ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

Neljapäev, 25. november 2021

JOGEVA MV PAARIDELE IV

Ranks

JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

3 Table 25 Board Howell Movement Received 75 of 75 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
12Lembit Kapp & Ain Maantee2560,0010060,00
24Oleg Sirotin & Susanna Laan2556,0010056,00
36Lauri Naber & Eleliis Orma2551,0010051,00
45Oliver Pärna & Paavo Reinet2546,0010046,00
53Jaan Sutt & Enn Päll2544,0010044,00
61Hillar Sibul & Ülis Riisalu2543,0010043,00

(printed 21:11:05 25.11.2021 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 4

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244H+1NDJ450 40 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
354D-3WHK150 22 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
612NT=ND4120 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242C+2SD4130 04 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
355Dx-4WC9800 40 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
613H=NDJ140 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1NC8430 13 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
353NT+1NSJ430 13 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
613NT+2NS6460 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
247NT=EH7 222013 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
357NT=EH8 222013 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
616NT+1EH6 147040 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
246D-6SC6 60004 Lembit Kapp & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
354S=NCA620 40 Jaan Sutt & Enn PällOliver Pärna & Paavo Reinet
614S-1NCA 10022 Lauri Naber & Eleliis OrmaHillar Sibul & Ülis Riisalu
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
154H+2NDJ480 31 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
434H+2SC7480 31 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
624C+2SDJ170 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
152C+1SD3110 40 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
431NT=E*S6 9022 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
622NT-2N*H4 20004 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
156D+1EHK 94013 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
433NT+4WC4 52040 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
626D+1EH2 94013 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
152S+3SC2200 22 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
432S+2SDQ170 04 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
624S=SDQ420 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
153NT=WH3 60004 Hillar Sibul & Ülis RiisaluOliver Pärna & Paavo Reinet
433NT-1WS7100 22 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
623NT-2WS7200 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaLembit Kapp & Ain Maantee
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214H+2WCK 48022 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
544H+2WS6 48022 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
634H+2WDK 48022 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
216Dx-4ESA800 22 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
546C+1NDK1390 40 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
635S+1SDJ680 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212S-1EH5100 22 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
542D+1NH6110 40 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
631NT=NS490 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT=EH3 40013 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
543NT=EH5 40013 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
633NT-1EH350 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214S+1NHK650 31 Lembit Kapp & Ain MaanteeHillar Sibul & Ülis Riisalu
544S+1ND8650 31 Oliver Pärna & Paavo ReinetOleg Sirotin & Susanna Laan
633S+2NHK200 04 Lauri Naber & Eleliis OrmaJaan Sutt & Enn Päll
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134H=SC5420 40 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
523NT-4NC6 20004 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
642H+3SC5200 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT=WHJ 40004 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
522C-1WD650 22 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
642H=NDJ110 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NT-1SDK 10004 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
524H=ND8620 22 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
643NT+1SDK630 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133NTx-1WCK200 40 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
523NT-1WCJ100 22 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
641NT=WCK 9004 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132C+1EH5 11040 Hillar Sibul & Ülis RiisaluJaan Sutt & Enn Päll
523NT-2S*S6 20004 Oliver Pärna & Paavo ReinetLembit Kapp & Ain Maantee
641NT+2E*S2 15022 Lauri Naber & Eleliis OrmaOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323Sx-1NDA 20004 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
415C-1ES1050 40 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
653C=ES10 11022 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323C+2NSA150 04 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
414H=SS2420 40 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
652H+2NSA170 22 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+1SHA630 13 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
413NT+2NH2660 40 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
653NT+1SD2630 13 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+2EC10 46004 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
413NT+1EH3 43031 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
653NT+1ES5 43031 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
321NT+2NC10150 04 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
412H+2NC5170 22 Oleg Sirotin & Susanna LaanHillar Sibul & Ülis Riisalu
651NT+3NC6180 40 Lauri Naber & Eleliis OrmaOliver Pärna & Paavo Reinet

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 HILLAR SIBUL-ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 43 MaxMPs 100 Score 43,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2NT=ND4-120100,004 8 Lauri Naber/Eleliis Orma
2NSEW3H=NDJ-14050,002
3EWEW3NT+2NS6-4600,000
4AllEW6NT+1EH614700,000
5NSEW4S-1NCA10050,002
6EWNS4H+2NDJ48075,003 10 Oliver Pärna/Paavo Reinet
7AllNS2C+1SD3110100,004
8-NS6D+1EHK-94025,001
9EWNS2S+3SC220050,002
10AllNS3NT=WH3-6000,000
11-EW4H+2WCK48050,002 10 Lembit Kapp/Ain Maantee
12NSEW6Dx-4ESA-80050,002
13AllEW2S-1EH5-10050,002
14-EW3NT=EH340075,003
15NSEW4S+1NHK-65025,001
16EWNS4H=SC5420100,004 12 Jaan Sutt/Enn Päll
17-NS3NT=WHJ-4000,000
18NSNS3NT-1SDK-1000,000
19EWNS3NTx-1WCK200100,004
20AllNS2C+1EH5-110100,004
21NSEW5C-1ES10-500,000 3 Oleg Sirotin/Susanna Laan
22EWEW4H=SS2-4200,000
23AllEW3NT+2NH2-6600,000
24-EW3NT+1EH343025,001
25EWEW2H+2NC5-17050,002
PAIR 2 LEMBIT KAPP-AIN MAANTEE
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 60 MaxMPs 100 Score 60,00% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1NDJ450100,004 6 Oleg Sirotin/Susanna Laan
2NSNS2C+2SD41300,000
3EWNS3NT+1NC843025,001
4AllNS7NT=EH7-222025,001
5NSNS6D-6SC6-6000,000
6EWEW4C+2SDJ-170100,004 11 Lauri Naber/Eleliis Orma
7AllEW2NT-2N*H4200100,004
8-EW6D+1EH294075,003
9EWEW4S=SDQ-4200,000
10AllEW3NT-2WS7-2000,000
11-NS4H+2WCK-48050,002 10 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
12NSNS6Dx-4ESA80050,002
13AllNS2S-1EH510050,002
14-NS3NT=EH3-40025,001
15NSNS4S+1NHK65075,003
16EWEW3NT-4NC6200100,004 14 Oliver Pärna/Paavo Reinet
17-EW2C-1WD6-5050,002
18NSEW4H=ND8-62050,002
19EWEW3NT-1WCJ-10050,002
20AllEW3NT-2S*S6200100,004
21NSEW3Sx-1NDA200100,004 19 Jaan Sutt/Enn Päll
22EWEW3C+2NSA-150100,004
23AllEW3NT+1SHA-63075,003
24-EW3NT+2EC10460100,004
25EWEW1NT+2NC10-150100,004
PAIR 3 JAAN SUTT-ENN PÄLL
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 44 MaxMPs 100 Score 44,00% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4D-3WHK15050,002 12 Oliver Pärna/Paavo Reinet
2NSNS5Dx-4WC9800100,004
3EWNS3NT+1NSJ43025,001
4AllNS7NT=EH8-222025,001
5NSNS4S=NCA620100,004
6EWEW4H+2SC7-48025,001 9 Oleg Sirotin/Susanna Laan
7AllEW1NT=E*S69050,002
8-EW3NT+4WC45200,000
9EWEW2S+2SDQ-170100,004
10AllEW3NT-1WS7-10050,002
11-EW4H+2WDK48050,002 14 Lauri Naber/Eleliis Orma
12NSEW5S+1SDJ-680100,004
13AllEW1NT=NS4-90100,004
14-EW3NT-1EH3-500,000
15NSEW3S+2NHK-200100,004
16EWEW4H=SC5-4200,000 8 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
17-EW3NT=WHJ400100,004
18NSEW3NT-1SDK100100,004
19EWEW3NTx-1WCK-2000,000
20AllEW2C+1EH51100,000
21NSNS3Sx-1NDA-2000,000 1 Lembit Kapp/Ain Maantee
22EWNS3C+2NSA1500,000
23AllNS3NT+1SHA63025,001
24-NS3NT+2EC10-4600,000
25EWNS1NT+2NC101500,000
PAIR 4 OLEG SIROTIN-SUSANNA LAAN
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 56 MaxMPs 100 Score 56,00% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1NDJ-4500,000 14 Lembit Kapp/Ain Maantee
2NSEW2C+2SD4-130100,004
3EWEW3NT+1NC8-43075,003
4AllEW7NT=EH7222075,003
5NSEW6D-6SC6600100,004
6EWNS4H+2SC748075,003 11 Jaan Sutt/Enn Päll
7AllNS1NT=E*S6-9050,002
8-NS3NT+4WC4-520100,004
9EWNS2S+2SDQ1700,000
10AllNS3NT-1WS710050,002
11-EW4H+2WS648050,002 6 Oliver Pärna/Paavo Reinet
12NSEW6C+1NDK-13900,000
13AllEW2D+1NH6-1100,000
14-EW3NT=EH540075,003
15NSEW4S+1ND8-65025,001
16EWEW2H+3SC5-20050,002 8 Lauri Naber/Eleliis Orma
17-EW2H=NDJ-1100,000
18NSEW3NT+1SDK-6300,000
19EWEW1NT=WCK90100,004
20AllEW1NT+2E*S215050,002
21NSNS5C-1ES1050100,004 17 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
22EWNS4H=SS2420100,004
23AllNS3NT+2NH2660100,004
24-NS3NT+1EH3-43075,003
25EWNS2H+2NC517050,002
PAIR 5 OLIVER PÄRNA-PAAVO REINET
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 46 MaxMPs 100 Score 46,00% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4D-3WHK-15050,002 8 Jaan Sutt/Enn Päll
2NSEW5Dx-4WC9-8000,000
3EWEW3NT+1NSJ-43075,003
4AllEW7NT=EH8222075,003
5NSEW4S=NCA-6200,000
6EWEW4H+2NDJ-48025,001 10 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
7AllEW2C+1SD3-1100,000
8-EW6D+1EHK94075,003
9EWEW2S+3SC2-20050,002
10AllEW3NT=WH3600100,004
11-NS4H+2WS6-48050,002 14 Oleg Sirotin/Susanna Laan
12NSNS6C+1NDK1390100,004
13AllNS2D+1NH6110100,004
14-NS3NT=EH5-40025,001
15NSNS4S+1ND865075,003
16EWNS3NT-4NC6-2000,000 6 Lembit Kapp/Ain Maantee
17-NS2C-1WD65050,002
18NSNS4H=ND862050,002
19EWNS3NT-1WCJ10050,002
20AllNS3NT-2S*S6-2000,000
21NSEW3C=ES1011050,002 8 Lauri Naber/Eleliis Orma
22EWEW2H+2NSA-17050,002
23AllEW3NT+1SD2-63075,003
24-EW3NT+1ES543025,001
25EWEW1NT+3NC6-1800,000
PAIR 6 LAURI NABER-ELELIIS ORMA
JÕGEVA BK JMV Paaridele IV 25.11.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 4MPs 51 MaxMPs 100 Score 51,00% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2NT=ND41200,000 12 Hillar Sibul/Ülis Riisalu
2NSNS3H=NDJ14050,002
3EWNS3NT+2NS6460100,004
4AllNS6NT+1EH6-1470100,004
5NSNS4S-1NCA-10050,002
6EWNS4C+2SDJ1700,000 9 Lembit Kapp/Ain Maantee
7AllNS2NT-2N*H4-2000,000
8-NS6D+1EH2-94025,001
9EWNS4S=SDQ420100,004
10AllNS3NT-2WS7200100,004
11-NS4H+2WDK-48050,002 6 Jaan Sutt/Enn Päll
12NSNS5S+1SDJ6800,000
13AllNS1NT=NS4900,000
14-NS3NT-1EH350100,004
15NSNS3S+2NHK2000,000
16EWNS2H+3SC520050,002 12 Oleg Sirotin/Susanna Laan
17-NS2H=NDJ110100,004
18NSNS3NT+1SDK630100,004
19EWNS1NT=WCK-900,000
20AllNS1NT+2E*S2-15050,002
21NSNS3C=ES10-11050,002 12 Oliver Pärna/Paavo Reinet
22EWNS2H+2NSA17050,002
23AllNS3NT+1SD263025,001
24-NS3NT+1ES5-43075,003
25EWNS1NT+3NC6180100,004

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar