SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 14. november 2019

PAARIDE MV II

Ranks

JÕGEVA BK PAARIDE MV II 14.11.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

5 Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 135 of 135 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
12Aire Taube & Leevi Dahl27119,2521655,21
25Allar Padari & Aleksis Zalitis27117,7521654,51
39Lauri Naber & Elo-maria Pauman27113,7521652,66
41Ats Päll & Hillar Sibul27109,2521650,58
510Oleg Sirotin & Ülis Riisalu27108,2021650,09
64Kalle Ojassalu & Jüri Meksun27107,2521649,65
73Enn Päll & Jaan Sutt27104,7521648,50
88Raivo Sikk & Ain Maantee27101,7521647,11
97Lembit Kapp & Hillar Ruus2799,8021646,20
106Mart Jäger & Sulev Märss2798,2521645,49

(printed 21:27:41 14.11.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
246D-2NSK 10008Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
395S-4EDA200 44Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
516D-1NSA 5026Allar Padari & Aleksis ZalitisAts Päll & Hillar Sibul
766D=NSA920 71Lembit Kapp & Hillar RuusMart Jäger & Sulev Märss
1086D=NSA920 71Oleg Sirotin & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ain Maantee
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S+1NH2650 53Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
394S+1NH3650 53Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
514S+1NH4650 53Allar Padari & Aleksis ZalitisAts Päll & Hillar Sibul
764S=NH4620 08Lembit Kapp & Hillar RuusMart Jäger & Sulev Märss
1084S+1NC3650 53Oleg Sirotin & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ain Maantee
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242D-1ED6100 71Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
391S=WCK 8044Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
512D-1ED5100 71Allar Padari & Aleksis ZalitisAts Päll & Hillar Sibul
762D=WCA 9017Lembit Kapp & Hillar RuusMart Jäger & Sulev Märss
1081NT=WCA 9017Oleg Sirotin & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ain Maantee
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT=NH3600 44Enn Päll & Jaan SuttAllar Padari & Aleksis Zalitis
413NT=NH5600 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
623C+1SS10130 08Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
873NT=SD2600 44Raivo Sikk & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
1093NT+2SD4660 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
355Dx-4WCA800 80Enn Päll & Jaan SuttAllar Padari & Aleksis Zalitis
414H-2NDA 20008Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
623H+2NDA200 62Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
875Dx-1WHA100 44Raivo Sikk & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
1093NT-1ESK50 26Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
351NT=N*H390 62Enn Päll & Jaan SuttAllar Padari & Aleksis Zalitis
413H-1W*SA100 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Hillar Sibul
622H=W*SA 11026Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
872Hx-1N*S5 10044Raivo Sikk & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
1091NT+1W*H8 12008Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT=WH6 60053Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
523NT+1WD10 63017Allar Padari & Aleksis ZalitisAire Taube & Leevi Dahl
733NT=WH10 60053Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
983D=ESQ 11080Lauri Naber & Elo-maria PaumanRaivo Sikk & Ain Maantee
1013NT+1WC3 63017Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
461S+2SC6140 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
523S-1SHQ 5026Allar Padari & Aleksis ZalitisAire Taube & Leevi Dahl
732C=SHQ90 44Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
981S+2SC6140 71Lauri Naber & Elo-maria PaumanRaivo Sikk & Ain Maantee
1013S-2SHQ 10008Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464S=NHK420 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
524S=NHK420 44Allar Padari & Aleksis ZalitisAire Taube & Leevi Dahl
734S=NHK420 44Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
984S=NHK420 44Lauri Naber & Elo-maria PaumanRaivo Sikk & Ain Maantee
1014S=NHA420 44Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193D=ECA 11044Ats Päll & Hillar SibulLauri Naber & Elo-maria Pauman
572S+1NDA140 71Allar Padari & Aleksis ZalitisLembit Kapp & Hillar Ruus
635Cx-1NDK 20026Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
844H-3SD2 30008Raivo Sikk & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1022S+1NDA140 71Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193S-2SDJ 10062Ats Päll & Hillar SibulLauri Naber & Elo-maria Pauman
572D+1WH6 11026Allar Padari & Aleksis ZalitisLembit Kapp & Hillar Ruus
632D+1EH7 11026Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
842S=SDJ110 80Raivo Sikk & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1022D+1EC9 11026Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192NT+1WS9 15008Ats Päll & Hillar SibulLauri Naber & Elo-maria Pauman
571NT=EHJ 9062Allar Padari & Aleksis ZalitisLembit Kapp & Hillar Ruus
631NT=EHJ 9062Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
841NT+1EHJ 12026Raivo Sikk & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1021NT=WHK 9062Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211NT-3N*S9 30008Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
681D-2NCJ 20035Mart Jäger & Sulev MärssRaivo Sikk & Ain Maantee
741NT+2W*C3 15080Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
952H+2ED6 17062Lauri Naber & Elo-maria PaumanAllar Padari & Aleksis Zalitis
1031D-2NCJ 20035Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211S+3SC4170 62Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
681S+3SHK170 62Mart Jäger & Sulev MärssRaivo Sikk & Ain Maantee
743S=SHK140 26Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
953D-2WS6100 08Lauri Naber & Elo-maria PaumanAllar Padari & Aleksis Zalitis
1032S+2SHK170 62Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S-2EDA100 80Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
683NT-1WC450 35Mart Jäger & Sulev MärssRaivo Sikk & Ain Maantee
745D-1ECQ50 35Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
953NT-1WC450 35Lauri Naber & Elo-maria PaumanAllar Padari & Aleksis Zalitis
1033NT-1WC350 35Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164S-2SD5 10017Ats Päll & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
323C=SHJ110 62Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
794H-1NC6 5044Lembit Kapp & Hillar RuusLauri Naber & Elo-maria Pauman
853NT-2SD3 10017Raivo Sikk & Ain MaanteeAllar Padari & Aleksis Zalitis
1044H+1ND7450 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163H+1ES5 17017Ats Päll & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
322H+2ES5 17017Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
792H+1ES5 14062Lembit Kapp & Hillar RuusLauri Naber & Elo-maria Pauman
853H=WCK 14062Raivo Sikk & Ain MaanteeAllar Padari & Aleksis Zalitis
1042H+1EC5 14062Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
166H-1NSJ 10053Ats Päll & Hillar SibulMart Jäger & Sulev Märss
326NT-1SDK 10053Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
796H-1ND7 10053Lembit Kapp & Hillar RuusLauri Naber & Elo-maria Pauman
856NT-2NSJ 20008Raivo Sikk & Ain MaanteeAllar Padari & Aleksis Zalitis
1046H-1NSJ 10053Oleg Sirotin & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271H+1NDJ110 53Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Hillar Ruus
431H+1NC8110 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
813NT-3W*S6300 80Raivo Sikk & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
961NT-1S*H5 5017Lauri Naber & Elo-maria PaumanMart Jäger & Sulev Märss
1052D-1NSK 5017Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAllar Padari & Aleksis Zalitis
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
275D=NCA600 62Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Hillar Ruus
435Cx-2EH8500 35Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
814S=SC2620 80Raivo Sikk & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
965Cx-2ECQ500 35Lauri Naber & Elo-maria PaumanMart Jäger & Sulev Märss
1053Cx=EDQ 67008Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAllar Padari & Aleksis Zalitis
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H+2ND10680 17Aire Taube & Leevi DahlLembit Kapp & Hillar Ruus
436H=ND101430 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
814H+2ND6680 17Raivo Sikk & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
966NT=SCQ1440 80Lauri Naber & Elo-maria PaumanMart Jäger & Sulev Märss
1056H=NSK1430 53Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAllar Padari & Aleksis Zalitis
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+1NH4430 62Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
382D+2NH6130 26Enn Päll & Jaan SuttRaivo Sikk & Ain Maantee
543NT+1SCJ430 62Allar Padari & Aleksis ZalitisKalle Ojassalu & Jüri Meksun
923NT+1NS9430 62Lauri Naber & Elo-maria PaumanAire Taube & Leevi Dahl
1061NT-1SCJ 5008Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172D=WSA 9062Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
382Dx=WSQ 18008Enn Päll & Jaan SuttRaivo Sikk & Ain Maantee
541NT+2ED3 15026Allar Padari & Aleksis ZalitisKalle Ojassalu & Jüri Meksun
922S-1ND4 10044Lauri Naber & Elo-maria PaumanAire Taube & Leevi Dahl
1062D-1WSK100 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
175Dx-2WC4300 62Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
384C=SHQ130 44Enn Päll & Jaan SuttRaivo Sikk & Ain Maantee
545C-1SHK 5017Allar Padari & Aleksis ZalitisKalle Ojassalu & Jüri Meksun
924C-1SS9 5017Lauri Naber & Elo-maria PaumanAire Taube & Leevi Dahl
1063NT+1SHA430 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
135Dx-2WD5500 62Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
283NTx-3ES5800 80Aire Taube & Leevi DahlRaivo Sikk & Ain Maantee
494S+1NS2450 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Elo-maria Pauman
654S-1SDQ 5017Mart Jäger & Sulev MärssAllar Padari & Aleksis Zalitis
1074S-1SDQ 5017Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132S+1WD9 1405,252,75Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
282S+1WD8 1405,252,75Aire Taube & Leevi DahlRaivo Sikk & Ain Maantee
493H-2SC9 2000,257,75Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Elo-maria Pauman
652S+1WC3 1405,252,75Mart Jäger & Sulev MärssAllar Padari & Aleksis Zalitis
107   40/60 3,24,8Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT+1SH3430 53Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
283NT=SC6400 17Aire Taube & Leevi DahlRaivo Sikk & Ain Maantee
493NT+1SH3430 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Elo-maria Pauman
653NT=SSA400 17Mart Jäger & Sulev MärssAllar Padari & Aleksis Zalitis
1072Sx-3W 500 80Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL PAIR 2 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL 
PAARIDE MV II 14/11/2019 PAARIDE MV II 14/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 109,25 Max 216 Score 50,58% MPs 119,25 Max 216 Score 55,21% 
Session Rank 4 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Padari
Zalitis
50675,00 1Ojassalu
Meksun
-10000,00 
2-650337,50 2650562,50 
3-100112,50 3100787,50 
4Ojassalu
Meksun
-600450,00 4Jäger
Märss
-1308100,00 
52008100,00 5-200225,00 
6-10000,00 6110675,00 
7Sirotin
Riisalu
630787,50 7Padari
Zalitis
630787,50 
81008100,00 850675,00 
9-420450,00 9-420450,00 
10Naber
Pauman
-110450,00 10Sirotin
Riisalu
-140112,50 
11-100675,00 11110675,00 
12-15000,00 1290225,00 
13Taube
Dahl
3008100,00 13Päll
Sibul
-30000,00 
14-170225,00 14170675,00 
15-10000,00 151008100,00 
16Jäger
Märss
-100112,50 16Päll
Sutt
-110225,00 
17-170112,50 17170787,50 
18-100562,50 18100337,50 
19Sikk
Maantee
-30000,00 19Kapp
Ruus
110562,50 
20-62000,00 20600675,00 
21-680787,50 21680112,50 
22Kapp
Ruus
430675,00 22Naber
Pauman
-430225,00 
23-90675,00 23100450,00 
24300675,00 2450787,50 
25Päll
Sutt
500675,00 25Sikk
Maantee
8008100,00 
26-1405,2565,63 26-1405,2565,63 
27430562,50 27400112,50 

PAIR 3 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 4 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN 
PAARIDE MV II 14/11/2019 PAARIDE MV II 14/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 104,75 Max 216 Score 48,50% MPs 107,25 Max 216 Score 49,65% 
Session Rank 7 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Naber
Pauman
200450,00 1Taube
Dahl
1008100,00 
2650562,50 2-650337,50 
3-80450,00 3-100112,50 
4Padari
Zalitis
600450,00 4Päll
Sibul
600450,00 
58008100,00 5-20000,00 
690675,00 61008100,00 
7Kapp
Ruus
600337,50 7Jäger
Märss
-600562,50 
8-90450,00 8140787,50 
9-420450,00 9420450,00 
10Jäger
Märss
200675,00 10Sikk
Maantee
3008100,00 
11110675,00 11-11000,00 
1290225,00 12120675,00 
13Sirotin
Riisalu
200562,50 13Kapp
Ruus
15000,00 
14-170225,00 14-140675,00 
15-50562,50 15-50562,50 
16Taube
Dahl
110675,00 16Sirotin
Riisalu
-45000,00 
17-170112,50 17140225,00 
18-100562,50 18100337,50 
19Ojassalu
Meksun
-110337,50 19Päll
Sutt
110562,50 
20-500562,50 20500337,50 
21-1430337,50 211430562,50 
22Sikk
Maantee
130225,00 22Padari
Zalitis
-430225,00 
23-18000,00 23150675,00 
24130450,00 2450787,50 
25Päll
Sibul
-500225,00 25Naber
Pauman
450450,00 
261402,7534,38 26-2000,253,13 
27-430337,50 27430562,50 

PAIR 5 ALLAR PADARI-ALEKSIS ZALITIS PAIR 6 MART JÄGER-SULEV MÄRSS 
PAARIDE MV II 14/11/2019 PAARIDE MV II 14/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 117,75 Max 216 Score 54,51% MPs 98,25 Max 216 Score 45,49% 
Session Rank 2 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sibul
-50225,00 1Kapp
Ruus
-920112,50 
2650562,50 2-6208100,00 
3100787,50 390787,50 
4Päll
Sutt
-600450,00 4Taube
Dahl
13000,00 
5-80000,00 5200675,00 
6-90225,00 6-110225,00 
7Taube
Dahl
-630112,50 7Ojassalu
Meksun
600337,50 
8-50225,00 8-140112,50 
9420450,00 9-420450,00 
10Kapp
Ruus
140787,50 10Päll
Sutt
-200225,00 
11-110225,00 11-110225,00 
12-90675,00 12-90675,00 
13Naber
Pauman
170225,00 13Sikk
Maantee
-200337,50 
14-1008100,00 14170675,00 
15-50562,50 1550337,50 
16Sikk
Maantee
100787,50 16Päll
Sibul
100787,50 
17140225,00 17170787,50 
182008100,00 18100337,50 
19Sirotin
Riisalu
50787,50 19Naber
Pauman
50787,50 
206708100,00 20-500562,50 
21-1430337,50 21-144000,00 
22Ojassalu
Meksun
430675,00 22Sirotin
Riisalu
508100,00 
23-150225,00 23-10000,00 
24-50112,50 24-43000,00 
25Jäger
Märss
50787,50 25Padari
Zalitis
-50112,50 
261402,7534,38 26-1405,2565,63 
27-400787,50 27400112,50 

PAIR 7 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS PAIR 8 RAIVO SIKK-AIN MAANTEE 
PAARIDE MV II 14/11/2019 PAARIDE MV II 14/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 99,8 Max 216 Score 46,20% MPs 101,75 Max 216 Score 47,11% 
Session Rank 9 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Jäger
Märss
920787,50 1Sirotin
Riisalu
-920112,50 
262000,00 2-650337,50 
3-90112,50 390787,50 
4Sikk
Maantee
-600450,00 4Kapp
Ruus
600450,00 
5-100450,00 5100450,00 
6100450,00 6-100450,00 
7Päll
Sutt
-600562,50 7Naber
Pauman
11000,00 
890450,00 8-140112,50 
9420450,00 9-420450,00 
10Padari
Zalitis
-140112,50 10Ojassalu
Meksun
-30000,00 
11110675,00 111108100,00 
1290225,00 12-120225,00 
13Ojassalu
Meksun
-1508100,00 13Jäger
Märss
200562,50 
14140225,00 14-170225,00 
1550337,50 15-50562,50 
16Naber
Pauman
-50450,00 16Padari
Zalitis
-100112,50 
17-140675,00 17-140675,00 
18-100562,50 18-20000,00 
19Taube
Dahl
-110337,50 19Päll
Sibul
3008100,00 
20-600225,00 206208100,00 
21-680787,50 21680112,50 
22Päll
Sibul
-430225,00 22Päll
Sutt
-130675,00 
2390225,00 231808100,00 
24-300225,00 24-130450,00 
25Sirotin
Riisalu
50787,50 25Taube
Dahl
-80000,00 
2660/404,860,00 261402,7534,38 
27-50000,00 27-400787,50 

PAIR 9 LAURI NABER-ELO-MARIA PAUMAN PAIR 10 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU 
PAARIDE MV II 14/11/2019 PAARIDE MV II 14/11/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 113,75 Max 216 Score 52,66% MPs 108,2 Max 216 Score 50,09% 
Session Rank 3 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sutt
-200450,00 1Sikk
Maantee
920787,50 
2-650337,50 2650562,50 
380450,00 3-90112,50 
4Sirotin
Riisalu
-66000,00 4Naber
Pauman
6608100,00 
5-50675,00 550225,00 
61208100,00 6-12000,00 
7Sikk
Maantee
-1108100,00 7Päll
Sibul
-630112,50 
8140787,50 8-10000,00 
9420450,00 9420450,00 
10Päll
Sibul
110450,00 10Taube
Dahl
140787,50 
11100225,00 11-110225,00 
121508100,00 12-90675,00 
13Padari
Zalitis
-170675,00 13Päll
Sutt
-200337,50 
1410000,00 14170675,00 
1550337,50 1550337,50 
16Kapp
Ruus
50450,00 16Ojassalu
Meksun
4508100,00 
17140225,00 17-140675,00 
18100337,50 18-100562,50 
19Jäger
Märss
-50112,50 19Padari
Zalitis
-50112,50 
20500337,50 20-67000,00 
2114408100,00 211430562,50 
22Taube
Dahl
430675,00 22Jäger
Märss
-5000,00 
23-100450,00 231008100,00 
24-50112,50 244308100,00 
25Ojassalu
Meksun
-450450,00 25Kapp
Ruus
-50112,50 
262007,7596,88 2640/603,240,00 
27-430337,50 275008100,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar