SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

laupäev, 11. august 2018

VILJANDI PAADIMEES 2018

Ranks

VILJANDI BK PAADIMEES 2018 11.08.2018

Ranks    

Travellers     MatchScores

Session 1 Section A

Scorer: Ülis Riisalu

Rankings after Round 8

RankPairNamesVPsM1M2M3M4M5M6M7M8
115Andres Kornel & Enno Lõiv104,932,8816,1115,5413,5316,3815,8312,3312,33
216Andres Saul & Olavi Oja101,1917,127,6714,2510,0014,5911,9017,997,67
333Pihel Kuusk & Indrek Kuusk100,3912,0014,2513,5310,0014,2513,157,6715,54
432Allar Padari & Aleksander Ostapenko99,0810,5015,5414,5916,1111,466,8513,5310,50
54Marko Tenn & Oleg Sirotin97,1216,3812,756,4714,5911,468,1010,9916,38
611Roger Liiv & Andres Kärp94,590,0912,0010,9913,1516,1112,7520,009,50
78Ines Piibeleht & Priit Haller92,7810,505,7515,8316,115,4116,649,0113,53
826Toomas Kork & Aimur Raudsepp92,6015,2415,8314,9213,908,544,172,0117,99
921Valev Parker & Enn Maalder91,3812,3318,194,1710,005,0817,5810,5013,53
1024Liidia Heinlo & Aavo Heinlo88,656,4712,754,4610,509,0113,9014,9216,64
1113Rein Kaarjas & Endel Küttis87,5116,8912,3315,836,108,5416,896,474,46
121Fred Lindepuu & Marko Kolk85,0716,117,2511,4610,0010,509,0117,123,62
1312Mart Ostra & Riho Niit84,5919,9116,115,083,899,507,2516,386,47
1420Jüri Aava & Tiit Jakobson84,555,759,509,0117,7915,5410,999,506,47
1518Avo Trommel & Uno Viigand84,5011,466,105,416,8511,9010,5013,9018,38
1629Mait Pari & Kalle Ojassalu80,1315,544,1711,463,3613,9013,902,8814,92
1725Susanna Laan & Mirjam Iher80,024,7610,5015,2412,3314,923,113,6215,54
1831Jaan Sutt & Lembit Kapp78,709,507,6714,5916,645,753,365,0816,11
199Heino Lapp & Ülo Müürissepp76,4017,993,8913,155,4111,467,2515,242,01
202Jaak Simm & Jüri Pakosta73,963,893,6216,119,507,2513,158,5411,90
2130Peeter Kallakas & Jüri Puidet72,764,4616,389,017,673,8910,0017,993,36
2217Jaan Tali & Tõnu Kibena72,068,543,8912,752,212,8812,0014,2515,54
235Aivar Kustavus & Raul Roslender70,848,5416,118,546,478,546,1011,465,08
2427Maksim Karpov & Tanel Kõivupuu69,919,5012,3310,993,896,109,508,109,50
257Hannes Tamme & Kalju Kesküla69,299,504,467,2517,124,766,1012,008,10
2619Rasmus Maide & Tiit Piibeleht68,9314,255,758,5417,993,622,4211,904,46
276Tõnno Vähk & Meelis Kuldkepp68,9211,4613,905,418,5415,2412,750,001,62
2822Ants Urb & Ants Teder68,557,677,254,762,8812,006,8516,6410,50
2928Kalev Kalma & Tõnis Pleksepp68,2210,5014,255,7511,464,4613,154,763,89
3010Jüri Talp & Peeter Ritson66,852,013,893,8912,0017,127,256,1014,59
3123Igor Triskin & Ivar Kalma66,3713,531,814,1711,9012,756,853,3612,00
3214Piret Aava & Vahur Kurig62,853,1118,736,852,0110,9910,005,755,41
333Margus Voolma & Annemari Mättik52,313,621,2712,008,108,1012,752,014,46
3434&0,000,000,000,000,000,000,000,000,00

(printed 10:15:40 13.08.2018 SwissPairsScorer4.2.7(c) JAS


Travellers    

Ranks     MatchScores

Session 1 Section A

ROUND 1

Board 1 Love All- Dealer N
  ♠842
AQ6
AT8
♣QJT2
 
♠AJT6
T84
QJ5
♣986
  ♠Q75
KJ9
763
♣A743
   13     
 8 HCP 10 
    9     

♠K93
7532
K942
♣K5
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 1 1 1 - 1
W 1 1 1 - 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1121NT-1N*S5 50-3,123,12Fred Lindepuu & Marko KolkJaak Simm & Jüri Pakosta
2342NT-2N*S5 100-4,524,52Margus Voolma & Annemari MättikMarko Tenn & Oleg Sirotin
3561NT=N*D690 1-1Aivar Kustavus & Raul RoslenderTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
4781NT=S*S1090 1-1Hannes Tamme & Kalju KeskülaInes Piibeleht & Priit Haller
59101NT+1N*C3120 2,06-2,06Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Talp & Peeter Ritson
611121NT-1N*C3 50-3,123,12Roger Liiv & Andres KärpMart Ostra & Riho Niit
713141NT+1N*C4120 2,06-2,06Rein Kaarjas & Endel KüttisPiret Aava & Vahur Kurig
815161NT+1N*D7120 2,06-2,06Andres Kornel & Enno LõivAndres Saul & Olavi Oja
917181NT=S*S1090 1-1Jaan Tali & Tõnu KibenaAvo Trommel & Uno Viigand
1019201NT-1N*S5 50-3,123,12Rasmus Maide & Tiit PiibelehtJüri Aava & Tiit Jakobson
1121221NT=N*C390 1-1Valev Parker & Enn MaalderAnts Urb & Ants Teder
1223241NTx-1E*D2100 1-1Igor Triskin & Ivar KalmaLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1325261NT+1N*C3120 2,06-2,06Susanna Laan & Mirjam IherToomas Kork & Aimur Raudsepp
1427281NT-1S*H4 50-3,123,12Maksim Karpov & Tanel KõivupuuKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1529301NT+2N*C3150 2,79-2,79Mait Pari & Kalle OjassaluPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1631321NT=S*S1090 1-1Jaan Sutt & Lembit KappAllar Padari & Aleksander Ostapenko
          
Board 2 NS Game- Dealer E
  ♠KJ6
QJ4
A92
♣KJ74
 
♠8754
K3
KJT8
♣T86
  ♠AT
97652
Q75
♣Q92
   15     
 7 HCP 8  
   10     

♠Q932
AT8
643
♣A53
  N ♠   ♣
N 2 2 - - 2
S 2 2 - - 2
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123NT+1NH5630 9,96-9,96Fred Lindepuu & Marko KolkJaak Simm & Jüri Pakosta
2343NT-1NH6 100-4,454,45Margus Voolma & Annemari MättikMarko Tenn & Oleg Sirotin
3562H-1E*D350 -11Aivar Kustavus & Raul RoslenderTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
4781NT+2SS8150 1,33-1,33Hannes Tamme & Kalju KeskülaInes Piibeleht & Priit Haller
59103NT=NH5600 9,56-9,56Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Talp & Peeter Ritson
611123NT-2NH7 200-6,846,84Roger Liiv & Andres KärpMart Ostra & Riho Niit
713143NT-1NH6 100-4,454,45Rein Kaarjas & Endel KüttisPiret Aava & Vahur Kurig
815163NT-1NH2 100-4,454,45Andres Kornel & Enno LõivAndres Saul & Olavi Oja
917182S+1SHK140 1,33-1,33Jaan Tali & Tõnu KibenaAvo Trommel & Uno Viigand
1019202NT=NH2120 0,8-0,8Rasmus Maide & Tiit PiibelehtJüri Aava & Tiit Jakobson
1121223NT+1NH7630 9,96-9,96Valev Parker & Enn MaalderAnts Urb & Ants Teder
1223243H-1N*H2 100-4,454,45Igor Triskin & Ivar KalmaLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1325263NT-1NH7 100-4,454,45Susanna Laan & Mirjam IherToomas Kork & Aimur Raudsepp
1427283NT-1NH7 100-4,454,45Maksim Karpov & Tanel KõivupuuKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1529301NT+1NH2120 0,8-0,8Mait Pari & Kalle OjassaluPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1631322NT=SS8120 0,8-0,8Jaan Sutt & Lembit KappAllar Padari & Aleksander Ostapenko
          
Board 3 EW Game- Dealer S
  ♠A9842
-
AJ6
♣J9732
 
♠K
QJ84
QT4
♣AKT54
  ♠QT7
AKT72
K53
♣Q6
   10     
15 HCP 14 
    1     

♠J653
9653
9872
♣8
  N ♠   ♣
N - 1 - - -
S - 1 - - -
E 4 - 5 1 3
W 4 - 5 1 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1124Sx-2NCQ 3003,52-3,52Fred Lindepuu & Marko KolkJaak Simm & Jüri Pakosta
2344H+1WDA 650-4,254,25Margus Voolma & Annemari MättikMarko Tenn & Oleg Sirotin
3564H+1ESJ 650-4,254,25Aivar Kustavus & Raul RoslenderTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
4784H+1WC2 650-4,254,25Hannes Tamme & Kalju KeskülaInes Piibeleht & Priit Haller
59104H-1EC8100 10,23-10,23Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Talp & Peeter Ritson
611124H+1EC8 650-4,254,25Roger Liiv & Andres KärpMart Ostra & Riho Niit
713144H+1WSA 650-4,254,25Rein Kaarjas & Endel KüttisPiret Aava & Vahur Kurig
815165H=WSA 650-4,254,25Andres Kornel & Enno LõivAndres Saul & Olavi Oja
917185H=WSA 650-4,254,25Jaan Tali & Tõnu KibenaAvo Trommel & Uno Viigand
1019204Sx-1NCQ 1007,24-7,24Rasmus Maide & Tiit PiibelehtJüri Aava & Tiit Jakobson
1121225H=EC8 650-4,254,25Valev Parker & Enn MaalderAnts Urb & Ants Teder
1223245C-1WSA100 10,23-10,23Igor Triskin & Ivar KalmaLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1325265H-1ES5100 10,23-10,23Susanna Laan & Mirjam IherToomas Kork & Aimur Raudsepp
1427285Sx-3SCK 500-0,80,8Maksim Karpov & Tanel KõivupuuKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1529304H=WSA 620-3,323,32Mait Pari & Kalle OjassaluPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1631324H=WC7 620-3,323,32Jaan Sutt & Lembit KappAllar Padari & Aleksander Ostapenko
          
Board 4 Game All- Dealer W
  ♠T87432
KQ
AQT
♣Q4
 
♠A9
A432
54
♣JT876
  ♠J6
JT75
J9876
♣K5
   13     
 9 HCP 6  
   12     

♠KQ5
986
K32
♣A932
  N ♠   ♣
N 3 4 - 1 1
S 3 3 - 1 -
E - - 1 - -
W - - 1 - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1124S=ND6620 1,33-1,33Fred Lindepuu & Marko KolkJaak Simm & Jüri Pakosta
2344S=ND8620 1,33-1,33Margus Voolma & Annemari MättikMarko Tenn & Oleg Sirotin
3564S=NCK620 1,33-1,33Aivar Kustavus & Raul RoslenderTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
4784S=NHJ620 1,33-1,33Hannes Tamme & Kalju KeskülaInes Piibeleht & Priit Haller
59104S=NH5620 1,33-1,33Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Talp & Peeter Ritson
611123S+1ND6170 -9,39,3Roger Liiv & Andres KärpMart Ostra & Riho Niit
713144S=NHJ620 1,33-1,33Rein Kaarjas & Endel KüttisPiret Aava & Vahur Kurig
815164S=NHJ620 1,33-1,33Andres Kornel & Enno LõivAndres Saul & Olavi Oja
917184S=NS6620 1,33-1,33Jaan Tali & Tõnu KibenaAvo Trommel & Uno Viigand
1019204S=NHJ620 1,33-1,33Rasmus Maide & Tiit PiibelehtJüri Aava & Tiit Jakobson
1121224S=NHJ620 1,33-1,33Valev Parker & Enn MaalderAnts Urb & Ants Teder
1223244S=NH10620 1,33-1,33Igor Triskin & Ivar KalmaLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1325263S+1NHJ170 -9,39,3Susanna Laan & Mirjam IherToomas Kork & Aimur Raudsepp
1427283NT=SCJ600 0,4-0,4Maksim Karpov & Tanel KõivupuuKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1529304S+1ND6650 2,26-2,26Mait Pari & Kalle OjassaluPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1631324S=NHJ620 1,33-1,33Jaan Sutt & Lembit KappAllar Padari & Aleksander Ostapenko
          
Board 5 NS Game- Dealer N
  ♠Q8
KQT8642
Q
♣Q63
 
♠T92
J95
T86
♣J954
  ♠AK54
7
A542
♣AT87
   11     
 2 HCP 15 
   12     

♠J763
A3
KJ973
♣K2
  N ♠   ♣
N 3 1 3 1 -
S 2 1 3 1 -
E - - - - 1
W - - - - 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1124H-1NSA 100-1,061,06Fred Lindepuu & Marko KolkJaak Simm & Jüri Pakosta
2343H-1NSK 100-1,061,06Margus Voolma & Annemari MättikMarko Tenn & Oleg Sirotin
3564H-1NSA 100-1,061,06Aivar Kustavus & Raul RoslenderTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
4784H-1NSK 100-1,061,06Hannes Tamme & Kalju KeskülaInes Piibeleht & Priit Haller
59104Hx-1NSA 200-3,983,98Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Talp & Peeter Ritson
611123NT-1SC4 100-1,061,06Roger Liiv & Andres KärpMart Ostra & Riho Niit
713144H=NSK620 11,82-11,82Rein Kaarjas & Endel KüttisPiret Aava & Vahur Kurig
815164H-1NSK 100-1,061,06Andres Kornel & Enno LõivAndres Saul & Olavi Oja
917184H-1NSK 100-1,061,06Jaan Tali & Tõnu KibenaAvo Trommel & Uno Viigand
1019204H-1NSA 100-1,061,06Rasmus Maide & Tiit PiibelehtJüri Aava & Tiit Jakobson
1121224Hx-1NSA 200-3,983,98Valev Parker & Enn MaalderAnts Urb & Ants Teder
1223244H-1NSA 100-1,061,06Igor Triskin & Ivar KalmaLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1325264Hx-1NSA 200-3,983,98Susanna Laan & Mirjam IherToomas Kork & Aimur Raudsepp
1427284S-4WDQ200 5,98-5,98Maksim Karpov & Tanel KõivupuuKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1529305C-3WHK150 4,78-4,78Mait Pari & Kalle OjassaluPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1631324H-1NSK 100-1,061,06Jaan Sutt & Lembit KappAllar Padari & Aleksander Ostapenko
          
Board 6 EW Game- Dealer E
  ♠Q875
-
K983
♣QT942
 
♠AJT9
AQ532
J2
♣K3
  ♠K642
T
Q65
♣A8765
    7     
15 HCP 9  
    9     

♠3
KJ98764
AT74
♣J
  N ♠   ♣
N - - 1 2 -
S - - 1 2 -
E 2 2 - - 2
W 2 2 - - 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1124S-1ECJ100 4,91-4,91Fred Lindepuu & Marko KolkJaak Simm & Jüri Pakosta
2343Hx-2SSA 300-3,653,65Margus Voolma & Annemari MättikMarko Tenn & Oleg Sirotin
3562Hx-1SS10 1000,6-0,6Aivar Kustavus & Raul RoslenderTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
4783H-2SDJ 1000,6-0,6Hannes Tamme & Kalju KeskülaInes Piibeleht & Priit Haller
59103S-1WC2100 4,91-4,91Heino Lapp & Ülo MüürisseppJüri Talp & Peeter Ritson
611125Dx-4SSA 800-11,0911,09Roger Liiv & Andres KärpMart Ostra & Riho Niit
713143Hx=SDJ530 12,09-12,09Rein Kaarjas & Endel KüttisPiret Aava & Vahur Kurig
815165Dx-5SSA 1100-13,8113,81Andres Kornel & Enno LõivAndres Saul & Olavi Oja
917184H-4SSA 200-1,591,59Jaan Tali & Tõnu KibenaAvo Trommel & Uno Viigand
1019204S-1ECJ100 4,91-4,91Rasmus Maide & Tiit PiibelehtJüri Aava & Tiit Jakobson
1121223Hx-1SCK 1000,6-0,6Valev Parker & Enn MaalderAnts Urb & Ants Teder
1223243H-2SDJ 1000,6-0,6Igor Triskin & Ivar KalmaLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1325264Hx-3SSA 500-7,247,24Susanna Laan & Mirjam IherToomas Kork & Aimur Raudsepp
1427284H-2SSA 1000,6-0,6Maksim Karpov & Tanel KõivupuuKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1529304S-2ECJ200 6,97-6,97Mait Pari & Kalle OjassaluPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1631322Hx-1SDJ 1000,6-0,6Jaan Sutt & Lembit KappAllar Padari & Aleksander Ostapenko
          

Session 1 Section A

ROUND 2

Board 7 Game All- Dealer S
  ♠6
QT
A942
♣AQJT43
 
♠JT52
AKJ9752
-
♣K2
  ♠AKQ9874
-
J863
♣76
   13     
12 HCP 10 
    5     

♠3
8643
KQT75
♣985
  N ♠   ♣
N - - - 3 2
S - - - 2 2
E - 5 5 - -
W - 6 6 - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11295S=EC5 6500,53-0,53Mart Ostra & Riho NiitHeino Lapp & Ülo Müürissepp
216135S+2EDQ 710-1,331,33Andres Saul & Olavi OjaRein Kaarjas & Endel Küttis
3415S=EC5 6500,53-0,53Marko Tenn & Oleg SirotinFred Lindepuu & Marko Kolk
429265S+2EDK 710-1,331,33Mait Pari & Kalle OjassaluToomas Kork & Aimur Raudsepp
519335S=EC5 6500,53-0,53Rasmus Maide & Tiit PiibelehtPihel Kuusk & Indrek Kuusk
623214S+1EC5 6500,53-0,53Igor Triskin & Ivar KalmaValev Parker & Enn Maalder
76186C=NSA1370 19,06-19,06Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
88284S+3EDK 710-1,331,33Ines Piibeleht & Priit HallerKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
93274S+1EC5 6500,53-0,53Allar Padari & Aleksander OstapenkoHannes Tamme & Kalju Kesküla
1027314S+3EDK 710-1,331,33Maksim Karpov & Tanel KõivupuuJaan Sutt & Lembit Kapp
115174H+3WS6 710-1,331,33Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Tali & Tõnu Kibena
1222245S=EC9 6500,53-0,53Ants Urb & Ants TederLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1320254S+3EDK 710-1,331,33Jüri Aava & Tiit JakobsonSusanna Laan & Mirjam Iher
143026S+1EDK 1460-13,4813,48Peeter Kallakas & Jüri PuidetJaak Simm & Jüri Pakosta
153144S+1EC5 6500,53-0,53Margus Voolma & Annemari MättikPiret Aava & Vahur Kurig
1615105S+2EDK 710-1,331,33Andres Kornel & Enno LõivJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 8 Love All- Dealer W
  ♠753
AT96532
AJ8
♣-
 
♠KT
KQ84
42
♣K9643
  ♠A862
J
KQ975
♣QJ8
    9     
11 HCP 13 
    7     

♠QJ94
7
T63
♣AT752
  N ♠   ♣
N - - 1 - -
S - - - - -
E 2 - - 1 3
W 2 - - 1 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11295C-2WHA100 6,04-6,04Mart Ostra & Riho NiitHeino Lapp & Ülo Müürissepp
216133NT=WH9 400-5,385,38Andres Saul & Olavi OjaRein Kaarjas & Endel Küttis
3413NT=WH5 400-5,385,38Marko Tenn & Oleg SirotinFred Lindepuu & Marko Kolk
429263Hx-2NDK 300-3,053,05Mait Pari & Kalle OjassaluToomas Kork & Aimur Raudsepp
519334Hx-3NDK 500-7,447,44Rasmus Maide & Tiit PiibelehtPihel Kuusk & Indrek Kuusk
623213NT=WH9 400-5,385,38Igor Triskin & Ivar KalmaValev Parker & Enn Maalder
76184Hx-2NDK 300-3,053,05Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
88283H-2NDK 1001,39-1,39Ines Piibeleht & Priit HallerKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
93273H-2NS2 1001,39-1,39Allar Padari & Aleksander OstapenkoHannes Tamme & Kalju Kesküla
1027313NTx-2WS3300 9,36-9,36Maksim Karpov & Tanel KõivupuuJaan Sutt & Lembit Kapp
115173D-2EH7100 6,04-6,04Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Tali & Tõnu Kibena
1222243NT-1WH650 4,78-4,78Ants Urb & Ants TederLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1320253NT=WH2 400-5,385,38Jüri Aava & Tiit JakobsonSusanna Laan & Mirjam Iher
143025C-1WHA50 4,78-4,78Peeter Kallakas & Jüri PuidetJaak Simm & Jüri Pakosta
153143NT+2WH6 460-6,646,64Margus Voolma & Annemari MättikPiret Aava & Vahur Kurig
1615103D-4EH7200 7,9-7,9Andres Kornel & Enno LõivJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 9 EW Game- Dealer N
  ♠A974
-
AKQJ9
♣8754
 
♠K82
K7432
T863
♣K
  ♠QT63
AQJ6
7
♣AQT2
   14     
 9 HCP 15 
    2     

♠J5
T985
542
♣J963
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 1 2 5 - -
W 1 2 5 - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11294H+1WDK 650-4,054,05Mart Ostra & Riho NiitHeino Lapp & Ülo Müürissepp
216135Dx-4NHA 800-7,377,37Andres Saul & Olavi OjaRein Kaarjas & Endel Küttis
3412Cx-1SS2 1007,17-7,17Marko Tenn & Oleg SirotinFred Lindepuu & Marko Kolk
429264H=WDK 620-3,193,19Mait Pari & Kalle OjassaluToomas Kork & Aimur Raudsepp
519334H+1WDK 650-4,054,05Rasmus Maide & Tiit PiibelehtPihel Kuusk & Indrek Kuusk
623214H=WDK 620-3,193,19Igor Triskin & Ivar KalmaValev Parker & Enn Maalder
76184H+1WDA 650-4,054,05Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
88284H+1WDK 650-4,054,05Ines Piibeleht & Priit HallerKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
93273H=WDK 1406,57-6,57Allar Padari & Aleksander OstapenkoHannes Tamme & Kalju Kesküla
1027314H=WDK 620-3,193,19Maksim Karpov & Tanel KõivupuuJaan Sutt & Lembit Kapp
115174H-1WDA100 9,83-9,83Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Tali & Tõnu Kibena
1222244H=ESJ 620-3,193,19Ants Urb & Ants TederLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1320254H=WDK 620-3,193,19Jüri Aava & Tiit JakobsonSusanna Laan & Mirjam Iher
143023NTx-2WDA500 14,01-14,01Peeter Kallakas & Jüri PuidetJaak Simm & Jüri Pakosta
153144H+1WDA 650-4,054,05Margus Voolma & Annemari MättikPiret Aava & Vahur Kurig
1615102H+2ESJ 1705,98-5,98Andres Kornel & Enno LõivJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 10 Game All- Dealer E
  ♠JT73
AKQT4
2
♣AJ4
 
♠Q92
86
K943
♣K975
  ♠864
975
JT76
♣QT8
   15     
 8 HCP 3  
   14     

♠AK5
J32
AQ85
♣632
  N ♠   ♣
N 4 4 4 1 2
S 4 4 4 1 2
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11293NT+2SH8660 5,45-5,45Mart Ostra & Riho NiitHeino Lapp & Ülo Müürissepp
216134H=NS6620 4,78-4,78Andres Saul & Olavi OjaRein Kaarjas & Endel Küttis
3414H=SH8620 4,78-4,78Marko Tenn & Oleg SirotinFred Lindepuu & Marko Kolk
429263H+1NDJ170 -4,254,25Mait Pari & Kalle OjassaluToomas Kork & Aimur Raudsepp
519334H=NDJ620 4,78-4,78Rasmus Maide & Tiit PiibelehtPihel Kuusk & Indrek Kuusk
623216H-2ND7 200-9,839,83Igor Triskin & Ivar KalmaValev Parker & Enn Maalder
76183NT+1SH8630 4,78-4,78Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
88284H=NS4620 4,78-4,78Ines Piibeleht & Priit HallerKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
93273NT=SC5600 4,12-4,12Allar Padari & Aleksander OstapenkoHannes Tamme & Kalju Kesküla
1027313H+1NDJ170 -4,254,25Maksim Karpov & Tanel KõivupuuJaan Sutt & Lembit Kapp
115174H=NDJ620 4,78-4,78Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Tali & Tõnu Kibena
1222246H-2ND10 200-9,839,83Ants Urb & Ants TederLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1320256H-2NDJ 200-9,839,83Jüri Aava & Tiit JakobsonSusanna Laan & Mirjam Iher
143024H=ND7620 4,78-4,78Peeter Kallakas & Jüri PuidetJaak Simm & Jüri Pakosta
153146H-2NDJ 200-9,839,83Margus Voolma & Annemari MättikPiret Aava & Vahur Kurig
1615104H=SC5620 4,78-4,78Andres Kornel & Enno LõivJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 11 Love All- Dealer S
  ♠8
T62
632
♣J98764
 
♠KQJ9653
4
KQJ9
♣T
  ♠A74
KQ98
T875
♣53
    1     
12 HCP 9  
   18     

♠T2
AJ753
A4
♣AKQ2
  N ♠   ♣
N - - 3 - 4
S - - 3 - 4
E - 4 - 3 -
W - 4 - 3 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11295Sx-1WC6100 7,9-7,9Mart Ostra & Riho NiitHeino Lapp & Ülo Müürissepp
216135C-1SSK 504,98-4,98Andres Saul & Olavi OjaRein Kaarjas & Endel Küttis
3415Cx-2NSA 300-0,660,66Marko Tenn & Oleg SirotinFred Lindepuu & Marko Kolk
429264S=WD6 420-3,253,25Mait Pari & Kalle OjassaluToomas Kork & Aimur Raudsepp
519335S=WH2 450-3,923,92Rasmus Maide & Tiit PiibelehtPihel Kuusk & Indrek Kuusk
623214Sx=WH2 590-6,776,77Igor Triskin & Ivar KalmaValev Parker & Enn Maalder
76185Cx-1SDK 1003,72-3,72Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
88285Hx-4SDK 800-10,3610,36Ines Piibeleht & Priit HallerKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
93273S+1WC6 1702,19-2,19Allar Padari & Aleksander OstapenkoHannes Tamme & Kalju Kesküla
1027315C-1SSK 504,98-4,98Maksim Karpov & Tanel KõivupuuJaan Sutt & Lembit Kapp
115174S=WC9 420-3,253,25Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Tali & Tõnu Kibena
1222243S+1WC9 1702,19-2,19Ants Urb & Ants TederLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1320255Sx-1EH2100 7,9-7,9Jüri Aava & Tiit JakobsonSusanna Laan & Mirjam Iher
143025Sx-1WH2100 7,9-7,9Peeter Kallakas & Jüri PuidetJaak Simm & Jüri Pakosta
153144Sx=WH2 590-6,776,77Margus Voolma & Annemari MättikPiret Aava & Vahur Kurig
1615104Sx=WS8 590-6,776,77Andres Kornel & Enno LõivJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 12 NS Game- Dealer W
  ♠Q
J86543
T8
♣JT64
 
♠AT963
Q2
KQ73
♣A8
  ♠KJ8
97
AJ9542
♣92
    4     
15 HCP 9  
   12     

♠7542
AKT
6
♣KQ753
  N ♠   ♣
N - - 4 - 4
S - - 4 - 4
E 1 5 - 5 -
W 1 5 - 5 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11294S+2WH4 480-0,270,27Mart Ostra & Riho NiitHeino Lapp & Ülo Müürissepp
216134S+2WD10 480-0,270,27Andres Saul & Olavi OjaRein Kaarjas & Endel Küttis
3414S+2WH6 480-0,270,27Marko Tenn & Oleg SirotinFred Lindepuu & Marko Kolk
429264S+2WCJ 480-0,270,27Mait Pari & Kalle OjassaluToomas Kork & Aimur Raudsepp
519334S+2WH4 480-0,270,27Rasmus Maide & Tiit PiibelehtPihel Kuusk & Indrek Kuusk
623214S+2WCJ 480-0,270,27Igor Triskin & Ivar KalmaValev Parker & Enn Maalder
76186S=WCJ 980-11,1611,16Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
88284S+2WCJ 480-0,270,27Ines Piibeleht & Priit HallerKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
93274S+2WH4 480-0,270,27Allar Padari & Aleksander OstapenkoHannes Tamme & Kalju Kesküla
1027314S+2WH4 480-0,270,27Maksim Karpov & Tanel KõivupuuJaan Sutt & Lembit Kapp
115174S+2WD10 480-0,270,27Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Tali & Tõnu Kibena
1222244S+2WH5 480-0,270,27Ants Urb & Ants TederLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
1320253NT-2WH4100 11,09-11,09Jüri Aava & Tiit JakobsonSusanna Laan & Mirjam Iher
143024S+3WCJ 510-1,331,33Peeter Kallakas & Jüri PuidetJaak Simm & Jüri Pakosta
153144S+3WD10 510-1,331,33Margus Voolma & Annemari MättikPiret Aava & Vahur Kurig
1615103S+3WCJ 2305,64-5,64Andres Kornel & Enno LõivJüri Talp & Peeter Ritson
          

Session 1 Section A

ROUND 3

Board 13 Game All- Dealer N
  ♠62
K986
AJ74
♣Q65
 
♠K
AQ52
QT62
♣9874
  ♠A9743
JT3
93
♣AKT
   10     
11 HCP 12 
    7     

♠QJT85
74
K85
♣J32
  N ♠   ♣
N - 1 - - -
S - 1 - - -
E 1 - 2 - 2
W 1 - 2 - 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
112261NT+1WH6 120-5,315,31Mart Ostra & Riho NiitToomas Kork & Aimur Raudsepp
221131NT=EH6 90-4,324,32Valev Parker & Enn MaalderRein Kaarjas & Endel Küttis
34331NT+1WH8 120-5,315,31Marko Tenn & Oleg SirotinPihel Kuusk & Indrek Kuusk
43263NT-2WH8200 3,19-3,19Allar Padari & Aleksander OstapenkoTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
516281NT-2WH8200 3,19-3,19Andres Saul & Olavi OjaKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
6513NT-1WH6100 0,46-0,46Aivar Kustavus & Raul RoslenderFred Lindepuu & Marko Kolk
79143NT-2WD4200 3,19-3,19Heino Lapp & Ülo MüürisseppPiret Aava & Vahur Kurig
827301NT=WH8 90-4,324,32Maksim Karpov & Tanel KõivupuuPeeter Kallakas & Jüri Puidet
919293NT-3WH6300 5,64-5,64Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
1024152NT-1WS6100 0,46-0,46Liidia Heinlo & Aavo HeinloAndres Kornel & Enno Lõiv
1118311NT=WH6 90-4,324,32Avo Trommel & Uno ViigandJaan Sutt & Lembit Kapp
128232S-2EH7200 3,19-3,19Ines Piibeleht & Priit HallerIgor Triskin & Ivar Kalma
1325223C-2EH7200 3,19-3,19Susanna Laan & Mirjam IherAnts Urb & Ants Teder
1420113NT-2WS6200 3,19-3,19Jüri Aava & Tiit JakobsonRoger Liiv & Andres Kärp
157171NT+1WH6 120-5,315,31Hannes Tamme & Kalju KeskülaJaan Tali & Tõnu Kibena
162103NT-2ESQ200 3,19-3,19Jaak Simm & Jüri PakostaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 14 Love All- Dealer E
  ♠9865
KJT6
5
♣9753
 
♠K2
AQ5
AT9432
♣A8
  ♠AQ743
982
K
♣JT64
    4     
17 HCP 10 
    9     

♠JT
743
QJ876
♣KQ2
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 2 3 2 3 3
W 3 4 3 3 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
112263NT=WHJ 400-4,254,25Mart Ostra & Riho NiitToomas Kork & Aimur Raudsepp
221133NT=WH6 400-4,254,25Valev Parker & Enn MaalderRein Kaarjas & Endel Küttis
34333S+2ESJ 2000,66-0,66Marko Tenn & Oleg SirotinPihel Kuusk & Indrek Kuusk
43263NT-1WS950 6,11-6,11Allar Padari & Aleksander OstapenkoTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
516283NT=WH10 400-4,254,25Andres Saul & Olavi OjaKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
6514S=EH3 420-4,914,91Aivar Kustavus & Raul RoslenderFred Lindepuu & Marko Kolk
79144S-1ESJ50 6,11-6,11Heino Lapp & Ülo MüürisseppPiret Aava & Vahur Kurig
827304S-1EH350 6,11-6,11Maksim Karpov & Tanel KõivupuuPeeter Kallakas & Jüri Puidet
919294S=ESJ 420-4,914,91Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
1024153NT=WC7 400-4,254,25Liidia Heinlo & Aavo HeinloAndres Kornel & Enno Lõiv
1118313NT+1WH10 430-4,914,91Avo Trommel & Uno ViigandJaan Sutt & Lembit Kapp
128233NT-2WC5100 7,57-7,57Ines Piibeleht & Priit HallerIgor Triskin & Ivar Kalma
1325223NT-2WH10100 7,57-7,57Susanna Laan & Mirjam IherAnts Urb & Ants Teder
1420113NT=WH10 400-4,254,25Jüri Aava & Tiit JakobsonRoger Liiv & Andres Kärp
157173NT=WC3 400-4,254,25Hannes Tamme & Kalju KeskülaJaan Tali & Tõnu Kibena
162103NT-1WC750 6,11-6,11Jaak Simm & Jüri PakostaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 15 NS Game- Dealer S
  ♠AJT95
A93
86
♣J42
 
♠2
KQJT864
KJ4
♣Q5
  ♠KQ7
52
AT3
♣AT763
   10     
12 HCP 13 
    5     

♠8643
7
Q9752
♣K98
  N ♠   ♣
N - 1 - - -
S - 1 - - -
E 4 - 4 2 3
W 4 - 4 2 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
112264H=WD8 4200,93-0,93Mart Ostra & Riho NiitToomas Kork & Aimur Raudsepp
221134H+2WD8 480-1,21,2Valev Parker & Enn MaalderRein Kaarjas & Endel Küttis
34334H+1WD8 450-0,130,13Marko Tenn & Oleg SirotinPihel Kuusk & Indrek Kuusk
43264H+1WSA 450-0,130,13Allar Padari & Aleksander OstapenkoTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
516283NT+2ES4 460-0,130,13Andres Saul & Olavi OjaKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
6514H+1WD6 450-0,130,13Aivar Kustavus & Raul RoslenderFred Lindepuu & Marko Kolk
79144H=WD8 4200,93-0,93Heino Lapp & Ülo MüürisseppPiret Aava & Vahur Kurig
827303NT+2ES4 460-0,130,13Maksim Karpov & Tanel KõivupuuPeeter Kallakas & Jüri Puidet
919294H+1WSA 450-0,130,13Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
1024154H+1WSA 450-0,130,13Liidia Heinlo & Aavo HeinloAndres Kornel & Enno Lõiv
1118314H=WD8 4200,93-0,93Avo Trommel & Uno ViigandJaan Sutt & Lembit Kapp
128234H+1WD8 450-0,130,13Ines Piibeleht & Priit HallerIgor Triskin & Ivar Kalma
1325224H+1WD8 450-0,130,13Susanna Laan & Mirjam IherAnts Urb & Ants Teder
1420114H+1WSA 450-0,130,13Jüri Aava & Tiit JakobsonRoger Liiv & Andres Kärp
157174H+1WD8 450-0,130,13Hannes Tamme & Kalju KeskülaJaan Tali & Tõnu Kibena
162104H+1WSA 450-0,130,13Jaak Simm & Jüri PakostaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 16 EW Game- Dealer W
  ♠8642
9
AKT87
♣642
 
♠AJ53
875
J4
♣Q753
  ♠97
KJT3
Q962
♣K98
    7     
 8 HCP 9  
   16     

♠KQT
AQ642
53
♣AJT
  N ♠   ♣
N 2 3 2 3 2
S 2 3 2 3 2
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
112261NT+1ND2120 2,59-2,59Mart Ostra & Riho NiitToomas Kork & Aimur Raudsepp
221133NT-3SH8 150-5,055,05Valev Parker & Enn MaalderRein Kaarjas & Endel Küttis
34333NT-2NC3 100-3,793,79Marko Tenn & Oleg SirotinPihel Kuusk & Indrek Kuusk
43261NT=SC390 1,66-1,66Allar Padari & Aleksander OstapenkoTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
516282S+2NS7170 3,92-3,92Andres Saul & Olavi OjaKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
6512NT=SS3120 2,59-2,59Aivar Kustavus & Raul RoslenderFred Lindepuu & Marko Kolk
79143NT-2SS5 100-3,793,79Heino Lapp & Ülo MüürisseppPiret Aava & Vahur Kurig
827303NT-1SS3 50-2,262,26Maksim Karpov & Tanel KõivupuuPeeter Kallakas & Jüri Puidet
919291NT=SC390 1,66-1,66Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
1024152H-2SDJ 100-3,793,79Liidia Heinlo & Aavo HeinloAndres Kornel & Enno Lõiv
1118313NT-1SC5 50-2,262,26Avo Trommel & Uno ViigandJaan Sutt & Lembit Kapp
128231NT+1SC3120 2,59-2,59Ines Piibeleht & Priit HallerIgor Triskin & Ivar Kalma
1325221NT=SS390 1,66-1,66Susanna Laan & Mirjam IherAnts Urb & Ants Teder
1420113NT-1SS3 50-2,262,26Jüri Aava & Tiit JakobsonRoger Liiv & Andres Kärp
157173NT-1SH8 50-2,262,26Hannes Tamme & Kalju KeskülaJaan Tali & Tõnu Kibena
162103NT=SS3400 8,77-8,77Jaak Simm & Jüri PakostaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 17 Love All- Dealer N
  ♠KQJ9
T8
K732
♣875
 
♠6542
A75
Q5
♣AKT6
  ♠8
K6432
864
♣Q943
    9     
13 HCP 5  
   13     

♠AT73
QJ9
AJT9
♣J2
  N ♠   ♣
N 1 2 - 3 -
S 1 2 - 3 -
E - - 3 - 3
W - - 3 - 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
112262S+1SCA140 0,93-0,93Mart Ostra & Riho NiitToomas Kork & Aimur Raudsepp
221132S=ND6110 -0,130,13Valev Parker & Enn MaalderRein Kaarjas & Endel Küttis
34333S=SS2140 0,93-0,93Marko Tenn & Oleg SirotinPihel Kuusk & Indrek Kuusk
43263S=NH2140 0,93-0,93Allar Padari & Aleksander OstapenkoTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
516282S+1NC4140 0,93-0,93Andres Saul & Olavi OjaKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
6512D+1SCK110 -0,130,13Aivar Kustavus & Raul RoslenderFred Lindepuu & Marko Kolk
79142S=NC4110 -0,130,13Heino Lapp & Ülo MüürisseppPiret Aava & Vahur Kurig
827302S+1NC3140 0,93-0,93Maksim Karpov & Tanel KõivupuuPeeter Kallakas & Jüri Puidet
919294S-2SS6 100-5,585,58Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
1024151NT+1SS6120 -0,070,07Liidia Heinlo & Aavo HeinloAndres Kornel & Enno Lõiv
1118311S+2ND8140 0,93-0,93Avo Trommel & Uno ViigandJaan Sutt & Lembit Kapp
128233S=NH2140 0,93-0,93Ines Piibeleht & Priit HallerIgor Triskin & Ivar Kalma
1325222S=SCA110 -0,130,13Susanna Laan & Mirjam IherAnts Urb & Ants Teder
1420113S=NC4140 0,93-0,93Jüri Aava & Tiit JakobsonRoger Liiv & Andres Kärp
157172S+1NC3140 0,93-0,93Hannes Tamme & Kalju KeskülaJaan Tali & Tõnu Kibena
162103C-1WSK50 -2,192,19Jaak Simm & Jüri PakostaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 18 NS Game- Dealer E
  ♠J874
JT8
976
♣K74
 
♠T5
KQ4
K854
♣Q652
  ♠KQ932
A72
32
♣AJ8
    5     
10 HCP 14 
   11     

♠A6
9653
AQJT
♣T93
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 3 4 2 2 4
W 3 4 3 2 4
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
112264S=EDA 420-6,916,91Mart Ostra & Riho NiitToomas Kork & Aimur Raudsepp
221131NT+2WHJ 15000Valev Parker & Enn MaalderRein Kaarjas & Endel Küttis
34332NT+1ED10 15000Marko Tenn & Oleg SirotinPihel Kuusk & Indrek Kuusk
43261S+3EC10 170-0,930,93Allar Padari & Aleksander OstapenkoTõnno Vähk & Meelis Kuldkepp
516283NT-2WHJ100 6,51-6,51Andres Saul & Olavi OjaKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
6511NT+3WHJ 180-11Aivar Kustavus & Raul RoslenderFred Lindepuu & Marko Kolk
79141NT+1WHJ 1200,8-0,8Heino Lapp & Ülo MüürisseppPiret Aava & Vahur Kurig
827301NT=WHJ 901,73-1,73Maksim Karpov & Tanel KõivupuuPeeter Kallakas & Jüri Puidet
919291NT+2WHJ 15000Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
1024152H-4SS10 400-6,386,38Liidia Heinlo & Aavo HeinloAndres Kornel & Enno Lõiv
1118312D-2SS10 200-1,531,53Avo Trommel & Uno ViigandJaan Sutt & Lembit Kapp
128231NT+1WS7 1200,8-0,8Ines Piibeleht & Priit HallerIgor Triskin & Ivar Kalma
1325221NT+1WHJ 1200,8-0,8Susanna Laan & Mirjam IherAnts Urb & Ants Teder
1420112NT=WHJ 1200,8-0,8Jüri Aava & Tiit JakobsonRoger Liiv & Andres Kärp
157173NT-1WS450 5,31-5,31Hannes Tamme & Kalju KeskülaJaan Tali & Tõnu Kibena
162102S+1EC3 14000Jaak Simm & Jüri PakostaJüri Talp & Peeter Ritson
          

Session 1 Section A

ROUND 4

Board 19 EW Game- Dealer S
  ♠A3
J4
AJ94
♣T9865
 
♠T62
K987
72
♣AQ74
  ♠J985
Q652
Q53
♣J3
   10     
 9 HCP 6  
   15     

♠KQ74
AT3
KT86
♣K2
  N ♠   ♣
N 3 3 2 5 4
S 3 3 2 5 4
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126133NT=SH7400 3,19-3,19Toomas Kork & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
212323NT-1SH8 50-7,37,3Mart Ostra & Riho NiitAllar Padari & Aleksander Ostapenko
333163NT=SH8400 3,19-3,19Pihel Kuusk & Indrek KuuskAndres Saul & Olavi Oja
4493NT=NH7400 3,19-3,19Marko Tenn & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
51213NT-1SH9 50-7,37,3Fred Lindepuu & Marko KolkValev Parker & Enn Maalder
61553NT=SH9400 3,19-3,19Andres Kornel & Enno LõivAivar Kustavus & Raul Roslender
72783NT=SH8400 3,19-3,19Maksim Karpov & Tanel KõivupuuInes Piibeleht & Priit Haller
831293NT+2NCJ460 4,85-4,85Jaan Sutt & Lembit KappMait Pari & Kalle Ojassalu
96283NT-2SS2 100-8,578,57Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1025303NT+1SH7430 3,85-3,85Susanna Laan & Mirjam IherPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1114193NT-1SH7 50-7,37,3Piret Aava & Vahur KurigRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1217203NT+1SC7430 3,85-3,85Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Aava & Tiit Jakobson
132423NT+1SH9430 3,85-3,85Liidia Heinlo & Aavo HeinloJaak Simm & Jüri Pakosta
1411183C+1NH2130 -3,453,45Roger Liiv & Andres KärpAvo Trommel & Uno Viigand
157222NT+2NS5180 -2,262,26Hannes Tamme & Kalju KeskülaAnts Urb & Ants Teder
162333NT+1SH7430 3,85-3,85Igor Triskin & Ivar KalmaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 20 Game All- Dealer W
  ♠KJ943
6
864
♣K972
 
♠A
K984
AJT9
♣AJT6
  ♠Q8762
AQJ3
Q73
♣Q
    7     
17 HCP 13 
    3     

♠T5
T752
K52
♣8543
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 5 4 7 6 4
W 5 4 7 6 4
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126134H+1ES10 6501,93-1,93Toomas Kork & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
212324H+1WD4 6501,93-1,93Mart Ostra & Riho NiitAllar Padari & Aleksander Ostapenko
333164H+2WH6 6801-1Pihel Kuusk & Indrek KuuskAndres Saul & Olavi Oja
4494H+2ED2 6801-1Marko Tenn & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
51214H=EH2 6202,86-2,86Fred Lindepuu & Marko KolkValev Parker & Enn Maalder
61553NT+3WH6 6900,86-0,86Andres Kornel & Enno LõivAivar Kustavus & Raul Roslender
72781Sx-4NCQ 1100-8,38,3Maksim Karpov & Tanel KõivupuuInes Piibeleht & Priit Haller
831294H+2WD8 6801-1Jaan Sutt & Lembit KappMait Pari & Kalle Ojassalu
96284H+3EC4 71000Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1025304H+2EH2 6801-1Susanna Laan & Mirjam IherPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1114196H=ED2 1430-12,4212,42Piret Aava & Vahur KurigRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1217204H+1EH2 6501,93-1,93Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Aava & Tiit Jakobson
132423NT+3WD6 6900,86-0,86Liidia Heinlo & Aavo HeinloJaak Simm & Jüri Pakosta
1411183NT=EH2 6003,45-3,45Roger Liiv & Andres KärpAvo Trommel & Uno Viigand
157224H+2EC3 6801-1Hannes Tamme & Kalju KeskülaAnts Urb & Ants Teder
162334H+1ES10 6501,93-1,93Igor Triskin & Ivar KalmaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 21 NS Game- Dealer N
  ♠Q976
64
Q3
♣KJ754
 
♠J3
9732
T54
♣A986
  ♠42
AKQ
J9872
♣QT3
    8     
 5 HCP 12 
   15     

♠AKT85
JT85
AK6
♣2
  N ♠   ♣
N 3 4 2 1 2
S 3 4 2 1 2
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126134S=NHA620 0,6-0,6Toomas Kork & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
212323S+1SS3170 -9,439,43Mart Ostra & Riho NiitAllar Padari & Aleksander Ostapenko
333164S=SD4620 0,6-0,6Pihel Kuusk & Indrek KuuskAndres Saul & Olavi Oja
4494S+1SD10650 1,59-1,59Marko Tenn & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
51214S+1SD4650 1,59-1,59Fred Lindepuu & Marko KolkValev Parker & Enn Maalder
61554S=NHA620 0,6-0,6Andres Kornel & Enno LõivAivar Kustavus & Raul Roslender
72784S+1SD4650 1,59-1,59Maksim Karpov & Tanel KõivupuuInes Piibeleht & Priit Haller
831294S+1SH7650 1,59-1,59Jaan Sutt & Lembit KappMait Pari & Kalle Ojassalu
96284S=NHA620 0,6-0,6Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1025304S+1SD4650 1,59-1,59Susanna Laan & Mirjam IherPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1114194S+1SD4650 1,59-1,59Piret Aava & Vahur KurigRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1217203S+2SH5200 -8,98,9Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Aava & Tiit Jakobson
132424S=NS2620 0,6-0,6Liidia Heinlo & Aavo HeinloJaak Simm & Jüri Pakosta
1411184S+1SD4650 1,59-1,59Roger Liiv & Andres KärpAvo Trommel & Uno Viigand
157224S+2SSJ680 2,59-2,59Hannes Tamme & Kalju KeskülaAnts Urb & Ants Teder
162334S+1SD4650 1,59-1,59Igor Triskin & Ivar KalmaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 22 EW Game- Dealer E
  ♠QT642
K5
JT
♣JT65
 
♠-
AQJ4
A9653
♣8743
  ♠95
T87632
7
♣AQ92
    7     
11 HCP 6  
   16     

♠AKJ873
9
KQ842
♣K
  N ♠   ♣
N 1 3 - 1 -
S 1 3 - 1 -
E - - 5 - 4
W - - 5 - 4
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126134S-1ND7 50-0,80,8Toomas Kork & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
212324S+1SC8450 9,5-9,5Mart Ostra & Riho NiitAllar Padari & Aleksander Ostapenko
333164S-1SHA 50-0,80,8Pihel Kuusk & Indrek KuuskAndres Saul & Olavi Oja
4494S+1NDA450 9,5-9,5Marko Tenn & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
51215S-2SDA 100-2,262,26Fred Lindepuu & Marko KolkValev Parker & Enn Maalder
61555S-2SC8 100-2,262,26Andres Kornel & Enno LõivAivar Kustavus & Raul Roslender
72785S-2ND7 100-2,262,26Maksim Karpov & Tanel KõivupuuInes Piibeleht & Priit Haller
831296Hx-1ESA200 4,85-4,85Jaan Sutt & Lembit KappMait Pari & Kalle Ojassalu
96286Sx-2NH2 300-6,576,57Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1025304S-1SHA 50-0,80,8Susanna Laan & Mirjam IherPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1114195Sx-2SHA 300-6,576,57Piret Aava & Vahur KurigRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1217205Sx-2SHA 300-6,576,57Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Aava & Tiit Jakobson
132424S-1SDA 50-0,80,8Liidia Heinlo & Aavo HeinloJaak Simm & Jüri Pakosta
1411186Hx-2ESA500 10,16-10,16Roger Liiv & Andres KärpAvo Trommel & Uno Viigand
157224S-1ND7 50-0,80,8Hannes Tamme & Kalju KeskülaAnts Urb & Ants Teder
162337S-3NCA 150-3,523,52Igor Triskin & Ivar KalmaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 23 Game All- Dealer S
  ♠K63
J952
T
♣Q8763
 
♠A95
A7
AJ73
♣JT94
  ♠QJT8
KQT3
862
♣A5
    6     
14 HCP 12 
    8     

♠742
864
KQ954
♣K2
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 4 4 4 3 3
W 4 4 4 3 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126133NT+1WC6 630-1,991,99Toomas Kork & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
212323NT+1WC6 630-1,991,99Mart Ostra & Riho NiitAllar Padari & Aleksander Ostapenko
333163NT=WC6 600-1,131,13Pihel Kuusk & Indrek KuuskAndres Saul & Olavi Oja
4493NT=WD10 600-1,131,13Marko Tenn & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
51213NT=WS6 600-1,131,13Fred Lindepuu & Marko KolkValev Parker & Enn Maalder
61553NT=ED5 600-1,131,13Andres Kornel & Enno LõivAivar Kustavus & Raul Roslender
72783NT+1WC3 630-1,991,99Maksim Karpov & Tanel KõivupuuInes Piibeleht & Priit Haller
831293NT=WC3 600-1,131,13Jaan Sutt & Lembit KappMait Pari & Kalle Ojassalu
96282Dx-2SCJ 5001,79-1,79Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1025303NT=WC6 600-1,131,13Susanna Laan & Mirjam IherPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1114192Dx-3SCJ 800-6,186,18Piret Aava & Vahur KurigRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1217203NT+1WC6 630-1,991,99Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Aava & Tiit Jakobson
132423NT=WC3 600-1,131,13Liidia Heinlo & Aavo HeinloJaak Simm & Jüri Pakosta
1411183NT=WC6 600-1,131,13Roger Liiv & Andres KärpAvo Trommel & Uno Viigand
157223NT-2WC6200 12,62-12,62Hannes Tamme & Kalju KeskülaAnts Urb & Ants Teder
162331NT+2WC6 1508,77-8,77Igor Triskin & Ivar KalmaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 24 Love All- Dealer W
  ♠J7
AJT54
J6
♣KQT4
 
♠T986432
-
T9743
♣J
  ♠AK5
Q983
A52
♣632
   12     
 1 HCP 13 
   14     

♠Q
K762
KQ8
♣A9875
  N ♠   ♣
N - - 4 - 4
S - - 4 - 4
E - 4 - 4 -
W - 4 - 4 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126134H=NSA420 6,51-6,51Toomas Kork & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
212324S=WCK 420-8,78,7Mart Ostra & Riho NiitAllar Padari & Aleksander Ostapenko
333165Hx-1NSK 100-3,393,39Pihel Kuusk & Indrek KuuskAndres Saul & Olavi Oja
4496H-2NDA 100-3,393,39Marko Tenn & Oleg SirotinHeino Lapp & Ülo Müürissepp
51214H=NSK420 6,51-6,51Fred Lindepuu & Marko KolkValev Parker & Enn Maalder
61555H=NSA450 7,04-7,04Andres Kornel & Enno LõivAivar Kustavus & Raul Roslender
72784S=WCK 420-8,78,7Maksim Karpov & Tanel KõivupuuInes Piibeleht & Priit Haller
831294H=NSK420 6,51-6,51Jaan Sutt & Lembit KappMait Pari & Kalle Ojassalu
96284Hx=NSK590 9,56-9,56Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
1025305Sx-1WHA100 0,4-0,4Susanna Laan & Mirjam IherPeeter Kallakas & Jüri Puidet
1114194H=SD3420 6,51-6,51Piret Aava & Vahur KurigRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1217204Sx=WCK 590-11,0911,09Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Aava & Tiit Jakobson
132425H-1NSA 50-2,192,19Liidia Heinlo & Aavo HeinloJaak Simm & Jüri Pakosta
1411185Hx-1NSK 100-3,393,39Roger Liiv & Andres KärpAvo Trommel & Uno Viigand
157224H=NSA420 6,51-6,51Hannes Tamme & Kalju KeskülaAnts Urb & Ants Teder
162334S=WCK 420-8,78,7Igor Triskin & Ivar KalmaMargus Voolma & Annemari Mättik
          

Session 1 Section A

ROUND 5

Board 25 EW Game- Dealer N
  ♠AK96
T32
KJT5
♣T2
 
♠QJ4
4
Q7
♣AK97643
  ♠T87
J85
A9643
♣QJ
   11     
12 HCP 8  
    9     

♠532
AKQ976
82
♣85
  N ♠   ♣
N - 2 4 - -
S - 2 4 - -
E - - - - 3
W - - - 1 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126323H+1SCK170 0,07-0,07Toomas Kork & Aimur RaudseppAllar Padari & Aleksander Ostapenko
21343H-1SCK 50-5,515,51Rein Kaarjas & Endel KüttisMarko Tenn & Oleg Sirotin
333314H=SCA420 5,84-5,84Pihel Kuusk & Indrek KuuskJaan Sutt & Lembit Kapp
41683H+1SCK170 0,07-0,07Andres Saul & Olavi OjaInes Piibeleht & Priit Haller
515194H=SCK420 5,84-5,84Andres Kornel & Enno LõivRasmus Maide & Tiit Piibeleht
61213H+1SCK170 0,07-0,07Mart Ostra & Riho NiitFred Lindepuu & Marko Kolk
721253H+1SCK170 0,07-0,07Valev Parker & Enn MaalderSusanna Laan & Mirjam Iher
820284C-1WH2100 -1,991,99Jüri Aava & Tiit JakobsonKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
9954H=SCA420 5,84-5,84Heino Lapp & Ülo MüürisseppAivar Kustavus & Raul Roslender
10674H=SCA420 5,84-5,84Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppHannes Tamme & Kalju Kesküla
1130113S-1EHA100 -1,991,99Peeter Kallakas & Jüri PuidetRoger Liiv & Andres Kärp
1227294H-1SCK 50-5,515,51Maksim Karpov & Tanel KõivupuuMait Pari & Kalle Ojassalu
1324143H+1SCK170 0,07-0,07Liidia Heinlo & Aavo HeinloPiret Aava & Vahur Kurig
142234C=WH10 130-6,976,97Jaak Simm & Jüri PakostaIgor Triskin & Ivar Kalma
151834H=SCA420 5,84-5,84Avo Trommel & Uno ViigandMargus Voolma & Annemari Mättik
1617103NT-3SCK 150-7,577,57Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 26 Game All- Dealer E
  ♠9876
72
872
♣6542
 
♠QJ54
JT9
AT93
♣KT
  ♠AT2
AKQ863
K64
♣3
    0     
11 HCP 16 
   13     

♠K3
54
QJ5
♣AQJ987
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 5 5 5 5 1
W 5 5 5 4 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126324H+1EH5 650-2,522,52Toomas Kork & Aimur RaudseppAllar Padari & Aleksander Ostapenko
21345H=ECA 650-2,522,52Rein Kaarjas & Endel KüttisMarko Tenn & Oleg Sirotin
333316H-1ECA100 11,22-11,22Pihel Kuusk & Indrek KuuskJaan Sutt & Lembit Kapp
41684H+1ECA 650-2,522,52Andres Saul & Olavi OjaInes Piibeleht & Priit Haller
515196H-1EH5100 11,22-11,22Andres Kornel & Enno LõivRasmus Maide & Tiit Piibeleht
61214H+1ECA 650-2,522,52Mart Ostra & Riho NiitFred Lindepuu & Marko Kolk
721256H-1ECA100 11,22-11,22Valev Parker & Enn MaalderSusanna Laan & Mirjam Iher
820284H+1ECA 650-2,522,52Jüri Aava & Tiit JakobsonKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
9954H+1EH5 650-2,522,52Heino Lapp & Ülo MüürisseppAivar Kustavus & Raul Roslender
10674H+2EH5 680-3,393,39Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppHannes Tamme & Kalju Kesküla
1130114H+1ECA 650-2,522,52Peeter Kallakas & Jüri PuidetRoger Liiv & Andres Kärp
1227294H+1WC4 650-2,522,52Maksim Karpov & Tanel KõivupuuMait Pari & Kalle Ojassalu
1324145H=EH5 650-2,522,52Liidia Heinlo & Aavo HeinloPiret Aava & Vahur Kurig
142234H+1ECA 650-2,522,52Jaak Simm & Jüri PakostaIgor Triskin & Ivar Kalma
151834H+1EDQ 650-2,522,52Avo Trommel & Uno ViigandMargus Voolma & Annemari Mättik
1617104H+1WC2 650-2,522,52Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 27 Love All- Dealer S
  ♠AQT
5
J943
♣QT863
 
♠63
J9842
QT8
♣AJ5
  ♠K8
76
AK76
♣K9742
    9     
 8 HCP 13 
   10     

♠J97542
AKQT3
52
♣-
  N ♠   ♣
N - 4 - - -
S - 4 - - -
E 1 - - 2 2
W 1 - - 1 2
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126324S=SH2420 4,25-4,25Toomas Kork & Aimur RaudseppAllar Padari & Aleksander Ostapenko
21344S=SS6420 4,25-4,25Rein Kaarjas & Endel KüttisMarko Tenn & Oleg Sirotin
333313S=SCA140 -2,522,52Pihel Kuusk & Indrek KuuskJaan Sutt & Lembit Kapp
41684S=SH2420 4,25-4,25Andres Saul & Olavi OjaInes Piibeleht & Priit Haller
515194S=SS3420 4,25-4,25Andres Kornel & Enno LõivRasmus Maide & Tiit Piibeleht
61214S-1SS6 50-6,646,64Mart Ostra & Riho NiitFred Lindepuu & Marko Kolk
721254S-1SS6 50-6,646,64Valev Parker & Enn MaalderSusanna Laan & Mirjam Iher
820284S=SD8420 4,25-4,25Jüri Aava & Tiit JakobsonKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
9954S=SS3420 4,25-4,25Heino Lapp & Ülo MüürisseppAivar Kustavus & Raul Roslender
10674S=SH2420 4,25-4,25Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppHannes Tamme & Kalju Kesküla
1130114S-1SD8 50-6,646,64Peeter Kallakas & Jüri PuidetRoger Liiv & Andres Kärp
1227294S=SS6420 4,25-4,25Maksim Karpov & Tanel KõivupuuMait Pari & Kalle Ojassalu
1324143S=NDK140 -2,522,52Liidia Heinlo & Aavo HeinloPiret Aava & Vahur Kurig
142234S-1NDA 50-6,646,64Jaak Simm & Jüri PakostaIgor Triskin & Ivar Kalma
151834S=SH8420 4,25-4,25Avo Trommel & Uno ViigandMargus Voolma & Annemari Mättik
1617104S-1SD8 50-6,646,64Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 28 NS Game- Dealer W
  ♠Q4
Q9842
K8765
♣A
 
♠J32
J5
QJ42
♣8742
  ♠96
A76
T93
♣KJT53
   11     
 5 HCP 8  
   16     

♠AKT875
KT3
A
♣Q96
  N ♠   ♣
N 5 6 6 4 1
S 5 6 6 4 1
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126324H+2NS9680 -0,530,53Toomas Kork & Aimur RaudseppAllar Padari & Aleksander Ostapenko
21345H+1ND10680 -0,530,53Rein Kaarjas & Endel KüttisMarko Tenn & Oleg Sirotin
333316H-1NS9 100-12,8812,88Pihel Kuusk & Indrek KuuskJaan Sutt & Lembit Kapp
41686H=NS91430 11,75-11,75Andres Saul & Olavi OjaInes Piibeleht & Priit Haller
515194H+2NCJ680 -0,530,53Andres Kornel & Enno LõivRasmus Maide & Tiit Piibeleht
61214H+2NS9680 -0,530,53Mart Ostra & Riho NiitFred Lindepuu & Marko Kolk
721256H-1NS9 100-12,8812,88Valev Parker & Enn MaalderSusanna Laan & Mirjam Iher
820286H=NS91430 11,75-11,75Jüri Aava & Tiit JakobsonKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
9954H+1NS7650 -1,261,26Heino Lapp & Ülo MüürisseppAivar Kustavus & Raul Roslender
10674H+1NS9650 -1,261,26Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppHannes Tamme & Kalju Kesküla
1130114H+1NCJ650 -1,261,26Peeter Kallakas & Jüri PuidetRoger Liiv & Andres Kärp
1227294H+1NS9650 -1,261,26Maksim Karpov & Tanel KõivupuuMait Pari & Kalle Ojassalu
1324144H+2ND10680 -0,530,53Liidia Heinlo & Aavo HeinloPiret Aava & Vahur Kurig
142236H=NC101430 11,75-11,75Jaak Simm & Jüri PakostaIgor Triskin & Ivar Kalma
151834H+1NS9650 -1,261,26Avo Trommel & Uno ViigandMargus Voolma & Annemari Mättik
1617104H+2NS5680 -0,530,53Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 29 Game All- Dealer N
  ♠Q762
A5
AQT63
♣43
 
♠-
KQJ86
8
♣KQ98765
  ♠AK943
T972
K42
♣A
   12     
11 HCP 14 
    3     

♠JT85
43
J975
♣JT2
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 2 1 5 - 5
W 2 1 5 - 5
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126324H+2WC4 680-0,460,46Toomas Kork & Aimur RaudseppAllar Padari & Aleksander Ostapenko
21344H+2WC4 680-0,460,46Rein Kaarjas & Endel KüttisMarko Tenn & Oleg Sirotin
333314H+1WHA 6500,6-0,6Pihel Kuusk & Indrek KuuskJaan Sutt & Lembit Kapp
41685H+1WHA 680-0,460,46Andres Saul & Olavi OjaInes Piibeleht & Priit Haller
515194H+2WC4 680-0,460,46Andres Kornel & Enno LõivRasmus Maide & Tiit Piibeleht
61214H+2WC4 680-0,460,46Mart Ostra & Riho NiitFred Lindepuu & Marko Kolk
721254H+2WC4 680-0,460,46Valev Parker & Enn MaalderSusanna Laan & Mirjam Iher
820284H+2WC4 680-0,460,46Jüri Aava & Tiit JakobsonKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
9954H+1EDJ 6500,6-0,6Heino Lapp & Ülo MüürisseppAivar Kustavus & Raul Roslender
10674H+2WC4 680-0,460,46Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppHannes Tamme & Kalju Kesküla
1130114H+1WC4 6500,6-0,6Peeter Kallakas & Jüri PuidetRoger Liiv & Andres Kärp
1227294H+2WC4 680-0,460,46Maksim Karpov & Tanel KõivupuuMait Pari & Kalle Ojassalu
1324144H+1ED7 6500,6-0,6Liidia Heinlo & Aavo HeinloPiret Aava & Vahur Kurig
142234H+1WDA 6500,6-0,6Jaak Simm & Jüri PakostaIgor Triskin & Ivar Kalma
151834H+2WC4 680-0,460,46Avo Trommel & Uno ViigandMargus Voolma & Annemari Mättik
1617105C+1WC4 6201,66-1,66Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Talp & Peeter Ritson
          
Board 30 Love All- Dealer E
  ♠A62
AT98
AJ8
♣Q73
 
♠943
K743
Q7
♣KT94
  ♠KT75
J
KT9532
♣J5
   15     
 8 HCP 8  
    9     

♠QJ8
Q652
64
♣A862
  N ♠   ♣
N 2 1 3 - 2
S 2 1 3 - 2
E - - - 1 -
W - - - 1 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126324H-2SS3 100-3,593,59Toomas Kork & Aimur RaudseppAllar Padari & Aleksander Ostapenko
21342S=N*HJ110 1,66-1,66Rein Kaarjas & Endel KüttisMarko Tenn & Oleg Sirotin
333313NT=NS5400 8,23-8,23Pihel Kuusk & Indrek KuuskJaan Sutt & Lembit Kapp
41684H-1NCJ 50-1,991,99Andres Saul & Olavi OjaInes Piibeleht & Priit Haller
515192D=ESJ 90-3,193,19Andres Kornel & Enno LõivRasmus Maide & Tiit Piibeleht
61213NT+1NHJ430 8,7-8,7Mart Ostra & Riho NiitFred Lindepuu & Marko Kolk
721253NT-2NS7 100-3,593,59Valev Parker & Enn MaalderSusanna Laan & Mirjam Iher
820283H=NHJ140 2,66-2,66Jüri Aava & Tiit JakobsonKalev Kalma & Tõnis Pleksepp
9951NT-2ND5 100-3,593,59Heino Lapp & Ülo MüürisseppAivar Kustavus & Raul Roslender
10673NT=SC4400 8,23-8,23Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppHannes Tamme & Kalju Kesküla
1130112S=W*C7 110-3,793,79Peeter Kallakas & Jüri PuidetRoger Liiv & Andres Kärp
1227293NT-2ND10 100-3,593,59Maksim Karpov & Tanel KõivupuuMait Pari & Kalle Ojassalu
1324142NT+1NS7150 2,66-2,66Liidia Heinlo & Aavo HeinloPiret Aava & Vahur Kurig
142233H-1ND9 50-1,991,99Jaak Simm & Jüri PakostaIgor Triskin & Ivar Kalma
151834H-1NS5 50-1,991,99Avo Trommel & Uno ViigandMargus Voolma & Annemari Mättik
1617103NT-3ND2 150-4,854,85Jaan Tali & Tõnu KibenaJüri Talp & Peeter Ritson
          

Session 1 Section A

ROUND 6

Board 31 NS Game- Dealer S
  ♠AJT2
85
K7
♣AT643
 
♠KQ965
T
Q3
♣Q9852
  ♠873
QJ942
9842
♣7
   12     
 9 HCP 3  
   16     

♠4
AK763
AJT65
♣KJ
  N ♠   ♣
N 6 2 4 6 5
S 6 3 4 6 5
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126153Sx-3WDK500 0,07-0,07Toomas Kork & Aimur RaudseppAndres Kornel & Enno Lõiv
232333NT-1NS3 100-9,369,36Allar Padari & Aleksander OstapenkoPihel Kuusk & Indrek Kuusk
31643NT+1NS3630 2,46-2,46Andres Saul & Olavi OjaMarko Tenn & Oleg Sirotin
413254Sx-7WH81700 14,94-14,94Rein Kaarjas & Endel KüttisSusanna Laan & Mirjam Iher
52013NT+2NS7660 3,25-3,25Jüri Aava & Tiit JakobsonFred Lindepuu & Marko Kolk
66126NT=NS81440 13,08-13,08Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppMart Ostra & Riho Niit
73185H-1SSK 100-9,369,36Jaan Sutt & Lembit KappInes Piibeleht & Priit Haller
81193NT+2NS8660 3,25-3,25Roger Liiv & Andres KärpHeino Lapp & Ülo Müürissepp
919216D-3SSK 300-12,0212,02Rasmus Maide & Tiit PiibelehtValev Parker & Enn Maalder
102954NT=NS8630 2,46-2,46Mait Pari & Kalle OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
1128233NT=NS7600 1,79-1,79Kalev Kalma & Tõnis PlekseppIgor Triskin & Ivar Kalma
122473NT+2NH4660 3,25-3,25Liidia Heinlo & Aavo HeinloHannes Tamme & Kalju Kesküla
1327183NT+1NS3630 2,46-2,46Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAvo Trommel & Uno Viigand
1414303NT-1ND2 100-9,369,36Piret Aava & Vahur KurigPeeter Kallakas & Jüri Puidet
152223NT+1NHQ630 2,46-2,46Jaak Simm & Jüri PakostaAnts Urb & Ants Teder
161036C-1SH10 100-9,369,36Jüri Talp & Peeter RitsonMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 32 EW Game- Dealer W
  ♠AT7
A765
976
♣AK5
 
♠96
843
KQT4
♣T963
  ♠KQJ843
J92
852
♣4
   15     
 5 HCP 7  
   13     

♠52
KQT
AJ3
♣QJ872
  N ♠   ♣
N 5 - 5 2 5
S 5 - 5 2 5
E - 1 - - -
W - 1 - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126156C-1SDK 50-10,6910,69Toomas Kork & Aimur RaudseppAndres Kornel & Enno Lõiv
232333NT+1NSK430 -0,130,13Allar Padari & Aleksander OstapenkoPihel Kuusk & Indrek Kuusk
31643NT+2NSQ460 0,93-0,93Andres Saul & Olavi OjaMarko Tenn & Oleg Sirotin
413254H=NC4420 -0,130,13Rein Kaarjas & Endel KüttisSusanna Laan & Mirjam Iher
52013NT+2NSK460 0,93-0,93Jüri Aava & Tiit JakobsonFred Lindepuu & Marko Kolk
66124NT+1NSK460 0,93-0,93Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppMart Ostra & Riho Niit
73183NT+2NSK460 0,93-0,93Jaan Sutt & Lembit KappInes Piibeleht & Priit Haller
81193NT+2NSK460 0,93-0,93Roger Liiv & Andres KärpHeino Lapp & Ülo Müürissepp
919213NT+2NSK460 0,93-0,93Rasmus Maide & Tiit PiibelehtValev Parker & Enn Maalder
102953NT+2NSK460 0,93-0,93Mait Pari & Kalle OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
1128233NT+2NSK460 0,93-0,93Kalev Kalma & Tõnis PlekseppIgor Triskin & Ivar Kalma
122473NT+3NSK490 1,93-1,93Liidia Heinlo & Aavo HeinloHannes Tamme & Kalju Kesküla
1327183NT+2NSK460 0,93-0,93Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAvo Trommel & Uno Viigand
1414304H=NSK420 -0,130,13Piret Aava & Vahur KurigPeeter Kallakas & Jüri Puidet
152223NT+1NSK430 -0,130,13Jaak Simm & Jüri PakostaAnts Urb & Ants Teder
161034H+1NC4450 0,93-0,93Jüri Talp & Peeter RitsonMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 33 Love All- Dealer N
  ♠A53
74
AQ84
♣Q986
 
♠JT42
Q5
KJT7
♣AK7
  ♠KQ
KJT8
953
♣T532
   12     
14 HCP 9  
    5     

♠9876
A9632
62
♣J4
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 2 - 1 2 -
W 2 1 1 2 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126151NT+2E*S9 150-1,591,59Toomas Kork & Aimur RaudseppAndres Kornel & Enno Lõiv
232332S-3NSK 150-1,591,59Allar Padari & Aleksander OstapenkoPihel Kuusk & Indrek Kuusk
31641NT+1W*C8 120-0,60,6Andres Saul & Olavi OjaMarko Tenn & Oleg Sirotin
413251NT-2N*SK 1000,33-0,33Rein Kaarjas & Endel KüttisSusanna Laan & Mirjam Iher
52011NT-2N*SK 1000,33-0,33Jüri Aava & Tiit JakobsonFred Lindepuu & Marko Kolk
66122S-1NC3 501,86-1,86Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppMart Ostra & Riho Niit
73181NT+1E*H3 120-0,60,6Jaan Sutt & Lembit KappInes Piibeleht & Priit Haller
81192NT+1E*S9 150-1,591,59Roger Liiv & Andres KärpHeino Lapp & Ülo Müürissepp
919212Hx-1SS4 1000,33-0,33Rasmus Maide & Tiit PiibelehtValev Parker & Enn Maalder
102952H-2SCA 1000,33-0,33Mait Pari & Kalle OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
1128231NT+2E*S9 150-1,591,59Kalev Kalma & Tõnis PlekseppIgor Triskin & Ivar Kalma
122472H-1SCK 501,86-1,86Liidia Heinlo & Aavo HeinloHannes Tamme & Kalju Kesküla
1327182H-2SD10 1000,33-0,33Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAvo Trommel & Uno Viigand
1414301NT+1E*S9 120-0,60,6Piret Aava & Vahur KurigPeeter Kallakas & Jüri Puidet
152222NT+1W*H7 150-1,591,59Jaak Simm & Jüri PakostaAnts Urb & Ants Teder
161033NT-1W*D450 4,38-4,38Jüri Talp & Peeter RitsonMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 34 NS Game- Dealer E
  ♠KT
T92
AK94
♣8654
 
♠AQ92
KQJ4
QJ
♣JT7
  ♠876543
75
T2
♣KQ3
   10     
16 HCP 5  
    9     

♠J
A863
87653
♣A92
  N ♠   ♣
N 2 - 1 3 1
S 2 - 1 3 1
E - 2 - - -
W - 2 - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126153S=WDA 140-4,124,12Toomas Kork & Aimur RaudseppAndres Kornel & Enno Lõiv
232334S-2WH10100 2,46-2,46Allar Padari & Aleksander OstapenkoPihel Kuusk & Indrek Kuusk
31643S-2WDK100 2,46-2,46Andres Saul & Olavi OjaMarko Tenn & Oleg Sirotin
413253S-1EH350 0,73-0,73Rein Kaarjas & Endel KüttisSusanna Laan & Mirjam Iher
52014S-2ED3100 2,46-2,46Jüri Aava & Tiit JakobsonFred Lindepuu & Marko Kolk
66123S-1WDK50 0,73-0,73Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppMart Ostra & Riho Niit
73184S-2WDA100 2,46-2,46Jaan Sutt & Lembit KappInes Piibeleht & Priit Haller
81194S-2ED8100 2,46-2,46Roger Liiv & Andres KärpHeino Lapp & Ülo Müürissepp
919212S=WDK 110-3,053,05Rasmus Maide & Tiit PiibelehtValev Parker & Enn Maalder
102954S-2ED8100 2,46-2,46Mait Pari & Kalle OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
1128232S=WDK 110-3,053,05Kalev Kalma & Tõnis PlekseppIgor Triskin & Ivar Kalma
122472S=ED8 110-3,053,05Liidia Heinlo & Aavo HeinloHannes Tamme & Kalju Kesküla
1327184S-2ED6100 2,46-2,46Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAvo Trommel & Uno Viigand
1414303S-1WH250 0,73-0,73Piret Aava & Vahur KurigPeeter Kallakas & Jüri Puidet
152222S=ESJ 110-3,053,05Jaak Simm & Jüri PakostaAnts Urb & Ants Teder
161032S=WDK 110-3,053,05Jüri Talp & Peeter RitsonMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 35 EW Game- Dealer S
  ♠T8654
AQT97
K3
♣A
 
♠A732
64
QJ92
♣KQT
  ♠Q9
2
AT854
♣98532
   13     
12 HCP 6  
    9     

♠KJ
KJ853
76
♣J764
  N ♠   ♣
N - 3 4 - -
S - 3 4 - -
E - - - 3 3
W - - - 3 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126153H+1NSQ170 -5,715,71Toomas Kork & Aimur RaudseppAndres Kornel & Enno Lõiv
232334H=SDQ420 0,73-0,73Allar Padari & Aleksander OstapenkoPihel Kuusk & Indrek Kuusk
31644H=SCK420 0,73-0,73Andres Saul & Olavi OjaMarko Tenn & Oleg Sirotin
413254H=SCK420 0,73-0,73Rein Kaarjas & Endel KüttisSusanna Laan & Mirjam Iher
52015D-2WCA200 -5,515,51Jüri Aava & Tiit JakobsonFred Lindepuu & Marko Kolk
66124H=SCK420 0,73-0,73Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppMart Ostra & Riho Niit
73184H=NDA420 0,73-0,73Jaan Sutt & Lembit KappInes Piibeleht & Priit Haller
81194H=SH6420 0,73-0,73Roger Liiv & Andres KärpHeino Lapp & Ülo Müürissepp
919214H=SDQ420 0,73-0,73Rasmus Maide & Tiit PiibelehtValev Parker & Enn Maalder
102954H=NH4420 0,73-0,73Mait Pari & Kalle OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
1128234H=SCK420 0,73-0,73Kalev Kalma & Tõnis PlekseppIgor Triskin & Ivar Kalma
122474H+1SDQ450 1,73-1,73Liidia Heinlo & Aavo HeinloHannes Tamme & Kalju Kesküla
1327184H=SH6420 0,73-0,73Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAvo Trommel & Uno Viigand
1414304H=SH6420 0,73-0,73Piret Aava & Vahur KurigPeeter Kallakas & Jüri Puidet
152224H=SCK420 0,73-0,73Jaak Simm & Jüri PakostaAnts Urb & Ants Teder
161034H=NDA420 0,73-0,73Jüri Talp & Peeter RitsonMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 36 Game All- Dealer W
  ♠8762
2
KQT94
♣Q65
 
♠-
A8654
A873
♣9843
  ♠JT953
JT97
-
♣AKJT
    7     
 8 HCP 10 
   15 &nbnbsp;   

♠AKQ4
KQ3
J652
♣72
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - 1 -
E - - 5 - 5
W - - 5 - 5
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126154H-1WDK100 6,64-6,64Toomas Kork & Aimur RaudseppAndres Kornel & Enno Lõiv
232334Dx-1NCK 2000,66-0,66Allar Padari & Aleksander OstapenkoPihel Kuusk & Indrek Kuusk
31644S-3N*CA 300-1,661,66Andres Saul & Olavi OjaMarko Tenn & Oleg Sirotin
413253C+1ESA 1302,13-2,13Rein Kaarjas & Endel KüttisSusanna Laan & Mirjam Iher
52013NT-2SH5 2000,66-0,66Jüri Aava & Tiit JakobsonFred Lindepuu & Marko Kolk
66124Hx+1WDK 990-11,6211,62Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppMart Ostra & Riho Niit
73184Hx+1WDK 990-11,6211,62Jaan Sutt & Lembit KappInes Piibeleht & Priit Haller
81193H+2WDK 2000,66-0,66Roger Liiv & Andres KärpHeino Lapp & Ülo Müürissepp
919214Hx=WH2 790-9,239,23Rasmus Maide & Tiit PiibelehtValev Parker & Enn Maalder
102952H+1WDK 1402,06-2,06Mait Pari & Kalle OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
1128232NT+1SH5150 7,77-7,77Kalev Kalma & Tõnis PlekseppIgor Triskin & Ivar Kalma
122474D-1NCA 1002,86-2,86Liidia Heinlo & Aavo HeinloHannes Tamme & Kalju Kesküla
1327184H+1WDK 650-7,57,5Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAvo Trommel & Uno Viigand
1414301S-2E*HK200 8,77-8,77Piret Aava & Vahur KurigPeeter Kallakas & Jüri Puidet
152222S-2E*D6200 8,77-8,77Jaak Simm & Jüri PakostaAnts Urb & Ants Teder
161032H+3WS2 2000,66-0,66Jüri Talp & Peeter RitsonMargus Voolma & Annemari Mättik
          

Session 1 Section A

ROUND 7

Board 37 NS Game- Dealer N
  ♠A54
T943
A7
♣T962
 
♠KQ8
Q752
K963
♣43
  ♠J73
AJ6
JT5
♣AJ75
    8     
10 HCP 12 
   10     

♠T962
K8
Q842
♣KQ8
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 2 1 2 2 1
W 2 1 2 2 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
115331NT+1ED2 120-1,21,2Andres Kornel & Enno LõivPihel Kuusk & Indrek Kuusk
21332PASSN Pass 2,06-2,06Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Aleksander Ostapenko
316261NT+1ED5 120-1,21,2Andres Saul & Olavi OjaToomas Kork & Aimur Raudsepp
4841NT+2WH4 150-2,132,13Ines Piibeleht & Priit HallerMarko Tenn & Oleg Sirotin
520211NT+1ES6 120-1,21,2Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
66111NT+1WS4 120-1,21,2Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppRoger Liiv & Andres Kärp
7129PASSN Pass 2,06-2,06Fred Lindepuu & Marko KolkMait Pari & Kalle Ojassalu
812251NT+1ED2 120-1,21,2Mart Ostra & Riho NiitSusanna Laan & Mirjam Iher
92892NT-1ES250 3,92-3,92Kalev Kalma & Tõnis PlekseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1031242NT=ES9 120-1,21,2Jaan Sutt & Lembit KappLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
11521NT=ES2 90-0,270,27Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Simm & Jüri Pakosta
1219271NT+1ES2 120-1,21,2Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Tanel Kõivupuu
1318101S=WC6 80-0,130,13Avo Trommel & Uno ViigandJüri Talp & Peeter Ritson
1414172H=WDA 110-1,061,06Piret Aava & Vahur KurigJaan Tali & Tõnu Kibena
153032NT-2ES6100 5,11-5,11Peeter Kallakas & Jüri PuidetMargus Voolma & Annemari Mättik
1623221NT+1WH10 120-1,21,2Igor Triskin & Ivar KalmaAnts Urb & Ants Teder
          
Board 38 EW Game- Dealer E
  ♠KQT86
KJ76
83
♣AJ
 
♠A9432
AQ92
KT
♣K3
  ♠J7
4
AQJ
♣QT87654
   14     
16 HCP 10 
    0     

♠5
T853
976542
♣92
  N ♠   ♣
N - - 1 - -
S - - 1 - -
E 4 2 - - 5
W 4 2 - - 5
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
115333NT+1ES5 630-0,60,6Andres Kornel & Enno LõivPihel Kuusk & Indrek Kuusk
213323NT+2ED2 660-1,461,46Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Aleksander Ostapenko
316263NT+1WSQ 630-0,60,6Andres Saul & Olavi OjaToomas Kork & Aimur Raudsepp
4843NT+2WSK 660-1,461,46Ines Piibeleht & Priit HallerMarko Tenn & Oleg Sirotin
520213NT+1WSK 630-0,60,6Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
66113NTx+3WH6 1350-12,8212,82Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppRoger Liiv & Andres Kärp
71293NT+2WSK 660-1,461,46Fred Lindepuu & Marko KolkMait Pari & Kalle Ojassalu
812253NT+2WSK 660-1,461,46Mart Ostra & Riho NiitSusanna Laan & Mirjam Iher
92893NT+2WSK 660-1,461,46Kalev Kalma & Tõnis PlekseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1031243NT+3WH6 690-2,262,26Jaan Sutt & Lembit KappLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
11523C+2ES5 1507,9-7,9Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Simm & Jüri Pakosta
1219276Cx-3WSK800 15,14-15,14Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Tanel Kõivupuu
1318104Sx-3E*D8800 15,14-15,14Avo Trommel & Uno ViigandJüri Talp & Peeter Ritson
1414174Sx-4N*H4 800-4,854,85Piret Aava & Vahur KurigJaan Tali & Tõnu Kibena
153033NT+2WSK 660-1,461,46Peeter Kallakas & Jüri PuidetMargus Voolma & Annemari Mättik
1623223NTx+1WSK 950-7,77,7Igor Triskin & Ivar KalmaAnts Urb & Ants Teder
          
Board 39 Game All- Dealer S
  ♠J4
A98
J9
♣JT8653
 
♠9653
7
A86542
♣A9
  ♠AK72
QJT4
Q73
♣Q7
    7     
 8 HCP 14 
   11     

♠QT8
K6532
KT
♣K42
  N ♠   ♣
N - - 1 - 2
S - - 1 - 2
E - 3 - 4 -
W - 3 - 3 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
115333NT=EC2 600-8,048,04Andres Kornel & Enno LõivPihel Kuusk & Indrek Kuusk
213322S+2WHA 1701,66-1,66Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Aleksander Ostapenko
316263D=WCJ 1103,25-3,25Andres Saul & Olavi OjaToomas Kork & Aimur Raudsepp
4842S+1WCJ 1402,32-2,32Ines Piibeleht & Priit HallerMarko Tenn & Oleg Sirotin
520212H-2SS6 2000,66-0,66Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
66113Hx-2SDA 500-5,985,98Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppRoger Liiv & Andres Kärp
71293C-1NHQ 1003,32-3,32Fred Lindepuu & Marko KolkMait Pari & Kalle Ojassalu
812253NT-4EH3400 12,09-12,09Mart Ostra & Riho NiitSusanna Laan & Mirjam Iher
92893NT+1EH3 630-8,778,77Kalev Kalma & Tõnis PlekseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1031243S+1EC2 1701,66-1,66Jaan Sutt & Lembit KappLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
11523D=WHA 1103,25-3,25Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Simm & Jüri Pakosta
1219273Hx-2SS5 500-5,985,98Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Tanel Kõivupuu
1318103D+1EH2 1302,59-2,59Avo Trommel & Uno ViigandJüri Talp & Peeter Ritson
1414172D+1WCJ 1103,25-3,25Piret Aava & Vahur KurigJaan Tali & Tõnu Kibena
153033H-2SCA 2000,66-0,66Peeter Kallakas & Jüri PuidetMargus Voolma & Annemari Mättik
1623223Hx-2SDA 500-5,985,98Igor Triskin & Ivar KalmaAnts Urb & Ants Teder
          
Board 40 Love All- Dealer W
  ♠AKT42
AQ9732
J
♣6
 
♠Q976
J
T864
♣K852
  ♠85
T86
KQ9753
♣94
   14     
 6 HCP 5  
   15     

♠J3
K54
A2
♣AQJT73
  N ♠   ♣
N 6 6 7 - 6
S 6 6 7 - 6
E - - - 1 -
W - - - 1 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
115337H=NDK1510 12,75-12,75Andres Kornel & Enno LõivPihel Kuusk & Indrek Kuusk
213324H+2NDK480 -5,385,38Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Aleksander Ostapenko
316266H=NDK980 4,12-4,12Andres Saul & Olavi OjaToomas Kork & Aimur Raudsepp
4846H=NDK980 4,12-4,12Ines Piibeleht & Priit HallerMarko Tenn & Oleg Sirotin
520216H+1NDK1010 4,78-4,78Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
66117H-1NDK 50-11,6911,69Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppRoger Liiv & Andres Kärp
71296H=NDK980 4,12-4,12Fred Lindepuu & Marko KolkMait Pari & Kalle Ojassalu
812256H=NDK980 4,12-4,12Mart Ostra & Riho NiitSusanna Laan & Mirjam Iher
92896H=NDK980 4,12-4,12Kalev Kalma & Tõnis PlekseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1031244H+3NDQ510 -4,654,65Jaan Sutt & Lembit KappLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
11526H=NDK980 4,12-4,12Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Simm & Jüri Pakosta
1219277H-1NDK 50-11,6911,69Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Tanel Kõivupuu
1318104H+2NC4480 -5,385,38Avo Trommel & Uno ViigandJüri Talp & Peeter Ritson
1414176H=NDK980 4,12-4,12Piret Aava & Vahur KurigJaan Tali & Tõnu Kibena
153036H=NS8980 4,12-4,12Peeter Kallakas & Jüri PuidetMargus Voolma & Annemari Mättik
1623227H-1NDK 50-11,6911,69Igor Triskin & Ivar KalmaAnts Urb & Ants Teder
          
Board 41 EW Game- Dealer N
  ♠K92
J965
AQ4
♣T54
 
♠A8
AK2
97653
♣A98
  ♠QJ7543
3
JT8
♣KQ6
   10     
15 HCP 9  
    6     

♠T6
QT874
K2
♣J732
  N ♠   ♣
N - - 1 - -
S - - 1 - -
E 3 3 - 3 1
W 3 3 - 3 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
115334S-1EDK100 7,64-7,64Andres Kornel & Enno LõivPihel Kuusk & Indrek Kuusk
213323NT+1WH6 630-5,715,71Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Aleksander Ostapenko
316264S-1EH4100 7,64-7,64Andres Saul & Olavi OjaToomas Kork & Aimur Raudsepp
4843NT+1WH6 630-5,715,71Ines Piibeleht & Priit HallerMarko Tenn & Oleg Sirotin
520214S=EH4 620-5,645,64Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
66113NT+1WH5 630-5,715,71Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppRoger Liiv & Andres Kärp
71294H-4E*S10400 11,69-11,69Fred Lindepuu & Marko KolkMait Pari & Kalle Ojassalu
812252S+2EH4 1703,25-3,25Mart Ostra & Riho NiitSusanna Laan & Mirjam Iher
92894S=EH4 620-5,645,64Kalev Kalma & Tõnis PlekseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1031244S=EH8 620-5,645,64Jaan Sutt & Lembit KappLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
11523NT+1WH5 630-5,715,71Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Simm & Jüri Pakosta
1219274S-1EDK100 7,64-7,64Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Tanel Kõivupuu
1318104Hx-3S*CA 500-3,253,25Avo Trommel & Uno ViigandJüri Talp & Peeter Ritson
1414173NT+1WH6 630-5,715,71Piret Aava & Vahur KurigJaan Tali & Tõnu Kibena
153032S+2EH7 1703,25-3,25Peeter Kallakas & Jüri PuidetMargus Voolma & Annemari Mättik
1623224S-1EDK100 7,64-7,64Igor Triskin & Ivar KalmaAnts Urb & Ants Teder
          
Board 42 Game All- Dealer E
  ♠QJT842
J98
T5
♣J9
 
♠K96
73
743
♣QT863
  ♠A53
Q5
AKJ96
♣K52
    5     
 5 HCP 17 
   13     

♠7
AKT642
Q82
♣A74
  N ♠   ♣
N 1 2 3 - -
S 1 2 3 - -
E - - - 3 3
W - - - 3 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
115332C+1EHK 110-5,245,24Andres Kornel & Enno LõivPihel Kuusk & Indrek Kuusk
213322H+2NDK170 1,35-1,35Rein Kaarjas & Endel KüttisAllar Padari & Aleksander Ostapenko
316263Hx=NDA730 10,77-10,77Andres Saul & Olavi OjaToomas Kork & Aimur Raudsepp
4843H=SH7140 0,57-0,57Ines Piibeleht & Priit HallerMarko Tenn & Oleg Sirotin
520213H+1SD3170 1,35-1,35Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
66113D+1EHA 130-6,026,02Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppRoger Liiv & Andres Kärp
71292H+1SD4140 0,57-0,57Fred Lindepuu & Marko KolkMait Pari & Kalle Ojassalu
812252H+1SC3140 0,57-0,57Mart Ostra & Riho NiitSusanna Laan & Mirjam Iher
92893D=ES7 110-5,245,24Kalev Kalma & Tõnis PlekseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1031243D-1EHA100 -0,430,43Jaan Sutt & Lembit KappLiidia Heinlo & Aavo Heinlo
11523C+1EHA 130-6,026,02Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Simm & Jüri Pakosta
1219272H+1NDK140 0,57-0,57Rasmus Maide & Tiit PiibelehtMaksim Karpov & Tanel Kõivupuu
131810 N 50/50 00Avo Trommel & Uno ViigandJüri Talp & Peeter Ritson
1414173C=WH8 110-5,245,24Piret Aava & Vahur KurigJaan Tali & Tõnu Kibena
153034Hx=SD3790 11,9-11,9Peeter Kallakas & Jüri PuidetMargus Voolma & Annemari Mättik
1623223H=SD7140 0,57-0,57Igor Triskin & Ivar KalmaAnts Urb & Ants Teder
          

Session 1 Section A

ROUND 8

Board 43 Love All- Dealer S
  ♠76
Q43
AQJ94
♣A74
 
♠542
JT976
852
♣Q5
  ♠QJ83
82
3
♣KJ8632
   13     
 3 HCP 7  
   17     

♠AKT9
AK5
KT76
♣T9
  N ♠   ♣
N 6 5 4 6 2
S 6 5 4 6 2
E - - - - -
W - - - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
116153NT+4SHJ520 0,07-0,07Andres Saul & Olavi OjaAndres Kornel & Enno Lõiv
232113NT+4SHJ520 0,07-0,07Allar Padari & Aleksander OstapenkoRoger Liiv & Andres Kärp
333136D=NH8920 8,77-8,77Pihel Kuusk & Indrek KuuskRein Kaarjas & Endel Küttis
4143NT+3SHJ490 -0,860,86Fred Lindepuu & Marko KolkMarko Tenn & Oleg Sirotin
58123NT+4SHJ520 0,07-0,07Ines Piibeleht & Priit HallerMart Ostra & Riho Niit
620213NT+3SHJ490 -0,860,86Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
72693NT+3SHJ490 -0,860,86Toomas Kork & Aimur RaudseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
824303NT+4NS8520 0,07-0,07Liidia Heinlo & Aavo HeinloPeeter Kallakas & Jüri Puidet
96187D-1NH8 50-10,8210,82Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
105293NT+2SHJ460 -1,591,59Aivar Kustavus & Raul RoslenderMait Pari & Kalle Ojassalu
1125196D=NH8920 8,77-8,77Susanna Laan & Mirjam IherRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1228313NT+3SHJ490 -0,860,86Kalev Kalma & Tõnis PlekseppJaan Sutt & Lembit Kapp
13277D-1NS3 50-10,8210,82Jaak Simm & Jüri PakostaHannes Tamme & Kalju Kesküla
1427226D=NSQ920 8,77-8,77Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAnts Urb & Ants Teder
1514103NT+4SHJ520 0,07-0,07Piret Aava & Vahur KurigJüri Talp & Peeter Ritson
161733NT+4SHJ520 0,07-0,07Jaan Tali & Tõnu KibenaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 44 NS Game- Dealer W
  ♠A73
T952
JT2
♣KT7
 
♠J2
A8
Q974
♣QJ983
  ♠6
Q73
AK8653
♣A65
    8     
10 HCP 13 
    9     

♠KQT9854
KJ64
-
♣42
  N ♠   ♣
N - 4 2 - -
S - 4 2 - -
E - - - 4 4
W - - - 4 3
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
116155Dx-1ESK100 1,53-1,53Andres Saul & Olavi OjaAndres Kornel & Enno Lõiv
232114S=SCQ620 9,5-9,5Allar Padari & Aleksander OstapenkoRoger Liiv & Andres Kärp
333134D+1ESK 150-3,393,39Pihel Kuusk & Indrek KuuskRein Kaarjas & Endel Küttis
4144D+1ESK 150-3,393,39Fred Lindepuu & Marko KolkMarko Tenn & Oleg Sirotin
58124S=SHA620 9,5-9,5Ines Piibeleht & Priit HallerMart Ostra & Riho Niit
620215C=WSA 400-7,977,97Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
72693S+1SHA170 2,72-2,72Toomas Kork & Aimur RaudseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
824305Cx-2WSA300 4,91-4,91Liidia Heinlo & Aavo HeinloPeeter Kallakas & Jüri Puidet
96185D=ESK 400-7,977,97Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
105295D=ESK 400-7,977,97Aivar Kustavus & Raul RoslenderMait Pari & Kalle Ojassalu
1125194Sx=SHA790 11,75-11,75Susanna Laan & Mirjam IherRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1228316H-4SD4 400-7,977,97Kalev Kalma & Tõnis PlekseppJaan Sutt & Lembit Kapp
13275Sx-1SHA 200-4,454,45Jaak Simm & Jüri PakostaHannes Tamme & Kalju Kesküla
1427225S-1SHA 100-2,192,19Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAnts Urb & Ants Teder
1514105Sx-1SHA 200-4,454,45Piret Aava & Vahur KurigJüri Talp & Peeter Ritson
161734S+1SHA650 9,83-9,83Jaan Tali & Tõnu KibenaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 45 Game All- Dealer N
  ♠3
KJT9
T54
♣KJT96
 
♠AQ75
A843
A6
♣742
  ♠KJ9
Q62
QJ93
♣A83
    8     
14 HCP 13 
    5     

♠T8642
75
K872
♣Q5
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 3 3 3 3 1
W 3 3 3 3 1
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
116153NT+1ES2 630-4,524,52Andres Saul & Olavi OjaAndres Kornel & Enno Lõiv
232113NT=ES2 600-3,793,79Allar Padari & Aleksander OstapenkoRoger Liiv & Andres Kärp
333134S-1WS3100 8,9-8,9Pihel Kuusk & Indrek KuuskRein Kaarjas & Endel Küttis
4143NT=ES8 600-3,793,79Fred Lindepuu & Marko KolkMarko Tenn & Oleg Sirotin
58123NT=ES2 600-3,793,79Ines Piibeleht & Priit HallerMart Ostra & Riho Niit
620213NT-3ES2300 11,89-11,89Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
72694H-1WS3100 8,9-8,9Toomas Kork & Aimur RaudseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
824303S+1WD5 1705,25-5,25Liidia Heinlo & Aavo HeinloPeeter Kallakas & Jüri Puidet
96183NT=ES8 600-3,793,79Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
105293NT=ECQ 600-3,793,79Aivar Kustavus & Raul RoslenderMait Pari & Kalle Ojassalu
1125193NT=ED2 600-3,793,79Susanna Laan & Mirjam IherRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1228313NT+1ES4 630-4,524,52Kalev Kalma & Tõnis PlekseppJaan Sutt & Lembit Kapp
13273NT-1WCJ100 8,9-8,9Jaak Simm & Jüri PakostaHannes Tamme & Kalju Kesküla
1427223NT+1WH10 630-4,524,52Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAnts Urb & Ants Teder
1514103NT=WCJ 600-3,793,79Piret Aava & Vahur KurigJüri Talp & Peeter Ritson
161733NT=ES4 600-3,793,79Jaan Tali & Tõnu KibenaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 46 Love All- Dealer E
  ♠QJT85
64
Q83
♣K32
 
♠963
QJ85
AKJ2
♣AJ
  ♠72
AKT97
T76
♣T54
    8     
16 HCP 7  
    9     

♠AK4
32
954
♣Q9876
  N ♠   ♣
N - 2 - - 2
S - 2 - - 2
E 2 - 3 3 -
W 2 - 3 3 -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
116152H=WSQ 110-0,860,86Andres Saul & Olavi OjaAndres Kornel & Enno Lõiv
232112H+1WSQ 140-1,931,93Allar Padari & Aleksander OstapenkoRoger Liiv & Andres Kärp
333133S-1NHA 500,73-0,73Pihel Kuusk & Indrek KuuskRein Kaarjas & Endel Küttis
4142H+1WSQ 140-1,931,93Fred Lindepuu & Marko KolkMarko Tenn & Oleg Sirotin
58122H+1WSQ 140-1,931,93Ines Piibeleht & Priit HallerMart Ostra & Riho Niit
620212H+2WSQ 170-2,862,86Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
72694H-1WSA50 3,39-3,39Toomas Kork & Aimur RaudseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
824304Sx-2NHA 300-5,785,78Liidia Heinlo & Aavo HeinloPeeter Kallakas & Jüri Puidet
96184H-1ESK50 3,39-3,39Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
105294H-1WSQ50 3,39-3,39Aivar Kustavus & Raul RoslenderMait Pari & Kalle Ojassalu
1125194H-1WSQ50 3,39-3,39Susanna Laan & Mirjam IherRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1228313H=EC6 140-1,931,93Kalev Kalma & Tõnis PlekseppJaan Sutt & Lembit Kapp
13274H-1ESA50 3,39-3,39Jaak Simm & Jüri PakostaHannes Tamme & Kalju Kesküla
1427222H+1ESA 140-1,931,93Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAnts Urb & Ants Teder
1514103H=EC6 140-1,931,93Piret Aava & Vahur KurigJüri Talp & Peeter Ritson
161734H-1ESA50 3,39-3,39Jaan Tali & Tõnu KibenaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 47 NS Game- Dealer S
  ♠AKJT73
T2
64
♣Q74
 
♠2
J
JT8532
♣AJT65
  ♠Q5
AQ874
AK9
♣K98
   10     
 7 HCP 18 
    5     

♠9864
K9653
Q7
♣32
  N ♠   ♣
N - 1 - - -
S - 1 - - -
E 1 - 2 6 6
W 1 - 2 6 6
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
116153D+2WSK 1503,32-3,32Andres Saul & Olavi OjaAndres Kornel & Enno Lõiv
232113NT+4ES6 520-5,785,78Allar Padari & Aleksander OstapenkoRoger Liiv & Andres Kärp
333135C=ES6 400-2,922,92Pihel Kuusk & Indrek KuuskRein Kaarjas & Endel Küttis
4145C=WSK 400-2,922,92Fred Lindepuu & Marko KolkMarko Tenn & Oleg Sirotin
58123Sx-1NDA 2001,99-1,99Ines Piibeleht & Priit HallerMart Ostra & Riho Niit
620215C+1EH3 420-3,653,65Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
72694H-2ES9100 8,5-8,5Toomas Kork & Aimur RaudseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
824303H-2ES9100 8,5-8,5Liidia Heinlo & Aavo HeinloPeeter Kallakas & Jüri Puidet
96185D+1WSA 420-3,653,65Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
105293Sx-1NS5 2001,99-1,99Aivar Kustavus & Raul RoslenderMait Pari & Kalle Ojassalu
1125195Cx+1WSA 650-8,438,43Susanna Laan & Mirjam IherRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1228315D=WSK 400-2,922,92Kalev Kalma & Tõnis PlekseppJaan Sutt & Lembit Kapp
13275D=WSA 400-2,922,92Jaak Simm & Jüri PakostaHannes Tamme & Kalju Kesküla
1427223D+2WSK 1503,32-3,32Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAnts Urb & Ants Teder
1514105D=WS5 400-2,922,92Piret Aava & Vahur KurigJüri Talp & Peeter Ritson
161733NT-2WSA100 8,5-8,5Jaan Tali & Tõnu KibenaMargus Voolma & Annemari Mättik
          
Board 48 EW Game- Dealer W
  ♠KQT
QJT43
865
♣83
 
♠A63
K65
Q97
♣AK72
  ♠J87542
A72
T42
♣9
    8     
16 HCP 5  
   11     

♠9
98
AKJ3
♣QJT654
  N ♠   ♣
N - - - - 1
S - - 1 - 1
E - 3 - - -
W - 3 - - -
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
116153S=WC8 140-4,254,25Andres Saul & Olavi OjaAndres Kornel & Enno Lõiv
232113C+1SD7130 2,92-2,92Allar Padari & Aleksander OstapenkoRoger Liiv & Andres Kärp
333134S-1WC8100 1,86-1,86Pihel Kuusk & Indrek KuuskRein Kaarjas & Endel Küttis
4143S=WC8 140-4,254,25Fred Lindepuu & Marko KolkMarko Tenn & Oleg Sirotin
58124S-1WC8100 1,86-1,86Ines Piibeleht & Priit HallerMart Ostra & Riho Niit
620213S=WHQ 140-4,254,25Jüri Aava & Tiit JakobsonValev Parker & Enn Maalder
72694S-1EDA100 1,86-1,86Toomas Kork & Aimur RaudseppHeino Lapp & Ülo Müürissepp
824304S-2EH9200 4,52-4,52Liidia Heinlo & Aavo HeinloPeeter Kallakas & Jüri Puidet
96184Cx-1SD7 100-3,193,19Tõnno Vähk & Meelis KuldkeppAvo Trommel & Uno Viigand
105293S=WHQ 140-4,254,25Aivar Kustavus & Raul RoslenderMait Pari & Kalle Ojassalu
1125194S-1EDK100 1,86-1,86Susanna Laan & Mirjam IherRasmus Maide & Tiit Piibeleht
1228314S-1EDK100 1,86-1,86Kalev Kalma & Tõnis PlekseppJaan Sutt & Lembit Kapp
13273Cx=SSA470 10,09-10,09Jaak Simm & Jüri PakostaHannes Tamme & Kalju Kesküla
1427223S=EDK 140-4,254,25Maksim Karpov & Tanel KõivupuuAnts Urb & Ants Teder
1514104S-1EDK100 1,86-1,86Piret Aava & Vahur KurigJüri Talp & Peeter Ritson
161733S=WC8 140-4,254,25Jaan Tali & Tõnu KibenaMargus Voolma & Annemari Mättik
          

1 kommentaar: