SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

laupäev, 13. august 2016

VILJANDI PAADIMEES 2016

Ranks

VILJANDI PAADIMEES 13/08/2016

Ranks    

Travellers     MatchScores

Session 1 Section A

Rankings after Round 8
RankPairNamesVPsM1M2M3M4M5M6M7M8
124Toivo Jullis & Tõnis Pleksepp110,0212,755,7517,3512,7513,9018,3813,9015,24
223Ivar Kalma & Igor Triskin97,996,1012,7516,647,2513,5316,6412,3312,75
326Oliver Loper & Tõnno Vähk93,9317,5818,7314,926,1012,331,6213,159,50
425Maksim Karpov & Tanel Kõivupuu92,199,5014,2516,1113,9012,3312,756,107,25
519Martin Vasar & Lauri Naber91,7712,7514,2510,9910,9913,157,256,8515,54
618Mait Pari & Kalle Ojassalu90,389,017,2515,2416,116,8514,9210,5010,50
73Mirjam Iher & Maarja Oras90,2811,4613,907,253,899,508,1019,0617,12
816Dainis Uljanovs & Janis Romanovskis89,739,015,7510,5014,5913,9014,596,4714,92
928Rein Kaarjas & Endel Küttis87,982,217,6715,544,7613,1516,1116,6411,90
1027Toomas Kukemilk & Agu Lehesalu86,656,857,2515,8311,9015,5410,9913,534,76
116Kai Pära & Eduard Pära86,6112,337,6713,9018,907,678,549,508,10
1217Jaan Tali & Tõnu Kibena84,378,5412,753,8913,906,1013,537,6717,99
1321Andres Kornel & Enno Lõiv83,745,7510,5014,2511,4618,1911,467,674,46
1415Olavi Oja & Fred Lindepuu81,2917,1217,795,089,016,103,3612,3310,50
1522Enn Maalder & Enno Kuld79,8011,9012,3312,7514,597,679,016,475,08
1620Johanna Piibor & Andres Kuusk77,177,676,474,177,6715,8313,5312,339,50
179Heino Lapp & Ülo Müürissepp77,0413,904,769,0115,241,8111,907,6712,75
184Rao Zvorovski & Tiit-hendri Piibeleht76,6910,997,6710,998,1017,125,4113,532,88
192Peeter Kallakas & Jaan Oja72,9510,996,102,6514,2510,996,4714,257,25
205Kalle Mardim & Rein Augas71,717,258,105,755,756,8510,0016,1111,90
218Meeli Zahharchenko & Tiina Laidroo70,748,1013,5311,461,1010,5014,593,368,10
2213Roger Liiv & Jüri Siim68,8313,1515,249,015,416,475,080,9413,53
2311Hannes Tamme & Kalev Kalma67,3510,5012,338,548,544,463,894,1714,92
2410Reet Relvik & Riina Arpo66,527,2511,906,105,419,019,0115,832,01
257Aivar Kustavus & Valdo Freiberg62,1914,252,214,7615,832,886,473,8911,90
261Peeter Ritson & Jüri Talp61,392,889,504,4612,3314,595,415,756,47
2712Jaan Sutt & Enn Päll60,952,4212,339,506,105,4110,996,108,10
2814Jakob Prii & Manglus Lember59,7417,791,273,364,174,1710,0013,905,08

(printed 18:01:18 13.08.2016 SwissPairsScorer4.1.17(c) JAS


Travellers    

Ranks     MatchScores

Session 1 Section A

ROUND 1

Board 1 Love All- Dealer N
  ♠53
Q653
KJT6
♣Q72
 
♠QT62
9742
875
♣J9
  ♠AJ94
J8
Q932
♣K43
  ♠K87
AKT
A4
♣AT865
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11153NT-1SS6 50-5,645,64Peeter Ritson & Jüri TalpOlavi Oja & Fred Lindepuu
22163NT-1SS2 50-5,645,64Peeter Kallakas & Jaan OjaDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
33173NT+1SH4430 5,49-5,49Mirjam Iher & Maarja OrasJaan Tali & Tõnu Kibena
44183NT-2SS2 100-6,996,99Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
55191NT+3SS2180 -0,30,3Kalle Mardim & Rein AugasMartin Vasar & Lauri Naber
66203C+2SCJ150 -1,051,05Kai Pära & Eduard PäraJohanna Piibor & Andres Kuusk
77213NT=NS4400 4,89-4,89Aivar Kustavus & Valdo FreibergAndres Kornel & Enno Lõiv
88223H-1NHJ 50-5,645,64Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooEnn Maalder & Enno Kuld
99233NT=NS4400 4,89-4,89Heino Lapp & Ülo MüürisseppIvar Kalma & Igor Triskin
1010243NT=SS2400 4,89-4,89Reet Relvik & Riina ArpoToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
1111253NT+1NHJ430 5,49-5,49Hannes Tamme & Kalev KalmaMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
1212263NT-1SS2 50-5,645,64Jaan Sutt & Enn PällOliver Loper & Tõnno Vähk
1313272C+3SS6150 -1,051,05Roger Liiv & Jüri SiimToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
1414283NT+2SD8460 6,32-6,32Jakob Prii & Manglus LemberRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 2 NS Game- Dealer E
  ♠85
J63
KJ8653
♣62
 
♠AKJT2
K85
A9
♣Q87
  ♠973
942
Q7
♣AT943
  ♠Q64
AQT7
T42
♣KJ5
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11151S+3WD6 170-0,680,68Peeter Ritson & Jüri TalpOlavi Oja & Fred Lindepuu
22164S-1WC650 5,04-5,04Peeter Kallakas & Jaan OjaDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
33173S-1WD850 5,04-5,04Mirjam Iher & Maarja OrasJaan Tali & Tõnu Kibena
44181S+2WC2 1400,3-0,3Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
55193NT-2S*SK 200-1,431,43Kalle Mardim & Rein AugasMartin Vasar & Lauri Naber
66201NT+4W*D6 210-1,431,43Kai Pära & Eduard PäraJohanna Piibor & Andres Kuusk
77211NT+2W*D6 1500,23-0,23Aivar Kustavus & Valdo FreibergAndres Kornel & Enno Lõiv
88222S+3WD6 200-1,431,43Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooEnn Maalder & Enno Kuld
99232S+1WC6 1400,3-0,3Heino Lapp & Ülo MüürisseppIvar Kalma & Igor Triskin
1010244D-1SSK 1001,5-1,5Reet Relvik & Riina ArpoToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
1111251NT+2W*D5 1500,23-0,23Hannes Tamme & Kalev KalmaMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
1212264S+1WC6 450-7,147,14Jaan Sutt & Enn PällOliver Loper & Tõnno Vähk
1313273NT+1W*D6 430-6,776,77Roger Liiv & Jüri SiimToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
1414284S-2WC6100 6,24-6,24Jakob Prii & Manglus LemberRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 3 EW Game- Dealer S
  ♠Q4
A8765
J97
♣Q94
 
♠A9865
QJ
Q82
♣A32
  ♠KT
K32
T3
♣KJT865
  ♠J732
T94
AK654
♣7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11153NT=WDJ 600-9,259,25Peeter Ritson & Jüri TalpOlavi Oja & Fred Lindepuu
22162S+2WD7 170-0,750,75Peeter Kallakas & Jaan OjaDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
33172NT+1WH6 15000Mirjam Iher & Maarja OrasJaan Tali & Tõnu Kibena
44183S-1WD7100 5,56-5,56Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
55194Hx-3NSK 500-7,527,52Kalle Mardim & Rein AugasMartin Vasar & Lauri Naber
66203NT=EH6 600-9,259,25Kai Pära & Eduard PäraJohanna Piibor & Andres Kuusk
77213NT-2ED5200 7,67-7,67Aivar Kustavus & Valdo FreibergAndres Kornel & Enno Lõiv
88224S-1WHA100 5,56-5,56Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooEnn Maalder & Enno Kuld
99232S=WHA 1100,9-0,9Heino Lapp & Ülo MüürisseppIvar Kalma & Igor Triskin
1010242S+1WD7 14000Reet Relvik & Riina ArpoToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
1111251NT=ED5 901,5-1,5Hannes Tamme & Kalev KalmaMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
1212261S+2WH5 14000Jaan Sutt & Enn PällOliver Loper & Tõnno Vähk
1313273S=WD9 14000Roger Liiv & Jüri SiimToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
1414281NT-1ED5100 5,56-5,56Jakob Prii & Manglus LemberRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 4 Game All- Dealer W
  ♠9763
-
KJ976
♣9863
 
♠AKQJ54
98
Q
♣AKQT
  ♠8
AKQJT42
AT4
♣J4
  ♠T2
7653
8532
♣752
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11157NT=WD7 2220-2,932,93Peeter Ritson & Jüri TalpOlavi Oja & Fred Lindepuu
22167H=ED2 2210-2,932,93Peeter Kallakas & Jaan OjaDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
33177NT=ED3 2220-2,932,93Mirjam Iher & Maarja OrasJaan Tali & Tõnu Kibena
44187NT=EC5 2220-2,932,93Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
55197S=WC9 2210-2,932,93Kalle Mardim & Rein AugasMartin Vasar & Lauri Naber
66206H+1ED4 146010,75-10,75Kai Pära & Eduard PäraJohanna Piibor & Andres Kuusk
77217H=ES10 2210-2,932,93Aivar Kustavus & Valdo FreibergAndres Kornel & Enno Lõiv
88227H=EH7 2210-2,932,93Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooEnn Maalder & Enno Kuld
99237NT=WC9 2220-2,932,93Heino Lapp & Ülo MüürisseppIvar Kalma & Igor Triskin
1010247NT=WC9 2220-2,932,93Reet Relvik & Riina ArpoToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
1111257NT=ED2 2220-2,932,93Hannes Tamme & Kalev KalmaMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
1212267NT=WC3 2220-2,932,93Jaan Sutt & Enn PällOliver Loper & Tõnno Vähk
1313276H+1ED5 146010,75-10,75Roger Liiv & Jüri SiimToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
1414286S+1WS3 146010,75-10,75Jakob Prii & Manglus LemberRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 5 NS Game- Dealer N
  ♠Q9
753
JT72
♣Q965
 
♠J53
Q64
K
♣AJ8742
  ♠8764
JT82
A53
♣T3
  ♠AKT2
AK9
Q9864
♣K
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11153D+1SS3130 -1,491,49Peeter Ritson & Jüri TalpOlavi Oja & Fred Lindepuu
22162D+2NC10130 -1,491,49Peeter Kallakas & Jaan OjaDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
33173D+1NC10130 -1,491,49Mirjam Iher & Maarja OrasJaan Tali & Tõnu Kibena
44183NT+1NC10630 9,65-9,65Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
55193NT+1NC10630 9,65-9,65Kalle Mardim & Rein AugasMartin Vasar & Lauri Naber
66202D+2SS3130 -1,491,49Kai Pära & Eduard PäraJohanna Piibor & Andres Kuusk
77213C-2EHK100 -2,282,28Aivar Kustavus & Valdo FreibergAndres Kornel & Enno Lõiv
8822   50/50 00Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooEnn Maalder & Enno Kuld
99233D+1SH4130 -1,491,49Heino Lapp & Ülo MüürisseppIvar Kalma & Igor Triskin
1010245D-1SCA 100-6,846,84Reet Relvik & Riina ArpoToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
1111252NT+2NC10180 0,26-0,26Hannes Tamme & Kalev KalmaMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
1212263D+1SS3130 -1,491,49Jaan Sutt & Enn PällOliver Loper & Tõnno Vähk
131327   60/40 2-2Roger Liiv & Jüri SiimToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
1414282D+2SS3130 -1,491,49Jakob Prii & Manglus LemberRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 6 EW Game- Dealer E
  ♠J4
983
QT7542
♣J8
 
♠AKQ982
QT4
J
♣Q63
  ♠7653
7
A9863
♣T94
  ♠T
AKJ652
K
♣AK752
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
11154S-1WH9100 0,35-0,35Peeter Ritson & Jüri TalpOlavi Oja & Fred Lindepuu
22164H=SSK420 7,54-7,54Peeter Kallakas & Jaan OjaDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
33175H-1SSA 50-3,163,16Mirjam Iher & Maarja OrasJaan Tali & Tõnu Kibena
44186H-1SDJ 50-3,163,16Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMait Pari & Kalle Ojassalu
55195H-1SSK 50-3,163,16Kalle Mardim & Rein AugasMartin Vasar & Lauri Naber
66204H=SSK420 7,54-7,54Kai Pära & Eduard PäraJohanna Piibor & Andres Kuusk
77213H+1SSK170 2,46-2,46Aivar Kustavus & Valdo FreibergAndres Kornel & Enno Lõiv
8822   50/50 00Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooEnn Maalder & Enno Kuld
99234H=SSK420 7,54-7,54Heino Lapp & Ülo MüürisseppIvar Kalma & Igor Triskin
1010245H-1SSK 50-3,163,16Reet Relvik & Riina ArpoToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
1111255H-1SSK 50-3,163,16Hannes Tamme & Kalev KalmaMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
1212265Hx-1SSA 100-4,824,82Jaan Sutt & Enn PällOliver Loper & Tõnno Vähk
131327   60/40 2-2Roger Liiv & Jüri SiimToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
1414285Hx-1SSA 100-4,824,82Jakob Prii & Manglus LemberRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          

Session 1 Section A

ROUND 2

Board 7 Game All- Dealer S
  ♠Q542
J654
J943
♣6
 
♠JT3
72
AK8
♣T9543
  ♠A7
AKT9
QT7
♣AKJ7
  ♠K986
Q83
652
♣Q82
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
114263NT=WS2 600-1,351,35Jakob Prii & Manglus LemberOliver Loper & Tõnno Vähk
21576C-1ED3100 10,75-10,75Olavi Oja & Fred LindepuuAivar Kustavus & Valdo Freiberg
39133NT+2ES6 660-3,163,16Heino Lapp & Ülo MüürisseppRoger Liiv & Jüri Siim
419243NT=WS2 600-1,351,35Martin Vasar & Lauri NaberToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
56223NT=WS2 600-1,351,35Kai Pära & Eduard PäraEnn Maalder & Enno Kuld
6326NT-2WH5200 11,65-11,65Mirjam Iher & Maarja OrasPeeter Kallakas & Jaan Oja
74113NT+1ED2 630-2,262,26Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtHannes Tamme & Kalev Kalma
825163NT+3ES8 690-4,064,06Maksim KArpov & Tanel KõivupuuDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
918173NT+2ES6 660-3,163,16Mait Pari & Kalle OjassaluJaan Tali & Tõnu Kibena
108203NT+2ES6 660-3,163,16Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooJohanna Piibor & Andres Kuusk
115102NT+2ES6 1806,92-6,92Kalle Mardim & Rein AugasReet Relvik & Riina Arpo
1227233NT+2ES6 660-3,163,16Toomas Kukemilk & Agu LehesaluIvar Kalma & Igor Triskin
132113NT+2WD3 660-3,163,16Andres Kornel & Enno LõivPeeter Ritson & Jüri Talp
1412284H+1ED6 650-3,163,16Jaan Sutt & Enn PällRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 8 Love All- Dealer W
  ♠7543
943
K72
♣T82
 
♠T9
KT87
A85
♣J764
  ♠K8
J52
QJT6
♣A953
  ♠AQJ62
AQ6
943
♣KQ
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
114264Sx-2SC6 300-7,377,37Jakob Prii & Manglus LemberOliver Loper & Tõnno Vähk
21574S-1NDQ 50-1,351,35Olavi Oja & Fred LindepuuAivar Kustavus & Valdo Freiberg
39131NT-2WS5100 2,56-2,56Heino Lapp & Ülo MüürisseppRoger Liiv & Jüri Siim
419241S+1SH8110 2,56-2,56Martin Vasar & Lauri NaberToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
56222S-1SH8 50-1,351,35Kai Pära & Eduard PäraEnn Maalder & Enno Kuld
6322S=SH7110 2,56-2,56Mirjam Iher & Maarja OrasPeeter Kallakas & Jaan Oja
74114S-2SC4 100-2,862,86Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtHannes Tamme & Kalev Kalma
825163S=SS10140 3,61-3,61Maksim KArpov & Tanel KõivupuuDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
918173S-1SS10 50-1,351,35Mait Pari & Kalle OjassaluJaan Tali & Tõnu Kibena
108201S+1SH8110 2,56-2,56Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooJohanna Piibor & Andres Kuusk
115104S-2SDA 100-2,862,86Kalle Mardim & Rein AugasReet Relvik & Riina Arpo
1227232S+1SS10140 3,61-3,61Toomas Kukemilk & Agu LehesaluIvar Kalma & Igor Triskin
132114S-2NCA 100-2,862,86Andres Kornel & Enno LõivPeeter Ritson & Jüri Talp
1412281S+1SC7110 2,56-2,56Jaan Sutt & Enn PällRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 9 EW Game- Dealer N
  ♠543
AT73
52
♣QJ52
 
♠KQJ62
9854
A97
♣A
  ♠AT8
QJ6
KQ4
♣9873
  ♠97
K2
JT863
♣KT64
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
114264S+1WD5 650-0,970,97Jakob Prii & Manglus LemberOliver Loper & Tõnno Vähk
21574S=WCQ 6200,08-0,08Olavi Oja & Fred LindepuuAivar Kustavus & Valdo Freiberg
39134S=WD5 6200,08-0,08Heino Lapp & Ülo MüürisseppRoger Liiv & Jüri Siim
419244S=WD5 6200,08-0,08Martin Vasar & Lauri NaberToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
5622   50/50 00Kai Pära & Eduard PäraEnn Maalder & Enno Kuld
6324S=WD5 6200,08-0,08Mirjam Iher & Maarja OrasPeeter Kallakas & Jaan Oja
74113NT=EC3 6001,13-1,13Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtHannes Tamme & Kalev Kalma
825164S=WS3 6200,08-0,08Maksim KArpov & Tanel KõivupuuDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
918174S=WD5 6200,08-0,08Mait Pari & Kalle OjassaluJaan Tali & Tõnu Kibena
108204S+1WS3 650-0,970,97Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooJohanna Piibor & Andres Kuusk
115104S=ED5 6200,08-0,08Kalle Mardim & Rein AugasReet Relvik & Riina Arpo
1227234S=WD5 6200,08-0,08Toomas Kukemilk & Agu LehesaluIvar Kalma & Igor Triskin
132114S=WD5 6200,08-0,08Andres Kornel & Enno LõivPeeter Ritson & Jüri Talp
1412284S=WD5 6200,08-0,08Jaan Sutt & Enn PällRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 10 Game All- Dealer E
  ♠AJ3
Q843
AKJ8
♣A5
 
♠K542
AT976
T75
♣9
  ♠QT9
2
Q4
♣KJT8762
  ♠876
KJ5
9632
♣Q43
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
114263NT-1NC10 100-7,077,07Jakob Prii & Manglus LemberOliver Loper & Tõnno Vähk
21573Hx-4W*DK1100 12,93-12,93Olavi Oja & Fred LindepuuAivar Kustavus & Valdo Freiberg
39132NT+2NCJ180 -2,112,11Heino Lapp & Ülo MüürisseppRoger Liiv & Jüri Siim
419243D=SC9110 -3,463,46Martin Vasar & Lauri NaberToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
56222NT=NSQ120 -3,313,31Kai Pära & Eduard PäraEnn Maalder & Enno Kuld
6323NT=NS9600 5,71-5,71Mirjam Iher & Maarja OrasPeeter Kallakas & Jaan Oja
74112NT+1NC7150 -2,862,86Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtHannes Tamme & Kalev Kalma
825163NT+1SH7630 6,47-6,47Maksim KArpov & Tanel KõivupuuDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
918173NT=NSQ600 5,71-5,71Mait Pari & Kalle OjassaluJaan Tali & Tõnu Kibena
108203NT=NS9600 5,71-5,71Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooJohanna Piibor & Andres Kuusk
115103NT-4SC9 400-11,511,5Kalle Mardim & Rein AugasReet Relvik & Riina Arpo
1227234H-3N*D4 300-10,310,3Toomas Kukemilk & Agu LehesaluIvar Kalma & Igor Triskin
132113NT=SC9600 5,71-5,71Andres Kornel & Enno LõivPeeter Ritson & Jüri Talp
1412283Cx-1ES8200 -1,651,65Jaan Sutt & Enn PällRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 11 Love All- Dealer S
  ♠8
AK954
AQJ642
♣K
 
♠AJ
76
K7
♣J986532
  ♠QT543
JT8
85
♣Q74
  ♠K9762
Q32
T93
♣AT
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
114264H+3SC2510 -1,951,95Jakob Prii & Manglus LemberOliver Loper & Tõnno Vähk
21573NT+3SC9490 -2,862,86Olavi Oja & Fred LindepuuAivar Kustavus & Valdo Freiberg
39134H+3NC4510 -1,951,95Heino Lapp & Ülo MüürisseppRoger Liiv & Jüri Siim
419246H=SD7980 8,5-8,5Martin Vasar & Lauri NaberToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
56224H+3ND8510 -1,951,95Kai Pära & Eduard PäraEnn Maalder & Enno Kuld
6325H+2SC2510 -1,951,95Mirjam Iher & Maarja OrasPeeter Kallakas & Jaan Oja
74116D=NC4920 7,37-7,37Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtHannes Tamme & Kalev Kalma
825164H+3NH8510 -1,951,95Maksim KArpov & Tanel KõivupuuDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
918174H+3NC4510 -1,951,95Mait Pari & Kalle OjassaluJaan Tali & Tõnu Kibena
108203NT+3SSA490 -2,862,86Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooJohanna Piibor & Andres Kuusk
115104H+3NC4510 -1,951,95Kalle Mardim & Rein AugasReet Relvik & Riina Arpo
1227234H+2NCQ480 -3,013,01Toomas Kukemilk & Agu LehesaluIvar Kalma & Igor Triskin
132114H+3NC4510 -1,951,95Andres Kornel & Enno LõivPeeter Ritson & Jüri Talp
1412286H=ND8980 8,5-8,5Jaan Sutt & Enn PällRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 12 NS Game- Dealer W
  ♠K85
KJT986
4
♣975
 
♠A943
Q53
K5
♣QJT2
  ♠J6
4
JT97632
♣A84
  ♠QT72
A72
AQ8
♣K63
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
114264S-1SDK 100-8,88,8Jakob Prii & Manglus LemberOliver Loper & Tõnno Vähk
21575Dx-3WH10500 3,38-3,38Olavi Oja & Fred LindepuuAivar Kustavus & Valdo Freiberg
39134H-1NDJ 100-8,88,8Heino Lapp & Ülo MüürisseppRoger Liiv & Jüri Siim
419245Dx-3WH10500 3,38-3,38Martin Vasar & Lauri NaberToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
56225Dx-3WH6500 3,38-3,38Kai Pära & Eduard PäraEnn Maalder & Enno Kuld
6325H-1NCA 100-8,88,8Mirjam Iher & Maarja OrasPeeter Kallakas & Jaan Oja
74114Dx-1EC7100 -5,265,26Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtHannes Tamme & Kalev Kalma
825163NT=SCJ600 5,49-5,49Maksim KArpov & Tanel KõivupuuDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
918174D-2EHA100 -5,265,26Mait Pari & Kalle OjassaluJaan Tali & Tõnu Kibena
108204H+1NSJ650 6,69-6,69Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooJohanna Piibor & Andres Kuusk
115103NT=SCQ600 5,49-5,49Kalle Mardim & Rein AugasReet Relvik & Riina Arpo
1227234H+1NDJ650 6,69-6,69Toomas Kukemilk & Agu LehesaluIvar Kalma & Igor Triskin
132115Dx-3WHJ500 3,38-3,38Andres Kornel & Enno LõivPeeter Ritson & Jüri Talp
1412285Dx-2WHJ300 -0,980,98Jaan Sutt & Enn PällRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          

Session 1 Section A

ROUND 3

Board 13 Game All- Dealer N
  ♠AJ7
Q9
KJ762
♣Q52
 
♠T6
K765
A54
♣JT86
  ♠9532
432
93
♣A973
  ♠KQ84
AJT8
QT8
♣K4
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126153NT=NC7600 0,83-0,83Oliver Loper & Tõnno VähkOlavi Oja & Fred Lindepuu
213193NT+1NS5630 1,73-1,73Roger Liiv & Jüri SiimMartin Vasar & Lauri Naber
33223NT+2NS5660 2,78-2,78Mirjam Iher & Maarja OrasEnn Maalder & Enno Kuld
425173NT+1NS2630 1,73-1,73Maksim KArpov & Tanel KõivupuuJaan Tali & Tõnu Kibena
58113NT+2SC6660 2,78-2,78Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooHannes Tamme & Kalev Kalma
66103NT=SCJ600 0,83-0,83Kai Pära & Eduard PäraReet Relvik & Riina Arpo
714233NT=NH4600 0,83-0,83Jakob Prii & Manglus LemberIvar Kalma & Igor Triskin
8943NT+1NS2630 1,73-1,73Heino Lapp & Ülo MüürisseppRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
92423NT+2NS5660 2,78-2,78Toivo Jullis & Tõnis PlekseppPeeter Kallakas & Jaan Oja
107183NT-1SCJ 100-11,211,2Aivar Kustavus & Valdo FreibergMait Pari & Kalle Ojassalu
112153NT+2NS5660 2,78-2,78Andres Kornel & Enno LõivKalle Mardim & Rein Augas
1212164S-1NS2 100-11,211,2Jaan Sutt & Enn PällDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
1320275NT=NS5660 2,78-2,78Johanna Piibor & Andres KuuskToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
141283NT=SC6600 0,83-0,83Peeter Ritson & Jüri TalpRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 14 Love All- Dealer E
  ♠Q653
K94
T832
♣97
 
♠K82
732
J9
♣K8642
  ♠AT4
AT5
AKQ74
♣T3
  ♠J97
QJ86
65
♣AQJ5
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126153NT=WH4 400-3,083,08Oliver Loper & Tõnno VähkOlavi Oja & Fred Lindepuu
213193NT=EHQ 400-3,083,08Roger Liiv & Jüri SiimMartin Vasar & Lauri Naber
33221NT+2EH6 1503,23-3,23Mirjam Iher & Maarja OrasEnn Maalder & Enno Kuld
425171NT+2EHQ 1503,23-3,23Maksim KArpov & Tanel KõivupuuJaan Tali & Tõnu Kibena
58113C+1ED6 1304,29-4,29Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooHannes Tamme & Kalev Kalma
66101NT+2ECQ 1503,23-3,23Kai Pära & Eduard PäraReet Relvik & Riina Arpo
714233NT+2ES9 460-4,664,66Jakob Prii & Manglus LemberIvar Kalma & Igor Triskin
8943NT=ED6 400-3,083,08Heino Lapp & Ülo MüürisseppRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
92421NT+2EHQ 1503,23-3,23Toivo Jullis & Tõnis PlekseppPeeter Kallakas & Jaan Oja
107183NT=EH6 400-3,083,08Aivar Kustavus & Valdo FreibergMait Pari & Kalle Ojassalu
112153NT=WS3 400-3,083,08Andres Kornel & Enno LõivKalle Mardim & Rein Augas
1212161NT+2EH6 1503,23-3,23Jaan Sutt & Enn PällDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
1320271NT+3ES7 1802,71-2,71Johanna Piibor & Andres KuuskToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
141283NT=WS3 400-3,083,08Peeter Ritson & Jüri TalpRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 15 NS Game- Dealer S
  ♠T96
AKQJ8
AQ53
♣6
 
♠874
-
J986
♣AKJ982
  ♠QJ52
962
T
♣T7543
  ♠AK3
T7543
K742
♣Q
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126155H=SCK650 8,57-8,57Oliver Loper & Tõnno VähkOlavi Oja & Fred Lindepuu
213195H-1SCK 100-5,645,64Roger Liiv & Jüri SiimMartin Vasar & Lauri Naber
33226H-2NC3 200-7,447,44Mirjam Iher & Maarja OrasEnn Maalder & Enno Kuld
425177Cx-3WHK500 6,02-6,02Maksim KArpov & Tanel KõivupuuJaan Tali & Tõnu Kibena
58115H-1SCK 100-5,645,64Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooHannes Tamme & Kalev Kalma
66102H+3ND10200 0,23-0,23Kai Pära & Eduard PäraReet Relvik & Riina Arpo
714236H-2ND10 200-7,447,44Jakob Prii & Manglus LemberIvar Kalma & Igor Triskin
8946Cx-3WHK500 6,02-6,02Heino Lapp & Ülo MüürisseppRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
92425H=SCK650 8,57-8,57Toivo Jullis & Tõnis PlekseppPeeter Kallakas & Jaan Oja
107186H-1SCK 100-5,645,64Aivar Kustavus & Valdo FreibergMait Pari & Kalle Ojassalu
112157Cx-3ESA500 6,02-6,02Andres Kornel & Enno LõivKalle Mardim & Rein Augas
1212164H=NC7620 7,67-7,67Jaan Sutt & Enn PällDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
1320276H-1SCA 100-5,645,64Johanna Piibor & Andres KuuskToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
141285H-1ND10 100-5,645,64Peeter Ritson & Jüri TalpRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 16 EW Game- Dealer W
  ♠Q832
A
KQ972
♣T54
 
♠AK74
KQ86
J6
♣932
  ♠9
JT9542
A83
♣AKJ
  ♠JT65
73
T54
♣Q876
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126154H=ESJ 6200,9-0,9Oliver Loper & Tõnno VähkOlavi Oja & Fred Lindepuu
213194H+1ED10 650-0,150,15Roger Liiv & Jüri SiimMartin Vasar & Lauri Naber
33224H+1ESJ 650-0,150,15Mirjam Iher & Maarja OrasEnn Maalder & Enno Kuld
425174H+1ED4 650-0,150,15Maksim KArpov & Tanel KõivupuuJaan Tali & Tõnu Kibena
58114H+1ED10 650-0,150,15Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooHannes Tamme & Kalev Kalma
66104H+1ED10 650-0,150,15Kai Pära & Eduard PäraReet Relvik & Riina Arpo
714234H+1WS3 650-0,150,15Jakob Prii & Manglus LemberIvar Kalma & Igor Triskin
8944H+1WDK 650-0,150,15Heino Lapp & Ülo MüürisseppRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
92424H=ED4 6200,9-0,9Toivo Jullis & Tõnis PlekseppPeeter Kallakas & Jaan Oja
107184H+1ED10 650-0,150,15Aivar Kustavus & Valdo FreibergMait Pari & Kalle Ojassalu
112154H+1ESJ 650-0,150,15Andres Kornel & Enno LõivKalle Mardim & Rein Augas
1212164H+1WDK 650-0,150,15Jaan Sutt & Enn PällDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
1320274H+1ED5 650-0,150,15Johanna Piibor & Andres KuuskToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
141284H+1WDK 650-0,150,15Peeter Ritson & Jüri TalpRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 17 Love All- Dealer N
  ♠T83
83
AKJ3
♣T765
 
♠AJ654
A
Q2
♣Q9832
  ♠-
KQJ9742
9875
♣AK
  ♠KQ972
T65
T64
♣J4
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126154H=ESK 4200,15-0,15Oliver Loper & Tõnno VähkOlavi Oja & Fred Lindepuu
213194H=EH6 4200,15-0,15Roger Liiv & Jüri SiimMartin Vasar & Lauri Naber
33224H=ED4 4200,15-0,15Mirjam Iher & Maarja OrasEnn Maalder & Enno Kuld
425174H=ESK 4200,15-0,15Maksim KArpov & Tanel KõivupuuJaan Tali & Tõnu Kibena
58114H=ESK 4200,15-0,15Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooHannes Tamme & Kalev Kalma
66104H=EDK 4200,15-0,15Kai Pära & Eduard PäraReet Relvik & Riina Arpo
714234H=ECJ 4200,15-0,15Jakob Prii & Manglus LemberIvar Kalma & Igor Triskin
8944H+1WDK 450-0,90,9Heino Lapp & Ülo MüürisseppRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
92424H+1ED4 450-0,90,9Toivo Jullis & Tõnis PlekseppPeeter Kallakas & Jaan Oja
107184H=ECJ 4200,15-0,15Aivar Kustavus & Valdo FreibergMait Pari & Kalle Ojassalu
112154H=ECJ 4200,15-0,15Andres Kornel & Enno LõivKalle Mardim & Rein Augas
1212164H=ECJ 4200,15-0,15Jaan Sutt & Enn PällDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
1320274H=ED6 4200,15-0,15Johanna Piibor & Andres KuuskToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
141284H=ECJ 4200,15-0,15Peeter Ritson & Jüri TalpRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          
Board 18 NS Game- Dealer E
  ♠KQT9872
K63
J3
♣5
 
♠63
AQ75
K7542
♣K9
  ♠AJ54
J2
96
♣AQJ32
  ♠-
T984
AQT8
♣T8764
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126153NT-1EH950 4,74-4,74Oliver Loper & Tõnno VähkOlavi Oja & Fred Lindepuu
213193NT-1EC650 4,74-4,74Roger Liiv & Jüri SiimMartin Vasar & Lauri Naber
33223NT+1EC6 430-5,115,11Mirjam Iher & Maarja OrasEnn Maalder & Enno Kuld
425173NT-1WSK50 4,74-4,74Maksim KArpov & Tanel KõivupuuJaan Tali & Tõnu Kibena
58113S-1NHJ 1001,65-1,65Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooHannes Tamme & Kalev Kalma
66103NT-1EC650 4,74-4,74Kai Pära & Eduard PäraReet Relvik & Riina Arpo
714232Sx-2NHJ 500-6,396,39Jakob Prii & Manglus LemberIvar Kalma & Igor Triskin
8943NT+1EH10 430-5,115,11Heino Lapp & Ülo MüürisseppRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
92423NT-2EH9100 6,24-6,24Toivo Jullis & Tõnis PlekseppPeeter Kallakas & Jaan Oja
107184H-3WSK150 7,07-7,07Aivar Kustavus & Valdo FreibergMait Pari & Kalle Ojassalu
112153NT-1EH1050 4,74-4,74Andres Kornel & Enno LõivKalle Mardim & Rein Augas
1212163Sx-1NHJ 200-0,530,53Jaan Sutt & Enn PällDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
1320273Cx-5SS6 1400-15,1115,11Johanna Piibor & Andres KuuskToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
141282Sx-2ND9 500-6,396,39Peeter Ritson & Jüri TalpRein Kaarjas & Endel Küttis
          
          
          
          
          
          

Session 1 Section A

ROUND 4

Board 19 EW Game- Dealer S
  ♠9765
T73
J
♣T7632
 
♠AK42
J4
QT632
♣Q9
  ♠T8
AQ865
954
♣KJ4
  ♠QJ3
K92
AK87
♣A85
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126252D+1WH3 1101,2-1,2Oliver Loper & Tõnno VähkMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
215192D+1WC2 1101,2-1,2Olavi Oja & Fred LindepuuMartin Vasar & Lauri Naber
313221NT-2SD6 1001,28-1,28Roger Liiv & Jüri SiimEnn Maalder & Enno Kuld
424232D+1WC2 1101,2-1,2Toivo Jullis & Tõnis PlekseppIvar Kalma & Igor Triskin
5681NT-2SHJ 1001,28-1,28Kai Pära & Eduard PäraMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
63183Dx=WDJ 670-10,1510,15Mirjam Iher & Maarja OrasMait Pari & Kalle Ojassalu
711211NT-1SD3 503,08-3,08Hannes Tamme & Kalev KalmaAndres Kornel & Enno Lõiv
82741NT-1SD6 503,08-3,08Toomas Kukemilk & Agu LehesaluRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
99282D+1WH7 1101,2-1,2Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Kaarjas & Endel Küttis
1016102D-1WS7100 6,17-6,17Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisReet Relvik & Riina Arpo
1117122H=EDA 1101,2-1,2Jaan Tali & Tõnu KibenaJaan Sutt & Enn Päll
121473Dx=WH3 670-10,1510,15Jakob Prii & Manglus LemberAivar Kustavus & Valdo Freiberg
13524C-3NS10 1500,15-0,15Kalle Mardim & Rein AugasPeeter Kallakas & Jaan Oja
142012Dx=WH7 180-0,750,75Johanna Piibor & Andres KuuskPeeter Ritson & Jüri Talp
          
          
          
          
          
          
Board 20 Game All- Dealer W
  ♠QT752
J87
83
♣J82
 
♠96
Q43
654
♣KQ976
  ♠J83
KT92
AK92
♣53
  ♠AK4
A65
QJT7
♣AT4
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126252S=NC5110 -0,230,23Oliver Loper & Tõnno VähkMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
215194S-1NC5 100-4,814,81Olavi Oja & Fred LindepuuMartin Vasar & Lauri Naber
313221NT-1W*S5100 -0,30,3Roger Liiv & Jüri SiimEnn Maalder & Enno Kuld
424232NT+2S*C7180 1,65-1,65Toivo Jullis & Tõnis PlekseppIvar Kalma & Igor Triskin
5682S+1NDA140 0,75-0,75Kai Pära & Eduard PäraMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
63182S+1SD6140 0,75-0,75Mirjam Iher & Maarja OrasMait Pari & Kalle Ojassalu
711213NT-2S*S9 200-6,996,99Hannes Tamme & Kalev KalmaAndres Kornel & Enno Lõiv
82743H-3NC5 300-8,958,95Toomas Kukemilk & Agu LehesaluRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
99283NT=S*D5600 9,77-9,77Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Kaarjas & Endel Küttis
1016102S+1SD5140 0,75-0,75Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisReet Relvik & Riina Arpo
1117123NT+1S*C7630 10,08-10,08Jaan Tali & Tõnu KibenaJaan Sutt & Enn Päll
121472S+1SCK140 0,75-0,75Jakob Prii & Manglus LemberAivar Kustavus & Valdo Freiberg
13524S-1NDK 100-4,814,81Kalle Mardim & Rein AugasPeeter Kallakas & Jaan Oja
142013S+1SCK170 1,58-1,58Johanna Piibor & Andres KuuskPeeter Ritson & Jüri Talp
          
          
          
          
          
          
Board 21 NS Game- Dealer N
  ♠AK852
T43
2
♣8543
 
♠97
J
AQT9643
♣AT2
  ♠T43
9865
K7
♣KQ76
  ♠QJ6
AKQ72
J85
♣J9
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126255Dx=WSA 550-11,2811,28Oliver Loper & Tõnno VähkMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
215193H+1SS9170 2,48-2,48Olavi Oja & Fred LindepuuMartin Vasar & Lauri Naber
313223S-1NDK 100-3,763,76Roger Liiv & Jüri SiimEnn Maalder & Enno Kuld
424235Dx-1WSK100 0,9-0,9Toivo Jullis & Tõnis PlekseppIvar Kalma & Igor Triskin
5683S+1NDK170 2,48-2,48Kai Pära & Eduard PäraMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
63184D=WH3 130-4,514,51Mirjam Iher & Maarja OrasMait Pari & Kalle Ojassalu
711214D=WSK 130-4,514,51Hannes Tamme & Kalev KalmaAndres Kornel & Enno Lõiv
82744Hx=SDA790 12,48-12,48Toomas Kukemilk & Agu LehesaluRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
99283H+1SS9170 2,48-2,48Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Kaarjas & Endel Küttis
1016103H+1SHJ170 2,48-2,48Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisReet Relvik & Riina Arpo
1117125Dx-1WSA100 0,9-0,9Jaan Tali & Tõnu KibenaJaan Sutt & Enn Päll
121473H+2SDA200 3,46-3,46Jakob Prii & Manglus LemberAivar Kustavus & Valdo Freiberg
13525Dx-1WH10100 0,9-0,9Kalle Mardim & Rein AugasPeeter Kallakas & Jaan Oja
142013D+1WSK 130-4,514,51Johanna Piibor & Andres KuuskPeeter Ritson & Jüri Talp
          
          
          
          
          
          
Board 22 EW Game- Dealer E
  ♠9
KQJ97
972
♣AT32
 
♠QT62
5
AKT8
♣Q965
  ♠J87
AT843
QJ6
♣84
  ♠AK543
62
543
♣KJ7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126252H-1N*DQ 50-3,993,99Oliver Loper & Tõnno VähkMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
215192S-1SDK 50-3,993,99Olavi Oja & Fred LindepuuMartin Vasar & Lauri Naber
313222NT=SC5120 0,6-0,6Roger Liiv & Jüri SiimEnn Maalder & Enno Kuld
424232S-1SDK 50-3,993,99Toivo Jullis & Tõnis PlekseppIvar Kalma & Igor Triskin
5682Hx-4E*SA1100 13,99-13,99Kai Pära & Eduard PäraMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
63183C-4WS9400 6,69-6,69Mirjam Iher & Maarja OrasMait Pari & Kalle Ojassalu
711213NT-1SH5 50-3,993,99Hannes Tamme & Kalev KalmaAndres Kornel & Enno Lõiv
82743NT-1NDJ 50-3,993,99Toomas Kukemilk & Agu LehesaluRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
99282H=N*C8110 0,15-0,15Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Kaarjas & Endel Küttis
1016102NT=NDQ120 0,6-0,6Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisReet Relvik & Riina Arpo
1117122H=N*C8110 0,15-0,15Jaan Tali & Tõnu KibenaJaan Sutt & Enn Päll
121471NT=NH490 -0,30,3Jakob Prii & Manglus LemberAivar Kustavus & Valdo Freiberg
13523NT-1SDK 50-3,993,99Kalle Mardim & Rein AugasPeeter Kallakas & Jaan Oja
142011NT+3NH4180 2,03-2,03Johanna Piibor & Andres KuuskPeeter Ritson & Jüri Talp
          
          
          
          
          
          
Board 23 Game All- Dealer S
  ♠J843
A92
K7
♣JT84
 
♠KT7
KQJ7
AQJ5
♣Q2
  ♠Q965
83
T9862
♣A5
  ♠A2
T654
43
♣K9763
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126253NT-2EC6200 2,71-2,71Oliver Loper & Tõnno VähkMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
215191NT-1WCJ100 0,38-0,38Olavi Oja & Fred LindepuuMartin Vasar & Lauri Naber
313223NT+1WS3 630-11,4311,43Roger Liiv & Jüri SiimEnn Maalder & Enno Kuld
424233NT-2WCJ200 2,71-2,71Toivo Jullis & Tõnis PlekseppIvar Kalma & Igor Triskin
5684H-4ED4400 6,92-6,92Kai Pära & Eduard PäraMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
63181NT=WS3 90-3,383,38Mirjam Iher & Maarja OrasMait Pari & Kalle Ojassalu
711213NT-3WC4300 4,96-4,96Hannes Tamme & Kalev KalmaAndres Kornel & Enno Lõiv
82744NT-4WCJ400 6,92-6,92Toomas Kukemilk & Agu LehesaluRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
99282S=ED4 110-3,913,91Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Kaarjas & Endel Küttis
1016103NT-4WC10400 6,92-6,92Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisReet Relvik & Riina Arpo
1117122S-2WS3200 2,71-2,71Jaan Tali & Tõnu KibenaJaan Sutt & Enn Päll
121473NT=WH2 600-11,211,2Jakob Prii & Manglus LemberAivar Kustavus & Valdo Freiberg
13521S+2ED4 140-4,664,66Kalle Mardim & Rein AugasPeeter Kallakas & Jaan Oja
142011NT-1WC10100 0,38-0,38Johanna Piibor & Andres KuuskPeeter Ritson & Jüri Talp
          
          
          
          
          
          
Board 24 Love All- Dealer W
  ♠QJT3
QJ7
Q764
♣Q9
 
♠A8754
-
T93
♣A8764
  ♠K962
9543
KJ5
♣T2
  ♠-
AKT862
A82
♣KJ53
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126254H+1SSA450 3,01-3,01Oliver Loper & Tõnno VähkMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
215194H=SC4420 2,33-2,33Olavi Oja & Fred LindepuuMartin Vasar & Lauri Naber
313224H=SD3420 2,33-2,33Roger Liiv & Jüri SiimEnn Maalder & Enno Kuld
424234H+1NSA450 3,01-3,01Toivo Jullis & Tõnis PlekseppIvar Kalma & Igor Triskin
5684H+2SSA480 3,99-3,99Kai Pära & Eduard PäraMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
63184Sx-1WHQ100 -5,715,71Mirjam Iher & Maarja OrasMait Pari & Kalle Ojassalu
711214Sx-3WHQ500 4,44-4,44Hannes Tamme & Kalev KalmaAndres Kornel & Enno Lõiv
82744Sx-1WHQ100 -5,715,71Toomas Kukemilk & Agu LehesaluRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
99285H=SSA450 3,01-3,01Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Kaarjas & Endel Küttis
1016104Sx-1WHJ100 -5,715,71Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisReet Relvik & Riina Arpo
1117124Sx-1WHQ100 -5,715,71Jaan Tali & Tõnu KibenaJaan Sutt & Enn Päll
121474H=SD10420 2,33-2,33Jakob Prii & Manglus LemberAivar Kustavus & Valdo Freiberg
13524H=SCA420 2,33-2,33Kalle Mardim & Rein AugasPeeter Kallakas & Jaan Oja
142013H+1SCA170 -3,913,91Johanna Piibor & Andres KuuskPeeter Ritson & Jüri Talp
          
          
          
&nbnbsp;         
          
          

Session 1 Section A

ROUND 5

Board 25 EW Game- Dealer N
  ♠J32
J84
AQT42
♣83
 
♠T98
T93
K853
♣A52
  ♠654
A65
97
♣KJT97
  ♠AKQ7
KQ72
J6
♣Q64
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12663NT=SD3400 5,86-5,86Oliver Loper & Tõnno VähkKai Pära & Eduard Pära
225223D+1NS4130 -0,450,45Maksim KArpov & Tanel KõivupuuEnn Maalder & Enno Kuld
315243NT-1SS9 50-4,894,89Olavi Oja & Fred LindepuuToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
419183NT-1SS10 50-4,894,89Martin Vasar & Lauri NaberMait Pari & Kalle Ojassalu
59213NT=SS10400 5,86-5,86Heino Lapp & Ülo MüürisseppAndres Kornel & Enno Lõiv
613233NT-1SS10 50-4,894,89Roger Liiv & Jüri SiimIvar Kalma & Igor Triskin
727113NT=SS10400 5,86-5,86Toomas Kukemilk & Agu LehesaluHannes Tamme & Kalev Kalma
816173NT=SS10400 5,86-5,86Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisJaan Tali & Tõnu Kibena
9471NT=SD390 -1,21,2Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtAivar Kustavus & Valdo Freiberg
10383NT-1SS10 50-4,894,89Mirjam Iher & Maarja OrasMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
112101NT=SD390 -1,21,2Peeter Kallakas & Jaan OjaReet Relvik & Riina Arpo
121213NT-2SD3 100-6,326,32Jaan Sutt & Enn PällPeeter Ritson & Jüri Talp
132854S=SS10420 6,47-6,47Rein Kaarjas & Endel KüttisKalle Mardim & Rein Augas
1414201NT=SS990 -1,21,2Jakob Prii & Manglus LemberJohanna Piibor & Andres Kuusk
          
          
          
          
          
          
Board 26 Game All- Dealer E
  ♠AQT7
A5
T9
♣A9542
 
♠9542
974
76
♣J876
  ♠KJ
K82
AK8543
♣K3
  ♠863
QJT63
QJ2
♣QT
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12662S-1NDA 100-3,533,53Oliver Loper & Tõnno VähkKai Pära & Eduard Pära
225222H=SD7110 1,28-1,28Maksim KArpov & Tanel KõivupuuEnn Maalder & Enno Kuld
315242S+1NDK140 2,18-2,18Olavi Oja & Fred LindepuuToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
419182D-2EHK200 3,91-3,91Martin Vasar & Lauri NaberMait Pari & Kalle Ojassalu
59213NT-5SD7 500-10,910,9Heino Lapp & Ülo MüürisseppAndres Kornel & Enno Lõiv
613232D-1WHA100 1,2-1,2Roger Liiv & Jüri SiimIvar Kalma & Igor Triskin
727112D+1ECQ 110-3,613,61Toomas Kukemilk & Agu LehesaluHannes Tamme & Kalev Kalma
816173D-2ECQ200 3,91-3,91Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisJaan Tali & Tõnu Kibena
9473D-2EHQ200 3,91-3,91Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtAivar Kustavus & Valdo Freiberg
10382D-1ECQ100 1,2-1,2Mirjam Iher & Maarja OrasMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
112102D-1WHA100 1,2-1,2Peeter Kallakas & Jaan OjaReet Relvik & Riina Arpo
121213D-2WHA200 3,91-3,91Jaan Sutt & Enn PällPeeter Ritson & Jüri Talp
132852D-1WD10100 1,2-1,2Rein Kaarjas & Endel KüttisKalle Mardim & Rein Augas
1414203S-2NDK 200-5,865,86Jakob Prii & Manglus LemberJohanna Piibor & Andres Kuusk
          
          
          
          
          
          
Board 27 Love All- Dealer S
  ♠5432
2
QT6
♣AQ974
 
♠K86
KJ763
A5
♣865
  ♠9
94
K987432
♣J32
  ♠AQJT7
AQT85
J
♣KT
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12664S+1SC5450 1,73-1,73Oliver Loper & Tõnno VähkKai Pära & Eduard Pära
225224S+1SDA450 1,73-1,73Maksim KArpov & Tanel KõivupuuEnn Maalder & Enno Kuld
315244S+1SDA450 1,73-1,73Olavi Oja & Fred LindepuuToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
419184S+1SC6450 1,73-1,73Martin Vasar & Lauri NaberMait Pari & Kalle Ojassalu
59216Sx-1NH9 100-10,0810,08Heino Lapp & Ülo MüürisseppAndres Kornel & Enno Lõiv
613234S+1SC5450 1,73-1,73Roger Liiv & Jüri SiimIvar Kalma & Igor Triskin
727114S+1SDA450 1,73-1,73Toomas Kukemilk & Agu LehesaluHannes Tamme & Kalev Kalma
816174S+1SDA450 1,73-1,73Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisJaan Tali & Tõnu Kibena
9474S+1SC8450 1,73-1,73Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtAivar Kustavus & Valdo Freiberg
10384S+1SDA450 1,73-1,73Mirjam Iher & Maarja OrasMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
112104S+1SDA450 1,73-1,73Peeter Kallakas & Jaan OjaReet Relvik & Riina Arpo
121214S-1SDA 50-9,79,7Jaan Sutt & Enn PällPeeter Ritson & Jüri Talp
132854S=SDA420 0,75-0,75Rein Kaarjas & Endel KüttisKalle Mardim & Rein Augas
1414204S+1SDA450 1,73-1,73Jakob Prii & Manglus LemberJohanna Piibor & Andres Kuusk
          
          
          
          
          
          
Board 28 NS Game- Dealer W
  ♠AQ932
-
J972
♣AJ54
 
♠T8
QT75
T864
♣872
  ♠765
AK9832
K
♣QT3
  ♠KJ4
J64
AQ53
♣K96
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12664S+2NHA680 -0,60,6Oliver Loper & Tõnno VähkKai Pära & Eduard Pära
225224S+2NHK680 -0,60,6Maksim KArpov & Tanel KõivupuuEnn Maalder & Enno Kuld
315245S+2NHK710 0,45-0,45Olavi Oja & Fred LindepuuToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
419184S+1NHK650 -1,581,58Martin Vasar & Lauri NaberMait Pari & Kalle Ojassalu
59214S+2NHK680 -0,60,6Heino Lapp & Ülo MüürisseppAndres Kornel & Enno Lõiv
613234S=NH10620 -2,562,56Roger Liiv & Jüri SiimIvar Kalma & Igor Triskin
727114S+3NHK710 0,45-0,45Toomas Kukemilk & Agu LehesaluHannes Tamme & Kalev Kalma
816174S+2NHA680 -0,60,6Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisJaan Tali & Tõnu Kibena
9476S=NHA1430 12,56-12,56Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtAivar Kustavus & Valdo Freiberg
10384S+1NHA650 -1,581,58Mirjam Iher & Maarja OrasMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
112104S+1NHA650 -1,581,58Peeter Kallakas & Jaan OjaReet Relvik & Riina Arpo
121214S+1NHA650 -1,581,58Jaan Sutt & Enn PällPeeter Ritson & Jüri Talp
132855S=NHK650 -1,581,58Rein Kaarjas & Endel KüttisKalle Mardim & Rein Augas
1414204S+2NHK680 -0,60,6Jakob Prii & Manglus LemberJohanna Piibor & Andres Kuusk
          
          
          
          
          
          
Board 29 Game All- Dealer N
  ♠QJ53
K73
J4
♣A853
 
♠K98
T2
AK53
♣KJ72
  ♠T76
AJ96
QT97
♣Q4
  ♠A42
Q854
862
♣T96
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12661NT+2E*H4 1501,5-1,5Oliver Loper & Tõnno VähkKai Pära & Eduard Pära
225221NT+1W*C5 1202,56-2,56Maksim KArpov & Tanel KõivupuuEnn Maalder & Enno Kuld
315243NT+1W*S5 630-9,329,32Olavi Oja & Fred LindepuuToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
419181NT+2W*S2 1501,5-1,5Martin Vasar & Lauri NaberMait Pari & Kalle Ojassalu
59213NT+1W*C3 630-9,329,32Heino Lapp & Ülo MüürisseppAndres Kornel & Enno Lõiv
613231NT+1E*C10 1202,56-2,56Roger Liiv & Jüri SiimIvar Kalma & Igor Triskin
727111H+1ED6 1102,56-2,56Toomas Kukemilk & Agu LehesaluHannes Tamme & Kalev Kalma
816171NT-3S*D3 300-2,412,41Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisJaan Tali & Tõnu Kibena
9471NT+3W*C3 1800,6-0,6Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtAivar Kustavus & Valdo Freiberg
10382D+1EH5 1102,56-2,56Mirjam Iher & Maarja OrasMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
112101NT+2W*C5 1501,5-1,5Peeter Kallakas & Jaan OjaReet Relvik & Riina Arpo
121211NT+3W*C3 1800,6-0,6Jaan Sutt & Enn PällPeeter Ritson & Jüri Talp
132851NT+1W*S3 1202,56-2,56Rein Kaarjas & Endel KüttisKalle Mardim & Rein Augas
1414202NT=W*S3 1202,56-2,56Jakob Prii & Manglus LemberJohanna Piibor & Andres Kuusk
          
          
          
          
          
          
Board 30 Love All- Dealer E
  ♠J64
J5
K98
♣A9763
 
♠QT85
K987
T543
♣Q
  ♠AK932
43
QJ7
♣854
  ♠7
AQT62
A62
♣KJT2
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
12664C+1NSA150 0,45-0,45Oliver Loper & Tõnno VähkKai Pära & Eduard Pära
225223C+2SD4150 0,45-0,45Maksim KArpov & Tanel KõivupuuEnn Maalder & Enno Kuld
315243C+2SS3150 0,45-0,45Olavi Oja & Fred LindepuuToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
419185C=NDQ400 6,32-6,32Martin Vasar & Lauri NaberMait Pari & Kalle Ojassalu
59213C+2SS5150 0,45-0,45Heino Lapp & Ülo MüürisseppAndres Kornel & Enno Lõiv
613233S=ED2 140-6,326,32Roger Liiv & Jüri SiimIvar Kalma & Igor Triskin
727114H=SS3420 7,14-7,14Toomas Kukemilk & Agu LehesaluHannes Tamme & Kalev Kalma
816174C+1NSA150 0,45-0,45Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisJaan Tali & Tõnu Kibena
9472H+3SCQ200 2,03-2,03Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtAivar Kustavus & Valdo Freiberg
10384C=NSA130 -0,230,23Mirjam Iher & Maarja OrasMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
112104C+1NSA150 0,45-0,45Peeter Kallakas & Jaan OjaReet Relvik & Riina Arpo
121212H+3SCQ200 2,03-2,03Jaan Sutt & Enn PällPeeter Ritson & Jüri Talp
132853S-1ED250 -2,182,18Rein Kaarjas & Endel KüttisKalle Mardim & Rein Augas
1414202Sx=ECJ 470-11,511,5Jakob Prii & Manglus LemberJohanna Piibor & Andres Kuusk
          
          
          
          
          
          

Session 1 Section A

ROUND 6

Board 31 NS Game- Dealer S
  ♠AT
K954
AKT2
♣AJ2
 
♠J64
T872
75
♣6543
  ♠9753
AJ
QJ6
♣KQT9
  ♠KQ82
Q63
9843
♣87
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126243NT-1SC2 100-11,5811,58Oliver Loper & Tõnno VähkToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
225193NT+2NDQ660 2,71-2,71Maksim KArpov & Tanel KõivupuuMartin Vasar & Lauri Naber
36213NT+1NCK630 1,73-1,73Kai Pära & Eduard PäraAndres Kornel & Enno Lõiv
422273NT=NCK600 0,75-0,75Enn Maalder & Enno KuldToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
523153NT+2NCK660 2,71-2,71Ivar Kalma & Igor TriskinOlavi Oja & Fred Lindepuu
64163NT+1NDJ630 1,73-1,73Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
718133NT+1NCK630 1,73-1,73Mait Pari & Kalle OjassaluRoger Liiv & Jüri Siim
8393NT+1NCK630 1,73-1,73Mirjam Iher & Maarja OrasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91723NT=NCK600 0,75-0,75Jaan Tali & Tõnu KibenaPeeter Kallakas & Jaan Oja
10813NT+1NC9630 1,73-1,73Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooPeeter Ritson & Jüri Talp
1111281NT+3NS7180 -8,28,2Hannes Tamme & Kalev KalmaRein Kaarjas & Endel Küttis
122073NT=SSJ600 0,75-0,75Johanna Piibor & Andres KuuskAivar Kustavus & Valdo Freiberg
1310123NT=NCK600 0,75-0,75Reet Relvik & Riina ArpoJaan Sutt & Enn Päll
145143NT+2NS7660 2,71-2,71Kalle Mardim & Rein AugasJakob Prii & Manglus Lember
          
          
          
          
          
          
Board 32 EW Game- Dealer W
  ♠Q832
53
QT7
♣J986
 
♠65
987
832
♣AK742
  ♠KT94
AKQ
K54
♣QT5
  ♠AJ7
JT642
AJ96
♣3
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126241NT=EH5 90-6,096,09Oliver Loper & Tõnno VähkToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
225193NT-3EH6300 4,14-4,14Maksim KArpov & Tanel KõivupuuMartin Vasar & Lauri Naber
36213C-1EHJ100 -1,431,43Kai Pära & Eduard PäraAndres Kornel & Enno Lõiv
422273C-2EH3200 1,43-1,43Enn Maalder & Enno KuldToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
523153C-2EH2200 1,43-1,43Ivar Kalma & Igor TriskinOlavi Oja & Fred Lindepuu
64162C-1WH5100 -1,431,43Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
718133NT-2EHJ200 1,43-1,43Mait Pari & Kalle OjassaluRoger Liiv & Jüri Siim
8393C-2WH2200 1,43-1,43Mirjam Iher & Maarja OrasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91722H=SCK110 -1,431,43Jaan Tali & Tõnu KibenaPeeter Kallakas & Jaan Oja
10813NT-2EH4200 1,43-1,43Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooPeeter Ritson & Jüri Talp
1111282H-1SCA 50-5,045,04Hannes Tamme & Kalev KalmaRein Kaarjas & Endel Küttis
122073C-2WH3200 1,43-1,43Johanna Piibor & Andres KuuskAivar Kustavus & Valdo Freiberg
1310123NT-3EHJ300 4,14-4,14Reet Relvik & Riina ArpoJaan Sutt & Enn Päll
145143C-1WH5100 -1,431,43Kalle Mardim & Rein AugasJakob Prii & Manglus Lember
          
          
          
          
          
          
Board 33 Love All- Dealer N
  ♠AQ96
AJ32
J4
♣953
 
♠KJT8
5
AT9872
♣A7
  ♠43
K864
KQ53
♣KJ2
  ♠752
QT97
6
♣QT864
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126243NT+1EC5 430-5,645,64Oliver Loper & Tõnno VähkToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
225195D-1WHA50 6,47-6,47Maksim KArpov & Tanel KõivupuuMartin Vasar & Lauri Naber
36213NT=EHQ 400-4,894,89Kai Pära & Eduard PäraAndres Kornel & Enno Lõiv
422273Hx-2SCA 300-2,412,41Enn Maalder & Enno KuldToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
523152Hx-1SCA 1002,93-2,93Ivar Kalma & Igor TriskinOlavi Oja & Fred Lindepuu
64163D+1WHA 1302,18-2,18Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
718132D+2WC5 1302,18-2,18Mait Pari & Kalle OjassaluRoger Liiv & Jüri Siim
8393NT=WC5 400-4,894,89Mirjam Iher & Maarja OrasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91723D=WHA 1102,71-2,71Jaan Tali & Tõnu KibenaPeeter Kallakas & Jaan Oja
10814D=WHA 1302,18-2,18Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooPeeter Ritson & Jüri Talp
1111284D+1WC5 1501,35-1,35Hannes Tamme & Kalev KalmaRein Kaarjas & Endel Küttis
122072D+3WC5 1501,35-1,35Johanna Piibor & Andres KuuskAivar Kustavus & Valdo Freiberg
1310125D=EC4 400-4,894,89Reet Relvik & Riina ArpoJaan Sutt & Enn Päll
145144D+1WHA 1501,35-1,35Kalle Mardim & Rein AugasJakob Prii & Manglus Lember
          
          
          
          
          
          
Board 34 NS Game- Dealer E
  ♠T7
AT4
J75
♣KJ973
 
♠KQJ4
J
K98
♣QT654
  ♠A9852
KQ73
432
♣8
  ♠63
98652
AQT6
♣A2
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126244S=ECA 420-6,176,17Oliver Loper & Tõnno VähkToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
225193S=WD5 1400,9-0,9Maksim KArpov & Tanel KõivupuuMartin Vasar & Lauri Naber
36214S=EH9 420-6,176,17Kai Pära & Eduard PäraAndres Kornel & Enno Lõiv
422272S+1WS10 1400,9-0,9Enn Maalder & Enno KuldToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
523154S-1WD550 5,71-5,71Ivar Kalma & Igor TriskinOlavi Oja & Fred Lindepuu
64164S=ECA 420-6,176,17Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
718132S+2WS10 170-0,150,15Mait Pari & Kalle OjassaluRoger Liiv & Jüri Siim
8392S+1WD5 1400,9-0,9Mirjam Iher & Maarja OrasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91723S=EHA 1400,9-0,9Jaan Tali & Tõnu KibenaPeeter Kallakas & Jaan Oja
10812S+1ECA 1400,9-0,9Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooPeeter Ritson & Jüri Talp
1111282S+2WS7 170-0,150,15Hannes Tamme & Kalev KalmaRein Kaarjas & Endel Küttis
122074S-1ECA50 5,71-5,71Johanna Piibor & Andres KuuskAivar Kustavus & Valdo Freiberg
1310121S+2EH2 1400,9-0,9Reet Relvik & Riina ArpoJaan Sutt & Enn Päll
145142H-1SSK 1001,95-1,95Kalle Mardim & Rein AugasJakob Prii & Manglus Lember
          
          
          
          
          
          
Board 35 EW Game- Dealer S
  ♠QT9753
T3
A92
♣A7
 
♠A2
K74
KQT74
♣T93
  ♠J6
AJ965
J853
♣Q4
  ♠K84
Q82
6
♣KJ8652
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126244Sx=SDK590 6,02-6,02Oliver Loper & Tõnno VähkToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
225193H-1ES4100 -4,814,81Maksim KArpov & Tanel KõivupuuMartin Vasar & Lauri Naber
36214Sx+2ND5790 9,47-9,47Kai Pära & Eduard PäraAndres Kornel & Enno Lõiv
422273S+3NCQ230 -1,351,35Enn Maalder & Enno KuldToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
523154Sx=ND3590 6,02-6,02Ivar Kalma & Igor TriskinOlavi Oja & Fred Lindepuu
64164D-1WCA100 -4,814,81Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
718134Sx+2NCQ790 9,47-9,47Mait Pari & Kalle OjassaluRoger Liiv & Jüri Siim
8393C+3SSA170 -3,163,16Mirjam Iher & Maarja OrasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91724D-1WCA100 -4,814,81Jaan Tali & Tõnu KibenaPeeter Kallakas & Jaan Oja
10814D-1WCA100 -4,814,81Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooPeeter Ritson & Jüri Talp
1111283S+3ND8230 -1,351,35Hannes Tamme & Kalev KalmaRein Kaarjas & Endel Küttis
122072S+4ND3230 -1,351,35Johanna Piibor & Andres KuuskAivar Kustavus & Valdo Freiberg
1310123S+3NCQ230 -1,351,35Reet Relvik & Riina ArpoJaan Sutt & Enn Päll
145143S+1NCQ170 -3,163,16Kalle Mardim & Rein AugasJakob Prii & Manglus Lember
          
          
          
          
          
          
Board 36 Game All- Dealer W
  ♠K843
A42
8763
♣62
 
♠AJ7
T8
J2
♣AQJ853
  ♠QT
KJ973
AK54
♣T9
  ♠9652
Q65
QT9
♣K74
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
126243NT+2WS3 660-2,262,26Oliver Loper & Tõnno VähkToivo Jullis & Tõnis Pleksepp
225193NT+3WS4 690-3,163,16Maksim KArpov & Tanel KõivupuuMartin Vasar & Lauri Naber
36213NT+1WS3 630-1,281,28Kai Pära & Eduard PäraAndres Kornel & Enno Lõiv
422273NT+1WS3 630-1,281,28Enn Maalder & Enno KuldToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
523154H=ED9 620-1,21,2Ivar Kalma & Igor TriskinOlavi Oja & Fred Lindepuu
64163NT+2WS3 660-2,262,26Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
718134H+1ES6 650-2,262,26Mait Pari & Kalle OjassaluRoger Liiv & Jüri Siim
8393NT=WS3 600-0,30,3Mirjam Iher & Maarja OrasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
91723C+1WS3 1309,77-9,77Jaan Tali & Tõnu KibenaPeeter Kallakas & Jaan Oja
10813C+2WS3 1509,32-9,32Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooPeeter Ritson & Jüri Talp
1111283NT+2WS3 660-2,262,26Hannes Tamme & Kalev KalmaRein Kaarjas & Endel Küttis
122073NT=ED9 600-0,30,3Johanna Piibor & Andres KuuskAivar Kustavus & Valdo Freiberg
1310123NT+1WS3 630-1,281,28Reet Relvik & Riina ArpoJaan Sutt & Enn Päll
145143NT+1WS4 630-1,281,28Kalle Mardim & Rein AugasJakob Prii & Manglus Lember
          
          
          
          
          
          

Session 1 Section A

ROUND 7

Board 37 NS Game- Dealer N
  ♠Q9
AQ53
Q63
♣K976
 
♠643
62
JT985
♣A84
  ♠T752
T94
K742
♣QT
  ♠AKJ8
KJ87
A
♣J532
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124256H=SDJ1430 11,73-11,73Toivo Jullis & Tõnis PlekseppMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
223214H+1SDJ650 -1,881,88Ivar Kalma & Igor TriskinAndres Kornel & Enno Lõiv
326194H+1NCQ650 -1,881,88Oliver Loper & Tõnno VähkMartin Vasar & Lauri Naber
41864H+2SDJ680 -1,051,05Mait Pari & Kalle OjassaluKai Pära & Eduard Pära
527164H+1SD10650 -1,881,88Toomas Kukemilk & Agu LehesaluDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
62244H+1SD10650 -1,881,88Enn Maalder & Enno KuldRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
72884H+2SDJ680 -1,051,05Rein Kaarjas & Endel KüttisMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
817154H=NS5620 -2,782,78Jaan Tali & Tõnu KibenaOlavi Oja & Fred Lindepuu
99204H+1NS5650 -1,881,88Heino Lapp & Ülo MüürisseppJohanna Piibor & Andres Kuusk
101334H+2SDJ680 -1,051,05Roger Liiv & Jüri SiimMirjam Iher & Maarja Oras
11213NT=SDJ600 -3,463,46Peeter Kallakas & Jaan OjaPeeter Ritson & Jüri Talp
1210116H=SDJ1430 11,73-11,73Reet Relvik & Riina ArpoHannes Tamme & Kalev Kalma
1312143NT+1NH10630 -2,782,78Jaan Sutt & Enn PällJakob Prii & Manglus Lember
14754H+1NCQ650 -1,881,88Aivar Kustavus & Valdo FreibergKalle Mardim & Rein Augas
          
          
          
          
          
          
Board 38 EW Game- Dealer E
  ♠A
74
8742
♣JT7542
 
♠J83
AQJ985
AQ9
♣9
  ♠Q964
K32
J3
♣AQ83
  ♠KT752
T6
KT65
♣K6
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124254H+1WSA 650-1,21,2Toivo Jullis & Tõnis PlekseppMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
223216H-1WSA100 11,5-11,5Ivar Kalma & Igor TriskinAndres Kornel & Enno Lõiv
326194H+1WSA 650-1,21,2Oliver Loper & Tõnno VähkMartin Vasar & Lauri Naber
41864H+1WSA 650-1,21,2Mait Pari & Kalle OjassaluKai Pära & Eduard Pära
527164H+1WSA 650-1,21,2Toomas Kukemilk & Agu LehesaluDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
62244H+1WSA 650-1,21,2Enn Maalder & Enno KuldRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
72886H-3WSA300 13,23-13,23Rein Kaarjas & Endel KüttisMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
817154H+1ESA 650-1,21,2Jaan Tali & Tõnu KibenaOlavi Oja & Fred Lindepuu
99204H+1WSA 650-1,21,2Heino Lapp & Ülo MüürisseppJohanna Piibor & Andres Kuusk
101335Cx-6NH2 1400-13,3113,31Roger Liiv & Jüri SiimMirjam Iher & Maarja Oras
11214H+1WSA 650-1,21,2Peeter Kallakas & Jaan OjaPeeter Ritson & Jüri Talp
1210114H+1WSA 650-1,21,2Reet Relvik & Riina ArpoHannes Tamme & Kalev Kalma
1312143NT+1WC5 630-0,30,3Jaan Sutt & Enn PällJakob Prii & Manglus Lember
14753NT+1ES5 630-0,30,3Aivar Kustavus & Valdo FreibergKalle Mardim & Rein Augas
          
          
          
          
          
          
Board 39 Game All- Dealer S
  ♠J943
QT854
Q
♣QJ9
 
♠KT872
AK3
T84
♣K6
  ♠A65
62
K532
♣T542
  ♠Q
J97
AJ976
♣A873
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124254H-2NSA 200-4,514,51Toivo Jullis & Tõnis PlekseppMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
223212S=WDQ 110-2,112,11Ivar Kalma & Igor TriskinAndres Kornel & Enno Lõiv
326193H-1NSA 100-2,112,11Oliver Loper & Tõnno VähkMartin Vasar & Lauri Naber
41863C-1SHA 100-2,112,11Mait Pari & Kalle OjassaluKai Pära & Eduard Pära
527162S-1WCQ100 2,71-2,71Toomas Kukemilk & Agu LehesaluDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
62243H-2NSA 200-4,514,51Enn Maalder & Enno KuldRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
72883H=NSA140 3,68-3,68Rein Kaarjas & Endel KüttisMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
817152D-1SHK 100-2,112,11Jaan Tali & Tõnu KibenaOlavi Oja & Fred Lindepuu
99203S-1WDQ100 2,71-2,71Heino Lapp & Ülo MüürisseppJohanna Piibor & Andres Kuusk
101332S-1WDQ100 2,71-2,71Roger Liiv & Jüri SiimMirjam Iher & Maarja Oras
11214Sx-2WDQ500 10,45-10,45Peeter Kallakas & Jaan OjaPeeter Ritson & Jüri Talp
1210113S-1WH4100 2,71-2,71Reet Relvik & Riina ArpoHannes Tamme & Kalev Kalma
1312143S-1WDQ100 2,71-2,71Jaan Sutt & Enn PällJakob Prii & Manglus Lember
14754Hx-2NC5 500-10,2310,23Aivar Kustavus & Valdo FreibergKalle Mardim & Rein Augas
          
          
          
          
          
          
Board 40 Love All- Dealer W
  ♠KT8
A7
KJT953
♣J9
 
♠Q653
Q65432
Q
♣T8
  ♠74
KJT98
42
♣AK43
  ♠AJ92
-
A876
♣Q7652
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124255D+1NCK420 3,68-3,68Toivo Jullis & Tõnis PlekseppMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
223216D-1NCA 50-7,677,67Ivar Kalma & Igor TriskinAndres Kornel & Enno Lõiv
326196Hx-3WS8500 5,41-5,41Oliver Loper & Tõnno VähkMartin Vasar & Lauri Naber
41865D=NCA400 2,86-2,86Mait Pari & Kalle OjassaluKai Pära & Eduard Pära
527165D+1NCK420 3,68-3,68Toomas Kukemilk & Agu LehesaluDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
62244Hx-1EC2100 -4,444,44Enn Maalder & Enno KuldRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
72885D=NCA400 2,86-2,86Rein Kaarjas & Endel KüttisMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
817155D+1NCK420 3,68-3,68Jaan Tali & Tõnu KibenaOlavi Oja & Fred Lindepuu
99204Hx-1EDA100 -4,444,44Heino Lapp & Ülo MüürisseppJohanna Piibor & Andres Kuusk
101334H-1EC550 -5,715,71Roger Liiv & Jüri SiimMirjam Iher & Maarja Oras
11215Hx-2WCJ300 0,53-0,53Peeter Kallakas & Jaan OjaPeeter Ritson & Jüri Talp
1210116H-3WDJ150 -3,163,16Reet Relvik & Riina ArpoHannes Tamme & Kalev Kalma
1312146Hx-3WS7500 5,41-5,41Jaan Sutt & Enn PällJakob Prii & Manglus Lember
14753S+1SHQ170 -2,712,71Aivar Kustavus & Valdo FreibergKalle Mardim & Rein Augas
          
          
          
          
          
          
Board 41 EW Game- Dealer N
  ♠9762
KT3
3
♣T9653
 
♠JT
J87542
KT98
♣J
  ♠Q543
Q6
J642
♣A42
  ♠AK8
A9
AQ75
♣KQ87
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124253NT+1SH4430 4,06-4,06Toivo Jullis & Tõnis PlekseppMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
223213NT+1NHQ430 4,06-4,06Ivar Kalma & Igor TriskinAndres Kornel & Enno Lõiv
326193C+1NSA130 -3,233,23Oliver Loper & Tõnno VähkMartin Vasar & Lauri Naber
41864S-1SH3 50-7,297,29Mait Pari & Kalle OjassaluKai Pära & Eduard Pära
527163NT+2SH5460 5,04-5,04Toomas Kukemilk & Agu LehesaluDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
62243NT+1SH6430 4,06-4,06Enn Maalder & Enno KuldRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
72883S=NCA140 -3,013,01Rein Kaarjas & Endel KüttisMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
817153NT+1SSJ430 4,06-4,06Jaan Tali & Tõnu KibenaOlavi Oja & Fred Lindepuu
99203NT+1NHQ430 4,06-4,06Heino Lapp & Ülo MüürisseppJohanna Piibor & Andres Kuusk
101334S-1ND4 50-7,297,29Roger Liiv & Jüri SiimMirjam Iher & Maarja Oras
11213NT=SH5400 3,38-3,38Peeter Kallakas & Jaan OjaPeeter Ritson & Jüri Talp
1210113C+1SH2130 -3,233,23Reet Relvik & Riina ArpoHannes Tamme & Kalev Kalma
1312143C+2SSJ150 -2,782,78Jaan Sutt & Enn PällJakob Prii & Manglus Lember
14752NT+2SH5180 -1,881,88Aivar Kustavus & Valdo FreibergKalle Mardim & Rein Augas
          
          
          
          
          
          
Board 42 Game All- Dealer E
  ♠T932
AKQ
-
♣K65432
 
♠QJ5
J873
AQ52
♣A8
  ♠AK
T6542
J974
♣T9
  ♠8764
9
KT863
♣QJ7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124252H=ECQ 110-4,364,36Toivo Jullis & Tõnis PlekseppMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
223214C=NSA130 0,75-0,75Ivar Kalma & Igor TriskinAndres Kornel & Enno Lõiv
326193NT+1SSJ630 10,15-10,15Oliver Loper & Tõnno VähkMartin Vasar & Lauri Naber
41865C=SSJ600 9,55-9,55Mait Pari & Kalle OjassaluKai Pära & Eduard Pära
527163H-1ECQ100 -0,080,08Toomas Kukemilk & Agu LehesaluDainis Uljanovs & Janis Romanovskis
62244H-1ECQ100 -0,080,08Enn Maalder & Enno KuldRao Zvorovski & Tiit-Hendri Piibeleht
72884H-2ES8200 2,26-2,26Rein Kaarjas & Endel KüttisMeeli Zahharchenko & Tiina Laidroo
817155Cx-1NSA 200-6,396,39Jaan Tali & Tõnu KibenaOlavi Oja & Fred Lindepuu
99202H=ECQ 110-4,364,36Heino Lapp & Ülo MüürisseppJohanna Piibor & Andres Kuusk
101333H=ECQ 140-5,195,19Roger Liiv & Jüri SiimMirjam Iher & Maarja Oras
11212C+1NSA110 0,15-0,15Peeter Kallakas & Jaan OjaPeeter Ritson & Jüri Talp
1210114Hx-2ECQ500 8,05-8,05Reet Relvik & Riina ArpoHannes Tamme & Kalev Kalma
1312145Cx-2NSK 500-11,211,2Jaan Sutt & Enn PällJakob Prii & Manglus Lember
14754C=NSK130 0,75-0,75Aivar Kustavus & Valdo FreibergKalle Mardim & Rein Augas
          
          
          
          
          
          

Session 1 Section A

ROUND 8

Board 43 Love All- Dealer S
  ♠K6
QJ5
9642
♣QJ52
 
♠982
A73
T873
♣K94
  ♠AT43
K84
5
♣T8763
  ♠QJ75
T962
AKQJ
♣A
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124273NT+1SS8430 2,93-2,93Toivo Jullis & Tõnis PlekseppToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
223253NT=NC3400 2,11-2,11Ivar Kalma & Igor TriskinMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
326183NT=NS3400 2,11-2,11Oliver Loper & Tõnno VähkMait Pari & Kalle Ojassalu
421193NT+1NH8430 2,93-2,93Andres Kornel & Enno LõivMartin Vasar & Lauri Naber
56283NT=SD3400 2,11-2,11Kai Pära & Eduard PäraRein Kaarjas & Endel Küttis
616223NT=NC6400 2,11-2,11Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisEnn Maalder & Enno Kuld
7436D-2SHA 100-9,49,4Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMirjam Iher & Maarja Oras
815203NT=SS8400 2,11-2,11Olavi Oja & Fred LindepuuJohanna Piibor & Andres Kuusk
917103NT=SD8400 2,11-2,11Jaan Tali & Tõnu KibenaReet Relvik & Riina Arpo
10293NT=NC6400 2,11-2,11Peeter Kallakas & Jaan OjaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
11853NT-1NC3 50-8,128,12Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooKalle Mardim & Rein Augas
121313NT+1NSA430 2,93-2,93Roger Liiv & Jüri SiimPeeter Ritson & Jüri Talp
1314113NT=NC7400 2,11-2,11Jakob Prii & Manglus LemberHannes Tamme & Kalev Kalma
141273NT-1NC6 50-8,128,12Jaan Sutt & Enn PällAivar Kustavus & Valdo Freiberg
          
          
          
          
          
          
Board 44 NS Game- Dealer W
  ♠K2
KJT5
AKQ73
♣42
 
♠JT543
96
J2
♣AQJ5
  ♠AQ9
AQ8
9864
♣K97
  ♠876
7432
T5
♣T863
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124274S+1WDK 450-3,313,31Toivo Jullis & Tõnis PlekseppToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
223254S=WDK 420-2,712,71Ivar Kalma & Igor TriskinMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
326183S+2WDA 2003,01-3,01Oliver Loper & Tõnno VähkMait Pari & Kalle Ojassalu
421194S=ED10 420-2,712,71Andres Kornel & Enno LõivMartin Vasar & Lauri Naber
56283S+2WDA 2003,01-3,01Kai Pära & Eduard PäraRein Kaarjas & Endel Küttis
616222H-1WDK50 8,35-8,35Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisEnn Maalder & Enno Kuld
7431NT-5N*D8 500-4,444,44Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMirjam Iher & Maarja Oras
815201NT-4N*D3 400-1,881,88Olavi Oja & Fred LindepuuJohanna Piibor & Andres Kuusk
917103C+2WDA 1504,44-4,44Jaan Tali & Tõnu KibenaReet Relvik & Riina Arpo
10294Sx+1WDA 690-8,358,35Peeter Kallakas & Jaan OjaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
11851NT-3N*D4 3000,45-0,45Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooKalle Mardim & Rein Augas
121312S+3WDA 2003,01-3,01Roger Liiv & Jüri SiimPeeter Ritson & Jüri Talp
1314113NT=E*H7 400-1,881,88Jakob Prii & Manglus LemberHannes Tamme & Kalev Kalma
141273S+2WDA 2003,01-3,01Jaan Sutt & Enn PällAivar Kustavus & Valdo Freiberg
          
          
          
          
          
          
Board 45 Game All- Dealer N
  ♠942
9653
Q
♣Q9742
 
♠AKJT73
8
J764
♣AJ
  ♠Q865
K742
K82
♣63
  ♠-
AQJT
AT953
♣KT85
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124274S-1WDQ100 2,33-2,33Toivo Jullis & Tõnis PlekseppToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
223254S-1WDQ100 2,33-2,33Ivar Kalma & Igor TriskinMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
326183S-1WDQ100 2,33-2,33Oliver Loper & Tõnno VähkMait Pari & Kalle Ojassalu
421195Cx-1SSA 200-4,814,81Andres Kornel & Enno LõivMartin Vasar & Lauri Naber
56284S=WDQ 620-11,211,2Kai Pära & Eduard PäraRein Kaarjas & Endel Küttis
616224S-1WDQ100 2,33-2,33Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisEnn Maalder & Enno Kuld
7434Sx-1WDQ200 5,04-5,04Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMirjam Iher & Maarja Oras
815204S-1WDQ100 2,33-2,33Olavi Oja & Fred LindepuuJohanna Piibor & Andres Kuusk
917104S-2WDQ200 5,04-5,04Jaan Tali & Tõnu KibenaReet Relvik & Riina Arpo
10294S-1WDQ100 2,33-2,33Peeter Kallakas & Jaan OjaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
11853S=WDQ 140-3,463,46Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooKalle Mardim & Rein Augas
121312S+1WDQ 140-3,463,46Roger Liiv & Jüri SiimPeeter Ritson & Jüri Talp
1314113S-1WDQ100 2,33-2,33Jakob Prii & Manglus LemberHannes Tamme & Kalev Kalma
141272S+1WDQ 140-3,463,46Jaan Sutt & Enn PällAivar Kustavus & Valdo Freiberg
          
          
          
          
          
          
Board 46 Love All- Dealer E
  ♠75
64
AQ865
♣T764
 
♠A98
J2
9732
♣QJ83
  ♠KT632
AQT953
T
♣K
  ♠QJ4
K87
KJ4
♣A952
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124274S-1EH750 4,21-4,21Toivo Jullis & Tõnis PlekseppToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
223254S-1ECA50 4,21-4,21Ivar Kalma & Igor TriskinMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
326182S+2EC5 170-1,651,65Oliver Loper & Tõnno VähkMait Pari & Kalle Ojassalu
421194H=EH7 420-7,227,22Andres Kornel & Enno LõivMartin Vasar & Lauri Naber
56284S-1ED550 4,21-4,21Kai Pära & Eduard PäraRein Kaarjas & Endel Küttis
616222S+1EDJ 140-0,750,75Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisEnn Maalder & Enno Kuld
7431H+4ESJ 200-2,262,26Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMirjam Iher & Maarja Oras
815204H-1ECA50 4,21-4,21Olavi Oja & Fred LindepuuJohanna Piibor & Andres Kuusk
917103D-1NHA 501,65-1,65Jaan Tali & Tõnu KibenaReet Relvik & Riina Arpo
10294S-1ED450 4,21-4,21Peeter Kallakas & Jaan OjaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
11853S+1ESQ 170-1,651,65Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooKalle Mardim & Rein Augas
121312S=EDK 1100,23-0,23Roger Liiv & Jüri SiimPeeter Ritson & Jüri Talp
1314115Dx-3NHA 500-8,658,65Jakob Prii & Manglus LemberHannes Tamme & Kalev Kalma
141272H+1EDK 140-0,750,75Jaan Sutt & Enn PällAivar Kustavus & Valdo Freiberg
          
          
          
          
          
          
Board 47 NS Game- Dealer S
  ♠K72
A7
AJ76
♣KT83
 
♠QJT
K6
T932
♣AJ76
  ♠943
QJT52
Q8
♣Q52
  ♠A865
9843
K54
♣94
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124272S+1NS3140 2,71-2,71Toivo Jullis & Tõnis PlekseppToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
223252S-1SSQ 100-3,463,46Ivar Kalma & Igor TriskinMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
326181NT-2W*S2100 1,65-1,65Oliver Loper & Tõnno VähkMait Pari & Kalle Ojassalu
421192NT-2N*HQ 200-5,795,79Andres Kornel & Enno LõivMartin Vasar & Lauri Naber
56281NT-3N*HQ 300-8,058,05Kai Pära & Eduard PäraRein Kaarjas & Endel Küttis
616222NT-1N*HQ 100-3,463,46Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisEnn Maalder & Enno Kuld
7431NT-1W*D650 -0,080,08Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMirjam Iher & Maarja Oras
815202H-2EC9100 1,65-1,65Olavi Oja & Fred LindepuuJohanna Piibor & Andres Kuusk
917102S+1SHK140 2,71-2,71Jaan Tali & Tõnu KibenaReet Relvik & Riina Arpo
10292H-2ESA100 1,65-1,65Peeter Kallakas & Jaan OjaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
11853C-4ED4200 4,44-4,44Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooKalle Mardim & Rein Augas
121312H-2EC9100 1,65-1,65Roger Liiv & Jüri SiimPeeter Ritson & Jüri Talp
1314112S+1NS3140 2,71-2,71Jakob Prii & Manglus LemberHannes Tamme & Kalev Kalma
141272H-2EC9100 1,65-1,65Jaan Sutt & Enn PällAivar Kustavus & Valdo Freiberg
          
          
          
          
          
          
Board 48 EW Game- Dealer W
  ♠AQJT3
Q84
J53
♣74
 
♠K6
AJ62
AKQ6
♣653
  ♠72
KT
T42
♣AKQJ92
  ♠9854
9753
987
♣T8
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
124274NT+3WS10 7203,76-3,76Toivo Jullis & Tõnis PlekseppToomas Kukemilk & Agu Lehesalu
223253NT+4WSQ 7203,76-3,76Ivar Kalma & Igor TriskinMaksim KArpov & Tanel Kõivupuu
326186NT=WC7 1440-8,728,72Oliver Loper & Tõnno VähkMait Pari & Kalle Ojassalu
421194NT+3WC7 7203,76-3,76Andres Kornel & Enno LõivMartin Vasar & Lauri Naber
56285C+1ED5 6206,17-6,17Kai Pära & Eduard PäraRein Kaarjas & Endel Küttis
616223NT+4WSJ 7203,76-3,76Dainis Uljanovs & Janis RomanovskisEnn Maalder & Enno Kuld
7436NT=WSA 1440-8,728,72Rao Zvorovski & Tiit-Hendri PiibelehtMirjam Iher & Maarja Oras
815206C=WD3 1370-7,827,82Olavi Oja & Fred LindepuuJohanna Piibor & Andres Kuusk
917104Sx-3NCA 5008,42-8,42Jaan Tali & Tõnu KibenaReet Relvik & Riina Arpo
10296C=WSA 1370-7,827,82Peeter Kallakas & Jaan OjaHeino Lapp & Ülo Müürissepp
11853NT+3WSA 6904,66-4,66Meeli Zahharchenko & Tiina LaidrooKalle Mardim & Rein Augas
121313NT+4WSQ 7203,76-3,76Roger Liiv & Jüri SiimPeeter Ritson & Jüri Talp
1314116NT=WSA 1440-8,728,72Jakob Prii & Manglus LemberHannes Tamme & Kalev Kalma
141273NT+4WSQ 7203,76-3,76Jaan Sutt & Enn PällAivar Kustavus & Valdo Freiberg
          
          
          
          
          
          

MatchScores    

Ranks     Travellers

Session 1 Section A

ROUND 1
TABLE 1BOARD123456TOTALVPs
1SCORE-50-170-600-2220130100-19,62,88Peeter Ritson/Jüri Talp
15XMPc-5,64-0,68-9,25-2,93-1,490,3519,617,12Olavi Oja/Fred Lindepuu
TABLE 2BOARD123456TOTALVPs
2SCORE-5050-170-22101304201,810,99Peeter Kallakas/Jaan Oja
16XMPc-5,645,04-0,75-2,93-1,497,54-1,89,01Dainis Uljanovs/Janis Romanovskis
TABLE 3BOARD123456TOTALVPs
3SCORE43050-150-2220130-502,911,46Mirjam Iher/Maarja Oras
17XMPc5,495,040-2,93-1,49-3,16-2,98,54Jaan Tali/Tõnu Kibena
TABLE 4BOARD123456TOTALVPs
4SCORE-100-140100-2220630-502,410,99Rao Zvorovski/Tiit-hendri Piibeleht
18XMPc-6,990,35,56-2,939,65-3,16-2,49,01Mait Pari/Kalle Ojassalu
TABLE 5BOARD123456TOTALVPs
5SCORE180-200-500-2210630-50-5,77,25Kalle Mardim/Rein Augas
19XMPc-0,3-1,43-7,52-2,939,65-3,165,712,75Martin Vasar/Lauri Naber
TABLE 6BOARD123456TOTALVPs
6SCORE150-210-600-14601304205,112,33Kai Pära/Eduard Pära
20XMPc-1,05-1,43-9,2510,75-1,497,54-5,17,67Johanna Piibor/Andres Kuusk
TABLE 7BOARD123456TOTALVPs
7SCORE400-150200-22101001701014,25Aivar Kustavus/Valdo Freiberg
21XMPc4,890,237,67-2,93-2,282,46-105,75Andres Kornel/Enno Lõiv
TABLE 8BOARD123456TOTALVPs
8SCORE-50-200100-221050/5050/50-4,48,1Meeli Zahharchenko/Tiina Laidroo
22XMPc-5,64-1,435,56-2,93004,411,9Enn Maalder/Enno Kuld
TABLE 9BOARD123456TOTALVPs
9SCORE400-140-110-22201304209,213,9Heino Lapp/Ülo Müürissepp
23XMPc4,890,30,9-2,93-1,497,54-9,26,1Ivar Kalma/Igor Triskin
TABLE 10BOARD123456TOTALVPs
10SCORE400-100-140-2220-100-50-6,57,25Reet Relvik/Riina Arpo
24XMPc4,891,50-2,93-6,84-3,166,512,75Toivo Jullis/Tõnis Pleksepp
TABLE 11BOARD123456TOTALVPs
11SCORE430-150-90-2220180-501,410,5Hannes Tamme/Kalev Kalma
25XMPc5,490,231,5-2,930,26-3,16-1,49,5Maksim Karpov/Tanel Kõivupuu
TABLE 12BOARD123456TOTALVPs
12SCORE-50-450-140-2220130-100-222,42Jaan Sutt/Enn Päll
26XMPc-5,64-7,140-2,93-1,49-4,822217,58Oliver Loper/Tõnno Vähk
TABLE 13BOARD123456TOTALVPs
13SCORE150-430-140-146060/4060/406,913,15Roger Liiv/Jüri Siim
27XMPc-1,05-6,77010,7522-6,96,85Toomas Kukemilk/Agu Lehesalu
TABLE 14BOARD123456TOTALVPs
14SCORE460100100-1460130-10022,617,79Jakob Prii/Manglus Lember
28XMPc6,326,245,5610,75-1,49-4,82-22,62,21Rein Kaarjas/Endel Küttis

Session 1 Section A

ROUND 2
TABLE 1BOARD789101112TOTALVPs
14SCORE-600-300-650-100510-100-27,51,27Jakob Prii/Manglus Lember
26XMPc-1,35-7,37-0,97-7,07-1,95-8,827,518,73Oliver Loper/Tõnno Vähk
TABLE 2BOARD789101112TOTALVPs
15SCORE100-50-620110049050022,917,79Olavi Oja/Fred Lindepuu
7XMPc10,75-1,350,0812,93-2,863,38-22,92,21Aivar Kustavus/Valdo Freiberg
TABLE 3BOARD789101112TOTALVPs
9SCORE-660100-620180510-100-13,44,76Heino Lapp/Ülo Müürissepp
13XMPc-3,162,560,08-2,11-1,95-8,813,415,24Roger Liiv/Jüri Siim
TABLE 4BOARD789101112TOTALVPs
19SCORE-600110-6201109805009,714,25Martin Vasar/Lauri Naber
24XMPc-1,352,560,08-3,468,53,38-9,75,75Toivo Jullis/Tõnis Pleksepp
TABLE 5BOARD789101112TOTALVPs
6SCORE-600-5050/50120510500-4,67,67Kai Pära/Eduard Pära
22XMPc-1,35-1,350-3,31-1,953,384,612,33Enn Maalder/Enno Kuld
TABLE 6BOARD789101112TOTALVPs
3SCORE200110-620600510-1009,313,9Mirjam Iher/Maarja Oras
2XMPc11,652,560,085,71-1,95-8,8-9,36,1Peeter Kallakas/Jaan Oja
TABLE 7BOARD789101112TOTALVPs
4SCORE-630-100-600150920100-4,77,67Rao Zvorovski/Tiit-hendri Piibeleht
11XMPc-2,26-2,861,13-2,867,37-5,264,712,33Hannes Tamme/Kalev Kalma
TABLE 8BOARD789101112TOTALVPs
25SCORE-690140-6206305106009,614,25Maksim Karpov/Tanel Kõivupuu
16XMPc-4,063,610,086,47-1,955,49-9,65,75Dainis Uljanovs/Janis Romanovskis
TABLE 9BOARD789101112TOTALVPs
18SCORE-660-50-620600510100-5,97,25Mait Pari/Kalle Ojassalu
17XMPc-3,16-1,350,085,71-1,95-5,265,912,75Jaan Tali/Tõnu Kibena
TABLE 10BOARD789101112TOTALVPs
8SCORE-660110-650600490650813,53Meeli Zahharchenko/Tiina Laidroo
20XMPc-3,162,56-0,975,71-2,866,69-86,47Johanna Piibor/Andres Kuusk
TABLE 11BOARD789101112TOTALVPs
5SCORE-180-100-620-400510600-3,88,1Kalle Mardim/Rein Augas
10XMPc6,92-2,860,08-11,5-1,955,493,811,9Reet Relvik/Riina Arpo
TABLE 12BOARD789101112TOTALVPs
27SCORE-660140-620-300480650-6,17,25Toomas Kukemilk/Agu Lehesalu
23XMPc-3,163,610,08-10,3-3,016,696,112,75Ivar Kalma/Igor Triskin
TABLE 13BOARD789101112TOTALVPs
21SCORE-660-100-6206005105001,210,5Andres Kornel/Enno Lõiv
1XMPc-3,16-2,860,085,71-1,953,38-1,29,5Peeter Ritson/Jüri Talp
TABLE 14BOARD789101112TOTALVPs
12SCORE-650110-6202009803005,312,33Jaan Sutt/Enn Päll
28XMPc-3,162,560,08-1,658,5-0,98-5,37,67Rein Kaarjas/Endel Küttis

Session 1 Section A

ROUND 3
TABLE 1BOARD131415161718TOTALVPs
26SCORE600-400650-620-4205012,114,92Oliver Loper/Tõnno Vähk
15XMPc0,83-3,088,570,90,154,74-12,15,08Olavi Oja/Fred Lindepuu
TABLE 2BOARD131415161718TOTALVPs
13SCORE630-400-100-650-42050-2,39,01Roger Liiv/Jüri Siim
19XMPc1,73-3,08-5,64-0,150,154,742,310,99Martin Vasar/Lauri Naber
TABLE 3BOARD131415161718TOTALVPs
3SCORE660-150-200-650-420-430-6,57,25Mirjam Iher/Maarja Oras
22XMPc2,783,23-7,44-0,150,15-5,116,512,75Enn Maalder/Enno Kuld
TABLE 4BOARD131415161718TOTALVPs
25SCORE630-150500-650-4205015,716,11Maksim Karpov/Tanel Kõivupuu
17XMPc1,733,236,02-0,150,154,74-15,73,89Jaan Tali/Tõnu Kibena
TABLE 5BOARD131415161718TOTALVPs
8SCORE660-130-100-650-420-1003,111,46Meeli Zahharchenko/Tiina Laidroo
11XMPc2,784,29-5,64-0,150,151,65-3,18,54Hannes Tamme/Kalev Kalma
TABLE 6BOARD131415161718TOTALVPs
6SCORE600-150200-650-42050913,9Kai Pära/Eduard Pära
10XMPc0,833,230,23-0,150,154,74-96,1Reet Relvik/Riina Arpo
TABLE 7BOARD131415161718TOTALVPs
14SCORE600-460-200-650-420-500-17,73,36Jakob Prii/Manglus Lember
23XMPc0,83-4,66-7,44-0,150,15-6,3917,716,64Ivar Kalma/Igor Triskin
TABLE 8BOARD131415161718TOTALVPs
9SCORE630-400500-650-450-430-1,59,01Heino Lapp/Ülo Müürissepp
4XMPc1,73-3,086,02-0,15-0,9-5,111,510,99Rao Zvorovski/Tiit-hendri Piibeleht
TABLE 9BOARD131415161718TOTALVPs
24SCORE660-150650-620-45010020,817,35Toivo Jullis/Tõnis Pleksepp
2XMPc2,783,238,570,9-0,96,24-20,82,65Peeter Kallakas/Jaan Oja
TABLE 10BOARD131415161718TOTALVPs
7SCORE-100-400-100-650-420150-12,94,76Aivar Kustavus/Valdo Freiberg
18XMPc-11,2-3,08-5,64-0,150,157,0712,915,24Mait Pari/Kalle Ojassalu
TABLE 11BOARD131415161718TOTALVPs
21SCORE660-400500-650-4205010,514,25Andres Kornel/Enno Lõiv
5XMPc2,78-3,086,02-0,150,154,74-10,55,75Kalle Mardim/Rein Augas
TABLE 12BOARD131415161718TOTALVPs
12SCORE-100-150620-650-420-200-0,89,5Jaan Sutt/Enn Päll
16XMPc-11,23,237,67-0,150,15-0,530,810,5Dainis Uljanovs/Janis Romanovskis
TABLE 13BOARD131415161718TOTALVPs
20SCORE660-180-100-650-420-1400-15,34,17Johanna Piibor/Andres Kuusk
27XMPc2,782,71-5,64-0,150,15-15,1115,315,83Toomas Kukemilk/Agu Lehesalu
TABLE 14BOARD131415161718TOTALVPs
1SCORE600-400-100-650-420-500-14,34,46Peeter Ritson/Jüri Talp
28XMPc0,83-3,08-5,64-0,150,15-6,3914,315,54Rein Kaarjas/Endel Küttis

Session 1 Section A

ROUND 4
TABLE 1BOARD192021222324TOTALVPs
26SCORE-110110-550-50200450-8,66,1Oliver Loper/Tõnno Vähk
25XMPc1,2-0,23-11,28-3,992,713,018,613,9Maksim Karpov/Tanel Kõivupuu
TABLE 2BOARD192021222324TOTALVPs
15SCORE-110-100170-50100420-2,49,01Olavi Oja/Fred Lindepuu
19XMPc1,2-4,812,48-3,990,382,332,410,99Martin Vasar/Lauri Naber
TABLE 3BOARD192021222324TOTALVPs
13SCORE-100100-100120-630420-11,35,41Roger Liiv/Jüri Siim
22XMPc1,28-0,3-3,760,6-11,432,3311,314,59Enn Maalder/Enno Kuld
TABLE 4BOARD192021222324TOTALVPs
24SCORE-110180100-502004505,512,75Toivo Jullis/Tõnis Pleksepp
23XMPc1,21,650,9-3,992,713,01-5,57,25Ivar Kalma/Igor Triskin
TABLE 5BOARD192021222324TOTALVPs
6SCORE-100140170110040048029,418,9Kai Pära/Eduard Pära
8XMPc1,280,752,4813,996,923,99-29,41,1Meeli Zahharchenko/Tiina Laidroo
TABLE 6BOARD192021222324TOTALVPs
3SCORE-670140-130400-90100-16,33,89Mirjam Iher/Maarja Oras
18XMPc-10,150,75-4,516,69-3,38-5,7116,316,11Mait Pari/Kalle Ojassalu
TABLE 7BOARD192021222324TOTALVPs
11SCORE-50-200-130-50300500-38,54Hannes Tamme/Kalev Kalma
21XMPc3,08-6,99-4,51-3,994,964,44311,46Andres Kornel/Enno Lõiv
TABLE 8BOARD192021222324TOTALVPs
27SCORE-50-300790-504001003,811,9Toomas Kukemilk/Agu Lehesalu
4XMPc3,08-8,9512,48-3,996,92-5,71-3,88,1Rao Zvorovski/Tiit-hendri Piibeleht
TABLE 9BOARD192021222324TOTALVPs
9SCORE-110600170110-11045012,715,24Heino Lapp/Ülo Müürissepp
28XMPc1,29,772,480,15-3,913,01-12,74,76Rein Kaarjas/Endel Küttis
TABLE 10BOARD192021222324TOTALVPs
16SCORE10014017012040010011,214,59Dainis Uljanovs/Janis Romanovskis
10XMPc6,170,752,480,66,92-5,71-11,25,41Reet Relvik/Riina Arpo
TABLE 11BOARD192021222324TOTALVPs
17SCORE-1106301001102001009,313,9Jaan Tali/Tõnu Kibena
12XMPc1,210,080,90,152,71-5,71-9,36,1Jaan Sutt/Enn Päll
TABLE 12BOARD192021222324TOTALVPs
14SCORE-67014020090-600420-15,14,17Jakob Prii/Manglus Lember
7XMPc-10,150,753,46-0,3-11,22,3315,115,83Aivar Kustavus/Valdo Freiberg
TABLE 13BOARD192021222324TOTALVPs
5SCORE-150-100100-50-140420-10,15,75Kalle Mardim/Rein Augas
2XMPc0,15-4,810,9-3,99-4,662,3310,114,25Peeter Kallakas/Jaan Oja
TABLE 14BOARD192021222324TOTALVPs
20SCORE-180170-130180100170-5,27,67Johanna Piibor/Andres Kuusk
1XMPc-0,751,58-4,512,030,38-3,915,212,33Peeter Ritson/Jüri Talp

Session 1 Section A

ROUND 5
TABLE 1BOARD252627282930TOTALVPs
26SCORE400-100450680-1501505,412,33Oliver Loper/Tõnno Vähk
6XMPc5,86-3,531,73-0,61,50,45-5,47,67Kai Pära/Eduard Pära
TABLE 2BOARD252627282930TOTALVPs
25SCORE130110450680-120150512,33Maksim Karpov/Tanel Kõivupuu
22XMPc-0,451,281,73-0,62,560,45-57,67Enn Maalder/Enno Kuld
TABLE 3BOARD252627282930TOTALVPs
15SCORE-50140450710-630150-9,46,1Olavi Oja/Fred Lindepuu
24XMPc-4,892,181,730,45-9,320,459,413,9Toivo Jullis/Tõnis Pleksepp
TABLE 4BOARD252627282930TOTALVPs
19SCORE-50200450650-150400713,15Martin Vasar/Lauri Naber
18XMPc-4,893,911,73-1,581,56,32-76,85Mait Pari/Kalle Ojassalu
TABLE 5BOARD252627282930TOTALVPs
9SCORE400-500-100680-630150-24,61,81Heino Lapp/Ülo Müürissepp
21XMPc5,86-10,9-10,08-0,6-9,320,4524,618,19Andres Kornel/Enno Lõiv
TABLE 6BOARD252627282930TOTALVPs
13SCORE-50100450620-120-140-8,36,47Roger Liiv/Jüri Siim
23XMPc-4,891,21,73-2,562,56-6,328,313,53Ivar Kalma/Igor Triskin
TABLE 7BOARD252627282930TOTALVPs
27SCORE400-110450710-11042014,115,54Toomas Kukemilk/Agu Lehesalu
11XMPc5,86-3,611,730,452,567,14-14,14,46Hannes Tamme/Kalev Kalma
TABLE 8BOARD252627282930TOTALVPs
16SCORE400200450680-3001508,913,9Dainis Uljanovs/Janis Romanovskis
17XMPc5,863,911,73-0,6-2,410,45-8,96,1Jaan Tali/Tõnu Kibena
TABLE 9BOARD252627282930TOTALVPs
4SCORE902004501430-18020019,617,12Rao Zvorovski/Tiit-hendri Piibeleht
7XMPc-1,23,911,7312,560,62,03-19,62,88Aivar Kustavus/Valdo Freiberg
TABLE 10BOARD252627282930TOTALVPs
3SCORE-50100450650-110130-1,29,5Mirjam Iher/Maarja Oras
8XMPc-4,891,21,73-1,582,56-0,231,210,5Meeli Zahharchenko/Tiina Laidroo
TABLE 11BOARD252627282930TOTALVPs
2SCORE90100450650-1501502,110,99Peeter Kallakas/Jaan Oja
10XMPc-1,21,21,73-1,581,50,45-2,19,01Reet Relvik/Riina Arpo
TABLE 12BOARD252627282930TOTALVPs
12SCORE-100200-50650-180200-11,15,41Jaan Sutt/Enn Päll
1XMPc-6,323,91-9,7-1,580,62,0311,114,59Peeter Ritson/Jüri Talp
TABLE 13BOARD252627282930TOTALVPs
28SCORE420100420650-120507,213,15Rein Kaarjas/Endel Küttis
5XMPc6,471,20,75-1,582,56-2,18-7,26,85Kalle Mardim/Rein Augas
TABLE 14BOARD252627282930TOTALVPs
14SCORE90-200450680-120-470-14,94,17Jakob Prii/Manglus Lember
20XMPc-1,2-5,861,73-0,62,56-11,514,915,83Johanna Piibor/Andres Kuusk

Session 1 Section A

ROUND 6
TABLE 1BOARD313233343536TOTALVPs
26SCORE-100-90-430-420590-660-25,71,62Oliver Loper/Tõnno Vähk
24XMPc-11,58-6,09-5,64-6,176,02-2,2625,718,38Toivo Jullis/Tõnis Pleksepp
TABLE 2BOARD313233343536TOTALVPs
25SCORE66030050-140100-6906,212,75Maksim Karpov/Tanel Kõivupuu
19XMPc2,714,146,470,9-4,81-3,16-6,27,25Martin Vasar/Lauri Naber
TABLE 3BOARD313233343536TOTALVPs
6SCORE630100-400-420790-630-2,68,54Kai Pära/Eduard Pära
21XMPc1,73-1,43-4,89-6,179,47-1,282,611,46Andres Kornel/Enno Lõiv
TABLE 4BOARD313233343536TOTALVPs
22SCORE600200-300-140230-630-29,01Enn Maalder/Enno Kuld
27XMPc0,751,43-2,410,9-1,35-1,28210,99Toomas Kukemilk/Agu Lehesalu
TABLE 5BOARD313233343536TOTALVPs
23SCORE660200-10050590-62017,616,64Ivar Kalma/Igor Triskin
15XMPc2,711,432,935,716,02-1,2-17,63,36Olavi Oja/Fred Lindepuu
TABLE 6BOARD313233343536TOTALVPs
4SCORE630100-130-420100-660-10,85,41Rao Zvorovski/Tiit-hendri Piibeleht
16XMPc1,73-1,432,18-6,17-4,81-2,2610,814,59Dainis Uljanovs/Janis Romanovskis
TABLE 7BOARD313233343536TOTALVPs
18SCORE630200-130-170790-65012,414,92Mait Pari/Kalle Ojassalu
13XMPc1,731,432,18-0,159,47-2,26-12,45,08Roger Liiv/Jüri Siim
TABLE 8BOARD313233343536TOTALVPs
3SCORE630200-400-140170-600-4,38,1Mirjam Iher/Maarja Oras
9XMPc1,731,43-4,890,9-3,16-0,34,311,9Heino Lapp/Ülo Müürissepp
TABLE 9BOARD313233343536TOTALVPs
17SCORE600110-110-140100-1307,913,53Jaan Tali/Tõnu Kibena
2XMPc0,75-1,432,710,9-4,819,77-7,96,47Peeter Kallakas/Jaan Oja
TABLE 10BOARD313233343536TOTALVPs
8SCORE630200-130-140100-15010,814,59Meeli Zahharchenko/Tiina Laidroo
1XMPc1,731,432,180,9-4,819,32-10,85,41Peeter Ritson/Jüri Talp
TABLE 11BOARD313233343536TOTALVPs
11SCORE180-50-150-170230-660-15,63,89Hannes Tamme/Kalev Kalma
28XMPc-8,2-5,041,35-0,15-1,35-2,2615,616,11Rein Kaarjas/Endel Küttis
TABLE 12BOARD313233343536TOTALVPs
20SCORE600200-15050230-6007,613,53Johanna Piibor/Andres Kuusk
7XMPc0,751,431,355,71-1,35-0,3-7,66,47Aivar Kustavus/Valdo Freiberg
TABLE 13BOARD313233343536TOTALVPs
10SCORE600300-400-140230-630-1,79,01Reet Relvik/Riina Arpo
12XMPc0,754,14-4,890,9-1,35-1,281,710,99Jaan Sutt/Enn Päll
TABLE 14BOARD313233343536TOTALVPs
5SCORE660100-150-100170-6300,210Kalle Mardim/Rein Augas
14XMPc2,71-1,431,351,95-3,16-1,28-0,210Jakob Prii/Manglus Lember

Session 1 Section A

ROUND 7
TABLE 1BOARD373839404142TOTALVPs
24SCORE1430-650-200420430-1109,413,9Toivo Jullis/Tõnis Pleksepp
25XMPc11,73-1,2-4,513,684,06-4,36-9,46,1Maksim Karpov/Tanel Kõivupuu
TABLE 2BOARD373839404142TOTALVPs
23SCORE650100-110-504301304,712,33Ivar Kalma/Igor Triskin
21XMPc-1,8811,5-2,11-7,674,060,75-4,77,67Andres Kornel/Enno Lõiv
TABLE 3BOARD373839404142TOTALVPs
26SCORE650-650-1005001306307,113,15Oliver Loper/Tõnno Vähk
19XMPc-1,88-1,2-2,115,41-3,2310,15-7,16,85Martin Vasar/Lauri Naber
TABLE 4BOARD373839404142TOTALVPs
18SCORE680-650-100400-506000,810,5Mait Pari/Kalle Ojassalu
6XMPc-1,05-1,2-2,112,86-7,299,55-0,89,5Kai Pära/Eduard Pära
TABLE 5BOARD373839404142TOTALVPs
27SCORE650-6501004204601008,313,53Toomas Kukemilk/Agu Lehesalu
16XMPc-1,88-1,22,713,685,04-0,08-8,36,47Dainis Uljanovs/Janis Romanovskis
TABLE 6BOARD373839404142TOTALVPs
22SCORE650-650-200100430100-86,47Enn Maalder/Enno Kuld
4XMPc-1,88-1,2-4,51-4,444,06-0,08813,53Rao Zvorovski/Tiit-hendri Piibeleht
TABLE 7BOARD373839404142TOTALVPs
28SCORE6803001404001402001816,64Rein Kaarjas/Endel Küttis
8XMPc-1,0513,233,682,86-3,012,26-183,36Meeli Zahharchenko/Tiina Laidroo
TABLE 8BOARD373839404142TOTALVPs
17SCORE620-650-100420430-200-4,77,67Jaan Tali/Tõnu Kibena
15XMPc-2,78-1,2-2,113,684,06-6,394,712,33Olavi Oja/Fred Lindepuu
TABLE 9BOARD373839404142TOTALVPs
9SCORE650-650100100430-110-5,17,67Heino Lapp/Ülo Müürissepp
20XMPc-1,88-1,22,71-4,444,06-4,365,112,33Johanna Piibor/Andres Kuusk
TABLE 10BOARD373839404142TOTALVPs
13SCORE680-140010050-50-140-29,80,94Roger Liiv/Jüri Siim
3XMPc-1,05-13,312,71-5,71-7,29-5,1929,819,06Mirjam Iher/Maarja Oras
TABLE 11BOARD373839404142TOTALVPs
2SCORE600-6505003004001109,814,25Peeter Kallakas/Jaan Oja
1XMPc-3,46-1,210,450,533,380,15-9,85,75Peeter Ritson/Jüri Talp
TABLE 12BOARD373839404142TOTALVPs
10SCORE1430-65010015013050014,915,83Reet Relvik/Riina Arpo
11XMPc11,73-1,22,71-3,16-3,238,05-14,94,17Hannes Tamme/Kalev Kalma
TABLE 13BOARD373839404142TOTALVPs
12SCORE630-630100500150-500-8,96,1Jaan Sutt/Enn Päll
14XMPc-2,78-0,32,715,41-2,78-11,28,913,9Jakob Prii/Manglus Lember
TABLE 14BOARD373839404142TOTALVPs
7SCORE650-630-500170180130-16,23,89Aivar Kustavus/Valdo Freiberg
5XMPc-1,88-0,3-10,23-2,71-1,880,7516,216,11Kalle Mardim/Rein Augas

Session 1 Section A

ROUND 8
TABLE 1BOARD434445464748TOTALVPs
24SCORE430-45010050140-72012,615,24Toivo Jullis/Tõnis Pleksepp
27XMPc2,93-3,312,334,212,713,76-12,64,76Toomas Kukemilk/Agu Lehesalu
TABLE 2BOARD434445464748TOTALVPs
23SCORE400-42010050-100-7206,212,75Ivar Kalma/Igor Triskin
25XMPc2,11-2,712,334,21-3,463,76-6,27,25Maksim Karpov/Tanel Kõivupuu
TABLE 3BOARD434445464748TOTALVPs
26SCORE400-200100-170100-1440-1,39,5Oliver Loper/Tõnno Vähk
18XMPc2,113,012,33-1,651,65-8,721,310,5Mait Pari/Kalle Ojassalu
TABLE 4BOARD434445464748TOTALVPs
21SCORE430-420-200-420-200-720-13,84,46Andres Kornel/Enno Lõiv
19XMPc2,93-2,71-4,81-7,22-5,793,7613,815,54Martin Vasar/Lauri Naber
TABLE 5BOARD434445464748TOTALVPs
6SCORE400-200-62050-300-620-3,88,1Kai Pära/Eduard Pära
28XMPc2,113,01-11,24,21-8,056,173,811,9Rein Kaarjas/Endel Küttis
TABLE 6BOARD434445464748TOTALVPs
16SCORE40050100-140-100-72012,314,92Dainis Uljanovs/Janis Romanovskis
22XMPc2,118,352,33-0,75-3,463,76-12,35,08Enn Maalder/Enno Kuld
TABLE 7BOARD434445464748TOTALVPs
4SCORE-100-500200-20050-1440-19,82,88Rao Zvorovski/Tiit-hendri Piibeleht
3XMPc-9,4-4,445,04-2,26-0,08-8,7219,817,12Mirjam Iher/Maarja Oras
TABLE 8BOARD434445464748TOTALVPs
15SCORE400-40010050100-13700,610,5Olavi Oja/Fred Lindepuu
20XMPc2,11-1,882,334,211,65-7,82-0,69,5Johanna Piibor/Andres Kuusk
TABLE 9BOARD434445464748TOTALVPs
17SCORE400-150200-50140-50024,417,99Jaan Tali/Tõnu Kibena
10XMPc2,114,445,041,652,718,42-24,42,01Reet Relvik/Riina Arpo
TABLE 10BOARD434445464748TOTALVPs
2SCORE400-69010050100-1370-5,97,25Peeter Kallakas/Jaan Oja
9XMPc2,11-8,352,334,211,65-7,825,912,75Heino Lapp/Ülo Müürissepp
TABLE 11BOARD434445464748TOTALVPs
8SCORE-50-300-140-170200-690-3,78,1Meeli Zahharchenko/Tiina Laidroo
5XMPc-8,120,45-3,46-1,654,444,663,711,9Kalle Mardim/Rein Augas
TABLE 12BOARD434445464748TOTALVPs
13SCORE430-200-140-110100-7208,113,53Roger Liiv/Jüri Siim
1XMPc2,933,01-3,460,231,653,76-8,16,47Peeter Ritson/Jüri Talp
TABLE 13BOARD434445464748TOTALVPs
14SCORE400-400100-500140-1440-12,15,08Jakob Prii/Manglus Lember
11XMPc2,11-1,882,33-8,652,71-8,7212,114,92Hannes Tamme/Kalev Kalma
TABLE 14BOARD434445464748TOTALVPs
12SCORE-50-200-140-140100-720-3,98,1Jaan Sutt/Enn Päll
7XMPc-8,123,01-3,46-0,751,653,763,911,9Aivar Kustavus/Valdo Freiberg

Ranks    

Travellers     MatchScores

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar