ENNE KOLMANDAT LAINET

KESK EESTI 2021 3 osavõistlust E 5.Juuli -VILJANDI K 7.Juuli PAIDE N 15.Juuli PAJUSI

Neljapäev, 19. november 2020

PAARIDE MV III

Ranks

Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

5 Table 27 Board Howell Movement Received 135 of 135 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
19Lauri Naber & Mirjam Iher27135,0021662,50
21Marko Tenn & Allar Padari27131,0021660,65
32Arno Kivik & Jan Vilgats27126,0021658,33
47Oleg Sirotin & Ülis Riisalu27113,0021652,31
55Jaan Sutt & Enn Päll27109,0021650,46
66Leevi Dahl & Aire Taube27108,0021650,00
7=4Lembit Kapp & Ain Maantee2794,0021643,52
7=8Kalle Ojassalu & Jüri Meksun2794,0021643,52
910Andrus Sibul & Hillar Ruus2789,0021641,20
103Paavo Reinet & Oliver Pärna2781,0021637,50

(printed 21:47:28 19.11.2020 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
245H=WH5 45035 Arno Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Ain Maantee
394H+1EDK 45035 Paavo Reinet & Oliver PärnaLauri Naber & Mirjam Iher
514H=WD5 42071 Jaan Sutt & Enn PällMarko Tenn & Allar Padari
764H=WC2 42071 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLeevi Dahl & Aire Taube
1085Cx-4NH8 80008 Andrus Sibul & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
242H+1NCA140 62 Arno Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Ain Maantee
393D=EHA 11017 Paavo Reinet & Oliver PärnaLauri Naber & Mirjam Iher
513H=NCA140 62 Jaan Sutt & Enn PällMarko Tenn & Allar Padari
762H+1NH5140 62 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLeevi Dahl & Aire Taube
1083D=WHK 11017 Andrus Sibul & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
244NT-1SH2 5026 Arno Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Ain Maantee
396Dx-4SH2 80008 Paavo Reinet & Oliver PärnaLauri Naber & Mirjam Iher
513NT+1NHK430 53 Jaan Sutt & Enn PällMarko Tenn & Allar Padari
763NT+1SHK430 53 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLeevi Dahl & Aire Taube
1086C=NHK920 80 Andrus Sibul & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
353Dx-3NHK 80008 Paavo Reinet & Oliver PärnaJaan Sutt & Enn Päll
414H+1WCA 65062 Lembit Kapp & Ain MaanteeMarko Tenn & Allar Padari
624H+1ED5 65062 Leevi Dahl & Aire TaubeArno Kivik & Jan Vilgats
873NT+2ECJ 66026 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1094H+1WDK 65062 Andrus Sibul & Hillar RuusLauri Naber & Mirjam Iher
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
352NT-2SCJ 20008 Paavo Reinet & Oliver PärnaJaan Sutt & Enn Päll
412S-1WCQ50 53 Lembit Kapp & Ain MaanteeMarko Tenn & Allar Padari
622D=NC290 80 Leevi Dahl & Aire TaubeArno Kivik & Jan Vilgats
872S-1WH650 53 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1092C=WS3 9026 Andrus Sibul & Hillar RuusLauri Naber & Mirjam Iher
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
355C=WS3 60053 Paavo Reinet & Oliver PärnaJaan Sutt & Enn Päll
413NT+3WH3 69008 Lembit Kapp & Ain MaanteeMarko Tenn & Allar Padari
622NT=WS7 12080 Leevi Dahl & Aire TaubeArno Kivik & Jan Vilgats
875C=ESK 60053 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1093NT+2WHQ 66026 Andrus Sibul & Hillar RuusLauri Naber & Mirjam Iher
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
464H+1WC9 65026 Lembit Kapp & Ain MaanteeLeevi Dahl & Aire Taube
523NT+2WS2 66008 Jaan Sutt & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
733NT+1WS3 63044 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluPaavo Reinet & Oliver Pärna
984H=EDA 62071 Lauri Naber & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1014H=WD2 62071 Andrus Sibul & Hillar RuusMarko Tenn & Allar Padari
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
461NT=WHJ 9044 Lembit Kapp & Ain MaanteeLeevi Dahl & Aire Taube
522H-2NDK 10026 Jaan Sutt & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
732H=NCQ110 80 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluPaavo Reinet & Oliver Pärna
982D-2WSK100 62 Lauri Naber & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1011NT+1WC3 12008 Andrus Sibul & Hillar RuusMarko Tenn & Allar Padari
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
462S+1SCK140 62 Lembit Kapp & Ain MaanteeLeevi Dahl & Aire Taube
523S-1SCK 5026 Jaan Sutt & Enn PällArno Kivik & Jan Vilgats
733S=SHK140 62 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluPaavo Reinet & Oliver Pärna
982S+1SCK140 62 Lauri Naber & Mirjam IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1012H=ED2 11008 Andrus Sibul & Hillar RuusMarko Tenn & Allar Padari
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193NT-3WH4300 80 Marko Tenn & Allar PadariLauri Naber & Mirjam Iher
573D=EH10 11026 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
633D-1EH2100 44 Leevi Dahl & Aire TaubePaavo Reinet & Oliver Pärna
843S=NHA140 62 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ain Maantee
1023Hx-1SDQ 20008 Andrus Sibul & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
192H+1SH3140 80 Marko Tenn & Allar PadariLauri Naber & Mirjam Iher
573S-2SDA 10026 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
632S=SDA110 53 Leevi Dahl & Aire TaubePaavo Reinet & Oliver Pärna
842S=SS3110 53 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ain Maantee
1024C=EH9 13008 Andrus Sibul & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193NT+1EC2 43026 Marko Tenn & Allar PadariLauri Naber & Mirjam Iher
573D-2NSA 20080 Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
633NT=EC7 40062 Leevi Dahl & Aire TaubePaavo Reinet & Oliver Pärna
843NT+2ED8 46008 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Ain Maantee
1024S=WC9 42044 Andrus Sibul & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213C+2NSQ150 35 Arno Kivik & Jan VilgatsMarko Tenn & Allar Padari
683NT+1SS2630 62 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
743C+2NHJ150 35 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
953NT+2NSQ660 80 Lauri Naber & Mirjam IherJaan Sutt & Enn Päll
1033C+1NS10130 08 Andrus Sibul & Hillar RuusPaavo Reinet & Oliver Pärna
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213D-1SH4 5044 Arno Kivik & Jan VilgatsMarko Tenn & Allar Padari
683D=SH6110 80 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
742NT=E*D4 12026 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
952H-1WS950 62 Lauri Naber & Mirjam IherJaan Sutt & Enn Päll
1033NTx-2N*H10 30008 Andrus Sibul & Hillar RuusPaavo Reinet & Oliver Pärna
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
213NT+2EHQ 46026 Arno Kivik & Jan VilgatsMarko Tenn & Allar Padari
683NT+3EH8 49008 Leevi Dahl & Aire TaubeKalle Ojassalu & Jüri Meksun
743NT+1EH8 43062 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLembit Kapp & Ain Maantee
953NT+1WH5 43062 Lauri Naber & Mirjam IherJaan Sutt & Enn Päll
1033NT+1EH8 43062 Andrus Sibul & Hillar RuusPaavo Reinet & Oliver Pärna
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
164H-1WC6100 44 Marko Tenn & Allar PadariLeevi Dahl & Aire Taube
323NT+1ED7 63008 Paavo Reinet & Oliver PärnaArno Kivik & Jan Vilgats
793Cx-2NHA 30026 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Mirjam Iher
855H-2WDJ200 62 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1044H-3WDJ300 80 Andrus Sibul & Hillar RuusLembit Kapp & Ain Maantee
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
162S-3N*CA 15026 Marko Tenn & Allar PadariLeevi Dahl & Aire Taube
324C-1SSJ 5044 Paavo Reinet & Oliver PärnaArno Kivik & Jan Vilgats
794Hx-1WS2100 71 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Mirjam Iher
854H=WC5 42008 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1044S-2E*D2100 71 Andrus Sibul & Hillar RuusLembit Kapp & Ain Maantee
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
163NT=WS8 40080 Marko Tenn & Allar PadariLeevi Dahl & Aire Taube
323NT+2WD2 46026 Paavo Reinet & Oliver PärnaArno Kivik & Jan Vilgats
793NT+1WS8 43062 Oleg Sirotin & Ülis RiisaluLauri Naber & Mirjam Iher
853NT+2WS8 46026 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Enn Päll
1043NT+2WD2 46026 Andrus Sibul & Hillar RuusLembit Kapp & Ain Maantee
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
272S+1NCK140 62 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
434Sx-3SCA 50008 Lembit Kapp & Ain MaanteePaavo Reinet & Oliver Pärna
814Sx-1SD5 10035 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMarko Tenn & Allar Padari
964S=SD8420 80 Lauri Naber & Mirjam IherLeevi Dahl & Aire Taube
1054Sx-1SD5 10035 Andrus Sibul & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
273NT=NS7600 62 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
433NT=NS3600 62 Lembit Kapp & Ain MaanteePaavo Reinet & Oliver Pärna
813NT-3NH6 30008 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMarko Tenn & Allar Padari
962S-1EC3100 26 Lauri Naber & Mirjam IherLeevi Dahl & Aire Taube
1053NT=NS8600 62 Andrus Sibul & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
272D+2WH6 13053 Arno Kivik & Jan VilgatsOleg Sirotin & Ülis Riisalu
434D+1WCA 15026 Lembit Kapp & Ain MaanteePaavo Reinet & Oliver Pärna
813D+1WH6 13053 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMarko Tenn & Allar Padari
962S=WCA 11080 Lauri Naber & Mirjam IherLeevi Dahl & Aire Taube
1053S+1WCA 17008 Andrus Sibul & Hillar RuusJaan Sutt & Enn Päll
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
174H+1NCJ450 44 Marko Tenn & Allar PadariOleg Sirotin & Ülis Riisalu
383NT+1SD5430 26 Paavo Reinet & Oliver PärnaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
545Dx-2WCK500 71 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
926H-2SD5 10008 Lauri Naber & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
1065Dx-2WSJ500 71 Andrus Sibul & Hillar RuusLeevi Dahl & Aire Taube
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
172C+1NS3110 62 Marko Tenn & Allar PadariOleg Sirotin & Ülis Riisalu
382NT-1SSK 10035 Paavo Reinet & Oliver PärnaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
542NT-1SSA 10035 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
923C+1NS3130 80 Lauri Naber & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
1061S+1WS7 11008 Andrus Sibul & Hillar RuusLeevi Dahl & Aire Taube
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
173NT+3SC7490 62 Marko Tenn & Allar PadariOleg Sirotin & Ülis Riisalu
384S+2SH8480 44 Paavo Reinet & Oliver PärnaKalle Ojassalu & Jüri Meksun
544S+1SCA450 17 Jaan Sutt & Enn PällLembit Kapp & Ain Maantee
924S+1NHA450 17 Lauri Naber & Mirjam IherArno Kivik & Jan Vilgats
1066S=SH8980 80 Andrus Sibul & Hillar RuusLeevi Dahl & Aire Taube
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
134S=ECQ 62044 Marko Tenn & Allar PadariPaavo Reinet & Oliver Pärna
284S=ECQ 62044 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
494S=ECQ 62044 Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Mirjam Iher
654S=ECQ 62044 Leevi Dahl & Aire TaubeJaan Sutt & Enn Päll
1074S=EH8 62044 Andrus Sibul & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133D+1WC7 13044 Marko Tenn & Allar PadariPaavo Reinet & Oliver Pärna
283D+1ED9 13044 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
493D+2WC7 15008 Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Mirjam Iher
655D-1WSA100 80 Leevi Dahl & Aire TaubeJaan Sutt & Enn Päll
1071D+3EH10 13044 Andrus Sibul & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
133Dx=SCQ470 80 Marko Tenn & Allar PadariPaavo Reinet & Oliver Pärna
283D=SCQ110 62 Arno Kivik & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
492H=WDQ 11008 Lembit Kapp & Ain MaanteeLauri Naber & Mirjam Iher
653H-1WDQ50 26 Leevi Dahl & Aire TaubeJaan Sutt & Enn Päll
1071NT=NCJ90 44 Andrus Sibul & Hillar RuusOleg Sirotin & Ülis Riisalu

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 MARKO TENN-ALLAR PADARI
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 131 MaxMPs 216 Score 60,65% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H=WD542012,501 6 Jaan Sutt/Enn Päll
2NSEW3H=NCA-14025,002
3EWEW3NT+1NHK-43037,503
4AllEW4H+1WCA65025,002 13 Lembit Kapp/Ain Maantee
5NSEW2S-1WCQ-5037,503
6EWEW3NT+3WH3690100,008
7AllEW4H=WD262012,501 17 Andrus Sibul/Hillar Ruus
8-EW1NT+1WC3120100,008
9EWEW2H=ED2110100,008
10AllNS3NT-3WH4300100,008 18 Lauri Naber/Mirjam Iher
11-NS2H+1SH3140100,008
12NSNS3NT+1EC2-43025,002
13AllEW3C+2NSQ-15062,505 15 Arno Kivik/Jan Vilgats
14-EW3D-1SH45050,004
15NSEW3NT+2EHQ46075,006
16EWNS4H-1WC610050,004 14 Leevi Dahl/Aire Taube
17-NS2S-3N*CA-15025,002
18NSNS3NT=WS8-400100,008
19EWEW4Sx-1SD510062,505 16 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
20AllEW3NT-3NH6300100,008
21NSEW3D+1WH613037,503
22EWNS4H+1NCJ45050,004 16 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
23AllNS2C+1NS311075,006
24-NS3NT+3SC749075,006
25EWNS4S=ECQ-62050,004 16 Paavo Reinet/Oliver Pärna
26AllNS3D+1WC7-13050,004
27-NS3Dx=SCQ470100,008
PAIR 2 ARNO KIVIK-JAN VILGATS
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 126 MaxMPs 216 Score 58,33% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5H=WH5-45037,503 11 Lembit Kapp/Ain Maantee
2NSNS2H+1NCA14075,006
3EWNS4NT-1SH2-5025,002
4AllEW4H+1ED565025,002 2 Leevi Dahl/Aire Taube
5NSEW2D=NC2-900,000
6EWEW2NT=WS71200,000
7AllEW3NT+2WS2660100,008 20 Jaan Sutt/Enn Päll
8-EW2H-2NDK10075,006
9EWEW3S-1SCK5075,006
10AllEW3Hx-1SDQ200100,008 20 Andrus Sibul/Hillar Ruus
11-EW4C=EH9130100,008
12NSEW4S=WC942050,004
13AllNS3C+2NSQ15037,503 9 Marko Tenn/Allar Padari
14-NS3D-1SH4-5050,004
15NSNS3NT+2EHQ-46025,002
16EWEW3NT+1ED7630100,008 18 Paavo Reinet/Oliver Pärna
17-EW4C-1SSJ5050,004
18NSEW3NT+2WD246075,006
19EWNS2S+1NCK14075,006 17 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
20AllNS3NT=NS760075,006
21NSNS2D+2WH6-13062,505
22EWEW6H-2SD5100100,008 15 Lauri Naber/Mirjam Iher
23AllEW3C+1NS3-1300,000
24-EW4S+1NHA-45087,507
25EWNS4S=ECQ-62050,004 14 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
26AllNS3D+1ED9-13050,004
27-NS3D=SCQ11075,006
PAIR 3 PAAVO REINET-OLIVER PÄRNA
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 81 MaxMPs 216 Score 37,50% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H+1EDK-45037,503 4 Lauri Naber/Mirjam Iher
2NSNS3D=EHA-11012,501
3EWNS6Dx-4SH2-8000,000
4AllNS3Dx-3NHK-8000,000 5 Jaan Sutt/Enn Päll
5NSNS2NT-2SCJ-2000,000
6EWNS5C=WS3-60062,505
7AllEW3NT+1WS363050,004 6 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
8-EW2H=NCQ-1100,000
9EWEW3S=SHK-14025,002
10AllEW3D-1EH2-10050,004 9 Leevi Dahl/Aire Taube
11-EW2S=SDA-11037,503
12NSEW3NT=EC740025,002
13AllEW3C+1NS10-130100,008 18 Andrus Sibul/Hillar Ruus
14-EW3NTx-2N*H10300100,008
15NSEW3NT+1EH843025,002
16EWNS3NT+1ED7-6300,000 6 Arno Kivik/Jan Vilgats
17-NS4C-1SSJ-5050,004
18NSNS3NT+2WD2-46025,002
19EWEW4Sx-3SCA500100,008 16 Lembit Kapp/Ain Maantee
20AllEW3NT=NS3-60025,002
21NSEW4D+1WCA15075,006
22EWNS3NT+1SD543025,002 9 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
23AllNS2NT-1SSK-10037,503
24-NS4S+2SH848050,004
25EWEW4S=ECQ62050,004 8 Marko Tenn/Allar Padari
26AllEW3D+1WC713050,004
27-EW3Dx=SCQ-4700,000
PAIR 4 LEMBIT KAPP-AIN MAANTEE
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 94 MaxMPs 216 Score 43,52% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5H=WH545062,505 13 Arno Kivik/Jan Vilgats
2NSEW2H+1NCA-14025,002
3EWEW4NT-1SH25075,006
4AllNS4H+1WCA-65075,006 11 Marko Tenn/Allar Padari
5NSNS2S-1WCQ5062,505
6EWNS3NT+3WH3-6900,000
7AllNS4H+1WC9-65025,002 12 Leevi Dahl/Aire Taube
8-NS1NT=WHJ-9050,004
9EWNS2S+1SCK14075,006
10AllEW3S=NHA-14025,002 13 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
11-EW2S=SS3-11037,503
12NSEW3NT+2ED8460100,008
13AllEW3C+2NHJ-15062,505 13 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
14-EW2NT=E*D412075,006
15NSEW3NT+1EH843025,002
16EWEW4H-3WDJ-3000,000 7 Andrus Sibul/Hillar Ruus
17-EW4S-2E*D2-10012,501
18NSEW3NT+2WD246075,006
19EWNS4Sx-3SCA-5000,000 8 Paavo Reinet/Oliver Pärna
20AllNS3NT=NS360075,006
21NSNS4D+1WCA-15025,002
22EWEW5Dx-2WCK-50012,501 13 Jaan Sutt/Enn Päll
23AllEW2NT-1SSA10062,505
24-EW4S+1SCA-45087,507
25EWNS4S=ECQ-62050,004 4 Lauri Naber/Mirjam Iher
26AllNS3D+2WC7-1500,000
27-NS2H=WDQ-1100,000
PAIR 5 JAAN SUTT-ENN PÄLL
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 109 MaxMPs 216 Score 50,46% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H=WD5-42087,507 18 Marko Tenn/Allar Padari
2NSNS3H=NCA14075,006
3EWNS3NT+1NHK43062,505
4AllEW3Dx-3NHK800100,008 19 Paavo Reinet/Oliver Pärna
5NSEW2NT-2SCJ200100,008
6EWEW5C=WS360037,503
7AllNS3NT+2WS2-6600,000 4 Arno Kivik/Jan Vilgats
8-NS2H-2NDK-10025,002
9EWNS3S-1SCK-5025,002
10AllNS3D=EH10-11025,002 12 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
11-NS3S-2SDA-10025,002
12NSNS3D-2NSA-200100,008
13AllEW3NT+2NSQ-6600,000 4 Lauri Naber/Mirjam Iher
14-EW2H-1WS9-5025,002
15NSEW3NT+1WH543025,002
16EWEW5H-2WDJ-20025,002 16 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
17-EW4H=WC5420100,008
18NSEW3NT+2WS846075,006
19EWEW4Sx-1SD510062,505 15 Andrus Sibul/Hillar Ruus
20AllEW3NT=NS8-60025,002
21NSEW3S+1WCA170100,008
22EWNS5Dx-2WCK50087,507 11 Lembit Kapp/Ain Maantee
23AllNS2NT-1SSA-10037,503
24-NS4S+1SCA45012,501
25EWEW4S=ECQ62050,004 10 Leevi Dahl/Aire Taube
26AllEW5D-1WSA-1000,000
27-EW3H-1WDQ-5075,006
PAIR 6 LEEVI DAHL-AIRE TAUBE
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 108 MaxMPs 216 Score 50,00% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H=WC242012,501 6 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
2NSEW2H+1NH5-14025,002
3EWEW3NT+1SHK-43037,503
4AllNS4H+1ED5-65075,006 22 Arno Kivik/Jan Vilgats
5NSNS2D=NC290100,008
6EWNS2NT=WS7-120100,008
7AllEW4H+1WC965075,006 12 Lembit Kapp/Ain Maantee
8-EW1NT=WHJ9050,004
9EWEW2S+1SCK-14025,002
10AllNS3D-1EH210050,004 15 Paavo Reinet/Oliver Pärna
11-NS2S=SDA11062,505
12NSNS3NT=EC7-40075,006
13AllNS3NT+1SS263075,006 14 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
14-NS3D=SH6110100,008
15NSNS3NT+3EH8-4900,000
16EWEW4H-1WC6-10050,004 10 Marko Tenn/Allar Padari
17-EW2S-3N*CA15075,006
18NSEW3NT=WS84000,000
19EWEW4S=SD8-4200,000 6 Lauri Naber/Mirjam Iher
20AllEW2S-1EC3-10075,006
21NSEW2S=WCA1100,000
22EWEW5Dx-2WSJ-50012,501 9 Andrus Sibul/Hillar Ruus
23AllEW1S+1WS7110100,008
24-EW6S=SH8-9800,000
25EWNS4S=ECQ-62050,004 14 Jaan Sutt/Enn Päll
26AllNS5D-1WSA100100,008
27-NS3H-1WDQ5025,002
PAIR 7 OLEG SIROTIN-ÜLIS RIISALU
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 113 MaxMPs 216 Score 52,31% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS4H=WC2-42087,507 18 Leevi Dahl/Aire Taube
2NSNS2H+1NH514075,006
3EWNS3NT+1SHK43062,505
4AllEW3NT+2ECJ66075,006 12 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
5NSEW2S-1WH6-5037,503
6EWEW5C=ESK60037,503
7AllNS3NT+1WS3-63050,004 18 Paavo Reinet/Oliver Pärna
8-NS2H=NCQ110100,008
9EWNS3S=SHK14075,006
10AllEW3D=EH1011075,006 12 Jaan Sutt/Enn Päll
11-EW3S-2SDA10075,006
12NSEW3D-2NSA2000,000
13AllNS3C+2NHJ15037,503 11 Lembit Kapp/Ain Maantee
14-NS2NT=E*D4-12025,002
15NSNS3NT+1EH8-43075,006
16EWNS3Cx-2NHA-30025,002 15 Lauri Naber/Mirjam Iher
17-NS4Hx-1WS210087,507
18NSNS3NT+1WS8-43075,006
19EWEW2S+1NCK-14025,002 7 Arno Kivik/Jan Vilgats
20AllEW3NT=NS7-60025,002
21NSEW2D+2WH613037,503
22EWEW4H+1NCJ-45050,004 8 Marko Tenn/Allar Padari
23AllEW2C+1NS3-11025,002
24-EW3NT+3SC7-49025,002
25EWEW4S=EH862050,004 12 Andrus Sibul/Hillar Ruus
26AllEW1D+3EH1013050,004
27-EW1NT=NCJ-9050,004
PAIR 8 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 94 MaxMPs 216 Score 43,52% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW5Cx-4NH8800100,008 15 Andrus Sibul/Hillar Ruus
2NSEW3D=WHK11087,507
3EWEW6C=NHK-9200,000
4AllNS3NT+2ECJ-66025,002 12 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
5NSNS2S-1WH65062,505
6EWNS5C=ESK-60062,505
7AllEW4H=EDA62012,501 5 Lauri Naber/Mirjam Iher
8-EW2D-2WSK-10025,002
9EWEW2S+1SCK-14025,002
10AllNS3S=NHA14075,006 11 Lembit Kapp/Ain Maantee
11-NS2S=SS311062,505
12NSNS3NT+2ED8-4600,000
13AllEW3NT+1SS2-63025,002 10 Leevi Dahl/Aire Taube
14-EW3D=SH6-1100,000
15NSEW3NT+3EH8490100,008
16EWNS5H-2WDJ20075,006 8 Jaan Sutt/Enn Päll
17-NS4H=WC5-4200,000
18NSNS3NT+2WS8-46025,002
19EWNS4Sx-1SD5-10037,503 8 Marko Tenn/Allar Padari
20AllNS3NT-3NH6-3000,000
21NSNS3D+1WH6-13062,505
22EWEW3NT+1SD5-43075,006 15 Paavo Reinet/Oliver Pärna
23AllEW2NT-1SSK10062,505
24-EW4S+2SH8-48050,004
25EWEW4S=ECQ62050,004 10 Arno Kivik/Jan Vilgats
26AllEW3D+1ED913050,004
27-EW3D=SCQ-11025,002
PAIR 9 LAURI NABER-MIRJAM IHER
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 135 MaxMPs 216 Score 62,50% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW4H+1EDK45062,505 20 Paavo Reinet/Oliver Pärna
2NSEW3D=EHA11087,507
3EWEW6Dx-4SH2800100,008
4AllEW4H+1WDK65025,002 14 Andrus Sibul/Hillar Ruus
5NSEW2C=WS39075,006
6EWEW3NT+2WHQ66075,006
7AllNS4H=EDA-62087,507 19 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
8-NS2D-2WSK10075,006
9EWNS2S+1SCK14075,006
10AllEW3NT-3WH4-3000,000 6 Marko Tenn/Allar Padari
11-EW2H+1SH3-1400,000
12NSEW3NT+1EC243075,006
13AllNS3NT+2NSQ660100,008 20 Jaan Sutt/Enn Päll
14-NS2H-1WS95075,006
15NSNS3NT+1WH5-43075,006
16EWEW3Cx-2NHA30075,006 9 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
17-EW4Hx-1WS2-10012,501
18NSEW3NT+1WS843025,002
19EWNS4S=SD8420100,008 18 Leevi Dahl/Aire Taube
20AllNS2S-1EC310025,002
21NSNS2S=WCA-110100,008
22EWNS6H-2SD5-1000,000 9 Arno Kivik/Jan Vilgats
23AllNS3C+1NS3130100,008
24-NS4S+1NHA45012,501
25EWEW4S=ECQ62050,004 20 Lembit Kapp/Ain Maantee
26AllEW3D+2WC7150100,008
27-EW2H=WDQ110100,008
PAIR 10 ANDRUS SIBUL-HILLAR RUUS
Jõgeva PAARIDE MV III 19.11.2020 Session 1 Section A
Neuberg Top 8MPs 89 MaxMPs 216 Score 41,20% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS5Cx-4NH8-8000,000 9 Kalle Ojassalu/Jüri Meksun
2NSNS3D=WHK-11012,501
3EWNS6C=NHK920100,008
4AllNS4H+1WDK-65075,006 10 Lauri Naber/Mirjam Iher
5NSNS2C=WS3-9025,002
6EWNS3NT+2WHQ-66025,002
7AllNS4H=WD2-62087,507 7 Marko Tenn/Allar Padari
8-NS1NT+1WC3-1200,000
9EWNS2H=ED2-1100,000
10AllNS3Hx-1SDQ-2000,000 4 Arno Kivik/Jan Vilgats
11-NS4C=EH9-1300,000
12NSNS4S=WC9-42050,004
13AllNS3C+1NS101300,000 6 Paavo Reinet/Oliver Pärna
14-NS3NTx-2N*H10-3000,000
15NSNS3NT+1EH8-43075,006
16EWNS4H-3WDJ300100,008 17 Lembit Kapp/Ain Maantee
17-NS4S-2E*D210087,507
18NSNS3NT+2WD2-46025,002
19EWNS4Sx-1SD5-10037,503 9 Jaan Sutt/Enn Päll
20AllNS3NT=NS860075,006
21NSNS3S+1WCA-1700,000
22EWNS5Dx-2WSJ50087,507 15 Leevi Dahl/Aire Taube
23AllNS1S+1WS7-1100,000
24-NS6S=SH8980100,008
25EWNS4S=EH8-62050,004 12 Oleg Sirotin/Ülis Riisalu
26AllNS1D+3EH10-13050,004
27-NS1NT=NCJ9050,004

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar