SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 26. september 2019

TERE KOOL 3

Ranks

JÕGEVA BK TERE KOOL III 26.09.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

4½ Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
12Arnold Kivik & Jan Vilgats2493,0014464,58
28Aire Taube & Leevi Dahl2479,0014454,86
39Lembit Kapp & Hillar Ruus2477,0014453,47
43Oleg Sirotin & Ülis Riisalu2476,0014452,78
54Ats Päll & Hillar Sibul2471,0014449,31
67Lauri Naber & Elo-maria Pauman2469,0014447,92
76Jüri Meksun & Kalle Ojassalu2468,0014447,22
85Enn Päll & Jaan Sutt2458,0014440,28
91Mati Tali & Ain Maantee2457,0014439,58

(printed 21:22:56 26.09.2019 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S+1EH6 45024Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
393S+2EH6 20060Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
514S+1EH4 45024Enn Päll & Jaan SuttMati Tali & Ain Maantee
764S+1EDQ 45024Lauri Naber & Elo-maria PaumanJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S-1WCA50 60Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
394S=WDA 42015Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
513S=WSJ 14042Enn Päll & Jaan SuttMati Tali & Ain Maantee
764S=ED3 42015Lauri Naber & Elo-maria PaumanJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243C-1SS3 5060Arnold Kivik & Jan VilgatsAts Päll & Hillar Sibul
392S=EC2 11024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Hillar Ruus
515Cx-3SSQ 50006Enn Päll & Jaan SuttMati Tali & Ain Maantee
764C-2SS3 10042Lauri Naber & Elo-maria PaumanJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT-1NC9 10033Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
412NT=ND10120 60Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
623NT-2NC2 20006Jüri Meksun & Kalle OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
872NT-1NC2 10033Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
351NT+2SC3150 06Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
414H=NS10620 60Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
623H+2NC5200 33Jüri Meksun & Kalle OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
872H+3ND7200 33Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353H=NDQ140 33Oleg Sirotin & Ülis RiisaluEnn Päll & Jaan Sutt
413H+1NDQ170 60Ats Päll & Hillar SibulMati Tali & Ain Maantee
622H=NDQ110 06Jüri Meksun & Kalle OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
872H+1NDQ140 33Aire Taube & Leevi DahlLauri Naber & Elo-maria Pauman
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT+2NS8660 42Ats Päll & Hillar SibulJüri Meksun & Kalle Ojassalu
522H-2ND3 20006Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
733NT+2NS5660 42Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
983NT+2NS8660 42Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464D-1EH450 24Ats Päll & Hillar SibulJüri Meksun & Kalle Ojassalu
524H-1SC7 5006Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
733H=SC7140 51Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
983H=SD10140 51Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
465S-1SC2 5015Ats Päll & Hillar SibulJüri Meksun & Kalle Ojassalu
524S=SC2420 60Enn Päll & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
735Cx-1ESA200 42Lauri Naber & Elo-maria PaumanOleg Sirotin & Ülis Riisalu
983D-1NC4 5015Lembit Kapp & Hillar RuusAire Taube & Leevi Dahl
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192H+2EC3 17033Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
571NT+1WC8 12060Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
634H=WD8 62006Jüri Meksun & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Ülis Riisalu
842H+2WCK 17033Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
193NT+2NH4460 33Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
573NT+2SD3460 33Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
633NT+1NS6430 06Jüri Meksun & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Ülis Riisalu
843NT+3ND4490 60Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
195Dx-1ESA100 60Mati Tali & Ain MaanteeLembit Kapp & Hillar Ruus
575Dx=ESA 55006Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Elo-maria Pauman
635D=ESA 40024Jüri Meksun & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Ülis Riisalu
844H-2SD6 20042Aire Taube & Leevi DahlAts Päll & Hillar Sibul
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213D+1WH8 13042Arnold Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Ain Maantee
683D+2EHA 15015Jüri Meksun & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
743D+2WH10 15015Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
952S-1EHA100 60Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT=WS3 40042Arnold Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Ain Maantee
684H=ECK 42015Jüri Meksun & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
744H=ECK 42015Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
952H+1ECK 14060Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212H+1SC10140 60Arnold Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Ain Maantee
683S-1WHK50 33Jüri Meksun & Kalle OjassaluAire Taube & Leevi Dahl
743H-1SDQ 10006Lauri Naber & Elo-maria PaumanAts Päll & Hillar Sibul
953D-1ECQ50 33Lembit Kapp & Hillar RuusEnn Päll & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
162NT=NS4120 06Mati Tali & Ain MaanteeJüri Meksun & Kalle Ojassalu
322Dx-3EC10800 60Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
793NT=ND8400 33Lauri Naber & Elo-maria PaumanLembit Kapp & Hillar Ruus
853NT=SH3400 33Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164H=ES2 42042Mati Tali & Ain MaanteeJüri Meksun & Kalle Ojassalu
324H+2ED3 48006Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
794S=WC6 42042Lauri Naber & Elo-maria PaumanLembit Kapp & Hillar Ruus
854H=ES2 42042Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-1EC550 60Mati Tali & Ain MaanteeJüri Meksun & Kalle Ojassalu
323NT=ES6 40024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
791NT+2ES2 15042Lauri Naber & Elo-maria PaumanLembit Kapp & Hillar Ruus
854H=ED7 42006Aire Taube & Leevi DahlEnn Päll & Jaan Sutt
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274S+1SDK450 51Arnold Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Elo-maria Pauman
434H=ND10420 15Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
814S=SDK420 15Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
964S+1SDK450 51Lembit Kapp & Hillar RuusJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272S=SCJ110 15Arnold Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Elo-maria Pauman
432S+2SH2170 60Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
811NT+2NC5150 42Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
962S=SCJ110 15Lembit Kapp & Hillar RuusJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272S+1WHA 14042Arnold Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Elo-maria Pauman
434S=WH3 42015Ats Päll & Hillar SibulOleg Sirotin & Ülis Riisalu
813H-1SSK 10060Aire Taube & Leevi DahlMati Tali & Ain Maantee
964S=WHA 42015Lembit Kapp & Hillar RuusJüri Meksun & Kalle Ojassalu
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT-3SD3 15006Mati Tali & Ain MaanteeLauri Naber & Elo-maria Pauman
385C-2ND8 10024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
542C+1NHQ110 60Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
923NT-1SH5 5042Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT-1WC2100 42Mati Tali & Ain MaanteeLauri Naber & Elo-maria Pauman
383NT-1WH8100 42Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
543H-1WCA100 42Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
923D+2ESQ 15006Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173H-1EC250 42Mati Tali & Ain MaanteeLauri Naber & Elo-maria Pauman
383NT-1NH3 5024Oleg Sirotin & Ülis RiisaluAire Taube & Leevi Dahl
543H=ECQ 14006Enn Päll & Jaan SuttAts Päll & Hillar Sibul
923D+2NCA150 60Lembit Kapp & Hillar RuusArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132S-1EDJ100 24Mati Tali & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
282H+1NC7140 51Arnold Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
494H-1NS4 5006Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
653H=SS10140 51Jüri Meksun & Kalle OjassaluEnn Päll & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
136S-2WSQ200 24Mati Tali & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
286S-2WS6200 24Arnold Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
496S-2EHQ200 24Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
655Dx=SHK750 60Jüri Meksun & Kalle OjassaluEnn Päll & Jaan Sutt
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132NT-3NH2 15006Mati Tali & Ain MaanteeOleg Sirotin & Ülis Riisalu
282H-1WC750 33Arnold Kivik & Jan VilgatsAire Taube & Leevi Dahl
492H-1WS850 33Ats Päll & Hillar SibulLembit Kapp & Hillar Ruus
653D=NHJ110 60Jüri Meksun & Kalle OjassaluEnn Päll & Jaan Sutt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 MATI TALI-AIN MAANTEE PAIR 2 ARNOLD KIVIK-JAN VILGATS 
TERE KOOL III 26/09/2019 TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 57 Max 144 Score 39,58% MPs 93 Max 144 Score 64,58% 
Session Rank 9 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll
Sutt
450466,67 1Päll
Sibul
-450233,33 
2140233,33 2506100,00 
35006100,00 3-506100,00 
4Päll
Sibul
-12000,00 4Meksun
Ojassalu
2006100,00 
5-62000,00 5-200350,00 
6-17000,00 6-1106100,00 
7
----  7Päll
Sutt
2006100,00 
8----  8506100,00 
9----  9-42000,00 
10Kapp
Ruus
-170350,00 10Kapp
Ruus
----  
11460350,00 11----  
121006100,00 12----  
13Kivik
Vilgats
130233,33 13Tali
Maantee
-130466,67 
14400233,33 14-400466,67 
15-14000,00 151406100,00 
16Meksun
Ojassalu
12000,00 16Sirotin
Riisalu
-80000,00 
17-420466,67 174806100,00 
18506100,00 18400466,67 
19Taube
Dahl
-420583,33 19Naber
Pauman
450583,33 
20-150233,33 20110116,67 
2110000,00 21-140466,67 
22Naber
Pauman
-15000,00 22Kapp
Ruus
50233,33 
23100466,67 231506100,00 
2450466,67 24-15000,00 
25Sirotin
Riisalu
100233,33 25Taube
Dahl
140583,33 
26200233,33 26200233,33 
27-15000,00 2750350,00 

PAIR 3 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU PAIR 4 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL 
TERE KOOL III 26/09/2019 TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 76 Max 144 Score 52,78% MPs 71 Max 144 Score 49,31% 
Session Rank 4 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Ruus
-2006100,00 1Kivik
Vilgats
450466,67 
2-420116,67 2-5000,00 
3-110233,33 35000,00 
4Päll
Sutt
-100350,00 4Tali
Maantee
1206100,00 
515000,00 56206100,00 
6140350,00 61706100,00 
7Naber
Pauman
-660233,33 7Meksun
Ojassalu
660466,67 
8-140116,67 850233,33 
9-200233,33 9-50116,67 
10Meksun
Ojassalu
6206100,00 10Taube
Dahl
170350,00 
11-4306100,00 11-49000,00 
12400466,67 12200233,33 
13Tali
Maantee
----  13Naber
Pauman
150583,33 
14----  14420583,33 
15----  151006100,00 
16Kivik
Vilgats
8006100,00 16Kivik
Vilgats
----  
17-48000,00 17----  
18-400233,33 18----  
19Päll
Sibul
-420583,33 19Sirotin
Riisalu
420116,67 
20-17000,00 201706100,00 
21420583,33 21-420116,67 
22Taube
Dahl
-100233,33 22Päll
Sutt
-11000,00 
23100466,67 23-100233,33 
24-50233,33 241406100,00 
25Tali
Maantee
-100466,67 25Kapp
Ruus
-5000,00 
26-200466,67 26200233,33 
271506100,00 2750350,00 

PAIR 5 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 6 JÜRI MEKSUN-KALLE OJASSALU 
TERE KOOL III 26/09/2019 TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 58 Max 144 Score 40,28% MPs 68 Max 144 Score 47,22% 
Session Rank 8 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tali
Maantee
-450233,33 1Naber
Pauman
450466,67 
2-140466,67 2420583,33 
3-50000,00 3100233,33 
4Sirotin
Riisalu
100350,00 4Kivik
Vilgats
-20000,00 
5-1506100,00 5200350,00 
6-140350,00 611000,00 
7Kivik
Vilgats
-20000,00 7Päll
Sibul
-660233,33 
8-5000,00 8-50466,67 
94206100,00 950583,33 
10Naber
Pauman
-1206100,00 10Sirotin
Riisalu
-62000,00 
11460350,00 1143000,00 
12-55000,00 12-400233,33 
13Kapp
Ruus
-10000,00 13Taube
Dahl
-150116,67 
1414000,00 14-420116,67 
15-50350,00 1550350,00 
16Taube
Dahl
-400350,00 16Tali
Maantee
-1206100,00 
17420233,33 17420233,33 
184206100,00 18-5000,00 
19Sirotin
Riisalu
----  19Kapp
Ruus
-450116,67 
20----  20-110583,33 
21----  21420583,33 
22Päll
Sibul
1106100,00 22Päll
Sibul
----  
23100466,67 23----  
24-14000,00 24----  
25Meksun
Ojassalu
-140116,67 25Päll
Sutt
140583,33 
26-75000,00 267506100,00 
27-11000,00 271106100,00 

PAIR 7 LAURI NABER-ELO-MARIA PAUMAN PAIR 8 AIRE TAUBE-LEEVI DAHL 
TERE KOOL III 26/09/2019 TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 69 Max 144 Score 47,92% MPs 79 Max 144 Score 54,86% 
Session Rank 6 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Meksun
Ojassalu
-450233,33 1Meksun
Ojassalu
----  
2-420116,67 2----  
3-100466,67 3----  
4Taube
Dahl
100350,00 4Naber
Pauman
-100350,00 
5-200350,00 5200350,00 
6-140350,00 6140350,00 
7Sirotin
Riisalu
660466,67 7Kapp
Ruus
-660233,33 
8140583,33 8-140116,67 
9200466,67 950583,33 
10Päll
Sutt
12000,00 10Päll
Sibul
-170350,00 
11-460350,00 114906100,00 
125506100,00 12-200466,67 
13Päll
Sibul
-150116,67 13Meksun
Ojassalu
150583,33 
14-420116,67 14420583,33 
15-10000,00 15-50350,00 
16Kapp
Ruus
400350,00 16Päll
Sutt
400350,00 
17-420466,67 17-420466,67 
18-150466,67 18-42000,00 
19Kivik
Vilgats
-450116,67 19Tali
Maantee
420116,67 
20-110583,33 20150466,67 
21140233,33 21-1006100,00 
22Tali
Maantee
1506100,00 22Sirotin
Riisalu
100466,67 
23-100233,33 23-100233,33 
24-50233,33 2450466,67 
25Päll
Sutt
----  25Kivik
Vilgats
-140116,67 
26----  26-200466,67 
27----  27-50350,00 

PAIR 9 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS 
TERE KOOL III 26/09/2019 
Session 1 Section V 
MPs 77 Max 144 Score 53,47% 
Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sirotin
Riisalu
20000,00 
2420583,33 
3110466,67 
4Naber
Pauman
----  
5----  
6----  
7Taube
Dahl
660466,67 
8140583,33 
9-50116,67 
10Tali
Maantee
170350,00 
11-460350,00 
12-10000,00 
13Päll
Sutt
1006100,00 
14-1406100,00 
1550350,00 
16Naber
Pauman
-400350,00 
17420233,33 
18150233,33 
19Meksun
Ojassalu
450583,33 
20110116,67 
21-420116,67 
22Kivik
Vilgats
-50466,67 
23-15000,00 
241506100,00 
25Päll
Sibul
506100,00 
26-200466,67 
27-50350,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar