SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 17. oktoober 2019

OKTOOBRILAPSED II

Ranks

JÕGEVA BK OKTOOBRILAPSED II 17.10.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4 Table 28 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 112 of 112 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
15Aire Taube & Leevi Dahl2899,0016858,93
24Ats Päll & Hillar Sibul2898,0016858,33
33Enn Päll & Jaan Sutt2889,0016852,98
47Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2887,0016851,79
56Lembit Kapp & Hillar Ruus2885,0016850,60
62Oleg Sirotin & Ülis Riisalu2878,0016846,43
71Arnold Kivik & Ain Maantee2870,0016841,67
88Mart Jäger & Sulev Märss2866,0016839,29

(printed 21:45:01 17.10.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214H=ND8420 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Ain Maantee
364H=NSQ420 42Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
574H=NSQ420 42Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
843NT=NSQ400 06Mart Jäger & Sulev MärssAts Päll & Hillar Sibul
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT+1SD9630 51Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Ain Maantee
363NT-1ND7 10006Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
573NT+1SH5630 51Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
843NT=NH6600 24Mart Jäger & Sulev MärssAts Päll & Hillar Sibul
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
216S=NDA980 51Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Ain Maantee
366S=SHJ980 51Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
574H+2NSJ480 15Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
844S+2NH8480 15Mart Jäger & Sulev MärssAts Päll & Hillar Sibul
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211Dxx=N*H10230 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Ain Maantee
365Dx-5E*CA1400 60Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
573C=SD3110 24Aire Taube & Leevi DahlKalle Ojassalu & Jüri Meksun
843C-2SD3 20006Mart Jäger & Sulev MärssAts Päll & Hillar Sibul
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
325C-1WHK50 24Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
474H=NC10620 42Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
615H=NDK650 60Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ain Maantee
855H-1NC10 10006Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322H-4E*DJ400 42Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
474Cx=SSA510 60Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
612H=N*C10110 06Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ain Maantee
851NT+3NC9180 24Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323NT=SC6600 33Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
473NT-2SS9 20006Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
613NT+1SS9630 60Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ain Maantee
853NT=SS9600 33Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
321NT-1SS6 5051Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Ülis Riisalu
473D-1SHQ 5051Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
612H+2ED5 17006Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Ain Maantee
852S+1WHJ 14024Mart Jäger & Sulev MärssAire Taube & Leevi Dahl
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
434S+1SH10450 33Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
514S+1NHJ450 33Aire Taube & Leevi DahlArnold Kivik & Ain Maantee
724Sx+1SH6690 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
865Hx-1ED10200 06Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
431NT+1WSJ 12015Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
513H-1NC10 10042Aire Taube & Leevi DahlArnold Kivik & Ain Maantee
721NT+1WSJ 12015Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
861NT=WSJ 9060Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433NT+2SD2460 42Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
513NT+1NC5430 24Aire Taube & Leevi DahlArnold Kivik & Ain Maantee
724S+2NC3480 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
864S=ND7420 06Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
432NT-2W*H3100 42Ats Päll & Hillar SibulEnn Päll & Jaan Sutt
512C+1NS8110 60Aire Taube & Leevi DahlArnold Kivik & Ain Maantee
722H-1ES650 06Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
861NT=N*D1090 24Mart Jäger & Sulev MärssLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134S-1SD8 10015Arnold Kivik & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
542S+1SD5140 42Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
621S+3SD6170 60Lembit Kapp & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
874S-1SD8 10015Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT-2WHJ100 51Arnold Kivik & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
543S-2SCA 10024Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
623Cx-1ESK100 51Lembit Kapp & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
874S-4SCA 20006Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
131NT+3ND10180 24Arnold Kivik & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
543NT-1SS4 10006Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
623NT=NDJ600 51Lembit Kapp & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
873NT=NH8600 51Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132S=EDQ 11006Arnold Kivik & Ain MaanteeEnn Päll & Jaan Sutt
543S-1EDQ100 24Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
623NT-4WC2400 60Lembit Kapp & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
872C+1NH2110 42Mart Jäger & Sulev MärssKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+3ED2 49006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
653NT-1WHJ50 51Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
734S+2EDJ 48024Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
813NT-1WH350 51Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Ain Maantee
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243H=ND5140 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
653NT-1EC650 24Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
734Hx-1NCK 20006Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
815Dx-2WS10300 60Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Ain Maantee
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
241Dxx-1NSA 20006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
651NT=WC2 9024Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
731NT-1WS2100 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
812C-3ES9300 60Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Ain Maantee
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1SD6630 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAts Päll & Hillar Sibul
653NT=SD7600 06Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
733NT+1SH3630 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Jaan Sutt
813NT+1SD7630 42Mart Jäger & Sulev MärssArnold Kivik & Ain Maantee
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
141NT+2ED7 15060Arnold Kivik & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
354S+1EC7 45015Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
762S+3EC6 20042Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
824S+1EC7 45015Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S+1NH3450 60Arnold Kivik & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
352S+1NH5140 15Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
764S=NH7420 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
823S=NH3140 15Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143NT+2SS7660 60Arnold Kivik & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
356D-1SSA 10024Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
765D=SD2600 42Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
823NT-2NS5 20006Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
143NT-1NSK 5015Arnold Kivik & Ain MaanteeAts Päll & Hillar Sibul
352C+2NH8130 42Enn Päll & Jaan SuttAire Taube & Leevi Dahl
763C+2NH5150 60Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Hillar Ruus
823C-1NSK 5015Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S+1SD6450 24Arnold Kivik & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
254S+1NDK450 24Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
464S+1SD7450 24Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
834S+3SCJ510 60Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+1SH8630 24Arnold Kivik & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
253NT+2NH3660 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
463NT+4NS8720 60Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
836D-1SD5 10006Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H-1SHJ 5033Arnold Kivik & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
253NT-2SC4 10006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
464S-1ND4 5033Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
832H=ND3110 60Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
172NT+1SH9150 60Arnold Kivik & Ain MaanteeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
254S-1NC3 10024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
464H-1SC10 10024Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
834S-1NH10 10024Mart Jäger & Sulev MärssEnn Päll & Jaan Sutt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 ARNOLD KIVIK-AIN MAANTEE PAIR 2 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU 
OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 70 Max 168 Score 41,67% MPs 78 Max 168 Score 46,43% 
Session Rank 7 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Riisalu
-420233,33 1Kivik
Maantee
420466,67 
2-630116,67 2630583,33 
3-980116,67 3980583,33 
4-230233,33 4230466,67 
5Kapp
Ruus
-65000,00 5Päll
Sutt
-50466,67 
6-1106100,00 6-400233,33 
7-63000,00 7-600350,00 
81706100,00 850116,67 
9Taube
Dahl
-450350,00 9Ojassalu
Meksun
-69000,00 
10100233,33 10120583,33 
11-430466,67 11-48000,00 
12-11000,00 12-506100,00 
13Päll
Sutt
-100116,67 13Kapp
Ruus
-17000,00 
14100583,33 14-100116,67 
15180233,33 15-600116,67 
16-11000,00 16-40000,00 
17Jäger
Märss
-50116,67 17Päll
Sibul
-49000,00 
18-30000,00 18140466,67 
19-30000,00 19-20000,00 
20-630233,33 20630466,67 
21Päll
Sibul
-1506100,00 21Jäger
Märss
450583,33 
224506100,00 22-140583,33 
236606100,00 232006100,00 
24-50116,67 2450583,33 
25Ojassalu
Meksun
450233,33 25Taube
Dahl
450233,33 
26630233,33 26660466,67 
27-50350,00 27-10000,00 
281506100,00 28-100233,33 

PAIR 3 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 4 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL 
OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 89 Max 168 Score 52,98% MPs 98 Max 168 Score 58,33% 
Session Rank 3 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Ruus
420466,67 1Jäger
Märss
-4006100,00 
2-10000,00 2-600466,67 
3980583,33 3-480583,33 
414006100,00 42006100,00 
5Sirotin
Riisalu
50233,33 5Ojassalu
Meksun
620466,67 
6400466,67 65106100,00 
7600350,00 7-20000,00 
8-50583,33 8-50583,33 
9Päll
Sibul
-450350,00 9Päll
Sutt
450350,00 
10120583,33 10-120116,67 
11-460233,33 11460466,67 
12-100233,33 12100466,67 
13Kivik
Maantee
100583,33 13Taube
Dahl
-140233,33 
14-100116,67 14100466,67 
15-180466,67 151006100,00 
161106100,00 16-100466,67 
17Ojassalu
Meksun
480466,67 17Sirotin
Riisalu
4906100,00 
182006100,00 18-140233,33 
19-100233,33 192006100,00 
20-630233,33 20-630233,33 
21Taube
Dahl
-450116,67 21Kivik
Maantee
15000,00 
22140116,67 22-45000,00 
23-100233,33 23-66000,00 
24130466,67 2450583,33 
25Jäger
Märss
-51000,00 25Kapp
Ruus
450233,33 
261006100,00 267206100,00 
27-11000,00 27-50350,00 
28100466,67 28-100233,33 

PAIR 5 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL PAIR 6 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS 
OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 99 Max 168 Score 58,93% MPs 85 Max 168 Score 50,60% 
Session Rank 1 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
420466,67 1Päll
Sutt
-420233,33 
2630583,33 21006100,00 
3480116,67 3-980116,67 
4110233,33 4-140000,00 
5Jäger
Märss
1006100,00 5Kivik
Maantee
6506100,00 
6-180466,67 611000,00 
7-600350,00 76306100,00 
8140466,67 8-17000,00 
9Kivik
Maantee
450350,00 9Jäger
Märss
-2006100,00 
10-100466,67 109000,00 
11430233,33 11-4206100,00 
121106100,00 12-90466,67 
13Päll
Sibul
140466,67 13Sirotin
Riisalu
1706100,00 
14-100233,33 14100583,33 
15-10000,00 15600583,33 
16100233,33 164006100,00 
17Kapp
Ruus
-50116,67 17Taube
Dahl
50583,33 
18-50466,67 1850233,33 
1990466,67 19-90233,33 
20-6006100,00 2060000,00 
21Päll
Sutt
450583,33 21Ojassalu
Meksun
200233,33 
22-140583,33 22-420233,33 
23100466,67 23-600233,33 
24-130233,33 24-15000,00 
25Sirotin
Riisalu
-450466,67 25Päll
Sibul
-450466,67 
26-660233,33 26-72000,00 
271006100,00 2750350,00 
28100466,67 28100466,67 

PAIR 7 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN PAIR 8 MART JÄGER-SULEV MÄRSS 
OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 OKTOOBRILAPSED II 17/10/2019 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 87 Max 168 Score 51,79% MPs 66 Max 168 Score 39,29% 
Session Rank 4 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Taube
Dahl
-420233,33 1Päll
Sibul
40000,00 
2-630116,67 2600233,33 
3-480583,33 3480116,67 
4-110466,67 4-20000,00 
5Päll
Sibul
-620233,33 5Taube
Dahl
-10000,00 
6-51000,00 6180233,33 
72006100,00 7600350,00 
850116,67 8-140233,33 
9Sirotin
Riisalu
6906100,00 9Kapp
Ruus
20000,00 
10-120116,67 10-906100,00 
114806100,00 1142000,00 
125000,00 1290233,33 
13Jäger
Märss
100583,33 13Ojassalu
Meksun
-100116,67 
142006100,00 14-20000,00 
15-600116,67 15600583,33 
16-110233,33 16110466,67 
17Päll
Sutt
-480233,33 17Kivik
Maantee
50583,33 
18-20000,00 183006100,00 
19100466,67 193006100,00 
20630466,67 20630466,67 
21Kapp
Ruus
-200466,67 21Sirotin
Riisalu
-450116,67 
22420466,67 22140116,67 
23600466,67 23-20000,00 
241506100,00 24-50116,67 
25Kivik
Maantee
-450466,67 25Päll
Sutt
5106100,00 
26-630466,67 26-10000,00 
2750350,00 271106100,00 
28-15000,00 28-100233,33 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar