SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

reede, 19. september 2014

JUUSTUAUKUDE PAARIKAS

Ranks

Jõgeva BK JUUSTUAUKUDE PAARIKAS 18/09/2014

Ranks    

Travellers     MatchScores

Session 1 Section A

Rankings after Round 4
RankPairNamesVPsM1M2M3M4
13Allar Padari & Hillar Sula6210201418
27Lauri Naber & Susanna Laan561552016
31Marko Tenn & Hannes Tamme521819132
411Kalle Ojassalu & Toomas Vaher49201379
514Lembit Kapp & Ülis Riisalu481615611
66Enn Päll & Ats Päll47197174
74Jaan Sutt & Villu Ojassalu451081116
812Hillar Ruus & Ago Lindsaar41020912
913Aleksis Zalitis & Johanna Piibor40412168
1010Eduard Rumvolt & Hillar Sibul32191012
112Arnold Kivik & Jan Vilgats2922034
128Sulev Märss & Mart Jäger2850419
135Hendrik Kont & Raivo Sikk2110128
149Mati Tali & Jüri Pärsin101081

(printed at 20.09.2014 11:44:19 by SwissPairsScorer4.1.14(c) JAS)


Travellers    

Ranks     MatchScores

Session 1 Section A

Top = 12

ROUND 1

Board 1 Love All- Dealer N
  ♠74
QT43
J86
♣Q954
 
♠A63
K72
AT2
♣K832
  ♠KT9
AJ65
K743
♣J7
  ♠QJ852
98
Q95
♣AT6
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1123NT=W  -400111Marko Tenn & Hannes TammeArnold Kivik & Jan Vilgats
2341NT=WS7 -9066Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
3563NT=WH3 -400111Hendrik Kont & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
4783NT-1WS750 102Lauri Naber & Susanna LaanSulev Märss & Mart Jäger
59101NT+3EH3 -18048Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hillar Sibul
611123NT-1WS450 102Kalle Ojassalu & Toomas VaherHillar Ruus & Ago Lindsaar
713143NT-1ESQ50 102Aleksis Zalitis & Johanna PiiborLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 2 NS Game- Dealer E
  ♠KJ4
AKQ96
62
♣754
 
♠93
JT532
A87
♣T32
  ♠85
4
K94
♣AKQJ986
  ♠AQT762
87
QJT53
♣-
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1124S+1N 650 111Marko Tenn & Hannes TammeArnold Kivik & Jan Vilgats
2345S-1SC10 -10039Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
3564C=ESA -130012Hendrik Kont & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
4785S=SC10650 111Lauri Naber & Susanna LaanSulev Märss & Mart Jäger
59105S-1NC10 -10039Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hillar Sibul
611126Cx-3EH8500 75Kalle Ojassalu & Toomas VaherHillar Ruus & Ago Lindsaar
713146Cx-3EH8500 75Aleksis Zalitis & Johanna PiiborLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 3 EW Game- Dealer S
  ♠A853
QT92
-
♣98653
 
♠QT742
KJ7
K763
♣K
  ♠-
A8543
AQJT8
♣A42
  ♠KJ96
6
9542
♣QJT7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1124H=E  -62066Marko Tenn & Hannes TammeArnold Kivik & Jan Vilgats
2343NT=ECQ -60084Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
3566H-1EH6100 111Hendrik Kont & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
4784H+1ECQ -650210Lauri Naber & Susanna LaanSulev Märss & Mart Jäger
59104H+1ED8 -650210Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hillar Sibul
611126H-1ECQ100 111Kalle Ojassalu & Toomas VaherHillar Ruus & Ago Lindsaar
713144H+1ECQ -650210Aleksis Zalitis & Johanna PiiborLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 4 Game All- Dealer W
  ♠J965
64
J742
♣KQ5
 
♠8
QJ9872
AT96
♣96
  ♠KT42
KT3
K85
♣843
  ♠AQ73
A5
Q3
♣AJT72
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1123S=N 140 84Marko Tenn & Hannes TammeArnold Kivik & Jan Vilgats
2344S-1NHK -100111Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
3563S-1NHK -100111Hendrik Kont & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
4783S=SHQ140 84Lauri Naber & Susanna LaanSulev Märss & Mart Jäger
59103C+1NS8130 48Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hillar Sibul
611124Hx-2WS6500 120Kalle Ojassalu & Toomas VaherHillar Ruus & Ago Lindsaar
713142S+1NHK140 84Aleksis Zalitis & Johanna PiiborLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 5 NS Game- Dealer N
  ♠J653
KQ95
QT
♣KT4
 
♠K4
AT6
A84
♣AQ832
  ♠A7
J87
KJ763
♣J76
  ♠QT982
432
952
♣95
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1123NT+3W  -490210Marko Tenn & Hannes TammeArnold Kivik & Jan Vilgats
2342C+4WS5 -170120Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
3563NT+2WHK -46075Hendrik Kont & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
4783NT+2WHQ -46075Lauri Naber & Susanna LaanSulev Märss & Mart Jäger
59103NT+3ES7 -490210Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hillar Sibul
611123NT+1WS3 -430102Kalle Ojassalu & Toomas VaherHillar Ruus & Ago Lindsaar
713143NT+3WS3 -490210Aleksis Zalitis & Johanna PiiborLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 6 EW Game- Dealer E
  ♠Q3
AKQT9642
J
♣AK
 
♠J52
87
K9832
♣842
  ♠T
J5
7654
♣QJ9765
  ♠AK98764
3
AQT
♣T3
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1127NT=N 1520 102Marko Tenn & Hannes TammeArnold Kivik & Jan Vilgats
2347NT=NCQ1520 102Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
3567H=NS101510 48Hendrik Kont & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
4787NT=ND61520 102Lauri Naber & Susanna LaanSulev Märss & Mart Jäger
59106NT+1NC71020 012Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hillar Sibul
611127S=SH31510 48Kalle Ojassalu & Toomas VaherHillar Ruus & Ago Lindsaar
713147H=NS101510 48Aleksis Zalitis & Johanna PiiborLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 7 Game All- Dealer S
  ♠Q98
875
K82
♣J962
 
♠AT3
KQJT
QJ974
♣T
  ♠J654
A92
A6
♣K875
  ♠K72
643
T53
♣AQ43
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1123NT-2E 200 120Marko Tenn & Hannes TammeArnold Kivik & Jan Vilgats
2343D=WH8 -11084Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
3563NT=EH3 -600210Hendrik Kont & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
4783NT=EC3 -600210Lauri Naber & Susanna LaanSulev Märss & Mart Jäger
59104S-1EH6100 102Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hillar Sibul
611122S+1EH3 -14066Kalle Ojassalu & Toomas VaherHillar Ruus & Ago Lindsaar
713143NT=ES3 -600210Aleksis Zalitis & Johanna PiiborLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 8 Love All- Dealer W
  ♠K5
KJ52
T963
♣J32
 
♠JT9432
974
J
♣A85
  ♠6
A863
KQ842
♣KQT
  ♠AQ87
QT
A75
♣9764
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1122NT-3E 150 10,71,3Marko Tenn & Hannes TammeArnold Kivik & Jan Vilgats
2342D-3SDJ -1500,211,8Allar Padari & Hillar SulaJaan Sutt & Villu Ojassalu
3563S-1WD350 4,87,2Hendrik Kont & Raivo SikkEnn Päll & Ats Päll
4783S-1WH550 4,87,2Lauri Naber & Susanna LaanSulev Märss & Mart Jäger
5910   50/50 66Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Hillar Sibul
611124S-3WH5150 10,71,3Kalle Ojassalu & Toomas VaherHillar Ruus & Ago Lindsaar
713143S-1WD650 4,87,2Aleksis Zalitis & Johanna PiiborLembit Kapp & Ülis Riisalu

Session 1 Section A

Top = 12

ROUND 2

Board 9 EW Game- Dealer N
  ♠QT74
954
98764
♣8
 
♠AK92
AQ2
-
♣K76532
  ♠63
T87
KQJ32
♣JT9
  ♠J85
KJ63
AT5
♣AQ4
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11163D-3ES6300 120Kalle Ojassalu & Toomas VaherEnn Päll & Ats Päll
21013C+3WD2 -170210Eduard Rumvolt & Hillar SibulMarko Tenn & Hannes Tamme
31471NTx=S*C5180 102Lembit Kapp & Ülis RiisaluLauri Naber & Susanna Laan
4383C+2WD9 -15048Allar Padari & Hillar SulaSulev Märss & Mart Jäger
54133C+1WH9 -13066Jaan Sutt & Villu OjassaluAleksis Zalitis & Johanna Piibor
6252S-1WH5100 84Arnold Kivik & Jan VilgatsHendrik Kont & Raivo Sikk
79123NT=W*H5 -600012Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Ago Lindsaar
Board 10 Game All- Dealer E
  ♠652
QJ862
T86
♣J7
 
♠KJT87
KT5
53
♣AQ3
  ♠Q94
43
AQJ74
♣965
  ♠A3
A97
K92
♣KT842
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11162D+1ES3 -110111Kalle Ojassalu & Toomas VaherEnn Päll & Ats Päll
21012NT+1WH2 -15066Eduard Rumvolt & Hillar SibulMarko Tenn & Hannes Tamme
31472S+2WCJ -17039Lembit Kapp & Ülis RiisaluLauri Naber & Susanna Laan
4382S=WHQ -110111Allar Padari & Hillar SulaSulev Märss & Mart Jäger
54133S+1WHQ -17039Jaan Sutt & Villu OjassaluAleksis Zalitis & Johanna Piibor
6252S+1WD8 -14084Arnold Kivik & Jan VilgatsHendrik Kont & Raivo Sikk
79124S=WCJ -620012Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Ago Lindsaar
Board 11 Love All- Dealer S
  ♠KQJT9
AJT7
K62
♣7
 
♠862
KQ3
5
♣AQ8652
  ♠A3
862
J8743
♣JT4
  ♠754
954
AQT9
♣K93
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11164S-1NCJ -5039Kalle Ojassalu & Toomas VaherEnn Päll & Ats Päll
21014S-1NCJ -5039Eduard Rumvolt & Hillar SibulMarko Tenn & Hannes Tamme
31475Cx-2WSK300 102Lembit Kapp & Ülis RiisaluLauri Naber & Susanna Laan
4382S+2NCJ170 84Allar Padari & Hillar SulaSulev Märss & Mart Jäger
54134S-2NCJ -100012Jaan Sutt & Villu OjassaluAleksis Zalitis & Johanna Piibor
6254S+1ND3450 120Arnold Kivik & Jan VilgatsHendrik Kont & Raivo Sikk
79122S=NCJ110 66Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Ago Lindsaar
Board 12 NS Game- Dealer W
  ♠KQ98
K64
K
♣Q9542
 
♠AT754
AQT
Q987
♣3
  ♠J2
7532
AJ
♣AJT76
  ♠63
J98
T65432
♣K8
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11161NT=ED3 -9075Kalle Ojassalu & Toomas VaherEnn Päll & Ats Päll
21012D+1WH2 -11048Eduard Rumvolt & Hillar SibulMarko Tenn & Hannes Tamme
31472NT+1WC2 -150210Lembit Kapp & Ülis RiisaluLauri Naber & Susanna Laan
4383NT-4EH9200 120Allar Padari & Hillar SulaSulev Märss & Mart Jäger
54131NT=WC6 -9075Jaan Sutt & Villu OjassaluAleksis Zalitis & Johanna Piibor
6253H-2WDK100 102Arnold Kivik & Jan VilgatsHendrik Kont & Raivo Sikk
79122Sxx+1WDK -840012Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Ago Lindsaar
Board 13 Game All- Dealer N
  ♠AT72
72
KJ972
♣T2
 
♠Q8
K54
AQT643
♣AK
  ♠K643
AQT8
5
♣QJ85
  ♠J95
J963
8
♣97643
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11165D-3EC3300 75Kalle Ojassalu & Toomas VaherEnn Päll & Ats Päll
21013NT=WD2 -600012Eduard Rumvolt & Hillar SibulMarko Tenn & Hannes Tamme
31476NT-2WSA200 48Lembit Kapp & Ülis RiisaluLauri Naber & Susanna Laan
4386D-4ES5400 111Allar Padari & Hillar SulaSulev Märss & Mart Jäger
54136D-4EH6400 111Jaan Sutt & Villu OjassaluAleksis Zalitis & Johanna Piibor
6252D+1EC7 -110210Arnold Kivik & Jan VilgatsHendrik Kont & Raivo Sikk
79126NT-3EC3300 75Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Ago Lindsaar
Board 14 Love All- Dealer E
  ♠A3
AKQ862
Q3
♣Q93
 
♠97654
T3
A5
♣AK52
  ♠Q82
J9
T98642
♣T8
  ♠KJT
754
KJ7
♣J764
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11162NT+2SS5180 66Kalle Ojassalu & Toomas VaherEnn Päll & Ats Päll
21013H+1NS2170 48Eduard Rumvolt & Hillar SibulMarko Tenn & Hannes Tamme
31474H=NS2420 84Lembit Kapp & Ülis RiisaluLauri Naber & Susanna Laan
4383NT+2SH10460 120Allar Padari & Hillar SulaSulev Märss & Mart Jäger
54132H+1NC5140 210Jaan Sutt & Villu OjassaluAleksis Zalitis & Johanna Piibor
6253NT+1SS4430 102Arnold Kivik & Jan VilgatsHendrik Kont & Raivo Sikk
79126NT-2SCK -100012Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Ago Lindsaar
Board 15 NS Game- Dealer S
  ♠A9874
KQJ
K6
♣984
 
♠KQ53
A6
Q852
♣Q75
  ♠62
T9732
A43
♣KT2
  ♠JT
854
JT97
♣AJ63
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11162H-1ESJ50 210Kalle Ojassalu & Toomas VaherEnn Päll & Ats Päll
21011S+1NH2110 75Eduard Rumvolt & Hillar SibulMarko Tenn & Hannes Tamme
31471S+1NH2110 75Lembit Kapp & Ülis RiisaluLauri Naber & Susanna Laan
4381NT+1S*D2120 102Allar Padari & Hillar SulaSulev Märss & Mart Jäger
54131NT-3W*S7150 120Jaan Sutt & Villu OjassaluAleksis Zalitis & Johanna Piibor
6251S=NH280 48Arnold Kivik & Jan VilgatsHendrik Kont & Raivo Sikk
79122S-2NH10 -200012Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Ago Lindsaar
Board 16 EW Game- Dealer W
  ♠JT5
AJ982
T64
♣Q3
 
♠Q842
KT754
J52
♣J
  ♠-
-
AKQ83
♣AKT98642
  ♠AK9763
Q63
97
♣75
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11166C+1ESK -139048Kalle Ojassalu & Toomas VaherEnn Päll & Ats Päll
21015C+2ES2 -64084Eduard Rumvolt & Hillar SibulMarko Tenn & Hannes Tamme
31474D+3ESA -190102Lembit Kapp & Ülis RiisaluLauri Naber & Susanna Laan
4386C+1ESK -139048Allar Padari & Hillar SulaSulev Märss & Mart Jäger
54136C+1ESA -139048Jaan Sutt & Villu OjassaluAleksis Zalitis & Johanna Piibor
6254C+2ESA -170120Arnold Kivik & Jan VilgatsHendrik Kont & Raivo Sikk
79127D=ESA -2140012Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Ago Lindsaar

Session 1 Section A

Top = 12

ROUND 3

Board 17 Love All- Dealer N
  ♠A93
AKQ
JT3
♣QJ84
 
♠KT7654
87
9
♣KT72
  ♠QJ2
542
Q862
♣A95
  ♠8
JT963
AK754
♣63
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11114H+1NH2450 111Marko Tenn & Hannes TammeKalle Ojassalu & Toomas Vaher
21434H=SD9420 84Lembit Kapp & Ülis RiisaluAllar Padari & Hillar Sula
3623NT=ND2400 57Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Jan Vilgats
41073NT=NSQ400 57Eduard Rumvolt & Hillar SibulLauri Naber & Susanna Laan
51244H+1SD9450 111Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
61382S-1WHA50 210Aleksis Zalitis & Johanna PiiborSulev Märss & Mart Jäger
7596H-1SD9 -50012Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 18 NS Game- Dealer E
  ♠A542
K9872
-
♣QJT8
 
♠K986
T54
Q94
♣AK5
  ♠7
AQJ6
K8753
♣976
  ♠QJT3
3
AJT62
♣432
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11113Sxx-1S*D2 -400012Marko Tenn & Hannes TammeKalle Ojassalu & Toomas Vaher
21431NT+1ED10 -12048Lembit Kapp & Ülis RiisaluAllar Padari & Hillar Sula
3622NT=EH3 -12048Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Jan Vilgats
41071NT+1EH4 -12048Eduard Rumvolt & Hillar SibulLauri Naber & Susanna Laan
51242S-3W*CQ150 102Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
61383Dx-2WCQ300 120Aleksis Zalitis & Johanna PiiborSulev Märss & Mart Jäger
7592H-1EH350 84Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 19 EW Game- Dealer S
  ♠A983
AT52
T75
♣Q4
 
♠Q54
KQ76
92
♣J852
  ♠J72
4
AKQ64
♣AK76
  ♠KT6
J983
J83
♣T93
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11113C+1ES2 -13093Marko Tenn & Hannes TammeKalle Ojassalu & Toomas Vaher
21433NT+1WS3 -63048Lembit Kapp & Ülis RiisaluAllar Padari & Hillar Sula
3622D+1ES6 -110120Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Jan Vilgats
41073NT+2WH2 -660111Eduard Rumvolt & Hillar SibulLauri Naber & Susanna Laan
51243NT+2WS2 -660111Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
61383D+1EH3 -13093Aleksis Zalitis & Johanna PiiborSulev Märss & Mart Jäger
7591NT+2EH3 -15066Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 20 Game All- Dealer W
  ♠3
2
AJ763
♣AK9873
 
♠AJT6
A9653
K984
♣-
  ♠Q52
KQT84
QT2
♣T6
  ♠K9874
J7
5
♣QJ542
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11115Cx=NC2750 120Marko Tenn & Hannes TammeKalle Ojassalu & Toomas Vaher
21435Cx-1NHK -20057Lembit Kapp & Ülis RiisaluAllar Padari & Hillar Sula
3625C-1NHK -10093Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Jan Vilgats
41074H+2WS3 -680111Eduard Rumvolt & Hillar SibulLauri Naber & Susanna Laan
51245H+1WCA -680111Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
61386Cx-1SHA -20057Aleksis Zalitis & Johanna PiiborSulev Märss & Mart Jäger
7596C-1NSA -10093Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 21 NS Game- Dealer N
  ♠T5
AQ9
94
♣AKT832
 
♠K2
8642
JT32
♣J74
  ♠AQ8
J73
AKQ6
♣Q96
  ♠J97643
KT5
875
♣5
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11113C-1ND2 -100111Marko Tenn & Hannes TammeKalle Ojassalu & Toomas Vaher
21432NT=ES4 -12048Lembit Kapp & Ülis RiisaluAllar Padari & Hillar Sula
3623C-1NDA -100111Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Jan Vilgats
41072NT=EC5 -12048Eduard Rumvolt & Hillar SibulLauri Naber & Susanna Laan
51242NT=ES6 -12048Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
61382NT=ES6 -12048Aleksis Zalitis & Johanna PiiborSulev Märss & Mart Jäger
7592NT=ES3 -12048Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 22 EW Game- Dealer E
  ♠K4
KT
T765
♣QJT62
 
♠AQ95
A7532
943
♣5
  ♠63
J6
KQJ2
♣K9843
  ♠JT872
Q984
A8
♣A7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11111NT+1NC2120 93Marko Tenn & Hannes TammeKalle Ojassalu & Toomas Vaher
21431NT=NDK90 66Lembit Kapp & Ülis RiisaluAllar Padari & Hillar Sula
3622S-1SC5 -5039Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Jan Vilgats
41073C-2NDK -100012Eduard Rumvolt & Hillar SibulLauri Naber & Susanna Laan
51243C-1NDK -5039Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
61381NT+1NDK120 93Aleksis Zalitis & Johanna PiiborSulev Märss & Mart Jäger
7591S+2SC5140 120Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 23 Game All- Dealer S
  ♠T742
K84
AJT4
♣95
 
♠AK963
J96
K9
♣T82
  ♠Q
QT7532
762
♣Q73
  ♠J85
A
Q853
♣AKJ64
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11112H-1ECK100 012Marko Tenn & Hannes TammeKalle Ojassalu & Toomas Vaher
21432C+3SSK150 39Lembit Kapp & Ülis RiisaluAllar Padari & Hillar Sula
3622C+3SSA150 39Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Jan Vilgats
41073NT+2NH5660 111Eduard Rumvolt & Hillar SibulLauri Naber & Susanna Laan
51243NT+2NSQ660 111Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
61383H-2ECA200 75Aleksis Zalitis & Johanna PiiborSulev Märss & Mart Jäger
7593H-2ECA200 75Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 24 Love All- Dealer W
  ♠AQJ2
T76
QJ7
♣KT6
 
♠T8543
J8
AKT4
♣97
  ♠76
KQ542
986
♣AQ3
  ♠K9
A93
532
♣J8542
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
11112NT-3N*D2 -150012Marko Tenn & Hannes TammeKalle Ojassalu & Toomas Vaher
21432S-1WH650 93Lembit Kapp & Ülis RiisaluAllar Padari & Hillar Sula
3623H-2ESK100 120Enn Päll & Ats PällArnold Kivik & Jan Vilgats
41071NT+1W*S2 -120210Eduard Rumvolt & Hillar SibulLauri Naber & Susanna Laan
51241NT=W*S2 -9066Hillar Ruus & Ago LindsaarJaan Sutt & Villu Ojassalu
61382S-1WH650 93Aleksis Zalitis & Johanna PiiborSulev Märss & Mart Jäger
7591H+1EC8 -11048Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin

Session 1 Section A

Top = 12

ROUND 4

Board 25 EW Game- Dealer N
  ♠AT43
Q862
QJ
♣976
 
♠K7
JT974
-
♣AKQ832
  ♠QJ9862
-
AK9732
♣T
  ♠5
AK53
T8654
♣J54
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1133D=ES2 -110102Marko Tenn & Hannes TammeAllar Padari & Hillar Sula
2673NT=WS3 -60066Enn Päll & Ats PällLauri Naber & Susanna Laan
311144S+1EHK -650111Kalle Ojassalu & Toomas VaherLembit Kapp & Ülis Riisalu
413125S=EHK -650111Aleksis Zalitis & Johanna PiiborHillar Ruus & Ago Lindsaar
5426C-2WDQ200 120Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
61052NT+2WDQ -18084Eduard Rumvolt & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
7894S=EHA -62048Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
Board 26 Game All- Dealer E
  ♠J43
5
KQ83
♣KT832
 
♠AK762
KJ
AJ942
♣J
  ♠Q9
AQ8
75
♣AQ9764
  ♠T85
T976432
T6
♣5
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1133NT+3ED2 -69039Marko Tenn & Hannes TammeAllar Padari & Hillar Sula
2673NT+3WC2 -69039Enn Päll & Ats PällLauri Naber & Susanna Laan
311143NT+4ED3 -720012Kalle Ojassalu & Toomas VaherLembit Kapp & Ülis Riisalu
413123NT+2WH5 -66075Aleksis Zalitis & Johanna PiiborHillar Ruus & Ago Lindsaar
5426NT-1EH6100 111Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
61056NT-1WS3100 111Eduard Rumvolt & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
7893NT+2EH7 -66075Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
Board 27 Love All- Dealer S
  ♠K74
A876
AK6
♣QT2
 
♠JT6
QJ52
J873
♣65
  ♠AQ2
KT3
T5
♣KJ987
  ♠9853
94
Q942
♣A43
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1131NT-1NC2 -5039Marko Tenn & Hannes TammeAllar Padari & Hillar Sula
2671NT=NC890 93Enn Päll & Ats PällLauri Naber & Susanna Laan
311141NT=NC990 93Kalle Ojassalu & Toomas VaherLembit Kapp & Ülis Riisalu
413122D-1WC250 66Aleksis Zalitis & Johanna PiiborHillar Ruus & Ago Lindsaar
5421NT-1NC8 -5039Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
61051NT-2ND5 -100012Eduard Rumvolt & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
7891NT+1NC7120 120Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
Board 28 NS Game- Dealer W
  ♠J
K8542
AT9
♣KT42
 
♠762
Q63
Q86
♣A753
  ♠A98
AT
K742
♣Q986
  ♠KQT543
J97
J53
♣J
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1132H=NCQ110 66Marko Tenn & Hannes TammeAllar Padari & Hillar Sula
2672H=NC8110 66Enn Päll & Ats PällLauri Naber & Susanna Laan
311142H+2NC6170 111Kalle Ojassalu & Toomas VaherLembit Kapp & Ülis Riisalu
413122S+2SS2170 111Aleksis Zalitis & Johanna PiiborHillar Ruus & Ago Lindsaar
5424H-1ND6 -100210Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
61052H=NC6110 66Eduard Rumvolt & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
7894H-2ND4 -200012Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
Board 29 Game All- Dealer N
  ♠QT32
8
AK543
♣932
 
♠84
AT542
Q92
♣J84
  ♠AK975
J9
T6
♣KQT5
  ♠J6
KQ763
J87
♣A76
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1132NT-2ND2 -20039Marko Tenn & Hannes TammeAllar Padari & Hillar Sula
2673Dx-1NSA -20039Enn Päll & Ats PällLauri Naber & Susanna Laan
311142S-1ED7100 66Kalle Ojassalu & Toomas VaherLembit Kapp & Ülis Riisalu
413122H-3SS8 -300012Aleksis Zalitis & Johanna PiiborHillar Ruus & Ago Lindsaar
5423S-2ED8200 120Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
61052NT=NSA120 102Eduard Rumvolt & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
7893D=NSA110 84Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
Board 30 Love All- Dealer E
  ♠KT4
T63
K852
♣A96
 
♠QJ7
K852
QJ97
♣74
  ♠A952
Q7
AT6
♣QT83
  ♠863
AJ94
43
♣KJ52
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1131NT+1WD2 -120012Marko Tenn & Hannes TammeAllar Padari & Hillar Sula
2671NT=WH3 -9048Enn Päll & Ats PällLauri Naber & Susanna Laan
311141NT=WH6 -9048Kalle Ojassalu & Toomas VaherLembit Kapp & Ülis Riisalu
413121NT-2WH6100 120Aleksis Zalitis & Johanna PiiborHillar Ruus & Ago Lindsaar
5421NT=EC2 -9048Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
61051NT-1WD250 93Eduard Rumvolt & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
7891D-1ES350 93Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
Board 31 NS Game- Dealer S
  ♠T852
J9843
K3
♣QJ
 
♠KJ
QT5
AJ86
♣AKT8
  ♠Q64
A62
Q94
♣7652
  ♠A973
K7
T752
♣943
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1133NT+1WH2 -430210Marko Tenn & Hannes TammeAllar Padari & Hillar Sula
2673NT+1ED2 -430210Enn Päll & Ats PällLauri Naber & Susanna Laan
311143NT=WH4 -40075Kalle Ojassalu & Toomas VaherLembit Kapp & Ülis Riisalu
413123NT=WH4 -40075Aleksis Zalitis & Johanna PiiborHillar Ruus & Ago Lindsaar
5422NT+1ED6 -150120Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
61053NT+1WS3 -430210Eduard Rumvolt & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
7892NT+2WH4 -180102Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
Board 32 EW Game- Dealer W
  ♠AQT2
JT8
A8
♣K843
 
♠K4
AQ97
QT7
♣AT96
  ♠J3
K63
432
♣QJ752
  ♠98765
542
KJ965
♣-
 
TblNSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1132S+2NCQ170 93Marko Tenn & Hannes TammeAllar Padari & Hillar Sula
2673S=ND2140 66Enn Päll & Ats PällLauri Naber & Susanna Laan
311142S+2SC9170 93Kalle Ojassalu & Toomas VaherLembit Kapp & Ülis Riisalu
413121NT+2WHJ -150111Aleksis Zalitis & Johanna PiiborHillar Ruus & Ago Lindsaar
5421NT+2WS2 -150111Jaan Sutt & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
61051NT=WS2 -9048Eduard Rumvolt & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
7893S+2SD10200 120Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin

MatchScores    

Ranks     Travellers

Session 1 Section A

Top = 12 Max = 96

ROUND 1
TABLE 1BOARD12345678TOTALVPs
1SCORE-400650-620140-490152020015060,718Marko Tenn/Hannes Tamme
2MPs111682101210,735,32Arnold Kivik/Jan Vilgats
TABLE 2BOARD12345678TOTALVPs
3SCORE-90-100-600-100-1701520-110-15048,210Allar Padari/Hillar Sula
4MPs6381121080,247,810Jaan Sutt/Villu Ojassalu
TABLE 3BOARD12345678TOTALVPs
5SCORE-400-130100-100-4601510-6005030,81Hendrik Kont/Raivo Sikk
6MPs101117424,865,219Enn Päll/Ats Päll
TABLE 4BOARD12345678TOTALVPs
7SCORE50650-650140-4601520-6005054,815Lauri Naber/Susanna Laan
8MPs10112871024,841,25Sulev Märss/Mart Jäger
TABLE 5BOARD12345678TOTALVPs
9SCORE-180-100-650130-490102010050/50311Mati Tali/Jüri Pärsin
10MPs4324201066519Eduard Rumvolt/Hillar Sibul
TABLE 6BOARD12345678TOTALVPs
11SCORE50500100500-4301510-14015070,720Kalle Ojassalu/Toomas Vaher
12MPs1071112104610,725,30Hillar Ruus/Ago Lindsaar
TABLE 7BOARD12345678TOTALVPs
13SCORE50500-650140-4901510-6005039,84Aleksis Zalitis/Johanna Piibor
14MPs107282424,856,216Lembit Kapp/Ülis Riisalu

Session 1 Section A

Top = 12 Max = 96

ROUND 2
TABLE 1BOARD910111213141516TOTALVPs
11SCORE300-110-50-9030018050-13905213Kalle Ojassalu/Toomas Vaher
6MPs1211377624447Enn Päll/Ats Päll
TABLE 2BOARD910111213141516TOTALVPs
10SCORE-170-150-50-110-600170110-640341Eduard Rumvolt/Hillar Sibul
1MPs263404786219Marko Tenn/Hannes Tamme
TABLE 3BOARD910111213141516TOTALVPs
14SCORE180-170300-150200420110-1905415Lembit Kapp/Ülis Riisalu
7MPs10310248710425Lauri Naber/Susanna Laan
TABLE 4BOARD910111213141516TOTALVPs
3SCORE-150-110170200400460120-13907220Allar Padari/Hillar Sula
8MPs4118121112104240Sulev Märss/Mart Jäger
TABLE 5BOARD910111213141516TOTALVPs
4SCORE-130-170-100-90400140150-1390458Jaan Sutt/Villu Ojassalu
13MPs63071121245112Aleksis Zalitis/Johanna Piibor
TABLE 6BOARD910111213141516TOTALVPs
2SCORE100-140450100-11043080-1706620Arnold Kivik/Jan Vilgats
5MPs881210210412300Hendrik Kont/Raivo Sikk
TABLE 7BOARD910111213141516TOTALVPs
9SCORE-600-620110-840300-100-200-2140130Mati Tali/Jüri Pärsin
12MPs006070008320Hillar Ruus/Ago Lindsaar

Session 1 Section A

Top = 12 Max = 96

ROUND 3
TABLE 1BOARD1718192021222324TOTALVPs
1SCORE450-400-130750-100120100-1505213Marko Tenn/Hannes Tamme
11MPs11091211900447Kalle Ojassalu/Toomas Vaher
TABLE 2BOARD1718192021222324TOTALVPs
14SCORE420-120-630-200-1209015050436Lembit Kapp/Ülis Riisalu
3MPs844546395314Allar Padari/Hillar Sula
TABLE 3BOARD1718192021222324TOTALVPs
6SCORE400-120-110-100-100-501501005917Enn Päll/Ats Päll
2MPs54129113312373Arnold Kivik/Jan Vilgats
TABLE 4BOARD1718192021222324TOTALVPs
10SCORE400-120-660-680-120-100660-120280Eduard Rumvolt/Hillar Sibul
7MPs5411401126820Lauri Naber/Susanna Laan
TABLE 5BOARD1718192021222324TOTALVPs
12SCORE450150-660-680-120-50660-90479Hillar Ruus/Ago Lindsaar
4MPs111011431164911Jaan Sutt/Villu Ojassalu
TABLE 6BOARD1718192021222324TOTALVPs
13SCORE50300-130-200-120120200505716Aleksis Zalitis/Johanna Piibor
8MPs212954979394Sulev Märss/Mart Jäger
TABLE 7BOARD1718192021222324TOTALVPs
5SCORE-5050-150-100-120140200-1105012Hendrik Kont/Raivo Sikk
9MPs086941274468Mati Tali/Jüri Pärsin

Session 1 Section A

Top = 12 Max = 96

ROUND 4
TABLE 1BOARD2526272829303132TOTALVPs
1SCORE-110-690-50110-200-120-430170362Marko Tenn/Hannes Tamme
3MPs1033630296018Allar Padari/Hillar Sula
TABLE 2BOARD2526272829303132TOTALVPs
6SCORE-600-69090110-200-90-430140394Enn Päll/Ats Päll
7MPs639634265716Lauri Naber/Susanna Laan
TABLE 3BOARD2526272829303132TOTALVPs
11SCORE-650-72090170100-90-400170479Kalle Ojassalu/Toomas Vaher
14MPs1091164794911Lembit Kapp/Ülis Riisalu
TABLE 4BOARD2526272829303132TOTALVPs
13SCORE-650-66050170-300100-400-150458Aleksis Zalitis/Johanna Piibor
12MPs17611012715112Hillar Ruus/Ago Lindsaar
TABLE 5BOARD2526272829303132TOTALVPs
4SCORE200100-50-100200-90-150-1505716Jaan Sutt/Villu Ojassalu
2MPs121132124121394Arnold Kivik/Jan Vilgats
TABLE 6BOARD2526272829303132TOTALVPs
10SCORE-180100-10011012050-430-905012Eduard Rumvolt/Hillar Sibul
5MPs8110610924468Hendrik Kont/Raivo Sikk
TABLE 7BOARD2526272829303132TOTALVPs
8SCORE-620-660120-20011050-1802006219Sulev Märss/Mart Jäger
9MPs47120891012341Mati Tali/Jüri Pärsin

Ranks    

Travellers     MatchScores

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar