SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 28. november 2019

PAARIDE MV III

Ranks

JÕGEVA BK Paaride MV 21. nov 21.11.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

5½ Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 135 of 135 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
111Maantee & Sikk27139,0021664,35
28Kivik & Vilgats24123,0019264,06
33Märss & Jäger24117,0019260,94
49Tenn & Padari24109,0019256,77
510Pauman & Naber27117,0021654,17
66Ojassalu & Mekshun24101,0019252,60
72Ruus & Kapp2489,0019246,35
84Dahl & Taube2476,0019239,58
9=1Sibul & Päll2471,0019236,98
9=7Päll & Sutt2471,0019236,98
115Sirotin & Palmiste2467,0019234,90

(printed 17:45:36 28.11.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193Hx-1SS6 10044Sibul & PällTenn & Padari
582S=EH2 11017Sirotin & PalmisteKivik & Vilgats
642S=WCJ 11017Ojassalu & MekshunDahl & Taube
1022H=SS3110 62Pauman & NaberRuus & Kapp
1172NT+1NC4150 80Maantee & SikkPäll & Sutt
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192NT=WHA 12044Sibul & PällTenn & Padari
582NT+1WH3 15008Sirotin & PalmisteKivik & Vilgats
642C+1WHK 11080Ojassalu & MekshunDahl & Taube
1022NT=ED4 12044Pauman & NaberRuus & Kapp
1171NT+1ED2 12044Maantee & SikkPäll & Sutt
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S+1WCA 65017Sibul & PällTenn & Padari
584S+1WH5 65017Sirotin & PalmisteKivik & Vilgats
643S+2EC8 20080Ojassalu & MekshunDahl & Taube
1024S=ED9 62044Pauman & NaberRuus & Kapp
1175Cx-2NDQ 30062Maantee & SikkPäll & Sutt
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
216D-1SHA 10026Ruus & KappSibul & Päll
691S-3WH6300 62Ojassalu & MekshunTenn & Padari
755Hx=WSK 85008Päll & SuttSirotin & Palmiste
1035Hx-2WH6500 80Pauman & NaberMärss & Jäger
1185Hx-1WH5200 44Maantee & SikkKivik & Vilgats
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213C+1EDQ 13044Ruus & KappSibul & Päll
693H+2WSK 20008Ojassalu & MekshunTenn & Padari
752S=ND7110 80Päll & SuttSirotin & Palmiste
1033S-1NCA 10062Pauman & NaberMärss & Jäger
1183H=EDA 14026Maantee & SikkKivik & Vilgats
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S+2SDA480 80Ruus & KappSibul & Päll
694S+1SHK450 44Ojassalu & MekshunTenn & Padari
754S=SD7420 08Päll & SuttSirotin & Palmiste
1034S+1SHK450 44Pauman & NaberMärss & Jäger
1184S+1SHK450 44Maantee & SikkKivik & Vilgats
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
324H=SCQ620 44Märss & JägerRuus & Kapp
712H+4SCQ230 08Päll & SuttSibul & Päll
863NT+1ND3630 71Kivik & VilgatsOjassalu & Mekshun
1043NT+1SCQ630 71Pauman & NaberDahl & Taube
1193NT=NS4600 26Maantee & SikkTenn & Padari
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322NT-3WD2150 80Märss & JägerRuus & Kapp
714H=ED6 42008Päll & SuttSibul & Päll
862H+1EDQ 14044Kivik & VilgatsOjassalu & Mekshun
1043NT-2EDQ100 62Pauman & NaberDahl & Taube
1193S+2WD2 20026Maantee & SikkTenn & Padari
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323NT+2WS9 66017Märss & JägerRuus & Kapp
713NT+1WH10 63071Päll & SuttSibul & Päll
864S+1EH5 65044Kivik & VilgatsOjassalu & Mekshun
1043NT+1WH10 63071Pauman & NaberDahl & Taube
1193NT+2WH10 66017Maantee & SikkTenn & Padari
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433NT=WSJ 60008Dahl & TaubeMärss & Jäger
822S-2WH9200 80Kivik & VilgatsRuus & Kapp
972NT+1WH9 15026Tenn & PadariPäll & Sutt
1051NT-1WD4100 53Pauman & NaberSirotin & Palmiste
1113NT-1WD6100 53Maantee & SikkSibul & Päll
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433D=SC6110 26Dahl & TaubeMärss & Jäger
824D=SC6130 44Kivik & VilgatsRuus & Kapp
973NT=SSK400 62Tenn & PadariPäll & Sutt
1054Cx-1EDK100 08Pauman & NaberSirotin & Palmiste
1112Sx-3WHA500 80Maantee & SikkSibul & Päll
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
435S=NHA650 26Dahl & TaubeMärss & Jäger
826H-2ESA100 08Kivik & VilgatsRuus & Kapp
974Sx+2ND31190 80Tenn & PadariPäll & Sutt
1055S+1SD3680 44Pauman & NaberSirotin & Palmiste
1114Sx=SD5790 62Maantee & SikkSibul & Päll
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
185D-1ECJ100 62Sibul & PällKivik & Vilgats
543NT=WH3 60008Sirotin & PalmisteDahl & Taube
933H-2SSA 20026Tenn & PadariMärss & Jäger
1063D+1ECJ 13044Pauman & NaberOjassalu & Mekshun
1123NT-3WCK300 80Maantee & SikkRuus & Kapp
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
185C=WHK 40035Sibul & PällKivik & Vilgats
543NT+1WS2 43008Sirotin & PalmisteDahl & Taube
933NT=WS2 40035Tenn & PadariMärss & Jäger
1066C-1WHK50 62Pauman & NaberOjassalu & Mekshun
1126NT-3WHK150 80Maantee & SikkRuus & Kapp
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
185D+2NC3640 08Sibul & PällKivik & Vilgats
543NT+4SCJ720 44Sirotin & PalmisteDahl & Taube
934H+2SDJ680 26Tenn & PadariMärss & Jäger
1066D+1NH81390 71Pauman & NaberOjassalu & Mekshun
1126D+1NC31390 71Maantee & SikkRuus & Kapp
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S+1NCQ450 53Sibul & PällDahl & Taube
294S+1NCQ450 53Ruus & KappTenn & Padari
654S+1NCQ450 53Ojassalu & MekshunSirotin & Palmiste
1074S+1NCQ450 53Pauman & NaberPäll & Sutt
1134S=NCQ420 08Maantee & SikkMärss & Jäger
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
142H+1EHA 14008Sibul & PällDahl & Taube
293D=WC9 11035Ruus & KappTenn & Padari
653C=ESK 11035Ojassalu & MekshunSirotin & Palmiste
1074C-2EC2100 62Pauman & NaberPäll & Sutt
1134NT-3ES9150 80Maantee & SikkMärss & Jäger
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143S-2ED3100 53Sibul & PällDahl & Taube
293S-1EHK50 26Ruus & KappTenn & Padari
655S-4EHA200 80Ojassalu & MekshunSirotin & Palmiste
1073H-3SSQ 30008Pauman & NaberPäll & Sutt
1133S-2ES5100 53Maantee & SikkMärss & Jäger
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT+1NH2430 71Ruus & KappSirotin & Palmiste
313NT+1NH2430 71Märss & JägerSibul & Päll
763NT=NH2400 26Päll & SuttOjassalu & Mekshun
1082S+1SHJ140 08Pauman & NaberKivik & Vilgats
1144S=SH10420 44Maantee & SikkDahl & Taube
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
254S=NCK620 44Ruus & KappSirotin & Palmiste
314Sx+1NHK990 80Märss & JägerSibul & Päll
763H=EDA 14008Päll & SuttOjassalu & Mekshun
1083NT-1SH5 10026Pauman & NaberKivik & Vilgats
1144S+1NHK650 62Maantee & SikkDahl & Taube
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
252NT=EC8 12044Ruus & KappSirotin & Palmiste
313NT-2ECQ100 80Märss & JägerSibul & Päll
763NT=WD6 40017Päll & SuttOjassalu & Mekshun
1083NT=WS2 40017Pauman & NaberKivik & Vilgats
1143NT-1WS950 62Maantee & SikkDahl & Taube
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
364S+1WHQ 65035Märss & JägerOjassalu & Mekshun
424S+1EDQ 65035Dahl & TaubeRuus & Kapp
875S=WCQ 65035Kivik & VilgatsPäll & Sutt
1094S+1WH7 65035Pauman & NaberTenn & Padari
1152S+3WHQ 20080Maantee & SikkSirotin & Palmiste
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
365H-2ESJ200 80Märss & JägerOjassalu & Mekshun
425C=WSA 60017Dahl & TaubeRuus & Kapp
874H-1ES7100 62Kivik & VilgatsPäll & Sutt
1095C=WSA 60017Pauman & NaberTenn & Padari
1154C+1WHJ 15044Maantee & SikkSirotin & Palmiste
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
366D+1NS2940 08Märss & JägerOjassalu & Mekshun
427D=ND41440 44Dahl & TaubeRuus & Kapp
876NT+1NS41020 26Kivik & VilgatsPäll & Sutt
1097NT=SSQ1520 71Pauman & NaberTenn & Padari
1157NT=SSK1520 71Maantee & SikkSirotin & Palmiste
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
473C-1NHA 5044Dahl & TaubePäll & Sutt
533C-3NDQ 15008Sirotin & PalmisteMärss & Jäger
984H-2SD2 10026Tenn & PadariKivik & Vilgats
1012NT-3ECQ300 80Pauman & NaberSibul & Päll
1163Sx-1WDA200 62Maantee & SikkOjassalu & Mekshun
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
471NT-1NC2 10017Dahl & TaubePäll & Sutt
531S=WHA 8044Sirotin & PalmisteMärss & Jäger
982NT-1NC2 10017Tenn & PadariKivik & Vilgats
1012D=NC390 62Pauman & NaberSibul & Päll
1162D+1SH7110 80Maantee & SikkOjassalu & Mekshun
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
472NT-2W 100 62Dahl & TaubePäll & Sutt
532H-1SDK 5044Sirotin & PalmisteMärss & Jäger
982H=SDK110 80Tenn & PadariKivik & Vilgats
1012NT=WD5 12008Pauman & NaberSibul & Päll
1163D-2NS3 10026Maantee & SikkOjassalu & Mekshun

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 SIBUL-PÄLL PAIR 2 RUUS-KAPP 
Paaride MV 21. nov 21/11/2019 Paaride MV 21. nov 21/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 71 Max 192 Score 36,98% MPs 89 Max 192 Score 46,35% 
Session Rank 9 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tenn
Padari
-100450,00 1Pauman
Naber
-110225,00 
2-120450,00 2120450,00 
3-650112,50 3620450,00 
4Ruus
Kapp
100675,00 4Sibul
Päll
-100225,00 
5130450,00 5-130450,00 
6-48000,00 64808100,00 
7Päll
Sutt
-2308100,00 7Märss
Jäger
-620450,00 
84208100,00 8-15000,00 
9630112,50 9660787,50 
10Maantee
Sikk
-100337,50 10Kivik
Vilgats
-20000,00 
11-50000,00 11-130450,00 
12-790225,00 12-1008100,00 
13Kivik
Vilgats
100675,00 13Maantee
Sikk
-30000,00 
14-400337,50 14-15000,00 
1564000,00 15-1390112,50 
16Dahl
Taube
450562,50 16Tenn
Padari
450562,50 
17-14000,00 17-110337,50 
18100562,50 1850225,00 
19Märss
Jäger
-430112,50 19Sirotin
Palmiste
430787,50 
20-99000,00 20620450,00 
21-10000,00 21-120450,00 
22
----  22Dahl
Taube
650562,50 
23----  23600787,50 
24----  24-1440450,00 
25Pauman
Naber
-30000,00 25Pauman
Naber
----  
26-90225,00 26----  
271208100,00 27----  

PAIR 3 MÄRSS-JÄGER PAIR 4 DAHL-TAUBE 
Paaride MV 21. nov 21/11/2019 Paaride MV 21. nov 21/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 117 Max 192 Score 60,94% MPs 76 Max 192 Score 39,58% 
Session Rank 3 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Pauman
Naber
----  1Ojassalu
Mekshun
110787,50 
2----  211000,00 
3----  320000,00 
4Pauman
Naber
-50000,00 4Pauman
Naber
----  
5100225,00 5----  
6-450450,00 6----  
7Ruus
Kapp
620450,00 7Pauman
Naber
-630112,50 
81508100,00 8-100225,00 
9-660112,50 9630112,50 
10Dahl
Taube
6008100,00 10Märss
Jäger
-60000,00 
11-110675,00 11110225,00 
12-650675,00 12650225,00 
13Tenn
Padari
200675,00 13Sirotin
Palmiste
6008100,00 
14400562,50 144308100,00 
15-680675,00 15-720450,00 
16Maantee
Sikk
-4208100,00 16Sibul
Päll
-450337,50 
17-15000,00 171408100,00 
18-100337,50 18-100337,50 
19Sibul
Päll
430787,50 19Maantee
Sikk
-420450,00 
209908100,00 20-650225,00 
211008100,00 21-50225,00 
22Ojassalu
Mekshun
-650337,50 22Ruus
Kapp
-650337,50 
232008100,00 23-600112,50 
2494000,00 241440450,00 
25Sirotin
Palmiste
1508100,00 25Päll
Sutt
-50450,00 
2680450,00 26-100112,50 
2750450,00 27100675,00 

PAIR 5 SIROTIN-PALMISTE PAIR 6 OJASSALU-MEKSHUN 
Paaride MV 21. nov 21/11/2019 Paaride MV 21. nov 21/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 67 Max 192 Score 34,90% MPs 101 Max 192 Score 52,60% 
Session Rank 11 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kivik
Vilgats
-110112,50 1Dahl
Taube
-110112,50 
2-15000,00 2-1108100,00 
3-650112,50 3-2008100,00 
4Päll
Sutt
8508100,00 4Tenn
Padari
300675,00 
5-11000,00 5-20000,00 
6-4208100,00 6450450,00 
7Pauman
Naber
----  7Kivik
Vilgats
-630112,50 
8----  8140450,00 
9----  9650450,00 
10Pauman
Naber
-100337,50 10Pauman
Naber
----  
11-1008100,00 11----  
12-680450,00 12----  
13Dahl
Taube
-60000,00 13Pauman
Naber
130450,00 
14-43000,00 14-50225,00 
15720450,00 15-1390112,50 
16Ojassalu
Mekshun
-450337,50 16Sirotin
Palmiste
450562,50 
17110562,50 17-110337,50 
18-20000,00 182008100,00 
19Ruus
Kapp
-430112,50 19Päll
Sutt
-400675,00 
20-620450,00 201408100,00 
21120450,00 21400787,50 
22Maantee
Sikk
20000,00 22Märss
Jäger
650562,50 
23150450,00 23-20000,00 
24-1520112,50 24-9408100,00 
25Märss
Jäger
-15000,00 25Maantee
Sikk
-200225,00 
26-80450,00 26-11000,00 
27-50450,00 27100675,00 

PAIR 7 PÄLL-SUTT PAIR 8 KIVIK-VILGATS 
Paaride MV 21. nov 21/11/2019 Paaride MV 21. nov 21/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 71 Max 192 Score 36,98% MPs 123 Max 192 Score 64,06% 
Session Rank 9 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Maantee
Sikk
-15000,00 1Sirotin
Palmiste
110787,50 
2120450,00 21508100,00 
3300225,00 3650787,50 
4Sirotin
Palmiste
-85000,00 4Maantee
Sikk
-200450,00 
51108100,00 5140675,00 
642000,00 6-450450,00 
7Sibul
Päll
23000,00 7Ojassalu
Mekshun
630787,50 
8-42000,00 8-140450,00 
9-630787,50 9-650450,00 
10Tenn
Padari
150675,00 10Ruus
Kapp
2008100,00 
11-400225,00 11130450,00 
12-119000,00 1210000,00 
13Pauman
Naber
----  13Sibul
Päll
-100225,00 
14----  14400562,50 
15----  15-6408100,00 
16Pauman
Naber
-450337,50 16Pauman
Naber
----  
17-100225,00 17----  
183008100,00 18----  
19Ojassalu
Mekshun
400225,00 19Pauman
Naber
-1408100,00 
20-14000,00 20100675,00 
21-400112,50 21400787,50 
22Kivik
Vilgats
650562,50 22Päll
Sutt
-650337,50 
23-100225,00 23100675,00 
24-1020675,00 241020225,00 
25Dahl
Taube
50450,00 25Tenn
Padari
100675,00 
26100787,50 26100787,50 
27-100225,00 27-11000,00 

PAIR 9 TENN-PADARI PAIR 10 PAUMAN-NABER 
Paaride MV 21. nov 21/11/2019 Paaride MV 21. nov 21/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 109 Max 192 Score 56,77% MPs 117 Max 216 Score 54,17% 
Session Rank 4 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sibul
Päll
100450,00 1Ruus
Kapp
110675,00 
2120450,00 2-120450,00 
3650787,50 3-620450,00 
4Ojassalu
Mekshun
-300225,00 4Märss
Jäger
5008100,00 
52008100,00 5-100675,00 
6-450450,00 6450450,00 
7Maantee
Sikk
-600675,00 7Dahl
Taube
630787,50 
8200675,00 8100675,00 
9660787,50 9-630787,50 
10Päll
Sutt
-150225,00 10Sirotin
Palmiste
100562,50 
11400675,00 1110000,00 
1211908100,00 12680450,00 
13Märss
Jäger
-200225,00 13Ojassalu
Mekshun
-130450,00 
14-400337,50 1450675,00 
15680225,00 151390787,50 
16Ruus
Kapp
-450337,50 16Päll
Sutt
450562,50 
17110562,50 17100675,00 
18-50675,00 18-30000,00 
19Pauman
Naber
----  19Kivik
Vilgats
14000,00 
20----  20-100225,00 
21----  21-400112,50 
22Pauman
Naber
650562,50 22Tenn
Padari
-650337,50 
23600787,50 23-600112,50 
24-1520112,50 241520787,50 
25Kivik
Vilgats
-100225,00 25Sibul
Päll
3008100,00 
26-100112,50 2690675,00 
271108100,00 27-12000,00 

PAIR 11 MAANTEE-SIKK 
Paaride MV 21. nov 21/11/2019 
Session 1 Section A 
MPs 139 Max 216 Score 64,35% 
Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sutt
1508100,00 
2-120450,00 
3-300675,00 
4Kivik
Vilgats
200450,00 
5-140225,00 
6450450,00 
7Tenn
Padari
600225,00 
8-200225,00 
9-660112,50 
10Sibul
Päll
100562,50 
115008100,00 
12790675,00 
13Ruus
Kapp
3008100,00 
141508100,00 
151390787,50 
16Märss
Jäger
42000,00 
171508100,00 
18100562,50 
19Dahl
Taube
420450,00 
20650675,00 
2150675,00 
22Sirotin
Palmiste
-2008100,00 
23-150450,00 
241520787,50 
25Ojassalu
Mekshun
200675,00 
261108100,00 
27-100225,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar