SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 5. juuni 2014

MAXIÄSS VIIMANE ETAPP

Ranks

JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

18 Players 30 Board Individual Received 120 of 120 results.


RankIndName [OVERALL RANKS]TotalMaxScore%
14Lembit Kapp95,0015660,90
216Enn Päll104,0018057,78
312Raivo Sikk89,0015657,05
47Eduard Rumvold88,0015656,41
510Mart Jäger87,0015655,77
618Andrus Sibul97,0018053,89
73Jaan Sutt84,0015653,85
88Hillar Ruus80,0015651,28
9=2Oleg Sirotin79,0015650,64
9=15Kalle Ojassalu79,0015650,64
1113Endel Epro76,0015648,72
125Ants Barot74,0015647,44
131Jan Vilgats72,0015646,15
146Mati Tali71,0015645,51
1517Jüri Pärsin81,0018045,00
1614Villu Ojassalu63,0015640,38
1711Sulev Märss61,0015639,10
189Ülis Riisalu60,0015638,46
(printed at 5.06.2014 23:45:07 by IndScorer1.2.58(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
6113102S+1WC6 -14024Mati Tali & Sulev MärssJaan Sutt & Mart Jäger
16115123S=WC6 -14024Enn Päll & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Raivo Sikk
175793S=WC6 -14024Jüri Pärsin & Ants BarotEduard Rumvold & Ülis Riisalu
1828144S-1WDK50 60Andrus Sibul & Oleg SirotinHillar Ruus & Villu Ojassalu
Board 2 NS Game- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
6113103NT=EC3 -40024Mati Tali & Sulev MärssJaan Sutt & Mart Jäger
16115124D=WH4 -13042Enn Päll & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Raivo Sikk
175793NT-3WC8150 60Jüri Pärsin & Ants BarotEduard Rumvold & Ülis Riisalu
1828145Cx-2NHK -50006Andrus Sibul & Oleg SirotinHillar Ruus & Villu Ojassalu
Board 3 EW Game- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
7124113NT+1WS4 -63024Eduard Rumvold & Raivo SikkLembit Kapp & Sulev Märss
1621133NT+1WH4 -63024Enn Päll & Oleg SirotinJan Vilgats & Endel Epro
1768103NT+1WCA -63024Jüri Pärsin & Mati TaliHillar Ruus & Mart Jäger
1839151NT+3WD6 -18060Andrus Sibul & Jaan SuttÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
Board 4 Game All- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
7124111H-1SS2 -10006Eduard Rumvold & Raivo SikkLembit Kapp & Sulev Märss
1621132Sx-2WH8500 60Enn Päll & Oleg SirotinJan Vilgats & Endel Epro
1768101H=SS580 24Jüri Pärsin & Mati TaliHillar Ruus & Mart Jäger
1839152S-1WH9100 42Andrus Sibul & Jaan SuttÜlis Riisalu & Kalle Ojassalu
Board 5 NS Game- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
8135126S-2SS8 -20006Hillar Ruus & Endel EproAnts Barot & Raivo Sikk
1632142S+2NC10170 24Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Villu Ojassalu
1779114S=NS2620 42Jüri Pärsin & Eduard RumvoldÜlis Riisalu & Sulev Märss
1841014S+1NDA650 60Andrus Sibul & Lembit KappMart Jäger & Jan Vilgats
Board 6 EW Game- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
8135123NT+1EHQ -63006Hillar Ruus & Endel EproAnts Barot & Raivo Sikk
1632143H-1SCA -5033Enn Päll & Jaan SuttOleg Sirotin & Villu Ojassalu
1779113NT-1EHK100 60Jüri Pärsin & Eduard RumvoldÜlis Riisalu & Sulev Märss
1841013H-1SCA -5033Andrus Sibul & Lembit KappMart Jäger & Jan Vilgats
Board 7 Game All- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
9146133S+1WH7 -17015Ülis Riisalu & Villu OjassaluMati Tali & Endel Epro
1643154C=NS2130 60Enn Päll & Lembit KappJaan Sutt & Kalle Ojassalu
17810123S=WH7 -14042Jüri Pärsin & Hillar RuusMart Jäger & Raivo Sikk
1851122S+2WH7 -17015Andrus Sibul & Ants BarotSulev Märss & Oleg Sirotin
Board 8 Love All- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
9146133NT=NC10400 06Ülis Riisalu & Villu OjassaluMati Tali & Endel Epro
1643154S+1SH4450 51Enn Päll & Lembit KappJaan Sutt & Kalle Ojassalu
17810124S=SH5420 24Jüri Pärsin & Hillar RuusMart Jäger & Raivo Sikk
1851124S+1SH4450 51Andrus Sibul & Ants BarotSulev Märss & Oleg Sirotin
Board 9 EW Game- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
10157143H=SS5140 42Mart Jäger & Kalle OjassaluEduard Rumvold & Villu Ojassalu
165413H+1SS10170 60Enn Päll & Ants BarotLembit Kapp & Jan Vilgats
17911133D=WHK -11006Jüri Pärsin & Ülis RiisaluSulev Märss & Endel Epro
1861233H-2SS10 -10024Andrus Sibul & Mati TaliRaivo Sikk & Jaan Sutt
Board 10 Game All- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
10157143NT+2SS6660 60Mart Jäger & Kalle OjassaluEduard Rumvold & Villu Ojassalu
165413C+2NDQ150 24Enn Päll & Ants BarotLembit Kapp & Jan Vilgats
17911132NT+3SHQ210 42Jüri Pärsin & Ülis RiisaluSulev Märss & Endel Epro
1861234C=NH10130 06Andrus Sibul & Mati TaliRaivo Sikk & Jaan Sutt
Board 11 Love All- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1118152C-2WH2100 42Sulev Märss & Jan VilgatsHillar Ruus & Kalle Ojassalu
166522S=NS8110 60Enn Päll & Mati TaliAnts Barot & Oleg Sirotin
171012141NT-1SC2 -5024Jüri Pärsin & Mart JägerRaivo Sikk & Villu Ojassalu
1871344S-2NHA -10006Andrus Sibul & Eduard RumvoldEndel Epro & Lembit Kapp
Board 12 NS Game- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1118154S-1NCJ -10006Sulev Märss & Jan VilgatsHillar Ruus & Kalle Ojassalu
166521H=NCJ80 24Enn Päll & Mati TaliAnts Barot & Oleg Sirotin
171012141H+1NCJ110 42Jüri Pärsin & Mart JägerRaivo Sikk & Villu Ojassalu
1871343Hx+1NCJ930 60Andrus Sibul & Eduard RumvoldEndel Epro & Lembit Kapp
Board 13 Game All- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
122914Sx-1NCA -20024Raivo Sikk & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Jan Vilgats
167632S+2SCA170 42Enn Päll & Eduard RumvoldMati Tali & Jaan Sutt
171113154S-3NCA -30006Jüri Pärsin & Sulev MärssEndel Epro & Kalle Ojassalu
1881452H-2ED10200 60Andrus Sibul & Hillar RuusVillu Ojassalu & Ants Barot
Board 14 Love All- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
122913Dx-1SS3 -10015Raivo Sikk & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Jan Vilgats
167633D-1NCA -5051Enn Päll & Eduard RumvoldMati Tali & Jaan Sutt
171113153Dx-1SCA -10015Jüri Pärsin & Sulev MärssEndel Epro & Kalle Ojassalu
1881453D-1SS9 -5051Andrus Sibul & Hillar RuusVillu Ojassalu & Ants Barot
Board 15 NS Game- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1331023NT=WH5 -40033Endel Epro & Jaan SuttMart Jäger & Oleg Sirotin
168743NT+1WH5 -43006Enn Päll & Hillar RuusEduard Rumvold & Lembit Kapp
17121416NTx-3WH10500 60Jüri Pärsin & Raivo SikkVillu Ojassalu & Jan Vilgats
1891563NT=ED8 -40033Andrus Sibul & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Mati Tali
Board 16 EW Game- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1331025H-1WDK100 60Endel Epro & Jaan SuttMart Jäger & Oleg Sirotin
168745D-2NSA -10042Enn Päll & Hillar RuusEduard Rumvold & Lembit Kapp
17121413NT=WC3 -60024Jüri Pärsin & Raivo SikkVillu Ojassalu & Jan Vilgats
1891565Cx-5SS10 -110006Andrus Sibul & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Mati Tali
Board 17 Love All- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1441132S+1WS2 -14033Villu Ojassalu & Lembit KappSulev Märss & Jaan Sutt
169855Hx-3NSA -50006Enn Päll & Ülis RiisaluHillar Ruus & Ants Barot
17131524S-1WHJ50 60Jüri Pärsin & Endel EproKalle Ojassalu & Oleg Sirotin
1810172S+1WH2 -14033Andrus Sibul & Mart JägerJan Vilgats & Eduard Rumvold
Board 18 NS Game- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1441133NT+2WS3 -46024Villu Ojassalu & Lembit KappSulev Märss & Jaan Sutt
169853NT+1WS4 -43060Enn Päll & Ülis RiisaluHillar Ruus & Ants Barot
17131524NT+1EH3 -46024Jüri Pärsin & Endel EproKalle Ojassalu & Oleg Sirotin
1810173NT+2WS3 -46024Andrus Sibul & Mart JägerJan Vilgats & Eduard Rumvold
Board 19 EW Game- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1551241S=NDQ80 24Kalle Ojassalu & Ants BarotRaivo Sikk & Lembit Kapp
1610963NT+1NH2430 60Enn Päll & Mart JägerÜlis Riisalu & Mati Tali
1714132NT+2NH5180 42Jüri Pärsin & Villu OjassaluJan Vilgats & Jaan Sutt
1811284S-3NDQ -15006Andrus Sibul & Sulev MärssOleg Sirotin & Hillar Ruus
Board 20 Game All- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1551241NT-2SSQ -20006Kalle Ojassalu & Ants BarotRaivo Sikk & Lembit Kapp
1610963H-3WS4300 60Enn Päll & Mart JägerÜlis Riisalu & Mati Tali
1714133S-1EHA100 24Jüri Pärsin & Villu OjassaluJan Vilgats & Jaan Sutt
1811281NT+1SC5120 42Andrus Sibul & Sulev MärssOleg Sirotin & Hillar Ruus
Board 21 NS Game- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161355Cx-1WSQ100 60Jan Vilgats & Mati TaliEndel Epro & Ants Barot
16111074C-1WSQ50 33Enn Päll & Sulev MärssMart Jäger & Eduard Rumvold
1715245C-1WSQ50 33Jüri Pärsin & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Lembit Kapp
1812394Sx-1SC9 -20006Andrus Sibul & Raivo SikkJaan Sutt & Ülis Riisalu
Board 22 EW Game- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161353S=WHA -14051Jan Vilgats & Mati TaliEndel Epro & Ants Barot
16111073S+1WHK -17015Enn Päll & Sulev MärssMart Jäger & Eduard Rumvold
1715243S+1WHA -17015Jüri Pärsin & Kalle OjassaluOleg Sirotin & Lembit Kapp
1812393S=WHA -14051Andrus Sibul & Raivo SikkJaan Sutt & Ülis Riisalu
Board 23 Game All- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271463NT+3NS10690 42Oleg Sirotin & Eduard RumvoldVillu Ojassalu & Mati Tali
16121186D+1SH31390 60Enn Päll & Raivo SikkSulev Märss & Hillar Ruus
171355D+2SH8640 15Jüri Pärsin & Jan VilgatsJaan Sutt & Ants Barot
18134105D+2SC6640 15Andrus Sibul & Endel EproLembit Kapp & Mart Jäger
Board 24 Love All- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271466H+1NH61010 60Oleg Sirotin & Eduard RumvoldVillu Ojassalu & Mati Tali
16121184H+2ND2480 15Enn Päll & Raivo SikkSulev Märss & Hillar Ruus
171354S+2NDJ480 15Jüri Pärsin & Jan VilgatsJaan Sutt & Ants Barot
18134104H+3NS7510 42Andrus Sibul & Endel EproLembit Kapp & Mart Jäger
Board 25 EW Game- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
381576H+1ED2 -146042Jaan Sutt & Hillar RuusKalle Ojassalu & Eduard Rumvold
16131296NT+1WCJ -147015Enn Päll & Endel EproRaivo Sikk & Ülis Riisalu
172466NT+1WCJ -147015Jüri Pärsin & Oleg SirotinLembit Kapp & Mati Tali
18145114NT+3WS2 -72060Andrus Sibul & Villu OjassaluAnts Barot & Sulev Märss
Board 26 Game All- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
381573H=WDK -14015Jaan Sutt & Hillar RuusKalle Ojassalu & Eduard Rumvold
16131293H=WCJ -14015Enn Päll & Endel EproRaivo Sikk & Ülis Riisalu
172464H-1WCJ100 51Jüri Pärsin & Oleg SirotinLembit Kapp & Mati Tali
18145114H-1WCJ100 51Andrus Sibul & Villu OjassaluAnts Barot & Sulev Märss
Board 27 Love All- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
49183NT=SHQ400 60Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
161413103NT-1NH2 -5015Enn Päll & Villu OjassaluEndel Epro & Mart Jäger
173571NT-1NH2 -5015Jüri Pärsin & Jaan SuttAnts Barot & Eduard Rumvold
18156123D=SCA110 42Andrus Sibul & Kalle OjassaluMati Tali & Raivo Sikk
Board 28 NS Game- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
49181NT+1WHA -12006Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Hillar Ruus
161413102NT-2WHK100 60Enn Päll & Villu OjassaluEndel Epro & Mart Jäger
173571D=WHA -7024Jüri Pärsin & Jaan SuttAnts Barot & Eduard Rumvold
18156121NT-1WD750 42Andrus Sibul & Kalle OjassaluMati Tali & Raivo Sikk
Board 29 Game All- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
510292C-2ES4200 60Ants Barot & Mart JägerOleg Sirotin & Ülis Riisalu
161514112NT-1SH2 -10015Enn Päll & Kalle OjassaluVillu Ojassalu & Sulev Märss
174682NT-1SH2 -10015Jüri Pärsin & Lembit KappMati Tali & Hillar Ruus
1817131H=ES4 -8042Andrus Sibul & Jan VilgatsEduard Rumvold & Endel Epro
Board 30 Love All- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
510294S-2ND4 -10006Ants Barot & Mart JägerOleg Sirotin & Ülis Riisalu
161514113Dx-1WC10100 60Enn Päll & Kalle OjassaluVillu Ojassalu & Sulev Märss
174684H-1EC650 42Jüri Pärsin & Lembit KappMati Tali & Hillar Ruus
1817134S-1ND4 -5024Andrus Sibul & Jan VilgatsEduard Rumvold & Endel Epro

ScoreCards

     Ranks     Travellers
Player 1 JAN VILGATS
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 72/156 Score = 46,15% Session Rank = 13
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-S3S=WC6-14033,332 6Enn Päll
2NSS4D=WH4-13066,674
3EWE3NT+1WH463066,674 4Endel Epro
4AllE2Sx-2WH8-5000,000
5NSW4S+1NDA-6500,000 3Mart Jäger
6EWW3H-1SCA5050,003
9EWW3H+1SS10-1700,000 4Lembit Kapp
10AllW3C+2NDQ-15066,674
11-S2C-2WH210066,674 4Sulev Märss
12NSS4S-1NCJ-1000,000
13AllW4Sx-1NCA20066,674 9Ülis Riisalu
14-W3Dx-1SS310083,335
15NSW6NTx-3WH10-5000,000 4Villu Ojassalu
16EWW3NT=WC360066,674
17-E2S+1WH214050,003 7Eduard Rumvold
18NSE3NT+2WS346066,674
19EWE2NT+2NH5-18033,332 6Jaan Sutt
20AllE3S-1EHA-10066,674
21NSN5Cx-1WSQ100100,006 11Mati Tali
22EWN3S=WHA-14083,335
23AllS5D+2SH864016,671 2Jüri Pärsin
24-S4S+2NDJ48016,671
27-E3NT=SHQ-4000,000 6Hillar Ruus
28NSE1NT+1WHA120100,006
29AllS1H=ES4-8066,674 6Andrus Sibul
30-S4S-1ND4-5033,332

Player 2 OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 79/156 Score = 50,64% Session Rank = 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-S4S-1WDK50100,006 6Andrus Sibul
2NSS5Cx-2NHK-5000,000
3EWS3NT+1WH4-63033,332 8Enn Päll
4AllS2Sx-2WH8500100,006
5NSE2S+2NC10-17066,674 7Villu Ojassalu
6EWE3H-1SCA5050,003
7AllW2S+2WH717083,335 6Sulev Märss
8-W4S+1SH4-45016,671
11-W2S=NS8-1100,000 4Ants Barot
12NSW1H=NCJ-8066,674
13AllS4Sx-1NCA-20033,332 3Raivo Sikk
14-S3Dx-1SS3-10016,671
15NSW3NT=WH540050,003 3Mart Jäger
16EWW5H-1WDK-1000,000
17-W4S-1WHJ-500,000 4Kalle Ojassalu
18NSW4NT+1EH346066,674
19EWE4S-3NDQ150100,006 8Hillar Ruus
20AllE1NT+1SC5-12033,332
21NSE5C-1WSQ-5050,003 8Lembit Kapp
22EWE3S+1WHA17083,335
23AllN3NT+3NS1069066,674 10Eduard Rumvold
24-N6H+1NH61010100,006
25EWS6NT+1WCJ-147016,671 6Jüri Pärsin
26AllS4H-1WCJ10083,335
29AllE2C-2ES4-2000,000 6Ülis Riisalu
30-E4S-2ND4100100,006

Player 3 JAAN SUTT
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 84/156 Score = 53,85% Session Rank = 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-E2S+1WC614066,674 8Mart Jäger
2NSE3NT=EC340066,674
3EWS1NT+3WD6-180100,006 10Andrus Sibul
4AllS2S-1WH910066,674
5NSS2S+2NC1017033,332 5Enn Päll
6EWS3H-1SCA-5050,003
7AllE4C=NS2-1300,000 1Kalle Ojassalu
8-E4S+1SH4-45016,671
9EWW3H-2SS1010066,674 10Raivo Sikk
10AllW4C=NH10-130100,006
13AllW2S+2SCA-17033,332 3Mati Tali
14-W3D-1NCA5016,671
15NSS3NT=WH5-40050,003 9Endel Epro
16EWS5H-1WDK100100,006
17-W2S+1WS214050,003 7Sulev Märss
18NSW3NT+2WS346066,674
19EWW2NT+2NH5-18033,332 6Jan Vilgats
20AllW3S-1EHA-10066,674
21NSE4Sx-1SC9200100,006 7Ülis Riisalu
22EWE3S=WHA14016,671
23AllE5D+2SH8-64083,335 10Ants Barot
24-E4S+2NDJ-48083,335
25EWN6H+1ED2-146066,674 5Hillar Ruus
26AllN3H=WDK-14016,671
27-S1NT-1NH2-5016,671 3Jüri Pärsin
28NSS1D=WHA-7033,332

Player 4 LEMBIT KAPP
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 95/156 Score = 60,90% Session Rank = 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
3EWE3NT+1WS463066,674 10Sulev Märss
4AllE1H-1SS2100100,006
5NSS4S+1NDA650100,006 9Andrus Sibul
6EWS3H-1SCA-5050,003
7AllS4C=NS2130100,006 11Enn Päll
8-S4S+1SH445083,335
9EWE3H+1SS10-1700,000 4Jan Vilgats
10AllE3C+2NDQ-15066,674
11-W4S-2NHA100100,006 6Endel Epro
12NSW3Hx+1NCJ-9300,000
15NSW3NT+1WH5430100,006 8Eduard Rumvold
16EWW5D-2NSA10033,332
17-S2S+1WS2-14050,003 5Villu Ojassalu
18NSS3NT+2WS3-46033,332
19EWW1S=NDQ-8066,674 10Raivo Sikk
20AllW1NT-2SSQ200100,006
21NSW5C-1WSQ-5050,003 8Oleg Sirotin
22EWW3S+1WHA17083,335
23AllE5D+2SC6-64083,335 7Mart Jäger
24-E4H+3NS7-51033,332
25EWE6NT+1WCJ147083,335 6Mati Tali
26AllE4H-1WCJ-10016,671
27-N3NT=SHQ400100,006 6Ülis Riisalu
28NSN1NT+1WHA-1200,000
29AllS2NT-1SH2-10016,671 5Jüri Pärsin
30-S4H-1EC65066,674

Player 5 ANTS BAROT
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 74/156 Score = 47,44% Session Rank = 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-S3S=WC6-14033,332 8Jüri Pärsin
2NSS3NT-3WC8150100,006
5NSE6S-2SS8200100,006 12Raivo Sikk
6EWE3NT+1EHQ630100,006
7AllS2S+2WH7-17016,671 6Andrus Sibul
8-S4S+1SH445083,335
9EWS3H+1SS10170100,006 8Enn Päll
10AllS3C+2NDQ15033,332
11-E2S=NS8-1100,000 4Oleg Sirotin
12NSE1H=NCJ-8066,674
13AllW2H-2ED10-2000,000 1Villu Ojassalu
14-W3D-1SS95016,671
17-W5Hx-3NSA500100,006 6Hillar Ruus
18NSW3NT+1WS44300,000
19EWS1S=NDQ8033,332 2Kalle Ojassalu
20AllS1NT-2SSQ-2000,000
21NSW5Cx-1WSQ-1000,000 1Endel Epro
22EWW3S=WHA14016,671
23AllW5D+2SH8-64083,335 10Jaan Sutt
24-W4S+2NDJ-48083,335
25EWE4NT+3WS27200,000 1Sulev Märss
26AllE4H-1WCJ-10016,671
27-E1NT-1NH25083,335 9Eduard Rumvold
28NSE1D=WHA7066,674
29AllN2C-2ES4200100,006 6Mart Jäger
30-N4S-2ND4-1000,000

Player 6 MATI TALI
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 71/156 Score = 45,51% Session Rank = 14
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-N2S+1WC6-14033,332 4Sulev Märss
2NSN3NT=EC3-40033,332
3EWS3NT+1WCA-63033,332 4Jüri Pärsin
4AllS1H=SS58033,332
7AllE3S+1WH717083,335 11Endel Epro
8-E3NT=NC10-400100,006
9EWS3H-2SS10-10033,332 2Andrus Sibul
10AllS4C=NH101300,000
11-S2S=NS8110100,006 8Enn Päll
12NSS1H=NCJ8033,332
13AllE2S+2SCA-17033,332 3Jaan Sutt
14-E3D-1NCA5016,671
15NSW3NT=ED840050,003 9Kalle Ojassalu
16EWW5Cx-5SS101100100,006
19EWW3NT+1NH2-4300,000 0Ülis Riisalu
20AllW3H-3WS4-3000,000
21NSS5Cx-1WSQ100100,006 11Jan Vilgats
22EWS3S=WHA-14083,335
23AllW3NT+3NS10-69033,332 2Villu Ojassalu
24-W6H+1NH6-10100,000
25EWW6NT+1WCJ147083,335 6Lembit Kapp
26AllW4H-1WCJ-10016,671
27-E3D=SCA-11033,332 4Raivo Sikk
28NSE1NT-1WD7-5033,332
29AllE2NT-1SH210083,335 7Hillar Ruus
30-E4H-1EC6-5033,332

Player 7 EDUARD RUMVOLD
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 88/156 Score = 56,41% Session Rank = 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-E3S=WC614066,674 4Ülis Riisalu
2NSE3NT-3WC8-1500,000
3EWN3NT+1WS4-63033,332 2Raivo Sikk
4AllN1H-1SS2-1000,000
5NSS4S=NS262066,674 10Jüri Pärsin
6EWS3NT-1EHK100100,006
9EWE3H=SS5-14033,332 2Villu Ojassalu
10AllE3NT+2SS6-6600,000
11-S4S-2NHA-1000,000 6Andrus Sibul
12NSS3Hx+1NCJ930100,006
13AllS2S+2SCA17066,674 9Enn Päll
14-S3D-1NCA-5083,335
15NSE3NT+1WH5430100,006 8Lembit Kapp
16EWE5D-2NSA10033,332
17-W2S+1WH214050,003 7Jan Vilgats
18NSW3NT+2WS346066,674
21NSW4C-1WSQ-5050,003 8Mart Jäger
22EWW3S+1WHK17083,335
23AllS3NT+3NS1069066,674 10Oleg Sirotin
24-S6H+1NH61010100,006
25EWW6H+1ED2146033,332 7Kalle Ojassalu
26AllW3H=WDK14083,335
27-W1NT-1NH25083,335 9Ants Barot
28NSW1D=WHA7066,674
29AllE1H=ES48033,332 6Endel Epro
30-E4S-1ND45066,674

Player 8 HILLAR RUUS
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 80/156 Score = 51,28% Session Rank = 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-E4S-1WDK-500,000 6Villu Ojassalu
2NSE5Cx-2NHK500100,006
3EWE3NT+1WCA63066,674 8Mart Jäger
4AllE1H=SS5-8066,674
5NSN6S-2SS8-2000,000 0Endel Epro
6EWN3NT+1EHQ-6300,000
7AllS3S=WH7-14066,674 6Jüri Pärsin
8-S4S=SH542033,332
11-E2C-2WH2-10033,332 8Kalle Ojassalu
12NSE4S-1NCJ100100,006
13AllS2H-2ED10200100,006 11Andrus Sibul
14-S3D-1SS9-5083,335
15NSS3NT+1WH5-4300,000 4Enn Päll
16EWS5D-2NSA-10066,674
17-E5Hx-3NSA500100,006 6Ants Barot
18NSE3NT+1WS44300,000
19EWW4S-3NDQ150100,006 8Oleg Sirotin
20AllW1NT+1SC5-12033,332
23AllW6D+1SH3-13900,000 5Sulev Märss
24-W4H+2ND2-48083,335
25EWS6H+1ED2-146066,674 5Jaan Sutt
26AllS3H=WDK-14016,671
27-W3NT=SHQ-4000,000 6Jan Vilgats
28NSW1NT+1WHA120100,006
29AllW2NT-1SH210083,335 7Mati Tali
30-W4H-1EC6-5033,332

Player 9 ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 60/156 Score = 38,46% Session Rank = 18
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-W3S=WC614066,674 4Eduard Rumvold
2NSW3NT-3WC8-1500,000
3EWE1NT+3WD61800,000 2Kalle Ojassalu
4AllE2S-1WH9-10033,332
5NSE4S=NS2-62033,332 2Sulev Märss
6EWE3NT-1EHK-1000,000
7AllN3S+1WH7-17016,671 1Villu Ojassalu
8-N3NT=NC104000,000
9EWS3D=WHK-1100,000 4Jüri Pärsin
10AllS2NT+3SHQ21066,674
13AllE4Sx-1NCA20066,674 9Jan Vilgats
14-E3Dx-1SS310083,335
15NSS3NT=ED8-40050,003 3Andrus Sibul
16EWS5Cx-5SS10-11000,000
17-S5Hx-3NSA-5000,000 6Enn Päll
18NSS3NT+1WS4-430100,006
19EWE3NT+1NH2-4300,000 0Mati Tali
20AllE3H-3WS4-3000,000
21NSW4Sx-1SC9200100,006 7Jaan Sutt
22EWW3S=WHA14016,671
25EWW6NT+1WCJ147083,335 10Raivo Sikk
26AllW3H=WCJ14083,335
27-S3NT=SHQ400100,006 6Lembit Kapp
28NSS1NT+1WHA-1200,000
29AllW2C-2ES4-2000,000 6Oleg Sirotin
30-W4S-2ND4100100,006

Player 10 MART JÄGER
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 87/156 Score = 55,77% Session Rank = 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-W2S+1WC614066,674 8Jaan Sutt
2NSW3NT=EC340066,674
3EWW3NT+1WCA63066,674 8Hillar Ruus
4AllW1H=SS5-8066,674
5NSE4S+1NDA-6500,000 3Jan Vilgats
6EWE3H-1SCA5050,003
7AllE3S=WH714033,332 6Raivo Sikk
8-E4S=SH5-42066,674
9EWN3H=SS514066,674 10Kalle Ojassalu
10AllN3NT+2SS6660100,006
11-S1NT-1SC2-5033,332 6Jüri Pärsin
12NSS1H+1NCJ11066,674
15NSE3NT=WH540050,003 3Oleg Sirotin
16EWE5H-1WDK-1000,000
17-S2S+1WH2-14050,003 5Andrus Sibul
18NSS3NT+2WS3-46033,332
19EWS3NT+1NH2430100,006 12Enn Päll
20AllS3H-3WS4300100,006
21NSE4C-1WSQ-5050,003 8Eduard Rumvold
22EWE3S+1WHK17083,335
23AllW5D+2SC6-64083,335 7Lembit Kapp
24-W4H+3NS7-51033,332
27-W3NT-1NH25083,335 5Endel Epro
28NSW2NT-2WHK-1000,000
29AllS2C-2ES4200100,006 6Ants Barot
30-S4S-2ND4-1000,000

Player 11 SULEV MÄRSS
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 61/156 Score = 39,10% Session Rank = 17
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-S2S+1WC6-14033,332 4Mati Tali
2NSS3NT=EC3-40033,332
3EWW3NT+1WS463066,674 10Lembit Kapp
4AllW1H-1SS2100100,006
5NSW4S=NS2-62033,332 2Ülis Riisalu
6EWW3NT-1EHK-1000,000
7AllE2S+2WH717083,335 6Oleg Sirotin
8-E4S+1SH4-45016,671
9EWE3D=WHK110100,006 8Endel Epro
10AllE2NT+3SHQ-21033,332
11-N2C-2WH210066,674 4Jan Vilgats
12NSN4S-1NCJ-1000,000
13AllS4S-3NCA-3000,000 1Jüri Pärsin
14-S3Dx-1SCA-10016,671
17-E2S+1WS214050,003 7Jaan Sutt
18NSE3NT+2WS346066,674
19EWS4S-3NDQ-1500,000 4Andrus Sibul
20AllS1NT+1SC512066,674
21NSS4C-1WSQ5050,003 4Enn Päll
22EWS3S+1WHK-17016,671
23AllE6D+1SH3-13900,000 5Hillar Ruus
24-E4H+2ND2-48083,335
25EWW4NT+3WS27200,000 1Ants Barot
26AllW4H-1WCJ-10016,671
29AllW2NT-1SH210083,335 5Villu Ojassalu
30-W3Dx-1WC10-1000,000

Player 12 RAIVO SIKK
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 89/156 Score = 57,05% Session Rank = 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-W3S=WC614066,674 6Kalle Ojassalu
2NSW4D=WH413033,332
3EWS3NT+1WS4-63033,332 2Eduard Rumvold
4AllS1H-1SS2-1000,000
5NSW6S-2SS8200100,006 12Ants Barot
6EWW3NT+1EHQ630100,006
7AllW3S=WH714033,332 6Mart Jäger
8-W4S=SH5-42066,674
9EWE3H-2SS1010066,674 10Jaan Sutt
10AllE4C=NH10-130100,006
11-E1NT-1SC25066,674 6Villu Ojassalu
12NSE1H+1NCJ-11033,332
13AllN4Sx-1NCA-20033,332 3Oleg Sirotin
14-N3Dx-1SS3-10016,671
15NSS6NTx-3WH10500100,006 8Jüri Pärsin
16EWS3NT=WC3-60033,332
19EWE1S=NDQ-8066,674 10Lembit Kapp
20AllE1NT-2SSQ200100,006
21NSS4Sx-1SC9-2000,000 5Andrus Sibul
22EWS3S=WHA-14083,335
23AllS6D+1SH31390100,006 7Enn Päll
24-S4H+2ND248016,671
25EWE6NT+1WCJ147083,335 10Ülis Riisalu
26AllE3H=WCJ14083,335
27-W3D=SCA-11033,332 4Mati Tali
28NSW1NT-1WD7-5033,332

Player 13 ENDEL EPRO
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 76/156 Score = 48,72% Session Rank = 11
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
3EWW3NT+1WH463066,674 4Jan Vilgats
4AllW2Sx-2WH8-5000,000
5NSS6S-2SS8-2000,000 0Hillar Ruus
6EWS3NT+1EHQ-6300,000
7AllW3S+1WH717083,335 11Mati Tali
8-W3NT=NC10-400100,006
9EWW3D=WHK110100,006 8Sulev Märss
10AllW2NT+3SHQ-21033,332
11-E4S-2NHA100100,006 6Lembit Kapp
12NSE3Hx+1NCJ-9300,000
13AllE4S-3NCA300100,006 11Kalle Ojassalu
14-E3Dx-1SCA10083,335
15NSN3NT=WH5-40050,003 9Jaan Sutt
16EWN5H-1WDK100100,006
17-S4S-1WHJ50100,006 8Jüri Pärsin
18NSS4NT+1EH3-46033,332
21NSE5Cx-1WSQ-1000,000 1Ants Barot
22EWE3S=WHA14016,671
23AllS5D+2SC664016,671 5Andrus Sibul
24-S4H+3NS751066,674
25EWS6NT+1WCJ-147016,671 2Enn Päll
26AllS3H=WCJ-14016,671
27-E3NT-1NH25083,335 5Mart Jäger
28NSE2NT-2WHK-1000,000
29AllW1H=ES48033,332 6Eduard Rumvold
30-W4S-1ND45066,674

Player 14 VILLU OJASSALU
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 63/156 Score = 40,38% Session Rank = 16
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-W4S-1WDK-500,000 6Hillar Ruus
2NSW5Cx-2NHK500100,006
5NSW2S+2NC10-17066,674 7Oleg Sirotin
6EWW3H-1SCA5050,003
7AllS3S+1WH7-17016,671 1Ülis Riisalu
8-S3NT=NC104000,000
9EWW3H=SS5-14033,332 2Eduard Rumvold
10AllW3NT+2SS6-6600,000
11-W1NT-1SC25066,674 6Raivo Sikk
12NSW1H+1NCJ-11033,332
13AllE2H-2ED10-2000,000 1Ants Barot
14-E3D-1SS95016,671
15NSE6NTx-3WH10-5000,000 4Jan Vilgats
16EWE3NT=WC360066,674
17-N2S+1WS2-14050,003 5Lembit Kapp
18NSN3NT+2WS3-46033,332
19EWS2NT+2NH518066,674 6Jüri Pärsin
20AllS3S-1EHA10033,332
23AllE3NT+3NS10-69033,332 2Mati Tali
24-E6H+1NH6-10100,000
25EWS4NT+3WS2-720100,006 11Andrus Sibul
26AllS4H-1WCJ10083,335
27-S3NT-1NH2-5016,671 7Enn Päll
28NSS2NT-2WHK100100,006
29AllE2NT-1SH210083,335 5Sulev Märss
30-E3Dx-1WC10-1000,000

Player 15 KALLE OJASSALU
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 79/156 Score = 50,64% Session Rank = 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-E3S=WC614066,674 6Raivo Sikk
2NSE4D=WH413033,332
3EWW1NT+3WD61800,000 2Ülis Riisalu
4AllW2S-1WH9-10033,332
7AllW4C=NS2-1300,000 1Jaan Sutt
8-W4S+1SH4-45016,671
9EWS3H=SS514066,674 10Mart Jäger
10AllS3NT+2SS6660100,006
11-W2C-2WH2-10033,332 8Hillar Ruus
12NSW4S-1NCJ100100,006
13AllW4S-3NCA300100,006 11Endel Epro
14-W3Dx-1SCA10083,335
15NSE3NT=ED840050,003 9Mati Tali
16EWE5Cx-5SS101100100,006
17-E4S-1WHJ-500,000 4Oleg Sirotin
18NSE4NT+1EH346066,674
19EWN1S=NDQ8033,332 2Ants Barot
20AllN1NT-2SSQ-2000,000
21NSS5C-1WSQ5050,003 4Jüri Pärsin
22EWS3S+1WHA-17016,671
25EWE6H+1ED2146033,332 7Eduard Rumvold
26AllE3H=WDK14083,335
27-S3D=SCA11066,674 8Andrus Sibul
28NSS1NT-1WD75066,674
29AllS2NT-1SH2-10016,671 7Enn Päll
30-S3Dx-1WC10100100,006

Player 16 ENN PÄLL
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 104/180 Score = 57,78% Session Rank = 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-N3S=WC6-14033,332 6Jan Vilgats
2NSN4D=WH4-13066,674
3EWN3NT+1WH4-63033,332 8Oleg Sirotin
4AllN2Sx-2WH8500100,006
5NSN2S+2NC1017033,332 5Jaan Sutt
6EWN3H-1SCA-5050,003
7AllN4C=NS2130100,006 11Lembit Kapp
8-N4S+1SH445083,335
9EWN3H+1SS10170100,006 8Ants Barot
10AllN3C+2NDQ15033,332
11-N2S=NS8110100,006 8Mati Tali
12NSN1H=NCJ8033,332
13AllN2S+2SCA17066,674 9Eduard Rumvold
14-N3D-1NCA-5083,335
15NSN3NT+1WH5-4300,000 4Hillar Ruus
16EWN5D-2NSA-10066,674
17-N5Hx-3NSA-5000,000 6Ülis Riisalu
18NSN3NT+1WS4-430100,006
19EWN3NT+1NH2430100,006 12Mart Jäger
20AllN3H-3WS4300100,006
21NSN4C-1WSQ5050,003 4Sulev Märss
22EWN3S+1WHK-17016,671
23AllN6D+1SH31390100,006 7Raivo Sikk
24-N4H+2ND248016,671
25EWN6NT+1WCJ-147016,671 2Endel Epro
26AllN3H=WCJ-14016,671
27-N3NT-1NH2-5016,671 7Villu Ojassalu
28NSN2NT-2WHK100100,006
29AllN2NT-1SH2-10016,671 7Kalle Ojassalu
30-N3Dx-1WC10100100,006

Player 17 JÜRI PÄRSIN
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 81/180 Score = 45,00% Session Rank = 15
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-N3S=WC6-14033,332 8Ants Barot
2NSN3NT-3WC8150100,006
3EWN3NT+1WCA-63033,332 4Mati Tali
4AllN1H=SS58033,332
5NSN4S=NS262066,674 10Eduard Rumvold
6EWN3NT-1EHK100100,006
7AllN3S=WH7-14066,674 6Hillar Ruus
8-N4S=SH542033,332
9EWN3D=WHK-1100,000 4Ülis Riisalu
10AllN2NT+3SHQ21066,674
11-N1NT-1SC2-5033,332 6Mart Jäger
12NSN1H+1NCJ11066,674
13AllN4S-3NCA-3000,000 1Sulev Märss
14-N3Dx-1SCA-10016,671
15NSN6NTx-3WH10500100,006 8Raivo Sikk
16EWN3NT=WC3-60033,332
17-N4S-1WHJ50100,006 8Endel Epro
18NSN4NT+1EH3-46033,332
19EWN2NT+2NH518066,674 6Villu Ojassalu
20AllN3S-1EHA10033,332
21NSN5C-1WSQ5050,003 4Kalle Ojassalu
22EWN3S+1WHA-17016,671
23AllN5D+2SH864016,671 2Jan Vilgats
24-N4S+2NDJ48016,671
25EWN6NT+1WCJ-147016,671 6Oleg Sirotin
26AllN4H-1WCJ10083,335
27-N1NT-1NH2-5016,671 3Jaan Sutt
28NSN1D=WHA-7033,332
29AllN2NT-1SH2-10016,671 5Lembit Kapp
30-N4H-1EC65066,674

Player 18 ANDRUS SIBUL
JÕGEVA BK MAXIÄSS III ETAPP 05/06/2014 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 97/180 Score = 53,89% Session Rank = 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-N4S-1WDK50100,006 6Oleg Sirotin
2NSN5Cx-2NHK-5000,000
3EWN1NT+3WD6-180100,006 10Jaan Sutt
4AllN2S-1WH910066,674
5NSN4S+1NDA650100,006 9Lembit Kapp
6EWN3H-1SCA-5050,003
7AllN2S+2WH7-17016,671 6Ants Barot
8-N4S+1SH445083,335
9EWN3H-2SS10-10033,332 2Mati Tali
10AllN4C=NH101300,000
11-N4S-2NHA-1000,000 6Eduard Rumvold
12NSN3Hx+1NCJ930100,006
13AllN2H-2ED10200100,006 11Hillar Ruus
14-N3D-1SS9-5083,335
15NSN3NT=ED8-40050,003 3Ülis Riisalu
16EWN5Cx-5SS10-11000,000
17-N2S+1WH2-14050,003 5Mart Jäger
18NSN3NT+2WS3-46033,332
19EWN4S-3NDQ-1500,000 4Sulev Märss
20AllN1NT+1SC512066,674
21NSN4Sx-1SC9-2000,000 5Raivo Sikk
22EWN3S=WHA-14083,335
23AllN5D+2SC664016,671 5Endel Epro
24-N4H+3NS751066,674
25EWN4NT+3WS2-720100,006 11Villu Ojassalu
26AllN4H-1WCJ10083,335
27-N3D=SCA11066,674 8Kalle Ojassalu
28NSN1NT-1WD75066,674
29AllN1H=ES4-8066,674 6Jan Vilgats
30-N4S-1ND4-5033,332

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar