJ-40050,002
4AllEW5C+1WSJ6200,000
5NSNS4H+1SDQ650100,004 9 Lauri Naber/Eleliis Orma
6EWNS4H=WH4-620100,004
7AllNS4H+2NC968025,001
8-NS2S-2WH101000,000
9EW    -- -- 0 /
10All    -- --
11-    -- --
12NS    -- --
13AllNS4C=EHK-13075,003 10 Mirjam Iher/Reti Toom
14-NS4H+2SCJ48075,003
15NSNS3D-1SS5-1000,000
16EWNS3NT+2NC9460100,004
17-NS4Sx=WCQ-5900,000 10 Lembit Kapp/Ain Maantee
18NSNS4Hx=SSJ79050,002
19EWNS3S=NCQ140100,004
20AllNS4H-2WD8200100,004
21NSEW4H+2SC10-68075,003 4 Leevi Dahl/Aire Taube
22EWEW3H=SDK-14025,001
23AllEW2Sx+1SDA-8700,000
24-EW5H-2ED2-1000,000
25EWEW6NT=SD4-99050,002 8 Enn Päll/Jaan Sutt
26AllEW3D+2ECA150100,004
27-EW4S+2WC848050,002
28NSEW3Dx+1SS5-8700,000
PAIR 7 LEEVI DAHL-AIRE TAUBE
JÕGEVA BK PAUS III 1.07.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 44 MaxMPs 96 Score 45,83% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4D+1ND4-15050,002 9 Lembit Kapp/Ain Maantee
2NSEW3NT+2NH4-66025,001
3EWEW4H=WCA620100,004
4AllEW3NT+2WSK66050,002
5NSEW3NT+1ND8-63050,002 7 Enn Päll/Jaan Sutt
6EWEW4S+2EDJ68050,002
7AllEW4H+2ND6-68075,003
8-EW2H+1SSJ-1400,000
9EWNS3NT=ES10-6000,000 5 Mirjam Iher/Reti Toom
10AllNS3NT-2SS8-20025,001
11-NS2NT+1EC3-1500,000
12NSNS5Hx-1EC2100100,004
13All    -- -- 0 /
14-    -- --
15NS    -- --
16EW    -- --
17-NS5C=SSA40050,002 4 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
18NSNS3H=ND91400,000
19EWNS3NT-1ES810050,002
20AllNS1NT=NDA900,000
21NSNS4H+2SC1068025,001 12 Kalle Ojassalu/Mait Pari
22EWNS3H=SDK14075,003
23AllNS2Sx+1SDA870100,004
24-NS5H-2ED2100100,004
25EWEW3NT+4NC7-520100,004 7 Lauri Naber/Eleliis Orma
26AllEW3NT-1WH7-10025,001
27-EW6S-1WHA-500,000
28NSEW3D+2NDK-15050,002

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar