SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

laupäev, 19. august 2017

VILJANDI PAADIMEES SESSIOON 2

Ranks

VILJANDI BK VILJANDI PAADIMEES 2017 19.08.2017

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 2 Section All

Director: Ü.Riisalu Received 624 of 624 scores.

RankSectionNames [OVERALL RANKS]BdsXImpN
1V 10Hillar Sula & Tõnis Pleksepp24717,00
2V 21Mirjam Iher & Maarja Oras24444,00
3V 25Lauri Naber & Aire Taube24347,00
4V 20Peeter Ritson & Kaido Saul24300,00
5V 2Andres Kornel & Enno Lõiv24291,00
6V 24Rein Kaarjas & Endel Küttis24248,00
7V 9Kai Pära & Eduard Pära24215,00
8V 3Maksim Karpov & Priit Haller24193,00
9V 5Tiit Jakobson & Jüri Aava24171,00
10V 13Aleksis Zalitis & Manglus Lember2464,00
11V 14Rein Haavala & Priit Võhandu2424,00
12V 1Urmas Vain & Jaanus Tekko24-1,00
13V 4Jüri Ley & Leo Jakobson24-14,00
14V 22Fred Lindepuu & Marko Kolk24-16,00
15V 8Heino Lapp & Ülo Müürissepp24-46,00
16V 16Igor Triskin & Ivar Kalma24-57,00
17V 17Toomas Vaher & Mihkel Oras24-70,00
18V 6Toivo Jullis & Oleg Sirotin24-79,00
19V 15Jaak Simm & Marko Tenn24-82,00
20V 12Martin Vasar & Aikki Sard24-197,00
21V 11Kati Iher & Rasmus Zalite24-201,00
22V 19Jaan Sutt & Lembit Kapp24-227,00
23V 18Kalev Kalma & Hannes Tamme24-299,00
24V 26Ago Lindsaar & Urmas Virves24-431,00
25V 23Kalle Ojassalu & Enn Päll24-580,00
26V 7Aivar Kustavus & Raul Roslender24-714,00

(printed 17:35:23 19.08.2017 PairsScorer7.3.3(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 2 Section V

Board 25 EW Game Dealer N
  ♠87
83
9632
♣KQJ63
 
♠AK543
AJT64
AQ
♣5
  ♠Q96
9752
KT8
♣T84
    6     
18 HCP 5  
   11     

♠JT2
KQ
J754
♣A972
  N ♠   ♣
N - - - 1 1
S - - - 1 1
E 2 5 5 - -
W 2 5 5 - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
143S+2WH8 20082-82Urmas Vain & Jaanus TekkoJüri Ley & Leo Jakobson
2203H+2WCK 20082-82Andres Kornel & Enno LõivPeeter Ritson & Kaido Saul
5174H+1ECA 650-4545Tiit Jakobson & Jüri AavaToomas Vaher & Mihkel Oras
6135Cx-4NS6 800-8787Toivo Jullis & Oleg SirotinAleksis Zalitis & Manglus Lember
12162S+3WCK 20082-82Martin Vasar & Aikki SardIgor Triskin & Ivar Kalma
14184S+1WCK 650-4545Rein Haavala & Priit VõhanduKalev Kalma & Hannes Tamme
15105H=ECA 650-4545Jaak Simm & Marko TennHillar Sula & Tõnis Pleksepp
1984H+1WCK 650-4545Jaan Sutt & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
21233H+2WCK 20082-82Mirjam Iher & Maarja OrasKalle Ojassalu & Enn Päll
2294H+1WCK 650-4545Fred Lindepuu & Marko KolkKai Pära & Eduard Pära
2471S+4WCK 20082-82Rein Kaarjas & Endel KüttisAivar Kustavus & Raul Roslender
25114H+2ESJ 680-5353Lauri Naber & Aire TaubeKati Iher & Rasmus Zalite
2634S+1WCK 650-4545Ago Lindsaar & Urmas VirvesMaksim Karpov & Priit Haller
Board 26 Game All Dealer E
  ♠KJ7
QJ987
T93
♣T8
 
♠AT2
AT63
A64
♣J94
  ♠Q9653
K54
Q8752
♣-
    7     
13 HCP 7  
   13     

♠84
2
KJ
♣AKQ76532
  N ♠   ♣
N 3 - - - 4
S 3 - - - 4
E - 4 2 4 -
W - 4 2 4 -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
143S=ECK 140-44Urmas Vain & Jaanus TekkoJüri Ley & Leo Jakobson
2205C-1SDA 1005-5Andres Kornel & Enno LõivPeeter Ritson & Kaido Saul
5173S=ECA 140-44Tiit Jakobson & Jüri AavaToomas Vaher & Mihkel Oras
6133C+1SC4130 61-61Toivo Jullis & Oleg SirotinAleksis Zalitis & Manglus Lember
12164S=ECA 620-9898Martin Vasar & Aikki SardIgor Triskin & Ivar Kalma
14184C=SSA130 61-61Rein Haavala & Priit VõhanduKalev Kalma & Hannes Tamme
15104Hx-7ND2 2000-220220Jaak Simm & Marko TennHillar Sula & Tõnis Pleksepp
1985Cx-1SDA 200-2020Jaan Sutt & Lembit KappHeino Lapp & Ülo Müürissepp
21233NT=ND5600 143-143Mirjam Iher & Maarja OrasKalle Ojassalu & Enn Päll
2293C=SC4110 52-52Fred Lindepuu & Marko KolkKai Pära & Eduard Pära
2473NT-1NHK 1005-5Rein Kaarjas & Endel KüttisAivar Kustavus & Raul Roslender
25113NT=NS5600 143-143Lauri Naber & Aire TaubeKati Iher & Rasmus Zalite
2635Cx-3SC4 800-124124Ago Lindsaar & Urmas VirvesMaksim Karpov & Priit Haller
Board 27 Love All Dealer S
  ♠Q9832
82
KQ3
♣AK6
 
♠AJ6
A65
T98752
♣7
  ♠T7
KT7
A64
♣QT954
   14     
 9 HCP 9  
    8     

♠K54
QJ943
J
♣J832
  N ♠   ♣
N - 1 1 - 1
S - 1 1 - 1
E - - - 2 -
W - - - 2 -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
212H=SD10110 30-30Andres Kornel & Enno LõivUrmas Vain & Jaanus Tekko
5243S-1NDA 50-1818Tiit Jakobson & Jüri AavaRein Kaarjas & Endel Küttis
6223S-2NC4 100-3838Toivo Jullis & Oleg SirotinFred Lindepuu & Marko Kolk
7153Sx-1NDA 100-3838Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Simm & Marko Tenn
1382S=NC4110 30-30Aleksis Zalitis & Manglus LemberHeino Lapp & Ülo Müürissepp
14252S=NC10110 30-30Rein Haavala & Priit VõhanduLauri Naber & Aire Taube
16104S-2NC4 100-3838Igor Triskin & Ivar KalmaHillar Sula & Tõnis Pleksepp
1792H+1SD10140 43-43Toomas Vaher & Mihkel OrasKai Pära & Eduard Pära
18112S-1NC10 50-1818Kalev Kalma & Hannes TammeKati Iher & Rasmus Zalite
20123S-1NDA 50-1818Peeter Ritson & Kaido SaulMartin Vasar & Aikki Sard
2143S=ND4140 43-43Mirjam Iher & Maarja OrasJüri Ley & Leo Jakobson
2333S-2NDA 100-3838Kalle Ojassalu & Enn PällMaksim Karpov & Priit Haller
26192S=NC10110 30-30Ago Lindsaar & Urmas VirvesJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 28 NS Game Dealer W
  ♠A65
32
AJ9
♣AJ842
 
♠KT97
T64
T8765
♣3
  ♠J42
Q75
Q432
♣KQ6
   14     
 3 HCP 10 
   13     

♠Q83
AKJ98
K
♣T975
  N ♠   ♣
N 4 2 4 2 5
S 4 2 4 2 5
E - - - - -
W - - - - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
213NT=ND2600 15-15Andres Kornel & Enno LõivUrmas Vain & Jaanus Tekko
5243NT=NS2600 15-15Tiit Jakobson & Jüri AavaRein Kaarjas & Endel Küttis
6224S-1NCK 100-136136Toivo Jullis & Oleg SirotinFred Lindepuu & Marko Kolk
7155C-1ND3 100-136136Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaak Simm & Marko Tenn
1383NT+2ND2660 39-39Aleksis Zalitis & Manglus LemberHeino Lapp & Ülo Müürissepp
14253NT+3NCQ690 50-50Rein Haavala & Priit VõhanduLauri Naber & Aire Taube
16103NT=NS4600 15-15Igor Triskin & Ivar KalmaHillar Sula & Tõnis Pleksepp
1793NT=NSJ600 15-15Toomas Vaher & Mihkel OrasKai Pära & Eduard Pära
18113NT+2SD6660 39-39Kalev Kalma & Hannes TammeKati Iher & Rasmus Zalite
20123NT+2ND4660 39-39Peeter Ritson & Kaido SaulMartin Vasar & Aikki Sard
2145C=SD5600 15-15Mirjam Iher & Maarja OrasJüri Ley & Leo Jakobson
2333NT=ND4600 15-15Kalle Ojassalu & Enn PällMaksim Karpov & Priit Haller
26193NT=SD5600 15-15Ago Lindsaar & Urmas VirvesJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 29 Game All Dealer N
  ♠Q52
K2
J8
♣J87542
 
♠4
Q98764
Q42
♣AT6
  ♠AKJT86
3
KT965
♣Q
    7     
 8 HCP 13 
   12     

♠973
AJT5
A73
♣K93
  N ♠   ♣
N - - - - 2
S - - - - 2
E 1 5 2 5 -
W 1 5 2 5 -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
1122S+2ES3 17030-30Urmas Vain & Jaanus TekkoMartin Vasar & Aikki Sard
2212S+3ES3 20019-19Andres Kornel & Enno LõivMirjam Iher & Maarja Oras
6183D+1EC3 13042-42Toivo Jullis & Oleg SirotinKalev Kalma & Hannes Tamme
7203D+3EC3 17030-30Aivar Kustavus & Raul RoslenderPeeter Ritson & Kaido Saul
11164S+1ES3 650-102102Kati Iher & Rasmus ZaliteIgor Triskin & Ivar Kalma
14172D+2EC3 13042-42Rein Haavala & Priit VõhanduToomas Vaher & Mihkel Oras
1554S=EHA 620-9292Jaak Simm & Marko TennTiit Jakobson & Jüri Aava
1933D+2EHA 15038-38Jaan Sutt & Lembit KappMaksim Karpov & Priit Haller
2283NT-1WC6100 101-101Fred Lindepuu & Marko KolkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
23135D=EHJ 600-8888Kalle Ojassalu & Enn PällAleksis Zalitis & Manglus Lember
24103D+2ED3 15038-38Rein Kaarjas & Endel KüttisHillar Sula & Tõnis Pleksepp
2592S+2ED3 17030-30Lauri Naber & Aire TaubeKai Pära & Eduard Pära
2645D=ED3 600-8888Ago Lindsaar & Urmas VirvesJüri Ley & Leo Jakobson
Board 30 Love All Dealer E
  ♠Q85
53
AK982
♣Q85
 
♠AT4
QJ762
4
♣T964
  ♠K32
T94
QT763
♣K3
   11     
 7 HCP 8  
   14     

♠J976
AK8
J5
♣AJ72
  N ♠   ♣
N 2 3 1 3 3
S 2 3 1 3 3
E - - - - -
W - - - - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
1123NT-2SH6 10000Urmas Vain & Jaanus TekkoMartin Vasar & Aikki Sard
2213NT-3SH6 150-2222Andres Kornel & Enno LõivMirjam Iher & Maarja Oras
6183NT=ND6400 132-132Toivo Jullis & Oleg SirotinKalev Kalma & Hannes Tamme
7202NT-1SH6 5019-19Aivar Kustavus & Raul RoslenderPeeter Ritson & Kaido Saul
11163NT-4SH6 200-4141Kati Iher & Rasmus ZaliteIgor Triskin & Ivar Kalma
14173NT-3SD4 150-2222Rein Haavala & Priit VõhanduToomas Vaher & Mihkel Oras
1554S-2SD4 10000Jaak Simm & Marko TennTiit Jakobson & Jüri Aava
1933NT-2SH2 10000Jaan Sutt & Lembit KappMaksim Karpov & Priit Haller
2283NT-3SH6 150-2222Fred Lindepuu & Marko KolkHeino Lapp & Ülo Müürissepp
23133NT-2SH6 10000Kalle Ojassalu & Enn PällAleksis Zalitis & Manglus Lember
24103NT-2SHQ 10000Rein Kaarjas & Endel KüttisHillar Sula & Tõnis Pleksepp
2593NT-3SHQ 150-2222Lauri Naber & Aire TaubeKai Pära & Eduard Pära
2643NT-3SH6 150-2222Ago Lindsaar & Urmas VirvesJüri Ley & Leo Jakobson
Board 31 NS Game Dealer S
  ♠T32
T3
964
♣T9643
 
♠QJ94
Q982
AJT8
♣Q
  ♠K65
AKJ754
K5
♣AK
    0     
12 HCP 21 
    7     

♠A87
6
Q732
♣J8752
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 6 6 6 5 2
W 6 6 6 5 2
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
2266NT=EC2 990-1111Andres Kornel & Enno LõivAgo Lindsaar & Urmas Virves
6256H=ESA 980-1111Toivo Jullis & Oleg SirotinLauri Naber & Aire Taube
716H=ESA 980-1111Aivar Kustavus & Raul RoslenderUrmas Vain & Jaanus Tekko
9246NT=ESA 990-1111Kai Pära & Eduard PäraRein Kaarjas & Endel Küttis
11154H+2EC2 480132-132Kati Iher & Rasmus ZaliteJaak Simm & Marko Tenn
1336H=ESA 980-1111Aleksis Zalitis & Manglus LemberMaksim Karpov & Priit Haller
16146H=ESA 980-1111Igor Triskin & Ivar KalmaRein Haavala & Priit Võhandu
1786H=WC6 980-1111Toomas Vaher & Mihkel OrasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
18106H=ESA 980-1111Kalev Kalma & Hannes TammeHillar Sula & Tõnis Pleksepp
19226H=ESA 980-1111Jaan Sutt & Lembit KappFred Lindepuu & Marko Kolk
2056H=ESA 980-1111Peeter Ritson & Kaido SaulTiit Jakobson & Jüri Aava
21126H=EC2 980-1111Mirjam Iher & Maarja OrasMartin Vasar & Aikki Sard
2346H=ESA 980-1111Kalle Ojassalu & Enn PällJüri Ley & Leo Jakobson
Board 32 EW Game Dealer W
  ♠QJT92
T
QT9
♣T754
 
♠K8743
6
K542
♣K63
  ♠A6
A8543
J8
♣AQ82
    5     
 9 HCP 15 
   11     

♠5
KQJ972
A763
♣J9
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 2 3 1 1 3
W 2 3 1 1 3
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
2262S-1W*H10100 49-49Andres Kornel & Enno LõivAgo Lindsaar & Urmas Virves
6253Hx-3S*D4 500-9696Toivo Jullis & Oleg SirotinLauri Naber & Aire Taube
713C-2ES5200 73-73Aivar Kustavus & Raul RoslenderUrmas Vain & Jaanus Tekko
9244S-3W*H10300 98-98Kai Pära & Eduard PäraRein Kaarjas & Endel Küttis
11152C-1ES5100 49-49Kati Iher & Rasmus ZaliteJaak Simm & Marko Tenn
1333Hx-3S*S3 500-9696Aleksis Zalitis & Manglus LemberMaksim Karpov & Priit Haller
16141NT=EHK 90-44Igor Triskin & Ivar KalmaRein Haavala & Priit Võhandu
1782Sx-3N*HA 500-9696Toomas Vaher & Mihkel OrasHeino Lapp & Ülo Müürissepp
18104Hx-4S*S3 800-144144Kalev Kalma & Hannes TammeHillar Sula & Tõnis Pleksepp
19222C-1ES5100 49-49Jaan Sutt & Lembit KappFred Lindepuu & Marko Kolk
2052H-2N*D4 100-44Peeter Ritson & Kaido SaulTiit Jakobson & Jüri Aava
21122H-2E*S5200 73-73Mirjam Iher & Maarja OrasMartin Vasar & Aikki Sard
2343C-1ES5100 49-49Kalle Ojassalu & Enn PällJüri Ley & Leo Jakobson
Board 33 Love All Dealer N
  ♠KJT87
T5
763
♣AJ6
 
♠93
J962
A92
♣Q873
  ♠2
AKQ873
QJ4
♣K95
    9     
 7 HCP 15 
    9     

♠AQ654
4
KT85
♣T42
  N ♠   ♣
N - 3 - 1 -
S - 3 - 1 -
E 1 - 4 - 2
W 1 - 4 - 2
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
155H-1ESA50 36-36Urmas Vain & Jaanus TekkoTiit Jakobson & Jüri Aava
2234S-1SHJ 504-4Andres Kornel & Enno LõivKalle Ojassalu & Enn Päll
7214H+1EC2 450-107107Aivar Kustavus & Raul RoslenderMirjam Iher & Maarja Oras
8174S-1SH6 504-4Heino Lapp & Ülo MüürisseppToomas Vaher & Mihkel Oras
9165H-2ESA100 52-52Kai Pära & Eduard PäraIgor Triskin & Ivar Kalma
11205H=EC2 450-107107Kati Iher & Rasmus ZalitePeeter Ritson & Kaido Saul
13184S-1SH2 504-4Aleksis Zalitis & Manglus LemberKalev Kalma & Hannes Tamme
15145H-2ESA100 52-52Jaak Simm & Marko TennRein Haavala & Priit Võhandu
1945H-2ESA100 52-52Jaan Sutt & Lembit KappJüri Ley & Leo Jakobson
2235S-2NHA 100-1515Fred Lindepuu & Marko KolkMaksim Karpov & Priit Haller
2464S-2SH2 100-1515Rein Kaarjas & Endel KüttisToivo Jullis & Oleg Sirotin
25104S-1SH6 504-4Lauri Naber & Aire TaubeHillar Sula & Tõnis Pleksepp
26125H-1EH450 36-36Ago Lindsaar & Urmas VirvesMartin Vasar & Aikki Sard
Board 34 NS Game Dealer E
  ♠A75
AJ83
A75
♣QJ7
 
♠83
T654
KQ9
♣A542
  ♠Q642
92
J8632
♣83
   16     
 9 HCP 3  
   12     

♠KJT9
KQ7
T4
♣KT96
  N ♠   ♣
N 4 4 5 2 4
S 4 4 5 2 4
E - - - - -
W - - - - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
153NT-2ND2 200-152152Urmas Vain & Jaanus TekkoTiit Jakobson & Jüri Aava
2233NT+1NC8630 10-10Andres Kornel & Enno LõivKalle Ojassalu & Enn Päll
7213NT+3NH2690 33-33Aivar Kustavus & Raul RoslenderMirjam Iher & Maarja Oras
8173NT+3SC2690 33-33Heino Lapp & Ülo MüürisseppToomas Vaher & Mihkel Oras
9162NT+2NH9180 -107107Kai Pära & Eduard PäraIgor Triskin & Ivar Kalma
11203NT+1ND3630 10-10Kati Iher & Rasmus ZalitePeeter Ritson & Kaido Saul
13183NT+3SH4690 33-33Aleksis Zalitis & Manglus LemberKalev Kalma & Hannes Tamme
15143NT+3NH9690 33-33Jaak Simm & Marko TennRein Haavala & Priit Võhandu
1943NT+3NH9690 33-33Jaan Sutt & Lembit KappJüri Ley & Leo Jakobson
2233NT=ND2600 -22Fred Lindepuu & Marko KolkMaksim Karpov & Priit Haller
2463NT+3NS2690 33-33Rein Kaarjas & Endel KüttisToivo Jullis & Oleg Sirotin
25103NT+1ND3630 10-10Lauri Naber & Aire TaubeHillar Sula & Tõnis Pleksepp
26123NT+3NS2690 33-33Ago Lindsaar & Urmas VirvesMartin Vasar & Aikki Sard
Board 35 EW Game Dealer S
  ♠A73
KQ
AKT64
♣KT5
 
♠95
JT764
J75
♣942
  ♠QT864
853
2
♣QJ63
   19     
 2 HCP 5  
   14     

♠KJ2
A92
Q983
♣A87
  N ♠   ♣
N 7 5 5 7 5
S 7 5 4 7 5
E - - - - -
W - - - - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
2196D+1SS6940 -2222Andres Kornel & Enno LõivJaan Sutt & Lembit Kapp
3256D+1SS9940 -2222Maksim Karpov & Priit HallerLauri Naber & Aire Taube
7267NT-1SHJ 50-173173Aivar Kustavus & Raul RoslenderAgo Lindsaar & Urmas Virves
8246NT+1SHJ1020 1-1Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Kaarjas & Endel Küttis
9156NT+1SH101020 1-1Kai Pära & Eduard PäraJaak Simm & Marko Tenn
10226NT+1SH61020 1-1Hillar Sula & Tõnis PlekseppFred Lindepuu & Marko Kolk
1116NT+1SHJ1020 1-1Kati Iher & Rasmus ZaliteUrmas Vain & Jaanus Tekko
1346NT=SHJ990 -77Aleksis Zalitis & Manglus LemberJüri Ley & Leo Jakobson
1666D+1SH4940 -2222Igor Triskin & Ivar KalmaToivo Jullis & Oleg Sirotin
18177NT=SS51520 129-129Kalev Kalma & Hannes TammeToomas Vaher & Mihkel Oras
20146NT+1SHJ1020 1-1Peeter Ritson & Kaido SaulRein Haavala & Priit Võhandu
2157D=SH101440 111-111Mirjam Iher & Maarja OrasTiit Jakobson & Jüri Aava
23126NT+1SH61020 1-1Kalle Ojassalu & Enn PällMartin Vasar & Aikki Sard
Board 36 Game All Dealer W
  ♠J7432
86
AJ
♣T763
 
♠86
Q732
T9873
♣J4
  ♠KQT9
A95
542
♣AQ5
    6     
 3 HCP 15 
   16     

♠A5
KJT4
KQ6
♣K982
  N ♠   ♣
N 1 1 1 - 3
S - 1 1 - 2
E - - - 1 -
W - - - 1 -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
2192S+1SD10140 64-64Andres Kornel & Enno LõivJaan Sutt & Lembit Kapp
3251NT-1E*C8100 52-52Maksim Karpov & Priit HallerLauri Naber & Aire Taube
7262S-1ND5 100-1111Aivar Kustavus & Raul RoslenderAgo Lindsaar & Urmas Virves
8242C=NSK90 49-49Heino Lapp & Ülo MüürisseppRein Kaarjas & Endel Küttis
9152S-1NHA 100-1111Kai Pära & Eduard PäraJaak Simm & Marko Tenn
10221NT=E*H10 90-1111Hillar Sula & Tõnis PlekseppFred Lindepuu & Marko Kolk
1112S-1NCA 100-1111Kati Iher & Rasmus ZaliteUrmas Vain & Jaanus Tekko
1341NT=E*HJ 90-1111Aleksis Zalitis & Manglus LemberJüri Ley & Leo Jakobson
1661NT+1E*C8 120-2121Igor Triskin & Ivar KalmaToivo Jullis & Oleg Sirotin
18171NT+1E*DK 120-2121Kalev Kalma & Hannes TammeToomas Vaher & Mihkel Oras
20142NT-3S*D10 300-7575Peeter Ritson & Kaido SaulRein Haavala & Priit Võhandu
2151NT-1E*HJ100 52-52Mirjam Iher & Maarja OrasTiit Jakobson & Jüri Aava
23123NT-2S*D10 200-4545Kalle Ojassalu & Enn PällMartin Vasar & Aikki Sard
Board 37 NS Game Dealer N
  ♠J8642
KT852
43
♣Q
 
♠KQ5
9
QT6
♣AKJT54
  ♠973
43
J752
♣8763
    6     
15 HCP 1  
   18     

♠AT
AQJ76
AK98
♣92
  N ♠   ♣
N 1 3 5 2 -
S 1 3 5 2 -
E - - - - 2
W - - - - 2
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
1144H+1SCK650 31-31Urmas Vain & Jaanus TekkoRein Haavala & Priit Võhandu
3174H+1SCK650 31-31Maksim Karpov & Priit HallerToomas Vaher & Mihkel Oras
4184H+1SCK650 31-31Jüri Ley & Leo JakobsonKalev Kalma & Hannes Tamme
7235Cx-3WD4500 -1717Aivar Kustavus & Raul RoslenderKalle Ojassalu & Enn Päll
8165H=SCK650 31-31Heino Lapp & Ülo MüürisseppIgor Triskin & Ivar Kalma
9205H=NC8650 31-31Kai Pära & Eduard PäraPeeter Ritson & Kaido Saul
10136Cx-3WD4500 -1717Hillar Sula & Tõnis PlekseppAleksis Zalitis & Manglus Lember
11214H+1NH3650 31-31Kati Iher & Rasmus ZaliteMirjam Iher & Maarja Oras
1564H+1SCK650 31-31Jaak Simm & Marko TennToivo Jullis & Oleg Sirotin
19124H+1SCA650 31-31Jaan Sutt & Lembit KappMartin Vasar & Aikki Sard
2223H+2SCA200 -9595Fred Lindepuu & Marko KolkAndres Kornel & Enno Lõiv
24255H=SCA650 31-31Rein Kaarjas & Endel KüttisLauri Naber & Aire Taube
2653NT-2SCK 200-150150Ago Lindsaar & Urmas VirvesTiit Jakobson & Jüri Aava
Board 38 EW Game Dealer E
  ♠Q9
A9862
6
♣KT762
 
♠KJ872
K
932
♣Q943
  ♠AT64
T7
Q85
♣AJ85
    9     
 9 HCP 11 
   11     

♠53
QJ543
AKJT74
♣-
  N ♠   ♣
N - - 5 5 -
S - - 5 5 -
E - 1 - - 1
W - 1 - - 1
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
1145Hx=NSA650 48-48Urmas Vain & Jaanus TekkoRein Haavala & Priit Võhandu
3174H+3SC4510 3-3Maksim Karpov & Priit HallerToomas Vaher & Mihkel Oras
4185H=SSA450 -2020Jüri Ley & Leo JakobsonKalev Kalma & Hannes Tamme
7234H+3SD3510 3-3Aivar Kustavus & Raul RoslenderKalle Ojassalu & Enn Päll
8165Hx=SS2650 48-48Heino Lapp & Ülo MüürisseppIgor Triskin & Ivar Kalma
9204H+1SS2450 -2020Kai Pära & Eduard PäraPeeter Ritson & Kaido Saul
10134H+2SC4480 -1010Hillar Sula & Tõnis PlekseppAleksis Zalitis & Manglus Lember
11215H=SS2450 -2020Kati Iher & Rasmus ZaliteMirjam Iher & Maarja Oras
1565H=SS2450 -2020Jaak Simm & Marko TennToivo Jullis & Oleg Sirotin
19124H+1NSA450 -2020Jaan Sutt & Lembit KappMartin Vasar & Aikki Sard
2224H+1SS2450 -2020Fred Lindepuu & Marko KolkAndres Kornel & Enno Lõiv
24255Hx=SS2650 48-48Rein Kaarjas & Endel KüttisLauri Naber & Aire Taube
2654H+1SS2450 -2020Ago Lindsaar & Urmas VirvesTiit Jakobson & Jüri Aava
Board 39 Game All Dealer S
  ♠J92
K8
QJ87
♣J762
 
♠QT
AT76532
3
♣AQ3
  ♠873
94
A654
♣T984
    8     
12 HCP 4  
   16     

♠AK654
QJ
KT92
♣K5
  N ♠   ♣
N - 2 - 3 -
S - 2 - 3 -
E - - 3 - -
W - - 3 - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
3244S-2SD3 200-3838Maksim Karpov & Priit HallerRein Kaarjas & Endel Küttis
4254S-2SHA 200-3838Jüri Ley & Leo JakobsonLauri Naber & Aire Taube
8154S-1SHA 100-11Heino Lapp & Ülo MüürisseppJaak Simm & Marko Tenn
914S-1SHA 100-11Kai Pära & Eduard PäraUrmas Vain & Jaanus Tekko
10194S-1SD3 100-11Hillar Sula & Tõnis PlekseppJaan Sutt & Lembit Kapp
11264S-1SHA 100-11Kati Iher & Rasmus ZaliteAgo Lindsaar & Urmas Virves
12222S=SHA110 61-61Martin Vasar & Aikki SardFred Lindepuu & Marko Kolk
1373H=WDQ 140-1414Aleksis Zalitis & Manglus LemberAivar Kustavus & Raul Roslender
16184S-1SHA 100-11Igor Triskin & Ivar KalmaKalev Kalma & Hannes Tamme
1724S-1SHA 100-11Toomas Vaher & Mihkel OrasAndres Kornel & Enno Lõiv
2063S=SHA140 74-74Peeter Ritson & Kaido SaulToivo Jullis & Oleg Sirotin
21144S-2SHA 200-3838Mirjam Iher & Maarja OrasRein Haavala & Priit Võhandu
2353S-1SHA 100-11Kalle Ojassalu & Enn PällTiit Jakobson & Jüri Aava
Board 40 Love All Dealer W
  ♠AQ7
T8
K652
♣J876
 
♠K98432
J72
A
♣AK2
  ♠J5
965
QT873
♣543
   10     
15 HCP 3  
   12     

♠T6
AKQ43
J94
♣QT9
  N ♠   ♣
N 2 - 4 2 3
S 2 - 4 2 3
E - 1 - - -
W - 1 - - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
3242S-1WH1050 7-7Maksim Karpov & Priit HallerRein Kaarjas & Endel Küttis
4252S-2WH10100 24-24Jüri Ley & Leo JakobsonLauri Naber & Aire Taube
8152NT-2NSJ 100-4646Heino Lapp & Ülo MüürisseppJaak Simm & Marko Tenn
912NT-2NSJ 100-4646Kai Pära & Eduard PäraUrmas Vain & Jaanus Tekko
10192NT-1NSJ 50-2828Hillar Sula & Tõnis PlekseppJaan Sutt & Lembit Kapp
11262NT=NSJ120 33-33Kati Iher & Rasmus ZaliteAgo Lindsaar & Urmas Virves
12222NT-1NSJ 50-2828Martin Vasar & Aikki SardFred Lindepuu & Marko Kolk
1372S-1WH1050 7-7Aleksis Zalitis & Manglus LemberAivar Kustavus & Raul Roslender
16182NT=NSJ120 33-33Igor Triskin & Ivar KalmaKalev Kalma & Hannes Tamme
1722NT-2NSJ 100-4646Toomas Vaher & Mihkel OrasAndres Kornel & Enno Lõiv
2062H+2SDA170 50-50Peeter Ritson & Kaido SaulToivo Jullis & Oleg Sirotin
21142S-1WH1050 7-7Mirjam Iher & Maarja OrasRein Haavala & Priit Võhandu
2352NT=NSJ120 33-33Kalle Ojassalu & Enn PällTiit Jakobson & Jüri Aava
Board 41 EW Game Dealer N
  ♠K82
Q2
K87543
♣AK
 
♠QJT653
T63
Q
♣J62
  ♠A4
AJ984
T9
♣T743
   15     
 6 HCP 9  
   10     

♠97
K75
AJ62
♣Q985
  N ♠   ♣
N 5 - - 5 2
S 4 - - 4 2
E - - 1 - -
W - - 1 - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
163D+3NSA170 -5252Urmas Vain & Jaanus TekkoToivo Jullis & Oleg Sirotin
3163NT+1NH8430 26-26Maksim Karpov & Priit HallerIgor Triskin & Ivar Kalma
4173NT+1NH8430 26-26Jüri Ley & Leo JakobsonToomas Vaher & Mihkel Oras
5133NT+1NH9430 26-26Tiit Jakobson & Jüri AavaAleksis Zalitis & Manglus Lember
8203D+2NSA150 -6464Heino Lapp & Ülo MüürisseppPeeter Ritson & Kaido Saul
9213NT+1SH3430 26-26Kai Pära & Eduard PäraMirjam Iher & Maarja Oras
10233NT+1NH8430 26-26Hillar Sula & Tõnis PlekseppKalle Ojassalu & Enn Päll
12183NT+2NH4460 36-36Martin Vasar & Aikki SardKalev Kalma & Hannes Tamme
15243NT+1NH9430 26-26Jaak Simm & Marko TennRein Kaarjas & Endel Küttis
19112D+3NSA150 -6464Jaan Sutt & Lembit KappKati Iher & Rasmus Zalite
2273NT+1SSQ430 26-26Fred Lindepuu & Marko KolkAivar Kustavus & Raul Roslender
2523NT+1NH8430 26-26Lauri Naber & Aire TaubeAndres Kornel & Enno Lõiv
26143D+2NSA150 -6464Ago Lindsaar & Urmas VirvesRein Haavala & Priit Võhandu
Board 42 Game All Dealer E
  ♠8542
2
AKQ75
♣KQ6
 
♠AKQ976
QJ87
643
♣-
  ♠T3
AKT63
JT2
♣A32
   14     
12 HCP 12 
    2     

♠J
954
98
♣JT98754
  N ♠   ♣
N - - - - 4
S - - - - 4
E 2 4 3 - -
W 2 4 3 - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
164S=WDA 620-88Urmas Vain & Jaanus TekkoToivo Jullis & Oleg Sirotin
3164H-1ED9100 130-130Maksim Karpov & Priit HallerIgor Triskin & Ivar Kalma
4174H=ED9 620-88Jüri Ley & Leo JakobsonToomas Vaher & Mihkel Oras
5134H+3ESJ 710-3838Tiit Jakobson & Jüri AavaAleksis Zalitis & Manglus Lember
8206H+1ECJ 1460-168168Heino Lapp & Ülo MüürisseppPeeter Ritson & Kaido Saul
9214H=ED5 620-88Kai Pära & Eduard PäraMirjam Iher & Maarja Oras
10234H+3ECJ 710-3838Hillar Sula & Tõnis PlekseppKalle Ojassalu & Enn Päll
12184H+3ESJ 710-3838Martin Vasar & Aikki SardKalev Kalma & Hannes Tamme
15244H+3ESJ 710-3838Jaak Simm & Marko TennRein Kaarjas & Endel Küttis
19114H=ED5 620-88Jaan Sutt & Lembit KappKati Iher & Rasmus Zalite
2274H+3ESJ 710-3838Fred Lindepuu & Marko KolkAivar Kustavus & Raul Roslender
2524H-1ED9100 130-130Lauri Naber & Aire TaubeAndres Kornel & Enno Lõiv
26144H-1ED9100 130-130Ago Lindsaar & Urmas VirvesRein Haavala & Priit Võhandu
Board 43 Love All Dealer S
  ♠4
KT753
97
♣J8762
 
♠K53
Q942
JT2
♣AQ9
  ♠A9876
J86
KQ65
♣T
    4     
12 HCP 10 
   14     

♠QJT2
A
A843
♣K543
  N ♠   ♣
N - - - - 2
S - - - - 2
E 1 3 1 2 -
W 1 2 1 2 -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
3152S=EHA 110-22Maksim Karpov & Priit HallerJaak Simm & Marko Tenn
4244C=NSA130 72-72Jüri Ley & Leo JakobsonRein Kaarjas & Endel Küttis
5222C=NDK90 59-59Tiit Jakobson & Jüri AavaFred Lindepuu & Marko Kolk
812NT=W*D9 120-22Heino Lapp & Ülo MüürisseppUrmas Vain & Jaanus Tekko
10263C+1SS3130 72-72Hillar Sula & Tõnis PlekseppAgo Lindsaar & Urmas Virves
12252S+1EHA 140-1515Martin Vasar & Aikki SardLauri Naber & Aire Taube
13111S+1EHA 110-22Aleksis Zalitis & Manglus LemberKati Iher & Rasmus Zalite
14192S=EHA 110-22Rein Haavala & Priit VõhanduJaan Sutt & Lembit Kapp
1772S=EHA 110-22Toomas Vaher & Mihkel OrasAivar Kustavus & Raul Roslender
1823NTx-3S*S3 500-111111Kalev Kalma & Hannes TammeAndres Kornel & Enno Lõiv
20162S=EHA 110-22Peeter Ritson & Kaido SaulIgor Triskin & Ivar Kalma
2162S=EHA 110-22Mirjam Iher & Maarja OrasToivo Jullis & Oleg Sirotin
2394Cx-2NDK 300-6363Kalle Ojassalu & Enn PällKai Pära & Eduard Pära
Board 44 NS Game Dealer W
  ♠AQJ5
QT753
3
♣KJ9
 
♠98
J96
AQT862
♣A7
  ♠T74
A4
J954
♣T843
   13     
11 HCP 5  
   11     

♠K632
K82
K7
♣Q652
  N ♠   ♣
N - 4 3 - 2
S - 4 3 - 2
E 2 - - 3 -
W 2 - - 3 -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
3154H-1ND5 100-118118Maksim Karpov & Priit HallerJaak Simm & Marko Tenn
4244S=NCA620 51-51Jüri Ley & Leo JakobsonRein Kaarjas & Endel Küttis
5224H=ND5620 51-51Tiit Jakobson & Jüri AavaFred Lindepuu & Marko Kolk
815D-2WH3100 -8383Heino Lapp & Ülo MüürisseppUrmas Vain & Jaanus Tekko
10264S=SCA620 51-51Hillar Sula & Tõnis PlekseppAgo Lindsaar & Urmas Virves
12254H+1NS4650 61-61Martin Vasar & Aikki SardLauri Naber & Aire Taube
13114H-1ND5 100-118118Aleksis Zalitis & Manglus LemberKati Iher & Rasmus Zalite
14194S+1NHA650 61-61Rein Haavala & Priit VõhanduJaan Sutt & Lembit Kapp
1774S=ND4620 51-51Toomas Vaher & Mihkel OrasAivar Kustavus & Raul Roslender
1825Dx-2WH3300 -3636Kalev Kalma & Hannes TammeAndres Kornel & Enno Lõiv
20164H+1NS4650 61-61Peeter Ritson & Kaido SaulIgor Triskin & Ivar Kalma
2164S=NS7620 51-51Mirjam Iher & Maarja OrasToivo Jullis & Oleg Sirotin
2395Dx-1WH3100 -8383Kalle Ojassalu & Enn PällKai Pära & Eduard Pära
Board 45 Game All Dealer N
  ♠J
A86
J65
♣AKJ987
 
♠K54
QT752
K2
♣T42
  ♠Q9762
J9
AQ74
♣63
   14     
 8 HCP 9  
    9     

♠AT83
K43
T983
♣Q5
  N ♠   ♣
N 3 - 1 3 3
S 3 - 1 3 3
E - - - - -
W - - - - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
1153C=NS2110 -6767Urmas Vain & Jaanus TekkoJaak Simm & Marko Tenn
3203C=NHJ110 -6767Maksim Karpov & Priit HallerPeeter Ritson & Kaido Saul
4162C+1NHJ110 -6767Jüri Ley & Leo JakobsonIgor Triskin & Ivar Kalma
5183NT=SH5600 64-64Tiit Jakobson & Jüri AavaKalev Kalma & Hannes Tamme
6233NT+2NS6660 83-83Toivo Jullis & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Enn Päll
10213NT+1SS4630 77-77Hillar Sula & Tõnis PlekseppMirjam Iher & Maarja Oras
12173NT=NS7600 64-64Martin Vasar & Aikki SardToomas Vaher & Mihkel Oras
14133C=NH2110 -6767Rein Haavala & Priit VõhanduAleksis Zalitis & Manglus Lember
1993C=NHJ110 -6767Jaan Sutt & Lembit KappKai Pära & Eduard Pära
22113S-3ECQ300 -1414Fred Lindepuu & Marko KolkKati Iher & Rasmus Zalite
2423NT=SH10600 64-64Rein Kaarjas & Endel KüttisAndres Kornel & Enno Lõiv
2573NT=NS6600 64-64Lauri Naber & Aire TaubeAivar Kustavus & Raul Roslender
2683C=NHJ110 -6767Ago Lindsaar & Urmas VirvesHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 46 Love All Dealer E
  ♠54
J53
973
♣JT653
 
♠KJ982
Q6
K64
♣A82
  ♠QT63
AT2
QT8
♣K94
    2     
13 HCP 11 
   14     

♠A7
K9874
AJ52
♣Q7
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 2 4 1 2 1
W 2 4 1 2 1
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
1152S+1WH3 1408-8Urmas Vain & Jaanus TekkoJaak Simm & Marko Tenn
3204S=WH3 420-7474Maksim Karpov & Priit HallerPeeter Ritson & Kaido Saul
4162S+1EH3 1408-8Jüri Ley & Leo JakobsonIgor Triskin & Ivar Kalma
5184S=WH3 420-7474Tiit Jakobson & Jüri AavaKalev Kalma & Hannes Tamme
6234S-1WH350 66-66Toivo Jullis & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Enn Päll
10214S-1EH750 66-66Hillar Sula & Tõnis PlekseppMirjam Iher & Maarja Oras
12173S+1WH3 170-55Martin Vasar & Aikki SardToomas Vaher & Mihkel Oras
14132NT=WH2 12013-13Rein Haavala & Priit VõhanduAleksis Zalitis & Manglus Lember
1994S=EH7 420-7474Jaan Sutt & Lembit KappKai Pära & Eduard Pära
22114S-1ESA50 66-66Fred Lindepuu & Marko KolkKati Iher & Rasmus Zalite
2422S+1WHJ 1408-8Rein Kaarjas & Endel KüttisAndres Kornel & Enno Lõiv
2574S-1WH750 66-66Lauri Naber & Aire TaubeAivar Kustavus & Raul Roslender
2684S=WCJ 420-7474Ago Lindsaar & Urmas VirvesHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 47 NS Game Dealer S
  ♠87
JT8
KQ85
♣AQ62
 
♠J95
Q954
JT2
♣K85
  ♠KQ
A732
93
♣T9743
   12     
 7 HCP 9  
   12     

♠AT6432
K6
A764
♣J
  N ♠   ♣
N 2 4 - 5 1
S 2 4 - 5 1
E - - - - -
W - - - - -
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
1263NT-1NC10 100-112112Urmas Vain & Jaanus TekkoAgo Lindsaar & Urmas Virves
5252S+2SH5170 -6767Tiit Jakobson & Jüri AavaLauri Naber & Aire Taube
6193NT=SH4600 40-40Toivo Jullis & Oleg SirotinJaan Sutt & Lembit Kapp
12243NT-2NC4 200-132132Martin Vasar & Aikki SardRein Kaarjas & Endel Küttis
1394S=SS5620 49-49Aleksis Zalitis & Manglus LemberKai Pära & Eduard Pära
14224S=SH2620 49-49Rein Haavala & Priit VõhanduFred Lindepuu & Marko Kolk
1544S=SC5620 49-49Jaak Simm & Marko TennJüri Ley & Leo Jakobson
1624S=SH4620 49-49Igor Triskin & Ivar KalmaAndres Kornel & Enno Lõiv
17114S=SH5620 49-49Toomas Vaher & Mihkel OrasKati Iher & Rasmus Zalite
1873NT=NH2600 40-40Kalev Kalma & Hannes TammeAivar Kustavus & Raul Roslender
20104S-1SDJ 100-112112Peeter Ritson & Kaido SaulHillar Sula & Tõnis Pleksepp
2134S=SDJ620 49-49Mirjam Iher & Maarja OrasMaksim Karpov & Priit Haller
2383NT+1NH2630 49-49Kalle Ojassalu & Enn PällHeino Lapp & Ülo Müürissepp
Board 48 EW Game Dealer W
  ♠QT
QJ6432
53
♣QT5
 
♠J73
KT985
JT6
♣A8
  ♠A64
A7
KQ8
♣KJ963
    7     
 9 HCP 17 
    7     

♠K9852
-
A9742
♣742
  N ♠   ♣
N - - - - -
S - - - - -
E 4 1 3 2 4
W 4 1 3 2 4
NSEWContByLdNS+NS-XIMPsXIMPsNSEW
1263NT-1ES5100 124-124Urmas Vain & Jaanus TekkoAgo Lindsaar & Urmas Virves
5252Hx-3NDK 5004-4Tiit Jakobson & Jüri AavaLauri Naber & Aire Taube
6193NT+1ED4 630-3636Toivo Jullis & Oleg SirotinJaan Sutt & Lembit Kapp
12243NT+1WH4 630-3636Martin Vasar & Aikki SardRein Kaarjas & Endel Küttis
1393NT+2WSQ 660-4646Aleksis Zalitis & Manglus LemberKai Pära & Eduard Pära
14223NT+1ED2 630-3636Rein Haavala & Priit VõhanduFred Lindepuu & Marko Kolk
1544Dx-4SCA 800-8787Jaak Simm & Marko TennJüri Ley & Leo Jakobson
1623NT+1ED4 630-3636Igor Triskin & Ivar KalmaAndres Kornel & Enno Lõiv
17114S-3EDA300 155-155Toomas Vaher & Mihkel OrasKati Iher & Rasmus Zalite
1873C+1ES5 13092-92Kalev Kalma & Hannes TammeAivar Kustavus & Raul Roslender
20103NT=ES5 600-2626Peeter Ritson & Kaido SaulHillar Sula & Tõnis Pleksepp
2134NT=WH4 630-3636Mirjam Iher & Maarja OrasMaksim Karpov & Priit Haller
2383NT+1WD5 630-3636Kalle Ojassalu & Enn PällHeino Lapp & Ülo Müürissepp

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 URMAS VAIN-JAANUS TEKKO PAIR 2 ANDRES KORNEL-ENNO LÕIV 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps -1 XImps 291 
Session Rank 12 Final Rank 12 Session Rank 5 Final Rank 3 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Ley
Jakobson
-20082  25Ritson
Saul
-20082  
26-140-4  26-1005  
27Kornel
Lõiv
-110-30  27Vain
Tekko
11030  
28-600-15  2860015  
29Vasar
Sard
-17030  29Iher
Oras
-20019  
30-1000  30-150-22  
31Kustavus
Roslender
98011  31Lindsaar
Virves
-990-11  
32-200-73  3210049  
33Jakobson
Aava
5036  33Ojassalu
Päll
-504  
34-200-152  3463010  
35Iher
Zalite
-1020-1  35Sutt
Kapp
940-22  
3610011  3614064  
37Haavala
Võhandu
65031  37Lindepuu
Kolk
-20095  
3865048  38-45020  
39Pära
Pära
1001  39Vaher
Oras
1001  
4010046  4010046  
41Jullis
Sirotin
170-52  41Naber
Taube
-430-26  
42-620-8  42-100-130  
43Lapp
Müürissepp
1202  43Kalma
Tamme
500111  
44-10083  44-30036  
45Simm
Tenn
110-67  45Kaarjas
Küttis
-600-64  
46-1408  46140-8  
47Lindsaar
Virves
-100-112  47Triskin
Kalma
-620-49  
48100124  4863036  

PAIR 3 MAKSIM KARPOV-PRIIT HALLER PAIR 4 JÜRI LEY-LEO JAKOBSON 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps 193 XImps -14 
Session Rank 8 Final Rank 5 Session Rank 13 Final Rank 19 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Lindsaar
Virves
65045  25Vain
Tekko
200-82  
26800124  261404  
27Ojassalu
Päll
10038  27Iher
Oras
-140-43  
28-600-15  28-600-15  
29Sutt
Kapp
150-38  29Lindsaar
Virves
60088  
301000  3015022  
31Zalitis
Lember
98011  31Ojassalu
Päll
98011  
3250096  32-100-49  
33Lindepuu
Kolk
10015  33Sutt
Kapp
-100-52  
34-6002  34-690-33  
35Naber
Taube
940-22  35Zalitis
Lember
-9907  
3610052  369011  
37Vaher
Oras
65031  37Kalma
Tamme
65031  
385103  38450-20  
39Kaarjas
Küttis
-200-38  39Naber
Taube
-200-38  
40507  4010024  
41Triskin
Kalma
43026  41Vaher
Oras
43026  
42100130  42-620-8  
43Simm
Tenn
-110-2  43Kaarjas
Küttis
13072  
44-100-118  4462051  
45Ritson
Saul
110-67  45Triskin
Kalma
110-67  
46-420-74  46-1408  
47Iher
Oras
-620-49  47Simm
Tenn
-620-49  
4863036  4880087  

PAIR 5 TIIT JAKOBSON-JÜRI AAVA PAIR 6 TOIVO JULLIS-OLEG SIROTIN 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps 171 XImps -79 
Session Rank 9 Final Rank 4 Session Rank 18 Final Rank 11 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Vaher
Oras
-650-45  25Zalitis
Lember
-800-87  
26-140-4  2613061  
27Kaarjas
Küttis
-50-18  27Lindepuu
Kolk
-100-38  
2860015  28-100-136  
29Simm
Tenn
62092  29Kalma
Tamme
-13042  
301000  30400132  
31Ritson
Saul
98011  31Naber
Taube
-980-11  
321004  32-500-96  
33Vain
Tekko
-50-36  33Kaarjas
Küttis
10015  
34200152  34-690-33  
35Iher
Oras
-1440-111  35Triskin
Kalma
-94022  
36-100-52  3612021  
37Lindsaar
Virves
200150  37Simm
Tenn
-650-31  
38-45020  38-45020  
39Ojassalu
Päll
1001  39Ritson
Saul
-140-74  
40-120-33  40-170-50  
41Zalitis
Lember
43026  41Vain
Tekko
-17052  
42-710-38  426208  
43Lindepuu
Kolk
9059  43Iher
Oras
1102  
4462051  44-620-51  
45Kalma
Tamme
60064  45Ojassalu
Päll
66083  
46-420-74  465066  
47Naber
Taube
170-67  47Sutt
Kapp
60040  
48-5004  48-630-36  

PAIR 7 AIVAR KUSTAVUS-RAUL ROSLENDER PAIR 8 HEINO LAPP-ÜLO MÜÜRISSEPP 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps -714 XImps -46 
Session Rank 26 Final Rank 25 Session Rank 15 Final Rank 13 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Kaarjas
Küttis
200-82  25Sutt
Kapp
65045  
26100-5  2620020  
27Simm
Tenn
-100-38  27Zalitis
Lember
-110-30  
28-100-136  28-660-39  
29Ritson
Saul
-17030  29Lindepuu
Kolk
-100-101  
30-5019  3015022  
31Vain
Tekko
-980-11  31Vaher
Oras
98011  
3220073  3250096  
33Iher
Oras
-450-107  33Vaher
Oras
-504  
3469033  3469033  
35Lindsaar
Virves
-50-173  35Kaarjas
Küttis
10201  
36-100-11  369049  
37Ojassalu
Päll
500-17  37Triskin
Kalma
65031  
385103  3865048  
39Zalitis
Lember
14014  39Simm
Tenn
-100-1  
40-50-7  40-100-46  
41Lindepuu
Kolk
-430-26  41Ritson
Saul
150-64  
4271038  42-1460-168  
43Vaher
Oras
1102  43Vain
Tekko
-120-2  
44-620-51  44100-83  
45Naber
Taube
-600-64  45Lindsaar
Virves
-11067  
46-50-66  4642074  
47Kalma
Tamme
-600-40  47Ojassalu
Päll
-630-49  
48130-92  4863036  

PAIR 9 KAI PÄRA-EDUARD PÄRA PAIR 10 HILLAR SULA-TÕNIS PLEKSEPP 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps 215 XImps 717 
Session Rank 7 Final Rank 10 Session Rank 1 Final Rank 1 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Lindepuu
Kolk
65045  25Simm
Tenn
65045  
26-110-52  262000220  
27Vaher
Oras
-140-43  27Triskin
Kalma
10038  
28-600-15  28-600-15  
29Naber
Taube
170-30  29Kaarjas
Küttis
150-38  
3015022  301000  
31Kaarjas
Küttis
-990-11  31Kalma
Tamme
98011  
3230098  32800144  
33Triskin
Kalma
10052  33Naber
Taube
50-4  
34180-107  34-630-10  
35Simm
Tenn
10201  35Lindepuu
Kolk
10201  
36-100-11  36-90-11  
37Ritson
Saul
65031  37Zalitis
Lember
500-17  
38450-20  38480-10  
39Vain
Tekko
-100-1  39Sutt
Kapp
-100-1  
40-100-46  40-50-28  
41Iher
Oras
43026  41Ojassalu
Päll
43026  
42-620-8  42-710-38  
43Ojassalu
Päll
30063  43Lindsaar
Virves
13072  
44-10083  4462051  
45Sutt
Kapp
-11067  45Iher
Oras
63077  
4642074  465066  
47Zalitis
Lember
-620-49  47Ritson
Saul
100112  
4866046  4860026  

PAIR 11 KATI IHER-RASMUS ZALITE PAIR 12 MARTIN VASAR-AIKKI SARD 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps -201 XImps -197 
Session Rank 21 Final Rank 23 Session Rank 20 Final Rank 22 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Naber
Taube
68053  25Triskin
Kalma
-20082  
26-600-143  26-620-98  
27Kalma
Tamme
5018  27Ritson
Saul
5018  
28-660-39  28-660-39  
29Triskin
Kalma
-650-102  29Vain
Tekko
170-30  
30-200-41  301000  
31Simm
Tenn
-480132  31Iher
Oras
98011  
3210049  32-200-73  
33Ritson
Saul
-450-107  33Lindsaar
Virves
-50-36  
3463010  34-690-33  
35Vain
Tekko
10201  35Ojassalu
Päll
-1020-1  
36-100-11  3620045  
37Iher
Oras
65031  37Sutt
Kapp
-650-31  
38450-20  38-45020  
39Lindsaar
Virves
-100-1  39Lindepuu
Kolk
11061  
4012033  40-50-28  
41Sutt
Kapp
-15064  41Kalma
Tamme
46036  
426208  42-710-38  
43Zalitis
Lember
1102  43Naber
Taube
-140-15  
44100118  4465061  
45Lindepuu
Kolk
-30014  45Vaher
Oras
60064  
46-50-66  46-170-5  
47Vaher
Oras
-620-49  47Kaarjas
Küttis
-200-132  
48-300-155  48-630-36  

PAIR 13 ALEKSIS ZALITIS-MANGLUS LEMBER PAIR 14 REIN HAAVALA-PRIIT VÕHANDU 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps 64 XImps 24 
Session Rank 10 Final Rank 6 Session Rank 11 Final Rank 18 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Jullis
Sirotin
80087  25Kalma
Tamme
-650-45  
26-130-61  2613061  
27Lapp
Müürissepp
11030  27Naber
Taube
11030  
2866039  2869050  
29Ojassalu
Päll
60088  29Vaher
Oras
-13042  
301000  30-150-22  
31Karpov
Haller
-980-11  31Triskin
Kalma
98011  
32-500-96  32904  
33Kalma
Tamme
-504  33Simm
Tenn
-100-52  
3469033  34-690-33  
35Ley
Jakobson
990-7  35Ritson
Saul
-1020-1  
36-90-11  3630075  
37Sula
Pleksepp
-50017  37Vain
Tekko
-650-31  
38-48010  38-650-48  
39Kustavus
Roslender
-140-14  39Iher
Oras
20038  
40507  40-50-7  
41Jakobson
Aava
-430-26  41Lindsaar
Virves
-15064  
4271038  42-100-130  
43Iher
Zalite
-110-2  43Sutt
Kapp
-110-2  
44-100-118  4465061  
45Haavala
Võhandu
-11067  45Zalitis
Lember
110-67  
46120-13  46-12013  
47Pära
Pära
62049  47Lindepuu
Kolk
62049  
48-660-46  48-630-36  

PAIR 15 JAAK SIMM-MARKO TENN PAIR 16 IGOR TRISKIN-IVAR KALMA 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps -82 XImps -57 
Session Rank 19 Final Rank 17 Session Rank 16 Final Rank 7 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Sula
Pleksepp
-650-45  25Vasar
Sard
200-82  
26-2000-220  2662098  
27Kustavus
Roslender
10038  27Sula
Pleksepp
-100-38  
28100136  2860015  
29Jakobson
Aava
-620-92  29Iher
Zalite
650102  
30-1000  3020041  
31Iher
Zalite
480-132  31Haavala
Võhandu
-980-11  
32-100-49  32-90-4  
33Haavala
Võhandu
10052  33Pära
Pära
-100-52  
3469033  34-180107  
35Pära
Pära
-1020-1  35Jullis
Sirotin
940-22  
3610011  36-120-21  
37Jullis
Sirotin
65031  37Lapp
Müürissepp
-650-31  
38450-20  38-650-48  
39Lapp
Müürissepp
1001  39Kalma
Tamme
-100-1  
4010046  4012033  
41Kaarjas
Küttis
43026  41Karpov
Haller
-430-26  
42-710-38  42-100-130  
43Karpov
Haller
1102  43Ritson
Saul
1102  
44100118  44-650-61  
45Vain
Tekko
-11067  45Ley
Jakobson
-11067  
46140-8  46140-8  
47Ley
Jakobson
62049  47Kornel
Lõiv
62049  
48-800-87  48-630-36  

PAIR 17 TOOMAS VAHER-MIHKEL ORAS PAIR 18 KALEV KALMA-HANNES TAMME 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps -70 XImps -299 
Session Rank 17 Final Rank 14 Session Rank 23 Final Rank 24 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Jakobson
Aava
65045  25Haavala
Võhandu
65045  
261404  26-130-61  
27Pära
Pära
14043  27Iher
Zalite
-50-18  
2860015  2866039  
29Haavala
Võhandu
130-42  29Jullis
Sirotin
130-42  
3015022  30-400-132  
31Lapp
Müürissepp
-980-11  31Sula
Pleksepp
-980-11  
32-500-96  32-800-144  
33Lapp
Müürissepp
50-4  33Zalitis
Lember
50-4  
34-690-33  34-690-33  
35Kalma
Tamme
-1520-129  35Vaher
Oras
1520129  
3612021  36-120-21  
37Karpov
Haller
-650-31  37Ley
Jakobson
-650-31  
38-510-3  38-45020  
39Kornel
Lõiv
-100-1  39Triskin
Kalma
1001  
40-100-46  40-120-33  
41Ley
Jakobson
-430-26  41Vasar
Sard
-460-36  
426208  4271038  
43Kustavus
Roslender
-110-2  43Kornel
Lõiv
-500-111  
4462051  44300-36  
45Vasar
Sard
-600-64  45Jakobson
Aava
-600-64  
461705  4642074  
47Iher
Zalite
62049  47Kustavus
Roslender
60040  
48300155  48-13092  

PAIR 19 JAAN SUTT-LEMBIT KAPP PAIR 20 PEETER RITSON-KAIDO SAUL 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps -227 XImps 300 
Session Rank 22 Final Rank 21 Session Rank 4 Final Rank 20 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Lapp
Müürissepp
-650-45  25Kornel
Lõiv
200-82  
26-200-20  26100-5  
27Lindsaar
Virves
-110-30  27Vasar
Sard
-50-18  
28-600-15  2866039  
29Karpov
Haller
-15038  29Kustavus
Roslender
170-30  
30-1000  3050-19  
31Lindepuu
Kolk
-980-11  31Jakobson
Aava
-980-11  
3210049  32-100-4  
33Ley
Jakobson
10052  33Iher
Zalite
450107  
3469033  34-630-10  
35Kornel
Lõiv
-94022  35Haavala
Võhandu
10201  
36-140-64  36-300-75  
37Vasar
Sard
65031  37Pära
Pära
-650-31  
38450-20  38-45020  
39Sula
Pleksepp
1001  39Jullis
Sirotin
14074  
405028  4017050  
41Iher
Zalite
150-64  41Lapp
Müürissepp
-15064  
42-620-8  421460168  
43Haavala
Võhandu
1102  43Triskin
Kalma
-110-2  
44-650-61  4465061  
45Pära
Pära
110-67  45Karpov
Haller
-11067  
46-420-74  4642074  
47Jullis
Sirotin
-600-40  47Sula
Pleksepp
-100-112  
4863036  48-600-26  

PAIR 21 MIRJAM IHER-MAARJA ORAS PAIR 22 FRED LINDEPUU-MARKO KOLK 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps 444 XImps -16 
Session Rank 2 Final Rank 8 Session Rank 14 Final Rank 9 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Ojassalu
Päll
-20082  25Pära
Pära
-650-45  
26600143  2611052  
27Ley
Jakobson
14043  27Jullis
Sirotin
10038  
2860015  28100136  
29Kornel
Lõiv
200-19  29Lapp
Müürissepp
100101  
3015022  30-150-22  
31Vasar
Sard
-980-11  31Sutt
Kapp
98011  
3220073  32-100-49  
33Kustavus
Roslender
450107  33Karpov
Haller
-100-15  
34-690-33  34600-2  
35Jakobson
Aava
1440111  35Sula
Pleksepp
-1020-1  
3610052  369011  
37Iher
Zalite
-650-31  37Kornel
Lõiv
200-95  
38-45020  38450-20  
39Haavala
Võhandu
-200-38  39Vasar
Sard
-110-61  
40507  405028  
41Pära
Pära
-430-26  41Kustavus
Roslender
43026  
426208  42-710-38  
43Jullis
Sirotin
-110-2  43Jakobson
Aava
-90-59  
4462051  44-620-51  
45Sula
Pleksepp
-630-77  45Iher
Zalite
300-14  
46-50-66  465066  
47Karpov
Haller
62049  47Haavala
Võhandu
-620-49  
48-630-36  4863036  

PAIR 23 KALLE OJASSALU-ENN PÄLL PAIR 24 REIN KAARJAS-ENDEL KÜTTIS 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps -580 XImps 248 
Session Rank 25 Final Rank 16 Session Rank 6 Final Rank 15 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Iher
Oras
200-82  25Kustavus
Roslender
-20082  
26-600-143  26-1005  
27Karpov
Haller
-100-38  27Jakobson
Aava
5018  
2860015  28-600-15  
29Zalitis
Lember
-600-88  29Sula
Pleksepp
-15038  
30-1000  30-1000  
31Ley
Jakobson
-980-11  31Pära
Pära
99011  
3210049  32-300-98  
33Kornel
Lõiv
50-4  33Jullis
Sirotin
-100-15  
34-630-10  3469033  
35Vasar
Sard
10201  35Lapp
Müürissepp
-1020-1  
36-200-45  36-90-49  
37Kustavus
Roslender
-50017  37Naber
Taube
65031  
38-510-3  3865048  
39Jakobson
Aava
-100-1  39Karpov
Haller
20038  
4012033  40-50-7  
41Sula
Pleksepp
-430-26  41Simm
Tenn
-430-26  
4271038  4271038  
43Pära
Pära
-300-63  43Ley
Jakobson
-130-72  
44100-83  44-620-51  
45Jullis
Sirotin
-660-83  45Kornel
Lõiv
60064  
46-50-66  46-1408  
47Lapp
Müürissepp
63049  47Vasar
Sard
200132  
48-630-36  4863036  

PAIR 25 LAURI NABER-AIRE TAUBE PAIR 26 AGO LINDSAAR-URMAS VIRVES 
VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 VILJANDI PAADIMEES 2017 19/08/2017 
Session 2 Section V Session 2 Section V 
XImps 347 XImps -431 
Session Rank 3 Final Rank 2 Session Rank 24 Final Rank 26 
BdOppsScoreXImps  BdOppsScoreXImps  
25Iher
Zalite
-680-53  25Karpov
Haller
-650-45  
26600143  26-800-124  
27Haavala
Võhandu
-110-30  27Sutt
Kapp
11030  
28-690-50  2860015  
29Pära
Pära
-17030  29Ley
Jakobson
-600-88  
30-150-22  30-150-22  
31Jullis
Sirotin
98011  31Kornel
Lõiv
99011  
3250096  32-100-49  
33Sula
Pleksepp
-504  33Vasar
Sard
5036  
3463010  3469033  
35Karpov
Haller
-94022  35Kustavus
Roslender
50173  
36-100-52  3610011  
37Kaarjas
Küttis
-650-31  37Jakobson
Aava
-200-150  
38-650-48  38450-20  
39Ley
Jakobson
20038  39Iher
Zalite
1001  
40-100-24  40-120-33  
41Kornel
Lõiv
43026  41Haavala
Võhandu
150-64  
42100130  42100130  
43Vasar
Sard
14015  43Sula
Pleksepp
-130-72  
44-650-61  44-620-51  
45Kustavus
Roslender
60064  45Lapp
Müürissepp
110-67  
465066  46-420-74  
47Jakobson
Aava
-17067  47Vain
Tekko
100112  
48500-4  48-100-124  

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar