ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

Neljapäev, 17. juuni 2021

PAUS II

Ranks

JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

5 Table 24 Board Howell Movement Received 120 of 120 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
15Tõnno Vähk & Aivar Tihane24117,0019260,94
22Jaan Sutt & Enn Päll24111,0019257,81
33Oleg Sirotin & Ülis Riisalu24108,0019256,25
41Kalle Ojassalu & Arno Kivik24106,0019255,21
57Albert Pedmanson & Herman Pedmanson24104,0019254,17
66Meelis Kuldkepp & Hüüp Sepp2499,0019251,56
79Lembit Kapp & Ain Maantee2493,0019248,44
810Oliver Pärna & Paavo Reinet2485,0019244,27
94Mirjam Iher & Stella Brita Allas2477,0019240,10
108Juhan Jasper Savi & Ott Loper2460,0019231,25

(printed 21:54:33 17.06.2021 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT+3WH2 49044 Kalle Ojassalu & Arno KivikOleg Sirotin & Ülis Riisalu
586NT-2ED10100 80 Tõnno Vähk & Aivar TihaneJuhan Jasper Savi & Ott Loper
674NT+2ED10 49044 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
926NT=WSA 99008 Lembit Kapp & Ain MaanteeJaan Sutt & Enn Päll
1043NT+3WS2 49044 Oliver Pärna & Paavo ReinetMirjam Iher & Stella Brita Allas
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT+1NH5630 62 Kalle Ojassalu & Arno KivikOleg Sirotin & Ülis Riisalu
583NT+2NH3660 80 Tõnno Vähk & Aivar TihaneJuhan Jasper Savi & Ott Loper
673NT-2NDJ 20035 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
923Cxx-1NS2 40008 Lembit Kapp & Ain MaanteeJaan Sutt & Enn Päll
1043NT-2NSK 20035 Oliver Pärna & Paavo ReinetMirjam Iher & Stella Brita Allas
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132D=NSA90 26 Kalle Ojassalu & Arno KivikOleg Sirotin & Ülis Riisalu
582D+2NC8130 62 Tõnno Vähk & Aivar TihaneJuhan Jasper Savi & Ott Loper
674S-3WCJ300 80 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
923Dx-1NCK 10008 Lembit Kapp & Ain MaanteeJaan Sutt & Enn Päll
1043C-1WHA100 44 Oliver Pärna & Paavo ReinetMirjam Iher & Stella Brita Allas
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
241NT=ES4 9080 Jaan Sutt & Enn PällMirjam Iher & Stella Brita Allas
613NT+1EDJ 63044 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppKalle Ojassalu & Arno Kivik
781H+2WS8 14062 Albert Pedmanson & Herman PedmansonJuhan Jasper Savi & Ott Loper
933NT+2WD10 66017 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1053NT+2ES6 66017 Oliver Pärna & Paavo ReinetTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
241S+2SDK140 62 Jaan Sutt & Enn PällMirjam Iher & Stella Brita Allas
614S-2SDK 20008 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppKalle Ojassalu & Arno Kivik
781S+3SDK170 80 Albert Pedmanson & Herman PedmansonJuhan Jasper Savi & Ott Loper
933C=EDA 11035 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1053C=EDA 11035 Oliver Pärna & Paavo ReinetTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244Sx=SDK590 62 Jaan Sutt & Enn PällMirjam Iher & Stella Brita Allas
614S=SDK420 26 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppKalle Ojassalu & Arno Kivik
784Sxx=SDK880 80 Albert Pedmanson & Herman PedmansonJuhan Jasper Savi & Ott Loper
936S-2SCK 10008 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1054S+1SDK450 44 Oliver Pärna & Paavo ReinetTõnno Vähk & Aivar Tihane
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
354S-2WD3200 80 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluTõnno Vähk & Aivar Tihane
723NT+1WC6 63026 Albert Pedmanson & Herman PedmansonJaan Sutt & Enn Päll
813NT+1ED5 63026 Juhan Jasper Savi & Ott LoperKalle Ojassalu & Arno Kivik
943NT=ECQ 60062 Lembit Kapp & Ain MaanteeMirjam Iher & Stella Brita Allas
1063NT+1ES5 63026 Oliver Pärna & Paavo ReinetMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
354S=WH2 42017 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluTõnno Vähk & Aivar Tihane
724S-1ED450 80 Albert Pedmanson & Herman PedmansonJaan Sutt & Enn Päll
814S=EH4 42017 Juhan Jasper Savi & Ott LoperKalle Ojassalu & Arno Kivik
941S+3ED10 17053 Lembit Kapp & Ain MaanteeMirjam Iher & Stella Brita Allas
1061S+3ED4 17053 Oliver Pärna & Paavo ReinetMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
354Hx-1NSQ 10026 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluTõnno Vähk & Aivar Tihane
722H-1NCQ 5062 Albert Pedmanson & Herman PedmansonJaan Sutt & Enn Päll
813NT+1WD3 63008 Juhan Jasper Savi & Ott LoperKalle Ojassalu & Arno Kivik
944H-1NCQ 5062 Lembit Kapp & Ain MaanteeMirjam Iher & Stella Brita Allas
1063H-1NCQ 5062 Oliver Pärna & Paavo ReinetMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
126C-2NH6 20017 Kalle Ojassalu & Arno KivikJaan Sutt & Enn Päll
463NT+2NDQ660 44 Mirjam Iher & Stella Brita AllasMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
835Cx-1NHQ 20017 Juhan Jasper Savi & Ott LoperOleg Sirotin & Ülis Riisalu
956C=NDQ1370 71 Lembit Kapp & Ain MaanteeTõnno Vähk & Aivar Tihane
1076C=NDJ1370 71 Oliver Pärna & Paavo ReinetAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
125S+1WD10 48053 Kalle Ojassalu & Arno KivikJaan Sutt & Enn Päll
463NT+3ECA 49026 Mirjam Iher & Stella Brita AllasMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
837S-2WH3100 80 Juhan Jasper Savi & Ott LoperOleg Sirotin & Ülis Riisalu
956S=ES2 98008 Lembit Kapp & Ain MaanteeTõnno Vähk & Aivar Tihane
1074S+2WD10 48053 Oliver Pärna & Paavo ReinetAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
125NT+1NH7690 80 Kalle Ojassalu & Arno KivikJaan Sutt & Enn Päll
463NT+2NH4660 53 Mirjam Iher & Stella Brita AllasMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
836D-2NH4 20008 Juhan Jasper Savi & Ott LoperOleg Sirotin & Ülis Riisalu
953NT+2NH5660 53 Lembit Kapp & Ain MaanteeTõnno Vähk & Aivar Tihane
1076D-1ND6 10026 Oliver Pärna & Paavo ReinetAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143NT-2ES2200 53 Kalle Ojassalu & Arno KivikMirjam Iher & Stella Brita Allas
232S-1SD2 10026 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
575Dx-1WS8200 53 Tõnno Vähk & Aivar TihaneAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
961NT-4ES7400 80 Lembit Kapp & Ain MaanteeMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
1083D=EH4 11008 Oliver Pärna & Paavo ReinetJuhan Jasper Savi & Ott Loper
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
145C-1NH5 5026 Kalle Ojassalu & Arno KivikMirjam Iher & Stella Brita Allas
234S=SDK420 71 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
574S=SDK420 71 Tõnno Vähk & Aivar TihaneAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
965C-1NH5 5026 Lembit Kapp & Ain MaanteeMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
1083S-1SH2 5026 Oliver Pärna & Paavo ReinetJuhan Jasper Savi & Ott Loper
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
144S=NHK620 44 Kalle Ojassalu & Arno KivikMirjam Iher & Stella Brita Allas
234S=NHK620 44 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
574S=NHK620 44 Tõnno Vähk & Aivar TihaneAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
964S=NH9620 44 Lembit Kapp & Ain MaanteeMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
1084S=ND2620 44 Oliver Pärna & Paavo ReinetJuhan Jasper Savi & Ott Loper
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
252Cx-2SS5 30008 Jaan Sutt & Enn PällTõnno Vähk & Aivar Tihane
342D=NSQ90 62 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMirjam Iher & Stella Brita Allas
682NT-2SHJ 10026 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppJuhan Jasper Savi & Ott Loper
972D-1NSQ 5044 Lembit Kapp & Ain MaanteeAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
1012D+1NSQ110 80 Oliver Pärna & Paavo ReinetKalle Ojassalu & Arno Kivik
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
252S=ND8110 26 Jaan Sutt & Enn PällTõnno Vähk & Aivar Tihane
343S=NS9140 62 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMirjam Iher & Stella Brita Allas
681H+2NC2140 62 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppJuhan Jasper Savi & Ott Loper
971S+2ND8140 62 Lembit Kapp & Ain MaanteeAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
1014S-1ND8 5008 Oliver Pärna & Paavo ReinetKalle Ojassalu & Arno Kivik
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
256S=W*HK 98026 Jaan Sutt & Enn PällTõnno Vähk & Aivar Tihane
344S+2E*H10 48062 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMirjam Iher & Stella Brita Allas
687S-2S*D2 20080 Meelis Kuldkepp & Hüüp SeppJuhan Jasper Savi & Ott Loper
976S=W*HK 98026 Lembit Kapp & Ain MaanteeAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
1016S=W*HK 98026 Oliver Pärna & Paavo ReinetKalle Ojassalu & Arno Kivik
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
363NT+2WS4 66044 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
451Hxx+2EC4 152008 Mirjam Iher & Stella Brita AllasTõnno Vähk & Aivar Tihane
714S-1EHK100 80 Albert Pedmanson & Herman PedmansonKalle Ojassalu & Arno Kivik
985NT=WH4 66044 Lembit Kapp & Ain MaanteeJuhan Jasper Savi & Ott Loper
1023NT+2WC2 66044 Oliver Pärna & Paavo ReinetJaan Sutt & Enn Päll
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
366NT=WS7 144026 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
456NT-1EH2100 62 Mirjam Iher & Stella Brita AllasTõnno Vähk & Aivar Tihane
716NT=WS7 144026 Albert Pedmanson & Herman PedmansonKalle Ojassalu & Arno Kivik
986NT-2WD2200 80 Lembit Kapp & Ain MaanteeJuhan Jasper Savi & Ott Loper
1026NT=WD5 144026 Oliver Pärna & Paavo ReinetJaan Sutt & Enn Päll
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
363D+2NHA150 62 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
453Hx-2EH6300 80 Mirjam Iher & Stella Brita AllasTõnno Vähk & Aivar Tihane
714D-1NHK 10026 Albert Pedmanson & Herman PedmansonKalle Ojassalu & Arno Kivik
983NT-1SC4 10026 Lembit Kapp & Ain MaanteeJuhan Jasper Savi & Ott Loper
1023NT-1NHK 10026 Oliver Pärna & Paavo ReinetJaan Sutt & Enn Päll
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
472Sx+1WD2 87008 Mirjam Iher & Stella Brita AllasAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
562D=NH990 62 Tõnno Vähk & Aivar TihaneMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
823NT+2WH2 66026 Juhan Jasper Savi & Ott LoperJaan Sutt & Enn Päll
913NT-1ES3100 80 Lembit Kapp & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Arno Kivik
1033S+1EHA 17044 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
474H+1WC8 65035 Mirjam Iher & Stella Brita AllasAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
563NTx=ED4 75008 Tõnno Vähk & Aivar TihaneMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
823NT+1ES9 63062 Juhan Jasper Savi & Ott LoperJaan Sutt & Enn Päll
914H=WC8 62080 Lembit Kapp & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Arno Kivik
1034H+1ECA 65035 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
475D-1WC750 62 Mirjam Iher & Stella Brita AllasAlbert Pedmanson & Herman Pedmanson
563D=WS3 11026 Tõnno Vähk & Aivar TihaneMeelis Kuldkepp & Hüüp Sepp
825D+1WC5 42008 Juhan Jasper Savi & Ott LoperJaan Sutt & Enn Päll
915Cx-1SH9 10044 Lembit Kapp & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Arno Kivik
1033NT-3ECQ150 80 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Ülis Riisalu

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 KALLE OJASSALU-ARNO KIVIK
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 106 MaxMPs 192 Score 55,21% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+3WH2-49050,004 12 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
2NSNS3NT+1NH563075,006
3EWNS2D=NSA9025,002
4AllEW3NT+1EDJ63050,004 18 Meelis Kuldkepp/Hüüp Sepp
5NSEW4S-2SDK200100,008
6EWEW4S=SDK-42075,006
7AllEW3NT+1ED563075,006 21 Juhan Jasper Savi/Ott Loper
8-EW4S=EH442087,507
9EWEW3NT+1WD3630100,008
10AllNS6C-2NH6-20012,501 14 Jaan Sutt/Enn Päll
11-NS5S+1WD10-48062,505
12NSNS5NT+1NH7690100,008
13AllNS3NT-2ES220062,505 11 Mirjam Iher/Stella Brita Allas
14-NS5C-1NH5-5025,002
15NSNS4S=NHK62050,004
16EWEW2D+1NSQ-1100,000 14 Oliver Pärna/Paavo Reinet
17-EW4S-1ND850100,008
18NSEW6S=W*HK98075,006
19EWEW4S-1EHK-1000,000 12 Albert Pedmanson/Herman Pedmanson
20AllEW6NT=WS7144075,006
21NSEW4D-1NHK10075,006
22EWEW3NT-1ES3-1000,000 4 Lembit Kapp/Ain Maantee
23AllEW4H=WC86200,000
24-EW5Cx-1SH910050,004
PAIR 2 JAAN SUTT-ENN PÄLL
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 111 MaxMPs 192 Score 57,81% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW6NT=WSA990100,008 24 Lembit Kapp/Ain Maantee
2NSEW3Cxx-1NS2400100,008
3EWEW3Dx-1NCK100100,008
4AllNS1NT=ES4-90100,008 20 Mirjam Iher/Stella Brita Allas
5NSNS1S+2SDK14075,006
6EWNS4Sx=SDK59075,006
7AllEW3NT+1WC663075,006 8 Albert Pedmanson/Herman Pedmanson
8-EW4S-1ED4-500,000
9EWEW2H-1NCQ5025,002
10AllEW6C-2NH620087,507 10 Kalle Ojassalu/Arno Kivik
11-EW5S+1WD1048037,503
12NSEW5NT+1NH7-6900,000
13AllNS2S-1SD2-10025,002 13 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
14-NS4S=SDK42087,507
15NSNS4S=NHK62050,004
16EWNS2Cx-2SS5-3000,000 4 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
17-NS2S=ND811025,002
18NSNS6S=W*HK-98025,002
19EWEW3NT+2WC266050,004 16 Oliver Pärna/Paavo Reinet
20AllEW6NT=WD5144075,006
21NSEW3NT-1NHK10075,006
22EWEW3NT+2WH266075,006 16 Juhan Jasper Savi/Ott Loper
23AllEW3NT+1ES963025,002
24-EW5D+1WC5420100,008
PAIR 3 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 108 MaxMPs 192 Score 56,25% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+3WH249050,004 12 Kalle Ojassalu/Arno Kivik
2NSEW3NT+1NH5-63025,002
3EWEW2D=NSA-9075,006
4AllEW3NT+2WD1066087,507 20 Lembit Kapp/Ain Maantee
5NSEW3C=EDA11062,505
6EWEW6S-2SCK100100,008
7AllNS4S-2WD3200100,008 11 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
8-NS4S=WH2-42012,501
9EWNS4Hx-1NSQ-10025,002
10AllEW5Cx-1NHQ20087,507 15 Juhan Jasper Savi/Ott Loper
11-EW7S-2WH3-1000,000
12NSEW6D-2NH4200100,008
13AllEW2S-1SD210075,006 11 Jaan Sutt/Enn Päll
14-EW4S=SDK-42012,501
15NSEW4S=NHK-62050,004
16EWNS2D=NSQ9075,006 18 Mirjam Iher/Stella Brita Allas
17-NS3S=NS914075,006
18NSNS4S+2E*H10-48075,006
19EWNS3NT+2WS4-66050,004 12 Meelis Kuldkepp/Hüüp Sepp
20AllNS6NT=WS7-144025,002
21NSNS3D+2NHA15075,006
22EWEW3S+1EHA17050,004 9 Oliver Pärna/Paavo Reinet
23AllEW4H+1ECA65062,505
24-EW3NT-3ECQ-1500,000
PAIR 4 MIRJAM IHER-STELLA BRITA ALLAS
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 77 MaxMPs 192 Score 40,10% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+3WS249050,004 13 Oliver Pärna/Paavo Reinet
2NSEW3NT-2NSK20062,505
3EWEW3C-1WHA-10050,004
4AllEW1NT=ES4900,000 4 Jaan Sutt/Enn Päll
5NSEW1S+2SDK-14025,002
6EWEW4Sx=SDK-59025,002
7AllEW3NT=ECQ60025,002 7 Lembit Kapp/Ain Maantee
8-EW1S+3ED1017037,503
9EWEW4H-1NCQ5025,002
10AllNS3NT+2NDQ66050,004 11 Meelis Kuldkepp/Hüüp Sepp
11-NS3NT+3ECA-49025,002
12NSNS3NT+2NH466062,505
13AllEW3NT-2ES2-20037,503 13 Kalle Ojassalu/Arno Kivik
14-EW5C-1NH55075,006
15NSEW4S=NHK-62050,004
16EWEW2D=NSQ-9025,002 6 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
17-EW3S=NS9-14025,002
18NSEW4S+2E*H1048025,002
19EWNS1Hxx+2EC4-15200,000 14 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
20AllNS6NT-1EH210075,006
21NSNS3Hx-2EH6300100,008
22EWNS2Sx+1WD2-8700,000 9 Albert Pedmanson/Herman Pedmanson
23AllNS4H+1WC8-65037,503
24-NS5D-1WC75075,006
PAIR 5 TÕNNO VÄHK-AIVAR TIHANE
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 117 MaxMPs 192 Score 60,94% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS6NT-2ED10100100,008 22 Juhan Jasper Savi/Ott Loper
2NSNS3NT+2NH3660100,008
3EWNS2D+2NC813075,006
4AllEW3NT+2ES666087,507 16 Oliver Pärna/Paavo Reinet
5NSEW3C=EDA11062,505
6EWEW4S+1SDK-45050,004
7AllEW4S-2WD3-2000,000 13 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
8-EW4S=WH242087,507
9EWEW4Hx-1NSQ10075,006
10AllEW6C=NDQ-137012,501 12 Lembit Kapp/Ain Maantee
11-EW6S=ES2980100,008
12NSEW3NT+2NH5-66037,503
13AllNS5Dx-1WS820062,505 16 Albert Pedmanson/Herman Pedmanson
14-NS4S=SDK42087,507
15NSNS4S=NHK62050,004
16EWEW2Cx-2SS5300100,008 20 Jaan Sutt/Enn Päll
17-EW2S=ND8-11075,006
18NSEW6S=W*HK98075,006
19EWEW1Hxx+2EC41520100,008 10 Mirjam Iher/Stella Brita Allas
20AllEW6NT-1EH2-10025,002
21NSEW3Hx-2EH6-3000,000
22EWNS2D=NH99075,006 8 Meelis Kuldkepp/Hüüp Sepp
23AllNS3NTx=ED4-7500,000
24-NS3D=WS3-11025,002
PAIR 6 MEELIS KULDKEPP-HÜÜP SEPP
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 99 MaxMPs 192 Score 51,56% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4NT+2ED10-49050,004 15 Albert Pedmanson/Herman Pedmanson
2NSNS3NT-2NDJ-20037,503
3EWNS4S-3WCJ300100,008
4AllNS3NT+1EDJ-63050,004 6 Kalle Ojassalu/Arno Kivik
5NSNS4S-2SDK-2000,000
6EWNS4S=SDK42025,002
7AllEW3NT+1ES563075,006 11 Oliver Pärna/Paavo Reinet
8-EW1S+3ED417037,503
9EWEW3H-1NCQ5025,002
10AllEW3NT+2NDQ-66050,004 13 Mirjam Iher/Stella Brita Allas
11-EW3NT+3ECA49075,006
12NSEW3NT+2NH4-66037,503
13AllEW1NT-4ES7-4000,000 10 Lembit Kapp/Ain Maantee
14-EW5C-1NH55075,006
15NSEW4S=NH9-62050,004
16EWNS2NT-2SHJ-10025,002 16 Juhan Jasper Savi/Ott Loper
17-NS1H+2NC214075,006
18NSNS7S-2S*D2-200100,008
19EWEW3NT+2WS466050,004 12 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
20AllEW6NT=WS7144075,006
21NSEW3D+2NHA-15025,002
22EWEW2D=NH9-9025,002 16 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
23AllEW3NTx=ED4750100,008
24-EW3D=WS311075,006
PAIR 7 ALBERT PEDMANSON-HERMAN PEDMANSON
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 104 MaxMPs 192 Score 54,17% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4NT+2ED1049050,004 9 Meelis Kuldkepp/Hüüp Sepp
2NSEW3NT-2NDJ20062,505
3EWEW4S-3WCJ-3000,000
4AllNS1H+2WS8-14075,006 22 Juhan Jasper Savi/Ott Loper
5NSNS1S+3SDK170100,008
6EWNS4Sxx=SDK880100,008
7AllNS3NT+1WC6-63025,002 16 Jaan Sutt/Enn Päll
8-NS4S-1ED450100,008
9EWNS2H-1NCQ-5075,006
10AllEW6C=NDJ-137012,501 10 Oliver Pärna/Paavo Reinet
11-EW4S+2WD1048037,503
12NSEW6D-1ND610075,006
13AllEW5Dx-1WS8-20037,503 8 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
14-EW4S=SDK-42012,501
15NSEW4S=NHK-62050,004
16EWEW2D-1NSQ5050,004 12 Lembit Kapp/Ain Maantee
17-EW1S+2ND8-14025,002
18NSEW6S=W*HK98075,006
19EWNS4S-1EHK100100,008 12 Kalle Ojassalu/Arno Kivik
20AllNS6NT=WS7-144025,002
21NSNS4D-1NHK-10025,002
22EWEW2Sx+1WD2870100,008 15 Mirjam Iher/Stella Brita Allas
23AllEW4H+1WC865062,505
24-EW5D-1WC7-5025,002
PAIR 8 JUHAN JASPER SAVI-OTT LOPER
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 60 MaxMPs 192 Score 31,25% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW6NT-2ED10-1000,000 2 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
2NSEW3NT+2NH3-6600,000
3EWEW2D+2NC8-13025,002
4AllEW1H+2WS814025,002 2 Albert Pedmanson/Herman Pedmanson
5NSEW1S+3SDK-1700,000
6EWEW4Sxx=SDK-8800,000
7AllNS3NT+1ED5-63025,002 3 Kalle Ojassalu/Arno Kivik
8-NS4S=EH4-42012,501
9EWNS3NT+1WD3-6300,000
10AllNS5Cx-1NHQ-20012,501 9 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
11-NS7S-2WH3100100,008
12NSNS6D-2NH4-2000,000
13AllEW3D=EH4110100,008 18 Oliver Pärna/Paavo Reinet
14-EW3S-1SH25075,006
15NSEW4S=ND2-62050,004
16EWEW2NT-2SHJ10075,006 8 Meelis Kuldkepp/Hüüp Sepp
17-EW1H+2NC2-14025,002
18NSEW7S-2S*D22000,000
19EWEW5NT=WH466050,004 10 Lembit Kapp/Ain Maantee
20AllEW6NT-2WD2-2000,000
21NSEW3NT-1SC410075,006
22EWNS3NT+2WH2-66025,002 8 Jaan Sutt/Enn Päll
23AllNS3NT+1ES9-63075,006
24-NS5D+1WC5-4200,000
PAIR 9 LEMBIT KAPP-AIN MAANTEE
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 93 MaxMPs 192 Score 48,44% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS6NT=WSA-9900,000 0 Jaan Sutt/Enn Päll
2NSNS3Cxx-1NS2-4000,000
3EWNS3Dx-1NCK-1000,000
4AllNS3NT+2WD10-66012,501 4 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
5NSNS3C=EDA-11037,503
6EWNS6S-2SCK-1000,000
7AllNS3NT=ECQ-60075,006 17 Mirjam Iher/Stella Brita Allas
8-NS1S+3ED10-17062,505
9EWNS4H-1NCQ-5075,006
10AllNS6C=NDQ137087,507 12 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
11-NS6S=ES2-9800,000
12NSNS3NT+2NH566062,505
13AllNS1NT-4ES7400100,008 14 Meelis Kuldkepp/Hüüp Sepp
14-NS5C-1NH5-5025,002
15NSNS4S=NH962050,004
16EWNS2D-1NSQ-5050,004 12 Albert Pedmanson/Herman Pedmanson
17-NS1S+2ND814075,006
18NSNS6S=W*HK-98025,002
19EWNS5NT=WH4-66050,004 14 Juhan Jasper Savi/Ott Loper
20AllNS6NT-2WD2200100,008
21NSNS3NT-1SC4-10025,002
22EWNS3NT-1ES3100100,008 20 Kalle Ojassalu/Arno Kivik
23AllNS4H=WC8-620100,008
24-NS5Cx-1SH9-10050,004
PAIR 10 OLIVER PÄRNA-PAAVO REINET
JÕGEVA BK PAUS II 17.06.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 85 MaxMPs 192 Score 44,27% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+3WS2-49050,004 11 Mirjam Iher/Stella Brita Allas
2NSNS3NT-2NSK-20037,503
3EWNS3C-1WHA10050,004
4AllNS3NT+2ES6-66012,501 8 Tõnno Vähk/Aivar Tihane
5NSNS3C=EDA-11037,503
6EWNS4S+1SDK45050,004
7AllNS3NT+1ES5-63025,002 13 Meelis Kuldkepp/Hüüp Sepp
8-NS1S+3ED4-17062,505
9EWNS3H-1NCQ-5075,006
10AllNS6C=NDJ137087,507 14 Albert Pedmanson/Herman Pedmanson
11-NS4S+2WD10-48062,505
12NSNS6D-1ND6-10025,002
13AllNS3D=EH4-1100,000 6 Juhan Jasper Savi/Ott Loper
14-NS3S-1SH2-5025,002
15NSNS4S=ND262050,004
16EWNS2D+1NSQ110100,008 10 Kalle Ojassalu/Arno Kivik
17-NS4S-1ND8-500,000
18NSNS6S=W*HK-98025,002
19EWNS3NT+2WC2-66050,004 8 Jaan Sutt/Enn Päll
20AllNS6NT=WD5-144025,002
21NSNS3NT-1NHK-10025,002
22EWNS3S+1EHA-17050,004 15 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
23AllNS4H+1ECA-65037,503
24-NS3NT-3ECQ150100,008

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar