ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

Neljapäev, 9. september 2021

TERE KOOL I

Ranks

VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

4½ Table 27 Board Howell Movement Received 108 of 108 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
12Ülis Riisalu & Mati Nirgi2487,0014460,42
25Arno Kivik & Jan Vilgats2485,0014459,03
34Oleg Sirotin & Susanna Laan2479,0014454,86
47Mirjam Iher & Toivo Jullis2476,0014452,78
58Kalle Ojassalu & Ain Maantee2473,0014450,69
66Leevi Dahl & Aire Taube2472,0014450,00
73Jaan Sutt & Enn Päll2470,0014448,61
81Lauri Naber & Reti Toom2466,0014445,83
99Ats Päll & Hillar Sibul2440,0014427,78

(printed 21:31:57 9.09.2021 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1WSQ 43024 Ülis Riisalu & Mati NirgiOleg Sirotin & Susanna Laan
392NT+1WH3 15042 Jaan Sutt & Enn PällAts Päll & Hillar Sibul
513NT-1WH250 60 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Reti Toom
763NT+3WDK 49006 Mirjam Iher & Toivo JullisLeevi Dahl & Aire Taube
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
241NT=NS790 15 Ülis Riisalu & Mati NirgiOleg Sirotin & Susanna Laan
391NT=NC290 15 Jaan Sutt & Enn PällAts Päll & Hillar Sibul
514H=SSA620 60 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Reti Toom
762D+1NH7110 42 Mirjam Iher & Toivo JullisLeevi Dahl & Aire Taube
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
243H=NDK140 33 Ülis Riisalu & Mati NirgiOleg Sirotin & Susanna Laan
393H=NDJ140 33 Jaan Sutt & Enn PällAts Päll & Hillar Sibul
512H=NDK110 06 Arno Kivik & Jan VilgatsLauri Naber & Reti Toom
763S-3WHK300 60 Mirjam Iher & Toivo JullisLeevi Dahl & Aire Taube
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
353C+2SC3150 42 Jaan Sutt & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
412S-2ECK200 60 Oleg Sirotin & Susanna LaanLauri Naber & Reti Toom
622H-1SH3 10006 Leevi Dahl & Aire TaubeÜlis Riisalu & Mati Nirgi
873C=SC3110 24 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
353NT=WD5 40042 Jaan Sutt & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
413NT=ES8 40042 Oleg Sirotin & Susanna LaanLauri Naber & Reti Toom
623NT+2ES8 46006 Leevi Dahl & Aire TaubeÜlis Riisalu & Mati Nirgi
873NT=EH6 40042 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
353NT-1EDA100 60 Jaan Sutt & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
412S=ES6 11024 Oleg Sirotin & Susanna LaanLauri Naber & Reti Toom
622H-2NSA 10042 Leevi Dahl & Aire TaubeÜlis Riisalu & Mati Nirgi
872Dx-2SD3 30006 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeMirjam Iher & Toivo Jullis
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
466S-1SC10 10033 Oleg Sirotin & Susanna LaanLeevi Dahl & Aire Taube
526S-1SDA 10033 Arno Kivik & Jan VilgatsÜlis Riisalu & Mati Nirgi
735S=SDA650 60 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Enn Päll
986S-2SC10 20006 Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Ain Maantee
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
464H-2WSK100 51 Oleg Sirotin & Susanna LaanLeevi Dahl & Aire Taube
525D-1ESA50 24 Arno Kivik & Jan VilgatsÜlis Riisalu & Mati Nirgi
734H-2WSK100 51 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Enn Päll
983H=WSK 14006 Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Ain Maantee
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
463NT+1SC9430 42 Oleg Sirotin & Susanna LaanLeevi Dahl & Aire Taube
524H+2NS2480 60 Arno Kivik & Jan VilgatsÜlis Riisalu & Mati Nirgi
735D-3SS8 15006 Mirjam Iher & Toivo JullisJaan Sutt & Enn Päll
985D-1SS8 5024 Ats Päll & Hillar SibulKalle Ojassalu & Ain Maantee
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
194H+3SD9710 15 Lauri Naber & Reti ToomAts Päll & Hillar Sibul
574S+3NDK710 15 Arno Kivik & Jan VilgatsMirjam Iher & Toivo Jullis
633NT+4NDK720 42 Leevi Dahl & Aire TaubeJaan Sutt & Enn Päll
846S+1NDQ1460 60 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
196H=SH2980 60 Lauri Naber & Reti ToomAts Päll & Hillar Sibul
573H+1SD4170 42 Arno Kivik & Jan VilgatsMirjam Iher & Toivo Jullis
633C-1NDK 5024 Leevi Dahl & Aire TaubeJaan Sutt & Enn Päll
843NT-2NDK 10006 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
196H=NSJ1430 51 Lauri Naber & Reti ToomAts Päll & Hillar Sibul
576Sx-5WHA1100 24 Arno Kivik & Jan VilgatsMirjam Iher & Toivo Jullis
635H=SSA650 06 Leevi Dahl & Aire TaubeJaan Sutt & Enn Päll
846H=SSJ1430 51 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeOleg Sirotin & Susanna Laan
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
211NT+2EH6 15042 Ülis Riisalu & Mati NirgiLauri Naber & Reti Toom
683S=EH5 14060 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Ain Maantee
743NT=EH5 60015 Mirjam Iher & Toivo JullisOleg Sirotin & Susanna Laan
953NT=EH6 60015 Ats Päll & Hillar SibulArno Kivik & Jan Vilgats
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214H-1WDJ50 60 Ülis Riisalu & Mati NirgiLauri Naber & Reti Toom
682S-1NH4 5042 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Ain Maantee
742H=EDK 11024 Mirjam Iher & Toivo JullisOleg Sirotin & Susanna Laan
953H=WDJ 14006 Ats Päll & Hillar SibulArno Kivik & Jan Vilgats
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
212NT=EC3 12024 Ülis Riisalu & Mati NirgiLauri Naber & Reti Toom
683NT-1ECJ50 51 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Ain Maantee
744H-1EDK50 51 Mirjam Iher & Toivo JullisOleg Sirotin & Susanna Laan
953NT=EC4 40006 Ats Päll & Hillar SibulArno Kivik & Jan Vilgats
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163H=SD4140 42 Lauri Naber & Reti ToomLeevi Dahl & Aire Taube
322Sx=WHA 67006 Jaan Sutt & Enn PällÜlis Riisalu & Mati Nirgi
793H-1SD4 5024 Mirjam Iher & Toivo JullisAts Päll & Hillar Sibul
853NT=NDK400 60 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeArno Kivik & Jan Vilgats
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163H-2NHK 10024 Lauri Naber & Reti ToomLeevi Dahl & Aire Taube
323NT-5W*H5250 60 Jaan Sutt & Enn PällÜlis Riisalu & Mati Nirgi
791NT-1N*D2 5042 Mirjam Iher & Toivo JullisAts Päll & Hillar Sibul
853D=WSK 11006 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeArno Kivik & Jan Vilgats
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
164Sx-1ED5100 42 Lauri Naber & Reti ToomLeevi Dahl & Aire Taube
325Dx-1NSK 20006 Jaan Sutt & Enn PällÜlis Riisalu & Mati Nirgi
795Cx-2ESJ300 60 Mirjam Iher & Toivo JullisAts Päll & Hillar Sibul
854C-1ESJ50 24 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeArno Kivik & Jan Vilgats
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
272Cx=NS6180 42 Ülis Riisalu & Mati NirgiMirjam Iher & Toivo Jullis
433Sx-3EC3800 60 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
813NT-1WCK100 24 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeLauri Naber & Reti Toom
963NT=WCK 60006 Ats Päll & Hillar SibulLeevi Dahl & Aire Taube
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
273NT=WH7 60042 Ülis Riisalu & Mati NirgiMirjam Iher & Toivo Jullis
433NT=WH3 60042 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
813NT=WDJ 60042 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeLauri Naber & Reti Toom
963NT+1EH2 63006 Ats Päll & Hillar SibulLeevi Dahl & Aire Taube
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
273NT-1WH350 60 Ülis Riisalu & Mati NirgiMirjam Iher & Toivo Jullis
433NT=WH6 40024 Oleg Sirotin & Susanna LaanJaan Sutt & Enn Päll
813NT=WH6 40024 Kalle Ojassalu & Ain MaanteeLauri Naber & Reti Toom
965D=EHQ 40024 Ats Päll & Hillar SibulLeevi Dahl & Aire Taube
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
176S-2WDA200 51 Lauri Naber & Reti ToomMirjam Iher & Toivo Jullis
384S=WDA 62015 Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Ain Maantee
545S-2WC7200 51 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Susanna Laan
924S=WC10 62015 Ats Päll & Hillar SibulÜlis Riisalu & Mati Nirgi
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
176S-2ND10 20006 Lauri Naber & Reti ToomMirjam Iher & Toivo Jullis
382S+2ND10170 24 Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Ain Maantee
544S=NCK620 51 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Susanna Laan
924S=NCK620 51 Ats Päll & Hillar SibulÜlis Riisalu & Mati Nirgi
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174S+1NHQ450 51 Lauri Naber & Reti ToomMirjam Iher & Toivo Jullis
385Cx-2EHA300 24 Jaan Sutt & Enn PällKalle Ojassalu & Ain Maantee
544H+1SCA450 51 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Susanna Laan
925C-3WH9150 06 Ats Päll & Hillar SibulÜlis Riisalu & Mati Nirgi
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134H-1ECK100 60 Lauri Naber & Reti ToomJaan Sutt & Enn Päll
284H=ECK 62015 Ülis Riisalu & Mati NirgiKalle Ojassalu & Ain Maantee
494H=ECQ 62015 Oleg Sirotin & Susanna LaanAts Päll & Hillar Sibul
653H+1ECK 17042 Leevi Dahl & Aire TaubeArno Kivik & Jan Vilgats
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
132Sx+1WCK 87006 Lauri Naber & Reti ToomJaan Sutt & Enn Päll
284S-2WS4200 60 Ülis Riisalu & Mati NirgiKalle Ojassalu & Ain Maantee
493S-1WS3100 42 Oleg Sirotin & Susanna LaanAts Päll & Hillar Sibul
652S+1WS4 14024 Leevi Dahl & Aire TaubeArno Kivik & Jan Vilgats
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134D-1NC8 5006 Lauri Naber & Reti ToomJaan Sutt & Enn Päll
283Cx-1WHQ100 33 Ülis Riisalu & Mati NirgiKalle Ojassalu & Ain Maantee
492H=NC4110 60 Oleg Sirotin & Susanna LaanAts Päll & Hillar Sibul
652C-2WS10100 33 Leevi Dahl & Aire TaubeArno Kivik & Jan Vilgats

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 LAURI NABER-RETI TOOM
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 66 MaxMPs 144 Score 45,83% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT-1WH2-500,000 6 Arno Kivik/Jan Vilgats
2NSEW4H=SSA-6200,000
3EWEW2H=NDK-110100,006
4AllEW2S-2ECK-2000,000 6 Oleg Sirotin/Susanna Laan
5NSEW3NT=ES840033,332
6EWEW2S=ES611066,674
7All    -- -- 0 /
8-    -- --
9EW    -- --
10AllNS4H+3SD971016,671 12 Ats Päll/Hillar Sibul
11-NS6H=SH2980100,006
12NSNS6H=NSJ143083,335
13AllEW1NT+2EH615033,332 6 Ülis Riisalu/Mati Nirgi
14-EW4H-1WDJ-500,000
15NSEW2NT=EC312066,674
16EWNS3H=SD414066,674 10 Leevi Dahl/Aire Taube
17-NS3H-2NHK-10033,332
18NSNS4Sx-1ED510066,674
19EWEW3NT-1WCK-10066,674 10 Kalle Ojassalu/Ain Maantee
20AllEW3NT=WDJ60033,332
21NSEW3NT=WH640066,674
22EWNS6S-2WDA20083,335 10 Mirjam Iher/Toivo Jullis
23AllNS6S-2ND10-2000,000
24-NS4S+1NHQ45083,335
25EWNS4H-1ECK100100,006 6 Jaan Sutt/Enn Päll
26AllNS2Sx+1WCK-8700,000
27-NS4D-1NC8-500,000
PAIR 2 ÜLIS RIISALU-MATI NIRGI
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 87 MaxMPs 144 Score 60,42% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+1WSQ-43033,332 6 Oleg Sirotin/Susanna Laan
2NSNS1NT=NS79016,671
3EWNS3H=NDK14050,003
4AllEW2H-1SH3100100,006 14 Leevi Dahl/Aire Taube
5NSEW3NT+2ES8460100,006
6EWEW2H-2NSA10033,332
7AllEW6S-1SDA10050,003 7 Arno Kivik/Jan Vilgats
8-EW5D-1ESA-5066,674
9EWEW4H+2NS2-4800,000
10All    -- -- 0 /
11-    -- --
12NS    -- --
13AllNS1NT+2EH6-15066,674 12 Lauri Naber/Reti Toom
14-NS4H-1WDJ50100,006
15NSNS2NT=EC3-12033,332
16EWEW2Sx=WHA670100,006 12 Jaan Sutt/Enn Päll
17-EW3NT-5W*H5-2500,000
18NSEW5Dx-1NSK200100,006
19EWNS2Cx=NS618066,674 14 Mirjam Iher/Toivo Jullis
20AllNS3NT=WH7-60066,674
21NSNS3NT-1WH350100,006
22EWEW4S=WC1062083,335 12 Ats Päll/Hillar Sibul
23AllEW4S=NCK-62016,671
24-EW5C-3WH9-150100,006
25EWNS4H=ECK-62016,671 10 Kalle Ojassalu/Ain Maantee
26AllNS4S-2WS4200100,006
27-NS3Cx-1WHQ10050,003
PAIR 3 JAAN SUTT-ENN PÄLL
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 70 MaxMPs 144 Score 48,61% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS2NT+1WH3-15066,674 8 Ats Päll/Hillar Sibul
2NSNS1NT=NC29016,671
3EWNS3H=NDJ14050,003
4AllNS3C+2SC315066,674 14 Arno Kivik/Jan Vilgats
5NSNS3NT=WD5-40066,674
6EWNS3NT-1EDA100100,006
7AllEW5S=SDA-6500,000 7 Mirjam Iher/Toivo Jullis
8-EW4H-2WSK-10016,671
9EWEW5D-3SS8150100,006
10AllEW3NT+4NDK-72033,332 12 Leevi Dahl/Aire Taube
11-EW3C-1NDK5066,674
12NSEW5H=SSA-650100,006
13All    -- -- 0 /
14-    -- --
15NS    -- --
16EWNS2Sx=WHA-6700,000 6 Ülis Riisalu/Mati Nirgi
17-NS3NT-5W*H5250100,006
18NSNS5Dx-1NSK-2000,000
19EWEW3Sx-3EC3-8000,000 6 Oleg Sirotin/Susanna Laan
20AllEW3NT=WH360033,332
21NSEW3NT=WH640066,674
22EWNS4S=WDA-62016,671 5 Kalle Ojassalu/Ain Maantee
23AllNS2S+2ND1017033,332
24-NS5Cx-2EHA30033,332
25EWEW4H-1ECK-1000,000 12 Lauri Naber/Reti Toom
26AllEW2Sx+1WCK870100,006
27-EW4D-1NC850100,006
PAIR 4 OLEG SIROTIN-SUSANNA LAAN
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 79 MaxMPs 144 Score 54,86% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+1WSQ43066,674 12 Ülis Riisalu/Mati Nirgi
2NSEW1NT=NS7-9083,335
3EWEW3H=NDK-14050,003
4AllNS2S-2ECK200100,006 12 Lauri Naber/Reti Toom
5NSNS3NT=ES8-40066,674
6EWNS2S=ES6-11033,332
7AllNS6S-1SC10-10050,003 12 Leevi Dahl/Aire Taube
8-NS4H-2WSK10083,335
9EWNS3NT+1SC943066,674
10AllEW6S+1NDQ-14600,000 7 Kalle Ojassalu/Ain Maantee
11-EW3NT-2NDK100100,006
12NSEW6H=SSJ-143016,671
13AllEW3NT=EH560083,335 10 Mirjam Iher/Toivo Jullis
14-EW2H=EDK11066,674
15NSEW4H-1EDK-5016,671
16EW    -- -- 0 /
17-    -- --
18NS    -- --
19EWNS3Sx-3EC3800100,006 12 Jaan Sutt/Enn Päll
20AllNS3NT=WH3-60066,674
21NSNS3NT=WH6-40033,332
22EWEW5S-2WC7-20016,671 3 Arno Kivik/Jan Vilgats
23AllEW4S=NCK-62016,671
24-EW4H+1SCA-45016,671
25EWNS4H=ECQ-62016,671 11 Ats Päll/Hillar Sibul
26AllNS3S-1WS310066,674
27-NS2H=NC4110100,006
PAIR 5 ARNO KIVIK-JAN VILGATS
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 85 MaxMPs 144 Score 59,03% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT-1WH250100,006 12 Lauri Naber/Reti Toom
2NSNS4H=SSA620100,006
3EWNS2H=NDK1100,000
4AllEW3C+2SC3-15033,332 4 Jaan Sutt/Enn Päll
5NSEW3NT=WD540033,332
6EWEW3NT-1EDA-1000,000
7AllNS6S-1SDA-10050,003 11 Ülis Riisalu/Mati Nirgi
8-NS5D-1ESA5033,332
9EWNS4H+2NS2480100,006
10AllNS4S+3NDK71016,671 7 Mirjam Iher/Toivo Jullis
11-NS3H+1SD417066,674
12NSNS6Sx-5WHA110033,332
13AllEW3NT=EH660083,335 17 Ats Päll/Hillar Sibul
14-EW3H=WDJ140100,006
15NSEW3NT=EC4400100,006
16EWEW3NT=NDK-4000,000 10 Kalle Ojassalu/Ain Maantee
17-EW3D=WSK110100,006
18NSEW4C-1ESJ-5066,674
19EW    -- -- 0 /
20All    -- --
21NS    -- --
22EWNS5S-2WC720083,335 15 Oleg Sirotin/Susanna Laan
23AllNS4S=NCK62083,335
24-NS4H+1SCA45083,335
25EWEW3H+1ECK17033,332 9 Leevi Dahl/Aire Taube
26AllEW2S+1WS414066,674
27-EW2C-2WS10-10050,003
PAIR 6 LEEVI DAHL-AIRE TAUBE
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 72 MaxMPs 144 Score 50,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+3WDK490100,006 8 Mirjam Iher/Toivo Jullis
2NSEW2D+1NH7-11033,332
3EWEW3S-3WHK-3000,000
4AllNS2H-1SH3-1000,000 4 Ülis Riisalu/Mati Nirgi
5NSNS3NT+2ES8-4600,000
6EWNS2H-2NSA-10066,674
7AllEW6S-1SC1010050,003 6 Oleg Sirotin/Susanna Laan
8-EW4H-2WSK-10016,671
9EWEW3NT+1SC9-43033,332
10AllNS3NT+4NDK72066,674 6 Jaan Sutt/Enn Päll
11-NS3C-1NDK-5033,332
12NSNS5H=SSA6500,000
13AllNS3S=EH5-140100,006 15 Kalle Ojassalu/Ain Maantee
14-NS2S-1NH4-5066,674
15NSNS3NT-1ECJ5083,335
16EWEW3H=SD4-14033,332 8 Lauri Naber/Reti Toom
17-EW3H-2NHK10066,674
18NSEW4Sx-1ED5-10033,332
19EWEW3NT=WCK600100,006 16 Ats Päll/Hillar Sibul
20AllEW3NT+1EH2630100,006
21NSEW5D=EHQ40066,674
22EW    -- -- 0 /
23All    -- --
24-    -- --
25EWNS3H+1ECK-17066,674 9 Arno Kivik/Jan Vilgats
26AllNS2S+1WS4-14033,332
27-NS2C-2WS1010050,003
PAIR 7 MIRJAM IHER-TOIVO JULLIS
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 76 MaxMPs 144 Score 52,78% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+3WDK-4900,000 10 Leevi Dahl/Aire Taube
2NSNS2D+1NH711066,674
3EWNS3S-3WHK300100,006
4AllEW3C=SC3-11066,674 12 Kalle Ojassalu/Ain Maantee
5NSEW3NT=EH640033,332
6EWEW2Dx-2SD3300100,006
7AllNS5S=SDA650100,006 11 Jaan Sutt/Enn Päll
8-NS4H-2WSK10083,335
9EWNS5D-3SS8-1500,000
10AllEW4S+3NDK-71083,335 11 Arno Kivik/Jan Vilgats
11-EW3H+1SD4-17033,332
12NSEW6Sx-5WHA-110066,674
13AllNS3NT=EH5-60016,671 8 Oleg Sirotin/Susanna Laan
14-NS2H=EDK-11033,332
15NSNS4H-1EDK5083,335
16EWNS3H-1SD4-5033,332 12 Ats Päll/Hillar Sibul
17-NS1NT-1N*D2-5066,674
18NSNS5Cx-2ESJ300100,006
19EWEW2Cx=NS6-18033,332 4 Ülis Riisalu/Mati Nirgi
20AllEW3NT=WH760033,332
21NSEW3NT-1WH3-500,000
22EWEW6S-2WDA-20016,671 8 Lauri Naber/Reti Toom
23AllEW6S-2ND10200100,006
24-EW4S+1NHQ-45016,671
25EW    -- -- 0 /
26All    -- --
27-    -- --
PAIR 8 KALLE OJASSALU-AIN MAANTEE
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 73 MaxMPs 144 Score 50,69% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-    -- -- 0 /
2NS    -- --
3EW    -- --
4AllNS3C=SC311033,332 6 Mirjam Iher/Toivo Jullis
5NSNS3NT=EH6-40066,674
6EWNS2Dx-2SD3-3000,000
7AllEW6S-2SC10200100,006 16 Ats Päll/Hillar Sibul
8-EW3H=WSK140100,006
9EWEW5D-1SS85066,674
10AllNS6S+1NDQ1460100,006 11 Oleg Sirotin/Susanna Laan
11-NS3NT-2NDK-1000,000
12NSNS6H=SSJ143083,335
13AllEW3S=EH51400,000 3 Leevi Dahl/Aire Taube
14-EW2S-1NH45033,332
15NSEW3NT-1ECJ-5016,671
16EWNS3NT=NDK400100,006 8 Arno Kivik/Jan Vilgats
17-NS3D=WSK-1100,000
18NSNS4C-1ESJ5033,332
19EWNS3NT-1WCK10033,332 8 Lauri Naber/Reti Toom
20AllNS3NT=WDJ-60066,674
21NSNS3NT=WH6-40033,332
22EWEW4S=WDA62083,335 13 Jaan Sutt/Enn Päll
23AllEW2S+2ND10-17066,674
24-EW5Cx-2EHA-30066,674
25EWEW4H=ECK62083,335 8 Ülis Riisalu/Mati Nirgi
26AllEW4S-2WS4-2000,000
27-EW3Cx-1WHQ-10050,003
PAIR 9 ATS PÄLL-HILLAR SIBUL
VILJANDI BK TERE KOOL 9.09.2021 Session 1 Section A
Neuberg Top 6MPs 40 MaxMPs 144 Score 27,78% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW2NT+1WH315033,332 10 Jaan Sutt/Enn Päll
2NSEW1NT=NC2-9083,335
3EWEW3H=NDJ-14050,003
4All    -- -- 0 /
5NS    -- --
6EW    -- --
7AllNS6S-2SC10-2000,000 2 Kalle Ojassalu/Ain Maantee
8-NS3H=WSK-1400,000
9EWNS5D-1SS8-5033,332
10AllEW4H+3SD9-71083,335 6 Lauri Naber/Reti Toom
11-EW6H=SH2-9800,000
12NSEW6H=NSJ-143016,671
13AllNS3NT=EH6-60016,671 1 Arno Kivik/Jan Vilgats
14-NS3H=WDJ-1400,000
15NSNS3NT=EC4-4000,000
16EWEW3H-1SD45066,674 6 Mirjam Iher/Toivo Jullis
17-EW1NT-1N*D25033,332
18NSEW5Cx-2ESJ-3000,000
19EWNS3NT=WCK-6000,000 2 Leevi Dahl/Aire Taube
20AllNS3NT+1EH2-6300,000
21NSNS5D=EHQ-40033,332
22EWNS4S=WC10-62016,671 6 Ülis Riisalu/Mati Nirgi
23AllNS4S=NCK62083,335
24-NS5C-3WH91500,000
25EWEW4H=ECQ62083,335 7 Oleg Sirotin/Susanna Laan
26AllEW3S-1WS3-10033,332
27-EW2H=NC4-1100,000

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar