SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

neljapäev, 23. august 2018

STARTUP

Ranks

JOGEVA BK STARTUP 23.08.2018

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

6 Table 27 Board Howell Movement Director: Ü.Riisalu Received 162 of 162 scores.

RankPairNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
11Lauri Naber & Mirjam Iher27175,0027064,81
22Jan Vilgats & Arnold Kivik27162,0027060,00
37Ingrid Laurikainen & Oleg Sirotin27157,0027058,15
410Jasper Jõgi & Karl-oskar Järvela27149,0027055,19
54Sulev Märss & Mart Jäger27147,0027054,44
69Kalle Ojassalu & Lembit Kapp27139,0027051,48
75Enn Päll & Jaan Sutt27138,0027051,11
83Eduard Rumvolt & Mati Loide27127,0027047,04
96Hillar Sibul & Ats Päll27124,0027045,93
1011Ülis Riisalu & Hendrik Kont27110,0027040,74
118Mati Tali & Raivo Sikk27109,0027040,37
1212Elen Riiman & Andrias Adamson2783,0027030,74

(printed 21:50:37 23.08.2018 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3113D=SS5110 100Eduard Rumvolt & Mati LoideÜlis Riisalu & Hendrik Kont
521NT=NSK90 82Enn Päll & Jaan SuttJan Vilgats & Arnold Kivik
6103NT-1SC4 5037Hillar Sibul & Ats PällJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
843NT-1SCQ 5037Mati Tali & Raivo SikkSulev Märss & Mart Jäger
971S-1ECK50 64Kalle Ojassalu & Lembit KappIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
1212H-2NSK 100010Elen Riiman & Andrias AdamsonLauri Naber & Mirjam Iher
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3113NTx-4ES9800 100Eduard Rumvolt & Mati LoideÜlis Riisalu & Hendrik Kont
524Sx-1NHA 200010Enn Päll & Jaan SuttJan Vilgats & Arnold Kivik
6104S-1NHA 10028Hillar Sibul & Ats PällJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
842NT-2ES9100 55Mati Tali & Raivo SikkSulev Märss & Mart Jäger
974D-3WSK150 82Kalle Ojassalu & Lembit KappIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
1213C-2ES6100 55Elen Riiman & Andrias AdamsonLauri Naber & Mirjam Iher
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3111NT=SH690 28Eduard Rumvolt & Mati LoideÜlis Riisalu & Hendrik Kont
524S=NCK420 73Enn Päll & Jaan SuttJan Vilgats & Arnold Kivik
6104S+1NCJ450 100Hillar Sibul & Ats PällJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
843NT-2SHJ 100010Mati Tali & Raivo SikkSulev Märss & Mart Jäger
974S=NHQ420 73Kalle Ojassalu & Lembit KappIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
1212Hx-1WC4200 46Elen Riiman & Andrias AdamsonLauri Naber & Mirjam Iher
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
186NT-2EH4200 100Lauri Naber & Mirjam IherMati Tali & Raivo Sikk
633NT+1EC3 63082Hillar Sibul & Ats PällEduard Rumvolt & Mati Loide
7105S=WC4 65064Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
953NT+2WC4 66046Kalle Ojassalu & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
1143NT+4EC3 720010Ülis Riisalu & Hendrik KontSulev Märss & Mart Jäger
1224S+2WH3 68028Elen Riiman & Andrias AdamsonJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
182S=EH6 11055Lauri Naber & Mirjam IherMati Tali & Raivo Sikk
631S-1EC350 100Hillar Sibul & Ats PällEduard Rumvolt & Mati Loide
7102NT=WD7 12028Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
951S=EC3 8082Kalle Ojassalu & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
1141S+1EC3 11055Ülis Riisalu & Hendrik KontSulev Märss & Mart Jäger
1222C+4EH5 170010Elen Riiman & Andrias AdamsonJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
182S+2SH10170 100Lauri Naber & Mirjam IherMati Tali & Raivo Sikk
631H=NH480 46Hillar Sibul & Ats PällEduard Rumvolt & Mati Loide
7103S-1NC7 5028Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
953S=SDQ140 82Kalle Ojassalu & Lembit KappEnn Päll & Jaan Sutt
1142H=NC10110 64Ülis Riisalu & Hendrik KontSulev Märss & Mart Jäger
1223NT-4SH10 200010Elen Riiman & Andrias AdamsonJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161NT-2ND4 20019Lauri Naber & Mirjam IherHillar Sibul & Ats Päll
293S-1ND10 10055Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Lembit Kapp
743D-1WDJ100 100Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinSulev Märss & Mart Jäger
1081NT=ND490 82Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaMati Tali & Raivo Sikk
1153S-1ND5 10055Ülis Riisalu & Hendrik KontEnn Päll & Jaan Sutt
1231NT-2ND2 20019Elen Riiman & Andrias AdamsonEduard Rumvolt & Mati Loide
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT+4WD6 52046Lauri Naber & Mirjam IherHillar Sibul & Ats Päll
295C+2EDK 44064Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Lembit Kapp
746C+1EDK 94019Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinSulev Märss & Mart Jäger
1087C-2ES5100 100Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaMati Tali & Raivo Sikk
1156C+1EDK 94019Ülis Riisalu & Hendrik KontEnn Päll & Jaan Sutt
1235C=ES3 40082Elen Riiman & Andrias AdamsonEduard Rumvolt & Mati Loide
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-2EDQ200 91Lauri Naber & Mirjam IherHillar Sibul & Ats Päll
293NT-1EDQ100 55Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Lembit Kapp
743NT-2WSJ200 91Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinSulev Märss & Mart Jäger
1085NT-1WD3100 55Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaMati Tali & Raivo Sikk
1153NT=EDJ 60019Ülis Riisalu & Hendrik KontEnn Päll & Jaan Sutt
1233NT=ES2 60019Elen Riiman & Andrias AdamsonEduard Rumvolt & Mati Loide
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H-2ED9200 82Jan Vilgats & Arnold KivikIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
313NT+2WD4 660010Eduard Rumvolt & Mati LoideLauri Naber & Mirjam Iher
853NT+1WDA 63046Mati Tali & Raivo SikkEnn Päll & Jaan Sutt
1094H+1ED9 65028Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1163Sx=SHA730 100Ülis Riisalu & Hendrik KontHillar Sibul & Ats Päll
1243C+2ES9 15064Elen Riiman & Andrias AdamsonSulev Märss & Mart Jäger
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT+3WS2 49028Jan Vilgats & Arnold KivikIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
313NT+4ES5 520010Eduard Rumvolt & Mati LoideLauri Naber & Mirjam Iher
855D=ECJ 40091Mati Tali & Raivo SikkEnn Päll & Jaan Sutt
1095D=EC4 40091Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1163NT+1WH2 43046Ülis Riisalu & Hendrik KontHillar Sibul & Ats Päll
1245D+1ES4 42064Elen Riiman & Andrias AdamsonSulev Märss & Mart Jäger
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271NT-2WS9100 64Jan Vilgats & Arnold KivikIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
311NT-2WS2100 64Eduard Rumvolt & Mati LoideLauri Naber & Mirjam Iher
852H-1NDJ 10028Mati Tali & Raivo SikkEnn Päll & Jaan Sutt
1091NT-2WSJ100 64Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1161D-3WSJ150 100Ülis Riisalu & Hendrik KontHillar Sibul & Ats Päll
1241NT+1WH2 120010Elen Riiman & Andrias AdamsonSulev Märss & Mart Jäger
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1107D=NC42140 100Lauri Naber & Mirjam IherJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
383NT+3SC9690 19Eduard Rumvolt & Mati LoideMati Tali & Raivo Sikk
423NT+3SCJ690 19Sulev Märss & Mart JägerJan Vilgats & Arnold Kivik
7116NT+1NS61470 82Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Hendrik Kont
966D+1NC71390 64Kalle Ojassalu & Lembit KappHillar Sibul & Ats Päll
1254S+3SD8710 46Elen Riiman & Andrias AdamsonEnn Päll & Jaan Sutt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1104S+1ECQ 450100Lauri Naber & Mirjam IherJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
383NT+3WH2 49028Eduard Rumvolt & Mati LoideMati Tali & Raivo Sikk
424S+2ECQ 48073Sulev Märss & Mart JägerJan Vilgats & Arnold Kivik
7114S+2ECQ 48073Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Hendrik Kont
963NT+3WH2 49028Kalle Ojassalu & Lembit KappHillar Sibul & Ats Päll
1253NT+3EC5 49028Elen Riiman & Andrias AdamsonEnn Päll & Jaan Sutt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1104D+1SCA150 28Lauri Naber & Mirjam IherJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
385D=SCA600 73Eduard Rumvolt & Mati LoideMati Tali & Raivo Sikk
425D=SCK600 73Sulev Märss & Mart JägerJan Vilgats & Arnold Kivik
7115D=SCA600 73Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Hendrik Kont
965D=SCA600 73Kalle Ojassalu & Lembit KappHillar Sibul & Ats Päll
1255C=WDK 400010Elen Riiman & Andrias AdamsonEnn Päll & Jaan Sutt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173D=WDK 11055Lauri Naber & Mirjam IherIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
2104H-3NC3 15028Jan Vilgats & Arnold KivikJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
491NT-1WC4100 100Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Lembit Kapp
533D=WCA 11055Enn Päll & Jaan SuttEduard Rumvolt & Mati Loide
8111Dx+2WC4 540010Mati Tali & Raivo SikkÜlis Riisalu & Hendrik Kont
1261NT=WCA 9082Elen Riiman & Andrias AdamsonHillar Sibul & Ats Päll
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
171NT+1NS7120 46Lauri Naber & Mirjam IherIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
2103NT-1NS7 5019Jan Vilgats & Arnold KivikJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
492D+3NCJ150 91Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Lembit Kapp
531D+4NSQ150 91Enn Päll & Jaan SuttEduard Rumvolt & Mati Loide
8113NT-1NS3 5019Mati Tali & Raivo SikkÜlis Riisalu & Hendrik Kont
1262D+2NSQ130 64Elen Riiman & Andrias AdamsonHillar Sibul & Ats Päll
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H+1WS4 45064Lauri Naber & Mirjam IherIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
2104H+1ESQ 45064Jan Vilgats & Arnold KivikJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
494H+2ED2 48028Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Lembit Kapp
534Hx+1ECK 690010Enn Päll & Jaan SuttEduard Rumvolt & Mati Loide
8112H+4ECK 230100Mati Tali & Raivo SikkÜlis Riisalu & Hendrik Kont
1264H+1WS6 45064Elen Riiman & Andrias AdamsonHillar Sibul & Ats Päll
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283NT-1WD4100 82Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Raivo Sikk
513NT=ESJ 60037Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
643NT=EH6 60037Hillar Sibul & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
1033S+3EC7 23064Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaEduard Rumvolt & Mati Loide
1195H-3WD4300 100Ülis Riisalu & Hendrik KontKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1273NT+1EC7 630010Elen Riiman & Andrias AdamsonIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
284S=SD4620 82Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Raivo Sikk
513NTx-3ECQ800 100Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
644D-3EHA300 64Hillar Sibul & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
1032S=SCK110 28Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaEduard Rumvolt & Mati Loide
1193D-2ECQ200 46Ülis Riisalu & Hendrik KontKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1273H-3SCA 300010Elen Riiman & Andrias AdamsonIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
282S-2WDA100 82Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Raivo Sikk
513H-1ESJ50 46Enn Päll & Jaan SuttLauri Naber & Mirjam Iher
643S-2WDA100 82Hillar Sibul & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
1032S-2WDA100 82Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaEduard Rumvolt & Mati Loide
1193H=ESJ 14028Ülis Riisalu & Hendrik KontKalle Ojassalu & Lembit Kapp
1273H+1EC8 170010Elen Riiman & Andrias AdamsonIngrid Laurikainen & Oleg Sirotin
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
392D-2EHA200 73Eduard Rumvolt & Mati LoideKalle Ojassalu & Lembit Kapp
623NT-4WS8400 100Hillar Sibul & Ats PällJan Vilgats & Arnold Kivik
752S=SD9110 28Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEnn Päll & Jaan Sutt
1041S+2ND9140 46Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaSulev Märss & Mart Jäger
1113C-2ESK200 73Ülis Riisalu & Hendrik KontLauri Naber & Mirjam Iher
1283NT=WDQ 600010Elen Riiman & Andrias AdamsonMati Tali & Raivo Sikk
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
396D-1ECQ100 91Eduard Rumvolt & Mati LoideKalle Ojassalu & Lembit Kapp
626D=EH3 1370010Hillar Sibul & Ats PällJan Vilgats & Arnold Kivik
756D-1WSK100 91Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEnn Päll & Jaan Sutt
1045D+1EHQ 62046Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaSulev Märss & Mart Jäger
1113NT+1ECQ 63028Ülis Riisalu & Hendrik KontLauri Naber & Mirjam Iher
1285D=WS9 60064Elen Riiman & Andrias AdamsonMati Tali & Raivo Sikk
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
393NT+2ED3 46037Eduard Rumvolt & Mati LoideKalle Ojassalu & Lembit Kapp
624S=WC9 42064Hillar Sibul & Ats PällJan Vilgats & Arnold Kivik
753NT=ED7 40082Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEnn Päll & Jaan Sutt
1043NT+3EH5 490010Jasper Jõgi & Karl-oskar JärvelaSulev Märss & Mart Jäger
1113NT+2ES10 46037Ülis Riisalu & Hendrik KontLauri Naber & Mirjam Iher
1286NT-1ED350 100Elen Riiman & Andrias AdamsonMati Tali & Raivo Sikk
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2111NT-2E*S3200 82Jan Vilgats & Arnold KivikÜlis Riisalu & Hendrik Kont
412H+2NDK170 46Sulev Märss & Mart JägerLauri Naber & Mirjam Iher
5102H+1NSQ140 28Enn Päll & Jaan SuttJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
731NT-2E*S3200 82Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
862C-2EH9200 82Mati Tali & Raivo SikkHillar Sibul & Ats Päll
1291NT-2S*D7 100010Elen Riiman & Andrias AdamsonKalle Ojassalu & Lembit Kapp
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2112H+1SH5140 73Jan Vilgats & Arnold KivikÜlis Riisalu & Hendrik Kont
414H-1SH5 10019Sulev Märss & Mart JägerLauri Naber & Mirjam Iher
5104H-1SD6 10019Enn Päll & Jaan SuttJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
732H+2SH6170 100Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
862H+1SCK140 73Mati Tali & Raivo SikkHillar Sibul & Ats Päll
1292H=SSK110 46Elen Riiman & Andrias AdamsonKalle Ojassalu & Lembit Kapp
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2114S-1WD750 100Jan Vilgats & Arnold KivikÜlis Riisalu & Hendrik Kont
413NT+3WSQ 49028Sulev Märss & Mart JägerLauri Naber & Mirjam Iher
5103NT+2WS5 46064Enn Päll & Jaan SuttJasper Jõgi & Karl-oskar Järvela
732Dx-4SCA 800010Ingrid Laurikainen & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Mati Loide
863NT+1WS2 43082Mati Tali & Raivo SikkHillar Sibul & Ats Päll
1294S+2WH4 48046Elen Riiman & Andrias AdamsonKalle Ojassalu & Lembit Kapp

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 LAURI NABER-MIRJAM IHER PAIR 2 JAN VILGATS-ARNOLD KIVIK 
STARTUP 23/08/2018 STARTUP 23/08/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 175 Max 270 Score 64,81% MPs 162 Max 270 Score 60,00% 
Session Rank 1 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Riiman
Adamson
10010100,00 1Päll
Sutt
-90220,00 
2-100550,00 220010100,00 
3-200660,00 3-420330,00 
4Tali
Sikk
20010100,00 4Riiman
Adamson
680880,00 
5-110550,00 517010100,00 
617010100,00 620010100,00 
7Sibul
Päll
-200110,00 7Ojassalu
Kapp
-100550,00 
8-520440,00 8-440660,00 
9200990,00 9100550,00 
10Rumvolt
Loide
66010100,00 10Laurikainen
Sirotin
200880,00 
1152010100,00 11-490220,00 
12-100440,00 12100660,00 
13Jõgi
Järvela
214010100,00 13Märss
Jäger
-690990,00 
14-45010100,00 14480330,00 
15150220,00 15-600330,00 
16Laurikainen
Sirotin
-110550,00 16Jõgi
Järvela
-150220,00 
17120440,00 17-50110,00 
18-450660,00 18-450660,00 
19Päll
Sutt
600770,00 19Tali
Sikk
100880,00 
20-80000,00 20620880,00 
21-50660,00 21100880,00 
22Riisalu
Kont
-200330,00 22Sibul
Päll
-40000,00 
23630880,00 23137010100,00 
24460770,00 24420440,00 
25Märss
Jäger
-170660,00 25Riisalu
Kont
200880,00 
26100990,00 26140770,00 
27490880,00 275010100,00 

PAIR 3 EDUARD RUMVOLT-MATI LOIDE PAIR 4 SULEV MÄRSS-MART JÄGER 
STARTUP 23/08/2018 STARTUP 23/08/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 127 Max 270 Score 47,04% MPs 147 Max 270 Score 54,44% 
Session Rank 8 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Riisalu
Kont
11010100,00 1Tali
Sikk
50770,00 
280010100,00 2-100550,00 
390220,00 310010100,00 
4Sibul
Päll
630220,00 4Riisalu
Kont
72010100,00 
5-5000,00 5110550,00 
6-80660,00 6-110440,00 
7Riiman
Adamson
200990,00 7Laurikainen
Sirotin
-10000,00 
8400220,00 8940990,00 
9600990,00 9-200110,00 
10Naber
Iher
-66000,00 10Riiman
Adamson
150440,00 
11-52000,00 11420440,00 
12100660,00 1212010100,00 
13Tali
Sikk
690110,00 13Vilgats
Kivik
690110,00 
14-490220,00 14-480770,00 
15600770,00 15600770,00 
16Päll
Sutt
110550,00 16Ojassalu
Kapp
10010100,00 
17-150110,00 17150990,00 
1869010100,00 18-480220,00 
19Jõgi
Järvela
230440,00 19Sibul
Päll
600770,00 
20-110880,00 20-300440,00 
21-100220,00 21-100220,00 
22Ojassalu
Kapp
200770,00 22Jõgi
Järvela
-140660,00 
23100990,00 23620660,00 
24-460330,00 2449010100,00 
25Laurikainen
Sirotin
-200220,00 25Naber
Iher
170440,00 
26-17000,00 26-100110,00 
2780010100,00 27-490220,00 

PAIR 5 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 6 HILLAR SIBUL-ATS PÄLL 
STARTUP 23/08/2018 STARTUP 23/08/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 138 Max 270 Score 51,11% MPs 124 Max 270 Score 45,93% 
Session Rank 7 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Vilgats
Kivik
90880,00 1Jõgi
Järvela
-50330,00 
2-20000,00 2-100220,00 
3420770,00 345010100,00 
4Ojassalu
Kapp
660660,00 4Rumvolt
Loide
-630880,00 
580220,00 55010100,00 
6-140220,00 680440,00 
7Riisalu
Kont
100550,00 7Naber
Iher
200990,00 
8940990,00 8520660,00 
9600990,00 9-200110,00 
10Tali
Sikk
630660,00 10Riisalu
Kont
-73000,00 
11400110,00 11430660,00 
12100880,00 12-15000,00 
13Riiman
Adamson
-710660,00 13Ojassalu
Kapp
-1390440,00 
14490880,00 14490880,00 
1540010100,00 15-600330,00 
16Rumvolt
Loide
-110550,00 16Riiman
Adamson
90220,00 
17150990,00 17-130440,00 
18-69000,00 18450440,00 
19Naber
Iher
-600330,00 19Märss
Jäger
-600330,00 
2080010100,00 20300660,00 
2150440,00 21100880,00 
22Laurikainen
Sirotin
-110880,00 22Vilgats
Kivik
40010100,00 
23-100110,00 23-137000,00 
24400220,00 24-420660,00 
25Jõgi
Järvela
140220,00 25Tali
Sikk
-200220,00 
26-100110,00 26-140330,00 
27-460660,00 27430220,00 

PAIR 7 INGRID LAURIKAINEN-OLEG SIROTIN PAIR 8 MATI TALI-RAIVO SIKK 
STARTUP 23/08/2018 STARTUP 23/08/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 157 Max 270 Score 58,15% MPs 109 Max 270 Score 40,37% 
Session Rank 3 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Kapp
-50440,00 1Märss
Jäger
-50330,00 
2-150220,00 2100550,00 
3-420330,00 3-10000,00 
4Jõgi
Järvela
-650660,00 4Naber
Iher
-20000,00 
5-120220,00 5110550,00 
6-50220,00 6-17000,00 
7Märss
Jäger
10010100,00 7Jõgi
Järvela
-90220,00 
8-940110,00 8-10000,00 
9200990,00 9-100550,00 
10Vilgats
Kivik
-200220,00 10Päll
Sutt
-630440,00 
11490880,00 11-400990,00 
12-100440,00 12-100220,00 
13Riisalu
Kont
1470880,00 13Rumvolt
Loide
-690990,00 
14-480770,00 14490880,00 
15600770,00 15-600330,00 
16Naber
Iher
110550,00 16Riisalu
Kont
-54000,00 
17-120660,00 17-50110,00 
18450440,00 18-23010100,00 
19Riiman
Adamson
63010100,00 19Vilgats
Kivik
-100220,00 
2030010100,00 20-620220,00 
2117010100,00 21-100220,00 
22Päll
Sutt
110220,00 22Riiman
Adamson
60010100,00 
23100990,00 23600440,00 
24-400880,00 24-5000,00 
25Rumvolt
Loide
200880,00 25Sibul
Päll
200880,00 
2617010100,00 26140770,00 
27-80000,00 27-430880,00 

PAIR 9 KALLE OJASSALU-LEMBIT KAPP PAIR 10 JASPER JÕGI-KARL-OSKAR JÄRVELA 
STARTUP 23/08/2018 STARTUP 23/08/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 139 Max 270 Score 51,48% MPs 149 Max 270 Score 55,19% 
Session Rank 6 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Laurikainen
Sirotin
50660,00 1Sibul
Päll
50770,00 
2150880,00 2100880,00 
3420770,00 3-45000,00 
4Päll
Sutt
-660440,00 4Laurikainen
Sirotin
650440,00 
5-80880,00 5120880,00 
6140880,00 650880,00 
7Vilgats
Kivik
100550,00 7Tali
Sikk
90880,00 
8440440,00 810010100,00 
9-100550,00 9100550,00 
10Jõgi
Järvela
650880,00 10Ojassalu
Kapp
-650220,00 
11400110,00 11-400990,00 
12-100440,00 12100660,00 
13Sibul
Päll
1390660,00 13Naber
Iher
-214000,00 
14-490220,00 1445000,00 
15600770,00 15-150880,00 
16Märss
Jäger
-10000,00 16Vilgats
Kivik
150880,00 
17-150110,00 1750990,00 
18480880,00 18450440,00 
19Riisalu
Kont
-30000,00 19Rumvolt
Loide
-230660,00 
20-200660,00 20110220,00 
21140880,00 21100880,00 
22Rumvolt
Loide
-200330,00 22Märss
Jäger
140440,00 
23-100110,00 23-620440,00 
24460770,00 24-49000,00 
25Riiman
Adamson
10010100,00 25Päll
Sutt
-140880,00 
26-110660,00 26100990,00 
27480660,00 27460440,00 

PAIR 11 ÜLIS RIISALU-HENDRIK KONT PAIR 12 ELEN RIIMAN-ANDRIAS ADAMSON 
STARTUP 23/08/2018 STARTUP 23/08/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 110 Max 270 Score 40,74% MPs 83 Max 270 Score 30,74% 
Session Rank 10 Session Rank 12 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Rumvolt
Loide
-11000,00 1Naber
Iher
-10000,00 
2-80000,00 2100550,00 
3-90880,00 3200440,00 
4Märss
Jäger
-72000,00 4Vilgats
Kivik
-680220,00 
5-110550,00 5-17000,00 
6110660,00 6-20000,00 
7Päll
Sutt
-100550,00 7Rumvolt
Loide
-200110,00 
8-940110,00 8-400880,00 
9-600110,00 9-600110,00 
10Sibul
Päll
73010100,00 10Märss
Jäger
-150660,00 
11-430440,00 11-420660,00 
1215010100,00 12-12000,00 
13Laurikainen
Sirotin
-1470220,00 13Päll
Sutt
710440,00 
14480330,00 14-490220,00 
15-600330,00 15-40000,00 
16Tali
Sikk
54010100,00 16Sibul
Päll
-90880,00 
1750990,00 17130660,00 
1823000,00 18-450660,00 
19Ojassalu
Kapp
30010100,00 19Laurikainen
Sirotin
-63000,00 
20200440,00 20-30000,00 
21-140220,00 21-17000,00 
22Naber
Iher
200770,00 22Tali
Sikk
-60000,00 
23-630220,00 23-600660,00 
24-460330,00 245010100,00 
25Vilgats
Kivik
-200220,00 25Ojassalu
Kapp
-10000,00 
26-140330,00 26110440,00 
27-5000,00 27-480440,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar