SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 25. september 2014

JUUSTUAUGUD 2 PAARIKAS

Ranks

Jõgeva BK JUUSTUAUKUDE PAARIKAS 2 25/09/2014

Ranks    

Travellers     MatchScores

Session 1 Section A

Rankings after Round 5
RankPairNamesVPsBdsM1M2M3M4M5
15Jan Vilgats & Arnold Kivik70,643019,3712,759,0114,9214,59
210Lembit Kapp & Ülis Riisalu63,94307,2516,645,7516,1118,19
33Oleg Sirotin & Hillar Sibul61,21300,2217,586,4718,3818,56
47Enn Päll & Ats Päll60,573011,9013,5317,129,019,01
59Kalle Ojassalu & Jüri Meksun57,443012,7515,5417,995,755,41
68Mart Jäger & Sulev Märss49,7308,1014,9210,9914,251,44
711Eduard Rumvolt & Andrus Sibul48,933013,535,0814,255,0810,99
82Jaan Sutt & Jaak Sibul46,623015,834,4613,5310,991,81
96Hendrik Kont & Raivo Sikk39,35300,636,4718,731,6211,90
1012Tarmo Pügi & Marek Saksing39306,472,421,2714,2514,59
114Hillar Ruus & Ago Lindsaar38,343019,787,252,013,895,41
121Mati Tali & Jüri Pärsin24,26304,173,362,885,758,10

(printed at 25.09.2014 23:45:04 by SwissPairsScorer4.1.14(c) JAS)


Travellers    

Ranks     MatchScores

Session 1 Section A

ROUND 1

Board 1 Love All- Dealer N
  ♠JT
Q976
9632
♣J98
 
♠643
T82
QJT54
♣Q3
  ♠AK9752
K43
A
♣765
  ♠Q8
AJ5
K87
♣AKT42
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123S=ECA -140-33Mati Tali & Jüri PärsinJaan Sutt & Jaak Sibul
2343S=ECK -140-33Oleg Sirotin & Hillar SibulHillar Ruus & Ago Lindsaar
3563S-3ECA150 5,8-5,8Jan Vilgats & Arnold KivikHendrik Kont & Raivo Sikk
4783S=ECA -140-33Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
59103S-1ECA50 3-3Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ülis Riisalu
611123C-1SS3 -500,2-0,2Eduard Rumvolt & Andrus SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 2 NS Game- Dealer E
  ♠KJ5
KQ6
A643
♣J97
 
♠AQ72
85
KJ752
♣A6
  ♠T9843
32
T8
♣KT82
  ♠6
AJT974
Q9
♣Q543
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1122NT=ND10120 -2,42,4Mati Tali & Jüri PärsinJaan Sutt & Jaak Sibul
2344H-1SCA -100-7,67,6Oleg Sirotin & Hillar SibulHillar Ruus & Ago Lindsaar
3564H=SCA620 8-8Jan Vilgats & Arnold KivikHendrik Kont & Raivo Sikk
4784Sx-4WHK800 11,4-11,4Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
59104H-1SCA -100-7,67,6Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ülis Riisalu
611122H+1SCA140 -1,81,8Eduard Rumvolt & Andrus SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 3 EW Game- Dealer S
  ♠832
95
QJ97
♣A965
 
♠KJ4
QT32
KT6
♣T42
  ♠QT76
A86
A84
♣KQ3
  ♠A95
KJ74
532
♣J87
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1123NT=EH7 -600-8,48,4Mati Tali & Jüri PärsinJaan Sutt & Jaak Sibul
2342NT+1EH4 -1502,4-2,4Oleg Sirotin & Hillar SibulHillar Ruus & Ago Lindsaar
3562NT=ES5 -1203-3Jan Vilgats & Arnold KivikHendrik Kont & Raivo Sikk
4783NT=ES5 -600-8,48,4Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
59103NT-1WDQ100 8,2-8,2Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ülis Riisalu
611122H=WS2 -1103,2-3,2Eduard Rumvolt & Andrus SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 4 Game All- Dealer W
  ♠KT85
A632
T5
♣AT9
 
♠Q7
K4
AJ972
♣K865
  ♠A962
QT987
43
♣73
  ♠J43
J5
KQ86
♣QJ42
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1122D=WS8 -90-4,84,8Mati Tali & Jüri PärsinJaan Sutt & Jaak Sibul
2343C-1SDA -100-4,84,8Oleg Sirotin & Hillar SibulHillar Ruus & Ago Lindsaar
3562H-2EDK200 4-4Jan Vilgats & Arnold KivikHendrik Kont & Raivo Sikk
4782D-1WD10100 0,8-0,8Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
59102H-1EDK100 0,8-0,8Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ülis Riisalu
611122H-2EC3200 4-4Eduard Rumvolt & Andrus SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 5 NS Game- Dealer N
  ♠AT4
AKQJ7542
-
♣A2
 
♠8732
983
KQ6
♣985
  ♠QJ95
-
JT9532
♣QT4
  ♠K6
T6
A874
♣KJ763
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1126H+1NSQ1460 -2,62,6Mati Tali & Jüri PärsinJaan Sutt & Jaak Sibul
2344H+3NDJ710 -14,614,6Oleg Sirotin & Hillar SibulHillar Ruus & Ago Lindsaar
3567H=NS52210 11,2-11,2Jan Vilgats & Arnold KivikHendrik Kont & Raivo Sikk
4787NT=NDK2220 11,2-11,2Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
59106H+1NDJ1460 -2,62,6Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ülis Riisalu
611126H+1NS51460 -2,62,6Eduard Rumvolt & Andrus SibulTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 6 EW Game- Dealer E
  ♠AQJ8742
K96
K9
♣4
 
♠T63
AJ52
J832
♣92
  ♠95
Q87
AQ654
♣653
  ♠K
T43
T7
♣AKQJT87
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1125NT=ND6460 5,8-5,8Mati Tali & Jüri PärsinJaan Sutt & Jaak Sibul
2344S-1NC6 -50-7,67,6Oleg Sirotin & Hillar SibulHillar Ruus & Ago Lindsaar
3563S+4NS5260 0,2-0,2Jan Vilgats & Arnold KivikHendrik Kont & Raivo Sikk
4784S-1NS5 -50-7,67,6Enn Päll & Ats PällMart Jäger & Sulev Märss
59104S=NC5420 4,6-4,6Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ülis Riisalu
611124S=NC3420 4,6-4,6Eduard Rumvolt & Andrus SibulTarmo Pügi & Marek Saksing

Session 1 Section A

ROUND 2

Board 7 Game All- Dealer S
  ♠82
KQJ6
K42
♣Q732
 
♠AQJT7
98
976
♣984
  ♠K54
A75432
Q5
♣KJ
  ♠963
T
AJT83
♣AT65
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1543H-2EDA200 3,8-3,8Jan Vilgats & Arnold KivikHillar Ruus & Ago Lindsaar
28112H-1EDA100 0,4-0,4Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3921NT=SSQ90 0,4-0,4Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Jaak Sibul
41102S=WHK -110-5,45,4Mati Tali & Jüri PärsinLembit Kapp & Ülis Riisalu
51232H-1ECA100 0,4-0,4Tarmo Pügi & Marek SaksingOleg Sirotin & Hillar Sibul
6763S-1WHK100 0,4-0,4Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 8 Love All- Dealer W
  ♠KJ
Q852
K52
♣8764
 
♠Q8642
J4
A63
♣KQT
  ♠A75
AKT976
T9
♣92
  ♠T93
3
QJ874
♣AJ53
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1544S=WH2 -420-66Jan Vilgats & Arnold KivikHillar Ruus & Ago Lindsaar
28114S=WC4 -420-66Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3924S-1WC850 5,8-5,8Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Jaak Sibul
41104S-1WH850 5,8-5,8Mati Tali & Jüri PärsinLembit Kapp & Ülis Riisalu
51233NT+2WC4 -460-77Tarmo Pügi & Marek SaksingOleg Sirotin & Hillar Sibul
6764S-2WC8100 7,4-7,4Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 9 EW Game- Dealer N
  ♠AK5
J9875
76
♣QT4
 
♠Q983
AK2
QT32
♣K5
  ♠T642
63
AJ95
♣J62
  ♠J7
QT4
K84
♣A9873
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1542H+1NH6140 0,2-0,2Jan Vilgats & Arnold KivikHillar Ruus & Ago Lindsaar
28111H+3NC2170 1,4-1,4Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3922H+1NC2140 0,2-0,2Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Jaak Sibul
41101NT-1WH2100 -11Mati Tali & Jüri PärsinLembit Kapp & Ülis Riisalu
51231NT-1WH5100 -11Tarmo Pügi & Marek SaksingOleg Sirotin & Hillar Sibul
6761H+2NS2140 0,2-0,2Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 10 Game All- Dealer E
  ♠T5
AKT9
AKQ875
♣9
 
♠AQ876432
-
T3
♣653
  ♠9
J763
42
♣AKJT74
  ♠KJ
Q8542
J96
♣Q82
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1544Sx-1WDA200 3,6-3,6Jan Vilgats & Arnold KivikHillar Ruus & Ago Lindsaar
28114H=SSA620 11,4-11,4Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3924Sx-1WDK200 3,6-3,6Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Jaak Sibul
41105Hx-1SSA -200-6,26,2Mati Tali & Jüri PärsinLembit Kapp & Ülis Riisalu
51235Dx-1NS9 -200-6,26,2Tarmo Pügi & Marek SaksingOleg Sirotin & Hillar Sibul
6765Dx-1NCA -200-6,26,2Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 11 Love All- Dealer S
  ♠T87
KJT
84
♣QT852
 
♠QJ542
AQ95
K5
♣A3
  ♠AK3
873
AQJ7
♣964
  ♠96
642
T9632
♣KJ7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1544S+1WD8 -45000Jan Vilgats & Arnold KivikHillar Ruus & Ago Lindsaar
28114S+1WD4 -45000Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3924S+1WD8 -45000Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Jaak Sibul
41104S+1WD8 -45000Mati Tali & Jüri PärsinLembit Kapp & Ülis Riisalu
51234S+2WD4 -480-1,21,2Tarmo Pügi & Marek SaksingOleg Sirotin & Hillar Sibul
6764S=WC5 -4201,2-1,2Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 12 NS Game- Dealer W
  ♠AJ84
6542
AKQ
♣73
 
♠T75
KQJ
J876
♣J94
  ♠Q96
T8
9543
♣AT62
  ♠K32
A973
T2
♣KQ85
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1543NT=NHK600 4-4Jan Vilgats & Arnold KivikHillar Ruus & Ago Lindsaar
28113NT+1SC4630 4,8-4,8Mart Jäger & Sulev MärssEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3923NT=ND3600 4-4Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Jaak Sibul
41103NT-1SHK -100-1111Mati Tali & Jüri PärsinLembit Kapp & Ülis Riisalu
51233H+1SHK170 -6,66,6Tarmo Pügi & Marek SaksingOleg Sirotin & Hillar Sibul
6763NT+1SD6630 4,8-4,8Enn Päll & Ats PällHendrik Kont & Raivo Sikk

Session 1 Section A

ROUND 3

Board 13 Game All- Dealer N
  ♠T92
J2
Q982
♣QT94
 
♠AJ873
A8
KJ6
♣A75
  ♠54
KQT963
T53
♣K3
  ♠KQ6
754
A74
♣J862
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1854H+1ESK -650-3,63,6Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Arnold Kivik
2944S-1EH3100 12,2-12,2Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Ago Lindsaar
310114H=EH4 -620-2,42,4Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
4323NT+1EC2 -630-2,42,4Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Jaak Sibul
5714H=ESK -620-2,42,4Enn Päll & Ats PällMati Tali & Jüri Pärsin
61263NT=WC3 -600-1,41,4Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 14 Love All- Dealer E
  ♠AK6
K3
J97652
♣63
 
♠J2
JT85
AQ
♣KT987
  ♠753
A762
K84
♣AQ2
  ♠QT984
Q94
T3
♣J54
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1854H-1ESA50 1,2-1,2Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Arnold Kivik
2943H+2ED10 -200-4,64,6Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Ago Lindsaar
310115Cx-1WSA100 2,8-2,8Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
4323NT+1WD7 -430-9,89,8Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Jaak Sibul
5714Dx-4ES3800 13,6-13,6Enn Päll & Ats PällMati Tali & Jüri Pärsin
61262NT+1ED10 -150-3,23,2Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 15 NS Game- Dealer S
  ♠AT65
QJ7
A753
♣A6
 
♠J7
KT85
Q96
♣9542
  ♠Q32
A9632
T
♣KT83
  ♠K984
4
KJ842
♣QJ7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1853NT+1NH3630 3,4-3,4Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Arnold Kivik
2945Hx-4ES4800 7,8-7,8Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Ago Lindsaar
310113D=NHA110 -99Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
4324S=ND10620 3,4-3,4Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Jaak Sibul
5713NT+1NH2630 3,4-3,4Enn Päll & Ats PällMati Tali & Jüri Pärsin
61263H-2EC7100 -99Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 16 EW Game- Dealer W
  ♠T9
KJ3
A962
♣T986
 
♠K76
A9762
Q3
♣A54
  ♠AQ842
QT4
KJ
♣Q32
  ♠J53
85
T8754
♣KJ7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1853NT-1WC10100 5,2-5,2Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Arnold Kivik
2944H-1WC10100 5,2-5,2Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Ago Lindsaar
310114H+1WS10 -650-10,410,4Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
4324H-1WC10100 5,2-5,2Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Jaak Sibul
5714H-1WC10100 5,2-5,2Enn Päll & Ats PällMati Tali & Jüri Pärsin
61264S+1EH5 -650-10,410,4Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 17 Love All- Dealer N
  ♠Q942
K8
J65
♣A863
 
♠K63
QJT76
Q
♣T542
  ♠AJT8
A3
A9873
♣Q7
  ♠75
9542
KT42
♣KJ9
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1853NT+1ED2 -430-55Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Arnold Kivik
2941NT+2ES7 -1503-3Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Ago Lindsaar
310112H-1WD550 8-8Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
4323NT+1ED2 -430-55Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Jaak Sibul
5711S+2ES5 -1403-3Enn Päll & Ats PällMati Tali & Jüri Pärsin
61263NT=EC4 -400-44Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 18 NS Game- Dealer E
  ♠T863
82
J87543
♣8
 
♠AK7
T753
9
♣KJT64
  ♠QJ5
Q94
KQT6
♣Q73
  ♠942
AKJ6
A2
♣A952
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1852C=WH2 -900,8-0,8Mart Jäger & Sulev MärssJan Vilgats & Arnold Kivik
2942C=EHK -900,8-0,8Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Ago Lindsaar
310112C=WH8 -900,8-0,8Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Andrus Sibul
4322C=WH8 -900,8-0,8Oleg Sirotin & Hillar SibulJaan Sutt & Jaak Sibul
5711NT-2S*SA -200-2,82,8Enn Päll & Ats PällMati Tali & Jüri Pärsin
61262NT=E*H6 -120-0,40,4Tarmo Pügi & Marek SaksingHendrik Kont & Raivo Sikk

Session 1 Section A

ROUND 4

Board 19 EW Game- Dealer S
  ♠-
QT763
KQT7
♣A872
 
♠KT942
KJ9
J3
♣K93
  ♠A7
852
9854
♣JT54
  ♠QJ8653
A4
A62
♣Q6
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1983NT+1NC4430 9-9Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
25114H-1NSA -50-22Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3724H-1NCJ -50-22Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Jaak Sibul
44103NTx-3NCJ -500-11,611,6Hillar Ruus & Ago LindsaarLembit Kapp & Ülis Riisalu
5363NT=ND4400 8,6-8,6Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
61124H-1NSA -50-22Mati Tali & Jüri PärsinTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 20 Game All- Dealer W
  ♠8752
AT6
K9
♣J984
 
♠Q963
82
A8642
♣Q2
  ♠AK
QJ4
QJT7
♣KT53
  ♠JT4
K9753
53
♣A76
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1983NT-2EH3200 3-3Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
25113NT-2EH3200 3-3Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3723NT-2EH5200 3-3Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Jaak Sibul
44102D+2WD5 -130-6,66,6Hillar Ruus & Ago LindsaarLembit Kapp & Ülis Riisalu
5363D=EH3 -110-5,45,4Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
61124S-2EC9200 3-3Mati Tali & Jüri PärsinTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 21 NS Game- Dealer N
  ♠Q92
953
Q9654
♣JT
 
♠AK643
T74
2
♣K872
  ♠8
QJ862
AJ7
♣6543
  ♠JT75
AK
KT83
♣AQ9
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1984D-2NS8 -200-5,85,8Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
25112S-2WCJ100 2,4-2,4Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3722NT-2SH10 -200-5,85,8Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Jaak Sibul
44102S-2WCJ100 2,4-2,4Hillar Ruus & Ago LindsaarLembit Kapp & Ülis Riisalu
5361NT=SS390 2,4-2,4Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
61121NT+2SSA150 4,4-4,4Mati Tali & Jüri PärsinTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 22 EW Game- Dealer E
  ♠QJ4
76
9852
♣Q987
 
♠KT83
K8
AKJT6
♣K3
  ♠A952
Q9432
74
♣J5
  ♠76
AJT5
Q3
♣AT642
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1983NTx=WC7 -750-10,810,8Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
25113NT-1WC9100 7,2-7,2Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3723H-1ES7100 7,2-7,2Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Jaak Sibul
44102H+1ES7 -1401,8-1,8Hillar Ruus & Ago LindsaarLembit Kapp & Ülis Riisalu
5363C-2SDA -1002,8-2,8Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
61123NT=WC7 -600-8,28,2Mati Tali & Jüri PärsinTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 23 Game All- Dealer S
  ♠7
A87
652
♣A87543
 
♠AQJT93
964
Q84
♣6
  ♠K654
KQT
AJ9
♣KT2
  ♠82
J532
KT73
♣QJ9
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1984S=WD6 -620-2,22,2Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
25114S=WCA -620-2,22,2Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3724S=WD6 -620-2,22,2Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Jaak Sibul
44104S=WS7 -620-2,22,2Hillar Ruus & Ago LindsaarLembit Kapp & Ülis Riisalu
5365S-1WD6100 12,2-12,2Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
61124S+1WCA -650-3,43,4Mati Tali & Jüri PärsinTarmo Pügi & Marek Saksing
Board 24 Love All- Dealer W
  ♠A94
JT985
A8
♣643
 
♠J53
A73
J7653
♣AQ
  ♠Q876
Q64
KQ
♣9852
  ♠KT2
K2
T942
♣KJT7
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1981NT=EHK -90-3,43,4Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMart Jäger & Sulev Märss
25113D-3WHJ150 3,8-3,8Jan Vilgats & Arnold KivikEduard Rumvolt & Andrus Sibul
3722H-1NDK -50-2,22,2Enn Päll & Ats PällJaan Sutt & Jaak Sibul
4410PASSN Pass -0,20,2Hillar Ruus & Ago LindsaarLembit Kapp & Ülis Riisalu
5362NT-4EHK200 5,4-5,4Oleg Sirotin & Hillar SibulHendrik Kont & Raivo Sikk
61122D=WS9 -90-3,43,4Mati Tali & Jüri PärsinTarmo Pügi & Marek Saksing

Session 1 Section A

ROUND 5

Board 25 EW Game- Dealer N
  ♠975
K4
JT86
♣KJ74
 
♠AJ43
32
K75
♣AT92
  ♠82
AJ9875
A94
♣Q3
  ♠KQT6
QT6
Q32
♣865
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1833NT=WD6 -600-12,212,2Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Hillar Sibul
2594H-1EC6100 2-2Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
31023NT-3WDJ300 7,4-7,4Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Jaak Sibul
47113H=EC6 -140-44Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Andrus Sibul
54123S-1WDJ100 2-2Hillar Ruus & Ago LindsaarTarmo Pügi & Marek Saksing
6613NT-2WS3200 4,8-4,8Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 26 Game All- Dealer E
  ♠K9752
2
AQ965
♣Q8
 
♠A863
9643
T8
♣652
  ♠-
KQ7
K742
♣KJT973
  ♠QJT4
AJT85
J3
♣A4
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1834S+1ND2650 0,8-0,8Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Hillar Sibul
2594S=ND2620 -0,40,4Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
31024S=NHK620 -0,40,4Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Jaak Sibul
47114S=NHK620 -0,40,4Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Andrus Sibul
54124S+1NHK650 0,8-0,8Hillar Ruus & Ago LindsaarTarmo Pügi & Marek Saksing
6614S=ND7620 -0,40,4Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 27 Love All- Dealer S
  ♠KQ983
J3
Q874
♣T8
 
♠JT5
KT8
KT6
♣AJ94
  ♠A764
AQ94
95
♣752
  ♠2
7652
AJ32
♣KQ63
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1833NT-4WD4200 6,2-6,2Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Hillar Sibul
2591NT+1ES2 -120-3,43,4Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
31023NT-2ES2100 3,4-3,4Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Jaak Sibul
47112S-2ND9 -100-2,62,6Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Andrus Sibul
54122S-1ND5 -50-0,80,8Hillar Ruus & Ago LindsaarTarmo Pügi & Marek Saksing
6612H=ES2 -110-2,82,8Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 28 NS Game- Dealer W
  ♠AKT87
43
T
♣AK542
 
♠2
986
AK972
♣QT87
  ♠J94
AT52
QJ85
♣93
  ♠Q653
KQJ7
643
♣J6
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1835S-1ND2 -100-10,210,2Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Hillar Sibul
2594S=NC9620 4,2-4,2Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
31024S+1NC3650 5,4-5,4Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Jaak Sibul
47114S+1NC9650 5,4-5,4Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Andrus Sibul
54124S-1NDQ -100-10,210,2Hillar Ruus & Ago LindsaarTarmo Pügi & Marek Saksing
6615S=NHA650 5,4-5,4Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 29 Game All- Dealer N
  ♠75
7654
AK54
♣962
 
♠KQJ92
J92
Q
♣K743
  ♠T84
KQT8
863
♣AQJ
  ♠A63
A3
JT972
♣T85
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1834S=WDA -620-11,611,6Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Hillar Sibul
2593NT-3EDJ300 8,8-8,8Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
31023NT-3EDJ300 8,8-8,8Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Jaak Sibul
47112S+2WDK -170-22Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Andrus Sibul
54122S+2WDK -170-22Hillar Ruus & Ago LindsaarTarmo Pügi & Marek Saksing
6611S+3WH4 -170-22Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
Board 30 Love All- Dealer E
  ♠AQ842
Q3
Q76
♣Q92
 
♠K7
AT52
KJ5
♣8543
  ♠J6
K976
T832
♣AJ7
  ♠T953
J84
A94
♣KT6
 
TblNSEWContByLdNS+NS-XImpcXImpcNSEW
1833S=NH6140 0,2-0,2Mart Jäger & Sulev MärssOleg Sirotin & Hillar Sibul
2592S+1ND8140 0,2-0,2Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
31023S=ND2140 0,2-0,2Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Jaak Sibul
47112S+2NSJ170 1,4-1,4Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Andrus Sibul
54122S=ND2110 -11Hillar Ruus & Ago LindsaarTarmo Pügi & Marek Saksing
6611S+1NH9110 -11Hendrik Kont & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin

MatchScores    

Ranks     Travellers

Session 1 Section A

ROUND 1
TABLE 1BOARD123456TOTALVPs
1SCORE-140120-600-901460460-15,44,17Mati Tali/Jüri Pärsin
2XMPc-3-2,4-8,4-4,8-2,65,815,415,83Jaan Sutt/Jaak Sibul
TABLE 2BOARD123456TOTALVPs
3SCORE-140-100-150-100710-50-35,20,22Oleg Sirotin/Hillar Sibul
4XMPc-3-7,62,4-4,8-14,6-7,635,219,78Hillar Ruus/Ago Lindsaar
TABLE 3BOARD123456TOTALVPs
5SCORE150620-120200221026032,219,37Jan Vilgats/Arnold Kivik
6XMPc5,883411,20,2-32,20,63Hendrik Kont/Raivo Sikk
TABLE 4BOARD123456TOTALVPs
7SCORE-140800-6001002220-504,411,9Enn Päll/Ats Päll
8XMPc-311,4-8,40,811,2-7,6-4,48,1Mart Jäger/Sulev Märss
TABLE 5BOARD123456TOTALVPs
9SCORE50-10010010014604206,412,75Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
10XMPc3-7,68,20,8-2,64,6-6,47,25Lembit Kapp/Ülis Riisalu
TABLE 6BOARD123456TOTALVPs
11SCORE-50140-11020014604207,613,53Eduard Rumvolt/Andrus Sibul
12XMPc0,2-1,83,24-2,64,6-7,66,47Tarmo Pügi/Marek Saksing

Session 1 Section A

ROUND 2
TABLE 1BOARD789101112TOTALVPs
5SCORE200-420140200-4506005,612,75Jan Vilgats/Arnold Kivik
4XMPc3,8-60,23,604-5,67,25Hillar Ruus/Ago Lindsaar
TABLE 2BOARD789101112TOTALVPs
8SCORE100-420170620-4506301214,92Mart Jäger/Sulev Märss
11XMPc0,4-61,411,404,8-125,08Eduard Rumvolt/Andrus Sibul
TABLE 3BOARD789101112TOTALVPs
9SCORE9050140200-4506001415,54Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
2XMPc0,45,80,23,604-144,46Jaan Sutt/Jaak Sibul
TABLE 4BOARD789101112TOTALVPs
1SCORE-11050100-200-450-100-17,83,36Mati Tali/Jüri Pärsin
10XMPc-5,45,8-1-6,20-1117,816,64Lembit Kapp/Ülis Riisalu
TABLE 5BOARD789101112TOTALVPs
12SCORE100-460100-200-480170-21,62,42Tarmo Pügi/Marek Saksing
3XMPc0,4-7-1-6,2-1,2-6,621,617,58Oleg Sirotin/Hillar Sibul
TABLE 6BOARD789101112TOTALVPs
7SCORE100100140-200-4206307,813,53Enn Päll/Ats Päll
6XMPc0,47,40,2-6,21,24,8-7,86,47Hendrik Kont/Raivo Sikk

Session 1 Section A

ROUND 3
TABLE 1BOARD131415161718TOTALVPs
8SCORE-65050630100-430-90210,99Mart Jäger/Sulev Märss
5XMPc-3,61,23,45,2-50,8-29,01Jan Vilgats/Arnold Kivik
TABLE 2BOARD131415161718TOTALVPs
9SCORE100-200800100-150-9024,417,99Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
4XMPc12,2-4,67,85,230,8-24,42,01Hillar Ruus/Ago Lindsaar
TABLE 3BOARD131415161718TOTALVPs
10SCORE-620100110-65050-90-10,25,75Lembit Kapp/Ülis Riisalu
11XMPc-2,42,8-9-10,480,810,214,25Eduard Rumvolt/Andrus Sibul
TABLE 4BOARD131415161718TOTALVPs
3SCORE-630-430620100-430-90-7,86,47Oleg Sirotin/Hillar Sibul
2XMPc-2,4-9,83,45,2-50,87,813,53Jaan Sutt/Jaak Sibul
TABLE 5BOARD131415161718TOTALVPs
7SCORE-620800630100-140-2002017,12Enn Päll/Ats Päll
1XMPc-2,413,63,45,23-2,8-202,88Mati Tali/Jüri Pärsin
TABLE 6BOARD131415161718TOTALVPs
12SCORE-600-150100-650-400-120-28,41,27Tarmo Pügi/Marek Saksing
6XMPc-1,4-3,2-9-10,4-4-0,428,418,73Hendrik Kont/Raivo Sikk

Session 1 Section A

ROUND 4
TABLE 1BOARD192021222324TOTALVPs
9SCORE430200-200-750-620-90-10,25,75Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
8XMPc93-5,8-10,8-2,2-3,410,214,25Mart Jäger/Sulev Märss
TABLE 2BOARD192021222324TOTALVPs
5SCORE-50200100100-62015012,214,92Jan Vilgats/Arnold Kivik
11XMPc-232,47,2-2,23,8-12,25,08Eduard Rumvolt/Andrus Sibul
TABLE 3BOARD192021222324TOTALVPs
7SCORE-50200-200100-620-50-29,01Enn Päll/Ats Päll
2XMPc-23-5,87,2-2,2-2,2210,99Jaan Sutt/Jaak Sibul
TABLE 4BOARD192021222324TOTALVPs
4SCORE-500-130100-140-620Pass-16,43,89Hillar Ruus/Ago Lindsaar
10XMPc-11,6-6,62,41,8-2,2-0,216,416,11Lembit Kapp/Ülis Riisalu
TABLE 5BOARD192021222324TOTALVPs
3SCORE400-11090-1001002002618,38Oleg Sirotin/Hillar Sibul
6XMPc8,6-5,42,42,812,25,4-261,62Hendrik Kont/Raivo Sikk
TABLE 6BOARD192021222324TOTALVPs
1SCORE-50200150-600-650-90-9,65,75Mati Tali/Jüri Pärsin
12XMPc-234,4-8,2-3,4-3,49,614,25Tarmo Pügi/Marek Saksing

Session 1 Section A

ROUND 5
TABLE 1BOARD252627282930TOTALVPs
8SCORE-600650200-100-620140-26,81,44Mart Jäger/Sulev Märss
3XMPc-12,20,86,2-10,2-11,60,226,818,56Oleg Sirotin/Hillar Sibul
TABLE 2BOARD252627282930TOTALVPs
5SCORE100620-12062030014011,414,59Jan Vilgats/Arnold Kivik
9XMPc2-0,4-3,44,28,80,2-11,45,41Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
TABLE 3BOARD252627282930TOTALVPs
10SCORE30062010065030014024,818,19Lembit Kapp/Ülis Riisalu
2XMPc7,4-0,43,45,48,80,2-24,81,81Jaan Sutt/Jaak Sibul
TABLE 4BOARD252627282930TOTALVPs
7SCORE-140620-100650-170170-2,29,01Enn Päll/Ats Päll
11XMPc-4-0,4-2,65,4-21,42,210,99Eduard Rumvolt/Andrus Sibul
TABLE 5BOARD252627282930TOTALVPs
4SCORE100650-50-100-170110-11,25,41Hillar Ruus/Ago Lindsaar
12XMPc20,8-0,8-10,2-2-111,214,59Tarmo Pügi/Marek Saksing
TABLE 6BOARD252627282930TOTALVPs
6SCORE200620-110650-170110411,9Hendrik Kont/Raivo Sikk
1XMPc4,8-0,4-2,85,4-2-1-48,1Mati Tali/Jüri Pärsin

Ranks    

Travellers     MatchScores

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar