SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

laupäev, 7. juuli 2018

EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE BRIDGE

Ranks

JOGEVA BK EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 7.07.2018

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section V

9 Table 22 Board Mitchell Movement Director: Ü.Riisalu Received 162 of 198 scores.

RankPairNames [NORTH/SOUTH RANKS]BdsTotalMax%Score
91Sergei Sonin & Vladislava Sonina1899,8428834,67
12Kirke Koni & Karlmattias Moor18189,6828865,86
73Kristjan Lääne & Rauno Lääne18113,8728839,54
44Magnus Murumaa & Oskar Pukk18162,5028856,42
65Uku Gross & Martin Pukk18115,2328840,01
56Ingel Laur & Tuuli Tiivel18154,0428853,49
87Mairon Moisto & Trentasso Tõnisson18107,6128837,36
28Mart Narva & Sander Piik18182,3928863,33
39Mark Heidmets & Andres Karba18172,4528859,88
RankPairNames [EAST/WEST RANKS]BdsTotalMax%Score
110Markus Ikla & Ardi Raag,18173,5728860,27
411Martin Hõbemägi & Tauri Purk,18150,2928852,18
612Kristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,18141,5728849,16
213Kuno Kolk & Georgromet Topkin18172,8328860,01
314Andres Kuusk & Ain Salula18165,0228857,30
515Madli Tuvikene & Margus Tuvikene18147,3428851,16
816Denis Fedotov & Irina Metreveli18125,8028843,68
717Georgy Metreveli & Maksim Metreveli18140,3428848,73
918Daria Iusupmurzina & Marina Sonina1880,8428828,07

(printed 20:18:32 7.07.2018 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section V

Neuberg Top = 16

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1102H+1E  1402,8613,14Sergei Sonin & Vladislava SoninaMarkus Ikla & Ardi Raag,
217       Kirke Koni & Karlmattias MoorGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
312       Kristjan Lääne & Rauno LääneKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
4143C+1N 130 15,710,29Magnus Murumaa & Oskar PukkAndres Kuusk & Ain Salula
5162H=E  1105,4310,57Uku Gross & Martin PukkDenis Fedotov & Irina Metreveli
6182S=N 110 11,864,14Ingel Laur & Tuuli TiivelDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
7112NT-1S  5088Mairon Moisto & Trentasso TõnissonMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
8133D=N 110 11,864,14Mart Narva & Sander PiikKuno Kolk & Georgromet Topkin
9153NT-4N  2000,2915,71Mark Heidmets & Andres KarbaMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103NT+2W  4602,8613,14Sergei Sonin & Vladislava SoninaMarkus Ikla & Ardi Raag,
217       Kirke Koni & Karlmattias MoorGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
312       Kristjan Lääne & Rauno LääneKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
4143Hx-4N  11000,2915,71Magnus Murumaa & Oskar PukkAndres Kuusk & Ain Salula
5163D+1W  13013,142,86Uku Gross & Martin PukkDenis Fedotov & Irina Metreveli
6181S+1S 110 15,710,29Ingel Laur & Tuuli TiivelDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
7113NT+1E  4305,4310,57Mairon Moisto & Trentasso TõnissonMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
8135C=E  40088Mart Narva & Sander PiikKuno Kolk & Georgromet Topkin
9151D+4W  15010,575,43Mark Heidmets & Andres KarbaMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1182C+3N 150 11,864,14Sergei Sonin & Vladislava SoninaDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
2112NT+1S 150 11,864,14Kirke Koni & Karlmattias MoorMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
316       Kristjan Lääne & Rauno LääneDenis Fedotov & Irina Metreveli
413       Magnus Murumaa & Oskar PukkKuno Kolk & Georgromet Topkin
5152D+1S 110 88Uku Gross & Martin PukkMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
6172H-1E 100 4,1411,86Ingel Laur & Tuuli TiivelGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
710PASSN Pass 0,2915,71Mairon Moisto & Trentasso TõnissonMarkus Ikla & Ardi Raag,
8122H-1W 100 4,1411,86Mart Narva & Sander PiikKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
9141NT+6S 270 15,710,29Mark Heidmets & Andres KarbaAndres Kuusk & Ain Salula
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1182NT+4W  24010,575,43Sergei Sonin & Vladislava SoninaDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
2113NT+3W  6900,2915,71Kirke Koni & Karlmattias MoorMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
316       Kristjan Lääne & Rauno LääneDenis Fedotov & Irina Metreveli
413       Magnus Murumaa & Oskar PukkKuno Kolk & Georgromet Topkin
5154S+2W  6802,8613,14Uku Gross & Martin PukkMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
6172S-1W 100 15,710,29Ingel Laur & Tuuli TiivelGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
7103NT+1E  63088Mairon Moisto & Trentasso TõnissonMarkus Ikla & Ardi Raag,
8122NT=E  12013,142,86Mart Narva & Sander PiikKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
9143NT+2W  6605,4310,57Mark Heidmets & Andres KarbaAndres Kuusk & Ain Salula
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1171S-2N  2000,2915,71Sergei Sonin & Vladislava SoninaGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
2102D-1S*  1006,719,29Kirke Koni & Karlmattias MoorMarkus Ikla & Ardi Raag,
3122D-1N*  1006,719,29Kristjan Lääne & Rauno LääneKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
415       Magnus Murumaa & Oskar PukkMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
514       Uku Gross & Martin PukkAndres Kuusk & Ain Salula
6162H+1W  1402,8613,14Ingel Laur & Tuuli TiivelDenis Fedotov & Irina Metreveli
7181S+1N 110 15,710,29Mairon Moisto & Trentasso TõnissonDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
8111D=E*  7010,575,43Mart Narva & Sander PiikMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
9131Dx-1E* 100 13,142,86Mark Heidmets & Andres KarbaKuno Kolk & Georgromet Topkin
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1173D-4N  2000,2915,71Sergei Sonin & Vladislava SoninaGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
2102S=E  11010,575,43Kirke Koni & Karlmattias MoorMarkus Ikla & Ardi Raag,
3123H-3N  1504,1411,86Kristjan Lääne & Rauno LääneKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
415       Magnus Murumaa & Oskar PukkMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
514       Uku Gross & Martin PukkAndres Kuusk & Ain Salula
6163S=E  14088Ingel Laur & Tuuli TiivelDenis Fedotov & Irina Metreveli
7181C=N 70 13,142,86Mairon Moisto & Trentasso TõnissonDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
8113NT-1W 100 15,710,29Mart Narva & Sander PiikMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
9132NT+1W  1504,1411,86Mark Heidmets & Andres KarbaKuno Kolk & Georgromet Topkin
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1161S-1S  1005,4310,57Sergei Sonin & Vladislava SoninaDenis Fedotov & Irina Metreveli
2182C+2N 130 15,710,29Kirke Koni & Karlmattias MoorDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
311PASSN Pass 11,864,14Kristjan Lääne & Rauno LääneMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
413PASSN Pass 11,864,14Magnus Murumaa & Oskar PukkKuno Kolk & Georgromet Topkin
514       Uku Gross & Martin PukkAndres Kuusk & Ain Salula
615       Ingel Laur & Tuuli TiivelMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
7171S-2S  2000,2915,71Mairon Moisto & Trentasso TõnissonGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
8101S-1S  1005,4310,57Mart Narva & Sander PiikMarkus Ikla & Ardi Raag,
9121NT-1N  1005,4310,57Mark Heidmets & Andres KarbaKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1161C+1S 90 10,575,43Sergei Sonin & Vladislava SoninaDenis Fedotov & Irina Metreveli
2184H-1N  502,8613,14Kirke Koni & Karlmattias MoorDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
311PASSN Pass 88Kristjan Lääne & Rauno LääneMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
4133NT-1N  502,8613,14Magnus Murumaa & Oskar PukkKuno Kolk & Georgromet Topkin
514       Uku Gross & Martin PukkAndres Kuusk & Ain Salula
615       Ingel Laur & Tuuli TiivelMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
7173H-1S  502,8613,14Mairon Moisto & Trentasso TõnissonGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
8103NT=S 400 13,142,86Mart Narva & Sander PiikMarkus Ikla & Ardi Raag,
9123NT+1S 430 15,710,29Mark Heidmets & Andres KarbaKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1152S=W  1102,8613,14Sergei Sonin & Vladislava SoninaMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
2172NT-1S*  505,4310,57Kirke Koni & Karlmattias MoorGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
3103C=N 110 10,575,43Kristjan Lääne & Rauno LääneMarkus Ikla & Ardi Raag,
4123C=N 110 10,575,43Magnus Murumaa & Oskar PukkKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
5141NT+2E*  1500,2915,71Uku Gross & Martin PukkAndres Kuusk & Ain Salula
613       Ingel Laur & Tuuli TiivelKuno Kolk & Georgromet Topkin
716       Mairon Moisto & Trentasso TõnissonDenis Fedotov & Irina Metreveli
8182H+1S 140 15,710,29Mart Narva & Sander PiikDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
9111H+1S 110 10,575,43Mark Heidmets & Andres KarbaMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1153NT+3W  6900,2915,71Sergei Sonin & Vladislava SoninaMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
2172D+1W  11013,142,86Kirke Koni & Karlmattias MoorGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
3103NT+2E  6604,1411,86Kristjan Lääne & Rauno LääneMarkus Ikla & Ardi Raag,
4123D+1W  13010,575,43Magnus Murumaa & Oskar PukkKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
5143NT+2E  6604,1411,86Uku Gross & Martin PukkAndres Kuusk & Ain Salula
613       Ingel Laur & Tuuli TiivelKuno Kolk & Georgromet Topkin
716       Mairon Moisto & Trentasso TõnissonDenis Fedotov & Irina Metreveli
818PASSN Pass 15,710,29Mart Narva & Sander PiikDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
9113NT+1E  63088Mark Heidmets & Andres KarbaMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1142D-1N  50214Sergei Sonin & Vladislava SoninaAndres Kuusk & Ain Salula
2162D+1N 110 9,56,5Kirke Koni & Karlmattias MoorDenis Fedotov & Irina Metreveli
318   50/50 88Kristjan Lääne & Rauno LääneDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
4113C+1N 130 142Magnus Murumaa & Oskar PukkMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
5131D+1N 90 6,59,5Uku Gross & Martin PukkKuno Kolk & Georgromet Topkin
6153D+1S 130 142Ingel Laur & Tuuli TiivelMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
712       Mairon Moisto & Trentasso TõnissonKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
817       Mart Narva & Sander PiikGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
9103NT-1N  50214Mark Heidmets & Andres KarbaMarkus Ikla & Ardi Raag,
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1142S=S 110 13,142,86Sergei Sonin & Vladislava SoninaAndres Kuusk & Ain Salula
2162H-2E 100 10,575,43Kirke Koni & Karlmattias MoorDenis Fedotov & Irina Metreveli
3181NT-1E* 50 5,4310,57Kristjan Lääne & Rauno LääneDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
4111H+1E  1102,8613,14Magnus Murumaa & Oskar PukkMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
5131NTx-2N*  5000,2915,71Uku Gross & Martin PukkKuno Kolk & Georgromet Topkin
6151NT+1N* 120 15,710,29Ingel Laur & Tuuli TiivelMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
712       Mairon Moisto & Trentasso TõnissonKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
817       Mart Narva & Sander PiikGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
9102D=N 90 88Mark Heidmets & Andres KarbaMarkus Ikla & Ardi Raag,
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1132H-2N  2002,8613,14Sergei Sonin & Vladislava SoninaKuno Kolk & Georgromet Topkin
2152H+1N 140 15,710,29Kirke Koni & Karlmattias MoorMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
3172D-3N  3000,2915,71Kristjan Lääne & Rauno LääneGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
4101S-1W 100 11,864,14Magnus Murumaa & Oskar PukkMarkus Ikla & Ardi Raag,
512PASSN Pass 88Uku Gross & Martin PukkKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
6142S=W  1105,4310,57Ingel Laur & Tuuli TiivelAndres Kuusk & Ain Salula
7161S-1W 100 11,864,14Mairon Moisto & Trentasso TõnissonDenis Fedotov & Irina Metreveli
811       Mart Narva & Sander PiikMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
918       Mark Heidmets & Andres KarbaDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1133NT+1W  4302,8613,14Sergei Sonin & Vladislava SoninaKuno Kolk & Georgromet Topkin
2154S-1W 50 14,431,57Kirke Koni & Karlmattias MoorMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
3173S=W  1405,4310,57Kristjan Lääne & Rauno LääneGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
4103Sx+1W  6300,2915,71Magnus Murumaa & Oskar PukkMarkus Ikla & Ardi Raag,
5123C+1E  13088Uku Gross & Martin PukkKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
6142S=W  11010,575,43Ingel Laur & Tuuli TiivelAndres Kuusk & Ain Salula
7164S-1W 50 14,431,57Mairon Moisto & Trentasso TõnissonDenis Fedotov & Irina Metreveli
811       Mart Narva & Sander PiikMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
918       Mark Heidmets & Andres KarbaDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1122C-4S  40088Sergei Sonin & Vladislava SoninaKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
2142S+2W  17013,632,38Kirke Koni & Karlmattias MoorAndres Kuusk & Ain Salula
3163NT=W  40088Kristjan Lääne & Rauno LääneDenis Fedotov & Irina Metreveli
4182H-2S  20011,384,63Magnus Murumaa & Oskar PukkDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
5112Hx-4S  11000,1315,88Uku Gross & Martin PukkMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
6134S+1W  4504,6311,38Ingel Laur & Tuuli TiivelKuno Kolk & Georgromet Topkin
7153Hx-2S  5002,3813,63Mairon Moisto & Trentasso TõnissonMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
8172S=W  11015,880,13Mart Narva & Sander PiikGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
910       Mark Heidmets & Andres KarbaMarkus Ikla & Ardi Raag,
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1122NT+4W  2409,136,88Sergei Sonin & Vladislava SoninaKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
2144NT+1E  6605,7510,25Kirke Koni & Karlmattias MoorAndres Kuusk & Ain Salula
3162NT+2E  18011,384,63Kristjan Lääne & Rauno LääneDenis Fedotov & Irina Metreveli
4183S-2S  10015,880,13Magnus Murumaa & Oskar PukkDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
5114H+3E  7100,1315,88Uku Gross & Martin PukkMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
6133NT+3W  6902,3813,63Ingel Laur & Tuuli TiivelKuno Kolk & Georgromet Topkin
7153NT+2W  6605,7510,25Mairon Moisto & Trentasso TõnissonMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
8172C+4W  17013,632,38Mart Narva & Sander PiikGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
910       Mark Heidmets & Andres KarbaMarkus Ikla & Ardi Raag,
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1111C+1N 90 412Sergei Sonin & Vladislava SoninaMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
2134S=N 420 160Kirke Koni & Karlmattias MoorKuno Kolk & Georgromet Topkin
3151S+3N 170 124Kristjan Lääne & Rauno LääneMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
4172S+3N 200 142Magnus Murumaa & Oskar PukkGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
5101H+2S 140 88Uku Gross & Martin PukkMarkus Ikla & Ardi Raag,
6121D=N 70 214Ingel Laur & Tuuli TiivelKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
7141S+2N 140 88Mairon Moisto & Trentasso TõnissonAndres Kuusk & Ain Salula
8162S+1N 140 88Mart Narva & Sander PiikDenis Fedotov & Irina Metreveli
9184S-2N  100016Mark Heidmets & Andres KarbaDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
111PASSN Pass 106Sergei Sonin & Vladislava SoninaMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
2133H-1E 50 133Kirke Koni & Karlmattias MoorKuno Kolk & Georgromet Topkin
3153NT=W*  400214Kristjan Lääne & Rauno LääneMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
4174D-2N  200412Magnus Murumaa & Oskar PukkGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
5101C-1S  10088Uku Gross & Martin PukkMarkus Ikla & Ardi Raag,
6122S-1W 50 133Ingel Laur & Tuuli TiivelKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
7142NT-5N*  500016Mairon Moisto & Trentasso TõnissonAndres Kuusk & Ain Salula
8162H+2E  170610Mart Narva & Sander PiikDenis Fedotov & Irina Metreveli
9181NT+3S* 180 160Mark Heidmets & Andres KarbaDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
110       Sergei Sonin & Vladislava SoninaMarkus Ikla & Ardi Raag,
2122H=S 110 13,142,86Kirke Koni & Karlmattias MoorKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
3142NTx-5S  11000,2915,71Kristjan Lääne & Rauno LääneAndres Kuusk & Ain Salula
4163H-2N  1005,4310,57Magnus Murumaa & Oskar PukkDenis Fedotov & Irina Metreveli
518   50/50 88Uku Gross & Martin PukkDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
6112S-1E 100 10,575,43Ingel Laur & Tuuli TiivelMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
7131H=S 80 88Mairon Moisto & Trentasso TõnissonKuno Kolk & Georgromet Topkin
8153S+1E  1702,8613,14Mart Narva & Sander PiikMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
9172H+1S 140 15,710,29Mark Heidmets & Andres KarbaGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
110       Sergei Sonin & Vladislava SoninaMarkus Ikla & Ardi Raag,
2124H=W  62011,384,63Kirke Koni & Karlmattias MoorKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
3143NT+1E  6305,7510,25Kristjan Lääne & Rauno LääneAndres Kuusk & Ain Salula
4163NT+1E  6305,7510,25Magnus Murumaa & Oskar PukkDenis Fedotov & Irina Metreveli
5182NT+2E  18013,632,38Uku Gross & Martin PukkDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
6113NT+1E  6305,7510,25Ingel Laur & Tuuli TiivelMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
7133NT+2E  6600,1315,88Mairon Moisto & Trentasso TõnissonKuno Kolk & Georgromet Topkin
8153NT+1E  6305,7510,25Mart Narva & Sander PiikMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
9171H+3E  17015,880,13Mark Heidmets & Andres KarbaGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
118       Sergei Sonin & Vladislava SoninaDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
211       Kirke Koni & Karlmattias MoorMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
313   60/60 9,69,6Kristjan Lääne & Rauno LääneKuno Kolk & Georgromet Topkin
4154H=W  4209,56,5Magnus Murumaa & Oskar PukkMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
5173H=E  140142Uku Gross & Martin PukkGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
6104H+1W  450511Ingel Laur & Tuuli TiivelMarkus Ikla & Ardi Raag,
7123Dx-5N  14000,515,5Mairon Moisto & Trentasso TõnissonKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
8144H+1W  450511Mart Narva & Sander PiikAndres Kuusk & Ain Salula
9163H=W  140142Mark Heidmets & Andres KarbaDenis Fedotov & Irina Metreveli
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
118       Sergei Sonin & Vladislava SoninaDaria Iusupmurzina & Marina Sonina
211       Kirke Koni & Karlmattias MoorMartin Hõbemägi & Tauri Purk,
3134S+1E  6500,2915,71Kristjan Lääne & Rauno LääneKuno Kolk & Georgromet Topkin
4154D-2W 200 15,710,29Magnus Murumaa & Oskar PukkMadli Tuvikene & Margus Tuvikene
5173S+2E  2006,719,29Uku Gross & Martin PukkGeorgy Metreveli & Maksim Metreveli
6101S+4E  2006,719,29Ingel Laur & Tuuli TiivelMarkus Ikla & Ardi Raag,
7123NT=E  6002,8613,14Mairon Moisto & Trentasso TõnissonKristofer Lõhmus & Brenet Rahumägi,
8144S-1E 100 11,864,14Mart Narva & Sander PiikAndres Kuusk & Ain Salula
9163S-1E 100 11,864,14Mark Heidmets & Andres KarbaDenis Fedotov & Irina Metreveli

ScoreCards    

Ranks     Travellers
NS PAIR 1 SERGEI SONIN-VLADISLAVA SONINA NS PAIR 2 KIRKE KONI-KARLMATTIAS MOOR 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 99,84 Max 288 Score 34,67% MPs 189,68 Max 288 Score 65,86% 
Session Rank 9 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ikla
Raag,
-1402,8617,88 1Ikla
Raag,
----  
2-4602,8617,88 2----  
3Iusupmurzina
Sonina
15011,8674,13 3Hõbemägi
Purk,
15011,8674,13 
4-24010,5766,06 4-6900,291,81 
5Metreveli
Metreveli
-2000,291,81 5Ikla
Raag,
-1006,7141,94 
6-2000,291,81 6-11010,5766,06 
7Fedotov
Metreveli
-1005,4333,94 7Iusupmurzina
Sonina
13015,7198,19 
89010,5766,06 8-502,8617,88 
9Tuvikene
Tuvikene
-1102,8617,88 9Metreveli
Metreveli
-505,4333,94 
10-6900,291,81 10-11013,1482,13 
11Kuusk
Salula
-50212,50 11Fedotov
Metreveli
1109,559,38 
1211013,1482,13 1210010,5766,06 
13Kolk
Topkin
-2002,8617,88 13Tuvikene
Tuvikene
14015,7198,19 
14-4302,8617,88 145014,4390,19 
15Lõhmus
Rahumägi,
-400850,00 15Kuusk
Salula
-17013,6385,19 
16-2409,1357,06 16-6605,7535,94 
17Hõbemägi
Purk,
90425,00 17Kolk
Topkin
42016100,00 
18Pass1062,50 18501381,25 
19
----  19Lõhmus
Rahumägi,
11013,1482,13 
20----  20-62011,3871,13 
21
----  21
----  
22----  22----  

NS PAIR 3 KRISTJAN LÄÄNE-RAUNO LÄÄNE NS PAIR 4 MAGNUS MURUMAA-OSKAR PUKK 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 113,87 Max 288 Score 39,54% MPs 162,5 Max 288 Score 56,42% 
Session Rank 7 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ikla
Raag,
----  1Kuusk
Salula
13015,7198,19 
2----  2-11000,291,81 
3Hõbemägi
Purk,
----  3Hõbemägi
Purk,
----  
4----  4----  
5Lõhmus
Rahumägi,
-1006,7141,94 5Lõhmus
Rahumägi,
----  
6-1504,1425,88 6----  
7Hõbemägi
Purk,
Pass11,8674,13 7Kolk
Topkin
Pass11,8674,13 
8Pass850,00 8-502,8617,88 
9Ikla
Raag,
11010,5766,06 9Lõhmus
Rahumägi,
11010,5766,06 
10-6604,1425,88 10-13010,5766,06 
11Iusupmurzina
Sonina
50/50850,00 11Hõbemägi
Purk,
1301487,50 
12505,4333,94 12-1102,8617,88 
13Metreveli
Metreveli
-3000,291,81 13Ikla
Raag,
10011,8674,13 
14-1405,4333,94 14-6300,291,81 
15Fedotov
Metreveli
-400850,00 15Iusupmurzina
Sonina
-20011,3871,13 
16-18011,3871,13 16-10015,8899,25 
17Tuvikene
Tuvikene
1701275,00 17Metreveli
Metreveli
2001487,50 
18-400212,50 18-200425,00 
19Kuusk
Salula
-11000,291,81 19Fedotov
Metreveli
-1005,4333,94 
20-6305,7535,94 20-6305,7535,94 
21Kolk
Topkin
60/609,660,00 21Tuvikene
Tuvikene
-4209,559,38 
22-6500,291,81 2220015,7198,19 

NS PAIR 5 UKU GROSS-MARTIN PUKK NS PAIR 6 INGEL LAUR-TUULI TIIVEL 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 115,23 Max 288 Score 40,01% MPs 154,04 Max 288 Score 53,49% 
Session Rank 6 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Fedotov
Metreveli
-1105,4333,94 1Iusupmurzina
Sonina
11011,8674,13 
2-13013,1482,13 211015,7198,19 
3Tuvikene
Tuvikene
110850,00 3Metreveli
Metreveli
1004,1425,88 
4-6802,8617,88 410015,7198,19 
5Lõhmus
Rahumägi,
----  5Fedotov
Metreveli
-1402,8617,88 
6----  6-140850,00 
7Kolk
Topkin
----  7Kolk
Topkin
----  
8----  8----  
9Kuusk
Salula
-1500,291,81 9Kuusk
Salula
----  
10-6604,1425,88 10----  
11Kolk
Topkin
906,540,63 11Tuvikene
Tuvikene
1301487,50 
12-5000,291,81 1212015,7198,19 
13Lõhmus
Rahumägi,
Pass850,00 13Kuusk
Salula
-1105,4333,94 
14-130850,00 14-11010,5766,06 
15Hõbemägi
Purk,
-11000,130,81 15Kolk
Topkin
-4504,6328,94 
16-7100,130,81 16-6902,3814,88 
17Ikla
Raag,
140850,00 17Lõhmus
Rahumägi,
70212,50 
18-100850,00 18501381,25 
19Iusupmurzina
Sonina
50/50850,00 19Hõbemägi
Purk,
10010,5766,06 
20-18013,6385,19 20-6305,7535,94 
21Metreveli
Metreveli
-1401487,50 21Ikla
Raag,
-450531,25 
22-2006,7141,94 22-2006,7141,94 

NS PAIR 7 MAIRON MOISTO-TRENTASSO TÕNISSON NS PAIR 8 MART NARVA-SANDER PIIK 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 107,61 Max 288 Score 37,36% MPs 182,39 Max 288 Score 63,33% 
Session Rank 8 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Hõbemägi
Purk,
-50850,00 1Kolk
Topkin
11011,8674,13 
2-4305,4333,94 2-400850,00 
3Ikla
Raag,
Pass0,291,81 3Lõhmus
Rahumägi,
1004,1425,88 
4-630850,00 4-12013,1482,13 
5Iusupmurzina
Sonina
11015,7198,19 5Hõbemägi
Purk,
-7010,5766,06 
67013,1482,13 610015,7198,19 
7Metreveli
Metreveli
-2000,291,81 7Ikla
Raag,
-1005,4333,94 
8-502,8617,88 840013,1482,13 
9Kuusk
Salula
----  9Iusupmurzina
Sonina
14015,7198,19 
10----  10Pass15,7198,19 
11Tuvikene
Tuvikene
----  11Tuvikene
Tuvikene
----  
12----  12----  
13Fedotov
Metreveli
10011,8674,13 13Fedotov
Metreveli
----  
145014,4390,19 14----  
15Tuvikene
Tuvikene
-5002,3814,88 15Metreveli
Metreveli
-11015,8899,25 
16-6605,7535,94 16-17013,6385,19 
17Kuusk
Salula
140850,00 17Fedotov
Metreveli
140850,00 
18-50000,00 18-170637,50 
19Kolk
Topkin
80850,00 19Tuvikene
Tuvikene
-1702,8617,88 
20-6600,130,81 20-6305,7535,94 
21Lõhmus
Rahumägi,
-14000,53,13 21Kuusk
Salula
-450531,25 
22-6002,8617,88 2210011,8674,13 

NS PAIR 9 MARK HEIDMETS-ANDRES KARBA 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V 
MPs 172,45 Max 288 Score 59,88% 
Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tuvikene
Tuvikene
-2000,291,81 
2-15010,5766,06 
3Kuusk
Salula
27015,7198,19 
4-6605,4333,94 
5Kolk
Topkin
10013,1482,13 
6-1504,1425,88 
7Lõhmus
Rahumägi,
-1005,4333,94 
843015,7198,19 
9Hõbemägi
Purk,
11010,5766,06 
10-630850,00 
11Ikla
Raag,
-50212,50 
1290850,00 
13Fedotov
Metreveli
----  
14----  
15Metreveli
Metreveli
----  
16----  
17Iusupmurzina
Sonina
-10000,00 
1818016100,00 
19Metreveli
Metreveli
14015,7198,19 
20-17015,8899,25 
21Fedotov
Metreveli
-1401487,50 
2210011,8674,13 

EW PAIR 10 MARKUS IKLA-ARDI RAAG, EW PAIR 11 MARTIN HÕBEMÄGI-TAURI PURK, 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 173,57 Max 288 Score 60,27% MPs 150,29 Max 288 Score 52,18% 
Session Rank 1 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sonin
Sonina
14013,1482,13 1Moisto
Tõnisson
50850,00 
246013,1482,13 243010,5766,06 
3Moisto
Tõnisson
Pass15,7198,19 3Koni
Moor
-1504,1425,88 
4630850,00 469015,7198,19 
5Koni
Moor
1009,2958,06 5Narva
Piik
705,4333,94 
61105,4333,94 6-1000,291,81 
7Narva
Piik
10010,5766,06 7Lääne
Lääne
Pass4,1425,88 
8-4002,8617,88 8Pass850,00 
9Lääne
Lääne
-1105,4333,94 9Heidmets
Karba
-1105,4333,94 
1066011,8674,13 10630850,00 
11Heidmets
Karba
501487,50 11Murumaa
Pukk
-130212,50 
12-90850,00 1211013,1482,13 
13Murumaa
Pukk
-1004,1425,88 13Murumaa
Pukk
----  
1463015,7198,19 14----  
15
----  15Gross
Pukk
110015,8899,25 
16----  1671015,8899,25 
17Gross
Pukk
-140850,00 17Sonin
Sonina
-901275,00 
18100850,00 18Pass637,50 
19
----  19Laur
Tiivel
-1005,4333,94 
20----  2063010,2564,06 
21Laur
Tiivel
4501168,75 21Laur
Tiivel
----  
222009,2958,06 22----  

EW PAIR 12 KRISTOFER LÕHMUS-BRENET RAHUMÄGI, EW PAIR 13 KUNO KOLK-GEORGROMET TOPKIN 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 141,57 Max 288 Score 49,16% MPs 172,83 Max 288 Score 60,01% 
Session Rank 6 Session Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Moisto
Tõnisson
----  1Narva
Piik
-1104,1425,88 
2----  2400850,00 
3Narva
Piik
-10011,8674,13 3Narva
Piik
----  
41202,8617,88 4----  
5Lääne
Lääne
1009,2958,06 5Heidmets
Karba
-1002,8617,88 
615011,8674,13 615011,8674,13 
7Heidmets
Karba
10010,5766,06 7Murumaa
Pukk
Pass4,1425,88 
8-4300,291,81 85013,1482,13 
9Murumaa
Pukk
-1105,4333,94 9Murumaa
Pukk
----  
101305,4333,94 10----  
11Murumaa
Pukk
----  11Gross
Pukk
-909,559,38 
12----  1250015,7198,19 
13Gross
Pukk
Pass850,00 13Sonin
Sonina
20013,1482,13 
14130850,00 1443013,1482,13 
15Sonin
Sonina
400850,00 15Laur
Tiivel
45011,3871,13 
162406,8843,00 1669013,6385,19 
17Laur
Tiivel
-701487,50 17Koni
Moor
-42000,00 
18-50318,75 18-50318,75 
19Koni
Moor
-1102,8617,88 19Moisto
Tõnisson
-80850,00 
206204,6328,94 2066015,8899,25 
21Moisto
Tõnisson
140015,596,88 21Lääne
Lääne
60/609,660,00 
2260013,1482,13 2265015,7198,19 

EW PAIR 14 ANDRES KUUSK-AIN SALULA EW PAIR 15 MADLI TUVIKENE-MARGUS TUVIKENE 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 165,02 Max 288 Score 57,30% MPs 147,34 Max 288 Score 51,16% 
Session Rank 3 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Murumaa
Pukk
-1300,291,81 1Heidmets
Karba
20015,7198,19 
2110015,7198,19 21505,4333,94 
3Heidmets
Karba
-2700,291,81 3Gross
Pukk
-110850,00 
466010,5766,06 468013,1482,13 
5Heidmets
Karba
----  5Heidmets
Karba
----  
6----  6----  
7Murumaa
Pukk
----  7Murumaa
Pukk
----  
8----  8----  
9Gross
Pukk
15015,7198,19 9Sonin
Sonina
11013,1482,13 
1066011,8674,13 1069015,7198,19 
11Sonin
Sonina
501487,50 11Laur
Tiivel
-130212,50 
12-1102,8617,88 12-1200,291,81 
13Laur
Tiivel
11010,5766,06 13Koni
Moor
-1400,291,81 
141105,4333,94 14-501,579,81 
15Koni
Moor
1702,3814,88 15Moisto
Tõnisson
50013,6385,19 
1666010,2564,06 1666010,2564,06 
17Moisto
Tõnisson
-140850,00 17Lääne
Lääne
-170425,00 
1850016100,00 184001487,50 
19Lääne
Lääne
110015,7198,19 19Narva
Piik
17013,1482,13 
2063010,2564,06 2063010,2564,06 
21Narva
Piik
4501168,75 21Murumaa
Pukk
4206,540,63 
22-1004,1425,88 22-2000,291,81 

EW PAIR 16 DENIS FEDOTOV-IRINA METREVELI EW PAIR 17 GEORGY METREVELI-MAKSIM METREVELI 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V Session 1 Section V 
MPs 125,8 Max 288 Score 43,68% MPs 140,34 Max 288 Score 48,73% 
Session Rank 8 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Gross
Pukk
11010,5766,06 1Gross
Pukk
----  
21302,8617,88 2----  
3Gross
Pukk
----  3Laur
Tiivel
-10011,8674,13 
4----  4-1000,291,81 
5Laur
Tiivel
14013,1482,13 5Sonin
Sonina
20015,7198,19 
6140850,00 620015,7198,19 
7Sonin
Sonina
10010,5766,06 7Moisto
Tõnisson
20015,7198,19 
8-905,4333,94 85013,1482,13 
9Sonin
Sonina
----  9Koni
Moor
5010,5766,06 
10----  101102,8617,88 
11Koni
Moor
-1106,540,63 11Koni
Moor
----  
12-1005,4333,94 12----  
13Moisto
Tõnisson
-1004,1425,88 13Lääne
Lääne
30015,7198,19 
14-501,579,81 1414010,5766,06 
15Lääne
Lääne
400850,00 15Narva
Piik
1100,130,81 
161804,6328,94 161702,3814,88 
17Narva
Piik
-140850,00 17Murumaa
Pukk
-200212,50 
181701062,50 182001275,00 
19Murumaa
Pukk
10010,5766,06 19Heidmets
Karba
-1400,291,81 
2063010,2564,06 201700,130,81 
21Heidmets
Karba
140212,50 21Gross
Pukk
140212,50 
22-1004,1425,88 222009,2958,06 

EW PAIR 18 DARIA IUSUPMURZINA-MARINA SONINA 
EMV VIIEVÕISTLUS PAARIDELE 07/07/2018 
Session 1 Section V 
MPs 80,84 Max 288 Score 28,07% 
Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Laur
Tiivel
-1104,1425,88 
2-1100,291,81 
3Sonin
Sonina
-1504,1425,88 
42405,4333,94 
5Moisto
Tõnisson
-1100,291,81 
6-702,8617,88 
7Koni
Moor
-1300,291,81 
85013,1482,13 
9Narva
Piik
-1400,291,81 
10Pass0,291,81 
11Lääne
Lääne
50/50850,00 
12-5010,5766,06 
13Lääne
Lääne
----  
14----  
15Murumaa
Pukk
2004,6328,94 
161000,130,81 
17Heidmets
Karba
10016100,00 
18-18000,00 
19Gross
Pukk
50/50850,00 
201802,3814,88 
21Gross
Pukk
----  
22----  

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar