SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

neljapäev, 24. jaanuar 2019

VENE JÕULUD

Ranks

VENE JÕULUD 24.01.2019

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

5½ Table 27 Board Howell Movement Received 135 of 135 scores.

RankPairNames [OVERALL]BdsTotalMax%Score
15Kalle Ojassalu & Jüri Meksun24110,0019257,29
2=1Marko Tenn & Oleg Sirotin24107,0019255,73
2=4Arno Kivik & Jan Vilgats24107,0019255,73
48Lauri Naber & Mirjam Iher24106,0019255,21
56Lembit Kapp & Hillar Ruus24102,0019253,13
67Enn Päll & Jaan Sutt24100,0019252,08
711Rao Zvorovski & Kati Iher27112,0021651,85
82Aina Riisalu & Ingrid Laurikainen2498,0019251,04
99Hillar Sibul & Ats Päll2482,0019242,71
103Mati Tali & Raivo Sikk2476,0019239,58
1110Sulev Märss & Mart Jäger2780,0021637,04

(printed 21:20:40 24.01.2019 PairsScorer8.1.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
194S+1NH7450 53 Marko Tenn & Oleg SirotinHillar Sibul & Ats Päll
584Sx+1NH2690 80 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
646D-1WH1050 26 Lembit Kapp & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
1026Sx-2NDA 30008 Sulev Märss & Mart JägerAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1174S+1SC2450 53 Rao Zvorovski & Kati IherEnn Päll & Jaan Sutt
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193NT=ED8 40053 Marko Tenn & Oleg SirotinHillar Sibul & Ats Päll
583NT-1EH750 80 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
643NT+1WDA 43026 Lembit Kapp & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
1023NT+3EH8 49008 Sulev Märss & Mart JägerAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1173NT=WH2 40053 Rao Zvorovski & Kati IherEnn Päll & Jaan Sutt
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
193NT+1ND6430 62 Marko Tenn & Oleg SirotinHillar Sibul & Ats Päll
584H=ND4420 44 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunLauri Naber & Mirjam Iher
644H+1NH3450 80 Lembit Kapp & Hillar RuusArno Kivik & Jan Vilgats
1023H=NC2140 26 Sulev Märss & Mart JägerAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
1174H-2SC2 10008 Rao Zvorovski & Kati IherEnn Päll & Jaan Sutt
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214S+1WDA 65017 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Oleg Sirotin
695C-1SSA 10080 Lembit Kapp & Hillar RuusHillar Sibul & Ats Päll
754S=WDK 62053 Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1034S=WDK 62053 Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Raivo Sikk
1184S+1WDA 65017 Rao Zvorovski & Kati IherLauri Naber & Mirjam Iher
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214S+3EHA 51026 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Oleg Sirotin
693H-3SS6 30080 Lembit Kapp & Hillar RuusHillar Sibul & Ats Päll
753Hx-2SS6 50044 Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1034S+2ES3 48062 Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Raivo Sikk
1184Hx-5SS6 140008 Rao Zvorovski & Kati IherLauri Naber & Mirjam Iher
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
214S-1WD2100 53 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenMarko Tenn & Oleg Sirotin
694S-1EH10100 53 Lembit Kapp & Hillar RuusHillar Sibul & Ats Päll
751H+1ED7 11026 Enn Päll & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1032S-2EH10200 80 Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Raivo Sikk
1184S=EH10 62008 Rao Zvorovski & Kati IherLauri Naber & Mirjam Iher
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323C=SHA110 17 Mati Tali & Raivo SikkAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
713Cx=SHK670 80 Enn Päll & Jaan SuttMarko Tenn & Oleg Sirotin
863C=SHK110 17 Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
1042NT+2NS4180 44 Sulev Märss & Mart JägerArno Kivik & Jan Vilgats
1193NT=NS4600 62 Rao Zvorovski & Kati IherHillar Sibul & Ats Päll
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
324C=EH4 13062 Mati Tali & Raivo SikkAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
713NT+1WS4 43008 Enn Päll & Jaan SuttMarko Tenn & Oleg Sirotin
862NT+1WH10 15035 Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
1042NT+1WS10 15035 Sulev Märss & Mart JägerArno Kivik & Jan Vilgats
1193S-1SCQ 5080 Rao Zvorovski & Kati IherHillar Sibul & Ats Päll
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
323NT+3NC3490 80 Mati Tali & Raivo SikkAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
714H+2SS6480 62 Enn Päll & Jaan SuttMarko Tenn & Oleg Sirotin
864H-1SS2 5008 Lauri Naber & Mirjam IherLembit Kapp & Hillar Ruus
1044H+1SC9450 35 Sulev Märss & Mart JägerArno Kivik & Jan Vilgats
1194H+1NCK450 35 Rao Zvorovski & Kati IherHillar Sibul & Ats Päll
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
435NT+1ES10 69026 Arno Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Raivo Sikk
823NT+1ES10 63044 Lauri Naber & Mirjam IherAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
976NT-1ES3100 71 Hillar Sibul & Ats PällEnn Päll & Jaan Sutt
1056NT=EC9 144008 Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1116NT-1ES3100 71 Rao Zvorovski & Kati IherMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
433H=WS4 14026 Arno Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Raivo Sikk
822S=SCA110 80 Lauri Naber & Mirjam IherAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
972S-1SCA 5053 Hillar Sibul & Ats PällEnn Päll & Jaan Sutt
1052S-1NH8 5053 Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1113NT+1ES2 43008 Rao Zvorovski & Kati IherMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
434H-1WD1050 71 Arno Kivik & Jan VilgatsMati Tali & Raivo Sikk
821H+2WSQ 14044 Lauri Naber & Mirjam IherAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
974H=WSQ 42026 Hillar Sibul & Ats PällEnn Päll & Jaan Sutt
1054H+1WSQ 45008 Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1114S-1WD250 71 Rao Zvorovski & Kati IherMarko Tenn & Oleg Sirotin
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
184S+1NH3650 44 Marko Tenn & Oleg SirotinLauri Naber & Mirjam Iher
544S+1NH9650 44 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArno Kivik & Jan Vilgats
934S+1NC9650 44 Hillar Sibul & Ats PällMati Tali & Raivo Sikk
1065Hx-3WH5800 80 Sulev Märss & Mart JägerLembit Kapp & Hillar Ruus
1122S+3NC7200 08 Rao Zvorovski & Kati IherAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
186S+1SH41010 26 Marko Tenn & Oleg SirotinLauri Naber & Mirjam Iher
547S=SH71510 62 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArno Kivik & Jan Vilgats
937NT=NHQ1520 80 Hillar Sibul & Ats PällMati Tali & Raivo Sikk
1066S+1SS61010 26 Sulev Märss & Mart JägerLembit Kapp & Hillar Ruus
1126S+1SSJ1010 26 Rao Zvorovski & Kati IherAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
183NT-2WDA100 80 Marko Tenn & Oleg SirotinLauri Naber & Mirjam Iher
542S-3ND10 30008 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunArno Kivik & Jan Vilgats
932H-1WDA50 44 Hillar Sibul & Ats PällMati Tali & Raivo Sikk
1063NT-1ESJ50 44 Sulev Märss & Mart JägerLembit Kapp & Hillar Ruus
1121NT-1ESJ50 44 Rao Zvorovski & Kati IherAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
144NT=SCK430 62 Marko Tenn & Oleg SirotinArno Kivik & Jan Vilgats
293D+2NH6150 44 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenHillar Sibul & Ats Päll
656D-2SCK 10008 Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1073D+1NC4130 26 Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Jaan Sutt
1133NT+2NS9460 80 Rao Zvorovski & Kati IherMati Tali & Raivo Sikk
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
143S=NCK140 53 Marko Tenn & Oleg SirotinArno Kivik & Jan Vilgats
293S=ND6140 53 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenHillar Sibul & Ats Päll
654S-1ND3 5017 Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1074S-1NS5 5017 Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Jaan Sutt
1134S=SCA420 80 Rao Zvorovski & Kati IherMati Tali & Raivo Sikk
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
144H+1WSA 45035 Marko Tenn & Oleg SirotinArno Kivik & Jan Vilgats
293NT+2ED2 46008 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenHillar Sibul & Ats Päll
654H=WD7 42062 Lembit Kapp & Hillar RuusKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1074H+1WC3 45035 Sulev Märss & Mart JägerEnn Päll & Jaan Sutt
1136H-3WD6150 80 Rao Zvorovski & Kati IherMati Tali & Raivo Sikk
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
252S+1WH8 14062 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKalle Ojassalu & Jüri Meksun
313H+3WC7 23026 Mati Tali & Raivo SikkMarko Tenn & Oleg Sirotin
764S-2WH8200 80 Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
1084S=WH2 62008 Sulev Märss & Mart JägerLauri Naber & Mirjam Iher
1142H+2WD5 17044 Rao Zvorovski & Kati IherArno Kivik & Jan Vilgats
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
253NT+3NS2690 80 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKalle Ojassalu & Jüri Meksun
314H+2NS5680 62 Mati Tali & Raivo SikkMarko Tenn & Oleg Sirotin
763NT=SD5600 35 Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
1085C=NDA600 35 Sulev Märss & Mart JägerLauri Naber & Mirjam Iher
1143NT-1SD3 10008 Rao Zvorovski & Kati IherArno Kivik & Jan Vilgats
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
254H+2WC7 48017 Aina Riisalu & Ingrid LaurikainenKalle Ojassalu & Jüri Meksun
313NT+1ES6 43080 Mati Tali & Raivo SikkMarko Tenn & Oleg Sirotin
764H+1WSQ 45053 Enn Päll & Jaan SuttLembit Kapp & Hillar Ruus
1084H+2EH7 48017 Sulev Märss & Mart JägerLauri Naber & Mirjam Iher
1144H+1WSQ 45053 Rao Zvorovski & Kati IherArno Kivik & Jan Vilgats
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
364H+1WD10 65044 Mati Tali & Raivo SikkLembit Kapp & Hillar Ruus
424H+1WS8 65044 Arno Kivik & Jan VilgatsAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
874H+1WDJ 65044 Lauri Naber & Mirjam IherEnn Päll & Jaan Sutt
1094H+1WDJ 65044 Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Ats Päll
1154H+1ES4 65044 Rao Zvorovski & Kati IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
364Hx-2SSK 50008 Mati Tali & Raivo SikkLembit Kapp & Hillar Ruus
424S-2WCA200 71 Arno Kivik & Jan VilgatsAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
874Hx-1SSK 20035 Lauri Naber & Mirjam IherEnn Päll & Jaan Sutt
1094S-2WH2200 71 Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Ats Päll
1154Hx-1SS5 20035 Rao Zvorovski & Kati IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
365H+2NC10510 08 Mati Tali & Raivo SikkLembit Kapp & Hillar Ruus
426H+1NC31010 44 Arno Kivik & Jan VilgatsAina Riisalu & Ingrid Laurikainen
876NT+1SCK1020 80 Lauri Naber & Mirjam IherEnn Päll & Jaan Sutt
1096H+1NC21010 44 Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Ats Päll
1156H+1NC21010 44 Rao Zvorovski & Kati IherKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
472D-1SC2 5044 Arno Kivik & Jan VilgatsEnn Päll & Jaan Sutt
532D+1SS6110 80 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Raivo Sikk
981NT-2SC2 10026 Hillar Sibul & Ats PällLauri Naber & Mirjam Iher
1012H=EC3 11008 Sulev Märss & Mart JägerMarko Tenn & Oleg Sirotin
1162D=SS690 62 Rao Zvorovski & Kati IherLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
474D-1SHQ 10044 Arno Kivik & Jan VilgatsEnn Päll & Jaan Sutt
533H=EDQ 14017 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Raivo Sikk
983H-1ES6100 62 Hillar Sibul & Ats PällLauri Naber & Mirjam Iher
1013H=EDQ 14017 Sulev Märss & Mart JägerMarko Tenn & Oleg Sirotin
1164D=SHQ130 80 Rao Zvorovski & Kati IherLembit Kapp & Hillar Ruus
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContractByLeadNS+NS-MPMPNSEW
476NT=SH9990 80 Arno Kivik & Jan VilgatsEnn Päll & Jaan Sutt
536D-1SSJ 5008 Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Raivo Sikk
983NT+1SSJ430 26 Hillar Sibul & Ats PällLauri Naber & Mirjam Iher
1014H+1NSK450 44 Sulev Märss & Mart JägerMarko Tenn & Oleg Sirotin
1164H+2ND10480 62 Rao Zvorovski & Kati IherLembit Kapp & Hillar Ruus

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 MARKO TENN-OLEG SIROTIN PAIR 2 AINA RIISALU-INGRID LAURIKAINEN 
VENE JÕULUD 24/01/2019 VENE JÕULUD 24/01/2019 
Sess 1 Sec A Rank 2 Sess 1 Sec A Rank 8 
MPs 107 MaxMPs 192 Score 55,73% MPs 98 MaxMPs 192 Score 51,04% 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sibul/Päll 450562,50 1Märss/Jäger 3008100,00 
2Sibul/Päll -400562,50 2Märss/Jäger 4908100,00 
3Sibul/Päll 430675,00 3Märss/Jäger -140675,00 
4Riisalu/Laurikainen 650787,50 4Tenn/Sirotin -650112,50 
5Riisalu/Laurikainen 510675,00 5Tenn/Sirotin -510225,00 
6Riisalu/Laurikainen -100337,50 6Tenn/Sirotin 100562,50 
7Päll/Sutt -67000,00 7Tali/Sikk -110787,50 
8Päll/Sutt 4308100,00 8Tali/Sikk 130225,00 
9Päll/Sutt -480225,00 9Tali/Sikk -49000,00 
10Zvorovski/Iher -100112,50 10Naber/Iher 630450,00 
11Zvorovski/Iher 4308100,00 11Naber/Iher -11000,00 
12Zvorovski/Iher -50112,50 12Naber/Iher 140450,00 
13Naber/Iher 650450,00 13Zvorovski/Iher -2008100,00 
14Naber/Iher 1010225,00 14Zvorovski/Iher -1010675,00 
15Naber/Iher 1008100,00 15Zvorovski/Iher -50450,00 
16Kivik/Vilgats 430675,00 16Sibul/Päll 150450,00 
17Kivik/Vilgats 140562,50 17Sibul/Päll 140562,50 
18Kivik/Vilgats -450337,50 18Sibul/Päll -46000,00 
19Tali/Sikk 230675,00 19Ojassalu/Meksun -140675,00 
20Tali/Sikk -680225,00 20Ojassalu/Meksun 6908100,00 
21Tali/Sikk 43000,00 21Ojassalu/Meksun -480112,50 
22/ ----  22Kivik/Vilgats 650450,00 
23/ ----  23Kivik/Vilgats -200112,50 
24/ ----  24Kivik/Vilgats -1010450,00 
25Märss/Jäger 1108100,00 25/ ----  
26Märss/Jäger 140787,50 26/ ----  
27Märss/Jäger -450450,00 27/ ----  
PAIR 3 MATI TALI-RAIVO SIKK PAIR 4 ARNO KIVIK-JAN VILGATS 
VENE JÕULUD 24/01/2019 VENE JÕULUD 24/01/2019 
Sess 1 Sec A Rank 10 Sess 1 Sec A Rank 2 
MPs 76 MaxMPs 192 Score 39,58% MPs 107 MaxMPs 192 Score 55,73% 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1/ ----  1Kapp/Ruus -50675,00 
2/ ----  2Kapp/Ruus 430675,00 
3/ ----  3Kapp/Ruus -45000,00 
4Märss/Jäger 620337,50 4/ ----  
5Märss/Jäger 480225,00 5/ ----  
6Märss/Jäger -20000,00 6/ ----  
7Riisalu/Laurikainen 110112,50 7Märss/Jäger -180450,00 
8Riisalu/Laurikainen -130675,00 8Märss/Jäger 150562,50 
9Riisalu/Laurikainen 4908100,00 9Märss/Jäger -450562,50 
10Kivik/Vilgats 690675,00 10Tali/Sikk -690225,00 
11Kivik/Vilgats 140675,00 11Tali/Sikk -140225,00 
12Kivik/Vilgats -50112,50 12Tali/Sikk 50787,50 
13Sibul/Päll -650450,00 13Ojassalu/Meksun -650450,00 
14Sibul/Päll -152000,00 14Ojassalu/Meksun -1510225,00 
15Sibul/Päll -50450,00 15Ojassalu/Meksun 3008100,00 
16Zvorovski/Iher -46000,00 16Tenn/Sirotin -430225,00 
17Zvorovski/Iher -42000,00 17Tenn/Sirotin -140337,50 
18Zvorovski/Iher -15000,00 18Tenn/Sirotin 450562,50 
19Tenn/Sirotin -230225,00 19Zvorovski/Iher 170450,00 
20Tenn/Sirotin 680675,00 20Zvorovski/Iher 1008100,00 
21Tenn/Sirotin -4308100,00 21Zvorovski/Iher 450337,50 
22Kapp/Ruus -650450,00 22Riisalu/Laurikainen -650450,00 
23Kapp/Ruus -50000,00 23Riisalu/Laurikainen 200787,50 
24Kapp/Ruus 51000,00 24Riisalu/Laurikainen 1010450,00 
25Ojassalu/Meksun -11000,00 25Päll/Sutt -50450,00 
26Ojassalu/Meksun 140787,50 26Päll/Sutt -100450,00 
27Ojassalu/Meksun 508100,00 27Päll/Sutt 9908100,00 
PAIR 5 KALLE OJASSALU-JÜRI MEKSUN PAIR 6 LEMBIT KAPP-HILLAR RUUS 
VENE JÕULUD 24/01/2019 VENE JÕULUD 24/01/2019 
Sess 1 Sec A Rank 1 Sess 1 Sec A Rank 5 
MPs 110 MaxMPs 192 Score 57,29% MPs 102 MaxMPs 192 Score 53,13% 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Naber/Iher 6908100,00 1Kivik/Vilgats 50225,00 
2Naber/Iher 508100,00 2Kivik/Vilgats -430225,00 
3Naber/Iher 420450,00 3Kivik/Vilgats 4508100,00 
4Päll/Sutt 620337,50 4Sibul/Päll -1008100,00 
5Päll/Sutt 500450,00 5Sibul/Päll -3008100,00 
6Päll/Sutt 110675,00 6Sibul/Päll 100562,50 
7/ ----  7Naber/Iher -110787,50 
8/ ----  8Naber/Iher 150562,50 
9/ ----  9Naber/Iher 508100,00 
10Märss/Jäger 14408100,00 10/ ----  
11Märss/Jäger 50337,50 11/ ----  
12Märss/Jäger 4508100,00 12/ ----  
13Kivik/Vilgats 650450,00 13Märss/Jäger -80000,00 
14Kivik/Vilgats 1510675,00 14Märss/Jäger -1010675,00 
15Kivik/Vilgats -30000,00 15Märss/Jäger -50450,00 
16Kapp/Ruus 1008100,00 16Ojassalu/Meksun -10000,00 
17Kapp/Ruus 50787,50 17Ojassalu/Meksun -50112,50 
18Kapp/Ruus 420225,00 18Ojassalu/Meksun -420675,00 
19Riisalu/Laurikainen 140225,00 19Päll/Sutt -20000,00 
20Riisalu/Laurikainen -69000,00 20Päll/Sutt -600562,50 
21Riisalu/Laurikainen 480787,50 21Päll/Sutt 450337,50 
22Zvorovski/Iher 650450,00 22Tali/Sikk 650450,00 
23Zvorovski/Iher 200562,50 23Tali/Sikk 5008100,00 
24Zvorovski/Iher -1010450,00 24Tali/Sikk -5108100,00 
25Tali/Sikk 1108100,00 25Zvorovski/Iher -90225,00 
26Tali/Sikk -140112,50 26Zvorovski/Iher -13000,00 
27Tali/Sikk -5000,00 27Zvorovski/Iher -480225,00 
PAIR 7 ENN PÄLL-JAAN SUTT PAIR 8 LAURI NABER-MIRJAM IHER 
VENE JÕULUD 24/01/2019 VENE JÕULUD 24/01/2019 
Sess 1 Sec A Rank 6 Sess 1 Sec A Rank 4 
MPs 100 MaxMPs 192 Score 52,08% MPs 106 MaxMPs 192 Score 55,21% 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Zvorovski/Iher -450337,50 1Ojassalu/Meksun -69000,00 
2Zvorovski/Iher 400337,50 2Ojassalu/Meksun -5000,00 
3Zvorovski/Iher 1008100,00 3Ojassalu/Meksun -420450,00 
4Ojassalu/Meksun -620562,50 4Zvorovski/Iher 650787,50 
5Ojassalu/Meksun -500450,00 5Zvorovski/Iher 14008100,00 
6Ojassalu/Meksun -110225,00 6Zvorovski/Iher 6208100,00 
7Tenn/Sirotin 6708100,00 7Kapp/Ruus 110112,50 
8Tenn/Sirotin -43000,00 8Kapp/Ruus -150337,50 
9Tenn/Sirotin 480675,00 9Kapp/Ruus -5000,00 
10Sibul/Päll -100112,50 10Riisalu/Laurikainen -630450,00 
11Sibul/Päll 50337,50 11Riisalu/Laurikainen 1108100,00 
12Sibul/Päll 420675,00 12Riisalu/Laurikainen -140450,00 
13/ ----  13Tenn/Sirotin -650450,00 
14/ ----  14Tenn/Sirotin -1010675,00 
15/ ----  15Tenn/Sirotin -10000,00 
16Märss/Jäger -130675,00 16/ ----  
17Märss/Jäger 50787,50 17/ ----  
18Märss/Jäger 450562,50 18/ ----  
19Kapp/Ruus 2008100,00 19Märss/Jäger 6208100,00 
20Kapp/Ruus 600337,50 20Märss/Jäger -600562,50 
21Kapp/Ruus -450562,50 21Märss/Jäger 480787,50 
22Naber/Iher 650450,00 22Päll/Sutt -650450,00 
23Naber/Iher 200562,50 23Päll/Sutt -200337,50 
24Naber/Iher -102000,00 24Päll/Sutt 10208100,00 
25Kivik/Vilgats 50450,00 25Sibul/Päll 100675,00 
26Kivik/Vilgats 100450,00 26Sibul/Päll -100225,00 
27Kivik/Vilgats -99000,00 27Sibul/Päll -430675,00 
PAIR 9 HILLAR SIBUL-ATS PÄLL PAIR 10 SULEV MÄRSS-MART JÄGER 
VENE JÕULUD 24/01/2019 VENE JÕULUD 24/01/2019 
Sess 1 Sec A Rank 9 Sess 1 Sec A Rank 11 
MPs 82 MaxMPs 192 Score 42,71% MPs 80 MaxMPs 216 Score 37,04% 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tenn/Sirotin -450337,50 1Riisalu/Laurikainen -30000,00 
2Tenn/Sirotin 400337,50 2Riisalu/Laurikainen -49000,00 
3Tenn/Sirotin -430225,00 3Riisalu/Laurikainen 140225,00 
4Kapp/Ruus 10000,00 4Tali/Sikk -620562,50 
5Kapp/Ruus 30000,00 5Tali/Sikk -480675,00 
6Kapp/Ruus -100337,50 6Tali/Sikk 2008100,00 
7Zvorovski/Iher -600225,00 7Kivik/Vilgats 180450,00 
8Zvorovski/Iher 5000,00 8Kivik/Vilgats -150337,50 
9Zvorovski/Iher -450562,50 9Kivik/Vilgats 450337,50 
10Päll/Sutt 100787,50 10Ojassalu/Meksun -144000,00 
11Päll/Sutt -50562,50 11Ojassalu/Meksun -50562,50 
12Päll/Sutt -420225,00 12Ojassalu/Meksun -45000,00 
13Tali/Sikk 650450,00 13Kapp/Ruus 8008100,00 
14Tali/Sikk 15208100,00 14Kapp/Ruus 1010225,00 
15Tali/Sikk 50450,00 15Kapp/Ruus 50450,00 
16Riisalu/Laurikainen -150450,00 16Päll/Sutt 130225,00 
17Riisalu/Laurikainen -140337,50 17Päll/Sutt -50112,50 
18Riisalu/Laurikainen 4608100,00 18Päll/Sutt -450337,50 
19/ ----  19Naber/Iher -62000,00 
20/ ----  20Naber/Iher 600337,50 
21/ ----  21Naber/Iher -480112,50 
22Märss/Jäger 650450,00 22Sibul/Päll -650450,00 
23Märss/Jäger -200112,50 23Sibul/Päll 200787,50 
24Märss/Jäger -1010450,00 24Sibul/Päll 1010450,00 
25Naber/Iher -100225,00 25Tenn/Sirotin -11000,00 
26Naber/Iher 100675,00 26Tenn/Sirotin -140112,50 
27Naber/Iher 430225,00 27Tenn/Sirotin 450450,00 
PAIR 11 RAO ZVOROVSKI-KATI IHER 
VENE JÕULUD 24/01/2019 
Sess 1 Sec A Rank 7 
MPs 112 MaxMPs 216 Score 51,85% 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Päll/Sutt 450562,50 
2Päll/Sutt -400562,50 
3Päll/Sutt -10000,00 
4Naber/Iher -650112,50 
5Naber/Iher -140000,00 
6Naber/Iher -62000,00 
7Sibul/Päll 600675,00 
8Sibul/Päll -508100,00 
9Sibul/Päll 450337,50 
10Tenn/Sirotin 100787,50 
11Tenn/Sirotin -43000,00 
12Tenn/Sirotin 50787,50 
13Riisalu/Laurikainen 20000,00 
14Riisalu/Laurikainen 1010225,00 
15Riisalu/Laurikainen 50450,00 
16Tali/Sikk 4608100,00 
17Tali/Sikk 4208100,00 
18Tali/Sikk 1508100,00 
19Kivik/Vilgats -170450,00 
20Kivik/Vilgats -10000,00 
21Kivik/Vilgats -450562,50 
22Ojassalu/Meksun -650450,00 
23Ojassalu/Meksun -200337,50 
24Ojassalu/Meksun 1010450,00 
25Kapp/Ruus 90675,00 
26Kapp/Ruus 1308100,00 
27Kapp/Ruus 480675,00 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar